Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Austrian
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Austrian
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
Przewodnik
: czwartek,
Program TV
: teraz,
Kanały telewizyjne
: Austria,
TVEpg.eu -
kanały: 24533, kraje: 36, języki: 32
Austria
Austrian Telewizja / DVB-T2
Przewodnik
ORF 1
ORF 2
ORF III
ATV
PULS 4
Servus TV
ATV II
live
ARD
Transmisja na żywo
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
SUPER RTL
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Teraz
Następna strona
10:14
Was gibt es Neues?
10:10
Stars & Talente by Leona König
09:40
Stephansdom: Menschen, Zeichen, Wunder
10:10
Bones - Die Knochenjägerin
05:00
Café PULS mit PULS 4 Aktuell
10:20
Ancient Aliens - Unerklärliche Phänomene
05:45
MediaShop - Immer etwas Neues
10:00 Meister des Alltags
09:05 Volle Kanne - Service täglich
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
10:00 Auf Streife
10:10 Brooklyn Nine-Nine
10:15 CSI: Den Tätern auf der Spur
10:10 Elementary
10:05 Die Schnäppchenhäuser - Jeder Cent zählt
10:15 Angelo!
10:15 Erlebnisreisen: Spanien - Gran Canaria
09:50 Abenteuer Amazonien
10:05 Walking on Sunshine (18)
09:55 Nelson Müller: Der Zucker-Kompass
09:55 Duell der Gartenprofis - Lieblingsgärten
10:20 Fixer Upper - Umbauen, einrichten, einziehen!
10:15 A8 - Abenteuer Autobahn
07:55 Infomercial
09:50 Unsere kleine Farm
10:05 Infomercials
09:40 Burn Notice
09:45 Der Blaulicht Report
10:30 Matlock
10:34
WELTjournal
10:40 Bares für Rares
10:45 Der Blaulicht Report
10:50 Sturm der Liebe (3828)
10:55 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
11:00 Unsere kleine Farm
11:05 Wettkampf der Waffenschmiede
11:06
WELTjournal Plus
11:10 Angelo!
11:15 A8 - Abenteuer Autobahn
11:25 Matlock
11:30 Bares für Rares
11:35 Sturm der Liebe (3829)
11:40
SOKO Donau
11:45 Der Blaulicht Report
11:55 Wer ist hier der Boss?
11:58
Servus Wetter
12:00 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
12:05 Re: Eskalation auf Frankreichs Straßen
12:15 Outback Truckers
15:00 Kalkofes Mattscheibe
15:05 Kalkofes Mattscheibe
Austria
DVB-C Telewizja / Region
Przewodnik
ANIXE+
ANIXE HD Serie
RTL Passion
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
PHOENIX
live
W24
Transmisja na żywo
live
OKTO
Transmisja na żywo
live
R9
Transmisja na żywo
Tirol TV
live
KT 1
Transmisja na żywo
ORF 2 Burgenland
ORF 2 Kärnten
ORF 2 Nö
ORF 2 Oberösterreich
ORF 2 Salzburg
ORF 2 Steiermark
ORF 2 Tirol
ORF 2 Vorarlberg
ORF 2 EUROPE
WDR
live
NDR
Transmisja na żywo
MDR
live
hr-fernsehen
Transmisja na żywo
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Transmisja na żywo
ARD-alpha
SRF 1
SRF zwei
RAI Uno
RAI Due
RAI Tre
TV5Monde Europe
Teraz
Następna strona
09:50 Infomercial
10:00 Münzengalerie Reppa
10:05 McLeods Töchter
09:50 SOKO Köln
10:10 Bless This Mess
10:15 phoenix plus
10:00
24 Stunden Wien
10:00
Mulatschag
10:00
Tirol Today
10:00
Tirol Today
10:00
Regionalsendung
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:10
Stars & Talente by Leona König
10:25 Lokalzeit
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
09:45 Quizduell - Olymp
10:00 Querbeet
09:45 In aller Freundschaft
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:20 Panda, Gorilla & Co. (17)
10:20 Panda, Gorilla & Co. (17)
10:20 Panda, Gorilla & Co. (17)
10:10 Giraffe, Erdmännchen & Co.
10:00 Kochs anders
09:10 Rosamunde Pilcher
09:50 Kulturzeit
09:50 Storie italiane
10:10
I fatti vostri
09:40
Elisir
10:17
Un si grand soleil
10:30 Quartiers Solidaires
10:34
WELTjournal
10:35 Elefant, Tiger & Co.
10:39
Vestiaires
10:45
Tout le monde veut prendre sa place
10:50 Kulturplatz
10:55
Meteo 3
10:58 MDR aktuell
11:00
Tg3
11:06
WELTjournal Plus
11:15 Jung & hungrig - Koch-Wissen für Anfänger
11:20 Eisenbahn-Romantik
11:25 Rundschau
11:40 Alles was zählt Classics
11:50 Abenteuer Wildnis
11:55 È sempre mezzogiorno
12:00
Tg2
12:10 Schmetterlinge im Bauch
12:30
Tg2 Tutto il bello che c'è
13:30 Tg1
Austria
Gatunek: Filmy
Przewodnik
Kinowelt TV
13th Street
RTL Crime
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Romance TV
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Teraz
Następna strona
09:15 On the Milky Road
09:50 Law & Order
10:10 Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd
10:25 Sea Patrol
10:00 Murdoch Mysteries - Auf den Spuren mysteriöser Mordfälle
10:25 Sea Patrol
10:20 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
09:25 Caddyshack 2
09:45 Mord ist ihr Hobby
10:05 The King of Queens
09:50 Dr House
10:00 Frasier (1993)
09:05 Katie Fforde
09:45 Die Schwarzwaldklinik
07:50 Der Hobbit: Eine unerwartete Reise
10:10 Blue Bloods - Crime Scene New York
10:15 Six Feet Under - Gestorben wird immer
10:20
Game of Thrones
10:10 The Fall: Tod in Belfast
09:40 Master Gardener
09:40
Sonne und Beton
09:40 Shaun das Schaf - Der Film 2
09:25
Trauma Center
09:10
R.E.D. 2: Noch älter. Härter. Besser.
09:55
Stuart Little 2
10:20
Dreckiges Gold
09:05
Das ist das Ende
10:30 Frasier (1993)
10:35 Grossstadtrevier
10:40 Familie Dr. Kleist
10:50 Der Hobbit - Smaugs Einöde
10:55
Renfield
11:05 Schütze Benjamin
11:10
Detective Knight: Independence
11:15
Stuart Little 3: Ruf der Wildnis
11:20 Geschichten des alltäglichen Wahnsinns
11:25 Unsere kleine Farm
11:30 Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
11:35 Lena Lorenz
11:40 Im Namen des Gesetzes
11:45
The Cursed - Der Fluch der Bestie
11:55
McLintock!
12:00 Akte X
12:10
Game of Thrones
12:20 Die Rosenheim-Cops
12:30
Scouts vs. Zombies: Handbuch zur Zombie-Apokalypse
12:35
Alfons Zitterbacke: Endlich Klassenfahrt
12:45
Einsame Entscheidung
12:55 Der weisse Hai
13:10 Die Rumba-Therapie
13:20 Angriff ist die beste Verteidigung
13:25 Der Hobbit - Die Schlacht der fünf Heere
13:35
On a Wing and a Prayer
14:05
Man nennt mich Hondo
Austria
Gatunek: Sportowy
Przewodnik
ORF Sport+
Sky Sport Austria 1
Sky Sport Austria 2
Sky Sport Austria 3
Sky Sport Austria 4
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Auto Motor und Sport Channel
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Teraz
Następna strona
10:00
Fußball
08:30
UEFA CL
10:00 Teleshopping
09:55 NRL Rugby: Sydney Roosters - Penrith Panthers
10:15
AFC Asian Cup 2023
10:00 Segeln: Sail GP
08:30 Snooker: German Masters in Berlin: Finale
08:45 ESL Event: DreamLeague S22 2024, Dota 2, LB F & GF, Tag 15
10:20
Die Tester
10:00
DreamCars
05:00
Sendepause
09:00
Sendepause
05:00
Sendepause
09:30 2. BL: Hamburger SV - SV Wehen Wiesbaden, 26. Spieltag
10:30
Tuning - Tiefer geht's nicht!
10:40
Der Einzeltest
10:45
Vorfahrt
10:55
Classic
11:00 FIS Ski Alpin Weltcup: Saalbach-Hinterglemm: Riesenslalom Männer, 2. Lauf
11:30 2. BL: HvK und Tusche - Dein Zweitliga-Talk
11:55 SPORT1 News
12:00 2. BL: Hannover 96 - 1. FC Kaiserslautern, tipico Topspiel der Woche, 26. Spieltag
12:45
Afrika Cup 2023
13:00
Sendepause
14:30 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 1 PO
15:00
LFC TV
17:00
Sendepause
17:40 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 2 PO
21:00
Sendepause
05:00
Sendepause
Austria
Gatunek: Muzyka
Przewodnik
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
Teraz
Następna strona
08:00 Make My Day
10:00 Guess the Year
07:00 Non-Stop Hits!
07:00 50 Unstoppable 90s Wonder Women!
10:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
07:00 Non-Stop Y2Ks!
10:16 Intermezzo
10:24 Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
10:00 MORNING GLORY
10:30 90s @ The Movies! Top 50
11:00 MORNING GLORY
11:52 London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas, Yuja Wang: Grieg, Rachmaninov, Beethoven
12:00 JUKEBOX TOP 25
12:20 Mendelssohn - 3. Sinfonie, Op. 56
13:00 Villa-Lobos
14:00 Alternative Nation
15:00 MTV Top 20
17:00 Dance Hits From the Girls!
Austria
Gatunek: Dokument / Przyroda / Zwierzęta / Środowisko / Edukacja / Nauka / Na faktach
Przewodnik
ARCADIA World HD
kabel eins Doku
N24 Doku
Crime + Investigation
Discovery Channel
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
TLC
GEO Television
RTL Living
Bergblick
Teraz
Następna strona
10:00
On Tour
10:05 Infomercials
09:55 Cäsar und die Gallier
10:10 The People vs. the Klan - Ein Volk wehrt sich
10:20 Naked Survival - Ausgezogen in die Wildnis
10:25 Mayday - Alarm im Cockpit
10:20 Tod bei Nacht
10:20 Die Aquarium-Profis
10:00
Hunde außer Kontrolle
10:10
Aufgedeckt - Rätsel der Geschichte
09:40 Mysterium Bermudadreieck
10:00 Infomercial
10:00 Winston Churchill - Ikone des 2. Weltkriegs
10:15 Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!
10:15
Heimatleuchten
10:29
Doc Time
10:30 Dating ohne Grenzen: Für immer Single?
10:45
Zoo und so - Tierisch wild!
10:55 Hitler-Deutschland - Leben im Dritten Reich
11:00
Filmlegenden
11:05 Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!
11:10
Ultimate Rush
11:20 The UnXplained mit William Shatner
11:30 Dating ohne Grenzen: Für immer Single?
11:35
Animal Park: Zoo-Geschichten aus Longleat
11:40
Ultimate Rush
11:45 Wettkampf der Waffenschmiede
11:50 Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen
11:55 Snakes in the City
12:00 Donals Superfood - Blitzschnell und einfach gut
Austria
Gatunek: Wiadomości
Przewodnik
live
oe24.TV
Transmisja na żywo
Wetter.TV
live
tagesschau24
Transmisja na żywo
WELT
n-tv
live
Euronews Deutsch
Transmisja na żywo
live
DW English
Transmisja na żywo
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Transmisja na żywo
live
Bloomberg Television
Transmisja na żywo
live
France 24
Transmisja na żywo
live
Sky News
Transmisja na żywo
live
Al Jazeera English
Transmisja na żywo
live
NHK WORLD-JAPAN
Transmisja na żywo
Arirang TV
Teraz
Następna strona
10:00
oe24.TV-Live am Vormittag
10:00 Webcams
09:00 Tagesschau-Nachrichten
10:15 WELT Newsroom
10:10 Telebörse
06:00 Europa am morgen
10:15 DocFilm
10:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
10:00 CNN This Morning (CNN This Morning), USA, 2022
10:00 US Worldwide Exchange
10:15 Wake Up Europe
10:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
10:15 Perspective
10:00 Breakfast with Kay Burley
10:00 News Live
10:15 Direct Talk
10:00 Newscenter (Newscenter), South Korea, 2024
10:30 Within the Frame (Within the Frame), South Korea, 2024
10:40 Telebörse
10:45 Focus
10:55 Talking Movies (Talking Movies), USA, United Kingdom, 2024
11:00 Gugak the Music of Korea (Gugak the Music of Korea), Musical, South Korea
11:30 Eco India
12:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
12:30 World Sport (World Sport), USA, 2005
14:00 Squawk On The Street
18:00 Europa im blickpunkt
Austria
Gatunek: Dziecięce / Młodzieżowe
Przewodnik
KiKA
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
TOGGO plus
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
RiC
Baby TV
Fix & Foxi
Teraz
Następna strona
10:10 SimsalaGrimm
10:20 Lu & die Krabbelbande
10:25 Looney Tunes Cartoons
10:08 Chip und Chap: Das Leben im Park
10:20 Tom und Jerry
10:25 Die Thundermans
10:25
Peppa Wutz
10:15 Die Casagrandes
10:00
MediaShop
10:00
Erkundung mit Das Dschungelbuch
10:22
Booba's Adventures
10:29 Chip und Chap: Das Leben im Park
10:30
Der kleine Bär
10:35
Peppa Wutz
10:40 Die Patrick Star Show
10:40 Chip und Chap: Das Leben im Park
10:45 Looney Tunes Cartoons
10:50 Die Thundermans
11:00
The Treflik Family
11:05 Die Patrick Star Show
11:15 Willkommen bei den Louds
12:00
MediaShop