TV programi
Žanr: Vse
Žanr: Turška
Žanr: DVB-C
Žanr: Evrope
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
TV-vodič
Žanr: Vse
Žanr: Turška
Žanr: DVB-C
Žanr: Evrope
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
Jezik
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Država
Združeno kraljestvo
Irska
Nemčija
Francija
Italija
Španija
Portugalska
Nizozemska
Belgija
Avstrija
Luksemburg
Švica
Grčija
Ciper
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Madžarska
Romunija
Bolgarija
Hrvaška
Slovenija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turčija
nedelja
12. 05. 2024
ponedeljek
13. 05. 2024
torek
14. 05. 2024
sreda
15. 05. 2024
četrtek
16. 05. 2024
petek
17. 05. 2024
sobota
18. 05. 2024
05-12
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:00 Spor Artı
02:00 Kocaelispor - Sakaryaspor
03:45 Göztepe A.Ş. - Bodrum FK
05:30 Spor Artı
06:30 Trendyol 1. Lig Özetler
06:58 İstiklal Marşı
07:00 Teknik Analiz
09:00 Spor Sabahı
10:00 Spor Bülteni
11:00 Oyunun Sahipleri
11:30 Trendyol 1. Lig Özetler
12:00 Avrupa Stüdyosu
14:00 Spor Bülteni
15:00 Spor Haftasonu
17:00 Spor Bülteni
18:00 Stadyum
19:00 Dakika Skor
21:00 Stadyum
23:30 Teknik Analiz
01:00 Futbol Gecesi
02:00 Stadyum
04:30 Teknik Analiz
01:45 Haber Bülteni
01:55 Olimpiyat Yıldızları
02:10 D. Eylül Ü. - Haydarpaşa S.
03:55 Mersin Bşb. - Gaziantep B.
05:55 Süper Spor
06:25 İşte O An
06:45 Kadraj
06:50 Çare Spor
06:58 İstiklal Marşı
07:00 Haber Bülteni
07:15 Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları
08:45 Avrupa Karate Şampiyonası
10:45 Sıra Sende
10:55 G. Polisgücü-M. Alanya Stars
12:40 Sıra Sende
12:55 Avrupa Karate Şampiyonası
15:10 Haber Bülteni
15:25 N. Zeugma - G. Polisgücü
17:10 Trisome Games 2024
17:20 Sormazsam Olmaz
17:40 3 Anne 3 Sporcu
17:55 2024 Dünya Güreş...
18:55 Konyaaltı B. - Yenimahalle B.
20:50 Sıra Sende
21:00 Manavgat Yağlı...
23:00 European Championships...
01:15 Haber Bülteni
01:30 EHF Hentbol Kadınlar...
03:20 Avrupa Karate Şampiyonası
05:30 Sormazsam Olmaz
05:50 Sıra Sende
01:00 Spa-Francorchamps 6 Saat
02:00 Dünya Snooker Şampiyonası
04:00 Bisiklet: İtalya Turu
06:00 Spa-Francorchamps 6 Saat
08:00 Bisiklet: İtalya Turu
09:30 Tırmanış Dünya Kupası
10:30 Spa-Francorchamps 6 Saat
12:00 Bisiklet: İtalya Turu
12:45 Bisiklet: İtalya Turu
18:45 Dağ Bisikleti Avrupa Şamp.
20:00 Dağ Bisikleti Avrupa Şamp.
21:00 Bisiklet: Macaristan Turu
22:00 Tırmanış Dünya Kupası
23:00 Bisiklet: İtalya Turu
01:00 Tenis: Roland Garros
02:00 Snooker: Londra Masters
04:00 Bisiklet: İtalya Turu
01:00 Tırmanış Dünya Kupası
02:00 Bisiklet: İtalya Turu
04:00 Spa-Francorchamps 6 Saat
06:00 Bisiklet: İtalya Turu
08:00 Dünya Snooker Şampiyonası
09:30 Bisiklet: Macaristan Turu
10:30 Bisiklet: İtalya Turu
12:00 Spa-Francorchamps 6 Saat
12:50 Dağ Bisikleti Avrupa Şamp.
14:30 Motokros Dünya Şampiyonası
15:00 Motokros Dünya Şampiyonası
16:00 Formula E
17:00 Motokros Dünya Şampiyonası
18:00 Motokros Dünya Şampiyonası
19:00 Spa-Francorchamps 6 Saat
20:00 Golf: PGA Tour
01:00 Snooker: Londra Masters
02:00 Bisiklet: İtalya Turu
04:00 Motokros Dünya Şampiyonası
05:00 Motokros Dünya Şampiyonası
01:00 Athletic Bilbao - Osasuna
03:00 Özetler
03:30 Turkish Airlines EuroLeague Playoff
05:30 WRC Yarış Portekiz
02:00 Moto GP Fransa Sıralama & Sprint
04:00 Diamond League Doha
06:00 Monster Jam
07:00 ESPN Belgeseli
09:00 İtalya Serie A
11:00 Moto GP Sıralama
12:00 Moto 3 Fransa
13:00 Özetler
13:15 Moto 2 Fransa
14:15 Moto GP Sprint
15:00 Moto GP Fransa
16:00 Verona - Torino
18:00 WRC Yarış Portekiz
19:00 Juventus - Salernitana
21:00 NBA Özetler
21:30 Özetler
21:45 Atalanta - Roma
23:45 Özetler
00:00 Derrick Lewis - R. Nascimento
03:00 Moto GP Fransa
04:00 Turkish Airlines EuroLeague Playoff
01:00 Son Sayfa
03:00 Ana Haber
04:00 Bir Zamanlar Futbol
05:00 Takım Oyunu
06:00 Son Sayfa
07:00 Sabah Sporu
12:00 Yaşasın Hafta Sonu
14:00 Arşiv Odası
15:00 Maç Günü
18:00 Ana Haber
19:00 Skorbord
19:45 Devre Arası
20:00 Skorbord
21:00 90+1
22:30 Takım Oyunu
01:00 90+1
02:00 Avrupa'dan Futbol
04:00 Bir Zamanlar Futbol
05:00 ZTK Özetler
00:50 Avustralyalı Opal Avcıları
01:50 Alaska: Son Sınır
02:35 Ed Stafford ile...
03:20 Hurda Avcıları: Klasik...
04:05 Tamirat Tadilat
04:50 Tamirat Tadilat
05:35 Nasıl Yapılır?
06:00 Nasıl Yapılır?
06:30 Nasıl Yapılır?
07:00 Nasıl Yapılır?
07:30 Unutulmuş Hazineler
08:00 Unutulmuş Hazineler
08:30 Unutulmuş Hazineler
09:00 Unutulmuş Hazineler
09:30 Antika Avcıları
09:57 Antika Avcıları
10:25 Antika Avcıları
10:52 Antika Avcıları
11:20 İkinci El Kralları
11:47 İkinci El Kralları
12:15 İkinci El Kralları
12:42 İkinci El Kralları
13:10 Yolda Ne Yiyoruz?
13:37 Yolda Ne Yiyoruz?
14:05 Seyyar Yemek Rotaları
14:32 Seyyar Yemek Rotaları
15:00 Kamp Hayatı
16:00 Kamp Hayatı
17:00 Evimiz Yolda
17:30 Evimiz Yolda
18:00 Tamirat Tadilat
19:00 Avustralyalı Opal Avcıları
20:00 Müzayede Evinde Neler Oluyor
21:00 Antika Avcıları
21:27 Antika Avcıları
21:55 Antika Avcıları
22:22 Antika Avcıları
22:50 Ed Strafford ile Sokakta...
23:50 Tır Hikâyeleri
00:50 Gümrük Kontrol
01:20 Gümrük Kontrol
01:50 Bir Soygunun İçinde
02:35 Son Sürat Kaçış
03:20 Hurda Avcıları: Klasik...
04:05 Tamirat Tadilat
04:50 Tamirat Tadilat
05:35 Nasıl Yapılır?
00:00 Beşiktaş - Rizespor
02:00 Konyaspor - Fenerbahçe
04:00 Ankaragücü - Alanyaspor
05:45 Süper Lig Haftanın Golleri
06:00 İstanbulspor - Adana Demirspor
07:45 Süper Lig Haftanın Golleri
08:00 Kayserispor - Karagümrük
09:45 Süper Lig Haftanın Golleri
10:00 Samsunspor - Trabzonspor
11:45 Süper Lig Haftanın Golleri
12:00 Galatasaray - Sivasspor
13:45 Süper Lig Haftanın Golleri
14:00 Taraftar
15:00 Süper Lig Haftası
15:30 Fenerbahçe - Kayserispor
16:15 Alanyaspor - Beşiktaş
16:45 Antalyaspor - Kasımpaşa
17:30 Sivasspor - Başakşehir FK
18:00 beIN Süper Lig
19:00 Karagümrük - Galatasaray
21:00 beIN Süper Lig
00:00 Erzurumspor FK - Eyüpspor
01:45 1. Lig Haftanın Golleri
02:00 Göztepe - Bodrum FK
03:45 1. Lig Haftanın Golleri
04:00 Kocaelispor - Sakaryaspor
05:45 1. Lig Haftanın Golleri
06:00 Boluspor - Çorum FK
07:45 1. Lig Haftanın Golleri
08:00 Adanaspor - Bandırmaspor
10:00 Tuzlaspor - Gençlerbirliği
11:45 1. Lig Haftanın Golleri
12:00 Şanlıurfaspor - Manisa FK
13:45 1. Lig Haftanın Golleri
14:00 Göztepe - Bodrum FK
15:45 1. Lig Haftanın Golleri
16:00 Erzurumspor FK - Eyüpspor
17:45 Fenerbahçe - Kayserispor
18:30 Maç Başlıyor
19:00 Fenerbahçe - Kayserispor
21:00 Maç Sonu
21:30 1 Yıldız 10 Gol
21:45 1 Yıldız 10 Gol
22:00 Paris Saint Germain - Toulouse
00:00 Fulham - Manchester City
01:45 Premier League National Pride
02:00 Tottenham Hotspur - Burnley
03:45 Premier League National Pride
04:00 West Ham United - Luton Town
05:45 Premier League National Pride
06:00 Newcastle United - Brighton H.
07:45 Premier League National Pride
08:00 Wolverhampton W. - Crystal P.
09:45 Premier League National Pride
10:00 Everton - Sheffield United
11:45 Premier League National Pride
12:00 Bournemouth - Brentford
14:00 Nottingham Forest - Chelsea
16:00 Fulham - Manchester City
17:45 Premier League National Pride
18:00 Alanyaspor - Beşiktaş
18:30 Maç Başlıyor
19:00 Alanyaspor - Beşiktaş
21:00 Maç Sonu
21:30 Premier League National Pride
21:45 Premier League National Pride
22:00 Olympique de M. - Lorient
00:00 Mainz - Borussia Dortmund
01:45 Bundesliga 2 Maç Özetleri
02:00 Annecy - Angers
03:45 Ligue 1 Maç Özetleri
04:00 Saint-Etienne - Rodez Aveyron
05:45 Ligue 1 Maç Özetleri
06:00 Holstein Kiel - Fortuna D.
07:45 Ligue 1 Maç Özetleri
08:00 Schalke 04 - Hansa Rostock
09:45 Bundesliga 2 Maç Özetleri
10:00 Nice - Havre
11:45 Bundesliga 2 Maç Özetleri
12:00 Brest - Stade de Reims
13:45 Bundesliga 2 Maç Özetleri
14:00 Mainz - Borussia Dortmund
15:45 Bundesliga Maç Özetleri
16:20 Maç Önü
16:30 Darmstadt - Hoffenheim
18:30 Maç Başlıyor
19:00 Trabzonspor - İstanbulspor
21:00 Maç Sonu
21:30 On A Revu
21:45 Ligue 1 Maç Özetleri
22:00 Nantes - Lille
00:00 Bursaspor - Fenerbahçe
02:15 Merkezefendi BB.-Bahçeşehir K.
03:45 Türk Telekom - Darüşşafaka
05:30 BSL Özetler
06:00 Dijon - Paris Saint Germain
07:15 Chartres - Toulouse
08:45 Bursaspor - Fenerbahçe
11:00 beIN Basketbol
12:30 Premier Padel Sevilla
13:45 Premier Padel Sevilla
16:00 Bursaspor - Fenerbahçe
18:00 Sivasspor - Başakşehir FK
18:35 Maç Başlıyor
19:00 Sivasspor - Başakşehir FK
21:00 Maç Sonu
21:30 Formula 1 Miami Grand Prix
21:45 On A Revu
22:00 Rennes - Lens
00:00 beIN Sports Max 1
02:00 beIN Sports Max 1
04:00 beIN Sports Max 1
06:00 beIN Sports Max 1
08:00 beIN Sports Max 1
10:00 beIN Sports Max 1
12:00 beIN Sports Max 1
14:00 beIN Sports Max 1
16:00 beIN Sports Max 1
18:00 beIN Süper Lig
20:00 beIN Sports Max 1
22:00 beIN Sports Max 1
00:00 beIN Sports Max 1
02:00 beIN Sports Max 1
04:00 beIN Sports Max 1
00:00 beIN Sports Max 2
02:00 beIN Sports Max 2
04:00 beIN Sports Max 2
06:00 beIN Sports Max 2
08:00 beIN Sports Max 2
10:00 beIN Sports Max 2
12:00 beIN Sports Max 2
14:00 beIN Sports Max 2
16:00 beIN Sports Max 2
18:00 beIN Sports Max 2
18:30 Manchester United - Arsenal
20:30 Bochum - Bayer Leverkusen
22:30 beIN Sports Max 2
00:00 beIN Sports Max 2
02:00 beIN Sports Max 2
04:00 beIN Sports Max 2