TV kanāli
Žanrs: Visi
Žanrs: Dutch
Žanrs: Kabeļu
Žanrs: Eiropā
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
TV gids
Žanrs: Visi
Žanrs: Dutch
Žanrs: Kabeļu
Žanrs: Eiropā
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
Valoda
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Valsts
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
trešdiena
2024.05.08.
ceturtdiena
2024.05.09.
piektdiena
2024.05.10.
sestdiena
2024.05.11.
svētdiena
2024.05.12.
pirmdiena
2024.05.13.
otrdiena
2024.05.14.
05-08
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:45 Celebrity Ex on the Beach
01:35 Ex on the Beach
02:20 M is for Music
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:20 MTV Cribs International
09:45 Teen Mom OG
10:25 Teen Mom OG
11:10 Teen Mom OG
11:55 Catfish: The TV Show
12:45 Catfish: The TV Show
13:30 Catfish: The TV Show
14:20 Catfish: The TV Show
15:15 Catfish: The TV Show
16:05 Ridiculousness
16:30 Ridiculousness
17:00 Ridiculousness
17:25 Ridiculousness
17:55 Ink Master
18:35 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:20 Catfish: The TV Show
20:10 Caught in the Act: Unfaithful
21:05 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 The Challenge: All Stars
22:55 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
23:55 Jersey Shore Family Vacation
00:40 Ridiculousness
01:00 Ridiculousness
01:30 Ex on the Beach
02:15 M is for Music
02:30 M is for Music
05:00 Chillout Zone
06:00 No.1 Hits In Europe! Top 40
09:00 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits On Shuffle!
16:00 Supermassive Rock Anthems!
17:00 Non-Stop Y2Ks!
22:00 Rap & R'n'B Jamz
23:00 Hits Don't Lie
05:00 We Belong Together! Classic...
04:45 MTV World Stage
09:00 MTV Top 20
13:45 MTV World Stage
17:00 MTV Top 20
01:00 MTV Top 20
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
18:30 Dinner Time
20:00 00s Heroes
22:00 Rock On
23:00 Metal Madness
00:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Lindo Duvall
15:00 Mark Labrand
18:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Nachtklup
06:01 Ook goeiemorgen
09:00 Muziek terwijl u werkt
10:00 Koffietijd
12:00 Muziek bij de lunch
14:00 Hits uit zee
16:03 Alle remmen los
18:00 Jukebox
19:02 LX Classics
20:00 ABTT Non Stop
21:02 Freakolympics
22:01 Herinnert u zich deze nog?
23:02 De Nacht Wacht
00:00 Nachtklup
00:56 Milou: Más Amor Por Favor - Into the Blue (Germany)
01:53 Lady Tazz: Radio Intense - Bangladesh
02:54 Nora En Pure: Family Piknik 2022 - France
03:52 Miss Melera and Olivier Weiter: Loveland Festival 2023 Amsterdam (Netherlands)
04:56 Sander van Doorn: Doorn Label Night ADE - Amsterdam
05:45 Away To: Athens with Echonomist - By Late Knights and Creative State (Greece)
06:49 Joe T Vannelli: Villa Emo Vedelago - Treviso (Italy)
07:53 Playstream invites: Jo Ahwal at Meraki Resort
09:08 Away To: Saqqara Necropolis with Chiati - By Late Knights and Creative State - Egypt
10:18 Carl Cox: Space
11:20 Koelle (Live): Vibrancy Music - Piz Gloria (Switzerland)
12:38 Solomun and H.O.S.H
13:32 Johnny Hiller: Red Sugar
14:41 Monika Kruse: Zoo Project Ibiza
15:33 Away To: Anya with Patch x Papa Soul
16:40 Dimitri: 909 Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
18:31 Carl Cox: The Revolution at Space - Ibiza
19:34 Francis Mercier B2B Arodes: We Belong Here - Miami (USA)
21:04 Magdalena: Diynamic Outdoor - Barcelona
22:06 Ricardo Villalobos ----- Sunwaves (Romania)
23:04 Patterns On Air Presents: Fur Coat at Rocacorba (Spain)
00:36 Playstream Invites: Safi on Pirates Sailboat, Red Sea
01:54 Amiti: Tau House Guatape - Colombia
02:58 KiNK
03:55 Mollono.Bass: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
05:04 Wankelmut
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Verdi - Nabucco
02:21 The Spirits of Mozart
04:08 Lang Lang - The Third Dimension
04:39 Europa Concert From St. Petersburg
04:58 Classica Spotlight
06:00 Mozart
06:42 Bachfest Leipzig 2004
08:32 Prosseda speelt pianowerken van Mendelssohn
09:16 CMIM Piano 2021
10:04 Claudio Abbado conducts Mahler's Symphony No.2 at the Lucerne Festival
11:35 Legato: World of the Piano
13:06 Braziliaanse muziek voor cello en piano VI
13:33 Rachmaninov - Pianoconcert nr. 4, Op. 40
14:00 Mozart Celebration From Berlin 2006
15:35 Brahms, Double Concerto in A minor, Op. 102
16:16 Ice Dance: Swan Lake
18:11 Abbado dirigeert Mahler No. 4 & Rückert-Lieder
19:38 Braziliaanse muziek voor cello en piano
20:05 Classica Spotlight
20:30 Beethoven in Pocketsize - Symphony no. 9
21:43 Nelsons en Opolais spelen Dvořák
23:23 Villa-Lobos
23:52 Classica Spotlight
00:00 Monteverdi - L'Orfeo
01:46 Bach's Brandenburg Concertos
03:24 Opera Sing Along
04:30 Mozart - Strijkkwartet nr. 19 in C-groot, K. 465
04:59 Classica Spotlight
00:00 WOMEX 2018
00:48 Buzz Bros Band - Same New Story
02:02 Jack DeJohnette's Special Edition at Estival 1985
02:55 Festival vue sur la relève: SHPIK
03:25 Jon Hendricks and Co: Estival 1986
04:16 Hancock Meets: Bobby McFerrin & Michael Brecker
05:16 DJAZZ Portrait
05:22 Seine Sessions
05:55 The Morgenland Festival
06:43 Djazz Clips
07:00 Saluzzi, Mariano & Dauner Live in Stuttgart
08:01 Count Basie and His Orchestra Live in Charleroi
08:53 DJAZZ Portrait
09:07 Manu Katché & Origlio Quartet featuring Walter Ricci
09:41 Djazz Clips
10:03 Jazz à Vienne
11:55 Jazz A Vienne 2014
12:40 29th Street Saxophone Quartet: Estival 1987
13:22 Visions of Music
13:46 Djazz Clips
14:01 Belgium Sessions
14:40 A Perfect Combination's Tribute To Quincy Jones
15:30 Walter Trout Band: Jazzwoche Burghausen
16:33 WOMEX 2018
17:02 Bill Evans' European Tour: Live in '64 '65 & '70
18:38 DJAZZ Portrait
18:47 Belgium Sessions
19:33 A Different Way: Rodolfo Mederos
20:28 Djazz Clips
21:00 Da Pá Virada Sessions
22:07 Stingray Pause Play
22:15 A Perfect Combination's tribute to Steely Dan
23:07 Djazz Clips
00:00 InJazz 2019
00:42 Electro Deluxe au Trianon
02:24 InJazz 2019
03:06 Art Blakey Live in 1965
03:58 A Perfect Combination's Tribute To Neo Soul
04:47 Jazz à la Grand' Place : Chet Baker Trio
01:15 London Symphony Orchestra, Simon Rattle : Jolas, Messiaen
02:55 Enescu competition 2022
04:36 La Neuvième Symphonie door Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
06:30 Rameau
09:04 Intermezzo
10:00 Juan Pérez Floristán, Israel Philharmonic, Lahav Shani: Prokofiev, Rachmaninov, Stravinsky
11:28 Paris Opera Competition 2022
14:00 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani, Pinchas Zukerman : Bruch, Ben-Haïm, Tchaïkovski
15:24 The Life I Love: The Pianist Menahem Pressler
16:08 Intermezzo
17:00 Patricia Guerrero : Catedral
18:18 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani : Pärt, Sibelius, Beethoven
20:30 Dido and Aeneas by Purcell at the Grand Théâtre de Genève
22:14 Les Pêcheurs de perles by Bizet at the Capitole Theatre, Toulouse
00:30 Shai Maestro Quartet - Human
01:32 Felipe Cabrera "Medusa" met Judith Sánchez Ruiz
02:26 Eric Legnini With Friends: Monte-Carlo Jazz Festival
03:19 Intermezzo
03:40 Puccini: Turandot - Verona
05:58 Intermezzo
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden