Canale TV
Gen: Toate
Gen: Slovakian
Gen: DVB-C
Gen: Europa
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Ghid TV
Gen: Toate
Gen: Slovakian
Gen: DVB-C
Gen: Europa
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Limbă
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Țară
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Grecia
Cipru
Danmark
Norvegia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Ungaria
România
Bulgaria
Croația
Slovenia
Macedonia de Nord
Bosnia și Herțegovina
Serbia
Albania
Україна
Россия
Turcia
Ghid TV
: duminică,
Programul TV
: acum,
Canale TV
: Slovensko,
TVEpg.eu -
canale: 24782, țări: 36, limbi: 32
Slovensko
Slovakian TV / DVB-T2
Ghid TV
Jednotka
Dvojka
Markíza
live
JOJ
Difuzare în direct
Doma
PLUS
JOJ Cinema
Dajto
WAU
Acum
Pagina următoare
13:55 Agatha Christie: Poirot
14:00 Orientácie
13:50 Veľká španielska lúpež
13:15 Láska z Ranných novín
13:45 Iveta
13:35 Hříchy pro pátera Knoxe
13:05 Nádych pre lásku
14:05 Teória veľkého tresku
14:05 Pasca na rodinu
14:30 Teória veľkého tresku
14:35 Folklórny festival - Detva
14:50 3Bobule
15:00 Teória veľkého tresku
15:10 Lassie sa vracia
15:40 Nová záhrada
15:45 Moja knižnica
16:00 CSI: Vegas II.
16:25 Horná Dolná
16:45 Na chalupe
16:55 Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
17:00 CSI: Vegas II.
17:10 Robin Hood
17:35 Dunaj, k vašim službám
17:45 Horná Dolná
Slovensko
DVB-C TV / Regiune
Ghid TV
Markíza International
live
TV LUX
Difuzare în direct
TV8
live
TV Raj
Difuzare în direct
live
TV Ruzinov
Difuzare în direct
ČT1
ČT2
ČT art
Nova International
Prima PLUS
Seznam TV
Prima KRIMI
Prima MAX
Prima COOL
Prima love
Prima ZOOM
Barrandov TV
Kino Barrandov
Barrandov Krimi
live
Noe TV
Difuzare în direct
Acum
Pagina următoare
13:50 Susedia
13:15 Na tónoch vďačnosti
14:00 TV SCRABLE
14:00 Folklorama +
12:00 Program TV Ružinov
13:50 Až kohout snese vejce
13:35 Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny
05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
13:25 Ulice
14:05 Modrý kód
13:20 Na dvoře je kůň, šéfe
14:05 Vraždy v Kitzbühelu
12:50 Mušketýr
13:45 Simpsonovi
14:00 Záchranáři z hor
13:20 Do divočiny: Korea
13:30 Pašák (4)
12:55 Live Teleshopping
14:05 Soudkyně Barbara
13:30 Muzikanti, hrajte
14:15 Simpsonovi
14:20 Sloni zblízka
14:30 Balkánské národní parky
14:35 Den poté
14:55 Outdoor Films
15:00 Záchranáři z hor
15:05 Vražedné záhady slečny Fisherové
15:15 V karavanu po Polsku
15:20 Soudce Alexandr
15:25 Nikdo není dokonalý
15:30 S Arenbergerem nejen o medicíně
15:40 Druhá světová válka barevně
15:45 Horoskopy
15:55 Fany
16:00 Nebezpečné vztahy live
16:10 Julie Lescautová
16:15 Nikdo není perfektní
16:25 Soudkyně Barbara
16:30 Artbitr - Kulturní magazín
17:10 Nikdy neříkej nikdy
17:35 Kašpárku, vař!
18:00 Program TV Ružinov
20:00 Události v kultuře
20:13 Jedna báseň (Autoři čtou - Václav Vomáčka)
Slovensko
Gen: Europa
Ghid TV
ORF 1
ORF 2
ORF III
HirTV
M1
M2
M5
M4 Sport
RTL Klub
RTL KETTO
Filmbox HU
Viasat 3
Duna World
Duna
ATV
TV2
Cool TV
Story 4
TV Paprika HU
live
ARD
Difuzare în direct
RTL
ProSieben
Sat. 1
TV5 Monde
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE Internacional
live
TVP Polonia
Difuzare în direct
live
LRT Lituanica
Difuzare în direct
live
VISIEMLTV.LV
Difuzare în direct
Acum
Pagina următoare
13:30
ADMIRAL Bundesliga
14:01
Tierische Augenblicke
13:55
Trautmann
13:00 Körhinta
14:00 Híradó
14:00 Mézga Aladár különös kalandjai
13:40 Opera Cafe
10:30 Evezős Európa-bajnokság - Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők
13:40 Columbo
13:55 Agymenők
12:10 LAST COP S05E06
13:20 Adom a napom III.
14:00 Öttusa Világkupa - Budapest - Női döntő
13:40 Három sárkány
13:30 Hazahúzó
13:55 Államfőnök
13:15 Cobra 11
13:15 Mozgalmas karibi nyár
14:00 Piték és pudingok
14:03 Utta Danella
13:45 Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter
12:55 ran racing: DTM 2024 live aus Oschersleben
13:45 Eclipse - Biss zum Abendrot
13:59 Ramdam
14:00 Domenica In
14:00 Paesi che vai
14:10 Tg Regione meteo
13:55 D corazón
13:45 Tacy byliśmy - Violetta Villas
13:30 Istorijos detektyvai
13:20 Aizliegtais paņēmiens *
14:15 Będziemy mieszkać razem - odc. 2
14:20 Daudz laimes, jubilār! Rakstniece Laima Kota *
14:22 Ma délután
14:25 Agymenők
14:28
Erlebnis Österreich
14:30 Žinios. Orai
14:45 Dainų dainelė 2024
14:50 Agymenők
14:54
Was ich glaube
14:55 Időjárás-jelentés
14:56 A névtelen vár
14:57 Daudz laimes, jubilār! Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers *
15:00 Telediario 1
15:05 Felvezető műsor - Labdarúgás
15:10 Kiedyś to było...
15:15 Labdarúgás: OTP Bank Liga - Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzés
15:20 CSI: New York-i helyszínelők
15:25
Operette sich wer kann
15:30 Chacun son île
15:40 Crash Games - jeder Sturz zählt
15:45 Die großen Hunde - Mit Martin Rütter
15:50 Rendőrakadémia 3. - Újra kiképzésen
15:55 Ginnastica artistica: Europei maschili: Finale a squadre
16:00 Saber y ganar - Fin de semana
16:15 Harry Potter und der Orden des Phönix
16:19 Itinéraires paysans
16:20 The Spiderwick Chronicles
16:25 Építők magazin
16:55 Heti Napló Fórum
17:00 Brisant
17:15 Tg1
17:18 Che tempo fa
17:20
Erlebnis Bühne
17:45 Exclusiv - Weekend
18:00 Tények
18:55 Julia Leischik sucht: Bitte melde dich
Slovensko
Gen: Filme artistice
Ghid TV
CS Film CS Horror
Film Europe+
HBO
HBO 2
HBO 3
Cinemax
Cinemax 2
AXN
AXN White
AXN Black
Film+
AMC
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Family
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Arthouse
Acum
Pagina următoare
12:00 Císařův pekař - Pekařův císař
12:30 Mladí milenci
14:10 Nevědomí
12:50 Jiskra Vánoc
13:10 Nejtemnější hodina
12:50 Vraždy podle předlohy
13:45 Lejla a její bratři
14:05 MacGyver II.
14:10 Vteřiny života (2)
14:00 Lovci pokladů II (19)
13:10 Notting Hill
13:10 Hunger Games: Síla vzdoru 2. část
12:50 Láska v Indii
13:15 Armáda Jednoho
13:05 Šťastný drak
13:45 Všichni jsou v pohodě
13:25 Hercule Poirot
13:50 The Strange Love Of Martha Ivers
14:16 Astronaut
14:25 Cesta na vrchol
14:40 Až najdu domov
14:45 Problémissky
14:55 Směna
15:00 Lovci pokladů II (20)
15:10 Vteřiny života (3)
15:15 Spider-Man: Daleko od domova
15:20 Kaktusový Jack
15:25 Z nuly hrdinou
15:35 Bobule
15:45 Bisho
15:50 Teorie tygra
15:55 Dezertér
16:00 Lovci pokladů II (21)
16:05 John Oliver: Co týden dal a vzal
16:10 Cyrano De Bergerac
16:15 Dunkerk
16:20 Človíček Tate
16:25 Návrat domů
16:30 Sladké letní víno
16:55 Guľový blesk
17:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
17:20 Nouzový východ
17:25 To jsem já, Margaret!
18:00 Údolí včel
18:05 Kočky
18:21 Sindžár
Slovensko
Gen: Sport
Ghid TV
Šport
arena sport 1
arena sport 2
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Premier Sport 1
Premier Sport 2
ČT sport
Nova Sport 1
Nova Sport 2
Sport 1
Sport 2
Fightbox HD
Extreme Sports
Auto Motor Sport
Golf Channel
Fast & Fun HD
Fishing and Hunting
Acum
Pagina următoare
12:15 Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024
13:30 KRC GENK - CLUB BRUGGE
12:15 SL Benfica - SC Braga
14:00 Atletika - Maraton Madrid
14:00 Cyklistika: Okolo Romandie - 5. etapa
13:25 St. Mirren - Rangers
14:00 FL: FC Viktoria Plzeň-FK Teplice
14:00 MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
13:00 Lední hokej: NHL - Vegas Golden Knights - Dallas Stars
12:55 Fotbal: Ligue 1 - 31. kolo: FC Metz - Lille OSC
14:00 Házená: Liga mistryň EHF - Bietigheim - Odense
12:00 Lední hokej: SHL - finále, 4. zápas: Skelleftea - Rogle
13:35 King of Kings - Grand Prix
14:00 Best of Nitro World Games
13:45 Milujeme auta
11:00 LIV Adelaide
13:45 SURVIVING MANILA. PART 2
14:00 Dobrodružství se Stilianem Kadrevem
14:15 FOR FUN ONLY (3)
14:20 Niké - palubovka 2024
14:30 Na stopě kořisti
14:35 BREAKING THE DAY (EXPERIMENTAL TEST PILOT)
14:55 Házená: Bundesliga - TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg
15:00 Mistr zbraně
15:30 Nitro Circus Live
15:40 Február v Bundeslige
15:45 Zlaté okamžiky
15:50 World of Freesports - Mediterranean Epic
16:00 ISPS Handa Championship
16:10 Gymnastika - ME 2024 (športová)
16:20 World of Freesports - Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
16:30 Výberové autá
16:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
16:40 MOL Liga 2023/2024
16:45 Běh: RunTour - České Budějovice
16:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
17:30 Týždeň v motoršporte (16)
18:00 EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
18:25 Kooperativa NBL 2023/2024
18:30 Cyklistika: Okolo Turecka - 8. etapa
21:00 LIV Adelaide
Slovensko
Gen: Muzică
Ghid TV
SENZI
live
Šlágr original
Difuzare în direct
live
Šlágr muzika
Difuzare în direct
live
Óčko
Difuzare în direct
live
Retro Music TV
Difuzare în direct
REBEL
RELAX
MTV Europe
Club MTV
MTV 90s
MTV 80s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo live HD
Stingray CMusic
Deluxe Music
Acum
Pagina următoare
13:00 Galavečer hviezd
14:00 MOJE ŘEMESLO
14:00 ŠLÁGR MARKET
14:00 Radio Top 30
13:00 Republika
13:00 Tenis: WTA 1000 Madrid
11:10 Luxusstore
13:45 Catfish: Surprised
13:00 Big Weekend Tunes!
12:00 The Power Of 90s Love!
14:00 No Solo: Only 80s Groups! Top 50
13:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
13:30 Ensemble Intercontemporain, Matthias Pintscher: Zappa, Gander, Varèse, Zorn
14:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
13:00 Sunday Selection
14:00 Update Deluxe
14:20 ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE
14:25 Catfish: Láska online
14:30 Teleshopping
14:52 Gala Placido Domingo
15:00 Ligaticker
15:15 Catfish: Láska online
15:25 Orchestre de la Suisse Romande, Martin Fröst, Jonathan Nott : Mozart, Bruckner
15:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
16:00 Dream Team Collabs! Top 20 (Dream Team Collabs! Top 20), Miuziklas
16:20 Intermezzo
17:00 Simply Strings
18:00
WILD 90S SPECIAL
19:00 Top 50 90s Collabs!
20:00 Power Ballad Heaven!
Slovensko
Gen: Documentar / Natură / Animale / Mediu înconjurător / Educație / Stiință / Non-ficțiune
Ghid TV
CS History
CS Mystery
National Geographic
Nat Geo Wild
Discovery
Investigation Discovery
TLC
Crime and Investigation
Animal Planet
Travel Channel
Adventure HD
Spektrum
Spektrum home
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
History
Docubox HD
Hobby TV
Food Network
TV Paprika
Mnam TV
Mnau TV
Park TV
Acum
Pagina următoare
13:10 Pátrání po nacistickém pokladu
13:40 Zombies - Přípravy na apokalypsu
14:00 Dokonalý vůz
14:12 Levhart s nefritovýma očima
14:00 Lovci odpadu: Restaurátoři
14:00 Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové
14:00 Nejlepší kamarádky, 450 kg každá
13:45 Tajemství márnice
14:00 Wild Dubai
14:00 Spřízněné duše (duchové)
13:35 Dzika pogoda według Richarda Hammonda
14:00 Život v zovretí mrazu
13:40 V čem že to žiješ?
13:15 Australští lovci safírů
13:50 Extrémní hadi
13:55 Hlasy mrtvých
13:25 Nostradamus: Odhalená proroctví pro 21. století
13:35 APPLE THE TYRANNY OF COOL
13:30 Toymakerz
13:55 Velká soutěž pojízdných restaurací
14:00 Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou
14:00 Chef Lignac po francouzsku
14:00 Čas odpočinku
14:00 Zvieratá v pohybe
14:20 Australští zlatokopové
14:25 RACE OF LIFE (EP. 10)
14:30 Kočičí svět
14:40 Velká soutěž pojízdných restaurací
14:45 Extrémní hadi
14:50 Tajemství mumií
14:55 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
14:58 Šrí Lanka: Dynastie levhartů
15:00 Zvieratá v pohybe
15:15 Vetřelci dávnověku
15:30 Annabel Langbein - U mě na zahrádce
15:40 Smrtící lovci
15:42 Predátor vs. kořist
15:50 Tajemství mumií
16:00 Zvieratá v pohybe
16:05 Niezwykłe pomysły
17:05 Bunkr: Hitlerův pád
Slovensko
Gen: Știri
Ghid TV
:24
live
TA3
Difuzare în direct
live
ČT24
Difuzare în direct
live
Euronews
Difuzare în direct
BBC World News
CNN
live
Sky News
Difuzare în direct
live
DW English
Difuzare în direct
CNBC Europe
live
France 24
Difuzare în direct
live
France 24 fr
Difuzare în direct
live
Al Jazeera English
Difuzare în direct
live
NHK WORLD-JAPAN
Difuzare în direct
Acum
Pagina următoare
14:00 Správy :24
14:00 Správy
14:03 Studio ČT24
14:05 Witness
14:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
14:00 Inside Politics
12:00 Sky News Today
14:00 DW News
14:00 The Spirit of Yachting
14:00 NEWS (107)
14:00 LE JOURNAL
14:00 Fast Fashion
14:10 NHK Documentary
14:14 INTRODUCTION (81)
14:15 FRANCE IN FOCUS (2)
14:16 Witness
14:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
15:00 NHK Newsline
15:03 Studio ČT24
15:10 J-Flicks
16:00 News Live
Slovensko
Gen: Programe pentru tineri
Ghid TV
JOJKO
Cartoon Network
Cartoonito
Nickelodeon
Nick Jr.
NickToons
Disney Channel
Minimax
ducktv
JimJam
Baby tv
Acum
Pagina următoare
13:50 Volám sa Caillou
14:05 Craig od potoka
14:10 Mr Bean: The Animated Series (Hot Date)
13:55 Nebezpečná sila
14:10 Rubble and Crew
14:10 Spongebob v kalhotách
13:55 Hailey jde na to!
14:00 Polly Pocket
14:11 Aj ja chcem vidieť!
14:13 Leo, ochránce divočiny
14:00 Teeny & Tiny's Classroom (Teeny & Tiny's Classroom)
14:14 Veselá lúka
14:15 Craig od potoka
14:17 Dotty a Kitty
14:20 Thundermanovci
14:25 Hailey jde na to!
14:26 Hádej, hádej s kocourkem
14:30 Art, Activity & Music Time (Billy Bam Bam)
14:35 Rubble and Crew
14:36 Hádej, hádej s kocourkem
14:39 Show Patricka Hvězdice
14:40 Mr Bean: The Animated Series (Gadget Kid)
14:50 Kouzelná Beruška a Černý kocour
15:00 Magical First Discoveries (Little Lola Visits the City)
15:01 Hlasiťákovi