Tv-kanaler
Genre: Alle
Genre: Lettisk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Tysk
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
TV-guide
Genre: Alle
Genre: Lettisk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Tysk
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
Sprog
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrig
Italien
Spanien
Portugal
Holland
Belgien
Østrig
Luxembourg
Schweiz
Grækenland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Letland
Litauen
Polen
Tjekkiet
Slovakiet
Ungarn
Rumænien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraine
Rusland
Tyrkiet
lørdag
27-04-2024
søndag
28-04-2024
mandag
29-04-2024
tirsdag
30-04-2024
onsdag
01-05-2024
torsdag
02-05-2024
fredag
03-05-2024
04-27
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
09:00 Sarunu festivāls "Lampa 2023"
14:00 Handball: Women's EHF Euro Cup Qualifiers
16:00 Latvijas futbola virslīga
19:00 Latvijas futbola virslīga
22:00 Starptautiskas horeogrāfu sacensības The Best Show
01:00 Šovs 8os
02:00 Handball: Women's EHF Euro Cup Qualifiers
00:00 Basketball. European North Basketball league
02:30 Ūdenszeļļi
03:30 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
05:00 Archery: World Cup Shanghai
07:00 Ūdenszeļļi
08:00 F1LV Podkāsts
09:00 Archery: World Cup Shanghai
11:15 Ūdenszeļļi
12:15 MXF Podkāsts
13:45 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
15:15 Archery: World Cup Shanghai
17:15 Archery: World Cup Shanghai
19:30 MXF Podkāsts
21:00 Football: Ekstraklasa
23:00 F1LV Podkāsts
00:00 Football: Ekstraklasa
02:00 Best4sportTV programma
05:00 Archery: World Cup Shanghai
00:00 Ruch Chorzów pret Widzew Łódź
02:00 Best4sportTV programma
06:00 Widzew Łódź pret Legia Warszawa
08:00 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā 1. pusfināls: Selver/Taltech (Igaunija) pret Jēkabpils Lūši
09:30 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā 2. pusfināls: Bigbank Tartu (Igaunija) pret Ezerzeme/DU
11:30 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā spēle par 3. vietu: Ezerzeme/DU pret Jēkabpils Lūši
13:00 Baltijas Līga sievietēm volejbolā FINĀLS: TU/Bigbank (Igaunija) pret RSU/MSĢ
15:00 Ruch Chorzów pret Widzew Łódź
17:00 Legia Warszawa pret Śląsk Wrocław
19:00 Warta Poznań pret PGE FKS Stal Mielec
20:55 Spīdveja raidījums ar Anatoliju Kreipānu
21:25 Jagiellonia Białystok pret Pogoń Szczecin
23:30 Spīdveja raidījums ar Anatoliju Kreipānu
00:00 ENBL FINAL4 FINĀLS: CSO Voluntari (Rumānija) pret Bakken Bears (Dānija)
02:00 Best4sportTV programma
00:05 Gran Premio Red Bull de España
01:20 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
03:20 WRC Croatia Rally
05:10 NBA Basketball
07:25 Basketball: NBA. First Round Game 3. Bucks - Pacers (NBA Basketball), JAV, 2024
09:40 MotoGP: Grand Prix of Spain. Practice Nr. 1 (Gran Premio Red Bull de España), Ispanija, 2022
10:45 Gran Premio Red Bull de España
12:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
16:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
20:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
22:30 NBA Basketball
01:00 LaLiga EA Sports
03:00 WRC Croatia Rally
05:35 National League
00:30 NBA Basketball
03:10 Liga Endesa
05:05 Ligue 1 Uber Eats
07:00 NBA Basketball
09:40 NBA Basketball
12:20 NBA Basketball
14:30 Basketball: Champions League
15:45 Football - Italian Serie A
16:20 1. Bundesliga
18:50 Calcio: Campionato Italiano Serie A
21:10 NBA Action
21:50 LaLiga EA Sports
00:00 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
02:00 UFC
00:00 LaLiga EA Sports
02:00 National League
04:55 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
07:00 Motorsport: Highlights
07:55 Gran Premio Red Bull de España
09:10 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
10:50 Liga Endesa
11:05 Gran Premio Red Bull de España
11:40 Gran Premio Red Bull de España
12:40 WRC Croatia Rally
13:40 Moto3 Gran Premio Red Bull de España
14:35 Moto2 Gran Premio Red Bull de España
15:55 Gran Premio Red Bull de España
17:00 Athletics: Diamond League Shanghai
19:00 Basketball - Euroleague
21:00 Glory Kickboxing
01:00 LaLiga EA Sports
02:00 National League
05:00 LaLiga EA Sports
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
07:00 Programmas pārtraukums
09:00 Programmas pārtraukums
11:00 Programmas pārtraukums
13:00 Programmas pārtraukums
14:00 Athletics: Diamond League Shanghai
16:50 Programmas pārtraukums
18:25 Ice Hockey
21:00 National League
23:55 Programmas pārtraukums
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
00:00 Cycling: Tour de Romandie
01:30 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
02:30 UCI Mountain Bike World Cup: Araxá (W)
03:00 UCI Mountain Bike World Cup: Araxá (W)
04:00 Snooker: World Championships Sheffield
06:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
07:00 Cycling: Tour de Romandie
08:00 Snooker: World Championships Sheffield
09:30 Twist the Throttle
11:00 Snooker: World Championships Sheffield
12:00 Snooker: World Championships Sheffield
15:00 Formula E FIA World Championship: Misano
15:30 Formula E FIA World Championship: Monaco ePrix
17:15 Snooker: World Championships Sheffield
19:30 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
20:00 Cycling: Tour de Romandie
20:45 Snooker: World Championships Sheffield
00:00 Cycling: Tour de Romandie
01:30 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
02:30 Atletics: The London Marathon
04:00 Snooker: World Championships Sheffield
01:30 Formula E FIA World Championship: Misano
02:30 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
05:00 Cycling: Tour de Romandie
06:00 Snooker: World Championships Sheffield
08:00 UCI Mountain Bike World Cup: Araxá (M)
08:30 UCI Mountain Bike World Cup: Araxá (M)
09:30 Snooker: World Championships Sheffield
11:00 Cycling: Tour of Romandy
12:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
12:30 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
14:30 Cycling: Tour de Romandie
15:00 Cycling: Tour de Romandie
17:00 UCI Mountain Bike World Cup: Araxá
17:30 UCI Mountain Bike World Cup: Araxá (M)
18:30 Atletics: The London Marathon
19:45 PGA Tour: Zurich Classic of New Orleans
01:00 Formula E FIA World Championship: Monaco ePrix
02:00 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
05:00 Cycling: Tour de Romandie
00:00 LaLiga EA Sports
02:00 Ligue 1 Uber Eats
04:00 Türkiye Basketbol Ligi
06:00 LaLiga EA Sports
08:00 Ligue 1 Uber Eats
10:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
12:00 1. Bundesliga
14:00 LaLiga EA Sports
16:30 1. Bundesliga
18:30 Calcio: Campionato Italiano Serie A
19:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
21:00 LaLiga EA Sports
22:00 LaLiga EA Sports
00:00 Türkiye Basketbol Ligi
02:00 Football: Saudi Pro League
04:00 Ligue 1 Uber Eats
01:00 Football: Bundesliga. Round 30 Highlight (1. Bundesliga), Vokietija
02:00 Basketball: Turkish League Super League. Besiktas - Galatasaray (Türkiye Basketbol Ligi), Turkija
04:00 Football: Serie A. Sassuolo - Lecce (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
06:00 Football: Bundesliga. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (1. Bundesliga), Vokietija
08:00 Football: Serie A. Milan - Inter (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
10:00 Football: LaLiga. Real Madrid - Barcelona (LaLiga EA Sports), Ispanija
12:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
14:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
16:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
18:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
21:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
23:00 Football: LaLiga. Classic (LaLiga EA Sports), Ispanija
00:00 Football: Serie A. Classic (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
01:00 Football: LaLiga. Real Sociedad - Real Madrid (LaLiga EA Sports), Ispanija
03:00 Football: Bundesliga. Bochum - Hoffenheim (1. Bundesliga), Vokietija
05:00 Football: Saudi Pro League. Al Hilal - Al Fateh (Football: Saudi Pro League), Saudo Arabija
01:00 Fight Night Hero's Championship
03:40 Fight Night
06:20 King of Kings Heroes Grand Prix
08:30 Boxing: Bare Knuckle Boxing
09:20 Boxing: MEGA Fights
10:30 Mixed Martial Arts: Professional Fighters League
11:55 Fightbox King of Kings Heroes Series
14:50 Boxing: Dream Boxing
19:00 Mixed martial arts: UFA
19:55 Mixed Martial Arts: Professional Fighters League
22:35 Kickboxing: KOK Mega Series
01:30 King of Kings Heroes Grand Prix
04:40 King of Kings Heroes Grand Prix
00:00 FS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 FIGHT SPORTS WCK
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Macho: The Hector Camacho Story
05:30 Tuesday Night Fights
06:00 FS MMA
07:00 MEGA Fights
09:00 FIGHT SPORTS WCK
10:00 KNOCKOUTS!
10:30 FS Grand Sumo
11:00 Macho: The Hector Camacho Story
11:30 Tuesday Night Fights
12:00 Fight Quest
13:00 MEGA Fights
15:00 FIGHT SPORTS WCK
16:00 KNOCKOUTS!
16:30 FS Grand Sumo
17:00 Macho: The Hector Camacho Story
17:30 Tuesday Night Fights
18:00 Fight Quest
19:00 MEGA Fights
21:00 World Karate Federation
21:30 Judo for the World
22:00 KNOCKOUTS!
22:30 FS Grand Sumo
23:00 Macho: The Hector Camacho Story
23:30 Tuesday Night Fights
00:00 FS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 World Karate Federation
03:30 Judo for the World
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Macho: The Hector Camacho Story
05:30 Tuesday Night Fights
00:00 Travel Geek (Travel Geek)
01:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
01:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA, 2015
06:00 Epic Trails (Epic Trails), Adventure, USA
06:30 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
07:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), 2015
07:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), 2015
08:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs)
08:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs)
09:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs)
09:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
10:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
10:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
11:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
11:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
12:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
12:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
13:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
13:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
14:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
14:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
15:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
15:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
16:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
16:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
17:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
18:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
19:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
20:00 EFC (Xtreme Fighting Championship)
21:00 BKK Kickboxing (Kickboxing)
23:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
00:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
01:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
02:00 Fantasy Factory (Fantasy Factory), United Kingdom, 2023
03:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
03:30 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
04:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
04:30 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
05:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
05:30 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
00:15 Hausmeister Krause
00:45 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
01:15 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
01:45 SPORT CLIPS
02:00 SPORT1 Late-Movie
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 SPORT CLIPS
06:30 SPORT CLIPS
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:15 Die PS Profis - Mehr Power aus dem Pott
10:30 NORMAL
11:00 Antworten mit Bayless Conley
11:30 Die ARCHE-Fernsehkanzel
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
15:00 Teleshopping
16:00 ADAC GT Masters: Oschersleben: 1. Rennen
17:35 ADAC GT4 Germany: Oschersleben: 1. Rennen
19:00 Container Wars
19:30 Container Wars
20:00 Container Wars
20:30 2. Liga
21:30 2. Liga: FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
23:30 2. Liga
00:00 Poker
01:00 SlapFight
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
00:00 Playoff Central
00:30 NBA Marquee Matchups
02:30 NBA Action
03:00 Playoff Central Live
05:30 Playoff Central Live
08:00 Playoff Central Live
09:30 Playoff Central Live
11:00 NBA Game Time
11:30 Basketball Stories
12:30 High Tops
13:00 NBA Game Time
13:30 NBA Game Time
14:00 High Tops
14:30 High Tops
15:00 NBA Game Time
15:30 NBA Game Time
16:00 NBA Game Time
16:30 NBA Game Time
17:00 Basket-ball : Africa League
19:00 High Tops
20:00 Basket-ball : Africa League
22:00 High Tops
22:30 NBA Basketball
01:00 NBA Basketball
03:30 NBA Basketball
00:15 Stream Nation (Stream Nation)
01:15 Stream Nation (Stream Nation)
02:15 Stream Nation (Stream Nation)
03:20 Stream Nation (Stream Nation)
04:10 Stream Nation (Stream Nation)
05:00 Stream Nation (Stream Nation)
05:55 Stream Nation (Stream Nation)
06:30 Stream Nation (Stream Nation)
08:00 Cuphead (Cuphead)
09:05 Cuphead (Cuphead)
09:50 Cuphead (Cuphead)
10:25 Stream Nation (Stream Nation)
11:25 Stream Nation (Stream Nation)
12:20 Stream Nation (Stream Nation)
13:20 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
15:10 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
16:45 Stream Nation (Stream Nation)
17:00 Stream Nation (Stream Nation)
17:20 Stream Nation (Stream Nation)
18:00 Stream Nation (Stream Nation)
18:25 Stream Nation (Stream Nation)
19:25 Stream Nation (Stream Nation)
20:30 Stream Nation (Stream Nation)
21:30 Stream Nation (Stream Nation)
22:30 Stream Nation (Stream Nation)
23:30 Stream Nation (Stream Nation)
00:35 Stream Nation (Stream Nation)
01:35 Stream Nation (Stream Nation)
02:35 Stream Nation (Stream Nation)
03:35 Stream Nation (Stream Nation)
04:35 Stream Nation (Stream Nation)
05:15 Stream Nation (Stream Nation)
05:40 Stream Nation (Stream Nation)
00:19 Basketball: FIBA Asia Cup
01:47 FIBA Women's Basketball World Cup
02:00 Basketball: FIBA World Cup (summary
03:26 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
03:27 Basketball: FIBA World Cup (summary
04:53 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
04:56 Basketball: FIBA World Cup (summary
06:25 Basketball: FIBA World Cup (summary
07:54 Basketball - Women's Olympic Games Qualifiers
07:59 Basketball: Women's World Cup
09:25 Basketball: Women's World Cup
11:02 FIBA Women's Basketball World Cup
11:05 Basketball: FIBA AmeriCup
12:37 FIBA Women's Basketball World Cup
12:46 Basketball: FIBA AmeriCup
14:16 Basketball: FIBA AmeriCup
15:27 Basketball: FIBA AmeriCup
16:46 Basketball: FIBA AmeriCup
18:08 Basketball: FIBA AmeriCup
19:47 Basketball: FIBA AmeriCup
21:20 Basketball: FIBA AmeriCup
22:51 Basketball: FIBA AmeriCup
00:31 Basketball: FIBA World Cup (summary
00:33 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
01:58 FIBA Women's Basketball World Cup
02:00 FIBA Women's EuroBasket
03:25 Basketball: FIBA World Cup (summary
03:30 FIBA Women's EuroBasket
05:09 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
05:12 FIBA Women's EuroBasket