TV kanāli
Žanrs: Visi
Žanrs: Luxembourgish
Žanrs: French
Žanrs: Vācijas
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
TV gids
Žanrs: Visi
Žanrs: Luxembourgish
Žanrs: French
Žanrs: Vācijas
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
Valoda
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Valsts
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
TV gids
: ceturtdiena,
TV programma
: šobrīd,
TV kanāli
: Luksemburga,
TVEpg.eu -
kanāli: 24533, valstis: 36, valodas: 32
Luksemburga
Luxembourgish TV / DVB-T2
TV gids
live
RTL Télé Lëtzebuerg
Tiešraide
live
Den 2. RTL
Tiešraide
M6
RTL TVI
Club RTL
Plug RTL
RTL 4
RTL 5
RTL 7
RTL 8
RTL9
Šobrīd
Nākamā lapa
12:00 RTL Radio Web TV
13:00 At Home TV & Luxauto TV
12:45 Le 12.45
13:00 RTL INFO 13 heures
08:30 Shopping Hours
10:00 Shopping Hours
12:57 Murder, She Wrote
11:03 Mediashop
12:34 Idioten op de weg
07:16 Mediashop
11:35 L'affaire Anaïs Marcelli
13:05 Flodder
13:15
Faute de parcours
13:20 RTL INFO avec vous
13:25 Plus belle la vie, encore plus belle
13:30 Météo
13:35
Scènes de ménages
13:40 Flodder
13:50 Les cinquante
14:00
L'arrangement
14:10 Beau
15:00 Les experts
15:16 Mediashop
15:29 Married at First Sight
15:50 Les experts
16:00 At Home TV & Luxauto TV
16:31 Goede tijden, slechte tijden
17:13 112 Vandaag
17:36 Politie Op Je Hielen
Luksemburga
French TV
TV gids
TF1
France 2
France 3
Canal+
France 5
M6
Arte
C8
W9
TMC
TFX
NRJ12
France 4
CStar
TF1 Série Films
L'Equipe
6Ter
live
RMC Story
Tiešraide
RMC Découverte
Chérie 25
TV Breizh
RTL9
Šobrīd
Nākamā lapa
13:00 Journal
12:58 Journal 13h00
12:50 Météo à la carte
12:49 Clique
13:01 Sur la route
12:45 Le 12.45
12:35 La beauté sauvage des Balkans
12:34 William à midi : première partie
12:50
NCIS
12:15
Drop Dead Diva
12:35
Madame est servie
13:00
Dr House
13:01 Angelo la débrouille
11:15 Top Clip
12:50
Petits secrets entre voisins
13:00 Enduro : Enduropale du Touquet
12:50
Notre belle famille
12:00 Estelle midi : on ne va pas se mentir
23:51 Programme de la nuit
13:00 Le jour où tout a basculé
11:35
Famille d'accueil
11:35 L'affaire Anaïs Marcelli
13:05
Madame est servie
13:10
Drop Dead Diva
13:11 Angelo la débrouille
13:15
Faute de parcours
13:20
Les experts : Miami
13:23 Un jour, une question
13:28
La fièvre
13:30 Le jour où tout a basculé
13:35
Toute la vérité : Justice sera rendue
13:37 Journal Météo climat
13:38 William à midi
13:39 Le magazine de la santé
13:40 Météo
13:45 La p'tite librairie
13:50
Notre belle famille
13:55 Petits plats en équilibre
13:56 Météo à la carte (la suite)
14:00
L'arrangement
14:05
Les experts : Miami
14:11
Inspecteur Barnaby
14:15
Modern Family
14:20
Rex, chien flic
14:22 Le cercle séries
14:37 Consomag
14:50
NCIS
15:00 100 jours avec les secours
15:45 Des mains vertes pour la nature
15:50 L'Equipe de choc
16:25 Top streaming
17:00 Top France
17:05 Enquête prioritaire
18:21 Objectif Paris, le journal
00:37 Programme de la nuit
09:01 Chalets sur mesure
Luksemburga
Vācijas TV
TV gids
live
ARD
Tiešraide
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
ServusTV
ANIXE+
ANIXE HD Serie
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
WDR
live
NDR
Tiešraide
MDR
live
hr-fernsehen
Tiešraide
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Tiešraide
ARD-alpha
ORF 1
ORF 2
SRF 1
SRF zwei
Šobrīd
Nākamā lapa
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
12:55 Die Goldbergs
13:00 CSI: Miami
13:00 Elementary
12:55 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
12:50 Querbeet
12:40 Stadt Land Kunst
12:25 In aller Freundschaft (205)
12:40 Das Rätsel des Eismonds
12:25 Death in Paradise
13:00 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
12:15 Outback Truckers
07:55 Infomercial
12:50 Dr. Quinn - Ärztin aus Leidenschaft
12:30 Das Tesla-Vermächtnis
12:30 Walker, Texas Ranger
12:40 Das Familiengericht
13:00
Servus um 2
12:55 Asambeauty - Asambeauty
13:00 Infomercial
12:55 Anna und die Liebe
12:50 Workaholics
13:00 Giraffe, Erdmännchen & Co.
12:25 In aller Freundschaft
12:30 Liebling, lass die Hühner frei
12:55 Hubert ohne Staller (122)
13:00 rbb24
12:25 In aller Freundschaft (561)
12:40 ARD-Buffet
12:40 ARD-Buffet
12:40 ARD-Buffet
12:35 Gefragt - Gejagt
13:00 Tele-Gym
12:40 SOKO Donau
13:00 ZIB
12:55 Meteo - Mittagsausgabe
12:00 3 auf zwei
13:05 Infomercial
13:10 G&G - Gesichter und Geschichten
13:15 Tele-Gym
13:20 Wetter
13:22 AKTUELL nach eins
13:24 Monk
13:25 Meister des Alltags
13:30 nano
13:35 Bettys Diagnose
13:40 Hubert und Staller
13:45 Verliebt in Berlin
13:50 Nashorn, Zebra & Co.
13:55 Gefragt - Gejagt
13:58 MDR aktuell
14:00 NDR Info
14:05 The Rookie
14:06 Monk
14:10 aktiv und gesund
14:15 Das Familiengericht
14:20 WaPo Bodensee - 39. Blackout
14:30 Die Zeit mit Euch
14:35 Unsere kleine Farm
14:45 Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte
14:50 Castle
14:55
Bares für Rares
15:00 Kalkofes Mattscheibe
15:05 Julia - Wege zum Glück
15:55 DOC - Es liegt in deinen Händen
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
Luksemburga
Žanrs: Filmas
TV gids
Be 1
Be Ciné
Be Séries
Be 1+1h
Kinowelt TV
13th Street
More Than Sports TV
RTL Crime
RTL Passion
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Romance TV
Spiegel Geschichte
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Šobrīd
Nākamā lapa
11:25 Transfusion
12:20 Call Jane
12:55 Tirailleurs
12:25 Transfusion
11:20 Geschichten des alltäglichen Wahnsinns
12:20 FBI: Most Wanted
12:30 Infomercial
12:30 Im Namen des Gesetzes
12:35 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics
12:45 Justified
12:55 Candice Renoir
12:45 Justified
12:50 Akte X
12:55 Der weisse Hai
12:15 Unsere kleine Farm
12:50 How I Met Your Mother
12:20 Dr House
12:55 American Dad!
12:45 Wie gut, dass es Maria gibt
10:50 Der Hobbit - Smaugs Einöde
11:35 Lena Lorenz
13:00 Im Schatten der Macht
12:30 The Rookie
12:10 The Wire
12:10
Game of Thrones
12:20 Die Rosenheim-Cops
11:30 Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
11:45
The Cursed - Der Fluch der Bestie
11:10 A Good Person
12:35
Blood on My Name
12:45
Einsame Entscheidung
12:35
Alfons Zitterbacke: Endlich Klassenfahrt
11:55
McLintock!
12:30
Scouts vs. Zombies: Handbuch zur Zombie-Apokalypse
13:05 Frühling
13:10 Die Rumba-Therapie
13:15 The Rookie
13:20 Angriff ist die beste Verteidigung
13:25 Der Hobbit - Die Schlacht der fünf Heere
13:30 The Blacklist
13:35
On a Wing and a Prayer
13:40 The Middle
13:45 American Dad!
13:50 Hinter Gittern - Der Frauenknast
13:55 SOKO Kitzbühel
14:00 9-1-1: Lone Star
14:05
The Loneliest Boy in the World
14:10
Freche Mädchen 2
14:15 The Blacklist
14:30 Stargate Universe
14:35 Somebody Somewhere
14:40
Game of Thrones
14:55 About Schmidt
15:00
Duell - Enemy At The Gates
15:15 Der Engel, der seine Harfe versetzte
15:20
Sonne und Beton
15:30
Chisum
15:35
Destroyer
15:40
Superbad
15:45 Frankenstein: Gehasst und gejagt
15:50
Paddington
16:00 Baseball
16:05 Baseball
16:15 From
17:00 Der weisse Hai 3
17:10
Ghost Rider
Luksemburga
Žanrs: Sports
TV gids
DAZN Eleven Sports 1 FR
DAZN Eleven Sports 2 FR
DAZN Eleven Sports 3 FR
VOO Sport World 1
VOO Sport World 2
VOO Sport World 3
RMC Sport Access 1
RMC Sport Access 2
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Šobrīd
Nākamā lapa
12:30 EHL FINAL8 2023/24 Women
13:00 NBA Action
11:55 Women's FIH Euro Hockey Championship 2023
09:29 Tennis : Miami Open 2024
08:35 DP World Tour
10:00 Fin des programmes
12:15 Villarreal / Marseille
11:00 Bakary Samaké - Ahmed El Mousaoui
13:00 Teleshopping
12:50 Eishockey: SHL: Frölunda Göteborg - Leksand
12:45
Afrika Cup 2023
13:00 Radsport: Cycling Show
13:00 Snooker: German Masters in Berlin: Finale
08:45 ESL Event: DreamLeague S22 2024, Dota 2, LB F & GF, Tag 15
12:50
4x4 - Das Allrad Magazin
05:00
Sendepause
13:00
Sendepause
13:00
Sendepause
12:00 2. BL: Hannover 96 - 1. FC Kaiserslautern, tipico Topspiel der Woche, 26. Spieltag
13:15
Biker Lifestyle
13:30 UCI WorldTour Männer
13:40 PGA TOUR Champions
13:45
Top Speed Classic
14:00 BL: Bundesliga Weekly
14:05 NBA
14:10 Clubland
14:30 BL: 90in30: TSG - VFB, 26. Spieltag
14:45 EHL FINAL8 2023/24 Men
15:00 Sports Spotlight
15:10 Challenge Tour
15:30 UCI WorldTour Männer
15:40 Tennis : Miami Open 2024
16:00 Olympische Spiele
16:30 Eishockey: SHL: Linköping HC - Skelleftea
17:00
Sendepause
17:40 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 2 PO
20:15 Euroleague
21:00
Sendepause
05:00
Sendepause
Luksemburga
Žanrs: Mūzika
TV gids
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
NRJ Hits
Trace Urban
Trace Tropical
MCM
MCM Top
Šobrīd
Nākamā lapa
12:00 YOU DELUXE
12:15 MTV In The Mix
12:00 Non-Stop Hits
10:30 90s @ The Movies! Top 50
12:45 MTV Push Presents (MTV Push Presents), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2023
12:00 Hits on Shuffle!
11:52 London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas, Yuja Wang: Grieg, Rachmaninov, Beethoven
13:00 Villa-Lobos
12:00 JUKEBOX TOP 25
12:00 Hit Music Only
13:00 Sounds Of Trace
08:00 Caribbean vibes
12:46
Pokémon : Noir et Blanc
06:00 Top Mix
13:05 MTV Push Presents (MTV Push Presents), Miuziklas
13:09
Pokémon : Noir et Blanc
13:19 Germeringer Jazztage: Paco de Lucía & Group (Germeringer Jazztage : Paco de Lucía & Group), Musical, Germany, 1996
13:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
13:32
Pokémon : Noir et Blanc
13:41 Beethoven - 31. Klaviersonate, op. 110
14:00 JUKEBOX TRENDS
14:55 Odyssey by Hervé Koubi (Odyssey d'Hervé Koubi), France, 2020
15:00 Smells Like The 90s
16:00 MTV Top 20
17:00 Stream it
18:00 Hit 10
18:45 Hits non stop
20:00 NRJ Hit Music Only
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
Luksemburga
Žanrs: Dokumentālā / Nature / Animals / Environment / Education / Science / Factual
TV gids
Nautical Channel
Discovery Channel
Discovery Investigation
Discovery Science
National Geographic
National Geographic Wild
Planète+
Planète+ A&E
Planète+ CI
Toute l'histoire
Histoire
Crime District
Museum
MyZen TV
Demain TV
Trek
Ushuaïa TV
Sciences & vie TV
Animaux
Seasons
Chasse et pêche
E ! Entertainment
PHOENIX
kabel eins Doku
N24 Doku
GEO Television
Bergblick
Crime + Investigation
Discovery Channel
TLC
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
Curiosity Channel
RTL Living
Šobrīd
Nākamā lapa
13:00 Eurosaf Championship Tavira
12:50 Au cœur des douanes : Espagne
12:30 Enquêtes inachevées
12:15 Long Island Medium
12:55 Food Factory USA
12:50 L'incroyable Dr Pol
12:24 Royal Mob, le clan des Victoriens
12:27 Patrouille de nuit
12:46 Murdertown
12:38 Sur les traces de l'Odyssée
12:05 Drancy 1941-1944, un camp aux portes de Paris
12:46 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
13:00 Artist's Workshop
12:35 Vivre loin du monde
12:30 Le grand débat du web
12:59 Super-héros, la face cachée
12:35 Les secrets de l'évolution
12:22 Gares de paris, un patrimoine révélé
12:35 Le jardin extraordinaire
12:58 Itinéraire d'un chien bécassier
12:42 Monster Carp
12:23 L'incroyable famille Kardashian
13:00 Leben nach dem Beben
12:30 Das Tesla-Vermächtnis
12:30 Geheimakte Atombombe
12:35 Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen
12:05
Planet Weltweit
12:40 Vermisst und ermordet
12:40 Naked Survival - Ausgezogen in die Wildnis
12:30 Hotel Impossible
12:40 Alaska - Eisige Tradition
12:40 Snakes in the City
12:35 Tierpolizei Houston
12:25
Animal Park: Zoo-Geschichten aus Longleat
12:40
Filmlegenden
13:00 The Proof is Out There - Auf den Spuren des Unerklärlichen
12:45 Welt der Zukunft
13:00 Jamies 30 Minuten Menüs
13:05
Land der Berge
13:08 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
13:10 Gesetzeshüter auf Patrouille - Wildes Kalifornien
13:12 L'incroyable famille Kardashian
13:13 Patrouille de nuit
13:15
Animal Park: Zoo-Geschichten aus Longleat
13:16 Vikings, les premiers rois
13:17 Gustave Eiffel, la technologie derrière le génie
13:20 Food Factory USA
13:25 Jamies 30 Minuten Menüs
13:26 Super-héros, la face cachée
13:30 phoenix plus
13:31 Chroniques d'un dictateur
13:35 Cold Case Files
13:37 Faites entrer l'accusé
13:40 Nigel Latta - hochexplosiv!
13:45 Geheime Welten - Reise in die Tiefe
13:48 Chasse entre amis
13:50
Heimatleuchten
13:51 Le Gers : Destination Brocard
13:55 A la rencontre du hérisson
14:00 Jamies 30 Minuten Menüs
14:01 Abyss, les plongeurs de l'impossible
14:05 Nigel Latta - hochexplosiv!
14:06 Celebrity Game Face
14:08 Vikings, les premiers rois
14:10 Die Irwins - Crocodile Hunter Family
14:12 Ghost Ships : chasseurs d'épaves
14:15
Coast Guard Florida
14:20 Deadly Women - Wenn Frauen zu Mörderinnen werden
14:25 Restaurant: Impossible
14:30 L'incroyable Dr Pol
14:35 Geheime Welten - Reise in die Tiefe
14:40 Cuisine de pêcheur
14:48 Seasons hebdo
14:55 Home Rescue - Wohnen in der Wildnis
15:00 Yellowstone : Nature extrême
15:17 Vanity Fair Confidential
15:35 Itinéraire d'un crime
Luksemburga
Žanrs: Ziņas
TV gids
live
tagesschau24
Tiešraide
WELT
n-tv
Wetter.TV
live
Euronews Deutsch
Tiešraide
live
DW English
Tiešraide
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Tiešraide
live
Bloomberg Television
Tiešraide
live
France 24
Tiešraide
live
Sky News
Tiešraide
live
Al Jazeera English
Tiešraide
live
NHK WORLD-JAPAN
Tiešraide
Arirang TV
live
France 24
Tiešraide
live
franceinfo
Tiešraide
live
Euronews F
Tiešraide
live
BFM TV
Tiešraide
live
BFM Business
Tiešraide
live
CNEWS
Tiešraide
Vernier Visions
La Chaine Info
i24 News Français
Šobrīd
Nākamā lapa
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
13:00 Die Welt am Mittag
13:00 Nachrichten
13:00 meteoNEWS
11:00 Euronews Aktuell
13:00 DW News
10:50 Trampa šovs
13:00 CNN Newsroom with Erica Hill (CNN Newsroom with Erica Hill), 2024
11:00 Squawk Box US
13:00 Wake Up Europe
13:00 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2024
13:00 The News
13:00 Sky News Today with Jayne Secker
13:00 Witness
13:00 Newsroom Tokyo
13:00 Arirang News (Arirang News), South Korea, 2024
13:00 Le Journal
12:59 L'info s'éclaire
12:00 Euronews La Quotidienne
12:00 Le Déj info
13:00 Les Experts
11:58 Midi news
10:00 Vernier Visions
12:00 LCI midi
13:00 I24 News Room
13:10 Telebörse
13:15 L'invité du jour
13:20 Business
13:30 I24 News Room
13:46 QATAR 365
13:50 Outremer - l'info
13:55 La météo
13:56 180 minutes info
13:59 Au cœur de l'info
14:00 I24 News Room
14:45 World Sport (World Sport), USA, 2005
15:00 Le Club le Chatelier
16:00 Money Movers
16:50 BFM Story
18:00 24h Pujadas
19:15 Markt
00:10 "DIY SOS". Lielā būve
01:05 Talantīgākie britu šuvēji amatieri
02:00 Europa im blickpunkt
Luksemburga
Žanrs: Bērniem
TV gids
Super RTL
Nick
KiKA
Toggo Plus
RIC TV
Disney Channel D
Cartoonito D
Cartoon Network D
CBeebies
CBBC
Toonami
Cartoonito F
Mangas
Piwi+
Télétoon+
Tiji
Canal J
Boomerang F
Cartoon Network F
Gulli
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Disney Channel F
Disney Junior F
Šobrīd
Nākamā lapa
12:55 Karate Schaf
12:40 Willkommen bei den echten Louds
12:55 Superhero Academy
12:40 Angelo!
13:00
MediaShop
12:55 Gag Attack
13:00 Die Tom und Jerry Show
13:00 Ben 10
13:00 Big Cook Little Cook
12:40 Dragons: The Nine Realms
12:20 Highlander
13:00 Go Jetters
13:00 Sherlock Holmes
13:00 Barbapapa
13:00 Les Oddbods
12:50 LoliRock
12:49 Hôtel Transylvanie - la série
13:00 Oggy and the Cockroaches
13:00 La quête héroïque du valeureux prince Ivandoe
13:02 Zig et Sharko
12:45 Une Famille vraiment Loud
13:00 Barbapapa en famille
12:45 Hamster & Gretel
13:00 Bluey
13:05 Oggy and the Cockroaches
13:09 Zig et Sharko
13:10 Bluey
13:15 Peppa Pig
13:18 Zig et Sharko
13:20 Bluey
13:25 Les pérégrinations d'Archibald
13:27 Manger, bouger, dormir
13:30 Archer
13:35 Les Thunderman
13:39 Barbie Dreamhouse Adventures
13:40 Miraculous - Geschichten von Ladybug und Cat Noir
13:50 Cocomelon
13:55 D'Artagnan et les trois mousquetaires
14:00
Extreme Dinosaurs