TV programi
Žanr: Vse
Žanr: Švedska
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
TV-vodič
Žanr: Vse
Žanr: Švedska
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
Jezik
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Država
Združeno kraljestvo
Irska
Nemčija
Francija
Italija
Španija
Portugalska
Nizozemska
Belgija
Avstrija
Luksemburg
Švica
Grčija
Ciper
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Madžarska
Romunija
Bolgarija
Hrvaška
Slovenija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turčija
TV-vodič
: petek,
TV spored
: zdaj,
TV programi
: Švedska,
TVEpg.eu -
programi: 24746, države: 36, jeziki: 32
Švedska
Švedska TV / DVB-T2
TV-vodič
SVT1
SVT2
TV3
TV4
Kanal 5
TV6
Sjuan
TV8
Kanal 9
TV10 HD
Kanal 11
TV12
SVT24
Barnkanalen
Kunskapskanalen
live
Kanal 10 Sverige
Prenos v živo
Zdaj
Naslednja stran
10:30 Hockeykväll
09:00 SVT Forum
10:30
Unforgettable
05:45 Nyhetsmorgon
09:50
Grey’s Anatomy
10:00
Bear's Mission with...
10:00 En plats i solen
10:35
Dr. Phil
10:00 Wheeler Dealers
09:45
Mountain Men
10:15 My 600-Lb Life
10:00 Polisens biljakter
10:25 Vilse i Oz
10:25 Vilse i Oz
06:00 Den stora älgvandringen
10:15 Kanal 10 Direkt
10:50 Legendarerna
11:00 Polisens biljakter
11:05 Gränsbevakarna Australien
11:10 Space Nova
11:25 Caribbean life
11:30
Doc Martin
11:35 Gränsbevakarna Australien
11:50
Ultimate Rides
11:55
Sommaren med släkten
12:00 V65 Direkt
12:03 SVT Forum
12:10 TV4 Vädret
12:45
NCIS
14:00 Nyheterna
14:15 Marcus Bornold
15:00 Lärande för särskild begåvning
15:40 Lärande för särskild begåvning
Švedska
DVB-C TV / Regija
TV-vodič
SF-KANALEN
Axess TV
Godare
Yle TV1
Yle TV2
TV Finland
DR1
DR2
TV 2 DANMARK
NRK1
NRK2
TV 2 Norge
Zdaj
Naslednja stran
10:00
Jönssonligan dyker upp igen
10:00 Jorden runt med Magellan
10:30 Grow Your Own at Home with Alan Titchmarsh
10:44 Oddasat 26.04.2024
10:10 Riistametsällä
10:45 Yle Uutiset Lappi
10:15 Trädgårdstider
08:30 Seneste nyt fra TVA
06:30 Go' morgen Danmark
09:00 NRK nyheter
10:45 Hagen min
07:05 God morgen Norge
10:50 Yle Oddasat
10:54 Oddasat
11:00 Kulttuuricocktail Kirjat
11:05 God morgen Norge
11:15 Antiques Road Trip
11:25 Sprek med Sofia
11:30 Murha paratiisissa
11:45 Oppsynsmannen: Borte, borte
12:00 NRK nyheter
12:20 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:10
Yrrol
15:00
Tid for hjem
17:00 Debatten
Švedska
Žanr: Filmi
TV-vodič
TV4 Guld
TV4 Film
TV4 Hits
TV4 Stars
SkyShowtime 1
SkyShowtime 2
V film premiere
V film action
V film hits
V film family
V series
Zdaj
Naslednja stran
10:00
Under svällande segel
09:00
The Love Hunt
09:55
Monica Z - ett lingonris i ett cocktailglas
09:35 Eldsjäl
10:02
I Do... Until I Don't
10:32
The Office
09:00
The Eternal Daughter
09:40
Need For Speed
10:00
Sista brevet från din älskade
09:00
Draktränaren
10:30
Frasier
10:50
Frasier
11:00
Jorden runt på 80 dagar
11:01
Superstore
11:05
17 Again
11:15
The Office
11:32
Superstore
11:35 Köket
11:45
Guernseys litteratur- och potatisskalspajssällskap
11:55
Arrival
12:00
Illusionisten
12:01
Big Miracle
12:45
Solsidan
13:00
Tassar av stål
13:45
Hands of Stone
13:50
Jumanji: The Next Level
14:00
Unga Astrid
Švedska
Žanr: Šport
TV-vodič
TV4 Sportkanalen
Eurosport
Eurosport 2
V Sport Premium
V Sport Extra
V sport football
V sport vinter
V sport motor
V sport 1
V sport ultra
V sport golf
TV4 Fotboll
TV4 Hockey
TV4 Motor
TV4 Sport Live 1
TV4 Sport Live 2
TV4 Sport Live 3
TV4 Sport Live 4
sport1
MOTORVISION TV
ATG LIVE
V Sport Live 1
V Sport Live 2
V Sport Live 3
V Sport Live 4
V Sport Live 5
Zdaj
Naslednja stran
06:30 Höjdpunkter
09:59 Mountainbike
10:05 Ridsport
10:15 Premier League: Manchester United-Sheffield United
01:00 Sändningsuppehåll
10:45 Holländska ligan: Go Ahead Eagles-Feyenoord
04:00 Sändningsuppehåll
10:35 MotoGP: Spanien MotoGP - Fri Träning 1
04:35 NHL: Los Angeles Kings-Edmonton Oilers 3:7
10:00 RedBull TV
10:00 LPGA Tour: JM Eagle LA Championship - Day 1
09:15 Serie A: Genoa - Lazio
10:00 Frölunda - Skellefteå SM-slutspel
09:00 Inget program
08:00 Inget program
09:00 Inget program
08:00 Inget program
09:00 Inget program
10:30 Teleshopping
10:30 Spelinfo
06:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
11:00 Dagens Sport
11:03 PGA-touren Magasin
11:15 Björnkollen
11:30 Teleshopping
11:32 Triathlon
11:45 IMSA Sportscar Championship Highlights: Acura Grand Prix Long Beach
12:00 Sändningsuppehåll
12:15 Premier League: Crystal Palace-Newcastle
12:30 La Liga Chronicles
12:45 Supercars Championship Highlights: ITM Taupo Super400
13:00 Skellefteå - Frölunda SM-slutspel
13:45 Serie A: Cagliari - Juventus
13:58 UCI ProSeries
14:00 Inget program
14:15 Premier League: Everton-Liverpool
14:45 Premier League: Brighton-Manchester City
15:00 Inget program
15:15 Wikegård vs Leo Komarov
15:30 FA-cupen: Coventry-Manchester United
17:00 DP World Tour: ISPS Handa Championship - Day 2
18:00 Sändningsuppehåll
21:00 Superliga: FC Nordsjælland-AGF
Švedska
Žanr: Glasba
TV-vodič
MTV
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Zdaj
Naslednja stran
10:15 Teen Mom 2
10:00 Non-Stop Hits!
09:00 Hits on Shuffle!
09:00 Saved By The 90s!
10:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
10:39 Intermezzo
11:00 Carmen - Antonio Gades Company - Teatro Real (Carmen - Antonio Gades Company - Teatro Real), Spain, 2011
11:01 Teen Mom 2
11:46 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making The Team
12:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV
12:39 Gianandrea Noseda, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvorak
14:00 When Love Takes Over: Romantic Duets
15:00 Alternative Nation
16:00 Totally 10s!
Švedska
Žanr: Dokumentarni / Narava / Živali / Okolje / Izobraževanje / znanost / dejansko stanje
TV-vodič
TV4 Fakta
National Geographic
Nat Geo Wild
Animal Planet
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
BBC Nordic
BBC Earth
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
History
HISTORY 2
Zdaj
Naslednja stran
10:00 112 - på liv och död
10:00 Hitlers sista fäste
10:35 Shark Attack Files
10:20 Crikey! It's the Irwins
10:05 Kindig Customs
10:24 Man vs Expert
10:00 Southern Fried Homicide
10:05 90 Day Fiancé: The Other Way
10:25 QI
10:35
Life Below Zero
10:20 Gamla bilar & reda pengar
10:25 Krigföringens topp tio
10:25 Nya Zeeland: Jordens mytiska öar
10:20 Storage Wars
10:30 Buried: Knights Templar and the Holy Grail
10:50 Storage Wars
10:55 Livet under noll
11:00 Southern Fried Homicide
11:10 90 Day Fiancé: The Other Way
11:12 Man vs Expert
11:15 Lost Relic Hunters
11:20
Life Below Zero
11:25 Nya Zeeland: Jordens mytiska öar
11:35 Myter: Mänsklighetens stora mysterier
11:40 Parningsspelet
12:00 Clash of the Gods
12:10 Guldjägarna i Australien
12:15 Masterchef Australia
12:25 Elefantsjukhuset
12:35 Mumier lindas upp
Švedska
Žanr: Novice
TV-vodič
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Prenos v živo
live
Bloomberg Television
Prenos v živo
live
France 24
Prenos v živo
live
DW English
Prenos v živo
live
Sky News
Prenos v živo
live
Al Jazeera English
Prenos v živo
live
NHK WORLD-JAPAN
Prenos v živo
Arirang TV
Zdaj
Naslednja stran
10:30 BBC News (BBC News), United Kingdom
10:00 CNN Newsroom with Max Foster (CNN Newsroom with Max Foster), USA, 2019
10:00 Street Signs
10:30 Wake Up Europe
10:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
10:45 Focus
10:30 DW News
10:30 Breakfast with Anna Jones
10:30 101 East
10:30 Document 72 Hours
10:30 Extreme Job (Extreme Job), South Korea
10:50 Sports
10:55 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
11:00 Newscenter (Newscenter), South Korea, 2024
11:14 NL Bridge
11:15 DocFilm
11:30 Within the Frame (Within the Frame), South Korea, 2024
12:00 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2024
13:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
Švedska
Žanr: Otroški / mladinski program
TV-vodič
Cartoon Network
Cartoonito
Disney Channel
Disney Junior
Nickelodeon
Nick Jr
Nicktoons
Zdaj
Naslednja stran
10:40 Varan Scooby Doo
10:30 Superkattungar
10:30 Spidey och hans fantastiska vänner
10:38 Lugn i stormen
10:42 Greta Gris
10:45 Patrik Stjärnas Show
10:47 Greta Gris
10:49 Lugn i stormen
10:51 Greta Gris
10:55 Superkattungar
11:00 Musses klubbhus
11:07 Patrik Stjärnas Show
11:10 Teen Titans Go!
11:13 Familjen Casagrande
11:15 Musse Pigg Lustiga huset
11:31 SvampBob Fyrkant
12:00 Firebuds