TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
woensdag
27-03-24
donderdag
28-03-24
vrijdag
29-03-24
zaterdag
30-03-24
zondag
31-03-24
maandag
01-04-24
dinsdag
02-04-24
03-27
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Ridiculousness
00:25 Ridiculousness
00:55 Ridiculousness
01:20 Ridiculousness
01:50 Ex on the Beach
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:05 MTV Cribs
09:35 Teen Mom OG
10:25 Teen Mom OG
11:20 Teen Mom OG
12:10 Catfish: The TV Show
13:05 Catfish: The TV Show
14:00 Catfish: The TV Show
14:55 Catfish: The TV Show
15:50 Catfish: The TV Show
16:40 Ridiculousness
17:05 Ridiculousness
17:35 Ink Master
18:25 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
18:55 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:20 Catfish: The TV Show
20:10 Caught in the Act: Unfaithful
21:05 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 The Challenge
23:20 MTV Cribs
23:50 MTV Cribs
00:20 Ridiculousness
00:50 Ridiculousness
01:15 Ridiculousness
01:45 Ex on the Beach
02:25 M is for Music
02:30 M is for Music
02:55 Chillout Zone
04:00 Perfect Pop Hits: Ladies Edition!
07:00 Non-Stop Y2ks!
09:00 Hits on Shuffle!
14:00 Supermassive Rock Anthems!
15:00 Non-Stop Y2ks!
20:00 Rap & R'n'B Jamz
21:00 Hits Don't Lie
03:00 We Belong Together! Classic Collabs
04:00 Non-Stop Y2ks!
02:55 2023 MTV Video Music Awards
03:40 MTV Video Music Awards 2023
03:45 MTV Video Music Awards 2023
08:00 MTV Top 20
12:00 2023 MTV Video Music Awards
12:45 MTV Video Music Awards 2023
16:00 MTV Top 20
20:00 MTV World Stage
20:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
00:00 MTV Top 20
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
18:30 Dinner Time
20:00 00s Heroes
22:00 Rock On
23:00 Metal Madness
00:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Platenbazen
00:15 Platenbazen
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Lindo Duvall
14:00 Mark Labrand
16:00 De 538 Middagshow
19:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Platenbazen
00:45 Platenbazen
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Nachtklup
06:01 Ook goeiemorgen
09:03 Muziek terwijl u werkt
10:00 Koffietijd
12:01 Muziek bij de lunch
14:00 Hits uit zee
16:01 Alle remmen los
18:00 Jukebox
19:00 LX Classics
20:02 ABTT Non Stop
21:01 Freakolympics
22:02 Herinnert u zich deze nog?
23:02 De Nacht Wacht
00:00 Nachtklup
00:01 Nachtklup
00:51 Junior Jack and Kid Creme: Defected at Pacha - Ibiza (Spain)
01:34 Ricardo Villalobos ----- Sunwaves (Romania)
02:31 Q DeRHINO: Island Of Your Dreams - Ibiza
02:53 BLOND:ISH B2B YokoO
03:56 Steve Lawler: Space Opening Fiesta
04:55 Andhim: Pacha On Air - Munich (Germany)
06:59 Mark Knight ----- Solar Dance Arena (Bulgaria)
08:03 Marc Maya and Matthew Hoag ----- Elrow Barcelona (Spain)
09:06 Patterns On Air Presents: Fur Coat at Rocacorba (Spain)
10:39 Away to: Byblos with Colyn - By Late Knights and Creative State - Beirut (Lebanon)
11:56 Chromat: Freunde Legen Auf Rooftop - Cologne (Germany)
13:29 Away To: Rüdersdorf with Oliver Huntemann - By Late Knights and Creative State
14:37 Carl Cox: Time Warp - Mannheim (Germany)
15:41 Darse: Ex NATO Base (Italy)
17:10 UMEK: Space - Ibiza (Spain)
18:05 Einmusik: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
19:15 Rose Ringed: Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
21:17 Ricardo Villalobos and Luciano: Love Family Park
21:47 c954: Jiggler Ritter Butzke-on-tour
22:52 M.A.N.D.Y: Click Invites Get Physical: Amsterdam
23:41 Nic Fanciulli: Space Ibiza
00:47 Erika Krall: Radio Intense - Tel Aviv (Israel)
02:05 Armin van Buuren: UNTOLD Festival 2023
03:39 Joe T Vannelli: Villa Emo Vedelago - Treviso (Italy)
04:44 James Zabiela ----- We Love Space Closing Party - Ibiza (Spain)
05:47 Nicole Moudaber: Loveland Festival - Amsterdam (Netherlands)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Wagner: Das Rheingold
02:37 Abbado dirigeert Mahler en Schönberg
04:24 Beethoven - Symfonie Nr. 2 & Symfonie Nr. 7
05:47 Schleiermacher - Relief for Orchestra
06:00 Beethoven - Vioolconcert, Opus 61
06:53 An Evening With Gabriela Montero
08:13 J. S. Bach - Muziek voor luit
09:18 CMIM
10:02 Brahms: Symfonie Nr. 1, Op. 68
10:57 Schubert - Piano Trio No. 2, Op. 100, D. 929
11:48 The 12 Cellists: Documentary
12:46 Schumann - Sinfonische Etüden, Op. 13
13:14 Classica Spotlight
14:00 Mozartconcert vanuit Salzburg
15:52 Schumann - Symfonie Nr. 1, Op. 38
16:30 Ice Dance: Sleeping Beauty
18:19 Nelsons en Opolais spelen Dvořák
20:00 Summertime at the Domaine Forget
20:16 Classica Spotlight
20:30 Gala vanuit Berlijn 2009
22:17 Mozart, Mendelssohn en Gershwin voor twee piano's
23:14 Villa-Lobos
23:35 Classica Spotlight
00:00 Purcell: King Arthur
01:44 Europa Konzert 2004 - Athene
03:30 Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
04:48 Wagner - Ouverture uit Der fliegende Holländer
04:59 Classica Spotlight
00:00 Edina Mokus: WOMEX 2018
00:56 Ibrahim Maalouf - In de voetsporen van Hildegard
02:00 Django's Children
03:03 Paradox Live
03:31 Carla Bley Sextet Live at Estival Lugano 1986
04:20 The Paris Reunion Band
05:21 Seine Sessions
05:54 The Morgenland Festival
06:41 Djazz Clips
07:00 John Lewis - Paris, France
07:59 Burton & Ozone - Münchner Klaviersommer
08:55 DJAZZ Portrait
09:05 Belgium Sessions
09:46 Djazz Clips
10:01 La Mambanegra - Music Meeting Festival 2018
11:34 Al McKay's Earth, Wind and Fire Experience - Jazzwoche Burghausen
12:37 InJazz 2019
13:13 Karen Mantler and Her Cat Arnold: Get The Flu
13:43 Djazz Clips
14:00 Jazzahead!
14:37 DJAZZ Portrait
14:47 Paradox Live
15:19 DJAZZ Portrait
15:27 Blue Note: A Story of Modern Jazz - Part I
16:26 Mont Saint-Michel: Steve Grossman and Peter King
18:09 John Coltrane: Live in Comblain-la-Tour
18:49 A Perfect Combination's Tribute To Quincy Jones
19:41 Frank Paavo Quintet feat. Joris Teepe - Café Miles
20:35 Djazz Clips
21:00 Ray Charles live at North Sea Jazz
21:33 Aki Rissanen Trio at Jazzclub Unterfahrt, Munich
23:14 Djazz Clips
00:00 Hypnotic Brass Ensemble - Jazzwoche Burghausen
01:05 Maceo Parker and Roots Revisited
02:06 The Most Exciting Woman in the World: Eartha Kitt
03:10 Woody Herman's Swinging Herd live in England 1964
04:08 A Perfect Combination's Tribute To Neo Soul
04:57 Stan Getz: Jazz Greats
00:00 Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini: Cavalieri
01:42 Mignon by Ambroise Thomas at the Opéra Royal de Wallonie-Liège
04:35 Accident: A Family Portrait
05:06 Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Beethoven's Piano Concerto No. 5
05:48 Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Mozart's Piano Concerto No.23
06:16 Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Mozart's Piano Concerto No.19
06:55 Bizet : Les pêcheurs de perles, Capitole de Toulouse
08:55 György Ligeti: Piano Concerto
10:00 Cleveland orchestra, franz welser-möst, simon keenlyside
11:45 Europakonzert 2019: Daniel Harding and the Berlin Philharmonic Orchestra
13:30 Mitten
14:23 Misteria Paschalia 2019: Sacred Works by Antonio Nola
15:21 Intermezzo
16:05 Christophe Rousset Conducts Bach's St. Matthew Passion
18:59 Hammer by Alexander Ekman
20:30 La Forza del destino door Verdi vanuit de Opéra Royal de Wallonie-Liège
23:40 Avishaï Cohen : New Morning
01:00 Mario Canonge Trio : Live au New Morning
01:45 Sylvain Luc : Live au New Morning
02:38 Intermezzo
03:00 Falstaff by Verdi at the Opéra de Lille
05:12 Rafael Riqueni, Nerja: Chaillot, Théâtre national de la Danse
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden