TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Slovenian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Slovenian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
Vandaag
08-05-24
donderdag
09-05-24
vrijdag
10-05-24
zaterdag
11-05-24
zondag
12-05-24
maandag
13-05-24
dinsdag
14-05-24
05-08
08:10 Dobro jutro, Hrvaška
09:00 Novice
09:10 Dobro jutro, Hrvaška
08:20 Spoznajmo najlepše francoske vrtove
09:10 Ameriška pustolovščina Jamesa Martina: San Francisco
10:00 Obala ali podeželje?: Kent
08:22 Simon
08:27 Trapasti hotel
08:38 Pesmica Zum zum zum
08:00 Monk
09:00 Monk
09:55 TV prodaja
08:05 Sodna dvorana
09:00 K.T 2 - Pravica rešuje primere
09:25 TV prodaja
08:10 Tri, dva, jedan - kuhaj!
09:30 Gilmorice
10:15 Lovci na nekretnine
06:51 Dobro jutro Crna Goro
10:00 Vijesti
10:05 Link
07:00 Košarka (M): Budućnost - Partizan, liga ABA
08:30 Top 20
10:00 Mreža.me
06:30 Jutranji program
10:00 Novice
10:05 Link
08:00 Jutranji dnevnik
08:30 Jutranji program
09:00 Poročila
08:13 Sestavljanka
08:35 Datum
08:40 Verski koledar
06:04 Jutarnji program
09:00 Jutarnji Dnevnik
10:02 Republika
08:00 Jutranji dnevnik
08:30 Jutranji program
09:00 Poročila
06:45 Makedonija zjutraj
09:40 7 minut za zdravje
09:50 Dokumentarna nadaljevanka
08:18 Smrkci
08:31 Otroška oddaja
08:51 Otroška oddaja
08:00 Veliki izziv
09:20 Busted
10:00 Top Shop
06:45 Rad imam Makedonijo
10:00 Magazin
11:15 Top Shop
06:55 Jutro za vse
10:00 Poročila
10:10 Yu-Gi-Oh!
08:05 Dobro jutro, BIH
09:00 Dnevnik neke ljubezni
09:50 Nepreverjeno
08:00 Babičina kuhinja
08:55 TV Prodaja – Primed
09:10 TV Doktor
07:49 Tri sestre
08:40 Labeffective
08:45 TV izložba
08:15 Zapustitev kulta
09:15 Gastronomad
09:30 Top Shop
10:00 Dnevnik ob 22h
11:00 VOA: Glas Amerike
12:00 Glasbeni program
06:25 Video strani
09:00 Video strani
09:30 TV prodaja
06:30 Dobro jutro vsako jutro
08:30 Tisoč in ena noč
09:30 Poročila
08:20 Sam svoj mojster
08:45 Mladi zdravniki
09:05 Sodobna družina: Frankova poroka
08:10 Dobro jutro, Avstrija
08:30 Čas v sliki
08:33 Dobro jutro, Avstrija
05:30 Jutranji magazin
09:00 Dnevnik
09:05 Hubert in Staller: Ko gre, spelje
05:30 Jutranji magazin
09:00 Danes ekspresno
09:05 Poln vrč, oddaja za potrošnike
08:00 Točno ob osmih
09:00 Dobri časi, slabi časi
09:30 Med nami
08:00 Staro šaro za denar: Mauro pri Thomasu
09:00 Staro šaro za denar: Sükrü pri Andreji in Reinholdu
10:05 Poceni hiše: Sanje o novem domu
08:10 Super krila
08:25 Bat-kolesa
08:35 Bat-kolesa
07:35 Na kraju zločina
08:30 Na kraju zločina
09:25 Na kraju zločina
05:30 Jutranji program
10:00 Opazovalna služba
11:00 Opazovalna služba
08:00 Veliki pokovci
08:25 Veliki pokovci
08:50 Veliki pokovci
08:05 Alpska panorama
08:30 Čas v sliki
08:33 Alpska panorama
08:20 Preiskovalci na delu: NCIS: Spopad
09:20 Preiskovalci na delu: NCIS: Miselne igre
10:10 Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Eden izmed nas
08:10 Teleborza
08:30 Novice
08:40 Teleborza
08:10 Vabilo na potovanje
09:00 Magični Andi: Ekvador in Kolumbija
09:40 Magični Andi: Peru
08:00 Dnevnik Radia Kanada
08:26 Tv5 Svet: dnevnik
08:37 Ernest in Celestinca
08:00 Poročila
08:34 Vremenska napoved
08:35 Jutro Raiuno
08:00
... in naj živi Videobox
08:30 Poročila
08:45 Radio 2 Social Club
08:00 Agora
09:45 Restart
10:30 Eliksir
08:19 Dnevni dnevnik
09:10 Recepti italijanske kuhinje
09:55 Skuhaj in pojej: Dnevni meni
08:00 Čas za novice
10:40 Jutranji
14:10 Zdaj ali nikoli
06:01 Novo jutro
08:26 Po moje
09:10 Mestni klub
05:30 Novo jutro
11:00 Premiera
11:15 Ekskluzivno
08:16 Skrita kamera
08:51 Potegni ročno
08:54 Potegni ročno
08:08 Kmetija: Izbor služabnikov
08:33 Kmetija: Tržnica
08:46 Kmetija: Nominacije
07:13 Dober večer, Srbija
08:37 Na kratko S.S.
08:38 Na kratko S.S.
07:00 Sarajevsko jutro
10:00 Novice TVSA
10:05 Tuja serija
07:42 Družinski krog
08:37 Narodna glasba
09:03 Narodna glasba
08:20 «Модный приговор». Премьера. (0+)
09:10 «Жить здорово!». (16+)
10:00 Информационный канал (16+)
08:00 Большой ньюзток (Большой ньюзток), Россия
09:00 Сквозной эфир. Америка (Сквозной эфир), Россия
10:00 Американские истории (Американские истории), Биография
06:40 Zorge
14:00 Tula - Tokarev
00:00 Zbirka receptov
06:00 Agent za nacionalno varnost
09:45 Policaji. Kronike oddelka za raziskovanje umorov
16:00 Vojne policistov
06:55 Jutro
11:10 TV prodaja
11:25 Mala laž
08:16 Exkluziv
08:36 Exploziv
09:16 Tate
08:15 Biostile - vaše zdravje, naša skrb
08:30 Skrita kamera
09:00 Delovna akcija
07:55 Porodične tajne
08:42 Kolo sreće
09:23 Radna akcija
08:16 Ljubav u okovima
09:12 Žrtve ljubavi
09:59 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
08:00 Zagrebancija
08:30 Vsakdanjik
09:30 TV izložba
09:00 TV prodaja
11:20 Glasba
13:00 Pisani svet
08:10 TV-izložba
08:25 Videostrani
08:30 Novice Televizije Jadran
08:00 Jutro na Z1
10:00 TV prodaja
10:15 Glasba
07:00 Gremo na burek
09:00 Makedonija prepeva
11:00 Vaš termin
08:11 Glasna hiša
08:35 Spuži Kvadratnik
08:58 Spuži Kvadratnik
06:00 Dobro jutro, Srbija
10:45 Ženitno posredovanje
11:40 TV prodaja - Biostile
08:00 Srbska vrata
09:00 Hrana in vino
10:00 Karmelita
07:40 Glasno i jasno
08:40 Klub šampiona
09:10 TV Prodaja
07:15 Muzički program
09:30 Tom i Džeri
09:40 Muzički program
08:00 Jutranji program
10:00 Oglasi
10:15 SMS pozdravi in čestitaj
08:00 V iskanju Shakespeara
08:30 Novice na EWTN
09:00 O gosplu
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:30 Zasledovanje
01:30 Obljuba
02:30 Srce divjega Pantanala
03:15 Pri nas doma
04:15 Novice iz sveta kulture
04:20 Dr. Beck
05:00 Kulturna dediščina
05:15 Zlata liga: Izvor Oreb in Emilija Kalavaris
05:40 Čas ljubezni
06:30 TV koledar
06:45 Dobro jutro, Hrvaška
07:00 Novice
07:10 Dobro jutro, Hrvaška
08:00 Novice
08:10 Dobro jutro, Hrvaška
09:00 Novice
09:10 Dobro jutro, Hrvaška
10:00 Zlata liga: Zlatko Kapetanović i Ljubomir Miščević
10:30 Lidijina kuhinja
11:00 Dr. Beck: Preprečevanje padcev pri starejših
11:45 TV koledar
12:00 Dnevnik 1, šport, vreme
12:15 Športne novice
12:20 Čas ljubezni
13:20 Obljuba
14:25 Avstrija, dežela jezer: Nežidersko jezero
15:30 Baby Lasagna
16:25 Prometne informacije
16:30 Novice
16:50 Regionalni dnevnik
17:20 Pri nas doma
18:10 Zasledovanje
19:00 Dnevnik 2, šport, vreme
20:00 Loto 7
20:10 Dubrovnik: Republika: Ureditev
21:15 Senorita 89
22:15 Odprto
22:45 Dnevnik 3, kultura, šport, vreme
23:15 En dan v ... Burg Münzenbergu 1218
00:15 Sedem dni na Marsu
01:00 Zasledovanje
02:00 Obljuba
03:00 Srce divjega Pantanala
03:45 Pri nas doma
04:30 Novice iz sveta kulture
04:40 Dr. Beck: Preprečevanje padcev pri starejših
05:15 Zlata liga: Zlatko Kapetanović i Ljubomir Miščević
05:40 Čas ljubezni
00:00 Vera
01:32 Art a la carte
02:05 Dva frizerja
02:33 Nočni glasbeni program - spoti
04:54 Športno srce: Andrej Gaćina
05:10 Gorski reševalci: Požgana zemlja 1
06:00 Obala ali podeželje?: Kent
06:45 Popolni dom
07:50 Luanina kuhinja 3A
08:20 Spoznajmo najlepše francoske vrtove
09:10 Ameriška pustolovščina Jamesa Martina: San Francisco
10:00 Obala ali podeželje?: Kent
10:50 Popolni dom
11:55 Luanina kuhinja 3A
12:25 Spoznajmo najlepše francoske vrtove
13:20 Joannine zgodbe iz zakulisja: Od Japonske do Sibirije
14:15 Vera: Umazano
15:50 TV koledar
16:05 Kolaži o laži: Lažni posnetki
17:00 Josip Marohnić - Potovanje v Ameriko
17:30 Koordinacija
18:00 Pogled prek meja - Hrvati v BiH
18:30 Reka: Morje
19:00 Hit dneva
19:05 Joannine zgodbe iz zakulisja: Od Japonske do Sibirije
20:00 Nogomet: Oddaja, Liga prvakov
20:50 Nogomet (M): Real Madrid – Bayern, polfinale, 1. polčas, Liga prvakov
21:50 Nogomet: Oddaja, Liga prvakov
22:05 Nogomet (M): Real Madrid – Bayern, polfinale, 2. polčas, Liga prvakov
22:55 Nogomet: Oddaja, Liga prvakov
23:20 Dober boj: Druščina užali vse
00:10 Vera: Umazano
01:40 Art a la carte
02:10 Dva frizerja
02:40 Nočni glasbeni program - spoti
05:10 Gorski reševalci: Požgana zemlja 2
00:05 Poslušaj
01:20 Čas je za jazz: Tom Harrell Quintet
03:01 Garaža: Cinkuši
03:32 Garaža
04:02 Čas je za jazz: Tom Harrell Quintet
05:45 Vse o živalih: Japonski makaki
06:09 Vse o živalih: Divja svinja
06:35 Juhuhu: Tulec hoba
06:36 Žvenkci
06:47 Mali tiger Daniel
06:59 Mali tiger Daniel
07:11 Pesem Copati
07:13 Jojo in prevozna sredstva: Balon
07:19 Pikvikci
07:34 Malčki: Paula - pomarančni sok
07:36 Brina
07:43 Hej, Duggee
07:51 Krcki: Številomat
07:58 Krcki - pesmica: Vsevedka
08:01 Pokec
08:11 Kockaste številke
08:17 Pujsa Pepa: Mama Pujs na delu
08:22 Simon
08:27 Trapasti hotel
08:38 Pesmica Zum zum zum
08:44 Otok ptic
08:51 Dinozaverski ranč
09:05 Messy v deželi Okido
09:18 Malo kraljestvo Bena in Holly: Škratja raketa
09:29 Pesmica Poljubček
09:31 Vlak dinozavrov
10:01 Pesem Copati
10:04 Brina
10:11 Hej, Duggee
10:18 Krcki: Številomat
10:25 Krcki - pesmica: Vsevedka
10:27 Malčki: Dan - Vrtnarjenje
10:30 Kockaste številke
10:35 Pikvikci
10:49 Pesmica Zum zum zum
10:51 Pujsa Pepa: Mama Pujs na delu
10:56 Simon
11:02 Trapasti hotel
11:13 Medvedek Bo
11:27 Dinozaverski ranč
11:39 Pesmica Poljubček
11:42 Malčki: Leo - Mali mojster
11:45 Pravljična koliba
11:53 Mogočni mali Bheem
11:58 Mali tiger Daniel
12:10 Mali tiger Daniel
12:23 Pesem Copati
12:26 Divje dogodivščine Andyja
12:40 Juhuhu
12:44 Holly Hobbie
13:06 Vse o živalih: Japonski makaki
13:30 Vse o živalih: Divja svinja
13:55 Surova koža
14:44 Tastament zdravnika Mabuse
16:40 Izven formata: Povsod tujci
17:10 Avstrija, dežela jezer: Nežidersko jezero
18:02 Skrivnosti vesolja: Do Lune in naprej
18:55 50 let KD Vatroslav Lisinski
20:10 Art a la carte
20:41 Reka - arhitektura in mesto: Guvernerjeva palača - simbol moči
21:10 Klub bralcev: Knjiga o knjižnici
22:00 Klub bralcev: Dopolnilni pouk: Sofijina odločitev
22:02 Sofijina odločitev
00:30 50 let KD Vatroslav Lisinski
01:49 Gorgona
02:41 Garaža: Sunnysiders
03:02 Garaža: Calido
03:31 Klub bralcev: Knjiga o knjižnici
04:23 50 let KD Vatroslav Lisinski
05:46 Vse o živalih: Aligator
01:50 To Je Voyo
01:55 Zločinski um
02:45 Zločinski um
03:30 RTL Danes
04:40 Konec programa
06:40 Yu-Gi-Oh! ARC-V
07:05 Smrkci
07:20 Direktno
08:00 Monk
09:00 Monk
09:55 TV prodaja
10:10 Gasilci v Chicagu
11:05 Chicaški zdravniki
11:55 Blagor nama
12:40 Toma
13:40 To Je Voyo
13:50 Večerja za 5
15:00 Poročena na prvi pogled
16:30 RTL Danes
17:00 Pridi, ugani, zmagaj
17:50 Večerja za 5
19:00 RTL Danes
20:20 Toma
21:25 Vražja kuhinja Hrvaške
22:50 Direktno
23:35 Kenguru Jack
03:05 RTL Danes
00:00 Prijatelji
00:20 Združene države Ala
00:45 Združene države Ala
01:05 To Je Voyo
01:10 Milijarde
02:10 Milijarde
03:15 Specializant
03:55 Na kraju zločina
04:35 Na kraju zločina
05:20 Konec programa
06:45 Prepovedana ljubezen
07:10 Prepovedana ljubezen
07:40 Iščemo dom z Mirjano Mikulec
08:05 Sodna dvorana
09:00 K.T 2 - Pravica rešuje primere
09:25 TV prodaja
09:40 K.T 2 - Pravica rešuje primere
10:10 TV prodaja
10:25 Kri ni voda
11:20 TV prodaja
11:35 Kri ni voda
12:25 TV prodaja
12:40 To Je Voyo
12:45 Veliki pokovci
13:15 Veliki pokovci
13:40 Dva moža in pol
14:10 Dva moža in pol
14:40 Prijatelji
15:15 Prijatelji
15:45 Specializant
16:45 Monk
17:30 Monk
18:25 Gasilci v Chicagu
19:15 Chicaški zdravniki
20:00 Zločinski um
20:55 Zločinski um
21:45 Veliki pokovci
22:15 Veliki pokovci
22:35 Dva moža in pol
22:55 Dva moža in pol
23:20 Prijatelji
23:50 Prijatelji
00:15 Združene države Ala
00:40 Združene države Ala
01:10 To Je Voyo
01:15 Milijarde
02:25 Milijarde
03:25 Specializant
04:05 Na kraju zločina
04:45 Na kraju zločina
05:25 Konec programa
00:00 Naša mala tetovaža (UK)
00:55 RTL Direkt
01:30 Love Island (UK)
02:25 Bivši na plaži: Slavni
03:10 Naša mala tetovaža (UK)
04:00 Kraj programa
08:10 Tri, dva, jedan - kuhaj!
09:30 Gilmorice
10:15 Lovci na nekretnine
11:00 Novi život pod suncem
11:55 Grand designs
12:45 Brak na prvu Australija
13:55 Brak na prvu (SAD)
14:45 Lovci na nekretnine
15:35 Novi život pod suncem
16:25 Grand designs
17:15 Brak na prvu Australija
18:20 Brak na prvu (SAD)
19:20 Tri, dva, jedan - kuhaj!
20:45 RTL Danas
22:10 Love Island (UK)
23:10 Bivši na plaži: Slavni
00:00 Naša mala tetovaža (UK)
00:55 RTL Direkt
01:30 Love Island (UK)
02:20 Bivši na plaži: Slavni
03:05 Naša mala tetovaža (UK)
03:50 Kraj programa
00:20 Naučno - obrazovni program
01:00 Mreža.me
01:35 Link
02:00 Dnevna soba
02:35 Gledajmo se
03:20 Kultura sjećanja
03:55 Koncert
04:50 Naučno - obrazovni program
04:51 Nema podataka
06:51 Dobro jutro Crna Goro
10:00 Vijesti
10:05 Link
10:30 Otvorena vrata
11:00 Ilijada
11:25 Vaše priče
11:55 Kalendar
12:00 Vijesti
12:15 Naučno obrazovni program
13:00 Magomajev
14:00 Vijesti
14:05 Gledajmo se
15:00 Lajmet
15:10 Štrumpfovi
15:20 Kalendar
15:25 Meteo
15:30 Dnevnik 1
15:50 Mreža.me
16:25 Otvorena vrata
16:55 Ilijada
17:25 Dnevna soba
18:10 Budimo budni - Pitajte Vladu
19:10 Art vijesti
19:15 Meridijani
19:20 Slika dana
19:25 Meteo
19:30 Dnevnik 2
20:00 Oko svijeta sa Edinom Krnićem
20:30 Voice of America
21:00 Stav
21:30 Art magazin
22:05 Fokus
22:35 Dnevnik 3
22:45 Sport
22:50 Meteo
23:00 Igra korupcije
23:50 Vaše priče
00:15 Naučno - obrazovni program
00:45 Budimo budni - Pitajte Vladu
01:35 Mreža.me
02:10 Link
02:35 Dnevna soba
03:10 Oko svijeta sa Edinom Krnićem
03:40 Koncert
04:10 Stav
04:40 Art magazin
05:15 Fokus
05:45 Vaše priče
00:00 Dnevna soba
00:20 Stil
00:50 Dnevnik 2
01:20 Košarka (M): Budućnost - Partizan, liga ABA
03:00 Festival nogometa
04:00 Petica
04:40 Stil
05:30 Divja lepota
06:00 Igram svojo igro
06:25 Stil
07:00 Košarka (M): Budućnost - Partizan, liga ABA
08:30 Top 20
10:00 Mreža.me
10:35 Dnevna soba
11:10 Mostovi
11:40 Igram svojo igro
12:00 Nadaljevanka
13:00 SAT TV
13:30 Stil
14:00 Zapis
14:30 Link
15:00 Podcast - Art diverzija
15:30 Dokumentarni program
16:00 Tuji dokumentarni film
17:00 Euro 2024
17:30 Kratke oblike
17:50 Vaterpolo (M): Primorac - Jadran, finale prvenstva Črne gore
19:10 Galaksija hitov
20:00 Nadaljevanka
20:45 Nadaljevanka
22:05 Mladina
22:25 Podkast: Igor in Vlado
23:40 Dnevna soba
00:15 Galaksija hitov
01:15 Mladina
01:35 Dnevnik 2
02:05 Euro 2024
02:35 Podkast: Igor in Vlado
03:50 Dokumentarni program
04:20 Koncert
05:10 Agro informacije
00:15 Izobraževalni program
01:05 Link
01:30 Dnevnik 2
02:00 Poglejmo se
02:45 Kultura spominjanja
03:15 Stil
03:45 Izobraževalni program
04:10 Mostovi
04:40 Dnevnik 3
04:50 Športni dnevnik
04:55 Mreža
05:30 Dnevna soba
05:55 Skrita stran preteklosti
06:00 Igram svojo igro
06:30 Jutranji program
10:00 Novice
10:05 Link
10:30 Poglejmo se
11:15 Otroški program
11:30 Vaše zgodbe
12:00 Novice
12:15 Vreme
12:20 Izobraževalni program: Legat - Vladimir Popović Španac
12:50 Okus dneva
13:00 Mostovi
13:30 Stil
14:00 Novice
14:05 Kultura spominjanja
14:40 Glasba
15:00 Lajmet
15:10 Otroški program: Borko Filmadžija
15:20 Novice o umetnosti
15:25 Vreme
15:30 Dnevnik 1
15:45 Mreža
16:25 Vaše zgodbe
16:55 Link
17:25 Dnevna soba
18:00 Okus dneva
18:10 Bodimo budni- Vprašajte vlado
19:10 Vihar
19:25 Novice o umetnosti
19:30 Dnevnik 2
20:00 Okoli sveta z Edinom Krnićem
20:30 Glas Amerike
21:00 Stališče
21:30 Umetnostni magazin
22:00 Fokus
22:35 Dnevnik 3
22:45 Športni dnevnik
22:50 Info parlament
23:00 Mreža
23:35 Dnevna soba
00:05 Bodimo budni
01:05 Link
01:30 Dnevnik 2
02:00 Okoli sveta z Edinom Krnićem
02:30 Vaše zgodbe
03:00 Stališče
03:30 Umetnostni magazin
04:00 Fokus
04:30 Dnevnik 3
04:40 Športni dnevnik
04:45 Mreža
05:20 Dnevna soba
00:25 En dober dan
02:10 Gastronomad
02:30 Zlato jabolko
03:00 Poročila
03:03 Oko
04:03 Zasledovanje
05:03 Boljše življenje
05:49 Verski koledar
06:00 Poročila
06:05 Jutranji program
08:00 Jutranji dnevnik
08:30 Jutranji program
09:00 Poročila
09:05 Jutranji program
10:00 Poročila
10:05 Jutranji program
11:00 Poročila
11:05 Boljše življenje
12:00 Dnevnik
13:00 En dober dan
14:40 V pričakovanju nogometnega evropskega prvenstva 2024
14:55 Državljan
15:25 To je Srbija
16:10 V spopadu
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Kaj počnete
17:45 Beograjska kronika
18:25 Oko
19:00 Sestavljanka
19:20 Vreme
19:30 Dnevnik
20:05 V spopadu
20:55 Nogomet (M): Real Madrid - Bayern, 1. polfinale, Liga prvakov
23:15 Dnevnik
23:35 Dnevnik kulture
23:50 Mornariški specialci
00:35 En dober dan
02:15 Gastronomad
03:03 V pričakovanju nogometnega evropskega prvenstva 2024
03:20 Nogomet (M): Real Madrid - Bayern, 1. polfinale, Liga prvakov
05:03 Boljše življenje
05:49 Verski koledar
00:33 Navkljub 75: Avtorski koncert Kornelija Kovača
01:24 Lajmet
01:33 Znanje - bogastvo
02:28 Pravica do prihodnosti: Glas razseljenih - Vranje
02:55 SO RTS: Sibelius - 2. simfonija
03:40 Eko perspektive: Hrana za dušo
04:02 Eko miniature: Eko dekor
04:06 Ekologija materiala
04:31 Eko miniature
04:36 Znanstveni portal
05:06 Časovna kapsula
05:34 Milisav Savić - profesor ali bandit
07:31 Koncert za dobro jutro
08:13 Sestavljanka
08:35 Datum
08:40 Verski koledar
08:50 Lajmet
09:00 Pot, moč upanja
09:30 Nekoč pred davnimi časi
10:00 Dobro je, dobro je vedeti
10:30 Pravica do prihodnosti
11:00 RTS ordinacija
11:55 55. BEMUS: Nigel Kennedy in orkester Virtuozi
13:05 Nekoč pred davnimi časi: Srbske narodne bajke
13:35 Kulturna dediščina Srbije: Jurjevo
14:00 Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta
14:50 Mornariški specialci
15:35 Pri ženski sreči
16:20 Slavko Banjac: Ljubezen kot odgovor
17:10 Datum
17:15 Verski koledar
17:30 Rodoslavci: Znaki in spomini
18:00 Borka Pavićević
19:00 Lajmet
19:10 Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta
20:00 Pri ženski sreči
20:50 Rokomet (M): Španija - Srbija, kvalifikacije za SP 2025
22:30 Kulturni center
23:20 Bunt
23:50 Skrita zgodovina ZDA
00:55 Željko Joksimović
01:50 Lajmet
02:00 RTS ordinacija
02:55 Rodoslavci
03:25 Rokomet (M): Španija - Srbija, kvalifikacije za SP 2025
04:55 Dobro je, dobro je vedeti
05:30 Kulturni center
00:25 RTRS muzika
00:44 Moje Mjesto
01:13 Srpska danas
01:46 Republika
02:20 Dnevnik 2
02:55 Srpska pred sudom
03:39 Dokumentarni Film
04:04 Dokumentarni Film
04:49 DW Shift
05:01 DW - Rev
05:27 Svijet brzine
06:04 Jutarnji program
09:00 Jutarnji Dnevnik
10:02 Republika
10:39 Stani da ti kažem
11:11 Ženski raj
12:00 Dnevnik 1
12:24 TV kalendar
12:32 Dw - Euromaxx
13:02 Srpska pred sudom
13:48 Religijski kalendar
13:55 Vijesti
14:03 Moje Mjesto
14:39 Bez komentara
14:42 Iz naše kuhinje
15:15 Selo gori, a baba se češlja
16:23 Dokumentarni Film
17:00 Srpska danas
17:38 Republika
18:18 Čuvari Krajine
18:53 Ivanovi protiv Ivanovih
19:30 Dnevnik 2
20:12 Selo gori, a baba se češlja
21:11 Telering
22:18 Dnevnik 3
22:41 Hanibal
23:25 Ženski raj
00:09 Ivanovi protiv Ivanovih
00:39 Petrijin vijenac
02:16 RTRS muzika
03:00 Čuvari Krajine
03:28 Srpska danas
04:03 Dnevnik 2
04:38 Telering
05:33 Dw - Euromaxx
00:12 Časovna kapsula
00:40 Utopija: Gradbeniki
01:10 Eko perspektive: Hrana za dušo
01:36 Ekologija materiala: Krožno gospodarstvo
02:00 Poročila
02:09 Srbija na zvezi
02:35 Sestavljanka
02:58 Oko magazin
03:31 Zlato jabolko
03:58 Pri zlatem konju
05:08 Boljše življenje
05:48 Verski koledar
06:00 Poročila
06:05 Jutranji program
08:00 Jutranji dnevnik
08:30 Jutranji program
09:00 Poročila
09:05 Jutranji program
10:00 Poročila
10:05 Jutranji program
11:00 Poročila
11:10 Boljše življenje
12:00 Dnevnik
13:00 En dober dan
14:40 Gastronomad
14:55 Državljan
15:25 To je Srbija
16:10 V spopadu
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Kaj počnete
17:45 Beograjska kronika
18:25 Sestavljanka
18:55 Medijska mreža srbske diaspore: Stare poti, nova obzorja
19:30 Dnevnik
20:05 V spopadu
21:00 Magazin Srbije na zvezi
21:35 Za vse čase
22:00 Kulturni center
22:50 Kulturna dediščina Srbije: Jurjevo
23:15 Dnevnik
23:35 Dnevnik kulture
00:20 Priče stoletij: Stolna cerkev v Šentandreji
00:50 Dobro je, dobro je vedeti: O osebnem razvoju in zdravljenju
01:20 Bunt
02:00 Poročila
02:03 Magazin Srbije na zvezi
02:35 Sestavljanka
03:03 Oko magazin
03:33 Državljan
04:03 Željko Joksimović na Tašmajdanu
05:03 Boljše življenje
05:49 Verski koledar
00:00 Deklina zgodba
00:44 Dokumentarna nadaljevanka
01:24 Dnevnik 1
01:54 Šport
02:01 Vreme
02:04 Makedonija zjutraj
04:59 7 minut za zdravje
05:13 Naš oder
06:07 Matka, mala sveta gora
06:45 Makedonija zjutraj
09:40 7 minut za zdravje
09:50 Dokumentarna nadaljevanka
09:55 O makedonskem jeziku
10:00 Poročila
10:20 Vreme
10:25 Ali veste?
10:30 Čudovita Makedonija: Redke naravne vrednote
11:05 Makedonija iz zraka
11:30 Tiskovna konferenca
11:40 Turlitava
12:10 Lešoški samostan - kulturno-duhovno središče
12:50 7 minut za zdravje
13:00 Dnevnik
13:25 Vreme
13:30 Evropske razglednice: Basel
14:10 Jamiejevi 15-minutni obroki
14:35 7 minut za zdravje
14:45 Dokumentarna nadaljevanka
14:50 O makedonskem jeziku
15:00 Poročila
15:25 Vreme
15:30 Koncert
17:00 Dnevnik 1
17:30 Tiskovna konferenca
17:40 Šport
17:50 Vreme
17:55 Dokumentarna nadaljevanka
18:45 O makedonskem jeziku
18:50 Volitve 2024
23:30 Tiskovna konferenca
23:40 Deklina zgodba
00:27 Koncert
01:26 Evropske razglednice: Luzern
02:08 Koncert: Galija
03:59 Glasbeni intermezzo
04:09 Lešoški samostan - kulturno-duhovno središče
04:45 Koncert
01:00 Kratka poročila
01:07 Motiv
02:02 Ritem dneva
04:05 7 minut za zdravje
04:14 Glasbeni spoti
04:15 Dnevnik
04:45 Vreme
04:50 Nadaljevanka
05:25 Igrani film
07:00 Top poročila
07:16 Glasbeni spoti
07:32 Gurman
08:00 Top poročila
08:18 Smrkci
08:31 Otroška oddaja
08:51 Otroška oddaja
09:03 Dokumentarna nadaljevanka
09:30 Dokumentarna nadaljevanka
10:00 Poročila
10:17 Dokumentarna nadaljevanka
11:10 Ali veste?
11:18 Reportaža
11:46 Intermezzo
12:00 Poročila
12:16 Noči albanskih videoposnetkov
13:06 Dokumentarna nadaljevanka
13:33 Dokumentarna nadaljevanka
14:00 Poročila
14:21 Dokumentarna nadaljevanka
15:37 Dokumentarna nadaljevanka
16:00 Dnevnik
16:38 Gurman
17:08 Smrkci
17:19 Otroška oddaja
17:39 Otroška oddaja
17:47 Ali veste?
17:54 Nadaljevanka
18:30 Dnevnik
19:05 Vreme
19:10 7 minut za zdravje
19:20 Intermezzo
19:30 Predsedniške in parlamentarne volitve 2024
00:00 Igrani film
01:32 Ritem dneva
03:35 7 minut za zdravje
03:45 Pro vita
04:28 Dejstva
04:58 Nadaljevanka
05:27 Igrani film
01:00 Vse za sina
01:10 Zrcalo zdravja
01:50 Slepa ambicija
02:35 Kuhajmo skupaj
02:50 Popoldne na Alsatu
03:00 Veliki izziv
04:20 Busted
06:20 Glasba
07:00 Glasba
07:30 Jutranja oddaja
08:00 Veliki izziv
09:20 Busted
10:00 Top Shop
10:30 Prepletene usode
11:15 Kuhajmo skupaj
12:00 Top Shop
12:45 Otroška oddaja
13:40 Zavržena
13:50 Glasba
14:00 Top Shop
14:45 Dokumentarni program
15:15 Kuhajmo skupaj
16:00 Poročila
16:40 Popoldanski pogovor
17:25 Zavržena
17:50 Oprosti mi
19:00 Poročila
19:40 Prepletene usode
20:50 Vse za sina
22:00 Poročila
22:30 Igrani film
23:35 Oprosti mi
01:00 Zrcalo zdravja
01:50 Pot do ...
02:35 Kuhajmo skupaj
03:00 Veliki izziv
03:40 Otroška oddaja
04:20 Busted
00:00 Nadaljevanka
06:45 Rad imam Makedonijo
10:00 Magazin
11:15 Top Shop
12:00 Poročila
12:20 Nadaljevanka
12:50 Top Shop
13:50 Tri sestre
15:00 Steklena kletka
16:00 Poročila
16:30 Hitra kuhinja
17:50 Vse ali nekaj
19:00 Dnevnik
19:45 Nadaljevanka
21:00 Poročila
21:15 Tri sestre
22:30 Steklena kletka
23:00 Poročila
00:00 Nadaljevanka
01:15 Konec programa
06:55 Jutro za vse
10:00 Poročila
10:10 Yu-Gi-Oh!
10:35 Gladiatorska akademija
11:00 Tri mucke
11:10 Zarota
12:00 Dnevnik 1
12:25 Vreme in prometne informacije
12:30 Sredozemske hiše
13:00 Nova pustolovščina
13:30 Zakladi dediščine
14:00 Poročila
14:15 Global
15:15 Made in Italy
16:00 BHT 1 v živo
18:00 Zarota
18:50 Tri mucke
19:00 Dnevnik 2
19:35 BHT šport
19:40 Vreme in prometne informacije
19:45 Trend
19:50 Novi mediji: No comment
20:00 Odštevanje, politični magazin
21:00 Made in Italy
22:00 Dnevnik 3
22:25 Vreme in prometne informacije
22:30 Inbox
23:00 Euromaxx
23:30 BHT 1 v živo
01:30 Konec programa
01:05 Konec programa
06:10 Art kvart
06:45 Dobro jutro, BIH
08:00 Poročila
08:05 Dobro jutro, BIH
09:00 Dnevnik neke ljubezni
09:50 Nepreverjeno
10:00 Poročila
10:05 Šinkalion
10:30 Smrkci
10:40 Smrkci
10:50 Art kvart
11:25 Swipe
12:00 Dnevnik 1
12:15 Blagor nama
12:50 Mreža
14:00 Sanjske sanje
14:50 Umor
15:00 Poročila
15:05 Umor
16:00 Dnevnik neke ljubezni
17:00 Federacija danes
17:30 Rezime
17:55 Vremenska napoved
18:00 Vse dobro
18:40 Blagor nama
19:30 Dnevnik 2
20:05 Šport
20:15 Vremenska napoved
20:20 Odgovorite ljudem
21:35 Sanjske sanje
22:35 Umor
23:35 Dnevnik 3
23:50 Joker podkast Lutrije BiH
00:50 Konec programa
00:15 Čuvaji planeta
07:20 Atomska Betty
07:40 Čarodej
08:00 Babičina kuhinja
08:55 TV Prodaja – Primed
09:10 TV Doktor
09:55 Vremenska napoved
10:00 TV prodaja - Biostile
10:15 Vojna bendov
11:20 Top Shop
11:45 Zvezde z zvezdami
12:30 Vremenska napoved
12:35 TV prodaja - Biostile
13:00 Edina ljubezen
13:55 TV Prodaja – CEL.MAR
14:10 Vremenska napoved
14:15 Ekipa iz sence
14:55 Top Shop
15:10 Miza za 4
17:00 Zapuščina
17:50 Miza za 4
18:40 Vremenska napoved
18:50 OBN Info
19:15 Doktor
20:00 Edina ljubezen
20:50 Ekipa iz sence
21:45 Zapuščina
22:40 Vojna bendov
23:45 Vremenska napoved
23:50 OBN Info
00:15 Čuvaji planeta
00:03 Novice ob 7h
00:23 7 plus
00:57 Šport
01:05 387
06:00 Halid Bešlič - Prosule se godine
06:04 Semir Cerić Koke - Jednom se mora krenuti dalje
06:07 Kemal Hasić - Dok nas Bog ne rastavi
06:11 Adnan Jakupović - Daj mi još malo vremena
06:14 Slađana MandićŽeljko Samardžić - Male obične stvari
06:18 Neno Murić - Kafanska
06:22 Slađa Mandić - Lude noći
06:26 Nikolina Kovač i Halid Bešlić - Još si moje sve
06:30 Zdravko Čolić - Kao moja mati
06:34 Al Dino - Crnooka
06:39 Sandi Cenov - Čovjek bez imena
06:42 Mirza Soljanin - Tamna strana
06:45 Dino Memić - Osvoji svijet
06:49 Adi Šoše - Nije lako biti ja
06:52 Mirza Malkoč - Amnezija
06:56 Dober dan BiH
07:49 Tri sestre
08:40 Labeffective
08:45 TV izložba
09:00 Jedi moje družine z Majo Munda
09:37 Ustavimo nasilje - Podpora
09:38 Tri sestre
10:26 Ustavimo nasilje - Pričevanja
10:28 Greh njenega očeta
11:15 TV izložba
11:35 Družinske skrivnosti
12:24 Ustavimo nasilje - Pričevanja
12:25 Minute za zdravje
12:30 TV izložba
12:45 Letna kuhinja
13:39 Ustavimo nasilje - Podpora
13:41 TV izložba
13:56 Osman
14:49 Ustavimo nasilje - Pričevanja
14:51 Zona isključenja - Ponekad
14:55 Teska Industrija feat Kiki Rahimovski - Glave tvrdoglave
14:59 Čizma in Proleteri - U mojim mislima
15:02 Almas - Samo ti i ja
15:06 Post Rem - Dajem ti
15:10 Konvoj - Kad zablude me ostave
15:15 Regina - Ti si mi tu
15:18 Emir Frozen Camels - Rekla je volim te
15:22 Amel Ćurić - Niko
15:26 TV izložba
15:41 Greh njenega očeta
16:28 Ustavimo nasilje - Pričevanja
16:30 Dober dan BiH
17:19 Jedi moje družine z Majo Munda
17:58 Odrešitev
18:49 Ustavimo nasilje - Pričevanja
18:50 Novice ob 7h
19:13 7 plus
19:49 Šport
20:00 Letna kuhinja
20:51 Ustavimo nasilje - Pričevanja
20:53 Osman
21:48 Ustavimo nasilje - Podpora
21:49 Anatomija življenja
21:51 Družinske skrivnosti
22:41 Odrešitev
23:36 Jedi moje družine z Majo Munda
00:09 Novice ob 7h
00:29 7 plus
01:03 Šport
01:11 387
00:05 O Dnevnik
00:20 Dokumentarni program BBC
07:00 Moto Fighters
07:10 Gasilec Samo
07:20 Infinity Nado
07:30 Govoreči Tom in prijatelji
07:45 Bojanina slaščičarska delavnica
08:15 Zapustitev kulta
09:15 Gastronomad
09:30 Top Shop
10:00 Bandolera
11:00 Asi
12:05 Prepovedana ljubezen
13:00 Top Shop
13:15 S Tatabrado po mestu
13:45 Top Shop
14:00 S Tatabrado po mestu
14:45 Top Shop
15:00 Bandolera
16:00 Gastronomad
16:15 Spet Laka
16:45 O Poročila
16:50 Spet Laka
17:20 Asi
18:20 O Dnevnik
18:40 S Tatabrado po mestu
19:00 Zakon džungle
19:55 O Poročila
20:00 S Tatabrado po mestu
21:00 Prepovedana ljubezen
22:00 O Poročila
22:05 S Tatabrado po mestu
23:00 VOA
23:15 Nasproti Dragana Markovine
00:05 O Dnevnik
00:20 Dokumentarni program BBC
10:00 Dnevnik ob 22h
11:00 VOA: Glas Amerike
12:00 Glasbeni program
14:00 Iz arhiva
15:00 Novice
16:00 Sevdah za dušo in spomin
17:00 TV Liberty
18:00 Novice
19:00 Narodna glasba
20:00 Teološki pogovori
21:00 Izberi zdravje
22:00 Dnevnik ob 22h
00:10 Video strani
03:00 Video strani
06:00 Črno in belo 2
06:25 Video strani
09:00 Video strani
09:30 TV prodaja
09:45 TV prodaja
10:00 Bandolera
11:00 Asi
12:05 Strasti Orienta
13:00 TV prodaja
13:15 Video strani
14:30 TV prodaja
14:45 TV prodaja
15:00 Bandolera
16:00 Taboo show
17:00 Marketing
17:20 Bandolera
18:25 Marketing
18:30 Črno in belo
19:05 TV prodaja
19:25 Kuhinjica
19:55 Marketing
20:00 Sredina tedna
21:00 Strasti Orienta
22:00 Črno in belo 2
22:30 Kuhinjica
23:00 Taboo show
00:00 Črno in belo
00:20 Video strani
03:00 Video strani
00:15 Igrani film
06:30 Dobro jutro vsako jutro
08:30 Tisoč in ena noč
09:30 Poročila
10:00 Ko listje pada
11:30 Ženitni posrednik
12:30 Poročila
12:50 Okus tradicije
13:10 Beseda na besedo
14:30 Poročila
15:05 Zaspi, če lahko
16:20 Ko listje pada
17:30 Poročila
18:15 Kaj ni jasno?
19:05 Ženitni posrednik
20:00 Tisoč in ena noč
21:00 Igra usode
22:00 Poročila
22:30 Zaspi, če lahko
23:35 Resnice in laži
00:15 Igrani film
00:05 Junaki na Tirolskem
01:50 Dave
02:15 Dave
02:35 Dave
03:05 Dave
03:35 Dave
04:00 Dave
04:30 Dave
05:00 Dave
05:25 Otroci so v redu
06:00 Čas v sliki za otroke
06:05 Čudovito popotovanje Nilsa Holgerssona: Lisica
06:25 Zmaji: Reševalci
06:50 Živalske zgodbe: Igranje zdravnika
07:05 Živijo, Kasperl
07:30 ABC medved: Pesem
07:35 Schmatzo: Otroški kuharski klub
07:50 Wissper – šepetalka živalim: Tjulenj Simon v težavah
08:00 Sam svoj mojster
08:20 Sam svoj mojster
08:45 Mladi zdravniki
09:05 Sodobna družina: Frankova poroka
09:25 Sodobna družina: Vse stvari so enakovredne
09:45 Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
10:30 Kviz Q1: Namig je napačen
11:15 Kaj je novega?
11:55 Preiskovalna enota Kitzbühel
12:35 Preiskovalna enota Kitzbühel
13:20 Monk
14:00 Monk: G. Monk in zimska depresija
14:45 Monk: G. Monk obtiči v prometu
15:25 Monk: G. Monk gre v Vegas
16:10 Čas v sliki - hiter pregled
16:15 Preiskovalna enota Kitzbühel
17:00 Preiskovalna enota Kitzbühel
17:45 Čas v sliki - hiter pregled
17:51 Vreme
17:55 Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
18:45 Kviz Q1: Namig je napačen
19:30 Čas v sliki
19:51 Vreme
19:56 Šport aktualno
20:02 ZIB oddaja
20:15 Dok 1: Retro trend: Zakaj radi živimo v včerajšnjem
21:05 Tetoviranje: trend ali tradicija?
21:55 Moj popoln jaz
22:50 Čas v sliki 3
23:05 Dežela nomadov
00:45 Postaja 19
01:30 Postaja 19
02:10 Dok 1: Retro trend: Zakaj radi živimo v včerajšnjem
02:55 Tetoviranje: trend ali tradicija?
03:40 Moj popoln jaz
04:30 911
05:15 Mladi zdravniki
05:35 Otroci so v redu
00:11 Čas žerjavov
01:40 Tujka: Podjetje, ki ga ohranjamo
02:33 Poročilo
03:18 Silvija kuha
03:43 Pogledi s strani
03:48 Barbara Karlich - Pogovor ob 16:00: Seks v starosti
04:41 Studio 2
05:38 Konkretno
06:05 Vremenska panorama in pregled programa
06:30 Dobro jutro, Avstrija
07:00 Čas v sliki
07:10 Dobro jutro, Avstrija
07:30 Čas v sliki
07:33 Dobro jutro, Avstrija
08:00 Čas v sliki
08:10 Dobro jutro, Avstrija
08:30 Čas v sliki
08:33 Dobro jutro, Avstrija
09:00 Čas v sliki
09:10 Fit z zvezdami: Bernhard Kohl
09:27 Vremenska panorama
09:30 Silvija kuha
09:55 Za božjo voljo: Junak dneva
10:45 Dežela in ljudje
11:15 Univerzum: Kolumbija, prelep raj
12:00 V spomin na osvoboditev izpod nacizma in ob koncu vojne v Evropi
13:00 Čas v sliki
13:18 Vreme
13:20 Aktualno po eni
14:00 Silvija kuha
14:25 V vrtincu ljubezni
15:15 Policisti iz Rosenheima: Zadnji zalogaj
16:00 Barbara Karlich - Pogovor ob 16:00: Mi vsi smo Evropa
16:57 Zvezna država danes kompaktno
17:00 Čas v sliki
17:05 Aktualno po peti
17:30 Studio 2
18:30 Južna tirolska danes
18:44 Informacije in nasveti
18:48 Loto 6/45 z jokerjem
18:59 Zvezna dežela danes
19:00 Država danes
19:30 Čas v sliki
19:51 Vreme
19:56 Šport aktualno
20:05 Pogledi s strani
20:15 Lena Lorenz: Dojenček po steklenički
21:50 Čas za potovanje - Avstrija: Linz
22:00 Čas v sliki 2
22:30 Fokus Evropa
23:05 Allmen in roza diamant
00:35 Lena Lorenz: Dojenček po steklenički
02:05 Fokus Evropa
02:35 Čas za potovanje - Avstrija: Linz
02:40 Za božjo voljo: Boleči občutki
03:30 Silvija kuha
03:55 Pogledi s strani
04:00 Barbara Karlich - Pogovor ob 16:00: Mi vsi smo Evropa
04:55 Studio 2
05:50 Konkretno
00:05 Dnevnik
00:15 Umori z razgledom: Proces
01:00 Prav prijateljsko: Mati in hči
01:45 Dnevnik
01:50 Sandra Maischberger in gosti
03:05 Divji Ren
03:50 Magazin Evrope
04:20 Aktualno
04:55 Dnevnik
05:00 FAKT
05:30 Jutranji magazin
09:00 Dnevnik
09:05 Hubert in Staller: Ko gre, spelje
09:55 Dnevnik
10:00 Mojster vsakdana
10:30 Kdo ve?
11:15 ARD bife
12:00 Dnevnik
12:10 Opoldanski magazin
14:00 Dnevnik
14:10 Rdeče vrtnice: Korak predaleč
15:00 Dnevnik
15:10 V vrtincu ljubezni: Močna volja
16:00 Dnevnik
16:10 Vprašaj me kaj lažjega!
17:00 Dnevnik
17:15 Aktualno
18:00 Kdo ve?
18:50 Upokojeni policisti: Konec zabave
19:45 Znanje pred osmo: Zemlja
19:50 Vreme pred osmo
19:55 Znanost pred osmo
20:00 Dnevnik
20:15 Na tleh
21:45 Plusminus
22:15 Dnevnik, vreme
22:50 Sandra Maischberger in gosti
00:05 Poročilo zasedanja stranke CDU
00:20 Dnevnik
00:30 Na tleh
02:00 Dnevnik
02:05 Azbest: Nisem gangster
02:45 Azbest: Majhne hiše, velika družina
03:30 Azbest: Jesti ali biti pojeden
04:15 Aktualno
04:55 Dnevnik
05:00 Plusminus
05:30 Na poti z Arminom
00:15 Danes žurnal
00:30 Vohunka
02:20 Sommerdahl - smrtonosna idila
03:50 Hamilton - pod krinko v Stockholmu
04:35 Nemčija od zgoraj
04:45 Pozdravljena, Nemčija
05:30 Jutranji magazin
09:00 Danes ekspresno
09:05 Poln vrč, oddaja za potrošnike
10:30 Klic v sili
11:15 Preiskovalna enota Stuttgart
12:00 Danes
12:10 Opoldanski magazin
14:00 Danes - v Nemčiji
14:15 Kuharski spopad
15:00 Danes ekspresno
15:05 Gotovina za redke primerke
16:00 Danes - v Evropi
16:10 Policisti iz Rosenheima
17:00 Danes
17:10 Pozdravljena, Nemčija
18:00 Preiskovalna enota Wismar
18:54 Loto v sredo
19:00 Danes
19:20 Vreme
19:25 ZDF boljši jedec: Dvomljivi prigrizki
20:15 Dosjeji XY... nerešeno
21:45 Danes žurnal
22:15 Novice iz tujine
22:45 Ali lahko umetna inteligenca vpliva na volitve?: Nevarnost zaradi dezinformacij
23:15 Športni studio UEFA Liga prvakov
00:00 Markus Lanz
00:45 Danes žurnal
01:00 Poročilo s kongresa stranke CDU v Berlinu
01:15 Zapor v Nemčiji: Več kot dosmrtna ječa
02:00 Novice iz tujine
02:30 Ali lahko umetna inteligenca vpliva na volitve?: Nevarnost zaradi dezinformacij
03:00 Dosjeji XY... nerešeno
04:30 Rezervni načrt: Kmetovanje proti podnebnim spremembam
05:00 Pozdravljena, Nemčija
05:25 Kaja
05:35 Mistično
00:00 RTL nočni žurnal
00:25 RTL nočni žurnal - posebna oddaja: Intervju: Rüdiger Maas
00:43 RTL nočni žurnal - vreme
00:45 Na kraju zločina: Miami
01:30 Na kraju zločina: Miami
02:25 Na kraju zločina: Miami
03:10 Poročilo modrih luči
03:50 Na kraju zločina: Hladnokrvno
04:35 Na kraju zločina: Smetarski tovornjak
05:20 Na kraju zločina: Naravni plin
06:00 Točno ob šestih
07:00 Točno ob sedmih
08:00 Točno ob osmih
09:00 Dobri časi, slabi časi
09:30 Med nami
10:00 Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
11:00 Barbara Salesch - Kazensko sodišče
12:00 Točno ob dvanajstih
15:00 Barbara Salesch - Kazensko sodišče
16:00 Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
17:00 Pa me toži!
17:30 Med nami
18:00 Eksplozivno: Magazin
18:30 Ekskluzivno: Zvezdniški magazin
18:45 Aktualno
19:03 Vreme
19:05 Vse, kar šteje
19:40 Dobri časi, slabi časi
20:15 Mario Barth razkriva: Najbolj divji primeri vseh časov
22:15 Direktno
22:35 Stern TV
00:00 RTL nočni žurnal
00:25 RTL nočni žurnal - posebna oddaja: Intervju s stoletnikom
00:43 RTL nočni žurnal - vreme
00:45 Na kraju zločina: Miami
01:30 Na kraju zločina: Miami
02:25 Na kraju zločina: Miami
03:20 Na kraju zločina: Smetarski tovornjak
04:10 Na kraju zločina: Naravni plin
04:55 Na kraju zločina: Divje življenje
05:35 Na kraju zločina: Izginuli otroci
00:15 Revna Nemčija: vztrajati ali oditi?
02:00 Revna Nemčija: Vztrajati ali oditi?: Bančni ropar
03:40 Revni Nemci: Dan za dnem Rostock: Nazadovanje
06:00 Staro šaro za denar
07:00 Staro šaro za denar: Mauro pri Tristanu
08:00 Staro šaro za denar: Mauro pri Thomasu
09:00 Staro šaro za denar: Sükrü pri Andreji in Reinholdu
10:05 Poceni hiše: Sanje o novem domu
10:55 Poceni hiše - Zvezdniki
12:55 Poceni hiše: Sanje o novem domu: Nazaj iz Gran Canarie
13:55 Od žive meje do žive meje: Mega korenjak
14:55 Od žive meje do žive meje: Hasi in Hasi praznujeta slovo
16:00 RTLZWEI poročila
16:04 Vreme na RTLZWEI
16:05 Revni Nemci: Benz barake: Selitveni stres
17:05 Revni Nemci: Benz barake: Novi začetki
18:05 Köln 50667
19:05 Berlin – dan in noč
20:15 Boj resničnostnih zvezd
23:25 Gola privlačnost: Zmenkarije od blizu: Mark in Justin
00:25 NightWash
01:20 Ljubo doma, kdor ga ima: Diagnoze od nikoder
03:00 Ljubo doma, kdor ga ima
04:35 Staro šaro za denar: Otto pri Asmusu
05:20 Staro šaro za denar: Sükrü pri Andreji in Reinholdu
00:35 TV prodaja
05:30 Oktonauti
05:40 Hobonavti
05:50 KoKo melona: Smučarska pesem
06:05 Karli
06:20 Pujsa Pepa
06:35 Tačke na patrulji: Kužki rešijo četvorko / Kužki rešijo Alexa
06:55 Tačke na patrulji
07:20 Rušilko in posadka
07:30 Rušilko in posadka
07:45 Pujsa Pepa: Rešilec
07:50 Pujsa Pepa: Preoblačenje
08:00 Super krila
08:10 Super krila
08:25 Bat-kolesa
08:35 Bat-kolesa
08:50 Velikanozaver
09:00 Velikanozaver
09:15 Tačke na patrulji: Kužki rešijo dojenčka Humdingerja / Kužki rešijo pinjato
09:45 Rušilko in posadka
09:55 Rušilko in posadka
10:05 Rušilko in posadka
10:20 Divja brata Kratt
10:45 Grizzy in glodavčki
11:05 Grizzy in glodavčki
11:15 Mogočni Mike
11:20 Mogočni Mike
11:25 Mogočni Mike
11:40 Barbie: V dvoje je bolje
12:05 Monster High
12:15 Monster High
12:25 Monster High
12:45 Karate ovca
12:55 Karate ovca
13:00 Karate ovca
13:10 Gromka hiša: Gromki zahvalni dan
13:35 Spuži Kvadratnik
13:45 Spuži Kvadratnik
14:05 ALVINNN!!! in veverički: Poln stvari / Strašne počitnice
14:25 Jade Armor: Gravitacija
14:50 Jade Armor: Marionete
15:15 Zmaji: Devet kraljestev
15:45 Scooby-Doo in ugani, kdo?
16:10 Zajec Dolgouhec
16:15 Zajec Dolgouhec
16:20 Zajec Dolgouhec
16:35 Grizzy in glodavčki
16:55 Grizzy in glodavčki
17:10 Tačke na patrulji: Kužki in smrdljivi mehurčki / Kužki rešijo mala noja
17:35 Rušilko in posadka
17:45 Rušilko in posadka
17:55 Rušilko in posadka
18:15 Spuži Kvadratnik
18:25 Spuži Kvadratnik
18:40 Gromka hiša: Popolnoma predvidljivo / Mojster golfa
19:05 ALVINNN!!! in veverički
19:35 ALVINNN!!! in veverički
20:00 ALVINNN!!! in veverički
20:15 Kraljevi pobeg
22:00 Diana: Princesa in mediji
23:00 Kraljevi pobeg
00:40 Varuška
01:20 TV prodaja
05:30 Oktonauti
05:40 Hobonavti
05:50 KoKo melona: ABC pesem z baloni
00:55 Vox novice
01:15 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
02:05 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
02:50 Ponorele
03:35 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
04:25 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
05:15 Na kraju zločina: New York
05:55 Na kraju zločina: New York
06:40 Na kraju zločina: New York
07:35 Na kraju zločina
08:30 Na kraju zločina
09:25 Na kraju zločina
10:15 Na kraju zločina
11:05 Na kraju zločina: Miami
12:00 Na kraju zločina: Miami
12:55 Na kraju zločina: Miami
13:50 Vox novice
14:00 Guidova kraljica dekoracije
15:00 Kraljica nakupov
16:00 Strokovnjaki za dekoracijo - najlepše ideje za vsak žep
17:00 Med tančico in solzami
18:00 Prvi zmenek: Miza za dva
19:00 Popolna večerja
20:15 Kosti
21:10 Kosti
22:10 Kosti
23:05 Kosti
00:00 Vox novice
00:20 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
01:20 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
02:10 Ponorele
02:55 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
03:45 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
04:35 Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
05:20 Na kraju zločina: New York
00:10 Nedoumljivo
01:05 Preiskovalci na delu: NCIS
01:50 FBI
02:30 FBI: Najbolj iskani
03:10 Opazovalna služba
03:55 Opazovalna služba
04:45 Opazovalna služba
05:30 Jutranji program
10:00 Opazovalna služba
11:00 Opazovalna služba
12:00 Opazovalna služba
13:00 Opazovalna služba: Specialisti
14:00 Služba za nujne primere: Reševalci
15:00 Opazovalna služba: Specialisti
16:00 Naše življenje naš denar
17:00 Reševanje od blizu: Ko šteje vsaka sekunda
17:30 Sat. 1 regionalni magazin
18:00 Klic v sili
19:00 Zdravniška praksa
19:45 SAT.1: Poročila
20:15 Ujeti na medenih tednih
22:45 Ljubezen in potepanje
23:40 Ujeti na medenih tednih
02:00 Opazovalna služba: Specialisti
02:50 Opazovalna služba: Specialisti
03:30 Opazovalna služba: Specialisti
04:15 Opazovalna služba: Specialisti
05:05 Opazovalna služba: Specialisti
05:30 Opazovalna služba
00:20 TV Total
01:25 Bedaka
01:55 Bedaka
02:20 Late Night Berlin s Klassom Heufer-Umlaufom
03:25 ProSieben: Poročila
03:30 Mick
03:50 Mick
04:15 Pustolovščina med štirimi stenami
04:40 Pustolovščina med štirimi stenami
05:15 Taff
06:00 Galileo
07:05 V novem svetu
07:30 V novem svetu
08:00 Veliki pokovci
08:25 Veliki pokovci
08:50 Veliki pokovci
09:15 Kako Sem Spoznal Vajino Mamo
09:40 Kako Sem Spoznal Vajino Mamo
10:10 Kako Sem Spoznal Vajino Mamo
10:35 Kako Sem Spoznal Vajino Mamo
11:00 Kako Sem Spoznal Vajino Mamo
11:30 Brooklyn 9-9
11:55 Brooklyn 9-9
12:25 Brooklyn 9-9
12:50 Brooklyn 9-9
13:20 Brooklyn 9-9
13:45 Dva moža in pol
14:15 Dva moža in pol
14:40 Dva moža in pol
15:10 Dva moža in pol
15:35 Veliki pokovci
16:05 Veliki pokovci
16:30 Veliki pokovci
17:00 Taff
18:00 ProSieben: Poročila
18:10 Simpsonovi
18:40 Simpsonovi
19:05 Galileo
20:15 TV Total
21:25 Komični šov
22:35 Joko in Klaas proti Pro7
01:20 Komični šov
02:20 ProSieben: Poročila
02:25 Galileo
03:20 Galileo
04:15 Galileo
05:05 Mick
05:25 Taff
00:05 Poročevalec: Čudežni zdravilec – energijska terapija kot dodatek
00:40 10 pred 10
01:10 Strog, ampak pravičen: Obup med štirimi stenami
02:25 Težki primeri: Bančni rop
03:55 Čas.zgodovina: 41 dni nasilja
04:40 Čas.zgodovina: Proti redu – državljanski pogum ob koncu druge svetovne vojne
05:35 Doživeti Norveško
06:20 Čas za kulturo
07:00 Nano, svet v prihodnosti
07:30 Alpska panorama
08:00 Čas v sliki
08:05 Alpska panorama
08:30 Čas v sliki
08:33 Alpska panorama
09:00 Čas v sliki
09:05 Čas za kulturo
09:45 Nano, svet v prihodnosti
10:20 Dežela med morji: Danska obala Severnega morja
11:50 Žar z Ivano in Adnanom: Jelen in med
12:20 Storitve na tnalu
12:50 Vzpon in spust
13:20 V globoki modrini: Indonezijski podvodni raj
14:05 V globoki modrini: Indonezijski podvodni raj
14:50 V globoki modrini: Indonezijski podvodni raj
15:30 V globoki modrini: Indonezijski podvodni raj
16:15 Divji Filipini: Vulkanski sever
17:00 Divji Filipini: V divjinah Palawana
17:45 Divji Filipini: Skrivnostni jug
18:30 Nano, svet v prihodnosti
19:00 Danes
19:18 Vreme
19:20 Čas za kulturo
20:00 Dnevnik
20:15 Ljudje in oblast: Staro sovraštvo, nova norost
21:05 Jud Sweet 2.0 - Iz nacistične filmske propagande
22:00 Čas v sliki 2
22:25 Vas se bori
00:15 10 pred 10
00:45 Stöckl
01:40 Slovenski magazin
02:05 V modrino: Čudesa koralnega trikotnika
02:50 V modrino: Čudesa koralnega trikotnika
03:35 Divji Filipini: Vulkanski sever
04:20 Divji Filipini: V divjinah Palawana
05:05 Divji Filipini: Skrivnostni jug
05:45 V senci vulkanov: Java
01:00 Labirint: Zaton
03:25 K1 Novice
03:30 Nevidno zlo: Drugi svet
05:00 K1 Novice
05:05 Policijska družina: Strah
05:45 Preiskovalci na delu: NCIS: Zapečateno s poljubom
06:30 Preiskovalci na delu: NCIS: Somrak
07:25 Preiskovalci na delu: NCIS: Spopad
08:20 Preiskovalci na delu: NCIS: Spopad
09:20 Preiskovalci na delu: NCIS: Miselne igre
10:10 Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Eden izmed nas
11:05 Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Vsi pademo
12:05 Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Baterija
12:55 Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Baterija
13:55 Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Leda in labod
14:50 Castle: Tretji moški
15:50 K1 Novice
16:00 Castle: Smrtonosno rokovanje
16:55 Pustolovščina življenje, dnevna oddaja
17:55 Moja restavracija, tvoja restavracija: "Eiderhafen Lexfähre", Wrohm
18:55 Pozor, kontrola!
20:15 Let
23:05 Casino Royale
01:50 K1 Novice
01:55 RoboCop
03:45 K1 Novice
03:46 Črni orel
05:20 Edgar Wallace: Žaba z masko
00:20 Prvih 48 ur: Izgubljeni fantje
01:05 Mejna patrulja: Nova Zelandija: Dovoljenje
01:30 Mejna patrulja: Nova Zelandija: Romunski ekspres
01:55 Odvetniki mrtvih: zločini, ki so šokirali Nemčijo
02:40 Hudič, ki ga poznaš
03:25 Hudič, ki ga poznaš
04:10 Novice
04:20 Prvih 48 ur: Plenilec
05:05 Novice
05:15 Mejna patrulja: Nova Zelandija: Dovoljenje
05:35 Mejna patrulja: Nova Zelandija: Romunski ekspres
06:00 Novice
06:10 Teleborza
06:20 Novice
06:30 Teleborza
06:40 Novice
06:50 Teleborza
07:00 Novice
07:10 Teleborza
07:30 Novice
07:40 Teleborza
08:00 Novice
08:10 Teleborza
08:30 Novice
08:40 Teleborza
09:00 Novice
09:10 Teleborza
09:30 Novice
09:40 Teleborza
10:00 Novice
10:10 Teleborza
10:30 Novice
10:40 Teleborza
11:00 Novice
11:10 Teleborza
11:30 Novice
11:40 Teleborza
12:00 Novice
12:10 Teleborza
12:30 Posebne novice
13:00 Novice
13:10 Teleborza
13:30 Posebne novice
14:00 Novice
14:15 Teleborza
14:35 ntv Service
15:00 Novice
15:25 Teleborza
15:40 Resnično ali ponarejeno?
16:00 Novice
16:15 Teleborza
16:30 Posebne novice
17:00 Novice
17:15 Teleborza
17:30 Posebne novice
18:00 Novice
18:20 Teleborza
18:35 ntv Service
19:00 Novice
19:15 Teleborza
19:30 Posebne novice
20:00 Novice
20:15 Posnetki planeta
21:05 Posnetki planeta
22:00 Novice
22:05 Znanje
23:00 Novice
23:15 Teleborza
23:30 Datoteke o Nezemljanih: ponovno odprte
00:20 Datoteke o Nezemljanih: ponovno odprte
01:10 Najbolj smrtonosne afriške živali: Smrtonosni napad
01:55 Najsmrtonosnejše afriške živali: Morilski čekani
02:40 Datoteke o Nezemljanih: ponovno odprte
03:25 Datoteke o Nezemljanih: ponovno odprte
04:10 Novice
04:20 Posnetki planeta
05:05 Novice
05:15 Znanje
01:45 Razgrnjeni zemljevidi
01:46 Z odprtimi očmi
05:05 O vulkanih in ljudeh
05:35 28 minut
06:20 Razgrnjeni zemljevidi
06:25 ARTE Žurnal Junior
06:30 Geografska reportaža
07:25 Vabilo na potovanje
08:10 Vabilo na potovanje
09:00 Magični Andi: Ekvador in Kolumbija
09:40 Magični Andi: Peru
10:25 Magični Andi: Bolivija
11:10 Skrivno življenje jezer
12:10 Re: Kaj pretresa Evropo
12:40 Vabilo na potovanje
13:25 Vabilo na potovanje
14:15 Mož iz Hongkonga
16:10 Čarobna narava: Zgodba o ognju, ledu in mistične oblike
16:55 Arabska puščava: Po sledeh nekdanjih karavanerjev
17:50 Najnevarnejše železniške proge na svetu: Bernina ekspres
18:35 Z vlakom do Matterhorna
19:20 ARTE žurnal
19:40 Re: Kaj pretresa Evropo
20:10 Prijetno potovanje
22:05 Moški in feminizem. Je to mogoče?
23:00 Ahedovo koleno
00:45 Kako se znebimo vojn?: 42 – Odgovor na skoraj vse
01:15 Večer arij z Anno Netrebko in Yusifom Eyvazovom: Salzburški festival 2020
02:35 Na odprtem morju s kompasom in glavo: Santiago
03:00 Dobre novice o planetu: Kako varujemo gozdove
03:45 Slike same doma
03:50 Z odprtimi očmi
05:25 28 minut
00:30 Novice iz Afrike
01:45 Skrivnosti zgodovine
03:45 Zemljevidi
04:00 Maščevanje
04:25 V zraku
05:30 Wari
06:00 Novice ob 6. uri
06:32 Dobro jutro
08:00 Dnevnik Radia Kanada
08:26 Tv5 Svet: dnevnik
08:37 Ernest in Celestinca
08:55 Idefix in nepremagljivi
09:00 Marika
09:10 Zouk
09:30 Kamen v želodcu
10:00 Primorje
10:30 Ricardo
11:00 Novice iz Afrike
11:15 Vremenska napoved
11:20 Tako veliko sonce
11:45 Vsak si želi mesto zase
12:30 Biti sposoben pozabiti, obdukcija skupne fronte
13:30 Dnevnik belgijske radiotelevizije
14:03 V Parizu
15:30 Mediteran
16:00 Tako veliko sonce
16:30 Vprašanja za prvaka
17:00 Sobota ob 13h 15
18:00 64 minut, svet po francosko
18:22 Novice iz gospodarstva
18:25 Vremenska napoved
18:31 Gost
18:40 Umori v Font-Romeu
20:30 Dnevnik programa France 2
20:56 Vremenska napoved
21:01 Korenine in krila
23:00 Dnevnik švicarske radiotelevizije
23:30 Tandem
00:40 Novice iz Afrike
01:10 Sedanjost
03:00 V imenu naših prednikov, sužnjev in trgovcev
04:00 Maščevanje
04:24 V zraku
05:29 Mediteran
05:58 Novice ob 6. uri
01:10 Naj živi Rai 2! ... in tudi malo Rai 1
02:05 Potiho
02:35 Vremenska napoved
02:40 RaiNews24
06:00 Jutro Raiuno
06:28 Potovalne informacije
06:30 Poročila
06:35 Jutro Raiuno
07:00 Poročila
07:10 Vremenska napoved
07:15 Jutro Raiuno
08:00 Poročila
08:34 Vremenska napoved
08:35 Jutro Raiuno
08:55 Parlament
09:00 Poročila z znakovnim jezikom
09:03 Jutro Raiuno
09:40 Vremenska napoved
09:42 Jutro Raiuno
09:50 Italijanske zgodbe
11:55 Opoldan
13:30 Poročila
14:00 Dobri časi
16:00 Pri ženski sreči
16:52 Vremenska napoved
16:55 Poročila
17:05 Življenje v živo
18:45 Dediščina
20:00 Poročila
20:30 Pet minut
20:35 Vzemi ali pusti
21:30 Koncert Una Nessuna Centomila
23:25 Večerna poročila
23:30 Koncert Una Nessuna Centomila
00:25 Od vrat do vrat
01:45 Naj živi Rai 2! ... in tudi malo Rai 1
02:40 Potiho
03:10 Vremenska napoved
03:15 RaiNews24
00:28 Vremenska napoved
00:30 Posebneža
02:05 Na zmenek v kino
02:10 Italijanska hiša
03:30 Zadnja sled - Berlin
04:13 Zadnja sled - Berlin
05:00 Komisar Rex: Posebna enota
05:45 Stric Gianni
06:00 Stric Gianni
06:10 Velika dolina
07:00 Napovednik: Naj živi Rai 2!
07:15 Naj živi Rai 2!
08:00 ... in naj živi Videobox
08:30 Poročila
08:45 Radio 2 Social Club
09:58 Vremenska napoved
10:00 Poročila - Italija
10:55 Poročila Flash
11:00 Rai Šport - dnevne novice
11:10 Vaše zadeve
13:00 Poročila
13:30 Običaji in družba
13:50 Medicina 33
14:00 Kolesarstvo (M): Dirka po Italiji, 5. etapa: Genova - Lucca
17:15 O etapi: 5. etapa, Genova - Lucca
17:55 Dirka po Italiji, predstavitev 6. etape, Viareggio - Rapolano Terme
18:00 Parlament
18:10 Poročila z znakovnim jezikom
18:15 Poročila
18:35 Rai Šport - Večerne novice
18:58 Vremenska napoved
19:00 Tenis: Internazionali BNL d'Italia
20:30 Poročila
21:00 Po poročilih
21:20 Smrt v raju
22:32 Smrt v raju
23:30 Ženske na razpotju
00:38 Vremenska napoved
00:40 Posebneža
02:05 Italijanska hiša
03:45 V iskanju pravice
04:30 Ubijalski oče samohranilec
05:55 Stric Gianni
00:00 Nočna črta
01:00 Vremenska napoved
01:05 Vir življenja
01:35 Na poti v Damask
02:15 RaiNews24
06:00 RaiNews24
07:00 Dober dan, Italija
07:30 Dober dan, dežela
08:00 Agora
09:45 Restart
10:30 Eliksir
11:55 Vremenska napoved
12:00 Poročila
12:25 Več kot poročila
12:45 Zgodbe
13:15 Preteklost in sedanjost
14:00 Deželna poročila
14:19 Deželna poročila - vreme
14:20 Poročila
14:49 Vremenska napoved
14:50 Leonardo
15:00 Čas za vprašanja
16:10 Oddaja o borzi
16:20 Poročila z znakovnim jezikom
16:25 Parlament
16:30 Geo
19:00 Poročila
19:30 Deželna poročila
19:51 Deželna poročila - vreme
20:00 Blob
20:15 Veselje do glasbe
20:40 Konj in stolp
20:50 Mesto pod soncem
21:20 Ga je kdo videl?
00:00 Nočna črta
01:00 Vremenska napoved
01:05 Vir življenja
01:35 Na poti v Damask
02:15 RaiNews24
01:26 Plazi se za novičko
02:15 Četrta republika
05:16 Šport
05:47 Včeraj in danes na televiziji
07:01 Sto izložb
07:25 Včeraj in danes na televiziji
07:50 Šport
08:19 Dnevni dnevnik
09:10 Recepti italijanske kuhinje
09:55 Skuhaj in pojej: Dnevni meni
10:03 Forum
11:28 Forum
12:32 Otok slavnih
13:13 Pred jutrišnjim dnem
14:02 Kolo sreče
15:00 Dnevnik
15:35 Kamera ob kavomatu
15:44 Kamera ob kavomatu
15:49 Jutro
17:29 Jutro na Rete 4
18:34 Moški in ženske
19:40 Marijini prijatelji
20:07 Popoldan
21:33 Šport
22:00 Dnevnik
22:35 Stekli psi predstavljajo
00:56 Plazi se za novico
01:47 Še vedno je Nepopisan list
04:48 Pred jutrišnjim dnem
05:39 Šport
00:25 Zgodovina za vse
01:25 Noč v 24 urah
04:00 Novice 24 ur
05:00 Kultura v glavni vlogi
05:30 Pustolovščina znanja
06:30 Jutranji dnevnik
08:00 Čas za novice
10:40 Jutranji
14:10 Zdaj ali nikoli
15:00 Dnevnik 1
15:50 Vedeti in zmagati
16:35 Čajnica La Moderna
17:30 Obljuba
18:30 Adut
19:25 Lovec
20:30 Tukaj Zemlja
21:00 Dnevnik 2
21:55 4 zvezde: Mama je mama
22:40 Hrana po svetu: Portugalska
23:25 Hrana po svetu: Čile
00:30 Noč v 24 urah
03:05 Novice 24 ur
05:05 Kultura v glavni vlogi
05:30 Pustolovščina znanja
01:04 VIP soba
01:05 VIP soba
02:41 Mešani zakon
03:11 Novo jutro
05:00 Novo jutro
06:01 Novo jutro
08:26 Po moje
09:10 Mestni klub
10:23 VIP soba
11:55 Mešani zakon
12:25 Hit Tvit
13:58 Biljana za vas
14:46 Magazin IN
15:58 Po moje
16:44 Mestni klub
17:47 Zakladi narave
18:52 VIP soba
19:20 VIP soba
20:04 Mešani zakon
20:32 Zakladi narave
21:37 Balkanska veselja
22:28 Ami G show
00:35 Mestni klub
01:42 VIP soba
02:10 VIP soba
02:54 Mešani zakon
03:22 Ekskluzivno
03:35 Novo jutro
00:15 Elita
05:30 Novo jutro
11:00 Premiera
11:15 Ekskluzivno
11:30 Elita
13:00 Prvi nacionalni dnevnik
13:30 Elita
14:55 Dnevnik ob 15. uri
15:25 Elita
18:29 Dnevnik
19:30 Premiera
19:45 Običajni ljudje
20:23 Mešani zakon
21:06 Šifra Despot
22:00 Zakopane skrivnosti
23:00 Paparazzo lov
00:00 Elita
05:30 Novo jutro
00:20 VIP soba
00:43 Kursadžije
01:26 Šoping holičarke
02:36 Premiera
02:54 Vi sprašujete
03:50 Premiera: Vikend special
06:25 Biljana za vas
07:08 Kursadžije
07:52 Tikajmo se
08:16 Skrita kamera
08:51 Potegni ročno
08:54 Potegni ročno
08:57 Potegni ročno
09:06 Kursadžije
09:53 Šoping holičarke
11:02 Premiera
11:17 Vi sprašujete
12:13 Premiera: Vikend special
15:43 Biljana za vas
16:25 Tikajmo se
16:49 VIP soba
17:41 Kursadžije
18:28 Šoping holičarke
19:39 Premiera
19:54 Vi sprašujete
20:42 Pinkove Zvezdice all stars
22:12 Po moje
22:49 Biljana za vas
23:34 Tikajmo se
23:59 VIP soba
00:51 Kursadžije
01:38 Šoping holičarke
02:49 Premiera
03:04 Vi sprašujete
03:53 Pinkove Zvezdice all stars
05:22 Po moje
05:59 Biljana za vas
00:24 Kmetija: Tržnica
00:36 Kmetija: Nominacije
01:11 Kmetija: Pregled tedna
04:11 Kmetija: Izločanje
08:08 Kmetija: Izbor služabnikov
08:33 Kmetija: Tržnica
08:46 Kmetija: Nominacije
09:20 Kmetija: Pregled tedna
12:21 Kmetija: Izločanje
16:18 Kmetija: Izbor služabnikov
16:44 Kmetija: Tržnica
16:57 Kmetija: Nominacije
17:31 Kmetija: Pregled tedna
18:37 Kmetija: Izločanje
21:58 Kmetija: Izbor služabnikov
22:25 Kmetija: Tržnica
22:37 Kmetija: Nominacije
23:12 Kmetija: Pregled tedna
00:18 Kmetija: Izločanje
03:39 Kmetija: Izbor služabnikov
04:06 Kmetija: Tržnica
04:18 Kmetija: Nominacije
04:53 Kmetija: Pregled tedna
05:58 Kmetija: Izločanje
00:02 Vikend vizija
01:44 Dober večer, Srbija
02:38 Po moje
03:22 Zapelji me
04:30 Magazin IN
05:28 Ami G show
07:13 Dober večer, Srbija
08:37 Na kratko S.S.
08:38 Na kratko S.S.
08:41 Po moje
09:24 Zapelji me
10:32 Na kratko S.S.
10:33 Na kratko S.S.
10:35 Magazin IN
11:34 Vikend vizija
13:16 Na kratko S.S.
13:18 Na kratko S.S.
13:20 Dober večer, Srbija
14:15 Na kratko S.S.
14:16 Na kratko S.S.
14:18 Zapelji me
15:26 Na kratko S.S.
15:27 Na kratko S.S.
15:29 Ami G show
17:19 Na kratko S.S.
17:20 Na kratko S.S.
17:22 Vikend vizija
18:43 Dober večer, Srbija
19:29 Po moje
20:07 Na kratko S.S.
20:09 Na kratko S.S.
20:10 Žikina pisanica
22:36 Na kratko S.S.
22:37 Na kratko S.S.
22:39 Magazin IN
23:36 Na kratko S.S.
23:38 Na kratko S.S.
23:39 Ami G show
01:12 Vikend vizija
02:32 Dobro veče Srbijo
03:18 Ja to tako
03:57 Žikina Šarenica
00:00 Dnevnik TVSA
00:30 Središče Sarajeva
02:30 Oddaja o športu - Fair Play
03:00 Sarajevsko jutro
06:30 Dnevnik TVSA in vremenska napoved
07:00 Sarajevsko jutro
10:00 Novice TVSA
10:05 Tuja serija
11:10 Veseli vrtec
11:15 Spregovorimo o bosanščini
11:30 V dobri koži
12:00 Novice TVSA
12:05 Središče Sarajeva
13:05 Naša moč
13:30 Spregovorimo o bosanščini
13:35 Oddaja o športu - Fair Play
14:00 Dokumentarni program
14:30 Prijava
15:00 Novice
15:10 Polis
16:00 Središče Sarajeva
18:00 Sladko življenje mest: Palermo
18:30 Dnevnik TVSA in vremenska napoved
19:00 Izbor iz programa TVSA
20:00 Slovesno zasedanje Skupščine KS
21:00 Tuja serija
21:45 Novice TVSA
22:00 Razuzdanec
23:00 Glas Amerike
23:15 BBI Poslovni magazin
00:00 Dnevnik TVSA
00:30 Središče Sarajeva
02:30 Domovina lilij
03:30 Sarajevsko jutro
00:34 Pesem za vsakogar
00:36 Pustolovščine tedna
00:46 M2 matrice
00:52 M2 matrice
00:57 Madžarska himna
01:00 Dnevnik
01:15 Vreme
01:24 Dnevnik v angleščini
01:29 MMA - portret
02:23 Doverska cesta
03:45 Prvi ... na Madžarskem
04:07 Ženski pogovori
05:00 Dnevnik
05:15 Vreme
05:16 Dnevnik v angleščini
05:19 Dnevnik v nemščini
05:22 Ruski dnevnik
05:27 Dnevnik v kitajščini
05:30 Naš materni jezik
05:35 Doma sem!
05:40 Doma sem!
05:45 Doma sem!
05:50 Doma sem!
05:55 Pustolovščine tedna
06:05 M2 matrice
06:10 M2 matrice
06:16 Karpatska kronika
07:08 Madžarska kronika
07:34 Vsakdan
07:39 Vreme
07:42 Družinski krog
08:37 Narodna glasba
09:03 Narodna glasba
09:33 Glasba za dober tek
09:58 Glasba za dober tek
10:27 Pesem za vsakogar
10:30 Poročilo iz Rima: Vatikanski dnevnik
10:54 Za vas!
11:00 Srečanje
11:13 Ampak iskreno!
11:22 Lupina
12:48 Kontakti
13:00 Dnevnik
13:20 Vreme
13:25 Hrvaška kronika
13:56 Naš zaslon
14:26 Madžarski gospodar
14:59 ICF kajak-kanu: Evropske olimpijske kvalifikacije
15:52 Spomini
16:50 Družinski prijatelj
17:40 Vreme
17:49 Madžarske ženske
18:30 Vaša želja
19:01 Glasba za dober tek
19:27 Glasba za dober tek
20:00 Ivanovo delo
20:51 Sanje
21:00 Dnevnik
21:20 Vreme
21:22 V4 novice
21:29 Pariški penzioni
21:35 Ženski pogovori
22:27 Obtožba
23:49 Kontura
00:29 Pesem za vsakogar
00:32 Pustolovščine tedna
00:42 M2 matrice
00:48 M2 matrice
00:55 Madžarska himna
01:00 Dnevnik
01:15 Vreme
01:20 Dnevnik v angleščini
01:28 Ivanovo delo
02:13 Lupina
03:36 Sanje
03:42 Prvi ... na Madžarskem
03:57 Ženski pogovori
05:00 Dnevnik
05:15 Vreme
05:16 Dnevnik v angleščini
05:19 Dnevnik v nemščini
05:22 Ruski dnevnik
05:25 Dnevnik v kitajščini
05:28 Naš materni jezik
05:33 Doma sem!
05:38 Doma sem!
05:43 Doma sem!
05:48 Doma sem!
05:55 Pustolovščine tedna
00:15 «Собрались с мыслями». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
00:50 «Креативные индустрии». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
01:25 «Кот Шрёдингера». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
02:20 «Давай поженимся!». (16+)
03:00 «Время»
03:55 «По законам военного времени. Враг за спиной». Многосерийный фильм (12+)
04:45 «Доброе утро». Телеканал (0+)
08:00 Новости
08:20 «Модный приговор». Премьера. (0+)
09:10 «Жить здорово!». (16+)
10:00 Информационный канал (16+)
11:00 Новости
11:15 Информационный канал (16+)
14:00 Новости
14:15 «Давай поженимся!». Премьера. (16+)
15:05 «Мужское / Женское». (16+)
16:00 Информационный канал (16+)
17:00 Вечерние новости
17:40 «Спасибо за верность, потомки!». Премьера. Праздничный концерт (12+)
20:00 «Время»
21:00 «По законам военного времени. Враг за спиной». Премьера. Многосерийный фильм (12+)
22:00 «Большая игра». (16+)
23:00 «Свидетели Эйзенштейна». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
23:35 «Пусть не говорят, пусть читают». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
00:15 «Письма». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
00:55 «Жизнь замечательных». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
01:30 «Свидетели Эйзенштейна». ПОДКАСТ. ЛАБ (16+)
02:05 «По законам военного времени. Враг за спиной». Многосерийный фильм (12+)
03:00 «Время»
04:00 Новости
04:10 «День Победы». Праздничный канал
00:00 Дежурный по Нью-Йорку (Дежурный по Нью-Йорку), Россия
01:00 Порт (Порт), Драма, Детектив, Россия
02:00 Порт (Порт), Драма, Детектив, Россия
03:00 Земля. Гид для путешественников (Земля. Гид для путешественников), Россия
03:45 За порогом (За порогом), Россия
04:00 Дежурный по Нью-Йорку (Дежурный по Нью-Йорку), Россия
05:00 За порогом (За порогом), Россия
05:30 Дробышевский. Человек разумный (Дробышевский. Человек разумный), Биография, Исторический, Россия
06:00 Вы держитесь (Вы держитесь), Россия
07:00 Мультфильмы (Мультфільми)
08:00 Большой ньюзток (Большой ньюзток), Россия
09:00 Сквозной эфир. Америка (Сквозной эфир), Россия
10:00 Американские истории (Американские истории), Биография
10:30 Редакция (Редакция), Россия
11:30 На пальцах (На пальцах), Россия
12:00 Новости (Новости), Россия
12:30 Дробышевский. Человек разумный (Дробышевский. Человек разумный), Биография, Исторический, Россия
13:00 Земля. Гид для путешественников (Земля. Гид для путешественников), Россия
13:45 За порогом (За порогом), Россия
14:00 Новости (Новости), Россия
14:30 Это не фрейд (Это не фрейд), Биография, Россия
15:15 Is stories (Is stories), Исторический, Россия
16:00 Новости (Новости), Россия
16:30 Склифосовский (Склифосовский), Драма, Россия
17:30 Склифосовский (Склифосовский), Драма, Россия
18:30 900 секунд (900 секунд), Россия
18:45 Новости Израиля (Прогулки по Израилю)
19:00 Большой ньюзток (Большой ньюзток), Россия
20:00 Вы держитесь (Вы держитесь), Россия
21:00 Легенда (Легенда), Биография, Россия
22:00 Сквозной эфир. Америка (Сквозной эфир), Россия
23:00 Что-то не так (Что-то не так), Россия
00:00 Дежурный по Нью-Йорку (Дежурный по Нью-Йорку), Россия
01:00 Склифосовский (Склифосовский), Драма, Россия
02:00 Склифосовский (Склифосовский), Драма, Россия
03:00 Земля. Гид для путешественников (Земля. Гид для путешественников), Россия
03:45 За порогом (За порогом), Россия
04:00 Дежурный по Нью-Йорку (Дежурный по Нью-Йорку), Россия
05:00 Американские истории (Американские истории), Биография
05:30 Удивительные твари (Удивительные твари), О природе, Россия
00:00 Zbirka receptov
00:50 Roka na roki
01:35 Nočna straža
02:00 Tradicionalne jedi
03:30 Kuhamo z Antonom Arensom
04:05 Primestne vile. Zgodovina kuhanja
05:10 Vojna romanca
06:40 Zorge
14:00 Tula - Tokarev
00:00 Zbirka receptov
00:50 Roka na roki
01:35 Nočna straža
02:00 Tradicionalne jedi
03:30 Kuhamo z Antonom Arensom
04:30 Primestne vile. Zgodovina kuhanja
05:30 Zbirka receptov
00:15 Vladimir Etuš
01:10 Po vrstnem redu
02:05 Po mojem spominu
02:55 Vloge so izpolnjene
04:00 Gledajoč noč
04:40 Sam z vsemi
05:30 Življenje kot v filmu
06:00 Agent za nacionalno varnost
09:45 Policaji. Kronike oddelka za raziskovanje umorov
16:00 Vojne policistov
19:40 Sila, ki ubija
00:15 Rolan Bikov: "Jaz se vas, bedakov, ne bom odkrižal ..."
01:10 Po vrstnem redu
02:05 Po mojem spominu
02:55 Vloge so izpolnjene
04:00 Gledajoč noč
04:40 Sam z vsemi
05:30 Življenje kot v filmu
01:07 Ekskluziv
01:32 Izzovi pustolovščino
02:09 Urgentni center
02:57 Igra usode
03:37 Ne boste verjeli
04:07 Eksploziv
04:42 Zmagovalec
05:05 Izdaja
06:03 Mala laž
06:32 Ekskluziv
06:55 Jutro
11:10 TV prodaja
11:25 Mala laž
12:04 Igra usode
13:00 Poročila
13:10 150 minut
14:00 Poročila
14:10 150 minut
15:00 Poročila
15:10 150 minut
16:00 Izdaja
17:03 Ekskluziv
17:29 Zmagovalec
18:00 Poročila
18:58 Urgentni center
20:00 Igra usode
20:54 Delovna akcija s Tamaro
22:27 Exkluziv Night
23:27 Ekskluziv
23:50 Nancy Drew
01:40 Urgentni center
02:31 Igra usode
03:11 Delovna akcija s Tamaro
04:18 Eksploziv
04:50 Zmagovalec
05:12 Izdaja
00:42 Štoperica
01:06 TV Čorba
01:24 Exploziv
01:56 Radna akcija
02:43 Uz kafu sa...
03:20 Exkluziv
03:38 Exploziv
04:10 Mala supruga
04:50 Lagalica
05:19 TV Čorba
05:36 Štoperica
06:00 Lagalica
06:24 TV Čorba
06:42 Mala supruga
07:22 Uz kafu sa...
07:59 TV Čorba
08:16 Exkluziv
08:36 Exploziv
09:16 Tate
09:57 Lagalica
10:21 Exkluziv
10:45 Radna akcija
11:37 Štoperica
12:01 Jutro
14:51 Lagalica
15:15 TV Čorba
15:34 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
16:34 Uz kafu sa...
17:13 TV Čorba
17:31 Exkluziv
17:51 Exploziv
18:23 Radna akcija
19:10 Uz kafu sa...
19:50 Tate
20:32 Lagalica
20:56 TV Čorba
21:14 Exkluziv
21:33 Exploziv
21:59 Mala supruga
22:42 150 minuta
00:38 Štoperica
01:02 TV Čorba
01:21 Exploziv
01:45 Radna akcija
02:32 Uz kafu sa...
03:09 Exkluziv
03:27 Exploziv
03:52 TV Čorba
04:10 Mala supruga
04:51 Lagalica
05:15 TV Čorba
05:35 Štoperica
00:00 Mamilarji
01:00 Očkoti
01:45 Tako rekoč mrtev
02:30 Blokada
04:15 Očkoti
05:00 Delovna akcija
05:30 Mamilarji
06:30 Očkoti
07:30 Resnice in laži
08:15 Biostile - vaše zdravje, naša skrb
08:30 Skrita kamera
09:00 Delovna akcija
10:00 Napačen človek
11:00 Blokada
12:55 Prijatelji
13:15 Resnice in laži
14:00 Delovna akcija
15:00 Skrita kamera
15:30 Jaz nisem junak
17:10 Napačen človek
18:20 Prijatelji
19:00 Tako rekoč mrtev
20:00 Smrtonosna grožnja
22:00 Škorpijonov rep
00:00 Mamilarji
01:00 Očkoti
01:45 Tako rekoč mrtev
02:30 Smrtonosna grožnja
04:15 Očkoti
05:00 Delovna akcija
05:30 Mamilarji
00:04 Mala supruga
00:44 Kolo sreće
01:25 Granica
02:59 TV Čorba
03:19 TV Čorba
03:38 TV Čorba
07:55 Porodične tajne
08:42 Kolo sreće
09:23 Radna akcija
10:13 Korak po korak
10:37 Granica
12:12 Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
13:12 TV Čorba
13:32 TV Čorba
13:53 TV Čorba
14:13 Kolo sreće
14:56 Porodične tajne
15:46 Tate
16:30 Korak po korak
17:30 Radna akcija
18:30 Mala supruga
19:30 Tate
20:30 Ubiti Kejna
22:15 Kolo sreće
23:15 Porodične tajne
23:54 Mala supruga
00:34 Kolo sreće
01:15 Ubiti Kejna
02:26 TV Čorba
02:47 TV Čorba
03:07 TV Čorba
00:34 Sulejman Veličanstveni
01:29 Strasti Toskane
02:11 Strasti Toskane
03:00 Exkluziv
03:18 Recept za ljubav
03:59 Recept za ljubav
04:42 Ljubav u okovima
05:27 Exkluziv
05:45 Žrtve ljubavi
06:30 Exkluziv
06:48 Recept za ljubav
07:31 Recept za ljubav
08:16 Ljubav u okovima
09:12 Žrtve ljubavi
09:59 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
10:14 Zaljubljeni neženja
11:05 Zaljubljeni neženja
11:59 Strasti Toskane
12:59 Strasti Toskane
13:53 Ljubav u okovima
14:47 TV prodaja - Telestar
15:03 Sulejman Veličanstveni
16:01 Sulejman Veličanstveni
17:01 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
17:17 Žrtve ljubavi
18:13 Strasti Toskane
19:14 Recept za ljubav
20:09 Recept za ljubav
21:03 Zaljubljeni neženja
21:58 Zaljubljeni neženja
22:54 Ljubav u okovima
23:50 Sulejman Veličanstveni
00:45 Sulejman Veličanstveni
01:39 Strasti Toskane
02:30 Strasti Toskane
03:14 Exkluziv
03:32 Recept za ljubav
04:14 Recept za ljubav
04:56 Ljubav u okovima
05:41 Žrtve ljubavi
02:00 Izložba
02:15 Odjava programa
06:59 Napovednik
07:00 TV izložba
07:30 Serbus Zagreb
08:00 Zagrebancija
08:30 Vsakdanjik
09:30 TV izložba
10:00 S pesmijo te kličem
13:00 Hrana in vino
13:30 Moda XL
14:30 Moda XL
15:30 TV izložba
16:00 Človek in zdravstvena kultura
17:00 Panorama občine Zagreb
17:30 TV izložba
18:00 Minute za zdravje
18:30 Serbus Zagreb
18:55 Info
19:00 Zagrebancija
19:30 Izložba
20:05 Vsakdanjik
21:00 Izberite zdravje
22:00 Zaodrje
22:30 TV izložba
22:50 Ob koncu dneva
23:00 Zlata zora
02:00 TV izložba
02:15 Odjava programa
09:00 TV prodaja
11:20 Glasba
13:00 Pisani svet
16:50 TV prodaja
18:10 Utrip vesolja
20:15 Varuhinje zgodb
21:20 Ura za zdravje
02:00 Videostrani, TV-prodaja
02:05 Glasbeni kanton
02:15 Konec programa
06:40 Glasbeni kanton
06:50 Spomini
06:55 TV-izložba
07:10 Dalmatinski koledar
07:15 Brez pardona
08:10 TV-izložba
08:25 Videostrani
08:30 Novice Televizije Jadran
09:00 TV-izložba
09:15 Videostrani
09:25 Spomini
09:30 Dalmatinski koledar
09:35 Zdravi bili Dalmacijo
10:15 Videostrani
10:20 TV-izložba
10:50 Eko forma
11:15 Videostrani
11:20 Zlata dolina
11:50 V dobri kondiciji
12:15 Glasbeni kanton
12:25 TV-izložba
12:40 Videostrani
12:45 Argumenti
13:40 TV-izložba
13:55 Misel sveta
14:35 TV-izložba
14:50 Dalmatinski koledar
14:55 Auto moto nautic vision
15:30 Brez pardona
16:30 Izberite zdravje
17:30 Novice Televizije Jadran
18:05 Kronika mesta Kaštel
18:20 Kronika mesta Omiš
18:30 Z resnico do cilja
19:30 Novice Televizije Jadran
20:05 Izberite zdravje
21:00 Pregled
21:35 Show On By Nandi
22:10 Time out
23:00 Zapisano v zvezdah
02:00 Videostrani, TV-prodaja
02:05 Glasbeni kanton
02:15 Konec programa
00:00 TV prodaja
01:00 TV prodaja
01:15 Glasba
01:30 TV prodaja
01:45 Glasba
02:00 Hitre novice
02:05 Jutro na Z1
04:05 Kolumnistični dnevnik
04:35 V dobri kondiciji
05:05 Bujica
06:05 Zoom
07:00 Glasbena cona
07:15 Dotik
07:45 Napoved programa
08:00 Jutro na Z1
10:00 TV prodaja
10:15 Glasba
10:20 TV prodaja
10:35 Glasbena cona
10:45 Argumenti
11:25 TV prodaja
11:40 Pokojnina
12:10 Rotor
12:55 Glasba
13:20 Zoom
14:15 Glasba
14:20 Avtoservis
15:00 DemoKroacija
16:30 TV prodaja
16:45 Glasba
16:50 Ura za zdravje
17:35 Glasba
17:40 TV prodaja
17:55 Glasba
18:00 ZIP
18:30 Glasba
18:35 TV prodaja
18:50 TV prodaja
19:05 Županijski periskop
19:30 Glasba
19:35 TV prodaja
19:50 Poudarek dneva
19:55 Glasbena cona
20:05 Bujica
21:05 TV prodaja
21:20 Ton, slika, politika
21:30 Zoom
22:25 Glasba
22:30 Z druge strani
23:00 Norih 9
23:30 ZIP
00:00 TV prodaja
00:15 Glasba
00:30 TV prodaja
00:45 Glasba
01:00 TV prodaja
01:15 Glasba
01:30 TV prodaja
01:45 Glasba
02:00 Hitre novice
02:05 Jutro na Z1
03:55 Glasbena cona
04:00 Branilci danes
04:25 Glasba
04:30 Zoom
05:25 Glasba
05:30 Glasbena ordinacija
00:00 Astrovizija
01:00 Gremo na burek
03:00 Poročila
03:20 Makedonija prepeva
05:20 Dokumentarni program
06:30 Dokumentarni program
07:00 Gremo na burek
09:00 Makedonija prepeva
11:00 Vaš termin
12:00 Zbujanje z Julijo
14:00 Poročila
14:15 Osebnosti in dela
15:05 Dokumentarna nadaljevanka
15:41 Pozabljene vasi
16:25 Prabesede
17:15 S svoje plati
18:00 Poročila
18:30 Lovsko oko
19:25 Dokumentarni program
20:00 Gremo na burek
22:00 Poročila
22:20 Vaš termin
23:25 Dokumentarna nadaljevanka
00:00 Dokumentarni program
01:00 Gremo na burek
03:00 Poročila
03:20 Makedonija prepeva
05:20 Prabesede
00:00 Dva moža in pol
00:30 Dva moža in pol
01:00 Ivanovi proti Ivanovim
01:30 Mala soproga
02:00 Štoparica
02:30 Let nad kukavičjim gnezdom
04:30 Resnice in laži
05:30 Vice
06:09 Resnice in laži
06:54 Štoparica
07:23 Pingvini z Madagaskarja
07:46 Kung fu panda
08:11 Glasna hiša
08:35 Spuži Kvadratnik
08:58 Spuži Kvadratnik
09:22 Spuži Kvadratnik
09:45 TV prodaja
10:00 Popoln recept
10:30 Rad bi ti povedal
12:00 Poročila na B92
12:31 Resnice in laži
13:22 Majhna zgodovina Srbije
13:27 TV prodaja
13:42 Majhna zgodovina Srbije
13:50 Štoparica
14:19 Kolo sreče, zatemnitev
15:06 Mala soproga
16:00 Poročila na B92
17:00 Fokus
17:36 Pridi včeraj
18:08 Štoparica
18:45 Poročila na B92
19:03 Majhna zgodovina Srbije
19:09 Ivanovi proti Ivanovim
19:48 Dva moža in pol
20:18 Dva moža in pol
20:45 Poročila na B92
21:00 Casablanca
23:02 Poročila na B92
23:17 Športni pregled
23:28 Dva moža in pol
23:59 Dva moža in pol
00:23 Ivanovi proti Ivanovim
00:53 Mala soproga
01:45 Kolo sreče, zatemnitev
02:29 Casablanca
04:07 Vice
04:45 Resnice in laži
05:27 Vice
00:50 Nezvesta
01:50 Usode
02:20 Svetovalec
02:55 Poroka za milijon evrov
03:55 Ženitno posredovanje
04:30 Zgodnje jutro
05:45 Poročila
06:00 Dobro jutro, Srbija
10:45 Ženitno posredovanje
11:40 TV prodaja - Biostile
11:55 Poročila
12:00 Ženitno posredovanje
12:50 Zapeljivec
13:40 Moja družina
14:30 Telemaster
14:45 Po kosilu
17:20 Telemaster
18:00 Začetna stran
18:35 Ženitno posredovanje
19:30 Bingo
20:00 Aktualni dogodki
21:00 Cirilica
23:00 Zapeljivec
23:55 Moja družina
00:50 Nezvesta
01:50 Usode
02:20 Svetovalec
02:50 Po kosilu
03:50 Ženitno posredovanje
04:30 Zgodnje jutro
05:45 Poročila
00:00 Astrologija
08:00 Srbska vrata
09:00 Hrana in vino
10:00 Karmelita
14:50 Marketing
15:00 Glasbene želje
17:20 Kaj delate?
17:50 Hrana in vino
18:30 Dokaz o nastanku
19:30 Dnevnik
20:10 Srbija in svet
21:00 Karmelita
22:00 VOA: Glas Amerike
22:30 Marketing
00:00 Astrologija
00:00 Informer
00:20 Čašica razgovora
02:20 Gorka osveta
04:05 Pogled
04:55 Seki JO Muzički Alibi
06:15 Tom i Džeri
06:20 Informer
07:00 Fokus auto
07:15 ART nedeljnik
07:40 Glasno i jasno
08:40 Klub šampiona
09:10 TV Prodaja
09:40 Zapisi
10:00 Čašica razgovora
12:05 TV Prodaja
12:20 Gorka osveta
13:15 Vesti dana
13:30 Biznis
13:35 Sport
13:40 Hipokrat - Ortosmedic
14:00 Pogled
15:00 Srbija on line
17:00 #Niš
17:30 Informer
18:00 Sport
18:10 DirektNi
19:00 Zapisi
19:20 Atlas
20:00 Polarotor
21:10 Priče s juga
21:40 Sport
22:00 Šampanjac sa Jasminom Anom
23:00 Time out
23:30 Porodične tajne
00:15 Informer
00:25 Čašica razgovora
02:25 Gorka osveta
04:10 Polarotor
05:10 DirektNi
05:50 Ni crno ni belo
01:00 Istina o...
02:00 Polarotor
02:45 Ženska posla sa Ninom
03:30 Ni crno ni belo
04:00 Čašica razgovora
06:10 Istina o...
07:10 Tom i Džeri
07:15 Muzički program
09:30 Tom i Džeri
09:40 Muzički program
01:00 Klub šampiona
02:00 Šampanjac sa Jasminom Anom
03:00 Klub šampiona
04:00 Čašica razgovora
00:30 SMS pozdravi in čestitaj
01:00 Info Media
01:15 SMS pozdravi in čestitaj
03:00 Info Media
03:15 SMS pozdravi in čestitaj
04:00 Vrnitev v domovino
05:00 SMS pozdravi in čestitaj
08:00 Jutranji program
10:00 Oglasi
10:15 SMS pozdravi in čestitaj
11:00 Oglasi - zdravi in lepi
11:05 SMS pozdravi in čestitaj
12:00 Oglasi
12:05 SMS pozdravi in čestitaj
14:00 Interaktivni program
16:00 Glasbeni premor - Pesmi objavljene v "Melodiji"
16:15 Oglasi
16:30 SMS pozdravi in čestitaj
17:00 Info Media
17:15 SMS pozdravi in čestitaj
18:00 Oglasi
20:00 Info Media
20:05 SMS pozdravi in čestitaj
20:30 Vrnitev v domovino
22:00 Info Media
22:05 Oglasi
22:10 SMS pozdravi in čestitaj
22:30 Interaktivni program
00:30 SMS pozdravi in čestitaj
01:00 Info Media
01:15 SMS pozdravi in čestitaj
03:00 Info Media
03:15 SMS pozdravi in čestitaj
04:00 Vrnitev v domovino
05:00 SMS pozdravi in čestitaj
00:00 Dnevna maša
01:00 Rožni venec čaščenja in oddolžitve
01:30 Iskanje
02:00 Razmišljanja matere Angelike
03:00 Poklican si
03:30 Ob vodstvu angelov
04:00 Svetniki proti prevarantom
04:30 Iz srca, z materjo Angelico
05:00 Knjižni izbor Ewtn
05:30 Bob in Penny Lord predstavljata
06:00 Rožni venec iz svete dežele
06:30 Rožni venec sv. Mihaela
07:00 Obljuba: Rekla sva da za vedno
07:30 Avtentična učenost
08:00 V iskanju Shakespeara
08:30 Novice na EWTN
09:00 O gosplu
09:15 Avdienca pri Svetem očetu
10:15 Regina Caeli s sestrami naše gospe angelov
10:30 Poklican si
11:00 Življenje na skali
11:30 Zdravniki cerkve
12:00 Ewtn na prizorišču
13:00 Angelus z Materjo Angeliko in nunami samostana Naše Gospe angelov
13:05 Razmišljanja z Leom Cliffordom
13:15 Litanija svetega Jožefa
13:30 Rožni venec z materjo Angelico
14:00 Dnevna maša
15:00 Rožni venec v Lurdu
15:30 Pozdravljena Sveta Kraljica
16:00 Rožni venec Božjega usmiljenja
16:20 Češčenje iz Ewtn kapelice
16:30 Skupina Cat Chat: Lekcija o vztrajnosti in zaupanju v Boga
17:00 Svetovni rožni venec
17:30 Ženske milosti
18:00 EWTN novice: Poglobljeno
19:00 Dnevna maša
20:00 Poklican si
20:30 Rožni venec za otroke
21:00 Razmišljanja matere Angelike
22:00 Novice na EWTN
22:30 Vera in šport
23:00 Pozabljena dediščina
23:30 Ker je Bog tako ljubil svet
00:00 Dnevna maša
01:00 Rožni venec čaščenja in oddolžitve
01:30 Pozdravljena Sveta Kraljica
02:00 Ewtn v živo
03:00 Poklican si
03:30 Ob vodstvu angelov
04:00 Ikone
04:30 Potovanje domov z Bearom Woznickom
05:00 Avdienca pri Svetem očetu