Tv-kanaler
Genre: Alle
Genre: Lettisk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Tysk
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
TV-guide
Genre: Alle
Genre: Lettisk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Tysk
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
Sprog
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrig
Italien
Spanien
Portugal
Holland
Belgien
Østrig
Luxembourg
Schweiz
Grækenland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Letland
Litauen
Polen
Tjekkiet
Slovakiet
Ungarn
Rumænien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraine
Rusland
Tyrkiet
mandag
29-04-2024
tirsdag
30-04-2024
onsdag
01-05-2024
torsdag
02-05-2024
fredag
03-05-2024
lørdag
04-05-2024
søndag
05-05-2024
04-29
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:00 Pārtraukums programmā
07:00 Rīta vingrošana
07:25 Sporta spēļu labākie momenti
08:00 Konference Mājoklis
10:00 Latvijas futbola virslīga
12:10 Latvijas futbola virslīga
14:30 Konference Universālais dizains cilvēktiesību ievērošanā
18:20 Pafbet Latvijas - Igaunijas līga basketbolā
21:00 Raidījums Runājam
21:32 Podkāsts par un ap ekonomiku Mediāna
00:32 Pārtraukums programmā
00:00 Football: Ekstraklasa
02:00 Best4sportTV programma
06:00 Football: Ekstraklasa
08:00 Latvijas čempionāta motokrosā
08:30 Latvijas čempionāta motokrosā
09:05 Latvijas čempionāta motokrosā
09:40 Latvijas čempionāta motokrosā
10:15 Latvijas čempionāta motokrosā
10:45 Latvijas čempionāta motokrosā
11:20 Latvijas čempionāta motokrosā
11:55 Latvijas čempionāta motokrosā
12:30 Archery: World Cup Shanghai
14:30 Archery: World Cup Shanghai
16:45 Archery: World Cup Shanghai
18:45 Archery: World Cup Shanghai
20:00 Football: Ekstraklasa
22:00 Football: Ekstraklasa
00:00 Football: Ekstraklasa
02:00 Best4sportTV programma
00:00 ENBL FINAL4 FINĀLS: CSO Voluntari (Rumānija) pret Bakken Bears (Dānija)
02:30 Best4sportTV programma
05:00 PGE FKS Stal Mielec pret Korona Kielce
07:00 Crossfit sacīkste "Throwdown Liepāja 2023"
19:00 MXF Podkāsts ep. 206
20:30 F1LV Podkāsts Se.5 Ep. 5
21:30 Tonybet Fight Night
01:00 F1LV Podkāsts Se.5 Ep. 5
02:00 Best4sportTV programma
00:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
01:00 LaLiga EA Sports
04:35 NBA Basketball
06:45 NBA Basketball
08:55 LaLiga EA Sports
10:55 Gran Premio Red Bull de España
12:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
16:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
20:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
23:00 Basketball: Champions League
01:05 Basketball - Champions League. Final (Basketball: Champions League), Pan-Europe, 2024
03:20 MotoGP: Grand Prix of Spain. Race (Gran Premio Red Bull de España), Ispanija, 2024
05:15 Football: LaLiga. Sevilla - Mallorca (LaLiga EA Sports), Ispanija, 2023
00:00 1. Bundesliga
01:55 NBA Basketball
04:55 NBA Basketball
07:00 Liga Endesa
08:55 UFC
11:15 Glory Kickboxing
14:00 Liga Endesa
15:55 LaLiga EA Sports
17:50 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
19:49 National League
21:50 LaLiga EA Sports
00:00 LaLiga EA Sports
02:00 NBA Basketball
05:00 NBA Basketball
01:00 Liga Endesa
02:55 UFC
05:00 LaLiga EA Sports
06:54 1. Bundesliga
08:50 Basketball: Champions League
10:45 Basketball - Euroleague
12:40 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
14:35 Basketball - Euroleague
16:35 Basketball - Euroleague
18:30 Basketball - Euroleague
20:30 National League
22:30 Basketball: Champions League
00:30 NBA Basketball
02:45 Athletics: Diamond League Shanghai
05:00 LaLiga EA Sports
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
07:00 Programmas pārtraukums
09:00 Programmas pārtraukums
11:00 Programmas pārtraukums
13:00 Programmas pārtraukums
15:00 Programmas pārtraukums
17:00 Programmas pārtraukums
19:00 Programmas pārtraukums
21:00 Programmas pārtraukums
23:00 Programmas pārtraukums
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
00:00 Cycling: Tour de Romandie
01:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
02:00 Cycling: La Vuelta Femenina
02:30 Athletics: Marathon Madrid
04:00 Snooker: World Championships Sheffield
06:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
07:00 Cycling: Tour de Romandie
08:00 Snooker: World Championships Sheffield
09:30 Athletics: Marathon Madrid
11:00 Snooker: World Championships Sheffield
12:30 Cycling: Tour de Romandie
13:30 Cycling: La Vuelta Femenina
14:00 Snooker: World Championships Sheffield
15:00 Snooker: World Championships Sheffield
18:00 Athletics: Marathon Madrid
19:00 Cycling: La Vuelta Femenina
20:00 Snooker: World Championships Sheffield
20:45 Snooker: World Championships Sheffield
00:00 Cycling: La Vuelta Femenina
01:00 Cycling: Tour de Romandie
02:30 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
04:00 Snooker: World Championships Sheffield
01:00 Athletics: Marathon Madrid
02:30 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
05:00 Cycling: Tour de Romandie
06:00 Snooker: World Championships Sheffield
08:00 Cycling: Tour de Romandie
09:00 Cycling: La Vuelta Femenina
09:30 Snooker: World Championships Sheffield
11:00 Athletics: Marathon Madrid
12:30 Snooker: World Championships Sheffield
14:00 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
14:30 Cycling: Tour de Romandie
15:30 Cycling: La Vuelta Femenina
16:30 Cycling: La Vuelta Femenina
18:30 Cycling: Tour de Romandie
19:00 Athletics: Marathon Madrid
20:00 Cycling: Tour de Romandie
21:00 Ciclismo: Giro d'Italia
22:00 Surfing: Rip Curl Pro Bells Beach
23:00 Cycling: La Vuelta Femenina
00:00 Surfing: Rip Curl Pro Bells Beach
01:00 Snooker: World Championships Sheffield
02:30 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Cycling: Tour de Romandie
05:00 Cycling: La Vuelta Femenina
00:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
02:00 LaLiga EA Sports
04:00 1. Bundesliga
06:00 Football: Saudi Pro League
08:00 LaLiga EA Sports
10:00 Ligue 1 Uber Eats
12:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
14:00 1. Bundesliga
16:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
18:00 1. Bundesliga
19:00 Türkiye Basketbol Ligi
21:00 LaLiga EA Sports
22:00 LaLiga EA Sports
00:00 1. Bundesliga
02:00 Ligue 1 Uber Eats
04:00 LaLiga EA Sports
00:00 Football: LaLiga. Classic (LaLiga EA Sports), Ispanija
01:00 Football: Bundesliga. RB Leipzig - Borussia Dortmund (1. Bundesliga), Vokietija
03:00 Football: French Ligue 1. PSG - Le Havre (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
05:00 Football: Serie A. Inter - Torino (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
07:00 Football: Serie A. Juventus - Milan (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
09:00 Football: LaLiga. Atl. Madrid - Ath. Bilbao (LaLiga EA Sports), Ispanija
11:00 Football: Bundesliga. Classic (1. Bundesliga), Vokietija
12:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
13:30 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
15:00 Football: LaLiga. Best of 2022/23 (LaLiga EA Sports), Ispanija
16:00 Football: Serie A. Best of 2022/23 (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
17:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
19:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
21:00 Football: Bundesliga. Classic (1. Bundesliga), Vokietija
22:00 Football: LaLiga. Classic (LaLiga EA Sports), Ispanija
23:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open (Mutua Madrid Open), Ispanija
01:00 Football: Serie A. Classic (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
02:00 Football: LaLiga. Real Sociedad - Real Madrid (LaLiga EA Sports), Ispanija
04:00 Football: French Ligue 1. Marseille - Lens (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
03:50 Kickboxing: KOK World Series
06:00 Mixed Martial Arts: MMA Bushido
08:10 Kickboxing: KOK World Series
10:35 Mixed martial arts: UFA
11:30 Mixed Martial Arts: Professional Fighters League
14:10 Fightbox King of Kings Heroes Series
16:50 Kickboxing: KOK World Series
19:00 Fightbox King of Kings Heroes Series
21:10 King of Kings Heroes Grand Prix
22:50 Mixed Martial Arts: Professional Fighters League
00:15 King of Kings Heroes Grand Prix
02:40 King of Kings Heroes Grand Prix
05:05 Mixed Martial Arts: MMA Bushido
00:00 FIGHT SPORTS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 Fight Quest
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 World Karate Federation
05:30 MMA:30
06:00 FIGHT SPORTS MMA
07:00 MEGA Fights
09:00 Fight Quest
10:00 KNOCKOUTS!
10:30 FS Grand Sumo
11:00 World Karate Federation
11:30 Introducing:
12:00 MEGA Fights In 60
13:00 MEGA Fights
15:00 Fight Quest
16:00 KNOCKOUTS!
16:30 FS Grand Sumo
17:00 World Karate Federation
17:30 Introducing:
18:00 MEGA Fights In 60
19:00 MEGA Fights
21:00 FIGHT SPORTS WCK
22:00 KNOCKOUTS!
22:30 FS Grand Sumo
23:00 Judo for the World
23:30 MMA:30
00:00 FS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 FIGHT SPORTS WCK
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Judo for the World
05:30 MMA:30
00:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
01:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
04:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
05:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
06:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
07:00 Travel Geek (Travel Geek)
08:00 Grid (Grid)
10:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
11:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
11:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
12:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
12:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
13:00 Action Sports World (Action Sports World), USA, 2021
14:00 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2012
14:30 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2012
15:00 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2012
15:30 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2012
16:00 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA
16:30 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2012
17:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
17:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
18:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
18:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
19:00 Travel Geek (Travel Geek)
20:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
21:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
22:00 EFC (Xtreme Fighting Championship)
23:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
00:00 Travel Geek (Travel Geek)
01:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
01:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA, 2015
01:45 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
03:45 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 SPORT CLIPS
06:30 SPORT CLIPS
07:00 Teleshopping
08:00 Antworten mit Bayless Conley
08:30 Die ARCHE-Fernsehkanzel
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
15:00 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:30 Teleshopping
17:00 Storage Hunters
17:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
19:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
19:30 American Pickers - Die Trödelsammler
20:30 SPORT1 News
21:15 Bundesliga - Best-of Spieltag
22:45 Scooore! Das internationale Fussballmagazin
23:30 Poker
00:30 SlapFight
01:30 SlapFight
02:00 SPORT1 Late-Movie
03:55 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
01:00 NBA Basketball
03:30 Basketball Stories
04:30 NBA Basketball
07:00 NBA Basketball
09:00 High Tops
09:30 NBA Marquee Matchups
11:30 NBA Game Time
12:00 NBA Game Time
12:30 NBA Game Time
13:00 NBA Game Time
13:30 NBA Game Time
14:00 NBA Game Time
14:30 NBA Marquee Matchups
17:00 NBA Game Time
17:30 NBA Game Time
18:00 NBA Basketball
19:00 NBA Basketball
20:00 NBA TV Film Room
20:30 NBA TV Film Room
21:00 NBA Basketball
22:00 NBA Basketball
23:00 High Tops
23:30 NBA TV Film Room
00:00 NBA Action
00:30 NBA Action
01:00 Playoff Central Live
01:30 NBA TV Film Room
02:00 NBA TV Film Room
02:30 NBA Pregame
03:00 NBA Basketball
03:30 NBA Playoffs. Oklahoma CityThunder - New Orleans Pelicans
00:30 Stream Nation (Stream Nation)
01:35 Stream Nation (Stream Nation)
02:30 Stream Nation (Stream Nation)
03:35 Stream Nation (Stream Nation)
04:20 Stream Nation (Stream Nation)
05:15 Stream Nation (Stream Nation)
06:05 Stream Nation (Stream Nation)
08:00 Stream Nation (Stream Nation)
08:55 Stream Nation (Stream Nation)
09:55 Stream Nation (Stream Nation)
10:40 Stream Nation (Stream Nation)
11:40 Stream Nation (Stream Nation)
12:40 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
14:10 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
15:45 Stream Nation (Stream Nation)
16:45 Stream Nation (Stream Nation)
17:00 Stream Nation (Stream Nation)
17:15 Stream Nation (Stream Nation)
18:15 Stream Nation (Stream Nation)
19:10 Stream Nation (Stream Nation)
20:10 Stream Nation (Stream Nation)
21:10 Stream Nation (Stream Nation)
22:05 Stream Nation (Stream Nation)
23:15 Stream Nation (Stream Nation)
00:10 Stream Nation (Stream Nation)
01:15 Stream Nation (Stream Nation)
02:15 Stream Nation (Stream Nation)
03:20 Stream Nation (Stream Nation)
04:20 Stream Nation (Stream Nation)
05:20 Stream Nation (Stream Nation)
00:26 FIBA Women's Basketball World Cup
00:29 FIBA Women's Asia Cup
01:55 FIBA Women's Basketball World Cup
02:00 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
03:51 EuroBasket
03:54 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
05:31 Basketball. All Star 5
05:34 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
07:06 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
07:08 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
08:37 FIBA Basketball World Cup European Qualifiers
08:42 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
10:21 FIBA Women's Basketball World Cup Portrait
10:31 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
11:55 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
13:30 EuroBasket
13:34 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
15:21 EuroBasket
15:25 The History of the FIBA Basketball World Cup
16:24 Basketball: FIBA World Cup (summary
16:26 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
17:54 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
19:21 FIBA Women's Basketball World Cup
19:23 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
20:56 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
20:59 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
22:26 Basketball: FIBA World Cup (summary
22:29 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
23:56 EuroBasket
23:58 FIBA Basketball: Men's World Cup Qualifiers
01:20 Basketball - Men's Olympic Games Qualifiers
01:24 Basketball: FIBA World Cup (summary
02:00 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
03:30 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers
05:02 Legend of the Game
05:05 Basketball: FIBA World Cup European Qualifiers