00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
 
00:36 Persecuted
02:16 Teleshop 8: Mediashop
06:30 Koala Broertjes
06:40 Telekids Mini's: Elias
06:53 Sid De Slimmerik
06:56 Wissper
07:03 Prinsessia
07:20 Ernst, Bobbie En De Rest
07:29 Piet Piraat
07:34 Robin Hood
07:46 Kerst op Wonderschool
07:57 LEGO City
07:59 Brandweerman Sam
08:11 Dr. Panda
08:18 Bibaboerderij
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:37 Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:40 Leren met Jokie
08:43 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:48 Telekids Mini's: Juf Roos
08:53 Telekids Mini's: BW TV
09:00 StoryZoo
09:10 Thomas De Stoomlocomotief
09:23 Super Wings
09:34 Telekids Mini's: Robocar Poli
09:46 Sprookjesboom Show
09:54 Chuggington
10:04 Airport: Winky's avonturen
10:14 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:33 Telekids Mini's: Tee & Mo
10:40 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:55 Telekids Mini's: Musti
11:00 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
11:08 Gonnie & Gijsje
11:13 Fien & Teun
11:22 Little People
11:34 Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:44 Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
12:00 Enchantimals
12:13 My Little Pony
12:34 Super 4
12:48 Mijn Ridder En Ik
13:00 Brandweerman Sam
13:10 Telekids Mini's: Om Nom
13:14 Transformers: Rescue Bots Academy
13:27 Dinotrux
13:51 Lalaloopsy
14:16 Monchhichi
14:26 Strawberry Shortcake
14:50 Tashi
15:01 Mr. Bean
15:15 Suske En Wiske Junior
15:25 Koning Julien
15:48 Het Regent Gehaktballen
15:59 Miss Moon
16:13 Polly Pocket
16:40 LEGO Friends: Girls On A Mission
16:50 Barbie Dreamtopia
17:00 Burgers' Zoo en waarom
17:05 Goede Tijden, Slechte Tijden
17:35 The Bold And The Beautiful
18:05 The Bold And The Beautiful
18:35 Grey's Anatomy
19:30 ER
20:30 Christmas Cupcakes
22:30 A Rose For Christmas
00:15 Grey's Anatomy
01:18 Teleshop 8: Mediashop
02:01 Teleshop 8: Mediashop
00:00 AT5 nieuws
00:16 De Straten van Amsterdam
00:40 UvNL open colleges
00:57 Amsterdam Informeert
01:00 AT5 nieuws
01:15 De Straten van Amsterdam
01:41 Bureau 020
01:44 Rietveld TV
01:57 Het Verkeer
02:00 AT5 nieuws
02:16 De Straten van Amsterdam
02:40 UvNL open colleges
02:57 Amsterdam Informeert
03:00 AT5 nieuws
03:15 De Straten van Amsterdam
03:41 Bureau 020
03:44 Rietveld TV
03:57 Het Verkeer
04:00 AT5 nieuws
04:16 De Straten van Amsterdam
04:40 UvNL open colleges
04:57 Amsterdam Informeert
05:00 AT5 nieuws
05:15 De Straten van Amsterdam
05:41 Bureau 020
05:44 Rietveld TV
05:57 Het Verkeer
06:00 AT5 nieuws
06:16 De Straten van Amsterdam
06:40 UvNL open colleges
06:57 Amsterdam Informeert
07:00 AT5 nieuws
07:15 De Straten van Amsterdam
07:41 Bureau 020
07:44 Rietveld TV
07:57 Het Verkeer
08:00 AT5 nieuws
08:16 De Straten van Amsterdam
08:40 UvNL open colleges
08:57 Amsterdam Informeert
09:00 AT5 nieuws
09:15 De Straten van Amsterdam
09:42 Het Verkeer
09:45 Piece of Art
09:53 Verstilling In De Stad
10:00 AT5 nieuws
10:15 Park politiek
10:39 UvNL open colleges
10:55 Amsterdam Informeert
11:00 AT5 nieuws
11:15 De Straten van Amsterdam
11:42 Het Verkeer
11:45 AT5 Achtergrond
12:00 AT5 nieuws
12:12 Bureau 020
12:17 De Straten van Amsterdam
12:43 Amsterdam Informeert
12:46 Piece of Art
12:52 Het Verkeer
12:55 Verstilling In De Stad
13:00 AT5 nieuws
13:12 Amsterdamse Iconen
13:17 De Straten van Amsterdam
13:43 AT5 Achtergrond
13:55 Het Verkeer
14:00 UvNL open colleges
14:17 De Straten van Amsterdam
14:43 Amsterdamse Iconen
14:49 Write for Rights
14:54 Amsterdam Informeert
15:00 Rietveld TV
15:15 Park politiek
15:41 Het Verkeer
15:44 Bouw Woon Leef
16:00 UvNL open colleges
16:19 De Straten van Amsterdam
16:47 Piece of Art
16:53 Amsterdam Informeert
17:00 AT5 nieuws
17:13 Bureau 020
17:18 De Straten van Amsterdam
17:46 Amsterdamse Iconen
17:52 Write for Rights
17:55 Het Verkeer
18:00 AT5 nieuws
18:13 Bureau 020
18:18 De Straten van Amsterdam
18:45 Kale en Kokkie
18:51 Amsterdam Informeert
18:54 Verstilling In De Stad
19:00 AT5 nieuws
19:15 De Straten van Amsterdam
19:38 UvNL open colleges
19:53 Het Verkeer
20:00 AT5 nieuws
20:12 Bureau 020
20:18 De Straten van Amsterdam
20:45 Piece of Art
20:51 Verstilling In De Stad
20:54 Amsterdam Informeert
21:00 AT5 nieuws
21:16 De Straten van Amsterdam
21:39 UvNL open colleges
21:54 Het Verkeer
22:00 AT5 nieuws
22:12 Verstilling In De Stad
22:17 De Straten van Amsterdam
22:43 Bouw Woon Leef
22:55 Amsterdam Informeert
23:00 AT5 nieuws
23:12 Verstilling In De Stad
23:19 De Straten van Amsterdam
23:46 Kale en Kokkie
23:55 Het Verkeer
00:00 AT5 nieuws
00:16 De Straten van Amsterdam
00:40 UvNL open colleges
00:57 Amsterdam Informeert
01:00 AT5 nieuws
01:15 De Straten van Amsterdam
01:41 Verstilling In De Stad
01:44 Kale en Kokkie
01:50 Amsterdamse Iconen
01:57 Het Verkeer
02:00 AT5 nieuws
02:16 De Straten van Amsterdam
02:40 UvNL open colleges
02:57 Amsterdam Informeert
03:00 AT5 nieuws
03:15 De Straten van Amsterdam
03:41 Verstilling In De Stad
03:44 Kale en Kokkie
03:50 Amsterdamse Iconen
03:57 Het Verkeer
04:00 AT5 nieuws
04:16 De Straten van Amsterdam
04:40 UvNL open colleges
04:57 Amsterdam Informeert
05:00 AT5 nieuws
05:15 De Straten van Amsterdam
05:41 Verstilling In De Stad
05:44 Kale en Kokkie
05:50 Amsterdamse Iconen
05:57 Het Verkeer
00:00 Expeditie Grunnen
00:24 Het Weerbericht
00:30 Expeditie Grunnen
00:54 Het Weerbericht
01:00 Expeditie Grunnen
01:23 Het Weerbericht
01:24 Expeditie Grunnen
01:47 Het Weerbericht
01:48 Expeditie Grunnen
02:11 Het Weerbericht
02:12 Expeditie Grunnen
02:35 Het Weerbericht
02:36 Expeditie Grunnen
02:59 Het Weerbericht
03:00 Expeditie Grunnen
03:23 Het Weerbericht
03:24 Expeditie Grunnen
03:47 Het Weerbericht
03:48 Expeditie Grunnen
04:11 Het Weerbericht
04:12 Expeditie Grunnen
04:35 Het Weerbericht
04:36 Expeditie Grunnen
04:59 Het Weerbericht
05:00 Expeditie Grunnen
05:23 Het Weerbericht
05:50 Dag TV
06:00 Edwin op Noord
10:00 Babette op Noord
13:00 Karel op Noord
16:00 Oetse op Noord
18:00 Noord Vandaag
18:22 Klouk
18:25 Het Weerbericht
18:30 Noord Vandaag
18:52 Klouk
18:55 Het Weerbericht
19:00 Noord Vandaag
19:22 Klouk
19:25 Het Weerbericht
19:30 Noord Vandaag
19:52 Klouk
19:55 Het Weerbericht
20:00 Noord Vandaag
20:22 Klouk
20:25 Het Weerbericht
20:30 Noord Vandaag
20:52 Klouk
20:55 Het Weerbericht
21:00 Noord Vandaag
21:22 Klouk
21:25 Het Weerbericht
21:30 Noord Vandaag
21:52 Klouk
21:55 Het Weerbericht
22:00 Noord Vandaag
22:22 Klouk
22:25 Het Weerbericht
22:30 Noord Vandaag
22:52 Klouk
22:55 Het Weerbericht
23:00 Noord Vandaag
23:22 Klouk
23:25 Het Weerbericht
23:30 Noord Vandaag
23:52 Klouk
23:55 Het Weerbericht
00:00 Noord Vandaag
00:22 Klouk
00:25 Het Weerbericht
00:30 Noord Vandaag
00:52 Klouk
00:55 Het Weerbericht
01:00 Noord Vandaag
01:20 Klouk
01:23 Het Weerbericht
01:25 Noord Vandaag
01:45 Klouk
01:48 Het Weerbericht
01:50 Noord Vandaag
02:10 Klouk
02:13 Het Weerbericht
02:15 Noord Vandaag
02:35 Klouk
02:38 Het Weerbericht
02:40 Noord Vandaag
03:00 Klouk
03:03 Het Weerbericht
03:05 Noord Vandaag
03:25 Klouk
03:28 Het Weerbericht
03:30 Noord Vandaag
03:50 Klouk
03:53 Het Weerbericht
03:55 Noord Vandaag
04:15 Klouk
04:18 Het Weerbericht
04:20 Noord Vandaag
04:40 Klouk
04:43 Het Weerbericht
04:45 Noord Vandaag
05:05 Klouk
05:08 Het Weerbericht
05:50 Dag TV
00:00 Drenthe Nu
00:08 Onze Club
00:33 Djammen
00:48 Drenthe Nu
00:56 Onze Club
01:21 Djammen
01:36 Drenthe Nu
01:44 Onze Club
02:09 Djammen
02:24 Drenthe Nu
02:32 Drenthe's Muziekmix
02:38 Onze Club
03:03 Djammen
03:18 Drenthe Nu
03:26 Onze Club
03:51 Djammen
04:06 Drenthe Nu
04:14 Onze Club
04:39 Djammen
04:54 Drenthe Nu
05:02 Onze Club
05:27 Drenthe Nu
05:35 Onze Club
06:00 Met René in de ochtend - DagTV Radio kijken
09:00 Met Anouk door de morgen - DagTV Radio kijken
12:00 Met Judith door de middag - DagTV Radio kijken
15:00 Radio - De dag van Drenthe
17:00 Drenthe Nu
17:16 De keuken van Drenthe
17:30 Drenthe Nu
17:46 De keuken van Drenthe
18:00 NOS Journaal
18:18 Drenthe Nu
18:34 De keuken van Drenthe
18:48 Op Tjak
18:53 Drenthe's Muziekmix
19:00 Drenthe Nu
19:16 De keuken van Drenthe
19:30 Drenthe Nu
19:46 De keuken van Drenthe
20:00 Drenthe Nu
20:16 De keuken van Drenthe
20:30 Drenthe Nu
20:46 De keuken van Drenthe
21:00 Drenthe Nu
21:16 De keuken van Drenthe
21:30 Drenthe Nu
21:46 De keuken van Drenthe
22:00 Drenthe Nu
22:16 De keuken van Drenthe
22:30 Drenthe Nu
22:46 De keuken van Drenthe
23:00 Drenthe Nu
23:16 De keuken van Drenthe
23:30 Drenthe Nu
23:46 De keuken van Drenthe
00:00 Drenthe Nu
00:13 De keuken van Drenthe
00:24 Drenthe Nu
00:37 De keuken van Drenthe
00:48 Drenthe Nu
01:01 De keuken van Drenthe
01:12 Drenthe Nu
01:25 De keuken van Drenthe
01:36 Drenthe Nu
01:49 De keuken van Drenthe
02:00 Drenthe Nu
02:13 De keuken van Drenthe
02:24 Drenthe Nu
02:37 De keuken van Drenthe
02:48 Drenthe Nu
03:01 De keuken van Drenthe
03:12 Drenthe Nu
03:25 De keuken van Drenthe
03:36 Drenthe Nu
03:49 De keuken van Drenthe
04:00 Drenthe Nu
04:13 De keuken van Drenthe
04:24 Drenthe Nu
04:37 De keuken van Drenthe
04:48 Drenthe Nu
05:01 De keuken van Drenthe
05:12 Drenthe Nu
05:25 De keuken van Drenthe
05:36 Drenthe Nu
05:49 De keuken van Drenthe
 
01:25 Brunner door de Bocht
01:35 RegioNed
01:50 Tekst TV
02:00 Margreet
02:10 Gouden Tijden
02:35 RegioNed
02:50 Tekst TV
03:00 Gouden Tijden
03:25 Brunner door de Bocht
03:35 RegioNed
03:50 Tekst TV
04:00 Margreet
04:10 Gouden Tijden
04:35 RegioNed
04:50 Tekst TV
05:00 Gouden Tijden
05:25 Brunner door de Bocht
05:35 RegioNed
05:50 Tekst TV
06:00 Margreet
06:10 Gouden Tijden
06:35 RegioNed
06:50 Tekst TV
07:00 Gouden Tijden
07:25 Brunner door de Bocht
07:35 RegioNed
07:50 Tekst TV
08:00 Margreet
08:10 Gouden Tijden
08:35 RegioNed
08:50 Tekst TV
09:00 Gouden Tijden
09:25 Brunner door de Bocht
09:35 RegioNed
09:50 Tekst TV
10:00 Margreet
10:10 Gouden Tijden
10:35 RegioNed
10:50 Tekst TV
11:00 Gouden Tijden
11:25 Keuken van Utrecht
11:35 RegioNed
11:50 Tekst TV
12:00 Kerst viert u bij ons - Live
13:00 Kerst viert u bij ons - Live
14:00 NOS Journaal
14:15 UNieuws
14:20 Keuken van Utrecht
14:30 RegioNed
14:40 UNieuws
14:45 Mooi Utrecht
14:50 Tekst TV
15:00 NOS Journaal
15:15 UNieuws
15:20 Keuken van Utrecht
15:30 RegioNed
15:40 UNieuws
15:45 Mooi Utrecht
15:50 Tekst TV
16:00 NOS Journaal
16:15 UNieuws
16:20 Keuken van Utrecht
16:30 RegioNed
16:40 UNieuws
16:45 Mooi Utrecht
16:50 Tekst TV
17:00 UNieuws
17:10 UVandaag
17:30 Keuken van Utrecht
17:40 RegioNed
17:50 Tekst TV
18:00 UNieuws
18:10 UVandaag
18:30 Keuken van Utrecht
18:40 RegioNed
18:50 Tekst TV
19:00 UNieuws
19:10 UVandaag
19:30 Keuken van Utrecht
19:40 RegioNed
19:50 Tekst TV
20:00 UNieuws
20:10 Kerst viert u bij ons
20:50 Tekst TV
21:00 UNieuws
21:10 Kerst viert u bij ons
21:50 Tekst TV
22:00 UNieuws
22:10 UVandaag
22:30 Keuken van Utrecht
22:40 RegioNed
22:50 Tekst TV
23:00 UNieuws
23:10 UVandaag
23:30 Keuken van Utrecht
23:40 RegioNed
23:50 Tekst TV
01:10 Kerst viert u bij ons
01:50 Tekst TV
02:00 UNieuws
02:10 UVandaag
02:30 Keuken van Utrecht
02:40 RegioNed
02:50 Tekst TV
03:00 UNieuws
03:10 UVandaag
03:30 Keuken van Utrecht
03:40 RegioNed
03:50 Tekst TV
04:00 UNieuws
04:10 UVandaag
04:30 Keuken van Utrecht
04:40 RegioNed
04:50 Tekst TV
05:00 UNieuws
05:10 UVandaag
05:30 Keuken van Utrecht
05:40 RegioNed
05:50 Tekst TV
00:00 NH Nieuws
00:10 Remy en zijn vrienden
00:18 NH West Friesland
00:26 NH Nieuws
00:36 Remy en zijn vrienden
00:44 NH West Friesland
00:52 Buurten
01:00 NH Nieuws
01:10 Remy en zijn vrienden
01:18 NH West Friesland
01:26 NH Nieuws
01:36 Remy en zijn vrienden
01:44 NH West Friesland
01:52 Buurten
02:00 NH Nieuws
02:10 Remy en zijn vrienden
02:18 NH West Friesland
02:26 NH Nieuws
02:36 Remy en zijn vrienden
02:44 NH West Friesland
02:52 Buurten
03:00 NH Nieuws
03:10 Remy en zijn vrienden
03:18 NH West Friesland
03:26 NH Nieuws
03:36 Remy en zijn vrienden
03:44 NH West Friesland
03:52 Buurten
04:00 NH Nieuws
04:10 Remy en zijn vrienden
04:18 NH West Friesland
04:26 NH Nieuws
04:36 Remy en zijn vrienden
04:44 NH West Friesland
04:52 Buurten
05:00 NH Nieuws
05:10 Remy en zijn vrienden
05:18 NH West Friesland
05:26 NH Nieuws
05:36 Remy en zijn vrienden
05:44 NH West Friesland
05:52 Buurten
06:00 NH Nieuws
06:10 Remy en zijn vrienden
06:18 NH West Friesland
06:26 NH Nieuws
06:36 Remy en zijn vrienden
06:44 NH West Friesland
06:52 Buurten
07:00 NH Nieuws
07:10 Remy en zijn vrienden
07:18 NH West Friesland
07:26 NH Nieuws
07:36 Remy en zijn vrienden
07:44 NH West Friesland
07:52 Buurten
08:00 NH Nieuws
08:10 Remy en zijn vrienden
08:18 NH West Friesland
08:26 NH Nieuws
08:36 Remy en zijn vrienden
08:44 NH West Friesland
08:52 Buurten
09:00 NH Nieuws
09:11 Remy en zijn vrienden
09:19 NH West Friesland
09:30 NH Nieuws
09:41 Remy en zijn vrienden
09:49 NH West Friesland
10:00 NH Nieuws
10:11 Remy en zijn vrienden
10:19 NH West Friesland
10:30 NH Nieuws
10:41 Remy en zijn vrienden
10:49 NH West Friesland
11:00 NH Nieuws
11:11 Remy en zijn vrienden
11:19 NH West Friesland
11:30 NH Nieuws
11:41 Remy en zijn vrienden
11:49 NH West Friesland
12:00 NH Nieuws
12:11 Remy en zijn vrienden
12:19 NH West Friesland
12:30 NH Nieuws
12:41 Remy en zijn vrienden
12:49 NH West Friesland
13:00 NH Nieuws
13:11 Remy en zijn vrienden
13:19 NH West Friesland
13:30 NH Nieuws
13:41 Remy en zijn vrienden
13:49 NH West Friesland
14:00 NH Nieuws
14:11 Remy en zijn vrienden
14:19 NH West Friesland
14:30 NH Nieuws
14:41 Remy en zijn vrienden
14:49 NH West Friesland
15:00 NH Nieuws
15:11 Remy en zijn vrienden
15:19 NH West Friesland
15:30 NH Nieuws
15:41 Remy en zijn vrienden
15:49 NH West Friesland
16:00 NH Nieuws
16:11 Remy en zijn vrienden
16:19 NH West Friesland
16:30 NH Nieuws
16:41 Remy en zijn vrienden
16:49 NH West Friesland
17:00 NH Nieuws
17:11 NH Sport
17:19 Events
17:30 NH Nieuws
17:41 NH Onderneemt
17:49 Events
18:00 NH Nieuws
18:11 Universiteit van Nederland
18:30 NH Nieuws
18:41 NH Sport
18:49 Events
19:00 NH Nieuws
19:11 NH Sport
19:19 Events
19:30 NH Nieuws
19:41 NH Sport
19:49 Events
20:00 NH Nieuws
20:11 Universiteit van Nederland
20:30 NH Nieuws
20:41 NH Sport
20:49 Events
21:00 NH Nieuws
21:11 NH Sport
21:19 Events
21:30 NH Nieuws
21:41 NH Sport
21:49 Events
22:00 NH Nieuws
22:11 Universiteit van Nederland
22:30 NH Nieuws
22:41 NH Sport
22:49 Events
23:00 NH Nieuws
23:11 NH Sport
23:19 Events
23:30 NH Nieuws
23:41 NH Sport
23:49 Events
00:00 NH Nieuws
00:10 NH Sport
00:18 Events
00:26 NH Nieuws
00:36 NH Sport
00:44 Universiteit van Nederland
01:00 NH Nieuws
01:10 NH Sport
01:18 Events
01:26 NH Nieuws
01:36 NH Sport
01:44 Universiteit van Nederland
02:00 NH Nieuws
02:10 NH Sport
02:18 Events
02:26 NH Nieuws
02:36 NH Sport
02:44 Universiteit van Nederland
03:00 NH Nieuws
03:10 NH Sport
03:18 Events
03:26 NH Nieuws
03:36 NH Sport
03:44 Universiteit van Nederland
04:00 NH Nieuws
04:10 NH Sport
04:18 Events
04:26 NH Nieuws
04:36 NH Sport
04:44 Universiteit van Nederland
05:00 NH Nieuws
05:10 NH Sport
05:18 Events
05:26 NH Nieuws
05:36 NH Sport
05:44 Universiteit van Nederland
00:00 Rijnmond Nieuws
00:12 De Zoekmachine
00:21 Weekoverzicht Rijnmond
00:27 Willems Kantine
00:50 RegioNed
01:00 Rijnmond Nieuws
01:12 De Zoekmachine
01:21 Weekoverzicht Rijnmond
01:27 Willems Kantine
01:50 RegioNed
02:00 Rijnmond Nieuws
02:12 De Zoekmachine
02:21 Weekoverzicht Rijnmond
02:27 Willems Kantine
02:50 RegioNed
03:00 Rijnmond Nieuws
03:12 De Zoekmachine
03:21 Weekoverzicht Rijnmond
03:27 Willems Kantine
03:50 RegioNed
04:00 Rijnmond Nieuws
04:12 De Zoekmachine
04:21 Weekoverzicht Rijnmond
04:27 Willems Kantine
04:50 RegioNed
05:00 Rijnmond Nieuws
05:12 De Zoekmachine
05:21 Weekoverzicht Rijnmond
05:27 Willems Kantine
05:50 RegioNed
06:00 Rijnmond Nieuws
06:12 De Zoekmachine
06:21 Weekoverzicht Rijnmond
06:27 Willems Kantine
06:50 RegioNed
07:00 Rijnmond Nieuws
07:12 De Zoekmachine
07:21 Weekoverzicht Rijnmond
07:27 Willems Kantine
07:50 RegioNed
08:00 Rijnmond Nieuws
08:12 De Zoekmachine
08:21 Weekoverzicht Rijnmond
08:27 Willems Kantine
08:50 RegioNed
09:00 Rijnmond Nieuws
09:12 De Zoekmachine
09:21 Weekoverzicht Rijnmond
09:27 Willems Kantine
09:50 RegioNed
10:00 Rijnmond Nieuws
10:12 De Zoekmachine
10:21 Weekoverzicht Rijnmond
10:27 Willems Kantine
10:50 RegioNed
11:00 Rijnmond Nieuws
11:12 De Zoekmachine
11:21 Weekoverzicht Rijnmond
11:27 Willems Kantine
11:50 RegioNed
12:00 Rijnmond Nieuws
12:12 De Zoekmachine
12:21 Weekoverzicht Rijnmond
12:27 Willems Kantine
12:50 RegioNed
13:00 Rijnmond Nieuws
13:12 De Zoekmachine
13:21 Weekoverzicht Rijnmond
13:27 Willems Kantine
13:50 RegioNed
14:00 Rijnmond Nieuws
14:12 De Zoekmachine
14:21 Weekoverzicht Rijnmond
14:27 Willems Kantine
14:50 RegioNed
15:00 Rijnmond Nieuws
15:12 De Zoekmachine
15:21 Weekoverzicht Rijnmond
15:27 Willems Kantine
15:50 RegioNed
16:00 Rijnmond Nieuws
16:12 De Zoekmachine
16:21 Weekoverzicht Rijnmond
16:27 Willems Kantine
16:50 RegioNed
17:00 Rijnmond Nieuws
17:19 Weer
17:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
18:00 Rijnmond Nieuws
18:19 Weer
18:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
19:00 Rijnmond Nieuws
19:19 Weer
19:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
20:00 Rijnmond Nieuws
20:19 Weer
20:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
21:00 Rijnmond Nieuws
21:19 Weer
21:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
22:00 Rijnmond Nieuws
22:19 Weer
22:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
23:00 Rijnmond Nieuws
23:19 Weer
23:24 FC Rijnmond - 9 december 2019
00:00 Rijnmond Nieuws
00:18 FC Rijnmond - 9 december 2019
00:50 RegioNed
01:00 Rijnmond Nieuws
01:18 FC Rijnmond - 9 december 2019
01:50 RegioNed
02:00 Rijnmond Nieuws
02:18 FC Rijnmond - 9 december 2019
02:50 RegioNed
03:00 Rijnmond Nieuws
03:18 FC Rijnmond - 9 december 2019
03:50 RegioNed
04:00 Rijnmond Nieuws
04:18 FC Rijnmond - 9 december 2019
04:50 RegioNed
05:00 Rijnmond Nieuws
05:18 FC Rijnmond - 9 december 2019
05:50 RegioNed
00:00 KRAAK
00:30 Brabant Nieuws
00:41 KRAAK
01:20 Brabant Nieuws
01:31 KRAAK
02:10 Brabant Nieuws
02:21 KRAAK
03:00 Brabant Nieuws
03:11 KRAAK
03:51 KRAAK
04:30 Brabant Nieuws
04:41 KRAAK
05:20 Brabant Nieuws
05:31 KRAAK
06:10 Brabant Nieuws
06:21 KRAAK
07:00 Brabant Nieuws
10:00 Brabants Bont
12:57 RegioNED
13:07 KRAAK
13:46 RegioNED
13:56 KRAAK
14:35 RegioNED
14:45 RegioNED
15:00 NOS journaal met regionieuws
15:16 NOS journaal met regionieuws
15:32 RegioNED
15:42 KRAAK
16:21 RegioNED
16:36 KRAAK
17:15 RegioNED
17:30 Brabant Nieuws
17:53 Weer
17:55 BrabantQuiz
18:00 Bureau Brabant
18:12 Zinderend Zuiden
18:30 Brabant Nieuws
18:55 BrabantQuiz
19:00 Bureau Brabant
19:12 Zinderend Zuiden
19:30 Brabant Nieuws
19:55 BrabantQuiz
20:00 Bureau Brabant
20:12 Zinderend Zuiden
20:30 Brabant Nieuws
20:55 BrabantQuiz
21:00 Bureau Brabant
21:12 Zinderend Zuiden
21:30 Brabant Nieuws
21:55 BrabantQuiz
22:00 Bureau Brabant
22:12 Zinderend Zuiden
22:30 Brabant Nieuws
22:55 BrabantQuiz
23:00 Bureau Brabant
23:12 Zinderend Zuiden
23:30 Brabant Nieuws
23:55 BrabantQuiz
00:00 Bureau Brabant
00:12 Zinderend Zuiden
00:30 Brabant Nieuws
00:49 BrabantQuiz
00:54 Bureau Brabant
01:06 Zinderend Zuiden
01:18 Brabant Nieuws
01:37 BrabantQuiz
01:42 Bureau Brabant
01:54 Zinderend Zuiden
02:06 Brabant Nieuws
02:25 BrabantQuiz
02:30 Bureau Brabant
02:42 Zinderend Zuiden
02:54 Brabant Nieuws
03:13 BrabantQuiz
03:18 Bureau Brabant
03:30 Zinderend Zuiden
03:42 Brabant Nieuws
04:02 BrabantQuiz
04:07 Bureau Brabant
04:19 Zinderend Zuiden
04:31 BrabantQuiz
04:36 Brabant Nieuws
04:55 BrabantQuiz
05:00 Bureau Brabant
05:12 Zinderend Zuiden
05:24 Brabant Nieuws
05:43 BrabantQuiz
05:48 Bureau Brabant
 
00:45 TV5Monde, le journal Afrique
01:12 Péril blanc
02:48 TV5Monde, le journal
03:09 La météo
03:12 Body language
04:00 TV5Monde, le journal
04:20 La météo
04:23 Cut
04:52 Internationales
05:46 Le dessous des cartes
06:00 TV5Monde, le journal
06:10 L'invité
06:22 Reve d'hotel
06:29 Télématin
06:53 Le court du jour
06:58 La minute urbaine
07:00 Télématin
07:27 Un livre, un jour
07:30 Télématin
07:46 L'invité
07:55 Vestiaires
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:21 TV5Monde, le journal
08:34 Population d'Afrique
09:00 Histoire de se balader
09:27 2050 dans votre assiette
09:52 Iles du monde
09:58 C'est du belge
10:25 Acoustic
10:29 Cut
10:54 Tendance XXI express
11:00 TV5Monde, le journal
11:14 La météo
11:18 Plus belle la vie
11:43 La minute urbaine
11:45 Tout le monde veut prendre place
12:30 Rubens, peindre l'Europe
13:23 Ca roule!
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Une mère sous influence
15:31 Echo-logis
15:59 Un si grand soleil
16:22 Sentinelles de la nature
16:29 Questions pour un champion
17:00 Le Point
17:54 La fabrique culturelle.tv
18:00 64 minutes, le monde en français
18:23 Le journal de l'économie
18:27 La météo
18:30 L'invité
18:39 Deux flics sur les docks
20:10 Echo-logis
20:30 Journal de France 2
20:56 La météo
21:00 Echappées belles
22:29 Journal de la RTS
22:55 La météo
22:59 Les Grands Ducs
00:20 TV5Monde, le journal Afrique
00:46 Livrés à domicile
01:38 TV5Monde, le journal
01:58 La météo
02:01 Temps présent
02:54 La grande histoire des châteaux forts
03:49 C'est pas le bout du monde
04:00 TV5Monde, le journal
04:20 La météo
04:23 Un livre, un jour
04:26 River Hôtel
04:49 A ciel ouvert
04:53 C dans l'air
 
00:40 NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (herhaling)
02:10 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (dames) (samenvatting)
02:40 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (heren) (samenvatting)
03:10 WK Handbal: Nederland - Duitsland (dames) (samenvatting)
03:40 Rondo (herhaling)
04:45 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
05:00 Homage The Rivals
05:30 Homage The Unconventionals
06:00 Homage The Unconventionals
06:30 Homage The Unconventionals
07:00 Rondo (herhaling)
08:10 NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (samenvatting)
08:40 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
08:55 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (dames) (samenvatting)
09:25 WK Handbal: Nederland - Duitsland (dames) (samenvatting)
09:50 WK Handbal; Nederland - Denemarken (dames)
11:40 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
12:15 Rondo (herhaling)
13:20 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
13:50 Real Madrid - Espanyol (samenvatting)
13:55 Levante - Valencia (samenvatting)
14:05 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
14:20 FC Barcelona - Mallorca (samenvatting)
14:30 Lazio - Juventus (samenvatting)
14:45 Bournemouth - Liverpool (samenvatting)
15:00 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (dames) (samenvatting)
15:30 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (heren) (samenvatting)
16:00 Internazionale - AS Roma (samenvatting)
16:10 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
16:40 NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (samenvatting)
17:10 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
17:45 Rondo (herhaling)
18:55 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
19:05 Real Madrid - Espanyol (samenvatting)
19:20 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
19:50 Peptalk
20:50 West Ham United - Arsenal
22:55 Peptalk (herhaling)
23:55 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
00:25 Premier League Hoogtepunten
01:20 Ziggo Sport Goals
01:50 Rondo (herhaling)
03:00 Peptalk (herhaling)
04:00 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
04:30 West Ham United - Arsenal (samenvatting)
04:35 Osasuna - Sevilla (samenvatting)
04:45 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
05:00 Homage The Unconventionals
05:30 Homage The Unconventionals
00:00 Groningen - Utrecht (samenvatting)
00:20 RKC - Heerenveen (samenvatting)
00:40 Sparta - Heracles (samenvatting)
01:00 Vitesse - Feyenoord (samenvatting)
01:20 VVV - Emmen (samenvatting)
01:40 PSV - Fortuna (samenvatting)
02:00 Ajax - Willem II (samenvatting)
02:15 ADO - Twente (samenvatting)
02:30 PEC - AZ (samenvatting)
02:45 Groningen - Utrecht (samenvatting)
03:01 RKC - Heerenveen (samenvatting)
03:15 Sparta - Heracles (samenvatting)
03:30 Vitesse - Feyenoord (samenvatting)
03:45 VVV - Emmen (samenvatting)
04:00 PSV - Fortuna (samenvatting)
04:15 Ajax - Willem II (samenvatting)
04:30 ADO - Twente (samenvatting)
04:45 PEC - AZ (samenvatting)
05:00 Groningen - Utrecht (samenvatting)
05:16 RKC - Heerenveen (samenvatting)
05:31 Sparta - Heracles (samenvatting)
05:45 Vitesse - Feyenoord (samenvatting)
06:00 VVV - Emmen (samenvatting)
06:15 PSV - Fortuna (samenvatting)
06:30 Ajax - Willem II (samenvatting)
06:45 ADO - Twente (samenvatting)
07:00 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
07:20 PEC - AZ (samenvatting)
07:40 Groningen - Utrecht (samenvatting)
08:00 RKC - Heerenveen (samenvatting)
08:20 Sparta - Heracles (samenvatting)
08:40 Vitesse - Feyenoord (samenvatting)
09:00 VVV - Emmen (samenvatting)
09:19 PSV - Fortuna (samenvatting)
09:40 Ajax - Willem II (samenvatting)
10:00 ADO - Twente (samenvatting)
10:20 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
10:39 PEC - AZ (samenvatting)
10:59 Groningen - Utrecht (samenvatting)
11:20 RKC - Heerenveen (samenvatting)
11:40 Sparta - Heracles (samenvatting)
12:00 Vitesse - Feyenoord (samenvatting)
12:19 VVV - Emmen (samenvatting)
12:40 PSV - Fortuna (samenvatting)
12:59 Ajax - Willem II (samenvatting)
13:19 ADO - Twente (samenvatting)
13:39 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
13:59 Dit was het Weekend
15:15 PSV - Fortuna (samenvatting)
15:34 Ajax - Willem II (samenvatting)
15:56 Bundesliga Highlights
16:58 DOC: Alles voor Twente
18:00 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
18:20 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
18:40 Vitesse - Feyenoord (samenvatting)
19:00 Feyenoord TV
19:20 Lekker Weekend
19:35 ADO - Twente (samenvatting)
19:50 FOX Sports Vandaag
20:10 FOX Sports Vandaag
20:30 FOX Sports Vandaag
20:50 FOX Sports Vandaag
21:10 FOX Sports Vandaag
21:30 Feyenoord TV
21:50 Lekker Weekend
22:00 Ajax TV
22:30 FOX Sports Vandaag
22:50 Feyenoord TV
23:10 VVV - Emmen (samenvatting)
23:15 Lekker Weekend
23:30 FOX Sports Vandaag
00:00 Jong Ajax - Roda JC (samenvatting)
00:20 Feyenoord TV
00:39 Ajax - Willem II (samenvatting)
01:00 Ajax TV
01:30 FOX Sports Vandaag
02:00 Jong Ajax - Roda JC (samenvatting)
02:15 Stuttgart - Nurnberg (samenvatting)
02:30 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
02:45 FOX Sports Vandaag
03:15 Bremen - Paderborn (samenvatting)
03:30 Jong Ajax - Roda JC (samenvatting)
03:45 Stuttgart - Nurnberg (samenvatting)
04:00 FOX Sports Vandaag
04:30 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
04:45 Bremen - Paderborn (samenvatting)
05:00 Tweede Divisie Highlights
00:00 Bundesliga Highlights
00:56 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
01:11 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
01:25 Bremen - Paderborn (samenvatting)
01:40 Union Berlin - FC Koln
03:23 Bundesliga Highlights
04:20 Bundesliga Highlights
05:17 Bundesliga Highlights
06:15 Frankfurt - Hertha (samenvatting)
06:30 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
06:45 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
07:00 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
07:15 Bremen - Paderborn (samenvatting)
07:30 Frankfurt - Hertha (samenvatting)
07:45 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
08:00 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
08:15 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
08:30 Bremen - Paderborn (samenvatting)
08:45 HSV - Heidenheim (samenvatting)
09:00 Bundesliga Highlights
09:59 Frankfurt - Hertha (samenvatting)
10:15 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
10:30 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
10:45 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
11:00 Bremen - Paderborn (samenvatting)
11:15 HSV - Heidenheim (samenvatting)
11:30 Frankfurt - Hertha (samenvatting)
11:45 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
12:00 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
12:15 Union Berlin - FC Koln
14:00 Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf
15:45 Werder Bremen - SC Paderborn
17:30 HSV - Heidenheim (samenvatting)
17:45 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
18:00 Frankfurt - Hertha (samenvatting)
18:15 Bremen - Paderborn (samenvatting)
18:30 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
18:45 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
19:00 Bundesliga Highlights
19:58 Bundesliga Special: Philippe Coutinho, de Kleine Magiër
20:25 VfB Stuttgart - FC Nurnberg
22:21 Europa League Magazine
23:15 Bundesliga Highlights
00:14 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
00:30 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
00:45 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
01:00 VfB Stuttgart - FC Nurnberg
02:42 Frankfurt - Hertha (samenvatting)
02:57 B. Monchengladbach - Bayern (samenvatting)
03:12 Leipzig - Hoffenheim (samenvatting)
03:27 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
03:42 Bremen - Paderborn (samenvatting)
03:57 HSV - Heidenheim (samenvatting)
04:12 Stuttgart - Nurnberg (samenvatting)
04:27 Europa League Magazine
05:16 Leverkusen - Schalke (samenvatting)
05:30 Bremen - Paderborn (samenvatting)
05:45 Stuttgart - Nurnberg (samenvatting)
 
00:40 NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (herhaling)
02:10 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (dames) (samenvatting)
02:40 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (heren) (samenvatting)
03:10 WK Handbal: Nederland - Duitsland (dames) (samenvatting)
03:40 Rondo (herhaling)
04:45 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
05:00 Homage The Rivals
05:30 Homage The Unconventionals
06:00 Homage The Unconventionals
06:30 Homage The Unconventionals
07:00 Rondo (herhaling)
08:10 NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (samenvatting)
08:40 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
08:55 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (dames) (samenvatting)
09:20 WK Handbal: Nederland - Duitsland (dames) (samenvatting)
09:50 WK Handbal; Nederland - Denemarken (dames)
11:40 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
12:15 Rondo (herhaling)
13:25 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
13:50 Real Madrid - Espanyol (samenvatting)
14:00 Levante - Valencia (samenvatting)
14:10 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
14:20 FC Barcelona - Mallorca (samenvatting)
14:35 Lazio - Juventus (samenvatting)
14:45 Bournemouth - Liverpool (samenvatting)
15:05 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (dames) (samenvatting)
15:35 Superprestige Veldrijden: Zonhoven (heren) (samenvatting)
16:05 Internazionale - AS Roma (samenvatting)
16:15 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
16:45 NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (samenvatting)
17:15 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
17:45 Rondo (herhaling)
18:55 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
19:10 Levante - Valencia (samenvatting)
19:20 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
19:50 Peptalk
20:50 West Ham United - Arsenal
22:55 Peptalk (herhaling)
23:55 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
00:30 Premier League Hoogtepunten
01:25 Ziggo Sport Goals
01:55 Rondo (herhaling)
03:00 Peptalk (herhaling)
04:00 WK Handbal: Nederland - Denemarken (dames) (samenvatting)
04:30 West Ham United - Arsenal (samenvatting)
04:35 Osasuna - Sevilla (samenvatting)
04:45 FC Barcelona - Mallorca (samenvatting)
05:00 Homage The Unconventionals
05:30 Homage The Unconventionals
 
00:05 Aston Villa - Leicester City
01:50 Anderlecht - Charleroi
03:30 Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers
05:15 Osasuna - Sevilla
07:00 Bournemouth - Liverpool (samenvatting)
07:10 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
07:25 FC Barcelona - Mallorca (samenvatting)
07:35 Lazio - Juventus (samenvatting)
07:50 Internazionale - AS Roma (samenvatting)
07:55 Everton - Chelsea (samenvatting)
08:05 Real Madrid - Espanyol (samenvatting)
08:15 Levante - Valencia (samenvatting)
08:20 Aston Villa - Leicester City (samenvatting)
08:30 Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers (samenvatting)
08:40 Osasuna - Sevilla (samenvatting)
08:50 Real Valladollid - Real Sociedad (samenvatting)
09:00 Rondo (herhaling)
10:05 Bournemouth - Liverpool
11:50 Premier League World
12:15 Bournemouth - Liverpool (samenvatting)
12:25 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
12:40 FC Barcelona - Mallorca (samenvatting)
12:55 Lazio - Juventus (samenvatting)
13:05 Internazionale - AS Roma (samenvatting)
13:15 Everton - Chelsea (samenvatting)
13:25 Real Madrid - Espanyol (samenvatting)
13:30 Levante - Valencia (samenvatting)
13:40 Aston Villa - Leicester City (samenvatting)
13:50 Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers (samenvatting)
13:55 Osasuna - Sevilla (samenvatting)
14:05 Real Valladollid - Real Sociedad (samenvatting)
14:15 UEFA Champions League Magazine
14:40 Rondo (herhaling)
15:45 FC Barcelona - Mallorca
17:30 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
17:40 Lazio - Juventus (samenvatting)
17:55 Internazionale - AS Roma (samenvatting)
18:05 Premier League Hoogtepunten
18:55 Ziggo Sport Goals
19:25 LaLiga Hoogtepunten
20:15 Rondo (herhaling)
21:20 UEFA Champions League Magazine
21:50 Premier League Hoogtepunten
22:45 Internazionale - AS Roma (samenvatting)
22:50 Everton - Chelsea (samenvatting)
23:00 Real Madrid - Espanyol (samenvatting)
23:10 Levante - Valencia (samenvatting)
23:15 Aston Villa - Leicester City (samenvatting)
23:25 Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers (samenvatting)
23:35 Osasuna - Sevilla (samenvatting)
23:40 Real Valladollid - Real Sociedad (samenvatting)
23:50 Manchester City - Manchester United (samenvatting)
00:05 West Ham United - Arsenal
01:50 Belenenses - FC Porto
03:30 Real Madrid - Espanyol
05:15 Lazio - Juventus
 
00:10 Clubland
00:35 De Eeuwige Sportvelden: Wim Ruska
00:50 Waar Ligt de Medaille: Bart Brentjes
01:00 Clubland
01:25 The Fast Lane
01:55 National Icons
02:20 The Immortals: Jose Mourinho, Luis Suarez, Steven Gerrard & Kaka
02:45 The Immortals: Landon Donovan, Segio Busquets, Robbie Keane & David Ginola
03:10 Homage The Rivals Voetbal
03:35 The Short List
04:00 Football Greatest Eto'o
04:30 Temples of Sports Camp Nou
04:55 Zandvoort Story
06:10 Clubland
06:35 De Eeuwige Sportvelden: Wim Ruska
06:50 Ziggo Sport Totaal informatie
07:00 Clubland
07:25 The Fast Lane
07:50 National Icons
08:15 The Immortals: Niki Lauda, James Hunt, Jackie Stewart & Juan Manuel Fangio
08:40 The Immortals: Sebastian Vettel, Alain Prost, Fernando Alonso & Ayrton Senna
09:05 Homage The Rivals Voetbal
09:35 The Short List
10:00 Football Greatest Puyol
10:25 Temples of Sports MCG
10:50 Ireen Wüst, Puntjes op de Ü
11:40 Chris Vos – Niets Is Onmogelijk
12:05 Clubland
12:35 De Eeuwige Sportvelden: Laurent Fignon
12:45 Waar Ligt de Medaille: Jeroen Dubbeldam
12:55 Clubland
13:25 The Fast Lane
13:50 National Icons
14:15 The Immortals: Niki Lauda, James Hunt, Jackie Stewart & Juan Manuel Fangio
14:40 The Immortals: Sebastian Vettel, Alain Prost, Fernando Alonso & Ayrton Senna
15:05 Homage The Rivals Voetbal
15:30 The Short List
15:55 Football Greatest Puyol
16:25 Temples of Sports MCG
16:50 Ireen Wüst, Puntjes op de Ü
17:40 Chris Vos – Niets Is Onmogelijk
18:05 Clubland
18:30 De Eeuwige Sportvelden: Laurent Fignon
18:45 Waar Ligt de Medaille: Jeroen Dubbeldam
18:55 Clubland
19:20 The Fast Lane
19:45 National Icons
20:15 The Immortals: Niki Lauda, James Hunt, Jackie Stewart & Juan Manuel Fangio
20:40 The Immortals: Sebastian Vettel, Alain Prost, Fernando Alonso & Ayrton Senna
21:05 Homage The Rivals Voetbal
21:30 The Short List
21:55 Football Greatest Puyol
22:20 Temples of Sports MCG
22:50 Ireen Wüst, Puntjes op de Ü
23:40 Chris Vos – Niets Is Onmogelijk
00:05 Clubland
00:30 De Eeuwige Sportvelden: Laurent Fignon
00:40 Waar Ligt de Medaille: Jeroen Dubbeldam
00:55 Clubland
01:20 The Fast Lane
01:45 National Icons
02:10 The Immortals: Niki Lauda, James Hunt, Jackie Stewart & Juan Manuel Fangio
02:35 The Immortals: Sebastian Vettel, Alain Prost, Fernando Alonso & Ayrton Senna
03:00 Homage The Rivals Voetbal
03:30 The Short List
03:55 Football Greatest Puyol
04:20 Temples of Sports MCG
04:45 Ireen Wüst, Puntjes op de Ü
05:35 Chris Vos – Niets Is Onmogelijk