Canale TV
Gen: Toate
Gen: Finnish
Gen: Swedish
Gen: Europa
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Ghid TV
Gen: Toate
Gen: Finnish
Gen: Swedish
Gen: Europa
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Limbă
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Țară
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Grecia
Cipru
Danmark
Norvegia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Ungaria
România
Bulgaria
Croația
Slovenia
Macedonia de Nord
Bosnia și Herțegovina
Serbia
Albania
Україна
Россия
Turcia
Ghid TV
: vineri,
Programul TV
: acum,
Canale TV
: Suomi,
TVEpg.eu -
canale: 24534, țări: 36, limbi: 32
Suomi
Finnish TV / DVB-T2
Ghid TV
Yle TV1
Yle TV2
Yle Teema Fem
Yle Arenan
MTV3
Nelonen
MTV Sub
TV5
Liv
JIM
Kutonen
TLC
STAR Channel
MTV Ava
Hero
Frii
National Geographic
TV Finland
TV7
Acum
Pagina următoare
12:30 Mahdoton tapaus
12:45 Tanskalainen maajussi
13:00 Kaivosmiehen tytär
13:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
11:25 Smurffit: kadonnut kylä
13:00 Subleffa: Susikoira Roi
13:05 Kokkaushaaste
13:05 IS esittää: Sain sen videolle
13:00 Uusi elämä etelässä
13:05 Museoiden mysteerit
12:30 Apua, tyttäreni on raskaana
12:45 Simpsonit
13:00 Emmerdale
00:00 Paratiisihotelli Norja
12:55 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
12:30 Lentoturmatutkinta
12:55 Jumalanpalvelus
13:00 TV7 Israel News
13:10 Amispäiväkirjat
13:15 Voimaa Sanasta
13:20 Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
13:21 Suomisen Ollin tempaus
13:25 Lentoturmatutkinta
13:30 Kaikki Jumalan käsiin
13:40 Amispäiväkirjat
13:45 Ensisilmäyksellä
13:55 Pisara
14:00
Suomisen Ollin tempaus
14:05 Kakkukuningas
14:10 Spring Baking Championship (Easter)
14:15 Uusi elämä etelässä
14:16 Elias on pelastettava
14:20 Elämää äärirajoilla: Alaska
14:30 Massiiviset muutot
14:35 Lomaterapiaa
14:40 Pilanpäiten
14:50 Universumin kaiut - Kaija Saariahon musiikki
14:55 Suurmestari UK
15:00 MasterChef Suomi
15:10 Romuautot rahaksi
15:20 Babe - urhea possu
16:00 Gran Hotel
Suomi
Swedish TV
Ghid TV
SVT1
SVT2
TV3
TV4
Kanal 5
TV6
SVT24
Barnkanalen
Kunskapskanalen
SF-Kanalen
Himlen TV7
Acum
Pagina următoare
13:00
Lilla Märta kommer tillbaka
13:00 Dagens smarta uppfinningar med Hannah Fry
12:05
Harry Potter och den flammande bägaren
13:00 Johan Glans World tour of the world
12:55
Sommaren med släkten
13:00
Ink Master
13:00 Uppfinnar-Johanna - romani chib/kelderash
13:00 Uppfinnar-Johanna - romani chib/kelderash
13:00 Inget program
11:35 Bekas
13:00 Påsken och exodus
13:10 Arn - Pohjoinen valtakunta
13:13 Nyfiken på Sverige - ukrainska
13:15 Skärtorsdag
13:25 Den judiska gravkammaren
13:50 Babel
14:00
Fresh Prince i Bel-Air
14:20 Jens i vildmarken
14:30
Fresh Prince i Bel-Air
14:50 Lyx, lyx, lyx: Handväskan, min ikon
15:00 Ett enklare liv
15:15 Under solen
15:25
Paul Blart: Snuten i varuhuset 2
16:00 Forum jämställdhet 2024
16:30 Forum jämställdhet 2024
17:25
Tintins äventyr: Enhörningens hemlighet
Suomi
Gen: Europa
Ghid TV
live
ARD
Difuzare în direct
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
ETV
1+1
live
TVP Polonia
Difuzare în direct
live
LRT Lituanica
Difuzare în direct
live
VISIEMLTV.LV
Difuzare în direct
Acum
Pagina următoare
13:00 Tagesschau
12:30 Winnetou 1. Teil
12:40 Das Vermächtnis der Tempelritter
11:15 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
12:50 Peter Hase 2 - Ein Hase macht sich vom Acker
12:15 Fantastic Four
11:15 Brautalarm
11:05 James Bond 007 - Octopussy
13:05 Bugs Bunny & Looney Tunes
12:55 Hjemme igen
11:50 Wildes Griechenland
12:30 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen
12:15 Interior'n Style - Design mein Heim
12:15 Cash für Chrom
08:05 Infomercial
12:35 Die Ruhrpottwache
13:05 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
12:20 Matlock
12:45 Der Blaulicht Report
11:00 Eesti teatri auhinnad 2024*
09:30 Ловец снов (Ловец снов), Драма, Россия
12:45 „Geresnė pusė“.
13:05 Keliaujanti laiku
12:00 XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki. Garīgās mūzikas koncerts
13:10 „Ryto svečias“.
13:15 Cash für Chrom
13:20 Walker, Texas Ranger
13:30 Prillitoos (S)*
13:35 „Taip grojama“.
13:40 Die Nanny
13:45 Aculiecinieks *
13:55 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
14:00 Kultūrdeva
14:05 Die Nanny
14:10 Walker, Texas Ranger
14:15 Cash für Chrom
14:25 Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz
14:30 OP*
14:35 Madagascar 2
14:40 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
15:00 Das Vermächtnis des geheimen Buches
15:05 Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz
15:20 Monster House
15:25 Bride Wars - Beste Feindinnen
15:50 Rogue One: A Star Wars Story
16:05 Kalkofes Mattscheibe
16:15 Tai kur toliau?
16:20 Die Pinguine aus Madagascar
16:30 Kabel Eins :newstime
17:15 Женский доктор (Женский доктор), Драма, Украина, 2020
17:25 Jungle Cruise
Suomi
Gen: Filme artistice
Ghid TV
MTV Aitio
MTV Viihde
V film premiere
V film action
V film hits
V film family
Acum
Pagina următoare
12:50 Astrid & Lilly Save the World
13:00
Peitelty totuus
12:00
Praise This
11:10
Men in Black: International
12:55
The Edge of Seventeen
12:00
Itse ilkimys 2
13:10
Men in Black 3
13:35 Rouvat ryöstäjinä
14:00
Hop
14:20 LIKEA
14:40
Mitä nainen haluaa
15:00
Hurjapäät: Tokio drift
15:05
Suuri Buster
16:00
Viiru ja Pesonen: Pikkukepposia ja suurta ystävyyttä
16:45
The Ghost Writer
Suomi
Gen: Sport
Ghid TV
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
V sport+ Suomi
V sport 1 Suomi
V sport 2 Suomi
MTV Max
MTV Urheilu 1
MTV Urheilu 2
MTV Urheilu 3
V sport premium
V sport 1
V sport football
V sport vinter
V sport ultra
V sport golf
FIGHT SPORTS
sport1
V sport live 1
V sport live 2
V sport live 3
V sport live 4
V sport live 5
Extreme Sports
Acum
Pagina următoare
13:00 Pyöräily: Maailmankiertue Gent - Wevelgem, Miehet
12:54 Sao Paulo - Kooste: MM-kisat
13:00 Premier League Darts: Belfast
12:00 NHL: Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
12:30 Valioliiga-retro: Liverpool - Manchester United 92/93
12:40 MM-ralli: Kenia, EK 5
11:30 Liiga Playoffs: HIFK - Pelicans
06:00 MTV Uutiset Live
06:00 MTV Uutiset Live
12:15 Ei lähetystä
04:05 NHL: Seattle Kraken - Anaheim Ducks
12:15 Ei lähetystä
13:00 NHL On The Fly
11:00 RedBull TV
09:30 DP World Tour: Hero Indian Open - 2. kierros
13:00 MEGA Fights
07:00 Teleshopping
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 The Ultimate Ride
13:30 TotoTalk: Turku ja Färjestad
13:50 Kolmosvaihde Special
13:55 SHL
14:00 The Ultimate Ride
14:05 MM-ralli: Kenia, EK 6 - 7
14:25 EFL Championship: Bristol City - Leicester
14:30 LPGA Tour: Arizona Championship - 1. kierros
14:34 Cycling: Monumental Cobbles, 2024-03-27
14:45 Ei lähetystä
14:50 Rodman
15:00 Facing Waves
15:01 Curling: MM-kisat, Sydney, Naiset | Finaali | Sydney
15:30 Hardcore Pawn: Chicago
16:00 NHL: Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
16:30 Lähetystauko
16:55 League Two: Wrexham - Mansfield
17:30 DP World Tour: Hero Indian Open - 2. kierros
18:30 Alpeilla
18:45 NHL: Colorado Avalanche - New York Rangers
19:00 Sändningsuppehåll
19:30 Formula 1: Australian GP - Osakilpailu
22:00 Valioliiga: Liverpool - Manchester City
01:00 Sändningsuppehåll
Suomi
Gen: Muzică
Ghid TV
MTV Europe
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Acum
Pagina următoare
13:05 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
11:00 Non-Stop Hits!
13:00 Hits on Shuffle!
12:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
13:00 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2017
12:42 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
13:30 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13:45 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2019
14:05 Catfish: The TV Show
14:11 Intermezzo
14:30 Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin (Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin), Germany, 2021
15:00 Alternative Nation
16:00 90's Mixtape
17:00 Totally 10s!
18:00 Feel-Good Anthems From The Girls!
19:00 Non-Stop Y2Ks!
Suomi
Gen: Documentar / Natură / Animale / Mediu înconjurător / Educație / Stiință / Non-ficțiune
Ghid TV
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
National Geographic Channel
Animal Planet
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
BBC Nordic
History
Acum
Pagina următoare
12:15 Kultakuume: White Water
13:00 How It's Made
13:00 The Night That Didn't End
12:30 Lentoturmatutkinta
12:15 Philadelphian eläinpoliisit
12:55 Takamaiden romuautojen pelastajat
12:45 Metsäpalojen jälkeen - Australian luonnon elpyminen
12:35 Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
12:15 Eläinmaailman dynastiat
12:15 Forged In Fire
13:10 Akvaariomestarit
13:15 Forged In Fire
13:20 Kultakuume: White Water
13:24 How It's Made
13:25 Lentoturmatutkinta
13:40 Auki käärityt muumiot
13:50 Takamaiden romuautojen pelastajat
14:00 The Night That Didn't End
14:05 Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
14:10 Suuri keramiikkakisa
14:15 Ancient Aliens
14:20 Elämää äärirajoilla: Alaska
14:25 Yorkshiren eläinlääkäri
14:40 Koodinmurtajat
15:00 True Crime with Aphrodite Jones
Suomi
Gen: Știri
Ghid TV
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Difuzare în direct
live
Bloomberg Television
Difuzare în direct
live
France 24
Difuzare în direct
live
DW English
Difuzare în direct
live
Sky News
Difuzare în direct
live
Al Jazeera English
Difuzare în direct
live
NHK WORLD-JAPAN
Difuzare în direct
Arirang TV
Acum
Pagina următoare
13:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
13:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
13:00 The CNBC Conversation
13:00 Wake Up Europe
13:00 Hello World (Hello World), USA
13:00 The News
13:00 DW News
13:00 Sky News Today with Wilfred Frost
13:00 News Live
13:00 Newsroom Tokyo
13:00
Home Explorers (Home Explorers), South Korea
13:15 Wake Up Europe
13:16 Arts24
13:27 Newsline in Depth
13:30 1Day 1Korea: K-Stage (1Day 1Korea: K-Stage), South Korea
13:40 K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN (K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN), South Korea
13:45 BBC News (BBC News), United Kingdom
14:00 I Am Not Alone: Armenia's Velvet Revolution
Suomi
Gen: Programe pentru tineri
Ghid TV
MTV Juniori
Disney Channel
Disney Junior
Cartoon Network
Cartoonito
Nick Jr
Acum
Pagina următoare
12:55 Muumilaakson tarinoita
12:55 Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
13:00 Pupstruction
13:00 The Amazing World of Gumball
13:05 Mr. Bean
13:01 Blaze ja monsterikoneet
13:10 The Amazing World of Gumball
13:15 Mr. Bean
13:20 The Amazing World of Gumball
13:23 Blaze ja monsterikoneet
13:25 Mr. Bean
13:30 Bluey
13:40 Bluey
13:45 Paw Patrol