Stazzjonijiet tat-TV
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Romanian
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Ewropa
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Gwida Tat- Televixin
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Romanian
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Ewropa
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Lingwa
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Pajjiż
Ir-Renju Unit
l-Irlanda
il-Ġermanja
Franza
l-Italja
Spanja
Portugall
l-Olanda
il-Belġju
L-Awstrija
Lussemburgu
L-Isvizzera
il-Greċja
Ċipru
id-Danimarka
Norveġja
l-Isvezja
Finlandja
Estonja
Il-Latvja
il-Litwanja
Polonja
Ċekja
Is-Slovakkja
Ungerija
ir-Rumanija
Bulgarija
il-Kroazja
is-Slovenja
Tramuntana tal-Maċedonja
Bosnja u ħerzegovina
Serbja
l-Albanija
l-Ukrajna
Russja
Turkija
Illum
l-Erbgħa, 08 ta Mej, 2024
il-Ħamis
il-Ħamis, 09 ta Mej, 2024
il-Ġimgħa
il-Ġimgħa, 10 ta Mej, 2024
is-Sibt
is-Sibt, 11 ta Mej, 2024
il-Ħadd
il-Ħadd, 12 ta Mej, 2024
it-Tnejn
it-Tnejn, 13 ta Mej, 2024
it-Tlieta
it-Tlieta, 14 ta Mej, 2024
05-08
07:00 Ştiri Sport.ro
07:30 Aşii amanetului
08:30 De râsul lumii
06:35 Sail GP - Oracle Los Angeles
08:05 Striblea
08:20 Fotbal: Eredivisie
04:15
04:00 Rezumate UEFA Champions League
04:30 Meci Fotbal Liga 2: Corvinul - Csicksereda
05:00
04:00 Tenis ATP: Internazionali D'italia Open
08:00 Top Goluri. Top Ratări
06:30
04:00 Ştirile Prima Sport
04:15 Topuri Superliga
06:30
04:00 Ştirile Prima Sport
04:15 Topuri Superliga
07:15 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
08:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
09:30 Călărie: Sărituri peste obstacole - Festivalul Ecvestru Royal Windsor
06:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
08:00 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
08:45 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
07:00 The Truth About
07:30 Hommage
08:00 Star Attraction
07:00 Shifting Gears
07:30 Shifting Gears
08:00 Wild Surf
07:10 King of Kings - Grand Prix
09:30 SuperKombat: Superkombat Fighting Championship, 30.07.2016
11:10 SuperKombat: Superkombat New Heroes, 30.07.2016
07:00 Action Sports World (Action Sports World), USA, 2021
08:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA
09:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2017
06:45
Repco Supercars Championship
07:40
Abenteuer Allrad
08:10
Cars + Life
06:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Cadiz
08:00 Sport 24
08:30 Fotbal: SuperLiga: Farul Constanţa - Sepsi Sfântu Gheorghe
06:00 Fotbal Germania: Dortmund - Augsburg
08:00 Fotbal Anglia: Chelsea - West Ham
10:00 Fotbal Italia: Roma - Juventus
06:00 Fotbal Italia: Cagliari - Lecce
08:00 Teleshopping
09:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Cadiz
07:00 Fotbal Uefa Champions League: PSG - Dortmund
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Anglia: Crystal Palace - Manchester Utd
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Ştiri Sport.ro
00:30 Urgenţe
01:30 NCIS: Los Angeles
02:30 Ştiri Sport.ro
03:00 Ce spun românii
03:45 La Bloc
06:00 În a cincea viteză
07:00 Ştiri Sport.ro
07:30 Aşii amanetului
08:30 De râsul lumii
09:30 Walker, poliţist texan
10:30 Seinfeld
11:30 Vorba lu' Jim
13:00 Ce spun românii
14:00 Aşii amanetului
15:00 De râsul lumii
16:00 Walker, poliţist texan
17:00 Seinfeld
17:30 Handbal masculin:: Romania - Cehia
19:00 Ştiri Sport.ro
19:45 UEFA Conference Europa League:: Club Brugge - Fiorentina
22:00 NCIS: Los Angeles
23:00 Aşii amanetului
00:00 Ştiri Sport.ro
00:30 NCIS: Los Angeles
01:30 Aşii amanetului
02:30 Ştiri Sport.ro
03:00 Ce spun românii
03:45 La Bloc
00:05 Romanian Darts Festival
03:05 Fotbal: Eredivisie
04:05 Fotbal: Eredivisie
05:05 ACB
05:50 ACB
06:35 Sail GP - Oracle Los Angeles
08:05 Striblea
08:20 Fotbal: Eredivisie
09:10 Fotbal: Eredivisie
10:00 Rezumat Transam
10:45 Fight News - Cu Octavian Pescaru
11:00 Fotbal: Eredivisie
11:50 Fotbal: Eredivisie
12:40 DTM Norisring
14:00 Fight News - Cu Octavian Pescaru
14:15 Sail GP - Oracle Los Angeles
15:45 GP Confidential
16:15 ACB
17:00 ACB
17:45 Striblea
18:00 Fotbal: Eredivisie
18:50 Fotbal: Eredivisie
19:40 Fight News - Cu Octavian Pescaru
19:55 NASCAR Cup Series
23:10 GP Confidential
23:40 World of Sailing Show
00:05 Darts - Campionatul Mondial 2023
02:55 Fotbal: Eredivisie
03:45 Fotbal: Eredivisie
04:40 ACB
05:30 ACB
00:00 Studio UEFA
00:45 Rezumate UEFA Champions League
01:15 UEFA Champions League
03:15 Ştirile Prima Sport
03:30 Studio UEFA
04:15
04:00 Rezumate UEFA Champions League
04:30 Meci Fotbal Liga 2: Corvinul - Csicksereda
01:00 Tenis ATP: Madrid Open
03:00 Tenis ATP: Madrid Open
05:00
04:00 Tenis ATP: Internazionali D'italia Open
00:00 Eurogoluri
00:30 Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000 - Monte Carlo
04:30 Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000 - Monte Carlo
06:30
04:00 Ştirile Prima Sport
04:15 Topuri Superliga
04:30 Fotbal: SuperLiga: UTA Arad - FCU Craiova
00:00 Eurogoluri
00:30 Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000 - Monte Carlo
04:30 Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000 - Monte Carlo
06:30
04:00 Ştirile Prima Sport
04:15 Topuri Superliga
04:30 Fotbal: SuperLiga: UTA Arad - FCU Craiova
00:55 Minutul
01:00 Mountain bike: Cupa Mondială - Fort William - Masculin ELITE DH
02:00 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin BOULDER - Finala
03:15 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
04:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
06:00 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice
06:30 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
07:15 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
08:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
09:30 Călărie: Sărituri peste obstacole - Festivalul Ecvestru Royal Windsor
10:30 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin BOULDER - Finala
11:45 Curse de turisme: Cupa Eset V4 Parcul Balaton
12:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
13:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
18:45 Snooker: Campionatul Mondial
20:00 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice
20:30 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Următorul centimetru
21:00 Ciclism: - Turul Ungariei
22:00 Snooker: Campionatul Mondial
23:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
01:00 Ciclism: Cupa Franţei - Tro Bro Leon
02:00 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
03:15 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
04:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
01:00 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
02:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
04:00 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
05:00 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin BOULDER - Finala
06:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
08:00 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
08:45 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
09:30 Tir cu arcul: Cupa Mondială Shanghai
10:00 Tir cu arcul: Cupa Mondială Shanghai
10:30 Curse de turisme: Cupa Eset V4 Parcul Balaton
10:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
12:00 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin BOULDER - Finala
13:30 Motocros: Portugalia - MX2, Cursa a 2-a
14:00 Motocros: Portugalia - MXGP, Cursa a 2-a
14:30 Snooker: Campionatul Mondial
16:45 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
18:15 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
19:00 Masculin ELITE DH | Fort William
20:00 Snooker: Campionatul Mondial
21:45 Curse de turisme: Cupa Eset V4 Parcul Balaton
22:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
23:00 Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
23:45 Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
00:30 Motocros: Portugalia - MX2, Cursa a 2-a
01:00 Motocros: Portugalia - MXGP, Cursa întâi
01:30 Motocros: Portugalia - MXGP, Cursa a 2-a
02:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
04:00 Snooker: Campionatul Mondial
00:00 Hommage
00:30 Football Stars
01:00 Star... ou pas
01:30 Karen De Monac'
02:00 Football Stars
02:30 Star Attraction
03:00 Dream Teams
03:30 Karen De Monac'
04:00 Football Stars
04:30 Star... ou pas
05:30 Fight Stars
06:00 The Truth About
06:30 Hommage
07:00 The Truth About
07:30 Hommage
08:00 Star Attraction
08:30 Dream Teams
09:00 Karen De Monac'
09:30 Football Stars
10:00 Star... ou pas
10:30 Destination Qatar
11:00 Dream Teams
11:30 GOAT : The Greatest of All Time
12:00 Dream Teams
12:30 Destination Qatar
13:00 Top 11
13:30 Star Attraction
14:00 Dream Teams
14:30 Karen de Monac'
15:00 Football Stars
15:30 Star... ou pas
17:30 The Truth About
18:30 Football Stars
19:00 Star Attraction
19:30 Dream Teams
20:00 Karen de Monac'
20:30 Football Stars
21:00 Star... ou pas
23:00 The Truth About
00:00 Football Stars
00:30 Football Stars
01:00 Star... ou pas
01:30 Karen De Monac'
02:00 Football Stars
02:30 Star Attraction
03:00 Dream Teams
03:30 Karen De Monac'
04:00 Football Stars
04:30 Star... ou pas
00:00 Sports Max
00:45 Paragliding World Cup
01:00 Gearing Up
01:30 Gearing Up
02:00 Inside Sailing
02:30 Inside Sailing
03:00 Cape Epic
03:30 Cape Epic
04:00 Hellas Rally Raid
04:30 Hellas Rally Raid
05:00 Board Stories Surfing
05:30 Board Stories Surfing
06:00 XTERRA European Tour
06:30 XTERRA European Tour
07:00 Shifting Gears
07:30 Shifting Gears
08:00 Wild Surf
08:30 Wild Surf
09:00 Better Than Four
09:30 Better Than Four
10:00 Hellas Rally Raid
10:30 Hellas Rally Raid
11:00 Board Stories Surfing
11:30 Board Stories Surfing
12:00 XTERRA European Tour
12:30 XTERRA European Tour
13:00 Gearing Up
13:30 Gearing Up
14:00 Boat Show 4K
14:30 Boat Show 4K
15:00 Sports Max
15:45 Paragliding World Cup
16:00 Hankook 24h Series
17:00 Speed Catamarans GC32
17:30 Speed Catamarans GC32
18:00 Kite Masters
18:30 Kite Masters
19:00 GP Racing on Track
19:30 GP Racing on Track
20:00 World Of Watersports
21:00 World of Freesports
21:30 World of Freesports
22:00 Racemax Motorsports
22:30 Racemax Motorsports
23:00 Inside Sailing
23:30 Inside Sailing
00:00 Cape Epic
00:30 Cape Epic
01:00 Autospeed
01:30 Autospeed
02:00 Sailing to Tokyo
02:30 Sailing to Tokyo
03:00 Freeride World Tour
03:30 Freeride World Tour
04:00 Racemax Motorsports
04:30 Racemax Motorsports
05:00 World Of Watersports
02:00 Mfc 13 Makowski Fighting Championship: Nowa Sól, Poland, 16.12.2017
04:30 Hip Show
04:55 Hip Show
05:15 Hip Show
05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
06:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
06:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
06:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
06:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
06:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
07:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
07:10 King of Kings - Grand Prix
09:30 SuperKombat: Superkombat Fighting Championship, 30.07.2016
11:10 SuperKombat: Superkombat New Heroes, 30.07.2016
12:45 Enfusion '102, Alkmaar, Netherlands
14:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
14:20 Punch Down 1, Poznań, Poland
15:05 Colosseum / Prometheus
17:35 Mfc 13 Makowski Fighting Championship: Nowa Sól, Poland, 16.12.2017
20:00 KOK - Hero's series: Riga, Latvia 18.02.2023
22:55 King of Kings - Grand Prix
23:55 New European Championship Wrestling: New Extreme Iv
00:50 UK Wrestling Showdown
01:20 UK Wrestling Showdown
01:55 UK Wrestling Showdown
02:30 Lux 025 Fighting League, Mexico
04:20 Ece 5 Enfusion Xtreme Standup
05:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
00:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
01:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
01:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
05:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
06:00 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
06:30 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
07:00 Action Sports World (Action Sports World), USA, 2021
08:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA
09:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2017
10:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
11:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure, USA, 2023
12:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
12:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
13:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA
14:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
15:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
15:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
16:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
16:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
17:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
17:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
18:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
18:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
19:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
20:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
21:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
22:00 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
22:30 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
23:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
00:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
01:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
01:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
05:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
01:30 Car History
01:55 Tuning - Tiefer geht's nicht!
02:20 Classic Ride
02:45 Classic
03:10 Super Cars
03:35 Gearing Up
04:05 DreamCars
04:30 FIM World Motocross Championship
05:00 Reportage
05:55 4x4 - Das Allrad Magazin
06:25 Dumbest Stuff on Wheels
06:45 Repco Supercars Championship
07:40 Abenteuer Allrad
08:10 Cars + Life
08:40 Crash
09:05 Made in
09:35 Mission Mobility
10:00 On Tour
10:30 Perfect Ride
11:00 Car History
11:30 Tuning - Tiefer geht's nicht!
11:55 Classic Ride
12:25 Classic
12:55 Super Cars
13:20 Gearing Up
13:50 DreamCars
14:20 FIM World Motocross Championship
14:50 Motorsport
15:35 Gearing Up
16:05 FIM World Motocross Championship
16:35 Bike World
17:00 Super Cars
17:30 Alpen Marathon
18:00 4x4 - Das Allrad Magazin
18:30 FastZone
19:00 Repco Supercars Championship
19:55 UIM F1H2O World Powerboat Championship
20:25 UIM Aquabike World Championships
20:50 AquaX Championship 2022
21:20 Powerboat
21:45 P1 Offshore Championship Review
22:15 New Zealand Jetsprint Championship
22:40 Australian V8 Superboat Championship
23:30 Repco Supercars Championship
00:25 On Tour
00:55 Perfect Ride
01:25 Car History
01:50 Tuning - Tiefer geht's nicht!
02:15 Classic Ride
02:40 Classic
03:10 Super Cars
03:35 Gearing Up
04:00 DreamCars
04:30 FIM World Motocross Championship
05:00 Reportage
05:55 4x4 - Das Allrad Magazin
00:00 Direct Studio UEFA Champions League
01:00 Sport 24
01:15 Futsal Champions League: Benfica - Mallorca
03:00 Rezumat Premier League
04:00 Fotbal UEFA Champions League: Real Madrid - Bayern Munchen
06:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Cadiz
08:00 Sport 24
08:30 Fotbal: SuperLiga: Farul Constanţa - Sepsi Sfântu Gheorghe
10:30 Sport 24
11:00 Futsal Champions League: Barcelona - Sporting
12:45 Sport 24
13:00 Fotbal UEFA Champions League: PSG - Dortmund
15:00 Sport 24
15:30 Fotbal Anglia: Liverpool - Tottenham
17:30 Zoom Sport
18:30 Fotbal UEFA Champions League: Bayern Munchen - Real Madrid
20:30 Direct Studio UEFA Champions League
22:00 Direct UEFA Champions League: Real Madrid - Bayern Munchen
00:00 Direct Studio UEFA Champions League
01:00 Sport 24
01:15 Futsal Champions League: Barcelona - Sporting
03:00 Rezumate Fotbal: Germania
04:00 Fotbal UEFA Champions League: PSG - Dortmund
00:00 Fotbal Germania: Dortmund - Augsburg
02:00 Fotbal Liga I: CFR Cluj - Rapid
04:00 Fotbal Italia: Milan - Genoa
06:00 Fotbal Germania: Dortmund - Augsburg
08:00 Fotbal Anglia: Chelsea - West Ham
10:00 Fotbal Italia: Roma - Juventus
12:00 Rezumate Fotbal: Anglia
13:00 Rezumate Fotbal: Franţa
14:00 Fotbal Spania: Celta Vigo - Villarreal
16:00 Magazin UEFA Champions League
16:30 Handbal Liga Campionilor M: THW Kiel - Montpellier
18:00 Fotbal Germania: Dortmund - Augsburg
20:00 Futsal Champions League: Barcelona - Sporting
21:45 Sport 24
22:00 Fotbal Spania: Celta Vigo - Villarreal
00:00 Fotbal Germania: Heidenheim - Mainz
02:00 Fotbal Liga I: U Craiova - FCSB
04:00 Fotbal Italia: Roma - Juventus
00:00 Fotbal Germania: Dortmund - Augsburg
02:00 Fotbal Spania: Real Sociedad - Las Palmas
04:00 NBA Action
04:30 Handbal Liga Campionilor M: THW Kiel - Montpellier
06:00 Fotbal Italia: Cagliari - Lecce
08:00 Teleshopping
09:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Cadiz
11:00 Magazin UEFA Champions League
11:30 Teleshopping
12:30 Handbal Liga Campionilor M: THW Kiel - Montpellier
14:00 Teleshopping
15:00 Fotbal Germania: Heidenheim - Mainz
17:00 Fotbal UEFA Champions League: PSG - Dortmund
19:00 La Liga World
19:30 Fotbal Italia: Cagliari - Lecce
21:30 NBA Action
22:00 Fotbal Anglia: Brighton - Aston Villa
00:00 Fotbal Germania: Heidenheim - Mainz
02:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Cadiz
04:00 La Liga World
04:30 Handbal Liga Campionilor M: Barca - PSG
00:00 Fotbal Italia: Sassuolo - Inter
02:00 Fotbal Anglia: Chelsea - West Ham
04:00 Fotbal Spania: Mallorca - Atletico
06:00 Rezumat Premier League
07:00 Fotbal Uefa Champions League: PSG - Dortmund
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Anglia: Crystal Palace - Manchester Utd
12:00 Magazin UEFA Champions League
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal UEFA Youth Champions League: Olympiakos - Milan
15:30 Teleshopping
16:30 Fotbal Spania: Getafe - Bilbao
18:30 Fotbal Italia: Udinese - Napoli
20:30 Fotbal Germania: Hoffenheim - Leipzig
22:30 Handbal Liga Campionilor M: Barca - PSG
00:00 Fotbal Italia: Udinese - Napoli
02:00 Fotbal Anglia: Crystal Palace - Manchester Utd
04:00 Fotbal Spania: Getafe - Bilbao