TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
donderdag
28-03-24
vrijdag
29-03-24
zaterdag
30-03-24
zondag
31-03-24
maandag
01-04-24
dinsdag
02-04-24
woensdag
03-04-24
03-28
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 NOS Journaal
00:20 De Avondshow met Arjen Lubach
00:52 Op1
01:55 NOS Journaal
02:22 EenVandaag
02:49 NOS Journaal met gebarentaal
03:20 NOS Journaal
03:40 NOS Journaal
05:51 Nederland in Beweging
06:07 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:41 NOS Journaal
06:46 NOS Journaal
06:51 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:11 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:39 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:11 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:38 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:13 Goedemorgen Nederland
09:30 NOS Journaal
09:39 Goedemorgen Nederland
10:00 NOS Journaal
10:14 Nederland in Beweging
10:30 MAX Geheugentrainer
10:45 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:15 Tijd voor Max
12:00 NOS Journaal
12:15 Ongehoord Nieuws
13:00 NOS Journaal
13:21 Ongehoord Nieuws
14:00 NOS Journaal
14:17 NOS Journaal
14:27 NOS Journaal
14:38 NOS Journaal
15:00 NOS Journaal
15:23 Op1
16:27 De Avondshow met Arjen Lubach
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:09 Tijd voor Max
17:56 Politieke Partijen
17:57 Politieke Partijen
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:17 EenVandaag
18:48 NOS Sportjournaal
19:03 Sophie & Jeroen
19:58 Vooruitblik The Passion
20:00 NOS Journaal 20.00 uur
20:34 The Passion
22:16 De Avondshow met Arjen Lubach
23:05 Op1
00:06 NOS Journaal
00:26 De Avondshow met Arjen Lubach
00:28 De Avondshow met Arjen Lubach
01:17 Op1
02:19 NOS Journaal
02:47 EenVandaag
03:13 NOS Journaal met gebarentaal
03:42 NOS Journaal
04:02 NOS Journaal
05:52 Nederland in Beweging
00:43 Nieuwsuur
04:30 Suhoor Stories
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:15 Tijd voor Max
08:00 BinnensteBuiten
08:40 MAX Geheugentrainer
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:15 Nederland in Beweging
09:35 Nieuwsuur
10:20 Noord-Zuid-Oost-West
11:00 BinnensteBuiten
11:30 De Geknipte Gast
12:00 NOS Journaal
12:15 Kook mee met MAX
12:35 NOS Journaal
13:00 NOS Journaal
13:22 Socutera
13:25 Geef om je hersenen
14:30 Kruispunt
15:05 De verwondering
15:40 NOS Journaal
16:00 NOS Journaal
16:08 Socutera
16:10 Kook mee met MAX
16:25 Per Seconde Wijzer
16:57 Politieke Partijen
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:10 Downton Abbey
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:15 NOS Journaal Regio
18:30 Noord-Zuid-Oost-West
19:10 BinnensteBuiten
19:50 Per Seconde Wijzer
20:25 Pointer
20:55 Focus
21:30 Nieuwsuur
22:20 2Doc
00:00 De Nachtzoen
00:15 Nieuwsuur
00:17 Nieuwsuur
01:06 Ongehoord Nieuws
01:46 Ongehoord Nieuws
02:12 Nieuwsuur
04:30 Suhoor Stories
00:45 First Dates
01:35 De rijdende rechter
02:10 Over mijn lijk
03:00 De slimste mens
03:40 BinnensteBuiten
04:15 Per Seconde Wijzer
04:40 Kook mee met MAX
05:00 Vroeg!
06:00 NOS Radio 1 Journaal
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:10 NOS Radio 1 Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentaal
07:35 NOS Radio 1 Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentaal
08:10 NOS Radio 1 Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentaal
08:35 NOS Radio 1 Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:10 NOS Radio 1 Journaal
09:30 Spraakmakers
11:30 Sven op 1
12:00 De Nieuws BV
13:30 Bureau Buitenland
14:00 Villa VdB
15:30 Geld of je leven
16:00 RegioNed
16:15 De slimste mens
16:55 BinnensteBuiten
17:30 Per Seconde Wijzer
17:55 Kook mee met MAX
18:15 First Dates
19:00 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
19:20 De slimste mens
20:00 NOS Journaal met gebarentaal
20:25 Nu te Zien!
20:30 The Passion
22:05 Flikken Maastricht
22:50 Heer & Meester
23:40 Flikken Maastricht
00:25 First Dates
01:15 De rijdende rechter
01:55 De Geknipte Gast
02:10 Muziekmonument: Op zoek naar de essentie - De muze van Frank Boeijen
03:10 De slimste mens
03:50 BinnensteBuiten
04:25 Per Seconde Wijzer
05:00 Vroeg!
01:15 Groenteman op zondag
02:05 Makers van Morgen
02:35 The Story of Film: An Odyssey
03:40 3voor12 presenteert..
04:40 Kleuren van Caspers
05:15 Verder kijken met Caspers
05:35 Delikado
07:10 The Art of Architecture
07:50 This Is Pop
08:30 Isle of Wight Festival 2021
10:00 Podium Witteman extra
10:50 Everything: The Real Thing Story
12:25 United Nations of Dance
13:20 The Live Revival
14:05 Podium Dans
14:40 Art Rocks
15:05 The Jump
16:30 De wereld rond met boeken
17:00 Back to North Sea Jazz
18:05 Countdown Special
18:50 Queen - Live At Milton Keynes
19:45 Where the Wild Men Are With Ben Fogle
20:25 Transkids
22:10 Europe Revealed
23:00 Vrije Geluiden sessies
23:35 New Generation
00:00 DocTalks
00:20 New Generation in concert
01:15 Podium Witteman extra
02:10 Adaptation
04:00 The Story of Film: An Odyssey
05:05 Everything: The Real Thing Story
01:03 RTL Boulevard
01:48 Tommy Teleshopping
02:03 Tommy Teleshopping
05:47 Teleshop 4: DeDagDat
05:57 Editie NL
06:13 Editie NL
06:30 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:36 RTL Weer 06:30
06:45 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:52 RTL Weer 06:30
07:00 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:10 RTL Weer 07:00
07:15 RTL Nieuws - 07:15
07:25 RTL Weer 07:15
07:30 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:40 RTL Weer 07:00
07:45 RTL Nieuws - 07:15
07:55 RTL Weer 07:15
08:00 RTL Nieuws - 08:00 uur
08:12 RTL Weer 08:00
08:20 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:32 RTL Weer 08:20
08:40 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:52 RTL Weer 08:20
09:00 RTL Nieuws - 09:00 uur
09:08 RTL Weer 09:00
09:17 RTL Boulevard
10:03 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:02 Goede tijden, slechte tijden
11:31 The Bold and the Beautiful
11:59 ER
12:57 Murder, She Wrote
14:10 Beau
15:29 Married at First Sight
16:59 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00 RTL Nieuws - 18:00 uur
18:17 Editie NL
18:33 RTL Weer - 18:30 uur
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws - 19:30 uur
19:58 RTL Weer - 19:55 uur
20:02 Goede tijden, slechte tijden
20:33 Secret Duets
22:10 Beau
23:26 RTL Nieuws - Laat
23:41 RTL Weer - Laat
23:45 Beau
01:01 RTL Boulevard
01:47 Tommy Teleshopping
02:02 Tommy Teleshopping
05:47 Teleshop 4: DeDagDat
05:57 Editie NL
00:03 Politie Op Je Hielen
01:10 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
06:00 Mediashop
07:29 Online gespot
07:59 Tommy Teleshopping
10:00 Mediashop
10:34 Tommy Teleshopping
11:03 Mediashop
17:13 112 Vandaag
17:36 Politie Op Je Hielen
18:34 Politie Op Je Hielen
19:34 Deurwaarders UK
20:32 Big Brother
21:33 112 Vandaag
22:02 24 Hours in A&E
23:04 Big Brother
00:03 Politie Op Je Hielen
01:10 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
00:35 Lang leve de liefde
01:19 Vandaag Inside
02:05 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland
06:30 Hart van Nederland - ochtend editie
06:44 Hart van Nederland - ochtend editie
07:00 Hart van Nederland - ochtend editie
07:15 Hart van Nederland - ochtend editie
07:30 Hart van Nederland - ochtend editie
07:45 Hart van Nederland - ochtend editie
08:00 Hart van Nederland - ochtend editie
08:15 Hart van Nederland - ochtend editie
08:30 Hart van Nederland - ochtend editie
08:45 Hart van Nederland - ochtend editie
08:59 Hart van Nederland - ochtend editie
09:15 Hart van Nederland - ochtend editie
09:30 Hart van Nederland - ochtend editie
09:45 Hart van Nederland - ochtend editie
09:59 Hart van Nederland - ochtend editie
10:14 Hart van Nederland - ochtend editie
10:28 Shownieuws - late editie
11:21 Huizen Onder De Hamer
12:39 De Bondgenoten
13:27 Lang leve de liefde
14:11 50/50
14:42 Je huis op orde
15:38 Huizen Onder De Hamer
16:49 Droomhuis op het platteland
17:48 Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00 Overtreders
19:00 Lang leve de liefde
19:45 De Bondgenoten
20:27 Het Roer Om: hoe is het nu met?
21:35 Vandaag Inside
22:38 Hart van Nederland - Late Editie
23:00 Shownieuws - late editie
23:55 De Bondgenoten
00:35 Lang leve de liefde
01:19 Vandaag Inside
02:05 Loop: Hart van Nederland
00:38 RTL Transportwereld
01:07 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
06:00 Mediashop
09:30 Vis TV XL
10:26 Stop! Politie
11:25 Idioten op de weg
11:33 Idioten op de weg
12:04 Idioten op de weg
12:34 Idioten op de weg
13:05 Flodder
13:40 Flodder
14:14 Pawn Stars
15:07 Pawn Stars
16:01 Bar Rescue
16:56 Bar Rescue
17:50 Pawn Stars
18:09 Pawn Stars
18:36 Pawn Stars
19:32 Pawn Stars
20:27 Valerian and the City of a Thousand Planets
23:12 Revolt
00:55 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
00:04 The Rookie
01:00 Law & Order: Special Victims Unit
05:49 Loop: Hart van Nederland
07:29 Mediashop
08:59 Tommy Teleshopping
11:24 Het Blok Australië
12:23 Het Blok Australië
13:21 Tommy Teleshopping
13:57 MasterChef Australië
14:57 MasterChef Australië
15:58 My Kitchen Rules
16:58 Neighbours: A New Chapter
17:29 MasterChef Australië
18:29 MasterChef Australië
19:28 My Kitchen Rules
20:30 America's Sweethearts
22:34 Bridget Jones: The Edge of Reason
00:42 Chicago Fire
01:36 Royal Flying Doctor Service
02:24 Loop: Hart van Nederland
05:51 Loop: Hart van Nederland
00:07 Murder, She Wrote
01:06 Mediashop
02:01 Mediashop
07:16 Mediashop
15:16 Mediashop
16:31 Goede tijden, slechte tijden
17:00 Murder, She Wrote
18:00 The Bold and the Beautiful
18:29 The Bold And The Beautiful, The Beginning
18:58 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:28 ER
20:27 The Inspector Lynley Mysteries
22:29 Law & Order: Special Victims Unit
23:27 Law & Order: Special Victims Unit
00:24 Murder, She Wrote
01:26 Mediashop
02:01 Mediashop
00:32 Urk!
01:21 Tommy Teleshopping
05:51 Loop: Hart van Nederland
06:58 Mediashop
12:58 Mediashop
14:58 The Flying Doctors
15:49 The Flying Doctors
16:47 McLeod's Daughters
17:44 McLeod's Daughters
18:34 McLeod's Daughters
19:32 McLeod's Daughters
20:30 The Favourite
22:50 Perfume: The Story of a Murderer
01:33 Tommy Teleshopping
05:51 Loop: Hart van Nederland