TV programi
Žanr: Vse
Žanr: Luxembourgish
Žanr: French
Žanr: Nemška
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
TV-vodič
Žanr: Vse
Žanr: Luxembourgish
Žanr: French
Žanr: Nemška
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
Jezik
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Država
Združeno kraljestvo
Irska
Nemčija
Francija
Italija
Španija
Portugalska
Nizozemska
Belgija
Avstrija
Luksemburg
Švica
Grčija
Ciper
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Madžarska
Romunija
Bolgarija
Hrvaška
Slovenija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turčija
TV-vodič
: četrtek,
TV spored
: zdaj,
TV programi
: Luksemburg,
TVEpg.eu -
programi: 24533, države: 36, jeziki: 32
Luksemburg
Luxembourgish TV / DVB-T2
TV-vodič
live
RTL Télé Lëtzebuerg
Prenos v živo
live
Den 2. RTL
Prenos v živo
M6
RTL TVI
Club RTL
Plug RTL
RTL 4
RTL 5
RTL 7
RTL 8
RTL9
Zdaj
Naslednja stran
20:00 Rediffusioun vu Magazin a Journal
20:00 No Art On Air (R)
19:45 Le 19.45
19:50 Tout s'explique
19:10 NCIS: Los Angeles
20:00 Ados et criminels
20:02 Goede tijden, slechte tijden
19:34 Deurwaarders UK
19:32 Pawn Stars
19:28 ER
20:00
Dans les bras de Morphée
20:05 Fantômas contre Scotland Yard
20:27 The Inspector Lynley Mysteries
20:30 The Suicide Squad
20:32 Big Brother
20:33 Secret Duets
20:55
Les évadés
21:10 Pékin express
21:30 Passengers
21:33 112 Vandaag
22:00 Fantômas se déchaîne
22:10 Beau
22:29 Law & Order: Special Victims Unit
22:55 Fast & Furious 9
23:12 Revolt
23:20
Relic
23:30 Les apprentis aventuriers
01:00 At Home TV & Luxauto TV
07:00 RTL Radio Web TV
10:00 At Home TV & Luxauto TV
Luksemburg
French TV
TV-vodič
TF1
France 2
France 3
Canal+
France 5
M6
Arte
C8
W9
TMC
TFX
NRJ12
France 4
CStar
TF1 Série Films
L'Equipe
6Ter
live
RMC Story
Prenos v živo
RMC Découverte
Chérie 25
TV Breizh
RTL9
Zdaj
Naslednja stran
20:00 Journal
19:58 Journal 20h00
19:54 Tout le sport
19:45 Clique
19:59 Vu
19:45 Le 19.45
19:45 Arte journal
19:42 Touche pas à mon poste : 1re partie
19:50 Les apprentis aventuriers
19:15 Quotidien, première partie
19:00 Quatre mariages pour une lune de miel
19:50
Parents mode d'emploi
19:54 Organisation Super Insolite
19:30 Le meilleur forgeron
20:00
Mentalist
18:30 L'Equipe de Greg
20:00
NCIS
18:55 Le meilleur tatoueur
23:51 Programme de la nuit
19:15 Total Rénovation : Mère & Fille
19:55
Les experts : Miami
20:00
Dans les bras de Morphée
20:04 C à vous la suite
20:05 Total Rénovation : Mère & Fille
20:10 Quotidien, deuxième partie
20:11 Touche pas à mon poste : 2ème partie
20:12 Consomag
20:17 Journal Météo climat
20:22 Le meilleur forgeron
20:27 Nos plus belles victoires
20:29 La boîte à questions
20:30
Plus belle la vie, encore plus belle
20:34 En aparté
20:37 L'événement, l'interview
20:43 Touche pas à mon poste !
20:45 Quotidien
20:47 Ma maison de A à Z
20:50
The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
20:55
Les évadés
21:00 Villeurbanne / Monaco
21:04 Science grand format
21:05
Broadchurch
21:10 Les 10 catastrophes qui ont marqué la planète
21:45
The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
22:00 Les reines de la route
22:45 R.I.P. recherches investigations paranormal
23:20
Relic
00:37 Programme de la nuit
09:01 Chalets sur mesure
Luksemburg
Nemška TV
TV-vodič
live
ARD
Prenos v živo
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
ServusTV
ANIXE+
ANIXE HD Serie
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
WDR
live
NDR
Prenos v živo
MDR
live
hr-fernsehen
Prenos v živo
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Prenos v živo
ARD-alpha
ORF 1
ORF 2
SRF 1
SRF zwei
Zdaj
Naslednja stran
20:00 Tagesschau
19:25 Notruf Hafenkante
19:04 Klima Update
19:45 SAT.1 :newstime
19:05 Galileo
19:00 Das perfekte Dinner
18:55 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
19:05 Berlin - Tag & Nacht
20:00 Tagesschau
19:40 Re: Wir wollen leben wie die anderen
19:25 Sturm der Liebe (3831)
19:30 UFOs Declassified - Die Geheimakten
19:20 Bares für Rares
19:20 Desperate Housewives
19:15 Die Zwangsvollstrecker
19:10 Star Trek: Raumschiff Voyager
19:45 K 11 - Kommissare im Einsatz
19:30 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
19:45 ALF
19:30 Das Strafgericht
19:15
Terra Mater
20:00 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
20:00 Das Waisenhaus für wilde Tiere - Folge 73
19:30 SOKO Köln
19:50 Workaholics
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
19:50 Frau Doktor und das liebe Vieh
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
20:00 Tagesschau
19:55 Sport Aktuell
20:02 Seitenblicke
19:55 Meteo - Abendausgabe
20:00 sportflash
20:03 ZIB Magazin
20:05 SRF DOK
20:10 Die Poesie des Unendlichen
20:12 Unsere Tierheimtiere des Monats
20:15 Die Rosenheim-Cops
20:30 Infomercial
20:40 Der Tatortreiniger (10/31)
20:45 Infomercial
20:50
Sheila
20:55 Superman & Lois
21:00 Frühling! NRW im Takt der Jahreszeiten
21:04 Am Schauplatz
21:05 Die Kanzlei
21:10 Bull
21:15 112: Feuerwehr im Einsatz
21:35 Trom - Tödliche Klippen (1/6)
21:45 Simon Becketts: Die Chemie des Todes (1/6)
21:50 10 vor 10
22:00 Fire with Fire - Rache folgt eigenen Regeln
22:05 Comedymänner - hosted by SRF
22:15 RTL Direkt
22:20 99 - Eine:r schlägt sie alle!
22:35 Walking Tall - Auf eigene Faust
22:50 WDR aktuell
22:53 MDR aktuell
23:00 ES: Kapitel 2
23:05 Beauty & The Nerd
Luksemburg
Žanr: Filmi
TV-vodič
Be 1
Be Ciné
Be Séries
Be 1+1h
Kinowelt TV
13th Street
More Than Sports TV
RTL Crime
RTL Passion
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Romance TV
Spiegel Geschichte
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Zdaj
Naslednja stran
18:45 Le retour
17:35 Beau Is Afraid
20:00 Twisted Metal
19:45 Le retour
18:20 Man on the Moon
19:25 Law & Order: Special Victims Unit
19:40 IMSA WeatherTech SportsCar Championship: IMSA Battle on the Bricks, Indianapolis Motor Speedway Highlight
19:25 CSI: Den Tätern auf der Spur
19:25 Buffy - Im Bann der Dämonen
19:30 The Blacklist
19:25 Murdoch Mysteries - Auf den Spuren mysteriöser Mordfälle
19:30 The Blacklist
19:25 Stargate SG-1
18:40 Der weisse Hai - Die Abrechnung
19:30 White Collar
19:50 How I Met Your Mother
19:25 Castle
19:40 Bob's Burgers
18:20 Ludwig II: Glanz und Ende eines Königs
19:30 Kojak - Einsatz in Manhattan
19:20 Familie Dr. Kleist
19:20 Die Jagd nach der Nazi-Bombe
19:25 The Rookie
19:15 The Outsider
19:15
Game of Thrones
18:40 Ein Krimi aus Passau: Die Donau ist tief
18:30 Die Rumba-Therapie
19:15
Sonne und Beton
18:45 Jackie Chan - Das Medaillon
19:15
Der talentierte Mr. Ripley
19:15
Hunter Killer
19:15
Notting Hill
19:15
Zoolander No. 2
19:15
Spiel mir das Lied vom Tod
19:15
Das ist das Ende
20:05 Futurama
20:15 Van Helsing
20:30
Game of Thrones
20:35 Futurama
20:40 How I Met Your Mother
20:50 Premiership Rugby: Leicester - Gloucester
21:00
Taxi 5
21:05
Renfield
21:10 Beecham House
21:15
On a Wing and a Prayer
21:20
Bridget Jones: Schokolade zum Frühstück
21:30 Full Circle
21:35
Wild Things
21:45 Ein Sommer
21:50
Game of Thrones
21:55 Magic Mike
22:00
Der Teufelshauptmann
22:05 The Cursed - Der Fluch der Bestie
22:25 Bad Boys II
22:30 Cop Out: Geladen und entsichert
22:40
Mad Heidi
22:45
Und dann kam Dad
22:55
Sonne und Beton
23:00
Monster Trucks
23:10
21 Bridges
23:25
Infinity Pool
23:45
Zwölf Uhr mittags
Luksemburg
Žanr: Šport
TV-vodič
DAZN Eleven Sports 1 FR
DAZN Eleven Sports 2 FR
DAZN Eleven Sports 3 FR
VOO Sport World 1
VOO Sport World 2
VOO Sport World 3
RMC Sport Access 1
RMC Sport Access 2
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Zdaj
Naslednja stran
19:15 EHL FINAL8 2023/24 Men
16:45 NBA
20:00 PFL
20:00 VOOsport World en résumés
16:00 DP World Tour
14:00 Fin des programmes
18:45 Brighton & Hove Albion / AS Roma
17:30 ONE Friday Fights 56
20:00 Darts: Premier League - 9. Abend, The SSE Arena, Belfast/NIR
18:55 Eishockey: SHL: Leksand - Frölunda Göteborg
19:00
Afrika Cup 2023
20:00 FIS Skispringen Weltcup: Planica: Skifliegen Team-Männer HS240
19:15 UCI WorldTour Männer
17:40 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 2 PO
19:55
Top Speed Classic
17:00
Sendepause
17:00
Sendepause
13:00
Sendepause
19:00 BL: Klassiker der Woche: FCB - BVB (2012/13)
20:05 NBA Action
20:15 Euroleague
20:20
Racing Files
20:30 Discovery Golf
20:40 NBA
20:45 Bundesliga Collection: Die schönsten Tore: FC Bayern München
20:50
Top Speed Classic
20:55 Bundesliga Weekly
21:00 BL: BVB 09 - Stories who we are (Das schönste Stadion der Welt)
21:05 PGA TOUR
21:10 SPORT1 News
21:15 Australia Supercars Championship
21:30 FIS Ski Alpin Weltcup: Saalbach-Hinterglemm: Riesenslalom Frauen, 2. Lauf
22:15 PL Club
23:00 VOO SportClub
23:45
LFC TV
00:45 SPORT CLIPS
00:55 PFL Europe
01:00
Sendepause
03:00 ESports: ESL Event - Brawl Stars Mobile Challenge, S2, Challenge Finals, Day 1
05:00
Sendepause
05:04 PGA TOUR
07:20 Bellator Champions Series
08:15 Euroleague
Luksemburg
Žanr: Glasba
TV-vodič
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
NRJ Hits
Trace Urban
Trace Tropical
MCM
MCM Top
Zdaj
Naslednja stran
20:00
Teufel Top Ten
19:00 MTV Unplugged
20:00 Jennifer Lopez: Greatest Hits
18:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
19:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
18:00 Non-Stop Y2Ks!
19:00 "La Sonnambula" by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège (La Sonnambula by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège), Belgium, 2023
19:59 Mozart - Divertimento No. 11, K. 251
20:00 JUKEBOX TOP 50 MIX
20:00 NRJ Hit Music Only
20:00 Hits & lyrics
19:00 Caribbean flavour
19:12
SEAL Team
06:00 Top Mix
20:04
SEAL Team
20:05 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
20:10 SpongeBob Schwammkopf
20:27 Classica Spotlight
20:40 SpongeBob Schwammkopf
20:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
20:51 Hits Only
21:00 Top Mix
21:30 John Mc Laughlin's Mahavishnu Orchestra - Lugano Jazz Estival (John Mc Laughlin's Mahavishnu Orchestra - Lugano Jazz Estival), Switzerland, 1986
22:00 JUKEBOX GROOVE
22:15 Ghost-Note - A to JazZ Festival
22:30 Top Night
23:00 New
00:00 Trace by night
03:00 French Music Only
Luksemburg
Žanr: Dokumentarni / Narava / Živali / Okolje / Izobraževanje / znanost / dejansko stanje
TV-vodič
Nautical Channel
Discovery Channel
Discovery Investigation
Discovery Science
National Geographic
National Geographic Wild
Planète+
Planète+ A&E
Planète+ CI
Toute l'histoire
Histoire
Crime District
Museum
MyZen TV
Demain TV
Trek
Ushuaïa TV
Sciences & vie TV
Animaux
Seasons
Chasse et pêche
E ! Entertainment
PHOENIX
kabel eins Doku
N24 Doku
GEO Television
Bergblick
Crime + Investigation
Discovery Channel
TLC
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
Curiosity Channel
RTL Living
Zdaj
Naslednja stran
20:00 P1 USA UIM Class 1
20:00 Josh Gates et les trésors perdus
20:00 Tuez, vous êtes filmé !
20:00 Long Island Medium
19:20 Ultimate Airport USA
20:00 Pêche à haut risque
19:24 American Pickers, la brocante made in USA
19:21 The Repair Shop
19:09 Faites entrer l'accusé
19:45 Ma vie dans l'Allemagne d'Hitler
19:50 Jean Moulin, cet illustre méconnu
19:50 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
20:00 Manet - Degas, une amitié tourmentée
19:30 Meublez votre maison pour rien avec Kirstie
19:55 Business Women
19:45 Super-héros, la face cachée
19:50 Des trains pas comme les autres
19:50 La nature se déchaîne
19:40 Un sanctuaire pour les ours
19:07 Le marais poitevin, territoire de chasse
20:00 Chasse entre amis
19:23 Chirurgie à tout prix
20:00 Tagesschau
19:30 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
19:30 Lost Ships
19:15 Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte
19:15
Heimatleuchten
19:25 Meet, Marry, Murder - Tödliche Ehe
18:45 Home Rescue - Wohnen in der Wildnis
19:15 Die Albtraum(ver)mieter
19:25 Mayday - Alarm im Cockpit
19:30 Der unglaubliche Dr. Pol
19:30 Der Katzenflüsterer
19:15
Bionik - Die Besten Ideen der Natur
19:15
Geniale Mega-Maschinen
19:25 Terra X
19:30 Ice Vikings
19:40 Jamies 30 Minuten Menüs
20:05
Geniale Mega-Maschinen
20:06 American Pickers, la brocante made in USA
20:07 Chirurgie à tout prix
20:09 The Repair Shop
20:10
Terra Mater
20:12 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
20:15 Jamies 5-Zutaten-Küche
20:30 Les As de la déco
20:35 Abenteuer, fertig, los!
20:40 Maewan, et les fjords perdus
20:45 Jamies 5-Zutaten-Küche
20:50 Cold cases de l'Antiquité
20:51 Chasse entre amis
20:55
Construction Fails
21:00 Great White Abyss - Die Weissen Haie von Guadalupe
21:05 Forged in Fire - Wettkampf der Schmiede
21:10 Die größten Rätsel unserer Zeit
21:25 Vivre loin du monde
21:30 P1 USA Offshore
21:39 Au coeur de la nature
21:40 Des trains pas comme les autres
21:42 L'empreinte du tueur
21:45 Fang des Lebens - Kampf der Lachsfischer
21:50 Chroniques criminelles avec Maria Elena Salinas
22:00 Les plus grands peintres du monde
22:15 999 - Notruf UK
22:20 Global science
Luksemburg
Žanr: Novice
TV-vodič
live
tagesschau24
Prenos v živo
WELT
n-tv
Wetter.TV
live
Euronews Deutsch
Prenos v živo
live
DW English
Prenos v živo
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Prenos v živo
live
Bloomberg Television
Prenos v živo
live
France 24
Prenos v živo
live
Sky News
Prenos v živo
live
Al Jazeera English
Prenos v živo
live
NHK WORLD-JAPAN
Prenos v živo
Arirang TV
live
France 24
Prenos v živo
live
franceinfo
Prenos v živo
live
Euronews F
Prenos v živo
live
BFM TV
Prenos v živo
live
BFM Business
Prenos v živo
live
CNEWS
Prenos v živo
Vernier Visions
La Chaine Info
i24 News Français
Zdaj
Naslednja stran
20:00 Tagesschau
19:45 Die Welt am Abend
20:00 Nachrichten
20:00 Abendwettershow
18:00 Europa im blickpunkt
20:00 DW News
20:00 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
20:00 CNN Newsroom with Rahel Solomon (CNN Newsroom with Rahel Solomon), USA, 2024
20:00 Closing Bell
20:00 Euronews Now
20:00 Bloomberg Markets: The Close (Bloomberg Markets: The Close), USA, 2024
20:00 The News
20:00 Politics Hub With Sophy Ridge
20:00 News Live
20:00 Japan's Top Inventions
20:00 Arirang Prime (아리랑프라임은), South Korea
20:00 Le Journal
18:59 19/20 Info
18:00 Europe le debrief
18:50 Calvi 3D
20:00 Tech&Co, la quotidienne
19:00 Face à l'info
18:00 Vernier Visions
20:00 Un oeil sur le monde
20:00 I24 News Room
20:03 Les informés du soir
20:05 L'heure des pros 2
20:10 Kinowetter
20:15 Business
20:16 Économie
20:21 Sports
20:30 I24 News Room
20:55 Talking Movies (Talking Movies), USA, United Kingdom, 2024
20:58 C dans l'air
21:00 I24 News Room
21:04 Le meilleur de l'info
21:05 Das Dritte Reich in Farbe
21:30 BFM Crypto
22:00 Brunet, Broussouloux et compagnie
22:41 Real Economy
23:00 Europe le debrief
00:00 Programmes de nuit
02:00 Vernier Visions
11:00 Euronews Aktuell
Luksemburg
Žanr: Otroški / mladinski program
TV-vodič
Super RTL
Nick
KiKA
Toggo Plus
RIC TV
Disney Channel D
Cartoonito D
Cartoon Network D
CBeebies
CBBC
Toonami
Cartoonito F
Mangas
Piwi+
Télétoon+
Tiji
Canal J
Boomerang F
Cartoon Network F
Gulli
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Disney Channel F
Disney Junior F
Zdaj
Naslednja stran
20:00 Angelo!
19:55 Die Thundermans
20:00 KiKA LIVE
20:00 Alvinnn!!! und die Chipmunks
19:30
MediaShop
19:55 Big City Greens
20:00 Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
20:00 Die heldenhafte Reise des tapferen Prinz Ivandoe
19:58 This Is CBeebies
20:00 Young MasterChef
20:00 Rick and Morty
19:55 Baby Looney Tunes
19:50 Ranma 1/2
20:00 Le livre de la jungle
20:00 Ernest et Rebecca
19:57 Oum le dauphin blanc
19:50 Kung Fu Panda : l'incroyable légende
19:55 Grizzy et les Lemmings
20:00 Le monde incroyable de Gumball
16:40 Gulli good
19:50 Les Thunderman
19:55 Blue's Clues & You ! Blue et ses amis
19:55 Hamster & Gretel
19:55 Bluey
20:05 Bluey
20:10 Wazup
20:12 Kung Fu Panda : l'incroyable légende
20:15 Bluey
20:20 Bluey
20:25 Bluey
20:30 Craig de la crique
20:35 Tanoshii - Das Anime- und MangaVerse
20:40 Henry Danger
20:45 All Out!
20:58 The Catch-Up
21:10 CSI: Miami
21:30
MediaShop
03:58 This Is CBeebies
06:30 This Is CBeebies