Tv-kanaler
Genre: Alle
Genre: Bulgarsk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
TV-guide
Genre: Alle
Genre: Bulgarsk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
Sprog
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrig
Italien
Spanien
Portugal
Holland
Belgien
Østrig
Luxembourg
Schweiz
Grækenland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Letland
Litauen
Polen
Tjekkiet
Slovakiet
Ungarn
Rumænien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraine
Rusland
Tyrkiet
I dag
08-05-2024
torsdag
09-05-2024
fredag
10-05-2024
lørdag
11-05-2024
søndag
12-05-2024
mandag
13-05-2024
tirsdag
14-05-2024
05-08
06:00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени/
08:30 Маратон на Барселона
09:00
Колелото
06:00 Великите спортни постижения през последния век
08:00 – УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Брюж
10:00 – УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила – Олимпиакос
06:00 Прекратено излъчване
07:00 Прекратено излъчване
08:00 Прекратено излъчване
02:00 Еротичен Телепазар
09:00 Оксфорд Юнайтед - Питърбъро Юнайтед
11:00 Кайзерслаутерн - Магдебург
06:30 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
07:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
06:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
08:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, мъже, повторение
08:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, жени, повторение
06:30 Добруджа - Септември София
08:30 Спортист - Марек
10:30 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
06:30 Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед
08:30 Болтън Уондърърс - Барнзли
10:30 Премиър Лийг Токшоу
06:00 Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Таупо
08:00 Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
10:00 Брейкпойнт
06:00 Евролига: Макаби Тел Авив - Панатинайкос
08:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
10:30 Волейбол - Шампионска лига, жени: Конелиано - Веро Волей Милано
05:00 UFC 301: Пантожа срещу Ърсиг
08:00 Серия А: Салернитана - Аталанта
10:00 Копа Либертадорес: Насионал - Ривър Плейт
06:00 Ла Лига: Валенсия - Алавес
08:00 Ла Лига: Севиля - Гранада
10:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Лас Палмас
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
02:10 Спортни новини
02:20 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /класически стил/
04:55 Аз съм...
05:10 Колоездачна обиколка на Прованс
06:00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени/
08:30 Маратон на Барселона
09:00 Колелото
09:45 Европейско първенство по спортна гимнастика /жени/: финали на уреди
13:05 Планинско колоездене: Titan Desert Саудитска Арабия
13:35 Аз съм...
13:45 Спортни новини
13:55 Световна купа по конен спорт: Лига на нациите
14:50 Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: финали на уреди
17:00 Телепазарен прозорец
17:15 Последният печели
18:15 Колелото
19:00 Моят плейлист
20:00 Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата
20:30 Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
21:00 66-и северен участък
21:50 Спортни новини
22:00 66-и северен участък
22:50 Европейско първенство по спортна гимнастика /жени/: финал /отборно/
00:50 Спортни новини
01:00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени/
03:20 Истории от Олимпийските игри
03:40 Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe - спринт
01:00 – Португалска лига /п./
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век
08:00 – УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Брюж
10:00 – УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила – Олимпиакос
12:00 – Италия, Серия А: Каляри – Лече, 35.кр
14:00 – Италия, Серия А: Емполи – Фрозиноне, 35.кр
16:00 – Италия, Серия А: Монца – Лацио, 35.кр
18:00 – Италия, Серия А: Удинезе – Наполи, 35.кр
20:00 – Италия, Серия А – обзор на 35.кр
20:30 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите – магазинно предаване
21:30 – Шотландия, Висша лига – обзор 35.кр
22:00 – Бойни вечери
00:00 – УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Байерн Мюнхен
02:00 – Италия, Серия А /п./
05:00 Дивата муха
00:00 Прекратено излъчване
01:00 Прекратено излъчване
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
05:00 Прекратено излъчване
06:00 Прекратено излъчване
07:00 Прекратено излъчване
08:00 Прекратено излъчване
09:00 Прекратено излъчване
10:00 Прекратено излъчване
11:00 Прекратено излъчване
12:00 Прекратено излъчване
13:00 Прекратено излъчване
14:00 Прекратено излъчване
15:00 Прекратено излъчване
16:00 Прекратено излъчване
17:00 Прекратено излъчване
18:00 Прекратено излъчване
19:00 Прекратено излъчване
20:00 Прекратено излъчване
21:00 Прекратено излъчване
22:00 Прекратено излъчване
23:00 Прекратено излъчване
00:00 Прекратено излъчване
01:00 Прекратено излъчване
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
05:00 Прекратено излъчване
02:00 Еротичен Телепазар
09:00 Оксфорд Юнайтед - Питърбъро Юнайтед
11:00 Кайзерслаутерн - Магдебург
13:00 Лил - Лион
15:00 Новини
15:05 Брест - Нант
17:00 Ал Ахед - Сентръл Коуст Маринърс
19:00 Пета четвърт
19:30 Кроули Таун - Милтън Кийнс Донс
21:25 Новини
21:30 Крю Алекзандра - Донкастър Роувърс
23:30 Тайланд - Иран
01:30 Еротичен Телепазар
00:55 Минутката
01:00 Маунтинбайк: Световна купа във Форт Уилям, спускане, мъже, повторение
02:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, боулдър, мъже, повторение
03:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, мъже, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
06:00 Олимпийски игри: "Силата на олимпийските игри"
06:30 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
07:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
09:30 Конен спорт: в Кралско шоу в Уиндзър, прескачане на препятствия, повторение
10:30 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, мъже, повторение
11:45 Туристически автомобили: Купа Есет V4 в Балатон Парк, обзор
12:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
13:30 Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап, мъже, директно
18:45 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
20:00 Олимпийски игри: "Силата на олимпийските игри"
20:30 Олимпийски игри: "Следващият сантиметър"
21:00 Колоездене: Обиколка на Унгария, първи етап, мъже, запис
22:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
23:00 Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап, мъже, повторение
01:00 Колоездене: Тро Бро Леон, мъже, повторение
02:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
03:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап, мъже, повторение
01:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
02:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
04:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
05:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, мъже, повторение
06:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
08:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, мъже, повторение
08:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, жени, повторение
09:30 Стрелба с лък: Световна купа в Шанхай, компаунд, обзор
10:00 Стрелба с лък: Световна купа в Шанхай, рекърв, обзор
10:30 Туристически автомобили: Купа Есет V4 в Балатон Парк, обзор
10:45 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
12:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, мъже, повторение
13:30 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MX2, второ състезание, повторение
14:00 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, второ състезание, повторение
14:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
16:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
18:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
19:00 Маунтинбайк: Световна купа във Форт Уилям, спускане, мъже, повторение
20:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
21:45 Туристически автомобили: Купа Есет V4 в Балатон Парк, обзор
22:00 Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап, мъже, повторение
23:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
23:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
00:30 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MX2, второ състезание, повторение
01:00 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, първо състезание, повторение
01:30 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, второ състезание, повторение
02:00 Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап, мъже, повторение
04:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
01:30 Дневник НБА
02:00 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
06:30 Добруджа - Септември София
08:30 Спортист - Марек
10:30 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
13:00 Лудогорец - Крумовград
15:00 Славия - Арда
17:00 Ботев Пловдив - ЦСКА 1948
19:00 Втора професионална лига: Обзор на кръга
20:00 Домът на футбола
21:00 Дневник НБА
21:30 ONE 22: Съндел - Дячкова
01:30 Програмна пауза
01:00 Метц - Рен
02:00 Премиър Лийг Токшоу
03:00 Брест - Нант
06:30 Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед
08:30 Болтън Уондърърс - Барнзли
10:30 Премиър Лийг Токшоу
11:30 Брентфорд - Фулъм
13:30 Обзор на кръга в английската Висша Лига
14:30 Далас Маверикс - Лос Анджелис Клипърс
17:00 Денвър Нъгетс - Минесота Тимбъруулвс
19:30 Истории от Висшата лига
20:00 Челси - Уест Хям Юнайтед
22:00 Питърбъро Юнайтед - Оксфорд Юнайтед
00:30 Истории от Висшата лига
01:00 Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила
02:00 Да скъсаш мрежата
03:00 Шефилд Юнайтед - Нотингам Форест
01:30 Nascar Cup Series: Състезание в Канзас Сити
02:00 Диамантена лига 2024г.: Турнир в Суджоу
04:00 Суперкарс 2024г.: Първо състезание в Таупо
06:00 Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Таупо
08:00 Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
10:00 Брейкпойнт
11:00 ATP 1000: Мадрид
12:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
14:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
16:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
18:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
20:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
22:00 Moto GP: Състезание за Голямата награда на Испания
00:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
02:30 Световен рали шампионат: "Преди кръга"
03:00 Спорна топка
04:00 ATP 1000: Рим
00:00 NHL: Бостън - Торонто
02:00 ПРЯКО, NHL: Ню Йорк Рейнджърс - Каролина
05:00 Брейкпойнт
06:00 Евролига: Макаби Тел Авив - Панатинайкос
08:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
10:30 Волейбол - Шампионска лига, жени: Конелиано - Веро Волей Милано
13:30 NHL: Ню Йорк Рейнджърс - Каролина
15:30 Голф: Volvo China Open
16:00 Голф: UAE Challenge
16:30 Удар със стик
17:30 ПРЯКО, "Спорна топка"
18:45 ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
19:00 ПРЯКО, Национална баскетболна лига: Черноморец - Балкан
21:30 ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
22:00 ПРЯКО, Евролига: Барселона - Олимпиакос
23:50 ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
00:00 Голф: Volvo China Open
00:30 Голф: UAE Challenge
01:00 UFC 301: Пантожа срещу Ърсиг
04:00 Удар със стик
05:00 ПРЯКО, NHL: Ванкувър - Едмънтън
00:30 Trans World Sport
01:00 Голф: Volvo China Open
03:00 Калчо мания
04:00 УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите
05:00 UFC 301: Пантожа срещу Ърсиг
08:00 Серия А: Салернитана - Аталанта
10:00 Копа Либертадорес: Насионал - Ривър Плейт
12:00 Серия А: Сасуоло - Интер
14:00 Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Спарта Ротердам
16:00 Trans World Sport
16:30 УЕФА Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Борусия Дортмунд
18:30 Серия А: Обзор 35 кръг
19:45 ПРЯКО, УЕФА Лига на конференциите: Клуб Брюж - Фиорентина
22:00 Серия А: Рома - Ювентус
00:00 Калчо мания
01:00 Trans World Sport
01:30 ATP 1000: Рим
03:30 Moto 3: Състезание за Голямата награда на Испания
04:45 Moto 2: Състезание за Голямата награда на Испания
00:00 Копа Либертадорес: Обзор на кръга
01:00 ПРЯКО, Копа Либертадорес: Насионал - Ривър Плейт
03:00 LaLiga дневник
04:00 Ла Лига: Майорка - Атлетико Мадрид
06:00 Ла Лига: Валенсия - Алавес
08:00 Ла Лига: Севиля - Гранада
10:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Лас Палмас
12:00 Ла Лига 2: Виляреал Б - Леванте
14:00 Ла Лига: Жирона - Барселона
16:00 Копа Либертадорес: Насионал - Ривър Плейт
18:00 Легендите на Ла Лига: "Хесус Навас"
18:30 Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
19:00 LaLiga дневник
20:00 ПРЯКО, Евролига: Фенербахче - Монако
22:00 Ла Лига: Обзор 34 кръг
23:00 Ла Лига: Майорка - Атлетико Мадрид
01:00 ПРЯКО, Копа Либертадорес: Талерес де Кордоба - Барселона Гуякил
03:00 Ла Лига: Обзор 34 кръг
04:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Лас Палмас