Stazzjonijiet tat-TV
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Swiss
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Ewropa
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Gwida Tat- Televixin
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Swiss
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Ewropa
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Lingwa
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Pajjiż
Ir-Renju Unit
l-Irlanda
il-Ġermanja
Franza
l-Italja
Spanja
Portugall
l-Olanda
il-Belġju
L-Awstrija
Lussemburgu
L-Isvizzera
il-Greċja
Ċipru
id-Danimarka
Norveġja
l-Isvezja
Finlandja
Estonja
Il-Latvja
il-Litwanja
Polonja
Ċekja
Is-Slovakkja
Ungerija
ir-Rumanija
Bulgarija
il-Kroazja
is-Slovenja
Tramuntana tal-Maċedonja
Bosnja u ħerzegovina
Serbja
l-Albanija
l-Ukrajna
Russja
Turkija
Gwida Tat- Televixin
: il-ġimgħa,
Skeda tat-TV
: issa,
Stazzjonijiet tat-TV
: L-Isvizzera,
TVEpg.eu -
stazzjonijiet: 24534, pajjiżi: 36, lingwi: 32
L-Isvizzera
Swiss Televixin / DVB-T2
Gwida Tat- Televixin
SRF 1
SRF zwei
SRF info
live
ARD
Trażmissjoni live
ZDF
ORF 1
ORF 2
ORF 3
3sat
Arte Deutsch
RTL
RTL 2
Sat.1
Pro7
VOX
Kabel eins
3+
4+
5+
Puls 8
TV24
TV25
DMAX
ZDFneo
RTS Un
RTS Deux
RSI La 1
RSI La 2
Servus TV
6+
Issa
Il-paġna li jmiss
07:30 Wetterkanal
07:40 Frau Holle
07:35 sportflash
06:55 Pinocchio
07:15 Hanni & Nanni
07:31 Servus Kasperl
07:33
Guten Morgen Österreich
07:00 WETTER / INFO
07:30 Alpenpanorama
07:30 Stadt Land Kunst
06:50 Aladin
07:20 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
05:55 Die Geheimnisse der Spiderwicks
06:45 Need for Speed
06:25 Was passiert, wenn's passiert ist
07:30 James Bond 007: Der Hauch des Todes
06:00 Mediashop
06:00 Premiumshopping.tv
06:00 Premiumshopping.tv
07:25 How I Met Your Mother
06:00 MediaShop
06:00 Premiumshopping.tv
07:20 Richard Hammond's Car Workshop
07:15 Das Ungeheuer von London City
07:40 SamSam
07:00 RTS Info : L'actualité en continu
07:20 Setteventi in TV
07:35 Mezz'ora per voi
06:00 Das Wetterpanorama bei Servus TV
06:00 Premiumshopping.tv
07:45 Plötzlich Familie
07:50 How I Met Your Mother
07:55 SamSam
07:57 Der kleine Drache Kokosnuss - Auf in den Dschungel!
08:00 Un caso per due
08:05 Les Schtroumpfs
08:08 Guten Morgen Österreich
08:15 Richard Hammond's Car Workshop
08:20 How I Met Your Mother
08:25 The Quest - Jagd nach dem Speer des Schicksals
08:30 Modem
08:45 Otto - Der Ausserfriesische
09:00 Radiogiornale
09:05 Power Rangers
09:11 Peter Hase
09:15 Richard Hammond's Car Workshop
09:18 Servus Wetter
09:20 Hoagascht
09:25 Die Sendung mit der Maus Spezial
09:30 RTS Info : L'actualité en continu
09:40 Fromme Törtchen - Zwischen Teig & Tradition
10:00 Premiumshopping.tv
10:05 James Bond 007: Octopussy
10:10 Die Reise zum Mittelpunkt der Erde
10:15 Die Noobs - Klein, aber gemein
11:00 ShivaspiritTV
11:05 Agatha Christie's Marple
11:15 Fantastic Four
12:00 Mediashop
12:15 Mayday - Alarm im Cockpit
12:50 James Bond 007: Sag niemals nie
14:00 Premiumshopping.tv
17:00 Schweiz pur
L-Isvizzera
DVB-C Televixin / Reġjun
Gwida Tat- Televixin
live
Tele Züri
Trażmissjoni live
live
Tele Bärn
Trażmissjoni live
live
Tele M1
Trażmissjoni live
live
Tele 1
Trażmissjoni live
live
Telebasel
Trażmissjoni live
live
TVO
Trażmissjoni live
live
Tele Top
Trażmissjoni live
TV Südostschweiz
Tele Z
live
Kanal 9
Trażmissjoni live
live
Tele Bielingue
Trażmissjoni live
SHF - Schaffhauser Fernsehen
Bodensee TV HD
Tele Zentralschweiz HD
TV Oberwallis
regioTVplus
ALF-TV!
Léman Bleu Télévision
live
La Télé
Trażmissjoni live
live
Canal 9
Trażmissjoni live
live
Canal Alpha Neuchâtel
Trażmissjoni live
live
Canal Alpha Jura
Trażmissjoni live
Ajoie TV
live
CARAC 1
Trażmissjoni live
live
CARAC 2
Trażmissjoni live
live
CARAC 3
Trażmissjoni live
live
Max TV
Trażmissjoni live
Genève Région Télévision
NRTV
live
Tele Ticino
Trażmissjoni live
Telelombardia
Antenna 3
live
Canal Extremadura
Trażmissjoni live
live
R9 Österreich HD
Trażmissjoni live
SWR
live
BR
Trażmissjoni live
WDR
live
NDR
Trażmissjoni live
live
HR
Trażmissjoni live
MDR
rbb
Issa
Il-paġna li jmiss
07:30 TalkTäglich
07:30 Tierisch
07:25 Tierisch
07:25 Tierisch
07:20 punkt6 thema
07:25 Stammtisch
07:35 Tiergflüschter
07:30 HCD Talk
07:40 Globe TV
07:15 Komfortzona
07:30 Info F
07:30 Sportdate
05:30 Wiederholungen
07:00 Tele Napf / Tele Zentralschweiz
07:00 Wetter Wallis
07:30 uptown-TV
06:53 kulturPUR
07:30 3D Eco
07:32 Décryptage
07:40 Complètement sport
07:34 Le Journal
07:34 Le Journal
06:00 Ajoie TV HD
06:00 Carac Musique
05:00 Carac Musique
05:00 Carac Musique
07:38 Comprendre pour vivre
00:01 Bonne nuit
00:00 Reprise de la boucle
07:07 Tandem (Defendemos l'alegria)
07:00 Viva La Lombardia
07:30 Canta Lombardia
07:30 Territorio Extremadura
07:30 N1 TV
07:05 SWR Porträt
07:35 Panoramabilder; Bergwetter
07:20 Erlebnisreisen
07:30 Das beste Jahr meines Lebens
07:40 herkules
07:25 Exakt - Die Story
06:30 Rad auf Achse - 1000 Kilometer durch Brandenburg
07:45 Johann Sebastian Bach. Matthäus-Passion
07:47 MusicZone
07:50 Wettstreit der Kathedralen
07:55 Glaubwürdig
07:57 MusicZone
08:00 rbb24 Brandenburg aktuell
08:07 Rediffusion des programmes de la semaine
08:10 Der Camping-Check
08:25 Tenue de jardin
08:30 rbb24 Abendschau
08:35 Wettstreit der Kathedralen
08:55 Campervan-Roadtrip an die Mecklenburgische Seenplatte
09:00 Nordmagazin
09:05 Rencontrons-nous
09:10 Por los siglos de los siglos
09:15 Dahoam is Dahoam
09:30 Hamburg Journal
10:00 Ajoie TV HD
10:30 Das Wunder von Heiligenstadt - Von Sturköpfen und Männerbünden
11:00 La buona onda
11:30 Kitchen Talk
13:30 Wiederholungen
14:00 Ajoie TV HD
16:00 Reprise de la boucle
L-Isvizzera
Ġeneru: Ewropa
Gwida Tat- Televixin
BBC One
BBC Two
BBC Four
itv
itv 2
itv 3
itv 4
Channel 4
More 4
Channel 5
TF1 CH
M6 CH
France 2
France 3
France 4
France 5
NRJ12
TFX
C8
Arte Français
6ter
AB 3
live
TV8 Mont Blanc
Trażmissjoni live
W9
AB1
TV5 MONDE EUROPE
Rai 1
Rai 2
Rai 3
Rai 4
Rete 4
Canale 5
Italia 1
Italia 2
Cielo
live
La 7
Trażmissjoni live
Canale Italia
Telenova
Mediaset Extra
TVE Internacional
Andalucía Televisión
Record TV
RTP Internacional
live
RIK Sat
Trażmissjoni live
live
ERT World
Trażmissjoni live
live
TVP Polonia
Trażmissjoni live
live
LRT Lituanica
Trażmissjoni live
live
VISIEMLTV.LV
Trażmissjoni live
Issa
Il-paġna li jmiss
07:00 Breakfast
07:35 Bridge of Lies
06:30 This Is BBC Four
07:00 Good Morning Britain
07:40 Teen Titans Go!
07:30 Classic Emmerdale
07:30 Dempsey and Makepeace
07:10 Countdown
04:50 Teleshopping
07:40 Fireman Sam
06:55 Bonjour !
07:20 Incroyables transformations
06:29 Télématin
07:40 Les Lapins Crétins : Invasion
07:32 Oscar & Malika toujours en retard
07:38 Bluey
06:30 Téléachat
06:55 Tfou
07:00 Téléachat
06:55 Les chemins du sacré
07:30 Dog house : un chien pour la vie
07:00 Julie Taton sur NRJ et AB3
07:00 Les Alpes vues du ciel
07:00 Le double expresso RTL2
07:30 Les années fac
06:50 Télématin
07:15 Tg1 Mattina
07:40 E viva il Videobox
07:30 TgR Buongiorno Regione
07:26 Delitti in Paradiso
06:45 Prima di domani
07:30 Prima pagina Tg5
07:14 L'incantevole Creamy
07:21 Will & Grace
06:55 La seconda casa non si scorda mai
07:40 TG La7
06:00 Notizie oggi
07:30 Santa Messa
07:36 Casa Vianello
07:00 Noticias 24h
00:00 Semana Santa 2024: Traslado del Cautivo de Málaga
07:40 Programa Coimbra
07:00 Bom Dia Portugal
06:00 RIK Sat
05:05 Syndeseis
07:30 Pytanie na śniadanie
05:02 Labas rytas, Lietuva
07:00 Kultūrdeva
07:41 Pollyanna
07:42 Will & Grace
07:45 Prima pagina Tg5
07:48 Brave and Beautiful
07:50 Invitation au voyage
07:51 Bluey
07:53 Oscar & Malika toujours en retard
07:55 Aizliegtais paņēmiens *
07:57 Casa Vianello
07:59 Tg5
08:00 Gražiausios poetų dainos
08:03 Will & Grace
08:05 Love it or List it: Prendere o lasciare
08:10 Kiss Me Licia
08:15 3rd Rock From the Sun
08:20 Si près de chez vous
08:29 Casa Vianello
08:30 Não Desista
08:34 Che tempo fa
08:35 Invitation au voyage
08:40 Vangelo Del Giorno
08:48 Bitter Sweet: Ingredienti d'amore
08:50 Si près de chez vous
08:55 Personība. 100 g kultūras. Dagmāra Legante-Celmiņa
09:00 Proían Se Eídon
09:05 Cantando e ballando
09:15 Gli imperdibili
09:20 Heavenly Gardens with Alexander Armstrong
09:30 Prognozė
09:35 Téléshopping
09:45 ReStart
09:50 Ça peut vous arriver
09:55 A Place in the Sun
10:00 RIK Sat
10:15 Dr House
10:25 Bienvenue chez nous
10:30 W9 Hits Gold
11:00 EIDISEIS - ATHLITIKA - KAIROS
11:10 Projekt: Nadzieja - Wielki Piątek
13:59 Jornal da Tarde
14:00 RIK Sat
14:30 Canal sur Noticias 1
L-Isvizzera
Ġeneru: Filmati
Gwida Tat- Televixin
Swiss 1
Star TV
Nitro
ProSieben MAXX
Anixe HD
AXN
AXN White
AXN Black
Tele 5
Sixx
Sat.1 Gold
RTLup
RTL Crime
RTL Passion
Kinowelt HD
13th Street
One
Comedy Central
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Syfy D
Heimatkanal
Kabel eins Classics
Romance TV
Spiegel Geschichte
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Krimi
blue Action
blue Stars
blue Retro
Crime District
TV Breizh
Ciné+ Famiz
Ciné+ Club
Ciné+ Classic
Comédie+
CANAL+ Series
Polar+
TMC
RTL9
Action
13eme Rue
Syfy F
Paramount F
Warner TV
OCS Max
CS Pulp
OCS Géants
Ciné + Premier
Cine+ Frisson
Cine+ Emotion
CANAL+
CANAL+ Cinema
Chérie 25
TF1 Séries Films
Rai Movie
Rai Premium
Giallo
Top Crime
La5
La 7d
20 Mediaset
Drama
E4
Film Four
5USA
TVI Internacional
TVI Ficção
SIC Internacional
Canal de las Estrellas Europe
De Pelicula
Tlnovelas
Issa
Il-paġna li jmiss
07:30 In Teufels Küche
06:00 Fitness
07:20 Law & Order
07:35 Police Force - Einsatz in Neuseeland
07:30 So schmeckt die Welt
07:25 Sea Patrol
06:45 Call the Midwife - Ruf des Lebens
07:25 Sea Patrol
07:05 Infomercial
07:35 Interior'n Style - Design mein Heim
07:10 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
07:00 Das Jugendgericht
07:20 Im Namen des Gesetzes
07:05 Hinter Gittern - Der Frauenknast
04:55 Inland Empire
07:15 Law & Order
07:15 Rote Rosen
07:20 Bob's Burgers
06:00 Die Fünf Gefürchteten
07:10 Unsere kleine Farm
07:30 How I Met Your Mother
07:30 Castle
06:50 Raumschiff Enterprise
06:30 Die grosse Kür
06:20 Exodus
07:30 Rosamunde Pilcher
07:20 Der Krieg und ich
07:35 Hot in Cleveland
07:25 Grimm
07:25 Notruf Hafenkante
05:55 Das Bourne Ultimatum
07:30 The Hummingbird Project
07:05 Poseidon
07:32 Sur la scène du crime
06:05 Famille d'accueil
07:00 Maurice le chat fabuleux
06:55 Calme blanc
07:00 Fort du Fou
07:40 Schitt's Creek
06:45 Fin des programmes
07:30 Caïn
07:25 Sous le soleil
06:45
Le chien de Charlotte
06:58 64 minutes chrono
07:07 Chérif
07:14 The Outpost
06:50 Toutes les voiles sur Java
06:55 Flynn Carson et les nouveaux aventuriers
07:10 LEGO Batman: le film
06:50 Hit the Road
06:15 Deux sous d'espoir
06:55 C'est magnifique !
06:20 Lemming
06:50 Les Pires
07:05 Happy Valley
07:40 + de courts
06:00 Téléachat
07:20 Petits secrets entre voisins
06:55 Empire State
07:30 Incantesimo
07:35 Torbidi delitti
07:21 CSI: New York
07:10 Una vita
07:20 I menù di Benedetta
07:22 The 100
07:00 Teleshopping
07:30 Hollyoaks
05:00 Teleshopping
07:00 Ideal World Shopping
04:27 Dois às 10
06:30 O Bando dos Quatro
07:30 Primeira Página
07:00 Como dice el dicho
06:41 ¡Ay Amor ... Cómo Me Has Puesto!
07:00 Abrázame muy fuerte
07:45 Petits secrets entre voisins
07:50 Golpe de suerte
07:55 Caprice à l'italienne
07:57 Uomini e donne
08:00 Edição da Manhã
08:02 Morangos com Açúcar
08:03 Rizzoli & Isles
08:04 La boîte à questions
08:05 Schloss Vogeloed
08:08 El Chanfle
08:09 Broute
08:10 New Tricks
08:15 Padre Brown
08:20 Incantesimo
08:24 Golden State killer : 40 ans de traque
08:25 The Replacement
08:30 Et au milieu coule une rivière
08:35 Un refugio para el amor
08:40 Tu vida es mi vida
08:45 Gilmore Girls
08:50 Parallel Minds
08:52 Magnum P.I.
08:55 A l'ombre des filles
08:59 Rizzoli & Isles
09:00 Teleshopping
09:04 Golden State killer : 40 ans de traque
09:05 Lilly Schönauer
09:10 Un posto al sole
09:15 Joyeuses Pâques
09:20 La croisière s'amuse
09:25 Sous le soleil
09:27 Uomini e donne
09:30 Alô Portugal
09:35 Perception
09:45 Für immer Liebe
09:47 Ahí está el detalle
09:50 Snapped : les veuves noires
09:55 Nichts zu verzollen
10:00 NCIS
10:05 Inspecteur Barnaby
10:10 Das Parfum - Die Geschichte eines Mörders
10:15 La otra
10:20 L'ombre d'un mensonge
10:25 Al bar dello sport
10:30 Sept ans au Tibet
10:35 Braddock: Missing in Action III
10:40 Bem me Quer
10:55 Dois às 10
11:00 NCIS
11:25 Lang lebe Ned Devine!
12:00 Mrs Doubtfire
12:15 Stuart Little 2
13:58 TVI Jornal
15:05 Kalkofes Mattscheibe
15:15 Stargate
L-Isvizzera
Ġeneru: Sport
Gwida Tat- Televixin
blue Zoom D
blue Sport 1
blue Sport 2
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport Bundesliga 1
Eurosport 1 D
Eurosport 2 D
Sport1
More Than Sports TV
Eurosport 1 F
Eurosport 2 F
blue Zoom F
infosport+
CANAL+ Sport
RMC Sport Access 1
RMC Sport Access 2
Equidia Live
GOLF+
Golf Channel
L'Equipe
AUTOMOTO
Rai Sport +
Rai Sport
Eurosport 1 I
Eurosport 2 I
live
Sport Italia
Trażmissjoni live
Motor Trend
SuperTennis TV
Eurosport 1 E
Issa
Il-paġna li jmiss
04:55 Fussball: Borussia Dortmund - PSV Eindhoven
07:15 LALIGA EA SPORTS Highlights
06:30 Fussball: RC Lens - Arsenal FC
05:00
Sendepause
05:00
Sendepause
05:00
Sendepause
03:00 Sendepause
07:30 FIS Ski Alpin Weltcup: Saalbach-Hinterglemm: Abfahrt Männer
06:00 Teleshopping
04:30 Infomercial
06:30 Snooker
07:30 FIS Ski alpin : Coupe du monde: Saalbach Hinterglemm, Super-G, dames
06:00 Foot: Olympique de Marseille - FC Shakhtar Donetsk
06:00 La matinale
07:00 Super Rugby Pacific: Crusaders - Chiefs
06:30 Ajax Amsterdam / Aston Villa
07:00 Gervonta Davis - Ryan Garcia
07:30 Ticket gagnant
05:30 PGA TOUR: Texas Children's Houston Open, jour 1
07:00 Golf Central
06:00 L'Equipe du soir
07:15 Les dépanneurs de l'extrême
07:30 Lega Pallavolo Serie A Femminile: Play off, Quarto di Finale: Gara 1
07:30 Pallavolo
06:30 Snooker
07:30 FIS Sci alpino Coppa del Mondo: Saalbach-Hinterglemm, Donne: Super-G
07:00 Sportitalia Mercato
07:40 Come è fatto
05:30 Best of ATP
06:30 Welsh Open Snooker
07:45 ATP Tennis
07:50 New Zealand SailGP Highlights
08:00 8 in punto
08:05 Come è fatto
08:10 Les dépanneurs de l'extrême
08:15 Aston Villa / Ajax Amsterdam
08:25 Fussball: Sevilla FC - Arsenal FC
08:30 Olympic Games
08:35 Marchio di fabbrica
08:45 Fussball: BSC Young Boys - Sporting Clube de Portugal
08:55 Pro D2: Stade Montois Rugby - CA Brive
09:00
Sendepause
09:10 Les dépanneurs de l'extrême
09:15 Golf Central
09:30 Olympic Games
09:40 FIS Salto con gli sci Coppa del Mondo: Planica, Uomini: HS240
09:45 Nuoto - Stag. 2024 - Assoluti Primaverili - 3a giornata
10:00 L'Équipe Moteur
10:10 LALIGA EA SPORTS Highlights
10:15 Tennis: Napoli Cup 2024
10:30 UCI World Tour: Uomini: Attraverso le Fiandre
10:35 Formule 1: Grand Prix d'Australie, la course
11:15 Coppa del Mondo Tuffi 2024: Berlino, 2a tappa
11:30 Le journal des signes
11:45 Fussball: Arsenal FC - Sevilla FC
12:30 Infomercial
12:45 Serie C
13:00
Sendepause
13:30 PGA TOUR: Texas Children's Houston Open, jour 1
14:00 Hardcore Pawn: Chicago
14:30 Hardcore Pawn: Chicago
16:00 Baseball
17:00
Sendepause
01:00
Sendepause
05:00
Sendepause
L-Isvizzera
Ġeneru: Mużika
Gwida Tat- Televixin
MTV
Radio Pilatus TV
Deluxe Music
live
Deutsches Musik Fernsehen
Trażmissjoni live
Alpenland TV
live
musig24
Trażmissjoni live
live
folx.tv
Trażmissjoni live
live
MelodieTV
Trażmissjoni live
Stingray Classica D
CSTAR
MCM Top
TVM3
Trace Caribbean
Trace Urban
Mezzo
Stingray Classica F
RTL 102.5 TV
live
Radionorba TV
Trażmissjoni live
TV8
NOVE
Video Italia TV
Stingray Classica I
Kerrang!
Clubland TV
Kiss TV
Now Rock
Stingray Festival 4K
Stingray iConcerts
Telehit Music
Issa
Il-paġna li jmiss
06:55 MTV's 2000s Day
04:55 Radio Pilatus Morgenshow
05:00 Morning Show
07:00 Drei und eine halbe Portion
07:00 RhythmusRausch
07:15 musig24 unterwegs
06:00 Frühstart
00:00 Die Volksmusik- & Schlagernacht
07:15 Karl Jenkins - The Armed Man: A Mass for Peace
05:00 Top clip
06:00 Top Mix
06:00 TVM3 Hits
07:00 Night Session
05:00 Good Morning Trace
07:00 Of Vineyards and Shoeboxes: In Search of the Perfect Concert Hall Acoustics
07:15 Karl Jenkins - The Armed Man: A Mass for Peace
06:00 Non Stop News
06:00 Il risveglio
07:30 Scommessa d'amore
07:40 Alta infedeltà
06:00 La migliore musica italiana
07:15 Karl Jenkins - The Armed Man: A Mass for Peace
07:00 Biggest Rock Anthems
07:00 Old Skool Clubland Bangers!
07:00 Kiss All-Stars & Fresh Beats
07:30 Teleshopping
07:32 Echoes Series
06:00 Peter Gabriel: Growing Up Live in Italy
07:00 Top 10 Telehit
07:45 Lädle.tv
07:55 Reggaetown
07:58 Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach
08:00 Robin Banks 80s Antiques Rockshow
08:10 Alta infedeltà
08:15 Amy Winehouse: Live in London 2007
08:24 CMIM Voice 2022
08:34 Songbook
08:35 Alta infedeltà: Nuovi modi di tradire
08:41 Discovering Masterpieces
08:47 4K Clips
08:50 90's pop hits
09:00 I'm Just A Teenage Dirtbag..
09:15 Tg News Sky Tg24
09:20 La tata dei desideri
09:22 The Black Keys: Live at Main Festival Square
10:00 Pure R&B: Stateside Hits
10:10 80s Rock Anthems!
10:15 Top clip
11:00 Il mezzogiorno
11:30 Hits Non Stop
12:00 La classifica italiana
12:20 Video Italia Best
14:00 Kisstory: Old Skool and Anthems
15:15 Old Skool 90s Bangers!
L-Isvizzera
Ġeneru: Dokumentarju / Natura / Annimali / Ambjent / Edukazzjoni / Xjenza / Fattwali
Gwida Tat- Televixin
S1
ARD-alpha
Phoenix TV
kabel eins Doku CH
N24 Doku
GEO Television
Bergblick
Crime + Investigation
Discovery Channel D
TLC CH
National Geographic D
National Geographic Wild D
Animal Planet D
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
Curiosity Channel
live
Auftanken TV
Trażmissjoni live
RTL Living
Nautical Channel
RMC Découverte
live
RMC Story
Trażmissjoni live
Discovery F
Science Channel F
National Geographic F
National Geographic Wild F
Animaux
histoire
Toute l'Histoire
Ushuaïa TV
Chasse et Pêche
Planète+
Planète+ A&E
Planète+ C&I
Seasons
Trek
E! Entertainment France
Rai 5
Rai Storia
Rai Scuola
Real Time
Focus
DMAX Italia
live
UNINETTUNO University TV
Trażmissjoni live
ALMA TV
Food Network IT
Class TV Moda
Fun Box Ultra UHD
Insight
Insight UHD
Love Nature 4K UHD
Fashion TV
English Club TV
Food Network E
E! Entertainment Europe
Issa
Il-paġna li jmiss
06:00 Premiumshopping.tv
07:30 Felix und die wilden Tiere
07:30 Unsere Geschichte
07:30 Abenteuer Gold: Schatzsuche in Australien
07:05 Mega-Krane - Schwergewichte im Einsatz
07:15 Wildes Eden: Indien
07:00 Planet Weltweit
07:10 City Confidential - Verbrechen nebenan
07:10 Kawumm! - Die explosive Science-Show
07:35 Abgründe - Unfassbare Verbrechen
07:20 Hitlers letzter Widerstand
07:15 Der unglaubliche Dr. Pol
07:00 Die Baumhaus-Profis
07:35
Geschichten aus Sambia
07:10
Construction Fails
07:15 Ancient Aliens - Unerklärliche Phänomene
07:35 Die gefährlichsten Berufe Deutschlands
07:30 Der Mensch und sein Körper
07:35 Zwischen Tüll und Tränen
07:30 The Voyage of Ghibellina
06:00 Good Morning Business
06:30 Apolline matin
07:30 Sauveurs de trésors : voitures de légendes
07:35 Long Island Medium
07:30 Inside : l'univers des drogues
07:00 L'incroyable Dr. Pol
07:30 Vétérinaires en terre d'Écosse
07:20 L'enfer sur Terre
07:01 Chroniques d'un dictateur
07:00 Ces héros qui changent le monde
07:28 1000 pays en un
07:40 Thatcher & Reagan : A Special Relationship
07:35 Direct Auto Express
07:20 Face au juge
06:18 Fin des programmes
07:40 Les Maldives : archipel modèle
07:23 We Got Love Teyana & Iman
06:44 Isole scozzesi con Ben Fogle
07:30 Viaggio in Italia
07:30 Progetto scienza Newton
06:20 Vite al limite
07:30 Amazzonia selvaggia
07:40 Affari in valigia
07:15 Green economy e organizational behaviour
07:30 Pillole di sapori
07:10 Uno chef in fattoria
07:23 Front Row
06:55 Artemisia Gentileschi, Warrior Painter
07:00 Squad Goals: Dorking Til I Die
07:20 Foodwise
06:55 Wildlife ER
07:30 Beauty
07:40 Step by Step
07:30 Giada at Home
07:00 WAGS Miami S1 E8
07:44 Giardini fantastici e dove trovarli
07:45 Step by Step
07:49 We Got Love Teyana & Iman
07:50 Step by Step
07:52 Catwalks
07:55 Vanity Fair Confidential
07:56 Chroniques d'un dictateur
08:00 WAGS Miami S1 E9
08:04 Front Row
08:05 Psicologia della comunicazione e neuromarketing
08:10 We Got Love Teyana & Iman
08:11 Dorian: L'arte non invecchia
08:15 Uno chef in fattoria
08:20 La Terra dopo l'uomo
08:21 Pêcheurs de grands brochets
08:25 Il giorno e la storia
08:30 The Pioneer Woman
08:31 Satori
08:35 Vanity Fair Confidential
08:40 Car Crews With Supercar Blondie
08:45 Ningaloo: Australia's Ocean Wonder
08:50 Les dictateurs : Staline
08:55 Sistemi di produzione
09:00 Close Up E9
09:01 Chalets sur-mesure
09:05 L'enfer sur Terre
09:10 Visti dal cielo: Misteri di questo mondo
09:13 Québec à vol d'oiseau
09:15 Das perfekte Dinner
09:20 Die Autoschätzer
09:24 Brilliant Corners
09:25 Abgründe - Unfassbare Verbrechen
09:30 Mystérieux objets
09:42 Philippe et la passion du réservoir
09:45 Japan von oben
10:00 Chalets sur-mesure
10:05 Il dottor Alì
10:41 De la Leyre au Pilat, généreux bassin d'Arcachon
12:00 Estelle Midi : On ne va pas se mentir
L-Isvizzera
Ġeneru: Aħbarijiet
Gwida Tat- Televixin
Wetter.TV
Televista
live
Tagesschau24
Trażmissjoni live
ZDFinfo
WELT CH
n-tv
live
Euronews Deutsch
Trażmissjoni live
CNN
Euronews E
live
Sky News International
Trażmissjoni live
BBC World News
BBC News
BBC Parliament
CNBC Europe
DW English
Bloomberg TV
Al Jazeera English
i24 News
live
NHK World HD
Trażmissjoni live
Arirang HD
live
France 24
Trażmissjoni live
live
franceinfo
Trażmissjoni live
live
Euronews F
Trażmissjoni live
live
BFM TV
Trażmissjoni live
live
BFM Business
Trażmissjoni live
live
CNEWS
Trażmissjoni live
Vernier Visions
La Chaine Info
i24 News Français
live
Rai News 24
Trażmissjoni live
live
Euronews I
Trażmissjoni live
live
Canal 24 Horas
Trażmissjoni live
live
RTP 3
Trażmissjoni live
SIC Noticias
Issa
Il-paġna li jmiss
07:30 MediaShop - Immer etwas Neues
07:30 Showtime im 8304
07:30 Die Wiese - Ein Paradies nebenan
07:05 Die Geschichte der Fantasy
07:00 300 Tonnen Stahl auf Reisen - Schwertransport im Doppelpack
07:30 Achtung, Zoll! Willkommen in Australien
06:00 Europa am morgen
07:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
07:30 Wake up Europe
07:30 Breakfast with Anna Jones
07:30 World Business Report
07:00 Breakfast
07:30 Westminster Hall
07:00 American Greed
07:30 Conflict Zone
07:00 Idea Generation
07:30 Inside Story
07:30 i24news Desk
07:30 Bento Expo
07:00 Radio' Clock (Radio' Clock), Musical, South Korea, 2024
07:30 Le Journal
07:12 La matinale
06:00 Debout l'Europe
06:00 Première édition
06:00 Good Morning Business
06:00 La matinale
06:00 Vernier Visions
06:00 Le 6-9 avec Jean-Baptiste Boursier
07:30 I24 News Room
07:30 Mattina 24
06:00 Svegliati Europa
07:30 Noticias 24h
07:30 O Outro Lado dos Antípodas
07:00 Edição da Manhã
07:42 Rassegna stampa
07:43 Le Journal
07:45 L'invité politique
07:50 Wer ist ...?
07:54 Meteo 2
07:55 The Travel Show
08:00 Bitalk
08:05 Korea Travelogue (Korea Travelogue), South Korea
08:10 forum am freitag
08:15 Wake up Europe
08:20 Die Welt am Morgen
08:30 Noticias 24h
08:50 La météo
08:59 L'heure des pros
09:00 Car Online TV
10:00 Vernier Visions
10:30 BBC News
10:55 SIC Notícias Manhã
11:00 Euronews Ora
12:00 LCI midi
12:34 Real Economy
13:55 Jornal SIC Notícias
14:00 Vernier Visions
15:00 Joins BBC News
18:00 Europa il punto
L-Isvizzera
Ġeneru: Programmi tat-tfal / żgħażagħ
Gwida Tat- Televixin
Super RTL
Nick
KiKA
Toggo Plus
RIC TV
Disney Channel D
Cartoonito D
Cartoon Network D
CBeebies
CBBC
Toonami
Cartoonito F
Mangas
Piwi+
Télétoon+
Tiji
Canal J
Boomerang F
Cartoon Network F
Gulli
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Disney Channel F
Disney Junior F
CANAL+ Kids
Boing I
Rai Gulp
cartoonito
Frisbee
K2
Rai Yoyo
Super!
Issa
Il-paġna li jmiss
07:30 Rubble & Crew
07:20 Willkommen bei den Louds
07:30 Die Biene Maja
07:30 Peppa Wutz
07:30 Die magischen Zahnfeen
07:20 Star Wars: Die Abenteuer der jungen Jedi
07:30 Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
07:25 Jade Armor
07:40 Chuggington
06:30 This is BBC Three
07:40 Rick and Morty
07:35 Lou et sa petite troupe
07:35 Flo et les Robinson Suisses
07:35 Masha et Michka
07:40 Angelo la débrouille
07:30 Les filles de Dad
07:30 Sonic Boom
07:40 Grizzy et les Lemmings
07:35 La quête héroïque du valeureux prince Ivandoe
06:00 Gulli up
07:40 Bienvenue chez les Loud
07:25 La Pat'Patrouille
07:35 Hamster & Gretel
07:40 Superchatons
07:35 Team Nuggets
07:25 Teen Titans Go!
07:30 Spooky Wolf
07:35 La casa delle bambole di Gabby
07:35 Curioso come George
07:30 Il barbiere pasticciere
07:40 Gli Acchiappagiochi
07:25 SpongeBob
07:43 Les filles de Dad
07:44 KiKANiNCHEN
07:45 Gli Acchiappagiochi
07:50 SpongeBob
07:54 Les filles de Dad
07:55 Pinocchio and Friends
08:00 La casa delle bambole di Gabby
08:05 Curioso come George
08:10 Teen Titans Go!
08:15 SpongeBob
08:20 A tutto reality: Le origini
08:25 Hey Duggee
08:30 Curioso come George
08:45 Wazup
08:50 Bande de sportifs !
09:05 Ein wunderbarer Frühling mit Micky Maus