TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
dinsdag
09-04-24
woensdag
10-04-24
donderdag
11-04-24
vrijdag
12-04-24
zaterdag
13-04-24
zondag
14-04-24
maandag
15-04-24
04-09
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:20 Ink Master
01:15 Ridiculousness
01:25 Ex on the Beach
02:10 M is for Music
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
08:50 MTV Cribs
09:15 Teen Mom OG
10:00 Teen Mom OG
10:40 Teen Mom OG
11:35 Catfish: The TV Show
12:25 Catfish: The TV Show
13:15 Catfish: The TV Show
14:05 Catfish: The TV Show
15:00 Catfish: The TV Show
15:50 Ridiculousness
16:15 Ridiculousness
16:40 Ridiculousness
17:10 Ridiculousness
17:35 Ink Master
18:25 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:20 Catfish: The TV Show
20:10 Caught in the Act: Unfaithful
21:05 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 Teen Mom: Family Reunion
22:55 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
00:10 Geordie Shore
01:10 Ridiculousness
01:40 Ex on the Beach
02:20 M is for Music
02:30 M is for Music
04:00 Crazy in Love
05:00 Non-Stop Y2ks!
10:00 Hits on Shuffle!
15:00 Rap & R'n'B Jamz
16:00 Non-Stop Y2ks!
21:00 We Belong Together! Classic Collabs
22:00 Hits Don't Lie
04:00 Chillout Zone
05:00 Euro Chart of the Decade! Top 40
04:40 My Life On MTV
05:05 My Life On MTV
13:05 My Life On MTV
13:45 My Life On MTV
14:05 My Life On MTV
21:00 MTV World Stage
04:25 MTV World Stage
04:45 MTV World Stage
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
18:30 Dinner Time
20:00 Back 2 The 90s
22:00 Rap NL
23:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Lindo Duvall
14:00 Mark Labrand
16:00 De 538 Middagshow
19:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:01 Nachtklup
00:03 Nachtklup
06:02 Ook goeiemorgen
09:00 Muziek terwijl u werkt
10:03 Koffietijd
12:01 Muziek bij de lunch
14:01 Hits uit zee
16:00 Alle remmen los
18:01 Jukebox
19:02 LX Classics
20:02 ABTT Non Stop
21:01 Freakolympics
22:02 Herinnert u zich deze nog?
23:02 De Nacht Wacht
00:00 Nachtklup
00:03 DJ Ruby: Chasing Sunsets at Notte Bianca - Valetta (Malta)
01:10 Adam Beyer: Loveland Festival - Amsterdam (Netherlands)
02:12 Dubpaper: Dream Stream - Uncertain Future 001 - Cartagena (Spain)
03:15 EDX: Darklight Sessions X Armada Invites - Amsterdam (Netherlands)
04:10 Joe T Vannelli: Vulcano Etna - Sicilia (Italy)
05:44 Synapson: Pont Ambroix - Pays de Lunel (France)
06:55 Carl Cox: The Revolution at Space - Ibiza
07:57 Korolova and Mark Tarmonea: Korolova and Friends - Tel Aviv (Israel)
09:03 Joris Voorn: Trouw
10:04 CKTO: Discoland at Club Vibe - Curitiba (Brazil)
11:52 Ale de Tuglie b2b Calvin Clarke: Music On Festival 2023
13:25 UMEK: Space - Ibiza (Spain)
14:19 Armina: Radio Intense - Wroclaw (Poland)
15:07 KiNK
16:04 Reboot ----- Ushuaia Opening Party - Ibiza (Spain)
17:07 Giuseppe Ottaviani: Transmission, Prague 2019
18:24 Tenishia - Chasing Sunsets - Golden Bay (Malta)
19:25 Smash HiFi: Kazantip Closing Party (Ukraine)
20:25 Phil Weeks
21:27 A Skitzo ----- Creating Ear Illusion at Avaz Twist Tower
22:31 Tini Gessler: ZOUN Live Villa's Stream - Costa da Morte (Spain)
23:37 Claire B: Tulum Tower - Tulum (Mexico)
00:35 Tujamo: UNTOLD Festival 2023 Cluj - Napoca (Romania)
02:17 Lilly Palmer - Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
04:03 LEVt: SmS Festival
04:55 Franky Rizardo: Music On Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Prokofjev: The Love for Three Oranges
02:00 Riccardo Chailly Conducts Mendelssohn
03:38 Celebrate Saint Patrick
04:32 Haydn: Symfonie Nr. 45 'Farewell'
04:59 Classica Spotlight
06:00 Mozart: String Quartet No. 14 - Spring
06:35 Mozart Concert vanuit Berlijn
07:48 Rolando Villazon: One Night in Berlin
08:50 CMIM Piano 2021
09:54 Classica Spotlight
10:02 Bruckner - Symfonie Nr. 4
11:23 Kristine Opolais Recital
13:04 Summertime at the Domaine Forget
13:19 Chopin - Ballade Nr. 1, Op. 23
13:31 Classica Spotlight
14:01 Brügge: Die burgundische Metropole
15:21 Sir Neville Marriner: A Mozart Concert from Lugano
16:31 Beethoven: Symphony No. 9
17:43 Andrea Marcon Conducts La Cetra Barockorchester
18:59 Frang, Schiff en Zimmermann spelen Mozart & Brahms
19:33 Mozart - Vioolconcert nr. 3
19:57 Classica Spotlight
20:30 Beethoven - Symfonie nr. 2 in D majeur, Op. 36
21:12 Beethoven - Symfonie nr. 5 in c-klein, Op. 67
21:54 Big Nightmare Music
23:06 Villa-Lobos: Muziek voor Cello en Piano - III
23:31 Derecskei - 9 Self-Portraits
23:46 Classica Spotlight
00:00 Handel: Il trionfo del tempo e del disinganno
02:21 Rattle: Bach's St. John Passion
04:29 Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
05:48 Weinberg - Rapsodie op Moldavische thema's, Op. 47
00:00 The Morgenland Festival
00:54 A Perfect Combination's Tribute To Neo Soul
01:41 Art Blakey Live in 1965
02:33 Wynton Marsalis: In This House, on This Morning
04:42 José James - Jazz à Vienne
05:47 Djazz Clips
07:00 Bimhuis Amsterdam: Robert Rook Trio Live
08:31 Les McCann: Live in New Orleans
09:29 Rebirth: Richard Lemz
09:46 Djazz Clips
10:01 DJAZZ Portrait
10:10 Angel Forrest Show 2017
10:49 Chamber Music: Sissoko and Segal
11:54 Public Enemy: Live at The Metro Theatre
13:49 Djazz Clips
14:03 Jazzahead!
14:40 Makoto Ozone - Münchner Klaviersommer
15:31 The Blue Note Masters
16:25 J.E. Cannonball Adderley Live in Switzerland
18:07 Jacques Loussier in Lepzig: Play Bach and More
19:50 Djazz Clips
20:02 The Morgenland Festival
20:53 Djazz Clips
21:00 American Masters
22:02 Da Pá Virada Sessions
22:56 DJAZZ Portrait
23:04 Duke Ellington : Salle Pleyel, Paris
23:40 Djazz Clips
00:00 Bakolo Music International - WOMEX 2018
00:49 Edina Mokus: WOMEX 2018
01:43 Bill Evans' European Tour: Live in '64 '65 & '70
03:21 Dutch Swing College Band & Marine Band of the RNN
03:40 Earl Hines Kwartet in Spa, 1977
04:28 Jacob Karlzon Trio - Open Waters
05:18 Seine Sessions
05:59 The Morgenland Festival
01:00 Christophe Rousset Conducts Bach's St. Matthew Passion
03:36 John McLaughlin, The 4th Dimension - A to Jazz Fesstival
05:09 Mahavishnu Orchestra : Estival Jazz Lugano
05:54 Kinga Glyk - New Morning
06:55 Electronic Vibrations - A sound changes the world
07:46 Vasily Petrenko and the Israel Philharmonic Orchestra: Dvořák, Beethoven
10:15 Lully's Phaéton at the Opéra Royal, Versailles
12:48 Intermezzo
13:30 Haydn: The Seven Last Words - Jordi Savall
14:37 Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach
16:31 Bernard Haitink, Berliner Philharmoniker: Mahler, Symphony No 7
18:06 The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
19:01 B'rock Orchestra, René Jacobs : Bach, Pergolesi
20:30 Teatro Real Suite Flamenca Antonio Gades Company
21:37 Classic Archives
22:29 La Sonnambula' door Bellini vanuit de Opéra Royal de Wallonie Liège
00:52 Janácek, Jenufa
03:00 Andre Midani: An Insider's Story of Brazilian Music
04:54 Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden