TV channels
Genre: All
Genre: Croatian
Genre: DVB-C
Genre: Europe
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
TV guide
Genre: All
Genre: Croatian
Genre: DVB-C
Genre: Europe
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
Language
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Country
United Kingdom
Ireland
Germany
France
Italy
Spain
Portugal
Netherlands
Belgium
Austria
Luxembourg
Switzerland
Greece
Cyprus
Denmark
Norway
Sweden
Finland
Estonia
Latvia
Lithuania
Poland
Czechia
Slovakia
Hungary
Romania
Bulgaria
Croatia
Slovenia
North Macedonia
Bosnia and Herzegovina
Serbia
Albania
Ukraine
Russia
Turkey
TV guide
: saturday,
TV Schedule
: now,
TV channels
: Croatia,
TVEpg.eu -
channels: 24746, countries: 36, languages: 32
Croatia
Croatian TV / DVB-T2
TV guide
HRT 1
HRT 2
HRT 3
Nova TV
RTL
Doma TV
RTL 2
RTL Living
RTL Crime
RTL Passion
Now
Next page
08:49 Zajedno u duhu
08:16 Jimmy u misiji spašavanja pčela, dokumentarni film (1/2)
08:58 Dinoranč, crtana serija (19/52)
08:10 Kumovi
09:05 San snova
09:00 TV izlog
08:20 Mayday: Tajna crne kutije
08:45 Lovci na nekretnine
09:00 Ubojstvo, napisala je
09:00 Skrivena istina
09:09 Magazin LP
09:10 Mayday: Tajna crne kutije
09:11 Zabavljajmo se riječima (2), serija za djecu (3/26)
09:15 Zdravlje na kvadrat
09:23 Psići u ophodnji (3), crtana serija (23/26) (R)
09:25 Kumovi
09:30 Dobro jutro, Hrvatska
09:39 Krimi matineja: Velečasni Brown (2), serija (12) (2/10) (R)
09:40 Ljubav bez predaje
09:45 Inspektor Rex
09:50 Ubojstvo, napisala je
09:55 TV prodaja
10:10 Chicago u plamenu
10:25 Ljubav bez predaje
10:35 Grand designs
10:50 Monk
11:10 Chicago u plamenu
Croatia
DVB-C TV / Region
TV guide
HRT International
RTL Croatia World
Nova World
Mreža TV
Jabuka TV
Z1
Kanal RI
Laudato TV
Osječka TV
SB TV
TV Jadran
Poljoprivredna TV
Libertas TV
Woman
Federalna TV
Hayat
OBN
Now
Next page
08:19 Peti dan
08:56 Kad smo bili mali
03:45 Kraj programa
08:35 Glas naroda Paska Tomaša
09:00 I z l o g
07:00 Rubala show
08:50 Glazbeni kanal / TV prodaja
09:01 Prozor svetog Josipa
00:00 Kraj programa
09:00 Slavonsko jutro
09:00 Teletrgovina
07:00 Infostranice
09:00 Mirelica Pričalica
08:05 Dobro jutro, Bosno i Hercegovino!
08:50 Zimska kuhinja
08:45 Ja to mogu
09:14 Fit klinci
09:15 DUFF
09:19 Studio 4: Sport
09:22 RTL Danas
09:25 Forshpani
09:27 Kulturna baština: Zvonimir Buljević
09:30 Najdraži dan
09:39 Zaustavimo nasilje
09:40 TV izlog: Labeffective
09:45 TV Prodaja - Primed
09:50 Iz srca Europe
09:55 More milosrđa
10:00 Vremenska prognoza
10:10 Neprovjereno
10:15 Teletrgovina
10:30 Zagreb na dlanu
10:40 TV prodaja
12:15 Od mora do gorja - Kastav
12:30 Planet RI
15:45 Kulturama
16:20 Pjatance
19:50 Dnevnik Nove TV
20:40 Zdravlje na kvadrat
Croatia
Genre: Europe
TV guide
RAI 1
RAI 2
SLO1
Pro Sieben
RTL Television
SAT1
PINK
PINK M
PINK BH
PINK Plus
PINK Extra
PINK Film
PINK Fashion
PINK World
Now
Next page
09:04 UnoMattina in famiglia
08:55 Il meglio di Radio2 Social Club
08:55 Firbcologi
08:35 EUReKA - Die geheime Stadt
08:50 Der Blaulicht Report
08:40 Auf Streife - Die Spezialisten
05:30 Novo vikend jutro
05:30 Novo vikend jutro
09:00 Pričajmo, pevajmo, putujemo
05:30 Novo vikend jutro
09:00 Pink džuboks
05:47 Devojka sa Kosmaja
09:05 Cap
08:30 Otvoreni studio - World
09:09 Cap
09:15 Majstori, majstori
09:20 Teodozija
09:21 Cap
09:30 Fresh Off the Boat
09:33 UnoMattina in famiglia
09:40 Die Landarztpraxis
09:45 Der Blaulicht Report
10:00 Premijera Vikend specijal
10:20 Die Landarztpraxis
10:30 World Otvoreni studio
10:45 Leptirov oblak
10:55 Meteo 2
11:00 Pink džuboks
12:00 Pink džuboks
12:30 Otvoreni studio plus
13:00 Prvi nacionalni dnevnik
13:15 Elita
13:20 Elita
Croatia
Genre: Movies
TV guide
RTL Adria
Star Channel
Star Life
Star Crime
Star Movies
AXN
AXN Spin
HBO
HBO 2
HBO 3
Cinemax
Cinemax 2
Pickbox TV
KinoTV
Klasik TV
AMC
TV1000
Epic Drama
CineStar TV PREMIERE 1
CineStar TV PREMIERE 2
CineStar TV 1
CineStar TV 2
CineStar TV ACTION
CineStar TV FANTASY
CineStar TV COMEDY
Nova Family
Nova Cinema
Now
Next page
08:35 Bela lađa
08:30 NCIS: Havaji
08:30 19. postaja
08:35 Misterije madam Blanc
07:20 Dr. Dolittle: Vau-vau za predsjednika
08:50 Gran Hotel
09:05 Colin i Justin upadaju i renoviraju
08:22 Štrumpfovi 2
09:02 Kako sazdati djevojku
09:05 Downeyjevi auti iz snova
08:15 Volim filmove
09:01 Gospodar mrava
08:47 Dva života
08:00 Bez filtera
08:38 Mali vojnici
08:35 Pljačkaš dječjeg lica
08:05 Specijalni izvještaj
08:55 Inspektor George Gently
03:18 KOLAŽ PROGRAM
08:40 Book Of Love (2022)
08:30 Dragon Rider
03:40 KOLAŽ PROGRAM
04:02 KOLAŽ PROGRAM
03:47 KOLAŽ PROGRAM
03:33 KOLAŽ PROGRAM
09:02 Čista ljubav
08:15 Krvavo iskupljenje
09:15 Čokolada
09:25 Svi vole Raymonda
09:30 Will Trent
09:35 Zabranjena ljubav
09:36 Karteli
09:40 Legend Of Hercules, The
09:46 Ljubav u cvatu
09:50 Svi vole Raymonda
09:52 Alvin i vjeverice: Velika Alvintura
09:56 Harka
09:58 Zlatni dvori
10:00 Ragnarok
10:05 Priča o Ip Manu 3
10:06 Ave, Cezare!
10:10 Chickenhare & Hamster Of Darkness
10:15 Now You See Me
10:20 Kosti
10:25 Inspektor George Gently
10:30 Završni udarac
10:35 Belle (2021)
10:40 Sheep And Wolves
10:41 Na granici
10:45 Alvin i vjeverice
10:50 Arthur And The Invisibles
10:55 Charming 3D
11:05 Uređenje doma
11:11
Iznuda
11:16 Melodija mog srca
11:20 Božja zemlja
11:22 Francuski poljubac
11:24 Usijanje
11:26 Pehist: Život i smrti Roberta Dursta
11:30 Clara
11:50 Shack, The
11:51 Mravi
11:55 Inspektor George Gently
12:00 Pod pritiskom
12:20 Now You See Me 2
12:35 Truth (2015)
12:40 Captive State
12:57 Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela
13:41 Paloma
Croatia
Genre: Sports
TV guide
Sportska TV
Eurosport 1
Eurosport 2
SK 1
SK 2
SK 3
SK 4
SK 5
SK 6
SK 7
SK 8
SK 9
SK 10
SK Golf
SK HD
SK 4K
Arenasport 1
Arenasport 2
Arenasport 3
Arenasport 4
Arenasport 5
Arenasport 6
Arenasport 7
Arenasport 8
Arenasport 9
Arenasport 10
Extreme Sports
SK Fight
GP1
Sport 1
SK Esports
Now
Next page
07:50 Zadar - Spli, Košarka, Premijer liga
08:30 Twist the Throttle
08:30 Snuker: SP - Šefild
08:20 SK Bundes Special
07:45 ATP Masters Madrid: Shevchenko - Alcaraz
08:35 Moto3 Jerez: Trening 3
08:20 Nogomet: 2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa
09:00 Sport Klub 5 Promo 2
09:00 Sport Klub 6 Promo 2
09:00 Sport Klub 7 Promo 5
09:00 Sport Klub 8 Promo 5
09:00 Sport Klub 9 Promo 5
09:00 Sport Klub 10 Promo 5
05:00 LIV Golf Adelaide: Day 2
08:10 Košarka - Euroleague: Playoffs (G2): Real Madrid - Baskonia
07:40 F1 USA: Trka
09:00 Crash
07:00 Montreal - Boston, NHL
09:00 Shortlist
08:00 Milwaukee - Boston, Košarka, NBA liga
01:30 Najava programa
01:00 Najava programa
08:00 O. Marseille - Benfica, Nogomet, Europa liga
08:00 La Clippers - Dallas G1, Košarka, NBA liga
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
09:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
08:55 Fightmag Wwc Best Of Finishes
08:35 EuroNASCAR 2024: Valencia - 1. utrka EuroNASCAR PRO
09:00 Teleshopping
07:00 CS2 - PGL Major Copenhagen: Polufinale
09:15 Die PS Profis - Mehr Power aus dem Pott
09:20 Fudbal - Saudijska liga: Hilal - Fateh
09:30 NORMAL
09:40 Prema svjetlima Pariza
09:45 UFC Reloaded 296
09:55 Rukomet - Njemačka liga: Leipzig - Flensburg
10:00 Drift Style
10:05 F1 Spain: Trka
10:15 EuroNASCAR 2024: Valencia - 2. utrka EuroNASCAR PRO
11:00 Pregled Lige prvaka
11:10 Nogomet - Bundesliga: Bochum - Hoffenheim
11:25 Trans World Sport
11:30 O. Marseille - Benfica, Nogomet, Europa liga
11:50 Rivalitet legendi
12:00 Minnesota - Phoenix G2, Košarka, NBA liga
12:10 Total Combat
12:20 F1 Mexico: Trka
12:25 Paul Ricard - snimka, GT4 European Series
12:30 IQ200
12:50 EGS - Vrijedi li igrati?
13:30 Sloga - Zvijezda, Nogomet: Premijer Liga BiH
14:00 Las Palmas - Girona, Nogomet, Španjolska liga
14:30 LIV Golf Adelaide: Day 2
15:00 St Etienne - Caen, Nogomet, Francuska 2. liga
15:30 Crash
16:15 Leganes - Zaragoza, Nogomet, Španjolska Segunda
17:00 Crash
18:30 Elche - Espanyol, Nogomet, Španjolska Segunda
Croatia
Genre: Music
TV guide
CMC
Jugoton
MTV Europe
MTV Hits
Club MTV
MTV 00s
MTV 90s
MTV 80s
Stingray iConcerts
Mezzo TV
bravo! TV
DM Sat
Now
Next page
09:00 CMC Vijesti
09:00 Staro vs. novo
06:00 MTV Breakfast Club
07:00 Non-Stop Hits
07:00 100% Party Tunes!
09:00 Hits on Shuffle!
09:00 90's Mixtape
09:00 Nothing But Feel-Good!
08:33 Enrique Iglesias: Live from Odyssey Arena
08:55 Les grands rivaux en musique
00:00 Najbolja domaća glazba
09:00 Marketing
09:10 SMS chat
09:15 CMC Mix
09:30 MTV Top 20
09:32 Foals - A Session With Foals
09:45 Various Artists - iConcerts Hits
09:50 Scene and aria of Lisa (act III)
10:00 Le Chevalier à la rose
10:35 World Stage: OneRepublic Malta 2023
10:40 Mix
11:00 Estradne vijesti
12:00 Top Hits of 1993!
13:00 Headbangers Ball!
14:00 Crazy In Love
15:00 Non-Stop Y2Ks!
15:30 Saturday Night Party!
16:00 Top16 najbolje domaće glazbe
16:40 Najbolja domaća glazba
Croatia
Genre: Documentary / Nature / Animals / Environment / Education / Science / Factual
TV guide
Discovery Channel
Discovery Science
Animal Planet
BBC Earth
National Geographic
Nat Geo Wild
Travel Channel
Travel XP
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
History Channel
History 2
Doku TV
TLC
Crime & Investigation
24 Kitchen
Kitchen TV
MyZen
Fashion TV
E!
Now
Next page
09:00 Spremljeno i zakopano
08:48 Expedition X
08:30 Luđački bazeni: Poludimo do kraja
08:50 Joanna Lumley na putu začina
08:50 Ludi znanstvenik
08:45 Lovci na pitone
09:00 Ledeno zlato
09:00 Backpack
08:05 Nevjerojatne željeznice
08:50 Riječna čudovišta
08:45 Deset ratnih sukoba modernog doba
08:45 Zvijezde zalagaonice
09:00 Prokletstvo zlata iz Građanskoga rata
08:30 Toshack
09:00 Little People, Big World
08:55 Motiv za ubojstvo
09:00 Rudolphova pekarnica
09:00 Kvarnerke
09:00 Fitness class
09:00 Vogue
09:00 Giuliana i Bill
09:10 Vatreni kovači
09:15 Motiv za ubojstvo
09:25 Čini i začini
09:30 Vogue
09:35 Motiv za ubojstvo
09:36 How It's Made
09:40 Riječna čudovišta
09:45 Bojanina radionica kolača
09:50 Vatreni kovači
10:00 Sve o zvijezdama
10:10 Nevjerojatne željeznice
10:15 Pilates
10:20 U tvornici
10:25 Povratak lava
10:30 Ross Kemp: Lovac na blago iz brodoloma
10:45 Sve o zvijezdama
10:55 Deset ratnih sukoba modernog doba
11:00 Welcome To Plathville
Croatia
Genre: News
TV guide
HRT 4
N1
live
Euronews
Live broadcast
live
Deutsche Welle
Live broadcast
live
Al Jazeera Balkans
Live broadcast
BBC World News
CNN
live
Sky News
Live broadcast
CNBC
live
Bloomberg
Live broadcast
live
Al Jazeera English
Live broadcast
live
France 24
Live broadcast
live
France 24
Live broadcast
CGTN
live
CCTV 4
Live broadcast
Now
Next page
09:00 Vijesti
09:00 Novi Dan
09:05 Witness
09:00 DW News (DW News), Germany, 2024
09:00 Newshour
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren (CNN Newsroom with Anna Coren), USA, 2020
09:00 Breakfast with Anna Jones
09:00 Answers With Bayless Conley
09:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
09:00 Newshour
09:00 The News
09:00 Le journal
09:00 The World Today
09:00 Nostalgia
09:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
09:16 En tete a tete
09:30 China Showbiz
09:31 Vrijeme Europa danas
10:00 China News
10:30 Counting the Cost
11:00 Najbolje iz Hrvatske
11:30 CNN
Croatia
Genre: Children's / Youth programmes
TV guide
RTL Kockica
Toon Kids
MiniTV
Cartoonito
Cartoon Network
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Nicktoons
Disney Channel
KiKA
RiC
Baby TV
Da Vinci
Now
Next page
08:01 Štrumpfovi (2021.)
09:02 Slugterra
09:00 Buck i Buddy
09:00 Mr. Bean
09:01 Novi Looney Tunes
08:55 Spužva Bob Skockani
08:45 Psići u ophodnji
09:07 Kuća obitelji Glasnić
09:05 Superkitties
08:45 Beccas Bande - Mit Mut wird alles gut!
09:00
MediaShop - Immer etwas Neues
09:00 Dječji sadržaj
09:00 Mačja zemlja
09:10 Mačja zemlja
09:15 Mačja zemlja
09:20 Sarah & Duck
09:23 Bing
09:25 Mr. Bean
09:29 Semi i Radž putuju kroz vrijeme
09:30 Spidey and His Amazing Friends
09:40 Ene Mene Bu - und dran bist du
09:45 Bobi i Bero
09:54 Semi i Radž putuju kroz vrijeme
09:55 Spidey and His Amazing Friends
10:00 Dječji sadržaj
11:00 Dječji sadržaj
12:11 Kockić i prijatelji
12:16 EnTenTinići