TV programi
Žanr: Vse
Žanr: Švedska
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
TV-vodič
Žanr: Vse
Žanr: Švedska
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmi
Žanr: Šport
Žanr: Glasba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Novice
Žanr: Otroški
Jezik
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Država
Združeno kraljestvo
Irska
Nemčija
Francija
Italija
Španija
Portugalska
Nizozemska
Belgija
Avstrija
Luksemburg
Švica
Grčija
Ciper
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Madžarska
Romunija
Bolgarija
Hrvaška
Slovenija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turčija
petek
03. 05. 2024
sobota
04. 05. 2024
nedelja
05. 05. 2024
ponedeljek
06. 05. 2024
torek
07. 05. 2024
sreda
08. 05. 2024
četrtek
09. 05. 2024
05-03
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:45 Tommy
02:20 Göta kanal 2 - kanalkampen
04:00 Smultronstället
05:30 Ronja Rövardotter
07:35 Filip & Fredrik presenterar Trevligt folk
09:10 The Stig-Helmer story
10:45 Höstsonaten
12:15 Jönssonligan dyker upp igen
13:45 Så som i himmelen
15:55 Äppelkriget
17:35 Mannen som slutade röka
19:15 P & B
21:00 Den enfaldige mördaren
22:45 En förälskelse
00:20 Noll tolerans
02:05 Göta kanal 3 - kanalkungens hemlighet
03:35 Smala Sussie
05:25 Rasmus på luffen
00:00 I Odysseus spår
00:53 Sändningsuppehåll
04:53 Sändningsuppehåll
07:00 Spelet i krigens kulisser
07:45 Studio Axess
08:15 Universum History
09:10 Förbudstidens bakrus
10:05 Botswana - I Damernas detektivbyrås spår
11:00 Förklara din forskning
11:30 Multicultural Societies
11:50 Sändningsuppehåll
13:00 Solen runt - Lucy och asteroiderna
14:00 Stella - En historia om krig - Stockholm - Budapest, tur och retur
15:00 Imperiebyggare
16:00 Utgrävning pågår
17:00 Välkommen till labyrinten
18:00 Vad händer i Vatikanen?
19:00 Tjajkovskijs symfonier - Symfoni nr 2 c-moll Den lillryska
19:40 Multicultural Societies
20:00 I unionens tjänst
20:30 I unionens tjänst
21:00 Historiens ansikten
21:40 Multicultural Societies
22:00 I Odysseus spår
23:00 Väck betongen!
23:50 Masterworks
00:00 Pissarro - impressionismens fader - Retrospektiv från Ashmolean Museum
00:53 Sändningsuppehåll
04:53 Sändningsuppehåll
00:05 Ainsleys Good Mood Food
00:55 Sommargrillen
01:15 For the Love of Bread
01:45 Sanna Jörnvik
02:10 Helgdrinken med David
02:20 Det Goda livet med Anja Allvin
02:35 Festligheter med Catarina König
02:50 Grow Your Own at Home with Alan Titchmarsh
03:20 Ainsleys Good Mood Food
04:10 Sommargrillen
04:30 For the Love of Bread
05:00 Sanna Jörnvik
05:25 Helgdrinken med David
05:35 Det Goda livet med Anja Allvin
05:50 Festligheter med Catarina König
06:05 Grow Your Own at Home with Alan Titchmarsh
06:35 Ainsleys Good Mood Food
07:25 Sommargrillen
07:45 For the Love of Bread
08:15 Sanna Jörnvik
08:40 Helgdrinken med David
08:50 Det Goda livet med Anja Allvin
09:05 Festligheter med Catarina König
09:20 Grow Your Own at Home with Alan Titchmarsh
09:50 Ainsleys Good Mood Food
10:40 Sommargrillen
11:00 For the Love of Bread
11:30 Sanna Jörnvik
11:55 Helgdrinken med David
12:05 Det Goda livet med Anja Allvin
12:20 Festligheter med Catarina König
12:35 Grow Your Own at Home with Alan Titchmarsh
13:05 Ainsleys Good Mood Food
13:55 Sommargrillen
14:15 For the Love of Bread
14:45 Sanna Jörnvik
15:10 Helgdrinken med David
15:20 Det Goda livet med Anja Allvin
15:35 Festligheter med Catarina König
15:50 Grow Your Own at Home with Alan Titchmarsh
16:20 Ainsleys Good Mood Food
17:10 Sommargrillen
17:30 For the Love of Bread
18:00 Ett Gott Land
18:20 Taste of Australia with Hayden Quinn
18:45 Remarkable Places to Eat
19:50 Roux Down The River
20:40 Mary Berry Makes It Easy
21:15 Middag med Dante Zia
21:35 Uppdrag: Mat med Mauri Hermundsson
22:05 Ett Gott Land
22:25 Taste of Australia with Hayden Quinn
22:50 Remarkable Places to Eat
23:55 Roux Down The River
00:45 Mary Berry Makes It Easy
01:20 Middag med Dante Zia
01:40 Uppdrag: Mat med Mauri Hermundsson
02:10 Ett Gott Land
02:30 Taste of Australia with Hayden Quinn
02:55 Remarkable Places to Eat
04:00 Roux Down The River
04:50 Mary Berry Makes It Easy
05:25 Middag med Dante Zia
05:45 Uppdrag: Mat med Mauri Hermundsson
05:25 Ylen aamu
08:30 Puoli seitsemän
09:00 Murhia ja kantrimusiikkia
09:47 Kovan viikon ilta
09:50 Yle Uutiset Uusimaa
09:55 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10:00 Yle Uutiset Lounais-Suomi
10:05 Yle Uutiset Häme
10:10 Yle Uutiset Pirkanmaa
10:15 Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10:20 Yle Uutiset Itä-Suomi
10:25 Yle Uutiset Pohjanmaa
10:30 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10:35 Yle Uutiset Lappi
10:40 Yle Oddasat
10:44 Oddasat
11:00 Kulttuuricocktail Kirjat
11:30 Murha paratiisissa
12:25 Pää pystyyn, Helena
13:45 Elävä arkisto
13:55 Digihuijatut
14:25 Euroopan unelmakartta
14:55 A-studio
15:35 Yle Uutiset selkosuomeksi
15:40 Yle Oddasat
15:45 Novosti Yle
15:50 Yle Uutiset viittomakielellä
15:55 Yle Uutiset Alueeltasi
16:00 Yle Uutiset
16:07 Murha paratiisissa
17:00 Yle Uutiset
17:21 Puoli seitsemän
17:23 Yle Uutiset Alueeltasi
17:30 Puoli seitsemän
18:00 Hakekaa kätilö!
18:53 Kovan viikon ilta
18:55 Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
19:00 Viimeinen sana
19:29 Yle Uutiset
19:55 Urheiluruutu
20:05 Perjantai
20:45 Yle Uutiset
20:49 Urheiluruutu
20:53 Yle Uutiset Uutis-Suomi
21:00 Hiljainen todistaja
21:55 Oddasat
22:10 Flatshare - Kimppakämppä
22:56 Puoli seitsemän
05:50 Pikku Kakkonen
05:51 Nimipäiväonnittelu
05:52 Hau Hau, Piip ja Veli
06:04 Fantti ja työkoneet
06:11 Pikku Kakkonen: Juontopalat
06:12 Pipsa Possu
06:17 Franklin ja ystävät
06:29 Pikku Kakkonen: Juontopalat
06:31 Emmi ja Kuru
06:42 Pikku Kakkosen posti
06:47 Anna ja ystävät
06:55 Kari Kiituri
07:07 Anton Siilinen ratkaisee
07:19 Nimipäiväonnittelu
07:21 Pikku Kakkonen
07:22 Kesäleiri
07:35 Keltainen Lumimies
07:50 Jumppahetki
08:00 Strömsö
08:30 Latela
09:00 Maajussin luontokuvat
09:40 Luontotuokio
09:45 SAVOlife
10:10 Riistametsällä
10:50 Matkapassi
11:45 Tanskalainen maajussi
12:15 SuomiLOVE
13:30 Søren Vesterin puutarha
14:00 Kummeli
14:30 Luottomies
14:40 Luottomies
14:50 Aivan yksin
15:30 Yliopistollinen eläinsairaala
16:00 Pikku Kakkonen
17:00 SuomiLOVE
18:15 Taivaan tulet
19:05 Wilderness with Simon Reeve
20:05 Vikin ja Köpin matkailuohjelma
20:55 YleXPop
21:40 Yung Lean: In My Head
05:50 Pikku Kakkonen
05:51 Nimipäiväonnittelu
05:53 Hyrräpäät
05:48 Uutisikkuna
08:00 Efter nio
10:00 Yle Uutiset Uusimaa
10:05 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10:10 Yle Uutiset Lounais-Suomi
10:15 Yle Uutiset Häme
10:20 Yle Uutiset Pirkanmaa
10:25 Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10:30 Yle Uutiset Itä-Suomi
10:35 Yle Uutiset Pohjanmaa
10:40 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10:45 Yle Uutiset Lappi
10:50 Yle Oddasat
10:54 Oddasat
12:00 SAVOlife
12:21 Yliopistollinen eläinsairaala
12:50 Jumppahetki
13:00 Pää pystyyn Helena
14:20 Arkistokuvia
14:30 Euroopan unelmakartta
16:00 Nimipäiväonnittelu
16:02 Pikku Kakkosen posti
16:15 Luottomies
16:25 Luottomies
16:36 Lapsi numero 182
17:30 Puoli seitsemän
18:00 Latela
18:29 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Digihuijatut
19:29 Yle Uutiset
19:55 Urheiluruutu
20:05 A-Talk
20:45 SuomiLOVE
21:58 Uutisikkuna
05:58 Uutisikkuna
01:00 Orkestret II
01:25 Lykkelige omstændigheder
03:05 Enemy of the State
05:30 A Place to call Home VI
06:20 Der ingen skulle tru at nokon kunne bu XXII
07:00 TVA
07:15 OBS
07:20 Grænsepolitiet: Drømmen om den store fangst
07:50 Aftenshowet
08:45 Horisont
09:15 Med livet i hænderne
09:45 Lystfiskerliv II
10:15 Trädgårdstider
11:15 Antiques Road Trip
12:00 TVA
12:15 Bonderøven 2013-2014
12:45 Nak & æd 2010-2016 (-2014)
13:20 Danmarks bedste portrætmaler
14:25 Hammerslag
14:55 Kender du typen? 2016-2017
15:40 Judge John Deed
17:10 A Place to call Home VI
18:00 Skattejægerne - sæson 10
18:30 TVA
19:00 FredagsTamTam
20:00 Versus
21:00 TVA
21:15 Vores vejr
21:30 Orkestret II
21:55 Orkestret II
22:20 Flightplan
23:55 Helt sikkert ... måske
01:40 Maria Wern
03:05 Judge John Deed
04:40 Trädgårdstider
05:20 A Place to call Home VI
05:25 A Place to call Home VI
00:25 Debatten
01:25 Offer for falsk porno
02:45 Kriminalfotograferne
03:15 Kriminalfotograferne
03:45 Guldkorn 1980'erne
04:05 Deadline
08:05 Morgenandagten
08:30 Seneste nyt fra TVA
12:00 Seneste nyt fra TVA
17:00 Debatten
18:00 Explainer - Hvorfor skal vi tilbage til månen?
18:10 Station 13
18:40 Station 13
19:10 Huset på Christianshavn
19:35 Huset på Christianshavn
20:00 Shattered Glass
21:30 Værtshushistorier: Rosengårdens Bodega
22:00 TVA
22:15 Magtspil
23:00 Magtspil
23:45 Magtspil
00:40 Stik mig smuk
01:10 Stik mig smuk
01:40 Secrets of Playboy
02:20 Secrets of Playboy
03:00 Dark Side of the 90's
03:45 We Need to Talk About Cosby
04:40 Boksekongerne
05:40 Alt forladt
00:15 Helt sort
00:50 Helt sort
01:30 Grænsepatruljen Canada
02:00 Grænsepatruljen Canada
02:30 Ambulancen - liv eller død
03:30 En stor dag på godset
04:00 Nyhederne og Vejret
06:00 Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30 Go' morgen Danmark
12:00 12 News
12:25 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:10 Danmarks dejligste badehoteller
13:45 Sig det med bolig
14:25 Huse der aldrig kommer til salg
15:00 Grænsepatruljen Canada
15:20 Grænsepatruljen Canada
15:50 Ambulancen - liv eller død
17:00 17 News
17:10 Regionale nyheder
17:20 Go' aften Live
18:00 18 News
18:20 Regionale nyheder
18:25 Go' aften Live
19:00 19 News
19:30 Regionalprogram
20:00 Forræder
21:05 Klassefesten 3
22:45 Minkavlerne
23:20 Minkavlerne
23:50 America's Got Talent
01:25 America's Got Talent
02:15 En vej ud
03:20 Ambulancen - liv eller død
04:25 Grænsepatruljen Canada
04:55 Grænsepatruljen Canada
05:25 En stor dag på godset
05:00 NRK nyheter
05:30 NRK nyheter
06:00 NRK nyheter
06:30 Nyhetsmorgen
09:00 NRK nyheter
12:00 NRK nyheter
15:00 NRK nyheter
17:30 Oddasat - nyheter på samisk
17:45 Tegnspråknytt
17:50 Supernytt
18:00 Dagsnytt 18
19:00 Dagsrevyen
19:45 Distriktsnyheter Østlandet
20:00 Brennpunkt: Instukids: Lett å misbruke
20:35 Fotobonden: Lynraske bøller
20:55 Øyeblikk fra Norge Rundt
21:00 Dagsrevyen 21
21:15 Debatten
21:55 Hygge i hagen: «Sunken garden»
22:55 Distriktsnyheter Østlandet
23:00 Kveldsnytt
23:15 Eit enklare liv: Familien Watkinson i Wales
00:00 Søren Vesters hage: Utebad og blomster
00:30 After Work
01:50 Prosjekt Lasarus
02:30 Prosjekt Lasarus
03:15 Spector: A house of blues
04:05 Det sit i veggane: Markims Bergby, Vallentuna
05:00 NRK nyheter
05:30 NRK nyheter
00:55 Herskapelige gjensyn
01:25 Herskapelige gjensyn
01:55 Oddasat - nyheter på samisk
02:10 Distriktsnyheter Østlandet
02:25 Distriktsnyheter Vestfold og Telemark
02:35 Distriktsnyheter Innlandet
02:50 Distriktsnyheter Sørlandet
03:05 Distriktsnyheter Rogaland
03:20 Distriktsnyheter Vestlandsrevyen
03:35 Distriktsnyheter Møre og Romsdal
03:45 Distriktsnyheter Midtnytt
04:00 Distriktsnyheter Nordland
04:15 Distriktsnyheter Nordnytt
04:32 Ingen sending
06:00 Ingen sending
06:25 Distriktsnyheter Østlandet
06:40 Distriktsnyheter Vestfold og Telemark
06:50 Distriktsnyheter Sørlandet
07:05 Distriktsnyheter Rogaland
07:20 Distriktsnyheter Vestlandsrevyen
07:35 Distriktsnyheter Møre og Romsdal
07:50 Distriktsnyheter Møre og Romsdal
08:00 Distriktsnyheter Nordland
08:15 Distriktsnyheter Nordnytt
08:30 Distriktsnyheter Nordnytt
08:45 Sprek med Sofia: Styrke og kondisjon 3
09:05 Heartbeat
09:55 Herskapelige gjensyn
10:20 Herskapelige gjensyn
10:50 Hagen min
11:30 Sprek med Sofia: Styrke og kondisjon 3
11:50 Været i nordiske malerier
12:35 Siste Wingeslag
13:35 Safari Norge
14:15 Jens i Mongolia
14:40 Legendariske førstedamer: Hillary Rodham Clinton
15:25 Bryllupsfeber
16:00 Antikduellen
16:30 Heartland
17:10 Heartbeat
18:05 Det sitter i väggarna
19:05 Eit år på jorda
20:05 Heartbeat
21:00 Dagsrevyen 21
21:10 Heartland
21:50 Das Boot: Min fiendes fiende
22:35 Das Boot: Narregull
23:25 Gåte i Herresalen
00:25 Tåkelagt
01:15 Herskapelige gjensyn
01:45 Herskapelige gjensyn
02:15 Oddasat - nyheter på samisk
02:25 Distriktsnyheter Østlandet
02:35 Distriktsnyheter Vestfold og Telemark
02:45 Distriktsnyheter Innlandet
02:55 Distriktsnyheter Sørlandet
03:05 Distriktsnyheter Rogaland
03:15 Distriktsnyheter Vestlandsrevyen
03:20 Distriktsnyheter Møre og Romsdal
03:30 Distriktsnyheter Midtnytt
03:40 Distriktsnyheter Nordland
03:50 Distriktsnyheter Nordnytt
04:00 Ingen sending
00:35 The Rookie: Feds
01:30 The Rookie: Feds
02:25 Blue Bloods
03:20 The Rookie
04:20 Blue Bloods
05:15 Mr. Bean Animated
05:30 Dyrepasserne
06:00 Oiii
06:01 CoComelon
06:03 CoComelon
06:08 Olly & Lea
06:14 Robin og Rumpetasken
06:25 Dyrepasserne
07:00 Nyhetene
07:05 God morgen Norge
11:05 God morgen Norge
15:00 Tid for hjem
16:00 Gull eller gråstein
17:00 Sommerhytta
18:00 Dyrepasserne
18:30 18.30-Nyhetene
18:45 Været
18:50 Sporten
19:00 Lothepus Camping
19:30 Dyrepasserne
20:00 The Voice - Norges beste stemme
21:00 21-Nyhetene
21:20 Været
21:25 Sporten
21:40 The Voice - Norges beste stemme
22:10 Evig singel
22:40 Evig singel
23:10 Jakten på Rød Oktober
02:00 Ghost
04:45 Gull eller gråstein
05:45 Mr. Bean Animated