Tv-kanaler
Genre: Alle
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
TV-guide
Genre: Alle
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
Sprog
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrig
Italien
Spanien
Portugal
Holland
Belgien
Østrig
Luxembourg
Schweiz
Grækenland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Letland
Litauen
Polen
Tjekkiet
Slovakiet
Ungarn
Rumænien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraine
Rusland
Tyrkiet
mandag
29-04-2024
tirsdag
30-04-2024
onsdag
01-05-2024
torsdag
02-05-2024
fredag
03-05-2024
lørdag
04-05-2024
søndag
05-05-2024
04-29
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:18 Popquiz Oranje
01:08 NOS Journaal
01:18 WNL op Zondag
02:17 NOS Journaal met gebarentaal
02:33 NOS Journaal
02:38 NOS Journaal
05:55 Nederland in Beweging
06:11 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:41 NOS Journaal
06:46 NOS Journaal
06:51 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:11 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:39 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:11 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:39 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:13 Goedemorgen Nederland
09:30 NOS Journaal
09:39 Goedemorgen Nederland
10:00 NOS Journaal
10:16 Nederland in Beweging
10:32 MAX Geheugentrainer
10:48 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:14 Tijd voor Max
12:00 NOS Journaal
12:16 NOS Journaal
12:27 NOS Journaal
12:43 NOS Journaal
13:00 NOS Journaal
13:23 Kook mee met MAX
13:39 NOS Journaal
14:00 NOS Journaal
14:14 NOS Journaal
14:31 NOS Studio Sport EK Magazine
15:00 NOS Journaal
15:19 NOS Journaal
15:35 NOS Journaal
15:50 NOS Journaal
16:10 Out of Office
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:09 Tijd voor Max
17:55 Politieke Partijen
17:56 Politieke Partijen
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:17 EenVandaag
18:49 NOS Sportjournaal
19:03 Sophie & Jeroen
20:00 NOS Journaal 20.00 uur
20:34 Hunted into the Wild VIPS
21:32 Keuringsdienst van Waarde
22:05 Op1
23:07 NOS Journaal Laat
23:34 Op1
00:33 NOS Journaal
00:57 EenVandaag
01:23 NOS Journaal met gebarentaal
01:53 NOS Journaal
02:14 NOS Journaal
05:53 Nederland in Beweging
00:23 Nieuwsuur
00:59 Buitenhof
01:54 Nieuwsuur
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:14 Tijd voor Max
07:59 BinnensteBuiten
08:37 MAX Geheugentrainer
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:13 Nederland in Beweging
09:35 Nieuwsuur
10:09 Buitenhof
11:09 BinnensteBuiten
11:43 NOS Journaal Regio
12:00 NOS Journaal
12:17 Kook mee met MAX
12:32 De Hofbar
13:00 NOS Journaal
13:22 NOS Studio Voetbal
14:18 MAX Maakt Mogelijk Helpt
14:31 Close Up
15:30 Blauw Bloed
16:00 NOS Journaal
16:11 Dit is Nederland
16:35 De Verandering
16:56 Politieke Partijen
16:57 Politieke Partijen
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:08 Downton Abbey
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:14 NOS Journaal Regio
18:28 Expeditie Nederland
19:08 BinnensteBuiten
19:51 Met het Mes op Tafel
20:27 Radar
21:11 Nu te Zien!
21:30 Nieuwsuur
22:18 Food for Thought
23:02 2Doc
23:59 Kruispunt
00:25 De Nachtzoen
00:39 Nieuwsuur
01:27 Nieuwsuur
00:20 Mindfck
01:10 BinnensteBuiten
02:00 De nacht van..
05:00 Vroeg!
06:00 NOS Radio 1 Journaal
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:10 NOS Radio 1 Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentaal
07:35 NOS Radio 1 Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentaal
08:10 NOS Radio 1 Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentaal
08:35 NOS Radio 1 Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:10 NOS Radio 1 Journaal
09:30 Spraakmakers
11:30 Sven op 1
12:00 De Nieuws BV
13:30 Bureau Buitenland
14:00 Villa VdB
15:30 Geld of je leven
16:00 EenVandaag
17:00 RegioNed
17:10 BinnensteBuiten
17:40 Met het Mes op Tafel
18:10 First Dates
19:00 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
19:20 De slimste mens
20:00 NOS Journaal met gebarentaal
20:25 Flikken Maastricht
21:15 Margrete: Queen of the North
21:55 Margrete: Queen of the North
22:35 Unforgotten
23:20 Flikken Maastricht
00:10 BinnensteBuiten
01:00 MISCHA!
02:00 De nacht van..
05:00 Vroeg!
01:30 VPRO Cinema interview
01:35 At Eternity's Gate
03:25 The Story of Film: An Odyssey
04:25 The Band - Once Were Brothers
06:05 Hollandse meesters in de 21e eeuw
06:20 Hollandse meesters in de 21e eeuw
06:35 Herr Bachmann und seine Klasse
10:00 Back to North Sea Jazz
11:00 Podium Dans
11:30 Blokhuis extra
12:40 Countdown Special
13:20 Gort over de Grens
14:00 Loving Highsmith
14:55 The Art of Architecture
15:35 Europe Revealed
16:30 Vrije Geluiden sessies
16:50 Buddy Guy Plays Baloise Session
18:00 Makers van Morgen
18:20 Matthew Wong: Painting as a Last Resort
18:45 3voor12 presenteert..
19:45 Metropolis
20:00 Best of City Folk
20:30 Shangri-La, Paradise under Construction
21:30 Art Crimes
22:20 Brilliant Ideas
22:45 2 Meter Sessies
23:15 Het Zondagochtend Concert: Ravel
00:15 Gort over de Grens
01:00 Loving Highsmith
01:50 The Art of Architecture
02:30 Vrije Geluiden sessies
02:55 Buddy Guy Plays Baloise Session
04:05 Hollandse meesters in de 21e eeuw
04:20 Hollandse meesters in de 21e eeuw
04:35 Herr Bachmann und seine Klasse
00:26 RTL Boulevard
01:14 Tommy Teleshopping
02:02 Tommy Teleshopping
05:47 Teleshop 4: DeDagDat
05:58 Editie NL
06:14 Editie NL
06:30 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:36 RTL Weer 06:30
06:45 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:51 RTL Weer 06:30
07:00 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:10 RTL Weer 07:00
07:15 RTL Nieuws - 07:15
07:25 RTL Weer 07:15
07:30 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:40 RTL Weer 07:00
07:44 RTL Nieuws - 07:15
07:54 RTL Weer 07:15
08:00 RTL Nieuws - 08:00 uur
08:12 RTL Weer 08:00
08:20 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:32 RTL Weer 08:20
08:40 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:52 RTL Weer 08:20
09:00 RTL Nieuws - 09:00 uur
09:08 RTL Weer 09:00
09:14 RTL Boulevard
09:56 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:03 Ik weet er alles van!
11:30 The Bold and the Beautiful
11:54 ER
12:50 Murder, She Wrote
14:07 Van woonvilla naar droomvilla
14:37 Beste Kijkers
15:45 Beat The Champions
17:05 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00 RTL Nieuws - 18:00 uur
18:15 Editie NL
18:31 RTL Weer - 18:30 uur
18:33 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws - 19:30 uur
19:56 RTL Weer - 19:55 uur
20:00 Goede tijden, slechte tijden
20:30 Kopen zonder kijken
22:08 Beau
23:21 RTL Nieuws - Laat
23:35 RTL Weer - Laat
23:39 Beau
00:50 RTL Boulevard
01:34 Tommy Teleshopping
02:04 Tommy Teleshopping
05:47 Teleshop 4: DeDagDat
05:58 Editie NL
00:23 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
06:00 Mediashop
07:29 Online gespot
07:59 Tommy Teleshopping
10:00 Mediashop
10:34 Tommy Teleshopping
11:02 Mediashop
17:02 Homeshopping
17:07 Homeshopping
17:12 Politie Op Je Hielen
18:10 Deurwaarders UK
19:04 De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt
19:59 Voor de rechter
20:29 Spoedeisende Hulp 24/7
21:57 112 Vandaag
22:20 24 Hours in A&E
23:16 Ambulance UK
00:18 Politie Op Je Hielen
01:19 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
00:48 Loop: Hart van Nederland
06:02 Loop: Hart van Nederland
06:30 Hart van Nederland - ochtend editie
06:45 Hart van Nederland - ochtend editie
07:00 Hart van Nederland - ochtend editie
07:15 Hart van Nederland - ochtend editie
07:30 Hart van Nederland - ochtend editie
07:45 Hart van Nederland - ochtend editie
08:00 Hart van Nederland - ochtend editie
08:15 Hart van Nederland - ochtend editie
08:30 Hart van Nederland - ochtend editie
08:45 Hart van Nederland - ochtend editie
09:00 Hart van Nederland - ochtend editie
09:15 Hart van Nederland - ochtend editie
09:30 Hart van Nederland - ochtend editie
09:45 Hart van Nederland - ochtend editie
10:00 Hart van Nederland - ochtend editie
10:15 Hart van Nederland - ochtend editie
10:30 Shownieuws - late editie
11:22 Huizen Onder De Hamer
12:50 De Bondgenoten
13:38 Lang leve de liefde
14:30 50/50
15:00 De Oranjezondag
15:52 De Grote Huisverbouwing
16:50 Droomhuis op het platteland
17:48 Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00 Overtreders
19:00 Lang leve de liefde
19:45 De Bondgenoten
20:27 Mr. Frank Visser doet uitspraak
21:37 Vandaag Inside
22:40 Hart van Nederland - Late Editie
23:02 Shownieuws - late editie
23:58 De Bondgenoten
00:38 Lang leve de liefde
01:23 Vandaag Inside
02:08 Loop: Hart van Nederland
00:34 Business Class
02:11 Tommy Teleshopping
06:00 Mediashop
09:30 Vis TV
09:54 Vis TV
10:19 Stop! Politie
11:07 Idioten op de weg
11:29 Idioten op de weg
11:56 Idioten op de weg
12:19 Idioten op de weg
12:46 Idioten op de weg
13:12 Flodder
13:39 Flodder
14:06 Pawn Stars
14:53 Pawn Stars Do America
15:44 Bar Rescue
16:22 Bar Rescue
17:10 Bar Rescue
17:57 Pawn Stars
18:17 Pawn Stars
18:41 Pawn Stars
19:30 Pawn Stars Do America
20:27 Pearl Harbor
23:57 Pawn Stars
00:16 UEFA Champions League Magazine
00:44 Pawn Stars Do America
01:37 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:59 Mediashop
01:32 Verkopen of verbouwen Vancouver
02:24 Loop: Hart van Nederland
05:53 Loop: Hart van Nederland
07:27 Mediashop
08:57 Tommy Teleshopping
11:22 My Kitchen Rules
12:21 My Kitchen Rules
13:21 Tommy Teleshopping
14:03 MasterChef Australië
15:03 MasterChef Australië
16:03 Hell's Kitchen
16:59 Neighbours: A New Chapter
17:30 MasterChef Australia: Fans & Favourites
18:31 MasterChef Australië
19:30 Hell's Kitchen
20:27 Het Blok
21:28 Het roer om
22:25 Het Jaar van..
23:21 Het Jaar van..
00:20 Het Blok
01:20 Het roer om
01:22 Het roer om
05:48 Loop: Hart van Nederland
00:59 Bergerac
02:01 Mediashop
02:31 Teleshop 4: DeDagDat
02:36 Teleshop 4: DeDagDat
06:41 Mediashop
14:41 Mediashop
17:11 Murder, She Wrote
18:00 The Bold and the Beautiful
18:20 The Bold and the Beautiful
18:45 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:11 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:37 ER
20:27 Made of Honor
22:29 Law & Order: Special Victims Unit
23:18 Law & Order: Special Victims Unit
00:07 Murder, She Wrote
01:01 Mediashop
02:01 Mediashop
01:05 Tommy Teleshopping
05:59 Loop: Hart van Nederland
06:20 Mediashop
12:20 Mediashop
15:51 The Flying Doctors
16:52 McLeod's Daughters
17:49 McLeod's Daughters
18:39 S.W.A.T.
19:34 S.W.A.T.
20:30 Fast & Furious
22:36 Street Fighter: The Legend of Chun-Li
00:28 Fast & Furious
02:10 Tommy Teleshopping
00:00 NOS Journaal
00:10 WNL Op Zondag
01:05 Buitenhof
02:00 Zin in morgen
03:10 Dit is de kwestie
03:35 Ivo op Zondag
04:25 NOS Jeugdjournaal
04:45 Nederland zingt op zondag
05:10 NOS Journaal
05:15 Podium Klassiek
06:20 NOS Studio Sport Eredivisie
07:15 NOS Journaal
07:30 Weerbericht Europa/Afrika
07:35 3 op Reis
08:10 Tussen Kunst en Kitsch
08:55 Project Rembrandt
09:45 Nieuwsuur
10:15 Weerbericht Amerika/Caraïben
10:20 NOS Studio Voetbal
11:10 NOS Journaal
11:20 2 voor 12
11:55 Nu te Zien!
12:00 NOS Journaal
12:20 Nederland in Beweging
12:35 Kook mee met MAX
12:50 Goedemorgen Nederland
13:10 NOS Journaal
13:20 Goedemorgen Nederland
13:35 Fryslân DOK
14:05 NOS Journaal
14:20 Blauw Bloed
14:45 RegioNED
15:10 Sesamstraat
15:25 Brainstorm
15:50 Brugklas
16:00 NOS Jeugdjournaal
16:20 Tijd voor MAX
17:00 NOS Journaal
17:15 BinnensteBuiten
17:50 EenVandaag
18:15 Sophie & Jeroen
19:05 NOS Journaal
19:30 Weerbericht Europa/Afrika
19:35 Van Roosmalen & Groenteman
20:25 Liefde voor het landgoed
21:10 Focus
21:40 Nieuwsuur
22:20 Weerbericht Amerika/Caraïben
22:25 Op1
23:20 NOS Journaal
23:40 Met het Mes op Tafel
00:00 NOS Journaal
00:20 Nederland in Beweging
00:35 Kook mee met MAX
00:50 Goedemorgen Nederland
01:10 NOS Journaal
01:20 Goedemorgen Nederland
01:35 Fryslân DOK
02:05 NOS Journaal
02:45 RegioNED
03:10 Sesamstraat
03:25 Brainstorm
03:50 Brugklas
04:00 NOS Jeugdjournaal
04:20 Tijd voor MAX
05:00 NOS Journaal
05:15 BinnensteBuiten
05:50 EenVandaag
00:01 The Love Boat
01:07 All Creatures Great & Small
02:06 De Laatste Ooggetuigen
02:38 National Trust: Garden Treasures
03:42 Heartbeat
04:35 Bewitched
05:06 Van de Koele Meren des Doods
05:48 Posh Hotels
06:38 The Persuaders!
08:01 James Martin's Islands to Highlands
08:53 Kommissar Rex
09:50 The High Chaparral
10:45 The Lucy Show
11:16 The High Chaparral
12:06 Please, Sir!
12:30 Tommy Teleshopping
14:29 The Lucy Show
15:00 The Persuaders!
16:00 Hi-De-Hi!
16:35 One Foot in the Grave
17:21 'Allo 'Allo!
17:55 Keeping Up Appearances
18:31 De Laatste Ooggetuigen
19:02 The Love Boat
20:00 Charlie's Angels
20:59 Rebus
22:55 Queen: How They Broke Free
00:01 The Love Boat
00:59 Hi-De-Hi!
01:34 One Foot in the Grave
02:20 De Laatste Ooggetuigen
02:51 Heartbeat
03:48 The Ronnie Wood Show
04:11 'Allo 'Allo!
04:45 Keeping Up Appearances
05:20 The Indian Doctor
00:00 AT5 Nieuws
00:12 Amsterdam Informeert
00:16 Het Gesprek met de Burgemeester
00:31 Cultuurmachine met Nadine
00:40 Een museum voor Amsterdam
00:51 Special
01:00 AT5 Nieuws
01:08 Het Verkeer
01:12 Straten van Amsterdam
01:36 Amsterdam Informeert
01:40 Amsterdamse Iconen
01:49 Special
01:55 Cultuurmakers
02:00 AT5 Nieuws
02:12 Amsterdam Informeert
02:16 Het Gesprek met de Burgemeester
02:31 Cultuurmachine met Nadine
02:40 Een museum voor Amsterdam
02:51 Special
03:00 AT5 Nieuws
03:08 Het Verkeer
03:12 Straten van Amsterdam
03:36 Amsterdam Informeert
03:40 Amsterdamse Iconen
03:49 Special
03:55 Cultuurmakers
04:00 AT5 Nieuws
04:12 Amsterdam Informeert
04:16 Het Gesprek met de Burgemeester
04:31 Cultuurmachine met Nadine
04:40 Een museum voor Amsterdam
04:51 Special
05:00 AT5 Nieuws
05:08 Het Verkeer
05:12 Straten van Amsterdam
05:36 Amsterdam Informeert
05:40 Amsterdamse Iconen
05:49 Special
05:55 Cultuurmakers
06:00 AT5 Nieuws
06:12 Amsterdam Informeert
06:16 Het Gesprek met de Burgemeester
06:31 Cultuurmachine met Nadine
06:40 Een museum voor Amsterdam
06:51 Special
07:00 AT5 Nieuws
07:08 Het Verkeer
07:12 Straten van Amsterdam
07:36 Amsterdam Informeert
07:40 Amsterdamse Iconen
07:49 Special
07:55 Cultuurmakers
08:00 AT5 Nieuws
08:12 Amsterdam Informeert
08:16 Het Gesprek met de Burgemeester
08:31 Cultuurmachine met Nadine
08:40 Een museum voor Amsterdam
08:51 Special
09:00 AT5 Nieuws
09:12 Amsterdam Informeert
09:16 Het Gesprek met de Burgemeester
09:31 Cultuurmachine met Nadine
09:40 Een museum voor Amsterdam
09:51 Special
10:00 AT5 Nieuws
10:08 Het Verkeer
10:15 Straten van Amsterdam
10:41 Amsterdam Informeert
10:45 Amsterdamse Iconen
11:00 AT5 Nieuws
11:12 Amsterdam Informeert
11:16 Het Gesprek met de Burgemeester
11:31 Cultuurmachine met Nadine
11:40 Een museum voor Amsterdam
11:51 Special
12:00 AT5 Nieuws
12:08 Het Verkeer
12:15 Straten van Amsterdam
12:41 Amsterdam Informeert
12:45 Amsterdamse Iconen
13:00 AT5 Nieuws
13:12 Amsterdam Informeert
13:16 Het Gesprek met de Burgemeester
13:31 Cultuurmachine met Nadine
13:40 Een museum voor Amsterdam
13:51 Special
14:00 AT5 Nieuws
14:08 Het Verkeer
14:15 Straten van Amsterdam
14:41 Amsterdam Informeert
14:45 Amsterdamse Iconen
15:00 AT5 Nieuws
15:12 Amsterdam Informeert
15:16 Het Gesprek met de Burgemeester
15:31 Cultuurmachine met Nadine
15:40 Een museum voor Amsterdam
15:51 Special
16:00 AT5 Nieuws
16:08 Het Verkeer
16:15 Straten van Amsterdam
16:41 Amsterdam Informeert
16:45 Amsterdamse Iconen
17:00 Amsterdam Informeert
17:04 Damsko
17:24 Het Verkeer
17:30 AT5 Nieuws
17:42 Amsterdam Informeert
17:48 Cultuurmachine met Nadine
18:00 Damsko
18:17 Het Verkeer
18:24 Bouw Woon Leef
18:49 Zorg voor elkaar
18:55 Cultuurmakers
19:00 AT5 Nieuws
19:12 Special
19:21 Straten van Amsterdam
19:47 Kale en Kokkie
19:55 Cultuurmakers
20:00 AT5 Nieuws
20:12 Het Verkeer
20:19 OBA Live
20:45 Zorg voor elkaar
20:51 Amsterdam Informeert
20:55 Cultuurmakers
21:00 Pakhuis de Zwijger
22:00 AT5 Nieuws
22:12 Special
22:21 Straten van Amsterdam
22:47 Kale en Kokkie
22:55 Cultuurmakers
23:00 AT5 Nieuws
23:12 Het Verkeer
23:19 OBA Live
23:45 Zorg voor elkaar
23:51 Amsterdam Informeert
23:55 Cultuurmakers
00:00 AT5 Nieuws
00:12 Special
00:18 Straten van Amsterdam
00:42 Kale en Kokkie
00:50 Amsterdamse Iconen
01:00 AT5 Nieuws
01:12 Het Verkeer
01:16 OBA Live
01:40 Zorg voor elkaar
01:46 Amsterdam Informeert
01:50 Special
02:00 AT5 Nieuws
02:12 Special
02:18 Straten van Amsterdam
02:42 Kale en Kokkie
02:50 Amsterdamse Iconen
03:00 AT5 Nieuws
03:12 Het Verkeer
03:16 OBA Live
03:40 Zorg voor elkaar
03:46 Amsterdam Informeert
03:50 Special
04:00 AT5 Nieuws
04:12 Special
04:18 Straten van Amsterdam
04:42 Kale en Kokkie
04:50 Amsterdamse Iconen
05:00 AT5 Nieuws
05:12 Het Verkeer
05:16 OBA Live
05:40 Zorg voor elkaar
05:46 Amsterdam Informeert
05:50 Special
00:00 Fryslân Dok
00:35 Hea!
01:00 Fryslân Dok
01:35 Hea!
02:00 Fryslân Dok
02:35 Hea!
03:00 Fryslân Dok
03:35 Hea!
04:00 Fryslân Dok
04:35 Hea!
05:00 Fryslân Dok
05:35 Hea!
06:00 Tsjiltsje
09:00 Juster
13:00 Goeiemiddei
16:00 Underweis
17:00 Fryslân Hjoed
17:10 It Waar
17:15 Us bistetún
17:30 Fryslân Hjoed
17:40 It Waar
17:45 Us bistetún
18:00 Fryslân Hjoed
18:10 It Waar
18:15 Us bistetún
18:30 Fryslân Hjoed
18:40 It Waar
18:45 Us bistetún
19:00 Fryslân Hjoed
19:10 It Waar
19:15 Us bistetún
19:30 SportCast op tv
20:30 Fryslân Hjoed
20:40 It Waar
20:45 Us bistetún
21:00 Fryslân Hjoed
21:10 It Waar
21:15 Us bistetún
21:30 Fryslân Hjoed
21:40 It Waar
21:45 Us bistetún
22:00 Fryslân Hjoed
22:10 It Waar
22:15 Us bistetún
22:30 Fryslân Hjoed
22:40 It Waar
22:45 Us bistetún
23:00 Fryslân Hjoed
23:10 It Waar
23:15 Us bistetún
23:30 Fryslân Hjoed
23:40 It Waar
23:45 Us bistetún
00:00 SportCast op tv
01:00 Fryslân Hjoed
01:10 It Waar
01:15 Us bistetún
01:30 Fryslân Hjoed
01:40 It Waar
01:45 Us bistetún
02:00 Fryslân Hjoed
02:10 It Waar
02:15 Us bistetún
02:30 Fryslân Hjoed
02:40 It Waar
02:45 Us bistetún
03:00 Fryslân Hjoed
03:10 It Waar
03:15 Us bistetún
03:30 Fryslân Hjoed
03:40 It Waar
03:45 Us bistetún
04:00 Fryslân Hjoed
04:10 It Waar
04:15 Us bistetún
04:30 Fryslân Hjoed
04:40 It Waar
04:45 Us bistetún
05:00 Fryslân Hjoed
05:10 It Waar
05:15 Us bistetún
05:30 Fryslân Hjoed
05:40 It Waar
05:45 Us bistetún
00:00 Expeditie Grunnen
00:20 Weerbericht
00:25 DOCNOORD
00:55 Weerbericht
01:00 Expeditie Grunnen
01:20 Weerbericht
01:25 Weerbericht
01:55 Weerbericht
02:00 Expeditie Grunnen
02:20 Weerbericht
02:25 DOCNOORD
02:55 Weerbericht
03:00 Expeditie Grunnen
03:20 Weerbericht
03:25 DOCNOORD
03:55 Weerbericht
04:00 Expeditie Grunnen
04:20 Weerbericht
04:25 DOCNOORD
04:55 Weerbericht
05:00 Expeditie Grunnen
05:20 Weerbericht
05:25 Weerbericht
05:55 Weerbericht
06:00 De ochtendploeg
10:00 De Ochtend Door
12:00 Tussen de middag
14:00 De middag door
16:00 Studio Grunn
18:00 Noord Vandaag
18:25 Weerbericht
18:30 Noord Scoort
18:55 Weerbericht
19:00 Noord Vandaag
19:25 Weerbericht
19:30 Noord Scoort
19:55 Weerbericht
20:00 Noord Vandaag
20:25 Weerbericht
20:30 Noord Scoort
20:55 Weerbericht
21:00 Noord Vandaag
21:25 Weerbericht
21:30 Noord Scoort
21:55 Weerbericht
22:00 Noord Vandaag
22:25 Weerbericht
22:30 Noord Scoort
22:55 Weerbericht
23:00 Noord Vandaag
23:25 Weerbericht
23:30 Noord Scoort
23:55 Weerbericht
00:00 Noord Vandaag
00:25 Weerbericht
00:30 Noord Scoort
00:55 Weerbericht
01:00 Noord Vandaag
01:25 Weerbericht
01:30 Noord Scoort
01:55 Weerbericht
02:00 Noord Vandaag
02:25 Weerbericht
02:30 Noord Scoort
02:55 Weerbericht
03:00 Noord Vandaag
03:25 Weerbericht
03:30 Noord Scoort
03:55 Weerbericht
04:00 Noord Vandaag
04:25 Weerbericht
04:30 Noord Scoort
04:55 Weerbericht
05:00 Noord Vandaag
05:25 Weerbericht
05:30 Noord Scoort
05:55 Weerbericht
07:00 Goedemorgen Drenthe
09:00 Koffie en Keuvelen
10:05 Drenthe beweegt
10:20 Koffie en Keuvelen
12:00 Anouk in de middag - Radio Kiek'n
15:00 Studio Steenbergen - Radio Kiek'n
17:00 Drenthe nu
17:17 Zorg van Binnenuit
17:31 Drenthe nu
17:44 RegioNed
18:00 NOS Journaal en Regio
18:31 Drenthe nu
18:47 RegioNed
19:00 Drenthe nu
19:17 Zorg van Binnenuit
19:31 Drenthe nu
19:44 RegioNed
20:00 Drenthe nu
20:17 Zorg van Binnenuit
20:31 Drenthe nu
20:44 RegioNed
21:00 Drenthe nu
21:17 Zorg van Binnenuit
21:31 Drenthe nu
21:44 RegioNed
22:00 Drenthe nu
22:17 Zorg van Binnenuit
22:31 Drenthe nu
22:44 RegioNed
23:00 Drenthe nu
23:17 Zorg van Binnenuit
23:31 Drenthe nu
23:44 RegioNed
00:00 Bij Oost / Nieuws
00:08 Pims Paradijs
00:30 Een fijn stelletje kerels
01:00 Bij Oost / Nieuws
01:08 Pims Paradijs
01:30 Een fijn stelletje kerels
02:00 Bij Oost / Nieuws
02:08 Pims Paradijs
02:30 Een fijn stelletje kerels
03:00 Bij Oost / Nieuws
03:08 Pims Paradijs
03:30 Een fijn stelletje kerels
04:00 Bij Oost / Nieuws
04:08 Pims Paradijs
04:30 Een fijn stelletje kerels
05:00 Bij Oost / Nieuws
05:08 Pims Paradijs
05:30 Een fijn stelletje kerels
06:00 Marcel & Bastiaan
07:00 Marcel & Bastiaan
08:00 Marcel & Bastiaan
08:25 Marcel & Bastiaan
09:00 Bert van Losser
10:00 Bert van Losser
13:00 Paula Keizer
16:00 De Bijrijder
17:00 Bij Oost / Nieuws
17:13 De Oosttribune
18:00 Bij Oost / Nieuws
18:13 De Oosttribune
19:00 Bij Oost / Nieuws
19:13 De Oosttribune
20:00 Bij Oost / Nieuws
20:13 De Oosttribune
21:00 Bij Oost / Nieuws
21:13 De Oosttribune
22:00 Bij Oost / Nieuws
22:13 De Oosttribune
23:00 Bij Oost / Nieuws
23:13 De Oosttribune
00:00 Bij Oost / Nieuws
00:13 De Oosttribune
01:00 Bij Oost / Nieuws
01:13 De Oosttribune
02:00 Bij Oost / Nieuws
02:13 De Oosttribune
03:00 Bij Oost / Nieuws
03:13 De Oosttribune
04:00 Bij Oost / Nieuws
04:13 De Oosttribune
05:00 Bij Oost / Nieuws
05:13 De Oosttribune
00:14 Over Flevoland Gesproken
00:23 Het beste van
00:30 Dit is Flevoland nieuws
00:42 Weer
00:44 Over Flevoland Gesproken
00:53 Het beste van
01:00 Dit is Flevoland nieuws
01:12 Weer
01:14 Over Flevoland Gesproken
01:23 Het beste van
01:30 Dit is Flevoland nieuws
01:42 Weer
01:44 Over Flevoland Gesproken
01:53 Het beste van
02:00 Dit is Flevoland nieuws
02:12 Weer
02:14 Over Flevoland Gesproken
02:23 Het beste van
02:30 Dit is Flevoland nieuws
02:42 Weer
02:44 Over Flevoland Gesproken
02:53 Het beste van
03:00 Dit is Flevoland nieuws
03:12 Weer
03:14 Over Flevoland Gesproken
03:23 Het beste van
03:30 Dit is Flevoland nieuws
03:42 Weer
03:44 Over Flevoland Gesproken
03:53 Het beste van
04:00 Dit is Flevoland nieuws
04:12 Weer
04:14 Over Flevoland Gesproken
04:23 Het beste van
04:30 Dit is Flevoland nieuws
04:42 Weer
04:44 Over Flevoland Gesproken
04:53 Het beste van
05:00 Dit is Flevoland nieuws
05:12 Weer
05:14 Over Flevoland Gesproken
05:23 Het beste van
05:30 Dit is Flevoland nieuws
05:42 Weer
05:44 Over Flevoland Gesproken
05:53 Het beste van
06:00 Flevoland is Wakker!
09:00 Flevoland Muziekland
11:00 Herberg Flevoland
14:00 Flevoland Muziekland
15:00 Studio Flevoland
17:00 Dit is Flevoland nieuws
17:12 Weer
17:17 RegioNed
17:30 Dit is Flevoland nieuws
17:42 Weer
17:47 RegioNed
18:00 Dit is Flevoland nieuws
18:12 Weer
18:17 RegioNed
18:30 Dit is Flevoland nieuws
18:42 Weer
18:47 RegioNed
19:00 Dit is Flevoland nieuws
19:12 Weer
19:17 RegioNed
19:30 Dit is Flevoland nieuws
19:42 Weer
19:47 RegioNed
20:00 Dit is Flevoland nieuws
20:12 Weer
20:17 RegioNed
20:30 Dit is Flevoland nieuws
20:42 Weer
20:47 RegioNed
21:00 Dit is Flevoland nieuws
21:12 Weer
21:17 RegioNed
21:30 Dit is Flevoland nieuws
21:42 Weer
21:47 RegioNed
22:00 Dit is Flevoland nieuws
22:12 Weer
22:17 RegioNed
22:30 Dit is Flevoland nieuws
22:42 Weer
22:47 RegioNed
23:00 Dit is Flevoland nieuws
23:12 Weer
23:17 RegioNed
23:30 Dit is Flevoland nieuws
23:42 Weer
23:47 Geen uitzending
00:00 Dit is Flevoland nieuws
00:12 Weer
00:15 Dit is Flevoland nieuws
00:27 Weer
00:30 Dit is Flevoland nieuws
00:42 Weer
00:45 Dit is Flevoland nieuws
00:57 Weer
01:00 Dit is Flevoland nieuws
01:12 Weer
01:15 Dit is Flevoland nieuws
01:27 Weer
01:30 Dit is Flevoland nieuws
01:42 Weer
01:45 Dit is Flevoland nieuws
01:57 Weer
02:00 Dit is Flevoland nieuws
02:12 Weer
02:15 Dit is Flevoland nieuws
02:27 Weer
02:30 Dit is Flevoland nieuws
02:42 Weer
02:45 Dit is Flevoland nieuws
02:57 Weer
03:00 Dit is Flevoland nieuws
03:12 Weer
03:15 Dit is Flevoland nieuws
03:27 Weer
03:30 Dit is Flevoland nieuws
03:42 Weer
03:45 Dit is Flevoland nieuws
03:57 Weer
04:00 Dit is Flevoland nieuws
04:12 Weer
04:15 Dit is Flevoland nieuws
04:27 Weer
04:30 Dit is Flevoland nieuws
04:42 Weer
04:45 Dit is Flevoland nieuws
04:57 Weer
05:00 Dit is Flevoland nieuws
05:12 Weer
05:15 Dit is Flevoland nieuws
05:27 Weer
05:30 Dit is Flevoland nieuws
05:42 Weer
05:45 Dit is Flevoland nieuws
05:57 Weer
00:00 Gisteren gemist?
04:00 Gisteren gemist?
06:00 Dag tv
09:00 Gisteren gemist?
12:00 Dag tv
16:00 Dag tv
16:45 RegioNed
17:00 GLD Nieuws
17:15 Ons Dorp
17:45 RegioNed
18:00 GLD Nieuws
18:15 Ons Dorp
18:45 RegioNed
19:00 GLD Nieuws
19:15 Ons Dorp
19:45 RegioNed
20:00 GLD Nieuws
20:15 Ons Dorp
20:45 RegioNed
21:00 GLD Nieuws
21:15 Ons Dorp
21:45 RegioNed
22:00 GLD Nieuws
22:15 Ons Dorp
22:45 RegioNed
23:00 GLD Nieuws
23:15 Ons Dorp
23:45 RegioNed
00:00 Gisteren gemist?
04:00 Gisteren gemist?
00:00 Op de vlucht
00:25 RegioNed Weekend
00:35 RegioNed Weekend
00:45 Verborgen Schatten van Houten
00:55 Tekst TV
01:00 Op de vlucht
01:45 Verborgen Schatten van Houten
01:55 Tekst TV
02:00 Op de vlucht
02:25 RegioNed Weekend
02:45 Verborgen Schatten van Houten
02:55 Tekst TV
03:00 Op de vlucht
03:25 RegioNed Weekend
03:45 Verborgen Schatten van Houten
03:55 Tekst TV
04:00 Op de vlucht
04:25 RegioNed Weekend
04:45 Verborgen Schatten van Houten
04:55 Tekst TV
05:00 Op de vlucht
05:25 RegioNed Weekend
05:45 Verborgen Schatten van Houten
05:55 Tekst TV
06:00 Op de vlucht
06:25 RegioNed Weekend
06:45 Verborgen Schatten van Houten
06:55 Tekst TV
07:00 Op de vlucht
07:25 RegioNed Weekend
07:45 Verborgen Schatten van Houten
07:55 Tekst TV
08:00 Utrecht Beweegt: BlijF Fit
08:15 Op de vlucht
08:40 RegioNed
08:55 Tekst TV
09:00 Utrecht Beweegt: BlijF Fit
09:15 Op de vlucht
09:40 RegioNed
09:55 Tekst TV
10:00 Utrecht Beweegt: BlijF Fit
10:15 Op de vlucht
10:40 RegioNed
10:55 Tekst TV
11:00 Op de vlucht
11:25 RegioNed Weekend
11:45 Verborgen Schatten van Houten
11:55 Tekst TV
12:00 Op de vlucht
12:25 RegioNed Weekend
12:45 Verborgen Schatten van Houten
12:55 Tekst TV
13:00 Natuurlijk Zoëy
13:15 Op de vlucht
13:35 RegioNed Weekend
13:55 Tekst TV
14:00 Natuurlijk Zoëy
14:15 Op de vlucht
14:35 RegioNed Weekend
14:55 Tekst TV
15:00 Natuurlijk Zoëy
15:15 Op de vlucht
15:35 RegioNed Weekend
15:55 Tekst TV
16:00 Natuurlijk Zoëy
16:15 Op de vlucht
16:35 RegioNed Weekend
16:55 Tekst TV
17:00 UVandaag
17:15 Natuurlijk Zoëy
17:30 RegioNed Weekend
17:55 Tekst TV
18:00 UVandaag
18:15 Natuurlijk Zoëy
18:30 RegioNed Weekend
18:55 Tekst TV
19:00 UVandaag
19:15 Natuurlijk Zoëy
19:30 RegioNed Weekend
19:55 Tekst TV
20:00 UVandaag
20:15 Natuurlijk Zoëy
20:30 RegioNed Weekend
20:55 Tekst TV
21:00 UVandaag
21:15 Natuurlijk Zoëy
21:30 RegioNed Weekend
21:55 Tekst TV
22:00 UVandaag
22:15 Natuurlijk Zoëy
22:30 RegioNed Weekend
22:55 Tekst TV
23:00 UVandaag
23:15 Natuurlijk Zoëy
23:30 RegioNed Weekend
23:55 Tekst TV
00:00 UVandaag
00:15 Natuurlijk Zoëy
00:30 RegioNed Weekend
00:55 Tekst TV
01:00 UVandaag
01:15 Natuurlijk Zoëy
01:30 RegioNed Weekend
01:55 Tekst TV
02:00 UVandaag
02:15 Natuurlijk Zoëy
02:55 Tekst TV
03:00 UVandaag
03:15 Natuurlijk Zoëy
03:55 Tekst TV
04:00 UVandaag
04:15 Natuurlijk Zoëy
04:55 Tekst TV
05:00 UVandaag
05:15 Natuurlijk Zoëy
05:55 Tekst TV
00:00 NH Nieuws
00:08 Verdwenen Kastelen
00:25 RegioNed
00:32 NH Nieuws
00:40 Verdwenen Kastelen
01:00 NH Nieuws
01:08 Verdwenen Kastelen
01:25 RegioNed
01:32 NH Nieuws
01:40 Verdwenen Kastelen
02:00 NH Nieuws
02:08 Verdwenen Kastelen
02:25 RegioNed
02:32 NH Nieuws
02:40 Verdwenen Kastelen
03:00 NH Nieuws
03:08 Verdwenen Kastelen
03:25 RegioNed
03:32 NH Nieuws
03:40 Verdwenen Kastelen
04:00 NH Nieuws
04:08 Verdwenen Kastelen
04:25 RegioNed
04:32 NH Nieuws
04:40 Verdwenen Kastelen
05:00 NH Nieuws
05:08 Verdwenen Kastelen
05:25 RegioNed
05:32 NH Nieuws
05:40 Verdwenen Kastelen
06:00 De Ontbijttafel
07:00 De Ontbijttafel
08:00 De Ontbijttafel
09:00 NH Nieuws
09:11 Verdwenen Kastelen
09:28 RegioNed
09:34 NH Nieuws
09:42 Verdwenen Kastelen
10:00 NH Nieuws
10:11 Verdwenen Kastelen
10:28 RegioNed
10:34 NH Nieuws
10:42 Verdwenen Kastelen
11:00 NH Nieuws
11:11 Verdwenen Kastelen
11:28 RegioNed
11:34 NH Nieuws
11:42 Verdwenen Kastelen
12:00 June tot Twee
13:00 June tot Twee
14:00 Goeiemiddag !
15:00 Goeiemiddag !
16:00 Vandaag de dag
17:00 NH Nieuws
17:11 NH Sport
17:25 RegioNed
17:29 NH Nieuws
17:40 NH Sport
17:54 RegioNed
18:00 NH Nieuws
18:11 NH Sport
18:25 RegioNed
18:29 NH Nieuws
18:40 NH Sport
18:54 RegioNed
19:00 NH Nieuws
19:11 NH Sport
19:25 RegioNed
19:29 NH Nieuws
19:40 NH Sport
19:54 RegioNed
20:00 NH Nieuws
20:11 NH Sport
20:25 RegioNed
20:29 NH Nieuws
20:40 NH Sport
20:54 RegioNed
21:00 NH Nieuws
21:11 NH Sport
21:25 RegioNed
21:29 NH Nieuws
21:40 NH Sport
21:54 RegioNed
22:00 NH Nieuws
22:11 NH Sport
22:25 RegioNed
22:29 NH Nieuws
22:40 NH Sport
22:54 RegioNed
23:00 NH Nieuws
23:11 NH Sport
23:25 RegioNed
23:29 NH Nieuws
23:40 NH Sport
23:54 RegioNed
00:00 NH Nieuws
00:08 NH Sport
00:22 RegioNed
00:30 NH Nieuws
00:38 NH Sport
00:51 RegioNed
01:00 NH Nieuws
01:08 NH Sport
01:22 RegioNed
01:30 NH Nieuws
01:38 NH Sport
01:51 RegioNed
02:00 NH Nieuws
02:08 NH Sport
02:22 RegioNed
02:30 NH Nieuws
02:38 NH Sport
02:51 RegioNed
03:00 NH Nieuws
03:08 NH Sport
03:22 RegioNed
03:30 NH Nieuws
03:38 NH Sport
03:51 RegioNed
04:00 NH Nieuws
04:08 NH Sport
04:22 RegioNed
04:30 NH Nieuws
04:38 NH Sport
04:51 RegioNed
05:00 NH Nieuws
05:08 NH Sport
05:22 RegioNed
05:30 NH Nieuws
05:38 NH Sport
05:51 RegioNed
00:00 Weekoverzicht
00:25 Weekoverzicht
00:50 Rijnmond Reels
01:00 Weekoverzicht
01:25 Weekoverzicht
01:50 Rijnmond Reels
02:00 Weekoverzicht
02:25 Weekoverzicht
02:50 Rijnmond Reels
03:00 Weekoverzicht
03:25 Weekoverzicht
03:50 Rijnmond Reels
04:00 Weekoverzicht
04:25 Weekoverzicht
04:50 Rijnmond Reels
05:00 Weekoverzicht
05:25 Weekoverzicht
05:50 Rijnmond Reels
06:00 Weekoverzicht
06:25 Weekoverzicht
06:50 Rijnmond Reels
07:00 Weekoverzicht
07:26 Weekoverzicht
07:51 Rijnmond Reels
08:00 Weekoverzicht
08:26 Weekoverzicht
08:51 Rijnmond Reels
09:00 Weekoverzicht
09:26 Weekoverzicht
09:51 Rijnmond Reels
10:00 Weekoverzicht
10:26 Weekoverzicht
10:51 Rijnmond Reels
11:00 Weekoverzicht
11:26 Weekoverzicht
11:51 Rijnmond Reels
12:00 Weekoverzicht
12:26 Weekoverzicht
12:51 Rijnmond Reels
13:00 Weekoverzicht
13:26 Weekoverzicht
13:51 Rijnmond Reels
14:00 Weekoverzicht
14:26 Weekoverzicht
14:51 Rijnmond Reels
15:00 Weekoverzicht
15:26 Weekoverzicht
15:51 Rijnmond Reels
16:00 Weekoverzicht
16:26 Weekoverzicht
16:51 Rijnmond Reels
17:00 Rijnmond Vandaag
17:17 FC Rijnmond
18:00 Rijnmond Vandaag
18:17 FC Rijnmond
19:00 Rijnmond Vandaag
19:17 FC Rijnmond
20:00 Rijnmond Vandaag
20:17 FC Rijnmond
21:00 Rijnmond Vandaag
21:17 FC Rijnmond
22:00 Rijnmond Vandaag
22:17 FC Rijnmond
23:00 Rijnmond Vandaag
23:17 FC Rijnmond
00:00 Rijnmond Vandaag
00:13 FC Rijnmond
00:49 Rijnmond Reels
01:00 Rijnmond Vandaag
01:13 FC Rijnmond
01:49 Rijnmond Reels
02:00 Rijnmond Vandaag
02:13 FC Rijnmond
02:49 Rijnmond Reels
03:00 Rijnmond Vandaag
03:13 FC Rijnmond
03:49 Rijnmond Reels
04:00 Rijnmond Vandaag
04:13 FC Rijnmond
04:49 Rijnmond Reels
05:00 Rijnmond Vandaag
05:13 FC Rijnmond
05:49 Rijnmond Reels
00:00 Nacht programmering
00:30 Niets Is Onmogelijk
07:00 Westdoc
07:23 TV West Weekoverzicht
07:45 RegioNed
08:00 Westdoc
08:23 TV West Weekoverzicht
08:45 RegioNed
09:00 Westdoc
09:23 TV West Weekoverzicht
09:45 RegioNed
10:00 Westdoc
10:23 TV West Weekoverzicht
10:45 RegioNed
11:00 TV West Sport
11:23 TV West Weekoverzicht
11:45 RegioNed
12:00 NOS Journaal
12:15 TV West Sport
12:36 TV West Weekoverzicht
13:00 Westdoc
13:23 TV West Weekoverzicht
13:45 RegioNed
14:00 TV West Sport
14:23 TV West Weekoverzicht
14:45 RegioNed
15:00 NOS Journaal
15:20 TV West Sport
15:36 TV West Weekoverzicht
16:00 TV West Sport
16:23 TV West Weekoverzicht
16:45 RegioNed
17:00 Groen Hart, het begeerde land
17:30 West Vandaag
17:50 RegioNed
18:00 Groen Hart, het begeerde land
18:30 West Vandaag
18:50 RegioNed
19:00 Groen Hart, het begeerde land
19:30 West Vandaag
19:50 RegioNed
20:00 NOS Journaal
20:30 West Vandaag
20:50 RegioNed
21:00 Groen Hart, het begeerde land
21:30 West Vandaag
21:50 RegioNed
22:00 Groen Hart, het begeerde land
22:30 West Vandaag
22:50 RegioNed
23:00 Groen Hart, het begeerde land
23:30 West Vandaag
23:50 RegioNed
00:00 Nacht programmering
00:30 Niets Is Onmogelijk
00:00 Nachtcarrousel
04:00 Nachtcarrousel
06:00 L1 Radio Live op TV
10:00 L1 Radio Live op TV
13:00 L1 Nieuws
13:15 Ein oet 100
13:20 RegioNed
13:30 Op verzeuk op bezeuk
13:55 Natuur en Zo
14:20 RegioNed
14:30 Op verzeuk op bezeuk
15:00 NOS Journaal
15:15 Natuur en Zo
15:40 AvondGasten Europa
16:05 Ein oet 100
16:15 Óngerwaeg
16:30 Op verzeuk op bezeuk
17:00 RegioNed
17:15 Óngerwaeg
17:30 L1 Nieuws
17:50 Ein oet 100
18:00 AvondGasten Europa
18:30 L1 Nieuws
18:50 Ein oet 100
19:00 Tafel Voetbal
19:30 L1 Nieuws
19:50 Ein oet 100
20:00 NOS Journaal
20:30 L1 Nieuws
20:50 Ein oet 100
21:00 Tafel Voetbal
21:30 L1 Nieuws
21:50 Ein oet 100
22:00 RegioNed
22:15 Óngerwaeg
22:30 L1 Nieuws
22:50 Ein oet 100
23:00 Tafel Voetbal
23:30 L1 Nieuws
23:50 Ein oet 100
00:00 Nachtcarrousel
04:00 Nachtcarrousel
00:25 Brabant Nieuws
00:33 Weer
00:35 Kraak
01:14 Nachtprogrammering
07:00 Brabant Nieuws
07:06 Brabant Nieuws
07:12 Brabant Nieuws
07:18 Brabant Nieuws
07:24 Brabant Nieuws
07:30 Brabant Nieuws
07:36 Brabant Nieuws
07:42 Brabant Nieuws
07:48 Brabant Nieuws
07:54 Brabant Nieuws
08:00 Brabant Nieuws
08:06 Brabant Nieuws
08:12 Brabant Nieuws
08:18 Brabant Nieuws
08:24 Brabant Nieuws
08:30 Brabant Nieuws
08:36 Brabant Nieuws
08:42 Brabant Nieuws
08:48 Brabant Nieuws
08:54 Brabant Nieuws
09:00 Brabant Nieuws
09:06 Brabant Nieuws
09:12 Brabant Nieuws
09:18 Brabant Nieuws
09:24 Brabant Nieuws
09:30 Brabant Nieuws
09:36 Brabant Nieuws
09:42 Brabant Nieuws
09:48 Brabant Nieuws
09:54 Brabant Nieuws
10:00 Brabants Bont
12:57 RegioNed
13:07 Kraak
13:46 RegioNed
13:56 Kraak
14:35 RegioNed
14:45 RegioNed
15:00 NOS journaal met regionieuws
15:19 RegioNed
15:29 Kraak
16:08 RegioNed
16:21 Kraak
17:00 Bureau Brabant
17:15 Zinderend Zuiden
17:30 Brabant Nieuws
17:43 Weer
17:45 Brabant Vandaag
17:52 BrabantQuiz
18:00 Bureau Brabant
18:15 Zinderend Zuiden
18:30 Brabant Nieuws
18:43 Weer
18:45 Brabant Vandaag
18:52 BrabantQuiz
19:00 Bureau Brabant
19:15 Zinderend Zuiden
19:30 Brabant Nieuws
19:43 Weer
19:45 Brabant Vandaag
19:52 BrabantQuiz
20:00 NOS Journaal
20:30 Brabant Nieuws
20:43 Weer
20:45 Brabant Vandaag
20:52 BrabantQuiz
21:00 Bureau Brabant
21:15 Zinderend Zuiden
21:30 Brabant Nieuws
21:43 Weer
21:45 Brabant Vandaag
21:52 BrabantQuiz
22:00 Bureau Brabant
22:15 Zinderend Zuiden
22:30 Brabant Nieuws
22:43 Weer
22:45 Brabant Vandaag
22:52 BrabantQuiz
23:00 Bureau Brabant
23:15 Zinderend Zuiden
23:30 Brabant Nieuws
23:43 Weer
23:45 Brabant Vandaag
23:52 BrabantQuiz
00:00 Bureau Brabant
00:13 Zinderend Zuiden
00:24 Brabant Nieuws
00:34 Weer
00:36 Brabant Vandaag
00:43 BrabantQuiz
00:47 Nachtprogrammering
00:00 Tekst televisie
06:00 Zeeland wordt Wakker (kijkradio)
09:00 Goedemorgen Zeeland (kijkradio)
12:00 Zeeland Nu (kijkradio)
13:00 Tekst televisie
16:00 Zeeland komt Thuis (kijkradio)
17:00 Zeeland Nu
17:13 In beweging
17:22 Het Weer
17:24 Uit in Zeeland
17:27 Verzeeuwigd
17:30 Zeeland Nu
17:43 RegioNed
17:52 Het Weer
17:54 Uit in Zeeland
17:57 Verzeeuwigd
18:00 Zeeland Nu
18:13 In beweging
18:22 Het Weer
18:24 Uit in Zeeland
18:27 Verzeeuwigd
18:30 Zeeland Nu
18:43 RegioNed
18:52 Het Weer
18:54 Uit in Zeeland
18:57 Verzeeuwigd
19:00 Zeeland Nu
19:13 In beweging
19:22 Het Weer
19:24 Uit in Zeeland
19:27 Verzeeuwigd
19:30 Zeeland Nu
19:43 RegioNed
19:52 Het Weer
19:54 Uit in Zeeland
19:57 Verzeeuwigd
20:00 Zeeland Nu
20:13 In beweging
20:22 Het Weer
20:24 Uit in Zeeland
20:27 Verzeeuwigd
20:30 Zeeland Nu
20:43 RegioNed
20:52 Het Weer
20:54 Uit in Zeeland
20:57 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu
21:13 In beweging
21:22 Het Weer
21:24 Uit in Zeeland
21:27 Verzeeuwigd
21:30 Zeeland Nu
21:43 RegioNed
21:52 Het Weer
21:54 Uit in Zeeland
21:57 Verzeeuwigd
22:00 Zeeland Nu
22:13 In beweging
22:22 Het Weer
22:24 Uit in Zeeland
22:27 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu
22:43 RegioNed
22:52 Het Weer
22:54 Uit in Zeeland
22:57 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland Nu
23:13 In beweging
23:22 Het Weer
23:24 Uit in Zeeland
23:27 Verzeeuwigd
23:30 Zeeland Nu
23:43 RegioNed
23:52 Het Weer
23:54 Uit in Zeeland
23:57 Verzeeuwigd
00:00 Tekst televisie
00:10 Thuis
00:35 De Zevende Dag
02:35 Journaallus
06:00 Radio2 op VRT 1: Goeiemorgen, morgen!
09:00 Radio2 op VRT 1: winwin
10:00 Radio2 op VRT 1: Ann&Daan
11:00 Lentebeelden
12:15 Dagelijkse kost
12:30 Blokken
13:00 VRT NWS journaal 13u
13:25 Het weer
13:30 Iedereen beroemd
13:55 Thuis
14:20 De inzichten
15:05 Clips
15:15 Baptiste
16:10 On the wing
17:00 Witse
18:04 VRT NWS Update
18:06 Het weer
18:10 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 VRT NWS journaal 19u
19:45 Iedereen beroemd
20:10 Het weer
20:15 Thuis
20:45 Door de bomen
21:25 Amai zeg wauw
22:15 VRT NWS laat
22:40 Het weer
22:45 Restaurant Misverstand
23:32 Eurodreams
23:35 Thuis
00:00 Dagelijkse kost
00:15 Journaallus
00:35 Nachtlus
07:30 Ketnet Junior
12:30 Lentebeelden
13:30 Ketnet Junior
16:00 Radio 1: De wereld vandaag
18:00 Chernobyl: The New Evidence
18:45 Kinderen van de migratie
19:35 The Office
20:00 Terzake
20:35 De Afspraak
21:20 Als je eens wist
22:15 Extra Time
23:15 Zingen is goud
23:30 The Wimbledon Kidnapping
00:15 Nachtlus
00:20 Nachtlus
00:00 In Gesprek op 7
00:30 Euro Spirit
01:00 Joyce Meyer
01:30 Zien en leven
02:00 In Touch
03:00 Hour of Power
04:00 Zien en leven
04:30 Arjan en Efi Knevel
05:00 Without Limits
05:30 Israel: The Prophetic Connection
06:00 7th Street Theater
06:30 Zien en leven
07:00 Auto B. Good
07:11 De Boekenberg
07:18 De Boekenberg
07:30 Joseph Prince
08:00 Joyce Meyer
08:30 Kom Zing Mee
09:00 Hour of Power
10:00 In Touch
11:00 Thuis
12:00 Euro Spirit
12:30 Arjan en Efi Knevel
13:00 Zien en leven
13:30 7th Street Theater
14:00 Drive Thru History
14:30 Opwekking Praise 2020
15:00 Joseph Prince
15:30 In Touch
16:30 Zien en leven
17:00 Krummel
17:32 Chi Rho
18:00 The 700 Club
18:30 Waarom Eindtijd
19:00 Israel: The Prophetic Connection
19:30 Gods Geest in Actie
20:00 Illuminations
20:30 Uitgelicht!
21:00 Totdat Hij komt
22:00 Joyce Meyer
22:30 The 700 Club
23:00 Uitgelicht!
23:30 Antwoorden met Bayless Conley
00:00 Joseph Prince
00:30 Israel: The Prophetic Connection
01:00 Joyce Meyer
01:30 Gods Geest in Actie
02:00 The 700 Club
02:30 Uitgelicht!
03:00 Totdat Hij komt
04:00 Gods Geest in Actie
04:30 Antwoorden met Bayless Conley
05:00 Uitgelicht!
05:30 Israel: The Prophetic Connection
00:36 Mom, her ladyfriend and I
02:05 Erik & Erika
03:36 The Secret Diaries of Miss Anne Lister
05:01 SIGN OFF
06:00 SIGN OFF
07:00 Tommy Teleshopping
08:31 You and the Night
10:05 Cairo Time
11:00 Tommy Teleshopping
13:00 OUTmusic
14:00 Tommy Teleshopping
16:00 OUTmusic
17:01 My Dear Handyman
17:46 My Dear Handyman
18:33 Not Your Typical Queen
18:40 Finding Prince Charming
19:21 Finding Prince Charming
20:04 Paradise Falls
20:30 Paradise Falls
20:55 Toy Boy
22:07 Veneno
23:12 The making of Veneno
23:49 Gay Positive
00:44 Paradise Falls
01:09 Paradise Falls
01:34 Toy Boy
01:51 Toy Boy
03:05 Veneno
04:03 SIGN OFF
00:00 Youth
01:00 Show Musikal
04:00 Home team
05:00 Nieuws Aruba
05:30 Wega di Number Korsou
06:00 BAM
07:00 Tele Curacao
12:00 TCFM
14:00 Herensia
15:00 Bonochi Korsou
16:00 Punto final
17:00 Desiree
18:00 Music Varia
18:30 Moru Bondia
21:30 Mainta
23:00 Dune un Chens
00:00 Nieuws Curacao
00:30 Bo Trai Merdia
03:00 We talk
04:00 Nieuws Aruba
05:00 Nieuws Suriname
00:40 The Women's Football Show
01:25 Match of the Day: Top 10
01:55 Weather for the Week Ahead
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 My Right to Die
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 Breakfast
10:30 Morning Live
11:45 Big Little Crimes
12:15 Homes Under the Hammer
13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One
14:30 BBC London
14:45 Doctors
15:15 Money for Nothing
16:00 Escape to the Country
16:45 Garden Rescue
17:30 Bridge of Lies
18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six
19:30 BBC London
19:55 Party Election Broadcast
20:00 The One Show
20:30 EastEnders
21:00 Panorama
21:30 The Bidding Room
22:00 Blue Lights
23:00 BBC News at Ten
23:30 BBC London
23:40 Have I Got a Bit More News for You
00:25 Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
01:25 The Repair Shop
02:25 Weather for the Week Ahead
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Inseparable Sisters
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
00:00 Dopesick
01:00 World Championship Snooker
01:50 World Championship Snooker
03:50 Blue Lights
04:50 Question Time
05:50 This Is BBC TWO
07:30 Bargain Hunt
08:15 Money for Nothing
09:00 MasterChef
10:00 BBC News
13:15 Politics Live
14:00 Live: World Championship Snooker
19:00 Richard Osman's House of Games
19:30 Great Coastal Railway Journeys
20:00 Live: World Championship Snooker
21:00 Remarkable Places to Eat
22:00 Pompeii: The New Dig
23:00 Mortimer and Whitehouse: Gone Fishing
23:30 Newsnight
00:10 BBC Weather
00:15 World Championship Snooker
01:05 World Championship Snooker
03:05 Countryfile
04:00 Rick Stein's Food Stories
04:30 How to With John Wilson
05:00 How to With John Wilson
05:30 This Is BBC TWO
00:20 Bad Education
00:50 Bad Education
01:20 Dinosaur
01:45 Dinosaur
02:15 Body on the Beach: What Happened to Annie?
02:45 Body on the Beach: What Happened to Annie?
03:15 Ibiza: Secrets of the Party Island
04:00 Bad Education
04:30 Bad Education
05:00 This is BBC Three
06:30 This is BBC Three
08:00 Shaun the Sheep
08:10 Danger Mouse
08:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
08:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
08:45 Newsround
08:55 Grizzy and The Lemmings
09:00 Grizzy and The Lemmings
09:10 Odd Squad
09:25 Monster Loving Maniacs
09:35 Operation Ouch!
10:05 The Football Academy
10:30 Jamie Johnson
11:00 Millie Inbetween
11:28 Shark Bites
11:30 The Dengineers
12:00 Bitesize Daily: 9-11 Year Olds
12:20 Nine Minute Ninja
12:30 Fierce Earth
13:00 Andy's Prehistoric Adventures
13:15 Go Jetters
13:25 Danger Mouse
13:35 Danger Mouse
13:50 Octonauts
14:00 Waffle the Wonder Dog
14:10 Supertato
14:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
14:30 Grizzy and The Lemmings
14:40 Summer Camp Island
14:50 So Awkward
15:15 One Zoo Three
15:40 One Zoo Three
16:00 Pokémon: Sun & Moon
16:25 Danger Mouse
16:35 Shaun the Sheep
16:40 Ninja Express
16:55 Taffy
17:00 Grizzy and The Lemmings
17:10 Grizzy and The Lemmings
17:15 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:30 Monster Loving Maniacs
17:40 Odd Squad
17:55 Total Dramarama
18:05 Total Dramarama
18:15 Pokémon Horizons: The Series
18:40 Dragons: The Nine Realms
19:00 A Kind of Spark
19:25 A Kind of Spark
19:48 Silverpoint
19:50 Sketchy Comedy
19:58 This is CBBC!
20:00 The Next Step
20:20 The Next Step
20:45 The Catch-Up
20:50 BBC Comedy Short Films
21:00 Gavin & Stacey
21:30 Gavin & Stacey
22:00 Ibiza: Secrets of the Party Island
22:40 High: Confessions of an Ibiza Drug Mule
23:15 High: Confessions of an Ibiza Drug Mule
23:50 Man Like Mobeen
00:15 Man Like Mobeen
00:40 Man Like Mobeen
01:05 Gavin & Stacey
01:35 Gavin & Stacey
02:05 BBC Comedy Short Films
02:15 Ibiza: Secrets of the Party Island
03:00 Ibiza: Secrets of the Party Island
03:45 High: Confessions of an Ibiza Drug Mule
04:20 High: Confessions of an Ibiza Drug Mule
04:55 This is BBC Three
00:00 Alex Higgins: The People's Champion
01:00 Victorian Sensations
02:00 A Victorian Scandal: The Rudest Book in Britain
02:30 Rick Stein's Long Weekends
03:30 Snooker: World Championship
04:30 This is BBC Four
06:30 This is BBC Four
19:58 This is BBC Four
20:00 Great Australian Railway Journeys
21:00 Snooker: World Championship
23:00 Civilisation
23:50 Civilisation
00:40 imagine...
01:50 Great Australian Railway Journeys
02:50 A Victorian Scandal: The Rudest Book in Britain
03:20 This is BBC Four
00:40 McDonald and Dodds
02:35 Murdoch Mysteries
03:25 Murdoch Mysteries
04:15 The Madame Blanc Mysteries
05:05 Truelove
06:00 All Creatures Great and Small
07:05 Midsomer Murders
08:10 Midsomer Murders
09:15 Murdoch Mysteries
10:15 Death in Paradise
11:30 Midsomer Murders
12:30 Midsomer Murders
13:25 Father Brown
14:25 Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
15:25 Midsomer Murders
16:25 Midsomer Murders
17:30 Death in Paradise
18:50 Death in Paradise
20:00 Murdoch Mysteries
21:00 Beyond Paradise
22:20 Harry Wild
23:15 Silent Witness
00:20 Father Brown
01:30 Father Brown
02:25 The Following Events are Based on a Pack of Lies
03:25 Rosemary and Thyme
04:10 Beyond Paradise
05:10 Silent Witness
01:38 Tagesschau
01:40 Warum ich meinen Boss entführte
03:13 Tagesschau
03:15 Caren Miosga
04:15 Brisant
04:43 Tagesschau
04:45 Weltspiegel
05:30 ZDF-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert und Staller
09:55 Tagesschau
10:00 Meister des Alltags
10:30 Wer weiß denn sowas?
11:15 ARD-Buffet
12:00 Tagesschau
12:10 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Frag mich was Leichteres!
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas?
18:50 Morden im Norden
19:45 Wissen vor acht - Zukunft
19:50 Wetter vor acht
19:55 Wirtschaft vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Die Merz-Strategie - Wohin steuert die CDU?
21:15 Hart aber fair
22:25 Tagesthemen
23:00 ARD Wissen
23:45 ARD History
00:30 Tagesschau
00:40 Tatort
02:13 Tagesschau
02:15 Hart aber fair
03:25 ARD History
04:10 Brisant
04:28 Tagesschau
04:30 Die Merz-Strategie - Wohin steuert die CDU?
05:30 ZDF-Morgenmagazin
00:30 heute Xpress
00:35 Bericht vom Parteitag der FDP
00:50 Detective Grace
02:20 Detective Grace
03:45 Nachtschicht
05:15 zdf.formstark
05:30 ZDF-Morgenmagazin
09:00 heute Xpress
09:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Stuttgart
12:00 heute
12:10 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rosenheim-Cops
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
18:00 SOKO Hamburg
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 WISO
20:15 Der Kommissar und die Angst
21:45 heute-journal
22:15 Die Spur der Knochen
23:55 heute journal update
00:10 Höllental
01:00 Höllental
01:45 Höllental
02:30 Dan Sommerdahl - Tödliche Idylle
04:00 Die Rosenheim-Cops
04:45 zdf.formstark
04:50 hallo deutschland
05:30 ZDF-Morgenmagazin
00:20 Hubert und Staller
01:10 Hubert und Staller
02:00 Rockpalast
03:05 Jazzline
04:20 west.art
04:50 Presseclub
05:35 Abenteuer Erde
06:20 Tiere suchen ein Zuhause
07:20 Trans: I Got Life
07:50 Planet Schule
08:20 Wissen macht Ah!
08:45 neuneinhalb
08:55 Gefragt - Gejagt
09:40 Aktuelle Stunde
10:25 WESTPOL
10:55 Planet Wissen
11:55 Das Waisenhaus für wilde Tiere
12:45 WDR aktuell
13:00 Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:50 Panda, Gorilla & Co.
14:20 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
16:00 WDR aktuell
16:15 Hier und heute
18:00 Regionalprogramm
18:15 Servicezeit
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Land und lecker
21:00 Garten und lecker
21:45 WDR aktuell
22:15 Mitternachtsspitzen
23:15 Gute Unterhaltung
00:00 Quizduell - Olymp
00:45 Quizduell - Olymp
01:30 Quizduell - Olymp
02:15 Quizduell - Olymp
03:00 Erlebnisreisen
03:25 Lokalzeit aus Köln
03:55 Lokalzeit aus Aachen
04:25 Lokalzeit aus Düsseldorf
04:55 Lokalzeit Bergisches Land
05:25 Lokalzeit Ruhr
05:50 Lokalzeit aus Dortmund
00:05 Quizduell - Olymp
00:55 Caren Miosga
01:55 Hanseblick
02:40 die nordstory
03:40 die nordreportage
04:10 die nordreportage
04:40 die nordreportage
05:10 DAS!
05:55 Elefant, Tiger & Co
06:20 Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie
06:50 Rasch durch den Garten - Gärtnern für jedermann
07:20 Rote Rosen
08:10 Sturm der Liebe
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Einfach genial!
11:55 42 - Die Antwort auf fast alles
12:25 In aller Freundschaft
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00 NDR Info
14:10 Der Dicke
15:00 die nordstory
16:00 NDR Info
16:15 Unterwegs auf der Luftlinie
17:00 NDR Info
17:10 Leopard, Seebär & Co.
18:00 Regionalprogramm
18:15 die nordreportage
18:45 DAS!
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Markt
21:00 Die Tricks...
21:45 NDR Info
22:00 NDR Story
22:45 NDR Kultur - Das Journal
23:15 Die Kinder des Monsieur Mathieu
00:45 Die Tricks...
01:30 Weltbilder
02:00 NDR Kultur - Das Journal
02:30 Mein Norden
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen
05:15 DAS!
00:20 The Hunt
02:05 CSI: Vegas
02:55 CSI: Vegas
03:50 CSI: Vegas
04:35 CSI: Vegas
05:20 CSI: Vegas
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:30 Unter uns
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
15:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:00 Verklag mich doch!
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:05 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Wer wird Millionär?
22:15 RTL Direkt
22:35 Wer wird Millionär?
23:20 Spiegel TV
00:00 RTL Nachtjournal
00:33 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:35 Alltagskämpfer - So tickt Deutschland!
01:20 Seitenwechsel - Die Welt mit anderen Augen sehen
01:45 CSI: Miami
02:35 CSI: Miami
03:20 Der Blaulicht Report
03:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
02:10 Wonder Woman 1984
04:50 talk talk talk
05:15 taff weekend
06:25 Galileo X-Plorer: Wohnträume - Die spektakulärsten Häuser der Welt (6)
07:25 Young Sheldon
07:50 Young Sheldon
08:15 The Great Indoors
08:40 The Great Indoors
09:10 Scrubs - Die Anfänger
09:35 Scrubs - Die Anfänger
10:05 Scrubs - Die Anfänger
10:30 Scrubs - Die Anfänger
11:00 Scrubs - Die Anfänger
11:25 Friends
11:55 Friends
12:20 Friends
12:50 Friends
13:20 Friends
13:45 Modern Family
14:15 Modern Family
14:40 Modern Family
15:05 Modern Family
15:35 The Big Bang Theory
16:05 The Big Bang Theory
16:30 The Big Bang Theory
17:00 taff
18:00 ProSieben :newstime
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
19:05 Galileo
20:15 Young Sheldon
20:40 Young Sheldon
21:05 How I Met Your Father
21:35 How I Met Your Father
22:00 How I Met Your Father
22:30 Quantum Leap - Zurück in die Vergangenheit
23:20 Young Sheldon
23:45 Young Sheldon
00:10 The Big Bang Theory
00:40 The Big Bang Theory
01:05 Call Me Kat
01:30 Call Me Kat
01:50 How I Met Your Father
02:15 How I Met Your Father
02:40 How I Met Your Father
03:00 ProSieben :newstime
03:05 Quantum Leap - Zurück in die Vergangenheit
03:50 The Great Indoors
04:10 The Great Indoors
04:30 Ghosted
04:50 Ghosted
05:10 talk talk talk
05:35 taff
01:25 War Dogs
03:15 The Hole - Die geheimnisvolle Falltür
04:45 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
14:00 Auf Streife - Die Spezialisten
15:00 Auf Streife - Die Spezialisten
16:00 Unser Leben, unser Geld
17:00 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
17:30 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
18:00 NOTRUF
19:00 Das Küstenrevier
19:45 SAT.1 :newstime
20:15 Über Geld spricht man doch!
22:20 Big Brother
23:20 Big Brother
00:00 Big Brother
00:35 Big Brother
01:15 Big Brother
01:50 Big Brother
02:30 Big Brother
03:00 So gesehen
03:05 Auf Streife
03:50 Auf Streife
04:40 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
00:39 Le journal Afrique
01:05 La fille dans les bois
02:38 Calais, cité des dentelliers
03:31 Objectif Monde L'hebdo
03:57 Vengeance
04:23 Internationales
05:17 Le dessous des cartes
05:29 Suisse en scène
05:58 Le 6h00 info
06:24 La météo
06:29 Télématin
06:46 Appelle-moi Poésie
06:50 Télématin
07:29 Télématin
07:51 #vf
07:56 Merci professeur !
08:00 Le journal de Radio-Canada
08:22 Oh ! Biz'art
08:25 TV5MONDE, le journal
08:37 Ernest et Célestine
08:49 L'Afrik en conte
09:02 Marika
09:11 Oscar et Malika, toujours en retard
09:22 Oscar et Malika, toujours en retard
09:34 Vachement normand!
10:01 C'est du Belge
10:25 Papilles
10:54 Le journal de l'économie, entreprises
11:00 TV5MONDE, le journal
11:14 La météo
11:18 Un si grand soleil
11:41 Femmes humoristes
11:45 Tout le monde veut prendre sa place
12:30 Summer of Revolution
13:23 L'été taré de GuiHome
13:30 Le Journal de la RTBF
13:59 Chez Nadette
14:03 L'impasse
15:40 Hep taxi !
16:11 Un si grand soleil
16:34 Questions pour un champion
17:07 Le Point
18:00 64 minutes, le monde en Français
18:23 Le journal de l'économie
18:27 La météo
18:30 L'invité
18:39 Les petits meurtres d'Agatha Christie
20:10 Terra artistika
20:24 #vf
20:30 Le journal de France 2
20:56 La météo
21:00 Secrets d'Histoire
22:52 Le journal de la RTS
23:18 La météo
23:21 L'actu
23:52 Petite maman
01:03 Le journal Afrique
01:29 La météo
01:32 Les silencieux
01:52 Allégresse
02:11 Le mobilier
02:27 Poupées de chair
02:45 Paris-Bruxelles
03:05 Le Point
03:58 Vengeance
04:24 C dans l'air
05:30 Bonne santé !
05:58 Le 6h00 info
00:20 Body & Soul: Spiritual Sports
01:00 Body & Soul: Yoga
03:00 Escape: Beautiful Landscapes
05:00 Body & Soul: Spiritual Sports
06:00 Pilates
06:30 Fitness Class
07:00 Fitness
07:45 Stretching
08:20 Fresh Yoga
09:05 Yoga for Kids
09:10 Yoga for Kids
09:15 Yoga for Kids
09:20 My Zen Trendy
09:45 My Zen Trendy
10:15 Life Changes: My Zen People
10:25 My Zen People
10:40 Earth From Above
11:35 Julie's Frenchy Cookbook
12:30 Luana's Kitchen
13:00 My Day Dubai
13:30 Julie's Frenchy Cookbook
14:25 Deco Masters
15:20 Total Immersion in a Maternity Hospital
16:30 Fresh Yoga
17:15 Fitness Class
17:45 Yoga for Kids
17:50 Yoga for Kids
17:55 Yoga for Kids
18:00 Body & Soul: Yoga
18:25 Julie's Frenchy Cookbook
19:20 Total Immersion in a Maternity Hospital
20:30 Deco Masters
21:25 Luana's Kitchen
21:55 Julie's Frenchy Cookbook
22:50 Massages
23:30 Body & Soul: Yoga
00:00 Body & Soul: Spiritual Sports
01:00 Body & Soul: Yoga
03:00 Escape: Beautiful Landscapes
05:00 Body & Soul: Spiritual Sports
00:15 Die Bruce Lee-Story - Be water!
01:55 Tugan Sochijew dirigiert die Wiener Philharmoniker - Rimski
03:45 Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
04:01 ARTE 360° Reportage
05:25 28 Minuten
06:10 Mit offenen Augen
06:25 Arte Journal Junior
06:30 ARTE 360° Reportage
07:25 Stadt Land Kunst
08:10 Stadt Land Kunst
09:00 Forschung, Fake und faule Tricks
10:35 Wildwechsel - Tiere auf Achse
11:30 Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
12:05 Re:
12:40 Stadt Land Kunst
13:25 Stadt Land Kunst
14:15 Die Beichte
16:55 Aal und Co - Süßwasserwelten der Niederlande
17:50 Planet im Wandel
18:35 Planet im Wandel
19:20 Arte Journal
19:40 Re:
20:15 Der Sträfling und die Witwe
21:40 Brainwashed - Sexismus im Kino
23:25 Filibus - The Mysterious Air Pirate
00:40 Everything will be OK
02:15 Zweifel
03:25 Mit offenen Karten - Im Fokus
03:30 Mit offenen Augen
05:20 28 Minuten
00:50 Giubileo 2025: Pellegrini di speranza
01:20 Milleeunlibro: Scrittori in tv
02:20 Il caffè
03:15 Che tempo fa
03:20 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:35 Tg1 Mattina
07:00 Tg1
07:10 Che tempo fa
07:15 Tg1 Mattina
08:00 Tg1
08:34 Che tempo fa
08:35 Unomattina
08:55 Tg Parlamento
09:00 Tg1 LIS
09:03 Unomattina
09:50 Storie italiane
11:55 È sempre mezzogiorno
13:30 Tg1
14:00 La volta buona
16:00 Il paradiso delle signore
16:52 Che tempo fa
16:55 Tg1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
20:30 Cinque minuti
20:35 Affari tuoi
21:30 Viva la danza
23:50 Storie di sera
01:10 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:05 Sottovoce
02:35 Che tempo fa
02:40 RAI News
00:30 L'altra domenica sportiva
01:05 Meteo 2
01:10 Appuntamento al cinema
01:15 RAI News
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
07:00 Viva Rai2: Mattin Show!
07:15 Viva Rai2!
08:00 E viva il Videobox
08:30 Tg2
08:45 Radio2 Social Club
09:58 Meteo 2
10:00 TG2 Italia Europa
10:55 Tg2 Flash
11:00 Tg Sport
11:10 I fatti vostri
13:00 Tg2
13:30 Tg2 Costume e società
13:50 Tg2 Medicina 33
14:00 Ore 14
15:25 BellaMa'
17:00 Radio2 Happy Family
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
19:00 NCIS
19:40 S.W.A.T.
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 Stasera tutto è possibile
23:45 Tango
01:17 Meteo 2
01:20 I lunatici
02:30 Calcio totale
03:30 Casa Italia
05:10 Il commissario Rex
05:55 Zio Gianni
00:00 Tg3 Mondo
00:25 Meteo 3
00:30 In mezz'ora
02:20 Fuori orario. Cose (mai) viste
02:30 Lo svitato
03:55 Volare: Nel blu dipinto di blu
05:30 Fuori orario. Cose (mai) viste
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
08:00 Agorà
09:45 ReStart
10:30 Elisir
11:55 Meteo 3
12:00 Tg3
12:25 Tg3 fuori tg
12:45 Quante storie
13:15 Passato e presente
14:00 Tg Regione
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Tg3
14:49 Meteo 3
14:50 TgR Leonardo
15:05 TgR Piazza Affari
15:15 Tg3 L.I.S.
15:20 Tg Parlamento
15:25 Il commissario Rex
16:10 Geo
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
19:51 Tg Regione meteo
20:00 Blob
20:15 La gioia della musica
20:40 Il cavallo e la torre
20:50 Un posto al sole
21:20 Far West
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 O anche no
01:35 Sorgente di vita
02:15 RAI News
00:40 Plano general
01:10 Metrópolis
01:40 Noticias 24h
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
14:00 Ahora o nunca
15:00 Telediario 1
15:50 Saber y ganar
16:35 Salón de té La Moderna
17:30 La promesa
18:25 El comodín de la 1
19:25 El cazador
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
21:55 La suerte en tus manos
22:00 4 estrellas
22:50 MasterChef
01:50 La noche en 24 horas
04:30 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
00:00 Panorama
00:35 M jak miłość - odc. 1786*
01:30 Program informacyjny
02:00 Pogoda
02:04 Sport
02:10 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 6
03:05 Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 7*
03:50 no... wiadomo - /7/
04:20 Kiedyś to było...
04:55 Muzyczne NAJ - Andrzej Zaucha /bis1/
05:10 Kulturalni PL - (683)
06:00 Polacy to wiedzą! - odc. 96
06:30 Z Modlitwą Pańską
06:50 Polacy Światu - Kazimierz Funk
07:00 Przystanek slow food - odc. 2 sezon IV - Prawdziwe soki
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /148/
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2946
12:00 Gość Poranka
12:20 Stacja Arktyka - Skanowanie lodowca
12:50 Komisarz Alex - odc. 238 (seria XIX, odc. 9) - "Plantacja"
13:40 Osiecka - odc. 9*
14:35 Kulturalni PL - (683)
15:35 ALCHEMIK - Pożegnanie
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 143 (sezon 2 odc. 18)
16:30 Barwy szczęścia - odc. 2946
17:00 Teleexpress
17:20 Gra słów. Krzyżówka - /855/
17:50 Leśniczówka - odc. 698
18:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (610)
18:55 Stacja Innowacja - 102 *
19:20 Polacy Światu - Kazimierz Grochowski
19:30 Program informacyjny
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:25 Blisko, coraz bliżej - odc. 19 Nastała wiosna. Rok 1945
21:50 Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos
22:15 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:10 Teleexpress Extra
23:30 Panorama
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /855/
00:30 Hala odlotów - /6/
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Komisarz Alex - odc. 238 (seria XIX, odc. 9) - "Plantacja"
03:05 Szansa na sukces. Opole 2024 - Elektryczne Gitary
04:05 Widzący w ciemności
05:05 Barwy szczęścia - odc. 2946
05:35 Polskie Parki Narodowe - Poleski Park Narodowy
00:15 Širdyje lietuvis
01:10 Istorijos detektyvai
02:05 Langas į valdžią
02:30 Duokim garo!
03:35 Savaitė
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
08:00 Auksinis protas
09:05 Pusryčiai pas kaimyną
09:30 7 Kauno dienos
09:55 Širdyje lietuvis
10:45 Beatos virtuvė
11:40 Kas ir kodėl?
12:05 Samčių kovos
13:00 Laba diena, Lietuva
15:15 Speciali referendumo agitacijos laida
16:05 Mes lietuviai
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Svarbi valanda
18:30 Daiktų istorijos
19:30 Panorama
20:00 Dienos tema
20:20 Sportas. Orai
20:30 LRT forumas
21:30 Dviračio žinios
21:55 Savaitė
22:50 Laba diena, Lietuva
00:50 Samčių kovos
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Daiktų istorijos
03:05 LRT forumas
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
00:12 Kultūršoks
00:26 Latvijas Sirdsdziesma *
01:25 De Facto *
02:00 Panorāma *
02:15 Gudrs, vēl gudrāks *
03:25 Kultūrdeva
04:18 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Mārtiņš Brauns
05:00 Province *
05:30 Personība. 100 g kultūras. Sigvards Kļava
06:25 De Facto *
07:00 Aizliegtais paņēmiens *
08:00 Kultūrdeva
08:54 Latvijas Sirdsdziesma *
09:52 Gudrs, vēl gudrāks *
11:00 Rīta Panorāma *
13:00 Province *
13:30 1:1. Aktuālā intervija. Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aldis Laviņš *
14:16 Sazīmē profesiju! *
14:25 De Facto *
15:00 Rīta Panorāma *
17:00 Dienas ziņas
17:33 Kultūras ziņas
17:51 Laika ziņas
17:55 Province *
18:30 Literatūre 6.sezona
19:00 Panorāma
19:37 Šodienas jautājums
20:04 Laika ziņas
20:10 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts
20:50 Aizliegtais paņēmiens
21:50 Latvijas Sirdsdziesma *
22:49 Sazīmē profesiju! *
23:00 Panorāma *
23:36 Kultūras ziņas
23:48 Šodienas jautājums *
00:09 Aculiecinieks *
00:25 Province *
00:54 Gudrs, vēl gudrāks *
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:10 Literatūre 6.sezona
03:40 Aizliegtais paņēmiens *
04:38 Klase. Dzīve kopmītnēs - mīti un patiesība *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 Latvijas Sirdsdziesma *
00:37 Baantjer
02:01 Chicago P.D.
02:41 Chicago P.D.
03:21 Chicago P.D.
04:01 Chicago P.D.
04:56 Killer in Plain Sight
05:17 Killer in Plain Sight
05:37 Flikken Gent
06:22 Flikken Gent
07:17 Flikken Gent
08:15 Flikken Gent
09:13 CSI: Crime Scene Investigation
09:58 Killer in Plain Sight
10:21 Killer in Plain Sight
10:44 CSI: Crime Scene Investigation
11:25 Bones
12:17 Bones
13:09 Bones
14:00 Bones
15:08 CSI: New York
16:04 CSI: New York
16:59 CSI: New York
17:55 CSI: New York
18:44 CSI: Crime Scene Investigation
19:38 CSI: Crime Scene Investigation
20:31 Aspe
21:35 Aspe
22:35 Aspe
23:35 Aspe
00:34 Killer in Plain Sight
01:01 Killer in Plain Sight
01:26 Killer in Plain Sight
02:01 Aspe
02:50 Aspe
03:37 Aspe
04:25 Aspe
05:21 CSI: New York
00:20 The Nanny
00:44 The Nanny
01:09 The Nanny
01:34 The Nanny
03:23 Het Zonnetje In Huis
03:46 Het Zonnetje In Huis
04:12 GTST Classics
04:35 GTST Classics
04:58 The Nanny
05:20 The Nanny
05:42 GTST Classics
06:05 GTST Classics
06:27 Het Zonnetje In Huis
06:50 Het Zonnetje In Huis
07:18 GTST Classics
07:45 GTST Classics
08:14 The Nanny
08:41 The Nanny
09:03 The Bold and the Beautiful
09:27 The Bold And The Beautiful, The Beginning
09:51 The Bold And The Beautiful, The Beginning
10:15 Dawson's Creek
11:01 Dawson's Creek
11:49 The Nanny
12:15 The Bold and the Beautiful
12:41 The Bold And The Beautiful, The Beginning
13:07 The Bold And The Beautiful, The Beginning
13:27 The Nanny
13:53 Dawson's Creek
14:44 Dawson's Creek
15:37 Het Zonnetje In Huis
16:05 Het Zonnetje In Huis
16:33 The Nanny
16:55 The Nanny
17:21 The Nanny
17:47 The Bold and the Beautiful
18:16 The Nanny
18:42 Dawson's Creek
19:36 Dawson's Creek
20:29 Het Zonnetje In Huis
20:56 Het Zonnetje In Huis
21:35 The Nanny
22:01 The Nanny
22:29 Goede tijden, slechte tijden
22:57 The Bold and the Beautiful
23:21 The Bold And The Beautiful, The Beginning
23:43 The Bold And The Beautiful, The Beginning
00:06 Het Zonnetje In Huis
00:31 Het Zonnetje In Huis
00:56 The Nanny
01:17 The Nanny
01:41 The Nanny
02:03 Dawson's Creek
02:43 Dawson's Creek
03:24 Het Zonnetje In Huis
03:47 Het Zonnetje In Huis
04:11 GTST Classics
04:32 GTST Classics
04:55 The Nanny
05:17 The Nanny
05:39 GTST Classics
00:40 Hawaii Five-0
01:40 Call Me Mother
02:25 Make You Laugh Out Loud
03:10 Make You Laugh Out Loud
03:55 Make You Laugh Out Loud
04:45 Make You Laugh Out Loud
05:30 Make You Laugh Out Loud
05:35 Make You Laugh Out Loud
05:39 Make You Laugh Out Loud
05:45 Make You Laugh Out Loud
05:50 Make You Laugh Out Loud
05:55 Make You Laugh Out Loud
06:00 Make You Laugh Out Loud
06:05 Make You Laugh Out Loud
06:10 Shipping Wars
06:30 Shark Tank
07:25 Million Dollar Listing Los Angeles
08:20 Million Dollar Listing Los Angeles
09:15 Million Dollar Listing Los Angeles
10:10 Below Deck Sailing Yacht
11:05 Below Deck Sailing Yacht
12:15 Shark Tank
13:10 Shark Tank
14:10 Shipping Wars
14:35 Shipping Wars
15:05 Real Girlfriends in Paris
16:00 Million Dollar Listing New York
17:00 Million Dollar Listing New York
18:10 Below Deck Sailing Yacht
19:05 Below Deck Sailing Yacht
20:00 Nancy Drew
20:55 Nancy Drew
21:50 Tales of the Walking Dead
22:50 The Walking Dead: Daryl Dixon
23:55 The Walking Dead
01:20 The Walking Dead
02:05 Real Girlfriends in Paris
02:50 Million Dollar Listing Los Angeles
03:35 Million Dollar Listing Los Angeles
04:20 Million Dollar Listing Los Angeles
05:00 Make You Laugh Out Loud
05:50 Make You Laugh Out Loud
05:55 Make You Laugh Out Loud
00:00 Mike & Molly
00:25 Mike & Molly
00:50 Mike & Molly
01:10 How I Met Your Mother
01:40 How I Met Your Mother
02:05 How I Met Your Mother
02:30 How I Met Your Mother
02:50 Broad City
03:15 Broad City
03:35 Workaholics
03:55 Workaholics
04:15 Key & Peele
04:35 Key & Peele
05:00 Crank Yankers
05:20 Crank Yankers
05:40 Crank Yankers
06:00 South Park
06:25 South Park
06:55 South Park
07:25 South Park
07:50 Family Guy
08:20 Family Guy
08:50 Friends
09:10 Friends
09:40 Modern Family
10:05 Modern Family
10:35 Will & Grace
11:00 Will & Grace
11:30 2 Broke Girls
11:55 2 Broke Girls
12:25 Young Sheldon
12:50 Young Sheldon
13:10 Last Man Standing
13:40 Last Man Standing
14:05 Mike & Molly
14:30 Mike & Molly
14:55 Friends
15:25 Friends
15:55 2 Broke Girls
16:20 2 Broke Girls
16:50 Young Sheldon
17:10 Young Sheldon
17:35 Modern Family
18:05 Modern Family
18:35 Will & Grace
19:05 Will & Grace
19:35 Mike & Molly
20:00 Mike & Molly
20:30 Young Sheldon
20:55 Abbott Elementary
21:25 Friends
21:55 Friends
22:25 Friends
22:55 Modern Family
23:20 Modern Family
23:50 The Simpsons
00:10 The Simpsons
00:40 Family Guy
01:05 Family Guy
01:35 How I Met Your Mother
02:05 How I Met Your Mother
02:25 Broad City
02:45 Broad City
03:10 Workaholics
03:30 Workaholics
03:55 Key & Peele
04:15 Key & Peele
04:35 Crank Yankers
04:55 Crank Yankers
05:20 Crank Yankers
05:40 Crank Yankers
00:40 Blue Bloods
01:30 Blue Bloods
02:15 Blue Bloods
02:55 Blue Bloods
03:35 Ink Master: Redemption
03:55 Ink Master: Redemption
04:15 Ink Master: Redemption
05:00 Star Trek: The Next Generation
05:40 Star Trek: The Next Generation
06:30 Star Trek: The Next Generation
07:30 MacGyver
08:30 MacGyver
09:30 Monk
10:20 Elementary
11:10 Elementary
12:05 House
13:00 Medium
13:50 Medium
14:40 MacGyver
15:40 MacGyver
16:40 Monk
17:35 Medium
18:30 Medium
19:25 House
20:30 Teenage Mutant Ninja Turtles
22:15 Blue Bloods
23:10 Blue Bloods
00:05 FBI
00:55 CSI: Crime Scene Investigation
01:50 CSI: Crime Scene Investigation
02:30 Medium
03:15 House
03:55 Ink Master: Redemption
04:15 Ink Master: Redemption
04:40 Ink Master: Redemption
05:00 Star Trek: The Next Generation
05:40 Star Trek: The Next Generation
00:20 Blood Quantum
01:55 De openbaring
03:30 Ride the Eagle
05:00 While We Sleep
06:30 Le sorelle Macaluso
08:00 Horrible Histories: Rotten Romans
09:30 Violet
11:00 Looks That Kill
12:30 Love, Weddings & Other Disasters
14:05 Ballad of a White Cow
15:50 Sun Children
17:25 The Barefoot Emperor
19:00 Who Killed the KLF?
20:30 The Wife
22:10 22 Jump Street
00:00 Triggered
01:35 Held
03:10 Unearth
04:45 Lamb
00:20 Black Obsession 3
00:55 Paparazzi
02:50 Demonic
04:35 We Own the Night
06:30 Jussi Adler Olsen's Serie Q: The Absent One
08:30 The Tunnel
10:15 Becoming
11:50 How I Spent My Summer Vacation
13:25 Fall of a Kingdom
15:30 The Box
17:25 Dark Places
19:15 Killer Inside Me
21:00 Hunt
23:05 Knock Knock
00:45 Erotic Desire
02:45 Body 2 Body
04:25 Rules of Engagement
00:55 Your Sister's Sister
02:25 Guido Superstar: The Rise of Guido
03:50 The Year Dolly Parton Was My Mom
05:25 Good Morning Heartache
07:00 Dummie de Mummie 2
08:20 Magic in the Moonlight
09:55 Plots With a View
11:30 Bienvenue chez les Ch'tis
13:15 Four Lions
15:00 Berend Botje
16:25 Floris
18:10 To Rome With Love
20:00 Leve Boerenliefde
21:40 Niks Vreemds Aan
23:05 Hysteria
00:45 Wonderbroeders
02:10 Alberta
03:45 Lucky Trouble
05:25 10 Rules for Falling in Love
00:15 Youth
02:15 The Ambassador to Bern
03:35 Thanks for Sharing
05:25 The Barefoot Emperor
07:00 Avec amour et acharnement
08:55 Citizen Jane
10:25 Monsieur Chocolat
12:20 Hit the Road
13:55 L'immensità
15:30 Worth
17:25 Viceroy's House
19:10 Itzhak
20:30 Schone handen
22:15 The Wolf of Wall Street
01:10 Mandela: Long Walk to Freedom
03:35 Freakscene: The Story of Dinosaur Jr.
05:00 Madres paralelas
00:00 Ashes
00:11 Hungry Joe
00:34 Traum
00:44 Mirror Gaze
00:55 A Funny Way to Die
01:00 Feel Like Dancing
02:00 The One Thing to Do
02:25 Sunday
02:35 Lao
02:51 Carousel
02:58 Classic Night
03:01 Ashes
03:11 Hungry Joe
03:34 Traum
03:44 Mirror Gaze
03:55 A Funny Way to Die
03:59 Dry Shores
04:40 Inflection Point
04:58 Klem
05:16 Spaceboy
05:38 Butterflies
06:00 Pure Drama
07:00 Animation
08:01 World Cinema
09:00 Documentary
10:01 Editor's Pick
11:00 Pure Drama
12:01 Animation
13:00 Family Ties
14:00 Documentaries
15:00 World Cinema
16:00 Animation
17:02 Editor's Pick
18:01 Family Ties
19:03 Animation
20:01 Pure Drama
21:03 Feel Like Dancing
22:01 Klem
22:19 Spaceboy
22:40 Butterflies
23:02 Spaceboy
23:24 Playing Away From Home
23:31 American Made
00:00 Toothache
00:05 Hatchlings
00:17 Hungry Joe
00:39 Girl #2
00:47 Scratch
01:01 Nederlands Film Academie
02:00 Alo
02:29 Fighters of Bukom
02:54 A Night at the Garden
03:01 Skin & Bone
03:17 The Parasite's Exile
03:29 Pasaia
03:38 Dead Ends
03:49 The Gazelle
04:00 Nederlands Film Academie
04:59 Alo
05:27 Fighters of Bukom
05:52 A Night at the Garden
00:00 IndyCar Hoogtepunten
01:00 MotoGP Hoogtepunten
01:30 Formule E Hoogtepunten
02:30 Marathon Hoogtepunten
03:00 Serie A
04:45 LaLiga
06:30 Vals Spel
06:54 Vals Spel
07:00 Serie A Hoogtepunten
07:10 LaLiga Hoogtepunten
07:30 Serie A Hoogtepunten
07:40 LaLiga Hoogtepunten
08:00 Jupiler Pro League Hoogtepunten
08:05 Primeira Liga Hoogtepunten
08:15 Serie A Hoogtepunten
08:30 MotoGP Hoogtepunten
09:00 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
10:00 IndyCar Hoogtepunten
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:00 Diamond League Hoogtepunten
15:30 Marathon Hoogtepunten
16:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
20:00 Serie A Hoogtepunten
20:15 LaLiga Hoogtepunten
20:30 Rondo
21:30 LaLiga
23:00 Rondo
00:15 MotoGP Hoogtepunten
00:45 IndyCar Hoogtepunten
01:45 LaLiga
03:30 LaLiga
05:15 Serie A
00:00 UCI ProSeries Mannen
00:35 UCI ProSeries Mannen
00:41 UCI ProSeries Mannen
01:00 La Vuelta Femenina 2024
01:30 Marathon
01:39 Marathon Hoogtepunten
03:00 WK Snooker 2024
05:00 UCI ProSeries Mannen
06:00 UCI WorldTour Mannen
07:00 WK Snooker 2024
07:47 UCI WorldTour Mannen
08:30 Marathon
08:54 UCI ProSeries Mannen
09:55 UCI ProSeries Mannen
10:00 WK Snooker 2024
11:30 UCI WorldTour Mannen
12:09 Cycling Show
12:25 WK Snooker 2024
12:30 La Vuelta Femenina 2024
13:30 UCI Europe Tour Mannen
13:45 Cycling Show
13:56 UCI WorldTour Mannen
15:30 La Vuelta Femenina 2024
17:30 UCI WorldTour Mannen
19:00 WK Snooker 2024
19:45 WK Snooker 2024
23:00 La Vuelta Femenina 2024
00:00 UCI WorldTour Mannen
01:25 La Vuelta Femenina 2024
03:00 WK Snooker 2024
05:00 Marathon
00:00 Marathon
00:37 Formule E
01:26 WK Snooker 2024
01:30 WK Snooker 2024
03:00 UCI ProSeries Mannen
04:00 UCI WorldTour Mannen
05:00 WK Snooker 2024
07:00 UCI WorldTour Mannen
08:00 La Vuelta Femenina 2024
08:30 WK Snooker 2024
10:00 Marathon
11:30 Formule E
12:15 WK Snooker 2024
14:00 WK Snooker 2024
17:00 Marathon
18:30 FIA World Endurance Championship
18:44 Formule E
19:00 UCI WorldTour Mannen
19:56 UCI ProSeries Mannen
20:00 Giro d'Italia Hoogtepunten
21:00 World Surf League
21:26 UCI WorldTour Mannen
22:00 La Vuelta Femenina 2024
22:54 Marathon Hoogtepunten
23:00 World Surf League
23:56 Formule E
00:00 WK Snooker 2024
00:59 WK Snooker 2024
01:26 WK Snooker 2024
02:59 UCI WorldTour Mannen
03:59 La Vuelta Femenina 2024
05:00 WK Snooker 2024
00:45 ESPN Vandaag
02:00 Dit was het weekend
03:09 ESPN Vandaag
04:15 Dit was het weekend
05:24 Eredivisie Hoogtepunten
05:35 Eredivisie Hoogtepunten
05:46 Eredivisie Hoogtepunten
06:00 Eredivisie Hoogtepunten
06:15 Dit was het weekend
07:30 ESPN Vandaag
08:45 Dit was het weekend
10:00 ESPN Vandaag
11:15 Dit was het weekend
12:30 ESPN Vandaag
13:45 Club TV Special
14:15 ESPN DOC
16:45 Eredivisie Hoogtepunten
17:00 Eredivisie Hoogtepunten
17:15 Eredivisie Hoogtepunten
17:30 ESPN DOC
18:30 ESPN Vandaag
19:00 Voetbalpraat
19:50 Keuken Kampioen Divisie
22:00 Voetbalpraat
23:00 ESPN Vandaag
23:30 Voetbalpraat
00:30 ESPN Vandaag
01:00 ESPN Vandaag
01:25 Voetbalpraat
02:11 Voetbal Geeft
02:15 ESPN Vandaag
02:41 ESPN Vandaag
03:07 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:14 Voetbalpraat
04:00 NBA
01:00 MLB
03:55 MLB Plays of the Week
04:20 ESPN Vandaag
05:25 Club TV Special
05:49 Eredivisie Hoogtepunten
06:00 Eredivisie Hoogtepunten
06:15 ESPN Vandaag
07:30 Dit was het weekend
08:45 ESPN Vandaag
10:00 Dit was het weekend
11:15 ESPN Vandaag
12:30 Dit was het weekend
13:45 SportsCenter
14:45 NBA
16:35 NBA
18:25 ABC of the NBA
18:39 ABC of the NBA
18:54 Keuken Kampioen Divisie Highlights
19:55 Keuken Kampioen Divisie
22:00 ESPN DOC
22:35 UEFA Magazine
23:30 ESPN Vandaag
00:00 ESPN Vandaag
00:29 Voetbalpraat
01:27 ESPN Vandaag
02:02 ESPN Vandaag
02:30 Voetbalpraat
03:17 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:30 MLB
00:00 ESPN Film
00:50 Dit was het weekend
02:04 Keuken Kampioen Divisie Highlights
03:00 Eredivisie Hoogtepunten
03:11 Dit was het weekend
04:20 Club TV Special
04:44 Club TV Special
05:07 Keuken Kampioen Divisie Highlights
06:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
06:59 ESPN DOC
07:46 MLB
10:00 SportsCenter
11:00 MLB
13:15 Keuken Kampioen Divisie Highlights
14:15 Eredivisie Hoogtepunten
14:25 Eredivisie Hoogtepunten
14:36 Eredivisie Hoogtepunten
14:46 Eredivisie Hoogtepunten
15:00 SportsCenter
16:00 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
16:15 ESPN DOC
17:15 Voetbal Geeft
17:20 Club TV Special
17:49 Eredivisie Hoogtepunten
18:00 Eredivisie Hoogtepunten
18:10 UEFA Magazine
19:00 ESPN Vandaag
19:30 ESPN Vandaag
20:00 ESPN Vandaag
20:30 ESPN Vandaag
21:00 Voetbalpraat
22:00 Eredivisie Highlights
23:00 NBA Today
00:01 NFL Live
01:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
01:59 ESPN DOC
02:46 UEFA Magazine
03:34 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:45 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:55 Eredivisie Highlights
04:50 Keuken Kampioen Divisie Highlights
05:45 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
05:56 Voetbal Geeft
01:30 Eredivisie Hoogtepunten
01:41 Eredivisie Hoogtepunten
01:51 Eredivisie Hoogtepunten
02:02 ESPN Vandaag
03:08 NBA
04:57 Club TV Special
05:20 Club TV Special
05:42 Eredivisie Hoogtepunten
05:53 Eredivisie Hoogtepunten
06:00 Eredivisie Hoogtepunten
06:10 Eredivisie Hoogtepunten
06:20 Eredivisie Hoogtepunten
06:30 Eredivisie Hoogtepunten
06:45 Eredivisie Hoogtepunten
06:55 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:10 NBA
09:00 SportsCenter
10:00 NBA
11:50 Eredivisie Hoogtepunten
12:00 Eredivisie Hoogtepunten
12:15 SportsCenter
13:15 NHL
15:00 NHL Tonight
16:00 First Take
18:00 The Pat McAfee Show
20:00 UEFA Magazine
20:49 Voetbal Geeft
21:00 NBA Today
22:00 NFL Live
23:00 The Pat McAfee Show
01:00 NCAA Championships
03:13 ESPN DOC
04:00 NBA
00:00 IndyCar Hoogtepunten
01:00 MotoGP Hoogtepunten
01:30 Formule E Hoogtepunten
02:30 Marathon Hoogtepunten
03:00 Serie A
04:45 LaLiga
06:30 Vals Spel
06:54 Vals Spel
07:00 Serie A Hoogtepunten
07:10 LaLiga Hoogtepunten
07:30 Serie A Hoogtepunten
07:40 LaLiga Hoogtepunten
08:00 Jupiler Pro League Hoogtepunten
08:05 Primeira Liga Hoogtepunten
08:15 Serie A Hoogtepunten
08:30 MotoGP Hoogtepunten
09:00 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
10:00 IndyCar Hoogtepunten
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:00 Diamond League Hoogtepunten
15:30 Marathon Hoogtepunten
16:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
20:00 Serie A Hoogtepunten
20:15 LaLiga Hoogtepunten
20:30 Rondo
21:30 LaLiga
22:55 Rondo
00:15 MotoGP Hoogtepunten
00:45 IndyCar Hoogtepunten
01:45 LaLiga
03:30 LaLiga
05:15 Serie A
00:00 Primeira Liga
01:45 Ligue 1
03:30 LaLiga
05:15 Serie A
07:00 Serie A Hoogtepunten
07:10 LaLiga Hoogtepunten
07:25 Serie A Hoogtepunten
07:35 LaLiga Hoogtepunten
07:50 LaLiga Hoogtepunten
07:55 Primeira Liga Hoogtepunten
08:05 Süper Lig Hoogtepunten
08:15 Jupiler Pro League Hoogtepunten
08:20 Primeira Liga Hoogtepunten
08:30 Serie A Hoogtepunten
08:40 UEFA Champions League Magazine
09:10 Tussen De Palen
10:00 LaLiga Hoogtepunten
10:15 LaLiga Hoogtepunten
10:20 Primeira Liga Hoogtepunten
10:30 Serie A Hoogtepunten
10:45 UEFA Champions League Magazine
11:10 LaLiga
12:55 Serie A
14:40 UEFA Champions League Magazine
15:05 Süper Lig Hoogtepunten
15:15 Jupiler Pro League Hoogtepunten
15:25 Serie A
17:10 Ziggo Sport Goals
18:05 Serie A Hoogtepunten
18:15 LaLiga Hoogtepunten
18:30 Serie A Hoogtepunten
18:40 Primeira Liga Hoogtepunten
18:50 Serie A Hoogtepunten
19:00 Ziggo Sport Goals
19:55 LaLiga Hoogtepunten
20:55 LaLiga
22:55 Ziggo Sport Goals
23:50 Primeira Liga Hoogtepunten
00:00 Jupiler Pro League
01:45 Jupiler Pro League
03:30 Jupiler Pro League
05:15 Primeira Liga
00:05 PGA European Tour
03:05 LPGA European Tour
05:00 LIV Golf
07:00 PGA European Tour
10:00 LPGA European Tour
12:00 PGA European Tour
15:05 PGA European Tour
18:05 Asian Tour Hoogtepunten
19:00 PGA Tour - The Cut
19:35 LPGA Tour Hoogtepunten
21:05 PGA European Tour Hoogtepunten
23:05 PGA Champions Tour Hoogtepunten
00:00 LPGA European Tour
02:00 LIV Golf
04:00 PGA European Tour
00:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
02:05 Wimbledon 2008: Officiële Film
03:00 ATP Tour: This Week
03:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell 2024
05:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
07:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
09:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:05 Wimbledon 2008: Officiële Film
16:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
20:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
22:05 ATP Tour: This Week
22:35 The Impossible Racket Challenge
23:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
01:05 Tennis: BMW Open 2024
02:30 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
04:30 ATP Tour: This Week
05:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
00:35 FIA World Rally-Raid Championship Hoogtepunten
01:05 The Inside Line
01:35 Going Pro
02:05 IMSA Weathertech SportsCar Championship Hoogtepunten
03:05 Superbike World Championship Hoogtepunten
04:00 Moto3 Hoogtepunten
04:25 Moto2 Hoogtepunten
04:55 MotoGP Hoogtepunten
05:25 Formule E Hoogtepunten
06:25 Formule 1 Hoogtepunten
06:35 Going Pro
07:00 MotoGP
09:00 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
10:00 Formule E Hoogtepunten
11:00 Ziggo Sport Race Café
12:00 Moto3 Hoogtepunten
12:30 Moto2 Hoogtepunten
13:00 MotoGP Hoogtepunten
13:30 Formule E Hoogtepunten
14:30 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
15:30 Superbike World Championship Hoogtepunten
16:30 MotoGP Hoogtepunten
17:00 Formule 1 Hoogtepunten
17:10 Going Pro
17:40 Ziggo Sport Race Café
18:40 Formule E Hoogtepunten
19:40 Moto3 Hoogtepunten
20:10 Moto2 Hoogtepunten
20:40 MotoGP Hoogtepunten
21:10 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
22:10 NASCAR Xfinity Series Hoogtepunten
23:05 IndyCar Hoogtepunten
00:05 Moto3 Hoogtepunten
00:35 Moto2 Hoogtepunten
01:05 MotoGP Hoogtepunten
01:35 Formule E Hoogtepunten
02:35 Ziggo Sport Race Café
03:30 NASCAR Cup Series Hoogtepunten
04:30 Formule 1 Hoogtepunten
04:35 The Inside Line
05:05 MotoGP
00:00 LaLiga Nations
00:30 LaLiga Nations
00:55 LaLiga Nations
01:20 Flashpoint
01:45 Golf Roots
02:05 Flashpoint
02:30 LaLiga Legends
02:55 Pelé Unbeaten
03:05 The GOAT: de Grootste Allertijden
03:30 The GOAT: de Grootste Allertijden
03:55 Onoverwinnelijk
04:20 LaLiga Legends
04:45 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:10 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:35 Onoverwinnelijk
05:55 The GOAT: de Grootste Allertijden
06:20 Tennis United
06:30 Tennis United
06:35 Ziggo Sport Totaal informatie
06:40 LaLiga Legends
07:00 The GOAT: de Grootste Allertijden
07:20 The GOAT: de Grootste Allertijden
07:45 Dream Team
08:10 Flashpoint
08:35 Flashpoint
09:00 The Power of Sport
09:45 Onoverwinnelijk
10:10 Onoverwinnelijk
10:35 Vals Spel
11:00 De Zolder van El Sierd
12:25 Tussen De Palen
12:50 La Liga
13:15 LaLiga Nations
13:45 LaLiga Nations
14:10 The Story of Formula E
14:35 The Story of Formula E
15:05 The Story of Formula E
15:30 The Story of Formula E
15:55 LaLiga Legends
16:20 Pelé Unbeaten
16:35 The GOAT: de Grootste Allertijden
16:55 Flashpoint
17:20 LaLiga Nations
17:45 LaLiga 5 Things
17:55 The GOAT: de Grootste Allertijden
18:20 The GOAT: de Grootste Allertijden
18:45 The GOAT: de Grootste Allertijden
19:10 The GOAT: de Grootste Allertijden
19:35 Dream Team
19:55 Flashpoint
20:20 Flashpoint
20:45 The Power of Sport
21:30 Onoverwinnelijk
21:55 Onoverwinnelijk
22:20 Vals Spel
22:45 De Zolder van El Sierd
23:40 Tussen De Palen
00:10 La Liga
00:35 LaLiga Nations
01:00 LaLiga Nations
01:25 Man in the Middle
02:15 Man in the Middle
03:00 Man in the Middle
03:50 Man in the Middle
04:40 LaLiga Legends
05:00 Pelé Unbeaten
05:15 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:40 Flashpoint
00:00 Megan's Talland Takeover
00:30 Burto's Basics
01:00 London International Horse Show 2023
02:00 LeMieux All Star Academy
03:00 Daisy Dines With
04:00 Grassroots Dreams
05:00 Blue Chip All Star Academy
06:00 Annemarie: Listening to Horses
06:30 Annemarie: Listening to Horses
07:00 The All Star Diaries
07:30 The All Star Diaries
08:00 Nicola Philippaerts: Born to Ride
09:00 RIDE
09:30 Chasing The Dream
10:00 GCL 2023
10:30 GCL 2023
11:00 Luhmühlen 2021
12:00 Megan's Talland Takeover
12:30 Burto's Basics
13:00 London International Horse Show 2023
14:00 LeMieux All Star Academy
15:00 Mollie Summerland: Mental Health Awareness
16:00 All Stars: Return to Talland
17:00 RIDE
17:30 Daisy Dines With
18:30 Blue Chip All Star Academy
19:30 Daisy Dines With
20:30 Luhmühlen 2021
21:30 Les Étoiles de Pau 2023
22:30 Esme's African Horseback Adventure
23:30 GCL 2023
00:00 Megan's Talland Takeover
00:30 Burto's Basics
01:00 Nicola Philippaerts: Born to Ride
02:00 LeMieux All Star Academy
03:00 Daisy Dines With
04:00 Swipe Up, Kick On
05:00 Swipe Up, Kick On
00:00 Ridiculousness
00:25 Ridiculousness
00:55 Ridiculousness
01:20 Ridiculousness
01:50 Ex on the Beach
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:00 MTV Cribs
09:30 Teen Mom OG
10:20 Teen Mom OG
11:10 Teen Mom OG
12:05 Catfish: The TV Show
13:00 Catfish: The TV Show
13:55 Catfish: The TV Show
14:50 Catfish: The TV Show
15:45 Catfish: The TV Show
16:35 Ridiculousness
17:00 Ridiculousness
17:35 Ink Master
18:20 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:15 Catfish: The TV Show
20:05 Caught in the Act: Unfaithful
21:05 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 Jersey Shore Family Vacation
22:55 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
23:55 Ink Master
00:50 Ridiculousness
01:15 Ridiculousness
01:45 Ex on the Beach
02:25 M is for Music
02:30 M is for Music
05:00 When Love Takes Over: Romantic...
06:00 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits On Shuffle!
16:00 We Belong Together! Classic...
17:00 Non-Stop Y2Ks!
22:00 Chillout Zone
23:00 Hits Don't Lie
05:00 Crazy In Love!
04:00 MTV World Stage Highlights: Epic Performances
04:45 MTV World Stage
12:45 MTV World Stage
20:45 MTV World Stage
20:55 World Stage: Isle of MTV 2022 Highlights
04:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
00:00 All Night
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
17:30 Artists To Watch
18:30 Dinner Time
20:00 80s Flashback
22:00 Indie Wave
23:00 All Night
00:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Lindo Duvall
14:00 Mark Labrand
16:00 De 538 Middagshow
19:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:01 Nachtklup
06:00 Ook goeiemorgen
09:01 Muziek terwijl u werkt
10:02 Koffietijd
12:01 Muziek bij de lunch
14:00 Hits uit zee
16:01 Alle remmen los
18:00 Jukebox
19:00 LX Classics
20:00 ABTT Non Stop
21:03 Freakolympics
22:00 Herinnert u zich deze nog?
23:02 De Nacht Wacht
00:01 Nachtklup
00:08 David Vunk: Cartel ADE 2017 - Netherlands
00:58 Sebastien Leger: Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
02:32 Nastia: The Old Fortress - PHAEX x Beatport - Corfu (Greece)
03:43 Nick Warren: Beats of Nature and The Soundgarden - Tulum (Mexico)
05:26 Prove Them Wrong: Peak Urdele, Transalpina
07:12 Guy Gerber: Space
07:55 Vintage Culture: Music On Festival 2023
09:28 Groove Armada at Space Ibiza Opening
10:30 Sander van Doorn: Doorn Label Night ADE - Amsterdam
11:19 Lenny Live: Freunde Legen Auf Rooftop - Cologne (Germany)
12:24 Izabella: Magic Journey - Es Vedra - Ibiza (Spain)
13:20 N'to b2b Joachim Pastor
14:13 L_Cio: Time Warp 2019 - Brazil
15:26 DJ Hell: Pacha Munich
16:29 Odyssay: Radio Intense - Kyiv (Ukraine)
16:57 Denis Stockhausen: Freunde Legen Auf Rooftop - Cologne (Germany)
17:57 Soundopamine: Quarantine Rooftop Session
20:06 Spartaque: Input Barcelona - Codex Showcase
21:14 Francis Mercier: Somewhere Nowhere - New York (USA)
22:44 Ernesto Ferreyra
23:26 Paco Osuna: Music On Festival - Amsterdam (Netherlands)
00:14 Space Motion: Bohemia Five at Palm Jumeirah - Dubai (UAE)
02:06 Playstream invites: Hot Oasis: Nawamis - St Catherine (Egypt)
03:17 Adam Beyer: Loveland Festival - Amsterdam (Netherlands)
04:20 Einmusik and VJ 2Spin: Harry Klein - Munich (Germany)
05:56 Ten Afternoon: Antena Festival - Pululahua Volcano (Ecuador)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 Daniël Lippens
17:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Light Up Your Day
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Cilea: Adriana Lecouvreur
02:24 Legato: World of the Piano
03:48 TeoTronico: De Robotpianist
04:37 Bach - Brandenburgs Concert nr. 5
04:59 Classica Spotlight
06:00 Mozart
06:34 Bach - Das wohltemperierte Klavier I: Nr. 1 t/m 12
07:37 Glass: Concert voor twee piano's
08:59 CMIM
09:46 Classica Spotlight
10:04 In the Organ's Stomach
11:03 Schubert: Winterreise
12:23 Sjostakovitsj - Symfonie Nr. 9, Op. 70
12:52 Nizamov - Heavenly Movement
13:02 IVC 2021
13:33 Brahms: Vioolsonate Nr. 1, Op. 78
14:01 Tales of Two Cities: The Leipzig-Damascus Coffee House
15:43 Saint-Saëns - Symfonie Nr. 3, Op. 78
16:23 The Golden Horde
18:20 Veerhavenconcert 2016
19:25 Documentaire 2017
20:09 Classica Spotlight
20:30 Gluck: Iphigénie en Tauride
22:26 Rachmaninov - Pianoconcert nr. 4, Op. 40
22:53 Mozart
23:21 Jaroussky zingt Bach en Telemann
23:46 Classica Spotlight
00:00 Meyerbeer - Les Huguenots
02:43 Waldbuhne 1999: A Romantic Opera Night
04:43 Mozart - Pianoconcert nr. 25 en Symfonie nr. 35
05:45 Shchedrin's Double Concerto, Franck and Dvorák
00:00 WOMEX 2018
00:33 Jazzahead!
01:00 Jazzahead!
01:28 Jazzed Out Paris
02:52 Franco Ambrosetti Quintet live at Estival Lugano
03:43 Tamara Murphy - Spirograph Studies
04:49 Jeff Moran & Thomas Carbou Live in Quebec
06:03 North Sea Jazz Club: Marnix Busstra Band
06:41 Djazz Clips
07:00 Face au Public
07:34 Stan Getz: The Last Recording
09:23 Paradox Live
09:50 Djazz Clips
10:02 Live at The Sydney Entertainment Centre
11:37 The Art Farmer Quartet live In England
12:44 BIRDtv
13:03 Marion Williams zingt spirituals
13:34 Djazz Clips
14:04 Jazzahead!
14:47 DJAZZ Portrait
14:58 Paradox Live
15:33 A Different Way: Rodolfo Mederos
16:30 John Lurie: A Lounge Lizard Alone
17:09 Great Jazz Pianists
18:03 Les McCann: Live in New Orleans
19:02 Bill Evans & the Spy Killers - New Morning
20:38 Djazz Clips
21:00 Jazz à la Grand' Place : Chet Baker Trio
22:39 Angel Forrest Show 2017
23:18 Marcus Miller: Thoughts on Miles
23:40 Djazz Clips
00:00 The Morgenland Festival
00:54 A Perfect Combination's Tribute To Nile Rodgers
01:47 Charles Mingus and Eric Dolphy Live in Liège
02:21 Bayerischer Hof Night Club: Maria João Quartet
04:20 Sia: Live at the Metro Theatre
05:36 DJAZZ Portrait
05:42 Djazz Clips
00:36 The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
01:31 B'rock Orchestra, René Jacobs : Bach, Pergolesi
03:00 Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Smetana
04:25 Teatro Real Philip Glass the Perfect American
06:16 Intermezzo
06:30 Éric Legnini Trio - Jazz à la Villette
07:20 Eric Legnini Trio, Thomas Dutronc, Hugh Coltman: Jazz à Vienne
08:19 Géraldine Laurent Quartet : Thibault Florent : Péniche Maison Nougaro
09:07 Intermezzo
10:00 Ensemble Intercontemporain: Zappa, Gander, Varèse, Zorn
11:22 Gala Placido Domingo in Versailles
12:50 Intermezzo
13:30 Verdi's La Traviata bij het Gran Teatre del Liceu
15:44 Verdi Requiem
17:12 Intermezzo
17:30 Orchestre de Paris, Lahav Shani, Kirill Gerstein: Beethoven, Tchaïkovski
18:52 Martha Argerich, Lahav Shani : Prokofiev, Rachmaninov, Ravel
20:30 Segovia at Los Olivos
21:26 Granada Festival: Pablo Sáinz-Villegas, a tribute to Andrés Segovia
22:10 Lille Piano Festival : Judith Jáuregui & Quatuor Gerhard
23:05 Teatro Real Suite Flamenca Antonio Gades Company
00:12 Classic Archives
01:04 Rivalry in music: Furtwängler vs. Toscanini
01:56 Intermezzo
03:00 Shai Maestro Quartet - Human
04:02 Laurent Bardainne - Tigre d'Eau Douce - Jazz à la Villette
04:33 Eric Legnini With Friends: Monte-Carlo Jazz Festival
05:25 Felipe Cabrera "Medusa" met Judith Sánchez Ruiz
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
00:30 Crimes Gone Viral
01:00 Crimes Gone Viral
01:30 Border Control: Spain
02:00 Homestead Rescue
03:40 Deadliest Catch
04:25 The Last Alaskans
05:10 Wheeler Dealers
06:00 How Do They Do It? Met Thijs En Joep
06:25 Barnwood Builders
07:10 Barnwood Builders
07:55 The Repair Shop
08:45 Salvage Hunters
09:35 Richard Hammond's Workshop
10:25 Richard Hammond's Workshop
11:15 Salvage Hunters: Classic Cars
12:05 Gold Rush
12:55 Gold Rush
13:45 The Island with Bear Grylls
14:35 Deadliest Catch
15:30 Deadliest Catch
16:30 Fast N' Loud
17:30 Fast N' Loud
18:30 Wheeler Dealers
19:30 The Repair Shop
20:30 Gold Rush: White Water
21:30 America's Backyard Gold
22:30 Outback Opal Hunters
23:30 Wheeler Dealers
00:30 Cops on the Rock
01:30 Border Control: Spain
02:00 Gold Rush: White Water
02:50 America's Backyard Gold
03:40 Deadliest Catch
04:25 The Last Alaskans
05:10 Wheeler Dealers
01:10 How the Universe Works
02:00 How the Universe Works
02:48 How Do They Do It?
03:12 How Do They Do It?
03:36 How Do They Do It?
04:00 How Do They Do It?
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
06:00 How It's Made
06:24 How It's Made
06:48 How It's Made
07:12 How Do They Do It?
07:36 How Do They Do It?
08:00 Alien Highway
08:48 Killers of the Cosmos
09:36 Killers of the Cosmos
10:24 Man vs Expert
11:12 Man vs Expert
12:00 How It's Made: Dream Cars
12:24 How It's Made: Dream Cars
12:50 How It's Made: Dream Cars
13:14 How It's Made: Dream Cars
13:38 How It's Made: Dream Cars
14:02 How It's Made: Dream Cars
14:26 Blowing Up History
15:14 Blowing Up History
16:02 Through the Wormhole With Morgan Freeman
16:50 Through the Wormhole With Morgan Freeman
17:40 Through the Wormhole With Morgan Freeman
18:30 How Do They Do It?
18:55 How Do They Do It?
19:20 How Do They Do It?
19:45 How Do They Do It?
20:10 How Do They Do It?
20:35 How Do They Do It?
21:00 Truth Behind the Moon Landing
21:50 Truth Behind the Moon Landing
22:40 How the Universe Works
23:30 How the Universe Works
00:20 Through the Wormhole With Morgan Freeman
01:10 Through the Wormhole With Morgan Freeman
02:00 Through the Wormhole With Morgan Freeman
02:48 Blowing Up History
03:36 Blowing Up History
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
00:00 Death by Fame
01:00 Evil Lives Here
02:00 The Murder Tapes
03:00 Extreme Measures
03:45 The Murder Tapes
04:30 The Murder Tapes
05:15 Signs of a Psychopath
05:35 Signs of a Psychopath
06:00 Border Control: Spain
06:30 The Perfect Murder
07:15 The Lake Erie Murders
08:05 Your Worst Nightmare
08:55 Who Killed Jane Doe?
09:45 Who Killed Jane Doe?
10:40 Married With Secrets
11:35 Married With Secrets
12:30 Murder in the Heartland
13:25 Murder in the Heartland
14:20 American Nightmare
15:15 American Nightmare
16:10 Bad Blood
16:35 Bad Blood
17:05 Evil, I
17:30 Evil, I
18:00 Where Murder Lies
19:00 Where Murder Lies
20:00 Dead Silent
21:00 Murder Under the Friday Night Lights
22:00 Evil Lives Here
23:00 Death by Fame
00:00 Death by Fame
01:00 Late Night Lockup
01:30 Late Night Lockup
02:00 Murder Under the Friday Night Lights
03:00 Where Murder Lies
03:45 Murder in the Heartland
04:30 Murder in the Heartland
05:15 Murder in the Heartland
00:00 Sex Sent Me to the E.R.
01:00 Sex Sent Me to the E.R.
02:00 Love After Lockup
02:50 Love After Lockup
03:40 Love After Lockup
04:25 Love After Lockup
05:10 Say Yes To The Dress: Lancashire
06:00 My Cat From Hell
06:50 Extreme Couponing
07:15 Extreme Cheapskates
07:40 Long Island Medium
08:30 Toddlers & Tiaras
09:20 Celebrity IOU
10:10 Say Yes To The Dress: Lancashire
11:00 Bride by Design
11:25 Bride by Design
11:50 LA Ink
12:40 Breaking Amish: Los Angeles
13:30 90 Day: The Single Life
14:30 Love After Lockup
15:30 Unsellable Houses
16:30 Property Brothers: Forever Home
17:30 House Hunters International
18:00 Hoarding: Buried Alive
19:00 Say Yes to the Dress UK
19:30 Crack Addicts
20:30 Dr. Pimple Popper
21:30 The Bad Skin Clinic
22:30 The Bad Skin Clinic
23:30 Sex Sent Me to the E.R.
00:30 My Cat From Hell
01:30 Cake Boss
02:00 Cake Boss
02:30 Long Island Medium
03:18 Toddlers & Tiaras
04:04 Celebrity IOU
04:49 Bride by Design
05:12 Bride by Design
05:35 Say Yes to the Dress UK
00:45 Britain's Darkest Taboos
01:40 Cops Gone Bad with Will Mellor
02:30 What the Killer Did Next
03:25 Motive to Murder
03:55 Motive to Murder
04:20 Motive to Murder
04:45 Motive to Murder
05:10 I Met My Murderer Online
05:35 I Met My Murderer Online
06:00 The First 48
07:00 The First 48
08:00 Homicide: Hours to Kill
08:55 Witness to Murder: Digital Evidence
09:55 Imperfect Murder
10:50 An Hour to Kill
11:50 Homicide Hunter
12:50 The First 48
13:45 The First 48
14:45 Witness to Murder: Digital Evidence
15:45 Motive to Murder
16:15 Homicide: Hours to Kill
17:10 The First 48
18:05 The First 48
19:00 Homicide Hunter
20:00 Court Cam
20:30 Court Cam
21:00 The First 48
22:00 An Hour to Kill
23:00 Imperfect Murder
23:55 Somebody's Hiding Something
00:45 #TextMeWhenYouGetHome
01:40 Cold Case Files
02:30 An Hour to Kill
03:25 Homicide Hunter
04:20 Homicide: Hours to Kill
05:10 Witness to Murder: Digital Evidence
00:20 Car S.O.S
01:20 Food Factory
01:45 Food Factory
02:10 Top 10: Architecture
03:05 Megafactories
03:50 Megafactories
04:45 Car S.O.S
05:35 Food Factory
06:00 Food Factory
06:25 Food Factory
06:55 Science of Stupid
07:25 Science of Stupid
07:55 Lost Treasures of Egypt
08:55 Lost Treasures of Rome
09:55 Secrets of the Zoo
10:50 Secrets of the Zoo: Tampa
11:50 Dr. Oakley, Yukon Vet
12:45 The Dog Rescuers
13:45 The Incredible Dr. Pol
14:40 Trafficked With Mariana van Zeller
15:35 Trauma Rescue Squad
16:35 Locked Up Abroad
17:35 Inside Sydney Airport
18:35 Border Security: Nieuw Zeeland
19:05 Border Security: Nieuw Zeeland
19:30 To Catch a Smuggler
20:30 Air Crash Investigation
21:30 Ice Road Rescue
22:30 Ancient Bodies: Secrets Revealed
23:25 Last of the Giants: Wild Fish
00:20 Ancient China From Above
01:15 Food Factory
01:45 Food Factory
02:05 Top 10: Architecture
03:00 Megafactories
03:50 Megafactories
04:45 Car S.O.S
05:35 Food Factory
00:10 Queens
01:00 Sri Lanka: Leopard Dynasty
01:50 Predator v Prey
02:35 Predator v Prey
03:20 Predator v Prey
04:09 Incredible Animal Journeys
04:55 Dr. Oakley, Yukon Vet
05:15 Dr. Oakley, Yukon Vet
06:00 Dr. Oakley, Yukon Vet
07:25 China's Wild Empire
08:10 Animals Gone Wild
08:55 Dr. Oakley, Yukon Vet
09:20 Animals Gone Wild
10:05 China's Wild Empire
10:50 China's Wild Empire
11:40 China's Wild Empire
12:25 Animals Gone Wild
13:10 Animals Gone Wild
14:00 Animals Gone Wild
14:45 Animals Gone Wild
15:35 Animals Gone Wild
16:25 China's Wild Empire
17:05 Animals Gone Wild
18:00 Night Stalkers
18:50 Puma!
19:45 Animals Gone Wild
20:40 Puma!
21:40 China's Wild Empire
22:25 Animals Gone Wild
00:10 Puma!
01:00 Animals Gone Wild
01:50 China's Wild Empire
02:35 China's Wild Empire
03:20 China's Wild Empire
04:09 Animals Gone Wild
04:55 Dr. Oakley, Yukon Vet
05:15 Dr. Oakley, Yukon Vet
05:45 Trials of the Wild
00:00 Rugged Justice
00:45 The Last Alaskans
01:30 Crikey! It's the Irwins
02:15 Swimming With Monsters With Steve Backshall
03:00 Rugged Justice
03:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
04:30 Insane Pools: Off the Deep End
05:15 Crikey! It's the Irwins
06:00 My Cat From Hell
06:50 Fluff-a-Thon
07:40 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
08:30 Extinct or Alive
09:25 Amanda to the Rescue
10:20 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
11:15 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
12:10 Extinct or Alive
13:05 Amanda to the Rescue
14:00 Jungle Shark
15:00 Animal Cops: Houston
16:00 Fluff-a-Thon
17:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
18:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
19:00 How Do Animals Do That?
19:30 How Do Animals Do That?
20:00 Swimming With Monsters With Steve Backshall
21:00 Rugged Justice
22:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
23:00 Animal Cops: Houston
00:00 Animal Cops: Houston
00:45 Expedition Mungo
01:30 How Do Animals Do That?
01:53 How Do Animals Do That?
02:15 Intruders
03:00 Monsters Inside Me
03:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
04:30 Extinct or Alive
05:15 How Do Animals Do That?
05:38 How Do Animals Do That?
00:15 American Pickers
01:15 The Curse of Oak Island
02:00 Ancient Aliens
02:45 Pawn Stars Do America
03:30 Mijn History Moment
03:40 Storage Wars
04:05 Storage Wars
04:30 Storage Wars
04:55 Storage Wars
05:15 American Pickers
06:00 Mysteries of the Ancient Dead
06:55 Storage Wars
07:20 Ancient Aliens
08:15 Forged in Fire
09:10 Forged in Fire
10:05 The Bermuda Triangle: Into Cursed Waters
11:05 WWII Battles in Colour
12:00 Ancient Aliens
13:00 Ancient Aliens
14:00 The Curse of Oak Island
14:55 Forged in Fire
15:50 Forged in Fire
16:50 Mijn History Moment
17:00 American Pickers
18:00 American Pickers
19:00 Storage Wars
19:30 The Curse of Oak Island
20:30 Secrets in the Sand
21:25 Ancient Aliens
22:20 Truthseekers
23:20 Forged in Fire
00:15 Forged in Fire
01:15 Secrets in the Sand
02:00 Ancient Aliens
02:45 Truthseekers
03:30 Mijn History Moment
03:40 Ancient Aliens
04:30 American Pickers
05:15 American Pickers
00:05 Diep in het Hart
01:00 Geheimen van de Betoverde Bossen
01:55 Geheimen van de Betoverde Bossen
02:50 Geheimen van de Betoverde Bossen
03:45 Geheimen van de Betoverde Bossen
04:40 De gecreëerde wildernis: Europa's Everglades
05:35 Wilde honden: met de roedel mee
06:00 Buitenaardse Wezens
06:55 Buitenaardse Wezens
07:50 Aarde in evolutie
08:45 Geweldige dierenvrienden
09:40 Geweldige dierenvrienden
10:30 De wilde Rockies
11:20 Macro Worlds
12:10 Buitenaardse Wezens
13:05 Buitenaardse Wezens
14:00 Geheimen van de Betoverde Bossen
14:55 Geweldige dierenvrienden
15:50 Geweldige dierenvrienden
16:45 De wilde Rockies
17:40 Macro Worlds
18:35 Buitenaardse Wezens
19:30 Buitenaardse Wezens
20:25 Aarde in evolutie
21:20 Geweldige dierenvrienden
22:15 Geweldige dierenvrienden
23:10 De wilde Rockies
00:05 Macro Worlds
01:00 Buitenaardse Wezens
01:55 Buitenaardse Wezens
02:50 Geheimen van de Betoverde Bossen
03:45 Geweldige dierenvrienden
04:40 Geweldige dierenvrienden
05:35 Wilde honden: met de roedel mee
00:10 Ainsley's Food We Love
01:10 Ainsley's Food We Love
02:10 James Martin's Spanish Adventure
02:55 Rudolph's Eerste Hulp bij Bak-Ongelukken
03:25 Rudolph's Bakery
03:50 Rudolph's Bakery
04:15 Bak met Miljuschka
04:40 Bak met Miljuschka
05:10 Bak met Miljuschka
05:35 Donal's Super Food In Minutes
06:00 Donal's Super Food In Minutes
06:30 Jamie's Easy Meals for Every Day
07:00 Open keuken met Sandra Bekkari
07:20 Open keuken met Sandra Bekkari
07:45 Wokking lekker
07:50 Eveline's Asian Streetfood
08:20 BBQ Street
08:55 Karsu's Turkije
09:25 Karsu's Turkije
10:00 Rudolph's Bakery
10:30 Bak met Miljuschka
11:05 Michel Roux's French Country Cooking
12:00 Ainsley's Food We Love
13:00 Ainsley's Food We Love
14:00 Karsu's Turkije
14:30 Karsu's Turkije
15:05 Rudolph's Bakery: Altijd Feest!
15:40 Bak met Miljuschka
16:10 Donal's Super Food In Minutes
16:50 Open keuken met Sandra Bekkari
17:05 Open keuken met Sandra Bekkari
17:30 Karsu's Turkse Keuken
18:00 Eveline's Asian Streetfood
18:25 Jamie's Easy Meals for Every Day
19:00 James Martin's Spanish Adventure
20:00 The Hairy Bikers' Northern Exposure
21:20 Remarkable Places to Eat
22:25 Late Nite Eats
22:50 Late Nite Eats
23:20 Jamie's Easy Meals for Every Day
23:55 Karsu's Turkse Keuken
00:20 James Martin's Spanish Adventure
01:20 The Hairy Bikers' Northern Exposure
02:30 Remarkable Places to Eat
03:20 Late Nite Eats
03:40 Late Nite Eats
04:05 Rudolph's Bakery: Altijd Feest!
04:30 Bak met Miljuschka
05:00 Donal's Super Food In Minutes
05:25 Open keuken met Sandra Bekkari
05:40 Open keuken met Sandra Bekkari
00:00 Lingerie
00:30 Lingerie
01:00 Swimwear
01:30 Swimwear
02:00 Top Models
02:30 Top Models
03:00 Lingerie
03:30 Lingerie
04:00 Swimwear
04:30 Swimwear
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
06:00 Fashion & Sports
06:30 Fashion & Sports
07:00 Beauty
07:30 Beauty
08:00 Fashion from Germany
08:30 Fashion from Germany
09:00 Bruce Weber Story
09:30 Bruce Weber Story
10:00 Fashion Destination
10:30 Fashion Destination
11:00 Fashion Junior
11:30 Fashion Junior
12:00 Men's Fashion Week
12:30 Men's Fashion Week
13:00 Fashion Films
13:30 Fashion Films
14:00 Bridal
14:30 Bridal
15:00 Top Photoshoots
15:30 Top Photoshoots
16:00 Fashion Teens
16:30 Fashion Teens
17:00 Designers
17:30 Designers
18:00 Fashion from Turkey
18:30 Fashion from Turkey
19:00 Fashion Destination
19:30 Fashion Destination
20:00 Fashion News
20:30 Fashion News
21:00 Bruce Weber Story
21:30 Bruce Weber Story
22:00 Fashion Magazines
22:30 Fashion Magazines
23:00 Top Models
23:30 Top Models
00:00 Lingerie
00:30 Lingerie
01:00 Swimwear
01:30 Swimwear
02:00 Top Models
02:30 Top Models
03:00 Lingerie
03:30 Lingerie
04:00 Swimwear
04:30 Swimwear
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
00:30 Botched
01:30 A-List Listings
02:00 So Cosmo
03:00 So Cosmo
04:00 Close Up
04:45 Close Up
05:30 Celebrity Beef
06:00 Dating: No Filter
06:30 Revenge Body With Khloé Kardashian
07:30 Revenge Body With Khloé Kardashian
08:30 So Cosmo
09:30 So Cosmo
10:30 Close Up
11:15 Botched
12:00 10 Things You Don't Know
12:30 Watch What Happens Live With Andy Cohen
13:00 Keeping Up With the Kardashians
14:00 Keeping Up With the Kardashians
15:00 Hollywood Medium With Tyler Henry
16:00 Hollywood Medium With Tyler Henry
17:00 Close Up
17:45 Close Up
18:30 Dating: No Filter
19:00 House of Villains
20:00 House of Villains
21:00 Botched
22:00 Botched
23:00 Botched
00:00 Watch What Happens Live With Andy Cohen
00:30 Botched
01:15 Close Up
02:00 Celebrity Game Face
03:00 Celebrity Game Face
04:00 Stewarts & Hamiltons
05:00 Stewarts & Hamiltons
00:00 Haagse politiek
03:00 Haagse politiek
06:00 Haagse politiek
09:00 Haagse politiek
12:00 Haagse politiek
15:00 Haagse politiek
18:00 Haagse politiek
21:00 Haagse politiek
00:00 Haagse politiek
03:00 Haagse politiek
00:00 RTL Nieuws - 19:30 uur
00:25 RTL Nieuws - Laat
00:41 RTL Nieuws - 19:30 uur
01:04 RTL Nieuws - Laat
01:19 RTL Nieuws - 19:30 uur
01:39 RTL Nieuws - Laat
01:49 RTL Nieuws - 19:30 uur
02:09 RTL Nieuws - Laat
02:19 RTL Nieuws - 19:30 uur
02:39 RTL Nieuws - Laat
02:49 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:09 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:28 RTL Nieuws - Laat
03:38 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:58 RTL Nieuws - Laat
04:08 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:28 RTL Nieuws - Laat
04:38 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:58 RTL Nieuws - Laat
05:08 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:28 RTL Nieuws - Laat
05:38 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:58 RTL Nieuws - Laat
06:08 RTL Nieuws - 19:30 uur
06:28 RTL Nieuws - Laat
06:38 RTL Nieuws - 19:30 uur
07:01 RTL Nieuws - Laat
07:11 The Profit
08:00 RTL Z Voorbeurs
08:09 RTL Z Voorbeurs
08:19 RTL Z Voorbeurs
08:29 RTL Z Voorbeurs
08:39 RTL Z Voorbeurs
08:50 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:13 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:26 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:38 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
09:48 RTL Z Nieuws - 09:00 uur
10:00 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:13 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:26 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:38 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
10:48 RTL Z Nieuws - 10:00 uur
11:00 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:13 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:26 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:38 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
11:48 RTL Z Nieuws - 11:00 uur
12:00 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:13 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:26 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:38 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
12:48 RTL Z Nieuws - 12:00 uur
13:00 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:13 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:25 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:38 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
13:48 RTL Z Nieuws - 13:00 uur
14:00 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:13 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:26 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:39 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
14:49 RTL Z Nieuws - 14:00 uur
15:00 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:13 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:26 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:38 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
15:48 RTL Z Nieuws - 15:00 uur
16:00 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:12 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:24 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:37 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
16:47 RTL Z Nieuws - 16:00 uur
17:00 RTL Z Nieuws - 17:00 uur
17:11 Z360
17:21 RTL Z Nieuws - 17:00 uur
17:30 RTL Z Nieuws - 17:30 uur
17:42 RTL Z Nieuws - 17:30 uur
17:52 American Pickers
18:14 American Pickers
18:37 Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
19:27 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
20:30 's Werelds Meest Iconische Hotels
21:22 's Werelds Meest Iconische Hotels
22:16 Z Doc: The Millionaires And Me
23:15 In Het Brein Van Michael Jackson
00:35 In Het Brein Van Freddie Mercury
01:54 RTL Nieuws - 19:30 uur
02:14 RTL Nieuws - Laat
02:24 RTL Nieuws - 19:30 uur
02:44 RTL Nieuws - Laat
02:54 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:14 RTL Nieuws - Laat
03:24 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:44 RTL Nieuws - Laat
03:54 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:14 RTL Nieuws - Laat
04:24 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:44 RTL Nieuws - Laat
04:54 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:14 RTL Nieuws - Laat
05:24 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:44 RTL Nieuws - Laat
05:54 RTL Nieuws - 19:30 uur
00:00 CNN Newsroom Sunday
02:00 The Whole Story With Anderson Cooper
03:00 Fareed Zakaria GPS
04:00 African Voices: Changemakers
04:30 Marketplace Africa
04:45 Marketplace Europe
05:00 Living Golf
05:30 Inside Africa
06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
06:45 World Sport
07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
08:45 World Sport
09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
10:00 CNN Newsroom with Max Foster
11:00 CNN This Morning
13:00 CNN News Central
13:30 World Sport
14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
15:00 Connect the World
15:45 World Sport
16:00 Connect the World
17:00 CNN Newsroom with Rahel Solomon
18:00 One World With Zain Asher and Bianna Golodryga
19:00 Amanpour
20:00 Isa Soares Tonight
21:00 CNN Newsroom With Jim Sciutto
22:00 Quest Means Business
23:00 The Lead With Jake Tapper
23:30 World Sport
00:00 First Move With Julia Chatterley
01:00 Erin Burnett OutFront
02:00 Anderson Cooper 360
03:00 The Source With Kaitlan Collins
04:00 CNN NewsNight With Abby Phillip
05:00 Laura Coates Live
00:00 Newsday
00:30 Asia Business Report
00:45 Sportsday
01:00 Newsday
01:30 Asia Business Report
01:45 Sportsday
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 My Right to Die
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 BBC News
07:30 World Business Report
07:55 Click
08:00 BBC News
08:30 World Business Report
08:55 Click
09:00 BBC News
09:30 Talking Business
10:00 BBC News
10:30 BBC News
10:55 Click
11:00 BBC News
11:30 HARDtalk
12:00 BBC News
12:30 World Business Report
12:45 BBC News
12:55 Click
13:00 BBC News Now
13:30 BBC News Now
14:00 BBC News Now
14:30 BBC News Now
14:55 Click
15:00 BBC News Now
15:30 World Business Report
15:45 BBC News Now
16:00 Verified Live
16:30 Verified Live
17:00 Verified Live
17:30 Verified Live
17:55 Click
18:00 Verified Live
18:30 Focus on Africa
19:00 The World Today with Maryam Moshiri
19:30 The World Today with Maryam Moshiri
20:00 The World Today with Maryam Moshiri
20:30 The World Today with Maryam Moshiri
20:55 Click
21:00 The Context
21:30 The Context
22:00 The Context
22:30 The Context
22:55 Click
23:00 BBC World News America
23:30 HARDtalk
00:00 Newsday
00:30 Asia Business Report
00:45 Sportsday
01:00 Newsday
01:30 Asia Business Report
01:45 Sportsday
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Inseparable Sisters
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
00:00 The European debrief
00:05 Brussels, My Love?
00:30 The European debrief
00:35 Brussels, My Love?
00:45 Brussels, My Love?
01:00 The European debrief
01:05 WITNESS
01:17 WITNESS
01:33 WITNESS
01:44 News
02:00 The European debrief
02:05 Brussels, My Love?
02:30 The European debrief
02:35 Brussels, My Love?
02:45 Brussels, My Love?
03:00 The European debrief
03:05 WITNESS
03:16 WITNESS
03:30 The European debrief
03:36 WITNESS
03:47 News
04:00 The European debrief
04:05 Brussels, My Love?
04:30 The European debrief
04:35 Brussels, My Love?
04:45 Brussels, My Love?
05:00 The European debrief
05:05 WITNESS
05:16 WITNESS
05:30 The European debrief
05:35 WITNESS
05:45 News
09:00 Wake up Europe
09:15 Wake up Europe
09:30 Wake up Europe
10:00 Euronews Now
10:15 Euronews Now
10:30 Euronews Now
11:00 Euronews Now
11:15 Euronews Now
11:30 Euronews Now
12:00 Euronews Now
12:15 Euronews Now
12:30 Euronews Now
12:46 The Global Conversation
13:00 Euronews Now
13:15 Euronews Now
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:30 Euronews Now
14:49 Focus
15:00 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 The European debrief
16:15 The European debrief
16:30 The European debrief
17:00 The European debrief
17:15 The European debrief
17:30 The European debrief
18:00 The European debrief
18:15 The European debrief
18:30 The European debrief
18:46 The Global Conversation
19:00 The European debrief
19:15 The European debrief
19:30 The European debrief
20:00 The European debrief
20:15 The European debrief
20:30 The European debrief
20:52 Focus
21:00 The European debrief
21:15 The European debrief
21:30 The European debrief
22:00 The European debrief
22:15 The European debrief
22:30 The European debrief
23:00 The European debrief
23:15 The European debrief
23:30 The European debrief
00:00 The European debrief
00:15 The European debrief
00:30 The European debrief
01:00 The European debrief
01:15 The European debrief
01:30 The European debrief
02:00 The European debrief
02:15 The European debrief
02:30 The European debrief
03:00 The European debrief
03:15 The European debrief
03:30 The European debrief
04:00 The European debrief
04:15 The European debrief
04:30 The European debrief
05:00 The European debrief
05:15 The European debrief
05:30 The European debrief
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 The Listening Post
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Fast Fashion
04:00 News
04:30 UpFront
05:00 News
05:30 The Bottom Line
06:00 News
06:30 101 East
07:00 News
07:30 Generation Change
08:00 News
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News
10:30 The Listening Post
11:00 News
11:30 Talk to Al Jazeera
12:00 Newshour
13:00 News
13:30 Inside Story
14:00 Al Jazeera World
15:00 Newshour
16:00 News
16:30 Generation Change
17:00 Newshour
18:00 News
18:30 People and Power
19:00 News
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News
21:30 Counting the Cost
22:00 News
22:30 The Stream
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 Witness
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Al Jazeera World
04:00 News
04:30 Talk to Al Jazeera
05:00 News
05:30 The Listening Post
00:00 Asia: Squawk Box
01:00 Asia: Squawk Box
02:00 Asia: Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
04:00 Asia Street Signs
05:00 Asia Street Signs
06:00 Capital Connection
07:00 Europe Squawk Box
07:30 Europe Squawk Box
08:00 Europe Squawk Box
08:30 Europe Squawk Box
09:00 Europe Squawk Box
09:30 Europe Squawk Box
10:00 Street Signs
10:30 Street Signs
11:00 Worldwide Exchange
11:30 Worldwide Exchange
12:00 US Squawk Box
12:30 US Squawk Box
13:00 US Squawk Box
13:30 US Squawk Box
14:00 US Squawk Box
14:30 US Squawk Box
15:00 Squawk on the Street
15:30 Squawk on the Street
16:00 Squawk on the Street
16:30 Squawk on the Street
17:00 Money Movers
17:30 Money Movers
18:00 Fast Money Halftime Report
18:30 Fast Money Halftime Report
19:00 The Exchange
19:30 The Exchange
20:00 Power Lunch
20:30 Power Lunch
21:00 Closing Bell
21:30 Closing Bell
22:00 Closing Bell: Overtime
22:30 Closing Bell: Overtime
23:00 The Art of Appreciation
23:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:30 NBC Nightly News
01:00 Asia: Squawk Box
02:00 Asia: Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
04:00 Asia Street Signs
05:00 Asia Street Signs
00:00 Americas Now
01:00 The World Today
01:30 Faces of Africa
02:00 The World Today
02:30 The Inheritors
03:00 The World Today
03:30 Razor
04:00 The World Today
04:30 Travelogue
05:00 The World Today
05:15 Sports Scene
05:30 The Point with Liu Xin
06:00 Global Watch
07:00 The World Today
07:15 Sports Scene
07:30 Rediscovering China
08:00 The World Today
08:30 Razor
09:00 The World Today
09:30 Sports Scene
10:00 The World Today
10:15 Global Business
11:00 The World Today
11:30 The Vibe
12:00 The World Today
12:15 Africa Live
13:00 Asia Today
13:30 Dialogue with Yang Rui
14:00 The World Today
14:15 China 24
15:00 Global Business
15:30 The Point with Liu Xin
16:00 The World Today
16:30 World Insight with Tian Wei
17:00 The World Today
17:30 The Vibe
18:00 Global Business
19:00 Africa Live
20:00 Global Business
21:00 The World Today
21:30 World Insight with Tian Wei
22:00 The World Today
22:30 Dialogue with Yang Rui
23:00 Global Business
23:30 The Point with Liu Xin
00:00 The World Today
00:30 Rediscovering China
01:00 The Heat
01:30 The World Today
02:00 Global Business
03:00 The World Today
03:30 China 24
04:00 The World Today
04:30 World Insight with Tian Wei
05:00 The World Today
05:15 Sports Scene
05:30 The Hub With Wang Guan
00:02 Koningshuis the musical
00:31 NOS Studio Sport Eredivisie
01:32 NOS Studio Voetbal
02:27 NOS Studio Sport
03:14 NOS Studio Voetbal
04:05 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
04:25 Tekst-TV
05:30 Timmy tijd
05:35 Bumba
05:41 Olly, het kleine witte busje
05:46 Ziggy en de Zootram
05:57 Teletubbies
06:09 Liselotte
06:16 Clangers
06:27 No-No
06:34 Peppa Pig
06:39 Lief Monster
06:46 Kiri & Lou
06:51 Lucas de spin
06:58 Zappelin Go
07:06 Zin in Zappelin
07:09 Zin in Zappelin
07:11 Kikker en zijn vriendjes
07:18 Zin in Zappelin
07:24 Kindertijd
07:31 Zin in Zappelin
07:35 Splat & Seymour
07:46 Zin in Zappelin
07:49 De boterhamshow
08:05 Zin in Zappelin
08:08 Zin in Zappelin
08:12 Shaun het schaap
08:19 Mike de Ridder
08:32 Noddy, de detective
08:45 Joe & Jack
08:52 Het Muizenhuis
09:00 Pieter Konijn
09:11 Sesamstraat
09:27 Simon
09:32 Sarah en Eend
09:39 Nelli en Nora
09:46 Sesamstraat: 10 voor...
09:56 Bumba
10:02 Teletubbies
10:14 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:21 Bo Beer
10:26 Nurdys
10:32 Bing
10:39 Woezel en Pip
10:44 Lief Monster
10:51 Pim & Pom
10:56 Rita & Krokodil
11:02 Kiri & Lou
11:07 Peppa Pig
11:12 Peppa Pig
11:17 Olly, het kleine witte busje
11:21 Pingu
11:26 Pip en Posy
11:33 Tip de Muis
11:40 Bol & Smik
11:52 Calimero
12:03 Maya de Bij
12:17 Babar en de belevenissen van Badou
12:28 Zin in Zappelin
12:31 Zin in Zappelin
12:33 Vos en Haas
12:44 Zin in Zappelin
12:49 Kindertijd
12:56 Zin in Zappelin
13:00 Bob de Bouwer
13:11 Zin in Zappelin
13:14 Agent Binky
13:25 Zin in Zappelin
13:28 Zin in Zappelin
13:32 Masha en de Beer
13:40 Shaun het schaap
13:47 Wickie de Viking
14:00 Dikkertje Dap
15:08 BarnKidz
15:20 Stop!
15:30 Mega Mindy
15:57 De gouden daalder
16:57 De Dodelijkste 60
17:25 Zapp Kids Top 20
17:52 Kinderen Voor Kinderen
17:56 Flexe Gasten
18:08 Brainstorm
18:28 De Faker
18:45 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:26 First Dates
20:26 Van Roosmalen & Groenteman
21:23 Tiki Taka Touzani
21:52 Dichter bij Anne Frank
22:36 Draadstaal
23:10 Rutger en de Nationalisten
00:01 Sophie & Jeroen
00:53 Van Roosmalen & Groenteman
01:47 Tiki Taka Touzani
02:12 Dichter bij Anne Frank
02:47 Draadstaal
03:17 Sophie & Jeroen
04:05 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
04:25 Tekst-TV
05:32 Timmy tijd
05:37 Bumba
05:42 Olly, het kleine witte busje
05:47 Ziggy en de Zootram
05:58 Teletubbies
00:05 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
00:35 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
01:05 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
01:34 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
02:01 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
02:29 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
02:57 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
03:23 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
03:50 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
04:18 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
04:46 Bassie en Adriaan
04:53 Bassie en Adriaan
04:59 Jabaloe
05:12 Jabaloe
05:25 Jabaloe
05:36 Lolly Lolbroek
05:48 Lolly Lolbroek
06:01 Lolly Lolbroek
06:13 Piet Piraat
06:18 Daar Komt Dobus
06:23 Zigby
06:34 Beertje Pol
06:46 Mush Mush en de Zwammetjes
06:57 Super Caribou
07:08 Inspector Gadget
07:31 Ernst, Bobbie en de rest
07:43 Brandweerman Sam
07:54 Bitz & Bob
08:05 Dr. Panda
08:14 Jul & Julia
08:21 Rainbow Ruby
08:45 Molang
08:49 Sophie de giraf
08:52 Leren Met Jokie
08:56 Remy & Boo
09:06 Teletubbies
09:20 Cocomelon
09:23 Sprookjesboom
09:28 Caillou
09:52 Mouk
10:05 Pingu
10:10 Bob de Bouwer
10:23 Little Angel
10:27 Little People
10:37 Florries draakjes
10:49 Ollie
10:53 Fien & Teun TV
11:17 Thomas de Stoomlocomotief
11:27 Super Wings
11:41 Chuggington
11:51 The Backyardigans
12:15 Zack and Quack
12:38 Beertje Pol
12:51 Rainbow Ruby
13:15 Brandweerman Sam
13:25 Jacob Dubbel
13:49 Enchantimals
13:59 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Avonturen
14:22 Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland
14:44 My Little Pony
15:07 Barbie Dreamtopia
15:18 Monchhichi
15:29 Lassie
15:54 The Jungle Book
16:06 Mush Mush en de Zwammetjes
16:20 Peter Pan
16:44 Polly Pocket
17:07 Mia and Me
17:31 LEGO Friends: Girls on a Mission
17:43 Bitz & Bob
17:53 5MinutenShow
18:01 Blinky Bill
18:15 Vlady & Miró
18:21 Super Caribou
18:32 LEGO DreamZzz
18:55 Arthur en de Minimoys
19:20 Bakugan: Battle Planet
19:32 Redakai
19:55 LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Sons of Garmadon
20:16 Transformers: Cyberverse
20:26 Rox
20:51 Jabaloe
21:05 Lolly Lolbroek
21:17 Gadget en de Gadgetinis
21:38 Gadget en de Gadgetinis
21:59 Dennis de Bengel
22:21 Dennis de Bengel
22:42 Dennis de Bengel
23:04 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
23:32 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
00:00 Bassie en Adriaan: De reis vol verrassingen
00:28 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
00:52 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
01:18 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
01:39 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
02:03 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
02:26 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
02:51 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
03:15 Bassie en Adriaan: De Verdwenen Kroon
03:40 Bassie en Adriaan: De Verzonken Stad
04:04 Bassie en Adriaan: De Verzonken Stad
04:29 Bassie en Adriaan: De Verzonken Stad
04:54 Bassie en Adriaan
04:59 Jabaloe
05:12 Jabaloe
05:26 Lolly Lolbroek
05:39 Lolly Lolbroek
05:51 Lolly Lolbroek
06:00 Tik Tak
06:05 Bumba
06:10 Stoppeltje
06:15 Sarah zingt
06:20 Kaatjes Kameraadjes
06:25 Rintje
06:30 Dinostad
06:35 Pingu in de stad
06:40 Wolfje's verhalen
06:50 Dropje
06:55 Sarah beweegt
07:00 Simon Superkonijn
07:05 Pop Papierstad
07:15 Saïd & Anna
07:25 Samson en Marie
07:30 Molang
07:35 Mush Mush en de Zwammetjes
07:50 Lou
08:05 Kids on the block
08:20 Wannabe's
08:35 De Smurfen nieuw
08:50 De week van Karrewiet met VGT
09:00 Molang
09:05 Molang
09:10 Ziggy en de Zootram
09:20 Ziggy en de Zootram
09:30 De Smurfen nieuw
09:40 De Smurfen nieuw
09:50 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
10:00 Tok Tok
10:05 Tok Tok
10:10 De avonturen van kleine pinguïn
10:15 De avonturen van kleine pinguïn
10:20 Het betoverde dorp van Pinokkio
10:30 Het betoverde dorp van Pinokkio
10:45 Royals Next Door
10:55 Royals Next Door
11:10 Lou
11:25 Lou
11:35 Dodo
11:45 Dodo
11:55 Kapot gaan
12:10 Ket & Doc
12:25 GameKeepers
12:50 Helden
13:05 DierenDetectives
13:30 De nieuwe avonturen van Oggy
13:40 Dodo
13:50 Lou
14:05 Royals Next Door
14:20 Tok Tok
14:25 De avonturen van kleine pinguïn
14:30 Prinsessia
14:45 Het betoverde dorp van Pinokkio
14:55 Mega Mindy
15:20 Molang
15:25 Samson & Marie ijsjestijd
15:35 Mush Mush en de Zwammetjes
15:50 Mr. Magoo
15:55 Mr. Magoo
16:00 Imago
16:25 De nieuwe avonturen van Oggy
16:30 Rox
17:00 Amika
17:45 De nieuwe avonturen van Oggy
17:55 Karrewiet
18:05 Stel je voor: compilatie
18:30 De Positivo's
18:45 De Hoppers
19:00 Karrewiet
19:10 Wannabe's
19:25 Zotte dieren
19:30 Zotte dieren
19:40 Jenny
19:55 Homo Universalis Ketnet
20:00 Geen uitzending
20:15 VRT NWS journaal met VGT
21:00 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
00:00 Nacht programmering
00:15 Nacht programmering
00:30 Nacht programmering
00:45 Nacht programmering
01:00 Nacht programmering
01:15 Nacht programmering
01:30 Nacht programmering
01:45 Nacht programmering
02:00 Nacht programmering
02:15 Nacht programmering
02:30 Nacht programmering
02:45 Nacht programmering
03:00 Nacht programmering
03:15 Nacht programmering
03:30 Nacht programmering
03:45 Nacht programmering
04:00 Nacht programmering
04:15 Nacht programmering
04:30 Nacht programmering
04:45 Nacht programmering
05:00 Nacht programmering
05:15 Nacht programmering
05:30 PebbleBox
06:00 PebbleBox
06:30 Foofur
07:00 The Fairy Taler
07:30 Sinbad de Zeeman
08:00 Seabert
08:30 Martin Morning
08:42 De Zusjes Mol
08:48 Rita & Krokodil
09:00 PebbleBox
09:30 Chloe's Toverkast
09:41 Dibo de Wensdraak
10:00 Foofur
10:30 The Fairy Taler
11:00 Bamboe Beren
11:30 PebbleBox
12:00 Lief
12:02 Bamboo love
12:05 Oscar de balloonist
12:17 Conni
12:35 Boes
13:00 Seabert
13:30 Martin Morning
13:42 De Zusjes Mol
13:48 Rita & Krokodil
14:00 Chloe's Toverkast
14:11 Dibo de Wensdraak
14:30 PebbleBox
15:00 Babar
15:30 De Snorkels
15:41 De Snorkels
16:00 Alfred J. Kwak
16:30 David, de Kabouter
17:00 Bassie en Adriaan - De Verdwenen Kroon
17:30 Sinbad de Zeeman
18:00 PebbleBox
18:30 Lief
18:32 Bamboo love
18:35 Helden van de stad
18:49 Professor Balthazar
19:00 De Bluffers
19:30 Ovide en z'n Vriendjes
19:42 Ovide en z'n Vriendjes
20:00 William Shatner's, A Twist in the Tale
21:00 Bassie en Adriaan - De Verdwenen Kroon
21:30 David, de Kabouter
22:00 De Snorkels
22:11 De Snorkels
22:30 Alfred J. Kwak
23:00 De Bluffers
23:30 Nacht programmering
23:45 Nacht programmering
00:00 Nacht programmering
00:15 Nacht programmering
00:30 Nacht programmering
00:45 Nacht programmering
01:00 Nacht programmering
01:15 Nacht programmering
01:30 Nacht programmering
01:45 Nacht programmering
02:00 Nacht programmering
02:15 Nacht programmering
02:30 Nacht programmering
02:45 Nacht programmering
03:00 Nacht programmering
03:15 Nacht programmering
03:30 Nacht programmering
03:45 Nacht programmering
04:00 Nacht programmering
04:15 Nacht programmering
04:30 Nacht programmering
04:45 Nacht programmering
05:00 Nacht programmering
05:15 Nacht programmering
05:30 PebbleBox
00:00 De wonderlijke wereld van Gumball
00:15 De wonderlijke wereld van Gumball
00:25 De wonderlijke wereld van Gumball
00:40 De wonderlijke wereld van Gumball
00:55 De wonderlijke wereld van Gumball
01:10 De wonderlijke wereld van Gumball
01:25 De wonderlijke wereld van Gumball
01:35 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:30 De wonderlijke wereld van Gumball
02:45 De wonderlijke wereld van Gumball
03:00 De wonderlijke wereld van Gumball
03:10 De wonderlijke wereld van Gumball
03:25 De wonderlijke wereld van Gumball
03:35 De wonderlijke wereld van Gumball
03:50 De wonderlijke wereld van Gumball
04:00 De wonderlijke wereld van Gumball
04:15 De wonderlijke wereld van Gumball
04:25 De wonderlijke wereld van Gumball
04:35 De wonderlijke wereld van Gumball
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:25 De wonderlijke wereld van Gumball
05:37 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:40 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball
06:00 De wonderlijke wereld van Gumball
06:10 De wonderlijke wereld van Gumball
06:25 De wonderlijke wereld van Gumball
06:35 De wonderlijke wereld van Gumball
06:50 De wonderlijke wereld van Gumball
07:00 De wonderlijke wereld van Gumball
07:10 De wonderlijke wereld van Gumball
07:30 Looney Tunes Cartoons
07:40 Looney Tunes Cartoons
08:00 Looney Tunes Cartoons
08:30 Wat babyberen leren
08:40 Wat babyberen leren
08:50 Lamput
09:00 Jellystone!
09:10 Jellystone!
09:20 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
09:30 Batwheels
09:40 Batwheels
09:55 Lucas de spin
10:00 Lucas de spin
10:05 Lucas de spin
10:20 Grizzy en de Lemmings
10:25 Grizzy en de Lemmings
10:30 Grizzy en de Lemmings
10:40 Grizzy en de Lemmings
10:45 Grizzy en de Lemmings
11:00 Looney Tunes Cartoons
11:10 Looney Tunes Cartoons
11:30 Looney Tunes Cartoons
11:35 Looney Tunes Cartoons
11:55 De wonderlijke wereld van Gumball
12:05 De wonderlijke wereld van Gumball
12:20 De wonderlijke wereld van Gumball
12:30 De wonderlijke wereld van Gumball
12:40 De wonderlijke wereld van Gumball
13:00 Teen Titans Go!
13:10 Teen Titans Go!
13:25 Teen Titans Go!
13:35 Teen Titans Go!
13:45 Teen Titans Go!
14:00 New Looney Tunes
14:05 New Looney Tunes
14:10 New Looney Tunes
14:15 New Looney Tunes
14:20 New Looney Tunes
14:30 New Looney Tunes
14:35 New Looney Tunes
14:40 New Looney Tunes
14:45 New Looney Tunes
14:50 New Looney Tunes
15:00 Tiny Toons Looniversiteit
15:25 Tiny Toons Looniversiteit
15:45 Lamput
15:55 De wonderlijke wereld van Gumball
16:05 De wonderlijke wereld van Gumball
16:20 De wonderlijke wereld van Gumball
16:30 De wonderlijke wereld van Gumball
16:50 Teen Titans Go!
17:00 Teen Titans Go!
17:10 Teen Titans Go!
17:20 Teen Titans Go!
17:35 Wat babyberen leren
17:45 Wat babyberen leren
18:00 Jellystone!
18:10 Jellystone!
18:25 Jellystone!
18:35 Jellystone!
18:50 Tiny Toons Looniversiteit
19:10 Tiny Toons Looniversiteit
19:35 New Looney Tunes
19:39 New Looney Tunes
19:45 New Looney Tunes
19:50 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
20:00 Teen Titans Go!
20:10 Teen Titans Go!
20:30 De wonderlijke wereld van Gumball
20:40 De wonderlijke wereld van Gumball
21:00 De wonderlijke wereld van Gumball
21:10 De wonderlijke wereld van Gumball
21:25 De wonderlijke wereld van Gumball
21:40 De wonderlijke wereld van Gumball
21:50 De wonderlijke wereld van Gumball
22:05 De wonderlijke wereld van Gumball
22:20 De wonderlijke wereld van Gumball
22:35 De wonderlijke wereld van Gumball
22:50 De wonderlijke wereld van Gumball
23:00 De wonderlijke wereld van Gumball
23:15 De wonderlijke wereld van Gumball
23:30 De wonderlijke wereld van Gumball
23:45 De wonderlijke wereld van Gumball
00:00 De wonderlijke wereld van Gumball
00:15 De wonderlijke wereld van Gumball
00:25 De wonderlijke wereld van Gumball
00:40 De wonderlijke wereld van Gumball
00:55 De wonderlijke wereld van Gumball
01:10 De wonderlijke wereld van Gumball
01:25 De wonderlijke wereld van Gumball
01:35 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:30 De wonderlijke wereld van Gumball
02:45 De wonderlijke wereld van Gumball
03:00 De wonderlijke wereld van Gumball
03:10 De wonderlijke wereld van Gumball
03:25 De wonderlijke wereld van Gumball
03:35 De wonderlijke wereld van Gumball
03:50 De wonderlijke wereld van Gumball
04:00 De wonderlijke wereld van Gumball
04:15 De wonderlijke wereld van Gumball
04:25 De wonderlijke wereld van Gumball
04:35 De wonderlijke wereld van Gumball
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:25 De wonderlijke wereld van Gumball
05:37 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:40 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball
00:00 Grizzy en de Lemmings
00:05 Grizzy en de Lemmings
00:20 Grizzy en de Lemmings
00:25 Grizzy en de Lemmings
00:30 Grizzy en de Lemmings
00:40 Grizzy en de Lemmings
00:45 Grizzy en de Lemmings
01:00 Mush Mush en de Zwammetjes
01:10 Mush Mush en de Zwammetjes
01:25 Mush Mush en de Zwammetjes
01:40 Mush Mush en de Zwammetjes
01:50 De Batwheels
02:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:55 Batwheels
03:05 Batwheels
03:20 Batwheels
03:30 Batwheels
03:40 Batwheels
03:50 Tom en Jerry
03:55 Grizzy en de Lemmings
04:05 Grizzy en de Lemmings
04:10 Grizzy en de Lemmings
04:20 Grizzy en de Lemmings
04:30 Grizzy en de Lemmings
04:35 Grizzy en de Lemmings
04:40 Grizzy en de Lemmings
04:45 Grizzy en de Lemmings
05:00 Machtige Mike
05:05 Machtige Mike
05:10 Machtige Mike
05:25 Machtige Mike
05:30 Machtige Mike
05:40 Machtige Mike
05:45 Machtige Mike
06:00 Batwheels
06:10 Batwheels
06:25 Mr.Bean
06:35 Mr.Bean
06:45 De Batwheels
07:00 Tom en Jerry Show
07:05 Tom en Jerry Show
07:10 Tom en Jerry Show
07:20 Tom en Jerry Show
07:25 Tom en Jerry Show
07:40 Tom en Jerry: Voorwaarts Mars
08:50 Lu en de dolle boel minis
09:00 Mr.Bean
09:10 Mr.Bean
09:25 Mr.Bean
09:35 Mr.Bean
09:55 Lucas de spin
10:00 Lucas de spin
10:10 Lucas de spin
10:15 Lucas de spin
10:30 Alice & Lewis
10:40 Alice & Lewis
11:00 Grizzy en de Lemmings
11:05 Grizzy en de Lemmings
11:10 Grizzy en de Lemmings
11:25 Grizzy en de Lemmings
11:30 Grizzy en de Lemmings
11:40 Grizzy en de Lemmings
11:45 Grizzy en de Lemmings
12:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
12:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
12:30 Baby Looney Tunes
12:40 Baby Looney Tunes
12:55 Tom en Jerry Show
13:00 Tom en Jerry Show
13:10 Tom en Jerry Show
13:25 Tom en Jerry Show
13:30 Tom en Jerry Show
13:35 Tom en Jerry Show
13:45 Tom en Jerry Show
14:00 Mr.Bean
14:10 Mr.Bean
14:25 Mr.Bean
14:40 Mr.Bean
14:55 Lucas de spin
15:05 Lucas de spin
15:10 Lucas de spin
15:15 Lucas de spin
15:30 Alice & Lewis
15:40 Alice & Lewis
16:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
16:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
16:25 Baby Looney Tunes
16:35 Baby Looney Tunes
16:55 Tom en Jerry Show
17:00 Tom en Jerry Show
17:10 Tom en Jerry Show
17:25 Tom en Jerry Show
17:30 Tom en Jerry Show
17:35 Tom en Jerry Show
17:45 Tom en Jerry Show
18:00 Batwheels
18:10 Batwheels
18:25 Grizzy en de Lemmings
18:30 Grizzy en de Lemmings
18:40 Grizzy en de Lemmings
18:55 Grizzy en de Lemmings
19:00 Grizzy en de Lemmings
19:05 Grizzy en de Lemmings
19:15 Grizzy en de Lemmings
19:30 Alice & Lewis
19:40 Alice & Lewis
20:00 Mr.Bean
20:10 Mr.Bean
20:25 Mr.Bean
20:35 Mr.Bean
20:55 Grizzy en de Lemmings
21:00 Grizzy en de Lemmings
21:10 Grizzy en de Lemmings
21:25 Grizzy en de Lemmings
21:30 Grizzy en de Lemmings
21:35 Grizzy en de Lemmings
21:45 Grizzy en de Lemmings
21:50 Lu en de dolle boel minis
22:00 Alice & Lewis
22:10 Alice & Lewis
22:25 Alice & Lewis
22:40 Alice & Lewis
22:50 Lu en de dolle boel minis
23:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:50 Grizzy en de Lemmings
00:00 Grizzy en de Lemmings
00:05 Grizzy en de Lemmings
00:20 Grizzy en de Lemmings
00:25 Grizzy en de Lemmings
00:30 Grizzy en de Lemmings
00:40 Grizzy en de Lemmings
00:45 Grizzy en de Lemmings
01:00 Mush Mush en de Zwammetjes
01:10 Mush Mush en de Zwammetjes
01:25 Mush Mush en de Zwammetjes
01:40 Mush Mush en de Zwammetjes
01:50 De Batwheels
02:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:55 Batwheels
03:05 Batwheels
03:20 Batwheels
03:30 Batwheels
03:40 Batwheels
03:50 Tom en Jerry
03:55 Grizzy en de Lemmings
04:05 Grizzy en de Lemmings
04:10 Grizzy en de Lemmings
04:20 Grizzy en de Lemmings
04:30 Grizzy en de Lemmings
04:35 Grizzy en de Lemmings
04:40 Grizzy en de Lemmings
04:45 Grizzy en de Lemmings
05:00 Machtige Mike
05:05 Machtige Mike
05:10 Machtige Mike
05:25 Machtige Mike
05:30 Machtige Mike
05:40 Machtige Mike
05:45 Machtige Mike
00:10 Henry Danger
00:35 De Thundermans
00:55 De Thundermans
01:20 Danger Force
01:40 Danger Force
02:00 The Patrick Star Show
02:25 De Patrick Ster Show
02:35 Huize Herrie
02:55 Huize Herrie
03:20 Huize Herrie
03:40 SpongeBob
03:50 SpongeBob
04:10 SpongeBob
04:35 ALVINNN!!! en de Chipmunks
04:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
04:55 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:30 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:40 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:00 Baby Shark's grote show
06:15 Blaze en de Monsterwielen
06:40 PAW Patrol
07:00 Huize Herrie
07:25 Huize Herrie
07:40 Pokémon Ultimate Journeys: The Series
08:00 Steen, Papier, Schaar
08:25 Henry Danger
08:50 Henry Danger
09:15 Danger Force
09:40 Danger Force
10:00 De Thundermans
10:25 De Thundermans
10:50 De Thundermans
11:15 Henry Danger
11:40 Henry Danger
12:05 Henry Danger
12:30 Danger Force
12:50 Danger Force
13:15 De Thundermans
13:40 De Thundermans
14:05 De Thundermans
14:30 Henry Danger
14:55 Henry Danger
15:20 De Casagrandes
15:45 De Casagrandes
16:10 SpongeBob
16:25 SpongeBob
16:30 SpongeBob
16:45 SpongeBob
17:00 Huize Herrie
17:20 Huize Herrie
17:45 Huize Herrie
18:00 Steen, Papier, Schaar
18:25 Steen, Papier, Schaar
18:40 Het heuse huize herrie
19:00 Het heuse huize herrie
19:25 Danger Force
19:50 De Thundermans
20:15 Tyler Perry's Young Dylan
20:35 Henry Danger
21:00 Henry Danger
21:25 Danger Force
21:45 De Thundermans
22:15 De Thundermans
22:40 Het heuse huize herrie
23:00 Het heuse huize herrie
23:25 Henry Danger
23:50 Henry Danger
00:10 Victorious
00:35 Victorious
00:55 De Thundermans
01:20 Danger Force
01:40 Danger Force
02:00 The Patrick Star Show
02:25 The Patrick Star Show
02:45 Huize Herrie
03:05 Huize Herrie
03:25 Huize Herrie
03:50 SpongeBob
04:10 SpongeBob
04:30 SpongeBob
04:45 SpongeBob
04:55 SpongeBob
05:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:15 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:25 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:35 ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
00:10 Teenage Mutant Ninja Turtles
00:30 Avatar: De Legende van Aang
00:55 Avatar: De Legende van Aang
01:15 Avatar: De Legende van Aang
01:35 Avatar: De Legende van Aang
02:00 Best & Bester
02:20 Best & Bester
02:40 Best & Bester
03:00 Top Wing
03:25 Top Wing
03:45 SpongeBob
04:05 SpongeBob
04:30 SpongeBob
04:50 SpongeBob
05:00 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:45 SpongeBob
06:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:30 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:45 De Casagrandes
07:10 De Casagrandes
07:30 Huize Herrie
07:55 Huize Herrie
08:15 Monster High
08:40 SpongeBob
09:05 SpongeBob
09:30 De Casagrandes
09:55 De Casagrandes
10:15 De Casagrandes
10:40 The Patrick Star Show
11:05 The Patrick Star Show
11:30 SpongeBob
11:55 SpongeBob
12:20 SpongeBob
12:35 Avatar: De Legende van Aang
13:00 De Casagrandes
13:10 De Casagrandes
13:35 De Casagrandes
14:00 SpongeBob
14:25 SpongeBob
14:50 The Patrick Star Show
15:00 SpongeBob
15:25 Huize Herrie
15:50 Huize Herrie
16:15 Huize Herrie
16:40 Huize Herrie
17:00 Steen, Papier, Schaar
17:10 SpongeBob
17:25 SpongeBob
17:50 SpongeBob
18:05 SpongeBob
18:30 Avatar: De Legende van Aang
18:55 De Casagrandes
19:05 De Casagrandes
19:30 De Casagrandes
19:55 SpongeBob
20:20 SpongeBob
20:45 SpongeBob
21:05 SpongeBob
21:30 SpongeBob
21:55 SpongeBob
22:10 Kung Fu Panda
22:30 Kung Fu Panda
22:55 Kung Fu Panda
23:20 De Pinguïns van Madagascar
23:30 De Pinguïns van Madagascar
23:55 De Pinguïns van Madagascar
00:15 Avatar: De Legende van Aang
00:40 Avatar: De Legende van Aang
01:00 Avatar: De Legende van Aang
01:20 Best & Bester
01:45 Best & Bester
02:05 Rien's Planeet
02:25 De opkomst van de Teenage Mutant Ninja Turtles
02:50 Wallykazam!
03:10 Top Wing
03:30 Top Wing
03:55 SpongeBob
04:15 SpongeBob
04:40 SpongeBob
05:00 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:45 SpongeBob
00:05 De familie Barbapapa
00:18 Peppa Pig
00:23 Peppa Pig
00:27 Peppa Pig
00:32 Peppa Pig
00:35 Peppa Pig
00:42 Peppa Pig
00:47 Peppa Pig
00:51 Peppa Pig
00:56 Peppa Pig
01:00 Anna en haar vrienden
01:05 Anna en haar vrienden
01:15 PAW Patrol
01:25 PAW Patrol
01:50 PAW Patrol
02:10 Blaze en de Monsterwielen
02:35 Blaze en de Monsterwielen
02:55 Baby Shark's grote show
03:20 Baby Shark's grote show
03:30 Baby Shark's grote show
03:50 Deer Squad
04:15 PAW Patrol
04:35 PAW Patrol
04:55 PAW Patrol
05:20 De avonturen van Paddington
05:40 De avonturen van Paddington
06:00 PAW Patrol
06:15 PAW Patrol
06:40 PAW Patrol
07:00 PAW Patrol
07:25 Rubble & Crew
07:50 Rubble & Crew
08:15 DORA
08:40 Blaze en de Monsterwielen
09:00 Deer Squad
09:29 Peppa Pig
09:34 Peppa Pig
09:38 Peppa Pig
09:43 Peppa Pig
09:45 Peppa Pig
09:55 De avonturen van Paddington
10:20 De familie Barbapapa
10:40 De familie Barbapapa
10:54 Peppa Pig
10:59 Peppa Pig
11:03 Peppa Pig
11:08 Peppa Pig
11:10 Peppa Pig
11:20 Blaze en de Monsterwielen
11:45 Blaze en de Monsterwielen
12:10 Deer Squad
12:35 Deer Squad
12:55 Baby Shark's grote show
13:20 Baby Shark's grote show
13:30 PAW Patrol
13:55 PAW Patrol
14:20 Rubble & Crew
14:45 DORA
15:05 De avonturen van Paddington
15:30 De Kleine Chef Show
15:55 De familie Barbapapa
16:20 Deer Squad
16:45 Blaze en de Monsterwielen
17:10 PAW Patrol
17:35 PAW Patrol
17:55 PAW Patrol
18:05 Rubble & Crew
18:30 DORA
18:55 Baby Shark's grote show
19:20 PAW Patrol
19:45 PAW Patrol
20:05 PAW Patrol
20:30 PAW Patrol
20:55 Rubble & Crew
21:20 Rubble & Crew
21:45 Deer Squad
22:05 Deer Squad
22:30 PAW Patrol
22:55 PAW Patrol
23:20 De familie Barbapapa
23:45 De familie Barbapapa
00:05 De familie Barbapapa
00:19 Peppa Pig
00:24 Peppa Pig
00:28 Peppa Pig
00:33 Peppa Pig
00:35 Peppa Pig
00:43 Peppa Pig
00:48 Peppa Pig
00:53 Peppa Pig
00:57 Peppa Pig
01:00 Anna en haar vrienden
01:10 Anna en haar vrienden
01:15 PAW Patrol
01:30 PAW Patrol
01:50 PAW Patrol
02:15 Blaze en de Monsterwielen
02:35 Blaze en de Monsterwielen
02:55 Baby Shark's grote show
03:15 Baby Shark's grote show
03:30 Baby Shark's Big Show!
03:50 Deer Squad
04:10 PAW Patrol
04:35 PAW Patrol
04:55 PAW Patrol
05:20 De avonturen van Paddington
05:40 De avonturen van Paddington
00:18 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:39 Mystery Lane
01:01 De Geweldige Yellow Yeti
01:13 De Geweldige Yellow Yeti
01:25 De Geweldige Yellow Yeti
01:36 De Geweldige Yellow Yeti
01:48 De Geweldige Yellow Yeti
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
03:04 Mystery Lane
03:26 Mystery Lane
03:49 De Geweldige Yellow Yeti
04:00 De Geweldige Yellow Yeti
04:12 De Geweldige Yellow Yeti
04:23 De Geweldige Yellow Yeti
04:35 De Geweldige Yellow Yeti
04:47 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:58 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:09 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:20 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:31 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:42 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:55 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
06:21 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
06:48 Vuur Vriendjes
07:11 Vuur Vriendjes
07:37 Bluey
07:45 Bluey
07:55 Bluey
08:02 Winnie de Poeh & ik
08:05 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:17 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:33 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
09:00 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
09:26 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
09:52 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
10:18 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
10:43 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
11:09 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
11:32 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
12:00 Phineas en Ferb
12:25 Phineas en Ferb
12:50 Phineas en Ferb
13:14 Phineas en Ferb
13:40 Phineas en Ferb
14:05 Phineas en Ferb
14:31 Phineas en Ferb
14:56 Hamster & Grietje
15:22 Groen in de grote stad
15:43 Groen in de grote stad
15:58 Marvel Moon Girl and Devil Dinosaur
16:23 Kiff
16:47 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
17:13 Bluey
17:21 Bluey
17:28 Bluey
17:35 Bluey
17:42 Bluey
17:49 Bluey
18:00 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
18:26 Haileys Missies
18:51 Hamster & Grietje
19:16 Groen in de grote stad
19:37 Groen in de grote stad
20:02 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:28 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:55 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:22 Groen in de grote stad
21:45 Groen in de grote stad
22:06 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:17 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:28 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:39 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:50 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:01 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:24 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:45 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:07 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:29 Mystery Lane
00:51 Mystery Lane
01:13 De Geweldige Yellow Yeti
01:24 De Geweldige Yellow Yeti
01:36 De Geweldige Yellow Yeti
01:48 De Geweldige Yellow Yeti
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
03:04 Mystery Lane
03:26 Mystery Lane
03:49 De Geweldige Yellow Yeti
04:00 De Geweldige Yellow Yeti
04:12 De Geweldige Yellow Yeti
04:23 De Geweldige Yellow Yeti
04:35 De Geweldige Yellow Yeti
04:48 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:59 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:10 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:23 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:34 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:45 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:58 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
00:42 FBI: Most Wanted
01:25 Loop: Hart van Nederland
04:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:06 De Geweldige Yellow Yeti
05:28 De Geweldige Yellow Yeti
05:50 Viking Skool
06:13 Viking Skool
06:35 Droners
07:00 Groen in de grote stad
07:24 Groen in de grote stad
07:50 DuckTales
08:15 DuckTales
08:41 Viking Skool
09:07 Viking Skool
09:33 De Geweldige Yellow Yeti
09:59 De Geweldige Yellow Yeti
10:24 Phineas en Ferb
10:49 Phineas en Ferb
11:14 Amphibia
11:36 Amphibia
12:01 DuckTales
12:26 DuckTales
12:50 DuckTales
13:14 DuckTales
13:36 DuckTales
14:01 DuckTales
14:26 Pokémon the Series: DP Sinnoh League Victors
14:51 Pokémon: Black & White
15:16 Droners
15:41 Droners
16:07 Droners
16:32 Het huis van de uil
17:00 Gravity Falls
17:25 Groen in de grote stad
17:48 Groen in de grote stad
18:01 Greatest at #Home Videos
18:07 Schitt's Creek
18:35 Two and a Half Men
19:03 Two and a Half Men
19:31 The Big Bang Theory
19:58 The Big Bang Theory
20:26 Accused
21:24 Accused
22:30 Veronica Offside
23:30 Sydney Harbour Force
00:29 Sydney Harbour Force
01:22 Veronica Offside
02:16 Loop: Hart van Nederland
04:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:06 De Geweldige Yellow Yeti
05:28 De Geweldige Yellow Yeti
05:50 Viking Skool
00:02 Sterrenhemel
00:06 Bloemen
00:16 Doe je ogen dicht
00:20 Liedjes & Rijmpjes
00:22 Melkweg
00:26 Lucht
00:36 Welterusten
00:40 Bloemen
00:50 Oceaan
01:00 Magische sterren
01:03 Liedjes & Rijmpjes
01:06 Lucht
01:16 Sterrenhemel
01:20 Bloemen
01:30 Schemering
01:34 Vallende ster
01:38 Oceaan
01:49 Sterrenhemel
01:52 Lucht
02:02 Magische sterren
02:05 Melkweg
02:09 Oceaan
02:19 Liedjes & Rijmpjes
02:21 Maanlicht
02:25 Welterusten
02:29 Vallende ster
02:32 Liedjes & Rijmpjes
02:34 Sterrenhemel
02:37 Oceaan
02:47 Slaaptijd
02:51 Schemering
02:56 Sterrenhemel
02:59 Sterrenhemel
03:03 Bloemen
03:13 Liedjes & Rijmpjes
03:15 Sterrenhemel
03:19 Doe je ogen dicht
03:24 Liedjes & Rijmpjes
03:26 Sterrenhemel
03:30 Melkweg
03:33 Sterrenhemel
03:37 Liedjes & Rijmpjes
03:39 Schemering
03:43 Welterusten
03:47 Lucht
03:57 Magische sterren
04:01 Maanlicht
04:06 Sterrenhemel
04:09 Liedjes & Rijmpjes
04:11 Slaaptijd
04:14 Vallende ster
04:18 Melkweg
04:22 Maanlicht
04:25 Doe je ogen dicht
04:29 Lucht
04:39 Schemering
04:42 Liedjes & Rijmpjes
04:44 Liedjes & Rijmpjes
04:46 Liedjes & Rijmpjes
04:47 Liedjes & Rijmpjes
04:49 Liedjes & Rijmpjes
04:51 Liedjes & Rijmpjes
04:53 Liedjes & Rijmpjes
04:54 Lucht
05:04 Sterrenhemel
05:08 Liedjes & Rijmpjes
05:10 Liedjes & Rijmpjes
05:12 Liedjes & Rijmpjes
05:14 Liedjes & Rijmpjes
05:16 Liedjes & Rijmpjes
05:18 Liedjes & Rijmpjes
05:20 Liedjes & Rijmpjes
05:22 Maanlicht
05:25 Liedjes & Rijmpjes
05:27 Liedjes & Rijmpjes
05:29 Liedjes & Rijmpjes
05:31 Magische sterren
05:34 Liedjes & Rijmpjes
05:36 Laten we Dansen
05:39 Draco
05:42 Stitches
05:47 Maya and Yaya
05:52 BabyTV-studio's
05:55 Magische Wereld
06:00 Charlie & het alfabet
06:05 Liedjes & Rijmpjes
06:07 Mini-Matinee
06:13 Beep Beep en andere verhalen
06:18 Liedjes & Rijmpjes
06:19 Dino & de jacht op eieren
06:26 Walter & Dude
06:31 Liedjes & Rijmpjes
06:33 Oliver op ontdekkingsreis
06:39 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
06:45 Gefeliciteerd met je verjaardag
06:46 Liedjes & Rijmpjes
06:48 Kleine Lola in de stad
06:53 Bath Tubbies
06:58 Liedjes & Rijmpjes
06:59 Wakker worden slaapkop
07:06 Egg Band en andere verhalen
07:08 De wereld is een wonder
07:12 Zeina 's detectivebureau
07:19 Liedjes & Rijmpjes
07:21 Welkom op het eiland
07:26 Teeny & Tiny's Klaslokaal
07:30 De fiets van Mike
07:36 Lijmstickers met Mick
07:40 Crafty Rafty
07:43 Liedjes & Rijmpjes
07:45 Billy BamBam en andere verhalen
07:51 Jungle Book
07:59 Kijk eens wat ik gevonden heb
08:04 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
08:09 Egg Band en andere verhalen
08:11 Pix en Leo
08:16 De mini-bende
08:21 BabyTV-studio's
08:23 Ahoy piraten
08:29 Walter & Dude
08:35 Tutti Frutti
08:39 Liedjes & Rijmpjes
08:41 Welkom op het eiland
08:46 Big Bugs Band
08:51 Dino & de jacht op eieren
08:57 Liedjes & Rijmpjes
08:59 Charlie en de getallen
09:06 Teeny & Tiny's Klaslokaal
09:10 Giggle Wiggle
09:14 Slakkenspoor
09:19 Liedjes & Rijmpjes
09:21 Gefeliciteerd met je verjaardag
09:22 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
09:28 Liedjes & Rijmpjes
09:30 Zeina 's detectivebureau
09:36 Billy BamBam en andere verhalen
09:41 Liedjes & Rijmpjes
09:43 Kijk eens wat ik gevonden heb
09:48 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
09:52 Charlie & de vormen en andere verhalen
09:58 Kleine Lola in de stad
10:04 Liedjes & Rijmpjes
10:05 De fiets van Mike
10:11 Pix en Leo
10:16 Oliver op ontdekkingsreis
10:23 Liedjes & Rijmpjes
10:25 Beep Beep en andere verhalen
10:30 Crafty Rafty
10:34 Choopies en andere verhalen
10:40 Gefeliciteerd met je verjaardag
10:41 Mini-Matinee
10:47 Egg Band en andere verhalen
10:50 De wereld is een wonder
10:55 De posttrein
11:00 Jungle Book
11:08 Liedjes & Rijmpjes
11:10 Ahoy piraten
11:17 Wat een prachtige dag
11:20 Lijmstickers met Mick
11:26 Liedjes & Rijmpjes
11:27 BabyTV-studio's
11:30 Walter & Dude
11:35 Tutti Frutti
11:39 Liedjes & Rijmpjes
11:41 Welkom op het eiland
11:46 Big Bugs Band
11:50 Dino & de jacht op eieren
11:56 Liedjes & Rijmpjes
11:59 Charlie en de getallen
12:06 Teeny & Tiny's Klaslokaal
12:10 Giggle Wiggle
12:12 Slakkenspoor
12:18 Liedjes & Rijmpjes
12:20 Gefeliciteerd met je verjaardag
12:21 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
12:26 Liedjes & Rijmpjes
12:28 Zeina 's detectivebureau
12:34 Billy BamBam en andere verhalen
12:40 Liedjes & Rijmpjes
12:42 Kijk eens wat ik gevonden heb
12:47 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
12:51 Charlie & de vormen en andere verhalen
12:57 Kleine Lola in de stad
13:02 Liedjes & Rijmpjes
13:05 De fiets van Mike
13:10 Pix en Leo
13:15 Oliver op ontdekkingsreis
13:22 Liedjes & Rijmpjes
13:24 Beep Beep en andere verhalen
13:29 Crafty Rafty
13:34 Choopies en andere verhalen
13:39 Gefeliciteerd met je verjaardag
13:41 Mini-Matinee
13:47 Egg Band en andere verhalen
13:49 Liedjes & Rijmpjes
13:51 De wereld is een wonder
13:56 De posttrein
14:02 Jungle Book
14:09 Liedjes & Rijmpjes
14:10 Ahoy piraten
14:16 Wat een prachtige dag
14:20 Lijmstickers met Mick
14:25 Liedjes & Rijmpjes
14:27 BabyTV-studio's
14:29 Walter & Dude
14:35 Tutti Frutti
14:38 Liedjes & Rijmpjes
14:41 Welkom op het eiland
14:46 Big Bugs Band
14:50 Dino & de jacht op eieren
14:56 Liedjes & Rijmpjes
14:58 Charlie en de getallen
15:05 Teeny & Tiny's Klaslokaal
15:10 Giggle Wiggle
15:12 Slakkenspoor
15:17 Liedjes & Rijmpjes
15:19 Gefeliciteerd met je verjaardag
15:21 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
15:26 Liedjes & Rijmpjes
15:28 Zeina 's detectivebureau
15:34 Billy BamBam en andere verhalen
15:40 Liedjes & Rijmpjes
15:41 Kijk eens wat ik gevonden heb
15:46 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
15:51 Charlie & de vormen en andere verhalen
15:57 Kleine Lola in de stad
16:02 Liedjes & Rijmpjes
16:04 De fiets van Mike
16:10 Pix en Leo
16:15 Oliver op ontdekkingsreis
16:22 Liedjes & Rijmpjes
16:24 Beep Beep en andere verhalen
16:29 Crafty Rafty
16:33 Choopies en andere verhalen
16:39 Gefeliciteerd met je verjaardag
16:41 Mini-Matinee
16:46 Egg Band en andere verhalen
16:49 Liedjes & Rijmpjes
16:52 De wereld is een wonder
16:56 De posttrein
17:02 Jungle Book
17:09 Liedjes & Rijmpjes
17:11 Ahoy piraten
17:17 Wat een prachtige dag
17:20 Lijmstickers met Mick
17:25 Liedjes & Rijmpjes
17:27 BabyTV-studio's
17:30 Charlie & het alfabet
17:35 Liedjes & Rijmpjes
17:37 Mini-Matinee
17:43 Beep Beep en andere verhalen
17:48 Liedjes & Rijmpjes
17:50 Dino & de jacht op eieren
17:56 Walter & Dude
18:02 Oliver op ontdekkingsreis
18:08 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
18:13 Gefeliciteerd met je verjaardag
18:14 Liedjes & Rijmpjes
18:18 Kleine Lola in de stad
18:23 Bath Tubbies
18:27 Liedjes & Rijmpjes
18:30 Wakker worden slaapkop
18:36 Egg Band en andere verhalen
18:38 De wereld is een wonder
18:43 Zeina 's detectivebureau
18:49 Liedjes & Rijmpjes
18:51 Welkom op het eiland
18:57 Teeny & Tiny's Klaslokaal
19:01 De fiets van Mike
19:07 Lijmstickers met Mick
19:12 Crafty Rafty
19:16 Billy BamBam en andere verhalen
19:22 Jungle Book
19:29 Kijk eens wat ik gevonden heb
19:34 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
19:38 Egg Band en andere verhalen
19:41 Pix en Leo
19:46 De mini-bende
19:50 BabyTV-studio's
19:53 Ahoy piraten
19:59 Maya & Yaya
20:04 Liedjes & Rijmpjes
20:06 Draco
20:09 Laten we Dansen
20:12 Kiku Thuis
20:16 Liedjes & Rijmpjes
20:17 Liedjes & Rijmpjes
20:19 De magische speeltuin van opa Joe
20:25 Liedjes & Rijmpjes
20:26 Liedjes & Rijmpjes
20:28 Liedjes & Rijmpjes
20:30 Lale Ki Lolu
20:35 Muzikale Melody
20:41 Liedjes & Rijmpjes
20:42 Liedjes & Rijmpjes
20:44 Bath Tubbies
20:49 Liedjes & Rijmpjes
20:51 Liedjes & Rijmpjes
20:54 Welterusten teddybeer
20:59 Maya & Yaya
21:04 Draco
21:07 Laten we Dansen
21:10 Liedjes & Rijmpjes
21:11 Liedjes & Rijmpjes
21:13 Stitches
21:18 De magische speeltuin van opa Joe
21:24 Liedjes & Rijmpjes
21:26 Liedjes & Rijmpjes
21:28 Lale Ki Lolu
21:33 Muzikale Melody
21:38 Liedjes & Rijmpjes
21:40 Liedjes & Rijmpjes
21:42 Welterusten teddybeer
21:47 Bath Tubbies
21:52 Liedjes & Rijmpjes
21:54 De magische speeltuin van opa Joe
21:59 Vrolijke Lichten
22:03 Liedjes & Rijmpjes
22:04 Lale Ki Lolu
22:10 Liedjes & Rijmpjes
22:12 Muzikale Melody
22:17 Liedjes & Rijmpjes
22:19 Liedjes & Rijmpjes
22:21 Welterusten teddybeer
22:27 Bath Tubbies
22:32 Liedjes & Rijmpjes
22:34 Liedjes & Rijmpjes
22:36 Liedjes & Rijmpjes
22:38 Liedjes & Rijmpjes
22:40 Liedjes & Rijmpjes
22:41 Liedjes & Rijmpjes
22:43 Liedjes & Rijmpjes
22:45 Doe je ogen dicht
22:48 Welterusten
22:52 Melkweg
22:55 Melkweg
22:59 Schemering
23:02 Vallende ster
23:05 Liedjes & Rijmpjes
23:07 Liedjes & Rijmpjes
23:09 Oceaan
23:19 Bloemen
23:29 Schemering
23:33 Vallende ster
23:37 Melkweg
23:41 Magische sterren
23:45 Oceaan
23:55 Sterrenhemel
23:59 Bloemen
00:09 Doe je ogen dicht
00:12 Liedjes & Rijmpjes
00:14 Melkweg
00:18 Lucht
00:28 Welterusten
00:32 Bloemen
00:42 Oceaan
00:52 Magische sterren
00:56 Liedjes & Rijmpjes
00:58 Lucht
01:08 Sterrenhemel
01:11 Bloemen
01:21 Schemering
01:24 Vallende ster
01:28 Oceaan
01:38 Sterrenhemel
01:41 Lucht
01:51 Magische sterren
01:55 Melkweg
01:58 Oceaan
02:08 Liedjes & Rijmpjes
02:10 Maanlicht
02:13 Welterusten
02:17 Vallende ster
02:22 Sterrenhemel
02:25 Oceaan
02:35 Slaaptijd
02:39 Schemering
02:42 Sterrenhemel
02:45 Sterrenhemel
02:49 Bloemen
02:59 Schemering
03:03 Liedjes & Rijmpjes
03:04 Sterrenhemel
03:08 Doe je ogen dicht
03:12 Liedjes & Rijmpjes
03:15 Sterrenhemel
03:18 Oceaan
03:28 Melkweg
03:32 Sterrenhemel
03:36 Liedjes & Rijmpjes
03:37 Schemering
03:41 Welterusten
03:45 Lucht
03:55 Magische sterren
03:59 Maanlicht
04:03 Sterrenhemel
04:07 Liedjes & Rijmpjes
04:09 Slaaptijd
04:12 Vallende ster
04:16 Melkweg
04:20 Maanlicht
04:24 Doe je ogen dicht
04:27 Lucht
04:37 Schemering
04:41 Liedjes & Rijmpjes
04:43 Liedjes & Rijmpjes
04:45 Liedjes & Rijmpjes
04:46 Liedjes & Rijmpjes
04:49 Liedjes & Rijmpjes
04:51 Liedjes & Rijmpjes
04:52 Liedjes & Rijmpjes
04:54 Lucht
05:04 Sterrenhemel
05:08 Liedjes & Rijmpjes
05:11 Liedjes & Rijmpjes
05:13 Liedjes & Rijmpjes
05:15 Liedjes & Rijmpjes
05:17 Liedjes & Rijmpjes
05:19 Liedjes & Rijmpjes
05:21 Liedjes & Rijmpjes
05:22 Maanlicht
05:26 Liedjes & Rijmpjes
05:28 Liedjes & Rijmpjes
05:29 Liedjes & Rijmpjes
05:31 Magische sterren
05:35 Liedjes & Rijmpjes
05:37 Laten we Dansen
05:40 Draco
05:43 Stitches
05:48 Maya and Yaya
05:53 BabyTV Studios
05:56 Magische Wereld