Stazzjonijiet tat-TV
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Austrian
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Gwida Tat- Televixin
Ġeneru: Kollox
Ġeneru: Austrian
Ġeneru: DVB-C
Ġeneru: Filmati
Ġeneru: Sport
Ġeneru: Mużika
Ġeneru: Dokumentarju
Ġeneru: Aħbarijiet
Ġeneru: Programmi
Lingwa
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Pajjiż
Ir-Renju Unit
l-Irlanda
il-Ġermanja
Franza
l-Italja
Spanja
Portugall
l-Olanda
il-Belġju
L-Awstrija
Lussemburgu
L-Isvizzera
il-Greċja
Ċipru
id-Danimarka
Norveġja
l-Isvezja
Finlandja
Estonja
Il-Latvja
il-Litwanja
Polonja
Ċekja
Is-Slovakkja
Ungerija
ir-Rumanija
Bulgarija
il-Kroazja
is-Slovenja
Tramuntana tal-Maċedonja
Bosnja u ħerzegovina
Serbja
l-Albanija
l-Ukrajna
Russja
Turkija
Gwida Tat- Televixin
: is-sibt,
Skeda tat-TV
: issa,
Stazzjonijiet tat-TV
: L-Awstrija,
TVEpg.eu -
stazzjonijiet: 24745, pajjiżi: 36, lingwi: 32
L-Awstrija
Austrian Televixin / DVB-T2
Gwida Tat- Televixin
ORF 1
ORF 2
ORF III
ATV
PULS 4
Servus TV
ATV II
live
ARD
Trażmissjoni live
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
SUPER RTL
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Issa
Il-paġna li jmiss
11:50
Jamie Oliver: 5 Zutaten Mediterran
11:25
Um Himmels Willen
11:45
Sophie - Schlauer als die Polizei
11:50
Mein Gemeindebau
11:00
9-1-1 Notruf L.A.
11:40
Superbike
11:25
Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
11:30 Quarks im Ersten
11:10 SOKO Stuttgart
04:45 CSI: New York
11:30 Die Landarztpraxis
11:30 Mr. Griffin - Kein Bock auf Schule
11:50 Shopping Queen
11:45 Castle
10:15 Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
11:50 Alvinnn!!! und die Chipmunks
11:30 Stauseen der Alpen: Maltatal
11:30 Der Mensch, die Natur, das Abenteuer (2/3)
11:15 Detektiv Rockford - Anruf genügt
11:20 Naturparadiese am Äquator
11:25 Unsere Kontinente
11:30 Good Bones - Mutter, Tochter, Home-Makeover
10:35 Undercover Billionaire
06:55 Infomercial
11:25 Richter Alexander Hold
10:55 Infomercials
11:30 Das A-Team
11:30 Quincy
11:55 Verrückte Wildnis
12:00 Naturparadiese am Äquator
12:10 Unsere Kontinente
12:15 Unglaubliche Aufnahmen - Strange Evidence
12:20 Richter Alexander Hold
12:25 Quincy
12:30 Das A-Team
12:35
Superbike
12:37
Young Sheldon
12:40 Castle
12:45 Verklag mich doch!
12:50 Naturparadiese am Äquator
12:55 Unsere Kontinente
12:57
Mom
12:58
Das Traumhotel
13:00 Quick & Easy - Jamie's 5 Zutaten Küche
13:05 Haus gesucht in Alaska
13:15 Quincy
13:25
Sophie - Schlauer als die Polizei
13:30 Stargate
13:35 Castle
13:45 Barbie - ein verborgener Zauber
13:50 Shopping Queen
13:55
Match in Paradise - Liebe auf den ersten Swipe?
14:15 Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
L-Awstrija
DVB-C Televixin / Reġjun
Gwida Tat- Televixin
ANIXE+
ANIXE HD Serie
RTL Passion
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
PHOENIX
live
W24
Trażmissjoni live
live
OKTO
Trażmissjoni live
live
R9
Trażmissjoni live
Tirol TV
live
KT 1
Trażmissjoni live
ORF 2 Burgenland
ORF 2 Kärnten
ORF 2 Nö
ORF 2 Oberösterreich
ORF 2 Salzburg
ORF 2 Steiermark
ORF 2 Tirol
ORF 2 Vorarlberg
ORF 2 EUROPE
WDR
live
NDR
Trażmissjoni live
MDR
live
hr-fernsehen
Trażmissjoni live
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Trażmissjoni live
ARD-alpha
SRF 1
SRF zwei
RAI Uno
RAI Due
RAI Tre
TV5Monde Europe
Issa
Il-paġna li jmiss
11:30 Antworten mit Bayless Conley - Glaube fest, ohne zu zweifeln (1)
11:25 Infomercial
11:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics
11:05 Die Pathologin - Im Namen der Toten
11:35 The Masked Singer
10:00 phoenix history
11:30
Bei Tesarek
11:30
Powerfrauen TV
11:00
KT1 Wochenmagazin
11:00
Tirol Today
11:00
Regionalsendung
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:25
Um Himmels Willen
11:30 Rasch durch den Garten - Gärtnern für jedermann
11:30 Die Nordreportage: Hofgeschichten
11:45 Eisenbahn-Romantik
10:30 Kölner Treff
11:30 Brüderchen und Schwesterchen
11:30 Die Nordreportage: Hofgeschichten
11:15 Viele Normen - Teure Wohnungen?
11:15 Viele Normen - Teure Wohnungen?
11:15 Viele Normen - Teure Wohnungen?
10:30 Die Meute der Erben
11:30 Streetphilosophy
11:10 SRF school
11:25 Meilensteine der Technik
11:25 Linea Verde Discovery
11:30
TG2 Weekend
11:25
Tgr Mezzogiorno Italia
11:30
Le Journal de la RTBF
11:55 Glockenläuten aus der Stiftskirche Baumburg im Chiemgau
12:00
Des racines & des ailes
12:10 Einstein
12:15 MDR Garten
12:19
Tg Regione meteo
12:20 Legendäre Schiffswracks
12:30 Linea Verde Life
12:35
Ex-Yu in Wien
12:40 Ripper Street
12:45 Weltbilder
12:50
Mi presento ai tuoi
12:58
Das Traumhotel
13:00
Regionalsendung
13:10 Immer Ärger mit Grandpa
13:30
Diskurs im Kraus
13:35 Ripper Street
13:50 Der Emoji-Film
13:57
#Helvetica
14:00 NDR Talk Show
14:15 Rätsel der Geschichte
15:15 Suburbicon
L-Awstrija
Ġeneru: Filmati
Gwida Tat- Televixin
Kinowelt TV
13th Street
RTL Crime
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Romance TV
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Issa
Il-paġna li jmiss
11:00 I Am Love
11:35 Criminal Minds
11:20 CSI: New York
11:15 Sea Patrol
10:55 DOC - Es liegt in deinen Händen
11:15 Sea Patrol
11:20 Stargate SG-1
11:40 Cop Out: Geladen und entsichert
11:45 White Collar
10:55 Caddyshack 2
11:20 Castle
11:45 Malcolm mittendrin
10:50 Inga Lindström
11:05 Grossstadtrevier
11:40 Kaffee, Milch und Zucker
11:25 The Rookie
11:40 Barry
11:25
Law & Order
11:25 SOKO Kitzbühel
09:30 Mission: Impossible - Dead Reckoning
08:00
Sendepause
09:30 Flammendes Inferno
08:00
SIGN OFF
10:15
Last Boy Scout - Das Ziel ist Überleben
11:05
Asterix & Obelix - Im Auftrag Ihrer Majestät
08:00
Sendepause
10:15
Der Todesschuss
11:10
Spider-Man 3
11:55
Todeskommando
12:00
Sendepause
12:05 Castle
12:10 SOKO Kitzbühel
12:15 Der Todesschuss
12:25 Inga Lindström
12:30 White Collar
12:35 Malcolm mittendrin
12:40 Barry
12:45 Sea Patrol
12:50 The King of Queens
12:55 The Rookie
13:00
Eine zauberhafte Nanny
13:05
The Last of Us
13:10 Criminal Minds
13:15 White Collar
13:25 Rosen im Herbst
13:30
The Amazing Spider-Man
13:50
Auf der Flucht
13:55 Todeskommando
14:00 Kreuzfahrt ins Glück
14:10 Transformers: Aufstieg der Bestien
14:40
Brady's Ladies
15:05 Die Reise der Pinguine
15:15 Cold Blood: Kein Ausweg, keine Gnade
15:50
The Amazing Spider-Man 2
15:55 Iron Man
16:00
Sendepause
L-Awstrija
Ġeneru: Sport
Gwida Tat- Televixin
ORF Sport+
Sky Sport Austria 1
Sky Sport Austria 2
Sky Sport Austria 3
Sky Sport Austria 4
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Auto Motor und Sport Channel
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Issa
Il-paġna li jmiss
11:50
Handball Frauen ÖHB-Cup
11:45
Admiral BL
11:00 Teleshopping
11:25 AFL Premiership Football: Brisbane Lions - Geelong Cats
11:20
Championship
11:00 Snooker-WM 2024: 1. Runde
10:30 UCI ProSeries Männer: Tour of the Alps: 5. Etappe
11:20 ESL Event: DreamLeague S22 2024, Dota 2, Groupstage, Tag 9
11:50
Garage 21
11:05 Australian Motocross Championship 2023
04:00
Sendepause
08:00
Sendepause
11:40
Es folgt
11:00 Live Sky Sport News: Guten Morgen Fans!
12:10 Es folgt: Live 2. Bundesliga
12:10 Es folgt: Live 2. Bundesliga
12:10 Es folgt: Live 2. Bundesliga
12:10 Es folgt: Live 2. Bundesliga
12:00
BL: tipico Countdown
12:15
Garagengold
12:30 Live 2. BL: VfL Osnabrück - Eintracht Braunschweig, 30. Spieltag
12:45 BL: Sky Sport Fantasy - Briefing
13:00 Teleshopping
13:15
BL: Samstags-Konferenz
13:30 Inside eSports & Gaming
13:45
UEFA CL: Magazin
13:50
Championship
13:55 ESL Event: IEM Chengdu 2024, CS2, Group Stage, Tag 3
14:00 Tennis: Porsche Grand Prix 2024: Halbfinale Einzel
14:10
Handball Herren ÖHB-Cup
14:15 NASCAR Craftsman Truck Series
15:00 BL: Torparade 29. Spieltag
16:00
Sendepause
16:10
Championship
04:00
Sendepause
L-Awstrija
Ġeneru: Mużika
Gwida Tat- Televixin
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
Issa
Il-paġna li jmiss
08:00 Make My Day
10:00 Pop Icons Weekend
11:00 Non-Stop Hits
09:00 90's Mixtape
11:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
09:00 Hits on Shuffle!
11:00 La Forza del destino by Verdi at the Opéra Royal de Wallonie-Liège (La Forza del destino by Verdi at the Opéra Royal de Wallonie-Liège), Belgium, 2021
10:52 Eine Hommage an Wien
10:00 MORNING GLORY
11:57 Israel Philharmonic Orchestra: Coming Home
12:00 JUKEBOX TRENDS
12:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2021
12:50 Kammermusik von Mozart und Dohnányi
14:00 Crazy In Love
14:09 Intermezzo
14:30 Ghost-Note - A to JazZ Festival
15:00 Non-Stop Y2Ks!
15:25 Saturday Night Party!
16:00 JUKEBOX NEWS
L-Awstrija
Ġeneru: Dokumentarju / Natura / Annimali / Ambjent / Edukazzjoni / Xjenza / Fattwali
Gwida Tat- Televixin
ARCADIA World HD
kabel eins Doku
N24 Doku
Crime + Investigation
Discovery Channel
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
TLC
GEO Television
RTL Living
Bergblick
Issa
Il-paġna li jmiss
11:00
Cosmos Global
10:55 Infomercials
11:20 Lost Ships
11:50 Unentdeckt - Mörder unter uns
11:40 Outback Opal Hunters - Edelsteinjagd in Australien
11:05 Top Ten Mega Monster
11:15 Tierisch unglaublich
11:50 Die Aquarium-Profis
11:35
Zoo und so - Tierisch wild!
11:15
Coast Guard Alaska - Rettung aus der Luft
11:45 American Pickers - Die Trödelsammler
11:25 Der Albtraum nebenan
11:10 Der Zweite Weltkrieg in der Arktis
11:10 Jamies Superfood für jeden Tag
11:15
Die Alpen - Unsere Berge von oben
11:53
Planet Terra
11:55 Verrückte Wildnis
12:00 Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch
12:05
Die Alpen
12:15 Im Verhörraum
12:25 Der Albtraum nebenan
12:30 American Pickers - Die Trödelsammler
12:35 Die Aquarium-Profis
12:45 Tierisch unglaublich
12:50
Planet Weltweit
13:05 Der Zweite Weltkrieg in der Arktis
13:10 Steel Buddies - Stahlharte Geschäfte
13:15 Verfluchte Schätze
13:20 Das wahre Gesicht der Dinosaurier
13:25 Der Albtraum nebenan
L-Awstrija
Ġeneru: Aħbarijiet
Gwida Tat- Televixin
live
oe24.TV
Trażmissjoni live
Wetter.TV
live
tagesschau24
Trażmissjoni live
WELT
n-tv
live
Euronews Deutsch
Trażmissjoni live
live
DW English
Trażmissjoni live
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Trażmissjoni live
live
Bloomberg Television
Trażmissjoni live
live
France 24
Trażmissjoni live
live
Sky News
Trażmissjoni live
live
Al Jazeera English
Trażmissjoni live
live
NHK WORLD-JAPAN
Trażmissjoni live
Arirang TV
Issa
Il-paġna li jmiss
11:30
SPECIAL Report
11:30 MediaShop - Immer etwas Neues
09:00 Tagesschau-Nachrichten
11:25 WELT Newsroom
11:30 PS - Automagazin
11:47 News
11:30 In Good Shape
11:30 Oleksandr Zinchenko: The Interview (Oleksandr Zinchenko: The Interview), Biography, United Kingdom, 2024
11:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber (CNN Newsroom with Kim Brunhuber), USA, 2020
11:00 American Greed
11:47 News
11:00 Idea Generation (Idea Generation), Biography, USA
11:46 France In Focus
11:30 Sky News Today with Sam Washington
11:30 The Stream
11:10 Cycle Around Japan
11:30 The Globalists (The Globalists), South Korea
12:00 After School Club (After School Club), Musical, South Korea
12:05 Brussels, My Love?
12:06 Brussels, My Love?
12:10 Today's Close-Up
12:15 Shift
12:16 Arts24
12:30 Sky News Today with Sam Washington
13:00 Arirang Special (Arirang Special), South Korea
14:00 CNBC Sports Bp Ultimate Rally Raid Portugal
L-Awstrija
Ġeneru: Programmi tat-tfal / żgħażagħ
Gwida Tat- Televixin
KiKA
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
TOGGO plus
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
RiC
Baby TV
Fix & Foxi
Issa
Il-paġna li jmiss
11:35 Lassie
11:45 Grizzy und die Lemminge
11:50 We Bare Bears - Bären wie wir
10:49 Coco – Lebendiger als das Leben!
11:35 Jade Armor
11:40
Willkommen bei den echten Louds
11:50
Baby Sharks große Show
11:30 Die Casagrandes
11:30
Rupert, der Bär
11:30
Phantasie-Spielplatz
11:30
Dragon Hunters: Die Drachenjäger
11:55 Die Casagrandes
12:00
Der Prinz von Atlantis
12:05
Barbapapa und Familie
12:10 Bugs Bunnys Baumeister
12:15 We Baby Bears - Bärchen wie wir
12:20 Die Casagrandes
12:24 Chip und Chap: Das Leben im Park
12:25
Paddingtons Abenteuer
12:30
Extreme Dinosaurs
12:49 Big City Greens