TV kanāli
Žanrs: Visi
Žanrs: Somu
Žanrs: Zviedru
Žanrs: Eiropā
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
TV gids
Žanrs: Visi
Žanrs: Somu
Žanrs: Zviedru
Žanrs: Eiropā
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
Valoda
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Valsts
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
TV gids
: sestdiena,
TV programma
: šobrīd,
TV kanāli
: Somija,
TVEpg.eu -
kanāli: 24745, valstis: 36, valodas: 32
Somija
Somu TV / DVB-T2
TV gids
Yle TV1
Yle TV2
Yle Teema Fem
Yle Arenan
MTV3
Nelonen
MTV Sub
TV5
Liv
JIM
Kutonen
TLC
STAR Channel
MTV Ava
Hero
Frii
National Geographic
TV Finland
TV7
Šobrīd
Nākamā lapa
12:30 RSO Musiikkitalossa
12:15 Perheonnea
12:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
12:25 Suomen kaunein koti: Kesämökit
11:15 Diili
12:30 Salatut elämät
12:25 Arktiset vedet
12:00 Uusi elämä etelässä
12:30 Kanadan rajalla
11:45 Monster Garage
11:35 Rakastunut mammanpoikaan
12:40 Ensisilmäyksellä
11:30 LOVE
00:50 Paratiisihotelli Ruotsi
12:20 Kiinteistöhuutokauppa: Taloilla rahoiksi
12:25 Lentoturmatutkinta
12:10 A-Talk
12:30 Iranin ydinohjelma läpimurron kynnyksellä?
12:45 Rakastunut mammanpoikaan
12:50 Pisara
12:55 RSO Musiikkitalossa
13:00 TV7 Israel News
13:10 Ensisilmäyksellä
13:15 Evankelistat terroristien ydinalueilla
13:20 Sydneyn lentokentällä
13:25 Koiralle koti
13:30 Uusi elämä etelässä
13:35 Ensisilmäyksellä
13:38 Pasila
13:45 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
13:55 Timanttiliiga: Xiamen
13:57 La Promesa - Salaisuuksien kartano
14:00 Unelma-asunto auringon alta
14:15 Sydneyn lentokentällä
14:20 Toisenlaiset äidit
14:25 Blondin kosto 2
Somija
Zviedru TV
TV gids
SVT1
SVT2
TV3
TV4
Kanal 5
TV6
SVT24
Barnkanalen
Kunskapskanalen
SF-Kanalen
Himlen TV7
Šobrīd
Nākamā lapa
12:00 Trädgårdstider
12:40 Utrikesbyrån
11:00
Daddy's Home
08:55 Nyhetsmorgon
12:25
The Big Bang Theory
12:05
Running Wild with Bear Grylls
12:30 Space Nova
12:30 Space Nova
10:00 Inget program
12:40 Mentorskap
12:50 Matteus -39
12:55
The Big Bang Theory
13:00 Gäst: Zona Hayes-Morrow
13:10
Frusna vägar
13:15 Super-duper-asgrymt!
13:30
The Big Bang Theory
13:40 Skattjägarna
13:50
Vänner
14:15 Bobby Robson: More Than a Manager
14:25 Bonde söker fru - Jorden runt
16:00 Övergivna rum
Somija
Žanrs: Eiropā
TV gids
live
ARD
Tiešraide
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
ETV
1+1
live
TVP Polonia
Tiešraide
live
LRT Lituanica
Tiešraide
live
VISIEMLTV.LV
Tiešraide
Šobrīd
Nākamā lapa
12:30 Quarks im Ersten
12:10 SOKO Stuttgart
12:25 Med politiet på arbejde
11:15 Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
12:30 Die Landarztpraxis
12:35 A.P. Bio
12:00 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
11:50 Castle
12:40 ALVINNN!!! und die Chipmunks
12:30 Alpernes dæmninger: Malta-dalen
12:30 Der Mensch, die Natur, das Abenteuer
12:25 Unsere Kontinente
12:30 Good Bones - Mutter, Tochter, Home-Makeover
11:35 Undercover Billionaire
07:55 Infomercial
12:25 Richter Alexander Hold
11:55 Infomercials
12:30 Das A-Team
12:30 Quincy
12:05 Aino on ainus! Aino Pervik 90 (ETV 2022)
10:45 Обещание Богу (Обіцянка Богу), Драма, Украина
12:35 Kamera TVP Sportas.
12:00 Mes lietuviai
11:15 Kas notiek Latvijā? *
12:45 4. studija *
12:50 Arbata
12:55 Verrückte Wildnis
13:00 einfach Mensch
13:05
Mängufilm Arabella, mereröövli tütar (Eesti 1982)
13:10 Unsere Kontinente
13:14 4. studija *
13:15 Unglaubliche Aufnahmen - Strange Evidence
13:20 „Saulės ietis“.
13:25 Quincy
13:30 Das A-Team
13:35 A.P. Bio
13:40 Castle
13:45 Smalsumo genas
13:50 Shopping Queen
13:55 Unsere Kontinente
14:00 Quick & Easy - Jamie's 5 Zutaten Küche
14:05 Haus gesucht in Alaska
14:15 Maahommiku lood: Vanaema Pille Malkov (ETV 2022)
14:30 Stargate
15:15 Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
19:00 Гроза над Тихоречьем (Гроза над Тихоречьем), Драма, Мелодрама, Украина
22:55 Вечерний квартал (Вечерний квартал), Украина
Somija
Žanrs: Filmas
TV gids
MTV Aitio
MTV Viihde
V film premiere
V film action
V film hits
V film family
Šobrīd
Nākamā lapa
11:20 Suuri Buster
12:10
Belle
12:00
Praise This
11:30
Transformers: Age Of Extinction
11:00
Midnight Sun
12:00
Asterix ja taikajuoman salaisuus
12:50
A Beautiful Day In The Neighborhood
13:00
Terveysmatka
14:00
Late Lammas - Elokuva
14:10
Paluu tulevaisuuteen 3
14:40
Jerry Maguire
16:00
Croodit
16:25
Transformers - Kaatuneiden Kosto
Somija
Žanrs: Sports
TV gids
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
V sport+ Suomi
V sport 1 Suomi
V sport 2 Suomi
MTV Max
MTV Urheilu 1
MTV Urheilu 2
MTV Urheilu 3
V sport premium
V sport 1
V sport football
V sport vinter
V sport ultra
V sport golf
FIGHT SPORTS
sport1
V sport live 1
V sport live 2
V sport live 3
V sport live 4
V sport live 5
Extreme Sports
Šobrīd
Nākamā lapa
12:00 Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-britannia, 1.kierros
11:49 Motocross: MM-sarja Trentino, 2.lähtö, MM-kisat
12:00 NASCAR Highlights: AutoTrader EchoPark Automotive 400
12:00 NHL: Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
11:00 Bundesliiga-perjantai: Frankfurt - Augsburg
11:00 MM-ralli: Kroatia, EK 11 - 12
11:25 Mestis Pudotuspelit: Ketterä - IPK
12:20 UCL: Dortmund - Atlético Madrid
06:00 MTV Uutiset Live
11:30 UEFA Europa League: Atalanta - Liverpool
02:00 Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11:15 Bundesliiga: Frankfurt - Augsburg
02:00 Lähetystauko
11:00 RedBull TV
11:00
World Long Drive Championship
12:00 MEGA Fights In 60
12:00 Teleshopping
11:15 Sändningsuppehåll
11:15 Sändningsuppehåll
11:15 Sändningsuppehåll
11:15 Sändningsuppehåll
07:00 Sändningsuppehåll SE
12:30 Sports Adventure
12:50 MM-rallin huippuhetket: Kenia
12:55 Valioliiga: Premier League The Big Interview
13:00 Sports Adventure
13:01 Misano - Kooste: MM-kisat
13:15 Eredivisie Highlights
13:25 Track and Field Weekly
13:30 Sports Adventure
13:35 Motorsport Mundial
13:45 UEFA Europa League: West Ham - Leverkusen
13:55 Timanttiliiga: Xiamen
14:00 Teleshopping
14:10 La Liga Chronicles
14:25 EFL Championship: Leicester - West Bromwich
14:30 München
15:00 FIGHT SPORTS WCK
16:00 Freddie Ljungberg's Unseen
16:15 PL Stories
16:30 Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-britannia, 1.kierros
17:00 Ladies European Tour: Joburg Ladies Open - 3. kierros
18:30 Formula 1: Japanin GP - Osakilpailu
19:00 Sändningsuppehåll
21:25 Valioliiga: Wolverhampton - Arsenal
01:00 Lähetystauko
Somija
Žanrs: Mūzika
TV gids
MTV Europe
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Šobrīd
Nākamā lapa
12:25 Teen Mom: The Next Chapter
12:00 Non-Stop Hits
10:00 Hits on Shuffle!
10:00 90's Mixtape
12:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
11:00 La Forza del destino by Verdi at the Opéra Royal de Wallonie-Liège (La Forza del destino by Verdi at the Opéra Royal de Wallonie-Liège), Belgium, 2021
13:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2021
13:10 Teen Mom: The Next Chapter
13:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2021
13:55 Teen Mom: The Next Chapter
14:09 Intermezzo
14:30 Ghost-Note - A to JazZ Festival
15:00 Crazy In Love
16:00 Non-Stop Y2Ks!
16:25 Saturday Night Party!
17:00 Weekend Hitlist
Somija
Žanrs: Dokumentālā / Nature / Animals / Environment / Education / Science / Factual
TV gids
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
National Geographic Channel
Animal Planet
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
BBC Nordic
History
Šobrīd
Nākamā lapa
11:10 Gold Rush
12:36 How It's Made
12:00 A Body in the Basement
12:25 Lentoturmatutkinta
12:15 Kalliovuorten eläinlääkäri
12:35 Jalokiven kaivajat Australiassa
12:30 Maailman myrkyllisimmät eläimet
11:25 Taisteluiden top-10
12:20 Spectacular Earth
12:15 The UnXplained With William Shatner
13:00 Kirotut aarteet
13:10 Spectacular Earth
13:15 The UnXplained With William Shatner
13:20 Sydneyn lentokentällä
13:24 How Do They Do It?
13:25 Tappavat saalistajat
13:45 Australian hummerinpyytäjät
14:00 Suuri ompelukisa
14:05 Eläinten auttaja
14:10 Nerokkaat meripyytäjät
14:15 Forged In Fire
14:25 Gold Rush
14:35 Viidentoista miljardin rautatie: Isot avajaiset
Somija
Žanrs: Ziņas
TV gids
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Tiešraide
live
Bloomberg Television
Tiešraide
live
France 24
Tiešraide
live
DW English
Tiešraide
live
Sky News
Tiešraide
live
Al Jazeera English
Tiešraide
live
NHK WORLD-JAPAN
Tiešraide
Arirang TV
Šobrīd
Nākamā lapa
12:30 Oleksandr Zinchenko: The Interview (Oleksandr Zinchenko: The Interview), Biography, United Kingdom, 2024
12:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber (CNN Newsroom with Kim Brunhuber), USA, 2020
12:00 American Greed
12:37 Witness
12:00 Idea Generation (Idea Generation), Biography, USA
12:30 The News
12:30 In Good Shape
12:30 Sky News Today with Sam Washington
12:30 The Stream
12:10 Cycle Around Japan
12:30 The Globalists (The Globalists), South Korea
12:46 France In Focus
12:47 News
13:00 After School Club (After School Club), Musical, South Korea
13:10 Today's Close-Up
13:15 Shift
13:30 Sky News Today with Sam Washington
14:00 Arirang Special (Arirang Special), South Korea
15:00 CNBC Sports Bp Ultimate Rally Raid Portugal
Somija
Žanrs: Bērniem
TV gids
MTV Juniori
Disney Channel
Disney Junior
Cartoon Network
Cartoonito
Nick Jr
Šobrīd
Nākamā lapa
12:30 Muumilaakson tarinoita
12:35 Palopelastuspartio
12:40 Teen Titans Go!
12:38 Barbapapa ja perhe
12:45 Palopelastuspartio
12:50 Teen Titans Go!
12:55 Muumilaakson tarinoita
13:00 Blaze ja monsterikoneet
13:10 Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
13:20 Muumilaakson tarinoita
13:22 Blaze ja monsterikoneet