Stazzjonijiet tat-TV
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Swedish
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Gwida Tat- Televixin
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Swedish
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Lingwa
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Pajjiż
Ir-Renju Unit
l-Irlanda
il-Ġermanja
Franza
l-Italja
Spanja
Portugall
l-Olanda
il-Belġju
L-Awstrija
Lussemburgu
L-Isvizzera
il-Greċja
Ċipru
id-Danimarka
Norveġja
l-Isvezja
Finlandja
Estonja
Il-Latvja
il-Litwanja
Polonja
Ċekja
Is-Slovakkja
Ungerija
ir-Rumanija
Bulgarija
il-Kroazja
is-Slovenja
Tramuntana tal-Maċedonja
Bosnja u ħerzegovina
Serbja
l-Albanija
l-Ukrajna
Russja
Turkija
Gwida Tat- Televixin
: il-ġimgħa,
Skeda tat-TV
: issa,
Stazzjonijiet tat-TV
: l-Isvezja,
TVEpg.eu -
stazzjonijiet: 24534, pajjiżi: 36, lingwi: 32
l-Isvezja
Swedish Televixin / DVB-T2
Gwida Tat- Televixin
SVT1
SVT2
TV3
TV4
Kanal 5
TV6
Sjuan
TV8
Kanal 9
TV10 HD
Kanal 11
TV12
SVT24
Barnkanalen
Kunskapskanalen
live
Kanal 10 Sverige
Trażmissjoni live
Issa
Il-paġna li jmiss
14:45 Severin
14:45 Svenska tv-historier
14:25
Paul Blart: Snuten i varuhuset 2
13:30
Kärlek deluxe
14:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
15:00
The Mentalist
15:00
Lilla huset på prärien
14:45
McLeods döttrar
14:40 Wheeler Dealers
15:00
Guldjägarna i Australien
14:35 Fixer to Fabulous
14:30 V75 Direkt
14:45
MI High
14:45
MI High
15:00 Forum jämställdhet 2024
15:00 Bokhyllan med Olof Edsinger
15:05 Gränsbevakarna Sverige
15:15
Backstage
15:25 Antikrundan
15:30 CBN Newswatch
15:35 Jobbigt läge
15:45
En plats på landet
15:50 My Lottery Dream Home
15:55
Magnum P.I.
16:00 CBN 700 Club
16:05
Guldjägarna i Australien
16:20 UR Samtiden - Länsmuseerna berättar
16:25 My Lottery Dream Home
16:50
Antiques Road Trip
16:55 Gränsbevakarna Australien
17:00 Husjägarna
17:05
Pawn Stars
17:30 Brynolf & Ljung - Street magic
18:00 Ishockey: SHL Kval
18:10
Harry Potter och Fenixorden
l-Isvezja
DVB-C Televixin / Reġjun
Gwida Tat- Televixin
SF-KANALEN
Axess TV
Godare
Yle TV1
Yle TV2
TV Finland
DR1
DR2
TV 2 DANMARK
NRK1
NRK2
TV 2 Norge
Issa
Il-paġna li jmiss
14:15
Under solen
14:10 Holland ur havet: Återställandet av Markermeer
14:50 Cook Like an Italian with Silvia Colloca
13:50 Universumin kaiut - Kaija Saariahon musiikki
14:40 Kummeli
14:30
Metsän tarina
13:55
Tulipanfeber
12:00 Seneste nyt fra TVA
14:35 Ja for Fanø!
15:00 NRK nyheter
15:00 Anne og Anders i Norden
12:55
Forrest Gump
15:10 Stilleste gutt – Lillebjørn Nilsens egen historie
15:20
Olsenbanden og Dynamitt-Harry på sporet
15:35 Grænsepatruljen Australien
15:50 Novosti Yle 29.03.2024 16:50.
16:00 Salmer i påsken
16:01 Pikku Kakkosen posti
16:25
Filip & Fredrik presenterar Trevligt folk
16:30
Heartland: Ny start
17:00
Olsenbanden jr. og det sorte gullet
17:05
A Place to call Home IV
17:20 Pokalfodbold
18:00
Sean Banan inuti Seanfrika
18:34 Når lysene tændes i Parken - Stjerneskud
l-Isvezja
Ġeneru: Filmati
Gwida Tat- Televixin
TV4 Guld
TV4 Film
TV4 Hits
TV4 Stars
SkyShowtime 1
SkyShowtime 2
V film premiere
V film action
V film hits
V film family
V series
Issa
Il-paġna li jmiss
15:00
Love boat - kärlek ombord
13:25
Julie & Julia
13:00
Dark Waters
14:45
LIKEA
15:00
Frasier (2023)
15:00
The Office
15:00
Moving On
14:00
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13:40
Vad kvinnor vill ha
15:00
Pettson och Findus: Roligheter
14:30
Strong Medicine
15:05 The great Buster
15:10 Vad hände med Michael Jacksons vilda djur?
15:15
The Night Shift
15:30
The Office
15:45
The Ghost Writer
16:00
L.A.'s Finest
16:05
Marie Antoinette
16:45
Blueback
17:00
Pelle Kanin
17:55
Jurassic Park
18:10
Red
18:35
Jurassic World Dominion
18:45
The Bounty Hunter
19:00
Pelle Kanin 2 - På rymmen
l-Isvezja
Ġeneru: Sport
Gwida Tat- Televixin
TV4 Sportkanalen
Eurosport
Eurosport 2
V Sport Premium
V Sport Extra
V sport football
V sport vinter
V sport motor
V sport 1
V sport ultra
V sport golf
TV4 Fotboll
TV4 Hockey
TV4 Motor
TV4 Sport Live 1
TV4 Sport Live 2
TV4 Sport Live 3
TV4 Sport Live 4
sport1
MOTORVISION TV
ATG LIVE
V Sport Live 1
V Sport Live 2
V Sport Live 3
V Sport Live 4
V Sport Live 5
Issa
Il-paġna li jmiss
14:00 NBA: New Orleans-Milwaukee
14:41 Monumental Cobbles
14:01 Kanada - Schweiz
13:25 Championship: Bristol City-Leicester
13:00 Dart Premier League: Night 9 - Belfast
13:45 Landskamp: Spanien-Brasilien
15:00 NHL: Toronto Maple Leafs-Washington Capitals
14:30 MotoGP: Portugal Moto2 - Race
15:00 Landskamp: Spanien-Brasilien
10:00 RedBull TV
13:30 LPGA Tour: Ford Championship presented by KCC - Day 1
13:45 La Liga: Osasuna - Real Madrid
14:50 tba - tba SM-slutspel
13:00 Rally-VM: Kenya
14:50 tba -tba SM-slutspel
15:00 Inget program
14:00 Inget program
15:00 Inget program
15:00 Hardcore Pawn: Chicago
14:40 P1 Offshore Championship 2023
14:30 V75 Direkt
12:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
15:05 P1 USA AquaX Championship 2021
15:30 Hardcore Pawn: Chicago
15:40 Superbike
15:50 UIM Aquabike World Championship 2023
15:55 League Two: Wrexham-Mansfield
15:58 UCI WorldTour, Herrar
16:00 Hardcore Pawn: Chicago
16:30 DP World Tour: Hero Indian Open - Day 2
16:39 Superbike
16:40 Höjdpunkter
16:57 UCI WorldTour, Herrar
17:00 Inget program
17:15 Ilves - tba Liiga Playoffs
17:25 SM-slutspel: studio
17:45 NHL Kollen
17:55 Bli vän med V75
18:00 Sändningsuppehåll
18:15 Svenska Cupen semi: Halmstad - Malmö
18:30 Formel 1: Australiens GP - Race
19:00 Rally-VM: Kenya
20:40 Inget program
21:00 Inget program
21:30
Golf Central
00:00 Sändningsuppehåll
l-Isvezja
Ġeneru: Mużika
Gwida Tat- Televixin
MTV
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Issa
Il-paġna li jmiss
14:42 MTV Cribs
15:00 Fresh Out
11:00 Hits On Shuffle!
12:00 Ultimate 50 '90s Dance Anthems
15:00 MTV Rewind: 2022
14:30 Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin (Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin), Germany, 2021
15:07 Are You The One? - Global Edition
15:57 Are You The One? - Global Edition
16:00 20 Chart-Topping Hits From The...
16:36 Intermezzo
16:50 Dannii Minogue: Then & Now
17:00 This Week In 1991: Official
17:30 Paolo Fresu Trio at the Villa Medici, Rome (Paolo Fresu Trio à la Villa Médicis de Rome), Italy, 2022
18:00 Worldwide Hits
l-Isvezja
Ġeneru: Dokumentarju / Natura / Annimali / Ambjent / Edukazzjoni / Xjenza / Fattwali
Gwida Tat- Televixin
TV4 Fakta
National Geographic
Nat Geo Wild
Animal Planet
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
BBC Nordic
BBC Earth
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
History
HISTORY 2
Issa
Il-paġna li jmiss
15:00 SOS djur
15:00 Haverikommissionen
15:00 Jaws vs. Boats
15:00 The Zoo
15:00 Baggage Battles
14:26 Blowing Up History
15:00 True Crime With Aphrodite Jones
14:25 1000-Lb. Sisters
14:35 QI
14:15
The World's Deadliest Weather
14:35 Amerikanska västerns förbannelse: Det försvunna spanska guldet
14:45 Egyptens oförklarade arkiv
14:55 Djurens odyssé
14:10 Ancient Aliens
15:00 The Curse of Civil War Gold
15:05 The Curse of Oak Island
15:14 Blowing Up History
15:30 Amerikanska västerns förbannelse: Det försvunna spanska guldet
15:40 Forntida Egypten - krönikor om ett imperium
15:45 Decoding the Past
15:50 Istiden: En frusen värld
15:55
The World's Most Scenic Railway Journeys
16:00 Torn From the Headlines: New York Post Reports
16:02 How the Universe Works
16:05 Forged In Fire
16:20 Amerikanska västerns förbannelse: Det försvunna spanska guldet
16:30 Swamp Ghost
16:35 Den hemliga Valarnas dal i Egypten
16:40 90 Day Fiancé: The Other Way
16:50 Mysteriet med den trojanska hästen
17:00 Torn From the Headlines: New York Post Reports
l-Isvezja
Ġeneru: Aħbarijiet
Gwida Tat- Televixin
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Trażmissjoni live
live
Bloomberg Television
Trażmissjoni live
live
France 24
Trażmissjoni live
live
DW English
Trażmissjoni live
live
Sky News
Trażmissjoni live
live
Al Jazeera English
Trażmissjoni live
live
NHK WORLD-JAPAN
Trażmissjoni live
Arirang TV
Issa
Il-paġna li jmiss
15:00 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
15:00 Connect the World (Connect the World from...), USA, 2020
15:00 The Score
15:00 Euronews Now
15:00 The Circuit (The Circuit)
15:00 The News
15:00 DW News
15:00 Sky News Today
15:00 News Live
15:00 NHK Newsline
15:00 Play11st Up: Feel Like 11 (Play11st Up: Feel Like 11), Musical, South Korea
15:15 Newsline in Depth
15:30 Tiny Desk Concerts Japan
15:45 Across Africa
16:00 Within the Frame (Within the Frame), South Korea
16:30 I'm Live (I'm Live), Musical, South Korea
17:00 One World with Zain Asher and Bianna Golodryga (One World with Zain Asher and Bianna Golodryga), USA, 2023
l-Isvezja
Ġeneru: Programmi tat-tfal / żgħażagħ
Gwida Tat- Televixin
Cartoon Network
Cartoonito
Disney Channel
Disney Junior
Nickelodeon
Nick Jr
Nicktoons
Issa
Il-paġna li jmiss
15:00 Scooby-Doo och Vem tror du?
15:02 Lu och Småkrypsgänget
14:50 Monster på jobbet
15:00 Star Wars: Unga jedi på äventyr
15:01 Patrik Stjärnas Show
14:45 Du och Blå löser gåtor
15:00 SvampBob Fyrkant
15:08 Rubble & gänget
15:10 Lu och Småkrypsgänget
15:15 Monster på jobbet
15:20 Mush-Mush & the Mushables
15:25 SvampBob Fyrkant
15:26 Lugn i stormen
15:30 Superkattungar
15:31 Blaze och Monstermaskinerna
15:35 Bara babybjörnar
15:40 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
15:49 Lugn i stormen
15:50 SvampBob Fyrkant
16:00 Kiya & the Kimoja Heroes