Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: French
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: French
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
wtorek
07.05.2024
środa
08.05.2024
czwartek
09.05.2024
piątek
10.05.2024
sobota
11.05.2024
niedziela
12.05.2024
poniedziałek
13.05.2024
05-07
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 La zone
07:00 La zone
08:00 La zone
09:00 La zone
10:00 La zone
11:00 La zone
12:00 Pokémon : Soleil et Lune
12:23 Pokémon : Soleil et Lune
12:46 Pokémon : Soleil et Lune
13:09 Pokémon : Soleil et Lune
13:32 Pokémon : Soleil et Lune
13:55 Pokémon : Soleil et Lune
14:18 Pokémon : Soleil et Lune
14:41 Pokémon : Soleil et Lune
15:05 Pokémon : Soleil et Lune
15:29 Pokémon : Soleil et Lune
15:53 Pokémon, les voyages
16:17 Pokémon, les voyages
16:40 La zone
17:00 La zone
18:00 La zone
18:20 SEAL Team
19:12 SEAL Team
20:04 SEAL Team
21:00 Sharktopus vs. Pteracuda
22:30 Sharktopus
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
23:00 Top Night
00:03 Ridiculous
00:25 Ridiculous
00:46 Ridiculous
01:06 Ridiculous
01:28 Ex On The Beach US : la revanche des ex
02:10 M comme musique
06:00 MTV Breakfast Club
08:44 MTV Cribs
09:07 MTV Cribs
09:29 Ridiculous
09:50 17 ans et maman
10:35 17 ans et maman
11:23 17 ans et maman
12:08 Catfish : fausse identité
13:00 Catfish : fausse identité
13:52 Catfish : fausse identité
14:43 Catfish : fausse identité
15:36 Catfish : fausse identité
16:23 Ridiculous
16:50 Ridiculous
17:10 Ridiculous
17:37 Dallas Cowboys Cheerleaders
18:27 Dallas Cowboys Cheerleaders
19:20 Catfish : fausse identité
20:08 Caught In The Act : Infidélité
21:05 Ridiculous
21:33 Ridiculous
22:00 17 ans et maman : Vacances entre filles
22:55 La revanche des ex
23:48 Ridiculous
00:11 Ridiculous
00:34 Ridiculous
00:54 Ridiculous
01:16 Ridiculous
01:38 Ex on the Beach US : la revanche des ex
02:20 M comme musique
00:00 MTV Hits
00:53 Sir Mix-a-Lot
01:21 James Brown
01:48 MTV Insomnia
21:47 MTV Party Zone: les années 80
23:00 Soirée Spéciale Taylor Swift
01:32 Yo ! MTV Raps
02:01 Yo ! MTV Raps
02:25 MTV Insomnia
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Mmm Bop! Perfect 90s Pop
12:00 50 Rhythms Of Eurodance!
16:00 2 For 1: 90s Double Drop!
19:00 90s @ The Movies! Top 50
22:00 Alternative Nation
23:00 Ultimate 90s Playlist!
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
00:45 100 %
01:45 100 %
02:45 Hits
06:00 Morning Hits
09:00 Hits
19:00 Hits of the world
20:00 100% français
21:00 100 %
22:00 100 %
23:00 100 %
00:00 100 %
01:00 100 %
02:00 100 %
03:00 Hits
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
06:00 La Tête dans le clip
07:00 NRJ Morning Hits
12:00 Hit Music Only
17:00 NRJ After School
20:00 NRJ Hit Music Only
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
00:00 Trace by night
06:00 Good morning Trace
12:00 Hit 10
12:30 Hits non stop
13:00 Sounds Of Trace
17:00 Stream it
18:00 Hit 10
18:30 Hits non stop
19:00 Urban vibes
20:00 Hits & lyrics
21:00 Urban vibes
00:00 Trace by night
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
08:00 Caribbean vibes
18:00 Hit 10
18:45 Hits non stop
19:00 Caribbean flavour
21:00 Hits non stop
23:00 New
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
00:05 La chronique variété
00:10 Avril à Paris
00:50 Melody All Night Long
01:30 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:25 La chronique à vous les studios
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
09:55 Hit Melody Vintage
10:20 Melody Story
10:30 La chronique variété
10:45 Restez donc avec nous le mardi
11:50 La chronique variété
11:55 Les saintes chéries
12:25 Melody Sunny Afternoon
14:30 Melody Collection
14:50 Melody Story
15:00 La chronique variété
15:10 Le sport en fête
16:10 Melody Sunny Afternoon
17:05 La chronique à vous les studios
17:10 Midi Première
17:35 La chronique à vous les studios
17:55 Chansons à offrir
18:35 La chronique variété
18:40 Les Rendez-vous du dimanche
19:50 Ms 1 1,2 / Catherine Ferry
20:00 Melody Collection
20:10 Générations Melody
20:50 La chronique variété
20:55 Concours Eurovision
23:15 Ages tendres
00:20 Stars de pub
00:35 Melody Collection
01:05 Melody All Night Long
01:30 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
01:20 Martha Argerich joue le 1er Concerto pour piano de Chopin
02:05 Jazz à Vienne
03:10 Jazz à La Villette
04:00 Jazz à la Péniche - Maison Nougaro
04:50 Lille Piano(s) Festival
05:45 Verdi : La Traviata "Follie! Delirio vano è questo"
06:00 Keith Jarrett Trio au festival Jazz de Lugano
06:55 Finale Concours Piano Leeds 2021
09:55 Tu che à Dio spiegasti l'ali (Act III)
10:00 Turandot
12:20 Marche pour la cérémonie des Turcs
12:25 Boléro
12:40 Dvořák : the Noon Witch
12:55 Rotterdam Philharmonic Orchestra, Lahav Shani : Strauss, Mahler
14:50 Orchestre Symphonique de Montréal, Rafael Payare : Ginastera, Bellido, Villa-Lobos, Ravel
16:45 Andrés Segovia à Los Olivos
17:45 Strauss : Zueignung
17:47 Les Indes Galantes : Air pour l'adoration du soleil
17:49 Marche pour la cérémonie des Turcs
18:10 René Jacobs dirige la Missa solemnis de Beethoven
19:30 Wiener Philharmoniker, Riccardo Muti : Beethoven 9
21:05 Clowns
21:35 C(h)oeurs
23:20 The Perfect American
01:15 London Symphony Orchestra, Simon Rattle : Jolas, Messiaen
02:55 Enescu Competition 2022
04:45 La Neuvième Symphonie de Maurice Béjart
00:15 Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu : Trio à la Seine Musicale
01:50 Intermezzo
02:00 Bayfront Jazz Festival
02:55 Bayfront Jazz Festival
04:15 Europa Jazz Festival
05:05 Intermezzo
06:00 Concert de la Saint-Sylvestre 2020
07:30 Europakonzert 2023 : le Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko à Barcelone
08:50 Intermezzo
09:30 Le Lac des cygnes
11:20 L'Orchestre philharmonique tchèque et Semyon Bychkov : Smetana
03:50 L'Orchestre philharmonique tchèque et Semyon Bychkov : Smetana
05:15 Faust Symphony | Gretchen
05:35 Haendel | Rinaldo: Venti turbini
05:40 Marche pour la cérémonie des Turcs
05:42 Symphony no 9 | Adagio