TV kanāli
Žanrs: Visi
Žanrs: Dutch
Žanrs: Kabeļu
Žanrs: Eiropā
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
TV gids
Žanrs: Visi
Žanrs: Dutch
Žanrs: Kabeļu
Žanrs: Eiropā
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
Valoda
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Valsts
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
trešdiena
2024.04.24.
ceturtdiena
2024.04.25.
piektdiena
2024.04.26.
sestdiena
2024.04.27.
svētdiena
2024.04.28.
pirmdiena
2024.04.29.
otrdiena
2024.04.30.
04-24
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:49 NOS Journaal
01:12 EenVandaag
01:39 NOS Journaal met gebarentaal
02:11 NOS Journaal
02:32 NOS Journaal
05:55 Nederland in Beweging
06:11 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:42 NOS Journaal
06:47 NOS Journaal
06:52 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:11 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:39 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:11 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:39 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:13 Goedemorgen Nederland
09:30 NOS Journaal
09:39 Goedemorgen Nederland
10:00 NOS Journaal
10:15 Nederland in Beweging
10:31 MAX Geheugentrainer
10:46 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:14 Tijd voor Max
12:00 NOS Journaal
12:13 NOS Journaal
12:25 NOS Journaal
12:36 NOS Journaal
12:46 NOS Journaal
13:00 NOS Journaal
13:20 Kook mee met MAX
13:34 NOS Journaal
14:00 NOS Journaal
14:15 NOS Journaal
14:25 NOS Journaal
14:36 NOS Journaal
14:46 NOS Journaal
15:00 NOS Journaal
15:19 NOS Journaal
15:35 NOS Journaal
15:51 NOS Journaal
16:09 Radar
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:08 Tijd voor Max
17:55 Politieke Partijen
17:56 Politieke Partijen
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:17 EenVandaag
18:49 NOS Sportjournaal
19:03 Sophie & Jeroen
19:58 Musical Awards Gala 2024: De rode loper
20:00 NOS Journaal 20.00 uur
20:34 Musical Awards Gala 2024
22:13 Op1
23:14 NOS Studio Sport Eredivisie
23:46 NOS Journaal Laat
00:14 Op1
01:12 NOS Journaal
01:35 NOS Studio Sport Eredivisie
02:01 EenVandaag
02:28 NOS Journaal met gebarentaal
02:58 NOS Journaal
03:19 NOS Journaal
05:54 Nederland in Beweging
00:35 Ongehoord Nieuws
01:15 Ongehoord Nieuws
01:40 Nieuwsuur
01:42 Nieuwsuur
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:15 Tijd voor Max
08:00 BinnensteBuiten
08:38 MAX Geheugentrainer
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:15 Nederland in Beweging
09:36 Nieuwsuur
10:22 Noord-Zuid-Oost-West
11:01 BinnensteBuiten
11:40 NOS Journaal Regio
12:00 NOS Journaal
12:18 Kook mee met MAX
12:34 Metropolis
13:00 NOS Journaal
13:22 Opsporing Verzocht
14:05 Rail Away
14:37 Kassa
15:29 Oorlog is erfelijk
16:00 NOS Journaal
16:11 Kook mee met MAX
16:24 Met het Mes op Tafel
16:56 Politieke Partijen
16:57 Politieke Partijen
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:09 Downton Abbey
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:14 NOS Journaal Regio
18:32 Noord-Zuid-Oost-West
19:12 BinnensteBuiten
19:55 Met het Mes op Tafel
20:32 Volle Zalen
21:12 Nu te Zien!
21:30 Nieuwsuur
22:17 Mirakel n°71
23:13 Hans Bloemendal, een muzikaal eerbetoon
00:05 De Nachtzoen
00:21 Nieuwsuur
01:08 Nieuwsuur
00:15 First Dates
01:05 BinnensteBuiten
01:40 2 voor 12
02:15 Hunted into the Wild VIPS
03:05 De slimste mens
03:50 Rail Away
04:15 BinnensteBuiten
05:00 Vroeg!
06:00 NOS Radio 1 Journaal
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:10 NOS Radio 1 Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentaal
07:35 NOS Radio 1 Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentaal
08:10 NOS Radio 1 Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentaal
08:35 NOS Radio 1 Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:10 NOS Radio 1 Journaal
09:30 Spraakmakers
11:30 Sven op 1
12:00 De Nieuws BV
13:30 Bureau Buitenland
14:00 Villa VdB
15:30 Geld of je leven
16:00 RegioNed
16:15 De slimste mens
16:55 BinnensteBuiten
17:30 Keuringsdienst van Waarde
17:55 Kook mee met MAX
18:10 First Dates
19:00 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
19:20 De slimste mens
20:00 NOS Journaal met gebarentaal
20:25 Flikken Maastricht
21:15 Irvine Welsh's Crime
22:00 Van God Los
22:55 Innocent
23:40 Flikken Maastricht
00:30 First Dates
01:20 De Geknipte Gast
01:35 BinnensteBuiten
02:10 RegioNed
02:20 Project Rembrandt
03:10 De slimste mens
03:50 Rail Away
04:15 BinnensteBuiten
05:00 Vroeg!
00:10 Kleuren van Caspers
00:45 Verder kijken met Caspers
01:05 Double Play
03:10 The Story of Film: An Odyssey
04:15 Rojek
06:25 2 Meter Sessies
06:55 ZZ Top: Live From Texas
08:25 Countdown Special
09:05 Where the Wild Men Are With Ben Fogle
09:50 Ik heb voor niks geschreven
10:45 The Art of Architecture
11:30 Europe Revealed
12:20 Vrije Geluiden sessies
12:45 Concert Salif Keita: Jazz à Vienne 2021
13:40 Makers van Morgen
14:05 3voor12 presenteert..
15:15 VPRO Boeken
15:40 The Waterman Files
16:40 Art Crimes
17:30 Avond van de kleinkunst
19:10 Festival Oude Muziek
20:00 Hollandse meesters in de 21e eeuw
20:15 Hollandse meesters in de 21e eeuw
20:30 Herr Bachmann und seine Klasse
23:55 Back to North Sea Jazz
00:55 The Band - Once Were Brothers
02:30 Het Uur van de Wolf
03:25 The Story of Film: An Odyssey
04:30 Double Play
00:54 RTL Boulevard
01:39 Tommy Teleshopping
02:01 Tommy Teleshopping
05:48 Teleshop 4: DeDagDat
06:14 Editie NL
06:30 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:36 RTL Weer 06:30
06:45 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:52 RTL Weer 06:30
07:00 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:10 RTL Weer 07:00
07:15 RTL Nieuws - 07:15
07:25 RTL Weer 07:15
07:30 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:40 RTL Weer 07:00
07:45 RTL Nieuws - 07:15
07:55 RTL Weer 07:15
08:00 RTL Nieuws - 08:00 uur
08:12 RTL Weer 08:00
08:20 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:32 RTL Weer 08:20
08:39 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:52 RTL Weer 08:20
09:00 RTL Nieuws - 09:00 uur
09:08 RTL Weer 09:00
09:16 RTL Boulevard
10:02 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:05 Goede tijden, slechte tijden
11:30 The Bold and the Beautiful
11:55 ER
12:46 Murder, She Wrote
14:07 Beau
15:42 Daar Gaan Ze Weer
17:00 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00 RTL Nieuws - 18:00 uur
18:17 Editie NL
18:33 RTL Weer - 18:30 uur
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws - 19:30 uur
19:57 RTL Weer - 19:55 uur
20:01 Goede tijden, slechte tijden
20:31 De Piano
22:04 Beau
23:20 RTL Nieuws - Laat
23:38 RTL Weer - Laat
23:42 Beau
00:54 RTL Boulevard
01:38 Tommy Teleshopping
02:03 Tommy Teleshopping
05:48 Teleshop 4: DeDagDat
05:58 Editie NL
00:35 Politie Op Je Hielen
01:33 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
06:00 Mediashop
07:29 Online gespot
07:59 Tommy Teleshopping
10:00 Mediashop
10:34 Tommy Teleshopping
11:00 Mediashop
17:10 Politie Op Je Hielen
18:06 Deurwaarders UK
19:01 Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
20:28 De slechtste chauffeur van Nederland
21:58 112 Vandaag
22:21 24 Hours in A&E
23:23 Ambulance UK
00:33 Politie Op Je Hielen
01:31 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
00:46 De Bondgenoten
01:27 Lang leve de liefde
01:28 Lang leve de liefde
02:06 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland
06:30 Hart van Nederland - ochtend editie
06:45 Hart van Nederland - ochtend editie
07:00 Hart van Nederland - ochtend editie
07:15 Hart van Nederland - ochtend editie
07:30 Hart van Nederland - ochtend editie
07:45 Hart van Nederland - ochtend editie
08:00 Hart van Nederland - ochtend editie
08:15 Hart van Nederland - ochtend editie
08:30 Hart van Nederland - ochtend editie
08:45 Hart van Nederland - ochtend editie
09:00 Hart van Nederland - ochtend editie
09:15 Hart van Nederland - ochtend editie
09:30 Hart van Nederland - ochtend editie
09:45 Hart van Nederland - ochtend editie
10:00 Hart van Nederland - ochtend editie
10:15 Hart van Nederland - ochtend editie
10:30 Shownieuws - late editie
11:20 De Grote Huisverbouwing
12:40 De Bondgenoten
13:30 Lang leve de liefde
14:15 50/50
14:45 Corsokoorts in Sint Jansklooster
15:40 Huizen Onder De Hamer
16:50 VTWonen: Weer verliefd op je huis
17:50 Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00 Overtreders
19:00 Lang leve de liefde
19:45 De Bondgenoten
20:30 Je huis op orde
21:35 Vandaag Inside
22:30 Hart van Nederland - Late Editie
23:00 Shownieuws - late editie
23:45 Het Blok
00:45 De Bondgenoten
01:25 Lang leve de liefde
01:30 Lang leve de liefde
02:07 Loop: Hart van Nederland
00:42 RTL Autowereld
01:13 Tommy Teleshopping
02:01 Tommy Teleshopping
06:00 Mediashop
09:30 Vis TV
09:55 Vis TV
10:21 Stop! Politie
11:12 Idioten op de weg
11:35 Idioten op de weg
11:49 Idioten op de weg
12:16 Idioten op de weg
12:40 Idioten op de weg
13:07 Idioten op de weg
13:34 Flodder
14:01 Flodder
14:30 Pawn Stars Do America
15:16 Pawn Stars Do America
16:04 Bar Rescue
16:58 Bar Rescue
17:53 Pawn Stars
18:12 Pawn Stars
18:39 Pawn Stars Do America
19:32 Pawn Stars Do America
20:27 Dangerous
22:28 The Double
00:26 RTL Transportwereld
00:55 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
00:06 Station 19
01:01 Het Blok
05:45 Loop: Hart van Nederland
07:26 Mediashop
08:56 Tommy Teleshopping
11:21 My Kitchen Rules
12:21 My Kitchen Rules
13:20 Tommy Teleshopping
13:55 MasterChef Australië
14:56 MasterChef Australië
16:04 Het Blok
16:57 Neighbours: A New Chapter
17:28 MasterChef Australië
18:28 MasterChef Australië
19:29 Hell's Kitchen
20:27 Het Blok
21:20 Ik ga op reis en neem mee
22:18 Ik ga op reis en neem mee
23:13 Grenzeloos Verliefd
00:15 Grey's Anatomy
01:11 Het Blok
05:49 Loop: Hart van Nederland
00:10 Murder, She Wrote
01:05 Mediashop
01:20 Teleshop 4: DeDagDat
02:05 Mediashop
07:10 Mediashop
15:10 Mediashop
16:40 Goede tijden, slechte tijden
17:09 Murder, She Wrote
18:04 The Bold and the Beautiful
18:32 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:02 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:30 ER
20:27 Second Act
22:36 Law & Order: Special Victims Unit
23:31 Law & Order: Special Victims Unit
00:21 Murder, She Wrote
01:16 Mediashop
02:01 Mediashop
01:06 Tommy Teleshopping
03:36 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland
06:20 Mediashop
12:20 Mediashop
15:50 The Flying Doctors
16:50 McLeod's Daughters
17:45 McLeod's Daughters
18:35 S.W.A.T.
19:30 S.W.A.T.
20:25 Premier League
23:00 The Fast and the Furious
00:05 Tommy Teleshopping
01:07 Tommy Teleshopping
03:37 Loop: Hart van Nederland
00:00 NOS Journaal
00:15 Nederland in Beweging
00:35 Kook mee met MAX
00:50 Goedemorgen Nederland
01:05 NOS Journaal
01:20 Goedemorgen Nederland
01:35 Ongehoord Nieuws
02:35 Ongehoord Nieuws
03:00 Sesamstraat
03:15 Sesamstraat 10 voor...
03:25 Kindertijd
03:35 Het Klokhuis
03:50 Brugklas
04:00 NOS Jeugdjournaal
04:20 Tijd voor MAX
05:00 NOS Journaal
05:15 BinnensteBuiten
05:50 EenVandaag
06:15 Sophie & Jeroen
07:05 NOS Journaal
07:30 Weerbericht Europa/Afrika
07:35 Swanenburg
08:15 Hunted into the Wild VIPS
09:05 Keuringsdienst van waarde
09:30 Nieuwsuur
10:12 Weerbericht Amerika/Caraïben
10:15 Op1
11:10 NOS Journaal
11:35 Met het Mes op Tafel
12:00 NOS Journaal
12:20 Nederland in Beweging
12:35 Kook mee met MAX
12:50 Goedemorgen Nederland
13:05 NOS Journaal
13:15 Goedemorgen Nederland
13:35 Noord-Zuid-Oost-West
14:05 NOS Journaal
14:20 Stand van Nederland: Generatie Next
14:40 De Hofbar
15:00 Sesamstraat
15:15 Sesamstraat 10 voor...
15:25 Kindertijd
15:35 Het Klokhuis
15:50 Brugklas
16:00 NOS Jeugdjournaal
16:20 Tijd voor MAX
17:00 NOS Journaal
17:15 BinnensteBuiten
17:50 EenVandaag
18:20 Sophie & Jeroen
19:05 NOS Journaal
19:30 Weerbericht Europa/Afrika
19:35 Musical Awards Gala 2024
21:05 Nieuwsuur
21:45 Weerbericht Amerika/Caraïben
21:50 Op1
22:45 NOS Studio Sport Eredivisie
23:10 NOS Journaal
23:35 Met het Mes op Tafel
00:00 NOS Journaal
00:20 Nederland in Beweging
00:35 Kook mee met MAX
00:50 Goedemorgen Nederland
01:05 NOS Journaal
01:15 Goedemorgen Nederland
01:35 Noord-Zuid-Oost-West
02:05 NOS Journaal
02:40 De Hofbar
03:00 Sesamstraat
03:15 Sesamstraat 10 voor...
03:25 Kindertijd
03:35 Het Klokhuis
03:50 Brugklas
04:00 NOS Jeugdjournaal
04:20 Tijd voor MAX
05:00 NOS Journaal
05:15 BinnensteBuiten
05:50 EenVandaag
00:03 The Love Boat
01:04 Frankie Drake Mysteries
01:57 24 Trains
02:29 Country Matters
03:26 Posh Hotels
04:09 Ons nostalgisch uur
05:14 McCallum
07:02 Het spoor
08:01 All Creatures Great & Small
09:02 The Monkees
09:32 Hi-De-Hi!
10:08 One Foot in the Grave
10:44 'Allo 'Allo!
11:19 Keeping Up Appearances
12:02 Rijk Verleden
12:32 Tommy Teleshopping
14:34 The Lucy Show
15:05 Ons nostalgisch uur
16:04 The High Chaparral
16:57 The Lucy Show
17:29 The High Chaparral
18:30 24 Trains
19:02 The Love Boat
20:05 Kommissar Rex
21:03 The Beach Boys: An American Family
22:40 Rijk Verleden
22:58 Country Matters
00:00 The Love Boat
01:01 The High Chaparral
01:55 24 Trains
02:26 The High Chaparral
03:20 James Martin's Islands to Highlands
04:30 Ons nostalgisch uur
05:24 All Creatures Great & Small
00:00 AT5 Nieuws
00:12 Amsterdam Informeert
00:16 Straten van Amsterdam
00:40 Een museum voor Amsterdam
00:51 Special
01:00 AT5 Nieuws
01:12 Het Verkeer
01:16 Bouw Woon Leef
01:40 Zorg voor elkaar
01:46 Amsterdam Informeert
01:50 Amsterdamse Iconen
02:00 AT5 Nieuws
02:12 Amsterdam Informeert
02:16 Straten van Amsterdam
02:40 Een museum voor Amsterdam
02:51 Special
03:00 AT5 Nieuws
03:12 Het Verkeer
03:16 Bouw Woon Leef
03:40 Zorg voor elkaar
03:46 Amsterdam Informeert
03:50 Amsterdamse Iconen
04:00 AT5 Nieuws
04:12 Amsterdam Informeert
04:16 Straten van Amsterdam
04:40 Een museum voor Amsterdam
04:51 Special
05:00 AT5 Nieuws
05:12 Het Verkeer
05:16 Bouw Woon Leef
05:40 Zorg voor elkaar
05:46 Amsterdam Informeert
05:50 Amsterdamse Iconen
06:00 AT5 Nieuws
06:12 Amsterdam Informeert
06:16 Straten van Amsterdam
06:40 Een museum voor Amsterdam
06:51 Special
07:00 AT5 Nieuws
07:12 Het Verkeer
07:16 Bouw Woon Leef
07:40 Zorg voor elkaar
07:46 Amsterdam Informeert
07:50 Amsterdamse Iconen
08:00 AT5 Nieuws
08:12 Amsterdam Informeert
08:16 Straten van Amsterdam
08:40 Een museum voor Amsterdam
08:51 Special
09:00 AT5 Nieuws
09:12 Amsterdam Informeert
09:19 Straten van Amsterdam
09:45 Een museum voor Amsterdam
10:00 AT5 Nieuws
10:12 Het Verkeer
10:19 Bouw Woon Leef
10:45 Zorg voor elkaar
10:51 Amsterdam Informeert
10:55 Cultuurmakers
11:00 AT5 Nieuws
11:12 Amsterdam Informeert
11:19 Straten van Amsterdam
11:45 Een museum voor Amsterdam
12:00 AT5 Nieuws
12:12 Het Verkeer
12:19 Special
12:30 Stemming op de Stopera
13:00 AT5 Nieuws
13:12 Amsterdam Informeert
13:19 Straten van Amsterdam
13:45 Een museum voor Amsterdam
14:00 AT5 Nieuws
14:12 Het Verkeer
14:19 Bouw Woon Leef
14:45 Zorg voor elkaar
14:51 Amsterdam Informeert
14:55 Cultuurmakers
15:00 AT5 Nieuws
15:12 Amsterdam Informeert
15:19 Straten van Amsterdam
15:45 Een museum voor Amsterdam
16:00 AT5 Nieuws
16:12 Het Verkeer
16:19 Bouw Woon Leef
16:45 Zorg voor elkaar
16:51 Amsterdam Informeert
16:55 Cultuurmakers
17:00 Amsterdam Informeert
17:04 Damsko
17:24 Het Verkeer
17:30 AT5 Nieuws
17:44 Cultuurmachine met Nadine
17:53 Koekje bij de thee
18:00 Amsterdamse Iconen
18:08 Het Verkeer
18:12 Amsterdam Informeert
18:20 Bouw Woon Leef
18:46 Zorg voor elkaar
18:52 Koekje bij de thee
19:00 AT5 Nieuws
19:12 Amsterdam Informeert
19:19 Bouw Woon Leef
19:45 Amsterdamse Iconen
19:53 Cultuurmakers
20:00 AT5 Nieuws
20:12 Het Verkeer
20:19 OBA Live
20:45 Zorg voor elkaar
20:51 Amsterdam Informeert
20:55 Cultuurmakers
21:00 Pakhuis de Zwijger
22:00 AT5 Nieuws
22:12 Amsterdam Informeert
22:19 Bouw Woon Leef
22:45 Amsterdamse Iconen
22:53 Cultuurmakers
23:00 AT5 Nieuws
23:12 Het Verkeer
23:19 OBA Live
23:45 Zorg voor elkaar
23:51 Amsterdam Informeert
23:55 Cultuurmakers
00:00 AT5 Nieuws
00:12 Amsterdam Informeert
00:16 Bouw Woon Leef
00:40 Kale en Kokkie
00:48 Amsterdamse Iconen
01:00 AT5 Nieuws
01:12 Het Verkeer
01:16 OBA Live
01:40 Zorg voor elkaar
01:46 Amsterdam Informeert
01:50 Special
02:00 AT5 Nieuws
02:12 Amsterdam Informeert
02:16 Bouw Woon Leef
02:40 Amsterdamse Iconen
02:48 Amsterdamse Iconen
03:00 AT5 Nieuws
03:12 Het Verkeer
03:16 OBA Live
03:40 Zorg voor elkaar
03:46 Amsterdam Informeert
03:50 Special
04:00 AT5 Nieuws
04:12 Amsterdam Informeert
04:16 Bouw Woon Leef
04:40 Amsterdamse Iconen
04:48 Amsterdamse Iconen
05:00 AT5 Nieuws
05:12 Het Verkeer
05:16 OBA Live
05:40 Zorg voor elkaar
05:46 Amsterdam Informeert
05:50 Special
00:00 Fryslân Hjoed
00:10 It Waar
00:15 Hea!
00:30 Fryslân Hjoed
00:40 It Waar
00:45 Hea!
01:00 Fryslân Hjoed
01:10 It Waar
01:15 Hea!
01:30 Fryslân Hjoed
01:40 It Waar
01:45 Hea!
02:00 Fryslân Hjoed
02:10 It Waar
02:15 Hea!
02:30 Fryslân Hjoed
02:40 It Waar
02:45 Hea!
03:00 Fryslân Hjoed
03:10 It Waar
03:15 Hea!
03:30 Fryslân Hjoed
03:40 It Waar
03:45 Hea!
04:00 Fryslân Hjoed
04:10 It Waar
04:15 Hea!
04:30 Fryslân Hjoed
04:40 It Waar
04:45 Hea!
05:00 Fryslân Hjoed
05:10 It Waar
05:15 Hea!
05:30 Fryslân Hjoed
05:40 It Waar
05:45 Hea!
06:00 Tsjiltsje
09:00 Juster
13:00 Goeiemiddei
16:00 Underweis
17:00 Fryslân Hjoed
17:10 It Waar
17:15 Hea!
17:30 Fryslân Hjoed
17:40 It Waar
17:45 Hea!
18:00 Fryslân Hjoed
18:10 It Waar
18:15 Hea!
18:30 Fryslân Hjoed
18:40 It Waar
18:45 Hea!
19:00 Fryslân Hjoed
19:10 It Waar
19:15 Hea!
19:30 It Grut Frysk Diktee
19:40 It Waar
19:45 Hea!
20:00 Fryslân Hjoed
20:10 It Waar
20:15 Hea!
20:30 It Grut Frysk Diktee
20:40 It Waar
20:45 Hea!
21:00 Fryslân Hjoed
21:10 It Waar
21:15 Hea!
21:30 It Grut Frysk Diktee
21:40 It Waar
21:45 Hea!
22:00 Fryslân Hjoed
22:10 It Waar
22:15 Hea!
22:30 Fryslân Hjoed
22:40 It Waar
22:45 Hea!
23:00 Fryslân Hjoed
23:10 It Waar
23:15 Hea!
23:30 Fryslân Hjoed
23:40 It Waar
23:45 Hea!
00:00 Fryslân Hjoed
00:10 It Waar
00:15 Hea!
00:30 Fryslân Hjoed
00:40 It Waar
00:45 Hea!
01:00 Fryslân Hjoed
01:10 It Waar
01:15 Hea!
01:30 Fryslân Hjoed
01:40 It Waar
01:45 Hea!
02:00 Fryslân Hjoed
02:10 It Waar
02:15 Hea!
02:30 Fryslân Hjoed
02:40 It Waar
02:45 Hea!
03:00 Fryslân Hjoed
03:10 It Waar
03:15 Hea!
03:30 Fryslân Hjoed
03:40 It Waar
03:45 Hea!
04:00 Fryslân Hjoed
04:10 It Waar
04:15 Hea!
04:30 Fryslân Hjoed
04:40 It Waar
04:45 Hea!
05:00 Fryslân Hjoed
05:10 It Waar
05:15 Hea!
05:30 Fryslân Hjoed
05:40 It Waar
05:45 Hea!
00:00 Noord Vandaag
00:25 Weerbericht
00:30 Noord Vandaag
00:55 Weerbericht
01:00 Noord Vandaag
01:25 Weerbericht
01:30 Noord Vandaag
01:55 Weerbericht
02:00 Noord Vandaag
02:25 Weerbericht
02:30 Noord Vandaag
02:55 Weerbericht
03:00 Noord Vandaag
03:25 Weerbericht
03:30 Noord Vandaag
03:55 Weerbericht
04:00 Noord Vandaag
04:25 Weerbericht
04:30 Noord Vandaag
04:55 Weerbericht
05:00 Noord Vandaag
05:25 Weerbericht
05:30 Noord Vandaag
05:55 Weerbericht
06:00 De ochtendploeg
10:00 De Ochtend Door
12:00 Tussen de middag
14:00 De middag door
16:00 Studio Grunn
18:00 Noord Vandaag
18:25 Weerbericht
18:30 Noord Vandaag
18:55 Weerbericht
19:00 Noord Vandaag
19:25 Weerbericht
19:30 Noord Vandaag
19:55 Weerbericht
20:00 Noord Vandaag
20:25 Weerbericht
20:30 Noord Vandaag
20:55 Weerbericht
21:00 Noord Vandaag
21:25 Weerbericht
21:30 Noord Vandaag
21:55 Weerbericht
22:00 Noord Vandaag
22:25 Weerbericht
22:30 Noord Vandaag
22:55 Weerbericht
23:00 Noord Vandaag
23:25 Weerbericht
23:30 Noord Vandaag
23:55 Weerbericht
00:00 Noord Vandaag
00:25 Weerbericht
00:30 Noord Vandaag
00:55 Weerbericht
01:00 Noord Vandaag
01:25 Weerbericht
01:30 Noord Vandaag
01:55 Weerbericht
02:00 Noord Vandaag
02:25 Weerbericht
02:30 Noord Vandaag
02:55 Weerbericht
03:00 Noord Vandaag
03:25 Weerbericht
03:30 Noord Vandaag
03:55 Weerbericht
04:00 Noord Vandaag
04:25 Weerbericht
04:30 Noord Vandaag
04:55 Weerbericht
05:00 Noord Vandaag
05:25 Weerbericht
05:30 Noord Vandaag
05:55 Weerbericht
07:00 Goedemorgen Drenthe
09:00 Koffie en Keuvelen
10:05 Drenthe beweegt
10:20 Koffie en Keuvelen
12:00 Anouk in de middag - Radio Kiek'n
15:00 Studio Steenbergen - Radio Kiek'n
17:00 Drenthe nu
17:17 Drenthe kleurt Oranje
17:31 Drenthe nu
17:32 NOS weekoverzicht
17:42 RegioNed
17:44 Djammen
18:00 NOS Journaal en Regio
18:28 Drenthe nu
18:31 Drenthe nu
18:45 Djammen
18:47 Drenthe kleurt Oranje
19:00 Drenthe nu
19:17 Drenthe kleurt Oranje
19:31 Drenthe nu
19:32 NOS weekoverzicht
19:42 RegioNed
19:44 Djammen
20:00 Drenthe nu
20:17 Drenthe kleurt Oranje
20:31 Drenthe nu
20:32 NOS weekoverzicht
20:42 RegioNed
20:44 Djammen
21:00 Drenthe nu
21:17 Drenthe kleurt Oranje
21:31 Drenthe nu
21:32 NOS weekoverzicht
21:42 RegioNed
21:44 Djammen
22:00 Drenthe nu
22:17 Drenthe kleurt Oranje
22:31 Drenthe nu
22:32 NOS weekoverzicht
22:42 RegioNed
22:44 Djammen
23:00 Drenthe nu
23:17 Drenthe kleurt Oranje
23:31 Drenthe nu
23:32 NOS weekoverzicht
23:42 RegioNed
23:44 Djammen
00:00 Bij Oost / Nieuws
00:08 Bij Oost
00:30 Pims Paradijs
00:48 RegioNed
01:00 Bij Oost / Nieuws
01:08 Bij Oost
01:30 Pims Paradijs
01:48 RegioNed
02:00 Bij Oost / Nieuws
02:08 Bij Oost
02:30 Pims Paradijs
02:48 RegioNed
03:00 Bij Oost / Nieuws
03:08 Bij Oost
03:30 Pims Paradijs
03:48 RegioNed
04:00 Bij Oost / Nieuws
04:08 Bij Oost
04:30 Pims Paradijs
04:48 RegioNed
05:00 Bij Oost / Nieuws
05:08 Bij Oost
05:30 Pims Paradijs
05:48 RegioNed
06:00 Marcel & Bastiaan
07:00 Marcel & Bastiaan
08:00 Marcel & Bastiaan
08:30 Marcel & Bastiaan
09:00 Bert van Losser
10:00 Bert van Losser
13:00 Paula Keizer
16:00 De Bijrijder
17:00 Bij Oost / Nieuws
17:13 Special TV
18:00 Bij Oost / Nieuws
18:13 Special TV
19:00 Bij Oost / Nieuws
19:13 Special TV
20:00 Bij Oost / Nieuws
20:13 Special TV
21:00 Bij Oost / Nieuws
21:13 Special TV
22:00 Bij Oost / Nieuws
22:13 Special TV
23:00 Bij Oost / Nieuws
23:13 Special TV
00:00 Bij Oost / Nieuws
00:13 Special TV
01:00 Bij Oost / Nieuws
01:13 Special TV
02:00 Bij Oost / Nieuws
02:13 Special TV
03:00 Bij Oost / Nieuws
03:13 Special TV
04:00 Bij Oost / Nieuws
04:13 Special TV
05:00 Bij Oost / Nieuws
05:13 Special TV
00:07 Geen uitzending
00:12 Weer
00:15 Dit is Flevoland nieuws
00:27 Weer
00:30 Dit is Flevoland nieuws
00:42 Weer
00:45 Dit is Flevoland nieuws
00:57 Weer
01:00 Dit is Flevoland nieuws
01:12 Weer
01:15 Dit is Flevoland nieuws
01:27 Weer
01:30 Dit is Flevoland nieuws
01:42 Weer
01:57 Weer
02:00 Dit is Flevoland nieuws
02:12 Weer
02:15 Dit is Flevoland nieuws
02:27 Weer
02:30 Dit is Flevoland nieuws
02:42 Weer
02:45 Dit is Flevoland nieuws
02:57 Weer
03:00 Dit is Flevoland nieuws
03:12 Weer
03:15 Dit is Flevoland nieuws
03:27 Weer
03:30 Dit is Flevoland nieuws
03:42 Weer
03:45 Dit is Flevoland nieuws
03:57 Weer
04:00 Dit is Flevoland nieuws
04:12 Weer
04:15 Dit is Flevoland nieuws
04:27 Weer
04:30 Dit is Flevoland nieuws
04:42 Weer
04:45 Dit is Flevoland nieuws
04:57 Weer
05:00 Dit is Flevoland nieuws
05:12 Weer
05:15 Dit is Flevoland nieuws
05:27 Weer
05:30 Dit is Flevoland nieuws
05:42 Weer
05:45 Dit is Flevoland nieuws
05:57 Weer
06:00 Flevoland is Wakker!
09:00 Flevoland Muziekland
11:00 Herberg Flevoland
14:00 Flevoland Muziekland
15:00 Studio Flevoland
17:00 Dit is Flevoland nieuws
17:12 Weer
17:17 RegioNed
17:30 Dit is Flevoland nieuws
17:42 Weer
17:47 RegioNed
18:00 Dit is Flevoland nieuws
18:12 Weer
18:17 RegioNed
18:30 Dit is Flevoland nieuws
18:42 Weer
18:47 RegioNed
19:00 Dit is Flevoland nieuws
19:12 Weer
19:17 RegioNed
19:30 Dit is Flevoland nieuws
19:42 Weer
19:47 RegioNed
20:00 Dit is Flevoland nieuws
20:12 Weer
20:17 RegioNed
20:30 Dit is Flevoland nieuws
20:42 Weer
20:47 RegioNed
21:00 Dit is Flevoland nieuws
21:12 Weer
21:17 RegioNed
21:30 Dit is Flevoland nieuws
21:42 Weer
21:47 RegioNed
22:00 Dit is Flevoland nieuws
22:12 Weer
22:17 RegioNed
22:30 Dit is Flevoland nieuws
22:42 Weer
22:47 RegioNed
23:00 Dit is Flevoland nieuws
23:12 Weer
23:17 RegioNed
23:30 Dit is Flevoland nieuws
23:42 Weer
23:47 RegioNed
00:07 Geen uitzending
00:12 Weer
00:15 Dit is Flevoland nieuws
00:27 Weer
00:30 Dit is Flevoland nieuws
00:42 Weer
00:45 Dit is Flevoland nieuws
00:57 Weer
01:00 Dit is Flevoland nieuws
01:12 Weer
01:15 Dit is Flevoland nieuws
01:27 Weer
01:30 Dit is Flevoland nieuws
01:42 Weer
01:45 Dit is Flevoland nieuws
01:57 Weer
02:00 Dit is Flevoland nieuws
02:12 Weer
02:15 Dit is Flevoland nieuws
02:27 Weer
02:30 Dit is Flevoland nieuws
02:42 Weer
02:45 Dit is Flevoland nieuws
02:57 Weer
03:00 Dit is Flevoland nieuws
03:12 Weer
03:15 Dit is Flevoland nieuws
03:27 Weer
03:30 Dit is Flevoland nieuws
03:42 Weer
03:45 Dit is Flevoland nieuws
03:57 Weer
04:00 Dit is Flevoland nieuws
04:12 Weer
04:15 Dit is Flevoland nieuws
04:27 Weer
04:30 Dit is Flevoland nieuws
04:42 Weer
04:45 Dit is Flevoland nieuws
04:57 Weer
05:00 Dit is Flevoland nieuws
05:12 Weer
05:15 Dit is Flevoland nieuws
05:27 Weer
05:30 Dit is Flevoland nieuws
05:42 Weer
05:45 Dit is Flevoland nieuws
05:57 Weer
00:00 Gisteren gemist?
04:00 Gisteren gemist?
06:00 Dag tv
09:00 Gisteren gemist?
12:00 Dag tv
16:00 Kratje Kelderklasse
16:45 RegioNed
17:00 GLD Nieuws
17:15 Een wagen vol verhalen
17:45 RegioNed
18:00 GLD Nieuws
18:15 Een wagen vol verhalen
18:45 RegioNed
19:00 GLD Nieuws
19:15 Een wagen vol verhalen
19:45 RegioNed
20:00 GLD Nieuws
20:15 Een wagen vol verhalen
20:45 RegioNed
21:00 GLD Nieuws
21:15 Een wagen vol verhalen
21:45 RegioNed
22:00 GLD Nieuws
22:15 Een wagen vol verhalen
22:45 RegioNed
23:00 GLD Nieuws
23:15 Een wagen vol verhalen
23:45 RegioNed
00:00 Gisteren gemist?
04:00 Gisteren gemist?
00:00 UVandaag
00:15 Op de vlucht
00:40 RegioNed
00:55 Tekst TV
01:00 UVandaag
01:15 Op de vlucht
01:40 RegioNed
01:55 Tekst TV
02:00 UVandaag
02:15 Op de vlucht
02:55 Tekst TV
03:00 UVandaag
03:15 Op de vlucht
03:55 Tekst TV
04:00 UVandaag
04:15 Op de vlucht
04:55 Tekst TV
05:00 UVandaag
05:15 Op de vlucht
05:55 Tekst TV
06:00 UVandaag
06:15 Op de vlucht
06:55 Tekst TV
07:00 UVandaag
07:15 Op de vlucht
07:55 Tekst TV
08:00 Utrecht Beweegt: BlijF Fit
08:15 Op de vlucht
08:40 RegioNed
08:55 Tekst TV
09:15 Op de vlucht
09:55 Tekst TV
10:15 Op de vlucht
10:55 Tekst TV
11:00 UVandaag
11:15 Op de vlucht
11:40 RegioNed
11:55 Tekst TV
12:00 UVandaag
12:15 Op de vlucht
12:40 RegioNed
12:55 Tekst TV
13:00 Op de vlucht
13:20 RegioNed
13:30 Bureau Hengeveld
13:55 Tekst TV
14:00 Op de vlucht
14:30 Bureau Hengeveld
14:55 Tekst TV
15:00 Bureau Hengeveld
15:30 Bureau Hengeveld
15:55 Tekst TV
16:00 Bureau Hengeveld
16:30 Bureau Hengeveld
16:55 Tekst TV
17:00 UVandaag
17:15 Bureau Hengeveld
17:40 RegioNed
17:55 Tekst TV
18:00 UVandaag
18:15 Bureau Hengeveld
18:40 RegioNed
18:55 Tekst TV
19:00 UVandaag
19:15 Bureau Hengeveld
19:40 RegioNed
19:55 Tekst TV
20:00 UVandaag
20:15 Bureau Hengeveld
20:40 RegioNed
20:55 Tekst TV
21:00 UVandaag
21:15 Bureau Hengeveld
21:40 RegioNed
21:55 Tekst TV
22:00 UVandaag
22:15 Bureau Hengeveld
22:40 RegioNed
22:55 Tekst TV
23:00 UVandaag
23:15 Bureau Hengeveld
23:40 RegioNed
23:55 Tekst TV
00:00 UVandaag
00:15 Bureau Hengeveld
00:40 RegioNed
00:55 Tekst TV
01:00 UVandaag
01:15 Bureau Hengeveld
01:40 RegioNed
01:55 Tekst TV
02:00 UVandaag
02:15 Bureau Hengeveld
02:55 Tekst TV
03:00 UVandaag
03:15 Bureau Hengeveld
03:55 Tekst TV
04:00 UVandaag
04:15 Bureau Hengeveld
04:55 Tekst TV
05:00 UVandaag
05:15 Bureau Hengeveld
05:55 Tekst TV
00:00 NH Nieuws
00:08 NH Helpt
00:17 RegioNed
00:30 NH Nieuws
00:38 NH Helpt
00:47 RegioNed
01:00 NH Nieuws
01:08 NH Helpt
01:17 RegioNed
01:30 NH Nieuws
01:38 NH Helpt
01:47 RegioNed
02:00 NH Nieuws
02:08 NH Helpt
02:17 RegioNed
02:30 NH Nieuws
02:38 NH Helpt
02:47 RegioNed
03:00 NH Nieuws
03:08 NH Helpt
03:17 RegioNed
03:30 NH Nieuws
03:38 NH Helpt
03:47 RegioNed
04:00 NH Nieuws
04:08 NH Helpt
04:17 RegioNed
04:30 NH Nieuws
04:38 NH Helpt
04:47 RegioNed
05:00 NH Nieuws
05:08 NH Helpt
05:17 RegioNed
05:30 NH Nieuws
05:38 NH Helpt
05:47 RegioNed
06:00 De Ontbijttafel
07:00 De Ontbijttafel
08:00 De Ontbijttafel
09:00 NH Nieuws
09:11 NH Helpt
09:20 RegioNed
09:30 NH Nieuws
09:38 NH Helpt
09:46 RegioNed
10:00 NH Nieuws
10:11 NH Helpt
10:20 RegioNed
10:30 NH Nieuws
10:38 NH Helpt
10:46 RegioNed
11:00 NH Nieuws
11:11 NH Helpt
11:20 RegioNed
11:30 NH Nieuws
11:38 NH Helpt
11:46 RegioNed
12:00 June tot Twee
12:12 June tot Twee
12:27 June tot Twee
12:42 June tot Twee
13:00 June tot Twee
13:12 June tot Twee
13:27 June tot Twee
13:42 June tot Twee
14:00 Goeiemiddag !
14:12 Goeiemiddag !
14:25 Goeiemiddag !
14:40 Goeiemiddag !
15:00 Goeiemiddag !
15:12 Goeiemiddag !
15:25 Goeiemiddag !
15:40 Goeiemiddag !
16:00 Vandaag de dag
16:12 Vandaag de dag
16:25 Vandaag de dag
16:45 Vandaag de dag
17:00 NH Nieuws
17:11 Bureau NH
17:19 Strijders
17:29 NH Nieuws
17:41 Bureau NH
17:49 Strijders
18:00 NH Nieuws
18:11 Bureau NH
18:19 Strijders
18:29 NH Nieuws
18:41 Bureau NH
18:49 Strijders
19:00 NH Nieuws
19:11 Bureau NH
19:19 Strijders
19:29 NH Nieuws
19:41 Bureau NH
19:49 Strijders
20:00 NH Nieuws
20:11 Bureau NH
20:19 Strijders
20:29 NH Nieuws
20:41 Bureau NH
20:49 Strijders
21:00 NH Nieuws
21:11 Bureau NH
21:19 Strijders
21:29 NH Nieuws
21:41 Bureau NH
21:49 Strijders
22:00 NH Nieuws
22:11 Bureau NH
22:19 Strijders
22:29 NH Nieuws
22:41 Bureau NH
22:49 Strijders
23:00 NH Nieuws
23:11 Bureau NH
23:19 Strijders
23:29 NH Nieuws
23:41 Bureau NH
23:49 Strijders
00:00 NH Nieuws
00:08 Bureau NH
00:16 Strijders
00:27 NH Nieuws
00:35 Bureau NH
00:43 Strijders
00:52 RegioNed
01:00 NH Nieuws
01:08 Bureau NH
01:16 Strijders
01:27 NH Nieuws
01:35 Bureau NH
01:43 Strijders
01:52 RegioNed
02:00 NH Nieuws
02:08 Bureau NH
02:16 Strijders
02:27 NH Nieuws
02:35 Bureau NH
02:43 Strijders
02:52 RegioNed
03:00 NH Nieuws
03:08 Bureau NH
03:16 Strijders
03:27 NH Nieuws
03:35 Bureau NH
03:43 Strijders
03:52 RegioNed
04:00 NH Nieuws
04:08 Bureau NH
04:16 Strijders
04:27 NH Nieuws
04:35 Bureau NH
04:43 Strijders
04:52 RegioNed
05:00 NH Nieuws
05:08 Bureau NH
05:16 Strijders
05:27 NH Nieuws
05:35 Bureau NH
05:43 Strijders
05:52 RegioNed
00:00 Rijnmond Vandaag
00:11 Duidelijke Taal
00:51 Rijnmond Reels
01:00 Rijnmond Vandaag
01:11 Duidelijke Taal
01:51 Rijnmond Reels
02:00 Rijnmond Vandaag
02:11 Duidelijke Taal
02:51 Rijnmond Reels
03:00 Rijnmond Vandaag
03:11 Duidelijke Taal
03:51 Rijnmond Reels
04:00 Rijnmond Vandaag
04:11 Duidelijke Taal
04:51 Rijnmond Reels
05:00 Rijnmond Vandaag
05:11 Duidelijke Taal
05:51 Rijnmond Reels
06:00 Rijnmond Vandaag
06:11 Duidelijke Taal
06:51 Rijnmond Reels
07:00 Rijnmond Vandaag
07:12 Duidelijke Taal
07:52 Rijnmond Reels
08:00 Rijnmond Vandaag
08:12 Duidelijke Taal
08:52 Rijnmond Reels
09:00 Rijnmond Vandaag
09:12 Duidelijke Taal
09:52 Rijnmond Reels
10:00 Rijnmond Vandaag
10:12 Duidelijke Taal
10:52 Rijnmond Reels
11:00 Rijnmond Vandaag
11:12 Duidelijke Taal
11:52 Rijnmond Reels
12:00 Rijnmond Vandaag
12:12 Duidelijke Taal
12:52 Rijnmond Reels
13:00 Rijnmond Vandaag
13:12 Duidelijke Taal
13:52 Rijnmond Reels
14:00 Rijnmond Vandaag
14:12 Duidelijke Taal
14:52 Rijnmond Reels
15:00 Rijnmond Vandaag
15:12 Duidelijke Taal
15:52 Rijnmond Reels
16:00 Rijnmond Vandaag
16:12 Duidelijke Taal
16:52 Rijnmond Reels
17:00 Rijnmond Vandaag
17:17 Sparta naar Voren (podcast)
17:41 Rijnmond Vandaag
18:00 Rijnmond Vandaag
18:17 Sparta naar Voren (podcast)
18:41 Rijnmond Vandaag
19:00 Rijnmond Vandaag
19:17 Sparta naar Voren (podcast)
19:41 Rijnmond Vandaag
20:00 Rijnmond Vandaag
20:17 Sparta naar Voren (podcast)
20:41 Rijnmond Vandaag
21:00 Rijnmond Vandaag
21:17 Sparta naar Voren (podcast)
21:41 Rijnmond Vandaag
22:00 Rijnmond Vandaag
22:17 Sparta naar Voren (podcast)
22:41 Rijnmond Vandaag
23:00 Rijnmond Vandaag
23:17 Sparta naar Voren (podcast)
23:41 Rijnmond Vandaag
00:00 Rijnmond Vandaag
00:13 Sparta naar Voren (podcast)
00:37 Rijnmond Vandaag
00:50 Rijnmond Reels
01:00 Rijnmond Vandaag
01:13 Sparta naar Voren (podcast)
01:37 Rijnmond Vandaag
01:50 Rijnmond Reels
02:00 Rijnmond Vandaag
02:13 Sparta naar Voren (podcast)
02:37 Rijnmond Vandaag
02:50 Rijnmond Reels
03:00 Rijnmond Vandaag
03:13 Sparta naar Voren (podcast)
03:37 Rijnmond Vandaag
03:50 Rijnmond Reels
04:00 Rijnmond Vandaag
04:13 Sparta naar Voren (podcast)
04:37 Rijnmond Vandaag
04:50 Rijnmond Reels
05:00 Rijnmond Vandaag
05:13 Sparta naar Voren (podcast)
05:37 Rijnmond Vandaag
05:50 Rijnmond Reels
00:00 Nacht programmering
00:30 Niets Is Onmogelijk
07:00 Team West
07:20 RegioNed
07:30 West Vandaag
07:50 RegioNed
08:00 Team West
08:20 RegioNed
08:30 West Vandaag
08:50 RegioNed
09:00 Team West
09:20 RegioNed
09:30 West Vandaag
09:50 RegioNed
10:00 Team West
10:20 RegioNed
10:30 West Vandaag
10:50 RegioNed
11:00 Team West
11:20 RegioNed
11:30 West Vandaag
11:50 RegioNed
12:00 NOS Journaal
12:15 RegioNed
12:30 West Vandaag
12:50 RegioNed
13:00 Team West
13:20 RegioNed
13:30 West Vandaag
13:50 RegioNed
14:00 Team West
14:20 RegioNed
14:30 West Vandaag
14:50 RegioNed
15:00 NOS Journaal
15:20 RegioNed
15:30 West Vandaag
15:50 RegioNed
16:00 Team West
16:20 RegioNed
16:30 West Vandaag
16:50 RegioNed
17:00 Eruit op de Buis
17:30 West Vandaag
17:50 RegioNed
18:00 Eruit op de Buis
18:30 West Vandaag
18:50 RegioNed
19:00 Eruit op de Buis
19:30 West Vandaag
19:50 RegioNed
20:00 NOS Journaal
20:30 West Vandaag
20:50 RegioNed
21:00 Eruit op de Buis
21:30 West Vandaag
21:50 RegioNed
22:00 Eruit op de Buis
22:30 West Vandaag
22:50 RegioNed
23:00 Eruit op de Buis
23:30 West Vandaag
23:50 RegioNed
00:00 Nacht programmering
00:30 Niets Is Onmogelijk
00:00 Nachtcarrousel
04:00 Nachtcarrousel
06:00 L1 Radio Live op TV
10:00 L1 Radio Live op TV
13:00 L1 Nieuws
13:20 RegioNed
13:30 Óngerwaeg
13:55 Natuur en Zo
14:20 RegioNed
14:30 Een klasse apart
15:00 NOS Journaal
15:15 Natuur en Zo
15:40 Cultuurcafé
16:05 Limburgs Lintje
16:15 Óngerwaeg
16:30 Een klasse apart
17:00 RegioNed
17:15 Óngerwaeg
17:30 L1 Nieuws
17:50 Limburgs Lintje
18:00 RegioNed
18:15 Óngerwaeg
18:30 L1 Nieuws
18:50 Limburgs Lintje
19:00 RegioNed
19:15 Óngerwaeg
19:30 L1 Nieuws
19:50 Limburgs Lintje
20:00 NOS Journaal
20:30 L1 Nieuws
20:50 Limburgs Lintje
21:00 Cultuurcafé
21:30 L1 Nieuws
21:50 Limburgs Lintje
22:00 RegioNed
22:15 Óngerwaeg
22:30 L1 Nieuws
22:50 Limburgs Lintje
23:00 RegioNed
23:15 Óngerwaeg
23:30 L1 Nieuws
23:50 Limburgs Lintje
00:00 Nachtcarrousel
04:00 Nachtcarrousel
00:00 Lekker van streek
00:13 Bruers bouwt bewust
00:24 Brabant Nieuws
00:34 Weer
00:36 Brabant Vandaag
00:43 BrabantQuiz
00:47 Nachtprogrammering
07:00 Brabant Nieuws
07:06 Brabant Nieuws
07:12 Brabant Nieuws
07:18 Brabant Nieuws
07:24 Brabant Nieuws
07:30 Brabant Nieuws
07:36 Brabant Nieuws
07:42 Brabant Nieuws
07:48 Brabant Nieuws
07:54 Brabant Nieuws
08:00 Brabant Nieuws
08:06 Brabant Nieuws
08:12 Brabant Nieuws
08:18 Brabant Nieuws
08:24 Brabant Nieuws
08:30 Brabant Nieuws
08:36 Brabant Nieuws
08:42 Brabant Nieuws
08:48 Brabant Nieuws
08:54 Brabant Nieuws
09:00 Brabant Nieuws
09:06 Brabant Nieuws
09:12 Brabant Nieuws
09:18 Brabant Nieuws
09:24 Brabant Nieuws
09:30 Brabant Nieuws
09:36 Brabant Nieuws
09:42 Brabant Nieuws
09:48 Brabant Nieuws
09:54 Brabant Nieuws
10:00 Brabants Bont
12:57 BrabantQuiz
13:01 Lekker van streek
13:14 Bruers bouwt bewust
13:25 RegioNed
13:35 BrabantQuiz
13:39 Lekker van streek
13:52 Bruers bouwt bewust
14:03 RegioNed
14:13 BrabantQuiz
14:17 Lekker van streek
14:30 Bruers bouwt bewust
14:41 RegioNed
14:51 BrabantQuiz
15:00 NOS journaal met regionieuws
15:19 Lekker van streek
15:32 Bruers bouwt bewust
15:43 RegioNed
15:53 BrabantQuiz
15:57 Lekker van streek
16:10 Bruers bouwt bewust
16:26 RegioNed
16:36 Lekker van streek
16:49 Bruers bouwt bewust
17:00 De ontmoeting, 7 jaar later
17:15 Brabants Buske
17:30 Brabant Nieuws
17:43 Weer
17:45 Brabant Vandaag
17:52 BrabantQuiz
18:00 De ontmoeting, 7 jaar later
18:15 Brabants Buske
18:30 Brabant Nieuws
18:43 Weer
18:45 Brabant Vandaag
18:52 BrabantQuiz
19:00 De ontmoeting, 7 jaar later
19:15 Brabants Buske
19:30 Brabant Nieuws
19:43 Weer
19:45 Brabant Vandaag
19:52 BrabantQuiz
20:00 NOS Journaal
20:30 Brabant Nieuws
20:43 Weer
20:45 Brabant Vandaag
20:52 BrabantQuiz
21:00 De ontmoeting, 7 jaar later
21:15 Brabants Buske
21:30 Brabant Nieuws
21:43 Weer
21:45 Brabant Vandaag
21:52 BrabantQuiz
22:00 De ontmoeting, 7 jaar later
22:15 Brabants Buske
22:30 Brabant Nieuws
22:43 Weer
22:45 Brabant Vandaag
22:52 BrabantQuiz
23:00 De ontmoeting, 7 jaar later
23:15 Brabants Buske
23:30 Brabant Nieuws
23:43 Weer
23:45 Brabant Vandaag
23:52 BrabantQuiz
00:00 De ontmoeting, 7 jaar later
00:13 Brabants Buske
00:24 Brabant Nieuws
00:34 Weer
00:36 Brabant Vandaag
00:43 BrabantQuiz
00:47 Nachtprogrammering
00:00 Tekst televisie
06:00 Zeeland wordt Wakker (kijkradio)
09:00 Goedemorgen Zeeland (kijkradio)
12:00 Zeeland Nu (kijkradio)
13:00 Tekst televisie
16:00 Zeeland komt Thuis (kijkradio)
17:00 Zeeland Nu
17:13 Zeeuwse Zaken
17:22 Het Weer
17:24 Uit in Zeeland
17:27 Verzeeuwigd
17:30 Zeeland Nu
17:43 RegioNed
17:52 Het Weer
17:54 Uit in Zeeland
17:57 Verzeeuwigd
18:00 Zeeland Nu
18:13 Zeeuwse Zaken
18:22 Het Weer
18:24 Uit in Zeeland
18:27 Verzeeuwigd
18:30 Zeeland Nu
18:43 RegioNed
18:52 Het Weer
18:54 Uit in Zeeland
18:57 Verzeeuwigd
19:00 Zeeland Nu
19:13 Zeeuwse Zaken
19:22 Het Weer
19:24 Uit in Zeeland
19:27 Verzeeuwigd
19:30 Zeeland Nu
19:43 RegioNed
19:52 Het Weer
19:54 Uit in Zeeland
19:57 Verzeeuwigd
20:00 Zeeland Nu
20:13 Zeeuwse Zaken
20:22 Het Weer
20:24 Uit in Zeeland
20:27 Verzeeuwigd
20:30 Zeeland Nu
20:43 RegioNed
20:52 Het Weer
20:54 Uit in Zeeland
20:57 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu
21:13 Zeeuwse Zaken
21:22 Het Weer
21:24 Uit in Zeeland
21:27 Verzeeuwigd
21:30 Zeeland Nu
21:43 RegioNed
21:52 Het Weer
21:54 Uit in Zeeland
21:57 Verzeeuwigd
22:00 Zeeland Nu
22:13 Zeeuwse Zaken
22:22 Het Weer
22:24 Uit in Zeeland
22:27 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu
22:43 RegioNed
22:52 Het Weer
22:54 Uit in Zeeland
22:57 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland Nu
23:13 Zeeuwse Zaken
23:22 Het Weer
23:24 Uit in Zeeland
23:27 Verzeeuwigd
23:30 Zeeland Nu
23:43 RegioNed
23:52 Het Weer
23:54 Uit in Zeeland
23:57 Verzeeuwigd
00:00 Tekst televisie
00:00 Euromillions
00:05 Thuis
00:30 Dagelijkse kost
00:45 Journaallus
06:00 Radio2 op VRT 1: Goeiemorgen, morgen!
09:00 Radio2 op VRT 1: winwin
10:00 Radio2 op VRT 1: Ann&Daan
11:00 Lentebeelden
12:15 Dagelijkse kost
12:30 Blokken
13:00 VRT NWS journaal 13u
13:25 Het weer
13:30 Iedereen beroemd
14:00 Villa Politica
15:30 Clips
15:55 Paul O'Grady: For the Love of Dogs
16:20 On the wing
17:10 Witse
18:06 VRT NWS Update
18:08 Het weer
18:10 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 VRT NWS journaal 19u
19:45 Iedereen beroemd
20:10 Joker+ en lotto
20:15 Het weer
20:20 Thuis
20:45 Factcheckers
21:30 Amai zeg wauw
22:20 VRT NWS laat
22:45 Het weer
22:50 Door de bomen
23:31 Winst joker+ /lotto
23:32 Keno
23:33 Euromillions winstverdeling
23:35 Thuis
00:00 Dagelijkse kost
00:15 VRT NWS laat
00:40 Het weer
00:45 Villa Politica
02:15 Journaallus
07:30 Ketnet Junior
12:30 Lentebeelden
13:30 Ketnet Junior
16:00 Radio 1: De wereld vandaag
17:05 How To Be Young
17:45 Ademloos
18:20 Op een ander
19:05 Comedy Casino
19:35 The Office
20:00 Terzake
20:35 De Afspraak
21:20 Hier en toen
22:15 Zij Hen Wij
23:05 Zingen is goud
23:20 Kuessipan
01:10 Nachtlus
00:00 Joseph Prince
00:30 Road to Avonlea
01:00 Joyce Meyer
01:30 Jezus, reconstructie en revisie
02:00 Youth in the Bible
02:10 De Levende overwon de dood
02:19 De Levende overwon de dood
02:29 Israel in Focus
02:59 Vindication
03:30 Galilee of the Nations
04:00 Jezus, reconstructie en revisie
04:30 In Touch
04:59 Israel in Focus
05:30 Road to Avonlea
06:00 7th Street Theater
06:30 Jezus, reconstructie en revisie
07:00 Auto B. Good
07:07 De Boekenberg
07:12 De Boekenberg
07:18 Dierenkriebels
07:30 Joseph Prince
08:00 Joyce Meyer
08:30 Gaither Homecoming
09:00 Israel in Focus
09:30 Road to Avonlea
10:00 Jezus, reconstructie en revisie
10:30 Bijbelse karakters
11:00 Galilee of the Nations
11:30 Transparant
12:00 Road to Avonlea
12:30 Verbonden met Israël
13:00 Israel in Focus
13:30 7th Street Theater
14:00 Jezus, reconstructie en revisie
14:30 Transparant
15:00 Joseph Prince
15:30 Bijbelse karakters
16:00 Galilee of the Nations
16:30 Jezus, reconstructie en revisie
17:00 De Verkenners
17:09 Bijbelcheck
17:18 Dierenkriebels
17:30 Youthbytes
18:00 Illuminations
18:30 Drive Thru History
19:00 Israel: The Prophetic Connection
19:30 Leven wij in de dagen van Noach
20:00 The 700 Club
20:30 Uitgelicht!
21:00 Liefs je zus
21:30 Jeni zoekt het buitengewone
22:00 Joyce Meyer
22:30 Illuminations
23:00 Uitgelicht!
23:30 Verbonden met Israël
00:00 Joseph Prince
00:30 Israel: The Prophetic Connection
01:00 Joyce Meyer
01:30 Leven wij in de dagen van Noach
02:00 Illuminations
02:30 Uitgelicht!
03:00 Liefs je zus
03:30 Jeni zoekt het buitengewone
04:00 Leven wij in de dagen van Noach
04:30 Verbonden met Israël
05:00 Uitgelicht!
05:30 Israel: The Prophetic Connection
00:56 Eurovision Top 200 2024
01:31 Happily Divorced
01:49 Happily Divorced
02:10 Boy Machine
02:35 Drag Queens of London
03:21 Shade: Queens of NYC
03:44 Shade: Queens of NYC
04:06 OUTmusic
07:00 Tommy Teleshopping
08:05 My Dear Handyman
08:51 My Dear Handyman
09:37 Big Freedia
10:19 Shear Genius
11:04 Tommy Teleshopping
13:04 OUTmusic
14:00 Tommy Teleshopping
16:01 OUTmusic
17:04 My Dear Handyman
17:51 My Dear Handyman
18:37 Big Freedia
19:20 Shear Genius
20:01 Eurovision Top 200 2024
20:37 David Tutera's CELEBrations
21:22 Mobbed
22:07 Mobbed
22:52 Conchita: Unstoppable
00:05 Eurovision Top 200 2024
00:41 David Tutera's CELEBrations
01:27 Mobbed
02:11 Mobbed
02:56 Conchita: Unstoppable
04:00 OUTmusic
00:00 Nieuws Curacao
00:30 Bo Trai Merdia
03:00 We talk
04:00 Nieuws Aruba
05:00 Nieuws Suriname
06:00 Punto final
07:00 VVRP
08:00 Tele Curacao
12:00 TCFM
14:00 Nieuws Curacao
15:00 Bonochi Korsou
16:00 Punto final
17:00 Nieuws Aruba
18:00 Music Varia
18:30 Moru Bondia
21:30 Mainta
23:00 Dune un Chens
00:00 Nieuws Curacao
00:30 Bo Trai Merdia
03:00 We talk
04:00 Nieuws Aruba
05:00 Nieuws Suriname
00:25 Ibiza: Secrets of the Party Island
01:10 Pointless Celebrities
02:05 Weather for the Week Ahead
02:10 Joins BBC News
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 The Media Show
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 Breakfast
10:30 Morning Live
11:45 Big Little Crimes
12:15 Homes Under the Hammer
13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One
14:30 BBC London
14:45 Doctors
15:15 Money for Nothing
16:00 Escape to the Country
16:45 The Bidding Room
17:30 Bridge of Lies
18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six
19:30 BBC London
19:55 Party Election Broadcast
20:00 The One Show
20:30 EastEnders
21:00 The Repair Shop
22:00 Race Across the World
23:00 BBC News at Ten
23:30 BBC London
23:40 Growing Up Jewish
00:30 Our Changing Planet
01:30 Weather for the Week Ahead
01:35 Joins BBC News
01:45 Sportsday
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Oleksandr Zinchenko: The Interview
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
00:10 BBC Weather
00:15 World Championship Snooker
01:05 World Championship Snooker
03:05 Interior Design Masters
04:05 Pompeii: The New Dig
05:05 This Is BBC TWO
07:30 Money for Nothing
08:15 Escape to the Country
09:00 MasterChef
09:30 Robson Green's Weekend Escapes
10:00 BBC News
11:00 Live: World Championship Snooker
12:15 Politics Live
14:00 Live: World Championship Snooker
19:00 Richard Osman's House of Games
19:30 Great Coastal Railway Journeys
20:00 Your Home Made Perfect
21:00 Andi Oliver's Fabulous Feasts
22:00 Surgeons: At the Edge of Life
23:00 Mammoth
23:25 Harry Hill's Lonely Island
23:30 Newsnight
00:10 BBC Weather
00:15 Match of the Day
01:15 World Championship Snooker
02:05 World Championship Snooker
04:05 Bring the Drama
05:05 Dragons' Den
00:00 The Apprentice: You're Fired
00:30 The Young Offenders
01:00 The Young Offenders
01:30 Dinosaur
01:55 Dinosaur
02:25 Ellie & Natasia
02:40 Gavin & Stacey
03:10 Gavin & Stacey
03:40 The Young Offenders
04:10 The Young Offenders
04:40 Ellie & Natasia
04:55 This is BBC Three
06:30 This is BBC Three
08:00 Shaun the Sheep
08:10 Danger Mouse
08:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
08:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
08:45 Newsround
08:55 Grizzy and The Lemmings
09:00 Grizzy and The Lemmings
09:10 Odd Squad
09:25 Monster Loving Maniacs
09:35 Operation Ouch!
10:05 Style It Out
10:30 Jamie Johnson
11:00 Millie Inbetween
11:28 Deadly 60
11:30 The Dengineers
12:00 Bitesize Daily: 7-9 Year Olds
12:20 Nine Minute Ninja
12:30 Wow That's Amazing
12:45 DIY Deadly with Steve Backshall
13:00 Andy's Prehistoric Adventures
13:15 Go Jetters
13:25 Danger Mouse
13:35 Danger Mouse
13:50 Octonauts
14:00 Waffle the Wonder Dog
14:10 Supertato
14:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
14:30 Dennis & Gnasher Unleashed!
14:45 Grizzy and The Lemmings
14:50 Summer Camp Island
15:00 Gangnam Project
15:25 The Next Step
15:50 Taffy
15:55 Sketchy Comedy
16:00 Pokémon XYZ
16:20 Danger Mouse
16:35 Shaun the Sheep
16:40 Ninja Express
16:55 Taffy
17:00 Grizzy and The Lemmings
17:10 Grizzy and The Lemmings
17:15 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:30 Monster Loving Maniacs
17:40 Odd Squad
17:55 Total Dramarama
18:05 Total Dramarama
18:15 Pokémon Horizons: The Series
18:35 Dragons: The Nine Realms
19:00 Horrible Histories
19:30 The Next Step
19:50 Theodosia
19:55 Sketchy Comedy
19:58 This is CBBC!
20:00 Top Gear
20:58 The Catch-Up
21:00 Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
22:00 Mrs Brown's Boys D'Movie
23:30 Superbad
01:20 Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
02:20 Made Up in Belfast
02:50 Made Up in Belfast
03:20 Dinosaur
03:45 Dinosaur
04:10 Ibiza: Secrets of the Party Island
05:00 This is BBC Three
00:00 Chasing the Moon
00:50 Chasing the Moon
01:40 Civilisation
02:30 Civilisation
03:20 Gods of Snooker
04:20 This is BBC Four
06:30 This is BBC Four
19:58 This is BBC Four
20:00 Snooker: World Championship
22:00 Gods of Snooker
23:00 Shoulder to Shoulder
00:15 Shoulder to Shoulder
01:30 Shoulder to Shoulder
02:45 Parkinson
03:50 Gods of Snooker
04:50 This is BBC Four
00:10 Agatha Christie's Marple
02:15 Scott & Bailey
03:00 Ghosts
03:35 Midsomer Murders
04:20 Midsomer Murders
05:10 Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
06:00 All Creatures Great and Small
07:10 Midsomer Murders
08:15 Midsomer Murders
09:25 Murdoch Mysteries
10:30 Death in Paradise
11:35 Midsomer Murders
12:30 Midsomer Murders
13:30 Father Brown
14:30 Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
15:30 Midsomer Murders
16:45 Midsomer Murders
17:45 Death in Paradise
18:55 Death in Paradise
20:00 Murdoch Mysteries
21:00 Death in Paradise
22:15 London Kills
23:20 Six Four
00:25 The Mallorca Files
01:25 Death in Paradise
02:30 Father Brown
03:20 Father Brown
04:05 London Kills
04:50 Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
05:35 The Change
00:05 Tagesschau
00:15 Mord mit Aussicht
01:00 In aller Freundschaft
01:48 Tagesschau
01:50 Maischberger
03:05 Unbekanntes Madagaskar
03:50 Europamagazin
04:20 Brisant
04:58 Tagesschau
05:00 Report Mainz
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert und Staller
09:55 Tagesschau
10:00 Meister des Alltags
10:30 Wer weiß denn sowas?
11:15 ARD-Buffet
12:00 Tagesschau
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Frag mich was Leichteres!
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas?
18:50 Rentnercops
19:45 Wissen vor acht - Erde
19:50 Wetter vor acht
19:55 Wirtschaft vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Jackpot
21:45 Plusminus
22:15 Tagesthemen
22:50 Maischberger
00:05 Tagesschau
00:15 Jackpot
01:48 Tagesschau
01:50 Kennen Sie Ihren Liebhaber?
03:20 Maischberger
04:35 Deutschlandbilder
04:58 Tagesschau
05:00 Plusminus
05:30 ARD-Morgenmagazin
00:00 heute journal update
00:15 SAS - Alarm im Eurotunnel
02:10 Dan Sommerdahl - Tödliche Idylle
03:35 Hamilton - Undercover in Stockholm
04:20 WISO
05:05 hallo deutschland
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 heute Xpress
09:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Stuttgart
12:00 heute
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rosenheim-Cops
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
18:00 SOKO Wismar
18:54 Lotto am Mittwoch: Die Gewinnzahlen
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 ZDFbesseresser - Lege packt aus
20:15 Der Quiz-Champion
21:45 heute-journal
22:15 auslandsjournal
22:45 Die Spur
23:15 Markus Lanz
00:30 heute journal update
00:45 auslandsjournal - die doku
01:30 Mensch Pistorius! - Zwischen Krieg und Frieden
02:15 auslandsjournal
02:45 Die Spur
03:15 frontal
04:00 auslandsjournal - die doku
04:45 plan b
05:15 hallo deutschland
05:30 ARD-Morgenmagazin
01:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
02:00 Lokalzeit aus Köln
02:30 Lokalzeit aus Aachen
03:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
03:25 Lokalzeit Bergisches Land
03:55 Lokalzeit Ruhr
04:25 Lokalzeit aus Dortmund
04:55 Lokalzeit Münsterland
05:25 Lokalzeit OWL
05:50 Lokalzeit Südwestfalen
06:20 Lokalzeit aus Bonn
06:50 Lokalzeit aus Duisburg
07:20 Planet Schule
07:50 Planet Schule
08:25 Gefragt - Gejagt
09:10 Servicezeit
09:40 Aktuelle Stunde
10:25 Lokalzeit aus Köln
10:55 Planet Wissen
11:55 Das Waisenhaus für wilde Tiere
12:45 WDR aktuell
13:00 Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:50 Panda, Gorilla & Co.
14:20 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
16:00 WDR aktuell
16:15 Hier und heute
18:00 Regionalprogramm
18:15 Servicezeit
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 markt
21:00 Wer kann das bezahlen?
21:45 WDR aktuell
22:15 ARD Story
23:00 Liebe, D-Mark und Tod
00:30 Monitor studioM
01:35 Erlebnisreisen
01:45 Erlebnisreisen
02:00 Lokalzeit aus Köln
02:30 Lokalzeit aus Aachen
03:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
03:25 Lokalzeit Bergisches Land
03:55 Lokalzeit Ruhr
04:25 Lokalzeit aus Dortmund
04:55 Lokalzeit Münsterland
05:25 Lokalzeit OWL
05:50 Lokalzeit Südwestfalen
00:00 Die Kryptoqueen - Der große OneCoin Betrug
01:30 Tatort
03:00 Mein Norden
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen
05:15 DAS!
06:00 Sesamstraße
06:20 mare TV kompakt
06:35 Die Tricks von Edeka und Rewe
07:20 Rote Rosen
08:10 Sturm der Liebe
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 die nordreportage
12:00 Brisant
12:25 In aller Freundschaft
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00 NDR Info
14:10 Tierärztin Dr. Mertens
15:00 die nordstory
16:00 NDR Info
16:15 Unterwegs auf der Luftlinie
17:00 NDR Info
17:10 Leopard, Seebär & Co.
18:00 Regionalprogramm
18:15 die nordreportage
18:45 DAS!
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Expeditionen ins Tierreich
21:00 Expeditionen ins Tierreich
21:45 NDR Info
22:00 extra 3
22:45 Lebenslänglich!
00:15 Crime Time
00:45 extra 3
01:30 Die Tricks...
02:15 die nordreportage
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen
05:15 DAS!
00:00 RTL Nachtjournal
00:25 RTL Nachtjournal Spezial
00:43 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:45 CSI: Miami
01:30 CSI: Miami
02:25 CSI: Miami
03:10 Der Blaulicht Report
03:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:30 Unter uns
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
15:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:00 Verklag mich doch!
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:05 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Mario Barth deckt auf
22:15 RTL Direkt
22:35 stern TV
00:00 RTL Nachtjournal
00:25 Klima Update Spezial
00:43 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:45 CSI: Miami
01:35 CSI: Miami
02:25 CSI: Miami
03:15 Der Blaulicht Report
03:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
00:20 TV total
01:25 jerks.
01:50 jerks.
02:15 Late Night Berlin - Mit Klaas Heufer-Umlauf
03:15 ProSieben :newstime
03:20 The Mick
03:40 The Mick
04:00 The Great Indoors
04:25 The Great Indoors
04:45 Ghosted
05:15 taff
06:00 Galileo
07:05 Fresh Off the Boat
07:30 Fresh Off the Boat
07:55 The Big Bang Theory
08:20 The Big Bang Theory
08:50 The Big Bang Theory
09:15 How I Met Your Mother
09:40 How I Met Your Mother
10:10 How I Met Your Mother
10:35 How I Met Your Mother
11:05 How I Met Your Mother
11:30 Brooklyn Nine-Nine
12:00 Brooklyn Nine-Nine
12:25 Brooklyn Nine-Nine
12:55 Brooklyn Nine-Nine
13:20 Brooklyn Nine-Nine
13:45 Modern Family
14:15 Modern Family
14:40 Modern Family
15:10 Modern Family
15:35 The Big Bang Theory
16:00 The Big Bang Theory
16:30 The Big Bang Theory
17:00 taff
18:00 ProSieben :newstime
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
19:05 Galileo
20:15 TV total
21:25 Die Quatsch Comedy Show
22:35 Joko & Klaas gegen ProSieben
01:20 Die Quatsch Comedy Show
02:15 ProSieben :newstime
02:20 Galileo
03:15 Galileo
04:10 Galileo
05:10 taff
05:50 Galileo
00:10 The Irrational - Kriminell logisch
01:05 Navy CIS
01:50 FBI: Special Crime Unit
02:30 FBI: Most Wanted
03:10 Auf Streife
04:00 Auf Streife
04:45 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
14:00 Auf Streife - Die Spezialisten
15:00 Auf Streife - Die Spezialisten
16:00 Unser Leben, unser Geld
17:00 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
17:30 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
18:00 NOTRUF
19:00 Das Küstenrevier
19:45 SAT.1 :newstime
20:15 Gestrandet... in den Flitterwochen
22:35 Von Liebe und Fernweh
23:35 Gestrandet... in den Flitterwochen
01:50 Auf Streife - Die Spezialisten
02:40 Auf Streife - Die Spezialisten
03:25 Auf Streife - Die Spezialisten
04:05 Auf Streife - Die Spezialisten
04:50 Auf Streife - Die Spezialisten
05:15 Auf Streife - Die Spezialisten
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
01:05 Le journal Afrique
01:33 La météo
01:36 Secrets d'Histoire
03:24 L'écologie en action
03:32 Objectif Monde L'hebdo
03:59 Vengeance
04:24 C dans l'air
05:30 Wari
05:58 Le 6h00 info
06:25 La météo
06:29 Télématin
06:46 L'artiste et l'oeuvre
06:50 Télématin
07:29 Télématin
07:51 #vf
07:57 Merci professeur !
08:00 Le journal de Radio-Canada
08:26 TV5MONDE, le journal
08:39 Ernest et Célestine
08:51 L'Afrik en conte
09:04 Marika
09:13 Oscar et Malika, toujours en retard
09:24 Oscar et Malika, toujours en retard
09:37 Une brique dans le ventre
10:01 Littoral
10:27 L'été taré de GuiHome
10:33 Ricardo
10:55 Le journal de l'économie
11:00 TV5MONDE, le journal
11:15 La météo
11:19 Un si grand soleil
11:43 Femmes humoristes
11:46 Tout le monde veut prendre sa place
12:33 En train à travers la Suisse
13:24 #vf
13:30 Le Journal de la RTBF
14:00 Chez Nadette
14:05 Chambre à part
15:34 Mediterraneo
16:01 Un si grand soleil
16:25 L'été taré de GuiHome
16:31 Questions pour un champion
17:05 Infrarouge Le Débat Rts
18:00 64 minutes, le monde en Français
18:23 Le journal de l'économie
18:27 La météo
18:30 L'invité
18:39 L'impasse
20:15 Itinéraires paysans
20:30 Le journal de France 2
20:57 La météo
21:01 Le dernier chant de la baleine
22:14 Le journal de la RTS
22:41 La météo
22:45 L'actu
23:16 Tandem
00:02 Tandem
00:50 Le journal Afrique
01:17 La météo
01:21 Temps présent
02:12 Manifeste des 343, dans les coulisses d'un scandale
03:06 Plonger pour guérir
03:58 Vengeance
04:23 C dans l'air
05:30 Mediterraneo
05:58 Le 6h00 info
00:00 Body & Soul: Spiritual Sports
01:00 Body & Soul: Yoga
03:00 Escape: Beautiful Landscapes
05:00 Body & Soul: Spiritual Sports
06:00 Pilates
06:30 Fitness Class
07:00 Fitness
07:45 Stretching
08:20 Fresh Yoga
09:05 Yoga for Kids
09:10 Yoga for Kids
09:15 Yoga for Kids
09:20 My Zen Trendy
09:45 My Zen Trendy
10:15 Life Changes: My Zen People
10:30 Earth From Above
11:35 Julie's Frenchy Cookbook
12:30 Luana's Kitchen
13:00 My Day Dubai
13:30 Julie's Frenchy Cookbook
14:25 Deco Masters
15:20 Reinventing Everyday Gestures
16:20 Fresh Yoga
17:10 Fitness Class
17:40 Stretching
17:45 Yoga for Kids
17:50 Yoga for Kids
17:55 Yoga for Kids
18:00 Body & Soul: Yoga
18:25 Julie's Frenchy Cookbook
19:20 My zen nutrition
19:30 Reinventing Everyday Gestures
20:30 Deco Masters
21:25 Luana's Kitchen
21:55 Julie's Frenchy Cookbook
22:50 Massages
23:30 Body & Soul: Yoga
00:00 Body & Soul: Spiritual Sports
01:00 Body & Soul: Yoga
03:00 Escape: Beautiful Landscapes
05:00 Body & Soul: Spiritual Sports
00:15 Pflügen, ackern, kämpfen: Die Geschichte der Bauern
01:10 Tracks East
01:45 Kanadas Nationalparks
02:35 Mit offenen Karten
02:50 ARTE reportage
03:45 Mit offenen Augen
05:20 28 Minuten
06:05 Mit offenen Karten - Im Fokus
06:10 Mit offenen Augen
06:25 Arte Journal Junior
06:30 GEO Reportage
07:25 Stadt Land Kunst
08:10 Stadt Land Kunst
09:00 DOK
10:30 Pumas - Wild im Westen der USA
11:15 Pumas - Wild im Westen der USA
12:10 Re:
12:40 Stadt Land Kunst
13:25 Stadt Land Kunst
14:15 Vier Hochzeiten und ein Todesfall
16:20 360° Geo Reportages
16:55 Wilder Oman
17:50 Gute Nachrichten vom Planeten
18:35 Unsere Erde, der mysteriöse Planet
19:20 Arte Journal
19:40 Re:
20:15 Alles in bester Ordnung
21:50 Teheran Connection
00:00 Es war einmal...
00:50 Die Odyssee: Die Geschichte einer Flucht
02:10 Universum
03:15 Mit offenen Karten - Im Fokus
03:20 Mit offenen Augen
05:20 28 Minuten
01:35 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:30 Sottovoce
03:00 Che tempo fa
03:05 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:35 Tg1 Mattina
07:00 Tg1
07:10 Che tempo fa
07:15 Tg1 Mattina
08:00 Tg1
08:34 Che tempo fa
08:35 Unomattina
08:55 Tg Parlamento
09:00 Tg1 LIS
09:03 Unomattina
09:40 Meteo verde
09:42 Unomattina
09:50 Storie italiane
11:55 È sempre mezzogiorno
13:30 Tg1
14:00 La volta buona
16:00 Il paradiso delle signore
16:52 Che tempo fa
16:55 Tg1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
20:30 Cinque minuti
20:35 Affari tuoi
21:30 Scusate se esisto!
23:30 Porta a porta
01:45 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:40 Sottovoce
03:10 Che tempo fa
03:15 RAI News
00:45 Generazione Z
01:51 Meteo 2
01:55 I lunatici
02:30 Appuntamento al cinema
02:35 Casa Italia
03:55 Ultima traccia Berlino
04:37 Ultima traccia Berlino
05:25 Zio Gianni
05:55 Zio Gianni
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
07:00 Viva Rai2: Mattin Show!
07:15 Viva Rai2!
08:00 E viva il Videobox
08:30 Tg2
08:45 Radio2 Social Club
09:58 Meteo 2
10:00 TG2 Italia Europa
10:55 Tg2 Flash
11:00 Tg Sport
11:10 I fatti vostri
13:00 Tg2
13:30 Tg2 Costume e società
13:50 Tg2 Medicina 33
14:00 Ore 14
15:25 BellaMa'
17:00 Radio2 Happy Family
17:20 Tribuna Elettorale: Elezioni Europee 2024
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
19:00 NCIS
19:45 S.W.A.T.
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 Delitti in Paradiso
22:21 Delitti in Paradiso
23:30 La fisica dell'amore
00:50 Storie di donne al bivio
01:55 Meteo 2
02:00 I lunatici
02:30 Casa Italia
04:10 Gli specialisti
04:55 Gli specialisti
05:40 Zio Gianni
05:55 Zio Gianni
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Sorgente di vita
01:35 Sulla via di Damasco
02:15 RAI News
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
08:00 Agorà
09:45 ReStart
10:30 Elisir
11:55 Meteo 3
12:00 Tg3
12:25 Tg3 fuori tg
12:45 Quante storie
13:15 Passato e presente
14:00 Tg Regione
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Tg3
14:49 Meteo 3
14:50 TgR Leonardo
14:58 Question time
16:10 TgR Piazza Affari
16:20 Tg3 L.I.S.
16:25 Tg Parlamento
16:30 Geo
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
19:51 Tg Regione meteo
20:00 Blob
20:15 Faccende complicate
20:40 Il cavallo e la torre
20:50 Un posto al sole
21:20 Chi l'ha visto
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Sorgente di vita
01:35 Sulla via di Damasco
02:15 RAI News
00:45 La noche en 24 horas
03:20 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
10:40 Mañaneros
14:10 Ahora o nunca
15:00 Telediario 1
15:50 Saber y ganar
16:35 Salón de té La Moderna
17:30 La promesa
18:30 El comodín de la 1
19:25 El cazador
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
21:55 4 estrellas
22:45 MasterChef
01:50 Premis Sant Jordi de cinematografia 2024
03:05 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /851/
00:30 Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical
01:00 Studio Lwów
01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (30)
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Rysa
03:40 Zaginione - odnalezione - Obraz Krzysztofa Lubienieckiego "Portret mężczyzny"
03:55 Polacy Światu - .
04:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2943
05:30 Wojownicy czasu - Ostatnia reduta, czyli konfederaci w Zagórzu
06:00 Gra słów. Krzyżówka - /851/
06:30 Stacja Arktyka - Pacjent ocean
07:00 Okrasa łamie przepisy - Pesto, salsa czy sałsza
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Studio Lwów
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2944
12:00 Gość Poranka
12:25 Operacja zdrowie - magazyn medyczny
12:50 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 302 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 12) - Gość w dom
13:40 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 303 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 13) - Wokaliści
14:35 Jedyny taki duet na świecie
15:35 Animowanki - Pamiętnik Florki s.II - Stare i nowe, odc. 20
15:45 GO - TU - JEMY - QUESADILLA
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 142 (sezon 2 odc. 17)
16:30 Barwy szczęścia - odc. 2944
17:00 Teleexpress
17:20 Gra słów. Krzyżówka - /852/
17:50 Leśniczówka - odc. 695
18:20 Ludzie z dobrego towarzystwa - Rafał Blechacz
18:50 Kierunek Zachód - /264/
19:10 Magazyn z Wysp - 291
19:30 Program informacyjny
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:25 O mnie się nie martw s.II odc. 6/13
21:15 O mnie się nie martw s.II odc. 7/13
22:05 Widzący w ciemności
23:10 Teleexpress Extra
23:30 Panorama
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /852/
00:30 Z Andrusem po Galicji - Bielsko - Biała
01:00 Magazyn z Wysp - 291
01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (31)
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Na dobre i na złe - odc. 916 Czy oliwa sprawiedliwa?
03:10 Zatoka szpiegów - odc. 3
04:05 Jedyny taki duet na świecie
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2944
05:30 Wędrowiec Polski - Kurpie
00:50 Samčių kovos
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 (Ne)emigrantai
03:05 Dinastijos
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
08:00 Duokim garo!
09:05 Veranda
09:30 Mūšio laukas
09:55 Savaitė
10:45 (Ne)emigrantai
11:40 Kas ir kodėl?
12:05 Samčių kovos
13:00 Laba diena, Lietuva
15:15 Daiktų istorijos
16:05 Stichija
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Svarbi valanda
18:30 Tai kur toliau?
19:30 Panorama
20:00 Dienos tema
20:20 Sportas. Orai
20:30 Lietuva kalba
21:30 Dviračio žinios
21:55 Moterų gatvės
22:50 Laba diena, Lietuva
00:50 Samčių kovos
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Tai kur toliau?
03:05 Lietuva kalba
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
00:09 Gudrs, vēl gudrāks *
01:15 1:1. Aktuālā intervija *
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:10 Aculiecinieks *
03:30 Province *
04:00 Latvijas Sirdsdziesma *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
06:35 Gudrs, vēl gudrāks *
07:45 Aizliegtais paņēmiens *
08:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
09:25 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Mārtiņš Brauns
10:04 Ķepa uz sirds *
10:32 Ķepa uz sirds *
11:00 Rīta Panorāma *
13:00 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
13:41 Latvijas Sirdsdziesma *
14:40 Šodienas jautājums *
15:00 Rīta Panorāma *
17:00 Dienas ziņas
17:33 Kultūras ziņas
17:51 Laika ziņas
17:56 4. studija
18:30 Ķepa uz sirds *
19:00 Panorāma
19:37 Šodienas jautājums
20:04 Laika ziņas
20:15 Kas notiek Latvijā?
21:45 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
22:26 De Facto *
23:00 Panorāma *
23:36 Kultūras ziņas
23:48 Šodienas jautājums *
00:10 Aizliegtais paņēmiens *
01:08 Kultūrdeva
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:07 Province *
03:35 Ķepa uz sirds *
04:04 Ķepa uz sirds *
04:32 4. studija *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 Latvijas Sirdsdziesma *
00:01 Baantjer
00:48 Killer in Plain Sight
01:11 Killer in Plain Sight
02:01 CSI: New York
02:43 CSI: New York
03:23 CSI: New York
04:05 CSI: New York
04:45 Killer in Plain Sight
05:22 Killer in Plain Sight
05:43 Bones
06:22 Bones
07:08 Bones
08:01 Bones
08:53 CSI: Crime Scene Investigation
09:44 CSI: Crime Scene Investigation
10:36 Killer in Plain Sight
10:57 Chicago P.D.
11:48 Chicago P.D.
12:40 Chicago P.D.
13:32 Chicago P.D.
14:17 Aspe
15:58 Aspe
17:38 Aspe
18:42 CSI: Crime Scene Investigation
19:35 CSI: Crime Scene Investigation
20:30 Flikken Gent
21:28 Flikken Gent
22:31 Flikken Gent
23:27 Flikken Gent
00:29 Baantjer
01:25 Killer in Plain Sight
02:01 Flikken Gent
02:46 Flikken Gent
03:35 Flikken Gent
04:24 Flikken Gent
05:43 Killer in Plain Sight
00:07 Het Zonnetje In Huis
00:35 Het Zonnetje In Huis
01:03 The Nanny
01:25 The Nanny
02:49 Dawson's Creek
03:31 Het Zonnetje In Huis
03:56 GTST Classics
04:18 GTST Classics
04:50 The Nanny
05:12 The Nanny
05:33 GTST Classics
05:56 GTST Classics
06:18 Het Zonnetje In Huis
06:43 Het Zonnetje In Huis
07:15 GTST Classics
07:45 GTST Classics
08:14 Goede tijden, slechte tijden
08:41 The Bold and the Beautiful
09:08 The Bold And The Beautiful, The Beginning
09:34 The Bold And The Beautiful, The Beginning
10:01 Dawson's Creek
10:48 Dawson's Creek
11:44 Goede tijden, slechte tijden
12:11 The Bold and the Beautiful
12:38 The Bold And The Beautiful, The Beginning
13:05 The Bold And The Beautiful, The Beginning
13:25 The Nanny
13:54 Dawson's Creek
14:48 Dawson's Creek
15:44 Het Zonnetje In Huis
16:16 Het Zonnetje In Huis
16:48 The Nanny
17:17 The Nanny
17:46 The Bold and the Beautiful
18:12 Goede tijden, slechte tijden
18:40 Dawson's Creek
19:34 Dawson's Creek
20:29 Het Zonnetje In Huis
21:00 Het Zonnetje In Huis
21:33 The Nanny
22:00 The Nanny
22:29 Goede tijden, slechte tijden
22:56 The Bold and the Beautiful
23:22 The Bold And The Beautiful, The Beginning
23:47 The Bold And The Beautiful, The Beginning
00:12 Het Zonnetje In Huis
00:41 Het Zonnetje In Huis
01:12 The Nanny
01:34 The Nanny
03:21 Het Zonnetje In Huis
03:45 Het Zonnetje In Huis
04:23 GTST Classics
04:47 GTST Classics
05:09 The Nanny
05:31 GTST Classics
05:54 GTST Classics
00:45 The Night Shift
01:40 Zombie House Flipping
02:25 Million Dollar Listing Los Angeles
03:10 Million Dollar Listing Los Angeles
03:55 Million Dollar Listing Los Angeles
04:40 Make You Laugh Out Loud
05:25 Make You Laugh Out Loud
05:30 Make You Laugh Out Loud
05:35 Make You Laugh Out Loud
05:40 Make You Laugh Out Loud
05:45 Make You Laugh Out Loud
05:50 Make You Laugh Out Loud
05:55 Make You Laugh Out Loud
06:00 Shipping Wars
06:25 Shark Tank
07:25 Shark Tank
08:25 Million Dollar Listing Los Angeles
09:25 Million Dollar Listing Los Angeles
10:15 Million Dollar Listing Los Angeles
11:25 Below Deck Sailing Yacht
12:20 Below Deck Sailing Yacht
13:20 Shark Tank
14:20 Shark Tank
15:20 Million Dollar Listing New York
16:15 Million Dollar Listing New York
17:15 Million Dollar Listing New York
18:10 Below Deck Sailing Yacht
19:05 Below Deck Sailing Yacht
20:05 Law & Order: Organized Crime
21:00 Law & Order: Organized Crime
21:55 9-1-1: Lone Star
22:50 9-1-1: Lone Star
23:50 Hawaii Five-0
00:45 Hawaii Five-0
01:35 Zombie House Flipping
02:20 Million Dollar Listing Los Angeles
03:05 Million Dollar Listing Los Angeles
03:50 Million Dollar Listing Los Angeles
04:50 Make You Laugh Out Loud
05:35 Make You Laugh Out Loud
05:39 Make You Laugh Out Loud
05:44 Make You Laugh Out Loud
05:50 Make You Laugh Out Loud
05:55 Make You Laugh Out Loud
00:00 The Simpsons
00:30 The Simpsons
01:00 Family Guy
01:30 Family Guy
02:00 How I Met Your Mother
02:25 How I Met Your Mother
02:50 Broad City
03:10 Broad City
03:30 Workaholics
03:50 Workaholics
04:10 Key & Peele
04:30 Key & Peele
04:50 Crank Yankers
05:10 Crank Yankers
05:30 Crank Yankers
06:00 South Park
06:25 South Park
06:55 South Park
07:25 South Park
07:50 South Park
08:20 Family Guy
08:50 Family Guy
09:10 Family Guy
09:35 Modern Family
10:05 Modern Family
10:35 Will & Grace
11:00 Will & Grace
11:30 2 Broke Girls
11:55 2 Broke Girls
12:25 Young Sheldon
12:55 Young Sheldon
13:10 Last Man Standing
13:40 Last Man Standing
14:10 Mike & Molly
14:35 Mike & Molly
15:00 Friends
15:30 Friends
16:00 2 Broke Girls
16:25 2 Broke Girls
16:55 Young Sheldon
17:20 Young Sheldon
17:50 Modern Family
18:10 Modern Family
18:35 Will & Grace
19:05 Will & Grace
19:35 Mike & Molly
20:00 Mike & Molly
20:30 Friends
21:00 Friends
21:30 Friends
22:00 Friends
23:00 Modern Family
23:30 Modern Family
23:55 The Simpsons
00:25 The Simpsons
00:55 Family Guy
01:25 Family Guy
01:55 How I Met Your Mother
02:15 How I Met Your Mother
02:40 Broad City
03:00 Broad City
03:25 Workaholics
03:45 Workaholics
04:10 Key & Peele
04:30 Key & Peele
04:55 Crank Yankers
05:15 Crank Yankers
05:40 Crank Yankers
00:45 CSI: Crime Scene Investigation
01:30 CSI: Crime Scene Investigation
02:20 House
03:00 House
03:40 Ink Master: Redemption
04:00 Ink Master: Redemption
04:20 Ink Master: Redemption
04:40 Ink Master: Redemption
05:00 Elementary
05:35 Star Trek: The Next Generation
06:25 Star Trek: The Next Generation
07:25 MacGyver
08:25 MacGyver
09:25 Monk
10:20 Elementary
11:10 Elementary
12:05 House
13:00 Medium
13:50 Medium
14:45 MacGyver
15:45 MacGyver
16:40 Monk
17:35 Medium
18:30 Medium
19:25 House
20:30 Police Academy 3: Back in Training
22:05 Blue Bloods
23:00 Blue Bloods
23:50 FBI
00:45 CSI: Crime Scene Investigation
01:40 CSI: Crime Scene Investigation
02:20 Medium
03:00 Medium
03:40 Ink Master: Redemption
04:00 Ink Master: Redemption
04:20 Ink Master: Redemption
04:40 Ink Master: Redemption
05:00 Elementary
05:40 Star Trek: The Next Generation
00:25 Pixie
01:55 Awoken
03:20 To Your Last Death
04:50 Legacy of Lies
06:30 La última primavera
07:45 Quality Time
09:15 Ali & Ava
10:50 Un triomphe
12:35 Hit the Road
14:10 Sometimes Always Never
15:40 Nothing to Laugh About
17:25 Pig
18:55 The Barefoot Emperor
20:30 The Inspection
22:05 The Worst Person in the World
00:10 Avarice
01:40 47 Hours
03:10 Becoming
04:45 Demonic
00:05 So Wet Beside Her
00:35 So Wet Beside Her
01:05 So Wet Beside Her
01:35 Angel's Boutique
03:10 The Stylist
04:55 Alone
06:30 Mister Mayfair - A Song to Kill For
07:55 Jussi Adler Olsen's Serie Q: The Absent One
09:55 1945: Battle Behind Nazi Lines
11:20 Back Roads
13:00 American Sicario
14:45 The Virtuoso
16:30 Triggered
18:05 The Price We Pay
19:30 The Feast
21:00 X
22:45 Maneater
00:10 Steamy Stories
00:40 Steamy Stories 2
01:15 Steamy Stories 3
01:45 Room Full Of Mirrors
03:30 Behemoth
05:00 Witches in the Woods
00:55 Good Morning Heartache
02:30 Horrible Histories: Rotten Romans
04:00 Loosies
05:30 Looks That Kill
07:00 Bibi en Tina - jongens tegen de meiden
08:50 The Rebound
10:25 Irrational Man
12:00 To Rome With Love
13:50 A Fish Called Wanda
15:35 De jongen met de gouden broek
17:15 De Vloek van Lughus
18:30 Waterboys
20:00 So Long Marianne
21:40 The Guernsey Literary Society
23:40 I Met a Girl
01:25 Heartbreakers
03:30 Rat Race
05:20 Lucky Trouble
00:00 Tromperie
01:40 Beats
03:20 Winter's Bone
05:00 Resistance
07:00 Sun Children
08:35 Land of Mine
10:15 The War Below
11:55 Clara Sola
13:40 Martin Luther King vs. the FBI
15:25 Genius
17:10 Piccolo corpo
18:40 City of Lies
20:30 A House in Jerusalem
22:15 Rimini
00:10 The Story of My Wife
02:55 The Perfect Patient
05:05 Les Intranquilles
00:00 You'll Only Have Each Other
00:16 Mirror
00:26 The Plan
00:39 Scratch
00:53 Save 2.0
01:00 The Ghost
01:25 My Nephew Emmett
01:46 Cloud Kumo
02:00 Jane Doe
02:24 Before Daybreak
02:47 Welcome to the Powder Keg
03:00 You'll Only Have Each Other
03:17 Mirror
03:26 The Plan
03:39 Scratch
03:53 Save 2.0
04:00 The Ghost
04:25 My Nephew Emmett
04:46 Cloud Kumo
05:00 Jane Doe
05:24 Before Daybreak
05:46 Welcome to the Powder Keg
06:00 Pure Drama
07:00 Animation
08:00 Editor's Pick
09:00 The Horse Whisperer of Bodmin Moor
09:21 A Night at the Garden
09:29 Harfa
09:37 Justice Of The Pies
09:49 Onganic Foods
10:01 Stars in Shorts
11:00 Pure Drama
12:01 Animation
13:00 Family Ties
14:00 The Horse Whisperer of Bodmin Moor
14:22 A Night at the Garden
14:29 Harfa
14:38 Justice Of The Pies
14:49 Onganic Foods
15:01 Editor's Pick
16:00 Animation
17:00 Stars in Shorts
18:03 On Becoming a Man
18:18 Instead of Abracadabra
18:40 The Three Fishermen
18:52 Homeless
19:03 Animation
20:00 Pure Drama
21:02 Tailing Pond
21:25 Hungu
21:34 It's Raining
21:41 Onganic Foods
21:53 Justice Of The Pies
22:04 Earth Day
23:02 Nothing Left
23:11 Terra Beach
23:33 Kill Al
23:53 Loop
00:00 Ashes
00:11 Hungry Joe
00:34 Traum
00:44 Mirror Gaze
00:55 A Funny Way to Die
01:00 Smother Me in Hugs
01:12 What You And I Share With The Salmon
01:24 Good Egg
01:30 Windsock
01:48 Inheritance
02:01 Nothing Left
02:10 Terra Beach
02:32 Kill Al
02:53 Loop
03:00 Ashes
03:11 Hungry Joe
03:34 Traum
03:44 Mirror Gaze
03:55 A Funny Way to Die
04:00 Nothing Left
04:09 Terra Beach
04:31 Kill Al
04:51 Loop
04:58 Smother Me in Hugs
05:10 What You And I Share With The Salmon
05:22 Good Egg
05:28 Windsock
05:46 Inheritance
00:30 Tennis: BMW Open 2024
02:00 LPGA Tour Hoogtepunten
03:30 FA Cup
05:15 FA Cup
06:49 Primeira Liga Hoogtepunten
07:00 Diamond League Hoogtepunten
07:30 World Athletics Continental Tour Hoogtepunten
08:00 Crashen in de keuken
08:30 PGA Tour Hoogtepunten
09:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell 2024
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
18:55 Ligue 1
20:50 Coppa Italia
23:00 Tussen De Palen
00:00 Coppa Italia
01:45 Coppa Italia
03:30 Flashpoint
04:00 PGA Tour Hoogtepunten
05:00 PGA European Tour
03:00 WK Snooker 2024
05:00 UCI ProSeries Mannen
06:00 UCI WorldTour Mannen
07:00 WK Snooker 2024
08:30 UCI ProSeries Mannen
09:30 Cycling Show
10:00 WK Snooker 2024
11:00 WK Snooker 2024
13:30 UCI ProSeries Mannen
15:30 UCI WorldTour Mannen
17:45 WK Snooker 2024
17:48 WK Snooker 2024
18:30 The Power of the Olympics
18:32 UCI WorldTour Mannen
19:00 UCI WorldTour Mannen
19:15 Cycling Show
19:45 WK Snooker 2024
19:47 WK Snooker 2024
23:00 Paardensport
23:02 FIA World Endurance Championship
00:00 UCI WorldTour Mannen
00:06 EWC All Access
00:37 UCI WorldTour Mannen
01:00 UCI ProSeries Mannen
01:25 UCI WorldTour Mannen
02:55 WK Snooker 2024
04:54 UCI ProSeries Mannen
05:54 UCI WorldTour Mannen
00:00 FIA World Endurance Championship
00:43 FIA World Endurance Championship
02:16 WK Snooker 2024
03:00 UCI ProSeries Mannen
04:00 UCI WorldTour Mannen
05:00 WK Snooker 2024
07:00 Cycling Show
07:30 UCI Wereldbeker Mountainbike
08:30 FIA World Endurance Championship
09:30 EWC All Access
21:30 EWC All Access
01:58 WK Snooker 2024
03:00 UCI ProSeries Mannen
03:54 UCI WorldTour Mannen
05:00 WK Snooker 2024
01:53 ESPN Vandaag
02:19 ESPN Vandaag
02:45 ESPN Vandaag
03:11 ESPN Vandaag
03:36 ESPN Vandaag
04:02 Voetbal Geeft
04:06 CONCACAF Champions Cup
06:15 ESPN Vandaag
06:45 ESPN Vandaag
07:15 Copa Libertadores Hoogtepunten
07:30 ESPN Vandaag
08:00 ESPN Vandaag
08:30 Ajax TV
09:00 ESPN Vandaag
09:30 PSV TV
10:00 ESPN Vandaag
10:30 ESPN Highlights
11:00 ESPN Vandaag
11:30 ESPN Vandaag
12:00 Feyenoord TV
12:30 ESPN Top 25 Goals
12:45 Copa Libertadores Hoogtepunten
12:55 ESPN Vandaag
13:25 CONCACAF Champions Cup
15:11 NBA
17:00 ESPN Highlights
17:30 CONCACAF Champions Cup Hoogtepunten
17:45 sc Heerenveen TV
18:00 FC Utrecht TV
18:15 ESPN Vandaag
18:45 NBA
20:30 Eredivisie op Woensdag
20:47 Uitblinkers
20:55 Eredivisie op Woensdag
21:00 Eredivisie
22:55 Eredivisie op Woensdag
23:15 ESPN Vandaag
23:45 Voetbalpraat
00:44 ESPN Vandaag
01:14 ABC of the NBA
01:25 Copa Libertadores Hoogtepunten
01:36 ESPN Vandaag
02:06 CONCACAF Champions Cup
04:10 ESPN Vandaag
04:35 ESPN Vandaag
05:01 Voetbalpraat
05:46 Voetbal Geeft
05:50 Copa Libertadores Hoogtepunten
00:00 Feyenoord TV
00:30 ESPN Vandaag
01:00 ESPN Vandaag
01:30 NBA
04:00 ABC of the NBA
04:11 ABC of the NBA
04:25 PSV TV
04:52 Ajax TV
05:15 Feyenoord TV
05:37 Voetbal Geeft
05:45 ESPN Top 25 Goals
06:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
07:00 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:15 ESPN Top 25 Goals
07:30 Copa Libertadores Hoogtepunten
07:45 Fresia & Milan parkeren de bus
08:30 ESPN Vandaag
09:00 Ajax TV
09:30 ESPN Vandaag
10:00 PSV TV
10:30 ESPN Vandaag
11:00 SportsCenter
11:45 CONCACAF Champions Cup Hoogtepunten
12:00 ESPN Vandaag
12:30 ESPN Vandaag
13:00 Copa Libertadores Hoogtepunten
13:10 CONCACAF Champions Cup Hoogtepunten
13:21 TOTO KNVB Beker Hoogtepunten
13:32 ESPN Vandaag
14:01 SportsCenter
14:46 Fresia & Milan parkeren de bus
15:28 Voetbal Geeft
15:32 TOTO KNVB Beker
17:31 ESPN Top 25 Goals
17:46 Club TV Special
18:15 Eredivisie op Woensdag
18:33 Uitblinkers
18:40 Eredivisie op Woensdag
18:45 Eredivisie
20:40 Eredivisie op Woensdag
21:15 NBA
23:00 Voetbalpraat
00:00 ESPN Vandaag
00:30 ESPN Vandaag
01:00 Voetbalpraat
01:51 ESPN Vandaag
02:17 ESPN Vandaag
02:43 Voetbalpraat
03:30 NBA
00:30 NFL Live
01:31 Azerion Vrouwen Eredivisie Highlights
02:15 ESPN Top 25 Goals
02:30 PSV TV
02:55 Ajax TV
03:20 Feyenoord TV
03:44 ESPN Top 25 Goals
03:59 ESPN Vandaag
04:25 ESPN Vandaag
04:51 ESPN Vandaag
05:16 ESPN Vandaag
05:41 ESPN Top 25 Goals
05:56 Voetbal Geeft
06:00 PSV TV
06:30 Ajax TV
07:00 Feyenoord TV
07:30 NBA
09:20 ESPN Highlights
09:46 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
10:00 SportsCenter
10:45 Fresia & Milan parkeren de bus
11:29 Azerion Vrouwen Eredivisie Highlights
12:15 Copa Libertadores
14:05 Ajax TV
14:30 PSV TV
15:00 SportsCenter
15:45 ESPN Highlights
16:00 MLB Quick Pitch
17:00 Feyenoord TV
17:29 Azerion Vrouwen Eredivisie Highlights
18:15 CONCACAF Champions Cup Hoogtepunten
18:30 FC Utrecht TV
18:45 ESPN Vandaag
19:14 ESPN Vandaag
19:44 sc Heerenveen TV
20:00 ESPN Top 25 Goals
20:15 Fresia & Milan parkeren de bus
20:59 Tien jaar Terug
22:00 MLB
00:52 Club TV Special
01:20 sc Heerenveen TV
01:39 TOTO KNVB Beker Hoogtepunten
01:50 ABC of the NBA
02:01 Voetbalpraat
02:47 ESPN Vandaag
03:13 ESPN Vandaag
03:38 ESPN Vandaag
04:04 Voetbal Geeft
04:08 Voetbalpraat
04:54 sc Heerenveen TV
05:08 ESPN Vandaag
05:34 ESPN Vandaag
00:35 ABC of the NBA
00:45 NBA Today
01:30 NBA
04:00 Ajax TV
04:22 ESPN Top 25 Goals
04:37 Fresia & Milan parkeren de bus
05:19 PSV TV
05:42 ABC of the NBA
06:00 Fresia & Milan parkeren de bus
06:45 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
06:59 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:15 Azerion Vrouwen Eredivisie Highlights
08:00 Pardon the Interruption
08:30 Around the Horn
09:00 SportsCenter
09:45 NBA
11:33 TOTO KNVB Beker Hoogtepunten
11:46 Pardon the Interruption
12:15 SportsCenter
13:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
14:00 NHL Tonight
15:01 MLB Quick Pitch
16:00 First Take
18:00 The Pat McAfee Show
20:00 MLB Quick Pitch
21:00 NBA Today
22:00 NFL Live
23:02 TOTO KNVB Beker Hoogtepunten
23:10 Eredivisie op Woensdag
23:45 NBA Today
00:45 NFL Live
01:27 Eredivisie
03:14 Eredivisie
04:59 sc Heerenveen TV
05:20 Eredivisie Hoogtepunten
05:31 Eredivisie Hoogtepunten
05:48 ABC of the NBA
00:30 Tennis: BMW Open 2024
02:00 LPGA Tour Hoogtepunten
03:30 FA Cup
05:15 FA Cup
06:50 Primeira Liga Hoogtepunten
07:00 Diamond League Hoogtepunten
07:30 World Athletics Continental Tour Hoogtepunten
08:00 Crashen in de keuken
08:30 PGA Tour Hoogtepunten
09:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell 2024
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
18:55 Ligue 1
20:50 Coppa Italia
23:00 Tussen De Palen
00:00 Coppa Italia
01:45 Coppa Italia
03:30 Flashpoint
04:00 PGA Tour Hoogtepunten
05:00 PGA European Tour
00:05 Primeira Liga
01:50 Serie A
03:30 Serie A
05:15 Süper Lig
07:00 LaLiga Hoogtepunten
07:50 Tussen De Palen
08:45 Coppa Italia Hoogtepunten
08:55 Ziggo Sport Goals
09:50 Serie A Hoogtepunten
10:05 Primeira Liga Hoogtepunten
10:10 FA Cup Hoogtepunten
10:25 FA Cup Hoogtepunten
10:40 LaLiga Hoogtepunten
10:50 FA Cup Hoogtepunten
11:05 LaLiga Hoogtepunten
11:15 Serie A Hoogtepunten
11:25 LaLiga Hoogtepunten
11:35 Jupiler Pro League Hoogtepunten
11:40 Jupiler Pro League Hoogtepunten
11:50 LaLiga Hoogtepunten
11:55 Ligue 1 Hoogtepunten
12:05 Coppa Italia
13:50 Rondo
15:05 Coppa Italia Hoogtepunten
15:20 Ziggo Sport Goals
16:15 LaLiga Hoogtepunten
17:05 Coppa Italia
18:55 Ligue 1
20:55 Ligue 1
23:00 Tussen De Palen
23:50 LaLiga Hoogtepunten
00:05 Coppa Italia
01:50 FA Cup
03:30 FA Cup
05:15 Primeira Liga
00:05 PGA Tour
03:05 PGA Korn Ferry Tour Hoogtepunten
04:00 LPGA Tour Hoogtepunten
05:30 LPGA Tour Hoogtepunten
07:00 LPGA European Tour
09:00 LPGA Tour Hoogtepunten
10:30 PGA Tour - The Cut
11:00 PGA Tour
14:05 PGA Tour
17:05 PGA Tour - The Cut
17:30 PGA Tour Hoogtepunten
18:30 PGA Champions Tour Hoogtepunten
19:35 Asian Tour Hoogtepunten
20:30 LPGA European Tour Hoogtepunten
21:35 PGA Tour - The Cut
22:00 PGA Tour Hoogtepunten
23:00 PGA Champions Tour Hoogtepunten
00:05 Asian Tour Hoogtepunten
01:00 LPGA European Tour Hoogtepunten
02:00 PGA Tour
05:00 PGA European Tour
00:00 Tennis: BMW Open 2024
01:30 Tennis: Tiriac Open 2024
03:30 Tennis: Tiriac Open 2024
05:00 Wimbledon Classics
05:30 Tennis: BMW Open 2024
07:00 ATP Tennis Hoogtepunten
08:00 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell 2024
09:30 Tennis: BMW Open 2024
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
19:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
21:00 ATP Tennis Hoogtepunten
22:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
00:00 Tennis: Tiriac Open 2024
01:30 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
03:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell 2024
05:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
00:30 Crashen in de keuken
01:00 FIA World Rally-Raid Championship Hoogtepunten
01:30 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
02:00 Ziggo Sport Race Café
03:00 De eeuwige sportvelden
03:15 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
04:10 IndyCar Hoogtepunten
05:10 NASCAR Xfinity Series Hoogtepunten
06:05 IMSA Weathertech SportsCar Championship Hoogtepunten
07:00 Crashen in de keuken
07:30 IMSA Weathertech SportsCar Championship Hoogtepunten
08:30 Formule 1 Hoogtepunten
08:40 Grand Prix Insights
09:10 FIA World Rally-Raid Championship Hoogtepunten
09:40 Formule 1 Hoogtepunten
09:55 Ziggo Sport Race Café
10:50 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
11:50 IndyCar Hoogtepunten
12:50 Formule 1 Hoogtepunten
13:05 NASCAR Xfinity Series Hoogtepunten
14:00 IMSA Weathertech SportsCar Championship Hoogtepunten
15:00 FIA World Rally-Raid Championship Hoogtepunten
15:30 Formule 1 Hoogtepunten
15:40 IndyCar Hoogtepunten
16:40 The Inside Line
17:05 Going Pro
17:35 Supercars Championship Hoogtepunten
18:35 Supercars Championship Hoogtepunten
19:30 DTM Hoogtepunten
20:25 The Inside Line
20:55 Coppa Italia
23:00 Going Pro
23:30 The Inside Line
00:00 Supercars Championship Hoogtepunten
01:00 Supercars Championship Hoogtepunten
02:00 DTM Hoogtepunten
03:00 IndyCar Hoogtepunten
04:00 NASCAR Xfinity Series Hoogtepunten
05:00 IMSA Weathertech SportsCar Championship Hoogtepunten
05:55 Going Pro
00:15 Tussen De Palen
00:40 Top Vintage Goals
01:05 LaLiga Nations
01:30 LaLiga Nations
01:55 LaLiga Clubs
02:20 Flashpoint
02:45 Flashpoint
03:10 Flashpoint
03:35 Flashpoint
03:59 Pelé Unbeaten
04:00 The GOAT: de Grootste Allertijden
04:25 Flashpoint
04:45 LaLiga Nations
05:10 LaLiga 5 Things
05:20 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:45 The GOAT: de Grootste Allertijden
06:10 Dream Team
06:35 Tennis United
06:45 Ziggo Sport Totaal informatie
07:00 The GOAT: de Grootste Allertijden
07:20 The GOAT: de Grootste Allertijden
07:45 Dream Team
08:10 Flashpoint
08:35 Flashpoint
09:00 The Power of Sport
09:45 Onoverwinnelijk
10:10 Onoverwinnelijk
10:35 Vals Spel
11:00 De Zolder van El Sierd
11:55 Tussen De Palen
12:25 La Liga
12:50 LaLiga Nations
13:15 LaLiga Nations
13:40 LaLiga Clubs
14:10 Golf Roots
14:35 Flashpoint
14:55 UEFA Champions League: Bepalende momenten
15:50 Pelé - Long Live The King
16:14 Pelé Unbeaten
16:15 The GOAT: de Grootste Allertijden
16:40 Flashpoint
17:05 LaLiga Nations
17:30 LaLiga 5 Things
17:40 The GOAT: de Grootste Allertijden
18:05 Onoverwinnelijk
18:30 The GOAT: de Grootste Allertijden
18:50 The GOAT: de Grootste Allertijden
19:15 Dream Team
19:40 Flashpoint
20:05 Ziggo Sport Totaal informatie
20:25 Jupiler Pro League
22:25 De Zolder van El Sierd
23:20 Tussen De Palen
23:45 La Liga
00:10 LaLiga Nations
00:40 LaLiga Nations
01:05 LaLiga Clubs
01:35 The Hell: De Nürburgring Nordschleife
02:15 The Hell: De Nürburgring Nordschleife
03:00 The Hell: De Nürburgring Nordschleife
03:45 The Hell: De Nürburgring Nordschleife
04:33 Pelé Unbeaten
04:35 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:00 Flashpoint
05:20 LaLiga Nations
05:45 LaLiga 5 Things
00:00 H&C Masterclass
01:00 Jack LaTorre Equibody Fitness
01:30 RIDE
02:00 Vet Essentials
03:00 World of Polo Presented By U.S. Polo Assn
03:30 Megan's Talland Takeover
04:00 All Stars: Return to Talland
05:00 Annemarie: Listening to Horses
05:30 Daisy Dines With
06:30 Swipe Up, Kick On
07:30 Megan's Talland Takeover
08:00 London International Horse Show 2023
09:00 Nicola Philippaerts: Born to Ride
10:00 Michael Duffy Showjumping Masterclass
11:00 Learning with Lydia
11:30 Half Halt with Pammy Hutton
12:00 H&C Masterclass
13:00 Jack LaTorre Equibody Fitness
13:30 RIDE
14:00 Vet Essentials
15:00 World of Polo Presented By U.S. Polo Assn
15:30 RIDE
16:00 Nicola Philippaerts: Born to Ride
17:00 At Home with Carl Hester
17:30 At Home with Carl Hester
18:00 Les Étoiles de Pau 2023
19:00 Daisy Dines With
20:00 Luhmühlen 2021
21:00 Swipe Up, Kick On
22:00 RIDE
22:30 Megan's Talland Takeover
23:00 Rudall Returns to Eventing
23:30 Half Halt with Pammy Hutton
00:00 Lucy Robinson: Road to Blenheim
01:00 Jack LaTorre Equibody Fitness
01:30 RIDE
02:00 BSPS: Judges' Eye
03:00 World of Polo Presented By U.S. Polo Assn
03:30 Megan's Talland Takeover
04:00 All Stars: Return to Talland
05:00 Annemarie: Listening to Horses
05:30 Daisy Dines With
00:50 Celebrity Ex on the Beach
01:45 Ex on the Beach
02:25 M is for Music
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:00 MTV Cribs
09:30 Teen Mom OG
10:20 Teen Mom OG
11:10 Teen Mom OG
12:05 Catfish: The TV Show
13:00 Catfish: The TV Show
13:55 Catfish: The TV Show
14:50 Catfish: The TV Show
15:50 Catfish: The TV Show
16:40 Ridiculousness
17:05 Ridiculousness
17:35 Ink Master
18:25 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:20 Catfish: The TV Show
20:10 Caught in the Act: Unfaithful
21:05 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 The Challenge
23:20 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
00:20 Jersey Shore Family Vacation
01:15 Ridiculousness
01:45 Ex on the Beach
02:25 M is for Music
02:30 M is for Music
04:55 Chillout Zone
06:00 Top 40 Anthems of Y2K3!
09:00 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits On Shuffle!
16:00 Supermassive Rock Anthems!
17:00 Non-Stop Y2Ks!
22:00 Rap & R'n'B Jamz
23:00 Hits Don't Lie
05:00 We Belong Together! Classic...
04:00 MTV World Stage
09:00 MTV Top 20
13:00 MTV World Stage
17:00 MTV Top 20
20:00 Wordt aangekondigd
21:00 MTV World Stage Highlights: Epic Performances
21:45 MTV World Stage
01:00 MTV Top 20
04:00 MTV Live Stage
04:20 World Stage: Tom Grennan
04:45 MTV World Stage
00:00 All Night
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
18:30 Dinner Time
20:00 00s Heroes
22:00 Rock On
23:00 Metal Madness
00:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Lindo Duvall
14:00 Mark Labrand
16:00 De 538 Middagshow
19:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Nachtklup
06:00 Ook goeiemorgen
09:02 Muziek terwijl u werkt
10:00 Koffietijd
12:00 Muziek bij de lunch
14:01 Hits uit zee
16:01 Alle remmen los
18:02 Jukebox
19:02 LX Classics
20:00 ABTT Non Stop
21:02 Freakolympics
22:00 Herinnert u zich deze nog?
23:01 De Nacht Wacht
00:02 Nachtklup
00:34 DEFAM b2b Alessandro Florio
02:48 The Martinez Brothers
04:49 Woo York: House on Drina by TIME:CODE - Serbia
05:49 Karina @ Villamour Villa: Dance TV and Aleatory - Maryland (USA)
06:54 Marc Maya and Matthew Hoag ----- Elrow Barcelona (Spain)
07:46 Late Knights: Away To: Anya with Rolbac - Faqra (Lebanon)
08:48 Optick and Adrian Eftimie: Untold Festival 2019 - Cluj Napoca (Romania)
09:58 Dennis Cruz
11:04 Philipp Wolf: Places #27 - Steel Fabric - Germany
12:08 Charlie: Mioritmic Festival - Cluj (Romania)
12:51 Fedde Le Grand: Alfa Future people (Russia)
13:57 Velibor: RE:VISION - Sofia (Bulgaria)
15:04 Bushwacka: The Zoo Project Ibiza
16:04 Prismode and Solvane: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
17:10 Xenia: Vinyl Set for Radio Intense - Barcelona (Spain)
18:15 Carl Cox: Time Warp - Mannheim (Germany)
19:19 Dam Swindle ----- I'm a House Gangster - Amsterdam (Netherlands)
20:16 Mousse T: Pacha on Air - Munich (Germany)
22:19 Tenishia: Chasing Sunsets - Castello Zamittello - Mgarr, Malta
00:30 Tenishia: Chasing Sunsets - Castello Zamittello - Mgarr, Malta
02:42 Hernan Cattaneo b2b Nick Warren: Family Piknik 2022 - France
05:19 Francis Mercier - 4th of July - New York (USA)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Bizet: Carmen
02:43 Europakonzert 2000 vanuit Berlijn
04:24 Le Grand Orgue in Concert
05:34 Mozart - Vioolconcert nr. 5
06:00 At Home with Bach
07:02 Mozart Concert vanuit Berlijn
08:16 Liszt - Années de pèlerinage: Italie
09:18 CMIM Piano 2021
10:04 Rachmaninov : Concerto pour piano no 3, op 30
11:05 Works for Flute & Oboe: Haydn, Schumann, Bach
12:14 The Pianists Keys
12:55 PIAM
13:22 Classica Spotlight
14:00 Lucerne Festival: Abbado Conducts Mahler No. 1
15:37 Wagner - Delen uit Götterdammerung
16:13 Toulouse-lautrec by Kader Belarbi
18:06 Chopin - Pianoconcert Nr. 1 en Nr. 2
19:38 Discovering Masterpieces
20:08 Classica Spotlight
20:30 Barati & Debargue spelen Debussy, Brahms & Franck
21:55 Beethoven: Laatste sonates, op. 109, 110 en 111
23:00 Bach - Partita nr. 2 (BWV 1004)
23:33 Classica Spotlight
00:00 Purcell: King Arthur
01:44 Legato: World of the Piano
03:18 Veerhavenconcert 2018
04:40 Ravel
04:59 Classica Spotlight
00:00 WOMEX 2018
00:52 Ghatam, Kanjira and Morsing: Nandi
01:54 The Art Farmer Quartet live In England
02:59 We Are Birds: La Ciotat, 2020
03:37 Earl Hines Kwartet in Spa, 1977
04:26 Tristan Live
05:21 Seine Sessions
05:53 The Morgenland Festival
06:40 Djazz Clips
07:00 Teus Nobel Live at the Bimhuis Amsterdam
08:04 Jason Moran and Robert Glasper Duet At La Gaité Lyrique, Blue Note Festival
09:10 DJAZZ Portrait
09:15 Easy Jazz: Bert's Swing Express
09:50 Djazz Clips
10:03 Banda Magda live at BIRD Rotterdam
11:38 Sia: Live at the Metro Theatre
12:57 Julie Campiche: Schaffhauser Jazz Festival 2018
13:23 Portrait of Roy Ayers
13:46 Djazz Clips
14:02 Jazzahead!
14:36 DJAZZ Portrait
14:44 Paradox Live
15:20 Blue Note: A Story of Modern Jazz
16:21 Sonny Rollins : Salle Wagram, Paris
17:29 Duke Ellington: Jazz from Newport, Brussels 1973
18:25 Tribute to Django Reinhardt: Rosenberg Meets Beets
19:40 Piano and Sax: Charlie Mariano and Wolfgang Dauner
20:32 Djazz Clips
21:00 The Most Exciting Woman in the World: Eartha Kitt
22:10 A Perfect Combination's tribute to Sting
23:08 Djazz Clips
00:00 Christian Scott: The Centennial Trilogy
01:18 Lucky Peterson - Jazzwoche Burghausen
02:21 Atrin Madani - Where Are We Now?
03:15 Woody Herman's Swinging Herd live in England 1964
04:13 A Perfect Combination's tribute to Steely Dan
05:08 Sarah Vaughan The Divine One in 1958
03:30 Ensemble Intercontemporain: Zappa, Gander, Varèse, Zorn
04:52 Gala Placido Domingo in Versailles
06:20 Intermezzo
06:30 Arabella by strauss at the teatro real, madrid
09:23 Intermezzo
10:00 Les Siècles, François-Xavier Roth : Stravinsky
11:57 Les Siècles and François-Xavier Roth: 20th anniversary concert
14:00 Jascha Heifetz: God's Fiddler
15:27 Daphne by Strauss at the Berlin Staatsoper
17:13 Intermezzo
18:00 Martha Argerich speelt Chopin's Piano Concerto No.1
18:46 Antonio Gades Fuenteovejuna Teatro Real
20:30 Ernani by Verdi at the Palau de Les Arts, Valencia
22:45 Snarky Puppy: A to Jazz Festival
00:20 Jazzanitza: A to Jazz Festival
00:55 Jimmy Witherspoon Quartet & Rozaa Wortham 1985
01:38 Rocío Molina, Guitar Trilogy III: Vuelta a uno
03:03 Intermezzo
03:30 Verdi's La Traviata bij het Gran Teatre del Liceu
05:44 Intermezzo
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
00:30 Traffic Cops
01:30 Border Control: Spain
02:00 Marvellous Machines With Tony Robinson
02:50 Abandoned Engineering
03:40 Deadliest Catch
04:25 The Last Alaskans
05:10 Wheeler Dealers
06:00 How Do They Do It?
06:25 Barnwood Builders
07:10 Barnwood Builders
07:55 The Repair Shop
08:45 Salvage Hunters
09:35 Richard Hammond's Workshop
10:25 Richard Hammond's Workshop
11:15 Salvage Hunters: Classic Cars
12:05 Gold Rush
12:55 Gold Rush
13:45 The Island with Bear Grylls
14:35 Deadliest Catch
15:30 Deadliest Catch
16:30 Fast N' Loud
17:30 Fast N' Loud
18:30 Wheeler Dealers
19:30 The Repair Shop
20:30 Car Pound Cops: Give Me My Car Back!
21:30 Crimes Gone Viral
22:00 Crimes Gone Viral
22:30 Wheeler Dealers
23:30 Wheeler Dealers
00:30 Traffic Cops
01:30 Border Control: Spain
02:00 Car Pound Cops: Give Me My Car Back!
02:50 Crimes Gone Viral
03:15 Crimes Gone Viral
03:40 Deadliest Catch
04:25 The Last Alaskans
05:10 Wheeler Dealers
00:20 Alien Highway
01:10 Killers of the Cosmos
02:00 Killers of the Cosmos
02:48 Blowing Up History
03:36 Blowing Up History
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
06:00 How It's Made: Dream Cars
06:24 How It's Made
06:48 How It's Made
07:12 How It's Made
07:36 How It's Made
08:00 NASA's Unexplained Files
08:48 NASA's Unexplained Files
09:36 Alien Highway
10:24 Savage Builds
11:12 Savage Builds
12:00 How It's Made: Dream Cars
12:24 How It's Made: Dream Cars
12:50 How It's Made: Dream Cars
13:14 How It's Made: Dream Cars
13:38 How It's Made: Dream Cars
14:02 How It's Made: Dream Cars
14:26 Blowing Up History
15:14 Blowing Up History
16:02 Killers of the Cosmos
16:50 Through the Wormhole With Morgan Freeman
17:40 Through the Wormhole With Morgan Freeman
18:30 How It's Made
18:55 How It's Made
19:20 How It's Made
19:45 How It's Made
20:10 How It's Made
20:35 How It's Made
21:00 Cooper's Treasure
21:50 Cooper's Treasure
22:40 Unexplained and Unexplored
23:30 Unexplained and Unexplored
00:20 Killers of the Cosmos
01:10 Killers of the Cosmos
02:00 Killers of the Cosmos
02:48 Blowing Up History
03:36 Blowing Up History
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
00:00 Lost Women of Highway 20
01:00 Evil Lives Here
02:00 Dead Silent
03:00 Someone You Thought You Knew
03:45 Atlanta Justice
04:30 Atlanta Justice
05:15 Atlanta Justice
06:00 Border Control: Spain
06:30 Atlanta Justice
07:15 Extreme Measures
08:05 Extreme Measures
08:55 Signs of a Psychopath
09:20 Signs of a Psychopath
09:45 Signs of a Psychopath
10:10 Signs of a Psychopath
10:40 Someone You Thought You Knew
11:35 Someone You Thought You Knew
12:30 Sin City Justice
13:25 Sin City Justice
14:20 The Murder Tapes
15:15 The Murder Tapes
16:10 Breaking Homicide
18:00 The Real Story With María Elena Salinas
19:00 The Wonderland Murders
20:00 Dead Silent
21:00 Late Night Lockup
21:30 Late Night Lockup
22:00 Body Cam
23:00 On the Case With Paula Zahn
00:00 Deadline: Crime With Tamron Hall
01:00 Late Night Lockup
01:30 Late Night Lockup
02:00 Body Cam
03:00 The Real Story With María Elena Salinas
03:45 Sin City Justice
04:30 Sin City Justice
05:15 Sin City Justice
00:30 My Cat From Hell
01:30 Cake Boss
02:00 Cake Boss
02:30 Long Island Medium
03:18 Toddlers & Tiaras
04:04 Celebrity IOU
04:49 Bride by Design
05:12 Bride by Design
05:35 Say Yes to the Dress UK
06:00 My Cat From Hell
06:50 Extreme Couponing
07:15 Extreme Cheapskates
07:40 Long Island Medium
08:30 Toddlers & Tiaras
09:20 Celebrity IOU
10:10 Say Yes To The Dress: Lancashire
11:00 Bride by Design
11:25 Bride by Design
11:50 LA Ink
12:40 Breaking Amish: Los Angeles
13:30 22 Kids and counting
14:30 sMothered
15:30 Unsellable Houses
16:00 Unsellable Houses
16:30 Property Brothers: Forever Home
17:30 House Hunters International
18:00 Hoarding: Buried Alive
19:00 Say Yes to the Dress UK
19:30 The Flipping El Moussas
20:30 Little People, Big World
21:30 22 Kids and counting
22:30 Seeking Sister Wife
23:30 Sex Sent Me to the E.R.
00:30 My Cat From Hell
01:30 Cake Boss
02:00 Cake Boss
02:30 Long Island Medium
03:18 Toddlers & Tiaras
04:04 Celebrity IOU
04:49 Bride by Design
05:12 Bride by Design
05:35 Say Yes to the Dress UK
00:45 #TextMeWhenYouGetHome
01:40 Cold Case Files
02:30 An Hour to Kill
03:25 Homicide Hunter
04:20 Homicide: Hours to Kill
05:10 Witness to Murder: Digital Evidence
06:00 The First 48
07:00 The First 48
08:00 Homicide: Hours to Kill
08:55 Witness to Murder: Digital Evidence
09:55 Imperfect Murder
10:50 An Hour to Kill
11:50 Homicide Hunter
12:50 The First 48
13:45 The First 48
14:45 Witness to Murder: Digital Evidence
15:45 Motive to Murder
16:15 Homicide: Hours to Kill
17:10 The First 48
18:05 The First 48
19:00 Homicide Hunter
20:00 Court Cam
20:30 Court Cam
21:00 After the First 48
22:00 An Hour to Kill
23:00 Imperfect Murder
23:55 Somebody's Hiding Something
00:45 #TextMeWhenYouGetHome
01:40 Cold Case Files
02:30 An Hour to Kill
03:25 Homicide Hunter
04:20 Homicide: Hours to Kill
05:10 Witness to Murder: Digital Evidence
00:30 Hitler's Last Stand
00:43 Food Factory
01:13 Food Factory
01:38 Top 10: Architecture
01:45 Food Factory
02:10 Top 10: Architecture
03:05 Megafactories
03:55 Megafactories
04:45 Car S.O.S
05:35 Food Factory
06:00 Food Factory
06:30 Food Factory
06:56 Science of Stupid
07:26 Science of Stupid
07:55 Made in a Day
08:25 Made in a Day
08:58 Last of the Giants: Wild Fish
09:58 Lost Cities With Albert Lin: Gold Rush Compilation
10:58 Lost Cities With Albert Lin
12:05 Dr. Oakley, Yukon Vet
13:00 The Dog Rescuers
14:12 The Incredible Dr. Pol
15:13 Trafficked: Underworlds With Mariana van Zeller
16:12 Trauma Rescue Squad
17:11 Locked Up Abroad
18:10 Inside Sydney Airport
19:00 Border Security: Nieuw Zeeland
19:30 To Catch a Smuggler
20:30 Air Crash Investigation
21:31 Massive Engineering Mistakes
22:30 Underworlds with Mariana Van Zeller
23:30 Kustwacht Caribisch Gebied
00:25 Taboo
00:43 Food Factory
01:13 Food Factory
01:38 Top 10: Architecture
01:50 Food Factory
02:10 Top 10: Architecture
03:10 Megafactories
03:55 Megafactories
04:45 Car S.O.S
05:35 Food Factory
00:10 Girl Power
01:00 Puma!
01:50 Jaguars vs. Croc
02:35 Lion Battle Zone
03:20 Night Stalkers
04:09 Malika the Lion Queen
04:55 Trials of the Wild
05:15 Trials of the Wild
05:40 Dog: Impossible
06:00 Ultimate Animals Compilations
07:25 Python Hunters
08:10 Snake City
08:55 Ultimate Animals Compilations
09:20 World's Deadliest Snakes
10:05 Python Hunters
10:50 Python Hunters
11:40 Python Hunters
12:25 Snake City
13:10 Giant Sea Serpent
14:00 World's Deadliest Snakes
14:45 World's Deadliest Snakes
15:35 World's Deadliest Snakes
16:25 Python Hunters
17:10 Snake City
18:00 Monster Fish
18:50 Monster Fish
19:45 World's Deadliest Snakes
20:40 Monster Fish
21:40 Python Hunters
22:25 Snake City
23:20 Giant Sea Serpent
00:10 Monster Fish
01:00 Snake City
01:50 Python Hunters
02:35 Python Hunters
03:20 Python Hunters
04:09 Giant Sea Serpent
04:55 Ultimate Animals Compilations
05:15 Ultimate Animals Compilations
00:00 Expedition Bigfoot
00:45 The Last Alaskans
01:30 Crikey! It's the Irwins
02:15 Expedition Bigfoot
03:00 Expedition Bigfoot
03:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
04:30 Insane Pools: Off the Deep End
05:15 Crikey! It's the Irwins
06:00 My Cat From Hell
06:50 My Cat From Hell
07:40 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
08:30 Insane Pools: Off the Deep End
09:25 Crikey! It's the Irwins
10:20 Crikey! It's the Irwins
11:15 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
12:10 Insane Pools: Off the Deep End
13:05 Amanda to the Rescue
14:00 Zoltan the Wolfman
15:00 Crikey! It's the Irwins
16:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
17:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
18:00 Insane Pools: Off the Deep End
19:00 Crikey! It's the Irwins
20:00 Sharks vs. Dolphins: Face Off
21:00 Blue Serengeti
22:00 The Last Alaskans
23:00 The Aquarium
00:00 The Aquarium
00:45 The Last Alaskans
01:30 Crikey! It's the Irwins
02:15 The Aquarium
03:00 The Aquarium
03:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
04:30 Insane Pools: Off the Deep End
05:15 Crikey! It's the Irwins
00:15 Forged in Fire
01:15 The Curse of Oak Island
02:00 The UnBelievable With Dan Aykroyd
02:45 The Bermuda Triangle: Into Cursed Waters
03:30 Mijn History Moment
03:40 Ancient Aliens
04:30 American Pickers
05:15 American Pickers
06:00 Mysteries of the Ancient Dead
06:55 Storage Wars
07:20 Ancient Aliens
08:15 Forged in Fire
09:10 Forged in Fire
10:05 Curse of Skinwalker Ranch
11:05 WW2 Treasure Hunters
12:00 Ancient Aliens
13:00 Ancient Aliens
14:00 The Curse of Oak Island
14:55 Forged in Fire
15:50 Forged in Fire
16:50 Mijn History Moment
17:00 American Pickers
18:00 American Pickers
19:00 Storage Wars
19:30 The Curse of Oak Island
20:30 Forged in Fire
21:25 Forged with Steele
21:55 Forged with Steele
22:20 Hitler's Secret Sex Life
23:20 Forged in Fire
00:15 Forged in Fire
01:15 Forged in Fire
02:00 Forged with Steele
02:25 Forged with Steele
02:45 Hitler's Secret Sex Life
03:30 Mijn History Moment
03:40 Ancient Aliens
04:30 American Pickers
05:15 American Pickers
00:05 Spechten: het hele verhaal
01:00 Diep Duiken in Australië
01:55 Diep Duiken in Australië
02:50 Diep Duiken in Australië
03:45 Orang-oetan worden
04:40 Orang-oetan worden
05:35 Gevecht tussen de Alfa's
06:00 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
06:55 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
07:50 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
08:45 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
09:40 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
10:30 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
11:20 Schildpaddenstrand
12:10 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
13:05 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
14:00 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
14:55 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
15:50 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
16:45 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
17:40 Schildpaddenstrand
18:35 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
19:30 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
20:25 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
21:20 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
22:15 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
23:10 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
00:05 Schildpaddenstrand
01:00 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
01:55 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
02:50 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
03:45 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
04:40 Eerste Hulp van een Dierenziekenhuis
05:35 Wilde honden: met de roedel mee
00:00 BBQ Street
00:35 Cross Country Cake Off
01:30 Great British Menu
02:35 De Grootste Kookclub van Nederland
03:50 Mounirs Marokko: een smakelijk avontuur
04:15 Rudolph's Eerste Hulp bij Bak-Ongelukken
04:45 Bak met Miljuschka
05:10 Donal's Super Food In Minutes
05:35 Open keuken met Sandra Bekkari
05:55 Wokking lekker
06:30 Jamie's Easy Meals for Every Day
07:00 Wat eten we vandaag?
07:20 Open keuken met Sandra Bekkari
07:40 Open keuken met Sandra Bekkari
08:00 Eveline's Asian Streetfood
08:30 BBQ Street
09:00 Mounirs Marokko: een smakelijk avontuur
09:45 Open keuken met Sandra Bekkari
10:00 Rudolph's Eerste Hulp bij Bak-Ongelukken
10:35 Bak met Miljuschka
11:05 Cross Country Cake Off
12:05 Great British Menu
13:25 De Grootste Kookclub van Nederland
15:00 Rudolph's Bakery
15:30 Bak met Miljuschka
16:05 Donal's Super Food In Minutes
16:45 Open keuken met Sandra Bekkari
17:00 Open keuken met Sandra Bekkari
17:25 Wokking lekker
17:30 BBQ Street
17:55 Eveline's Asian Streetfood
18:25 Jamie's Easy Meals for Every Day
18:55 The F Word
20:00 Ramsay's Best Restaurant
21:05 Gordon Ramsay: Uncharted
22:05 Donal's Irish Adventure
22:35 Donal's Irish Adventure
23:10 Jamie's Easy Meals for Every Day
23:40 BBQ Street
00:10 The F Word
01:10 Ramsay's Best Restaurant
02:10 Gordon Ramsay: Uncharted
03:00 Donal's Irish Adventure
03:25 Donal's Irish Adventure
03:50 Rudolph's Bakery
04:15 Bak met Miljuschka
04:45 Donal's Super Food In Minutes
05:10 Open keuken met Sandra Bekkari
05:30 Open keuken met Sandra Bekkari
05:45 Wat eten we vandaag?
00:00 Lingerie
00:30 Lingerie
01:00 Swimwear
01:30 Swimwear
02:00 Top Models
02:30 Top Models
03:00 Lingerie
03:30 Lingerie
04:00 Swimwear
04:30 Swimwear
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
06:00 Fashion & Sports
06:30 Fashion & Sports
07:00 Beauty
07:30 Beauty
08:00 Fashion from UK
08:30 Fashion from UK
09:00 Fresh Faces
09:30 Fresh Faces
10:00 Fashion Destination
10:30 Fashion Destination
11:00 Fashion Junior
11:30 Fashion Junior
12:00 Milan Fashion Week
12:30 Milan Fashion Week
13:00 Designers
13:30 Designers
14:00 Bridal
14:30 Bridal
15:00 Top Models
15:30 Top Models
16:00 Fashion Teens
16:30 Fashion Teens
17:00 Fashion Films
17:30 Fashion Films
18:00 Fashion from France
18:30 Fashion from France
19:00 Fashion Destination
19:30 Fashion Destination
20:00 Fashion News
20:30 Fashion News
21:00 Fresh Faces
21:30 Fresh Faces
22:00 Fashion Magazines
22:30 Fashion Magazines
23:00 Top Photoshoots
23:30 Top Photoshoots
00:00 Lingerie
00:30 Lingerie
01:00 Swimwear
01:30 Swimwear
02:00 Top Models
02:30 Top Models
03:00 Lingerie
03:30 Lingerie
04:00 Swimwear
04:30 Swimwear
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
00:00 Watch What Happens Live With Andy Cohen
00:30 E! News
01:00 Celebrities Only
01:45 Close Up
02:30 Welcome Home Nikki Glaser?
03:00 Celebrity Game Face
04:00 Relatively Famous: Ranch Rules
05:00 Relatively Famous: Ranch Rules
06:00 Dating: No Filter
06:30 Revenge Body With Khloé Kardashian
07:30 Revenge Body With Khloé Kardashian
08:30 So Cosmo
09:30 So Cosmo
10:30 Close Up
11:15 Celebrities Only
12:00 E! News
12:30 Watch What Happens Live With Andy Cohen
13:00 Celebrity Beef
13:30 Keeping Up With the Kardashians
14:00 Keeping Up With the Kardashians
15:00 Celebrity Beef
15:30 Celebrity Beef
16:00 Hollywood Medium With Tyler Henry
17:00 Close Up
17:45 Close Up
18:30 Dating: No Filter
19:00 Life of Kylie
19:30 Life of Kylie
20:00 Life of Kylie
20:30 Life of Kylie
21:00 Botched
22:00 Botched
23:00 Botched
00:00 Watch What Happens Live With Andy Cohen
00:30 E! News
01:00 Celebrities Only
01:45 Close Up
02:30 Welcome Home Nikki Glaser?
03:00 Celebrity Game Face
04:00 Relatively Famous: Ranch Rules
05:00 Relatively Famous: Ranch Rules
00:00 Haagse politiek
03:00 Haagse politiek
06:00 Haagse politiek
09:00 Haagse politiek
12:00 Haagse politiek
15:00 Haagse politiek
18:00 Haagse politiek
21:00 Haagse politiek
00:00 Haagse politiek
03:00 Haagse politiek
00:16 's Werelds Meest Iconische Hotels
01:12 's Werelds Meest Iconische Hotels
02:01 's Werelds Meest Iconische Hotels
02:42 RTL Nieuws - Laat
02:45 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:05 RTL Nieuws - Laat
03:15 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:35 RTL Nieuws - Laat
03:45 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:05 RTL Nieuws - Laat
04:15 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:35 RTL Nieuws - Laat
04:45 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:05 RTL Nieuws - Laat
05:15 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:35 RTL Nieuws - Laat
06:05 RTL Nieuws - Laat
06:15 RTL Nieuws - 19:30 uur
06:35 RTL Nieuws - 19:30 uur
06:59 RTL Nieuws - Laat
07:09 The Profit
08:00 RTL Z Voorbeurs
08:09 RTL Z Voorbeurs
08:19 RTL Z Voorbeurs
08:29 RTL Z Voorbeurs
08:39 RTL Z Voorbeurs
08:49 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:13 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:25 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:37 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:47 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
10:00 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:13 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:25 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:37 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:47 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
11:00 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:13 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:26 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:39 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:49 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
12:00 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:12 RTL Z Special: Investeren In Start-ups En Scale-ups
12:25 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:37 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:47 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
13:00 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:12 Z360
13:24 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:37 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:47 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
14:00 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:13 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:26 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:40 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:50 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
15:00 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:13 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:26 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:37 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:47 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
16:00 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:12 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:23 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:37 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:47 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
17:00 RTL Z Nieuws - 17:00 uur
17:15 RTL Z Nieuws - 17:00 uur
17:30 RTL Z Nieuws - 17:30 uur
17:42 Z360
17:52 American Pickers
18:14 American Pickers
18:37 Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
19:33 Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
20:30 Inside The Hilton: Park Lane
21:28 Inside The Hilton: Park Lane
22:26 Inside The Hilton: Park Lane
23:23 Inside The Hilton: Park Lane
00:20 Land of the Giants: Titans of Tech
02:04 Land of the Giants: Titans of Tech
03:27 RTL Nieuws - Laat
03:34 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:54 RTL Nieuws - Laat
04:04 RTL Nieuws - Laat
04:14 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:34 RTL Nieuws - Laat
04:44 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:04 RTL Nieuws - Laat
05:14 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:34 RTL Nieuws - Laat
05:44 RTL Nieuws - 19:30 uur
00:00 First Move With Julia Chatterley
01:00 Erin Burnett OutFront
02:00 Anderson Cooper 360
03:00 The Source With Kaitlan Collins
04:00 CNN NewsNight With Abby Phillip
05:00 Laura Coates Live
06:00 CNN Newsroom with John Vause
06:45 World Sport
07:00 CNN Newsroom with John Vause
08:00 CNN Newsroom With Nick Watt
08:45 World Sport
09:00 CNN Newsroom With Nick Watt
09:45 Marketplace Europe
10:00 CNN Newsroom with Max Foster
11:00 CNN This Morning
13:00 CNN News Central
13:30 World Sport
14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
15:00 Connect the World
15:45 World Sport
16:00 Connect the World
17:00 CNN Newsroom with Rahel Solomon
18:00 One World With Zain Asher and Bianna Golodryga
19:00 Amanpour
20:00 Isa Soares Tonight
21:00 CNN Newsroom With Jim Sciutto
21:45 Living Golf
22:00 Quest Means Business
22:45 Marketplace Europe
23:00 The Lead With Jake Tapper
23:30 World Sport
00:00 First Move With Julia Chatterley
01:00 Erin Burnett OutFront
02:00 Anderson Cooper 360
03:00 The Source With Kaitlan Collins
04:00 CNN NewsNight With Abby Phillip
05:00 Laura Coates Live
00:00 Newsday
00:30 Asia Business Report
00:45 Sportsday
01:00 Newsday
01:30 Asia Business Report
01:45 Sportsday
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 The Media Show
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 BBC News
07:30 World Business Report
07:55 Click
08:00 BBC News
08:30 World Business Report
08:55 Click
09:00 BBC News
09:30 Talking Business
10:00 BBC News
10:30 BBC News
10:55 Click
11:00 BBC News
11:30 HARDtalk
12:00 BBC News
12:30 World Business Report
12:45 BBC News
12:55 Click
13:00 BBC News Now
13:30 BBC News Now
14:00 BBC News Now
14:30 BBC News Now
14:55 Click
15:00 BBC News Now
15:30 World Business Report
15:45 BBC News Now
16:00 Verified Live
16:30 Verified Live
17:00 Verified Live
17:30 Verified Live
17:55 Click
18:00 Verified Live
18:30 Focus on Africa
19:00 The World Today with Maryam Moshiri
19:30 The World Today with Maryam Moshiri
20:00 The World Today with Maryam Moshiri
20:30 The World Today with Maryam Moshiri
20:55 Click
21:00 The Context
21:30 The Context
22:00 The Context
22:30 The Context
22:55 Click
23:00 BBC World News America
23:30 HARDtalk
00:00 Newsday
00:30 Asia Business Report
00:45 Sportsday
01:00 Newsday
01:30 Asia Business Report
01:45 Sportsday
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Oleksandr Zinchenko: The Interview
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
00:00 The European debrief
00:15 The European debrief
00:30 The European debrief
01:00 The European debrief
01:15 The European debrief
01:30 The European debrief
02:00 The European debrief
02:15 The European debrief
02:30 The European debrief
03:00 The European debrief
03:15 The European debrief
03:30 The European debrief
04:00 The European debrief
04:15 The European debrief
04:30 The European debrief
05:00 The European debrief
05:15 The European debrief
05:30 The European debrief
06:00 The European debrief
06:15 The European debrief
06:30 The European debrief
07:00 Wake up Europe
07:15 Wake up Europe
07:30 Wake up Europe
08:00 Wake up Europe
08:15 Wake up Europe
08:30 Wake up Europe
09:00 Wake up Europe
09:15 Wake up Europe
09:30 Wake up Europe
10:00 Wake up Europe
10:15 Wake up Europe
10:30 Wake up Europe
11:00 Wake up Europe
11:15 Wake up Europe
11:30 Wake up Europe
12:00 Euronews Now
12:15 Euronews Now
12:30 Euronews Now
13:00 Euronews Now
13:15 Euronews Now
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 The European debrief
19:15 The European debrief
19:30 The European debrief
20:00 The European debrief
20:15 The European debrief
20:30 The European debrief
21:00 The European debrief
21:15 The European debrief
21:30 The European debrief
22:00 The European debrief
22:15 The European debrief
22:30 The European debrief
23:00 The European debrief
23:15 The European debrief
23:30 The European debrief
00:00 The European debrief
00:15 The European debrief
00:30 The European debrief
01:00 The European debrief
01:15 The European debrief
01:30 The European debrief
02:00 The European debrief
02:15 The European debrief
02:30 The European debrief
03:00 The European debrief
03:15 The European debrief
03:30 The European debrief
04:00 The European debrief
04:15 The European debrief
04:30 The European debrief
05:00 The European debrief
05:15 The European debrief
05:30 The European debrief
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 Dying Earth
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Al Jazeera World
04:00 News
04:30 Generation Change
05:00 News
05:30 Witness
06:00 News
06:30 The Bottom Line
07:00 News
07:30 Dystopia of Seoul
08:00 News
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News
10:30 Dying Earth
11:00 News
11:30 The Stream
12:00 Newshour
13:00 News
13:30 Inside Story
14:00 Witness
15:00 Newshour
16:00 News
16:30 UpFront
17:00 Newshour
18:00 News
18:30 Counting the Cost
19:00 News
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News
21:30 The Listening Post
22:00 News
22:30 Inside Story
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 People and Power
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Witness
04:00 News
04:30 The Stream
05:00 News
05:30 Dying Earth
00:30 NBC Nightly News
01:00 Asia: Squawk Box
02:00 Asia: Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
04:00 Asia Street Signs
05:00 Asia Street Signs
06:00 Capital Connection
07:00 Europe Squawk Box
07:30 Europe Squawk Box
08:00 Europe Squawk Box
08:30 Europe Squawk Box
09:00 Europe Squawk Box
09:30 Europe Squawk Box
10:00 Street Signs
10:30 Street Signs
11:00 Worldwide Exchange
11:30 Worldwide Exchange
12:00 US Squawk Box
12:30 US Squawk Box
13:00 US Squawk Box
13:30 US Squawk Box
14:00 US Squawk Box
14:30 US Squawk Box
15:00 Squawk on the Street
15:30 Squawk on the Street
16:00 Squawk on the Street
16:30 Squawk on the Street
17:00 Money Movers
17:30 Money Movers
18:00 Fast Money Halftime Report
18:30 Fast Money Halftime Report
19:00 The Exchange
19:30 The Exchange
20:00 Power Lunch
20:30 Power Lunch
21:00 Closing Bell
21:30 Closing Bell
22:00 Closing Bell: Overtime
22:30 Closing Bell: Overtime
23:00 Managing Asia
23:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:30 NBC Nightly News
01:00 Asia: Squawk Box
02:00 Asia: Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
04:00 Asia Street Signs
05:00 Asia Street Signs
00:00 The World Today
00:30 Rediscovering China
01:00 The Heat
01:30 The World Today
02:00 Global Business
03:00 The World Today
03:30 China 24
04:00 The World Today
04:30 World Insight with Tian Wei
05:00 The World Today
05:15 Sports Scene
05:30 The Point with Liu Xin
06:00 Global Watch
07:00 The World Today
07:15 Sports Scene
07:30 Rediscovering China
08:00 The World Today
08:30 The Heat
09:00 The World Today
09:30 Sports Scene
10:00 The World Today
10:15 Global Business
11:00 The World Today
11:30 The Vibe
12:00 The World Today
12:15 Africa Live
13:00 Asia Today
13:30 Dialogue with Yang Rui
14:00 The World Today
14:15 China 24
15:00 Global Business
15:30 The Point with Liu Xin
16:00 The World Today
16:30 World Insight with Tian Wei
17:00 The World Today
17:30 The Vibe
18:00 Global Business
19:00 Africa Live
20:00 Global Business
21:00 The World Today
21:30 World Insight with Tian Wei
22:00 The World Today
22:30 Dialogue with Yang Rui
23:00 Global Business
23:30 The Point with Liu Xin
00:00 The World Today
00:30 Rediscovering China
01:00 The Heat
01:30 The World Today
02:00 Global Business
03:00 The World Today
03:30 China 24
04:00 The World Today
04:30 World Insight with Tian Wei
05:00 The World Today
05:15 Sports Scene
05:30 The Hub With Wang Guan
00:20 Sophie & Jeroen
01:16 Verward
02:09 Schiffmacher's Legacy
02:49 Sophie & Jeroen
03:43 Sophie & Jeroen
04:38 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
04:58 Tekst-TV
05:31 Timmy tijd
05:36 Bumba
05:41 Olly, het kleine witte busje
05:46 Ziggy en de Zootram
05:57 Teletubbies
06:09 Ukkepukkies
06:12 Liselotte
06:19 Clangers
06:30 No-No
06:37 Peppa Pig
06:42 Lief Monster
06:49 Kiri & Lou
06:54 Lucas de spin
07:01 Zappelin Go
07:08 Zin in Zappelin
07:10 Zin in Zappelin
07:12 Kikker en zijn vriendjes
07:19 Zin in Zappelin
07:25 Kindertijd
07:33 Zin in Zappelin
07:37 Splat & Seymour
07:48 Zin in Zappelin
07:53 De boterhamshow
08:09 Zin in Zappelin
08:13 Zin in Zappelin
08:17 Shaun het schaap
08:23 Mike de Ridder
08:35 Noddy, de detective
08:47 Joe & Jack
08:54 Het Muizenhuis
09:02 Pieter Konijn
09:14 Sesamstraat
09:29 Simon
09:35 Sarah en Eend
09:42 Nelli en Nora
09:49 Inui
09:56 Sesamstraat: 10 voor...
10:06 Bumba
10:11 Teletubbies
10:24 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:31 Bo Beer
10:35 Nurdys
10:41 Bing
10:48 Woezel en Pip
10:53 Pim & Pom
10:59 Rita & Krokodil
11:04 Kiri & Lou
11:09 Peppa Pig
11:14 Olly, het kleine witte busje
11:19 Pingu
11:23 Tip de Muis
11:31 Pip en Posy
11:38 Bol & Smik
11:49 Calimero
12:01 Maya de Bij
12:13 Babar en de belevenissen van Badou
12:24 Zin in Zappelin
12:27 Zin in Zappelin
12:29 Vos en Haas
12:39 Zin in Zappelin
12:44 Kindertijd
12:53 Zin in Zappelin
12:57 Bob de Bouwer
13:08 Zin in Zappelin
13:13 Agent Binky
13:24 Zin in Zappelin
13:28 Zin in Zappelin
13:31 Masha en de Beer
13:38 Shaun het schaap
13:45 Wickie de Viking
13:58 Het betoverde dorp van Pinokkio
14:10 De Smurfen nieuw
14:22 Bollie & Billie
14:34 Buurman en Buurman
14:42 De magische auto
14:55 De Matties - compilatie
15:18 Studio Snugger
15:35 Mijn leven als Lotte - Bingo flamingo
16:58 De Dodelijkste 60
17:26 Zappsport Kantine
17:46 Kinderen voor Kinderen Daba Die Daba Daa
17:49 Flexe Gasten
18:02 Rachel valt binnen
18:05 Brainstorm
18:27 De Faker
18:44 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:26 First Dates
20:25 Meiden die rijden
21:18 Van de wereld
22:02 Louis Theroux
23:09 De Kemping
00:05 Sophie & Jeroen
01:01 Meiden die rijden
01:54 Van de wereld
01:58 Van de wereld
02:42 Sophie & Jeroen
03:37 Sophie & Jeroen
04:32 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
04:52 Tekst-TV
05:30 Timmy tijd
05:35 Bumba
05:40 Olly, het kleine witte busje
05:45 Ziggy en de Zootram
05:56 Teletubbies
00:21 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Sleutel
00:43 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Sleutel
01:07 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Sleutel
01:30 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Sleutel
01:53 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Sleutel
02:14 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Schatkaart
02:36 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Schatkaart
03:00 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Schatkaart
03:20 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Schatkaart
03:41 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Schatkaart
04:02 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
04:27 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
04:59 Jabaloe
05:12 Jabaloe
05:25 Lolly Lolbroek
05:38 Lolly Lolbroek
05:50 Lolly Lolbroek
06:03 Piet Piraat
06:08 Piet Piraat
06:13 Daar Komt Dobus
06:18 Zigby
06:29 Beertje Pol
06:41 Mush Mush en de Zwammetjes
06:52 Super Caribou
07:03 Inspector Gadget
07:27 Ernst, Bobbie en de rest
07:37 Brandweerman Sam
07:48 Bitz & Bob
07:59 Dr. Panda
08:09 Jul & Julia
08:16 Rainbow Ruby
08:41 Molang
08:44 Sophie de giraf
08:47 Leren Met Jokie
08:53 Remy & Boo
09:03 Teletubbies
09:17 Cocomelon
09:20 Sprookjesboom
09:25 Caillou
09:49 Mouk
10:02 Pingu
10:08 Bob de Bouwer
10:21 Little Angel
10:24 Little People
10:35 Florries draakjes
10:47 Ollie
10:51 Fien & Teun TV
11:16 Thomas de Stoomlocomotief
11:27 Super Wings
11:41 Chuggington
11:51 The Backyardigans
12:16 Zack and Quack
12:38 Beertje Pol
12:52 Rainbow Ruby
13:17 Brandweerman Sam
13:26 Jacob Dubbel
13:52 Enchantimals
14:02 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Avonturen
14:25 Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland
14:48 My Little Pony
15:11 Barbie Dreamtopia
15:24 Lassie
15:49 The Jungle Book
16:02 Mush Mush en de Zwammetjes
16:16 Peter Pan
16:41 Polly Pocket
17:04 Mia and Me
17:30 LEGO Friends: Girls on a Mission
17:42 Bitz & Bob
17:53 5MinutenShow
18:00 Blinky Bill
18:14 Vlady & Miró
18:22 Super Caribou
18:33 LEGO DreamZzz
18:56 Oggy en de Kakkerlakken
19:03 Arthur en de Minimoys
19:27 Bakugan: Battle Planet
19:41 Redakai
20:04 LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Sons of Garmadon
20:25 Transformers: Cyberverse
20:35 Rox
21:00 Jabaloe
21:14 Lolly Lolbroek
21:26 Gadget en de Gadgetinis
21:48 Gadget en de Gadgetinis
22:09 Dennis de Bengel
22:31 Dennis de Bengel
22:52 Dennis de Bengel
23:14 Bassie en Adriaan: Het Geheim van de Schatkaart
23:35 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
00:00 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
00:24 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
00:51 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
01:15 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
01:38 Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
02:03 Bassie en Adriaan: De Diamant
02:27 Bassie en Adriaan: De Diamant
02:51 Bassie en Adriaan: De Diamant
03:15 Bassie en Adriaan: De Diamant
03:39 Bassie en Adriaan: De Diamant
04:01 Bassie en Adriaan: De Diamant
04:24 Bassie en Adriaan: De Diamant
05:00 Jabaloe
05:12 Jabaloe
05:24 Jabaloe
05:36 Lolly Lolbroek
05:48 Lolly Lolbroek
05:00 Geen uitzending
06:00 Tik Tak
06:05 Bumba
06:10 Stoppeltje
06:15 Sarah zingt
06:20 Kaatjes Kameraadjes
06:25 Rintje
06:30 Dinostad
06:35 Pingu in de stad
06:40 Wolfje's verhalen
06:50 Dropje
06:55 Sarah knutselt
07:00 Simon Superkonijn
07:05 Pop Papierstad
07:15 Saïd & Anna
07:25 Samson en Marie
07:30 Molang
07:35 Mush Mush en de Zwammetjes
07:50 Lou
08:00 Kids on the block
08:15 Wannabe's
08:30 De Smurfen
08:40 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
08:50 Karrewiet met VGT
09:00 Molang
09:05 Molang
09:10 Ziggy en de Zootram
09:20 Ziggy en de Zootram
09:30 De Smurfen
09:40 De Smurfen
10:00 Tok Tok
10:05 Tok Tok
10:10 De avonturen van kleine pinguïn
10:15 De avonturen van kleine pinguïn
10:20 Het betoverde dorp van Pinokkio
10:30 Het betoverde dorp van Pinokkio
10:45 Royals Next Door
10:55 Royals Next Door
11:10 Lou
11:25 Lou
11:35 Dodo
11:45 Dodo
11:55 Kapot gaan
12:10 Ket & Doc
12:25 GameKeepers
12:50 Helden
13:05 DierenDetectives
13:30 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
13:40 Dodo
13:50 Lou
14:05 Royals Next Door
14:20 Tok Tok
14:25 De avonturen van kleine pinguïn
14:30 Prinsessia
14:45 Het betoverde dorp van Pinokkio
14:55 Mega Mindy
15:20 Molang
15:25 Samson & Marie ijsjestijd
15:30 Molang
15:35 Mush Mush en de Zwammetjes
15:50 Mr. Magoo
15:55 Mr. Magoo
16:00 Imago
16:25 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
16:30 Rox
17:00 Amika
17:45 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
17:55 Karrewiet
18:05 Schijtluizen
18:15 De Raad van Soekie
18:30 Silverpoint
18:55 De nieuwe avonturen van Oggy
19:00 Karrewiet
19:10 Ayo-Skate
19:30 Zotte dieren
19:40 Jenny
19:55 Homo Universalis Ketnet
20:00 Geen uitzending
20:15 VRT NWS journaal met VGT
21:00 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
00:00 Nacht programmering
00:15 Nacht programmering
00:30 Nacht programmering
00:45 Nacht programmering
01:00 Nacht programmering
01:15 Nacht programmering
01:30 Nacht programmering
01:45 Nacht programmering
02:00 Nacht programmering
02:15 Nacht programmering
02:30 Nacht programmering
02:45 Nacht programmering
03:00 Nacht programmering
03:15 Nacht programmering
03:30 Nacht programmering
03:45 Nacht programmering
04:00 Nacht programmering
04:15 Nacht programmering
04:30 Nacht programmering
04:45 Nacht programmering
05:00 Nacht programmering
05:15 Nacht programmering
05:30 PebbleBox
06:00 PebbleBox
06:30 Foofur
07:00 The Fairy Taler
07:30 Sinbad de Zeeman
08:00 Seabert
08:30 Martin Morning
08:42 De Zusjes Mol
08:48 Rita & Krokodil
09:00 PebbleBox
09:30 Chloe's Toverkast
09:41 Dibo de Wensdraak
10:00 Foofur
10:30 The Fairy Taler
11:00 Bamboe Beren
11:30 PebbleBox
12:00 Lief
12:02 Bamboo love
12:05 Oscar de balloonist
12:17 Conni
12:30 Dommel
12:42 Boes
13:00 Seabert
13:30 Martin Morning
13:42 De Zusjes Mol
13:48 Rita & Krokodil
14:00 Chloe's Toverkast
14:11 Dibo de Wensdraak
14:30 PebbleBox
15:00 Babar
15:30 De Snorkels
15:41 De Snorkels
16:00 Alfred J. Kwak
16:30 David, de Kabouter
17:00 Bassie en Adriaan - De Verdwenen Kroon
17:30 Sinbad de Zeeman
18:00 PebbleBox
18:30 Lief
18:32 Bamboo love
18:35 Helden van de stad
18:49 Professor Balthazar
19:00 De Bluffers
19:30 Ovide en z'n Vriendjes
19:42 Ovide en z'n Vriendjes
20:00 William Shatner's, A Twist in the Tale
21:00 Bassie en Adriaan - De Verdwenen Kroon
21:30 David, de Kabouter
22:00 De Snorkels
22:11 De Snorkels
22:30 Alfred J. Kwak
23:00 De Bluffers
23:30 Nacht programmering
23:45 Nacht programmering
00:00 Nacht programmering
00:15 Nacht programmering
00:30 Nacht programmering
00:45 Nacht programmering
01:00 Nacht programmering
01:15 Nacht programmering
01:30 Nacht programmering
01:45 Nacht programmering
02:00 Nacht programmering
02:15 Nacht programmering
02:30 Nacht programmering
02:45 Nacht programmering
03:00 Nacht programmering
03:15 Nacht programmering
03:30 Nacht programmering
03:45 Nacht programmering
04:00 Nacht programmering
04:15 Nacht programmering
04:30 Nacht programmering
04:45 Nacht programmering
05:00 Nacht programmering
05:15 Nacht programmering
05:30 PebbleBox
00:00 De wonderlijke wereld van Gumball
00:15 De wonderlijke wereld van Gumball
00:25 De wonderlijke wereld van Gumball
00:40 De wonderlijke wereld van Gumball
00:55 De wonderlijke wereld van Gumball
01:10 De wonderlijke wereld van Gumball
01:25 De wonderlijke wereld van Gumball
01:35 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:30 De wonderlijke wereld van Gumball
02:45 De wonderlijke wereld van Gumball
03:00 De wonderlijke wereld van Gumball
03:10 De wonderlijke wereld van Gumball
03:25 De wonderlijke wereld van Gumball
03:35 De wonderlijke wereld van Gumball
03:50 De wonderlijke wereld van Gumball
04:00 De wonderlijke wereld van Gumball
04:15 De wonderlijke wereld van Gumball
04:25 De wonderlijke wereld van Gumball
04:35 De wonderlijke wereld van Gumball
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:25 De wonderlijke wereld van Gumball
05:37 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:40 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball
06:00 De wonderlijke wereld van Gumball
06:10 De wonderlijke wereld van Gumball
06:25 De wonderlijke wereld van Gumball
06:35 De wonderlijke wereld van Gumball
06:50 De wonderlijke wereld van Gumball
07:00 De wonderlijke wereld van Gumball
07:15 De wonderlijke wereld van Gumball
07:30 Looney Tunes Cartoons
07:40 Looney Tunes Cartoons
07:55 Looney Tunes Cartoons
08:00 Looney Tunes Cartoons
08:15 Looney Tunes Cartoons
08:30 Wat babyberen leren
08:40 Wat babyberen leren
08:50 Lamput
09:00 Jellystone!
09:10 Jellystone!
09:20 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
09:30 Batwheels
09:40 Batwheels
09:55 Lucas de spin
10:00 Lucas de spin
10:05 Lucas de spin
10:20 Grizzy en de Lemmings
10:25 Grizzy en de Lemmings
10:30 Grizzy en de Lemmings
10:40 Grizzy en de Lemmings
10:45 Grizzy en de Lemmings
11:00 Looney Tunes Cartoons
11:10 Looney Tunes Cartoons
11:25 Looney Tunes Cartoons
11:35 Looney Tunes Cartoons
11:55 De wonderlijke wereld van Gumball
12:05 De wonderlijke wereld van Gumball
12:20 De wonderlijke wereld van Gumball
12:30 De wonderlijke wereld van Gumball
12:40 De wonderlijke wereld van Gumball
13:00 Teen Titans Go!
13:10 Teen Titans Go!
13:25 Teen Titans Go!
13:35 Teen Titans Go!
13:45 Teen Titans Go!
14:00 New Looney Tunes
14:05 New Looney Tunes
14:10 New Looney Tunes
14:15 New Looney Tunes
14:21 New Looney Tunes
14:25 New Looney Tunes
14:35 New Looney Tunes
14:40 New Looney Tunes
14:45 New Looney Tunes
14:55 New Looney Tunes
15:00 New Looney Tunes
15:05 New Looney Tunes
15:10 New Looney Tunes
15:15 New Looney Tunes
15:25 Wat babyberen leren
15:55 De wonderlijke wereld van Gumball
16:05 De wonderlijke wereld van Gumball
16:20 De wonderlijke wereld van Gumball
16:30 De wonderlijke wereld van Gumball
16:50 Teen Titans Go!
17:00 Teen Titans Go!
17:10 Teen Titans Go!
17:15 Teen Titans Go!
17:35 Wat babyberen leren
18:00 Jellystone!
18:10 Jellystone!
18:25 Jellystone!
18:35 Jellystone!
18:50 New Looney Tunes
18:55 New Looney Tunes
19:00 New Looney Tunes
19:05 New Looney Tunes
19:10 New Looney Tunes
19:15 New Looney Tunes
19:25 New Looney Tunes
19:30 New Looney Tunes
19:35 New Looney Tunes
19:40 New Looney Tunes
19:45 New Looney Tunes
19:50 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
20:00 Teen Titans Go!
20:10 Teen Titans Go!
20:30 De wonderlijke wereld van Gumball
20:40 De wonderlijke wereld van Gumball
21:00 De wonderlijke wereld van Gumball
21:10 De wonderlijke wereld van Gumball
21:25 De wonderlijke wereld van Gumball
21:40 De wonderlijke wereld van Gumball
21:55 De wonderlijke wereld van Gumball
22:10 De wonderlijke wereld van Gumball
22:20 De wonderlijke wereld van Gumball
22:35 De wonderlijke wereld van Gumball
22:50 De wonderlijke wereld van Gumball
23:00 De wonderlijke wereld van Gumball
23:15 De wonderlijke wereld van Gumball
23:30 De wonderlijke wereld van Gumball
23:45 De wonderlijke wereld van Gumball
00:00 De wonderlijke wereld van Gumball
00:15 De wonderlijke wereld van Gumball
00:25 De wonderlijke wereld van Gumball
00:40 De wonderlijke wereld van Gumball
00:55 De wonderlijke wereld van Gumball
01:10 De wonderlijke wereld van Gumball
01:25 De wonderlijke wereld van Gumball
01:35 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:30 De wonderlijke wereld van Gumball
02:45 De wonderlijke wereld van Gumball
03:00 De wonderlijke wereld van Gumball
03:10 De wonderlijke wereld van Gumball
03:25 De wonderlijke wereld van Gumball
03:35 De wonderlijke wereld van Gumball
03:50 De wonderlijke wereld van Gumball
04:00 De wonderlijke wereld van Gumball
04:15 De wonderlijke wereld van Gumball
04:25 De wonderlijke wereld van Gumball
04:35 De wonderlijke wereld van Gumball
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:25 De wonderlijke wereld van Gumball
05:37 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:40 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball
00:00 Grizzy en de Lemmings
00:05 Grizzy en de Lemmings
00:20 Grizzy en de Lemmings
00:25 Grizzy en de Lemmings
00:30 Grizzy en de Lemmings
00:40 Grizzy en de Lemmings
00:45 Grizzy en de Lemmings
01:00 Mush Mush en de Zwammetjes
01:10 Mush Mush en de Zwammetjes
01:25 Mush Mush en de Zwammetjes
01:40 Mush Mush en de Zwammetjes
01:50 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:55 Batwheels
03:05 Batwheels
03:20 Batwheels
03:30 Batwheels
03:40 Batwheels
03:50 De Batwheels
03:55 Grizzy en de Lemmings
04:05 Grizzy en de Lemmings
04:10 Grizzy en de Lemmings
04:20 Grizzy en de Lemmings
04:30 Grizzy en de Lemmings
04:35 Grizzy en de Lemmings
04:40 Grizzy en de Lemmings
04:45 Grizzy en de Lemmings
05:00 Machtige Mike
05:05 Machtige Mike
05:10 Machtige Mike
05:25 Machtige Mike
05:30 Machtige Mike
05:40 Machtige Mike
05:45 Machtige Mike
06:00 Batwheels
06:10 Batwheels
06:25 Mr.Bean
06:40 Mr.Bean
06:50 Molmans
07:00 Tom en Jerry Show
07:05 Tom en Jerry Show
07:10 Tom en Jerry Show
07:25 Tom en Jerry Show
07:35 Tom en Jerry Show
07:40 Tom en Jerry Show
07:55 Tom en Jerry Show
08:00 Tom en Jerry Show
08:10 Tom en Jerry Show
08:15 Tom en Jerry Show
08:30 Tom en Jerry Show
08:35 Tom en Jerry Show
08:45 Tom en Jerry Show
09:00 Mr.Bean
09:10 Mr.Bean
09:25 Mr.Bean
09:35 Mr.Bean
09:55 Lucas de spin
10:00 Lucas de spin
10:05 Lucas de spin
10:15 Lucas de spin
10:30 Alice & Lewis
10:40 Alice & Lewis
11:00 Grizzy en de Lemmings
11:05 Grizzy en de Lemmings
11:10 Grizzy en de Lemmings
11:25 Grizzy en de Lemmings
11:30 Grizzy en de Lemmings
11:40 Grizzy en de Lemmings
11:45 Grizzy en de Lemmings
12:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
12:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
12:30 Baby Looney Tunes
12:35 Baby Looney Tunes
12:55 Tom en Jerry Show
13:05 Tom en Jerry Show
13:25 Tom en Jerry Show
13:35 Tom en Jerry Show
13:45 Tom en Jerry Show
14:00 Mr.Bean
14:10 Mr.Bean
14:25 Mr.Bean
14:35 Mr.Bean
14:55 Lucas de spin
15:00 Lucas de spin
15:05 Lucas de spin
15:15 Lucas de spin
15:30 Alice & Lewis
15:40 Alice & Lewis
16:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
16:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
16:25 Baby Looney Tunes
16:40 Baby Looney Tunes
16:55 Tom en Jerry Show
17:00 Tom en Jerry Show
17:10 Tom en Jerry Show
17:25 Tom en Jerry Show
17:30 Tom en Jerry Show
17:35 Tom en Jerry Show
17:45 Tom en Jerry Show
18:00 Batwheels
18:10 Batwheels
18:30 Grizzy en de Lemmings
18:35 Grizzy en de Lemmings
18:40 Grizzy en de Lemmings
18:55 Grizzy en de Lemmings
19:00 Grizzy en de Lemmings
19:10 Grizzy en de Lemmings
19:15 Grizzy en de Lemmings
19:30 Alice & Lewis
19:40 Alice & Lewis
20:00 Mr.Bean
20:10 Mr.Bean
20:30 Mr.Bean
20:40 Mr.Bean
20:55 Grizzy en de Lemmings
21:05 Grizzy en de Lemmings
21:10 Grizzy en de Lemmings
21:25 Grizzy en de Lemmings
21:30 Grizzy en de Lemmings
21:35 Grizzy en de Lemmings
21:45 Grizzy en de Lemmings
22:00 Alice & Lewis
22:10 Alice & Lewis
22:30 Alice & Lewis
22:40 Alice & Lewis
22:50 Lu en de dolle boel minis
23:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:50 Grizzy en de Lemmings
00:00 Grizzy en de Lemmings
00:05 Grizzy en de Lemmings
00:20 Grizzy en de Lemmings
00:25 Grizzy en de Lemmings
00:30 Grizzy en de Lemmings
00:40 Grizzy en de Lemmings
00:45 Grizzy en de Lemmings
01:00 Mush Mush en de Zwammetjes
01:10 Mush Mush en de Zwammetjes
01:25 Mush Mush en de Zwammetjes
01:40 Mush Mush en de Zwammetjes
01:50 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:55 Batwheels
03:05 Batwheels
03:20 Batwheels
03:30 Batwheels
03:40 Batwheels
03:50 De Batwheels
03:55 Grizzy en de Lemmings
04:05 Grizzy en de Lemmings
04:10 Grizzy en de Lemmings
04:20 Grizzy en de Lemmings
04:30 Grizzy en de Lemmings
04:35 Grizzy en de Lemmings
04:40 Grizzy en de Lemmings
04:45 Grizzy en de Lemmings
05:00 Machtige Mike
05:05 Machtige Mike
05:10 Machtige Mike
05:25 Machtige Mike
05:30 Machtige Mike
05:40 Machtige Mike
05:45 Machtige Mike
00:10 Victorious
00:35 Victorious
00:55 De Thundermans
01:20 Danger Force
01:40 Danger Force
02:00 The Patrick Star Show
02:25 The Patrick Star Show
02:45 Huize Herrie
03:05 Huize Herrie
03:25 Huize Herrie
03:50 SpongeBob
04:10 SpongeBob
04:30 SpongeBob
04:45 SpongeBob
04:55 SpongeBob
05:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:15 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:25 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:35 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:00 Baby Shark's grote show
06:15 Blaze en de Monsterwielen
06:40 PAW Patrol
07:00 Huize Herrie
07:25 Huize Herrie
07:40 Pokémon Ultimate Journeys: The Series
08:00 Steen, Papier, Schaar
08:25 Henry Danger
08:50 Henry Danger
09:15 Danger Force
09:40 Danger Force
10:00 De Thundermans
10:25 De Thundermans
10:50 De Thundermans
11:15 Henry Danger
11:40 Henry Danger
12:05 Henry Danger
12:30 Danger Force
12:50 Danger Force
13:15 De Thundermans
13:40 De Thundermans
14:05 De Thundermans
14:30 Henry Danger
14:55 Henry Danger
15:20 De Casagrandes
15:45 De Casagrandes
16:00 Monster High
16:25 SpongeBob
16:45 SpongeBob
17:00 Huize Herrie
17:20 Huize Herrie
17:45 Huize Herrie
18:00 Steen, Papier, Schaar
18:25 Steen, Papier, Schaar
18:40 Het heuse huize herrie
19:00 Het heuse huize herrie
19:25 Danger Force
19:50 De Thundermans
20:15 Tyler Perry's Young Dylan
20:35 Henry Danger
21:00 Henry Danger
21:25 Danger Force
21:45 De Thundermans
22:15 De Thundermans
22:40 Het heuse huize herrie
23:00 Het heuse huize herrie
23:25 Henry Danger
23:50 Henry Danger
00:10 Victorious
00:35 Victorious
00:55 De Thundermans
01:20 Danger Force
01:40 Danger Force
02:00 The Patrick Star Show
02:25 The Patrick Star Show
02:45 Huize Herrie
03:05 Huize Herrie
03:25 Huize Herrie
03:50 SpongeBob
04:10 SpongeBob
04:30 SpongeBob
04:45 SpongeBob
04:55 SpongeBob
05:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:15 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:25 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:35 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
00:15 Avatar: De Legende van Aang
00:40 Avatar: De Legende van Aang
01:00 Avatar: De Legende van Aang
01:20 Best & Bester
01:45 Best & Bester
02:05 Broodschappers
02:25 Fairly Odd Parents
02:50 Winx Club
03:10 Top Wing
03:30 Top Wing
03:55 SpongeBob
04:15 SpongeBob
04:40 SpongeBob
05:00 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:45 SpongeBob
06:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:30 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:45 De Casagrandes
07:10 De Casagrandes
07:30 Huize Herrie
07:55 Huize Herrie
08:15 Monster High
08:40 SpongeBob
09:10 SpongeBob
09:30 De Casagrandes
09:55 De Casagrandes
10:20 De Casagrandes
10:40 The Patrick Star Show
11:05 The Patrick Star Show
11:30 SpongeBob
11:55 SpongeBob
12:20 SpongeBob
12:30 Avatar: De Legende van Aang
13:00 De Casagrandes
13:10 De Casagrandes
13:35 De Casagrandes
14:00 SpongeBob
14:20 SpongeBob
14:45 The Patrick Star Show
15:00 SpongeBob
15:25 Huize Herrie
15:50 Huize Herrie
16:15 Huize Herrie
16:40 Huize Herrie
17:05 Huize Herrie
17:15 Huize Herrie
17:30 Monster High
17:40 Monster High
18:05 SpongeBob
18:30 Avatar: De Legende van Aang
18:55 De Casagrandes
19:05 De Casagrandes
19:30 De Casagrandes
19:55 SpongeBob
20:15 SpongeBob
20:45 SpongeBob
21:05 SpongeBob
21:30 SpongeBob
21:55 SpongeBob
22:10 Kung Fu Panda
22:30 Kung Fu Panda
22:55 Kung Fu Panda
23:20 De Pinguïns van Madagascar
23:30 De Pinguïns van Madagascar
23:55 De Pinguïns van Madagascar
00:15 Avatar: De Legende van Aang
00:35 Avatar: De Legende van Aang
01:00 Avatar: De Legende van Aang
01:20 Best & Bester
01:40 Best & Bester
02:05 Fanboy & Chum Chum
02:25 Rusty Rivets
02:50 Dora the Explorer
03:10 Top Wing
03:30 Top Wing
03:55 SpongeBob
04:15 SpongeBob
04:40 SpongeBob
05:00 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:45 SpongeBob
00:05 De familie Barbapapa
00:17 Peppa Pig
00:22 Peppa Pig
00:26 Peppa Pig
00:31 Peppa Pig
00:35 Peppa Pig
00:41 Peppa Pig
00:46 Peppa Pig
00:50 Peppa Pig
00:55 Peppa Pig
01:00 Anna en haar vrienden
01:05 Anna en haar vrienden
01:15 PAW Patrol
01:25 PAW Patrol
01:50 PAW Patrol
02:10 Blaze en de Monsterwielen
02:35 Blaze en de Monsterwielen
02:55 Baby Shark's grote show
03:20 Baby Shark's grote show
03:30 Baby Shark's grote show
03:50 Deer Squad
04:15 PAW Patrol
04:35 PAW Patrol
04:55 PAW Patrol
05:20 De avonturen van Paddington
05:40 De avonturen van Paddington
06:00 PAW Patrol
06:15 PAW Patrol
06:40 PAW Patrol
07:00 PAW Patrol
07:50 Rubble & Crew
08:15 DORA
08:35 Blaze en de Monsterwielen
09:05 Deer Squad
09:28 Peppa Pig
09:33 Peppa Pig
09:37 Peppa Pig
09:42 Peppa Pig
09:45 Peppa Pig
09:55 De avonturen van Paddington
10:15 De familie Barbapapa
10:40 De familie Barbapapa
10:52 Peppa Pig
10:57 Peppa Pig
11:02 Peppa Pig
11:06 Peppa Pig
11:10 Peppa Pig
11:20 Blaze en de Monsterwielen
11:40 Blaze en de Monsterwielen
12:05 Deer Squad
12:30 Deer Squad
12:55 Baby Shark's grote show
13:15 Baby Shark's grote show
13:30 PAW Patrol
13:55 PAW Patrol
14:15 Rubble & Crew
14:40 DORA
15:05 De avonturen van Paddington
15:25 De Kleine Chef Show
15:50 De familie Barbapapa
16:15 Deer Squad
16:40 Blaze en de Monsterwielen
17:05 PAW Patrol
17:30 PAW Patrol
17:50 PAW Patrol
18:30 DORA
18:55 Baby Shark's grote show
19:20 PAW Patrol
19:45 PAW Patrol
20:05 PAW Patrol
20:30 PAW Patrol
21:20 Rubble & Crew
21:45 Deer Squad
22:05 Deer Squad
22:30 PAW Patrol
22:55 PAW Patrol
23:20 De familie Barbapapa
23:45 De familie Barbapapa
00:05 De familie Barbapapa
00:17 Peppa Pig
00:22 Peppa Pig
00:26 Peppa Pig
00:31 Peppa Pig
00:35 Peppa Pig
00:41 Peppa Pig
00:46 Peppa Pig
00:50 Peppa Pig
00:55 Peppa Pig
01:00 Anna en haar vrienden
01:05 Anna en haar vrienden
01:15 PAW Patrol
01:25 PAW Patrol
01:50 PAW Patrol
02:10 Blaze en de Monsterwielen
02:35 Blaze en de Monsterwielen
02:55 Baby Shark's grote show
03:20 Baby Shark's grote show
03:30 Baby Shark's grote show
03:50 Deer Squad
04:15 PAW Patrol
04:35 PAW Patrol
04:55 PAW Patrol
05:20 De avonturen van Paddington
05:40 De avonturen van Paddington
00:18 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:40 Mystery Lane
01:02 Mystery Lane
01:25 De Geweldige Yellow Yeti
01:36 De Geweldige Yellow Yeti
01:48 De Geweldige Yellow Yeti
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:22 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
03:06 Mystery Lane
03:28 Mystery Lane
03:50 De Geweldige Yellow Yeti
04:02 De Geweldige Yellow Yeti
04:13 De Geweldige Yellow Yeti
04:25 De Geweldige Yellow Yeti
04:37 De Geweldige Yellow Yeti
04:48 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:59 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:10 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:21 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:32 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:46 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
06:13 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
06:40 Vuur Vriendjes
07:04 Vuur Vriendjes
07:30 Bluey
07:38 Bluey
07:49 Bluey
07:56 Playdate With Winnie the Pooh
08:00 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:26 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:53 Mickey Mouse Funhouse
09:19 Mickey Mouse Funhouse
09:46 Bluey
09:53 Bluey
10:03 Bluey
10:10 Bluey
10:18 Bluey
10:26 Star Wars: Jonge Jedi Avonturen
10:52 Vuur Vriendjes
11:15 Vuur Vriendjes
11:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
11:55 Mystery Lane
12:20 Groen in de grote stad
12:46 Marvel Moon Girl and Devil Dinosaur
13:08 Kiff
13:33 Star Wars: Jonge Jedi Avonturen
13:59 Bluey
14:06 Bluey
14:13 Bluey
14:20 Bluey
14:27 Bluey
14:38 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
15:04 Hamster & Grietje
15:30 Groen in de grote stad
15:41 Groen in de grote stad
15:52 Groen in de grote stad
16:06 Marvel Moon Girl and Devil Dinosaur
16:31 Kiff
16:53 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
17:19 Bluey
17:26 Bluey
17:33 Bluey
17:40 Bluey
17:47 Bluey
17:54 Bluey
18:04 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
18:30 Haileys Missies
18:55 Hamster & Grietje
19:20 Groen in de grote stad
19:41 Groen in de grote stad
20:06 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:32 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:58 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:24 Groen in de grote stad
21:45 Groen in de grote stad
22:06 Groen in de grote stad
22:27 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:38 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:49 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:22 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:44 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:07 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:29 Mystery Lane
00:51 Mystery Lane
01:13 De Geweldige Yellow Yeti
01:25 De Geweldige Yellow Yeti
01:36 De Geweldige Yellow Yeti
01:48 De Geweldige Yellow Yeti
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
03:06 Mystery Lane
03:28 Mystery Lane
03:50 De Geweldige Yellow Yeti
04:02 De Geweldige Yellow Yeti
04:13 De Geweldige Yellow Yeti
04:25 De Geweldige Yellow Yeti
04:37 De Geweldige Yellow Yeti
04:48 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:59 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:10 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:21 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:45 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
01:15 Veronica Film
01:39 Loop: Hart van Nederland
04:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:06 De Geweldige Yellow Yeti
05:28 De Geweldige Yellow Yeti
05:50 Viking Skool
06:13 Viking Skool
06:38 Droners
07:03 Groen in de grote stad
07:28 Groen in de grote stad
07:52 DuckTales
08:16 DuckTales
08:41 Viking Skool
09:07 Viking Skool
09:33 De Geweldige Yellow Yeti
09:55 De Geweldige Yellow Yeti
10:20 Phineas en Ferb
10:45 Phineas en Ferb
11:10 Amphibia
11:35 Amphibia
12:00 Star Wars: Het Verzet
12:21 Star Wars: Het Verzet
12:45 Marvel's Avengers: Black Panther's zoektocht
13:06 Marvel's Avengers: Black Panther's zoektocht
13:31 Marvel's Avengers: Ultron Revolution
13:55 Marvel's Avengers: Ultron Revolution
14:18 Pokémon the Series: DP Sinnoh League Victors
14:43 Pokémon the Series: DP Sinnoh League Victors
15:07 Droners
15:33 Droners
15:58 Droners
16:24 Het huis van de uil
16:49 Gravity Falls
17:15 Groen in de grote stad
17:37 Groen in de grote stad
18:00 The Big Bang Theory
18:15 Schitt's Creek
18:42 Two and a Half Men
19:08 Two and a Half Men
19:34 The Big Bang Theory
19:59 The Big Bang Theory
20:25 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
23:00 Rise of the Planet of the Apes
01:07 Veronica Film
01:31 Loop: Hart van Nederland
04:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:06 De Geweldige Yellow Yeti
05:28 De Geweldige Yellow Yeti
05:50 Viking Skool
00:07 Doe je ogen dicht
00:11 Liedjes & Rijmpjes
00:13 Melkweg
00:17 Lucht
00:27 Welterusten
00:31 Bloemen
00:41 Oceaan
00:51 Magische sterren
00:55 Lucht
01:05 Sterrenhemel
01:09 Bloemen
01:19 Schemering
01:23 Vallende ster
01:26 Oceaan
01:36 Sterrenhemel
01:39 Lucht
01:49 Magische sterren
01:53 Melkweg
01:57 Oceaan
02:07 Liedjes & Rijmpjes
02:09 Maanlicht
02:12 Welterusten
02:16 Vallende ster
02:20 Liedjes & Rijmpjes
02:21 Sterrenhemel
02:25 Oceaan
02:35 Slaaptijd
02:39 Schemering
02:43 Sterrenhemel
02:46 Sterrenhemel
02:50 Bloemen
03:00 Schemering
03:04 Liedjes & Rijmpjes
03:06 Sterrenhemel
03:10 Slaaptijd
03:14 Doe je ogen dicht
03:17 Liedjes & Rijmpjes
03:20 Sterrenhemel
03:24 Oceaan
03:34 Melkweg
03:37 Sterrenhemel
03:41 Liedjes & Rijmpjes
03:43 Schemering
03:46 Lucht
03:56 Magische sterren
04:00 Maanlicht
04:03 Sterrenhemel
04:07 Liedjes & Rijmpjes
04:09 Slaaptijd
04:12 Vallende ster
04:17 Melkweg
04:21 Maanlicht
04:24 Doe je ogen dicht
04:27 Lucht
04:37 Schemering
04:41 Liedjes & Rijmpjes
04:43 Liedjes & Rijmpjes
04:45 Liedjes & Rijmpjes
04:47 Liedjes & Rijmpjes
04:49 Liedjes & Rijmpjes
04:51 Liedjes & Rijmpjes
04:53 Liedjes & Rijmpjes
04:55 Lucht
05:05 Sterrenhemel
05:08 Liedjes & Rijmpjes
05:10 Liedjes & Rijmpjes
05:12 Liedjes & Rijmpjes
05:14 Liedjes & Rijmpjes
05:16 Liedjes & Rijmpjes
05:18 Liedjes & Rijmpjes
05:20 Liedjes & Rijmpjes
05:22 Maanlicht
05:25 Liedjes & Rijmpjes
05:27 Liedjes & Rijmpjes
05:29 Liedjes & Rijmpjes
05:31 Magische sterren
05:35 Liedjes & Rijmpjes
05:37 Laten we Dansen
05:40 Draco
05:43 Stitches
05:48 Maya & Yaya
05:53 BabyTV-studio's
05:56 Magische Wereld
06:00 Charlie & het alfabet
06:05 Liedjes & Rijmpjes
06:07 Mini-Matinee
06:13 Beep Beep en andere verhalen
06:18 Liedjes & Rijmpjes
06:20 Dino & de jacht op eieren
06:26 Walter & Dude
06:33 Oliver op ontdekkingsreis
06:38 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
06:44 Gefeliciteerd met je verjaardag
06:45 Liedjes & Rijmpjes
06:47 Kleine Lola in de stad
06:52 Bath Tubbies
06:57 Liedjes & Rijmpjes
06:59 Wakker worden slaapkop
07:05 Egg Band en andere verhalen
07:08 De wereld is een wonder
07:12 Zeina 's detectivebureau
07:18 Liedjes & Rijmpjes
07:20 Welkom op het eiland
07:26 Teeny & Tiny's Klaslokaal
07:30 De fiets van Mike
07:35 Liedjes & Rijmpjes
07:38 Lijmstickers met Mick
07:42 Crafty Rafty
07:46 Billy BamBam en andere verhalen
07:52 Jungle Book
07:59 Kijk eens wat ik gevonden heb
08:04 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
08:08 Egg Band en andere verhalen
08:11 Pix en Leo
08:16 De mini-bende
08:20 BabyTV Studios
08:23 Ahoy piraten
08:29 Walter & Dude
08:35 Tutti Frutti
08:39 Liedjes & Rijmpjes
08:41 Welkom op het eiland
08:48 Big Bugs Band
08:52 Dino & de jacht op eieren
08:59 Liedjes & Rijmpjes
09:00 Charlie en de getallen
09:07 Teeny & Tiny's Klaslokaal
09:13 Giggle Wiggle
09:15 Slakkenspoor
09:21 Liedjes & Rijmpjes
09:22 Gefeliciteerd met je verjaardag
09:24 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
09:29 Liedjes & Rijmpjes
09:31 Zeina 's detectivebureau
09:38 Billy BamBam en andere verhalen
09:44 Liedjes & Rijmpjes
09:46 Kijk eens wat ik gevonden heb
09:51 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
09:55 Charlie & de vormen en andere verhalen
10:01 Kleine Lola in de stad
10:06 Liedjes & Rijmpjes
10:08 De fiets van Mike
10:13 Pix en Leo
10:18 Oliver op ontdekkingsreis
10:25 Liedjes & Rijmpjes
10:26 Beep Beep en andere verhalen
10:31 Crafty Rafty
10:34 Choopies en andere verhalen
10:40 Gefeliciteerd met je verjaardag
10:42 Mini-Matinee
10:48 Egg Band en andere verhalen
10:50 De wereld is een wonder
10:55 De posttrein
11:01 Jungle Book
11:07 Liedjes & Rijmpjes
11:10 Ahoy piraten
11:16 Wat een prachtige dag
11:20 Lijmstickers met Mick
11:25 Liedjes & Rijmpjes
11:27 BabyTV Studios
11:30 Walter & Dude
11:35 Tutti Frutti
11:39 Liedjes & Rijmpjes
11:41 Welkom op het eiland
11:47 Big Bugs Band
11:51 Dino & de jacht op eieren
11:57 Liedjes & Rijmpjes
11:59 Charlie en de getallen
12:06 Teeny & Tiny's Klaslokaal
12:11 Giggle Wiggle
12:14 Slakkenspoor
12:19 Liedjes & Rijmpjes
12:22 Gefeliciteerd met je verjaardag
12:23 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
12:29 Liedjes & Rijmpjes
12:30 Zeina 's detectivebureau
12:36 Billy BamBam en andere verhalen
12:42 Liedjes & Rijmpjes
12:45 Kijk eens wat ik gevonden heb
12:50 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
12:54 Charlie & de vormen en andere verhalen
13:00 Kleine Lola in de stad
13:05 Liedjes & Rijmpjes
13:08 De fiets van Mike
13:13 Pix en Leo
13:18 Oliver op ontdekkingsreis
13:24 Liedjes & Rijmpjes
13:26 Beep Beep en andere verhalen
13:32 Crafty Rafty
13:36 Choopies en andere verhalen
13:41 Gefeliciteerd met je verjaardag
13:43 Mini-Matinee
13:49 Egg Band en andere verhalen
13:52 De wereld is een wonder
13:56 De posttrein
14:02 Jungle Book
14:09 Liedjes & Rijmpjes
14:10 Ahoy piraten
14:16 Wat een prachtige dag
14:20 Lijmstickers met Mick
14:25 Liedjes & Rijmpjes
14:28 BabyTV-studio's
14:29 Walter & Dude
14:35 Tutti Frutti
14:39 Liedjes & Rijmpjes
14:41 Welkom op het eiland
14:46 Big Bugs Band
14:51 Dino & de jacht op eieren
14:57 Liedjes & Rijmpjes
14:59 Charlie en de getallen
15:06 Teeny & Tiny's Klaslokaal
15:11 Giggle Wiggle
15:14 Slakkenspoor
15:19 Liedjes & Rijmpjes
15:21 Gefeliciteerd met je verjaardag
15:23 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
15:28 Liedjes & Rijmpjes
15:30 Zeina 's detectivebureau
15:36 Billy BamBam en andere verhalen
15:42 Liedjes & Rijmpjes
15:45 Kijk eens wat ik gevonden heb
15:50 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
15:54 Charlie & de vormen en andere verhalen
16:00 Kleine Lola in de stad
16:05 Liedjes & Rijmpjes
16:07 De fiets van Mike
16:13 Pix en Leo
16:18 Oliver op ontdekkingsreis
16:24 Liedjes & Rijmpjes
16:26 Beep Beep en andere verhalen
16:31 Crafty Rafty
16:35 Choopies en andere verhalen
16:41 Gefeliciteerd met je verjaardag
16:43 Mini-Matinee
16:49 Egg Band en andere verhalen
16:52 De wereld is een wonder
16:57 De posttrein
17:02 Jungle Book
17:10 Liedjes & Rijmpjes
17:11 Ahoy piraten
17:17 Wat een prachtige dag
17:20 Lijmstickers met Mick
17:25 Liedjes & Rijmpjes
17:27 BabyTV-studio's
17:30 Charlie & het alfabet
17:35 Liedjes & Rijmpjes
17:37 Mini-Matinee
17:43 Beep Beep en andere verhalen
17:48 Liedjes & Rijmpjes
17:50 Dino & de jacht op eieren
17:57 Walter & Dude
18:02 Liedjes & Rijmpjes
18:04 Oliver op ontdekkingsreis
18:10 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
18:15 Gefeliciteerd met je verjaardag
18:17 Liedjes & Rijmpjes
18:18 Kleine Lola in de stad
18:24 Bath Tubbies
18:28 Liedjes & Rijmpjes
18:30 Wakker worden slaapkop
18:37 Egg Band en andere verhalen
18:39 De wereld is een wonder
18:44 Zeina 's detectivebureau
18:50 Liedjes & Rijmpjes
18:52 Welkom op het eiland
18:57 Teeny & Tiny's Klaslokaal
19:02 De fiets van Mike
19:07 Lijmstickers met Mick
19:13 Crafty Rafty
19:16 Billy BamBam en andere verhalen
19:22 Jungle Book
19:30 Kijk eens wat ik gevonden heb
19:35 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
19:39 Egg Band en andere verhalen
19:42 Pix en Leo
19:47 De mini-bende
19:51 BabyTV-studio's
19:53 Ahoy piraten
19:59 Maya and Yaya
20:04 Liedjes & Rijmpjes
20:06 Draco
20:10 Laten we Dansen
20:13 Kiku Thuis
20:16 Liedjes & Rijmpjes
20:18 Liedjes & Rijmpjes
20:20 De magische speeltuin van opa Joe
20:26 Liedjes & Rijmpjes
20:27 Liedjes & Rijmpjes
20:29 Liedjes & Rijmpjes
20:31 Lale Ki Lolu
20:36 Muzikale Melody
20:42 Liedjes & Rijmpjes
20:44 Liedjes & Rijmpjes
20:45 Bath Tubbies
20:51 Liedjes & Rijmpjes
20:53 Liedjes & Rijmpjes
20:54 Welterusten teddybeer
20:59 Maya and Yaya
21:04 Draco
21:07 Laten we Dansen
21:10 Liedjes & Rijmpjes
21:12 Liedjes & Rijmpjes
21:13 Stitches
21:18 De magische speeltuin van opa Joe
21:24 Liedjes & Rijmpjes
21:25 Liedjes & Rijmpjes
21:28 Lale Ki Lolu
21:33 Muzikale Melody
21:38 Liedjes & Rijmpjes
21:40 Liedjes & Rijmpjes
21:42 Welterusten teddybeer
21:47 Bath Tubbies
21:53 Liedjes & Rijmpjes
21:55 De magische speeltuin van opa Joe
22:01 Vrolijke Lichten
22:05 Lale Ki Lolu
22:11 Liedjes & Rijmpjes
22:13 Muzikale Melody
22:18 Liedjes & Rijmpjes
22:20 Liedjes & Rijmpjes
22:22 Welterusten teddybeer
22:28 Bath Tubbies
22:33 Liedjes & Rijmpjes
22:34 Liedjes & Rijmpjes
22:36 Liedjes & Rijmpjes
22:38 Liedjes & Rijmpjes
22:39 Liedjes & Rijmpjes
22:42 Liedjes & Rijmpjes
22:44 Liedjes & Rijmpjes
22:46 Doe je ogen dicht
22:49 Welterusten
22:53 Melkweg
22:57 Melkweg
23:00 Schemering
23:04 Vallende ster
23:08 Liedjes & Rijmpjes
23:10 Liedjes & Rijmpjes
23:11 Oceaan
23:22 Bloemen
23:32 Schemering
23:36 Vallende ster
23:39 Melkweg
23:43 Magische sterren
23:46 Oceaan
23:57 Sterrenhemel
00:00 Bloemen
00:10 Doe je ogen dicht
00:14 Liedjes & Rijmpjes
00:15 Lucht
00:25 Welterusten
00:29 Bloemen
00:39 Oceaan
00:49 Magische sterren
00:53 Liedjes & Rijmpjes
00:54 Lucht
01:04 Sterrenhemel
01:08 Bloemen
01:18 Schemering
01:22 Vallende ster
01:26 Oceaan
01:36 Sterrenhemel
01:39 Lucht
01:49 Magische sterren
01:53 Melkweg
01:57 Oceaan
02:07 Liedjes & Rijmpjes
02:09 Maanlicht
02:13 Welterusten
02:17 Vallende ster
02:20 Liedjes & Rijmpjes
02:23 Sterrenhemel
02:26 Oceaan
02:36 Slaaptijd
02:39 Schemering
02:43 Sterrenhemel
02:47 Sterrenhemel
02:50 Bloemen
03:00 Schemering
03:04 Liedjes & Rijmpjes
03:06 Sterrenhemel
03:10 Slaaptijd
03:13 Doe je ogen dicht
03:17 Liedjes & Rijmpjes
03:19 Sterrenhemel
03:23 Oceaan
03:33 Melkweg
03:37 Sterrenhemel
03:40 Liedjes & Rijmpjes
03:43 Welterusten
03:46 Lucht
03:56 Magische sterren
04:00 Maanlicht
04:03 Sterrenhemel
04:07 Liedjes & Rijmpjes
04:09 Slaaptijd
04:12 Vallende ster
04:17 Melkweg
04:20 Maanlicht
04:23 Doe je ogen dicht
04:27 Lucht
04:37 Schemering
04:40 Liedjes & Rijmpjes
04:42 Liedjes & Rijmpjes
04:44 Liedjes & Rijmpjes
04:46 Liedjes & Rijmpjes
04:47 Liedjes & Rijmpjes
04:49 Liedjes & Rijmpjes
04:52 Liedjes & Rijmpjes
04:54 Lucht
05:04 Sterrenhemel
05:08 Liedjes & Rijmpjes
05:10 Liedjes & Rijmpjes
05:12 Liedjes & Rijmpjes
05:14 Liedjes & Rijmpjes
05:16 Liedjes & Rijmpjes
05:17 Liedjes & Rijmpjes
05:19 Liedjes & Rijmpjes
05:21 Maanlicht
05:24 Liedjes & Rijmpjes
05:26 Liedjes & Rijmpjes
05:28 Liedjes & Rijmpjes
05:30 Magische sterren
05:33 Liedjes & Rijmpjes
05:35 Laten we Dansen
05:38 Draco
05:43 Stitches
05:48 Maya and Yaya
05:52 BabyTV-studio's
05:55 Magische Wereld