TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
maandag
15-04-24
dinsdag
16-04-24
woensdag
17-04-24
donderdag
18-04-24
vrijdag
19-04-24
zaterdag
20-04-24
zondag
21-04-24
04-15
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:20 Ridiculousness
00:50 Ridiculousness
01:15 Ridiculousness
01:45 Ex on the Beach
02:25 M is for Music
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
08:50 MTV Cribs
09:10 MTV Cribs
09:35 Teen Mom OG
10:20 Teen Mom OG
11:05 Teen Mom OG
12:00 Catfish: The TV Show
12:50 Catfish: The TV Show
13:40 Catfish: The TV Show
14:35 Catfish: The TV Show
15:25 Catfish: The TV Show
16:20 Ridiculousness
16:50 Ridiculousness
17:10 Ridiculousness
17:40 Ink Master
18:30 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:20 Catfish: The TV Show
20:10 Caught in the Act: Unfaithful
21:05 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 Jersey Shore Family Vacation
22:55 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
23:55 Ink Master
00:45 Ridiculousness
01:10 Ridiculousness
01:40 Ex on the Beach
02:20 M is for Music
02:30 M is for Music
04:00 Usher x Justin Timberlake
05:00 Non-Stop Y2ks!
10:00 Hits on Shuffle!
15:00 We Belong Together! Classic Collabs
16:00 Non-Stop Y2ks!
21:00 Chillout Zone
22:00 Hits Don't Lie
04:00 Crazy in Love
05:00 Non-Stop Y2ks!
00:35 MTV World Stage
04:40 My Life On MTV
05:05 My Life On MTV
13:00 MTV Unplugged and Rockstar Energy Present: Twenty One Pilots
13:40 MTV World Stage
21:00 MTV World Stage
21:45 MTV World Stage
05:45 MTV World Stage
00:00 All Night
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
18:30 Dinner Time
20:00 80s Flashback
22:00 Indie Wave
23:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Jordi Warners
14:00 Mark Labrand
16:00 De 538 Middagshow
19:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:02 Nachtklup
06:03 Ook goeiemorgen
09:01 Muziek terwijl u werkt
10:00 Koffietijd
12:02 Muziek bij de lunch
14:03 Hits uit zee
16:02 Alle remmen los
18:02 Jukebox
19:00 LX Classics
20:03 ABTT Non Stop
21:01 Freakolympics
22:01 Herinnert u zich deze nog?
23:00 De Nacht Wacht
00:02 Nachtklup
00:58 Playstream Invites: Tony L Issac
02:12 Severin Su: SpringFestival Graz - Kanonen Bastei
03:45 Hollt (Live): Mind-Matter - Amsterdam (Netherlands)
04:48 Davina Moss: The Zoo Project - Ibiza (Spain)
05:51 Away To: Anya with Patch x Papa Soul
06:58 Away To: Byblos with Gaya - By Late Knights and Creative State - Beirut (Lebanon)
07:50 Sebastien Leger: Elrow Ibiza (Spain)
08:44 Joe T Vannelli: Street Parade Aftermovie 2022 -Zurich (Switzerland)
08:52 Connie Yin aka Constar
10:12 ROOG and Erick E: Housequake 20 Years at Paradiso - Amsterdam (Netherlands)
11:16 Jan Kincl (Live)
11:41 Pacho: Birthday 2020 at Cacao Beach, Sunny Beach
12:52 Dam Swindle: Loveland Festival 2023 Amsterdam (Netherlands)
14:49 Osunlade: Defected at Booom! Ibiza
15:34 Secret Cinema and Egbert
16:18 Miss Kittin: Music On Festival - Amsterdam (Netherlands)
18:16 Ellen Allien: Lovefest
19:14 Space Motion: Urban Fitness
20:17 Lexer: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
21:22 Loren: Visuals by Ace - Tied Charity Stream - Detroit (USA)
22:27 Mark Knight ----- Solar Dance Arena (Bulgaria)
23:30 Joris Voorn: de Marktkantine
01:04 Shaun Reeves: Audioriver (Poland)
01:39 Sunnery James and Ryan Marciano: Kingsland - Amsterdam (Netherlands)
02:36 K.Paul: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
03:41 Monkey Safari: Pacha On Air - Munich (Germany)
05:15 Nastia
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Light Up Your Day
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Gluck: Iphigénie en Tauride
01:53 Bach: Partita's voor viool (BWV 1001-1006)
03:10 Handel: Royal Fireworks at Chambord Castle
04:33 Rodrigo: Concierto de Aranjuez
04:59 Classica Spotlight
06:00 Mozart - Pianoconcert nr. 6, KV 238
06:28 Roberto Giordano speelt Brahms en Beethoven
07:31 Beethoven - Symfonie Nr. 2 & Symfonie Nr. 7
08:57 CMIM Piano 2021
09:44 Classica Spotlight
10:05 Clara Haskil : le mystère de l'interprète
11:07 Bach - Das wohltemperierte Klavier I: Nr. 1 t/m 12
12:14 Beethoven - Symfonie nr. 5 in c-klein, Op. 67
12:50 Tsjaikovski - Fantasie-ouverture: Romeo en Julia
13:11 IVC 2021
13:44 Mozart - Hoornkwintet in Es, KV 407
14:03 Riccardo Chailly Conducts Mendelssohn
15:41 Brahms: Symfonie Nr. 3
16:18 Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian National Ballet
17:58 Beethoven Piano Concerto No. 1 & Symphony No. 2
19:19 In the Organ's Stomach
20:11 Classica Spotlight
20:30 Massenet - Don Quichot
22:29 Schubert - Symfonie nr. 8 in b-klein, D. 759
22:53 Alexander von Zemlinsky - Klarinettentrio, Op. 3
23:21 CMIM Voice 2022
23:48 Classica Spotlight
00:00 Donizetti : La fille du régiment
02:24 Bach - Johannes Passie
04:27 Orff: Carmina Burana
05:36 Bach - 3. Sonate für Violin (BWV 1005)
00:00 WOMEX 2018
00:34 Jazzahead!
01:01 Jazzahead!
01:30 Runtown - La Machine de Moulin Rouge
02:32 Coleman Hawkins live en Belgique, 1962
03:34 M.Eilertsen Trio & Trio Mediaeval - November Music
04:42 Magali Sare ft. Dani López - Casa Seat Barcelona
06:04 North Sea Jazz Club: Marnix Busstra Band
06:42 Djazz Clips
07:00 Stephane Grappelli: Jazz Festival Warsaw
08:30 Lex Jasper Trio: Happy Days Are Here Again
09:25 Rita Reys & The Pim Jacobs Trio at North Sea Jazz
09:49 Djazz Clips
10:03 Tivoli Utrecht: Sven Hammond Soul
10:58 J.E. Cannonball Adderley Live in Switzerland
12:39 BIRDtv
12:59 Bobby McFerrin - Estival Jazz Lugano
13:33 Djazz Clips
14:07 Jazzahead!
15:06 DJAZZ Portrait
15:15 Paradox Live
15:52 On the Road with Duke Ellington
16:47 Mont Saint-Michel: Steve Grossman and Peter King
18:29 DJAZZ Portrait
18:38 Franco Ambrosetti Quintet live at Estival Lugano
19:28 A Perfect Combination's Tribute To Neo Soul
20:17 Live at Studio de l'Ermitage, Paris
20:45 Djazz Clips
21:00 DJAZZ Portrait
21:15 Jazz Summit
22:16 B.B. King: The King of the Blues in Stuttgart
23:12 Marcus Miller: Thoughts on Miles
23:35 Djazz Clips
00:00 Salif Keita : Les Ambassadeurs
01:03 A Perfect Combination's tribute to Steely Dan
01:56 Michel Legrand Orkest in Spa, 1982
02:46 Stan Getz: The Last Recording
04:33 The Crusaders: Estival Lugano 1987
05:36 Portrait: Urgent Detergent
05:42 Djazz Clips
00:30 Bernard Haitink, Berliner Philharmoniker: Mahler, Symphony No 7
02:17 Intermezzo
03:00 Der Rosenkavalier by Richard Strauss
06:32 Intermezzo
07:00 The Yellowjackets - New Morning
08:22 McCoy Tyner Trio Live at Estival Lugano
08:52 Sun Ra Arkestra: Lugano Jazz Estival
09:38 Intermezzo
10:00 Andre Midani: An Insider's Story of Brazilian Music
11:54 Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
13:43 Intermezzo
14:00 Lully's Phaéton at the Opéra Royal, Versailles
16:33 Intermezzo
17:20 Haydn: The Seven Last Words - Jordi Savall
18:27 Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach
20:30 Wagner´s Jews
21:23 Pierre Boulez - Wagner, Berg, Schoenberg - Lucerne Festival
22:50 The New York City Ballet at the Teatro Real, Madrid
00:20 Raphaël Pichon and Pygmalion: Monteverdi's Vespro della Beata Vergine
02:17 Intermezzo
03:00 Jazzanitza: A to Jazz Festival
03:35 Snarky Puppy: A to Jazz Festival
05:07 Jimmy Witherspoon Quartet & Rozaa Wortham 1985
05:50 Intermezzo
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden