Canale TV
Gen: Toate
Gen: Austrian
Gen: DVB-C
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Ghid TV
Gen: Toate
Gen: Austrian
Gen: DVB-C
Gen: Filme
Gen: Sport
Gen: Muzică
Gen: Documentar
Gen: Știri
Gen: Programe
Limbă
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Țară
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Grecia
Cipru
Danmark
Norvegia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Ungaria
România
Bulgaria
Croația
Slovenia
Macedonia de Nord
Bosnia și Herțegovina
Serbia
Albania
Україна
Россия
Turcia
Ghid TV
: vineri,
Programul TV
: acum,
Canale TV
: Österreich,
TVEpg.eu -
canale: 24534, țări: 36, limbi: 32
Österreich
Austrian TV / DVB-T2
Ghid TV
ORF 1
ORF 2
ORF III
ATV
PULS 4
Servus TV
ATV II
live
ARD
Difuzare în direct
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
SUPER RTL
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Acum
Pagina următoare
01:38
Gladiator
01:53
Stöckl
01:37
War of Thrones - Krieg der Könige
01:35
Das Geschäft mit der Liebe
02:05
Auf Streife
00:45
Sheila
00:35
Der Pakt der Wölfe
02:10 Simon Becketts: Die Chemie des Todes (1/6)
01:15 Helen Dorn - Nach dem Sturm
01:35 CSI: Miami
01:05 The Floor
01:20 Germany's Next Topmodel - by Heidi Klum
01:25 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
02:10 Kabel Eins :newstime
02:10 Davina & Shania - We Love Monaco
00:45 Teleshoppingsendung
01:50 Wildes Überleben II
01:50 Maroni - Im Reich der Schatten - (5)
02:10 UFOs
01:55 Mythos - Die größten Rätsel der Geschichte
00:50 Der Würger von Schloß Blackmoor
01:35 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
02:05 Richard Hammond's Car Workshop
02:05 Ruhelose Seelen - Nachrichten aus der Zwischenwelt
02:10 Richterin Barbara Salesch
01:30 Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera
01:05 Teleshopping
01:40 Teleshopping
02:15 Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera
02:23
War of Thrones - Krieg der Könige
02:25
Das Geschäft mit der Liebe
02:30 CSI: Miami
02:35 Wildes Überleben II
02:40 Mythos - Die größten Rätsel der Geschichte
02:45 Das Strafgericht
02:50 Ruhelose Seelen - Nachrichten aus der Zwischenwelt
02:53
Seitenblicke
02:55 Richter Alexander Hold
02:58
Barbara Karlich - Talk um 4
03:00 Auftragskiller gesucht
03:05 UFOs
03:09
War of Thrones - Krieg der Könige
03:15
ATV Die Reportage
03:20 Wildes Überleben II
03:25 Recht & Ordnung
03:30 Staatsanwalt Posch ermittelt
03:35 Eli Roth's GHOSTS - Der Albtraum beginnt
03:40 Richter Alexander Hold
03:45 Recht & Ordnung
03:55 Richard Hammond's Car Workshop
04:02
Scrubs - Die Anfänger
04:15 Deutschland von oben
04:23
Mr. Griffin - Kein Bock auf Schule
04:45 Mein Mann kann
05:25 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
05:30 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
05:40 Die Oktonauten auf dem Festland
Österreich
DVB-C TV / Regiune
Ghid TV
ANIXE+
ANIXE HD Serie
RTL Passion
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
PHOENIX
live
W24
Difuzare în direct
live
OKTO
Difuzare în direct
live
R9
Difuzare în direct
Tirol TV
live
KT 1
Difuzare în direct
ORF 2 Burgenland
ORF 2 Kärnten
ORF 2 Nö
ORF 2 Oberösterreich
ORF 2 Salzburg
ORF 2 Steiermark
ORF 2 Tirol
ORF 2 Vorarlberg
ORF 2 EUROPE
WDR
live
NDR
Difuzare în direct
MDR
live
hr-fernsehen
Difuzare în direct
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Difuzare în direct
ARD-alpha
SRF 1
SRF zwei
RAI Uno
RAI Due
RAI Tre
TV5Monde Europe
Acum
Pagina următoare
02:05 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
01:45 Entdecke die Welt - Hongkong
01:45 Heartland - Paradies für Pferde
01:45 Die Kanzlei
01:55 Superman & Lois
02:00 Terra X History: Geheimnisse des BND
01:00
Nachtschiene
02:00
Wohnzimmerfilmrevue
02:00
Wiener Bühnen
02:00
Tirol Today
02:00
Regionalsendung
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
01:53
Stöckl
02:05 Erlebnisreisen: Albanische Alpen
01:10 Der Zürich-Krimi: Borchert und die bittere Medizin
02:25 Frau Doktor und das liebe Vieh
00:50 Die Zeit mit Euch
01:50 HausGeschichten
01:10 Der Zürich-Krimi: Borchert und die bittere Medizin
01:50 Eisenbahn-Romantik
01:50 Eisenbahn-Romantik
01:50 Eisenbahn-Romantik
02:00 Wir in Bayern
02:00 alpha-centauri
01:45 SRF DOK
01:55 Comedy@SRF
01:45 Movie Mag
01:15
Radiocorsa
01:05
RAI News
02:07
Refuges de montagne
02:15
Film
02:20 RAI News
02:25 Comedymänner - hosted by SRF
02:30 Lokalzeit aus Köln
02:35 Hannibal
02:45 Hallo Niedersachsen
02:50 Einfach genial
02:53
Seitenblicke
02:58
Bamako
03:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
03:05 Die Poesie des Unendlichen
03:15 Gredig direkt
03:20 nano
03:25 Heldt
03:26
C dans l'air
03:30
Quer durchs Land
03:35 Der Tag in Berlin & Brandenburg
03:45 Abendschau - Der Süden
03:50 Mini Chuchi, dini Chuchi
04:00
Regionalsendung
04:05
Tg2 Eat Parade
04:15 Landesschau Rheinland-Pfalz
05:00
RAI News
07:00
Agorà
Österreich
Gen: Filme artistice
Ghid TV
Kinowelt TV
13th Street
RTL Crime
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Romance TV
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Acum
Pagina următoare
01:15 Intime Fremde
01:50 Law & Order: Special Victims Unit
01:55 Im Namen des Gesetzes
02:10 Unforgettable
02:05 257 Reasons to Live
02:10 Unforgettable
01:30 Stargate Atlantis
01:50 Lincoln
01:35 Navy CIS
01:55 How I Met Your Mother
01:50 Dr House
01:50 Malcolm mittendrin
01:45 Das Traumhotel
01:00 Himmel ohne Sterne
01:25 Ringu 0
02:10 Pooch Perfect USA
01:30 Lovecraft Country
01:45
Thronecast
02:00 Letzte Spur Berlin
01:55 Breaking Point - Make it or Break it
00:55
Poker Face
00:50 World War Z - Extended Version
01:25
Destroyer
00:55
White Elephant - Der Mafia-Kodex
00:45
After Forever
02:00
Knives Out - Mord ist Familiensache
01:15
Der Siebente ist dran
02:10
Die größten Filmemacher aller Zeiten
02:15 It's Always Sunny in Philadelphia
02:20 Navy CIS
02:25
Die Vampirschwestern 3: Reise nach Transsilvanien
02:30
Guns Akimbo
02:35
Wir sind keine Engel
02:40 Broad City
02:45 Letzte Spur Berlin
02:50 Pooch Perfect USA
02:55 Centurion - Fight or Die
03:00
Der Herr der Ringe: Die Rückkehr des Königs
03:15
The Movies - Die Geschichte Hollywoods
03:20 Spartacus
03:25 SOKO Kitzbühel
03:30
Gletschergrab
03:35
Pooch Perfect USA
03:40 Perfect Addiction
03:45 Derrick
04:00 Paare
04:05
Stuart Little 2
04:10
The Doorman - Tödlicher Empfang
04:15
The Estate - Erben leicht verkackt
04:25
Madonna in Ketten
04:30 Twist
04:50 Greif
04:55 Inland Empire
05:20 Art in the City
05:35
Emergency Declaration - Der Todesflug
05:55
Weinprobe für Anfänger
07:20
Der Herr der Ringe: Die Gefährten
Österreich
Gen: Sport
Ghid TV
ORF Sport+
Sky Sport Austria 1
Sky Sport Austria 2
Sky Sport Austria 3
Sky Sport Austria 4
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Auto Motor und Sport Channel
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Acum
Pagina următoare
01:55
Fußball
02:00
Admiral BL
02:00 SPORT CLIPS
00:30 MLB: Texas Rangers - Cubs
01:45
Euro 2024: Der grosse Team-Check
01:30 Sendepause
01:30 Snooker: German Masters in Berlin: Finale
03:00 ESports: ESL Event - Brawl Stars Mobile Challenge, S2, Challenge Finals, Day 1
01:50
Die Tester
01:55
Classic
05:00
Sendepause
01:00
Sendepause
05:00
Sendepause
00:30 2. BL: Sonntags-Konferenz, 26. Spieltag
02:15
Beziehungskisten
02:25
Abenteuer Allrad
02:30 2. BL: Karlsruher SC - 1- FC Magdeburg, 26. Spieltag
02:45
Perfect Ride
03:00 FIS Skispringen Weltcup: Planica: Skifliegen Männer HS240
03:15 NRL Rugby: Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs
03:55
FIS Ski Alpin Weltcup
04:00
Admiral BL
04:30 BL: Bundesliga Weekly
05:00
Sendepause
06:00
Admiral BL: 90in30
08:30 UCI WorldTour Männer: Dwars door Vlaanderen
09:00
Sendepause
13:00
Sendepause
15:25 ESports: DreamHack - DH Masters Atlanta 2022, SC2, Round of 4 & Grand Finals
17:00
Sendepause
21:00
Sendepause
21:30 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 3 PO
05:00
Sendepause
Österreich
Gen: Muzică
Ghid TV
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
Acum
Pagina următoare
01:00 Good Night Deluxe
02:00 MTV's 2000s Day
02:00 Non-Stop Hits
01:00 90's Mixtape
02:10 Gonzo With Jack Saunders (Gonzo with Jack Saunders), Miuziklas, Biografinis, Didžioji Britanija
00:00 Hits Don't Lie!
01:00 Verdi's La Traviata at the Liceu, Barcelona
00:00 Händel - Il trionfo del Tempo e del Disinganno
02:00 RAP
02:19 Europakonzert 2007 in Berlin
03:00 NIGHTSHIFT
03:14 Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris (Dusapin: Penthesilea), France, 2020
03:50 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2019
04:00 Ultimate 90s Playlist!
04:02 Napoli - die vergessene Hauptstadt der Musik I
04:49 Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Jan Lisiecki, Gergely Madaras: Franck, Chopin, Dvorak (Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Jan Lisiecki, Gergely Madaras : Franck, Chopin, Dvorák), Belgium, 2021
05:00 Morning Show
06:00 MORNING GLORY
07:00 Non-Stop Y2Ks!
08:00 Make My Day
09:00 MTV Top 20
Österreich
Gen: Documentar / Natură / Animale / Mediu înconjurător / Educație / Stiință / Non-ficțiune
Ghid TV
ARCADIA World HD
kabel eins Doku
N24 Doku
Crime + Investigation
Discovery Channel
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
TLC
GEO Television
RTL Living
Bergblick
Acum
Pagina următoare
02:00
Cosmos Global
01:30 Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera
01:45 Megakrane - Giganten aus Stahl
01:35 Murder in the 21st - Digitale Spurensuche
00:50 Home Rescue - Wohnen in der Wildnis
01:40 Enthüllt: Geheimnisse der Meere
02:00 Tiere ausser Rand und Band
02:10 Great White Mama: Schwangere Weisse Haie
01:30
Hunde außer Kontrolle
01:25
Air Warriors
01:55 Forged in Fire - Wettkampf der Schmiede
01:55 72 Stunden im Geisterhaus
00:35 Dennis Rodman - Jenseits von Gut und Böse
01:35 Jamies Superfood für jeden Tag
02:00
Land der Berge
02:15 Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte
02:20 Jamie kocht Italien
02:30 Enthüllt: Geheimnisse der Meere
02:40 72 Stunden im Geisterhaus
02:45
Der Flug des Seeadlers
02:50 Big Cat Tales - Afrikas Raubkatzen
02:53
Planet Terra
03:00
Filmlegenden
03:05 Fang des Lebens - Kampf der Lachsfischer
03:10 Zwischen Tüll und Tränen
03:15 Enthüllt: Geheimnisse der Meere
03:20 Forged with Steele
03:25 Ein perfekter Mord
03:35
Die gefährlichsten Schulwege der Welt
Österreich
Gen: Știri
Ghid TV
live
oe24.TV
Difuzare în direct
Wetter.TV
live
tagesschau24
Difuzare în direct
WELT
n-tv
live
Euronews Deutsch
Difuzare în direct
live
DW English
Difuzare în direct
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Difuzare în direct
live
Bloomberg Television
Difuzare în direct
live
France 24
Difuzare în direct
live
Sky News
Difuzare în direct
live
Al Jazeera English
Difuzare în direct
live
NHK WORLD-JAPAN
Difuzare în direct
Arirang TV
Acum
Pagina următoare
02:15
FELLNER! LIVE - Die Kult-Talkshow
02:00 Nachtwetter
02:00 rbb24 Abendschau
01:45 Geniale Mega-Maschinen
01:50 Das Dritte Reich in Farbe
02:00 Europa im blickpunkt
02:00 DW News
02:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
02:00 The Source with Kaitlan Collins (The Source with Kaitlan Collins), USA, 2023
02:00 Closing Bell Overtime
02:00 The European Debrief
02:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
02:00 The News
02:00 Sky News
02:00 Witness
02:00 NHK Newsline
02:10 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
02:15 Direct Talk
02:20 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
02:25 Geniale Mega-Maschinen
02:30 1Day 1Korea: K-Stage (1Day 1Korea: K-Stage), South Korea
02:40 Das Dritte Reich in Farbe
02:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
03:00 News Live
03:05 Power auf Achsen - Der Schwerlast-Selbstfahrer
03:25 Adolf Eichmann - Geständnis eines Nazi-Verbrechers
03:30 The Listening Post
04:00 Sky News
05:00 CNN Newsroom with Michael Holmes (CNN Newsroom with Michael Holmes), USA, 2019
06:00 Europa am morgen
06:30
FELLNER! LIVE - Die Kult-Talkshow
07:00
Good Morning Austria
11:00 Euronews Aktuell
Österreich
Gen: Programe pentru tineri
Ghid TV
KiKA
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
TOGGO plus
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
RiC
Baby TV
Fix & Foxi
Acum
Pagina următoare
06:00 KiKANiNCHEN
02:10 Bugs Bunnys Baumeister
02:05 Steven Universe
05:33 Micky Maus: Kunterbunte Abenteuer
05:45 Teleshoppingsendung
02:05 Das Geheimnis der Hunters
02:10
Rubble & Crew
02:05 Ollies Rucksack
02:00
Tell: Im Kampf gegen Lord Xax
02:00
Gute-Nacht-Umarmungen
02:05
The Hardy Boys
02:15 Steven Universe
02:25
The Hardy Boys
02:30
Verträumte Nächte
02:35 Bugs Bunnys Baumeister
02:45 Die Abenteuer von Kid Danger
02:50
Marvin, das steppende Pferd
02:52
Tell: Im Kampf gegen Lord Xax
02:55
Santiago auf hoher See
03:00
Mond und Sterne
03:44
Eena Meena Deeka
05:45 Star Wars: Die Abenteuer der jungen Jedi
05:50 Leo Lausemaus
05:55 Leo Lausemaus
06:05 Mascha und der Bär
06:07 Star Wars: Die Abenteuer der jungen Jedi
06:10 Mascha und der Bär