Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Portuguese
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Europa
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Portuguese
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Europa
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
Dzisiaj
08.05.2024
czwartek
09.05.2024
piątek
10.05.2024
sobota
11.05.2024
niedziela
12.05.2024
poniedziałek
13.05.2024
wtorek
14.05.2024
05-08
04:30 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
05:15 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
06:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 4
04:00 Ciclismo: Volta a Itália
06:00 Escalada: Taça do Mundo
06:45 Escalada: Taça do Mundo
04:40 Surf: Inside Pro Surfing - Rip Curl Pro Bells Beach - WSL
05:30 Hipismo: FEI Ride - Magazine
06:00 UEFA Euro - Magazine Oficial
04:35 Futebol Fem.: Portugal x Polónia - Jogo Prep. Sub-15
06:35 O Teu Clube: SC Alcaçovense
06:45 Liga BPI - Compacto - 21ª Jornada
04:30 Campeonato Brasileiro de Futebol - Vitória x São Paulo
05:30 Giro da Rodada
06:00 Boleiragem
04:50 A Grelha
05:15 O Mundo Do Xadrez - Armageddon Series
05:45 Fairplay
03:30 Copa Sul-Americana - Nacional x Corinthians - Fase Grupos J4
05:30 Copa Sul-Americana - Alianza x Cruzeiro - Fase Grupos J4
07:30 Taça Libertadores - Club Nacional x River Plate - Fase de Grupos J4
04:50 Judo - Grand Slam, Dushanbe - 2º Dia
06:45 ATP World Tour 1000 - Madrid - Final
10:00 ATP World Tour 1000 - Roma (Direto)
03:00 Sem Emissão
09:00 Sem Emissão
13:00 Rugby - Taça Challenge - Sharks x ASM Clermont Auvergne - Meia-Final
02:40 Sem Emissão
08:40 Sem Emissão
12:00 WRC - Antevisão Rali de Portugal
02:30 Sem Emissão
06:00 Sem Emissão
12:00 Sem Emissão
05:00 Bundesliga 2 2023-24 - Hamburg x St. Pauli
07:00 La Liga Talking Football
07:30 La Liga Hypermotion 2023-24 - Villarreal B x Levante
05:00 La Liga Hypermotion 2023-24 - Espanyol x Sporting Gijón
07:00 Bundesliga 2 2023-24 - Greuther Fürth x E. Braunschweig
09:00 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Resumo da Jornada
05:00 Sem Emissão
10:00 Futsal - Palma x Barcelona - Final
12:15 La Liga EA Sports - Sevilha x Granada
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
03:00 Playoff Central (Direto)
07:00 Playoff Central
11:30 High Tops
03:51 105x68
05:17 Leonor Pinhão
05:47 Futsal: Juvenis Benfica x Sporting - Camp. Nac. Sub17
05:00 Voleibol: Sporting CP x AJ Fonte Do Bastardo - Camp. Nac.
06:30 Memória Do Dia
06:35 Momento 10A T1 - Ep. 1
04:30 Gestão Corceira em El Moncayo
05:05 Como Pescar na Finlândia
05:25 Andaluzia, Uma Temporada de Achigãs
04:32 Put Your Car On TV
05:06 Put Your Car On TV
05:37 Bentley Bentayga
05:00 The Moto: Inside The Outdoors
05:30 The Great Ride Open
06:00 Next Gen Skateboarding
05:00 Heroes of Lucha Libre
06:00 Fight Network Recharged
07:00 Diary
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
01:15 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
02:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 4
04:00 Jogos Olímpicos: The Power of the Olympics
04:30 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
05:15 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
06:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 4
07:30 Hipismo: Royal Windsor Horse Show
08:30 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
10:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 4
11:30 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 5 (Direto)
16:45 Snooker: Camp. Mundo, Sheffield
18:00 Jogos Olímpicos: The Power of the Olympics
18:30 Jogos Olímpicos
19:00 Ciclismo: Volta à Hungria, Etapa 1
20:00 Snooker: Camp. Mundo, Sheffield
21:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 5
23:00 Ciclismo: Taça França, Tro Bro Leon
00:00 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
01:15 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
02:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 5
04:00 Snooker: Camp. Mundo, Sheffield
00:00 Ciclismo: Volta a Itália
02:00 Escalada: Taça do Mundo
03:00 Escalada: Taça do Mundo
04:00 Ciclismo: Volta a Itália
06:00 Escalada: Taça do Mundo
06:45 Escalada: Taça do Mundo
07:30 Tiro Com Arco
08:00 Tiro Com Arco
08:30 Ciclismo: Volta a Itália
10:00 Escalada: Taça do Mundo
11:30 Motocross: Campeonato do Mundo - Portugal - MX2 - Corrida 2
12:00 Motocross: Campeonato do Mundo - Portugal - MXGP - Corrida 2
12:30 Snooker: Campeonato do Mundo
14:45 Escalada: Taça do Mundo
16:15 Escalada: Taça do Mundo
17:00 BTT: Taça do Mundo
18:00 Snooker: Campeonato do Mundo
20:00 Ciclismo: Volta a Itália
21:00 Escalada: Taça do Mundo
21:45 Escalada: Taça do Mundo
22:30 Motocross: Campeonato do Mundo - Portugal - MX2 - Corrida 2
23:00 Motocross: Campeonato do Mundo - Portugal - MXGP - Corrida 1
23:30 Motocross: Campeonato do Mundo - Portugal - MXGP - Corrida 2
00:00 Ciclismo: Volta a Itália
02:00 Snooker: Campeonato do Mundo
04:00 Ciclismo: Volta a Itália
00:30 Segunda Liga: Golos Jornada
00:50 Liga Escocesa: Resumo Da Jornada
01:10 Superliga Turca: Resumo Da Jornada 35
01:40 UEFA Euro - Magazine Oficial
02:10 Eredivisie: Golos Da Jornada 32
02:25 MMA: One Fight Night 22 - One Championship
03:20 MMA: Magazine - One Championship
03:50 Surf: Inside Pro Surfing - Meo Rip Curl Pro Portugal - WSL
04:40 Surf: Inside Pro Surfing - Rip Curl Pro Bells Beach - WSL
05:30 Hipismo: FEI Ride - Magazine
06:00 UEFA Euro - Magazine Oficial
06:30 Superliga Turca: Resumo Da Jornada 35
07:00 Palestino x Flamengo - Taça dos Libertadores
08:55 Manhã Informativa
11:05 Palestino x Flamengo - Taça dos Libertadores
11:35 Liga Escocesa: Resumo Da Jornada
11:55 Grande Jornal
12:55 Superliga Turca: Resumo Da Jornada 35
13:25 WRC: Rali De Portugal - Antevisão
13:55 Notícias
14:30 Primeira Liga: Resumo Da Jornada 32
15:00 Liga Europa: 1ª Mão, Meias-Finais (Resumo)
15:55 Central +
16:30 Palestino x Flamengo - Taça dos Libertadores
17:00 Fan Zone
17:50 UEFA Euro - Magazine Oficial
18:25 Segunda Liga: Golos Jornada
18:35 Vamos À Bola - Arouca
18:55 Central +
19:30 Juízo Final - Os Áudios
20:30 WRC: Rali De Portugal - Antevisão
21:00 Eredivisie: Golos Da Jornada 32
21:15 Noite Informativa
22:25 Central +
23:00 Reportv: Destino Na Mão
23:30 Últimas Notícias
00:30 Segunda Liga: Magazine Da Jornada
01:00 Brugge x Fiorentina - Conference League
01:30 Juízo Final - Os Áudios
02:30 Liga Italiana: Série A Full Impact
03:00 Liga Árabe: Magazine
03:30 WRC: Rali De Portugal - Antevisão
04:00 Motores: GP Magazine
04:30 Motocrosse: Camp. Mundo - Magazine
05:00 UFC: Pantoja x Erceg
00:30 Cândido On Tour: O Esplendor Do Minho
01:00 Futebol Total
03:50 Liga Profissional Norte-Americana Fem.: Compacto - 7ª Jornada
04:05 Puro Magazine
04:35 Futebol Fem.: Portugal x Polónia - Jogo Prep. Sub-15
06:35 O Teu Clube: SC Alcaçovense
06:45 Liga BPI - Compacto - 21ª Jornada
07:00 Sagrado Balneário: Mantorras - 1ª Parte
08:00 Futsal Champions League - Compacto
08:15 O Teu Clube: SC Alcaçovense
08:25 Liga Profissional Norte-Americana Fem.: Compacto - 7ª Jornada
08:40 Primeira Linha
09:10 Futebol Total
12:00 Puro Magazine
12:30 Futsal Champions League - Compacto
12:45 Sagrado Balneário: Melhores Momentos - 1ª Parte
13:40 Olheiro 11 - Cândido Costa
14:00 O Meu Clube: Negrilhos FC x Santa Clara-A-Nova - Dia De Jogo
14:25 Futebol Fem.: Noruega x França - Euro Sub-17 (Direto)
16:30 11 Na Hora
17:25 Futebol Fem.: Suécia x Inglaterra - Euro Sub-17 (Direto)
19:30 11 Na Hora
20:30 Cândido On Tour: Regresso A Casa
21:00 Liga Profissional Norte-Americana Fem.: Compacto - 7ª Jornada
21:10 Olheiro 11 - Cândido Costa
21:25 O Meu Clube: Negrilhos FC x Santa Clara-A-Nova - Dia De Jogo
21:50 Futebol Total
00:55 Futebol Fem.: Houston Dash x NJ/NY Gotham - Liga Norte-americana (Direto)
03:00 Futebol Total
00:00 Troca de Passes (Direto)
01:30 Giro da Rodada
02:30 Campeonato Brasileiro de Futebol - Cuiabá x Palmeiras
03:30 Campeonato Brasileiro de Futebol - Botafogo x Bahia
04:30 Campeonato Brasileiro de Futebol - Vitória x São Paulo
05:30 Giro da Rodada
06:00 Boleiragem
08:00 Giro da Rodada
08:15 Troca de Passes
09:45 SporTV News (Direto)
11:00 Redação SporTV (Direto)
13:30 Tá On (Direto)
14:00 Seleção SporTV (Direto)
16:15 Giro da Rodada
16:30 Campeonato Brasileiro de Futebol - Brasileirão Série B - Santos x Guarani
17:30 Campeonato Brasileiro de Futebol - Corinthians x Fortaleza
18:30 Tá na Área (Direto)
20:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Corinthians x Fortaleza
21:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Bragantino x Flamengo
22:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Cuiabá x Palmeiras
23:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Fluminense x Atlético MG
00:00 Giro da Rodada
00:30 Troca de Passes (Direto)
02:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Cuiabá x Palmeiras
03:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Botafogo x Bahia
04:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Brasileirão Série B - Santos x Guarani
05:00 Campeonato Brasileiro de Futebol - Corinthians x Fortaleza
00:00 Momento ESPN: Swoopes A Quebrar Barreiras Na WNBA
00:55 Máquina Do Tempo
01:25 Remate Final
01:35 Andebol: Avanca x FC Gaia - Camp. Andebol 1
03:15 Remate Final
03:25 CNTT
03:55 Atletismo: Corrida das Fogueiras
04:25 Vela, O Mundo A 360°
04:50 A Grelha
05:15 O Mundo Do Xadrez - Armageddon Series
05:45 Fairplay
06:00 Máquina Do Tempo
06:30 Comboio Dos Duros: Wenzhou Triathlon
07:00 Remate Final
07:10 Off
07:15 Deixa Rolar: Ivo Lopes
07:45 Desporto Motorizado
08:15 Remate Final
08:25 Off
08:30 Duelo Final
09:00 Motores
09:30 Jogar Em Casa: David E Bruno Simão
10:00 A Bola Das 10
10:10 Off
10:15 Fairplay
10:30 O Mundo Do Xadrez - Armageddon Series
11:00 CNTT
11:30 Comboio Dos Duros: Wenzhou Triathlon
12:00 A Bola Do Meio Dia
12:10 Off
12:15 Atletismo: Corrida das Fogueiras
12:45 Heróis Da Nossa Vida
13:15 A Bola Da Uma
13:25 Off
13:30 Desporto Motorizado: Camp. Port. Montanha-Rampa Porca Murça
14:00 A Bola Das 2
14:10 Fairplay
14:20 Deixa Rolar: Ivo Lopes
14:50 Máquina Do Tempo
15:20 Entrevista: Bernardo Silva
16:00 A Bola Da Tarde
16:10 Conselho De Estádio
17:00 Vela, O Mundo A 360°
17:30 Duelo Final
18:00 A Bola Das 6
18:35 A Grelha
19:00 Jogar Em Casa: David E Bruno Simão
19:30 Motores
20:00 A Bola Das 8
20:15 Dueto: 166 vs 195
20:25 Against All Odds
20:50 Heróis Da Nossa Vida
21:15 Vela, O Mundo A 360°
21:45 Entrevista: Diogo Ribeiro
22:05 Atletismo: Corrida das Fogueiras
22:30 Ride
23:00 Remate Final
23:10 Entrevista: Anos - Roberto Martinez
23:50 Desporto Motorizado
00:05 Máquina Do Tempo
00:30 O Mundo Do Xadrez - Armageddon Series
01:00 Remate Final
01:10 Basquetebol Fem.: Sportiva x Benfica - Final J3
02:55 Custom Series
03:10 Remate Final
03:20 Desporto Motorizado
03:50 Vela, O Mundo A 360°
04:20 A Grelha
04:45 Heróis Da Nossa Vida
05:15 Jogar Em Casa: David E Bruno Simão
05:45 Fairplay
00:55 Taça Libertadores - Palestino x Flamengo - Fase de Grupos J4 (Direto)
03:00 Liga Portugal Betclic 23/24 - Resumo da 32ª Jornada
03:30 Copa Sul-Americana - Nacional x Corinthians - Fase Grupos J4
05:30 Copa Sul-Americana - Alianza x Cruzeiro - Fase Grupos J4
07:30 Taça Libertadores - Club Nacional x River Plate - Fase de Grupos J4
09:30 Taça Libertadores - Rosario Central x Atl. Mineiro - Fase de Grupos J4
11:30 Taça Libertadores - Palestino x Flamengo - Fase de Grupos J4
13:30 Copa Sul-Americana - Nacional x Corinthians - Fase Grupos J4
15:30 Liga Portugal Betclic 23/24 - Resumo da 32ª Jornada
16:00 Eredivisie - Resumo da 32ª Jornada
16:30 Liga Portugal 2 - Golos da Jornada
16:45 UEFA Europa League 2023-24 - Uel e Uecl - Resumo 1ª Mão e Antevisão 2ª Mão das Meias-Finais
17:40 UEFA Europa Conference League - Club Brugge x Fiorentina - 2ª Mão da Meia-Final (Direto)
19:45 Superliga Turca - Resumo 35ª Jornada
20:15 Serie A: Full Impact
20:45 Liga Portugal Betclic 23/24 - Golos da 32ª Jornada
21:00 Especial Informação - Gala Verde Branca 2024 - Rio Ave (Direto)
22:35 Vamos À Bola - Arouca
22:55 Taça Libertadores - Talleres x Barcelona SC (Equ) - Fase de Grupos J4 (Direto)
01:00 Liga Escocesa 2023-24 - Resumo da Jornada
01:25 Taça Libertadores - Botafogo x LDU Quito - Fase de Grupos J4 (Direto)
03:30 UEFA Europa Conference League - Club Brugge x Fiorentina - 2ª Mão da Meia-Final
05:30 Copa Sul-Americana - Sportivo Trinidense x Boca Juniors - Fase Grupos J4
01:00 Liga Portugal 2 - Golos da Jornada
01:25 Copa Sul-Americana - Alianza x Cruzeiro - Fase Grupos J4 (Direto)
03:25 Judo - Grand Slam, Dushanbe - 1º Dia
04:50 Judo - Grand Slam, Dushanbe - 2º Dia
06:45 ATP World Tour 1000 - Madrid - Final
10:00 ATP World Tour 1000 - Roma (Direto)
20:00 ATP World Tour 1000 - Madrid - Resumo
21:00 Taça Libertadores - Palestino x Flamengo - Fase de Grupos J4
23:00 Liga Portugal 2 - Magazine da Jornada
23:30 ATP World Tour 1000 - Roma
01:25 Taça Libertadores - Cobresal x São Paulo - Fase de Grupos J4 (Direto)
03:30 ATP World Tour 1000 - Roma
00:00 NBA - Celtics x Cavaliers - Meia-Final Conferência Jogo 1 (Direto)
02:30 DP World Tour - Volvo China Open - Resumo
03:00 Sem Emissão
09:00 Sem Emissão
13:00 Rugby - Taça Challenge - Sharks x ASM Clermont Auvergne - Meia-Final
14:55 Rugby - Taça Challenge - Gloucester Rugby x Benetton Rugby - Meia-Final
16:50 DP World Tour - Volvo China Open - Resumo
17:20 NBA - Nuggets x Timberwolves - Meia-Final Conferência Jogo 1
19:40 NBA - Celtics x Cavaliers - Meia-Final Conferência Jogo 1
22:00 NHL - NY Rangers x Carolina Hurricanes - Playoffs 2
00:00 World Surf League - Circuito WCT - Inside Pro Surfing - Rip Curl Pro Bells Beach
01:00 NBA - Knicks x Pacers - Meia-Final Conferência Jogo 2 (Direto)
03:30 Combate Nacional de Kickboxing - DFC Tavira
04:20 Sem Emissão
00:40 Camp. do Mundo Motocrosse - GP Portugal - Mx1 - Corrida 2
01:40 Camp. do Mundo Enduro - GP de Portugal II - Valpaços
02:10 Mundial de Motociclismo - Kayseri, Turquia - Resumo
02:40 Sem Emissão
08:40 Sem Emissão
12:00 WRC - Antevisão Rali de Portugal
12:30 Grelha de Partida
13:30 Motorcycle Sports - Magazine
13:55 FIM JuniorGP - Estoril - ETC - Corrida 1
14:35 FIM JuniorGP - Estoril - Moto2 Ech - Corrida 2
15:15 FIM JuniorGP - Estoril - Junior GP - Corrida
16:00 FIM JuniorGP - Estoril - ETC - Corrida 2
16:45 FIM JuniorGP - Estoril - Moto2 Ech - Corrida 1
17:30 FIM JuniorGP - Estoril - Stock Ech - Corrida
18:55 GP Magazine
19:30 WRC - Rali de Portugal - Antevisão (Direto)
20:00 Camp. do Mundo Motocrosse - Magazine
20:30 F1 Academy - Corrida 1 - Miami
21:35 F1 Academy - Corrida 2 - Miami
22:30 Corrida - Fórmula 1 Crypto.Com Miami Grand Prix 2024
00:55 Copa Sul-Americana - Cuiabá x Metropolitanos - Fase Grupos J4 (Direto)
02:55 WRC - Rali de Portugal - Antevisão
03:30 Auto Gear Magazine
04:00 Sem Emissão
00:00 NHL - NY Rangers x Carolina Hurricanes - Playoffs 2 (Direto)
02:30 Sem Emissão
06:00 Sem Emissão
12:00 Sem Emissão
18:00 Sem Emissão
20:00 Euroliga - FC Barcelona Lassa x Olympiacos BC - Playoff (Direto)
22:00 Sem Emissão
01:25 Copa Sul-Americana - Sportivo Trinidense x Boca Juniors - Fase Grupos J4 (Direto)
03:30 Sem Emissão
01:00 La Liga EA Sports - Real Sociedad x Las Palmas
03:00 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Brest x Nantes
05:00 Bundesliga 2 2023-24 - Hamburg x St. Pauli
07:00 La Liga Talking Football
07:30 La Liga Hypermotion 2023-24 - Villarreal B x Levante
09:30 WTA Highlights - WTA 1000 - Miami - Highlights
10:00 Tennis - WTA 1000 - Roma - Jogo 1 (Direto)
12:00 Tennis - WTA 1000 - Roma - Jogo 2 (Direto)
14:00 Tennis - WTA 1000 - Roma - Jogo 3 (Direto)
16:00 Tennis United
16:15 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Resumo - Lille x Lyon
16:30 Premier League 2023-24 - Resumo - Crystal Palace x Man. United
16:45 Bundesliga 2023-24 - Resumo - Estugarda x B. Munique
17:00 La Liga EA Sports - Resumo - Real Madrid x Cádiz
17:15 UEFA Champions League - B. Munique x Real Madrid
19:15 Champions Eleven - Pré-Jogo (Direto)
20:00 UEFA Champions League - Real Madrid x B. Munique (Direto)
22:00 Champions Eleven - Pós-Jogo (Direto)
22:30 Champions League - Resumos do Dia
22:45 Champions League - Resumos do Dia
23:00 UEFA Champions League - PSG x B. Dortmund
01:00 Bundesliga 2023-24 - E. Frankfurt x B. Leverkusen
03:00 La Liga EA Sports - Rayo Vallecano x Almería
05:00 Bundesliga 2 2023-24 - F. Düsseldorf x FC Nürnberg
00:00 UEFA Champions League - PSG x B. Dortmund
02:00 Premier League 2023-24 - Premier League Netbusters
02:30 Premier League 2023-24 - Luton Town x Everton
04:30 Premier League 2023-24 - Resumo - Liverpool x Tottenham
04:45 Premier League 2023-24 - Resumo - Man. City x Wolverhampton
05:00 La Liga Hypermotion 2023-24 - Espanyol x Sporting Gijón
07:00 Bundesliga 2 2023-24 - Greuther Fürth x E. Braunschweig
09:00 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Resumo da Jornada
10:00 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Lens x Lorient
12:00 Bundesliga 2023-24 - Heidenheim x Mainz
14:00 Premier League 2023-24 - Resumos da Jornada
15:00 Premier League 2023-24 - Chelsea x West Ham
17:00 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Lille x Lyon
19:00 WTA Highlights - WTA 1000 - Miami - Highlights
19:30 Tennis - WTA 1000 - Roma - Jogo 4 (Direto)
21:30 Premier League 2023-24 - Resumo - Liverpool x Tottenham
21:45 Premier League 2023-24 - Resumo - Man. City x Wolverhampton
22:00 Premier League 2023-24 - Brentford x Fulham
00:00 UEFA Champions League - Real Madrid x B. Munique
02:00 Jupiler Pro League 2023-24 - Resumos Playoffs
02:45 Jupiler Pro League 2023-24 - Antwerp x Club Brugge
04:45 La Liga Zap
05:00 La Liga Talking Football
05:30 La Liga Hypermotion 2023-24 - Espanyol x Sporting Gijón
00:30 Fora de Estrada
01:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
10:00 Futsal - Palma x Barcelona - Final
12:15 La Liga EA Sports - Sevilha x Granada
14:15 La Liga Zap
14:30 Liga Endesa - Iberostar Tenerife x Unicaja Málaga
16:15 Liga ACB - Resumos da Jornada
16:30 La Liga Hypermotion 2023-24 - Resumos da Jornada
17:30 La Liga Hypermotion 2023-24 - Santander x Elche
19:30 Bundesliga 2023-24 - O Melhor do Mês
20:00 Bundesliga 2023-24 - Estugarda x B. Munique
22:00 Bundesliga 2023-24 - Resumo da Jornada
23:00 NFL - A História do NFL Draft
23:30 WTA Highlights - WTA 1000 - Madrid - Highlights
00:00 Tennis United
00:15 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
23:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
23:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
23:00 Sem Emissão
05:00 Sem Emissão
00:00 2024 Playoff Playback
03:00 Playoff Central (Direto)
07:00 Playoff Central
11:30 High Tops
12:00 Inside The NBA
13:00 Playoff Central
14:30 High Tops
15:00 Inside The NBA
16:00 2024 Playoff Playback
18:00 BAL: US Monastir x Rivers Hoopers (Nigeria)
20:00 2024 Playoff Playback
22:00 High Tops
22:30 NBA Action
23:00 Playoff Central (Direto)
23:30 NBA Action
00:00 2024 Playoff Playback
03:00 Playoff Central (Direto)
00:25 Corporate Club
00:54 Sport Lisboa E Modalidades
01:52 Basquetebol Fem.: União Sportiva x Benfica - Camp. Nac. Final J3
03:51 105x68
05:17 Leonor Pinhão
05:47 Futsal: Juvenis Benfica x Sporting - Camp. Nac. Sub17
07:21 Sport Lisboa E Modalidades
08:20 Fundação Benfica
08:34 Pelas Casas Do Benfica
09:02 Mais Vantagens
09:30 Benfica No Feminino
09:59 Benfica 10 Horas
10:59 Leonor Pinhão
11:29 Sob A Lei
12:00 Notícias
12:33 105x68
13:59 Benfica 14 Horas
14:30 Sport Lisboa E Modalidades
15:29 A Carrinha Do Bento
16:00 Notícias
16:33 Relatório AR BTV
17:01 Mais Vantagens
17:30 Benfica No Feminino
18:00 Notícias
18:26 Protagonista
18:55 Benfica Grande Entrevista
19:28 Contas Feitas Dúvidas Desfeitas
19:59 Leonor Pinhão
20:28 Sob A Lei
20:59 Benfica 21 Horas
21:30 As Lanças Apontadas
22:56 Benfica Grande Entrevista
23:29 Protagonista
23:59 Benfica 24 Horas
00:25 Benfica No Feminino
00:54 Mais Vantagens
01:23 Contas Feitas Dúvidas Desfeitas
01:54 Futsal: Juvenis Benfica x Sporting - Camp. Nac. Sub17
03:28 As Lanças Apontadas
04:57 Basquetebol Fem.: União Sportiva x Benfica - Camp. Nac. Final J3
01:35 Sporting Notícias
01:50 O Próximo És Tu T1 - Ep. 9
02:20 ADN De Leão 2.0 T4 - Ep. 6
02:45 Os Melhores Adeptos Do Mundo T1 - Ep. 17
02:50 Sporting Grande Jornal
03:50 Momento 10A T1 - Ep. 15
04:00 Boa Tarde Sporting T8 - Ep. 388
05:00 Voleibol: Sporting CP x AJ Fonte Do Bastardo - Camp. Nac.
06:30 Memória Do Dia
06:35 Momento 10A T1 - Ep. 1
06:45 Esports & Gaming T3 - Ep. 78
07:00 Sporting Notícias
07:15 Magazine Futebol T5 - Ep. 79
07:45 Ginástica Em Casa T3 - Ep. 7
08:15 Sporting Notícias
08:30 Sporting CP x SC Braga - Primeira Liga
10:30 Sporting Notícias
10:45 Estamos Em Casa
12:45 Sporting Notícias
13:00 Andebol: Sporting CP x FC Porto - Camp. Andebol 1
14:45 Sporting Notícias
15:00 12º Jogador T8 - Ep. 71
15:30 Foi Sporting À Primeira Vista T1 - Ep. 5
15:55 O Museu Conta T4 - Ep. 4
16:00 Magazine Futebol T5 - Ep. 79
16:30 Magazine Modalidades T4 - Ep. 79
17:00 Boa Tarde Sporting T8 - Ep. 389
18:00 Eu Lembro-me De Ti! T2 - Ep. 10
18:30 Antecâmara Sporting TV T3 - Ep. 79
18:45 Esports & Gaming T3 - Ep. 79
19:00 60 Segundos Sporting T1 - Ep. 106
19:05 19:06
19:30 Estamos Em Casa
21:30 Sporting Grande Jornal
22:30 Memória Do Dia
22:35 Antecâmara Sporting TV T3 - Ep. 79
22:50 Esports & Gaming T3 - Ep. 79
23:05 Estamos Em Casa
01:35 Sporting Notícias
01:50 Núcleo Duro T9 - Ep. 8
02:30 ADN De Leão 2.0 T4 - Ep. 3
02:50 Sporting Grande Jornal
03:50 Momento 10A T1 - Ep. 1
04:00 Boa Tarde Sporting T8 - Ep. 389
05:00 Voleibol: Sporting CP x Castêlo Maia GC - Camp. Nac.
00:00 Kristoffer Clausen, o Caçador do Grande Norte
00:25 Os Setters de Diana
00:52 The Kayak Fishing Show (With Jim Sammons)
01:20 Montaria em Riberos Del Baldío
01:55 Max Predators Fishing
02:30 Pesca a Brumeo em Valência
03:00 À Espreita Caza
03:30 Orellana a Contra Luz
04:05 As Aventuras de Jim Shockey
04:30 Gestão Corceira em El Moncayo
05:05 Como Pescar na Finlândia
05:25 Andaluzia, Uma Temporada de Achigãs
05:55 O Grupo de Caça Gastro
06:30 Perdiz Vermelha Com a Campeao
07:00 O Grupo de Caça Gastro
07:35 Montaria em Riberos Del Baldío
08:10 Os Setters de Diana
08:35 The Kayak Fishing Show (With Jim Sammons)
09:00 Kristoffer Clausen, o Caçador do Grande Norte
09:25 Angry Inuit
10:50 Época Aberta - Pesca
11:20 The Kayak Fishing Show (With Jim Sammons)
11:45 Monteando os Grandes Javalis das Defesas Hispano-Lusas - 2ª Parte
12:25 Época Aberta - Caça
12:55 Andaluzia, Uma Temporada de Achigãs
13:25 Sub Moa
14:00 Pesca Com Floreo
14:35 Kristoffer Clausen, o Caçador do Grande Norte
15:00 Caçador de Fronteira
15:35 À Espreita Pesca
16:05 O Voo da Galinhola
16:40 A Aventura da Pesca T2
17:30 Os Setters de Diana
18:00 Para Lá do Vedat
18:35 Perdizes e Galinholas Com Calibre 20
19:05 Quebec com Visão de Pássaro
19:30 De Viagem: Os Gigantes de Jurubaxí
20:25 Gestão Corceira em El Moncayo
21:00 O Legado de Um Pai
21:35 À Espreita Caza
22:05 Orellana a Contra Luz
22:35 Faraós do Carpfishing
23:05 As Raparigas de Buendía
23:45 Gredos e Picos de Europa, Caçadas de Aproximação em Altura
00:15 O Lago Com Rubén Santos. Parte 2
00:45 Como Pescar na Finlândia
01:05 Montaria: Atrás dos Javalis no Ribeiro de Parapuños
01:40 As Aventuras de Jim Shockey
02:05 Pesca a Brumeo em Valência
02:35 O Legado de Um Pai
03:10 Para Lá do Vedat
03:45 Perdizes e Galinholas Com Calibre 20
04:15 Quebec com Visão de Pássaro
04:40 Como Pescar na Finlândia
05:05 À Espreita Caza
05:35 Orellana a Contra Luz
00:25 Tuning
00:52 Tuning
01:17 Tuning
01:43 Porsche 550 Rs Spyder
01:53 BMW 750I Xdrive
02:00 Supercars
02:29 Supercars
02:58 Supercars
03:30 Supercars
04:00 Put Your Car On TV
04:32 Put Your Car On TV
05:06 Put Your Car On TV
05:37 Bentley Bentayga
05:45 Mercedes Sprinter, 2018
06:00 4X4
06:30 4X4
07:03 4X4
07:35 BMW M3 Test Drive - A BMW De Maior Sucesso De Todos Os Tempos!
07:44 Bentley Bentayga
07:53 Volvo Xc60 - O Sueco Cool
08:00 Classic Races
08:27 Classic Races
09:00 Classic Races
09:31 Classic Races
10:38 Histórico 'Fórmula V
10:57 Ken Block No Monza Rallye Show
11:00 On Tour
11:30 On Tour
12:00 On Tour
12:27 On Tour
12:55 Ford Gt40 - Project 'Victory In Le Mans'
13:00 Perfect Ride
13:30 Perfect Ride
14:03 Perfect Ride
14:35 Toyota Megacruiser Bxd10
14:49 Cadillac Cts-V
15:00 Motorheads
15:30 Motorheads
16:02 Motorheads
16:32 Motorheads
17:00 Biker Lifestyle
17:30 Biker Lifestyle
17:58 Biker Lifestyle
18:30 Biker Lifestyle
19:00 Biker Lifestyle
19:30 Harley-Davidson Trio
19:42 KTM 990 Adventure
19:52 Facel Vega Facellia
20:00 Trackmasters
20:25 Trackmasters
20:56 Trackmasters
21:26 Trackmasters
21:51 Artega Gt
22:00 4X4
22:32 4X4
23:03 4X4
23:33 Ilha De Man - Troféu Turístico
23:46 Ilha De Man - Troféu Turístico
00:01 4X4
00:31 4X4
01:03 4X4
01:33 4X4
02:05 4X4
02:36 4X4
03:05 4X4
03:36 Chris Pfeiffer Analisa A BMW F 800 R
03:47 Audi Mtm S8 Talladega R
04:00 Biker Lifestyle
04:30 Biker Lifestyle
04:58 Biker Lifestyle
05:30 Biker Lifestyle
00:00 Talent: The Documentary
00:35 Minions
01:00 Shorebreak
01:35 Ya Missed It
02:00 Drive Thru South Africa
02:30 Drive Thru Caribbean
03:00 Moments
03:30 Custom
03:45 Custom
04:00 Bubba's World
04:30 Bubba's World
05:00 The Moto: Inside The Outdoors
05:30 The Great Ride Open
06:00 Next Gen Skateboarding
06:30 Next Gen Skateboarding
07:00 Camp Woodward
07:41 4Love
08:00 Talent: The Documentary
08:35 Minions
09:00 Shorebreak
09:35 Ya Missed It
10:00 Moments
10:30 Custom
10:45 Custom
11:00 Vans Get-N-Classic - Vol. 3
12:00 Bubba's World
12:30 Bubba's World
13:00 The Moto: Inside The Outdoors
13:30 The Great Ride Open
14:00 4Love
14:19 Dew Tour 2017 Highlights
14:30 Next Gen Skateboarding
15:00 Camp Woodward
16:00 Talent: The Documentary
16:35 Minions
17:00 Shorebreak
17:35 Ya Missed It
18:00 Drive Thru South Africa
18:30 Drive Thru Caribbean
19:00 Highlights SLS San Diego Women 2024
20:00 Highlights SLS San Diego Men 2024
21:00 Camp Woodward
21:30 Camp Woodward
22:00 Camp Woodward
22:30 Camp Woodward
23:00 Camp Woodward
23:30 Camp Woodward
00:00 Drive Thru New Zealand
00:30 Drive Thru South Central America
01:00 Moments
01:30 Custom
01:45 Custom
02:00 Camp Woodward
02:30 Camp Woodward
03:00 4Love
03:19 Dew Tour 2017 Highlights
03:30 Built to Shred
04:00 Thrillbillies
04:30 Thrillbillies
05:00 Slam!
05:30 Firsthand
00:00 New Japan Pro-Wrestling
01:00 New Japan Pro-Wrestling
02:00 New Japan Pro-Wrestling
03:00 Classic All-Star Wrestling
03:30 After The Fight
04:00 Heroes of Lucha Libre
05:00 Heroes of Lucha Libre
06:00 Fight Network Recharged
07:00 Diary
07:30 Immersed
08:00 Bare Knuckle Boxing
11:00 Heroes of Lucha Libre
12:00 Heroes of Lucha Libre
13:00 KSW
16:00 Fight Network Recharged
17:00 Pfl Vault
18:00 Pfl 2022
19:00 Glory Kickboxing
22:00 Pfl Vault
23:00 Fight Network Recharged
00:00 Fight Network Recharged
01:00 Classic All-Star Wrestling
01:30 Diary
02:00 Pfl 2023
05:00 Pfl Vault