TV channels
Genre: All
Genre: Latvian
Genre: DVB-C
Genre: Europe
Genre: German
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
TV guide
Genre: All
Genre: Latvian
Genre: DVB-C
Genre: Europe
Genre: German
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
Language
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Country
United Kingdom
Ireland
Germany
France
Italy
Spain
Portugal
Netherlands
Belgium
Austria
Luxembourg
Switzerland
Greece
Cyprus
Denmark
Norway
Sweden
Finland
Estonia
Latvia
Lithuania
Poland
Czechia
Slovakia
Hungary
Romania
Bulgaria
Croatia
Slovenia
North Macedonia
Bosnia and Herzegovina
Serbia
Albania
Ukraine
Russia
Turkey
Thursday
18/04/24
Friday
19/04/24
Saturday
20/04/24
Sunday
21/04/24
Monday
22/04/24
Tuesday
23/04/24
Wednesday
24/04/24
04-18
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:30 Pārtraukums programmā
07:25 Sporta spēļu labākie momenti
08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
09:00 Sievietes Eiropas darba tirgū
10:00 Latvijas futbola virslīga
12:10 Latvijas futbola virslīga
14:30 Aktuālā nedēļas konference
16:50 Dzīvīte
17:30 Latvijas futbola virslīga
19:30 Latvijas futbola virslīga
21:30 eXi
23:00 Basketbols. Pafbet LBL
02:00 Pārtraukums programmā
00:00 Ūdenszeļļi
01:00 F1LV Podkāsts
02:00 Best4sportTV programma
06:00 Football: Ekstraklasa
08:00 Archery: World Cup in Medellín
10:00 Archery: World Cup in Medellín
12:15 Archery: World Cup in Medellín
14:15 Archery: World Cup in Medellín
16:30 MXF Podkāsts
18:00 Ūdenszeļļi
19:00 Handbola podkāsts
20:00 Football: Ekstraklasa
22:00 Football: Ekstraklasa
00:00 Football: Ekstraklasa
02:00 Best4sportTV programma
00:00 ENBL FINAL4 FINĀLS: CSO Voluntari (Rumānija) pret Bakken Bears (Dānija)
02:00 Best4sportTV programma
05:00 PGE FKS Stal Mielec pret KGHM Zagłębie Lubin
07:00 ENBL FINAL4 1. pusfināls: RSW Liege Basket (Beļģija) pret CSO Voluntari (Rumānija)
09:00 ENBL FINAL4 2. pusfināls: BC Siauliai (Lietuva) pret Bakken Bears (Dānija)
11:00 ENBL FINAL4 spēle par 3. vietu: RSW Liege Basket (Beļģija) pret BC Siauliai (Lietuva)
13:00 ENBL FINAL4 FINĀLS: CSO Voluntari (Rumānija) pret Bakken Bears (Dānija)
15:00 Handbola Podkāsts se. 3 ep. 14
16:00 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā 1. pusfināls: Selver/Taltech (Igaunija) pret Jēkabpils Lūši
17:30 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā 2. pusfināls: Bigbank Tartu (Igaunija) pret Ezerzeme/DU
19:30 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā spēle par 3. vietu: Ezerzeme/DU pret Jēkabpils Lūši
21:00 Baltijas Līga sievietēm volejbolā FINĀLS: TU/Bigbank (Igaunija) pret RSU/MSĢ
23:00 Handbola Podkāsts se. 3 ep. 14
00:00 "Ūdenszeļļi" se.8 ep. 23
01:00 F1LV Podkāsts Se.5 Ep. 4
02:00 Best4sportTV programma
00:10 Basketball - Euroleague
02:25 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
05:40 NBA Basketball
07:30 Basketball: NBA. Knicks - Celtics (NBA Basketball), JAV, 2024
09:25 Rally: FIA European Rally Championship - Hungary. SS8 Iszka 1 (Rally: FIA European Rally Championship - Hungary), Vengrija, 2024
10:10 Basketball - Euroleague
12:00 Tennis: ATP 500: Barcelona Open
17:00 Tennis: ATP 500: Barcelona Open
21:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
23:05 Basketball - Euroleague
01:00 Ice Hockey: IIHF Ice Hockey World Championship
04:50 National League
00:30 Behind the gate (MXGP)
01:00 NBA Action
01:30 Rally-raid : BP Ultimate Rally-Raid
02:00 NBA Basketball
04:55 NBA Basketball
07:10 Liga Endesa
09:05 LaLiga EA Sports
11:10 Liga Endesa
12:45 NBA Basketball
14:55 Moto2: Grand Prix of the Americas
16:10 MotoGP: Grand Prix of the Americas
17:35 1. Bundesliga
19:35 Calcio: Campionato Italiano Serie A
21:35 NBA Basketball
21:55 NBA Basketball
00:10 NBA Action
00:40 Liga Endesa
02:35 LaLiga EA Sports
05:10 Calcio: Campionato Italiano Serie A
00:00 Marathon
01:00 LaLiga EA Sports
04:30 NBA Basketball
07:00 LaLiga EA Sports
08:50 Basketball - Euroleague
10:40 Rally: FIA European Rally Championship - Hungary
11:30 Calcio: Campionato Italiano Serie A
13:15 Boxe : Top Rank
17:15 National League
19:05 NBA Basketball
20:55 National League
23:30 Basketball - Euroleague
01:40 Basketball - Euroleague
04:45 NBA Basketball
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
07:00 Programmas pārtraukums
09:00 Programmas pārtraukums
11:00 Programmas pārtraukums
12:00 Tennis: ATP 250 - BMW Open
16:00 Tennis: ATP 250 - BMW Open
20:00 Programmas pārtraukums
22:00 Programmas pārtraukums
00:00 Programmas pārtraukums
02:00 Programmas pārtraukums
04:00 Programmas pārtraukums
00:00 The Masters - Review
01:00 Flèche Wallonne
02:30 8 Hours of Suzuka - Race - 2023
04:00 Players Championship
06:00 Tour of the Alps - Stage 3
06:45 Flèche Wallonne
07:30 8 Hours of Suzuka - Race - 2023
09:30 The Masters - Review
10:25 The Minute
10:30 The Power of the Olympics
11:00 The Olympians
12:00 Chasing Glory
12:55 The Minute
13:00 Flèche Wallonne
13:45 Tour of the Alps - Stage 3
14:35 Tour of the Alps - Stage 4
16:30 The Masters - Review
17:30 Players Championship
18:30 Mixed Lead - Final
20:00 Supertri E - Review
20:30 Flèche Wallonne
21:00 Tour of the Alps - Stage 4
22:00 Players Championship
00:00 Tour of the Alps - Stage 4
01:30 Hall of Fame
02:30 Bol d'Or - Race - 2023
04:00 World Open
00:00 Misano - Review
01:00 8 Hours of Suzuka - Race - 2023
02:00 Welsh Open
04:00 8 Hours of Suzuka - Race - 2023
06:00 Players Championship
08:00 Tour of the Alps - Stage 3
08:45 Fleche Wallonne
09:30 8 Hours of Suzuka - Race - 2023
11:30 Tour of the Alps - Stage 3
13:00 The Masters - Review
14:00 Players Championship
15:30 The Power of the Olympics
16:00 The Olympians
17:00 Chasing Glory
18:00 T100 Triathlon World Tour - Review
19:00 Tour of the Alps - Stage 4
20:00 The Masters - Review
21:00 Rbc Heritage - Day 1
01:00 Bol d'Or - Race - 2023
02:00 Players Championship
04:00 Bol d'Or - Race - 2023
05:30 The Power of the Olympics
00:00 Tennis: WTA 500 San Diego - Final
03:00 Football: LaLiga: Osasuna - Valencia
05:00 Football: Ligue 1: Rennes - Toulouse
07:00 Football: Serie A: Bologna - Monza
09:00 Tennis: WTA 1000 Dubai-Final
12:00 Football: LaLiga: Cadiz - Barcelona
14:00 Football: Bundesliga: Stuttgart - Eintracht Frankfurt
16:00 Football: Serie A: Torino - Juventus
18:00 Football: LaLiga: Mallorca - Real Madrid
20:00 Football: Bundesliga: Round 29 Highlight
21:00 Football: LaLiga: Round 31 Highlight
22:00 Football: Bundesliga: Bayern Munich - Koln
00:00 Tennis: WTA 1000 Miami - Final
03:00 Football: Ligue 1: Lyon - Brest
05:00 Football: Serie A: Atalanta - Verona
00:00 Football: LaLiga. Atletico Madrid - Girona (LaLiga EA Sports), Ispanija
02:00 Football: French Ligue 1. Metz - Lens (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
04:00 Basketball: Turkish League Super League. Darussafaka - Petkim Spor (Türkiye Basketbol Ligi), Turkija
06:00 Football: LaLiga. Real Betis - Celta Vigo (LaLiga EA Sports), Ispanija
08:00 Football: French Ligue 1. Round 29 Highlight (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
09:00 Football: LaLiga. Round 31 Highlight (LaLiga EA Sports), Ispanija
10:00 Football: Bundesliga. Darmstadt - Freiburg (1. Bundesliga), Vokietija
12:00 Scottish Premiership. Dundee - Rangers (Football: Scottish Premiership), Didžioji Britanija
14:00 Football: Serie A. Bologna - Monza (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
16:00 Basketball: Lega Basket Serie A. Trento - Tortona (Lega Basket Serie A), Italija
18:00 Football: LaLiga. Cadiz - Barcelona (LaLiga EA Sports), Ispanija
20:00 Football: Serie A. Udinese - Roma (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
22:00 Scottish Premiership. Ross County - Rangers (Football: Scottish Premiership), Didžioji Britanija
00:00 Football: French Ligue 1. Le Havre - Nantes (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
02:00 Football: Serie A. Napoli - Frosinone (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
04:00 Football: French Ligue 1. Rennes - Toulouse (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
00:45 „KOK Classic“. Lauri Suomela vs Dariusz Skoczek
03:25 „King of Kings World Series“. Igor Osinin vs Pok Bill
05:35 MMA: Bushido
09:00 Dream Boxing
13:40 Mixed martial arts: UFA
14:35 KOK - Hero's series
18:15 Mixed martial arts: UFA
19:10 Professional Fighters League
21:20 Hero's Series In Riga
23:45 King of Kings - Grand Prix
02:10 MMA: Bushido
00:00 FS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 World Karate Federation
03:30 Judo for the World
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Macho: The Hector Camacho Story
05:30 Tuesday Night Fights
06:00 FS MMA
07:00 MEGA Fights
09:00 World Karate Federation
09:30 Judo for the World
10:00 KNOCKOUTS!
10:30 FS Grand Sumo
11:00 Macho: The Hector Camacho Story
11:30 Tuesday Night Fights
12:00 FIGHT SPORTS WCK
13:00 MEGA Fights
15:00 World Karate Federation
15:30 Judo for the World
16:00 KNOCKOUTS!
16:30 FS Grand Sumo
17:00 Macho: The Hector Camacho Story
17:30 Tuesday Night Fights
18:00 FIGHT SPORTS WCK
19:00 MEGA Fights
21:00 Fight Quest
22:00 KNOCKOUTS!
22:30 FS Grand Sumo
23:00 World Karate Federation
23:30 MMA:30
00:00 FIGHT SPORTS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 Fight Quest
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 World Karate Federation
05:30 MMA:30
00:00 Dirty South Bounders (Dirty South Bounders), Adventure
00:30 A Survey Of Open Space (A Survey Of Open Space), Adventure
01:00 Fantasy Factory (Fantasy Factory), United Kingdom, 2023
01:30 Fantasy Factory (Fantasy Factory), United Kingdom, 2023
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Dumball: Idiots In India (Dumball: Idiots in India), United Kingdom, 2016
05:30 Dumball: Idiots In India (Dumball: Idiots in India), United Kingdom, 2016
06:00 Nomads Seeking Adventure (Nomads Seeking Adventure)
06:30 Nomads Seeking Adventure (Nomads Seeking Adventure), 2016
07:00 Dirty South Bounders (Dirty South Bounders), Adventure
07:30 A Survey Of Open Space (A Survey Of Open Space), Adventure
08:00 Grid (Grid)
10:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
11:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
11:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
12:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
12:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
13:00 Action Sports World (Action Sports World), USA, 2021
14:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure
15:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure, USA, 2023
16:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure, USA, 2023
17:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure, USA, 2023
18:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure
19:00 Dirty South Bounders (Dirty South Bounders), Adventure
19:30 A Survey Of Open Space (A Survey Of Open Space), Adventure
20:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
21:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
22:00 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
22:30 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
23:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
00:00 Dirty South Bounders (Dirty South Bounders), Adventure
00:30 A Survey Of Open Space (A Survey Of Open Space), Adventure
01:00 Fantasy Factory (Fantasy Factory), United Kingdom, 2023
01:30 Fantasy Factory (Fantasy Factory), United Kingdom, 2023
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Dumball: Idiots In India (Dumball: Idiots in India), United Kingdom
05:30 Dumball: Idiots In India (Dumball: Idiots in India), United Kingdom
00:15 Deals 4 Wheels - Schlitten. Schrauben. Scheine machen
01:15 Die PS Profis Wien
02:00 SPORT1 Late-Movie
03:55 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 SPORT CLIPS
06:30 SPORT CLIPS
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
15:00 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:30 Teleshopping
17:00 Storage Hunters
17:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
19:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
19:30 American Pickers - Die Trödelsammler
20:30 Madhouse - Die Darts Show
21:00 Darts: Premier League - 12. Abend, Rotterdam Ahoy, Rotterdam/NED
00:45 Poker
01:45 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
03:45 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
00:00 Basketball Stories
01:00 NBA Special
01:30 High Tops
02:00 NBA lyga. Atlanta Hawks vs Detroit Pistons
04:00 High Tops
04:30 Playoff Central
07:00 Playoff Central
08:30 High Tops
09:30 High Tops
10:00 NBA Gametime
10:30 NBA Gametime
11:00 Basketball Stories
12:00 NBA Film Room
12:30 NBA Film Room
13:00 Gametime
13:30 Gametime
14:00 Basketball Stories
15:00 NBA Gametime
15:30 NBA Gametime
16:00 NBA Gametime
16:30 High Tops
17:00 High Tops
17:30 NBA Gametime
18:00 NBA Action
18:30 High Tops
19:30 NBA Special
20:00 NBA lyga. Atlanta Hawks vs Detroit Pistons
22:00 NBA lyga. Atlantos „Hawks“ - Detroito „Pistons“
00:00 NBA lyga. Los Andželo „Clippers“ - Denverio „Nuggets“
02:00 Basketball Stories
03:00 NBA Special
03:30 NBA Gametime
04:00 NBA Action
04:30 Basketball Stories
05:30 High Tops
00:10 Stream Nation (Stream Nation)
01:15 Stream Nation (Stream Nation)
02:15 Stream Nation (Stream Nation)
03:20 Stream Nation (Stream Nation)
04:20 Stream Nation (Stream Nation)
05:20 Stream Nation (Stream Nation)
06:15 Stream Nation (Stream Nation)
08:00 Stream Nation (Stream Nation)
09:00 Stream Nation (Stream Nation)
10:15 Stream Nation (Stream Nation)
11:15 Stream Nation (Stream Nation)
12:15 Stream Nation (Stream Nation)
13:15 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
14:45 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
16:45 Stream Nation (Stream Nation)
17:00 Stream Nation (Stream Nation)
17:15 Stream Nation (Stream Nation)
18:20 Stream Nation (Stream Nation)
19:25 Stream Nation (Stream Nation)
20:25 Stream Nation (Stream Nation)
21:25 Stream Nation (Stream Nation)
22:25 Stream Nation (Stream Nation)
23:35 Stream Nation (Stream Nation)
00:35 Stream Nation (Stream Nation)
01:35 Stream Nation (Stream Nation)
02:40 Stream Nation (Stream Nation)
03:20 Stream Nation (Stream Nation)
04:20 Stream Nation (Stream Nation)
05:15 Stream Nation (Stream Nation)
00:02 Basketball - FIBA World Cup
01:19 FIBA Basketball World Cup European Qualifiers
01:24 Basketball: FIBA World Cup
02:00 FIBA Women's EuroBasket
03:28 Legend of the Game
03:32 FIBA Women's EuroBasket
04:59 FIBA Women's EuroBasket
06:25 FIBA Women's Basketball World Cup
06:28 FIBA Women's EuroBasket
07:54 FIBA Women's Basketball World Cup
07:58 Basketball: FIBA AfroBasket
09:27 FIBA Women's Basketball World Cup
09:30 Basketball: FIBA AfroBasket
11:00 FIBA Women's Basketball World Cup
11:04 Basketball: FIBA AfroBasket
12:30 Basketball: FIBA AfroBasket
14:00 FIBA Women's Basketball World Cup
14:03 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
15:30 FIBA Women's Basketball World Cup
15:34 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
17:01 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
18:31 FIBA Women's Basketball World Cup
18:35 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
20:02 FIBA Women's Basketball World Cup
20:05 FIBA Oceania Championship for Women
21:33 FIBA Oceania Championship for Women
22:58 FIBA Eurobasket - Player Focus
23:03 FIBA Oceania Championship for Women
00:30 FIBA Oceania Championship for Women
01:55 FIBA Women's AsiaCup. Top 10
02:00 Basketball: FIBA Asia Cup
03:30 Basketball: FIBA Asia Cup
04:47 Basketball: FIBA AmeriCup - Top 10
04:50 Basketball: FIBA Asia Cup