TV channels
Genre: All
Genre: Hungarian
Genre: DVB-C
Genre: Europe
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
TV guide
Genre: All
Genre: Hungarian
Genre: DVB-C
Genre: Europe
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
Language
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Country
United Kingdom
Ireland
Germany
France
Italy
Spain
Portugal
Netherlands
Belgium
Austria
Luxembourg
Switzerland
Greece
Cyprus
Denmark
Norway
Sweden
Finland
Estonia
Latvia
Lithuania
Poland
Czechia
Slovakia
Hungary
Romania
Bulgaria
Croatia
Slovenia
North Macedonia
Bosnia and Herzegovina
Serbia
Albania
Ukraine
Russia
Turkey
TV guide
: saturday,
TV Schedule
: now,
TV channels
: Hungary,
TVEpg.eu -
channels: 24746, countries: 36, languages: 32
Hungary
Hungarian TV / DVB-T2
TV guide
live
Duna
Live broadcast
RTL Klub
TV2
Cool TV
Super TV2
VIASAT 3
RTL II
RTL Gold
RTL Plus
PRIME
VIASAT6
Izaura TV
FEM3
Now
Next page
08:17 Nem csak a 20 éveseké a világ
08:55 Praxis - Az egészség és az igazság nyomában Erős Antóniával
08:45 Kacsamesék
08:20 Szívek szállodája
09:00 SuperCar
08:25 The Rookie IV.
08:40 Mike és Molly
08:30 Celeb vagyok, ments ki innen!
08:55 Extralarge
09:00 Glades - Tengerparti gyilkosságok
09:00 Totalcar I.
09:00 A 27 órás nap
08:35 ÂEletmÂodi
09:10 Fald Fel!
09:15 Szívek szállodája
09:20 The Rookie IV.
09:30 Totalcar I.
09:35 Barátok közt
09:40 Mike és Molly
09:45 ÈUdv a Klubban!
10:00 Glades - Tengerparti gyilkosságok
10:05 Brigi és Brúnó II.
10:10 Monk - A flúgos nyomozó
10:20 The Rookie IV.
10:45 Babe
11:00 Rivális randiguruk
11:05 Egy Perc Híradó
12:30 Cincin lovag
13:00 Álomhajó: A Bermudák
Hungary
DVB-C TV / Region
TV guide
live
Duna World
Live broadcast
M3
ATV Spirit
live
hatoscsatorna
Live broadcast
D1 TV
9tv
live
Balaton TV
Live broadcast
Erdély TV
Fehérvár TV
gyongyosi-tv
gotthard-tv
Hegyvidék TV
kecskemeti-televizio
Kölcsey TV
kereszturi-televizio
miskolc-tv
Pax Televízió
live
Szeged TV
Live broadcast
Újbuda TV
Now
Next page
09:05 Kárpáti Krónika
09:02 Főtér
08:55 Superbook
08:30 A békét őrizték
08:50 Zsinórpadlás
08:00 Képviselő-testületi ülés 2021. 10. 14.
08:00
09:00 Mozaik Best Of
08:55 Agrárinfó
09:05 Gyöngyös Ma
07:50 Képújság
04:00 Képújság
09:00 HírÓra
08:30 Híradó - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
04:00 Képújság
09:00 Képújság
09:00 Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok
09:00 Forgószínpad
09:15 Első kézből - a magyarság múltjáról és jelenéről
09:20 Reklám
09:23 Diagnózis
09:30 99 másodperc
09:32 Nézőpont
09:35 Fehérvári beszélgetések
09:52 Hajrá, Samu!
09:57 Hogy volt?!
10:00 A nagy küzdelem
10:05 Együtt
10:30 Pulzus
10:50 Férfiak akiket nem szeretnek
12:00 Képújság
15:00 Fradi-Szív
15:25 Belépő
17:00 HírÓra
18:00 Krónika
18:25 Kilátó
23:00 Híradó plusz
23:40 Körmendi percek
07:30 Hangpróba /12/ - ism. 7:30 Híradó - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Hungary
Genre: Europe
TV guide
Jednotka
ORF 1
ORF 2
ORF III
live
ARD
Live broadcast
RTL
ProSieben
Sat. 1
TV5 Monde
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE Internacional
live
TVP Polonia
Live broadcast
live
LRT Lituanica
Live broadcast
live
VISIEMLTV.LV
Live broadcast
Now
Next page
09:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
09:01
Spirit: wild und frei
09:03
Zwei unter einem Dach
08:45
Oben ohne
08:55 Die Pfefferkörner
08:50 Der Blaulicht Report
08:35 EUReKA - Die geheime Stadt
08:40 Auf Streife - Die Spezialisten
09:01 L'imagier animé de Koumi
09:04 Uno mattina in famiglia
08:55 Radio2 Social Club
08:00 Agorà weekend
08:45 En lengua de signos
07:55 Pytanie na śniadanie
08:00 Labas rytas, Lietuva
08:46 Province *
09:06 Les souvenirs de Mamette
09:15 Aizliegtais paņēmiens *
09:18 Les souvenirs de Mamette
09:20 Die Pfefferkörner
09:23
Pippi Langstrumpf
09:30 Tg1 LIS
09:33 Uno mattina in famiglia
09:40 Die Landarztpraxis
09:45 Objetivo igualdad
09:48
The Kids Are Alright
09:50 Tagesschau
10:00 Italian Green: Viaggio nell'Italia sostenibile
10:15 Kas notiek Latvijā? *
10:20 Die Landarztpraxis
10:33
Tierische Augenblicke
10:35 Gli imperdibili
10:45 Der Blaulicht Report
10:55 Meteo 2
11:00 Mes lietuviai
11:20 Oko w oko - Tomasz Świątek
11:50 Arbata
Hungary
Genre: Movies
TV guide
HBO
HBO2
HBO3
Cinemax
Cinemax2
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Family
FilmBox
FilmBox Stars
Moziverzum
Mozi+ TV
Film+
Epic Drama
TV4
Film4
Story4
Galaxy4
Sorozat+
Comedy Central
Comedy Central Family
TV2 Comedy
Jocky TV
AXN
Viasat 2
Viasat Film
AMC
Paramount Network
Film Mánia
Film Café
Now
Next page
07:30 Dadák
07:20 Az év embere
08:10 Alvin és a mókusok - A mókás menet
08:15 A filmrajongó
09:00 A hangyák ura
08:35 HEIDI
07:55 FAME-HÍRNÉV
08:30 A kifutópálya
08:00 LAST COP S05E07
08:20 Kosár, életre-halálra!
08:15 Ghost
08:50 Csupasz pisztoly 2 1/2 - Dermesztő rémület
08:15 Made in America
08:55 George Gently főfelügyelő
08:50 A szerelem megmentője
08:25 Végzetes lakáshotel
08:15 Álomhajó
07:25 Kisvárosi gyilkosságok
08:15 Columbo
08:40 Egy kapcsolat szabályai
09:00 SpongyaBob Kockanadrág
08:50 É-szakik
08:45 Dallas
10:25 Csillagkapu VII.
09:00 Heartland
07:50 Spongyabob: Ki a vízből!
08:50 Malý unavený Joe
09:00 Facér mamik klubja
08:05 A birodalom visszavár
08:40 Egy gésa emlékiratai
09:10 Egy kapcsolat szabályai
09:15 Flash: A villám
09:20 É-szakik
09:30 SpongyaBob Kockanadrág
09:40 Egy kapcsolat szabályai
09:45 A nagy dobás
09:50 Váratlan utazás
09:55 A háború virágai
10:00 Heartland
10:10 Piedone Egyiptomban
10:15 Az elveszett ereklyék fosztogatói
10:20 Nyár Míkonoszon
10:25 George Gently főfelügyelő
10:30 RRRrrrr!!! (2004)
10:40 Kisvárosi gyilkosságok
10:45 Élete a halál
10:50 Vážení přátele, ano
11:00 Ide süss! Húsvéti kihívás
11:15 Monk - A flúgos nyomozó
11:20 Isten földje
11:25 Csillagkapu VII.
11:30 Afrikai szafari 3 dimenzióban
11:35 Galaxy Quest - Galaktitkos küldetés
11:40 Bolondok paradicsoma
11:45 Elvitte a víz
11:50 Élete a halál
11:55 George Gently főfelügyelő
12:10 Hercegi botrány
12:20 Éretlenek
12:25 Részeges karatemester 2.
12:30 A Winchester mestere
12:40 Johnny English újra lecsap
12:50 Bez dechu
13:30 SpongyaBob: Ki a vízből!
13:35 Alkonyat - Hajnalhasadás II. rész
13:40 Paloma
15:00 LAST COP S05E07
Hungary
Genre: Sports
TV guide
live
M4 Sport
Live broadcast
Spíler 1 TV
Spíler 2 TV
Sport1
Sport2
Eurosport 1
Eurosport 2
DIGI Sport 1
FightBox
Extreme Sports
Auto Motor Sport
Fishing & Hunting Channel
Now
Next page
08:49 Bajnokok Klubja
08:50 Prémium Sport Magazin
08:45 Kacsamesék
08:30 Csillagok között
09:00 Heti helyzet
08:30 Plochá dráha: Twist the Throttle
08:30 Snooker: Mistrovství světa
08:55 Najgólovejšie zápasy Serie A 2023/2024
07:25 WGP Kickboxing Brazil
09:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
09:00 100 mil
09:00 X. Adventer&Fishing IBCC
09:10 Zápasy Juventusu 2023/2024
09:25 Go Bike
09:30 X. Adventer&Fishing IBCC
09:35 Frosinone - Salernitana
09:45 Rychlé kolo
10:00 X. Adventer&Fishing IBCC
10:40 SuperKombat - Superkombat Fighting Championship, 07.05.2016
11:00 Cyklistika: Okolo Turecka - 6. etapa
12:10 SuperKombat - Superkombat New Heroes, 07.05.2016
Hungary
Genre: Music
TV guide
MTV Hungary
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo Live HD
muzsika TV
Sláger TV
Zenebutik TV
Now
Next page
06:00 MTV Breakfast Club
08:00 Non-Stop Hits
09:00 Hits on Shuffle!
09:00 90's Mixtape
08:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
08:00 F.Chopino Koncertą fortepijonui Nr. 1 atlieka M.Argerich.
09:05 Pelléas et Mélisande | Sicilienne
08:00 Muzsika Mix
08:55 Drága családom - Az Emilio Família
09:00 Változnak az idők – Dred Bíró Zsolt műsora
09:10 Je suis Titania la blonde
09:15 Symphony no 4 | Scherzo
09:30 Kavalkád
09:55 Drága családom - Az Emilio Família
10:00 Zenepatika Kalyval II.
10:30 Hölgykoszorú
10:40 World Stage
10:55 Ikonok
11:00 Klip Válogatás
12:00 Top Hits of 1993!
13:45 Džiazas. „The Yellowjackets“.
14:00 Crazy In Love
15:00 Non-Stop Y2Ks!
15:30 Saturday Night Party!
Hungary
Genre: Documentary / Nature / Animals / Environment / Education / Science / Factual
TV guide
M5
Spektrum
National Geographic
Nat Geo WILD
Discovery Channel
Investigation Discovery
TLC
Animal Planet
Travel Channel
Viasat Nature
Viasat Explore
Viasat History
HISTORY
DIGI World
OzoneTV
LifeTv
Spektrum Home
TV Paprika
Food Network
TV2 Séf
Now
Next page
08:58 Kunszt
09:00 Soha ne mondd, hogy soha Jeff Jenkins-szel
09:00 LEGO Masters - Amerika
09:00 Az Akagera oroszlánjai
09:00 Hogyan készült?
09:00 Spravedlnost v Atlantě
09:00 Malí lidé, velký svět
08:30 Insane Pools Off the Deep End
09:00 Mrazivé zlato
08:50 Folyami szörnyek
08:05 Lehetetlen vasutak
08:45 A hadviselés top 10-es listája
08:45 Hvězdy zastavárny
09:00 Heti helyzet
09:00 MediaShop
08:00 MediaShop
09:00 Élet, érzés, Kalaznó
09:00 TV Paprika Magazin
08:40 Try Guys a výlet bez receptů
09:00 Királyi Receptek
09:10 Z ohnivé výhně
09:24 Nagyok
09:25 Nejlepší americký pekař
09:30 Kertem főztje
09:40 Folyami szörnyek
09:50 Z ohnivé výhně
09:55 LEGO Masters - Amerika
09:57 Kommentár Klub
10:00 Gordon Ramsay - Sztárséf születik
10:10 Extrémní války dortů
10:20 Crikey! It's the Irwins
10:30 Éhes motorosok észak-európai vakációja
10:55 A hadviselés top 10-es listája
11:00 Televíziós vásárlás
11:20 Hal a tortán
12:00 Garázs
12:30 Garázs
13:00 Vacsorakirály
14:00 Vacsorakirály
Hungary
Genre: News
TV guide
live
M1
Live broadcast
live
ATV
Live broadcast
live
Hír TV
Live broadcast
live
Euronews
Live broadcast
BBC World News
CNN
live
Sky News
Live broadcast
live
DW English
Live broadcast
CNBC Europe
live
France 24
Live broadcast
live
France 24 fr
Live broadcast
live
Al Jazeera English
Live broadcast
live
NHK WORLD-JAPAN
Live broadcast
Now
Next page
09:00 HÍRADÓ
08:30 Mediashop
09:00 Célpont
09:05 Witness
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren
06:00 Breakfast with Anna Jones
09:00 DW News
09:00 Answers with Bayless Conley
09:00 NEWS (70)
09:00 LE JOURNAL
09:00 Newshour
09:00 NHK Newsline
09:10 DOSUKOI Sumo Salon
09:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
09:16 Witness
09:20 Időjárás-jelentés
09:22 Ma délelőtt
09:30 BULLETIN
10:00 NHK Newsline
10:30 Counting the Cost
11:00 Vetítő
Hungary
Genre: Children's / Youth programmes
TV guide
live
M2
Live broadcast
TV2 Kids
Disney Channel
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
TeenNick
Boomerang
Cartoon Network
Minimax
JimJam
BabyTV
Da Vinci
Now
Next page
08:56 A dzsungel könyve - II. évad
09:05 Pocoyo
08:40 Miki egér játszótere
08:50 SpongyaBob Kockanadrág
08:50 Barbapapa és családja
09:05 Csillag Patrik műsora
08:45 Veszélyes Henry
09:00 Mr. Bean: A rajzfilmsorozat
09:05 Jellystone!
08:00 Barbie és a 12 táncoló hercegnő
09:01 Irány Okido!
09:00 Charlie & the Numbers (Charlie & The Numbers), United Kingdom
09:00 Macskásságok
09:10 Macskásságok
09:15 Macskásságok
09:16 Postás Pat 2. évad
09:20 A város hősei
09:25 Mr. Bean: A rajzfilmsorozat
09:30 Art, Activity & Music Time (Art, Activity & Music Time), For children, Israel
09:32 A város hősei
09:35 SpongyaBob Kockanadrág
09:40 A Lármás család
09:45 Veszélyes Osztag
09:55 SpongyaBob Kockanadrág
10:00 Magical First Discoveries (Magical First Discoveries), For children, Israel, 2021
10:50 Masha és a medve