Stazzjonijiet tat-TV
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Finnish
Ġeneru: Swedish
Ġeneru: Ewropa
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Gwida Tat- Televixin
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Finnish
Ġeneru: Swedish
Ġeneru: Ewropa
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Lingwa
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Pajjiż
Ir-Renju Unit
l-Irlanda
il-Ġermanja
Franza
l-Italja
Spanja
Portugall
l-Olanda
il-Belġju
L-Awstrija
Lussemburgu
L-Isvizzera
il-Greċja
Ċipru
id-Danimarka
Norveġja
l-Isvezja
Finlandja
Estonja
Il-Latvja
il-Litwanja
Polonja
Ċekja
Is-Slovakkja
Ungerija
ir-Rumanija
Bulgarija
il-Kroazja
is-Slovenja
Tramuntana tal-Maċedonja
Bosnja u ħerzegovina
Serbja
l-Albanija
l-Ukrajna
Russja
Turkija
Gwida Tat- Televixin
: il-ġimgħa,
Skeda tat-TV
: issa,
Stazzjonijiet tat-TV
: Finlandja,
TVEpg.eu -
stazzjonijiet: 24534, pajjiżi: 36, lingwi: 32
Finlandja
Finnish Televixin / DVB-T2
Gwida Tat- Televixin
Yle TV1
Yle TV2
Yle Teema Fem
Yle Arenan
MTV3
Nelonen
MTV Sub
TV5
Liv
JIM
Kutonen
TLC
STAR Channel
MTV Ava
Hero
Frii
National Geographic
TV Finland
TV7
Issa
Il-paġna li jmiss
10:00 Jumalanpalvelus
10:00 Unelmakoti Sisiliassa
10:20 Maajussin luontokuvat
10:00 Emmerdale
09:30 Jääkarhu New Yorkissa 2 - Kuningaskunnan avaimet
10:00 Moderni perhe
10:00 Asunnon metsästäjät
10:00 Suurin pudottaja Suomi
10:00 Alaskan jäälentokenttä
09:45 I Am Bolt
09:20 Äiti bestiksenä
10:10 Moderni perhe
10:00 Kaaoksen kesyttäjät
00:00 Paratiisihotelli Norja
10:15 Kadonneet
09:40 Meret ilman vettä
10:00 Efter nio
10:00 Pitkänäperjantaina Savonlinnan kirkosta
10:30 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
10:35 Ennätystehdas
10:40 Meret ilman vettä
10:45 Jeesus kohtaa kuolemaantuomitun roiston
10:56 Huippuvuoret yläilmoista
11:00 Ilpoisten piiri suora lähetys
11:05 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11:20 Sittenkin syytön?
11:25 Family Guy
11:40 Akvaarioiden valtiaat
12:00 Grand Designs Australia
12:05 Arvokaman metsästäjät USA
12:25 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
12:30 Apua, tyttäreni on raskaana
12:35 Arvokaman metsästäjät USA
13:25 Uusi elämä etelässä
14:15 Uusi elämä etelässä
Finlandja
Swedish Televixin
Gwida Tat- Televixin
SVT1
SVT2
TV3
TV4
Kanal 5
TV6
SVT24
Barnkanalen
Kunskapskanalen
SF-Kanalen
Himlen TV7
Issa
Il-paġna li jmiss
10:00 Husdrömmar
10:00 Inget program
09:55
Jumanji
08:50 Nyhetsmorgon
09:45
Grey's Anatomy
10:05
Pacific Blue
10:00 Kvastresan
10:00 Kvastresan
10:00 Inget program
10:05 Göta kanal 3 - kanalkungens hemlighet
09:15 Se Guds Lamm
10:25 Monsterbarnvakterna
10:30 Nattvarden
10:35 Heidi
10:45 Till trons försvar
10:50
Grey's Anatomy
11:00 Gudstjänst
11:05
Running Wild with Bear Grylls
11:20 Hockeykväll
11:35 Bekas
11:45 Om påsken
11:50 Vägens hjältar
12:00
Ink Master
12:05
Harry Potter och den flammande bägaren
13:00 Inget program
13:10 Arn - Pohjoinen valtakunta
14:30
Kärlek deluxe
15:25
Paul Blart: Snuten i varuhuset 2
16:00 Forum jämställdhet 2024
Finlandja
Ġeneru: Ewropa
Gwida Tat- Televixin
live
ARD
Trażmissjoni live
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
ETV
1+1
live
TVP Polonia
Trażmissjoni live
live
LRT Lituanica
Trażmissjoni live
live
VISIEMLTV.LV
Trażmissjoni live
Issa
Il-paġna li jmiss
09:25 Der Meisterdieb
09:30 Fünf Freunde
09:25 The Librarian
10:15 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
08:45 Instant Family - Når 2 bliver til 5
10:05 Power Rangers
09:30 A Guy Thing
08:25 James Bond 007 - Der Hauch des Todes
10:20 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
10:10 Calabrien - landet mellem havene
10:00 360° Geo Reportage
09:45 Otto - Der Außerfriesische
09:30 Interior'n Style - Design mein Heim
10:15 Richard Hammond's Car Workshop
08:05 Infomercial
10:00 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
10:05 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
09:55 Burn Notice
09:50 Das Jugendgericht
10:00 Suure reede jumalateenistus Tallinna Kalju Baptistikoguduses
09:30 Ловец снов (Ловец снов), Драма, Россия
08:55 Klausimai per pusryčius.
09:00 Gražiausios poetų dainos
09:55 Personība. 100 g kultūras. Dagmāra Legante-Celmiņa
10:25 Interior'n Style - Design mein Heim
10:30 Prognozė
10:40 Burn Notice
10:45 Ielas garumā. Liepāja. Ezermala un Attekas sala
10:50 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
10:55 Aš gyvenu iliuzijų pasaulyje
11:00 Eesti teatri auhinnad 2024*
11:03 Aschenputtel
11:05 James Bond 007 - Octopussy
11:10 Rejsen til Jordens indre
11:15 Sazīmē profesiju! *
11:20 Interior'n Style - Design mein Heim
11:30 Matlock
11:40 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
11:45 Der Blaulicht Report
11:50 Wildes Griechenland
12:10 Projektas „Viltis - Didysis penktadienis“.
12:15 Cash für Chrom
12:30 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen
12:40 National Treasure
12:45 „Geresnė pusė“.
12:50 Peter Kanin: Hopper hjemmefra
13:10 Мольфар (Molphar), Мистический, Украина
13:20 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
13:30 Prillitoos (S)*
13:45 James Bond 007 - Sag niemals nie
13:50 When in Rome
14:05 Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
16:05 Kalkofes Mattscheibe
16:15 Stargate
17:15 Женский доктор (Женский доктор), Драма, Украина, 2020
Finlandja
Ġeneru: Filmati
Gwida Tat- Televixin
MTV Aitio
MTV Viihde
V film premiere
V film action
V film hits
V film family
Issa
Il-paġna li jmiss
08:40
Margin Call
09:14
Uusia alkuja
10:05
Lamborghini: The Man Behind the Legend
09:10
I, Tonya
08:55
Call Me By Your Name
10:00
Mahtava Morris
10:25
The Summit
10:55
Suuri puhallus 2
11:05
Borg / McEnroe
11:10
Men in Black: International
12:00
Itse ilkimys 2
12:05 American Auto
12:55
The Edge of Seventeen
13:00
Peitelty totuus
13:10
Men in Black 3
14:00
Hop
Finlandja
Ġeneru: Sport
Gwida Tat- Televixin
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
V sport+ Suomi
V sport 1 Suomi
V sport 2 Suomi
MTV Max
MTV Urheilu 1
MTV Urheilu 2
MTV Urheilu 3
V sport premium
V sport 1
V sport football
V sport vinter
V sport ultra
V sport golf
FIGHT SPORTS
sport1
V sport live 1
V sport live 2
V sport live 3
V sport live 4
V sport live 5
Extreme Sports
Issa
Il-paġna li jmiss
09:00 Curling: MM-kisat, Sydney, Naiset | Finaali | Sydney
08:58 Snooker: 2024-03-22
10:00 NHL: Colorado Avalanche - New York Rangers
10:00 NHL: Florida Panthers - New York Islanders
10:00 Valioliiga: Premier League The Big Interview
08:25 MM-ralli: Kenia, EK 3 - 4
09:55 ICE-Breaker: The '72 Summit Series
06:00 MTV Uutiset Live
06:00 MTV Uutiset Live
04:30 Lähetystauko
04:05 NHL: Seattle Kraken - Anaheim Ducks
01:00 Lähetystauko
04:05 NHL: Vancouver Canucks - Dallas Stars
00:30 Lähetystauko
09:30 DP World Tour: Hero Indian Open - 2. kierros
10:00 KNOCKOUTS!
07:00 Teleshopping
07:00 Sändningsuppehåll SE
07:00 Sändningsuppehåll SE
07:00 Sändningsuppehåll SE
07:00 Sändningsuppehåll SE
07:00 Sändningsuppehåll SE
10:00 X-traordinary
10:30 X-traordinary
10:35 La Liga Best 11
10:57 Superbike: MM-sarja Katalonia, 1.lähtö
11:00 Nitro World Games: All Access
11:15 MM-ralli: Kenia, Service Park
11:30 Liiga Playoffs: HIFK - Pelicans
11:52 Superbike: MM-sarja Katalonia, 2.lähtö
12:00 NHL: Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
12:15 Ei lähetystä
12:30 Valioliiga-retro: Liverpool - Manchester United 92/93
13:00 Sändningsuppehåll
13:30 TotoTalk: Turku ja Färjestad
14:00 NHL: Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings
14:25 EFL Championship: Bristol City - Leicester
14:30 LPGA Tour: Arizona Championship - 1. kierros
14:45 Ei lähetystä
14:50 Rodman
15:00 Hardcore Pawn: Chicago
15:30 Hardcore Pawn: Chicago
16:00 Ei lähetystä
17:30 DP World Tour: Hero Indian Open - 2. kierros
18:30 Alpeilla
19:00 Sändningsuppehåll
19:30 Formula 1: Australian GP - Osakilpailu
Finlandja
Ġeneru: Mużika
Gwida Tat- Televixin
MTV Europe
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Issa
Il-paġna li jmiss
09:30 MTV Top 20
10:00 MTV Top 20
08:00 Non-Stop Y2Ks!
09:00 Saved By The 90s!
10:15 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
08:58 Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach (Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach), Norway, 2023
10:30 Teen Mom OG
11:00 The Flames of Paris by Alexei Ratmansky - Bolshoi Theatre Ballet (The Flames of Paris by Alexei Ratmansky - Bolshoi Theatre Ballet), Russia, 2010
11:10 Teen Mom OG
12:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
12:42 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
13:00 Hits on Shuffle!
15:00 Alternative Nation
16:00 Fresh Out
18:00 Feel-Good Anthems From The Girls!
Finlandja
Ġeneru: Dokumentarju / Natura / Annimali / Ambjent / Edukazzjoni / Xjenza / Fattwali
Gwida Tat- Televixin
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
National Geographic Channel
Animal Planet
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
BBC Nordic
History
Issa
Il-paġna li jmiss
10:05 Fast N' Loud
09:48 How the Universe Works
10:00 Swamp Murders
09:40 Meret ilman vettä
09:30 Akvaariomestarit
10:15 Takamaiden romuautojen pelastajat
10:20 Metsäpalojen jälkeen - Australian luonnon elpyminen
09:30 Sotatehtaat
09:45 Heikoin lenkki
09:50 Ancient Aliens
10:25 Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
10:30 QI
10:36 How the Universe Works
10:40 Meret ilman vettä
10:50 Storage Wars
11:00 QI
11:05 Takamaiden romuautojen pelastajat
11:10 Pelastakaa tämä hai
11:20 Storage Wars
11:24 Building Germany
11:35 Bismarck: Vuorokausi tuhoon
11:40 Akvaarioiden valtiaat
12:00 Australian villieläinten pelastajat
12:15 Kultakuume: White Water
Finlandja
Ġeneru: Aħbarijiet
Gwida Tat- Televixin
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Trażmissjoni live
live
Bloomberg Television
Trażmissjoni live
live
France 24
Trażmissjoni live
live
DW English
Trażmissjoni live
live
Sky News
Trażmissjoni live
live
Al Jazeera English
Trażmissjoni live
live
NHK WORLD-JAPAN
Trażmissjoni live
Arirang TV
Issa
Il-paġna li jmiss
10:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
10:00 CNN Newsroom with Anna Coren (CNN Newsroom with Anna Coren), USA, 2020
10:00 The CNBC Conversation
10:15 Wake Up Europe
10:00 Idea Generation (Idea Generation), Biography, USA
10:21 In the Press
10:00 DW News
10:00 Breakfast with Anna Jones
10:00 News Live
10:15 Newsline Biz
10:00 Bravo K-Scientist (Bravo K-Scientist), South Korea
10:23 Japan From Above: Up Close
10:30 Extreme Job (Extreme Job), South Korea
10:40 Perspective
11:00 Newscenter (Newscenter), South Korea, 2024
11:30 Hello World (Hello World), USA
13:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
Finlandja
Ġeneru: Programmi tat-tfal / żgħażagħ
Gwida Tat- Televixin
MTV Juniori
Disney Channel
Disney Junior
Cartoon Network
Cartoonito
Nick Jr
Issa
Il-paġna li jmiss
10:15 Monchhichi
10:20 Big City Greens
10:00 Mikki Hiiren kerhotalo
10:20 The Amazing World of Gumball - Elements
10:20 Batbiler
10:08 Rubble & kaverit
10:30 Mr. Bean
10:31 Kapu Karhu
10:40 Mr. Bean
10:45 Finias ja Ferb
10:53 Vauvahain suuri show
11:00 Palopelastuspartio
11:10 Raven's Home
11:30 Pyjamasankarit