TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Slovenian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Slovenian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
Vandaag
08-05-24
donderdag
09-05-24
vrijdag
10-05-24
zaterdag
11-05-24
zondag
12-05-24
maandag
13-05-24
dinsdag
14-05-24
05-08
06:35 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
06:45 Rainbow Ruby I.
07:00 Kid-E-Cats I.
06:38 Gremo v ZOO
06:44 CoComelon
06:47 Buba
06:40 Gospod Fižolček
06:55 Grizzy in glodavčki
07:05 Grizzy in glodavčki
06:30 Totalna DramaRama: Starejši grešniki
06:45 Gumballov fantastični svet: Najslabše
07:00 Gumballov fantastični svet: Dogovor
06:30 Smrkci: Smrknjene skrivnosti
06:55 Šov zvezdnika Patrika Zvezde: Super zvezde / Zdaj vidiš muzej, zdaj pa ne
07:25 Spuži Kvadratnik: Oklepne igre / Popust za starejše
06:25 Tačke na patrulji: Kužki in muckostrofa / Kužki rešijo vlak
06:55 Robi in tim: Tim zgradi observatorij / Tim zgradi jeklenico
07:20 Dora: Mavričine izgubljene barve / Škorenjcova žoga iz elastik
06:20 Kamen, Škarje, Papir: Skrivalnice / Prva Zgujeva epizoda
06:45 Družina Casagrande: Skejterka / Premagani od vremena
07:10 Družina Casagrande: Dirka s stroji / Moja draga mačarka
06:40 Phineas in Ferb
07:05 Phineas in Ferb
07:30 Phineas in Ferb
06:30 Kiya in Kimoja junaki
07:00 Brina
07:10 Brina
06:20 Marsupilami
06:45 Hotel za male živali
06:55 Hotel za male živali
06:30 Veselo vstani s prijatelji Baby TV
07:00 Dobro jutro na Baby TV
07:30 Dobro jutro na Baby TV
06:39 Zajček Bing
06:46 Zajček Bing
06:55 Grisu
06:39 Zvedava Mily: Upanje
06:45 Zvedava Mily: Lije kot iz škafa
06:54 Siesta Z: Tisoč in ena noč
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
03:05 Sonic Boom I.
03:25 Gormiti I.
03:55 Sonic Boom II.
04:05 Bakugan 3.1.
04:25 Find Me in Paris III.
04:50 Slugterra I.
05:15 Horrid Henry II.
05:25 44 Cats II.
05:35 Sonic Boom I.
05:45 Kid-E-Cats I.
06:00 Smurfs II.
06:35 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
06:45 Rainbow Ruby I.
07:00 Kid-E-Cats I.
07:10 Sharksons I.
07:12 Cry Babies Magic Tears V.
07:15 Masha and the Bear V.
07:25 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
07:50 Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
07:55 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
08:15 Smurfs I.
08:30 Kid-E-Cats I.
08:40 Maya the Bee I.
08:50 Sharksons I.
08:55 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
09:20 Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
09:25 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
09:40 Rainbow Ruby I.
09:50 44 Cats II.
10:00 Sonic Boom I.
10:25 Miraculous I.
10:45 Smurfs I.
11:00 Smurfs II.
11:15 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
11:40 All for Kids I.
12:00 Sharksons I.
12:05 Talking Tom and Friends V.
12:15 Rainbow Ruby I.
12:25 Kid-E-Cats I.
12:35 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
12:50 Masha and the Bear V.
13:00 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
13:10 Rainbow Ruby I.
13:25 Smurfs II.
13:45 Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
13:50 Sonic Boom I.
14:00 Slugterra I.
14:20 Bakugan 3.1.
14:45 Gormiti I.
15:00 Horrid Henry II.
15:10 Miraculous I.
15:30 Find Me in Paris III.
16:00 Masha and the Bear V.
16:15 Smurfs I.
16:30 Rainbow Ruby I.
16:45 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
17:10 All for Kids I.
17:30 Sharksons I.
17:35 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
17:45 Kid-E-Cats I.
17:55 Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
18:05 Talking Tom and Friends V.
18:30 Smurfs I.
18:40 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
19:05 Cry Babies Magic Tears V.
19:10 Masha and the Bear V.
19:20 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
19:30 Kid-E-Cats I.
19:40 Rainbow Ruby I.
20:05 Talking Tom and Friends Minis I.-IV.
20:15 Barbapapa: One Big Happy Family! I.
20:25 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
20:40 Smurfs II.
21:00 Miraculous I.
21:20 Sonic Boom I.
21:45 Horrid Henry II.
22:00 Bakugan 3.1.
22:20 Gormiti I.
22:30 Slugterra I.
22:55 Find Me in Paris III.
23:20 Yu-Gi-Oh! Arc-V II.
03:10 Sonic Boom I.
03:30 Gormiti I.
03:55 Sonic Boom II.
04:05 Bakugan 3.1.
04:30 Find Me in Paris III.
04:50 Slugterra I.
05:15 Horrid Henry II.
05:25 44 Cats II.
05:35 Sonic Boom I.
05:45 Kid-E-Cats I.
00:09 Zakladi sveta
00:10 Zakladi sveta
00:29 Zakladi sveta
00:46 Zig & Sharko
00:53 Zig & Sharko
01:01 Zig & Sharko
01:08 Smrkci
01:20 Smrkci
01:31 Športne igre mladih
01:47 Športne igre mladih
02:02 Športne igre mladih
02:17 Konec programa
06:02 Bing
06:09 Vrtne skrivnosti
06:19 Vesela učilnica
06:33 EnTenTiniči
06:38 Gremo v ZOO
06:44 CoComelon
06:47 Buba
06:50 Buba
06:53 Kockič in prijatelji
07:01 Radovedni George
07:24 Barbapapa
07:35 Kockicine zgodbe
07:46 Zagrebčanke in dečki
07:57 Crybabies
08:02 BFF: Najboljše prijateljice za vedno
08:10 Svet v nas
08:39 Smrkci
08:50 Smrkci
09:02 Sonic: Super jež
09:13 Risba dneva
09:18 Pirata in Kapitano
09:29 Bing
09:40 Yu-Gi-Oh! Sedemice
10:00 Svobodni Spirit
10:22 Martinovo jutro
10:37 Kje je Voldo?: Popotnik v Parizu
10:58 Zig & Sharko
11:05 Zig & Sharko
11:13 Zig & Sharko
11:20 Ali ste vedeli?
11:34 Vrtne skrivnosti
11:39 Razigrani laboratorij
11:46 Bing
11:56 Barbapapa
12:07 Prijatelji planeta
12:12 EnTenTiniči
12:15 CoComelon
12:18 Risba dneva
12:23 Kockič in prijatelji
12:28 Zoopedija
12:34 EnTenTiniči
12:37 Vesela učilnica
12:50 Čebelica Maja
13:02 Čebelica Maja
13:14 Šport za vse
13:27 EnTenTiniči
13:33 Etno ura
13:43 Pirata in Kapitano
13:54 Bing
14:01 EnTenTiniči
14:04 Zoopedija
14:14 Vrtne skrivnosti
14:24 Risba dneva
14:29 EnTenTiniči
14:32 Prijatelji planeta
14:37 CoComelon
14:40 Martinovo jutro
14:55 Barbapapa
15:06 Gremo v ZOO
15:12 Vrtne skrivnosti
15:16 Razigrani laboratorij
15:24 Kockič in prijatelji
15:32 Kockicine zgodbe
15:43 Zagrebčanke in dečki
15:54 Crybabies
15:59 BFF: Najboljše prijateljice za vedno
16:07 Bing
16:17 Dinotraksi
16:39 Show detla Perota
17:04 Buba
17:07 Buba
17:13 Ali ste vedeli?
17:23 Svet v nas
17:49 Sonic: Super jež
18:03 Risba dneva
18:09 Yu-Gi-Oh! Sedemice
18:33 Svobodni Spirit
18:54 Martinovo jutro
19:06 Smrkci
19:18 Smrkci
19:33 Zig & Sharko
19:40 Zig & Sharko
19:47 Zig & Sharko
19:55 Varuška
20:26 Varuška
20:58 Poirot
22:04 Poirot
23:11 Ivanjske strasti
00:14 Zakladi sveta
00:34 Zakladi sveta
00:56 Zig & Sharko
01:03 Zig & Sharko
01:11 Zig & Sharko
01:20 Smrkci
01:32 Smrkci
01:43 Športne igre mladih
01:59 Športne igre mladih
02:14 Športne igre mladih
02:29 Konec programa
00:00 Grizzy in glodavčki
00:05 Grizzy in glodavčki
00:20 Grizzy in glodavčki
00:25 Grizzy in glodavčki
00:30 Grizzy in glodavčki
00:40 Grizzy in glodavčki
00:45 Grizzy in glodavčki
01:00 Muš-Muš in Muštončki
01:10 Muš-Muš in Muštončki
01:25 Muš-Muš in Muštončki
01:40 Muš-Muš in Muštončki
01:50 Spoznajte Bat-kolesa
02:00 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:10 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:25 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:35 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:55 Batmobili
03:05 Batmobili
03:20 Batmobili
03:30 Batmobili
03:40 Batmobili
03:50 Tom in Jerry
03:55 Grizzy in glodavčki
04:05 Grizzy in glodavčki
04:10 Grizzy in glodavčki
04:20 Grizzy in glodavčki
04:25 Grizzy in glodavčki
04:35 Grizzy in glodavčki
04:40 Grizzy in glodavčki
04:45 Grizzy in glodavčki
04:55 Pikapolonica Lu in prijatelji
05:00 Mogočni Mike
05:05 Mogočni Mike
05:10 Mogočni Mike
05:25 Mogočni Mike
05:30 Mogočni Mike
05:40 Mogočni Mike
05:45 Mogočni Mike
06:00 Batmobili
06:10 Batmobili
06:30 Gospod Fižolček
06:40 Gospod Fižolček
06:55 Grizzy in glodavčki
07:05 Grizzy in glodavčki
07:10 Grizzy in glodavčki
07:15 Grizzy in glodavčki
07:30 Grizzy in glodavčki
07:35 Grizzy in glodavčki
07:45 Grizzy in glodavčki
08:00 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
08:10 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
08:20 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
08:30 Džesikin velik mali svet: Igrišče za velike otroke
08:40 Džesikin velik mali svet: Trgovinska prijateljica
09:00 Gospod Fižolček
09:10 Gospod Fižolček
09:25 Gospod Fižolček
09:35 Gospod Fižolček
09:55 Pajek Luka
10:00 Pajek Luka
10:10 Pajek Luka
10:15 Pajek Luka
10:30 Alica in Lewis
10:40 Alica in Lewis
11:00 Grizzy in glodavčki
11:05 Grizzy in glodavčki
11:10 Grizzy in glodavčki
11:25 Grizzy in glodavčki
11:30 Grizzy in glodavčki
11:40 Grizzy in glodavčki
11:45 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
12:00 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
12:10 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
12:25 Džesikin velik mali svet: Igrišče za velike otroke
12:35 Džesikin velik mali svet: Trgovinska prijateljica
12:45 Pikapolonica Lu in prijatelji
12:55 Šov Toma in Jerryja
13:00 Šov Toma in Jerryja
13:10 Šov Toma in Jerryja
13:25 Šov Toma in Jerryja
13:30 Šov Toma in Jerryja
13:35 Šov Toma in Jerryja
13:45 Šov Toma in Jerryja
14:00 Gospod Fižolček
14:10 Gospod Fižolček
14:25 Gospod Fižolček
14:35 Gospod Fižolček
14:55 Pajek Luka
15:00 Pajek Luka
15:10 Pajek Luka
15:15 Pajek Luka
15:30 Alica in Lewis
15:40 Alica in Lewis
16:00 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
16:10 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
16:30 Džesikin velik mali svet: Svetleči Dino
16:40 Džesikin velik mali svet: Džesikina restavracija
16:55 Šov Toma in Jerryja
17:05 Šov Toma in Jerryja
17:25 Šov Toma in Jerryja
17:35 Šov Toma in Jerryja
17:40 Šov Toma in Jerryja
18:00 Batmobili
18:10 Batmobili
18:25 Grizzy in glodavčki
18:35 Grizzy in glodavčki
18:40 Grizzy in glodavčki
18:55 Grizzy in glodavčki
19:00 Grizzy in glodavčki
19:10 Grizzy in glodavčki
19:15 Grizzy in glodavčki
19:30 Alica in Lewis
19:40 Alica in Lewis
20:00 Gospod Fižolček
20:10 Gospod Fižolček
20:25 Gospod Fižolček
20:35 Gospod Fižolček
20:55 Grizzy in glodavčki
21:05 Grizzy in glodavčki
21:10 Grizzy in glodavčki
21:25 Grizzy in glodavčki
21:30 Grizzy in glodavčki
21:35 Grizzy in glodavčki
21:45 Grizzy in glodavčki
22:00 Alica in Lewis
22:10 Alica in Lewis
22:25 Alica in Lewis
22:40 Alica in Lewis
22:50 Pikapolonica Lu in prijatelji
23:00 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
23:10 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
23:25 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
23:35 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
23:50 Grizzy in glodavčki
00:00 Grizzy in glodavčki
00:05 Grizzy in glodavčki
00:20 Grizzy in glodavčki
00:25 Grizzy in glodavčki
00:30 Grizzy in glodavčki
00:40 Grizzy in glodavčki
00:45 Grizzy in glodavčki
01:00 Muš-Muš in Muštončki
01:25 Muš-Muš in Muštončki
01:35 Muš-Muš in Muštončki
01:50 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:00 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:10 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:25 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:35 Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
02:55 Batmobili
03:05 Batmobili
03:20 Batmobili
03:30 Batmobili
03:40 Batmobili
03:50 Tom in Jerry
03:55 Grizzy in glodavčki
04:05 Grizzy in glodavčki
04:10 Grizzy in glodavčki
04:20 Grizzy in glodavčki
04:30 Grizzy in glodavčki
04:35 Grizzy in glodavčki
04:40 Grizzy in glodavčki
04:45 Grizzy in glodavčki
05:00 Mogočni Mike
05:05 Mogočni Mike
05:10 Mogočni Mike
05:25 Mogočni Mike
05:30 Mogočni Mike
05:40 Mogočni Mike
05:45 Mogočni Mike
00:00 Gumballov fantastični svet: čarovnik
00:20 Gumballov fantastični svet: Konzola
00:30 Gumballov fantastični svet: Zunanjost
00:45 Gumballov fantastični svet: Ponavljavci
00:55 Gumballov fantastični svet: Vaba
01:15 Gumballov fantastični svet: Cikel
01:25 Gumballov fantastični svet: Zvezde
01:40 Gumballov fantastični svet: Škatla
01:50 Gumballov fantastični svet: Ženitni posrednik
02:10 Gumballov fantastični svet: Ocene
02:20 Gumballov fantastični svet: Dieta
02:35 Gumballov fantastični svet: Bivši
02:45 Gumballov fantastični svet: Čudakinja
03:00 Gumballov fantastični svet: Odštevanje
03:10 Gumballov fantastični svet: Nihče
03:25 Gumballov fantastični svet: Depresija
03:45 Gumballov fantastični svet: Jajce
03:55 Gumballov fantastični svet: Trikotnik
04:10 Gumballov fantastični svet: Denar
04:25 Gumballov fantastični svet: Vrnitev
04:40 Gumballov fantastični svet: Propad
04:50 Gumballov fantastični svet: Ekipa
05:10 Gumballov fantastični svet: Drugi
05:30 Bakugan: Bojevniški planet
05:40 Bakugan: Bojevniški planet
05:50 Jellystone!: Nerodna situacija
06:00 Jellystone!: Video o mestu: Dobrodošli v Jellystoneu
06:20 Totalna DramaRama: Sijajen talent
06:30 Totalna DramaRama: Starejši grešniki
06:45 Gumballov fantastični svet: Najslabše
07:00 Gumballov fantastični svet: Dogovor
07:15 Gumballov fantastični svet: Vrsta
07:25 Gumballov fantastični svet: Petje
07:45 Tiny Toons Looniverza: Smeh je pol zdravja
08:10 Nove Looney Tunes: Renesančni sejem
08:18 Nove Looney Tunes: Pepelujs
08:23 Nove Looney Tunes: Pepelujs - 2. del
08:28 Nove Looney Tunes: Si samo Foghorn
08:33 Nove Looney Tunes: Pepe, ki je navajen mraza
08:45 Nove Looney Tunes: Stojnica s smutiji
08:51 Nove Looney Tunes: Slugsworthyjeva beznica
08:56 Nove Looney Tunes: Cal-umbus
09:01 Nove Looney Tunes: Nogometaš Porky
09:10 Dajmo, najstniški velikani!: Wally T
09:20 Dajmo, najstniški velikani!: Velikonočni prazniki
09:40 Dajmo, najstniški velikani!: Frajerji
09:50 Dajmo, najstniški velikani!: Lekcija iz zgodovine
10:05 Craigov svet: Vrnitev čuvajev kosteničevja
10:15 Craigov svet: Utrdba Williams
10:35 Craigov svet: Starešina Kelsey
10:45 Craigov svet: Poskusi kislih sladkarij
10:55 Kreg s Potoka: Svet Potoka
11:15 Craigov svet: Iskrivi kadet
11:30 Tiny Toons Looniverza: Smeh je pol zdravja
11:55 Gumballov fantastični svet: Ekipa
12:05 Gumballov fantastični svet: Drugi
12:25 Gumballov fantastični svet: Podpis
12:35 Gumballov fantastični svet: Darilo
12:50 Gumballov fantastični svet: Pomočnik
13:05 Gumballov fantastični svet: Škodljivec
13:20 Nove Looney Tunes: Angelo bolha
13:28 Nove Looney Tunes: Preiskovalec Pork
13:33 Nove Looney Tunes: Protestnik
13:38 Nove Looney Tunes: Dostava
13:43 Nove Looney Tunes: Zajec, ki bi bil kralj
13:55 Nove Looney Tunes: Razgrajač
14:01 Nove Looney Tunes: Gladiator Bugs
14:06 Nove Looney Tunes: Raca v apartmaju
14:11 Nove Looney Tunes: Bugsov tour
14:16 Nove Looney Tunes: Vitez in raca
14:30 Total Dramarama: Zli duh
14:40 Total Dramarama: Duncanov kip
14:55 Total Dramarama: Mlajši brat
15:05 Total Dramarama: Odiseja po vesolju
15:20 Dajmo, najstniški velikani!: Moč rakcev
15:30 Dajmo, najstniški velikani!: Moje ime je Jose
15:40 Dajmo, najstniški velikani!: Izvor
15:55 Craigov svet: Zimske potočne igre
16:05 Craigov svet: Dobrodošli na ulici Potok
16:25 Craigov svet: Prvi korak
16:35 Craigov svet: Podpornik ali sovražnik
16:50 Craigov svet: Nov dres
17:00 Craigov svet: Sončnica
17:20 Tiny Toons Looniverza: Prihaja ocenjevalec!
17:50 Jellystone!: Nerodna situacija
18:01 Jellystone!: Video o mestu: Dobrodošli v Jellystoneu
18:20 Gumballov fantastični svet: Polom
18:30 Gumballov fantastični svet: Ponovitev
18:45 Gumballov fantastični svet: Zgodbe
19:00 Gumballov fantastični svet: Tip
19:10 Gumballov fantastični svet: Dolgčas
19:20 Lamput: Nedeljski dopust
19:30 Bakugan: Bojevniški planet
19:40 Bakugan: Bojevniški planet
19:55 Dajmo, najstniški velikani!: Mali Elvis
20:05 Dajmo, najstniški velikani!: Poučna ekskurzija
20:15 Dajmo, najstniški velikani!: Moč rakcev
20:35 Nove Looney Tunes: Velikonočni čivk
20:40 Nove Looney Tunes: Naberi
20:45 Nove Looney Tunes: Puma
20:51 Lamput: Nedeljski dopust
21:00 Gumballov fantastični svet: Meni
21:10 Gumballov fantastični svet: Stric
21:30 Gumballov fantastični svet: Gonja
21:40 Gumballov fantastični svet: Cvetni listi
21:55 Gumballov fantastični svet: Nadlega
22:10 Gumballov fantastični svet: Najboljše
22:25 Gumballov fantastični svet: Najslabše
22:35 Gumballov fantastični svet: Dogovor
22:55 Gumballov fantastični svet: Vrsta
23:05 Gumballov fantastični svet: Petje
23:25 Gumballov fantastični svet: Lutke
23:35 Gumballov fantastični svet: Zguba
23:50 Gumballov fantastični svet: Kletka
00:00 Gumballov fantastični svet: Tekmec
00:20 Gumballov fantastični svet: Tisti
00:30 Gumballov fantastični svet: Lenarjenje
00:45 Gumballov fantastični svet: Oče
00:55 Gumballov fantastični svet: Skrbnik
01:15 Gumballov fantastični svet: Sosed
01:25 Gumballov fantastični svet: Pakt
01:40 Gumballov fantastični svet: Vera
01:50 Gumballov fantastični svet: Kandidat
02:10 Gumballov fantastični svet: Kdorkoli
02:20 Gumballov fantastični svet: Pošiljanje
02:35 Gumballov fantastični svet: Možgani
02:45 Gumballov fantastični svet: Smrad
03:00 Gumballov fantastični svet: Podpis
03:10 Gumballov fantastični svet: Darilo
03:25 Gumballov fantastični svet: Pomočnik
03:45 Gumballov fantastični svet: Škodljivec
03:55 Gumballov fantastični svet: Objem
04:10 Gumballov fantastični svet: Razprodaja
04:25 Gumballov fantastični svet: Rutina
04:40 Gumballov fantastični svet: Parkiranje
04:50 Gumballov fantastični svet: Nadgradnja
05:10 Gumballov fantastični svet: Strip
05:30 Bakugan: Bojevniški planet
05:40 Bakugan: Bojevniški planet
05:50 Jellystone!: Knjiga urokov
00:15 Spuži Kvadratnik: Hrustljavi dvor / Gospa Puf, odpuščeni ste
00:45 Spuži Kvadratnik: Fiasco!
01:00 Vohunterji: Obratni rop
01:20 Vohunterji: Izdajalec
01:45 Victorious: Wi-fi v zraku
02:05 Victorious
02:25 iCarly: Nočem se prerekati
02:50 iCarly: Sanjam o plesu
03:10 Vohunterji: Hišni pripor
03:30 Vohunterji: Vsiljivec
03:55 Glavni pri igri: Zastrupljena pita
04:15 Glavni pri igri: Zloba koza
04:35 Več kot 40 mačk: Popotniška psička Suši
04:50 Več kot 40 mačk: Velika dirka s skircami
05:00 ALVINNN!!! in veverički: Sanjski vsiljivec
05:10 ALVINNN!!! in veverički: Vojna avtomobilov / Gospod Mojster
05:35 ALVINNN!!! in veverički: Mali bobnarček / Posebna sestavina
06:00 Smrkci: Smešna mami / Smrk Vrtec
06:30 Smrkci: Smrknjene skrivnosti
06:55 Šov zvezdnika Patrika Zvezde: Super zvezde / Zdaj vidiš muzej, zdaj pa ne
07:25 Spuži Kvadratnik: Oklepne igre / Popust za starejše
07:55 Spuži Kvadratnik: Spuži Dolgohlačnik/Larryjeva telovadnica
08:25 Risanka
08:45 Zokie in Ruby na planetu Zemlja: Več kot sendvič / Golobji sovražnik
09:15 Gromka hiša: Novinka v razredu / Kombastično potovanje
09:40 Gromka hiša: Prinašalec nesreče / Žabji heroj
10:05 Risanka
10:20 Casagrandes: Zlato norca / Načrt pobega
10:50 Casagrandes: Jaz, zajtrkbot / Dinamična ponazoritev
11:20 Zares gromka hiša: Sladke sanje so iz sira
11:50 Thundermanovi: Pouka prost dan
12:15 Thundermanovi: Resno delo
12:45 Nevarna Sila: Miles dobi vizije
13:15 Nevarna Sila: Na SWAG-u straši
13:40 Nevarni Henry: Lažno Valentinovo
14:10 Nevarni Henry: Ujeti v brlogu
14:40 Zares gromka hiša: Dom je tam, kjer je heroj
15:00 Monster High: Vojna s hrano / Nedokončani posli možganov
15:30 Risanka
15:45 Risanka
16:00 Zokie in Ruby na planetu Zemlja: Ekstremna Peka / 2. Sledilec
16:30 Risanka
16:40 Risanka
17:00 Gromka hiša: Kamp razočaranja / Strah pred spanjem
17:30 Risanka
17:45 Risanka
18:00 Zares gromka hiša: Princesa in večni smaragd: Royal Woods pravljica, Prvi del
18:30 Nevarna Sila: Chapa pokliče domov
19:00 Young Dylan Tylerja Perryja: Rešite nas Viole
19:20 Nevarni Henry: Zlomljena roka in nevarnost
19:50 Nevarni Henry: Glavni tat Otto
20:15 Thundermanovi: Super stota akcija
20:40 Thundermanovi: Zazankani heroji
21:10 Thundermanovi: Nevihta v raju
21:40 Zares gromka hiša: Sladke sanje so iz sira
22:00 Zares gromka hiša: Črkovanje in zvonenje
22:30 Casagrandes: Prigrizkov pakt / Horor-skop
22:55 Gromka hiša: Zakampirani
23:25 Spuži Kvadratnik: Kitovski rojstni dan / Otok Karate
23:55 Spuži Kvadratnik: Vse kar se sveti / Vodnjak sreče
00:15 Spuži Kvadratnik: Nov list / Prvi ugriz
00:45 Spuži Kvadratnik: Si zdaj srečen?
01:00 Vohunterji: Zelena Maska
01:20 Vohunterji: Hekerjevo skrivališče
01:45 Victorious: Scena s ptičem
02:05 Victorious: Odrski prepir
02:30 iCarly: Obžalujem ta dan
02:50 iCarly: Šolski pripor
03:10 Vohunterji: Miselne igre
03:30 Vohunterji: Vlom
03:55 Glavni pri igri: Služba za Jimba
04:15 Glavni pri igri: Nagrada Dekliška moč
04:35 Več kot 40 mačk: Najboljši pasji izziv
04:50 Več kot 40 mačk: Velika dirka s skircami
05:00 ALVINNN!!! in veverički: Viteška zgodba
05:10 ALVINNN!!! in veverički: Strogi Dave / Sedi, kuža!
05:35 ALVINNN!!! in veverički: Gospod Lou / Ljubezenska pesem
00:00 Rogovilčki: Rešite čebele / Račja dilema
00:25 Rogovilčki: Redarka na parkirišču / Penasta mora
00:55 Rogovilčki: Kaiev vlak / Tornado
01:15 Tačke na patrulji: Kužki rešijo Gepardko
01:40 Tačke na patrulji: Kužki rešijo brke / Kužki rešijo hišo zabave
02:05 Tačke na patrulji: Kužki rešijo slone, ki se skrivajo / Kužki rešijo jodlarja
02:25 Blaze in megakolesniki: Zganjanje živine
02:50 Blaze in megakolesniki: Dvoboj Zmajskega otoka
03:10 Blaze in megakolesniki: Pobegla raketa
03:30 Blaze in megakolesniki: Prehlad s kihanjem
03:50 Blaze in megakolesniki: Dino hec
04:10 Blaze in megakolesniki: Zganjanje živine
04:30 Blaze in megakolesniki: Dvoboj Zmajskega otoka
04:55 Tačke na patrulji: Kužki se ohladijo / Kužki rešijo kmeta Alexa
05:15 Tačke na patrulji: Kužki rešijo vesoljski kamen / Kužki rešijo dobro županjo
05:35 Tačke na patrulji: Kužki rešijo mestno mucko / Kužki rešijo deskarja v oblakih
06:00 Blaze in megakolesniki: Prebijmo led
06:25 Tačke na patrulji: Kužki in muckostrofa / Kužki rešijo vlak
06:55 Robi in tim: Tim zgradi observatorij / Tim zgradi jeklenico
07:20 Dora: Mavričine izgubljene barve / Škorenjcova žoga iz elastik
07:45 Veliki šov malega morskega psa: Dan plavut-stojnosti / Costello da odpoved
08:20 Barbapapa in družina: Barba TV / Muzej
08:45 Barbapapa in družina: Barbazoo ne zna reči ne / Dvojnik
09:15 Barbapapa in družina: Barbabravo zboli / Potrpežljivo, Barbabravo ...
09:45 Majceni šef: Jabolčna pita / Guakamole
10:10 Pujsa Pepa: Megleni dan
10:15 Pujsa Pepa: Juretov rojstni dan
10:20 Pujsa Pepa: Majhna bitja
10:25 Pujsa Pepa: Športni dan
10:36 Pujsa Pepa: Garaža dedka psa
10:41 Pujsa Pepa: Balon na vroči zrak
10:45 Pujsa Pepa: Jure se prehladi
10:50 Pujsa Pepa: Pregled oči
11:00 Veliki šov malega morskega psa: Sherman v sredini / Smoothiejev dan
11:25 Robi in tim: Tim zgradi kavarno s pokovko / Tim popravi spolzko zmešnjavo
11:55 Robi in tim: Tim zgradi avto kino na prostem / Tim najde mavrični zaklad!
12:20 Rogovilčki: Klub oboževalcev / Super tekaški čevlji
12:40 Tačke na patrulji: Kužki rešijo četvorko / Kužki rešijo Alexa
13:10 Tačke na patrulji: Kužki rešijo drobcenega pingvina / Kužki rešijo mačjo razstavo
13:35 Tačke na patrulji: Kužki in Katka ustavijo ekipo lajajočih muckov / Kužki rešijo očala
14:05 Robi in tim: Tim zgradi observatorij / Tim zgradi jeklenico
14:35 Robi in tim: Tim zgradi knjižnico s čajnico / Tim zgradi plesišče
15:00 Paddingtonove dogodivščine: Paddington in zobna vila / Paddington gre v službo
15:25 Barbapapa in družina: Živorožnati ocean / Brez odpadkov
15:50 Barbapapa in družina: Kolcanizem / Tišina, prosim
16:20 Barbapapa in družina: Kam je šla, Barbabravo? / Velika zlobna kokoš
16:45 Tačke na patrulji: Kužki rešijo pingvina Francoisa / Kužki rešijo nilskega konja Drznega Dannyja
17:15 Robi in tim: Tim zgradi knjižnico s čajnico / Tim zgradi plesišče
17:45 Dora: Mavričine izgubljene barve / Škorenjcova žoga iz elastik
18:15 Blaze in megakolesniki: Grand Prix Turbomesta
18:40 Barbapapa in družina: Barba TV / Muzej
19:10 Barbapapa in družina: Barbazoo ne zna reči ne / Dvojnik
19:40 Rogovilčki: Klub oboževalcev / Super tekaški čevlji
20:05 Paddingtonove dogodivščine: Paddington deli dobro delo / Paddington začne kompostirati
20:30 Tačke na patrulji: Kužki rešijo džuboks / Kužki rešijo županjo na žici
20:55 Tačke na patrulji: Kužki rešijo male vesoljske kamne / Kužki rešijo vse Eddieje in Emmy
21:25 Barbapapa in družina: Dvojnik
21:45 Barbapapa in družina: Barba TV / Muzej
22:10 Pujsa Pepa: Mali pujsek
22:15 Pujsa Pepa: Poučna pot
22:20 Pujsa Pepa: Namišljeni prijatelj
22:25 Pujsa Pepa: Dopisni prijatelj
22:40 Tačke na patrulji: Kužki rešijo malo hobotnico
23:05 Tačke na patrulji: Kužki rešijo pobegle mucke / Kužki rešijo malega Maršala
23:35 Tačke na patrulji: Kužki se ohladijo / Kužki rešijo kmeta Alexa
00:00 Rogovilčki: Panika zaradi krofov / Sladoledni kaos
00:25 Rogovilčki: Razjarjena morska pošast / Obtičala sta skupaj
00:55 Rogovilčki: Meteroska grožnja / Ples uničenja
01:15 Tačke na patrulji: Kužki rešijo prašni ekspress / Kužki rešijo pustolovke v krošnjah
01:40 Tačke na patrulji: Kužki rešijo križarjenje za zakladom/ Kužki rešijo raketnega Rikija
02:05 Tačke na patrulji: Kužki in Katka ustavijo ekipo lajajočih muckov / Kužki rešijo očala
02:25 Blaze in megakolesniki: Pujsek 500
02:50 Blaze in megakolesniki: Čas za akcijo!
03:10 Blaze in megakolesniki: Vitezi na kolesih
03:30 Blaze in megakolesniki: Darington gre na luno!
03:50 Blaze in megakolesniki: Iskrivi hrošč
04:10 Blaze in megakolesniki: Pobegla raketa
04:30 Blaze in megakolesniki: Prehlad s kihanjem
04:55 Tačke na patrulji: Kužki rešijo pošto / Kužki rešijo žabjo županjo
05:15 Tačke na patrulji: Kužki rešijo pobegle želve / Kužki rešijo drhteče ovce
05:35 Tačke na patrulji: Kužki rešijo Luko Starsa / Kužki rešijo dan kokoši
00:15 Avatar: Legenda Aang: Jezero Laogai
00:40 Avatar: Zadnji gospodar vetra: Zemeljski kralj
01:00 Avatar: Legenda Aang: Guru
01:20 Top in Topsi: Odpeljan v čistilnico / Posnetek lopova
01:40 Top in Topsi: Na nebu z Diamondom / Najboljša prijatelja
02:00 Zokie in Ruby na planetu Zemlja: Odgovorna prenočitev / Bolt Vrača Udarec
02:25 Vilinski starši: Kmečka luknja / Krok klepet
02:45 Winx Club
03:05 Asi v zraku: Zlobi ima nekaj za bregom / Petelinček Kikiriki
03:30 Asi v zraku: Petra reši Vodokrilca / Banane na begu
03:50 Spuži Kvadratnik: Spuži Kvadratnik vs. Ta velik
04:15 Spuži Kvadratnik: Prepustni žepi / Moški zbor
04:35 Spuži Kvadratnik: Rakova rokoborba / Kartica
05:00 Spuži Kvadratnik: Dragi Vikingi / Zamujanje šole
05:20 Spuži Kvadratnik: Ded gusar / Skrivna loža glavonožcev
05:45 Spuži Kvadratnik: Markov obisk / Kvadratne hlače ali ne?
06:05 Spuži Kvadratnik: Pospešena rast
06:20 Kamen, Škarje, Papir: Skrivalnice / Prva Zgujeva epizoda
06:45 Družina Casagrande: Skejterka / Premagani od vremena
07:10 Družina Casagrande: Dirka s stroji / Moja draga mačarka
07:30 Gromka hiša: Težave v kuhinji / Samotar prodaja
07:55 Gromka hiša: Ugriz strahu / Gromke kosti
08:15 Monster High: Kaj dogaja Vati / Tako domače
08:45 Spuži Kvadratnik: Oklepne igre / Popust za starejše
09:10 Spuži Kvadratnik: Previdno, razmak / Vrnitev Umazanega mehurčka
09:30 Družina Casagrande: Trgovini ne moreš ubežati / Ne-oponašalec
09:50 Družina Casagrande: Tekma v gosteh / Pošastni denar
10:15 Družina Casagrande: Igra trendov / Ptica je odletela
10:40 Šov zvezdnika Patrika Zvezde: Katera čarovnica je katera? / Pojdite iz mojega travnika
11:05 Šov zvezdnika Patrika Zvezde: Mnenja Tečnega bajsa / Patrikovi zaporniški prijatelji
11:30 Spuži Kvadratnik: Pri Hrustljavem vedru / Kalamarko na avtobusu
11:55 Spuži Kvadratnik: Sančijine nore nečakinje / Ne-varovanje
12:20 Spuži Kvadratnik: Moja noga / Limonada s črnilom
12:30 Avatar: Zadnji gospodar vetra: Poslikana gospa
12:55 Družina Casagrande: Novo prijateljstvo
13:05 Družina Casagrande: Brcni robota / Rešitelj kuža
13:30 Družina Casagrande: Najslabše delo / Zvok vmešavanja
13:55 Spuži Kvadratnik
14:20 Spuži Kvadratnik: Svetilniški Louie
14:45 Šov zvezdnika Patrika Zvezde: FitzPatrick
15:00 Spuži Kvadratnik: Pokvarjena budilka / Karenin dojenček
15:25 Gromka hiša: Zgled / Telenovela
15:45 Gromka hiša: Žužkov boj / Ves ta bes
16:10 Gromka hiša: Srečni zadetek / Navijaški pritisk
16:35 Gromka hiša: Obed in pobeg / Zaenkrat dobro kaže
17:00 Kamen, Škarje, Papir: Ključne limete / Šest kosov purana
17:25 Spuži Kvadratnik: Gostilna za živalce / Ponesrečen zmenek
17:50 Spuži Kvadratnik: Ustno poročilo
18:05 Spuži Kvadratnik: Planktonov pripravnik / Patrikov napad
18:25 Avatar: Zadnji gospodar vetra: Zemeljski kralj
18:50 Družina Casagrande: Zob in posledice
19:00 Družina Casagrande: Nenavaden boter / Malo verjetno
19:25 Družina Casagrande: Leti sem / Selitev
19:50 Spuži Kvadratnik: Gostilna za živalce / Ponesrečen zmenek
20:15 Spuži Kvadratnik: Cirkuške bolhe / Lažna bolezen
20:40 Spuži Kvadratnik: Sladoledni tepčki / Črviček Patrik
21:05 Spuži Kvadratnik: Poplava enorogov / K.O.Š.T.A.
21:30 Kamen, Škarje, Papir: Skrivalnice / Prva Zgujeva epizoda
22:10 Kung Fu Panda: Super legende: Duhovne krogle mojstra Dinga
22:30 Kung Fu Panda: Super legende: Polnočni tujec
22:55 Kung Fu Panda: Super legende: Kung fu vrtec
23:20 Pingvini z Madagaskarja
23:30 Pingvini z Madagaskarja: Operacija Pingpanz / Snegmagedon
23:55 Pingvini z Madagaskarja: Predor ljubezni / Kapitanov popolni dan
00:15 Avatar: Zadnji gospodar vetra: Razpotje usode
00:40 Avatar: Zadnji gospodar vetra: Prebujenje
01:00 Avatar: Zadnji gospodar vetra: Naglavni trak
01:20 Top in Topsi: Ne moti / Prekleti amulet
01:40 Top in Topsi: To je tako Amorjevo / Prijateljski vonj
02:00 Zokie in Ruby na planetu Zemlja: Podjetni-Ivo / Talismani za srečo
02:25 Mojster izumov: Rusty in kapitan Scoops / Rustyjev lovec na pošasti
02:45 Raziskovalka Dora: Glasbeni nastop malega Bonga
03:05 Asi v zraku: Belin prost dan / Asi v zraku na igrah Velikega vrtinčnega otoka
03:30 Asi v zraku: Asi v zraku rešijo Trdoživega medveda / Tim reši situacijo
03:50 Spuži Kvadratnik: Samo igra / Profesor Marko
04:15 Spuži Kvadratnik: Ljubljenčki ali nadloge / Računalniška napaka
04:35 Spuži Kvadratnik: Človek skar se vrača / Larry vodja restavracije
05:00 Spuži Kvadratnik: Pat ne gre na delo / Trgovina pogube
05:20 Spuži Kvadratnik: Peščeni gradovi v pesku / Lov na hišico
05:45 Spuži Kvadratnik: Vrhunskost Vedra košte / Enocelična obletnica
00:15 Potegavščine
00:40 Potegavščine
01:05 Potegavščine
01:30 Zlobneži mesta Valley View
01:55 Zlobneži mesta Valley View
02:20 Disneyjeve sobote
02:45 Disneyjeve sobote
03:10 Pretty, Frankie in Scary
03:35 Pretty, Frankie in Scary
04:00 Potegavščine
04:25 Potegavščine
04:50 Potomci: Hudobni svet
05:00 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
05:25 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
05:51 Iwaju
06:15 Iwaju
06:40 Phineas in Ferb
07:05 Phineas in Ferb
07:30 Phineas in Ferb
07:55 Kiff
08:20 Kiff
08:45 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
09:10 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
09:35 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
10:00 Vojna zvezd: Sile usode
10:05 Iwaju
10:30 Iwaju
10:55 Disneyjeve sobote
11:20 Disneyjeve sobote
11:45 Zlobneži mesta Valley View
12:10 Zlobneži mesta Valley View
12:35 Pretty, Frankie in Scary
13:00 Pretty, Frankie in Scary
13:25 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
13:50 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
14:15 Iwaju
14:40 Iwaju
15:05 Kiff
15:31 Kiff
15:55 Vojna zvezd: Sile usode
16:00 Zlobneži mesta Valley View
16:25 Zlobneži mesta Valley View
16:50 Disneyjeve sobote
17:15 Disneyjeve sobote
17:41 Pretty, Frankie in Scary
18:06 Pretty, Frankie in Scary
18:30 Kiff
18:55 Kiff
19:20 Iwaju
19:45 Iwaju
20:10 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
20:35 Zlobneži mesta Valley View
21:00 Zlobneži mesta Valley View
21:25 Disneyjeve sobote
21:50 Disneyjeve sobote
22:10 Pretty, Frankie in Scary
22:35 Pretty, Frankie in Scary
23:00 Phineas in Ferb
23:25 Phineas in Ferb
23:50 Phineas in Ferb
00:15 Potegavščine
00:40 Potegavščine
01:05 Potegavščine
01:30 Zlobneži mesta Valley View
01:55 Zlobneži mesta Valley View
02:20 Disneyjeve sobote
02:45 Disneyjeve sobote
03:10 Pretty, Frankie in Scary
03:35 Pretty, Frankie in Scary
04:00 Potegavščine
04:25 Potegavščine
04:50 Potomci: Hudobni svet
05:00 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
05:25 Zgodbe Ladybug in Cat Noir
05:51 Iwaju
00:15 Alica in pekarna v čudežni deželi
00:40 Alica in pekarna v čudežni deželi
01:05 Alica in pekarna v čudežni deželi
01:30 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
01:55 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
02:20 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
02:45 Hišica zabave Mikija Miške
03:10 Hišica zabave Mikija Miške
03:35 Hišica zabave Mikija Miške
04:00 Eureka!
04:30 Eureka!
05:00 Eureka!
05:30 Hišica zabave Mikija Miške
06:00 Hišica zabave Mikija Miške
06:30 Kiya in Kimoja junaki
07:00 Brina
07:10 Brina
07:20 Brina
07:30 Super mucke
08:00 Brina
08:10 Brina
08:20 Brina
08:30 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
09:00 Mikijeva piratska pustolovščina
10:00 Gasilski tovornjački
10:15 Gasilski tovornjački
10:30 PJ Masks - Pižamarji
11:00 Hišica zabave Mikija Miške
11:30 Kužkostrukcija
12:00 Kužkostrukcija
12:30 Brina
12:40 Brina
12:50 Brina
13:00 Brina
13:10 Brina
13:20 Brina
13:30 Gasilski tovornjački
14:00 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
14:30 Levja straža
15:00 Levja straža
15:30 Super mucke
16:00 Kiya in Kimoja junaki
16:30 Kužkostrukcija
17:00 Brina
17:10 Brina
17:20 Brina
17:30 Brina
17:40 Brina
17:50 Brina
18:00 Super mucke
18:30 Sofia Prva
19:00 Sofia Prva
19:30 Brina
19:40 Brina
19:50 Brina
20:00 Brina
20:10 Brina
20:20 Brina
20:30 Super mucke
21:00 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
21:30 Vojna zvezd: Dogodivščine mladih jedijev
22:00 Alica in pekarna v čudežni deželi
22:30 Hišica zabave Mikija Miške
23:00 PJ Masks - Pižamarji
23:25 PJ Masks - Pižamarji
23:50 PJ Masks - Pižamarji
00:15 Alica in pekarna v čudežni deželi
00:40 Alica in pekarna v čudežni deželi
01:05 Alica in pekarna v čudežni deželi
01:30 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
01:55 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
02:20 Spidey in njegovi čudoviti prijatelji
02:45 Hišica zabave Mikija Miške
03:10 Hišica zabave Mikija Miške
03:35 Hišica zabave Mikija Miške
04:00 Eureka!
04:30 Eureka!
05:00 Eureka!
05:30 Hišica zabave Mikija Miške
00:00 Hitri in drzni: Vohunski dirkači
00:25 Hitri in drzni: Vohunski dirkači
00:50 Ekipa Dronix
01:15 Ekipa Dronix
01:40 Sestri
01:50 Sestri
02:00 Sestri
02:15 Sestri
02:25 Sestri
02:40 Sestri
02:55 Zorro
03:20 Zorro
03:45 Ekipa Dronix
04:10 Ekipa Dronix
04:35 Skrivnostni ranč
05:00 Skrivnostni ranč
05:25 Moj mali poni: Življenje ponija
05:35 Moj mali poni: Življenje ponija
05:45 Moj mali poni: Življenje ponija
06:00 Marsupilami
06:20 Marsupilami
06:45 Hotel za male živali
06:55 Hotel za male živali
07:10 Geronimo Stilton
07:35 Geronimo Stilton
08:00 Radovedni George
08:25 Radovedni George
08:45 Sezona lova: Klic narave
09:00 Ameriška zgodba: Fievel gre na Zahod
10:20 Govoreči Tom in prijatelji
10:35 Inšpektor Gadget
11:00 Pustolovščine obutega mačka: Vodnjaki
11:25 Pustolovščine obutega mačka: Pogum
11:50 Barbie: Dogodivščine v sanjski hiši
12:15 Barbie in dotik čarovnije
12:40 Barbie: V dvoje je bolje
13:05 Nekoč so bili... predmeti
13:10 Nekoč so bili... predmeti
13:15 Nekoč so bili... predmeti
13:30 Mia in jaz
13:55 Mia in jaz
14:25 Divja brata Kratt: Bes moškatnega bika
14:50 Divja brata Kratt
15:15 Krudovi: Družinsko drevo
15:40 Zora Krudovih
16:05 Polly Pocket
16:30 Polly Pocket
16:55 Ko sem bil tvojih let
17:05 Ko sem bil tvojih let
17:20 Mali šef – spet v akciji
17:45 Mali šef – spet v akciji
18:10 Dežela preteklosti XI: Napad tiranozavrov
19:30 Nekoč so bili... predmeti
19:40 Nekoč so bili... predmeti
19:50 Življenje z očijem
20:00 Življenje z očijem
20:15 Hotel za male živali
20:30 Hotel za male živali
20:45 Sezona lova: Klic narave
20:55 Sezona lova: Klic narave
21:10 Krudovi: Družinsko drevo
21:35 Madagaskar: Malce divji
22:00 Madagaskar: Malce divji
22:25 Agentka 203
22:50 Agentka 203
23:10 Jurski svet: Kamp Kreda
23:35 Jurski svet: Kamp Kreda
00:00 Hitri in drzni: Vohunski dirkači
00:25 Hitri in drzni: Vohunski dirkači
00:50 Ekipa Dronix
01:15 Ekipa Dronix
01:40 Sestri
01:50 Sestri
02:00 Sestri
02:15 Sestri
02:25 Sestri
02:40 Sestri
02:55 Zorro
03:20 Zorro
03:45 Ekipa Dronix
04:10 Ekipa Dronix
04:35 Skrivnostni ranč
05:00 Skrivnostni ranč
05:25 Moj mali poni: Življenje ponija
05:35 Moj mali poni: Življenje ponija
05:45 Moj mali poni: Življenje ponija
00:00 Čudovite sanje
00:30 Čudovite sanje
01:00 Čudovite sanje
01:30 Mesec in zvezde
02:00 Nočne melodije na Baby TV
02:30 Sladke sanje
03:00 Objem za lahko noč
03:30 Čudovite sanje
04:00 Mesec in zvezde
04:30 Prijetna glasba
05:00 Noč postane dan
05:30 Noč postane dan
06:00 Veselo vstani s prijatelji Baby TV
06:30 Veselo vstani s prijatelji Baby TV
07:00 Dobro jutro na Baby TV
07:30 Dobro jutro na Baby TV
08:00 Začni svoj dan s prijatelji Baby TV
08:30 Mišji graditelji in druge zgodbe
09:00 Domišljijsko igrišče
09:30 Čas za glasbo, ples in umetnost
10:00 Čarobna odkritja
10:30 Domišljijsko igrišče
11:00 Raziskujmo svet z lutkami
11:30 Mišji graditelji in druge zgodbe
12:00 Kako čudovit dan
12:30 Čas za glasbo, ples in umetnost
13:00 Čarobna odkritja
13:30 Domišljijsko igrišče
14:00 Raziskujmo svet
14:30 Mišji graditelji in druge zgodbe
15:00 Domišljijsko igrišče
15:30 Čarobna odkritja
16:00 Čarobna odkritja
16:30 Domišljijsko igrišče
17:00 Raziskujmo svet
17:30 Charlie in abeceda
18:00 Igraj in se uči s Pim in Pimbo
18:30 Domišljijsko igrišče
19:00 Čarobna odkritja
19:30 Zabavni družinski čas
20:00 Zabavni družinski čas
20:30 Glasba in pomirjajoče zgodbice
21:00 Sprostitev in umiritev
21:30 Sprostitev in umiritev
22:00 Sladke sanje
22:30 Sladke sanje
23:00 Čudovite sanje
23:30 Čudovite sanje
00:00 Čudovite sanje
00:30 Čudovite sanje
01:00 Čudovite sanje
01:30 Mesec in zvezde
02:00 Nočne melodije na Baby TV
02:30 Sladke sanje
03:00 Objem za lahko noč
03:30 Čudovite sanje
04:00 Mesec in zvezde
04:30 Prijetna glasba
05:00 Noč postane dan
05:30 Noč postane dan
00:13 Mojster Miha
00:23 Mojster Miha
00:37 A veš, koliko te imam rad
00:49 A veš, koliko te imam rad
01:01 A veš, koliko te imam rad
01:12 Inui
01:20 Hura, Hinko!
01:46 Messy v deželi Okido
01:56 Messy v deželi Okido
02:09 Jagodka
02:32 Gregor in dinozavri
02:43 Gregor in dinozavri
02:55 Chuckove pustolovščine s prijatelji
03:07 Chuggington
03:17 Chuggington
03:29 Angelina balerina
03:42 Angelina balerina
03:57 A veš, koliko te imam rad
04:09 A veš, koliko te imam rad
04:25 Družina Jazbečjak
04:38 Mojster Miha
04:48 Mojster Miha
05:01 Hura, Hinko!
05:26 Leo, gozdni čuvaj
05:37 Leo, gozdni čuvaj
05:49 Gasilec Samo
06:00 Trojčki
06:07 Trojčki
06:14 Trojčki
06:25 Zajček Bing
06:32 Zajček Bing
06:39 Zajček Bing
06:46 Zajček Bing
06:55 Grisu
07:08 Pettson in Findus
07:20 Paddles: Ljubki polarni medvedek
07:34 A veš, koliko te imam rad
07:47 Bobi in Pika
07:55 Ruff Ruff, Tweet in Dave
08:11 Kaja
08:22 Kaja
08:35 Mestni junaki
08:47 Mestni junaki
09:07 Messy v deželi Okido
09:18 Messy v deželi Okido
09:30 Hura, Hinko!
09:54 Daisy in Ollie
10:02 Leo, gozdni čuvaj
10:13 Leo, gozdni čuvaj
10:25 Radovedni Jaka
10:36 Radovedni Jaka
10:50 Gregor in dinozavri
11:02 Poštar Pat posebna dostava
11:16 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
11:27 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
11:40 Grisu
11:50 Grisu
12:05 Mojster Miha
12:16 Mojster Miha
12:28 A veš, koliko te imam rad
12:40 A veš, koliko te imam rad
12:52 Zajček Bing
13:00 Zajček Bing
13:08 Zajček Bing
13:18 Trojčki
13:25 Trojčki
13:35 Jagodka
14:02 Leo, gozdni čuvaj
14:13 Leo, gozdni čuvaj
14:26 Radovedni Jaka
14:36 Radovedni Jaka
14:47 Gregor in dinozavri
15:00 Žiga
15:09 Žiga
15:19 Učimo se s Timijem
15:25 Paddles: Ljubki polarni medvedek
15:39 Simon
15:43 Taina in Amazonovi skrbniki
15:55 Taina in Amazonovi skrbniki
16:08 Leo, gozdni čuvaj
16:19 Leo, gozdni čuvaj
16:31 Ruff Ruff, Tweet in Dave
16:43 Ruff Ruff, Tweet in Dave
16:56 Kaja
17:12 Mestni junaki
17:24 Simon
17:30 Gasilec Samo
17:41 Gasilec Samo
17:52 Doodleboo
17:59 Messy v deželi Okido
18:11 Messy v deželi Okido
18:24 Bobi in Pika
18:29 Bobi in Pika
18:34 Bobi in Pika
18:40 Zajček Bing
18:47 Zajček Bing
18:54 Zajček Bing
19:04 Paddles: Ljubki polarni medvedek
19:17 Poštar Pat posebna dostava
19:33 Grisu
19:43 Grisu
19:55 Simon
20:00 Simon
20:05 A veš, koliko te imam rad
20:17 Družina Jazbečjak
20:29 Družina Jazbečjak
20:42 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
20:54 Mestni junaki
21:12 Žiga
21:21 Žiga
21:31 Robocar Poli: Varno v prometu
21:40 Zbiranje značk v Chuggingtonu
21:45 Chuggington
21:55 Chuggington
22:09 Leo, gozdni čuvaj
22:20 Leo, gozdni čuvaj
22:32 Poštar Pat posebna dostava
22:47 Poštar Pat posebna dostava
23:05 Zajček Bing
23:12 Zajček Bing
23:20 Zajček Bing
23:27 Zajček Bing
23:35 Zajček Bing
23:43 Zbiranje značk v Chuggingtonu
23:47 Oswald
23:59 Oswald
00:13 Mojster Miha
00:23 Mojster Miha
00:37 A veš, koliko te imam rad
00:49 A veš, koliko te imam rad
01:01 A veš, koliko te imam rad
01:12 Inui
01:20 Hura, Hinko!
01:46 Messy v deželi Okido
01:56 Messy v deželi Okido
02:09 Jagodka
02:32 Gregor in dinozavri
02:43 Gregor in dinozavri
02:55 Chuckove pustolovščine s prijatelji
03:07 Chuggington
03:17 Chuggington
03:29 Angelina balerina
03:42 Angelina balerina
03:57 A veš, koliko te imam rad
04:09 A veš, koliko te imam rad
04:25 Družina Jazbečjak
04:38 Mojster Miha
04:48 Mojster Miha
05:01 Hura, Hinko!
05:26 Leo, gozdni čuvaj
05:37 Leo, gozdni čuvaj
05:49 Gasilec Samo
00:00 Raziskujmo: Naredi sam: Inercija
00:21 Futuris: Potujoči rastlinjak
00:27 Futuris: Zaposleni geniji in pozorni roboti
00:30 Ste vedeli? Kako izgubiti težo in ostati vitek
00:57 Ni podatka
01:00 Ste vedeli? Plišaste igračke, pametni telefoni in igre: Smo zasvojeni?
01:30 Ste vedeli? Presenetljive skrivnosti človeškega telesa
02:00 Ste vedeli? Skrivnosti sluha
02:30 Ste vedeli? Dejstva ali miti: Hrana, zdravje in živali
02:57 Ni podatka
03:00 Ste vedeli? Sladkor: Kaj zares meni znanost?
03:30 Rešitelji živali: Vsakodnevni izzivi
03:54 Rešitelji živali: Rešitev in okrevanje
04:15 Živalska ambasada: Dan v Rafovem življenju
04:36 Živalska ambasada: Gorilina noga
05:00 Operacija Au! Smrdljivi dr. Xand
05:27 Operacija Au! Ne mežikaj!
05:54 Vsevedneži: Zakaj je plesen tako super?
06:00 Mojstri Znalčki
06:09 Zabava v laboratoriju: Skakajoč pajek
06:15 Zabava v laboratoriju: Lava luč
06:24 Pustolovščina kaznovanih učencev: Vrata
06:36 Roke gor: Cofki
06:39 Zvedava Mily: Upanje
06:45 Zvedava Mily: Lije kot iz škafa
06:54 Siesta Z: Tisoč in ena noč
07:09 Darwin in Newts: Let limos
07:24 Addison: Skrivnost žabje vile
07:39 Vesoljček: Sonce
07:45 Vesoljček: Merkur
07:48 Elektrika s Smorphom: Proizvajanje elektrike
07:54 Elektrika s Smorphom: RGB-svetila
08:00 Bitz in Bob: Športni dan na snegu
08:15 Ali veš? Brivniki in baletni čeveljci
08:30 Dr. Panda: Športni dan
08:39 Doki: Mozaična norost
08:51 Veliki superjunak Tekač: Tekma do vrha
09:00 Ali veš? Avtomobili
09:15 Ali veš? Sončne celice
09:30 Briko: Brisača
09:39 Briko: Vrv
09:54 Bitz in Bob: Tudi ti zmoreš: Pripravljeni, pozor, preveri!
10:00 Bitz in Bob: Tudi ti zmoreš: Izlet po puščavi
10:03 Navihana znanost: Čoln iz folije
10:27 Roke gor: Lovilec sanj
10:30 Operacija Au!: Življenjski triki
11:00 Hočem imeti supermoči: Plašč nevidnosti in reči, ki jih ne vidimo
11:24 Grozote zgodovine: Po pristanku ladje Mayflower
11:54 Meteo junaki: Gora smeti
12:00 Meteo junaki: Reševanje medvedov
12:09 Zeleno je zakon: Popravi stare stvari
12:21 Zeleno je zakon: Ponovno uporabi svoja oblačila
12:33 Siyaya: Divjina Western Capa: Ptice so glavne
13:00 Rešitelji živali: Dan izzivov
13:24 Vsevedneži: Imajo velikani radi šestkotnike?
13:27 Vsevedneži: Imajo velikani radi šestkotnike?
13:30 Doki: Zabava kot leta 1859
13:42 Roke gor: Most
13:45 TV za živalice: Veverica
14:00 TV za živalice: Jezerski orel
14:15 Navihana znanost: Toplozračni balon
14:39 Mali mojstri v vsem: Triki za tabornike
14:57 Da Vincijevi inovacijski laboratoriji: Niz besedila
15:00 Operacija Au!: Delujoče mišice in nenavadno celjenje
15:30 V globinah: Od zvezd
15:51 Znanstvena eksplozija: Tornado v steklenici
15:54 Igričarji: V domači garaži: Rock'n'roll
16:18 Premagati svet v enem tednu: Mongolija 4. dan
16:33 Raziskujmo: Čudoviti planet: Vodilni študenti
17:00 Tista stvar: Dashaun Morris: fenomen ameriškega nogometa
17:12 Tista stvar: Vispy Kharadi: mojster borilnih veščin
17:27 Vsevedneži: Imajo velikani radi šestkotnike?
17:30 Ste vedeli? Dejstva ali miti: Hrana, zdravje in živali
17:54 Mali mojstri v vsem: Jennina ogabna sluz
18:03 Mali mojstri v vsem: Adelaidini vodni baloni
18:15 Matilda in Ramsayjevi: Pojemo skupaj
18:30 Mladi veterinarji: Nujen pregled
18:57 Matematika je vsepovsod: Kako ladje plujejo?
19:00 Postanimo izjemni: Zvezda (Julia Roberts) in borec (Vladimir Kličko)
19:24 Zvezde gimnastike: Lahko smo junaki
19:48 Zvezde na ledu: Mednarodno rivalstvo
20:18 Živalska ambasada: Delfin
20:42 Veseli norčki: Miti in legende
20:45 Veseli norčki: Napadanje gradov
20:48 Risanje na 100 načinov: Mikrobi
20:54 Risanje na 100 načinov: Ptice glasbeniki
21:00 Raziskujmo: Naredi sam: Higginsova predstava
21:21 Futuris: Popolno neurje
21:24 Futuris: Testiranje brez živali
21:30 Raziskujmo: Naredi sam: Sejem znanosti
21:51 Futuris: Novo upanje za nedonošenčke
21:54 Futuris: Roboti za iskanje in reševanje
22:00 Ste vedeli?: Skrivnosti zemlje, morja in neba
22:27 Inovacije
22:30 Ste vedeli?: Umiti ali ne umiti?
22:57 Inovacije
23:00 Hiperevolucija: Vzpon robotov
00:00 Raziskujmo: Naredi sam: Gazirana pijača
00:30 Ste vedeli? Predmeti, ki so spremenili naše življenje
02:30 Ste vedeli?: Vsakodnevno življenje s kromanjoncem
03:00 Ste vedeli?: Ko se znanost preda lepoti
03:51 Rešitelji živali: Enooka mačka