TV kanāli
Žanrs: Visi
Žanrs: Luxembourgish
Žanrs: French
Žanrs: Vācijas
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
TV gids
Žanrs: Visi
Žanrs: Luxembourgish
Žanrs: French
Žanrs: Vācijas
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
Valoda
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Valsts
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
svētdiena
2024.04.28.
pirmdiena
2024.04.29.
otrdiena
2024.04.30.
trešdiena
2024.05.01.
ceturtdiena
2024.05.02.
piektdiena
2024.05.03.
sestdiena
2024.05.04.
04-28
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:10 Ligue 1 Show
00:40 Inside Serie A
01:10 2. Bundesliga
03:10 Bundesliga
05:15 Bundesliga
07:20 LaLiga
09:20 Bundesliga
11:25 Ligue 1 Show
11:55 Inside Serie A
12:30 Serie A
14:35 Bundesliga Weekly
15:00 Serie A
17:05 LaLiga World
17:35 Bundesliga Specials
18:00 Serie A
20:05 Bundesliga Weekly
20:35 Ligue 1 Show
21:00 Ligue 1
23:05 Inside Serie A
23:35 Clubland
00:10 Bundesliga
02:20 LaLiga
04:25 Ligue 1
01:35 NBA
04:00 NBA
06:30 NBA
09:05 NBA
11:40 NBA Action
12:10 NBA
12:55 NBA
13:30 Scottish Premiership
15:30 NBA
18:00 Serie A
20:05 NBA
22:50 NBA Action
23:20 NBA
01:50 NBA
04:20 NBA
00:00 PFL Mena
09:15 Creative Drive
09:55 DTM
10:35 PFL Vault
11:35 EHL FINAL8 2023/24 Men
13:30 DTM
14:35 Dream Big
15:25 Mountain Biking
16:55 Mountain Biking
19:00 NBA
21:30 NBA
00:00 PFL Mena
00:10 VOO SportClub
01:00 UFC Fight Night: Nicolau vs. Perez
08:59 UFC Fight Night: Nicolau vs. Perez
10:05 UFC Fight Night: Nicolau vs. Perez
13:10 Premier League Stories
13:35 PL Club
14:20 Premier League : The Big Interview
14:50 Premier League
17:25 Premier League
19:30 UFC Fight Night: Nicolau vs. Perez
22:30 ION Men's Hockey League
00:05 BNXT League
00:05 Challenge Tour
04:35 DP World Tour
09:45 IndyCar Series
10:40 VOO SportClub
11:35 Euroleague
14:00 DP World Tour
19:05 PGA TOUR
03:04 PGA TOUR
08:15 BNXT League
14:50 ION Men's Hockey League
02:50 ION Men's Hockey League
01:30 Borussia Dortmund / Paris-SG
03:15 Pépite RMC Sport
03:30 Lille / Aston Villa
06:00 Pépite RMC Sport
06:15 West Ham / Bayer Leverkusen
08:00 Marseille / Benfica Lisbonne
10:30 Paris-SG / FC Barcelone
12:15 FC Barcelone / Paris-SG
14:00 Pépite RMC Sport
14:15 Marseille / Benfica Lisbonne
16:45 West Ham / Bayer Leverkusen
18:30 Pépite RMC Sport
18:45 AS Roma / Milan AC
20:30 Pépite RMC Sport
21:00 Manchester City / Real Madrid
23:30 Pépite RMC Sport
23:45 Lille / Aston Villa
02:15 Paris-SG / FC Barcelone
04:00 Borussia Dortmund / Paris-SG
05:15 Champions Weekly
05:45 Pépite RMC Sport
00:30 Format MMA
01:00 Matheus Nicolau / Alex Perez
04:00 Format MMA
04:45 Format MMA
05:30 Format MMA
06:00 Format Boxe
07:00 ONE Friday Fights 58
10:00 Format Boxe
11:00 Kévin Lélé Sadjo - Giovanni De Carolis
14:00 Format Boxe
14:30 Rima Ayadi - Licia Boudersa
17:30 Samir Ziani - Jordan Rodriguez
20:30 Format MMA
21:00 Matheus Nicolau / Alex Perez
00:00 ONE Friday Fights 60
03:45 Les films RMC Sport
04:30 Format MMA
05:15 Format MMA
00:00 SlapFight
01:00 SPORT CLIPS
01:30 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 Teleshopping
07:00 Bundesliga Pur
09:00 Bundesliga Pur
11:00 Der STAHLWERK Doppelpass
13:30 Bundesliga Pur
15:00 ADAC GT Masters: Oschersleben: 2. Rennen
16:35 ADAC GT4 Germany: Oschersleben: 2. Rennen
17:00 Volleyball Bundesliga Frauen: Finale, Spiel 5: SSC Palmberg Schwerin - Allianz MTV Stuttgart
19:30 ADAC GT4 Germany
20:15 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
20:45 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
21:15 Hausmeister Krause
21:45 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
22:15 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
22:45 Sehr verdächtig
00:45 SPORT CLIPS
01:00 SPORT CLIPS
01:30 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
02:45 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
02:05 Bullriding: PBR Everett, WA
03:00 AFL Premiership Football: Geelong Cats - Carlton Blues
05:15 SPORT1 News
05:20 Eishockey: SHL: Rögle - Skelleftea
07:10 SPORT1 News
07:15 Eishockey: SHL
09:10 SPORT1 News
09:15 Gillette World Sport
10:55 Gillette World Sport
12:40 Gillette World Sport
13:20 SPORT1 News
13:25 Gillette World Sport
15:25 MLB
15:35 MLB
15:55 Gillette World Sport
17:55 MLB
18:00 MLB
18:05 MLB
18:30 SPORT1 News
18:35 NASCAR Cup Series: Highlightmagazin, Talladega Superspeedway
19:25 SPORT1 News
19:30 NASCAR Cup Series: Würth 400
00:00 SPORT1 News
00:05 Bullriding: PBR Everett, WA
01:00 SPORT1 News
01:05 MLB: Boston Red Sox - Cubs
03:00 MLB: Boston Red Sox - Cubs
03:50 SPORT1 News
03:55 AFL Premiership Football: Fremantle Dockers - Western Bulldogs
01:20 Primeira Liga
03:20 Championship
05:25 A-League
07:30 Championship
09:35 Euro 2024: Der grosse Team-Check
10:00 Eredivisie
12:25 Euro 2024: Der grosse Team-Check
12:55 Ekstraklasa
15:10 Clubland
15:25 Ekstraklasa
17:40 Euro 2024: Der grosse Team-Check
18:10 Primeira Liga
19:15 Primeira Liga
21:45 Eredivisie
23:50 Ekstraklasa
01:55 Ekstraklasa
03:55 Primeira Liga
00:30 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 7. Etappe
01:30 Sendepause
03:00 Sendepause
08:30 The Power of the Olympics
08:45 Marathon: Madrid
11:30 Snooker-WM 2024: 2. Runde
14:00 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 5. Etappe
16:00 Snooker-WM 2024: 2. Runde
18:30 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 8. Etappe
19:00 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 5. Etappe
19:45 Snooker-WM 2024: 2. Runde
23:00 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 5. Etappe
00:00 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 8. Etappe
01:00 La Vuelta Femenina 2024: 1. Etappe
01:30 Sendepause
03:00 Sendepause
00:00 Formel E: ePrix Monaco: Rennen
01:00 Snooker-WM 2024: 2. Runde
03:00 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 7. Etappe
04:00 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 4. Etappe
07:00 Formel E: ePrix Monaco: Rennen
08:00 Snooker-WM 2024: 2. Runde
10:00 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 8. Etappe
12:30 Marathon: Madrid
13:30 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 4. Etappe
14:00 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 5. Etappe
16:00 La Vuelta Femenina 2024: 1. Etappe
17:30 Marathon: Madrid
18:45 FIA WEC
19:45 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 8. Etappe
21:30 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 5. Etappe
23:00 Formel E: ePrix Rom: Highlights
00:00 Marathon: Madrid
01:30 Snooker-WM 2024: 2. Runde
03:00 UCI ProSeries Männer: Türkei-Rundfahrt: 8. Etappe
04:00 UCI WorldTour Männer: Tour de Romandie: 5. Etappe
05:00 Snooker-WM 2024: 2. Runde
03:00 ESL Event: SPS Challenge Finals 2023, COD:M, PAX West, Tag 4
04:15 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Lower-Bracket 2, Tag 6
07:20 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, UBF & LB, Tag 6
13:00 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Lower-Bracket 4, Tag 7
17:00 ESL Event: ESL One Birmingham 2024, Dota 2, Grand Finals, Tag 7
22:30 ESL Event: DH Masters Jönköping Finals 2023, SC2, Ro8&4
01:15 ESL Event: DH Masters Jönköping Finals 2023, SC2, Grand Final
03:00 ESL Event: IEM Chengdu 2024, CS2, Group Stage, Tag 3
00:10 Bike World
00:35 NASCAR University
00:50 Crash
01:15 Tuning - Tiefer geht's nicht!
01:45 Stunt Heroes
02:10 DreamCars
02:35 G-Series Andorra
03:05 Car History
03:30 Extreme E: Electric Odissey
04:00 Rolex Monterey Motorsports Reunion
04:45 NASCAR University
04:55 Rolex Monterey Motorsports Reunion
05:45 NASCAR - Decades
06:35 NASCAR Craftsman Truck Series
07:30 NASCAR Cup Series
08:30 Motorsport
09:25 FIA European Truck Racing
09:50 Motorsport
10:50 Extreme E
11:45 Extreme E
12:40 NASCAR Whelen Euroseries
13:35 Rallycross
14:30 National Legend Cars
15:25 Truck Racing
16:25 IMSA Weathertech SportsCar Championship
17:15 NZ Speedway Championship
18:10 NASCAR University
18:15 IMSA WeatherTech SportsCar Championship
20:10 NASCAR Cup Series
00:25 NASCAR Craftsman Truck Series
01:15 NASCAR University
01:20 NASCAR Cup Series
02:15 Extreme E
03:05 Extreme E
04:00 Magazin
04:55 Biker Lifestyle
05:20 Abenteuer Allrad
05:45 FIA World Rally-Raid Championship
04:00 Sendepause
16:00 Sendepause
04:00 Sendepause
04:00 Sendepause
08:00 Sendepause
12:00 Sendepause
16:00 Sendepause
17:15 Es folgt
17:35 WSL
19:45 Sendepause
23:45 Sendepause
00:00 Sendepause
04:00 Sendepause
04:00 Sendepause
10:40 Es folgt
11:00 2. BL: Sonntags-Konferenz
13:30 2. BL Alle Spiele, alle Tore
14:30 BL: Dein Fußball Sonntag - Die Show
14:45 BL: 100% Fußball
15:15 BL: Dein Fußball Sonntag - Die Show
15:30 BL: Highlights XXL
16:00 BL: Sky90 - Die Fußballdebatte
17:30 BL: Highlights XXL
18:15 Sendepause
18:40 Sendepause
02:40 Sendepause
04:00 Sendepause
12:40 Es folgt: Live 2. Bundesliga
13:00 Live 2. BL: 1. FC Magdeburg - VfL Osnabrück, 31. Spieltag
12:40 Es folgt: Live 2. Bundesliga
13:00 Live 2. BL: 1. FC Nürnberg - Karlsruher SC, 31. Spieltag
12:40 Es folgt: Live 2. Bundesliga
13:00 Live 2. BL: SV Wehen Wiesbaden - SpVgg Greuther Fürth, 31. Spieltag