Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Niemiecka
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Niemiecka
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
Przewodnik
: środa,
Program TV
: teraz,
Kanały telewizyjne
: Niemcy,
TVEpg.eu -
kanały: 24745, kraje: 36, języki: 32
Niemcy
Niemiecka Telewizja / DVB-T2
Przewodnik
live
ARD
Transmisja na żywo
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Teraz
Następna strona
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
12:00 Auf Streife
12:25 Brooklyn Nine-Nine
12:00 CSI: Miami
12:10 Navy CIS: New Orleans
12:00 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
12:50 Bergauf-Bergab
12:40 Stadt Land Kunst
12:15 In aller Freundschaft (239)
12:40 Terra X History
12:25 Death in Paradise
12:05 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
12:15 Outback Truckers
07:55 Infomercial
12:30 Wer ist hier der Boss?
12:45 Abenteuer Gold: Schatzsuche in Australien
12:10 Walker, Texas Ranger
12:45 Das Familiengericht
12:55 Die Schnäppchenhäuser - Jeder Cent zählt
13:00 Dr. Quinn - Ärztin aus Leidenschaft
13:05 In aller Freundschaft (240)
13:10 Walker, Texas Ranger
13:15 Outback Truckers
13:20 Die Azoren
13:25 Stadt Land Kunst
13:30 Das Familiengericht
13:35 Yamashitas Gold - Der Fluch des Pazifiks
13:50 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
13:55 Unsere kleine Farm
14:00 M*A*S*H
14:05 The Rookie
14:10 Rote Rosen (3969)
14:15 Yamashitas Gold - Der Fluch des Pazifiks
14:20 Das Familiengericht
15:00 Action Heroes
15:05 Stargate
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
Niemcy
DVB-C Telewizja / Region
Przewodnik
ServusTV
ANIXE+
ANIXE HD Serie
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
WDR
live
NDR
Transmisja na żywo
MDR
live
hr-fernsehen
Transmisja na żywo
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Transmisja na żywo
ARD-alpha
ORF 1
ORF 2
SRF 1
SRF zwei
DR1
DR2
RAI Uno
RAI Due
RAI Tre
TV5Monde Europe
TVE
live
TVP Polonia
Transmisja na żywo
live
LRT Lituanica
Transmisja na żywo
live
VISIEMLTV.LV
Transmisja na żywo
Teraz
Następna strona
12:50
Bares für Rares
12:50 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
12:20 Audi A8 Hybrid / Lamborghini Countach / Kia Stinger GT
12:30 Eine wie keine
12:35 Community
12:45 WDR aktuell
12:25 In aller Freundschaft
12:30 Das Wunder der Liebe
12:50 Morden im Norden (122)
12:10 Hubert ohne Staller
12:25 In aller Freundschaft (578)
12:40 ARD-Buffet
12:40 ARD-Buffet
12:40 ARD-Buffet
12:35 Gefragt - Gejagt
12:05 Tagesgespräch
12:39 SOKO Kitzbühel
12:49 Wetterschau
12:45 Tagesschau - Mittagsausgabe
12:35 Mittsommer in Norwegen
12:45 Nak & æd 2010-2016 (-2014)
12:00 Seneste nyt fra TVA
12:00
La volta buona
12:00
Ore 14
12:50
TgR Leonardo
12:05
Chambre à part
10:40 Mañaneros
12:50 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 302 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 12) - Gość w dom
12:05 Samčių kovos
11:00 Rīta Panorāma *
12:55 Meteo - Mittagsausgabe
12:58
Question time
13:00 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
13:05 Infomercial
13:10 G&G - Gesichter und Geschichten
13:15 Tele-Gym
13:20 Mittsommer in Norwegen
13:21 Wetter
13:22 Monk
13:25
BellaMa'
13:34
Mediterraneo
13:40 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 303 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 13) - Wokaliści
13:41 Latvijas Sirdsdziesma *
13:50 Panda, Gorilla & Co.
13:55 Gefragt - Gejagt
13:58 MDR aktuell
14:00
Il paradiso delle signore
14:01
Un si grand soleil
14:05 Amazing Hotels
14:10 Ahora o nunca
14:25 Hammerslag
14:30 Bella und der Feigenbaum
14:35 Jedyny taki duet na świecie
14:52
Che tempo fa
14:55
Servus Wetter
15:00 Telediario 1
15:15 Daiktų istorijos
17:00 Deadline
17:30 Dark Side of the 90's
Niemcy
Gatunek: Filmy
Przewodnik
Kinowelt TV
13th Street
More Than Sports TV
RTL Crime
RTL Passion
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Romance TV
Spiegel Geschichte
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Teraz
Następna strona
11:25 Fallen Angels
12:20 FBI: Special Crime Unit
12:30 Infomercial
12:35 Im Namen des Gesetzes
12:35 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics
12:35 The Window
12:30 DOC - Es liegt in deinen Händen
12:35 The Window
12:50 Akte X
11:25 Das Geheimnis der Agatha Christie
12:30 Unsere kleine Farm
12:45 How I Met Your Mother
12:15 Chicago P.D.
12:50 American Dad!
12:10 Peter Steiners Theaterstadl
11:40 Man soll nicht mit der Liebe spielen
11:35 Inga Lindström: Zurück ins Morgen
12:25 Berlin - Schicksalsjahre einer Stadt
12:35 The Rookie
12:50 Grimm
12:45
Hawaii Five-0
11:25 Inspector Barnaby
12:40 Doggy Style
10:55 El Dorado
12:50
Einsame Entscheidung
11:55
Könige der Wellen
12:40
Der Nackte Dschungel
11:25
Sex and the City
13:00 Death in Paradise
13:05 Der Schatz der Jivaro
13:10 The Middle
13:15 American Dad!
13:20
Fünf Freunde 2
13:25 Dark Winds - Der Wind des Bösen
13:30
Hawaii Five-0
13:35 Grimm
13:40 American Dad!
13:50
Sex and the City 2
13:55 Berlin - Schicksalsjahre einer Stadt
14:00 Death in Paradise
14:05 S.W.A.T.
14:10 Unsere kleine Farm
14:15 Deep Sea
14:20
Der Smaragdwald
14:25 Grand Hotel
14:30 Stargate Universe
14:40 Der nackte Dschungel
14:55
Fünf Freunde 3
15:05
Reprisal
15:15 Broadway Therapy
15:25 Die Deutschen
15:30 Von Romy zu Sissi - Dokumentation über die Dreharbeiten zu Sissi, die junge Kaiserin
15:45 Rizzoli & Isles
16:00 Food Balls
16:10 Stasikomödie
16:15
Justitias kleine Fische
16:20
Magic Mike - The Last Dance
16:45
General Commander - Tödliches Kommando
Niemcy
Gatunek: Sportowy
Przewodnik
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Sky Sport Austria
Sky Sport Austria 2
Sky Sport Austria 3
Sky Sport Austria 4
Auto Motor und Sport Channel
Teraz
Następna strona
12:00 Teleshopping
11:55 AFC Champions League: Yokohama F. Marinos - Ulsan Hyundai FC
11:45
KNVB Beker
11:00 Snooker-WM 2024: 1. Runde
12:30 Radsport: Cycling Show
06:40 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Group Stage, Tag 2
12:35 Tuning - Tiefer geht`s nicht!
09:00
Tennis: Mutua Madrid Open 2024
12:00
Sendepause
11:45 2. BL: Hamburger SV - Holstein Kiel, tipico Topspiel der Woche, 30. Spieltag
12:45 UEFA CL: Magazin
12:15
Bloch erklärt
13:00 Stunt Heroes
13:05
Bloch erklärt
13:15 Admiral BL: Alle Spiele, alle Tore 28. Runde (Dienstag)
13:30 Dream Cars
13:35
Vorfahrt
13:45 2. BL: Dein Spieltags-Sprint (30)
13:55 MLB
14:00 2. BL: Hannover 96 - FC St. Pauli, 30. Spieltag
14:05 MLB: St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
14:15 Fußball: Klassiker der Woche
15:25 Snooker-WM 2024: 1. Runde
16:00
Sendepause
18:00
Sendepause
18:30
Es folgt
20:45 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 1 PO
04:00
Sendepause
Niemcy
Gatunek: Muzyka
Przewodnik
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
Radio Pilatus TV
live
Deutsches Musik Fernsehen
Transmisja na żywo
Alpenland TV
live
musig24
Transmisja na żywo
live
folx.tv
Transmisja na żywo
live
MelodieTV
Transmisja na żywo
Teraz
Następna strona
12:00 YOU DELUXE
12:15 MTV In The Mix
11:00 Non-Stop Hits
12:00 Boys vs Girls: 90s Hits Battle!
12:45 MTV Asks (MTV Asks), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2020
09:00 Hits on Shuffle!
11:00 Les Siècles, François-Xavier Roth: Stravinsky (Les Siècles, François-Xavier Roth: Stravinsky), Musical, France, 2022
12:42 Villa-Lobos
12:00 JUKEBOX DANCE
10:00 Radio Pilatus bei der Arbeit
11:45 Unvergessene Legenden
11:00 Vollgepackt
12:35 Welt der Musik
12:45 Lädle.tv
12:30 Musikalische Schmankerln
12:57 Les Siècles and François-Xavier Roth: 20th anniversary concert (Les Siècles et François-Xavier Roth : Le Concert des 20 ans), France, 2023
13:00 100% Vollgas
13:05 I Want My MTV (I Want My MTV), Miuziklas
13:11 Haydn - Symphony No. 45 Farewell
13:15 Folx Mix
13:30 Rudy Giovannini - Wenn im Frühling Blumen blühen
13:38 Classica Spotlight
13:45 Lädle.tv
14:00 TV-Shopping
15:00 Jascha Heifetz - God's Fiddler (God's Fiddler: Jascha Heifetz), Musical, History, Biography, USA, Russia, 2011
15:25 Musik aus nah und fern
15:30 Starparade der Volksmusik
16:00 Musik-Hits & Klassiker
17:00 Radio Pilatus am Abend
18:00 LOGOUT
Niemcy
Gatunek: Dokument / Przyroda / Zwierzęta / Środowisko / Edukacja / Nauka / Na faktach
Przewodnik
PHOENIX
kabel eins Doku
N24 Doku
GEO Television
Bergblick
Crime + Investigation
Discovery Channel
TLC
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
Curiosity Channel
RTL Living
Insight
Teraz
Następna strona
12:45 Leben im Krieg
12:45 Abenteuer Gold: Schatzsuche in Australien
12:15 Lost Places
12:00 O.J. - Made in America
12:05
Heimatleuchten
12:40 Meet, Marry, Murder - Tödliche Ehe
12:30 Steel Buddies - Stahlharte Geschäfte
12:30 Hotel Impossible
12:40 Extreme Survival mit Hazen Audel
12:15 Der unglaubliche Dr. Pol
12:35 Tierpolizei Miami
12:45
Die größten Flüsse der Erde
12:25
Die größten Filmemacher aller Zeiten
12:10 Terra X
12:30 Spezialeinheit für Deutschland - Die Bundespolizei
12:35 Jamie At Home
12:45 Born To
12:55
Stronger
13:00 FMX Nomads
13:05 Jamie Oliver: Veggies
13:10 Lost Places
13:15 Spezialeinheit für Deutschland - Die Bundespolizei
13:20 Die Irwins - Crocodile Hunter Family
13:25 Ägypten - Welt der Pharaonen
13:30 Car Crews With Supercar Blondie
13:35 Yamashitas Gold - Der Fluch des Pazifiks
13:40
Die größten Flüsse der Erde
13:45 Der unglaubliche Dr. Pol
13:50 Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh
13:55 Spezialeinheit für Deutschland - Die Bundespolizei
14:00 Der gefährlichste Job Alaskas
14:05
Coast Guard Alaska - Rettung aus der Luft
14:15 Yamashitas Gold - Der Fluch des Pazifiks
14:20 Restaurant: Impossible
14:35
Die größten Flüsse der Erde
15:15 Ted Hall - Ein ungewöhnlicher Spion
17:30 phoenix der tag
Niemcy
Gatunek: Wiadomości
Przewodnik
live
tagesschau24
Transmisja na żywo
WELT
n-tv
Wetter.TV
live
Euronews Deutsch
Transmisja na żywo
live
DW English
Transmisja na żywo
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Transmisja na żywo
live
Bloomberg Television
Transmisja na żywo
live
France 24
Transmisja na żywo
live
Sky News
Transmisja na żywo
live
Al Jazeera English
Transmisja na żywo
live
NHK WORLD-JAPAN
Transmisja na żywo
Arirang TV
Teraz
Następna strona
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
12:45 Börse am Mittag
12:10 Telebörse
12:30 MediaShop - Immer etwas Neues
10:00 Euronews Aktuell
12:30 Close Up
12:45 BBC News (BBC News), United Kingdom
11:00 CNN This Morning (CNN This Morning), USA, 2022
12:00 Squawk Box US
12:30 Wake Up Europe
12:00 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2024
12:51 Sports
12:30 Business Live with Ian King
12:00 Newshour
12:30 Dive in Tokyo
12:30 K-stage "PAN" (K-stage "PAN"), Musical, South Korea
12:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
13:00
Travel Agency (Travel Agency), South Korea
13:15 Wake Up Europe
13:20 Business
13:27 Newsline in Depth
13:30 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
14:00 Tagesschau-Nachrichten
15:00 Bloomberg Markets: The Open (Bloomberg Markets: The Open), USA, 2024
16:00 Bloomberg Markets (Bloomberg Markets), USA, 2024
17:00 Money Movers
19:30 News Spezial
20:00 Tagesschau
00:20 Mysteriöse Erscheinungen - UFOs auf der Spur
01:00 Europa im blickpunkt
Niemcy
Gatunek: Dziecięce / Młodzieżowe
Przewodnik
SUPER RTL
KiKA
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
TOGGO plus
RiC
Baby TV
Fix & Foxi
Teraz
Następna strona
12:50 Karate Schaf
12:45 The Garfield Show™
12:35 Baby Looney Tunes
12:45 We Baby Bears - Bärchen wie wir
12:46 Tierduell
12:45
Henry Danger
12:45
Rubble und Crew
12:30 Avatar - Der Herr der Elemente
12:45 Barbie im Doppelpack
12:30
Da Boom Crew
12:30
Tutti Frutti und andere Geschichten
12:43
Albert auf Entdeckungstour
12:55 Die Tom und Jerry Show
12:57 Tierduell
13:00
U.B.O.S.
13:05 Die Tom und Jerry Show
13:10 Monster High
13:13 Miraculous - Geschichten von Ladybug und Cat Noir
13:20 Monster High
13:25
Tiki Turtles Insel
13:30
Zeit für Kunst, Aktivität und Musik
13:35
Danger Force
14:00
Donkey Kongs Abenteuer