Canale TV
Gen: Toate
Gen: Danish
Gen: DVB-C
Gen: German
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Ghid TV
Gen: Toate
Gen: Danish
Gen: DVB-C
Gen: German
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Limbă
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Țară
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Grecia
Cipru
Danmark
Norvegia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Ungaria
România
Bulgaria
Croația
Slovenia
Macedonia de Nord
Bosnia și Herțegovina
Serbia
Albania
Україна
Россия
Turcia
Ghid TV
: vineri,
Programul TV
: acum,
Canale TV
: Danmark,
TVEpg.eu -
canale: 24534, țări: 36, limbi: 32
Danmark
Danish TV / DVB-T2
Ghid TV
DR1
DR2
TV 2 DANMARK
TV 2 CHARLIE
TV3
TV3+
TV 2 Echo
TV 2 FRI
TV3 Puls
TV3 Max
Kanal 4
6’eren
Kanal 5
CANAL9
dk4
Acum
Pagina următoare
10:15 Trädgårdstider
08:00 Seneste nyt fra TVA
06:30 Go' morgen Danmark
09:55
Doc Martin
10:35
Familien fra Bryggen 6
10:00
The Mentalist
10:15 Beverly Hills 90210
10:35 Location, Location, Location
10:15
Huse for millioner New York 9
10:00
Coast Guard Alaska
10:30 First Time Flippers
10:20 Fast N' Loud
09:50 Vejens helte
10:15 Bering Sea Gold
10:20 Bertel &
10:45
Bjerglægen
10:55 Oslo Politi
11:00 Lokalt kvarter
11:15 Antiques Road Trip XVII
11:25 Homestead Rescue
11:30 Fast N' Loud
11:35
Bjerglægen
11:45 MEP Top 3 med Kira Marie Peter-Hansen
11:50
Ax Men 4
12:00
Law & Order: Special Victims Unit
12:25 Værkstedet UK
12:30
Dr. Phil 21
12:35 Wheeler Dealers
12:50
Med kniven for struben 5
13:30 Deadliest Catch
17:20 Pokalfodbold
Danmark
DVB-C TV / Regiune
Ghid TV
Kanal Hovedstaden
TV FYN
live
TV/MIDT-VEST
Difuzare în direct
live
TV2/Nord Salto
Difuzare în direct
live
TV 2/Bornholm
Difuzare în direct
live
TV 2| Østjylland
Difuzare în direct
live
TV2 Øst
Difuzare în direct
live
TV SYD
Difuzare în direct
live
TV 2 Kosmopol
Difuzare în direct
SVT1
SVT2
TV4 Sverige
SF-Kanalen
NRK1
NRK2
TV 2 Norge
Acum
Pagina următoare
09:00 City TV Copenhagen
06:00 Nyheder fra tv2fyn.dk
09:25 Live fra storkereden i Bækmarksbro
10:00 Program og Nyheder
10:40 Kreativ ø – Påske
17:14 Nyhederne fra TV2 ØSTJYLLAND
17:14 TV2 ØST Nyheder
10:25 Direkte fra storkereden
10:30 Nyheder 19:30
10:20 Hockeykväll
10:00 Gudstjänst
07:50 Morgennyheder
10:35 Bekas
10:03 Påskelabyrinten: Langfredag
09:50 Svenske folkefestar: Kunstrunden på Österlen
10:40
Askeladden - I Soria Moria slott
10:45 Om påsken
10:50 Hockeybilder
10:55 Nyheder fra tv2kosmopol.dk
11:00 Påskegudstjenester 2024: Langfredag
11:05 Sprek med Sofia
11:25 Gunda
11:30 Nyheder 19:30
12:00 NRK nyheter
12:10 Arn - Riget ved vejens ende
12:20
Mr. Bean
12:30 TVSYD.DK
12:40 Direkte fra storkereden
12:55
Forrest Gump
13:00 Frederiksberg Lokal-TV
13:30
Kærlighed deluxe
14:15 Under solen
17:14 TV MIDTVEST Nyheder
17:17 Frank redder mad fra spild
18:20 TV2 ØST Nyheder
19:30 TV2 ØST Nyheder
Danmark
German TV
Ghid TV
live
ARD
Difuzare în direct
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Acum
Pagina următoare
10:00 Evangelischer Gottesdienst am Karfreitag
10:03 Aschenputtel
10:10 Rejsen til Jordens indre
10:15 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
10:05 Peter Kanin
09:05 Power Rangers
10:20 Brudepiger
10:05 James Bond 007 - Octopussy
10:40 Bugs Bunny & Looney Tunes
09:40 Riccardo Muti dirigerer: Giuseppe Verdis Requiem
09:55 Wildes Griechenland
10:15 Die Noobs - Klein aber gemein
10:20 Interior'n Style - Design mein Heim
10:15 Cash für Chrom
07:05 Infomercial
09:55 Die Ruhrpottwache
10:40 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
10:30 Matlock
09:45 Der Blaulicht Report
10:45 Der Blaulicht Report
10:50 Wildes Griechenland
11:00 Der starke Hans
11:10 Via Dolorosa - Jesus' sidste rejse
11:15 Cash für Chrom
11:20 Matlock
11:30 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen
11:35 Die Ruhrpottwache
11:40 National Treasure
11:45 Der Blaulicht Report
11:50 Peter Kanin: Hopper hjemmefra
11:55 Hjemme igen
12:00 Tagesschau
12:05 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
12:10 Interior'n Style - Design mein Heim
12:15 Cash für Chrom
12:20 Walker, Texas Ranger
12:45 James Bond 007 - Sag niemals nie
12:50 When in Rome
12:55 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen 2
13:05 Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
13:35 Madagascar 2
14:00 National Treasure: Book of Secrets
14:20 Mein neuer Alter
14:30 Bride Wars
15:05 Kalkofes Mattscheibe
15:15 Stargate
15:30 Kabel Eins :newstime
Danmark
Gen: Filme artistice
Ghid TV
See
SkyShowtime 1
SkyShowtime 2
C More Stars
C More First
C More Hits
C More Series
V film premiere
V film action
V series
V film hits
V film family
Acum
Pagina următoare
10:10
Community
10:00
The Adjustment Bureau
10:00
Chicago Med
10:30 The Summit
09:15 Forelsket i New York
09:05
Lamborghini: The Man Behind the Legend
10:10
Men in Black: International
10:30
Frasier
10:05
Borg
09:00
Mageløse Maurice og hans rådsnare rotter
10:45
Seinfeld
10:50
Frasier
10:55 Now You See Me 2
11:00
Grusomme mig 2
11:15
The Office
11:20
Seinfeld
11:55
The Edge of Seventeen
12:00
Bad Words
12:10
Men in Black 3
12:30 American Auto
13:00
Hop
13:40
What Women Want
14:00
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Danmark
Gen: Sport
Ghid TV
Sport Live
TV 2 SPORT
TV 2 SPORT X
TV3 Sport
Eurosport 1
Eurosport 2
V sport golf
Viasat Ultra HD
SPORT1
MOTORVISION TV
Acum
Pagina următoare
07:55 Fodbold: Real Sociedad - Mallorca
10:10 E-sport: PGL CS2 Major - Copenhagen
09:55 Tennis: WTA/ATP 1000 - Miami - Kampe
09:00 Dart: Premier League
10:00 Cykling: Flandern Rundt
10:00 Superbike: VM-afdeling
08:30 Hero Indian Open – Dag 2
10:00 RedBull TV
06:00 TV-Shop
10:20 Racing Files
10:50 Crash
11:00 Tuning
11:55 Tennis: WTA/ATP 1000 - Miami - Kampe
12:00 Curling: VM (k)
13:00 Fodbold: Freddie Ljungberg's Unseen
13:15 Basketball: Bakken Bears - Næstved
13:30 Arizona Championship – Dag 1
13:55 Tennis: WTA/ATP 1000 - Miami - Kampe
14:00 Hardcore Pawn Chicago
14:30 Hardcore Pawn Chicago
16:30 Hero Indian Open – Dag 2
18:30 Formel 1: Australiens GP - Race
21:00 Premier League: Liverpool-Manchester City
Danmark
Gen: Muzică
Ghid TV
MTV
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo live HD
Deluxe Music
Acum
Pagina următoare
10:15 Teen Mom OG
10:00 Non-Stop Hits!
07:00 Non-Stop Y2Ks!
08:00 Saved By The 90s!
10:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
08:58 Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach (Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach), Norway, 2023
09:30 David et Jonathas
08:00 Make My Day
11:00 The Flames of Paris by Alexei Ratmansky - Bolshoi Theatre Ballet (The Flames of Paris by Alexei Ratmansky - Bolshoi Theatre Ballet), Russia, 2010
11:45 Orchestre de Paris et Ariane Matiakh : Fauré, Strauss
12:00 YOU DELUXE
12:42 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
12:50 Le veau d'or est toujours débout
14:00 Alternative Nation
15:00 Hits Only
16:00 Totally 10s!
17:00 Feel-Good Anthems From The Girls!
Danmark
Gen: Documentar / Natură / Animale / Mediu înconjurător / Educație / Stiință / Non-ficțiune
Ghid TV
National Geographic Channel
National Geographic Wild
Animal Planet
BBC Nordic
BBC Earth
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
Viasat Explore HD
Viasat Nature HD
Viasat History HD
History
HISTORY 2
Acum
Pagina următoare
10:00 2. verdenskrig set fra oven
10:35 Counting Jaws
10:20 My Cat from Hell
10:30 Travel Man: 48 Hours In...
10:20 The World's Deadliest Weather
10:05 Fast N' Loud
10:24 Building Germany
10:00 Home Sweet Homicide
10:05 90 Day Fiancé: Before The 90 Days
10:05 Bush Wreck Rescue
10:10 Save This Shark
10:35 Bismarck: 24 skæbnesvangre timer
10:20 Storage Wars
10:30 Swamp Ghost
10:50 Storage Wars
10:55 Travel Man: 48 Hours In...
11:00 Wildlife Rescue Australia
11:10 The Last Alaskans
11:12 Building Germany
11:15 The Curse of Civil War Gold
11:20 Shark Queens
11:35 Myths: Great Mysteries of Humanity
11:45 Efter skovbrandene - vejen tilbage for Australiens natur
11:55 Bush Wreck Rescue
12:00 Ancient Discoveries
12:05 Hajer der æder alt
12:10 Tanked
12:15 Masterchef Australia
12:40 Mummies Unwrapped
13:55 Cake Boss
Danmark
Gen: Știri
Ghid TV
TV 2 NEWS
FOLKETINGET
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Difuzare în direct
live
Bloomberg Television
Difuzare în direct
live
France 24
Difuzare în direct
live
DW English
Difuzare în direct
live
Sky News
Difuzare în direct
live
Al Jazeera English
Difuzare în direct
live
NHK WORLD-JAPAN
Difuzare în direct
Arirang TV
Acum
Pagina următoare
07:00 Morgennyhederne på News
07:30 Møde i salen
10:30 BBC News (BBC News), United Kingdom
10:00 CNN This Morning (CNN This Morning), USA, 2022
10:00 CNBC Documentaries
10:30 Wake Up Europe
10:30 Hello World (Hello World), USA
10:30 The News
10:15 DocFilm
10:30 Breakfast with Anna Jones
10:30 Africa Direct
10:30 Japan Railway Journal
10:30 Within the Frame (Within the Frame), South Korea, 2024
10:45 Focus
10:50 Sports
10:55 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
11:00 Simply K-Pop CON-TOUR (Simply K-Pop CON-TOUR), South Korea
11:15 Wake Up Europe
11:17 NL Bridge
11:30 Sky News Today with Wilfred Frost
12:00
Home Explorers (Home Explorers), South Korea
12:30 World Sport (World Sport), USA, 2005
13:00 Nyheder, sport, vejr
15:00 Møde i salen
17:30 Møde i salen
Danmark
Gen: Programe pentru tineri
Ghid TV
DR Ramasjang
Cartoonito
Cartoon
Disney Channel sca.
Disney Junior
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Nicktoons
Acum
Pagina următoare
10:35 Lille Nørd
10:40 Grizzy og lemmingerne
10:25 Hva' så Scooby Doo?
10:36 Raven's Home
10:40 Bluey
10:35 Højs hus
10:40 Hav-kaptajnen Santiago
10:41 Patrick Stjerne Show
10:45 Højs hus
10:50 Bluey
11:00 Hav-kaptajnen Santiago
11:05 Spøgelset og Molly McGee
11:06 Patrick Stjerne Show
11:10 Gurli Gris
11:30 SvampeBob Firkant