Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Austrian
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Austrian
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
czwartek
02.05.2024
piątek
03.05.2024
sobota
04.05.2024
niedziela
05.05.2024
poniedziałek
06.05.2024
wtorek
07.05.2024
środa
08.05.2024
05-02
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:15 Funsport
01:00 Fußball Bundesliga
01:30 Funsport
02:00 Volleyball WVL Damen
04:00 silent sports +
04:22 silent sports +
04:50 silent sports +
05:10 silent sports +
05:28 silent sports +
05:41 silent sports +
06:00 Yoga-Magazin
06:30 Fit Aktiv für Junggebliebene
07:00 Marathon
09:00 Handball Herren HLA
10:30 Sport-Bild
11:00 Schwimmen
11:15 FIA WEC
12:15 Funsport
13:00 Fußball Bundesliga
13:30 Funsport
14:00 Volleyball WVL Damen
16:00 Motorhome - Formel 1
16:50 Funsport
17:00 Yoga-Magazin
17:30 Badminton
17:45 Radsport
18:00 Sport 20
18:15 Dokumentation
19:00 Red Bull BC One
19:30 Laureus Award 2024, Highlights aus Madrid
21:00 FIA WEC
22:00 Sport 20
22:15 Marathon
00:15 Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin
01:00 Handball Herren HLA
02:30 Schwimmen
02:45 Funsport
03:00 FIA WEC
04:00 silent sports +
04:26 silent sports +
04:44 silent sports +
05:05 silent sports +
05:24 silent sports +
05:43 silent sports +
00:30 Abseits
01:00 UEFA CL
03:00 Admiral BL
05:00 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
05:15 Admiral BL: 90in30
05:45 RIESENrad: Sportgrößen im Waggon 28
06:15 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
06:30 Admiral BL: Torparade XXL
07:00 UEFA CL
09:00 Die UEFA CL am Mittwoch: Analyse
09:30 Fußball: UEL & UECL Magazin
10:30 Die UEFA CL am Dienstag: Highlights XXL
10:45 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
11:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
13:00 Tennis
13:55 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
16:00 Tennis
16:15 Die UEFA CL am Dienstag: Highlights XXL
16:30 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
16:45 Fußball: UEL & UECL Magazin
17:45 Die UEFA CL am Dienstag: Highlights XXL
18:00 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
18:15 Der UEFA Super Donnerstag: Vorbericht
18:50 Der UEFA Super Donnerstag: Konferenz
21:00 Der UEFA Super Donnerstag: Analyse
21:45 Die UEFA CL am Dienstag: Highlights XXL
22:00 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
22:15 UEFA EL
00:15 UEFA ECL
02:15 Die UEFA CL am Mittwoch: Highlights XXL
00:15 Triebwerk - Das Automagazin mit Tim Schrick
00:45 Triebwerk - Das Automagazin mit Tim Schrick
01:15 SPORT1 Late-Movie
02:20 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
02:45 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 Teleshopping
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:00 Storage Hunters
16:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:30 American Pickers - Die Trödelsammler
19:30 Madhouse - Die Darts Show
20:00 Darts: Premier League - 14. Abend, P&J Live, Aberdeen/SCO
23:45 Poker
00:45 SPORT CLIPS
01:00 SPORT CLIPS
01:30 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
02:45 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
00:00 SPORT1 News
00:05 Eishockey: SHL: Skelleftea - Rögle
02:05 Bullriding: PBR Everett, WA
03:00 MLB: Toronto Blue Jays - Dodgers
05:20 SPORT1 News
05:25 NRL Rugby: St. George Illawarra Dragons - Sydney Roosters
07:15 SPORT1 News
07:20 NRL Rugby: Melbourne Storm - South Sydney Rabbitohs
08:55 SPORT1 News
09:00 NRL Rugby: Manly-Warringah Sea Eagles - Parramatta Eels
10:50 NRL Rugby
11:45 NRL Rugby: South Sydney Rabbitohs - Penrith Panthers
13:45 Gillette World Sport
15:30 Eishockey: SHL
17:35 Eishockey: SHL: Skelleftea - Rögle
19:35 SPORT1 News
19:40 MLB: Toronto Blue Jays - Dodgers
22:00 SPORT1 News
22:05 MLB: Boston Red Sox - Cubs
00:15 SPORT1 News
00:20 MLB: Milwaukee Brewers - Tampa Bay Rays
02:30 SPORT1 News
02:35 MLB
03:00 Volleyball Bundesliga Frauen: Finale, Spiel 5: SSC Palmberg Schwerin - Allianz MTV Stuttgart
04:40 MLB: Toronto Blue Jays - Dodgers
00:35 scooore Australien! Alle Tore, Highlights A-League
01:05 scooore Saudi-Arabien! Alle Tore,Highlights Saudi Pro League
01:35 Primeira Liga
03:40 Championship
05:40 Copa de la Liga Profesional
07:55 scooore Australien! Alle Tore, Highlights A-League
08:25 scooore Saudi-Arabien! Alle Tore,Highlights Saudi Pro League
08:55 Primeira Liga
11:00 Championship
13:00 scooore Australien! Alle Tore, Highlights A-League
13:30 Primeira Liga
15:30 scooore Argentinien! Alle Tore,Highlights Copa de la Liga Profesional
16:00 Euro 2024: Der grosse Team-Check
16:30 Euro 2024: Der grosse Team-Check
17:00 50 Jahre des Sports
17:30 Die etwas andere Fußballwoche - Life is a Pitch
17:55 Saudi Pro League
20:15 Copa de la Liga Profesional
22:30 Primeira Liga
00:30 scooore Argentinien! Alle Tore,Highlights Copa de la Liga Profesional
01:00 Euro 2024: Der grosse Team-Check
01:30 Euro 2024: Der grosse Team-Check
02:00 50 Jahre des Sports
02:30 Die etwas andere Fußballwoche - Life is a Pitch
03:00 Saudi Pro League
05:05 Copa de la Liga Profesional
00:00 Marathon: Madrid
01:30 Sendepause
02:59 Sendepause
08:30 Olympische Spiele
10:30 World Surf League
11:30 UCI Mountainbike Weltcup: Araxá: Cross-Country Olympic, Elite Männer
12:00 La Vuelta Femenina 2024: 4. Etappe
13:00 Snooker-WM 2024: Viertelfinale
13:45 Snooker-WM 2024: Halbfinale
17:00 UCI Mountainbike Weltcup: Araxá: Cross-Country Olympic, Elite Männer
18:00 UCI Mountainbike Weltcup: Araxá: Cross-Country Olympic, Elite Männer
19:00 Snooker-WM 2024: Halbfinale
19:45 Snooker-WM 2024: Halbfinale
23:00 La Vuelta Femenina 2024: 5. Etappe
00:00 UCI Mountainbike Weltcup: Araxá: Cross-Country Short Track, Männer
00:30 UCI Mountainbike Weltcup: Araxá: Cross-Country Olympic, Elite Männer
01:30 Sendepause
03:00 Sendepause
00:00 La Vuelta Femenina 2024: 4. Etappe
01:30 Snooker-WM 2024: Viertelfinale
03:00 UCI Mountainbike Weltcup: Mairipora: Cross-Country Olympic Frauen
04:00 La Vuelta Femenina 2024: 4. Etappe
05:00 Snooker-WM 2024: Viertelfinale
05:03 Snooker-WM 2024: Viertelfinale
07:00 Discovery Golf
07:30 La Vuelta Femenina 2024: 4. Etappe
08:30 Snooker-WM 2024: Viertelfinale
10:00 La Vuelta Femenina 2024: 4. Etappe
11:00 Discovery Golf
11:30 Snooker-WM 2024: Viertelfinale
13:00 La Vuelta Femenina 2024: 4. Etappe
14:00 UCI WorldTour Männer: Eschborn - Frankfurt
15:30 La Vuelta Femenina 2024: 5. Etappe
17:30 Discovery Golf
18:00 FIM Motocross-WM: MX2 Trentino: 1. Rennen
18:30 FIM Motocross-WM: MX2 Trentino: 2. Rennen
19:00 FIM Motocross-WM: MXGP Trentino: 1. Rennen
19:30 FIM Motocross-WM: MXGP Trentino: 2. Rennen
20:00 UCI WorldTour Männer: Eschborn - Frankfurt
20:45 La Vuelta Femenina 2024: 5. Etappe
21:30 Discovery Golf
22:00 FIM Motocross-WM: MXGP Trentino: 1. Rennen
22:30 FIM Motocross-WM: MXGP Trentino: 2. Rennen
23:00 UCI WorldTour Männer: Eschborn - Frankfurt
00:00 La Vuelta Femenina 2024: 5. Etappe
01:00 Snooker-WM 2024
03:00 UCI Mountainbike Weltcup: Mairipora: Cross-Country Olympic Männer
04:00 La Vuelta Femenina 2024: 5. Etappe
05:00 Snooker-WM 2024
03:00 ESL Event: IEM Katowice 2024, CS2, Group Stage, Tag 7
08:15 ESL Event: IEM Katowice 2024, CS2, Quarterfinals, Tag 8
12:35 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Upper-Bracket 1, Tag 4
19:05 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Lower-Bracket 1, Tag 5
23:00 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Lower-Bracket 1&2, Tag 5
03:00 ESL Event: IEM Katowice 2024, CS2, Quarterfinals, Tag 8
05:25 ESL Event: IEM Katowice 2024, CS2, Semifinals, Tag 9
00:10 Der Einzeltest
00:15 Die Tester
00:35 Der Einzeltest
00:40 Vorfahrt
00:55 Die 7...
01:05 Der Einzeltest
01:10 Garage 21
01:40 NEWS
01:45 Garagengold
02:15 Garagengold
02:45 Reportage
03:15 Bloch erklärt
03:50 Die Tester
04:10 Der Einzeltest
04:15 Beziehungskisten
04:40 Top 10 Ranking Show - Die Lieblinge der Redaktion 2016
05:25 Luxembourg Classic: Aus Liebe zum Automobil
05:50 Der Einzeltest
05:55 Vorfahrt
06:10 NEWS
06:15 Fast Lap
06:45 Fast Lap
07:15 Fast Lap
07:40 NEWS
07:45 Moove - Mobilität von morgen
08:15 Bloch erklärt
08:35 E-Auto Supertest - Top oder Flop?
09:15 Der Einzeltest
09:20 Die Tester
09:40 Der Einzeltest
09:45 Vorfahrt
10:00 NEWS
10:05 Die 7...
10:15 Der Einzeltest
10:20 Garage 21
10:50 Garagengold
11:15 Garagengold
11:45 Reportage
12:15 Fast Lap
12:45 Um Kopf und Kragenings
13:35 Vorfahrt
13:45 Bloch erklärt
14:20 Die Tester
14:40 Der Einzeltest
14:45 Beziehungskisten
15:15 Top 10 Ranking Show - Die Lieblinge der Redaktion 2016
16:00 Luxembourg Classic: Aus Liebe zum Automobil
16:25 Der Einzeltest
16:30 Vorfahrt
16:45 Fast Lap
17:10 Fast Lap
17:40 NEWS
17:45 Fast Lap
18:15 Moove - Mobilität von morgen
18:45 Bloch erklärt
19:30 Die Tester
19:50 Die Tester
20:10 Vorfahrt
20:25 NEWS
20:30 Die 7...
20:40 Der Einzeltest
20:45 Garage 21
21:15 Garagengold
21:45 Garagengold
22:15 Reportage
22:45 Fast Lap
23:15 Um Kopf und Kragenings
00:05 Vorfahrt
00:15 Bloch erklärt
00:50 Die Tester
01:10 Der Einzeltest
01:15 Beziehungskisten
01:45 Top 10 Ranking Show - Die Lieblinge der Redaktion 2016
02:30 Luxembourg Classic: Aus Liebe zum Automobil
02:55 Der Einzeltest
03:00 Vorfahrt
03:15 Moove - Mobilität von morgen
03:45 Bloch erklärt
04:30 Die Tester
04:50 Die Tester
05:10 Vorfahrt
05:25 NEWS
05:30 Die 7...
05:40 Der Einzeltest
05:45 Garage 21
00:00 Top Speed Classic
00:30 Truck World
00:55 Perfect Ride
01:20 4x4 - Das Allrad Magazin
01:50 Classic
02:15 Classic Ride
02:45 Bike World
03:05 Crash
03:30 Tuning - Tiefer geht's nicht!
04:00 Magazin
04:50 Biker Lifestyle
05:20 Abenteuer Allrad
05:45 Repco Supercars Championship
06:40 Super Cars
07:05 Top Speed Classic
07:30 Truck World
08:25 Perfect Ride
08:50 4x4 - Das Allrad Magazin
09:20 Classic
09:45 Classic Ride
10:15 Bike World
10:40 Crash
11:05 Tuning - Tiefer geht's nicht!
11:30 Stunt Heroes
11:55 DreamCars
12:25 Tour European Rally
12:50 Car History
13:15 Extreme E: Electric Odissey
13:45 Road Wars
14:25 New Zealand Jetsprint Championship
15:15 P1 Aquax 2022
15:40 Powerboat
16:10 Motorsport
16:40 UIM F1H2O World Powerboat Championship
17:05 UIM Aquabike World Championships
17:35 New Zealand Jetsprint Championship
18:00 NASCAR Craftsman Truck Series
18:55 Top Speed Classic
19:20 Rally
19:50 Top Speed Classic
20:15 Classic Races
20:40 Classic Ride
21:10 Tour Auto Optic 2000
21:40 Racing Files
22:10 Car History
22:40 NASCAR Craftsman Truck Series
23:35 Car History
00:00 Top Speed Classic
00:30 Truck World
01:20 Perfect Ride
01:50 4x4 - Das Allrad Magazin
02:15 Classic
02:40 Classic Ride
03:10 Bike World
03:30 Tuning - Tiefer geht's nicht!
04:00 Magazin
04:55 Biker Lifestyle
05:20 Abenteuer Allrad
05:45 NASCAR Craftsman Truck Series
04:00 Sendepause
16:00 Sendepause
04:00 Sendepause
04:00 Sendepause
08:00 Sendepause
12:00 Sendepause
16:00 Sendepause
20:00 Sendepause
04:00 Sendepause
04:00 Sendepause
12:00 Sendepause
20:00 Sendepause
00:00 Sendepause
04:00 Sendepause