TV kanalai
Žanras: Visi
Žanras: Lenkiška
Žanras: Kabelinė
Žanras: Vokiška
Žanras: Filmai
Žanras: Sportas
Žanras: Muzika
Žanras: Dokumentinis
Žanras: Naujienos
Žanras: Vaikų
TV gidas
Žanras: Visi
Žanras: Lenkiška
Žanras: Kabelinė
Žanras: Vokiška
Žanras: Filmai
Žanras: Sportas
Žanras: Muzika
Žanras: Dokumentinis
Žanras: Naujienos
Žanras: Vaikų
Kalba
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Šalis
Jungtinė Karalystė
Airija
Vokietija
Prancūzija
Italija
Ispanija
Portugalija
Nyderlandai
Belgija
Austrija
Liuksemburgas
Šveicarija
Graikija
Kipras
Danija
Norvegija
Švedija
Suomija
Estija
Latvija
Lietuva
Lenkija
Čekija
Slovakija
Vengrija
Rumunija
Bulgarija
Kroatija
Slovėnija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Serbija
Albanija
Ukraina
Rusija
Turkija
Sekmadienis
2024-04-28
Pirmadienis
2024-04-29
Antradienis
2024-04-30
Trečiadienis
2024-05-01
Ketvirtadienis
2024-05-02
Penktadienis
2024-05-03
Šiandien
2024-05-04
04-28
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
02:10 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich (czarno - biały)
03:40 Jaka to melodia? - odc. 5332
04:40 Tacy byliśmy - Andrzej Zaucha
05:10 Zakończenie dnia
05:30 Sprawa dla reportera
06:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (609)
06:55 Słowo na niedzielę - Niewierzący uczniowie i Szaweł
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 329 Gniew
09:00 Popiół i diament
10:55 Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Regina Coeli
12:15 Między ziemią a niebem
12:45 Misja Brazylia - Colonia Cristina
13:00 The Green Planet: Seasonal Worlds
14:05 The Kennedys: My Brother's Keeper
15:00 Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:35 Komisarz Alex - odc. 259 (seria XXI odc. 4) "Decyzja Alexa"
18:40 Jaka to melodia? - odc. 5373
19:30 Program informacyjny
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Matylda - odc. 9
21:20 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 8
22:10 Sanatorium miłości. Kulisy programu - sezon 6 odc. /8/
22:20 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:25 Kochaj
01:05 1917
03:15 Jaka to melodia? - odc. 5373
04:05 Lem. Wymyślić przyszłość
04:40 Zakończenie dnia
04:50 Klan - odc. 4329
05:15 Emanet
00:55 In Time
02:55 A Case of You
04:25 Zakończenie dnia
04:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2989
05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2990
06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2991
06:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1800
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:50 The Voice Kids s. VII - Finał (16)
13:00 The Voice Kids s. VII - Finał (16) Wyniki
14:00 Familiada - odc. 2977
14:35 Koło fortuny - odc. 1690 ed. 13
15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (7) Papa D.
16:15 Tak to leciało! - odc. 43
17:10 The Spy Who Loved Me
19:20 Rodzinka.pl - odc. 251 "Estetycznie i higienicznie" sezon 13
20:00 The Water Diviner
22:05 Panorama
22:45 Danny Collins
00:40 Ludzie i bogowie - Odc. 6 - Śmierć i medycyna
01:40 Ludzie i bogowie - Odc. 7 - Ostatni skok
02:35 In Time
04:25 Zakończenie dnia
04:35 Na dobre i na złe - odc. 807 Matka wystarczająco idealna
05:30 M jak miłość - odc. 1565
00:20 Zakładnik z Wall Street
02:45 Straszny film 4
04:40 Disco Gramy
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
07:25 Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności
09:20 Małolaty na obozie
11:00 Krudowie 2: Nowa era
13:20 Skołowani
15:40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (202)
17:40 Nasz nowy dom (316)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:27 Pogoda
19:30 Państwo w państwie (524)
20:00 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (142)
22:05 Na linii ognia
00:55 W stronę słońca
03:05 Świat według Kiepskich (247)
03:35 Świat według Kiepskich (248)
04:05 Świat według Kiepskich (249)
04:40 Disco Gramy
05:25 Telezakupy TV Okazje
00:40 Sierota
03:00 Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia
03:30 Szpital
04:20 Uwaga!
04:35 Nauka jazdy
05:00 Recepta na stary dom
05:40 Uwaga!
05:55 Wyluzuj Scooby-Doo!
06:20 Wyluzuj Scooby-Doo!
06:45 Kuchenne rewolucje
07:45 Dzień Dobry TVN
11:45 Niezwykłe Stany Prokopa
12:20 Co za tydzień
13:10 Mam talent!
15:35 Bella i Sebastian 3
17:25 The Traitors. Zdrajcy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Kronika Speedway Grand Prix
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 MasterChef Nastolatki
21:35 Elita złodziei
23:40 Matrix Zmartwychwstania
02:35 Szpital
03:30 Uwaga!
03:45 Nauka jazdy
04:10 Recepta na stary dom
04:35 Jak to jest zrobione
05:00 Kto was tak urządził
05:40 Uwaga!
05:55 Ukryta prawda
01:05 Plaga
03:00 Mój sąsiad morderca
03:55 Druga strona medalu
04:20 Druga strona medalu
04:55 Druga strona medalu
05:05 Szkoła
06:00 Wiza na miłość: Na odwrót
07:00 Batwheels
07:15 Batwheels
07:30 Skok przez płot
09:10 Ten moment
09:45 Ukryta prawda
10:45 Ukryta prawda
11:45 Ukryta prawda
12:45 Detektywi
13:50 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
14:55 Razem odNowa
15:55 Jestem na tak
18:10 Wakacje Jasia Fasoli
20:00 Pacific Rim
22:50 Miami Vice
01:35 Ponad bezprawiem
03:55 Druga strona medalu
04:20 Druga strona medalu
05:00 Szkoła
00:00 Prawdziwa jazda
02:05 Interwencja
02:25 STOP Drogówka
03:25 Disco Polo Live (2314)
04:25 Top 10 - lista przebojów
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Galileo (1009)
07:00 Bój o Colę
08:50 Jaś Fasola radzi (21)
08:55 Jaś Fasola radzi (22)
09:00 Galileo (1062)
10:00 Galileo (1063)
11:00 Max 2: Bohater Białego Domu
12:50 1000 lat po Ziemi
15:00 Pamiętniki z wakacji (62)
16:00 Pamiętniki z wakacji (63)
17:00 Pamiętniki z wakacji (64)
18:00 Pamiętniki z wakacji (65)
19:00 Gliniarze (897)
20:00 Gliniarze (898)
21:00 Prawdziwa jazda 2
23:05 Navy Seals - tajna broń Ameryki (1/2)
01:05 STOP Drogówka
02:05 Interwencja
02:25 STOP Drogówka
03:25 Disco Polo Live (2315)
04:25 Top 10 - lista przebojów
05:30 Telezakupy TV Okazje
00:10 Next
02:05 Dyżur
02:45 Dyżur
03:20 Taki jest świat
04:00 Szalone fabryki polskiej muzyki!
05:00 Dyżur
05:30 Dyżur
06:00 Miasteczka. Nie ufaj nikomu
07:00 Miasteczka. Nie ufaj nikomu
07:55 Gamoń
10:05 Nowe przygody Aladyna
12:10 Bracia przyrodni
14:35 Na pewno, być może
16:50 Hobbit: Pustkowie Smauga
20:00 Niezniszczalni
22:00 G.I. Joe: Odwet
00:05 Brick Mansions
02:00 Dyżur
02:35 Dyżur
03:00 Taki jest świat
04:00 Dyżur
04:35 Dyżur
05:00 Dzielnica strachu
00:05 13 Exorcismos
02:15 Dzielnica strachu
03:15 Dzielnica strachu
04:15 Lombard. Życie pod zastaw
05:20 Dyżur
06:00 Ale numer!
06:35 Ale numer!
07:00 The Dog House
08:00 Wojciech Cejrowski. Boso
08:30 Wojciech Cejrowski. Boso
09:00 Wojciech Cejrowski. Boso
09:35 Wojciech Cejrowski. Boso
10:05 Wojciech Cejrowski. Boso
10:40 Wojciech Cejrowski. Boso
11:20 The Queen's Corgi
12:55 Vykradena pryntsesa: Ruslan i Lyudmyla
14:45 Rumpelstilzchen
16:30 Grimm's Finest Fairytales: Die Sterntaler
17:45 Die drei Königskinder
19:05 PAW Patrol
19:35 Rubble and Crew
20:00 The Mist
22:20 Dzielnica strachu
23:20 Dzielnica strachu
00:20 Dzielnica strachu
01:20 Dzielnica strachu
02:20 Hoarders 8: Ellen & Gloria
03:20 Lombard. Życie pod zastaw
04:20 Lombard. Życie pod zastaw
05:20 Dyżur
05:55 Ale numer!
01:00 Spadkobiercy (48)
02:00 Spadkobiercy (49)
03:00 Benny Hill (37)
03:40 Nowe sekrety sąsiadów (28)
04:10 Nowe sekrety sąsiadów (34)
04:40 Kochane pieniądze (36)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Zoo po godzinach (63)
07:05 Columbo (1)
09:00 Columbo (2)
11:00 Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (20)
12:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (1)
13:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (2)
14:00 Policjantki i Policjanci (835)
15:00 Policjantki i Policjanci (836)
16:00 Policjantki i Policjanci (837)
17:00 Policjantki i Policjanci (838)
18:00 Policjantki i Policjanci (839)
19:00 Policjantki i Policjanci (840)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (12)
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (13)
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (14)
23:00 Wolna chata
00:55 Włatcy móch (8)
01:25 Włatcy móch (9)
01:55 Włatcy móch (10)
02:25 Włatcy móch (11)
02:55 Cudownych rodziców mam (19)
03:00 Benny Hill (40)
03:40 Nowe sekrety sąsiadów (35)
04:10 Nowe sekrety sąsiadów (37)
04:40 Kochane pieniądze (37)
05:45 Telezakupy TV Okazje
02:20 Świat według Kiepskich (199)
03:00 Świat według Kiepskich (424)
03:30 Świat według Kiepskich (425)
04:00 Nasz nowy dom (146)
05:00 Na ratunek 112 (152)
05:30 Na ratunek 112 (153)
06:00 Małe wielkie marzenia (13)
07:05 Wszyscy razem, śladem Blue! (8)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (9)
08:05 SpongeBob Kanciastoporty (11)
08:35 SpongeBob Kanciastoporty (12)
09:05 SpongeBob Kanciastoporty (13)
09:35 Harmidom (2)
10:05 #Jesteśmy dla dzieci
10:35 Pierwsza gwiazdka
12:25 Artur ratuje Gwiazdkę
14:30 Spider-Man Uniwersum
16:55 Zawiść
19:05 F1 H2O: Grand Prix Wietnamu
19:30 Świat według Kiepskich (522)
20:00 Nic nie widziałem, nic nie słyszałem
22:05 Spis drani
00:00 Polacy za granicą (6)
01:00 Backdoor. Wyjście awaryjne (7)
01:30 Backdoor. Wyjście awaryjne (8)
02:00 Świat według Kiepskich (426)
02:30 Świat według Kiepskich (427)
03:00 Świat według Kiepskich (428)
03:30 Świat według Kiepskich (429)
04:00 Nasz nowy dom (147)
05:00 Na ratunek 112 (154)
05:30 Na ratunek 112 (155)
00:15 Mistrzowie kabaretu
01:00 CSI: Crime Scene Investigation 4: Bad to the Bone
02:00 CSI: Crime Scene Investigation 4: Bad to the Bone
03:00 CSI: Crime Scene Investigation 4: Bad to the Bone
04:00 Midsomer Murders 10: Death In A Chocolate Box
06:00 Mistrzowie kabaretu
07:00 Mistrzowie kabaretu
07:20 Pan Wołodyjowski
09:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver
10:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver
11:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver
12:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver
13:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver
14:00 Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda
14:30 Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda
15:00 Policjanci z sąsiedztwa
16:00 Policjanci z sąsiedztwa
17:00 Policjanci z sąsiedztwa
17:55 Policjanci z sąsiedztwa
19:00 Czarnobyl. Nowe fakty
20:00 Mistrzowie kabaretu
21:00 Mistrzowie kabaretu
22:00 Mistrzowie kabaretu
23:00 Mistrzowie kabaretu
00:00 Mistrzowie kabaretu
00:55 Mistrzowie kabaretu
01:55 Kabaret na żądanie
02:50 Mistrzowie kabaretu
03:50 Midsomer Murders: The Killings at Badger's Drift
00:20 Szpital
01:20 Szpital
02:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska
02:55 Zawieruchy przepis na kino
03:15 Nowa Maja w ogrodzie
03:40 Energetyczny ogród różany
04:05 Nowa Maja w ogrodzie
04:30 Szkoła
05:15 Szpital
06:00 Raport tygodnia
06:30 W roli głównej
07:00 How Do They Do It?
07:30 Be cool, Scooby-Doo
08:00 Be cool, Scooby-Doo
08:30 Be cool, Scooby-Doo
09:00 Be cool, Scooby-Doo
09:30 Makłowicz w drodze
10:00 JAG: The Colonel's Wife
11:00 JAG: Mishap
12:00 Border Control: Spain 4
12:30 Richard Hammond's Big!
13:30 Milionerzy
14:05 Milionerzy
14:45 House M.D.: Alone
15:46 House M.D.: Alone
16:45 Niezwykłe Stany Prokopa
17:15 Scrappers 7
18:15 Scrappers 7
19:15 Scrappers 7
20:15 Scrappers 7
21:15 People Magazine Investigates 5: Highway Of Horrors
22:15 Just Mercy
00:50 Co za kabaret!
01:50 Szpital
02:40 Zawieruchy przepis na kino
02:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
03:40 Nowa Maja w ogrodzie
04:05 Nowa Maja w ogrodzie
04:30 Szkoła
05:15 Szpital
00:00 Gogglebox. Przed telewizorem
01:00 Diabelnie boskie
01:25 Diabelnie boskie
01:55 Detektywi. Na zlecenie
02:40 Detektywi. Na zlecenie
03:15 Kossakowski. Wtajemniczenie
03:40 SOS. Ekipy w akcji
04:25 Dobra robota
05:10 Dobra robota
05:35 Damy i wieśniaczki
06:30 Express
06:50 DeFacto
07:15 DeFacto
07:45 Lotnisko
08:45 Gogglebox. Przed telewizorem
09:45 Express
10:00 Pogoda
10:05 Gogglebox. Przed telewizorem
11:10 Żony Podlasia
12:10 Zakup w ciemno
13:10 Damy i wieśniaczki
14:15 Diabelnie boskie
14:45 Gogglebox. Przed telewizorem
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Back to school. Prawdziwy egzamin
17:05 Życie na kredycie
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Życie na kredycie
18:45 Zakup w ciemno
19:45 Express
19:58 Pogoda
20:00 Kanapowczynie
21:00 Gogglebox. Przed telewizorem
22:00 Żony Podlasia
23:00 Back to school. Prawdziwy egzamin
00:00 Damy i wieśniaczki
01:00 Królowe życia
01:45 Królowe życia
02:30 Kartoteka
03:25 Nauka jazdy
03:50 Nauka jazdy
04:15 Nauka jazdy
04:40 SOS. Ekipy w akcji
05:25 Detektywi. Na zlecenie
01:15 Kino nocne - Piękność dnia
03:05 Nic śmiesznego
05:10 Podróże z historią s.V - odc. 46 Słodki smak historii
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:51 Zakończenie dnia
07:10 Rozmowy (nie)wygodne
08:00 Nabożeństwo luterańskie w Lesznie
09:05 Segantini, powrót do natury
10:30 Ludzie z dobrego towarzystwa - Adam Kośmieja
11:10 Od ucha do ucha - Praktyczny pan
11:35 Francuskie śniadanie - Thierry Śmiałek s.II - sezon 2 odc. 2 (15)
12:15 Francuskie śniadanie - Thierry Śmiałek s.II - sezon 2 odc. 3 (16)
12:55 Tamte lata, tamte dni - Dorota Kolak
13:35 Bilet do kina - I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
15:25 Księga Przestrzeni s.III - Retrospekcje
16:05 Serialowa nostalgia - Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 1/7
17:15 Niedziela z... rolami Jana Kobuszewskiego
18:10 Niedziela z...rolami Jana Kobuszewskiego - Hallo Szpicbródka czyli ostatni występ Króla Kasiarzy
20:00 Atak paniki
21:50 Teatroteka nocą - Gardenia
22:50 Więcej niż fikcja - Pauline Kael: sztuka recenzji filmowej
00:40 Noc krótkich filmów - Córka
00:55 Noc krótkich filmów - Siostra
01:20 Kino nocne - Życzenie śmierci
03:05 Reżyserzy - John Carpenter 9/10 sezon 6
05:05 Podróże z historią s.I - odc. 11 Legenda "Czarnej Wołgi"
05:40 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:42 Zakończenie dnia
00:35 Bravo Two Zero
03:05 Czerwony pająk
05:00 The Day Hitler Died
06:00 The Adventures of Merlin: Lamia
06:55 Kommissar Rex: Ein Tödliches Match (2)
07:55 Il commissario Rex: Il campione
08:55 Il commissario Rex: Centauri
09:55 Hudson & Rex 5: Working for the Weekend
10:55 Hudson & Rex 5: Working for the Weekend
11:55 Hawaii 5.0: Oia'i'o
12:55 Addams Family Values
14:55 Geronimo: An American Legend
17:25 Stawka większa niż życie
18:50 Stawka większa niż życie
20:00 The Lost City of Z
22:55 Street Fighter
01:00 The Numbers Station
02:55 Dzikie róże
05:00 The Day Hitler Died
00:25 Ekstradycja 2 - odc. 7/9
01:35 Ekstradycja 2 - odc. 8/9
02:40 Ekstradycja 2 - odc. 9/9
03:50 Tamte lata, tamte dni - Sławomira Łozińska
04:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 123 Rybnik
04:55 Zakończenie dnia
05:20 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 12 Katowice
05:50 Na ratunek ogrodom - odc. 9 sezon II
06:20 Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (171) Górska Barbagia
06:55 Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (172) Odwieczna
07:30 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem Bułecką - odc. 9 sezon I - Kolejka na Kasprowy Wierch
08:05 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko. - Anyż
08:35 Prywatne życie zwierząt - sezon 6 - (odc. 11) - Zwierzęta Eulalii
09:10 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kadyks" (185)
09:40 Rodzinka.pl - odc. 261 "Jest i będzie dobrze" sezon 14
10:15 Rodzinka.pl - odc. 262 "Wiele wspólnych lat" sezon 14
10:45 Dzika Wielka Brytania - Odcinek 1 Góry
11:50 Na ratunek ogrodom - odc. 1 sezon II
12:25 Korona Gór Polski - Śnieżka
13:05 Ranczo s.VI - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji
14:05 Ojciec Mateusz - odc. 170 (Ojciec Mateusz XIII odc. 10) - Stan zagrożenia
14:55 Postaw na milion s.XXVIII - odc. 336
15:50 Czarne złoto
18:05 Komisarz Alex - odc. 258 (seria XXI odc. 3) "Komu napisać epitafium?"
19:05 Ojciec Mateusz s.XXXI - Odc. 395 (s. XXXI, odc. 1) Nowy image
20:00 Nie lubię poniedziałku
21:55 Zmiennicy - odc. 4/15 - Typowa logika damsko - męska
23:05 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari
00:20 Zmiennicy - odc. 6/15 - Prasa szczególnej troski
01:25 Szpieg
03:40 Zostawić Las Vegas
05:30 Zakończenie dnia
00:35 Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania
01:40 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie
02:55 Koło fortuny - odc. 1652 ed. 13
03:40 Do śmiechu! - odc. 13
04:45 Do śmiechu! - odc. 14
05:35 Zakończenie dnia
06:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 256 Muzeum w Nieborowie i Arkadii
06:40 Smaki świata - pośród mórz s.I - odc. 7
07:15 Okrasa łamie przepisy - Mniej cukru więcej zdrowia
07:50 Okrasa łamie przepisy - Zimowe grzybobranie
08:20 Na festiwalowej scenie - Izabela Trojanowska
08:50 Niezapomniane Koncerty - Opole 2007 na bis - Niebo z moich stron - Piosenki Seweryna Krajewskiego - cz. 2
09:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /1/ - "Śpiewać każdy może" - Jerzy Stuhr
09:50 Koło fortuny - odc. 1660 ed. 13
10:30 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 5
11:30 Postaw na milion s.XI - odc. 125
12:25 Postaw na milion s.XI - odc. 126
13:20 Prywatne życie zwierząt - sezon 1 - (odc. 7) - Zabawa
13:50 To jest grane - (7)
14:25 Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 1 /8/ - Australia
15:10 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem Bułecką - odc. 3 sezon I - Sabała i zbójnicy
15:45 Jeden z dziesięciu - 14/135
16:20 Jeden z dziesięciu - 15/135
16:55 Koło fortuny - odc. 1661 ed. 13
17:40 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (6) Elektryczne Gitary
18:45 Olga Lipińska zaprasza - (10)
19:40 Postaw na milion s.XI - odc. 127
20:40 Postaw na milion s.XI - odc. 128
21:40 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - "Terapia"
22:45 Życie to Kabaret - Rodzina, ach rodzina - Rodzinne święta
23:50 Koło fortuny - odc. 1659 ed. 13
00:35 Alternatywy 4 - odc. 7/9 - Spisek
01:40 Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele
02:50 Koło fortuny - odc. 1653 ed. 13
03:35 Do śmiechu! - odc. 15
04:45 Do śmiechu! - odc. 16
05:35 Zakończenie dnia
00:00 Air Warriors 8
01:00 Man Vs History: Billy the Kid's Great Escape
02:00 1000 Ways to Die
02:30 1000 Ways to Die
03:00 Misja Skarb
04:00 Sala operacyjna
04:30 Sala operacyjna
05:00 Kołowrotek
05:30 Kołowrotek
06:00 Wehikuł czasu
06:05 Il était une fois... les découvreurs: Armstrong, la lune et l'espace
06:40 Il était une fois... les découvreurs: Demain est déja la
07:15 Il était une fois... l'homme: Et la terre fut...
07:50 Wehikuł czasu
08:00 Septagon
09:00 Ancient Aliens: The Visitors
10:00 World's Greatest Ships: Queen Mary
11:00 Pawn Stars 5: Ah Shoot!
11:30 Pawn Stars 5: Ah Shoot!
12:00 Pawn Stars 5: Ah Shoot!
12:30 Pawn Stars 5: Ah Shoot!
13:00 Pawn Stars 5: Ah Shoot!
13:30 Pawn Stars 5: Ah Shoot!
14:00 Galileo
15:00 Galileo
16:00 Storage Wars: Ivy Gets the Runaround
16:30 Storage Wars: Ivy Gets the Runaround
17:00 Rolnicy. Podlasie
18:00 Rolnicy. Podlasie
19:00 Rolnicy. Podlasie
20:00 Rolnicy. Podlasie
21:00 Podglądacze przyrody
21:30 Podglądacze przyrody
22:00 Reportaż
23:00 The Devil's Confession: The Lost Eichmann Tapes
00:00 Man Vs History: Billy the Kid's Great Escape
01:00 Man Vs History: Billy the Kid's Great Escape
02:00 1000 Ways to Die
02:30 1000 Ways to Die
03:00 Misja Skarb
04:00 Sala operacyjna
04:30 Sala operacyjna
05:00 Kołowrotek
05:30 Kołowrotek
00:20 Polacy za granicą (103)
01:10 Kopernik była kobietą (72)
01:35 Pociągi (6)
02:00 Wakacje z Bałtykiem (34)
02:30 Wydarzenia wieczorne
03:10 Przyjaciółki (274)
04:00 Nasz nowy dom (315)
04:45 Polacy za granicą (104)
05:35 Oblicza Ameryki
06:00 Nasz nowy dom (316)
06:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (162)
07:10 Budowlańcy (37)
07:30 Ewa gotuje (509)
07:55 Z klimatem i z pasją (126)
08:20 Złomiarze (2)
09:10 Świat według Kiepskich (457)
09:35 Daleko od noszy - Reanimacja (5)
10:00 Na ratunek 112 (867)
10:25 Na ratunek 112 (868)
10:45 Malanowski i partnerzy (590)
11:10 Malanowski i partnerzy (591)
11:35 Więzienie (37)
12:00 Chłopaki do wzięcia (265)
12:25 Chłopaki do wzięcia (266)
12:45 Chłopaki do wzięcia (267)
13:10 Ewa gotuje (458)
13:35 Ewa gotuje (509)
14:00 Teściowie (5)
14:25 Teściowie (6)
14:50 Śluby gwiazd (15)
15:15 Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej (15)
15:40 Przyjaciółki (274)
16:30 Na ratunek 112 (329)
16:50 Zwierzaki (4)
17:15 Oblicza Ameryki
17:40 #Jesteśmy dla dzieci
18:00 Ameryka marzeń (6)
18:45 48h. Zaginieni (108)
19:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (60)
19:50 Podglądacze przyrody (3)
20:15 Nasz nowy dom (316)
21:00 Kopernik była kobietą (72)
21:25 Pociągi (6)
21:50 Sołtysi (12)
22:40 Święty (228)
23:05 Święty (229)
23:30 Z klimatem i z pasją (127)
23:55 Więzienie kobiet (15)
00:20 Oblicza Ameryki
00:45 Przyjaciółki (274)
01:35 Miasto Wieś (2)
02:30 Wydarzenia wieczorne
03:00 Sołtysi (12)
03:50 Nasz nowy dom (316)
04:45 Wakacje z Bałtykiem (34)
05:10 Teściowie (5)
05:35 Teściowie (6)
01:05 Zdrady (192)
02:05 Wydarzenia
02:50 Ewa gotuje (416)
03:20 Ewa gotuje (417)
03:50 SuperLudzie (5)
04:15 Interwencja
04:25 Interwencja
04:40 Interwencja
04:50 Interwencja
05:20 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (105)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Ewa gotuje (506)
06:30 Nasz nowy dom (245)
07:30 Z klimatem i z pasją (163)
08:00 Sekrety rodziny (52)
09:00 Trudne sprawy (1140)
10:00 Trudne sprawy (1141)
11:00 Trudne sprawy (1142)
12:00 Trudne sprawy (1143)
13:00 Trudne sprawy (1144)
14:00 Trudne sprawy (1145)
15:00 Nasz nowy dom (306)
16:00 Sekrety rodziny (244)
17:00 Sekrety rodziny (245)
18:00 Bracia (7)
19:00 Przyjaciółki (273)
20:05 Wydarzenia
20:50 7 sekund
22:55 Bracia (7)
23:55 Zdrady (193)
01:00 Zdrady (194)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Oblicza Ameryki
03:45 Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II. Koncert Wielkanocny Piotra Rubika (3)
04:45 SuperLudzie (6)
05:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (106)
05:45 Telezakupy TV Okazje
00:20 Poza kontrolą: Czarna seria Boeinga
01:35 Ostatnie dni nazistów (6)
02:30 Ewa gotuje (404)
03:00 SuperLudzie (37)
03:30 SuperLudzie (38)
04:00 Kołowrotek (82)
04:30 Kołowrotek (83)
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (107)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (108)
06:00 Mamma mia! The Best of
08:00 Pszczółka Maja (18)
08:35 Pszczółka Maja (19)
09:00 #Jesteśmy dla dzieci
09:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (139)
10:30 Msza święta dla dzieci
11:35 Drugie życie (21)
12:35 Ania z Zielonego Wzgórza - ciąg dalszy (2-ost.)
15:10 Nieznane skarby historii (1)
16:30 Historia krzyżowców (2)
17:30 Mamma mia! Felieton (38)
17:55 Byli sobie wynalazcy (4)
18:30 Byli sobie wynalazcy (5)
19:00 Dziś 13, jutro 30
21:05 Miodowe lata (92)
22:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (166)
00:00 Poza kontrolą: Koszmar kolejki linowej
01:10 Poza kontrolą: Czarna seria Boeinga
02:30 Ewa gotuje (405)
03:00 SuperLudzie (38)
03:30 SuperLudzie (39)
04:00 Kołowrotek (83)
04:30 Kołowrotek (84)
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (108)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (109)
00:20 Co słychać?
00:40 Wiza na miłość
01:40 Miasto kobiet
02:40 W roli głównej
03:05 Sablewskiej sposób na modę
03:40 Sablewskiej sposób na modę
04:15 Sablewskiej sposób na modę
04:55 Sablewskiej sposób na...
05:35 Miasto kobiet
06:55 Miasto kobiet
07:50 No to lecę!
08:50 Pojedynek na podróże
09:50 Jak dobrze znacie swoje dzieci?
10:25 Ugotowani
11:25 Kuchenne rewolucje
12:30 EuroPOLKI studentki
13:30 Jestem z Polski
14:30 Jestem z Polski
15:30 Podsłuchane u fryzjera
16:15 Odlotowy ogród
16:50 Anka testuje internety
17:25 Jak dobrze znacie swoje dzieci?
17:55 Kobiecy punkt widzenia
18:40 Co słychać?
19:10 Polowanie na ogród
19:45 Kobieta na krańcu świata
20:15 Pojedynek na podróże
21:15 Konfrontacje Agaty
22:00 Rogalska Show
23:00 Martyna i kobiety świata
00:05 10/10
00:35 Wiza na miłość
01:35 Miasto kobiet
02:35 W roli głównej
03:00 Sablewskiej sposób na modę
03:35 Sablewskiej sposób na modę
04:10 Sablewskiej sposób na modę
05:20 SOS - Sablewska od stylu
00:20 Łowcy Klasyków
01:20 Wyburzacze
02:05 Megatransporty
02:50 Zakup kontrolowany
03:40 Automaniak
04:15 Będzie pan zadowolony
04:40 Absurdy drogowe
05:20 Klasyka Patryka Mikiciuka
05:45 DeFacto
06:10 Zakup kontrolowany
07:10 Usterka
07:40 Usterka
08:10 Pomoc drogowa 24h
08:55 Sport
09:00 Raport Końcowy
09:30 Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat
10:00 Automaniak 15
11:00 Wojny samochodowe
12:00 Wojny samochodowe
13:00 Zakup kontrolowany
14:00 Zawodowi handlarze
14:45 Duda kontra Szafrański
15:30 Mobilni mechanicy
16:15 Jeździć, obserwować
17:00 Gadżet
17:30 Ciężarowką przez Australię
18:30 Automaniak 15
19:30 Naprawy nie do naprawy
20:15 Raport Końcowy
20:45 Zakup kontrolowany
21:45 Wojny samochodowe
22:45 Wojny samochodowe
23:30 Pomoc drogowa 24h
00:15 Debeściaki
01:00 Graty Na Warsztat
01:30 Wyburzacze
02:15 Megatransporty
03:00 Zakup kontrolowany
03:50 Będzie pan zadowolony
04:15 Będzie pan zadowolony
04:40 Absurdy drogowe
05:05 Absurdy drogowe
05:35 Zakup kontrolowany
00:00 Oszukane (24)
01:00 Oszukane (25)
02:00 Seks - narzędzie opresji (8)
04:00 Gry małżeńskie (11)
05:00 Zdrady (169)
06:00 Moja wielka cygańska ucieczka
07:00 Dwie siostry w jednym ciele
08:00 W bliskim planie (216)
08:30 Demakijaż (170)
09:00 Śluby gwiazd (38)
09:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (24)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (97)
12:00 Bogate dzieciaki bez kasy (33)
13:00 Kolacja w ciemno (36)
14:00 Nasz nowy dom (268)
15:00 Demakijaż (181)
15:30 Śniadanie do łóżka
17:30 Śluby gwiazd (24)
18:00 Nasz nowy dom (250)
19:00 Nasz nowy dom (251)
20:00 Dagmara szuka męża (1)
21:00 Bogate dzieciaki bez kasy (34)
21:57 Kolacja w ciemno (54)
23:00 Zdrady (144)
00:00 Oszukane (26)
01:00 Oszukane (27)
03:00 Poprawki skalpelem
04:00 Gry małżeńskie (12)
05:00 Zdrady (170)
00:15 In Search of Umami
00:45 Snackmasters
01:35 Rachel Khoo's Chocolat
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności
02:30 David w Europie
03:00 Desery Dekera
03:30 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek
04:30 365 obiadów Mariety Mareckiej
05:00 Czy na pewno umiesz gotować?
05:30 Czy na pewno umiesz gotować?
06:00 Food in Our Time
06:50 Mary Makes it Easy
07:15 Telesprzedaż
08:00 Donal's Family Food in Minutes
08:30 Donal's Family Food in Minutes
09:00 ABC gotowania - kuchnia polska
09:30 Dzień dobry śniadanie
10:00 Nigel Slater's Middle East
11:00 Słodka jak Sugar
11:30 Bosacka daje radę
12:00 Jakubiak rozgryza Włochy
12:30 M jak mięso
13:00 Zgrillowani
13:30 Dzień dobry śniadanie
14:00 Bosacka daje radę
14:30 Gordon, Gino and Fred's Road Trip
15:25 Gordon, Gino and Fred's Road Trip
16:20 M jak mięso
16:50 Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę
17:20 Bosacka daje radę
17:50 At Our Neighbours Table 11
18:20 At Our Neighbours Table 11
18:55 M jak mięso
19:20 Domowa piekarnia Kucharskiego
19:50 Jamie Cooks The Mediterranean
20:50 Bosacka daje radę
21:25 Jakubiak rozgryza Maltę
21:55 Dzień dobry śniadanie
22:25 Domowa piekarnia Kucharskiego
23:00 A Bite of China 3
23:55 The Layover
00:50 The Layover
01:35 Mary Makes it Easy
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności
02:30 David w Europie
03:00 Desery Dekera
03:30 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek
04:30 365 obiadów Mariety Mareckiej
05:00 Czy na pewno umiesz gotować?
05:30 Czy na pewno umiesz gotować?
00:40 Filthy Gardens SOS
01:30 Patent na zieleń
02:00 Kupione i co dalej?
02:30 Kupione i co dalej?
03:00 Pogotowie remontowe Wieśka
03:30 Rośliny Karoliny
04:00 Meblokreacje
04:30 Daleko od miasta
05:00 Kupione i co dalej?
05:30 Tomasz Pągowski: projekt LOKALny
06:00 Telesprzedaż
06:35 Gardeners' World
07:45 Telesprzedaż
08:30 Dom w miesiąc
09:00 Daleko od miasta
09:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie
09:55 Patent na zieleń
10:25 Dowborowa od nowa
10:55 Sposób na małe M
11:20 Love Your Garden 9
12:20 Escape to the Perfect Town
13:15 Escape to the Perfect Town
14:10 My Dream Home 6
15:00 Million Dollar House Hunters 2
15:30 Million Dollar House Hunters 2
16:05 My Holiday Home in the Sun
17:00 Dowborowa od nowa
17:30 Daleko od miasta
18:00 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie
18:30 Sposób na małe M
19:05 Escape to the Country
20:00 Escape to the Country
21:00 A Cut Above
21:55 Grand Designs Australia 9
23:00 My Dream Home 5: Scott & Trevor
23:45 My Dream Home 5: Scott & Trevor
00:40 Love Your Garden 9
01:40 Patent na zieleń
02:05 Kupione i co dalej?
02:35 Kupione i co dalej?
03:05 Pogotowie remontowe Wieśka
03:30 Rośliny Karoliny
04:00 Meblokreacje
04:30 Daleko od miasta
05:00 Kupione i co dalej?
05:30 Tomasz Pągowski: projekt LOKALny
00:25 Naked Attraction
01:30 Naked Atrraction Denmark
02:20 Sex Tape: Italy
03:30 I love kabaret
04:25 I love kabaret
05:25 I love kabaret EXTRA
05:50 I love kabaret EXTRA
06:00 Bliżej! Magazyn reporterów
06:25 Bliżej! Magazyn reporterów
06:50 Bliżej! Magazyn reporterów
07:20 Bliżej! Magazyn reporterów
07:40 Patent na zieleń
08:10 To leci w sieci
08:40 To leci w sieci
09:05 World's Deadliest
10:15 World's Deadliest
11:20 Dom w cenie mieszkania
11:55 Dom w cenie mieszkania
12:35 Olsen-banden
14:20 Stawka większa niż życie
15:40 Stawka większa niż życie
16:55 Kabaretowe przeboje
18:00 Hity polskiego kabaretu
19:00 I love kabaret EXTRA
19:05 Hity polskiego kabaretu
20:00 Hity polskiego kabaretu
21:05 Hity polskiego kabaretu
22:00 Hity polskiego kabaretu
23:00 Naked Attraction
00:05 Naked Attraction
01:15 Sex Tape: Italy
02:25 I love kabaret
03:25 I love kabaret
04:25 I love kabaret
05:25 I love kabaret EXTRA
05:50 I love kabaret EXTRA
00:00 Ślad
01:00 Ślad
02:00 Redakcja
03:00 TV Okazje
03:15 TV Okazje
03:50 Wehikuł czasu
03:55 Wehikuł czasu
04:00 Sala operacyjna
04:30 Sala operacyjna
05:00 Pod lupą
05:35 Pod lupą
06:00 Wehikuł czasu
06:05 Wehikuł czasu
06:15 TV Okazje
06:30 TV Okazje
06:55 Wehikuł czasu
07:00 Wehikuł czasu
07:05 Interwencja - taka jest Polska
07:50 Disco Landia - nutki do pobudki
08:20 Disco Landia - nutki do pobudki
08:50 Il était une fois... les Amériques: Les indiens au 17eme siecle
09:25 Il était une fois... les Amériques: Les indiens des plaines du 18eme siecle
10:00 Il était une fois... les Amériques: La fin du reve français
10:40 Il était une fois... les Amériques: Les 13 colonies vers l'indépendance
11:05 Food Factory 2: Not Tonight Josephine
11:35 Food Factory 2: Chip Off The Old Block
12:05 Food Factory 2: Where You Bean?
12:35 Your Home, Made Perfect
14:00 Twoja twarz brzmi znajomo
16:00 Farma
17:00 Farma
18:00 Ninja Warrior Polska
20:00 Zdrady
21:00 Zdrady
22:00 Zdrady
23:00 Zdrady
00:00 Ślad
01:00 Ślad
02:00 Redakcja
03:00 TV Okazje
03:15 TV Okazje
03:50 Wehikuł czasu
03:55 Wehikuł czasu
04:00 Sala operacyjna
04:30 Sala operacyjna
05:00 Pod lupą
05:35 Pod lupą
00:10 Flip the Strip
01:10 Flip the Strip
02:10 Maja w ogrodzie 11 (27)
02:35 Nowa Maja w ogrodzie 3 (4/40)
03:00 Nowa Maja w ogrodzie 3 (5/40)
03:25 Maja w ogrodzie 12 (23)
03:50 Maja w ogrodzie 12 (24)
04:15 Nowa Maja w ogrodzie 4 (31/35)
04:40 Maja w ogrodzie 12 (18)
05:05 Maja w ogrodzie 10 (24)
00:15 Inn the Works 2
00:45 Inn the Works 2
01:15 Beachfront Bargain Hunt Renovation
02:15 Nowa Maja w ogrodzie 3 (6/40)
02:40 Nowa Maja w ogrodzie 3 (7/40)
03:05 Maja w ogrodzie 12 (25)
03:30 Nowa Maja w ogrodzie 2 (30/37)
03:55 Maja w ogrodzie 12 (10)
04:20 Nowa Maja w ogrodzie 4 (32/35)
04:45 Maja w ogrodzie 13 (15)
04:55 Maja w ogrodzie 10 (25)
05:30 Nowa Maja w ogrodzie 2 (32/37)
00:40 Kitchen Crash
01:40 Diner, Drive-Ins and Dives
02:10 Diner, Drive-Ins and Dives
02:35 Chopped
03:25 Girl Meets Farm
03:50 Big Bad Budget Battle
04:40 Dieta czy cud?
05:20 Man v Food
06:00 Patenciary
06:35 Patenciary
07:10 Girl Meets Farm
07:45 Girl Meets Farm
08:20 Wiem, co jem i wiem, co kupuję
09:05 Wiem, co jem i wiem, co kupuję
09:50 Symon's Dinners Cooking Out
10:25 Symon's Dinners Cooking Out
11:00 Co nas truje
11:45 Z gruntu zdrowo
12:20 Z gruntu zdrowo
12:55 Z gruntu zdrowo
13:30 Z gruntu zdrowo
14:00 Z gruntu zdrowo
14:35 Magnolia Table With Joanna Gaines
15:10 Magnolia Table With Joanna Gaines
15:45 10 zadań specjalnych Michela Morana
16:20 Girl Meets Farm
16:55 Girl Meets Farm
17:30 Co nas truje
18:15 Wiem, co jem i wiem, co kupuję
19:00 Wiem, co jem i wiem, co kupuję
19:45 Fatto In Casa Per Voi
20:20 Zoe Bakes
20:55 Zoe Bakes
21:30 Symon's Dinners Cooking Out
22:05 Symon's Dinners Cooking Out
22:40 Spring Baking Championship
23:40 Big Bad Budget Battle
00:40 Alex vs. America
01:40 Bake It 'Til You Make It
02:35 Supermarket Stakeout
03:25 Pioneer Woman
03:50 Big Bad Budget Battle
04:40 Dieta czy cud?
05:20 Man v Food
00:05 Izmena
02:40 Taking Sides
04:45 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
05:00 Na osi (486)
05:40 Uśmiechnij się (4)
05:45 Świat z powietrza (3)
06:00 Bajki dla najmłodszych (6)
06:20 Bajki dla najmłodszych (7)
06:40 Bajki dla najmłodszych (8)
06:55 Ants
07:00 Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
07:55 Uśmiechnij się 3 (5)
08:00 Muzyka
08:15 Telezakupy
09:15 Telezakupy
09:45 Muzyka
10:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
11:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
11:55 Cinghaj Park Narodowy (1)
13:00 Uśmiechnij się (19)
13:10 Kokowääh
15:35 Kokowääh 2
18:05 Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
19:00 Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
20:00 Izmena
22:30 Operator
00:15 Na osi (486)
00:50 Trucker Club (10)
01:25 In Full Bloom
03:05 Izmena
05:40 Uśmiechnij się 3 (1)
05:45 Świat z powietrza (1)
00:00 Panorama
00:35 M jak miłość - odc. 1785*
01:30 Program informacyjny
02:00 Pogoda
02:04 Sport
02:10 O mnie się nie martw s.II odc. 6/13
03:00 O mnie się nie martw s.II odc. 7/13
03:55 IRA na dobry wieczór
04:50 Czterdziestolatek - odc. 13/21 - Kozioł ofiarny, czyli rotacja
05:50 Tylko jeden skecz - "W chińskiej rastauracji" - Kabaret Ani Mru Mru /3/
06:00 Zrujnowani odbudowani
06:35 Będziemy mieszkać razem - odc. 1
07:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Nowy sezon grillowy.
08:00 Spona
09:35 Misja Brazylia - Ocean biedy
09:55 Słowo na niedzielę - Niewierzący uczniowie i Szaweł
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z Placu św. Wojciecha w Gnieźnie
12:05 Doktór Murek
13:45 Tacy byliśmy - Violetta Villas
14:15 Będziemy mieszkać razem - odc. 2
15:10 Kiedyś to było...
15:45 Muzyczne NAJ - Andrzej Zaucha /bis1/
16:00 Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical
16:30 Polacy to wiedzą! - odc. 96
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość - odc. 1786*
18:10 Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
19:00 no... wiadomo - /7/
19:30 Program informacyjny
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Komisarz Alex - odc. 238 (seria XIX, odc. 9) - "Plantacja"
21:15 Obce ciało
23:10 Tylko jeden skecz - "Brzuchomówca" - Kabaret Ani Mru Mru /7/
23:25 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (609)
00:00 Panorama
00:35 M jak miłość - odc. 1786*
01:30 Program informacyjny
02:00 Pogoda
02:04 Sport
02:10 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 6
03:05 Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 7*
03:50 no... wiadomo - /7/
04:20 Kiedyś to było...
04:55 Muzyczne NAJ - Andrzej Zaucha /bis1/
05:10 Kulturalni PL - (683)
01:45 Chlorine
03:55 Uśmiechnij się
04:00 Miłe rozmowy
04:50 Miłe rozmowy
05:40 Nieźle kliknięci bez filtra
06:00 Ninos ricos, pobres padres
06:55 Ninos ricos, pobres padres
07:50 El Derecho de nacer
08:20 El Derecho de nacer
08:50 El Derecho de nacer
09:15 El Derecho de nacer
09:45 Ithaca
11:25 Superfantozzi
13:20 The Gold Rush
14:40 Uśmiechnij się
14:50 Uśmiechnij się
15:00 Telesprzedaż - Klejnot Tv
17:00 Cuando vivas conmigo
18:00 Telesprzedaż - Klejnot Tv
21:00 Beyond Justice
22:50 Świat zwariował
23:15 Miłe rozmowy
23:25 Bikini Model Academy
01:05 American Beach House
02:55 Love Triangle
03:25 Love Triangle
04:00 Miłe rozmowy
04:50 Miłe rozmowy
05:40 Nieźle kliknięci bez filtra
00:50 Pasmo ciekawostek
01:20 Program kulinarny
01:50 Pasmo ciekawostek
05:00 Telesprzedaż
06:00 Telesprzedaż
07:00 Pasmo ciekawostek
08:05 Koncert życzeń
09:55 Muzyczne dzień dobry
10:55 Szlagroteka
11:35 Spotkanie z Balladą
12:40 Rosamunde Pilcher: Die versprochene Braut
14:30 Śląska karuzela
16:00 Koncert życzeń
17:50 Szlagierowa lista
19:45 Koncert w TVS
21:45 Das Traumschiff - Palau
23:35 Koncert życzeń
01:25 Śląska karuzela
02:50 Pasmo ciekawostek
05:45 Telesprzedaż
00:50 Kabaretowy szał
01:50 77 TV
02:55 77 TV
03:55 77 TV
04:55 77 TV
06:00 Z lokalnego archiwum
06:20 Z lokalnego archiwum
06:40 Z lokalnego archiwum
07:00 Z lokalnego archiwum
07:20 TVCentrum uwagi
07:40 TVCentrum uwagi
08:00 TVCentrum uwagi
08:15 TVCentrum uwagi
08:35 U nas w...
09:00 U nas w...
09:25 U nas w...
09:40 U nas w...
10:00 Xena: Wojownicza Księżniczka
10:55 Xena: Wojownicza Księżniczka
11:55 Xena: Wojownicza Księżniczka
12:55 Xena: Wojownicza Księżniczka
13:55 Kabaretowy szał
14:55 Kabaretowy szał
16:00 Detektyw w sutannie
17:00 Detektyw w sutannie
18:05 Gliniarz i prokurator
19:00 Gliniarz i prokurator
20:00 Policyjna opowieść
22:00 Kabaretowy szał
23:00 Kabaretowy szał
00:00 Kabaretowy szał
00:55 Kabaretowy szał
02:00 77 TV
03:00 77 TV
04:00 77 TV
05:00 77 TV
00:00 Polityka Na Deser
01:30 W Centrum Wydarzeń
03:00 Gorące pytania nocą
06:00 Polityka Na Deser
07:30 Polityka Na Deser
09:00 W Centrum Wydarzeń
10:00 Salon dziennikarski
11:00 Polityka Na Deser
12:30 W Centrum Wydarzeń
13:00 W Centrum Wydarzeń
14:00 Msza święta z Jasnej Góry
15:00 W Centrum Wydarzeń
19:00 Bez spiny
20:00 Polityka Na Deser
21:30 W Centrum Wydarzeń
23:00 Polityka Na Deser
02:00 Gorące pytania nocą
05:00 W Centrum Wydarzeń
00:00 Magazyn filmowy Piotra Goćka
00:25 Świat jest teatrem. Sylwia Krasnodębska
00:45 Poland Daily
00:50 Poland Daily - Weather
01:00 Dzisiaj
01:15 Gość Dzisiaj
01:40 Hity w sieci
02:00 Przegląd prasy niemieckiej
02:20 Kulisy manipulacji
02:50 Piachem w tryby
03:30 Dzisiaj
03:55 Polityczne Podsumowanie Tygodnia
04:55 Republika wieczór
06:00 Magazyn Filmowy
06:25 Smaki Polskie
06:50 Oko na niedzielę
07:00 Transmisja Mszy Świętej
08:05 Republika wstajemy!
09:00 Republika rano
09:05 Wysokie napięcie
10:00 Republika rano
10:05 Studio prasowe
11:00 Salonik polityczny
12:00 Polityczna kawa
13:00 Republika dzień
13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
13:40 Za siódmą górą
14:00 Republika dzień
14:10 Na pomoc!
14:30 Republika dzień
14:50 Oko na niedzielę
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Republika dzień
15:30 Republika dzień
16:00 Republika dzień
16:10 Republika dzień
16:55 Express Republiki
17:10 Express Republiki
17:30 Republika dzień
18:00 Republika dzień
18:10 Republika wieczór
18:40 Smaki Polskie
19:00 Dzisiaj
19:20 Sport w Republice
19:25 Prognoza pogody
19:30 Gość Dzisiaj
20:00 Republika wieczór
20:50 Wywiad z chuliganem
21:45 Piachem w tryby
22:30 Republika wieczór
23:30 Express Republiki
23:45 Express Republiki
00:00 Poland Daily
00:13 Poland Daily - Weather
00:15 Dzisiaj
00:40 Gość Dzisiaj
01:05 Salonik polityczny
01:50 Wysokie napięcie
02:45 Za siódmą górą
03:00 Dzisiaj
03:25 Polityczna kawa
04:15 Piachem w tryby
05:00 Telezakupy
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Nowa Ewangelizacja
00:55 Poczet Wielkich Polaków
01:05 Święty na każdy dzień
01:15 Msza Święta z okazji 10-Lecia kanonizacji św. Jana Pawła II
02:45 Manna z Nieba
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc Ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Polski punkt widzenia
04:40 Odpowiedzialni za Kościół
05:05 Savionalia
06:00 Jestem mamą
06:15 Mocni w wierze
06:45 Regał
07:15 Misja Szczecin - Madagaskar
07:45 Ocalić od zapomnienia
07:55 Poczet Wielkich Polaków
08:00 Słowo życia
08:05 Polski punkt widzenia
08:25 Święty na każdy dzień
08:30 Z Parlamentu Europejskiego
09:00 Prymas Stefan Wyszyński
09:10 Spotkanie z Magdaleną Buczek
09:15 Manna z Nieba
09:30 Msza święta z Jasnej Góry
10:35 Przegląd katolickiego tygodnika Niedziela
10:40 Cudowne przejście przez Morze Czerwone
11:40 Skrzydła miłości
12:00 Regina Coeli z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:15 Papież Polak do Rodaków
12:35 Ulmowie. Błogosławiona Rodzina
13:45 Muzyczne chwile
14:00 Franz Stock, apostoł pojednania
14:55 Święty na każdy dzień
15:00 Wieś - to też Polska
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
16:45 Tyle krzywdy
16:55 Pupil pupila. Komedia w jednym akcie
17:30 Sól ziemi
17:55 Poczet Wielkich Polaków
18:00 Regina Coeli
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 My Catholic Family
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Retrospekcja
21:45 Stan bezpieczeństwa państwa
21:55 Święty na każdy dzień
22:00 Polskie dziedzictwo
22:30 Muzyczne chwile
22:45 Jak wygrać małżeństwo
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
23:20 Nuty nadziei
23:30 Tam, gdzie Bóg płacze
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Sól ziemi
00:55 Poczet Wielkich Polaków
01:00 Msza święta z Jasnej Góry
02:00 Regina Coeli z Ojcem Świętym Franciszkiem
02:15 Rozmowy niedokończone
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc Ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Tam, gdzie Bóg płacze
05:10 Sanktuaria polskie
05:30 Odpowiedzialni za Kościół
00:20 Marquis de Sade: Justine
00:25 Marquis de Sade: Justine
03:15 Dom na skraju parku
04:45 Ludzie w niedzielę
06:00 Burza
06:50 Burza
07:45 Najpiękniejsza Brzydula
08:40 Filmonewsy
09:05 Top 13 Ranking gwiazd
09:30 Sekrety autorów
09:40 Warsztat filmowy
10:05 Moda na sukces
10:40 Moda na sukces
11:10 Moda na sukces
11:40 Triumf miłości
12:35 Triumf miłości
13:30 Triumf miłości
14:25 Everest
15:00 Everest
15:25 Najpiękniejsza Brzydula
16:20 Najpiękniejsza Brzydula
17:15 Cyd
20:55 Doktor Żywago
00:45 Szaleńcy
03:10 Siekierka na miesiąc miodowy
04:35 Wesołych Świąt!
01:50 Lato na Langeoog
03:45 Gęsia księżniczka
04:55 Inga Lindström: Przystanek Söderholm
06:50 Dwoje wśród milionów
08:45 Rosamunde Pilcher: Pisarz widmo
10:30 Szkoła jazdy
12:25 Katie Fforde: Żyjesz tylko raz
14:20 Zabójstwo nad Morzem Wattowym
16:15 Szalony dzień
18:05 Miłość, dzieci i wielkie serce
20:00 Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii
21:55 Faceci kumają, kobiety myślą
23:50 Inga Lindström: Skok w szczęście
01:40 Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii
03:35 Merz kontra Merz (odc. 11)
04:00 Merz kontra Merz (odc. 12)
04:35 Beate Uhse - prawo do miłości
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:20 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:30 Rok w ogrodzie
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Prognoza pogody
10:02 Tym żyje wieś
10:13 Astronarium-odc.134 Aktywne jądra galaktyk
10:36 Przystanek Kultura
10:53 Piosenka u Ciebie-odc.200
11:16 Dwory i dworki Lubelszczyzny-Dwór Rakowskich w Bełczącu
11:31 Wojownicy czasu-Z biegiem Wiernej Rzeki czyli Małogoszcz 1863
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Wspólny dom-odc.9
14:56 Warto tam być
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Obiektyw
16:40 Prognoza pogody
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Tydzień białoruski
17:21 Przegląd ukraiński
17:34 Odkryj regiony-odc.178
17:49 Co na obiad-odc.218 żeberka w sosie barbecue
17:55 Panorama litewska
18:03 Tomek na granicach II Rzeczypospolitej-odc.22 Kaczyka Rumunia
18:25 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:50 Sport niedziela
18:58 Prognoza pogody
19:00 Żyjący Kościół
19:28 Warto tam być
19:30 U źródeł wiary
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Obiektyw Wieczorny
21:50 Prognoza pogody
21:52 Sport
21:56 Warto tam być
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:35 Całkiem niezła historia
00:55 Moda na język polski
01:20 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:30 Rok w ogrodzie
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 TURYSTYCZNA JAZDA
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek
07:55 Natura bez granic
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Zakochaj się w Polsce
10:00 Transmisja mszy świętej
11:00 Punkt wyjścia
11:45 Żyję słowem
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 W kadrze i na scenie
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Zbliżenia g.
14:45 Mamy dzieci - 7/24
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Zbliżenia g.
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Obiektyw Regionu - 6/24
17:25 Eko - opcja - odc. 16/24
17:40 Pokochaj Grudziądz - 8/24 (111)
18:00 Bliżej Nieba
18:30 Zbliżenia - wyd. główne
18:46 Pogoda
18:50 30. Bydgoski Festiwal Operowy - studio 5/24
19:00 Z miłości do zwierząt
19:25 Zamknięty świat
19:45 Oko w oko - 4/24
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Big Music Quiz
21:30 Zbliżenia - wieczorne
21:45 Sport
21:50 Pogoda wieczorna
22:00 Przepis dnia
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce
01:20 Z miłości do zwierząt
01:50 Polskie dziedzictwo
02:20 Natura bez granic
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:35 Całkiem niezła historia
00:55 Moda na język polski
01:20 Astronarium
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Film dokumentalny
04:30 Rok w ogrodzie
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Pogoda
10:05 Słowo o Ewangelii
10:10 Tede jo
10:20 Koncerty Telewizji Rzeszów - Pieśni miłości i wiary - sakralne pieśni chrześcijańskie i żydowskie w Radrużu
11:12 Pogoda
11:15 Wojenne dziewczyny s.III - odc. 38 (seria III odc. 12)
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Świat nie jest taki zły
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Wiatrak
16:45 Dziennik Regionów
17:02 Pan na Żuławach - odc. 5/11 - Dzień jak co dzień
18:00 Droga
18:20 Języczek u wagi - 30/21 (82) - Paronimy
18:30 Panorama
18:55 Panorama Sport
18:58 Pogoda
19:00 Czytanie przed spaniem - Dawniej
19:10 Cały ten sport
19:40 Reportaż TVP Gdańsk
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Panorama
21:40 Panorama Sport
21:43 Pogoda
21:45 Pasterz - Zwyczajny kapłan.
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
04:50 Pogoda 4
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Przewodnik kulturalny
10:15 Przegląd tygodnia
10:39 SPORT WEEKEND 27.04.2024
10:50 Spotkania w świecie ciszy
11:14 Magazyn reporterski
11:28 Dzieci Wołynia - odc. 6 - Jerzy Moroz
11:42 Przerwa na rozmowę
11:57 Muzealne opowieści - odc. 58
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:25 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1964
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Informacje lubuskie - flesz 28.04.2024
14:35 Pogoda 28.04.2024
14:37 Eko patent - odc. 28
14:44 Kalejdoskop 23.04.2024
14:55 Muzealne opowieści - odc. 60
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Informacje Lubuskie 28.04.2024 (16:30)
16:40 Pogoda 28.04.2024
16:41 Muzealne opowieści - odc. 61
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Ogrody zoologiczne zimą
17:25 Leśny kalejdoskop
17:39 Przewodnik kulturalny
17:54 Niezwykłe miejsca - Fort Radiowo i czuwajka
18:00 Spotkania w świecie ciszy
18:24 Siewcy słowa - program religijny - 27.04.2024
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 28.04.2024
18:51 Pogoda 28.04.2024
18:53 Ichtis
19:08 Przerwa na rozmowę
19:22 Eko patent - odc. 28
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 28.04.2024
21:45 SPORT WEEKEND 28.04.2024
21:57 Pogoda 28.04.2024
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
04:50 Pogoda 4
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Senior na fali
10:24 Czy o tym wiecie - Osikowa Dolina
10:30 Rączka gotuje
10:56 Dej pozór - Faron, soroń
11:02 Drogi powsinogi - Sarenka
11:14 Łowcy pasjonatów
11:29 Kwadrans w ogrodzie
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Aktualności Flesz
14:37 POGODA
14:39 Sport Flash
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Aktualności Flesz
16:36 POGODA
16:38 Sport Flash
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Ratownicy
17:23 Między tajemnicami. Różaniec - Świątynnym szlakiem - Nikiszowiec
17:27 Śląsk znany i nieznany - Park Pokoju w Cieszynie część I
17:30 Trzciny, ryby i grzyby
17:50 Z historią w tle - felietony - Muzeum Pożarnictwa
18:00 CREDO. Magazyn ekumeniczny
18:20 Czy o tym wiecie - Kościoł w Boronowie
18:30 Aktualności
18:53 Wieczorne wiadomości sportowe
19:05 Magazyn Meteo
19:10 Dej pozór
19:40 Opera blisko Ciebie
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Aktualności Wieczorne
21:36 POGODA
21:37 Wiadomości sport
21:44 Całkiem niezła historia - Pan od zarazy i gwiazd
21:56 CREDO. Magazyn ekumeniczny
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Panorama
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Transmisja mszy świętej
11:00 Siewcy słowa - program religijny
11:05 Pogoda w regionie
11:06 Niezwykłe historie z pocztówek - Artur Grottger
11:19 Ocalony świat - Dlaczego głuszec żyje w głuszy?
11:47 Muzeum Polskiej Piosenki - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha
11:55 Pocztówki z Kielc - Kioski Kiebabczego
11:58 Pogoda w regionie
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Informacje - Flesz
14:37 Pogoda w regionie
14:39 Gwiazdy od Szafy - Elżbieta Dzikowska
14:50 Pocztówki z Kielc - Rzeczy z Historią - Żelazko
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Informacje - Flesz
16:37 Pogoda w regionie
16:38 Bezbłędnie - mem
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Pogoda w regionie
17:01 Studio Kultura - Niedziela z... Joanną Żółkowską
17:42 Twarzą w twarz
18:07 Pogoda w regionie
18:08 Odkryj regiony
18:25 Pocztówki z Kielc - Sport w Kielcach
18:30 Informacje
18:50 Pogoda w regionie
18:51 Na Tropach Historii
19:03 Sport
19:23 Agape Blisko Ciebie
19:46 Abecadło astronomii - Zjawiska
19:55 Bezbłędnie - kluska - klusek
19:58 Pogoda w regionie
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:28 Pocztówki z Kielc - Aleja Gwiazd
21:30 Informacje
21:49 Pogoda w regionie
21:50 Szlakiem drewnianych kaplic - Zborówek odc. 7 (25.12.2014)
21:55 Bezbłędnie - Voucher
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Panorama
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
04:50 Pogoda 4
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska
06:35 Polskie dziedzictwo
07:10 TURYSTYCZNA JAZDA
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek
07:55 Natura bez granic
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Zakochaj się w Polsce
10:00 Pogoda poranek
10:03 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego
10:05 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Nowoczesna architektura
10:31 Magazyn Medyczny - Nowoczesna diagnostyka chorób rzadkich
10:45 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów
11:01 Wolę dokument
11:09 Filmoteka Małopolska - Sen Hasiora
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 W kadrze i na scenie
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Koło się kręci - Czas zakrzepły w krzemieniu
14:45 Kronika dnia
14:57 Pogoda
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Kronika dnia
16:42 Pogoda
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Pogoda
17:02 Działo się w Krakowie
17:06 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko. - Chrzan
17:31 Młodzież kontra, czyli pod ostrzałem
18:21 Pogoda
18:23 Felieton
18:30 Kronika
18:51 Bliżej polityki
19:04 Pogoda
19:10 Krzemionki 30. Przystanek reportaż - Novinki
19:24 Krzemionki 30. Przystanek reportaż - Novinki
19:37 Wszystko po krakowsku - Od La Scali do Piwnicy pod Baranami czyli pieśni Jana Kiepury śpiewa Jacek Wójcicki
19:54 Działo się w Krakowie
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Big Music Quiz
21:30 Kronika
21:50 Pogoda
21:52 Kronika sportowa
22:00 Przepis dnia
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce
01:20 Z miłości do zwierząt
01:50 Polskie dziedzictwo
02:20 Natura bez granic
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
04:50 Pogoda 4
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Transmisja mszy świętej
11:00 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny - Madonna Gregoriańska - Matka Boska Kodeńska
11:15 Wizjonerzy medycyny - postępy i wyzwania w chirurgii oka
11:30 Historie i legendy zamków na Lubelszczyźnie - Zamek w Bochotnicy
11:45 Reportaż. Z lubelskiego - Odkrywanie Sztukmistrza w Lublinie
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Z miłości do zwierząt
14:50 Języczek u wagi - 19/23 (159) - Nazwiska
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Reportaż. Z lubelskiego - VOX - 45 lat na scenie
16:45 Dziennik Regionów
17:02 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - "Krosno - kuźnia lotniczych kadr" odc. 306
17:30 Panorama Lubelska
17:42 Prognoza pogody
17:45 Tajemniczy świat zwierząt
17:55 Piosenka u Ciebie
18:20 Lubelskie Fundusze Europejskie
18:29 Panorama Lubelska
18:50 Prognoza pogody
19:10 Studium zbrodni - zagłada sztetla w Łomazach
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Panorama Lubelska
21:42 Prognoza pogody
21:45 Magazyn Sportowy
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Panorama
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:01 AGROEXPRESS
10:15 Budzi się ludzi w Łódzkiem
11:01 Budzi się ludzi w Łódzkiem - Pogoda
11:05 Budzi się ludzi w Łódzkiem
11:52 Skarby Łodzi
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Portret z pamięci - Mirosław Kuliś
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:31 Prosto z lasu - program przyrodniczy
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
17:50 Pracownia reportażu
18:04 Dialogi
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:47 Kronika sportowa
18:52 Sport
18:58 Pogoda
19:04 LOFT - Magazyn kulturalny
19:25 Skarby Łodzi
19:30 XXX Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych - Dokąd...
19:55 Obalamy mity medyczne
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
21:47 Pogoda
21:51 Skarby Łodzi
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Panorama
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
04:50 Pogoda 4
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Msza Święta - tramsmisja z bł. K.Kózkówny w Snopkowie
11:00 Etno po lubelsku - Kocudzkie śpiewanie
11:15 Ewangelia na niedzielę - 17/24
11:30 Liczy się pasja - Amanda Niedziocha
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Everyday English - odc. 19/21 (599)
14:45 Szlakiem drewnianych kościołów - Bukowiec
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Nie taki INTERNET straszny - 14/24 (61)
16:45 Dziennik Regionów
17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny - Eklektyczny dwór w Panieńszczyźnie (Jastków)
17:30 Gra Warszawa - odc. 93
17:55 Bezbłędnie - 187 Aniela
18:00 Jedz na zdrowie - odc. 22
18:15 Autofan.tv - 4/24
18:30 Informacje - Wyd. główne
18:44 Pogoda
18:45 Informacje Sport
19:00 Informacje kulturalne
19:15 Rolniczy raport - 9/24
19:30 Design i Ty - odc. 28 Wycinanka
19:45 Nasze Zdrowie - 4/24
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Informacje - wieczorne
21:44 Pogoda
21:45 Informacje kulturalne
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Panorama
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Transmisja mszy świętej
11:00 Oblicza wiary - odc. 369
11:20 Agro Kurier - odc. 559
11:30 Minutka ze Słowem - Na niedzielę
11:35 Pełnia Wiary
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Kurier Opolski
14:45 OZE i efektywność energetyczna - odc. 1
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Kurier Opolski
16:42 Minutka ze Słowem - Na niedzielę
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Od pomówienia do spalenia
17:50 Historia wysokich lotów - Kędzierzyn, Koźle, Kłodnica, Sławięcice
17:55 Czyste powietrze - przeciwdziałania emisjom - odc. 1
18:05 Agape Blisko Ciebie
18:30 Kurier Opolski - wydanie główne
18:45 Pogoda
18:50 Sport Opolski Extra
19:15 7 dni Opolskie
19:30 Legendy regionalne - Tajemnice Karolinki cz. 1
19:40 Oblicza wiary - odc. 369
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
21:52 Pogoda
21:57 Minutka ze Słowem - Na niedzielę
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Panorama
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Panorama
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z Placu św. Wojciecha w Gnieźnie
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Teleskop
14:37 Pogoda
14:38 Teleskop kulturalny
14:44 Z życia Kościoła
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Teleskop
16:39 Pogoda
16:40 Wielkopolska każdego dnia
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Wiek to tylko liczba
17:24 Wielkopolska każdego dnia
17:28 Pogoda
17:30 Teleskop kulturalny
17:37 Ułani Andersa
18:28 Pogoda
18:30 Teleskop
18:46 Pogoda
18:50 Pociąg do Wielkopolski - Pociąg do Wielkopolski (2/2024)
19:07 Medycyna i Ty
19:25 Wielkopolska każdego dnia
19:29 Sportowy Weekend
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Teleskop Wieczorny
21:46 Pogoda
21:48 Teleskop kulturalny
21:55 Wielkopolska każdego dnia
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Panorama
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
04:50 Pogoda 4
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Transmisja mszy świętej
11:00 Podkarpacka Scena Przebojów - Odc. 300 - Weronika Pałys
11:14 Odkrywanie Podkarpacia - Przełomy Wisłoka. Skarby przyrody i krajobrazu cz. 1
11:30 Odkrywanie Podkarpacia - Przełomy Wisłoka. Skarby przyrody i krajobrazu cz. 2
11:42 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy
11:45 Liczy się pasja - Małgorzata Głodowska - Marszałek
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Koncerty Telewizji Rzeszów - Koncert Wielkanocny w Katedrze Rzeszowskiej
14:51 Z życia regionu - Kościół św. Jana Chrzciciela w Soninie
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:31 Aktualności
16:43 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Moda na język polski - Odc. 56 Agnieszka Osiecka
17:23 Odkryj regiony - Odc. 179
17:40 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro.
18:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
18:53 Serwis sportowy
18:57 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
19:00 Dokument w TVP Rzeszów - Ukraina Puls Wojny - Usłyszeć ptaki
19:15 Z życia regionu - Gudzachata
19:30 Sportowe wydarzenia - Relacje
19:55 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
21:52 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
21:53 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Panorama
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Barka - odc. 903
10:25 Prognoza pogody
10:30 Twórcze horyzonty
10:56 Przepis dnia s.IV - odc. (1)
11:00 Magiczne drzewo - odc. 8 A - Czerwone krzesło
11:30 Prywatne życie zwierząt - sezon 9 - odc. 2 - Długowieczni
11:51 Języczek u wagi - 29/23 (169) - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser - odc. 6 sezon II - Warmińska wołowina
14:54 Listy do PRL - u - Poziom w piwnicy odc. 7{PL}
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Kronika flesz
16:36 Wokół Nas - Edukatorki...
16:45 Dziennik Regionów
17:30 Polacy Światu - Edmund Sebastian Woś - Saporski
17:35 Arka - Arka 1158
18:00 Magazyn sportowy
18:29 Prognoza pogody
18:30 Dla niesłyszących - Kronika Główna
18:49 Prognoza pogody
18:51 Europa z bliska - Europa z bliska 490
19:03 Kaskada. Moje życie, moja historia.
19:52 Felietony WOT - Sztuka w kadrze odc. 181 Wojciech Fangor - Koncert
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:28 Prognoza pogody
21:30 Kronika Podsumowanie Dnia
21:48 Prognoza pogody
21:50 Wokół Nas - Edukatorki...
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:20 Całkiem niezła historia - Mietek z Chełmna
00:35 Całkiem niezła historia - Dźwięki Gdańska
00:55 Moda na język polski - Odc. 55 Średniowiecze. Historia języka polskiego
01:25 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca - Rodzina Mordarskich
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Kanał Augustowski
04:30 Info Wilno - 1217
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:00 Dobrego dnia
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:25 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1964
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Niezwykłe historie z pocztówek - Willa Pod Kotwicą
14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:30 Kurier Warszawy I Mazowsza
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Marian Zieliński
17:20 Słowobranie
17:45 Polacy to wiedzą!
18:15 Ludzie z Mazowsza - Najpiękniejszy zawód na świecie
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:49 Pogoda
18:51 Kurier Mazowiecki
19:06 Wiadomości sportowe - Sport
19:10 Strefa Mazowsze
19:29 Kościół z bliska
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:48 Dla niesłyszących - Sport
21:54 Pogoda
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
00:35 Całkiem niezła historia
00:55 Moda na język polski
01:20 Astronarium - 10/23 (161) - Sejsmologia planetarna
01:50 Wiek to tylko liczba
02:15 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
02:40 Niezwykłe miejsca
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 7 Statki powietrzne
04:30 Rok w ogrodzie
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier
06:00 Dzika Polska - Jedwabne pęta
06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
07:10 Turystyczna Jazda - odc. 171 Brześć Kujawski
07:35 Szlak przydrożnych kapliczek - odc. 1 Kapliczki w Stryszowie
07:55 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
08:30 Telenowyny 28/04/2024
09:05 Rok w ogrodzie
09:30 Igrzyska w Regionach
10:01 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 8/24
10:15 Teraz wieś
10:40 Agro - Fakty
10:55 Drogi wiary - Drogi wiary - magazyn ekumeniczny 272
11:21 Pełnia Wiary
11:44 Wschód
12:00 Perły Bałtyku - Półwysep Helski
12:25 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1964
12:30 Rola życia - Rola życia - Krzesimir Dębski
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje
14:30 Fakty
14:41 Pogoda - plansza
14:44 Szlachetne zdrowie - Szlachetne zdrowie 140
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Na sygnale - odc. 371 "Zabójcza głupota"
16:31 Fakty
16:43 Pogoda - plansza
16:45 Dziennik Regionów
17:01 1920. Wojna i miłość - odc. 2/13 - Początek
17:45 PROFESOR WROCŁAW - Bogusława Jeżowska - Trzebiatowska
18:07 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
18:30 Fakty - wydanie główne
18:48 Pogoda
18:51 Fakty Sport
18:57 Jazz nad Odrą - Jazz nad Odrą 2024/2
19:02 Magazyn Dolnośląski - Magazyn Dolnośląski 6/24
19:16 Twierdza Kłodzka
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Pogoda 4
20:35 Muzyka na dobry wieczór - Kayah na dobry wieczór
21:29 Fakty - wydanie wieczorne
21:42 Pogoda
21:45 Agro - Fakty
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (13)
22:10 Dziennik Regionów
22:30 Pogoda 4
22:45 Kryminalna Siódemka Extra
23:20 Igrzyska w Regionach
23:55 Piosenka dla Ciebie
00:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 295 Stare Miasto w Gdańsku
01:20 Tydzień
01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanki z Krzyżanowic
02:20 Natura bez granic - sezon 2 odc. 9
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Kreatorzy przyszłości - Odc. 8 Odzież
04:20 Obalamy mity medyczne odc. 24
04:30 Wiosna na RODOS
05:00 Dziennik Regionów
05:30 Kryminalna Siódemka Extra
01:45 Magiel towarzyski 12 (odc. 4)
02:15 Świat (odc. 146)
03:30 Rozmowy w toku (odc. 2055)
04:15 Fakty (odc. 9613)
04:40 Pogoda (odc. 9590)
04:45 Uwaga! (odc. 7451)
05:00 DeFacto 7 - flesz (odc. 4)
05:10 Duda kontra Szafrański (odc. 6)
05:45 Magiel towarzyski 12 (odc. 4)
06:15 Kuchenne rewolucje (odc. 15)
07:00 Kuchenne rewolucje (odc. 7)
07:45 Dzień Dobry TVN (odc. 5083)
11:30 Jeździć, obserwować (odc. 6)
12:05 Skarby z szafy 2 (odc. 6)
12:30 Zakup w ciemno 2 (odc. 16)
13:15 Na Wspólnej Omnibus 22 (odc. 969)
14:40 Mam talent! (odc. 9)
16:30 Doradca smaku (odc. 14)
16:35 Dobra robota 4 (odc. 4)
17:00 Duda kontra Szafrański (odc. 6)
17:35 Zawodowi handlarze (odc. 14)
18:10 Niezwykłe Stany Prokopa (odc. 6)
18:35 Jak dobrze znacie swoje dzieci? (odc. 7)
19:00 Fakty (odc. 9614)
19:25 Doradca smaku (odc. 24)
19:30 DeFacto 7 - flesz (odc. 11)
19:40 Pogoda (odc. 9591)
19:45 Uwaga! (odc. 7452)
20:00 Kuchenne rewolucje (odc. 8)
20:45 Zakup w ciemno 2 (odc. 17)
21:30 Doradca smaku (odc. 10)
21:35 Zakup kontrolowany (odc. 9)
22:20 Skarby z szafy 2 (odc. 6)
22:45 Jestem z Polski 13 (odc. 6)
23:30 Doradca smaku (odc. 22)
23:35 Podwójne życie (odc. 4)
01:20 Patenciary (odc. 8)
01:45 Magiel towarzyski 12 (odc. 5)
02:15 Świat (odc. 147)
03:30 Rozmowy w toku (odc. 2056)
04:15 Fakty (odc. 9614)
04:40 Pogoda (odc. 9591)
04:45 Uwaga! (odc. 7452)
05:00 DeFacto 7 - flesz (odc. 5)
05:10 Jeździć, obserwować (odc. 6)
05:45 Magiel towarzyski 12 (odc. 5)
01:20 W poszukiwaniu piękna (odc. 6)
01:45 W poszukiwaniu piękna (odc. 7)
02:05 Historie wielkiej wagi (odc. 4)
02:50 Patent na dom (odc. 4)
03:40 Totalne remonty Szelągowskiej 2 (odc. 2)
04:25 Detektywi. Na zlecenie 3 (odc. 21)
05:00 Detektywi. Na zlecenie 3 (odc. 22)
05:35 Usterka 10 (odc. 5)
06:00 Świat (odc. 120)
07:15 Rozmowy w toku (odc. 2286)
08:00 Rozmowy w toku (odc. 2287)
08:45 DeFacto 13 (odc. 21)
09:10 DeFacto 14 (odc. 14)
09:35 DeFacto 8 - flesz (odc. 9)
09:45 Rodzina Treflików 6 (odc. 1)
09:50 Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych (odc. 4)
10:00 Myszka w Paski i zabawa w liczenie (odc. 7)
10:05 Myszka w Paski i zabawa w liczenie (odc. 8)
10:10 Dzielny Lew Eryk 7 (odc. 5)
10:15 Agatka (odc. 26)
10:25 Agi Bagi 2 (odc. 1)
10:40 DeFacto 8 - flesz (odc. 13)
10:50 Pojedynek na podróże (odc. 1)
11:35 Weekendowa metamorfoza 4 (odc. 2)
12:20 Zgłoś remont 9 (odc. 7)
13:10 Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera (odc. 4)
13:55 Projekt akwarium (odc. 12)
14:40 Złomowisko PL 3 (odc. 4)
15:25 Złomowisko PL 3 (odc. 5)
16:10 Numerek z Dorotą (odc. 31)
16:15 Szkoła filmowa (odc. 19)
16:40 Fachowcy 2 (odc. 14)
17:05 Historie wielkiej wagi (odc. 4)
17:50 Kiedy dzieci mają dzieci 4 (odc. 5)
18:35 DeFacto 7 - flesz (odc. 14)
18:45 Życie na kredycie (odc. 16)
19:15 Seriaale kultowe (odc. 5)
19:20 Pojedynek na podróże (odc. 2)
20:05 Numerek z Dorotą (odc. 22)
20:10 Gwiazdy od kuchni (odc. 4)
20:35 DeFacto 8 - flesz (odc. 14)
20:45 EuroPOLKI studentki (odc. 6)
21:30 Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera (odc. 4)
22:15 Rozmowy w toku (odc. 2286)
23:00 Pojedynek na podróże (odc. 1)
23:45 Seriaale kultowe (odc. 14)
23:50 Złomowisko PL 3 (odc. 3)
01:20 Bajeczna przemiana (odc. 6)
02:05 Remonty gwiazd Hollywood (odc. 4)
02:50 Nieoczywiste miejsca (odc. 1)
03:15 Nieoczywiste miejsca (odc. 2)
03:40 Zgłoś remont 7 (odc. 2)
04:25 Detektywi. Na zlecenie 3 (odc. 23)
05:00 Detektywi. Na zlecenie 3 (odc. 24)
05:35 Diabelnie boskie 2 (odc. 5)
00:00 Global Ventures
00:30 Dlaczego Izrael ma znaczenie?
01:00 Kalendarz historii chrześcijaństwa
02:00 W pościgu za lwem
02:30 Podręcznik do studiowania Biblii
02:45 Kwadransik ze Słowem
04:00 Izrael i Bliski Wschód
04:30 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
06:00 Izrael i Bliski Wschód
06:30 Max Lucado. Dasz radę
07:00 Jak Jezus odmienił wszystko
07:30 Księga Ksiąg
08:00 W pościgu za lwem
08:30 Dzikie serca
09:00 Kalendarz historii chrześcijaństwa
10:00 Uwielbienie
10:30 In touch
11:00 Joel Osteen. Twoje najlepsze życie, teraz
11:30 ZOE. Chcesz tu być!
12:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
13:00 Punkt zwrotny
13:30 Podróż przez historię z Dave Stotts
14:00 Jak Jezus odmienił wszystko
14:30 Pokonać Drogę
15:00 Druga szansa
16:00 Tajemnice Mesjasza
16:30 In touch
17:00 Izrael i Bliski Wschód
17:30 H2O
18:00 Jak żyć
18:30 Kwadransik ze Słowem
19:00 Jak Jezus odmienił wszystko
19:30 Podróż przez historię z Dave Stotts
20:00 Niedziela 20
20:30 Punkt zwrotny
21:00 ZOE. Chcesz tu być!
21:30 Robert Morris. Szczęśliwe życie.
22:00 Joel Osteen. Twoje najlepsze życie, teraz
22:30 In touch
23:00 Dzikie serca
23:30 Piosenka
00:00 Skarby
00:30 Żyj bez trosk. Joseph Prince
01:00 Jak żyć
01:30 Kwadransik ze Słowem
02:00 Jak Jezus odmienił wszystko
02:30 Podróż przez historię z Dave Stotts
03:00 Niedziela 20
04:00 ZOE. Chcesz tu być!
04:30 Robert Morris. Szczęśliwe życie.
05:00 Joel Osteen. Twoje najlepsze życie, teraz
05:30 In touch
00:20 Trzeci oficer
01:10 Wot tak
02:05 Obiektyw
06:00 Obiektyw
06:20 My i świat
07:05 Szczerze mówiąc
07:45 Białoruski świat
08:10 Annie and Joey
08:25 Billy the Cowboy Hamster
08:35 Billy the Cowboy Hamster
08:50 W imię Sherlocka Holmesa
10:30 Chaj Tak TV
11:00 Lukavyje novosti
11:20 Wieczernij szpil
11:40 Babuszki z Czarnobyla
12:30 Plan B
13:30 Młody Piłsudski
14:15 Ukraina. Powrót swojej historii
16:10 Intermarium
17:00 Mova Nanova
17:25 Hardcorowa kreskówka
17:45 Wojownicy
18:00 Wot tak
19:00 Tydzień z..
20:35 Żona
22:15 Podejrzani
23:05 Wot tak
00:00 Tydzień z..
00:50 Beatos virtuvė
01:40 Nepaprasti žmonės
02:05 Stilius
03:00 Kęstutis Vaiginis ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Arbata
06:00 Nepaprasti žmonės
06:30 Šventadienio mintys
07:00 Močiute, išmokyk
07:30 Gyventi kaime gera
08:00 Čia mano sodas
08:30 Gamtininko užrašai
09:00 Gustavo enciklopedija
09:30 Lietuvos tūkstantmečio vaikai
10:30 Mano geriausias draugas
11:00 Muzikos talentų lyga 2023
11:55 Auksinis protas
13:00 Žalia lentyna
13:30 Istorijos detektyvai
14:30 Žinios. Orai
14:45 Dainų dainelė 2024
16:15 Duokim garo!
17:30 Žinios. Sportas. Orai
18:00 Langas į valdžią
18:30 Savaitė
19:30 Panorama
19:52 Sportas. Orai
20:00 Ingos Jankauskaitės koncertas "Man ir tau"
21:25 Stop juosta
22:15 Mes lietuviai
23:10 Mokslo ekspresas
23:25 Gamtininko užrašai
23:50 Mano geriausias draugas
00:15 Širdyje lietuvis
01:10 Istorijos detektyvai
02:05 Langas į valdžią
02:30 Duokim garo!
03:35 Savaitė
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
00:30 4. studija *
00:59 Daudz laimes, jubilār! Rakstniece Laima Kota *
01:36 Klase. Ko bērns piedzīvo, nomainot skolu? *
02:00 Panorāma *
02:36 Latvijas Sirdsdziesma *
03:35 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
04:16 Literatūre 6.sezona
04:45 Aculiecinieks *
05:00 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
05:40 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Mārtiņš Brauns
06:20 Gudrs, vēl gudrāks *
07:25 Daudz laimes, jubilār! Rakstniece Laima Kota *
08:02 Daudz laimes, jubilār! Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers *
08:40 4. studija *
09:09 4. studija *
09:38 4. studija *
10:08 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
10:50 1:1. Aktuālā intervija. Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aldis Laviņš *
11:40 Latvijas Sirdsdziesma *
12:40 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
13:20 Aizliegtais paņēmiens *
14:20 Daudz laimes, jubilār! Rakstniece Laima Kota *
14:57 Daudz laimes, jubilār! Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers *
15:35 Literatūre 6.sezona
16:05 Kultūrdeva
17:00 Dienas ziņas
17:17 Laika ziņas
17:20 Gudrs, vēl gudrāks *
18:30 4. studija *
19:00 Panorāma
19:14 De Facto
19:57 Laika ziņas
20:03 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
20:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
21:25 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Mārtiņš Brauns
22:05 Kultūrdeva
23:00 Panorāma *
23:14 4. studija *
23:43 4. studija *
00:12 Kultūršoks
00:26 Latvijas Sirdsdziesma *
01:25 De Facto *
02:00 Panorāma *
02:15 Gudrs, vēl gudrāks *
03:25 Kultūrdeva
04:18 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Mārtiņš Brauns
05:00 Province *
05:30 Personība. 100 g kultūras. Sigvards Kļava
01:25 Tagesschau
01:30 Die Flut - Tod am Deich
03:18 Tagesschau
03:20 Die Diplomatin - Mord in St. Petersburg
04:53 Tagesschau
04:55 Brisant
05:30 TickTack Zeitreise mit Lisa & Lena
05:55 Mein Hund Cezar
06:10 Tigerenten Club
07:10 Die Baumhauskönige
08:35 Tiere bis unters Dach
09:00 Tiere bis unters Dach
09:30 Die Sendung mit der Maus
10:00 Tagesschau
10:03 Die kleine Meerjungfrau
11:00 Die Gänsemagd
12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub
12:45 Europamagazin
13:15 Unbekanntes Madagaskar
14:00 Tagesschau
14:03 Utta Danella – Das Familiengeheimnis
15:30 Utta Danella – Das Familiengeheimnis
17:00 Brisant
17:44 Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
17:45 Tagesschau
18:00 Bericht aus Berlin
18:30 Weltspiegel
19:15 Sportschau
20:00 Tagesschau
20:15 Tatort: Diesmal ist es anders
21:45 Caren Miosga
22:45 Tagesthemen
23:05 ttt - titel thesen temperamente
23:35 Bericht vom Parteitag der FDP
23:50 The Age of Adaline
01:38 Tagesschau
01:40 Warum ich meinen Boss entführte
03:13 Tagesschau
03:15 Caren Miosga
04:15 Brisant
04:43 Tagesschau
04:45 Weltspiegel
05:30 ZDF-Morgenmagazin
00:25 heute Xpress
00:30 heute-show
01:00 Zurück in die Zukunft
02:45 Das Jerico Projekt
04:25 Die Rosenheim-Cops
05:10 zdf.formstark
05:20 einfach Mensch
05:35 Löwenzähnchen
05:45 Löwenzähnchen
05:55 Löwenzähnchen
06:00 Löwenzahn
06:25 Löwenzahn
06:50 Löwenzahn
07:15 Löwenzahn
07:40 Löwenzahn
08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn
09:00 heute Xpress
09:03 37°Leben
09:30 Evangelischer Gottesdienst
10:15 Das Traumschiff
11:45 heute Xpress
11:50 Bares für Rares - Lieblingsstücke
14:10 Duell der Gartenprofis
14:55 Mein Zuhause richtig schön
15:40 heute Xpress
15:45 planet e.: Genuss mit Beigeschmack - Reis
16:15 Die Rosenheim-Cops
17:00 heute
17:15 Wohne meinen Traum - Die Häuser-Challenge
18:00 Der schwere Weg zum Traumjob
18:30 Wie viel Mut brauchst du?
18:55 Aktion Mensch - Glückszahlen der Woche
19:00 heute
19:10 Berlin direkt
19:30 Rätselhafte Phänomene
20:15 Neuer Wind im Alten Land
21:45 heute journal
22:15 Detective Grace – So gut wie tot
23:45 Reporter in Hitlers Krieg. Von d. Diktatur in die Demokratie
00:30 heute Xpress
00:35 Bericht vom Parteitag der FDP in Berlin
00:50 Grace
02:20 Detective Grace - Stirb schön
03:45 Nachtschicht - Ladies First
05:15 zdf.formstark
05:30 ZDF-Morgenmagazin
00:05 Prominent getrennt - Die Villa der Verflossenen
01:30 Make Love, Fake Love
02:30 Take Me Out - Boys Boys Boys
03:30 Med politiet på arbejde
04:20 Med politiet på arbejde
05:00 Med politiet på arbejde
05:40 Med politiet på arbejde
05:45 Med politiet på arbejde
06:40 Med politiet på arbejde
07:45 Med politiet på arbejde
08:45 Med politiet på arbejde
09:35 Med politiet på arbejde
09:55 Drei gegen einen - Die Show der Champions
13:45 Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter
15:45 Die großen Hunde - Mit Martin Rütter
17:45 Exclusiv - Weekend
18:45 RTL Aktuell
19:03 Vejret
19:05 Die Welpen kommen - Mit Martin Rütter
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge
22:50 stern TV am Sonntag
00:20 The Hunt
02:05 CSI: Vegas
02:55 CSI: Vegas
03:50 CSI: Vegas
04:35 CSI: Vegas
05:20 CSI: Vegas
01:00 Partnerbytte med konsekvenser
03:00 Et frækt tilbud
05:15 X-Factor: Das Unfassbare
06:00 TV-Shop
07:00 TV-Shop
08:00 TV-Shop
09:00 X-Factor: Das Unfassbare
09:20 X-Factor: Das Unfassbare
10:20 X-Factor: Das Unfassbare
11:20 Auf schlimmer und ewig
11:50 Auf schlimmer und ewig
12:15 Wunderbare Jahre
12:45 Wunderbare Jahre
13:15 Hartz und herzlich - Tag für Tag Rostock
15:15 Hartz und herzlich - Tag für Tag Rostock
17:15 Mein neuer Alter
18:15 Grip - Das Motormagazin
20:15 Alt tilladt - en uge uden regler
22:15 The Prestige
00:55 Bait
02:30 Alt tilladt - en uge uden regler
04:10 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
05:10 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
01:25 The Hole
02:55 På forreste række
04:30 Auf Streife
04:55 Auf Streife – Berlin
05:40 Auf Streife – Berlin
06:40 Auf Streife – Berlin
07:40 Auf Streife – Berlin
08:40 Søndagssamtalen
09:00 Morgenmagasinet søndag
11:10 Penge taler man da om
13:15 DIE DREISTEN DREI – DIE COMEDY WG
13:45 The Twilight Saga: Eclipse
16:15 Harry Potter og Fønixordenen
18:55 Julia Leischik sucht: Bitte melde dich
19:55 Nyheder
20:15 James Bond: Quantum of Solace
22:30 James Bond: Casino Royale
01:20 War Dogs
03:15 The Hole
04:45 Auf Streife
05:30 Morgenmagasinet
00:10 I kamp mod de kendte
05:35 A.P. Bio
06:00 Superior Donuts
06:20 Eureka
07:15 Galileo - de bedste historier
08:20 Galileo - de bedste historier
09:25 Mission jorden med Robert Marc Lehmann
10:20 Joko og Klaas dyster mod ProSieben
12:55 Motorsport: Porsche Carrera Cup
13:00 Standardvogne: DTM
15:00 Crash Games – jeder Sturz zählt
15:40 Crash Games – jeder Sturz zählt
16:20 Taff weekend
17:45 Nyheder
17:55 Galileo - de bedste historier
19:05 Galileo - special: Spektakulære huse
20:15 Wonder Woman 1984
23:20 Wonder Woman
02:10 Wonder Woman 1984
05:15 Taff weekend
00:20 Dødens detektiver
01:20 Dødens detektiver
02:10 Dødens detektiver
03:00 Dødens detektiver
03:50 Dødens detektiver
04:40 Dødens detektiver
05:05 Dødens detektiver
05:55 CSI: NY
06:40 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
07:35 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
08:30 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
09:20 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
10:05 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
11:00 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
11:55 Criminal Intent - Verbrechen im Visier
12:50 50 år med Abba og hemmeligheden bag den svenske musiksucces
17:00 auto mobil - Das VOX Automagazin
18:10 Traumhaus oder Luftschloss? - Normal wohnen kann jeder
19:10 Ab ins Beet! Die Garten-Soap
20:15 Grill den Henssler
23:35 Prominent!
00:20 Dødens detektiver
01:20 Dødens detektiver
02:10 Dødens detektiver
03:00 Dødens detektiver
03:50 Dødens detektiver
04:40 Dødens detektiver
05:10 CSI: NY
05:55 CSI: NY
00:15 Hawaii Five-0
01:10 9-1-1 Notruf L.A.
02:00 9-1-1 Notruf L.A.
02:45 9-1-1 Notruf L.A.
03:30 9-1-1 Notruf L.A.
04:10 Hawaii Five-0
04:50 Criminal Minds
05:40 Blue Bloods - Crime Scene New York
06:20 MacGyver
07:15 MacGyver
08:10 MacGyver
09:05 MacGyver
10:00 MacGyver
10:55 Die größten Geheimnisse der 80er
13:00 Achtung Abzocke - Betrügern auf der Spur
15:00 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
16:00 Kabel Eins :newstime
16:10 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
17:10 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
18:10 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
19:10 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
20:15 Die größten Geheimnisse der 80er
22:20 Abenteuer Leben am Sonntag
00:25 Achtung Abzocke - Betrügern auf der Spur
02:15 Challenge
02:40 Abenteuer Leben am Sonntag
04:20 Abenteuer Leben täglich
05:05 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
05:40 Magnum
01:20 TV-shop
05:30 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
05:50 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
06:05 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
06:30 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
06:55 Neue Geschichten vom Pumuckl
07:20 Neue Geschichten vom Pumuckl
07:55 Neue Geschichten vom Pumuckl
08:25 Neue Geschichten vom Pumuckl
08:55 Neue Geschichten vom Pumuckl
09:25 Neue Geschichten vom Pumuckl
09:55 Neue Geschichten vom Pumuckl
10:30 Neue Geschichten vom Pumuckl
11:00 Neue Geschichten vom Pumuckl
11:30 Neue Geschichten vom Pumuckl
12:00 Neue Geschichten vom Pumuckl
12:30 Neue Geschichten vom Pumuckl
13:00 Neue Geschichten vom Pumuckl
13:30 Neue Geschichten vom Pumuckl
14:00 Neue Geschichten vom Pumuckl
14:30 Neue Geschichten vom Pumuckl
15:00 Neue Geschichten vom Pumuckl
15:30 Neue Geschichten vom Pumuckl
16:00 Neue Geschichten vom Pumuckl
16:35 Neue Geschichten vom Pumuckl
17:05 Neue Geschichten vom Pumuckl
17:40 Neue Geschichten vom Pumuckl
18:10 Neue Geschichten vom Pumuckl
18:45 Neue Geschichten vom Pumuckl
19:15 Neue Geschichten vom Pumuckl
19:40 Neue Geschichten vom Pumuckl
20:15 Rizzoli & Isles
21:10 Rizzoli & Isles
22:05 Rizzoli & Isles
23:00 Rizzoli & Isles
23:55 Rizzoli & Isles
00:45 TV-shop
05:30 Die Oktonauten auf dem Festland
05:40 Die Oktonauten
05:50 CoComelon
00:40 Livsstil
01:25 Undervejs i Alperne
01:40 Det aktuelle sportsstudie
03:00 Der Humboldtstrom
03:45 Der Humboldtstrom
04:30 Der Humboldtstrom
05:15 Frøer - regnskovens skatte
06:15 Azorerne - de grønne paradisøer
06:45 Nyt fra biograferne
07:00 Science Talk
07:30 Alpepanorama med vejrdata
09:00 Nyheder
09:05 Eva Menasse: Når man ikke tør sige sin mening
10:00 Litteraturklubben
11:20 Sophie Taeuber-Arp
12:10 Christine Lavant - Fortvivlelsen kommer altid til tiden
13:00 Nyheder
13:15 Dolomitterne - Alpernes mytiske juvel
14:00 Vores vilde Schweiz: Aletsch-gletsjeren
14:10 Det vilde Schweiz II: Naturparken Beverin
15:00 Det vilde Schweiz II: Calanca-dalen
15:55 Det vilde Schweiz II: Jungfrau-regionen
16:45 Den hundredårige der kravlede ud af vinduet og forsvandt
18:30 Schweiz rundt: Brobygning mellem to kulturer
19:00 Nyheder
19:08 Vejret
19:10 Den kvindelige ørnejæger fra Mongoliet
19:40 Verdens kulturskatte
20:00 Nyheder
20:15 Kabarettgipfel
21:20 Kabarettgipfel
22:20 Nattens skarpe tunger
23:20 The Ledge
00:55 Det vilde Schweiz II: Naturparken Beverin
01:45 Det vilde Schweiz II: Calanca-dalen
02:40 Det vilde Schweiz II: Jungfrau-regionen
03:30 Undervejs - Seychellerne
04:10 Undervejs - Vietnam
04:55 Undervejs - Laos
05:35 Undervejs - Bali
00:30 Kurzschluss - Das Magazin
01:25 Clint Eastwood
02:45 Forsvundne filmskatte
03:10 Forsvundne filmskatte
03:40 28 Minuten
05:05 Xenakis Revolution
06:05 Sonnenstürme - Die rätselhafte Gefahr
07:00 Texas
07:55 Das Rätsel der Riesen-Laufvögel
08:45 ARTE Junior Das Magazin
09:00 Was, wenn der Nordpol zum Südpol wird?
09:35 Häuser der Kunst
10:00 TWIST
10:35 Zu Tisch
11:05 Texas
11:55 Der Amerikanische Bison
13:50 Absolute Power
15:45 Sean Connery vs James Bond
16:45 Sehnsucht nach Rom. Auf den Spuren von Maarten van Heemskerck
17:35 Open-Air auf der Insel Delos
18:25 Kollision
18:40 Zu Tisch
19:10 ARTE Journal
19:30 Morris
20:15 Nahschuss
22:05 Chinatown bløder
00:15 Die Bruce Lee-Story - "Be water!"
01:55 Tugan Sokhiev dirigiert die Wiener Philharmoniker
03:45 Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
04:01 360° Reportage
05:25 28 Minuten
00:05 Universal Soldier - Die Rückkehr
01:25 The 6th Day
03:15 Universal Soldier - Die Rückkehr
04:35 Exit
05:15 Terra Xplore
05:35 Faszination Erde - mit Dirk Steffens
06:20 Deutschland bei Nacht
07:05 Deutschland bei Nacht
07:50 Der Rhein
08:35 Der Rhein
09:20 Mythos Nordsee
10:00 Mythos Nordsee
10:45 Ungelöste Fälle der Archäologie
11:30 Ungelöste Fälle der Archäologie
12:15 Ungelöste Fälle der Archäologie
13:00 Ungelöste Fälle der Archäologie
13:45 Eine kurze Geschichte über ...
14:30 Eine kurze Geschichte über ...
15:15 Eine kurze Geschichte über ...
16:00 Tutanchamun
16:45 Die glorreichen 10
17:30 Die glorreichen 10
18:15 Sketch History
18:40 Pumpen
19:00 Pumpen
19:20 Death in Paradise
20:15 Infiniti
21:10 heute-show
21:45 ZDF Magazin Royale
22:15 Edins Neo Night
22:45 heute-show
23:20 Edins Neo Night
23:55 Neo Tropic Tonight
00:25 Neo Ragazzi
01:10 Die Spezialistin
02:40 The Gymnasts
03:30 The Gymnasts
04:20 Doppelhaushälfte
04:45 Doppelhaushälfte
05:20 Doppelhaushälfte
05:55 Father Brown
00:10 Killer Couples: Mörderische Paare
00:55 Killer Couples: Mörderische Paare
01:35 Tattoo Fixers - Die Cover Up-Profis
02:15 Tattoo Fixers - Die Cover Up-Profis
03:00 Body Fixers - Die Beauty Profis
03:45 Body Fixers - Die Beauty Profis
04:30 Joe Wicks: Der Body Coach
05:15 Die Super-Makler - Top oder Flop?
05:35 Tagesfrau
05:45 Der Hundeflüsterer
06:35 Der Hundeflüsterer
07:35 Good Bones - Mutter, Tochter, Home-Makeover
08:25 Good Bones - Mutter, Tochter, Home-Makeover
09:20 Fixer Upper - Umbauen, einrichten, einziehen!
10:15 Fixer Upper - Umbauen, einrichten, einziehen!
11:15 Vacation Home: Makeover für Ferienhäuser
12:10 Vacation Home: Makeover für Ferienhäuser
13:05 Daisy Dees Style Revival by TK Maxx
13:30 Der Hundeflüsterer
14:25 Der Hundeflüsterer
15:25 Cesar Millan: Better Human Better Dog - Bessere Menschen, bessere Hunde
16:20 Cesar Millan: Better Human Better Dog - Bessere Menschen, bessere Hunde
17:15 Der Welpentrainer - Auf die Pfoten, fertig, los!
18:15 Der Welpentrainer - Auf die Pfoten, fertig, los!
19:15 Australiens Tierrettung - Einsatz am Bondi Beach
20:15 Einfach zu haben
22:05 Der Hexenclub
00:05 Einfach zu haben
01:45 Der Hexenclub
03:15 The Real Housewives of Beverly Hills
03:55 The Real Housewives of Beverly Hills
04:35 talk talk talk
05:25 talk talk talk
05:45 Atlanta Medical
00:20 AEW: Dynamite
02:10 Die Monster-Jäger - Bestien auf der Spur
03:05 Die Monster-Jäger - Bestien auf der Spur
03:55 Die Monster-Jäger - Bestien auf der Spur
04:50 Die Monster-Jäger - Bestien auf der Spur
05:35 Border Control - Spaniens Grenzschützer
06:00 Asphalt-Cowboys
06:55 Infomercial
08:55 Naked Survival - Ausgezogen in die Wildnis
09:55 Infomercial
10:15 Naked Survival - Ausgezogen in die Wildnis
11:15 Helden des Hafens
12:15 Helden des Hafens
13:15 Helden des Hafens
14:15 Asphalt-Cowboys
15:15 Asphalt-Cowboys
16:20 Asphalt-Cowboys
17:20 The Great Food Truck Race
18:15 Moonshiners: Master Distiller
19:15 Moonshiners: Master Distiller
20:15 Police Interceptors - Auf Verfolgungsjagd
21:15 Police Interceptors - Auf Verfolgungsjagd
22:15 Salvage Squad - Die Bergungs-Profis
23:15 Salvage Squad - Die Bergungs-Profis
00:20 Die Austausch-Cops: Einsatz im Ausland
01:15 Die Austausch-Cops: Einsatz im Ausland
02:05 Die Austausch-Cops: Einsatz im Ausland
03:00 Die Austausch-Cops: Einsatz im Ausland
03:50 Der Schatzjäger - Lamers' Welt der Raritäten
04:45 Der Schatzjäger - Lamers' Welt der Raritäten
05:35 Border Control - Spaniens Grenzschützer
00:05 Martian Land
01:40 Stargate Atlantis
02:25 Stargate Atlantis
03:05 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
03:45 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
04:30 Martian Land
05:45 Action Heroes
05:55 Action Heroes
06:00 Infomercial
07:00 Infomercial
10:30 Hour of Power
11:30 Infomercial
14:15 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
15:15 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
16:15 Exploding Sun
18:20 Exploding Sun
20:15 Critters 4
21:55 Tremors 5 - Blutlinien
00:05 Die Nebel von Avalon, Teil 1
01:50 Infomercial
02:20 Die Nebel von Avalon, Teil 2
03:50 Critters 4
05:10 Eli Roth's GHOSTS - Der Albtraum beginnt
05:55 Action Heroes
00:05 Hubert und Staller
00:55 Hubert und Staller
01:45 Columbo
02:50 Richterin Barbara Salesch
03:35 Richterin Barbara Salesch
04:20 Richter Alexander Hold
05:05 Richter Alexander Hold
05:55 Richter Alexander Hold
06:45 Richter Alexander Hold
07:40 Infomercials
08:40 Infomercials
09:40 K 11 - Kommissare im Einsatz
10:20 Richterin Barbara Salesch
11:15 Richterin Barbara Salesch
12:10 Richter Alexander Hold
13:00 Richter Alexander Hold
13:55 Richter Alexander Hold
14:50 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
15:40 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
16:25 Die Ruhrpottwache
17:15 Die Ruhrpottwache
18:05 K 11 - Kommissare im Einsatz
18:35 K 11 - Kommissare im Einsatz
19:00 K 11 - Kommissare im Einsatz
19:20 K 11 - Kommissare im Einsatz
19:50 K 11 - Kommissare im Einsatz
20:15 Criminal Minds
21:10 Criminal Minds
22:00 Prodigal Son - Der Mörder in Dir
23:00 Criminal Minds
23:45 Criminal Minds
00:30 Prodigal Son - Der Mörder in Dir
01:20 Killer Couples: Mörderische Paare
01:55 Killer Couples: Mörderische Paare
02:30 Killer Couples: Mörderische Paare
03:10 Killer Couples: Mörderische Paare
03:45 Dr. G - Beruf: Gerichtsmedizinerin
04:35 Dr. G - Beruf: Gerichtsmedizinerin
05:20 Niedrig und Kuhnt - Kommissare ermitteln
05:45 Richter Alexander Hold
00:25 Leonardo da Vinci - Der geniale Erfinder (2)
01:20 Das Universum - Eine Reise durch Raum und Zeit
02:50 Luftkrieg - Die Geschichte der Kampfflugzeuge
03:35 Luftkrieg - Die Geschichte der Kampfflugzeuge
04:15 Luftkrieg - Die Geschichte der Kampfflugzeuge
05:00 Caught on Camera - Unfassbare Szenen vor Gericht
05:20 Top 10 der Geschichte: Siege, Rätsel, Wunderwaffen
06:00 Top 10 der Geschichte: Siege, Rätsel, Wunderwaffen
06:40 Top 10 der Geschichte: Siege, Rätsel, Wunderwaffen
07:20 Top 10 der Geschichte: Siege, Rätsel, Wunderwaffen
08:05 Top 10 der Geschichte: Siege, Rätsel, Wunderwaffen
08:50 Troja - Zwischen Mythos und Wahrheit
09:40 Troja - Zwischen Mythos und Wahrheit
10:25 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
11:10 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
12:00 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
12:50 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
13:40 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
14:30 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
15:15 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
16:05 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
16:55 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
17:45 Combat Dealers - Ausrangiert und aufpoliert
18:35 Feindselige Erde - Anpassen oder sterben
19:25 Die Schatzsucher von Oak Island
20:15 Die Schatzsucher von Oak Island
21:00 History's Greatest Heists mit Pierce Brosnan - Spektakuläre Raubüberfälle
21:45 Ice Airport Alaska
22:35 Ice Airport Alaska
23:20 Wettkampf der Waffenschmiede
00:05 Wettkampf der Waffenschmiede
00:50 Wettkampf der Waffenschmiede
01:30 Wettkampf der Waffenschmiede
02:10 Wettkampf der Waffenschmiede
02:50 Wettkampf der Waffenschmiede
03:30 Wettkampf der Waffenschmiede
04:10 Wettkampf der Waffenschmiede
04:50 Wettkampf der Waffenschmiede
05:30 Die Schatzsucher von Oak Island
00:45 Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
01:30 Teleshopping
03:45 Hercules: The Legendary Journeys
04:30 Hercules: The Legendary Journeys
05:15 Hercules: The Legendary Journeys
05:50 Hercules: The Legendary Journeys
06:30 Hercules: The Legendary Journeys
07:20 Ein Colt für alle Fälle
08:15 Ein Colt für alle Fälle
09:05 Ein Colt für alle Fälle
10:00 Trio mit vier Fäusten
10:55 Trio mit vier Fäusten
11:45 Das A-Team
12:45 Das A-Team
13:35 Die Tuning Profis
14:25 Die Tuning Profis
15:20 Top Gear
16:25 Top Gear
17:20 Top Gear
18:20 Das A-Team
19:15 Das A-Team
20:15 CSI: Miami
21:00 CSI: New York
21:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
22:45 CSI: Den Tätern auf der Spur
23:35 CSI: Miami
00:25 CSI: New York
01:15 CSI: Den Tätern auf der Spur
01:55 Teleshopping
04:15 Recht & Ordnung
04:40 Schneller als die Polizei erlaubt
05:00 Schneller als die Polizei erlaubt
05:25 Schneller als die Polizei erlaubt
05:45 Schneller als die Polizei erlaubt
00:40 Law & Order: Special Victims Unit
01:20 Law & Order: Special Victims Unit
02:00 Teleshopping
03:00 Staatsanwalt Posch ermittelt
03:55 Das Jugendgericht
04:40 Das Jugendgericht
05:30 Quincy
06:10 Quincy
06:55 Quincy
07:55 Mord ist ihr Hobby
08:50 Mord ist ihr Hobby
09:50 Mord ist ihr Hobby
10:45 Mord ist ihr Hobby
11:40 Mord ist ihr Hobby
12:35 Mord ist ihr Hobby
13:20 Das Strafgericht
14:10 Das Strafgericht
15:05 Das Strafgericht
15:55 Das Strafgericht
16:45 Das Strafgericht
17:35 Der Blaulicht Report
18:30 Der Blaulicht Report
19:20 Der Blaulicht Report
20:15 Der Blaulicht Report
21:10 Der Blaulicht Report
22:00 Der Blaulicht Report
22:55 Der Blaulicht Report
23:40 Nachbarschaftsstreit
00:40 Nachbarschaftsstreit
01:25 Nachbarschaftsstreit
02:10 Teleshopping
03:15 Das Strafgericht
04:00 Das Strafgericht
04:40 Das Strafgericht
05:35 Das Familiengericht
00:20 Ojciec Mateusz s.XXXI - Odc. 396 (s. XXXI, odc. 2) Dzień św. Huberta
01:15 Archiwista - odc. 4 (seria I, odc. 4) Nie całkiem ślepa temida
02:10 Archiwista - odc. 5 (seria I, odc. 5) Na polowaniu
03:10 Dewajtis - odc. 4
04:05 Rodzinka.pl - odc. 241 "Marek do domu" sezon 13
04:45 Rodzinka.pl - odc. 242 "Rodzinna kolacja" sezon 13
05:15 Zakończenie dnia
05:45 Na sygnale - odc. 561 "Rób, co należy"
06:20 Czterdziestolatek - odc. 1/21 - Toast, czyli bliżej niż dalej
07:20 Janosik - odc. 13/13 - Zdrada
08:15 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12
09:10 07 zgłoś się - odc. 6/21 - Złoty kielich z rubinami
10:25 07 zgłoś się - odc. 7/21 - Brudna sprawa
11:35 Podróż za jeden uśmiech
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 218 (Ojciec Mateusz XVII odc. 6) - Zakład
14:15 Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak
15:15 Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć
16:20 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie
17:25 Czterdziestolatek - odc. 2/21 - Walka z nałogiem, czyli labirynt
18:20 07 zgłoś się - odc. 8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę?
19:25 Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 219 (Ojciec Mateusz XVII odc. 7) - Córka blacharza
21:25 Ojciec Mateusz - odc. 220 (Ojciec Mateusz XVII odc. 8) - Czarna peleryna
22:20 Ranczo s.V - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes
23:20 Ranczo s.V - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót
00:20 07 zgłoś się - odc. 8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę?
01:30 Korona królów - odc 205
01:55 Korona królów - odc 206
02:30 Oficerowie - odc. 4/13 - Nocny gość
03:30 Ratownicy - odc. 10/13
04:25 Wojenne dziewczyny s.III - odc. 28 (seria III odc. 2)
05:15 Zakończenie dnia
05:50 Rodzinka.pl s.III - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka"
00:20 Smagen af sult
02:15 Król
03:30 Jeszcze na chwilę
04:00 Zanim zasnę
04:30 Licho nie śpi
04:50 Wizyta
05:05 Planeta Singli. Osiem historii
06:00 Zakończenie emisji
06:30 Polska z góry
07:00 Cztery filiżanki kawy albo trzy
07:30 Rachels Don't Run
08:00 Transfer kosmicznej energii
08:30 C'mon C'mon
10:45 Robin's wish
12:15 Falling for Figaro
14:05 Le discours
15:40 Nordsjoen
17:35 Saint Omer
20:10 Poromafia
21:00 Poromafia
21:50 Poromafia
22:40 Poromafia
23:35 Lamb
01:30 Ale krótkie: W granicach norm
02:15 Król
03:35 Wenus z Willendorfu
04:10 Uderzenie
04:40 Kometa
05:10 Planeta Singli. Osiem historii
01:30 Ślad (35)
02:30 Ślad (36)
03:30 Ślad (106)
04:30 Ślad (107)
05:30 Na ratunek 112 (106)
06:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (158)
08:00 Byli sobie wynalazcy (19)
08:35 Byli sobie wynalazcy (20)
09:10 Byli sobie wynalazcy (21)
09:50 Sing
12:10 Ewolucja
14:20 Pearl Harbor
18:10 Rycerz króla Artura
21:00 Helikopter w ogniu
00:00 Poranek kojota
02:00 Ślad (38)
03:00 Gliniarze (119)
04:00 Gliniarze (120)
05:00 Na ratunek 112 (106)
05:30 Na ratunek 112 (107)
01:35 The Curse of La Llorona
03:10 Andrzej Sołtysik 3: Cudzołóstwo (3/6)
03:40 Ukryta prawda (1022)
04:25 Ukryta prawda (1023)
05:10 Ukryta prawda (1024)
01:00 Annabelle Comes Home
03:00 Ukryta prawda (1025)
03:50 Ukryta prawda (1026)
04:40 Ukryta prawda (1029)
05:30 Szkoła (689)
01:30 Murdoch Mysteries 16: The Write Stuff
02:15 Murdoch Mysteries 16: Promising Young Ladies
03:00 Murdoch Mysteries 16: Murdoch Rides Easy
03:45 Murdoch Mysteries 16: Clean Hands
04:30 Murdoch Mysteries 16: Murdoch and the Sonic Boom
05:15 Murdoch Mysteries 16: Honeymoon in Hampshire
06:05 Detektyw Murdoch
06:50 Poirot
08:50 Poirot
10:45 Panna Marple
12:50 Panna Marple
14:50 Panna Marple
16:50 Agenci NCIS
17:45 Agenci NCIS
18:35 Agenci NCIS
19:30 Panna Marple
21:30 Panna Marple
23:35 Panna Scarlet i komisarz
00:45 Endeavour: Apollo
02:20 Miss Marple: At Bertram's Hotel
04:00 Miss Marple: Ordeal by Innocence
01:25 10 Cloverfield Lane
03:15 The Heartbreak Kid
05:10 Policyjna grupa pościgowa
06:00 Police Interceptors
07:00 Police Interceptors
08:00 Nim's Island
10:05 Puss in Boots
12:00 The Terminal
14:55 The Truman Show
17:00 Mission: Impossible -- Ghost Protocol
20:00 Jack Reacher: Never Go Back
22:45 The Heartbreak Kid
01:10 EuroTrip
02:45 Planet Terror
04:25 Police Interceptors
05:10 Policyjna grupa pościgowa
00:35 Bones: The Wanna-be in the Weeds
01:30 Bones: The Pain in the Heart
02:25 La Brea 2: Murder in the Clearing
03:20 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Yankee White
05:05 Bones: The Man in the Fallout Shelter
06:00 Bones: The Woman at the Airport
06:55 Bones: The Woman in the Car
07:50 Bones: The Superhero in the Alley
08:45 Bones: The Woman in the Garden
09:40 Bones: The Man on the Fairway
10:35 CSI: Miami 5: Death Eminent
11:30 CSI: Miami 5: Curse of the Coffin
12:25 CSI: Crime Scene Investigation: CSI on Fire
13:20 CSI: Crime Scene Investigation: Strip Maul
14:15 CSI: Crime Scene Investigation: Risky Business Class
15:10 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Seadog
16:05 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Immortals
17:00 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Curse
17:55 Lara Croft: Tomb Raider
20:00 The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
22:10 Pitch Black
00:25 Bones: Yanks in the U.K.: Parts 1
01:20 Bones: Yanks in the U.K.: Parts 2
02:15 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Hung Out to Dry
03:10 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Seadog
04:05 Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Immortals
05:20 Szpital New Amsterdam
00:15 Family Guy 21: White Meg Can't Jump
00:40 Family Guy 21: Adoptation
01:05 Family Guy 21: The Bird Reich
01:30 Family Guy 21: A Bottle Episode
01:55 Family Guy 21: Vat Man and Rob 'Em
02:20 The Simpsons: Write Off This Episode
02:45 The Simpsons: The Very Hungry Caterpillars
03:10 The Simpsons: Clown V. Board of Education
03:35 The Simpsons: Homer's Adventure Through the Windshield Glass
04:00 My Wife and Kids 4: The Baby: Part 2
04:30 My Wife and Kids: Fantasy Camp: Part 1
05:20 How I Met Your Mother: Last Forever: Part One
05:45 How I Met Your Mother: Last Forever: Part One
06:10 How I Met Your Mother: Pilot
06:35 How I Met Your Mother: Purple Giraffe
07:00 How I Met Your Mother: Sweet Taste of Liberty
07:25 How I Met Your Mother: Return of the Shirt
07:50 How I Met Your Mother: Okay Awesome
08:15 How I Met Your Mother: The Slutty Pumpkin
08:40 How I Met Your Mother: Matchmaker
09:05 Resident Alien 3: Lone Wolf
10:00 The King of Queens: Food Fight
10:30 The King of Queens: Double Downer
11:00 The King of Queens: Dougie Nights
11:30 The King of Queens: No Orleans
12:00 The King of Queens: Missing Links
12:30 The King of Queens: Hero Worship
13:00 The King of Queens: Screwed Driver
13:30 The King of Queens: Lush Life
14:00 The King of Queens: Bun Dummy
14:30 The King of Queens: Patrons Ain't
15:00 The King of Queens: Eddie Money
15:30 The King of Queens: Two Thirty
16:00 The King of Queens: Shrink Wrap
16:30 My Wife and Kids: Childcare Class
17:00 My Wife and Kids: Class Reunion
17:30 Ugly Betty 4: The Bahamas Triangle
18:30 Ugly Betty 4: Be-Shure
19:30 Ugly Betty 4: The Passion Of The Betty
20:30 Happy Gilmore
22:25 Wanderlust
00:25 Family Guy 21: From Russia with Love
00:50 Family Guy 21
01:15 Family Guy 14: Pilling Them Softly
01:40 Family Guy 14: Papa Has a Rollin' Son
02:05 The Simpsons 29: The Serfsons
02:30 The Simpsons 29: Springfield Splendor
02:55 The Simpsons 29: Whistler's Father
03:20 The Simpsons 29: Treehouse of Horror XXVIII
03:45 The Simpsons 29: Grampy Can Ya Hear Me
04:10 The King of Queens: Food Fight
04:35 The King of Queens: Double Downer
05:30 Futurama
05:55 Futurama
00:10 Shark Bait
01:30 Grand Isle
03:05 Welcome Homo
04:35 Uwięziona
04:50 Miasta rytm
06:00 Łapu Capu
07:25 MTV Unplugged
08:25 I znowu 10 dni z tatą
10:00 Lassie. Nowe przygody
11:30 Georgi ma się dobrze
12:50 Film dokumentalny
13:40 Sekret Madeleine Collins
15:25 Czym jest miłość?
17:00 PKO BP Ekstraklasa
17:25 PKO BP Ekstraklasa
19:30 Liga+Extra (na żywo)
21:00 Turbokozak
21:30 Brygada
22:20 Pokerzysta
23:55 Niebezpieczny kochanek
01:50 Wyrwa
03:25 Pan Tadeusz
01:10 Shark Bait
02:30 Grand Isle
04:05 Welcome Homo
05:35 Uwięziona
05:50 Miasta rytm
07:00 Łapu Capu
08:25 MTV Unplugged
09:25 I znowu 10 dni z tatą
11:00 Lassie. Nowe przygody
12:30 Georgi ma się dobrze
13:50 Film dokumentalny
14:40 Sekret Madeleine Collins
16:25 Czym jest miłość?
18:00 PKO BP Ekstraklasa
18:25 PKO BP Ekstraklasa
20:30 Liga+Extra (na żywo)
22:00 Turbokozak
22:30 Brygada
23:20 Pokerzysta
00:55 Cat Person
02:50 Wyrwa
04:25 Pan Tadeusz
01:15 Medieval
03:20 Słoń
05:10 Skowyt
06:00 Łapu Capu Extra
06:30 Guliwer
08:00 Łapu Capu
08:15 Papusza
10:30 O psie, który jeździł koleją
12:10 Łapu Capu
12:30 Mała mama
13:50 Wróżka Zębuszka
15:20 Aktualności filmowe+
15:55 Dopóki mnie pamiętasz
17:30 Towarzysze broni
19:45 Łapu Capu
20:00 Ultimatum
21:30 Droga donikąd
23:05 Bohater
01:15 Assassin Club
03:05 Sponsoring
04:45 Moje miasto
00:15 Leopard Skin
00:40 Leopard Skin
01:10 Emigracja XD
01:35 Emigracja XD
02:05 Emigracja XD
02:30 Emigracja XD
02:55 Emigracja XD
03:40 Łapu Capu
03:43 Zakończenie emisji
09:45 Łapu Capu
10:00 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu
10:40 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu
11:20 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu
12:00 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu
12:45 Gliniarze na Gibraltarze
13:30 Gliniarze na Gibraltarze
14:10 Mały Grand Hotel
14:25 Mały Grand Hotel
14:45 The Office PL
15:10 The Office PL
15:40 The Office PL
16:05 The Office PL
16:30 The Office PL
16:55 The Office PL
17:20 The Office PL
17:45 The Office PL
18:10 The Office PL
18:40 The Office PL
19:05 The Office PL
19:30 The Office PL
20:00 Granica zbrodni
20:45 Granica zbrodni
21:25 Granica zbrodni
22:10 Granica zbrodni
22:55 Leopard Skin
23:30 Leopard Skin
23:55 Leopard Skin
00:20 Leopard Skin
00:50 Kapningen
01:35 Kapningen
02:20 Kapningen
03:05 Emigracja XD
03:30 Łapu Capu
03:43 Zakończenie emisji
00:05 Gone Girl
02:35 Fargo
04:15 Down With The King
06:00 Ben-Hur
08:00 Little Man Tate
09:40 The Eternal Daughter
11:20 Utama
12:50 Copycat
14:55 The Shift
16:20 Little Man Tate
18:00 Ben-Hur
20:00 Seneca - On the Creation of Earthquakes
21:50 Ultimo tango a Parigi
23:55 The Thomas Crown Affair
01:45 The Matrix: Generation
02:40 Sound of Metal
04:40 A Love Song
01:45 Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
03:55 A Man
06:00 Sinjar
08:15 Sea of Time
10:10 How Is Katia?
11:55 No Bears
13:45 Leila's Brothers
16:25 Sea of Time
18:20 Sinjar
20:30 Llegaron de noche
22:15 Slow
00:05 Sonne
01:35 Paradies: Hoffnung
03:10 Le soleil de trop pres
04:40 Splendid Isolation
01:30 Rudy
02:15 Czy na pewno umiesz gotować?
02:40 Czy na pewno umiesz gotować?
03:15 Czy na pewno umiesz gotować?
03:40 Czy na pewno umiesz gotować?
04:15 Czy na pewno umiesz gotować?
04:40 Czy na pewno umiesz gotować?
05:15 Czy na pewno umiesz gotować?
06:00 Thomas and Friends: Buckled Tracks & Bumpy Trucks
06:05 Thomas and Friends: Buckled Tracks & Bumpy Trucks
06:20 Bob the Builder 21: Bob's Detective Squad
06:30 Bob the Builder 21: Ace's Dynamite Movie
06:50 Martha Speaks: Martha Walks the Dog/Martha's got Talent
07:10 Talking Tom and Friends
07:25 Talking Tom and Friends
07:35 Talking Tom and Friends
08:00 The Sisters
08:10 The Sisters
08:45 Łapu Capu
09:00 Fireman Sam: Set for Action!
10:05 L.O.L. Surprise: The Movie
11:00 Dowborowa od nowa
11:30 Dzień dobry śniadanie
12:00 Jakubiak rozgryza Polskę
12:25 Jakubiak rozgryza Polskę
13:00 Dom w miesiąc
13:25 Dom w miesiąc
14:00 Grunt to ogród
14:25 Grunt to ogród
15:00 Open Homes 3
15:25 Open Homes 3
16:00 World's Most Scenic River Journeys 2
17:00 Zebras: Stars With Stripes
18:05 Submarine: Life Under The Waves
19:05 Submarine: Life Under The Waves
20:05 Good Luck to You, Leo Grande
21:50 High Heat
23:30 Terroir to Table: Wine Lovers' Guide to Food and Wine
01:05 Wenus z Willendorfu
01:30 Pierwsze lato końca świata
01:50 Wizyta
02:15 Czy na pewno umiesz gotować?
02:40 Czy na pewno umiesz gotować?
03:15 Czy na pewno umiesz gotować?
03:40 Czy na pewno umiesz gotować?
04:15 Czy na pewno umiesz gotować?
04:40 Czy na pewno umiesz gotować?
05:15 Czy na pewno umiesz gotować?
00:15 Hail, Caesar!
02:00 The International
04:00 Meg 2: The Trench
06:00 Mr. Peabody & Sherman
07:35 La Brigade
09:10 Celeste & Jesse Forever
10:40 The Smurfs 2
12:25 Le proces Goldman
14:20 Terminator 3: Rise of the Machines
16:10 Aquaman and the Lost Kingdom
18:15 Cats
20:10 Love & Death: Do No Evil
21:00 Love & Death: The Arrest
21:55 Tata
23:45 65
01:20 Venus
03:00 The Sympathizer: Love It or Leave It
04:05 Le proces Goldman
00:00 On the Job: Sisoy
00:55 The Killing Kind
01:45 Wonder Woman
04:10 The Equalizer 3
06:00 All Is True
07:40 De piraten van hiernaast: De ninja's van de overkant
09:10 Monster House
10:45 Restless
12:15 Wonka
14:10 Charlie and the Chocolate Factory
16:05 Last Week Tonight with John Oliver 11
16:45 The Hobbit: An Unexpected Journey
19:30 The Hobbit: The Desolation of Smaug
22:10 The Hobbit: The Battle of the Five Armies
00:30 How To Murder Your Husband
02:00 The Great: Love Hurts
02:55 The Cable Guy
04:30 The Hollars
00:30 The Regime: Don't Yet Rejoice
01:30 As Good as It Gets
03:45 Brokeback Mountain
06:00 Holiday Harmony
07:50 Are You There God? It's Me, Margaret.
09:35 Song to Song
11:45 Hacks
12:15 Hacks
12:55 East New York
13:40 Magic Mike's Last Dance
15:35 Best Sellers
17:20 The Machine
19:15 Big Little Lies 2: Kill Me
20:00 The Sympathizer: Good Little Asian
21:00 Znam Kako Dises
21:55 Znam Kako Dises
22:45 Master Gardener
00:35 Children of Men
02:20 Znam Kako Dises
03:15 Znam Kako Dises
04:05 The Machine
01:40 The Cutter
03:35 Welcome to the Jungle
05:15 Koniec programu
06:25 Animated Classics: The Friendly Ghost
06:50 Pan Wołodyjowski
08:35 W pustyni i w puszczy
10:55 Silverado
13:45 Komedia małżeńska
15:50 Next
17:55 Serving Sara
20:00 Notting Hill
22:45 Wild Card
00:45 Tremors
02:45 Candyman
04:50 Bonanza: The Spitfire
05:50 Koniec programu
05:55 Bonanza
00:40 Weekend
03:05 Kroll
05:20 Najpiękniejsze fajerwerki ever
06:00 Ludzie z pociągu
07:55 Złote jabłko
10:05 O dwóch takich, co ukradli księżyc
11:50 Gdzie jest generał
13:50 Urodziny młodego warszawiaka
15:55 Niewinne
18:25 Żegnaj Ameryko!
20:00 Wyklęty
22:15 Trójkąt bermudzki
00:15 Mały Zgon
01:30 Mały Zgon
02:45 Żyć nie umierać
04:25 Po Złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
05:55 Złombol
01:25 Aus dem Nichts
03:15 Rules of the Engagement
05:20 Koniec programu
05:40 Serious Moonlight
07:05 Carnage
08:25 San qiang pai an jing qi
09:55 Burnt
11:35 Les innocentes
13:30 War Flowers
15:05 My Wonderful Wanda
16:55 So Undercover
18:25 On Wings of Eagles
20:00 Moneyball
22:10 The Hunger Games
00:30 Escape Room
02:00 7 Psychopats
03:50 80 Minutes
05:20 Koniec programu
00:05 Koniec programu
05:00 Książę i ja: Królewskie wesele
06:35 Misjonarze-krawaciarze
08:10 Stracone marzenia
10:00 Maszynista
11:35 Regina - śpiewająca czarodziejka
13:05 Zagubiony smok
14:40 Pierwiosnek
16:30 Letnie wino
18:00 Trattoria
19:20 Powrót księżniczki
21:00 Talea
22:15 Nieme wakacje
23:30 Koniec programu
04:25 Zakończenie emisji
05:35 Jungle Boy
01:15 30 Days of Night: Dust to Dust
01:20 Puncture
03:00 Sympathy for Delicious
04:40 Koniec programu
06:45 Risen
08:45 Time Out of Mind
10:45 Cookie's Fortune
12:40 To nie ze mną
13:05 Taking Woodstock
15:05 What If
16:40 Uncle Nino
18:20 Bernie
20:00 Arbitrage
21:45 Killing Eve: Don't I Know You?
22:30 Houdini and Doyle: Strigoi
23:15 Plus One
00:50 The Raven
02:40 Rules of the Engagement
04:45 Koniec programu
00:50 Little Fish, Strange Pond
02:10 Program dla dorosłych
03:10 Line of Duty
04:50 Koniec programu
06:05 Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit
07:40 Grand Theft Parsons
09:10 The King of Fighters
10:40 McCinsey's Island
12:10 Lost Treasure of Jesse James
13:50 Fatal Rescue
15:20 Gong fu yu jia
17:05 A Housekeeper's Revenge
18:30 Framed
20:00 Killerman
21:50 Resistance
23:50 BloodRayne
01:25 Dead Rising: Watchtower
03:20 Arthur Newman Golf Pro
04:50 Koniec programu
00:10 L'estraneo
01:55 Lady of Burlesque
03:25 Délicate gravité
04:00 The Fabulous Dorseys
05:25 The Drowning Goat
05:50 Koniec programu
06:00 Pielgrzym
06:40 Hotel Bleu
07:10 Na brzegu
08:30 Najskromniejsze kino w dziejach
09:50 Banjo Farid
10:10 Dzień dobrze minął?
11:40 Rodri
12:05 Niewinny człowiek
13:00 Titus i Mirabella
13:25 Wędrownik
13:50 The Strange Love of Martha Ivers
15:45 Bisho
16:10 Cyrano de Bergerac
18:00 Abiuracja
18:10 Nowe głosy - Stary kwiat
19:20 Najpiękniej czesze mnie wiatr
20:50 Namacalni
21:00 Hawaje
21:25 Yoko - droga życia
23:25 Odkrycie
23:50 Bella Vista
01:10 The Corpse Vanishes
02:15 Aicha
02:40 Cigüenas
04:05 Life with Father
05:55 Koniec programu
00:05 The Bone Collector
02:40 FBI 3: Brother's Keeper
03:30 FBI: Most Wanted 2: One-Zero
04:25 The Rookie: The Reckoning
06:00 Seal Team 5: Frog on the Tracks
07:00 Seal Team 5: Frog on the Tracks
08:00 Seal Team 5: Frog on the Tracks
09:00 Seal Team 5: Frog on the Tracks
10:00 Seal Team 5: Frog on the Tracks
11:00 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Alleingang
12:00 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Alleingang
13:00 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Alleingang
14:00 Las aventuras de Tadeo Jones
15:55 The Adventures of Tintin
18:05 Alpha
20:00 Daredevil
22:15 The Bone Collector
00:45 Snatch
02:55 NCIS: Hawai'i: Legacy
03:50 NCIS: The First Day
04:50 The Good Doctor 5: The Lea Show
02:10 The Lost Symbol: Noögenesis
03:15 The Lost Symbol: Noögenesis
04:10 Znaki
05:10 Znaki
06:00 Totalcar
06:45 S.W.A.T. 6: Thai Hard
07:40 S.W.A.T. 6: Thai Hard
08:35 S.W.A.T. 6: Thai Hard
09:30 CSI: Crime Scene Investigation 6: A Bullet Runs Through It - part 2.
10:30 CSI: Crime Scene Investigation 6: A Bullet Runs Through It - part 2.
11:30 The Rookie 4: Mother's Day
12:25 The Rookie 4: Mother's Day
13:20 The Rookie 4: Mother's Day
14:15 The Rookie 4: Mother's Day
15:10 The Rookie: Double Down
16:05 The Rookie: Double Down
17:00 CSI: Crime Scene Investigation 6: A Bullet Runs Through It - part 2.
18:00 CSI: Crime Scene Investigation 6: A Bullet Runs Through It - part 2.
19:00 CSI: Crime Scene Investigation 6: A Bullet Runs Through It - part 2.
20:00 CSI: Crime Scene Investigation 6: A Bullet Runs Through It - part 2.
21:00 Terminator: Genisys
23:35 The Dictator
01:15 Znaki
02:15 Znaki
03:15 The Lost Symbol: Noögenesis
04:20 The Lost Symbol: Cascade
05:15 Totalcar
00:55 Sniper: Ghost Shooter
03:00 Sukiyaki Western Django
05:10 Totalcar
06:00 Totalcar
06:30 Kafe tis Haras 4
07:35 Colin and Justin's Home Heist: Beach Bummer
08:35 Colin and Justin's Home Heist: Beach Bummer
09:35 Colin and Justin's Home Heist: Beach Bummer
10:40 Colin and Justin's Home Heist: Beach Bummer
11:40 Colin and Justin's Home Heist: Beach Bummer
12:45 My House, Your Money: The Arscott's
13:10 My House, Your Money: The Arscott's
13:40 My House, Your Money: The Arscott's
14:15 My House, Your Money: The Arscott's
14:50 My House, Your Money: The Arscott's
15:25 Profilage: Nouveau Départ, premiere partie
16:30 Profilage: Nouveau Départ, premiere partie
17:35 Profilage: Nouveau Départ, premiere partie
18:45 Profilage: Nouveau Départ, premiere partie
19:55 Profilage: Nouveau Départ, premiere partie
21:00 Vantage Point
22:50 Meet the Spartans
00:25 Vantage Point
02:15 Resident Evil: Degeneration
04:20 Kafe tis Haras 4
05:30 Totalcar
00:50 Peace, Love & Misunderstanding
02:50 Parousiaste
03:55 Parousiaste
05:05 Poszukiwacze staroci
06:15 Winnice miłości
07:30 Winnice miłości
08:50 Zaklinacze koni
09:50 Zaklinacze koni
10:50 Zaklinacze koni
11:50 Zaklinacze koni
12:50 Zaklinacze koni
13:45 Domek na prerii
14:50 Domek na prerii
15:55 Domek na prerii
16:55 Domek na prerii
18:00 Domek na prerii
19:05 Nowe życie
20:00 Nowe życie
21:00 I że cię nie opuszczę
23:15 Mów mi Dave
01:15 The Vow
03:25 Parousiaste
04:25 Parousiaste
00:00 Broad City 4
00:30 Broad City 4
01:00 Broad City 4
01:30 Broad City 4
02:00 South Park
02:25 South Park
02:50 South Park
03:10 South Park
03:35 Blok Ekipa
03:55 Blok Ekipa
04:20 Blok Ekipa
04:45 Blok Ekipa
05:10 Blok Ekipa
05:35 Blok Ekipa
06:00 Young Sheldon 5: A Lock-In, a Weather Girl and a Disgusting Habit
06:25 Young Sheldon 5: A Pink Cadillac and a Glorious Tribal Dance
06:55 Young Sheldon 5: A Lot of Band-Aids and the Cooper Surrender
07:25 Young Sheldon 5: A Free Scratcher and Feminine Wiles
07:50 Young Sheldon 5
08:10 The Big Bang Theory: The Jiminy Conjecture
08:35 The Big Bang Theory: The Gothowitz Deviation
09:05 The Big Bang Theory: The Pirate Solution
09:30 The Big Bang Theory: The Creepy Candy Coating Corollary
10:00 The Big Bang Theory: The Cornhusker Vortex
10:25 The Big Bang Theory: The Guitarist Amplification
10:50 The Big Bang Theory: The Adhesive Duck Deficiency
11:20 The Big Bang Theory: The Vengeance Formulation
11:50 Friends: The One with the Donor
12:20 Friends
13:20 Friends: The One After Joey and Rachel Kiss
13:50 Friends: The One Where Ross Is Fine
14:20 Friends: The One with Ross's Tan
14:50 Friends: The One with the Cake
15:20 Friends: The One Where Rachel's Sister Babysits
15:55 Friends
16:25 Friends: The One with the Home Study
16:55 Friends: The One with the Late Thanksgiving
17:25 Friends: The One with the Birth Mother
17:55 Friends: The One Where Chandler Gets Caught
18:25 Friends: The One Where the Stripper Cries
19:00 The Big Bang Theory: The Gorilla Experiment
19:30 The Big Bang Theory: The Maternal Congruence
19:55 The Big Bang Theory: The Psychic Vortex
20:20 The Big Bang Theory: The Bozeman Reaction
20:50 The Office PL
21:25 The Office PL
22:00 Pacześ Show
23:30 Teachers 3
00:00 Teachers 3
00:30 Teachers 3
01:00 Teachers 3
01:30 Teachers 3
02:00 South Park
02:25 South Park
02:50 South Park
03:15 South Park
03:35 Blok Ekipa
04:00 Blok Ekipa
04:20 Blok Ekipa
04:45 Blok Ekipa
05:05 Blok Ekipa
05:35 Blok Ekipa
00:05 Call Me Kat: Call Me Katzilla
00:35 Call Me Kat: Call Me the Bad Boy of Chees
01:00 Call Me Kat: Call Me a McCluckhead
01:30 Comedy Club
02:00 Comedy Club
02:25 Comedy Club
02:50 Comedy Club
03:15 Comedy Club
03:40 Pacześ Show
04:45 Your Face Or Mine: Louis and Aida
05:10 Your Face Or Mine: Tommy and Georgia
05:35 Your Face Or Mine: Jodie-Ann and Andrew
06:00 Mom: Hacky Sack and a Beautiful Experience
06:30 Mom: Big Floor Pillows and a Ball of Fire
07:00 Mom: Kalamazoo And a Bad Wedge of Brie
07:30 Mom: Sparkling Banter and a Failing Steel Town
08:00 Mom: Skippy and the Knowledge Hole
08:25 Bob Hearts Abishola: Whacking the Mole
08:50 Bob Hearts Abishola: Ralph Lauren and Fish
09:20 The Neighborhood
09:50 The Neighborhood
10:20 The Neighborhood
10:50 The Neighborhood
11:20 The Neighborhood
11:50 Keeping up Appearances 2: The Toy Store
12:25 Keeping up Appearances 2: The Three Piece Suite
13:00 Keeping up Appearances 2: A Picnic for Daddy
13:45 Keeping up Appearances 2: Father Christmas Suit
14:20 Keeping up Appearances 3: Early Retirement
15:00 Świat według Kiepskich
15:30 Świat według Kiepskich
16:00 Świat według Kiepskich
16:30 Świat według Kiepskich
17:00 Świat według Kiepskich
17:30 Świat według Kiepskich
18:00 Świat według Kiepskich
18:30 Świat według Kiepskich
19:00 Mr. Bean: Mr. Bean Rides Again
19:30 Mr. Bean: Merry Christmas Mr. Bean
20:05 Keeping up Appearances 2: The Toy Store
20:45 Keeping up Appearances 2: The Three Piece Suite
21:20 Keeping up Appearances 2: A Picnic for Daddy
22:00 Keeping up Appearances 2: Father Christmas Suit
22:45 Keeping up Appearances 3: Early Retirement
23:20 Call Me Kat
23:45 Call Me Kat
00:05 Call Me Kat
00:30 Call Me Kat
01:00 Call Me Kat
01:30 Comedy Club
02:00 Comedy Club
02:25 Comedy Club
02:50 Comedy Club
03:15 Comedy Club
03:40 Pacześ Show
04:45 Your Face Or Mine: Lewis and Harriette
05:10 Your Face Or Mine: Callum and Ashley
05:35 Your Face Or Mine 2: Hazen and Alicia
00:00 Der Fall Sikorska
02:00 Scorpion: Broken Wind
03:00 Buried in the Backyard: Fatal Fall
04:00 Buried in the Backyard: Gone Girls
05:00 Buried in the Backyard: Deep in the Cornfields
06:00 J'ai Tue Mon Mari
06:55 J'ai Tue Mon Mari
07:50 Captain Marleau: Les roseaux noirs
09:50 Captain Marleau: Ne Plus Mourir Jamais
11:50 NCIS: Los Angeles 7: Matryoshka, Part 2
12:50 NCIS: Los Angeles 7: Revenge Deferred
13:50 NCIS: Los Angeles 7: Exchange Rate
14:50 NCIS: Los Angeles 7: The Seventh Child
15:50 NCIS: Los Angeles 7: Seoul Man
16:50 NCIS: Los Angeles 7: Head of the Snake
17:50 NCIS: Los Angeles 7: Granger, O.
18:50 NCIS: Los Angeles 7: Where There's Smoke...
19:50 NCIS: Los Angeles 7: Talion
20:50 Blanca 2: Il cacciatore di bambini, part 1
22:00 Les mysteres de l'école de gendarmerie
00:00 NCIS: Los Angeles: Lost Soldier Down
01:00 NCIS: Los Angeles: A Land of Wolves
02:00 NCIS: Los Angeles 8: High-Value Target
03:00 Buried in the Backyard: A Deadly Plea
04:00 Buried in the Backyard: New England Nightmare
05:00 Buried in the Backyard: Deep in the Cornfields
05:05 Buried in the Backyard: Fatal Secrets
01:15 The Devil's Own
03:25 "The French Dispatch"
03:35 The Hoax
05:50 "The French Dispatch"
01:45 See No Evil 2
03:35 Flower of Sarnia
05:30 Close Up 2022 (2)
01:30 Crank
02:45 Murder Most Foul
04:15 The Dukes of Hazzard: Cool Hands, Luke & Bo
05:00 JAG: Boot
05:45 Dexter's Laboratory
06:00 Buntownik bez powodu
08:10 Laboratorium Dextera
08:15 Laboratorium Dextera
08:30 Ryzykowna gra
11:05 Akademia policyjna 4: Patrol obywatelski
12:45 Austin Powers 2: Szpieg, który nie umiera nigdy
14:40 Raport Pelikana
17:30 Superman III
20:00 Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
21:45 Zimne światło dnia
23:35 Veronica Mars
01:40 Cube
03:10 Gilmore Girls
03:50 The Big Sky
01:10 Escape from Alcatraz
03:20 Barbarella
05:15 Ultimate Countdown: The Most Outrageous Transformations for a Role
06:00 Moneyball
08:35 The Addams Family
10:30 Marie Antoinette
12:50 Remember Me
15:00 Morning Glory
17:05 Le gendarme de St. Tropez
19:00 Le gendarme a New York
21:00 Captain Corelli's Mandolin
23:30 The Switch
01:30 The Sea of Trees
03:40 Super Sucker
05:30 Close Up
00:00 Get Out
02:00 Battle for Skyark
04:00 DC's Legends of Tomorrow 2
05:00 DC's Legends of Tomorrow 3
05:05 DC's Legends of Tomorrow 3
06:00 Lost Girl 2: Barometz. Trick. Pressure
07:05 Lost Girl 2: Midnight Lamp
08:10 Lost Girl 2: Table For Fae
09:15 Lost Girl 2: School's Out
10:15 Lost Girl 2: The Girl Who Fae'd With Fire
11:15 Lost Girl 2: Fae-nted Love
12:15 El Ministerio Del Tiempo: Bloody Mary Hour
14:00 DC Down
16:00 Jungle Run
18:00 Carriers
20:00 La Jaula
22:00 Ouija
00:00 Ouija: Origin of Evil
02:05 Top Gunner: Danger Zone
04:05 DC's Legends of Tomorrow 3: Freakshow
05:05 Warehouse 13: Implosion
01:20 Unseen Skies
03:00 Disaster Playground
04:10 Submarine
05:50 "Hell or High Water"
06:00 Marta i wielbiciele
07:30 Tubular Bells
09:20 Niebo patrzy na nas
11:00 Stwórzmy model katastrofy
12:10 Moja łódź podwodna
13:50 Zoom In
14:00 Marta i wielbiciele
15:30 Tubular Bells
17:20 Niebo patrzy na nas
19:00 Stwórzmy model katastrofy
20:10 Moja łódź podwodna
21:50 Zoom In
22:00 Rozterki pożądania
23:50 Hear My Song
01:40 Booksellers
03:20 Stevie Nicks: Live at Red Rocks
04:25 Your Sister's Sister
00:00 Midsomer Murders: Secret and Spies
00:55 Midsomer Murders: Secret and Spies
01:55 Mallorca Files: The Oligarch's Icon
02:50 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators 3: O Thou Invisible Spirit of Wine
03:45 Father Brown: The Mayor and the Magician
04:35 Call the Midwife
05:35 Friday Night Dinner: Congratulations
06:00 Call the Midwife
07:00 Father Brown: The Maddest of All
07:55 Father Brown: The Maddest of All
08:50 Lewis 5: Old Unhappy Far Off Things, Part 1
09:50 Lewis 5: Old Unhappy Far Off Things, Part 1
10:40 Father Brown 11
11:35 Death in Paradise
12:35 Death in Paradise
13:35 Death in Paradise
14:40 The Brokenwood Mysteries 3
16:20 Midsomer Murders 20: The Lions of Causton
18:00 Midsomer Murders: Secret and Spies
18:55 Midsomer Murders: Secret and Spies
19:50 Death in Paradise 13
21:00 The Brokenwood Mysteries 3
22:40 Blue Lights
23:45 Professor T 2
00:40 The Cleaner: The Neighbour
01:10 The Cleaner: The Neighbour
01:45 Death in Paradise 13
02:55 Midsomer Murders 20: The Lions of Causton
04:35 Call the Midwife
05:35 Friday Night Dinner: The Pyjamas
01:00 Boks - Gala w Las Vegas: walka: R. Conceicao - E. Navarrete
02:05 Boks - Gala w Kempton Park, RPA (walka wieczoru: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk - podsumowanie
04:25 Boks - Gala w Gold Coast: Goodman - Allen
05:30 Zakończenie dnia
06:00 Sportowy Wieczór
06:40 Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 3.
08:25 Strongman - Liga Mistrzów - Polska cz. 1
09:15 Tenis stołowy - Liga Mistrzyń 2023/24 - Finał: KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg - TT ETIVAL
11:30 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2.
14:45 Oko w oko - Bartosz Kurek
15:25 Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 4.
16:55 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia (studio)
17:25 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia
20:10 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2.
21:45 Sportowy Wieczór
22:30 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia
00:40 Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) - podsumowanie
03:00 Legendy KSW - odc. 7
05:20 Zakończenie dnia
05:35 Sportowy Wieczór
02:00 Babilon MMA
06:00 KOTV Classics
07:15 Siatkówka plażowa
08:15 Siatkówka plażowa
09:30 Siatkówka plażowa
10:30 Siatkówka plażowa
11:30 Siatkówka plażowa
12:00 Polska Liga Koszykówki
14:30 Tenis: Madryt 2024
17:00 PlusLiga
19:30 Magazyn Track and Field
20:00 UFC Fight Night: Nicolau - Perez
00:00 Liga czeska
02:00 Babilon MMA
00:30 Kolarstwo Pro Series
01:30 Lekkoatletyka
03:00 Snooker
05:00 Kolarstwo Pro Series
06:00 Kolarstwo
07:00 Snooker
07:45 Kolarstwo
08:30 Igrzyska Olimpijskie
08:45 Lekkoatletyka
11:30 Snooker
14:00 Lekkoatletyka
15:25 Snooker
18:30 Kolarstwo Pro Series
19:00 Kolarstwo
19:45 Snooker
23:00 Kolarstwo
00:00 Kolarstwo Pro Series
01:00 La Vuelta Femenina
01:27 Kolarstwo Pro Series
03:00 Snooker
05:00 Kolarstwo
00:00 Formuła E
01:00 Snooker
03:00 Kolarstwo Pro Series
04:00 Kolarstwo
05:00 Snooker
06:49 Formuła E
07:48 Snooker
10:00 Kolarstwo Pro Series
12:30 Lekkoatletyka
13:30 Kolarstwo
14:00 UCI World Tour Kolarstwo
16:00 La Vuelta Femenina
17:30 Lekkoatletyka
18:45 Zurich Classic of New Orleans
22:45 Turniej PGA TOUR
00:00 Lekkoatletyka
01:24 Snooker
02:58 Kolarstwo
03:57 Kolarstwo
05:00 Snooker
01:00 Sporty walki: UFC Fight Night - walka: Matheus Nicolau - Alex Perez
04:00 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku - waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
06:00 7. strefa
07:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 2. mecz finałowy fazy-play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
11:00 Cafe Futbol
12:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
14:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - studio
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 3. mecz finałowy fazy-play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - studio
18:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
19:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
21:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
00:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie - waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
00:00 Sporty walki: FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim - walka: Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022
06:00 Golf: ISPS HANDA Championship - 4. dzień
09:30 KOTV Classics
10:30 Atleci
11:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
13:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
14:50 Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga - 2. mecz półfinałowy fazy play-off: ORLEN Wisła Płock - Górnik Zabrze
17:30 Magazyn Track and Field
18:10 Koszykówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: EA7 Emporio Armani Mediolan - Germani Brescia
20:30 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 3. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
01:00 Sporty walki: FEN 43 w Szczecinie - walka: Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
00:00 Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga - 2. mecz półfinałowy fazy play-off: Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów
02:00 Sporty walki: Babilon MMA 35 w Jaworznie - walka: Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński 2 21.04.2023
06:00 KOTV Classics
12:00 Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - mecz: Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard
14:30 Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
17:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 3. mecz o 3. miejsce fazy-play-off: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
19:30 Magazyn Track and Field
20:00 Sporty walki: UFC Fight Night - walka: Matheus Nicolau - Alex Perez
00:00 Piłka nożna: Liga czeska - mecz: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
02:00 Sporty walki: Babilon MMA 39 w Radomiu - walka: Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023
00:00 Strach się bać! - Outlast (14)
01:00 E-sport: EMEA Masters Spring 2024
06:00 Skarby III Rzeszy (9)
06:30 Skarby III Rzeszy (10)
07:00 Tajna historia XX wieku (35)
07:30 Tajna historia XX wieku (36)
08:00 Giereczkowo By Day: Immortals Fenyx Rising (10)
09:00 Dragonball Z Kai (27)
09:30 Dragonball Z Kai (28)
10:00 Tajna historia XX wieku (37)
10:30 Tajna historia XX wieku (38)
11:00 Dragonball Z Kai (52)
11:30 Dragonball Z Kai (53)
12:00 Dragonball Z Kai (54)
12:30 Dragonball Z Kai (55)
13:00 Dragonball Z Kai (56)
13:30 Smocze Jaja (10)
14:30 ROJcast (10)
15:30 PoGraMy bez prądu (3)
16:00 Level 11 (3)
16:30 Level 7 (53)
16:45 E-sport: EMEA Masters Spring 2024
22:30 Włatcy móch 4 (42)
23:00 Włatcy móch (58)
23:30 Włatcy móch (59)
00:00 Strach się bać! - Outlast (1)
01:00 E-sport: EMEA Masters Spring 2024
00:55 BKFC Fight Night: Clearwater: Mike Richman vs Erick Lozano
01:55 PKO BP Ekstraklasa
04:00 BKFC KnuckleMania IV
07:00 LaLiga EA Sports
09:10 Turbokozak
09:30 Wysoki Pressing
11:00 Premier League
13:15 Sędziowie
14:00 NBA
16:00 PGE Ekstraliga
18:45 PGE Ekstraliga
21:15 Magazyn PGE Ekstraliga
23:00 Sport+
00:00 Turbokozak
00:35 Turbokozak Extra
01:15 Ligue 1 Uber Eats
03:45 PKO BP Ekstraklasa
00:15 Tenis Madrid Open 2024
02:15 Tenis Madrid Open 2024
04:11 Zakończenie emisji
06:00 8 wspaniałych
06:30 8 wspaniałych
07:00 Tenis Madrid Open 2024
09:00 NBA
11:00 Tenis Madrid Open 2024
13:00 Tenis Madrid Open 2024
15:00 Tenis Madrid Open 2024
17:25 Premier League
19:55 Tenis Madrid Open 2024
21:30 NBA
00:15 Tenis Madrid Open 2024
02:15 Tenis Madrid Open 2024
04:11 Zakończenie emisji
00:40 Prva Liga
03:00 Siatkówka
05:05 Hankook 24H Series
06:00 Liga ACB
08:10 Prva Liga
10:15 Żeglarstwo
10:30 Greek Super League
12:30 Liga ACB
14:20 World of Free Sports
15:00 Prva Liga
17:10 Hankook 24H Series
18:30 Greek Super League
20:30 Liga ACB
22:25 Prva Liga
00:25 World Sailing Show
01:15 Greek Super League
03:05 Liga ACB
04:40 World of Free Sports
05:05 Hankook 24H Series
00:15 Serie A TIM
03:00 Serie A TIM
05:00 Z archiwum LaLiga
05:40 Wywiad z Adilem Ramim
06:00 Dokument
06:40 Dokument
07:20 The Emirates FA Cup - Beyond The Dreams
08:00 Serie A TIM
10:00 Ligue 1 Uber Eats
12:00 Serie A: Made In Italy
12:25 Serie A TIM
14:40 Serie A: Made In Italy
14:55 Serie A TIM
17:00 Serie A TIM: Studio
17:55 Serie A TIM
20:00 LaLiga EA Sports: Studio
20:55 LaLiga EA Sports
22:55 LaLiga EA Sports: Studio
23:20 Eleven Gol
00:35 La Manita
01:00 LaLiga EA Sports
03:00 Serie A TIM
05:00 Z archiwum LaLiga
00:00 Ligue 1 Uber Eats
02:00 Dokument
02:55 Dokument
03:40 Serie A: Made In Italy
04:00 Liga Portugal Betclic
06:00 Z archiwum LaLiga
06:55 Z archiwum LaLiga
07:40 AS Roma
08:00 LaLiga EA Sports
10:00 Serie A TIM
12:00 Z archiwum LaLiga
12:55 Ligue 1 Uber Eats
14:55 Ligue 1 Uber Eats
17:10 La Manita
17:30 Historyczne momenty Ligue 1
17:55 Serie A TIM
20:15 Historyczne momenty Ligue 1
20:40 GP Confidential
21:20 Liga Portugal Betclic
23:40 Historyczne momenty Ligue 1
00:00 Ligue 1 Uber Eats
02:00 Dokument
02:45 Z archiwum LaLiga
03:30 LaLiga EA Sports Chronicles
04:00 Ligue 1 Uber Eats
00:00 LaLiga EA Sports The Best Matches
01:00 LaLiga EA Sports Top Goals
02:00 Liga Portugal Betclic
04:00 Serie A TIM
06:00 Legendy Ligue 1
06:30 Legendy Ligue 1
07:00 Legendy Ligue 1
07:30 LaLiga Best 11
08:00 Ligue 1 Uber Eats
10:00 LaLiga EA Sports The Best Matches
11:00 LaLiga EA Sports Top Goals
12:00 Serie A TIM
13:55 LaLiga EA Sports
16:10 LaLiga EA Sports
18:25 LaLiga EA Sports
20:40 Serie A TIM
23:00 The Emirates FA Cup - Beyond The Dreams
23:30 LaLiga EA Sports Top Saves
00:00 LaLiga EA Sports The Best Matches
01:00 LaLiga EA Sports Top Goals
02:00 Liga Portugal Betclic
04:00 Serie A TIM
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 LaLiga Top Goals 2023
05:00 LaLiga Top Saves 2023
05:30 FA Cup: Beyond The Dreams
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 LaLiga The Best Matches of 2023
05:00 LaLiga (33)
01:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Zakończenie programu
00:05 Skandaliczna nastoletnia domina
01:05 Skandaliczna nastoletnia domina
02:05 Seks życie w Berlinie
02:45 Seks życie w Berlinie
03:30 Golf
06:15 Golf
08:35 Golf
13:35 Golf
18:35 Golf
23:45 Seks życie w Berlinie
00:25 Seks życie w Berlinie
01:15 Na tropie seks handlarzy
02:20 Na tropie seks handlarzy
03:25 Na tropie seks handlarzy
04:20 Golf: pasja i sport
04:35 Golf: pasja i sport
04:45 Golf: pasja i sport
05:00 Golf: pasja i sport
05:10 Golf: pasja i sport
05:20 Golf: pasja i sport
05:35 Golf: pasja i sport
05:45 Golf: pasja i sport
01:00 Sporty walki: KSW 58 - walka: Salahdine Parnasse - Daniel Torres 30.01.2021
02:30 K-1: Kickboxing Fight Night 1 - walka: Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021
04:10 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska - 30.10.2021
06:15 Z archiwum ESPN: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Muhammad Ali - Doug Jones 13.03.1963
07:00 Sporty walki: Brave Combat Federation 54 w Koninie - walka: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021
09:20 Sporty walki: Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim - walka: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024
11:40 Sporty walki: Hybrid MMA 2 w Lesznie - walka: Daniel Skibiński - Alisson Marreira 15.12.2023
13:30 Sporty walki: Babilon MMA 37 w Międzyzdrojach - walka: Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023
15:15 Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy - waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Rafał Rzeźnik 19.03.2022
16:40 Z archiwum ESPN: Gala w Zurychu - waga ciężka: Muhammad Ali - Jürgen Blin 26.12.1971
17:25 Sporty walki: FEN 50 w Gliwicach - walka: Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023
20:10 Boks: Gala w Londynie - waga średnia: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024
22:20 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska - 30.10.2021
00:45 Boks: Polsat Boxing Promotions 8 w Toruniu - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg 25.06.2022
03:10 Sporty walki: KSW 53 - walka: Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020
04:05 KOTV Classics (45)
04:55 Boks: Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski w Brodnicy - waga półśrednia: Michał Syrowatka - Felix Lora 21.03.2015
05:45 Sporty walki: Babilon MMA 12 w Łomży - walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 07.02.2020
00:40 Fight Mag
01:40 Fight Mag
01:45 Fight Mag
03:00 BKFC KnuckleMania IV
05:30 ONE Weekly
06:00 ONE Friday Fights
08:25 Kickboxing
10:00 Extreme Fighting Championship
13:50 ONE Friday Fights
16:15 Kickboxing
17:55 Fight Mag
19:15 ONE Weekly
19:55 WGP Kickboxing
23:45 BKFC 57 - Hollywood, Floryda
23:50 BKFC 57 - Hollywood, Floryda
03:50 Fight Mag
05:00 Fight Mag
00:00 New Extreme IV
00:50 Hard Knocks Fighting
01:35 Hard Knocks Fighting
02:25 Hip Show
02:45 Hip Show
03:05 Bangkok Fight Night
04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:15 MFC 12 Makowski Fighting Championship, Zielona Góra, Poland
09:25 New Extreme IV
10:15 UK Wrestling Showdown
10:45 UK Wrestling Showdown
11:15 UK Wrestling Showdown
11:50 King of Kings
13:35 King of Kings
16:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
16:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
17:10 Punch Down
18:00 Punch Down
19:00 MMA
21:25 Hip Show
21:45 Hip Show
22:10 Hip Show
22:30 Hard Knocks Fighting
23:20 MMA
01:25 Bare Knuckle Boxing
05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
00:00 MEGA Fights
02:00 World Karate Federation
02:30 Judo for the World
03:00 KNOCKOUTS!
03:30 FS Grand Sumo
04:00 Macho: The Hector Camacho Story
04:30 Tuesday Night Fights
05:00 FS MMA
06:00 MEGA Fights
08:00 World Karate Federation
08:30 Judo for the World
09:00 KNOCKOUTS!
09:30 FS Grand Sumo
10:00 Macho: The Hector Camacho Story
10:30 Tuesday Night Fights
11:00 FIGHT SPORTS WCK
12:00 MEGA Fights
14:00 World Karate Federation
14:30 Judo for the World
15:00 KNOCKOUTS!
15:30 FS Grand Sumo
16:00 Macho: The Hector Camacho Story
16:30 Tuesday Night Fights
17:00 FIGHT SPORTS WCK
18:00 MEGA Fights
20:00 Fight Quest
21:00 KNOCKOUTS!
21:30 FS Grand Sumo
22:00 World Karate Federation
22:30 MMA:30
23:00 FIGHT SPORTS MMA
00:00 MEGA Fights
02:00 Fight Quest
03:00 KNOCKOUTS!
03:30 FS Grand Sumo
04:00 World Karate Federation
04:30 MMA:30
05:00 FIGHT SPORTS MMA
00:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
01:00 Fantasy Factory (Fantasy Factory), United Kingdom, 2023
02:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
02:30 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
03:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
03:30 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
04:00 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
04:30 Voss Extreme Sports Week 2023 (Voss Extreme Sports Week)
05:00 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
05:30 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
06:00 Dirty South Bounders (Dirty South Bounders), Adventure
06:30 A Survey Of Open Space (A Survey Of Open Space), Adventure
07:00 Travel Geek (Travel Geek)
08:00 Travel Geek (Travel Geek)
09:00 Travel Geek (Travel Geek)
10:00 Travel Geek (Travel Geek)
11:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
11:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
12:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2017
12:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2017
13:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
13:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
14:00 Best of Nitro World Games (Best of Nitro World Games)
15:00 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2011
15:30 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2011
16:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2017
17:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2018
18:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2017
19:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2017
20:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
21:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
22:00 World of X Games (World of X Games), USA, 2018
23:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
00:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
01:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
04:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
05:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
00:00 SlapFight
01:00 SPORT CLIPS
01:30 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 Teleshopping
07:00 Bundesliga Pur
09:00 Bundesliga Pur
11:00 Der STAHLWERK Doppelpass
13:30 Bundesliga Pur
15:00 ADAC GT Masters: Oschersleben: 2. Rennen
16:35 ADAC GT4 Germany: Oschersleben: 2. Rennen
17:00 Volleyball Bundesliga Frauen: Finale, Spiel 5: SSC Palmberg Schwerin - Allianz MTV Stuttgart
19:30 ADAC GT4 Germany
20:15 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
20:45 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
21:15 Hausmeister Krause
21:45 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
22:15 Hausmeister Krause - Ordnung muss sein
22:45 Sehr verdächtig
00:45 SPORT CLIPS
01:00 SPORT CLIPS
01:30 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
02:45 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
00:00 Kroniki sportu motorowego (1950-1975) (odc. 9)
00:35 Kroniki sportu motorowego (1950-1975) (odc. 10)
01:10 Kroniki sportu motorowego (1950-1975) (odc. 11)
01:45 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (odc. 261)
02:00 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (odc. 205)
02:20 Racing Files - Powrót do prędkości (odc. 7)
02:55 Classic Races - Z archiwum motosportu (odc. 12)
03:25 Monster Jam 2023 (odc. 8)
04:00 Motocross: ORLEN Mistrzostwa Polski
05:00 The Inside Line - Najszybsi z najszybszych (odc. 279)
05:30 Motoślad (odc. 438)
06:00 Racing Files - Powrót do prędkości (odc. 8)
06:35 Jeżdżę na prąd (odc. 230)
06:55 DTM: Zapowiedź sezonu 2024
08:00 Na osi (odc. 1079)
08:30 Trucker Club (odc. 1107)
09:00 Motowizjoner (odc. 128)
09:30 Motojazda (odc. 390)
10:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series w Barcelonie
11:10 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Wysp Kanaryjskich
12:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Wysp Kanaryjskich
13:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Wysp Kanaryjskich
14:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Wysp Kanaryjskich
15:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Wysp Kanaryjskich
15:35 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Wysp Kanaryjskich
16:10 Rajdy samochodowe: ORLEN OIL 8 Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza
17:25 E-sport: DTM Esports Pro Championship
20:00 NASCAR: Wyścig w Dover
00:05 Dzwon (odc. 15)
00:25 Monster Jam 2023 (odc. 8)
01:00 Motoikony
02:00 Racing Files - Powrót do prędkości (odc. 8)
02:35 Jeżdżę na prąd (odc. 231)
02:55 DTM: Zapowiedź sezonu 2024
04:00 Na osi (odc. 1079)
04:30 Trucker Club (odc. 1107)
05:00 Motowizjoner (odc. 128)
05:30 Motojazda (odc. 390)
00:55 Ekipa z Warszawy
01:55 Ex On The Beach: Peak of Love
02:35 M is for Music
06:00 MTV Top 20
07:35 MTV Breakfast Club
10:40 One Republic
11:35 Remy Ma
12:40 The Challenge: Battle For A New Champion: Reunion Part 1
14:00 Catfish 7
14:55 Catfish: The TV Series: Leuh & Justin
15:50 Catfish: The TV Show: Gemini & Myranda
16:45 Catfish 3: Craig & Zoe
17:35 Teen Mom: Family Reunion 3: Couples Take Cartagena!
18:30 Caught In The Act: Unfaithful 2: It's Giving Very Much Fraudulent
19:20 Caught In The Act: Unfaithful 2
20:15 Caught In The Act: Unfaithful 2
21:05 Ridiculousness! 31
21:35 Ridiculousness! 31
22:00 Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy
23:00 Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy
00:00 Ink Master 13: There Can Only Be One
00:55 Ink Master 13: Compose Yourself
01:50 Ex On The Beach: Peak of Love
02:40 M is for Music
04:00 Party Hits!
08:00 MTV Top 20
09:00 Weekend Hitlist
14:00 Weekend Hitlist
16:00 Fresh Out
17:00 Top 50 Hit Collaborations
20:00 Today's Top Hits
21:00 Worldwide Hits
01:00 Non-Stop Hits
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Smells Like The 90s
12:00 The Power Of 90s Love!
16:00 Mmm Bop! Perfect 90s Pop
19:00 Top 50 90s Collabs!
22:25 Ultimate 90s Playlist!
01:45 90's Mixtape
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
00:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
01:10 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
02:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
03:00 MTV Live Stage (MTV Live Stage), Didžioji Britanija, 2017
03:20 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
03:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
04:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
06:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
07:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
08:00 Dream Team Collabs! Top 20 (Dream Team Collabs! Top 20), Miuziklas
09:10 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
10:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
11:00 Gonzo With Jack Saunders (Gonzo with Jack Saunders), Miuziklas, Biografinis, Didžioji Britanija
11:45 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
12:00 MTV Live Stage (MTV Live Stage), Didžioji Britanija, 2017
12:20 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
12:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
13:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
15:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
16:00 Dream Team Collabs! Top 20 (Dream Team Collabs! Top 20), Miuziklas
17:10 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
18:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
19:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
20:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2012
20:20 MTV Family Legacy (MTV Family Legacy), Miuziklas, Visai šeimai, JAV, 2023
20:45 MTV Asks (MTV Asks), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2020
21:05 I Want My MTV (I Want My MTV), Miuziklas
21:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
23:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
00:00 Dream Team Collabs! Top 20 (Dream Team Collabs! Top 20), Miuziklas
01:10 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
02:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
03:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV
03:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2022
04:05 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2014
04:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
03:00 Dancefloor Fillers!
04:00 Non-Stop Y2Ks!
09:00 Hits on Shuffle!
14:00 Chillout Zone
15:00 Hip-Hop Vs Dance Collabs! Top 40
18:00 Non-Stop Y2Ks!
20:00 Crazy In Love
21:00 Hits Don't Lie!
03:00 When Love Takes Over: Romantic Duets
04:00 Non-Stop Y2Ks!
01:25 A.Perto, J.Sibeliaus ir L.van Beethoveno kūrinius atlieka Izraelio filharmonijos orkestras.
03:30 Nakties programa.
05:55 Ch.Spucko choreografija „Popėja“.
09:20 Dok. f.
10:15 „Intermezzo“.
11:00 Džiazas. „Snarky Puppy“.
12:30 Džiazas. „Jazzanitza“.
13:05 Džiazas. J.Witherspoono kvartetas.
13:50 „Intermezzo“.
14:30 F.Zappos, B.Gandero, E.Varese'o ir J.Zorno kūrinius atlieka „Intercontemporain“ ansamblis.
17:20 „Intermezzo“.
18:30 R.Strausso opera „Arabela“.
21:40 A.Perto, J.Sibeliaus ir L.van Beethoveno kūrinius atlieka Izraelio filharmonijos orkestras.
23:45 R.Strausso ir G.Mahlerio kūrinius atlieka Roterdamo filharmonijos orkestras.
01:35 Nakties programa.
05:25 Ph.Glasso opera „Tobulas amerikietis“.
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
05:00 Polska Nocą
00:00 Teoria wielkiego podrywu 3 (13)
00:30 Teoria wielkiego podrywu 3 (14)
01:00 Śmierć na 1000 sposobów
01:30 Śmierć na 1000 sposobów
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:30 Hity na czasie
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Świeży towar
10:00 Eska TV info
11:00 Eska TV info
11:15 Weekend z Eską TV
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Weekend z Eską TV
19:00 Polacy za granicą
20:00 Włatcy móch
20:30 Włatcy móch
21:00 Przyjaciele 9 (17)
21:30 Przyjaciele 9 (18)
22:00 Teoria wielkiego podrywu 3 (17)
22:30 Teoria wielkiego podrywu 3 (18)
23:00 Przyjaciele 9 (15)
23:30 Przyjaciele 9 (16)
00:00 Teoria wielkiego podrywu 3 (15)
00:30 Teoria wielkiego podrywu 3 (16)
01:00 Śmierć na 1000 sposobów
01:30 Śmierć na 1000 sposobów
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
00:00 Polska Lista
06:00 Polska Lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Poranek
10:00 Hit godzina
13:00 Polska Lista
14:00 Hity zawsze na czasie
15:00 Hit godzina
17:00 Jazdy gwiazdy
18:00 Twoja imprESKA
22:00 Polska Lista
23:00 Twoja imprESKA
00:00 Hity zawsze na czasie
01:00 Polska Lista
00:00 Tylko hity
06:00 Tylko hity
07:00 Top 10 - lista przebojów
08:00 W rytmie Disco Polo Music
09:00 Disco Gramy
10:00 Nie ma cwaniaka na discopolaka (40)
10:30 Tylko hity
11:00 Hej wesele!
12:00 W rytmie folk
13:00 Disco Weekend z Blondi (54)
14:00 Disco Polo Live (770)
15:00 Strefa nowości
16:00 Muzyczna podróż z Teresą Werner (7)
17:00 Disco Polo Life
18:00 Top 10 - lista przebojów
19:00 Tylko hity
20:00 Hej wesele!
21:00 Disco i Relax z Tomkiem Samborskim (48)
22:00 Tylko hity
23:00 Chłopaki do wzięcia (211)
23:30 Chłopaki do wzięcia (212)
00:00 Chłopaki do wzięcia (213)
00:30 Chłopaki do wzięcia (214)
01:00 Chłopaki do wzięcia (215)
01:30 Chłopaki do wzięcia (216)
02:00 Zdrady (74)
03:00 Zdrady (75)
04:00 Tylko hity
00:00 Disco nie śpi!
03:00 Hit za hitem
06:00 Hit za hitem
09:00 Premiera: Disco i Relax z Tomkiem Samborskim 4
10:00 Top 10 - lista przebojów
11:00 Disco Duety
11:30 Kochamy Lata 90!
12:00 Premiera: Muzyczna podróż z Teresą Werner
13:00 Polskie szlagiery
14:00 Święta z Polo TV
15:00 Muzyczna przeglądarka
16:00 Święta z Polo TV
16:30 Nie ma cwaniaka na discopolaka
17:30 Koncertowe Love
18:00 Nówki
19:00 Disco Polo Live
20:00 Prawy do lewego! Biesiada na całego!
22:30 Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 (1)
01:00 Zdrady
02:00 Zdrady
03:15 Hit za hitem
02:00 Zdrady
03:00 Zdrady
04:00 Miłość w rytmie disco
04:30 Miłość w rytmie disco
05:00 Hit Karaoke
06:00 Hit Karaoke
09:00 W Rytmie Hitów
10:00 Łączy nas muzyka
11:00 W Rytmie Hitów
16:00 Disco Star
17:00 W Rytmie Hitów
19:00 VOX Dance Impreza
23:00 Hit Karaoke
02:00 Zdrady
03:00 Zdrady
04:00 Miłość w rytmie disco
04:30 Miłość w rytmie disco
05:00 Hit Karaoke
01:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4Fun budzi ludzi
09:00 K-Pop Non Stop
10:00 Wiadomixy
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Hop bęc
14:00 Pożyczone nuty
15:00 Hot Pop
16:00 Ulubiona 20
18:00 Hot Pop
19:00 Versus w 4fun TV
20:00 Hity na czacie
21:00 Young Stars w 4Fun.tv
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
01:00 Karaoke W 4fun Dance
03:00 Najlepsza muzyka nocą
05:00 Karaoke W 4fun Dance
06:00 Karaoke W 4fun Dance
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Disco wizja
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke W 4fun Dance
03:00 Najlepsza muzyka nocą
05:00 Karaoke W 4fun Dance
06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
08:00 NakrĘtka
12:00 Muzyczna Potyczka
13:00 Top 30 NUTA.TV
16:00 Top 30 NUTA.TV
18:00 Hot Nuta
19:00 Godzina z Lady Gagą
21:00 Imprezowa Nuta
06:00 Power Karaoke
07:00 Power Wake Up!
09:00 100% Power
10:00 Top Power
10:15 Eksplozja Hitów Power TV
10:30 Power Classic
11:00 100% Power
11:15 Eksplozja Hitów Power TV
11:30 100% Power
12:00 100% Power
14:00 Power Classic
15:00 Power Classic
16:00 100% Power
18:00 Top Power
18:15 Eksplozja Hitów Power TV
18:30 Power Mix
19:00 Power Impreza
22:30 Power Karaoke
00:00 BEST HITS
01:00 BEST POLISH
07:00 BEST 00's
08:00 BEST HITS
09:00 Top wszech czasów według widzów Stars TV
21:00 Top wszech czasów według widzów Stars TV
00:00 BEST HITS
01:00 BEST POLISH
00:45 Wojna o trony. Prawdziwa historia Europy s.III - Ludwik XIII - narodziny króla. 1602 - 1617. Odc. 3/6
01:45 Czerep
02:10 Zakończenie dnia
07:00 Był taki dzień - 28 kwietnia{PL}
07:05 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 146 (sezon 2 odc. 21)
07:50 Polska Jerozolima
08:50 Znak Orła - odc. 1 Edukacja 1308
09:20 Znak Orła - odc. 2 Słowo zakonu 1308
09:55 Historia kuchni polskiej - Tajemnica pierwszej polskiej książki kucharskiej
10:45 Kraina skarbów. Podróż po Włoszech - Od Piemontu po Wenecję. Odc. 5/6
11:45 Planeta skarbów - odc. 2 Indie
12:50 Ziemia widziana z kosmosu Odc. 4
13:45 Przeczytaj mi tę historię - odc. 114
13:55 Kazimierz Górski. Podróż sentymentalna
14:25 Pani minister tańczy
16:00 Giganci historii - I wojna światowa na froncie zachodnim
16:50 Prawdziwe "Polowanie na Czerwony Październik" - odc. 2/2
17:40 Galeria Widmo - Relikwiarz Wikingów i Kamieniecki skarbiec
17:50 Pogranicze w ogniu - odc. 8/24
19:00 Arabska wyprawa Levisona Wooda - Na polu walki. Odc. 1/5
20:00 Rzym. Osiem przełomowych dni - Odc. 5. Zemsta Boudiki
20:55 Nevada Smith
23:15 Upadek Królestwa s.IV - s. 4 odc. 2
00:20 Midway
02:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia baletnicy Teatru Wielkiego w Petersburgu
03:10 Zakończenie dnia
00:00 Poszukiwacze historii (62)
00:30 Poszukiwacze historii (63)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (115)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (116)
02:00 Taaaka ryba (144)
02:30 Taaaka ryba (145)
03:00 Tajna historia XX wieku (56)
03:30 Tajna historia XX wieku (57)
04:00 Łowca pedofilów (57)
04:30 Łowca pedofilów (58)
05:00 Skazany za... (28)
05:30 Skazany za... (29)
06:00 Malanowski i partnerzy (715)
06:30 Hardkorowy lombard (107)
07:00 Hardkorowy lombard (108)
07:30 Hardkorowy lombard (109)
08:00 Historia krzyżowców (1)
09:00 Historia krzyżowców (2)
10:00 Historia krzyżowców (3)
11:00 Tajna historia XX wieku (5)
11:30 Ostatnie dni nazistów (5)
12:30 Ostatnie dni nazistów (6)
13:30 Tajemnice KGB (1)
14:40 Tajemnice KGB (2)
15:50 Tajemnice KGB (3-ost.)
17:00 Putin - władza za wszelką cenę
18:00 Rosyjska cyberarmia
19:10 1944: Czy alianci powinni byli zbombardować Auschwitz?
20:30 Pociągi Hitlera
23:00 Auschwitz Trial, the End of Silence
00:00 Tajna historia XX wieku (39)
00:30 Tajna historia XX wieku (40)
01:00 Tajna historia XX wieku (41)
01:30 Tajna historia XX wieku (42)
02:00 Taaaka ryba (146)
02:30 Taaaka ryba (147)
03:00 Tajna historia XX wieku (58)
03:30 Tajna historia XX wieku (59)
04:00 Łowca pedofilów (59)
04:30 Łowca pedofilów (60)
05:00 Czas wojowników (8)
05:30 Czas wojowników (9)
00:00 Polacy w świecie (25)
00:30 Łowca pedofilów (65)
01:00 Łowca pedofilów (66)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (18)
02:00 Kama Sutra (26)
03:00 Kama Sutra (27)
04:00 Kama Sutra (28)
05:00 Kama Sutra (29)
06:00 Dorwać tuńczyka (6)
07:00 Dorwać tuńczyka (7)
08:00 Dorwać tuńczyka (8)
09:00 Kołowrotek (187)
09:30 Podglądacze przyrody (7)
10:00 Podglądacze przyrody (8)
10:30 Chłopaki do wzięcia (16)
11:00 Chłopaki do wzięcia (17)
11:30 Chłopaki do wzięcia (18)
12:00 Chłopaki do wzięcia (19)
12:30 Chłopaki do wzięcia (20)
13:00 Kryptonim szef Polska 2 (1)
14:00 Złomiarze (4)
15:00 Polacy za granicą (104)
16:00 Polacy za granicą (105)
17:00 Polacy za granicą (106)
18:00 Górale (10)
18:30 Górale (11)
19:00 Górale (12)
19:30 Górale (13)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (152)
20:30 Podglądacze przyrody (5)
21:00 Chłopaki do wzięcia (379)
21:30 Chłopaki do wzięcia (380)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (188)
22:30 Łowca pedofilów (190)
23:00 Łowca pedofilów (95)
23:30 Łowca pedofilów (96)
00:00 Łowca pedofilów (97)
00:30 Łowca pedofilów (67)
01:00 Łowca pedofilów (68)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (19)
02:00 Kama Sutra (30)
03:00 Kama Sutra (31)
04:00 Kama Sutra (32)
05:00 Kama Sutra (33)
00:30 Black Gold
01:25 Black Gold
02:15 O co biega?
02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra
03:35 Przykrywkowcy. Podwójna gra
04:30 Łowcy tajemnic Bałtyku
05:15 Łowcy tajemnic Bałtyku
06:00 O co biega?
06:30 Polowanie na Hitlera
07:15 Polowanie na Hitlera
08:00 W rytmie wolności
08:45 W rytmie wolności
09:35 Dinozaury prehistorycznej Antarktydy
10:30 Dinozaury prehistorycznej Antarktydy
11:25 T-Rex. Historia ewolucji
12:15 Polska z góry
12:40 Polska z góry
13:05 Polska z góry
13:30 Wyspy. Laboratoria natury
14:20 Afryka z góry
15:15 Afryka z góry
16:10 Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
17:00 Duch gór - pantera śnieżna
18:00 Futbolowa gorączka. Jak powstawała Premier League
19:00 Futbolowa gorączka. Jak powstawała Premier League
20:00 Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
21:30 Abba. 40 lat minęło
22:20 Części intymne
23:45 Osama Bin Laden. Czego nie wiedzieliśmy
00:35 Osama bin Laden - The Inside Story
01:25 Osama bin Laden - The Inside Story
02:10 O co biega?
02:40 Zakonnice
03:25 Zakonnice
04:25 Łowcy tajemnic Bałtyku
05:10 Łowcy tajemnic Bałtyku
00:00 Blowing up History
01:00 Goldrush In Australia
02:00 Salvage Hunters 14
03:00 Salvage Hunters 14
03:45 Wheeler Dealers 4: Lexus LS400
04:10 Wheeler Dealers 4: Lexus LS400
04:30 Full Pull
05:15 Wheeler Dealers 15: 1984 Volkswagen Rabbit GTI
06:00 How It's Made 24: Thai Barbecues, Diving Masks & Fins, and Bassoons
06:30 How It's Made 24: Wooden Utensils, Transport Refrigeration Units
07:00 Back To The Past
08:00 Moonshiners: Highway Robbery
09:00 Scrappers 9
10:00 Scrappers 9
11:00 Lotnisko
12:00 Przygody Truckerki
13:00 Blowing up History
14:00 America's Backyard Gold: Big Dollar Beaches
15:00 Goldrush In Australia
16:00 Scrappers 9
17:00 Nic do zgłoszenia
18:00 Finding Escobar's Millions: The Jungle
19:00 Alaska Monsters: We're The Prey
20:00 Outback Opal Hunters
21:00 America's Backyard Gold: Big Dollar Beaches
22:00 Przygody Truckerki
23:00 Back To The Past
00:00 Naked And Afraid: Death by Crocodile
02:00 Asphalt Cowboys: The Betting Champion
03:00 Wheeler Dealers 4: Lexus LS400
03:25 Wheeler Dealers 4: Lexus LS400
03:45 Salvage Hunters 14
04:30 Salvage Hunters 14
05:15 Wheeler Dealers 15: 2004 Dodge Ram SRT-10
00:00 Help! My House Is Haunted: The Curse Of The Jinn
01:00 Jack Osbourne's Night Of Terror: Ashmore Estates
02:00 Jack Osbourne's Night Of Terror: Nevada State Prison
03:00 American Nightmare: Paradise Lost
03:45 Bad Blood: Daughters Divided
04:10 Bad Blood: A Brother Betrayed
04:30 American Nightmare: Apartment 23
05:15 The Murder Tapes 4: What's In The Backpack?
06:00 Sin City Justice: Rage Against The Machine
07:00 Sin City Justice: Betrayed
08:00 Reasonable Doubt 4: A Murder In Cave Creek
09:00 Reasonable Doubt 4
10:00 The Murder Tapes 4: The Girl In The Park
11:00 The Murder Tapes 4: Cover The Camera And I'll Talk
12:00 The Murder Detectives: In Broad Daylight
13:00 The Murder Detectives: All Hands on Deck
14:00 The Real Story with Maria Elena Salinas: Failure Of Justice
15:00 The Wonderland Murders 2: Unhinged
16:00 Southern Fried Homicide: Kissing Cousins
17:00 Southern Fried Homicide: Fatal Belle
18:00 Signs Of A Psychopath 2: He Is Not Among The Living
18:30 Signs Of A Psychopath 2
19:00 Signs Of A Psychopath 2: Most People Would Be Haunted
19:30 Signs Of A Psychopath 2: I Always Feel That I Am Strange
20:00 Late Night Lockup: You're Being Recorded
20:30 Late Night Lockup: I Did It!
21:00 Murdaugh Murders: Deadly Dynasty: Pandora's Box
22:00 Murdaugh Murders: Deadly Dynasty: Something Wicked This Way Comes
23:00 Murdaugh Murders: Deadly Dynasty: The Well Of Evil
00:00 Death By Fame: A Rising Star Shot Down
01:00 Evil Lives Here: Saw Myself On Tape
02:00 The Murder Tapes
03:00 Extreme Measures 2: Night Crawlers
03:45 Signs Of A Psychopath 2: Most People Would Be Haunted
04:10 Signs Of A Psychopath 2: I Always Feel That I Am Strange
04:30 The Murder Tapes 4: The Move Out
05:15 Murder In The Heartland
00:00 Cooper's Treasure 2: Dragon's Teeth
01:00 Cooper's Treasure 2: Island of Fortune
02:00 Unexplained & Unexplored: Mystery Of The American Maya
03:00 How It's Made 24: Angle Grinders, Berry Baskets
03:30 How It's Made 24: Cartridge Blades, Chocolate Banana Loaves
04:00 How Do They Do It? 12: Logging, Tiles And Jaffa Cakes
04:30 How Do They Do It? 12: Heavy-lift Plane And More
05:00 How Do They Do It? 12: Monorail And More
05:30 How Do They Do It? 12: Macadamia Nuts And More
06:00 Truth Behind the Moon Landing: Conspiracy of the Lost Tapes
07:00 Truth Behind the Moon Landing: The Hollywood Conspiracy
08:00 Expedition X 2
09:00 Expedition X 2
10:00 How It's Made 24: Nail Files, Birch Canoes, Boat Hardtops
10:30 How It's Made 24: Macarons, Pine Needle Baskets, and Micrometers
11:00 How It's Made 24: Endoscopes, Megaphones, And Uranium
11:30 How It's Made 24: Hollow Disk Pumps, Palm Sugar, And Yachts
12:00 How Do They Do It? 12: Robo-farm And More
12:30 How Do They Do It? 12: Bamboo Scaffolding And More
13:00 How Do They Do It? 12: Espadrilles And More
13:30 How Do They Do It? 12: Macadamia Nuts And More
14:00 Savage Builds: Nitro-Explode-aganza
15:00 Savage Builds: Hollywood's Deadliest Weapon
16:00 Truth Behind the Moon Landing: CIA's Secret Space War
17:00 Truth Behind the Moon Landing: Killing Armstrong
18:00 How It's Made 24: Wooden Matches, Tillage Machines, Telescopic Gangways, and Mabe Pearls
18:30 How It's Made 24: Mosquito Coils, Solar Assist Tricycles, Palm Oil, & Fiberglass Chopper Guns
19:00 How It's Made 24: Wood Toys, Retro Toasters, Laboratory Furnaces and Aerogels
19:30 How It's Made 24: Combination Squares, Farmed Shrimp, Ball Valves, and String Trimmers
20:00 Mysteries of the Deep: Hunt For Noah's Ark
21:00 Mysteries of the Deep: Bermuda Triangle Doomsday
22:00 For All Humankind
00:00 Space Launch: Splashdown
02:00 How the Universe Works: Secret History Of Mercury
03:00 How the Universe Works: Dark History of The Solar System
04:00 How Do They Do It? 12: Robo-farm And More
04:30 How Do They Do It? 12: Bamboo Scaffolding And More
05:00 How Do They Do It? 12: Espadrilles And More
05:30 How Do They Do It? 12: Macadamia Nuts And More
00:15 Monsters Inside Me 5
01:15 Drag Me Down The Aisle
02:15 Bez recepty 2 (6)
03:05 Eks-tra zmiana (8)
03:50 Sablewskiej sposób na modę (4)
04:25 EWOlucja
05:10 Zakończenie programu
05:20 Zakończenie programu
00:05 Monsters Inside Me 5
01:05 Body Bizarre 4
02:05 Wyjadacze (9)
02:55 Wyjadacze (10)
03:45 Szpital (192)
04:30 W poszukiwaniu piękna (4)
04:55 W poszukiwaniu piękna (5)
05:20 Zakończenie programu
05:30 Zakończenie programu
05:35 Sablewskiej sposób na modę (5)
00:00 Europa filmowa
01:00 Europa filmowa
02:00 September '39: Retreat
02:30 September '39: Never Say "Die"
03:00 Serial Killers
03:45 Profesjonaliści
04:30 Pasja - sposób na życie
05:15 Salvage Hunters - Classic Cars: Ford Capri & Lancia Delta Integrale
06:00 Salvage Hunters: The Restorers 3
07:00 Salvage Hunters: The Restorers 3
08:00 World's Toughest Expeditions with James Cracknell: Shipwrecked
09:00 Greatest Mysteries: American Museum of Natural History
10:00 Dealers
11:00 Dealers
12:00 Salvage Hunters 17
13:00 All Star Dealers: Sayers and Earnhardt
13:30 All Star Dealers: No Mas!
14:00 The Youth of John Paul II
15:00 Blowing Up History: Seven Wonders: Seven Wonders Of America
17:00 Tajemnice wraków Bałtyku
18:00 Legendary Locations: Lost And Found
18:30 Legendary Locations: Last Resorts
19:00 Salvage Dawgs 10
19:30 Salvage Dawgs 10
20:00 Salvage Hunters: The Restorers 6: Weaving Magic
21:00 Edge of Alaska 2: Barnstorm
22:00 Ancient Unexplained Files: War Of The Ancients
23:00 Alien Highway: Arizona Anomalies
00:00 Alien Highway: Escape From Area 51
01:00 Free Love in PRL
01:30 Free Love in PRL
02:00 September '39: Remember Sparta
02:30 September '39
03:00 Polish Nobel
03:45 Profesjonaliści
04:30 Custom Car Factory
05:15 Salvage Hunters 13
00:00 Body Bizarre 5: My Baby's Face Tumor
01:00 Sex Sent Me to the ER 2: Routine Romance
02:00 Monsters Inside Me 5: The Killer In The Lake
03:00 Say Yes to the Dress 17: This Is Showtime
04:00 The Family Chantel
05:00 90 Day Diaries
06:00 Salon sukien ślubnych
07:00 Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania
08:00 Shauna Rae - uwięziona w ciele dziecka
09:00 Shauna Rae - uwięziona w ciele dziecka
10:00 Mistrzowie remontu
11:00 Salon Sukien ślubnych Z Tanem France'em
12:00 Rodzina Chantel
13:00 Wiza na miłość: Oczami Bohaterów
14:00 Poligamista szuka żony
15:00 Rodzina 10+
16:00 Miłość Za Granicą
17:00 Ja, ty i mój eks
18:00 Wiza na miłość: Romans na Karaibach
19:00 Wiza na miłość: Znowu do wzięcia
20:00 Miłość Bez Tłumaczenia
21:00 Dziecko czy oszustka - wersja Natalii Grace
22:00 Historie wielkiej wagi
00:00 Skin Tight 2: Where Are They Now?
01:00 Sex Sent Me to the ER 2: Super Secrets
02:00 Monsters Inside Me 5: There's a Worm Crawling in My What?
03:00 Say Yes to the Dress 17: I'm The Evil Mom Here
04:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After? 7: Thank U Next
00:00 World's Most Unexplained: Hoffa
00:30 World's Most Unexplained: Hoffa
01:00 Encounter: UFO
02:00 Cold Justice
02:45 Cold Justice
03:30 Voice of a Killer 3
04:20 Fraud Squad
05:05 Fraud Squad
06:00 Close Calls On Camera
06:30 Close Calls On Camera
07:00 Close Calls On Camera
07:30 Close Calls On Camera
08:00 Hardcore Pawn 7: The Shocker
08:30 Hardcore Pawn 8
09:00 Hardcore Pawn 8
09:30 Hardcore Pawn 8
10:00 Hardcore Pawn 8
10:30 Hardcore Pawn 8
11:00 Hardcore Pawn 8
11:30 Hardcore Pawn 8
12:00 Hardcore Pawn 8
12:30 Hardcore Pawn 8
13:00 Alive
14:00 Alive
15:00 Confessions: Animal Hoarding
16:00 Confessions: Animal Hoarding
17:00 Confessions: Animal Hoarding
18:00 Border Security: Canada 3
18:30 Border Security: Canada 3
19:00 Scariest Night of My Life
20:00 Scariest Night of My Life
21:00 Scariest Night of My Life
22:00 Scariest Night of My Life
23:00 Paranormal Nightshift
00:00 Paranormal Nightshift
01:00 Encounter: UFO
02:00 Cold Justice: Dying Declaration
02:45 Cold Justice: Dying Declaration
03:30 Voice of a Killer 3
04:20 Fraud Squad
05:05 Fraud Squad
00:00 Drug Lords. The Takedown: The Animal
01:00 Banged Up Abroad 7: Black Palace Of Horrors
02:00 Drain the Oceans 3: Drain America's Last Slave Ship
02:50 Drain the Oceans 3: Drain Raiders of The Civil War
03:35 World War II: Secrets from Above 2: Battle of Britain
04:25 Abandoned Engineering 8: The Beached Leviathan
05:10 Air Crash Investigation Special Report 3: Survivors
06:00 Weather Gone Viral: Season 9: A Disaster at the Mines
07:00 Weather Gone Viral: Season 9: A Safe Place
08:00 Ultimate Airport Dubai 2: Customs Officers
09:00 Ultimate Airport Dubai 2: Crystal Meth
10:00 Last of the Giants: Wild Fish: Barracuda Brawl
11:00 Engineering Evolved: Blast Off
12:00 Rewind the '90s: Decade of Disruption
13:00 The Future from Above
14:00 Inside NASA's Innovations: Langley Research Centre
15:00 Megakonstrukcje przeszłości
16:00 Construction Fails
17:00 Construction Fails
18:00 Seconds from Disaster: American Embassy Bombing
19:00 History in the Making: Viking Shield/Illuminated Manuscript/Cheese
19:30 History in the Making: Viking Shield/Illuminated Manuscript/Cheese
20:00 The Abyss: Rise and Fall of the Nazis: Democracy without Democrats 1929-1933
21:05 Trafficked: Underworlds with Mariana Van Zeller: Sextortion
22:00 Banged Up Abroad 14: The Mother's Load
23:00 Banged Up Abroad 14: A Bellyful of Coke
00:00 Air Crash Investigation Special Report 4: Splash Down
01:00 Air Crash Investigation Special Report 4: Northern Extremes
02:00 Lawless Island 5: Squibb Game
02:50 Lawless Island 5: A Winter's Feast
03:35 World War II: Secrets from Above 2: Battle of the Atlantic
04:25 Abandoned Engineering 8: Niagara's Hidden Marvel
05:10 Air Crash Investigation Special Report 3: Maintenance Mistakes
00:00 Inside Cocaine Wars: Drug Speedboats
01:00 Narco Wars 2: The Mob: The Heroin Don
02:00 Edge of the Unknown with Jimmy Chin: Return to Life
02:30 Edge of the Unknown with Jimmy Chin: The No Fall Zone
02:48 Incredible Dr. Pol 10: Su-Pol Sized!
03:36 Incredible Dr. Pol 10: Sprain, Sprain, Go Away
04:24 Incredible Dr. Pol 10: Supe-Pol-Sticiou
05:12 Top Secret UFO Projects: Declassified: Soviet Secrets
06:00 The Incredible Dr. Pol 8: Meow & Forever
07:00 The Incredible Dr. Pol 8: Paws for Concern
08:00 The Incredible Dr. Pol 9: Boot-Scootin' Boogie
09:00 The Incredible Dr. Pol 9: North Pol Express
10:00 The Incredible Dr. Pol 8: Pol-Iver's Travels
11:00 Dr. Oakley: Yukon Vet: Steer Clear
12:00 Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Moving Forward
13:00 Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Best Friend, Bodyguard
14:00 A Taste of Italy
14:30 A Taste of Italy
15:00 Europe From Above: Germany
16:00 India From Above: Modern and Mystic
17:00 India From Above: Nature's Wonders
18:00 Cesar to the Rescue 3: The Trouble With Truffles
19:00 Cesar to the Rescue 3: The Biggest Loser
20:00 The Story of God with Morgan Freeman 3: Search For The Devil
21:00 Primal Survivor: Over the Andes: Hell and High Water
22:00 Primal Survivor: Over the Andes: Perilous Ascent
23:00 Top Secret UFO Projects: Declassified: Soviet Secrets
00:00 Top Secret UFO Projects: Declassified: After Disclosure
01:00 Narco Wars 2: The Mob: The Mafia Meth King
02:00 A Taste of Italy
02:30 A Taste of Italy
02:48 The Story of God with Morgan Freeman 3: Search For The Devil
03:36 Primal Survivor: Over the Andes: Hell and High Water
04:24 Primal Survivor: Over the Andes: Perilous Ascent
05:12 The Incredible Dr Pol 4: Udderly Frozen
00:00 The Incredible Dr Pol 4: Nerves of Steer
01:00 The Incredible Dr Pol 4: Udderly Frozen
02:00 Growing up Animal: A Baby Wild Dog's Story
02:48 Extraordinary Birder with Christian Cooper: Puerto Rico
03:36 Queens: Season 1: Tiny Jungle Queens
04:24 Queens: Season 1: Rainforest Queens
05:12 Something Bit Me!: It Smelled of Death...
06:00 Africa's Hunters 3: Prides And Prejudice
07:00 Africa's Hunters 3: The Misfit Comes of Age
08:00 Animals Gone Wild: The Bold And The Brutal
09:00 Animals Gone Wild: Epic Fails
10:00 Animals Gone Wild: Showdown
11:00 Incredible Animal Journeys: Behind the Journey
12:00 Incredible Animal Journeys: Chasing the African Rains
13:00 America's National Parks: Yosemite
14:00 The Incredible Pol Farm
14:30 The Incredible Pol Farm
15:00 The Incredible Dr. Pol 22: Mission Impawssible
16:00 The Incredible Dr. Pol: Compilation: My Fair Baby
17:00 America The Beautiful Compilations: America's Untamed Heartland
18:00 World's Deadliest: Compilation: Secret Weapons
19:00 Predator Fail: When Prey Attacks
20:00 South Africa: Cradle of Killers
21:00 Something Bit Me!: It Smelled of Death...
22:00 Something Bit Me!: I Went Bonkers...
23:00 World's Deadliest: Compilation: Secret Weapons
00:00 Predator Fail: When Prey Attacks
01:00 When Sharks Attack 360: Troubled Waters
02:00 World's Deadliest: Compilation: Secret Weapons
02:48 Predator Fail: When Prey Attacks
03:36 The Incredible Dr. Pol: Compilation: My Fair Baby
04:24 America The Beautiful Compilations: America's Untamed Heartland
05:12 The Incredible Dr. Pol 11: The Chester-Shire Calf
00:00 Monsters Inside Me 6: They Hijacked My Eyeball
01:00 The Last Alaskans: Heart of the Wild
02:00 Insane Pools: Off the Deep End 3: Sliding into Neverland
03:00 Crikey! It's the Irwins 3: Tiger Triplets
03:48 How Do Animals Do That?: Levitating Lizards and Immortal Jellyfish
04:18 How Do Animals Do That?: Supersonic Owls and Invisible Octopuses
04:48 How Do Animals Do That?: Backwards Birds and Slimy Sea Creatures
05:12 America's Cutest Pets 5: Happy Hounds
06:00 America's Cutest Pets 5: Happy Hounds
07:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: Runaway Dog
08:00 Insane Pools: Off the Deep End 3: Sliding into Neverland
09:00 How Do Animals Do That?: Cheeky Hamsters and Camel Humps
09:30 How Do Animals Do That?: Cheeky Hamsters and Camel Humps
10:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: A Brave Little Dog
11:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: Blown Away
12:00 Insane Pools: Off the Deep End 3: Top of the Mountain
13:00 Crikey! It's the Irwins 3: A Baby Giraffe's Tall Order
14:00 Wild Dubai
15:00 Growing Up Clouded Leopard
16:00 America's Cutest Pets 5: Dog: Pooch Power
17:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: A Tiger's Tale
18:00 Insane Pools: Off the Deep End 3: What's Up Dock?
19:00 Crikey! It's the Irwins 3: Double Puggle
20:00 Zoltan the Wolfman
21:00 Crikey! It's the Irwins: Tiny But Poisonous
22:00 The Last Alaskans: Winter is Coming
23:00 Swimming with Monsters: Steve Backshall: Anaconda
00:00 Rugged Justice 2: Wildfire!
01:00 The Last Alaskans: Circle of Life
02:00 America's Cutest Pets 5: Dog: Pooch Power
02:48 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: A Tiger's Tale
03:36 Insane Pools: Off the Deep End 3: What's Up Dock?
04:24 Crikey! It's the Irwins 3: Double Puggle
05:12 America's Cutest Pets 5: Happy Hounds
00:25 Trzy noce z duchami
01:30 Legendarne miejscówki
02:00 Legendarne miejscówki
02:30 Ekskluzywne kampery
02:55 Poszukiwacze domów z basenem
03:20 Poszukiwacze domów z basenem
03:45 Poszukiwacze domów z basenem
04:10 Człowiek kontra jedzenie
04:30 Człowiek kontra jedzenie
04:50 Jurta - zamieszkaj w namiocie
05:10 Jurta - zamieszkaj w namiocie
06:00 W co wierzą Osbournowie
07:00 Z wędką na koniec świata
08:05 Hotelowe rewolucje
09:05 Kobieta na krańcu świata
09:35 Kobieta na krańcu świata
10:10 Na haczyku
10:40 Na haczyku
11:10 Niezwykłe Stany Prokopa
11:45 Niezwykłe Stany Prokopa
12:15 Najlepsze sekretne miejsca do pływania
13:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
13:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
14:40 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
15:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
16:45 Kobieta na krańcu świata
17:15 Kobieta na krańcu świata
17:45 Pasja - sposób na życie
18:45 Etiopia według Jarka Nowaka
19:45 Śladami Wielkiej Stopy
20:50 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
21:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
21:55 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
23:00 Tu jest pięknie
23:50 W co wierzą Osbournowie
00:50 Pomocy! W moim domu straszy
01:55 Duchy Morgan City
02:40 Ekstremalni wędkarze
03:25 Wakacje na Tajwanie
04:15 Człowiek kontra jedzenie
04:35 Jurta - zamieszkaj w namiocie
04:55 Jurta - zamieszkaj w namiocie
05:15 Ekskluzywne kampery
00:00 Mafia Killers with Colin McLaren: Anthony "Gaspipe" Casso
00:55 Spiky Gold Hunters
01:45 Spiky Gold Hunters
02:35 Ice Vikings: First Ice
03:25 Ice Vikings: Bomber Season
04:15 Ice Vikings: New Toy
05:05 Ice Vikings: Breakdowns
06:30 Złoto z mroźnej krainy
07:25 Złoto z mroźnej krainy
08:20 Złoto z mroźnej krainy
09:15 Złoto z mroźnej krainy
10:15 Złoto z mroźnej krainy
11:10 Złoto z mroźnej krainy
12:05 Poszukiwacze klejnotów: Australia
13:15 Australijscy poszukiwacze złota
14:10 Australijscy poszukiwacze złota
15:10 Australijscy poszukiwacze złota
16:10 Australijscy poszukiwacze złota
17:10 Australijscy poszukiwacze złota
18:05 Australijscy poszukiwacze złota
19:00 Australijscy poszukiwacze złota
20:00 Australijscy poszukiwacze złota
21:00 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota
21:55 Drwal z Vancouver Island
22:55 Poszukiwacze klejnotów: Australia
00:00 Złoto z mroźnej krainy
01:00 Złoto z mroźnej krainy
01:45 Złoto z mroźnej krainy
02:35 Złoto z mroźnej krainy
03:25 Złoto z mroźnej krainy
04:10 Złoto z mroźnej krainy
05:00 Frozen Gold: Hungry for Gold
00:15 Mighty Rivers: Ganges
01:15 The Elephant Hospital
02:05 Wildest Survival 2: Animal Defences
02:55 Aussie Mega Zoo
03:40 The Yorkshire Vet
04:25 The Yorkshire Vet
05:10 Wild China with Ray Mears: The Secrets of Shangri-La
06:00 Patagonia: ukryty raj
06:50 Patagonia: ukryty raj
07:50 Patagonia: ukryty raj
08:55 Dzikie wyspy Irlandii
10:00 Szympansy z Kongo: Jane Goodall zaprasza
11:10 Australia: na ratunek zwierzętom
12:05 Po wielkim ogniu: australijska przyroda wraca do życia
13:10 Węże
14:20 Węże
15:25 Najgroźniejsi łowcy
16:25 Geniusz morskich myśliwych
17:35 Najbardziej trujące zwierzęta
18:40 Najbardziej trujące zwierzęta
19:50 Zaczarowane góry: w sercu Niemiec
21:00 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb
22:00 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb
23:00 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb
00:00 The Great Barrier Reef: A Living Treasure
01:05 Malawi Wildlife Rescue: Chasing Freedom
01:55 Wildest Survival 2: Cold Blooded Creatures
02:45 Aussie Mega Zoo
03:30 The Yorkshire Vet
04:15 The Yorkshire Vet
05:00 The Yorkshire Vet
00:30 Working for the Enemy: The Forgotten Trauma
01:25 Nazi Secret Files: Nazi Killer Bugs
02:15 WWII - Women on the Frontline: The War in the Air
03:00 Megapolis: The Ancient World Revealed
03:55 Unearthed: Ancient Murder Mysteries: Cangrande Della Scala
04:50 Murderous History: Edinburgh Body Snatchers
05:30 Cursed Bloodlines: The Curse of the Hawks
06:00 Piramidy w Gizie: sięgnąć do gwiazd
06:50 Abu Simbel: świątynie nad Nilem
08:00 Neandertalska apokalipsa
09:05 Neandertalska apokalipsa
10:10 Tajemnice mumii
11:10 Tajemnice mumii
12:10 Tajemnice mumii
13:10 Tajemnice mumii
14:05 Rzymianie, ukrzyżowanie i kości
15:15 Historyczne śledztwa
16:25 Historyczne śledztwa
17:35 Historyczne śledztwa
18:45 Historyczne śledztwa
19:50 Historyczne śledztwa
21:00 Miejsce zbrodni: starożytność
22:05 Miejsce zbrodni: starożytność
23:15 Miejsce zbrodni: starożytność
00:30 Nieznany rozdział historii Anny Frank
01:35 Nazistowskie pola śmierci
02:30 Informator z Oświęcimia
03:25 Mity: tajemnice ludzkości
04:15 Tajemnice mumii
05:05 Forbidden History 7: The Maltese Alien Skulls
00:50 Ancient Aliens 14: The Shining Ones
01:50 The Proof Is Out There 3: Mystery Sea Beast, The Earth Is Alive and Shapeshifting UFO
02:45 Pawn Stars 24: Declaration Of Indepawndence
03:40 Pawn Stars: Prohibition Pawn
04:10 Pawn Stars: Pawn in the USA
04:35 Storage Wars: Texas 2: Pinatas and Ta-Tas
05:00 Storage Wars 15: All Hail, King Brandi: The Rule-Her Of West Covina
05:30 Storage Wars 15
06:00 UFO na antypodach
06:55 Bitwy magazynowe
07:25 Bitwy magazynowe
07:50 Bitwy magazynowe
08:15 Starożytni kosmici
09:15 II wojna światowa w kolorze
10:10 Gwiazdy lombardu
11:05 Gwiazdy lombardu
12:00 Gwiazdy lombardu: skarby Ameryki
12:55 Klątwa Wyspy Dębów
13:55 Złoto Bałtyku
14:55 Gwiazdy lombardu
15:20 II wojna światowa w kolorze: największe bitwy
16:15 II wojna światowa w kolorze: największe bitwy
17:15 Starożytni inżynierowie
18:10 II wojna światowa w kolorze
19:05 Niewyjaśnione tajemnice świata
20:00 Starożytni kosmici
21:00 Pogromca tajemnic
22:00 Największe tajemnice świata
23:00 Starożytni kosmici
23:55 Tajemnice skute lodem
00:50 Ancient Aliens 14: Secrets Of Inner Earth
01:50 History's Greatest Mysteries 4: Gardner Museum Robbery
02:45 Pawn Stars 24: Samurai, Stones And Skateboards
03:40 World War II in Colour: Hitler Strikes East
04:35 Pawn Stars: Ready to Rumble
05:00 Pawn Stars 24: There's No Crying in Pawn Stars
00:05 Ancient Aliens: Secrets of the Pyramids
01:05 U-Boat Wargamers: False Dawns
02:05 Ancient Discoveries 3: Riots and Revolution
03:05 Secrets in the Jungle: Ride of the Ancient Rhino
04:05 Colosseum: Beastmaster. The
05:05 Engineering an Empire: Great Britain
06:00 Bible Secrets Revealed: Sex and the Scriptures
06:55 Brad Meltzer's Lost History: Moon Landing Tapes
07:50 Ancient Aliens: Secrets of the Pyramids
08:50 U-Boat Wargamers: False Dawns
09:45 Ancient Discoveries 3: Riots and Revolution
10:40 Colosseum: Beastmaster. The
11:35 Battles B.C.: Caesar: Super Siege
12:30 Bible Secrets Revealed: Sex and the Scriptures
13:30 Secrets in the Jungle: Ride of the Ancient Rhino
14:25 Ancient Aliens: Secrets of the Pyramids
15:20 Brad Meltzer's Lost History: Moon Landing Tapes
16:15 Ancient Aliens: Aliens and Bigfoot
17:15 Evidence of the Unexplained
18:10 Human Weapon: MMA: America's Extreme Fighting
19:05 Brad Meltzer's Lost History: White House Cornerstone
20:05 Secrets in the Jungle: Pohnpei's Ancient City
21:05 Digging for the Truth: The Lost Tribe of Israel
22:05 Engineering an Empire: Great Britain
23:05 Decoded 2: Vatican
00:05 Ancient Aliens: Aliens and Bigfoot
01:05 Evidence of the Unexplained
02:05 Human Weapon: MMA: America's Extreme Fighting
03:05 Secrets in the Jungle: Pohnpei's Ancient City
04:05 Digging for the Truth: The Lost Tribe of Israel
05:05 Ancient Aliens 2: Alien Contacts
00:55 Hate Crime: Uncensored
01:55 Stolen: Catching the Art Thieves
02:55 Stolen: Catching the Art Thieves
03:55 Ludzie morza
04:45 Ludzie morza
05:40 Karpaty dyzajn
06:00 Polska dobrze zaprojektowana
06:25 Eko-patrol
06:55 Eko-patrol
07:25 Ludzie morza
08:30 The World From Above 10
09:05 The World From Above 10
09:50 Zwierzęta Wajraka
10:20 Mam zamek
10:50 Mam zamek
11:25 Asia's Ancient Civilisations 2
12:25 Asia's Ancient Civilisations 2
13:20 Destinations 2
13:40 The Buddha Code
14:50 The Buddha Code
15:55 Carpathian Predators
16:55 Lakes - Sources of Life
18:00 The World From Above 11
18:40 Mam zamek
19:15 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace
19:50 Looted: Bringing Back the Gods
20:50 Hate Crime: Uncensored
21:50 Innommable: L'affaire Dutroux
22:55 The Good Drug
00:40 The Stroke Doc
01:45 Stolen: Catching the Art Thieves
02:45 Why Horror
04:05 Szkoła seksu Joanny Keszka
04:35 Szkoła seksu Joanny Keszka
05:05 Polska dobrze zaprojektowana
05:30 Polska dobrze zaprojektowana
00:25 Fatal Forecast: Hurricanes
01:35 Baby Surgeons
02:35 The Green Planet: Tropical Worlds
03:30 The Green Planet: Tropical Worlds
04:20 Attenborough and the Sea Dragon
05:15 Life Below Zero: Canada: Out in the Cold
06:00 David Attenborough i cuda natury
06:35 Zielona planeta
07:40 Zielona planeta
08:50 Hans Zimmer: buntownik z Hollywood
10:00 Życie na pustkowiu: powroty
11:00 David Attenborough: życie w kolorze
12:15 Brian Cox: przygody w czasie i przestrzeni
13:15 Pociągiem przez starożytny Egipt
14:20 Fatalne prognozy
15:25 W okowach mrozu
16:25 Simon Reeve w Krainie Jezior
17:30 Szlakiem wulkanów
18:35 Myśliwi południowych mórz
19:45 Dzikie Karaiby z Liz Bonnin
21:00 David Attenborough: życie w kolorze
22:15 W okowach mrozu: Kanada
23:10 Simon Reeve w Krainie Jezior
00:20 Fatal Forecast: Thunderstorms
01:30 The Truth about Alcohol
02:25 The Green Planet: Water Worlds
03:20 The Green Planet: Water Worlds
04:15 Big Little Journeys
05:10 Brian Cox's Adventures in Space and Time: Aliens: Are We Alone?
00:20 Once Upon a Time in Northern Ireland: Loose Talk Costs Lives
01:30 This World: Disappeared: Mexico's Missing 43
02:30 Top Gear: The Races
03:20 How to Build a Motorcar
04:15 Commando: Britain's Ocean Warriors
05:10 Top Gear: Botswana Special
06:00 Top Gear: Winter Blunderland
07:05 Ice Cold Catch
08:05 Revolutions: Ideas That Changed the World: The Telescope
09:15 Disasters Engineered
10:15 Top Gear: Planes, Trains and Automobiles
11:25 Top Gear: Botswana Special
12:30 Richard Hammond's Workshop 3
13:35 Who Wants to Be a Millionaire With Jeremy Clarkson
14:40 The Weakest Link Celebrity Specials
15:40 Revolutions: Ideas That Changed the World: The Telescope
16:55 Ice Cold Catch
17:55 Commando: Britain's Ocean Warriors
18:55 Richard Hammond's Workshop 3
19:55 Commando: Britain's Ocean Warriors
21:00 The Weakest Link Celebrity Specials
22:00 Disasters Engineered
23:05 This World: Disappeared: Mexico's Missing 43
00:10 Union with David Olusoga
01:15 Rise of the Nazis: The Home Front
02:20 Top Gear: Winter Blunderland
03:10 Ice Cold Catch
03:50 Revolutions: Ideas That Changed the World: The Telescope
04:45 Ice Cold Catch
05:30 'Allo 'Allo!: Swiftly and with Style
00:20 Embarrassing Bodies
01:25 Bake Off: The Professionals
02:20 Bake Off: The Professionals
03:10 The Great Pottery Throw Down
04:00 The Great Pottery Throw Down
04:50 The Great British Bake Off
06:00 Bake Off: The Professionals
07:00 Bake Off: The Professionals
08:05 Bake Off: The Professionals
09:05 The Great Pottery Throw Down
10:15 The Great Pottery Throw Down
11:25 The Day Will and Kate Married
12:25 Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby 5
13:35 Inside Dubai: Playground of the Rich
14:40 Bake Off: The Professionals
15:40 Bake Off: The Professionals
16:45 Bake Off: The Professionals
17:45 Ultimate Wedding Planner
18:55 The Savoy
19:55 Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby 5
21:00 The Day Will and Kate Married
22:00 Ramsay's Kitchen Nightmares USA
23:00 Embarrassing Bodies: From the Clinic 3
00:05 Embarrassing Bodies
01:10 Bake Off: The Professionals
02:10 Bake Off: The Professionals
03:00 Bake Off: The Professionals
03:50 The Great Pottery Throw Down
04:45 The Day Will and Kate Married
05:35 The Secret Lives of Slim People
00:10 Steel Buddies
01:10 Goblin Works Garage
02:10 Megatransporty
03:00 Inside the Gangsters' Code: The Camorra
03:45 Asphalt Cowboys
04:30 HMS Ark Royal
05:15 Big Fish Man: Amazon
06:00 Steel Buddies
07:05 Wheeler Dealers 15: 1991 Toyota MR2 Turbo
08:10 Wheeler Dealers 15: 2002 Corvette C5 Z06
09:10 Asphalt Cowboys
10:10 100 Days Wild: Under House Arrest)
11:10 Kindig Customs
12:10 Steel Buddies
13:10 Będzie pan zadowolony
13:40 Będzie pan zadowolony
14:10 Będzie pan zadowolony
14:40 Będzie pan zadowolony
15:10 Będzie pan zadowolony
15:40 Będzie pan zadowolony
16:10 Będzie pan zadowolony
16:40 Będzie pan zadowolony
17:10 Będzie pan zadowolony
17:40 Będzie pan zadowolony
18:10 Będzie pan zadowolony
18:40 Będzie pan zadowolony
19:10 Będzie pan zadowolony
19:40 Będzie pan zadowolony
20:10 Będzie pan zadowolony
20:40 Będzie pan zadowolony
21:10 Steel Buddies
22:10 Asphalt Cowboys
23:10 Absurdy drogowe
23:40 Absurdy drogowe
00:10 Goblin Works Garage: Rally Escort
01:10 Building Germany
02:10 Megatransporty
03:00 Inside the Gangsters' Code: The Grypser Gang
03:45 Asphalt Cowboys
04:30 HMS Ark Royal
05:15 German Loggers
00:50 Haunted Hospitals 2
01:45 Imperfect Murder: Gailiunas
02:40 Green Eyed Killers: Donna Horwitz
03:35 Cops Who Kill: Drew Peterson
04:35 #Dead2Me
05:30 Court Cam
06:00 Court Cam
06:30 Bloodline Detectives: Unrighteous Act Karen Klaas
07:25 The First 48 Presents Critical Minutes: Shocking Twists
08:25 British Injustice with Raphael Rowe
09:20 Crimes That Shook Britain: The Omagh Bombings
10:20 Cruise Ship Killers: Liam
11:20 Secrets of the Morgue: Fatal Vows
12:20 #FindGabby
13:15 Imperfect Murder: Baker
14:10 Polskie zabójczynie
14:35 Polskie zabójczynie
15:05 Killer Town: Layland, WV
16:00 The Real Murders of Atlanta: Catching Fire
17:00 #Dead2Me
18:00 Murder in the 21st: The Girl Next Door
19:00 Killer Britain With Dermot Murnaghan: Michael Sams
20:00 The Real Murders of Orange County: A Deadly Double Life
21:00 Tajemnice polskich morderstw
22:00 I Met my Murderer Online: Carla
22:30 I Met my Murderer Online: Cody
23:00 Ivan Milat: Backpacker Murderer: Sewing the Seeds of a Serial Killer
23:55 Secrets of Penthouse: The Madman
00:50 Killer Kids: Foul Ball & Framed
01:45 Cruise Ship Killers: Liam
02:40 The Real Murders of Atlanta: Catching Fire
03:35 Murder in the 21st: The Girl Next Door
04:35 Killer Town: Layland, WV
05:30 Court Cam 5
00:15 Seks życie w Berlinie
00:55 Seks życie w Berlinie
01:30 Darz Bór
02:00 Darz Bór
02:30 Darz Bór
03:05 Darz Bór
03:35 Darz Bór
04:05 Darz Bór
04:35 Na osi
05:15 Na osi
06:00 Na osi
06:30 Na osi
07:00 Trucker Club
07:30 Daj nam to sprzedać!
08:30 Daj nam to sprzedać!
09:30 Daj nam to sprzedać!
10:30 Daj nam to sprzedać!
11:25 Wielka ucieczka Gordona Ramsaya
12:30 Wielka ucieczka Gordona Ramsaya
13:35 Dzika pogoda według Richarda Hammonda
14:50 Dzika pogoda według Richarda Hammonda
16:05 Niezwykłe pomysły
16:30 Niezwykłe pomysły
17:05 Niezwykłe pomysły
17:30 Niezwykłe pomysły
18:00 Niezwykłe pomysły
18:30 Niezwykłe pomysły
19:00 Niezwykłe pomysły
19:30 Niezwykłe pomysły
20:00 77 TV
21:00 77 TV
22:00 Oszukali Przeznaczenie
22:30 Oszukali Przeznaczenie
23:00 Tabu i skandale
00:00 Tabu i skandale
01:00 Internetowy seks biznes
02:00 Darz Bór
02:30 Darz Bór
03:00 Darz Bór
03:35 Darz Bór
04:05 Darz Bór
04:35 Na osi
05:15 Na osi
00:05 Dziennik Regionów
00:35 Program informacyjny
01:05 100 pytań do...
02:15 Oko na Świat
02:55 Serwis Info Wieczór
03:35 Pogoda Info
03:50 Sportowy Wieczór
04:21 Pogoda Info
04:27 O miodzie i ludziach
05:30 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Bory Tucholskie
05:58 Info Poranek
06:00 Serwis Info Poranek
06:07 Info Poranek
06:13 Pogoda Info
06:15 Info Poranek
06:29 Info Poranek
06:30 Serwis Info Poranek
06:33 Info Poranek
06:40 Pogoda Info
06:45 Info Poranek
06:59 Info Poranek
07:00 Serwis Info Poranek
07:05 Info Poranek
07:10 Pogoda Info
07:15 Info Poranek
07:29 Info Poranek
07:30 Serwis Info Poranek
07:33 Info Poranek
07:40 Pogoda Info
07:45 Info Poranek
07:59 Info Poranek
08:00 Serwis Info Poranek
08:05 Info Poranek
08:10 Pogoda Info
08:15 Info Poranek
08:29 Info Poranek
08:30 Serwis Info Poranek
08:35 Info Poranek
08:40 Pogoda Info
08:45 Info Poranek
08:59 Info Poranek
09:00 Serwis Info Poranek
09:05 Info Poranek
09:23 Pogoda Info
09:30 Woronicza 17
10:30 Redakcja
11:30 Serwis Info Dzień
12:00 Serwis Info Dzień
12:21 Pogoda Info
12:30 Serwis Info Dzień
13:00 Serwis Info Dzień
13:22 Pogoda Info
13:30 Serwis Info Dzień
14:00 Serwis Info Dzień
14:22 Pogoda Info
14:30 Serwis Info Dzień
15:00 Serwis Info Dzień
15:22 Pogoda Info
15:30 Serwis Info Dzień
16:00 Serwis Info Dzień
16:22 Pogoda Info
16:30 Serwis Info Dzień
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra
17:30 Młodzież kontra, czyli pod ostrzałem
18:25 Serwis Info Wieczór
18:52 Pogoda Info
19:00 Serwis Info Wieczór
19:22 Pogoda Info
19:30 Dla niesłyszących - Program informacyjny
20:00 Bez retuszu
21:00 Dla niesłyszących - Minął Dzień
22:15 Oko na Świat
22:45 Serwis Info Wieczór
23:21 Pogoda Info
23:30 Sportowy Wieczór
00:05 Dziennik Regionów
00:35 Program informacyjny
01:05 Bez retuszu
02:15 Oko na Świat
02:55 Serwis Info Wieczór
03:36 Pogoda Info
03:45 Podróże z historią s.V - odc. 52 Polskie cuda natury
04:19 Generałowie tułacze
05:15 Polskie Parki Narodowe - Narwiański Park Narodowy
05:45 Agrobiznes Info
05:52 Agropogoda Info
05:58 Info Poranek
00:00 Fakty po Faktach
00:45 Superwizjer
01:50 Ranking Mazura
02:30 Nowa Maja w ogrodzie
02:55 Akademia ogrodnika
03:00 Fakty po Faktach
03:30 Szkło kontaktowe
04:20 Kadr na kino
04:25 Ranking Mazura
04:55 Nowa Maja w ogrodzie
05:15 Akademia ogrodnika
05:20 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, pogoda
06:30 Serwis informacyjny, pogoda
07:00 Serwis informacyjny, pogoda
07:15 Kadr na kino
07:30 Serwis informacyjny, pogoda
08:00 Serwis informacyjny, pogoda
08:30 Serwis informacyjny, pogoda
09:00 Serwis informacyjny, pogoda
09:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:45 Kawa na ławę
11:55 Loża prasowa
12:50 Ewa Ewart poleca
14:00 Serwis informacyjny, pogoda
14:30 Serwis informacyjny, pogoda
15:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:30 Serwis informacyjny, pogoda
15:45 Kadr na kino
16:00 Fakty po południu
18:00 Serwis informacyjny, pogoda
18:35 Ranking Mazura
19:10 Serwis informacyjny
19:20 Fakty po Faktach
20:00 W Kuluarach
20:50 Kawa na ławę
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
00:00 Fakty po Faktach
00:45 Kawa na ławę
02:00 Nowa Maja w ogrodzie
02:20 Akademia ogrodnika
02:40 Loża prasowa
03:35 Szkło kontaktowe
04:20 Nowa Maja w ogrodzie
04:45 Akademia ogrodnika
04:50 Kadr na kino
04:55 Kawa na ławę
00:10 Fakty po Faktach
00:50 Superwizjer
01:50 Prawda Jako Broń
02:45 Fakty po Faktach
03:20 Nowa Maja w ogrodzie
03:40 Nowa Maja w ogrodzie
04:05 Szkło kontaktowe
04:50 Kijek w kosmosie
05:20 Akcja Grawitacja
06:00 Nowa Maja w ogrodzie
06:35 Fakty po Faktach
07:20 Makłowicz w drodze
07:45 Szkło kontaktowe
08:50 Ranking Mazura
09:30 Fakty po Faktach
10:00 Kijek w kosmosie
10:45 Ranking Mazura
11:20 Horyzont
11:50 Byk i niedźwiedź
12:25 Secrets of the Underground: Capone's Escape Tunnels
13:20 Kawa na ławę
14:35 Loża prasowa
15:40 How to Build... Everything: Army Tank Confidential
16:20 Kijek w kosmosie
16:50 Building greener cities
18:00 Alarm dla Ziemi
18:35 Horyzont
19:00 Fakty
19:20 Fakty po Faktach
20:00 Bez Polityki
20:55 Chiny: Państwo policyjne czy laboratorium przyszłości?
22:00 The Real Anne Williams: One Mother's Fight for Justice
23:20 Kawa na ławę
00:35 Loża prasowa
01:40 Superwizjer
02:30 Nowa Maja w ogrodzie
02:55 Nowa Maja w ogrodzie
03:20 Kawa na ławę
04:20 Loża prasowa
05:10 Horyzont
05:35 Ranking Mazura
00:15 Interwencja - taka jest Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Czysta Polska
02:10 Raport dnia
03:40 Łowca pedofilów
04:00 Poszukiwacze historii
04:20 Wydarzenia wieczorne
04:55 Dzień na świecie
05:35 Z klimatem i z pasją
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
09:55 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Państwo w państwie
21:00 Raport dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Czysta Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
02:40 Prezydenci i premierzy
03:15 Poszukiwacze historii
03:35 SuperLudzie
03:55 Łowca pedofilów
04:20 Z klimatem i z pasją
04:40 Wydarzenia wieczorne
05:15 Dzień na świecie
00:25 Interwencja - taka jest Polska
01:05 #Jesteśmy dla dzieci
01:25 Wydarzenia
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:45 Wydarzenia
03:15 Dzień na świecie
03:55 Z klimatem i z pasją
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Czysta Polska
08:00 Interwencja
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Raport dnia
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Lepsza Polska
12:50 Z klimatem i z pasją
13:25 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
14:30 Interwencja
14:50 Państwo w państwie
16:20 Interwencja
16:40 Cztery strony prasy
17:50 Z klimatem i z pasją
18:30 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
19:40 Lepsza Polska
20:35 Interwencja
21:00 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 #Jesteśmy dla dzieci
23:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
00:45 Interwencja - taka jest Polska
01:20 Wydarzenia
01:50 Z klimatem i z pasją
02:15 #Jesteśmy dla dzieci
02:35 Wydarzenia
03:10 Dzień na świecie
03:50 Z klimatem i z pasją
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 Emil pogromca mandatów
02:30 Z klimatem i z pasją
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 SuperLudzie
04:30 Poszukiwacze historii
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:50 Wydarzenia
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:50 Wydarzenia
16:25 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość Wydarzeń
19:30 Wydarzenia
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 Poszukiwacze historii
02:30 SuperLudzie
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Z klimatem i z pasją
04:30 Emil pogromca mandatów
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
00:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
00:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
01:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
01:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
02:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
02:30 Inseparable Sisters (Inseparable Sisters), Biography, United Kingdom, 2024
03:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
03:30 And Me (And Me), United Kingdom, 2024
04:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
04:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
05:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
05:30 My Right to Die (My Right to Die), United Kingdom, 2024
06:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
06:30 Click (Click), United Kingdom, 2024
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
07:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
08:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
08:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
09:30 My Right to Die (My Right to Die), United Kingdom, 2024
10:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
11:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
11:30 Scandalous: The Phone Hacking Story (Scandalous: The Phone Hacking Story), Crime, United Kingdom, 2023
12:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
12:30 And Me (And Me), United Kingdom, 2024
13:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
13:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
14:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
14:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
15:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
15:30 Click (Click), United Kingdom, 2024
16:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
16:30 Inseparable Sisters (Inseparable Sisters), Biography, United Kingdom, 2024
17:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
17:30 My Right to Die (My Right to Die), United Kingdom, 2024
18:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
19:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
19:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
20:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
20:30 Scandalous: The Phone Hacking Story (Scandalous: The Phone Hacking Story), Crime, United Kingdom, 2023
21:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
21:30 The Spirit of Yachting (The Spirit of Yachting), United Kingdom, 2024
22:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
23:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
23:30 Inseparable Sisters (Inseparable Sisters), Biography, United Kingdom, 2024
00:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
00:30 Asia Business Report (Asia Business Report), United Kingdom, 2024
00:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
01:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
01:30 Asia Business Report (Asia Business Report), United Kingdom, 2024
01:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
02:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
02:30 Asia Business Report (Asia Business Report), United Kingdom, 2024
02:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
03:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
03:30 Asia Business Report (Asia Business Report), United Kingdom, 2024
03:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
04:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
04:30 My Right to Die (My Right to Die), United Kingdom, 2024
05:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
05:30 HARDtalk (HARDtalk), United Kingdom, 2024
00:00 POV (POV), USA, 2024
00:30 Marketplace Africa (Marketplace Africa), USA, 2024
00:45 CNN Marketplace Europe (CNN Marketplace Europe), USA, 2024
01:00 The White House Correspondents Dinner (The White House Correspondents Dinner), USA, 2024
02:00 The White House Correspondents Dinner (The White House Correspondents Dinner), USA, 2024
03:00 The White House Correspondents Dinner (The White House Correspondents Dinner), USA, 2024
04:00 The White House Correspondents Dinner (The White House Correspondents Dinner), USA, 2024
05:00 The White House Correspondents Dinner (The White House Correspondents Dinner), USA, 2024
06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes (CNN Newsroom with Michael Holmes), USA, 2019
06:30 Living Golf (Living Golf), USA, 2017
07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes (CNN Newsroom with Michael Holmes), USA, 2019
07:30 Inside Africa (Inside Africa), USA, 2005
08:00 CNN Newsroom with Anna Coren (CNN Newsroom with Anna Coren), USA, 2020
08:30 Marketplace Africa (Marketplace Africa), USA, 2024
08:45 CNN Marketplace Europe (CNN Marketplace Europe), USA, 2024
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren (CNN Newsroom with Anna Coren), USA, 2020
10:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber (CNN Newsroom with Kim Brunhuber), USA, 2020
12:00 POV (POV), USA, 2024
12:30 Inside Africa (Inside Africa), USA, 2005
13:00 CNN This Morning Weekend (CNN This Morning Weekend), USA, 2022
14:00 Inside Politics (Inside Politics), USA, 2017
15:00 State of the Union (State of the Union), France, 2017
16:00 Fareed Zakaria GPS (Fareed Zakaria GPS), USA, 2017
17:00 Inside Africa (Inside Africa), USA, 2024
17:30 POV (POV), USA, 2024
18:00 World Sport (World Sport), USA, 2005
18:30 Inside Africa (Inside Africa), USA, 2005
19:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers), USA, 2019
19:30 Marketplace Africa (Marketplace Africa), USA, 2024
19:45 CNN Marketplace Europe (CNN Marketplace Europe), USA, 2024
20:00 CNN Newsroom Sunday (CNN Newsroom Sunday), USA, 2024
21:00 POV (POV), USA, 2024
21:30 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers), USA, 2024
22:00 CNN Newsroom Sunday (CNN Newsroom Sunday), USA, 2024
23:00 World Sport (World Sport), USA, 2005
23:30 Quest's World of Wonder (Quest's World of Wonder), USA, 2024
00:00 CNN Newsroom Sunday (CNN Newsroom Sunday), USA, 2024
01:00 CNN Newsroom Sunday (CNN Newsroom Sunday), USA, 2024
02:00 The Whole Story with Anderson Cooper (The Whole Story with Anderson Cooper), USA, 2023
03:00 Fareed Zakaria GPS (Fareed Zakaria GPS), USA, 2017
04:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers), USA, 2019
04:30 Marketplace Africa (Marketplace Africa), USA, 2024
04:45 CNN Marketplace Europe (CNN Marketplace Europe), USA, 2024
05:00 Living Golf (Living Golf), USA, 2017
05:30 Inside Africa (Inside Africa), USA, 2005
00:00 Secret Lives Of The Super Rich
00:30 NBC Nightly News With Lester Holt
01:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
02:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
03:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
04:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
05:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
06:00 The Art Of Appreciation
06:30 Managing Asia
07:00 Unlocked
08:00 Secret Lives Of The Super Rich
08:30 Answers With Bayless Conley
09:00 In Touch Ministries
09:30 New Creation Church With Joseph Prince
10:00 Joel Osteen
10:30 Secret Lives Of The Super Rich
11:00 American Greed
12:00 CNBC Sports PGA Tour
14:00 Rolex Spirit Of Yachting
14:30 CNBC Sports
15:00 Longines FEI Jumping World Cup - Western European League
16:00 The Art Of Appreciation
16:30 Managing Asia
17:00 Meet The Press
18:00 Unlocked
19:00 The Art Of Appreciation
19:30 Managing Asia
20:00 Meet The Press
21:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
22:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
23:00 Meet The Press
00:00 Asia Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
00:00 5 Minutes
00:05 Brussels, My Love?
00:30 5 Minutes
00:36 Brussels, My Love?
00:44 Brussels, My Love?
00:50 News
01:00 5 Minutes
01:05 Witness
01:16 Witness
01:30 5 Minutes
01:37 Witness
01:47 News
02:00 Global Week-End
02:05 Witness
02:16 Witness
02:30 Global Week-End
02:37 Witness
02:47 News
03:00 Global Week-End
03:05 Brussels, My Love?
03:30 Global Week-End
03:36 Brussels, My Love?
03:45 Brussels, My Love?
04:00 Global Week-End
04:05 Witness
04:16 Witness
04:30 Global Week-End
04:37 Witness
04:47 News
05:00 Global Week-End
05:05 Brussels, My Love?
05:30 Global Week-End
05:36 Brussels, My Love?
05:45 Brussels, My Love?
06:00 News
06:05 Witness
06:16 Witness
06:30 News
06:37 Witness
06:47 News
07:00 5 Minutes
07:05 Brussels, My Love?
07:30 5 Minutes
07:36 Brussels, My Love?
07:45 Brussels, My Love?
08:00 5 Minutes
08:05 Witness
08:16 Witness
08:30 5 Minutes
08:37 Witness
08:47 News
09:00 5 Minutes
09:05 Brussels, My Love?
09:30 5 Minutes
09:35 Brussels, My Love?
09:45 Brussels, My Love?
10:00 5 Minutes
10:05 Witness
10:16 Witness
10:30 5 Minutes
10:36 Witness
10:47 News
11:00 5 Minutes
11:05 Brussels, My Love?
11:30 5 Minutes
11:35 Brussels, My Love?
11:45 Brussels, My Love?
12:00 5 Minutes
12:05 Witness
12:16 Witness
12:30 5 Minutes
12:37 Witness
12:47 News
13:00 5 Minutes
13:05 Brussels, My Love?
13:30 5 Minutes
13:35 Brussels, My Love?
13:45 Brussels, My Love?
14:00 5 Minutes
14:05 Witness
14:16 Witness
14:30 5 Minutes
14:37 Witness
14:47 News
15:00 5 Minutes
15:05 Brussels, My Love?
15:30 5 Minutes
15:35 Brussels, My Love?
15:45 Brussels, My Love?
16:00 5 Minutes
16:05 Witness
16:16 Witness
16:30 5 Minutes
16:37 Witness
16:47 News
17:00 5 Minutes
17:05 Brussels, My Love?
17:30 5 Minutes
17:35 Brussels, My Love?
17:45 Brussels, My Love?
18:00 5 Minutes
18:05 Witness
18:16 Witness
18:30 5 Minutes
18:37 Witness
18:47 News
19:00 5 Minutes
19:05 Brussels, My Love?
19:30 5 Minutes
19:35 Brussels, My Love?
19:45 Brussels, My Love?
20:00 5 Minutes
20:05 Witness
20:16 Witness
20:30 5 Minutes
20:37 Witness
20:47 News
21:00 5 Minutes
21:05 Brussels, My Love?
21:30 5 Minutes
21:35 Brussels, My Love?
21:45 Brussels, My Love?
22:00 5 Minutes
22:05 Witness
22:16 Witness
22:30 5 Minutes
22:35 Witness
22:45 News
23:00 5 Minutes
23:05 Brussels, My Love?
23:30 5 Minutes
23:35 Brussels, My Love?
23:45 Brussels, My Love?
23:50 News
00:00 5 Minutes
00:05 Witness
00:16 Witness
00:30 5 Minutes
00:37 Witness
00:47 News
01:00 5 Minutes
01:05 Brussels, My Love?
01:30 5 Minutes
01:35 Brussels, My Love?
01:45 Brussels, My Love?
02:00 The European Debrief
02:05 Brussels, My Love?
02:30 The European Debrief
02:35 Brussels, My Love?
02:45 Brussels, My Love?
03:00 The European Debrief
03:05 Witness
03:17 Witness
03:33 Witness
03:44 News
04:00 The European Debrief
04:05 Brussels, My Love?
04:30 The European Debrief
04:35 Brussels, My Love?
04:45 Brussels, My Love?
05:00 The European Debrief
05:05 Witness
05:16 Witness
05:30 The European Debrief
05:36 Witness
05:47 News
00:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
00:30 Bloomberg Investigates (Bloomberg Investigates), Detective, USA
01:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
01:30 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
02:00 Bloomberg Screentime: Culture. Business. Technology. Converged (Bloomberg Screentime: Culture. Business. Technology. Converged)
02:30 The Future with Hannah Fry (The Future with Hannah Fry)
03:00 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
03:30 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
04:00 Idea Generation (Idea Generation), Biography, USA
05:00 Bloomberg Investigates (Bloomberg Investigates), Detective, USA
05:30 Power Players (Power Players), Biography
06:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
07:00 RUIN: Money, Ego and Deception at FTX (RUIN: Money, Ego and Deception at FTX), Biography, Crime, 2023
09:00 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
09:30 Power Players (Power Players), Biography
10:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
11:00 Idea Generation (Idea Generation), Biography, USA
12:00 The Circuit (The Circuit)
12:30 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
13:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
13:30 The Future with Hannah Fry (The Future with Hannah Fry)
14:00 The Deal with Alex Rodriguez and Jason Kelly (The Deal with Alex Rodriguez and Jason Kelly), Biography
15:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
16:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations (The David Rubenstein Show), USA
16:30 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
17:00 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2023
17:30 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
18:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
19:00 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
19:30 Bloomberg Screentime: Culture. Business. Technology. Converged (Bloomberg Screentime: Culture. Business. Technology. Converged)
20:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations (The David Rubenstein Show), USA
20:30 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
21:00 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
21:30 Power Players (Power Players), Biography
22:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA, 2024
22:30 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2023
23:00 The Future with Hannah Fry (The Future with Hannah Fry)
23:30 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
00:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
01:00 Bloomberg Daybreak: Australia (Bloomberg Daybreak: Australia), USA, 2024
02:00 Bloomberg Daybreak: Asia (Bloomberg Daybreak: Asia), USA, 2024
03:00 Bloomberg: The China Show (Bloomberg: The China Show), 2024
05:00 Bloomberg Markets: Asia (Bloomberg Markets: Asia), USA, 2024
00:00 The News
00:10 The World This Week
01:00 The News
01:15 French Connections
01:21 Focus
01:30 The News
01:45 Arts24
02:00 The News
02:15 Power Politics
02:30 The News
02:45 Eye on Africa
03:00 The News
03:10 The World This Week
04:00 The News
04:15 Across Africa
04:30 The News
04:45 Scoop
05:00 The News
05:15 Eye on Africa
05:30 The News
05:45 Arts24
06:00 The News
06:20 Sports
06:30 The News
07:00 The News
07:11 The World This Week
08:00 The News
08:30 The News
09:00 The News
09:15 Guest of the Day
09:30 The News
09:45 Guest of the Day
10:00 The News
10:16 Access Asia
10:30 The News
10:45 The Observers
10:51 Focus
11:00 The News
11:10 Revisited
11:30 The News
11:46 En tete a tete
12:00 The News
12:16 Arts24
12:30 The News
12:46 Focus
12:51 Sports
13:00 The News
13:15 Guest of the Day
13:30 The News
13:45 The 51 Percent
14:00 The News
14:15 A Week in France
14:30 The News
14:45 The Reporter's Week
15:00 The News
15:10 Focus
15:15 Access Asia
15:30 The News
15:40 Revisited
16:00 The News
16:15 French Connections
16:21 Fashion
16:30 The News
16:45 Arts24
17:00 The News
17:15 Across Africa
17:30 The News
17:45 En tete a tete
18:00 The News
18:15 Top Story
18:30 The News
18:45 Global Grid
19:00 The News
19:16 Talking Europe
19:30 The News
19:46 Talking Europe
20:00 The News
20:16 French Connections
20:22 Focus
20:30 The News
20:46 France In Focus
21:00 The News
21:15 Global Grid
21:21 Sports Sunday
21:30 The News
21:45 A Week in France
22:00 The News
22:15 Reporters
22:30 The News
22:45 The Reporter's Week
23:00 The News
23:15 Sports Sunday
23:30 The News
23:45 Arts24
00:00 The News
00:15 French Connections
00:21 Fashion
00:30 The News
00:45 En tete a tete
01:00 The News
01:15 The Observers
01:22 Focus
01:30 The News
01:45 Arts24
02:00 The News
02:15 French Connections
02:21 Fashion
02:30 The News
02:45 Across Africa
03:00 The News
03:15 People And Profit
03:30 The News
03:45 The 51 Percent
04:00 The News
04:15 Reporters
04:30 The News
04:45 A Week in France
05:00 The News
05:15 Access Asia
05:30 The News
05:45 Arts24
00:00 DW News (DW News), Germany, 2024
00:03 The Happy Worker (The Happy Worker - tai miten työ sabotoitiin), Finland, 2022
01:00 DW News (DW News), Germany, 2024
01:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
01:30 Tomorrow Today (Projekt Zukunft), Germany, 2024
02:00 DW News (DW News), Germany, 2024
02:02 Nomads of Benin - Driven Away by Drought (Benin - Flucht vor der Dürre), Biography, Germany, 2023
02:30 In Good Shape (In good shape), Germany, 2024
03:00 DW News (DW News), Germany, 2024
03:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
03:30 Euromaxx (Euromaxx), Musical, Germany, 2024
04:00 DW News (DW News), Germany, 2024
04:02 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
04:15 Poison and Poverty - Illegal Gold Mining in Indonesia (Poison and Poverty - Illegal Gold Mining in Indonesia), Germany
05:00 DW News (DW News), Germany, 2024
05:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
05:30 Nomads of Benin - Driven Away by Drought (Benin - Flucht vor der Dürre), Biography, Germany, 2023
06:00 DW News (DW News), Germany, 2024
06:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
06:30 REV (Rev), Germany, 2024
07:00 DW News (DW News), Germany, 2024
07:03 The Happy Worker (The Happy Worker - tai miten työ sabotoitiin), Finland, 2022
08:00 DW News (DW News), Germany, 2024
08:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
08:30 Euromaxx (Euromaxx), Musical, Germany, 2024
09:00 DW News (DW News), Germany, 2024
09:15 Shift (DW Shift), Germany, 2024
09:30 Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world (Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world), History, Germany
10:00 DW News (DW News), Germany, 2024
10:15 Transylvania - The Heart of Romania (Transsilvanien - Das Herz Rumäniens), Biography, Nature, Germany, 2022
11:00 DW News (DW News), Germany, 2024
11:15 Shift (DW Shift), Germany, 2024
11:30 The 77 Percent (The 77 Percent), Germany, 2024
12:00 DW News (DW News), Germany, 2024
12:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
12:30 REV (Rev), Germany, 2024
13:00 DW News (DW News), Germany, 2024
13:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
13:30 The 77 Percent (The 77 Percent), Germany, 2024
14:00 DW News (DW News), Germany, 2024
14:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
14:30 Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world (Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world), History, Germany
15:00 DW News (DW News), Germany, 2024
15:15 North Korea: Playing with Nuclear Fire - The Kim Dynasty (Nordkorea - Die Macht der Kim-Dynastie: Das gefährliche Spiel mit der Bombe), Germany, 2023
16:00 DW News (DW News), Germany, 2024
16:15 Shift (DW Shift), Germany, 2024
16:30 Nomads of Benin - Driven Away by Drought (Benin - Flucht vor der Dürre), Biography, Germany, 2023
17:00 DW News (DW News), Germany, 2024
17:15 Her - Women in Asia (Her - Women in Asia), Biography, Germany
17:30 Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world (Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world), History, Germany
18:00 DW News (DW News), Germany, 2024
18:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
18:30 Afrimaxx (Afrimaxx), Germany, 2024
19:00 DW News (DW News), Germany, 2024
19:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
19:30 Euromaxx (Euromaxx), Musical, Germany, 2024
20:00 DW News (DW News), Germany, 2024
20:15 Shift (DW Shift), Germany, 2024
20:30 REV (Rev), Germany, 2024
21:00 DW News (DW News), Germany, 2024
21:15 Exorcism - Dangerous Dealings with the Devil (Exorcism - Dangerous Dealings with the Devil), Germany, 2024
22:00 DW News (DW News), Germany, 2024
22:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
22:30 DW News (DW News), Germany, 2024
23:00 DW News (DW News), Germany, 2024
23:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
23:30 Tomorrow Today (Projekt Zukunft), Germany, 2024
00:00 DW News (DW News), Germany, 2024
00:02 Euromaxx (Euromaxx), Musical, Germany, 2024
00:30 Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world (Arts Unveiled: Experiencing and understanding the art world), History, Germany
01:00 DW News (DW News), Germany, 2024
01:15 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
01:30 REV (Rev), Germany, 2024
02:00 DW News (DW News), Germany, 2024
02:02 Euromaxx (Euromaxx), Musical, Germany, 2024
02:30 Global Us: What connects us all (Global Us), Biography, Germany, 2024
03:00 DW News (DW News), Germany, 2024
03:15 Nomads of Benin - Driven Away by Drought (Benin - Flucht vor der Dürre), Biography, Germany, 2023
03:45 Reporter: On Location (Reporter: On Location), Germany
04:00 DW News (DW News), Germany, 2024
04:02 Eco India (Eco India), Nature, Germany, 2024
04:30 In Good Shape (In good shape), Germany, 2024
05:00 DW News (DW News), Germany, 2024
05:15 Sports Life (Sports Life: Overcoming Challenges with Sports), Germany, 2024
05:30 Euromaxx (Euromaxx), Musical, Germany, 2024
00:00 Sky News
00:30 Press Preview
01:00 Sky News
02:00 Sky News
03:00 Sky News
04:00 Sky News
05:00 Sky News
06:00 Sky News
07:00 Breakfast with Anna Jones
07:30 Breakfast with Anna Jones
08:00 Breakfast with Anna Jones
08:30 Breakfast with Anna Jones
09:00 Breakfast with Anna Jones
09:30 Sunday Morning w/ Trevor Phillips
11:00 Sky News Today With Matt Barbet
11:30 Sky News Today With Matt Barbet
12:00 Sky News Today With Matt Barbet
12:30 Sky News Today With Matt Barbet
13:00 Sky News Today With Matt Barbet
13:30 Sky News Today With Matt Barbet
14:00 Sky News Today With Matt Barbet
14:30 Trevor Phillips: Highlights
15:00 Sky News Today with Saima Mohsin
15:30 UK Tonight Highlights
16:00 Sky News Today with Saima Mohsin
16:30 The World with Yalda Hakim
17:00 Sky News Today with Saima Mohsin
17:30 Trevor Phillips: Highlights
18:00 News Hour with Jonathan Samuels
18:30 News Hour with Jonathan Samuels
19:00 News Hour with Jonathan Samuels
19:30 News Hour with Jonathan Samuels
20:00 Sky News
20:30 Trevor Phillips: Highlights
21:00 Sky News
21:30 UK Tonight Highlights
22:00 Sky News
22:30 The World with Yalda Hakim
23:00 News at 10 with Gillian Joseph
23:30 Press Preview
00:00 Sky News
00:30 Press Preview
01:00 Sky News
02:00 Sky News
03:00 Sky News
04:00 Sky News
05:00 Sky News
00:00 Newshour
01:00 News Live
01:30 The Bottom Line
02:00 News Live
02:30 Inside Story
03:00 Witness
04:00 News Live
04:30 The Stream
05:00 News Live
05:30 Counting the Cost
06:00 News Live
06:30 People and Power
07:00 News Live
07:30 Talk to Al Jazeera
08:00 News Live
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News Live
10:30 The Bottom Line
11:00 News Live
11:30 UpFront
12:00 Newshour
13:00 News Live
13:30 Inside Story
14:00 Fast Fashion
15:00 Newshour
16:00 News Live
16:30 Talk to Al Jazeera
17:00 Newshour
18:00 News Live
18:30 Dying Earth
19:00 News Live
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News Live
21:30 101 East
22:00 News Live
22:30 Generation Change
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News Live
01:30 The Listening Post
02:00 News Live
02:30 Inside Story
03:00 Fast Fashion
04:00 News Live
04:30 UpFront
05:00 News Live
05:30 The Bottom Line
00:00 NHK Newsline
00:10 Hometown Stories
00:37 Easy Japanese
00:40 Core Kyoto Mini
00:45 Wild Hokkaido!
01:00 NHK Newsline
01:10 Samurai Wisdom
01:40 Cinematic Journey
01:55 Core Kyoto Mini
02:00 NHK Newsline
02:10 NHK Documentary
03:00 NHK Newsline
03:10 J-Flicks
04:00 NHK Newsline
04:10 Cycle Around Japan Highlights
04:40 Little Charo
04:50 Japanology Plus mini
04:55 A Cat's-Eye View of Japan
05:00 NHK Newsline
05:10 Anime Manga Explosion
05:40 U & I
05:50 Texico
06:00 NHK Newsline
06:10 Somewhere Street
07:00 NHK Newsline
07:10 Hometown Stories
07:37 Easy Japanese
07:40 Core Kyoto Mini
07:45 Wild Hokkaido!
08:00 NHK Newsline
08:10 NHK Documentary
09:00 NHK Newsline
09:10 J-Flicks
10:00 NHK Newsline
10:10 Cycle Around Japan Highlights
10:40 Little Charo
10:50 Japanology Plus mini
10:55 A Cat's-Eye View of Japan
11:00 NHK Newsline
11:10 Hometown Stories
11:37 Easy Japanese
11:40 Core Kyoto Mini
11:45 Wild Hokkaido!
12:00 NHK Newsline
12:10 Anime Manga Explosion
12:40 U & I
12:50 Texico
13:00 NHK Newsline
13:10 Somewhere Street
14:00 NHK Newsline
14:10 NHK Documentary
15:00 NHK Newsline
15:10 J-Flicks
16:00 NHK Newsline
16:10 Anime Manga Explosion
16:40 U & I
16:50 Texico
17:00 NHK Newsline
17:10 Japan's Majestic Mountain Villages
17:32 Design Museum Japan
17:40 Pythagora Switch Mini
17:45 Easy Japanese for Work
18:00 NHK Newsline
18:10 Somewhere Street
19:00 NHK Newsline
19:10 Japan's Top Inventions
19:40 BOSAI: Science That Can Save Your Life
19:55 A Cat's-Eye View of Japan
20:00 NHK Newsline
20:10 NHK Documentary
21:00 NHK Newsline
21:10 J-Flicks
22:00 NHK Newsline
22:10 Japan's Majestic Mountain Villages
22:32 Design Museum Japan
22:40 Easy Japanese for Work
22:55 A Cat's-Eye View of Japan
23:00 NHK Newsline
23:10 Anime Manga Explosion
23:40 U & I
23:50 Texico
00:00 NHK Newsline
00:10 Japan's Top Inventions
00:40 BOSAI: Science That Can Save Your Life
00:55 Pythagora Switch Mini
01:00 NHK Newsline
01:10 Somewhere Street
02:00 NHK Newsline
02:10 Newsline in Depth
02:23 Chatroom Japan
02:30 Where We Call Home
03:00 NHK Newsline
03:10 On the Wings
03:15 Direct Talk
03:30 Learn Japanese from the News
03:40 Easy Japanese
03:45 Culture Crossroads
03:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
04:00 NHK Newsline
04:10 Newsline in Depth
04:23 Hit the Road
04:30 Seasoning the Seasons
05:00 NHK Newsline
05:10 Newsline in Depth
05:23 Design Museum Japan
05:30 Japan's Majestic Mountain Villages
05:52 Design Museum Japan
00:00 Gugak the Music of Korea (Gugak the Music of Korea), Musical, South Korea
01:00 Rewind It: I'm Live (Rewind It: I'm Live), Musical, South Korea
01:30 Islands to Love (Islands to Love), Nature, South Korea
02:00 Foodie on Motorbike (Foodie on Motorbike), South Korea
02:30 SmartBiz Accelerators (SmartBiz Accelerators), South Korea
03:00 Bravo K-Scientist (Bravo K-Scientist), South Korea
03:30 Home Explorers (Home Explorers), South Korea
04:00 Play11st Up: Feel Like 11 (Play11st Up: Feel Like 11), Musical, South Korea
05:00 Weekly News Highlights (Weekly News Highlights), South Korea
05:30 Travel Track (Travel Track), Musical, South Korea
06:00 Simply K-Pop CON-TOUR (Simply K-Pop CON-TOUR), South Korea
07:00 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
07:30 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
08:00 Radio' Clock (Radio' Clock), Musical, South Korea
09:00 After School Club (After School Club), Musical, South Korea
10:00 1Day 1Korea: K-Now (1Day 1Korea: K-Now), South Korea
10:10 1Day 1Korea: K-People (1Day 1Korea: K-People), Biography, South Korea
10:20 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
10:30 1Day 1Korea: K-Movie (1Day 1Korea: K-Movie), South Korea
10:40 1Day 1Korea: K-Stage (1Day 1Korea: K-Stage), South Korea
10:50 K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN (K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN), South Korea
11:00 Weekly News Highlights (Weekly News Highlights), South Korea
11:30 The Roundtable (The Roundtable), South Korea
12:00 Travel Agency (Travel Agency), South Korea
12:30 Extreme Job (Extreme Job), South Korea
13:00 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
13:30 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
14:00 SmartBiz Accelerators (SmartBiz Accelerators), South Korea
14:30 Diplomat Talks (Diplomat Talks), South Korea
15:00 Tripstargram (Tripstargram), South Korea
15:30 Danstargram on the Road (Danstargram on the Road), South Korea
16:00 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
16:10 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
16:20 1Day 1Korea: K-Food (1Day 1Korea: K-Food), South Korea
16:30 Foodie on Motorbike (Foodie on Motorbike), South Korea
17:00 The Roundtable (The Roundtable), South Korea
17:30 Bravo K-Scientist (Bravo K-Scientist), South Korea
18:00 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
18:30 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
19:00 Secret Tour (Secret Tour), South Korea, 2024
20:00 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
20:30 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
21:00 Weekly News Highlights (Weekly News Highlights), South Korea
21:30 The Roundtable (The Roundtable), South Korea
22:00 SmartBiz Accelerators (SmartBiz Accelerators), South Korea
22:30 K-stage "PAN" (K-stage "PAN"), Musical, South Korea
23:00 Home Explorers (Home Explorers), South Korea
23:30 The Globalists (The Globalists), South Korea
00:00 Travel Diary (Travel Diary), South Korea
00:30 1Day 1Korea: K-Now (1Day 1Korea: K-Now), South Korea
00:40 Korea Travelogue (Korea Travelogue), South Korea
01:00 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
01:30 Foodie on Motorbike (Foodie on Motorbike), South Korea
02:00 NEW DAY at Arirang (NEW DAY at Arirang), South Korea, 2024
02:30 News Generation (News Generation), South Korea, 2024
03:00 Travel Track (Travel Track), Musical, South Korea
03:30 1Day 1Korea: K-Now (1Day 1Korea: K-Now), South Korea
03:40 K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN (K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN), South Korea
04:00 Play11st Up: Feel Like 11 (Play11st Up: Feel Like 11), Musical, South Korea, 2024
05:00 Arirang News (Arirang News), South Korea
05:30 News Generation (News Generation), South Korea
01:00 Итоги
01:30 Детали
02:00 #ВУкраине: 41 день в окопе
02:30 Перекресток: Коренные жители Сахалина
03:00 Реальное кино с Виталием Манским: Виталий Комар
03:20 Реальное кино: Сердечный круг
05:00 Человек на карте: Женщины Кавказа на “неженской” работе
05:30 Балтия.Док: Убежать от рутины – история путешественника
06:00 Итоги
06:30 Детали
07:00 Настоящий сериал: Контрабандисты
08:00 Проект "Паляниця"
08:30 Главные фигуры: кто есть кто в Кремлевской партии
08:45 Наличное мнение
09:00 Крым.Реалии
09:30 Интервью: Егор Куроптев
10:00 Почти взрослые: Дети большого города
12:00 Настоящий сериал: Контрабандисты
13:00 Репортер
13:15 Наличное мнение
13:30 Европа в фокусе
14:00 Грани времени
15:00 Почти взрослые: Дети большого города
17:00 Человек имеет право
18:00 Д/ф "Жизнь за стеной"
18:30 Сибириада: Погреба
19:00 Реальный разговор: Помощь США
19:30 Детали
20:00 Итоги
20:30 НЬЮ-ЙОРК, NEW YORK
21:00 Реальное кино: Однажды ты была моей мамой
23:00 Проект "Паляниця"
23:30 Перекресток: Коренные жители Сахалина
00:00 Д/ф "Жизнь за стеной"
00:30 Реальный разговор: Помощь США
01:00 Итоги
01:30 НЬЮ-ЙОРК, NEW YORK
02:00 Можем объяснить
02:30 Сделано в Германии
03:00 Реальное кино: Однажды ты была моей мамой
05:00 Д/ф "Жизнь за стеной"
05:30 Реальный разговор: Помощь США
05:10 Zakończenie dnia
05:15 Domisie - Sposoby na zapominanie
05:40 Domisie - Doświadczenia naukowe
06:05 Miś Uszatek - Królowa Kleopatra
06:15 Czapu Czipu - Kiedy on wreszcie przyjdzie?, odc. 11
06:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki
06:40 Rodzina Treflików - Powrót synka, odc. 66
06:50 Przygody Kota Filemona - Niespodzianka
07:05 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 7 - NUDA
07:35 Miffy and the Pool
07:40 Mush-Mush & the Mushables: Eyes on the Surprise
07:55 Boule et Bill: Fly Away Robin
08:05 Boule et Bill: My favourite animal
08:20 Percy's Tiger Tales: Flap-Flap nad the time machine
08:35 Everything's Rosie 2: The incredible vanishing bees
08:45 The Little Chef and the Enormous Radish
09:00 Martin Morning: Martin and the Minotaur
09:10 Martin Morning: Martin and the Pot of Gold
09:30 Ziarno - Majówka w Cieszynie
10:00 GO - TU - JEMY - DOMOWA PIZZA
10:05 GO - TU - JEMY - DOMOWY BUDYŃ
10:20 Papa Löwe: Das Krankmännchen
10:35 Żubr Pompik - Meszki, odc. 11
10:50 Bobaski i Miś - Maszyna, odc. 60
10:53 Bobaski i Miś - Domino, odc. 61
10:55 Molang 2: Le food-truck
11:00 Molang 2: La poisse
11:04 Molang 2: Monsieur Muscles
11:10 Dziwny świat kota Filemona - Miejsce na zapiecku
11:20 Dziwny świat kota Filemona - Wielkie pranie
11:35 Tree Fu Tom
12:00 Mighty Express 7: Pried Piper Brock
12:10 Mighty Express 7: The Great Hubcap Heist
12:30 Fireman Sam: Wild Cheese Chase
12:40 Fireman Sam: On Thin Ice
12:55 Tyci encyklopedia Bzyka - Wyrazy dźwiękonaśladowcze. odc. 28
13:00 Przyjaciele - odc. 27 Noc w ogrodzie
13:10 Halo halo! - odc. 104 Badminton
13:20 A Friend From Afar: A Friend From Afar
13:35 A Friend From Afar: Welcome Party for Little Mole
13:50 Octonauts 2
14:10 Tobot Galaxy Detectives: A Race for Justice!
14:20 Tobot Galaxy Detectives: Protect the City!
14:40 The Show of Hands
14:50 Peppa Pig: Parachute Jump
14:55 Kate and Mim-Mim: Rip Roaring Race
15:10 Kate and Mim-Mim: Babysitting Squoosh
15:25 Rozmowy na dwie głowy - odc. 7 Młodszy starszy
15:30 Zwierzaki Czytaki - odc. 187 Recepta
15:45 Sinus Infection
15:50 Les nouvelles aventures de Peter Pan: We Broke Neverland
16:20 Alice & Lewis: Memory Loss
16:35 Super Wings: The Rain Dragon
16:50 Super Wings: Newfoundland Snow Wonderland
17:00 Chuggington
17:10 Digby Dragon: Cuddlenut
17:30 The Wild Adventures of Blinky Bill
17:40 The Wild Adventures of Blinky Bill
18:00 Pat the Dog: Monster Melon
18:05 Pat the Dog: Eyes Wide Open
18:15 Mighty Mike: Best in Show
18:25 Arthur et les enfants de la Table Ronde: Le Jezioro w krainie mrozu
18:40 Arthur et les enfants de la Table Ronde: L'ombre de la justice
18:50 Cleo and Cuquin: Musical clip no. 27
19:00 Mush-Mush & the Mushables: Mushroomates
19:10 Boule et Bill: A Little Note
19:20 Boule et Bill: Who Stole My Shell
19:35 Percy's Tiger Tales: Tattoo and the mermaid
19:45 Wieczorynka - Odo - Wykwintna katastrofa, odc. 46
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bajki do poduszki. Baranek i złoty dzwoneczek
20:05 The Garfield Show: Fame Fatale
20:20 Little Furry: Misty manor
20:25 Little Furry: The friendly mummy
20:40 The Deep: Unidentified Floating Objects
21:05 Almighty Faith's Schools Fighting Spirits
21:35 Find Me in Paris: No Dance Today
22:05 Wędrowiec Polski - Mazury
22:35 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 9/13 - Bratek
23:20 Jak to działa - odc. 46 Diagnostyka medyczna
05:05 Zakończenie dnia
05:10 Domisie - Nietypowy bal
05:35 Domisie - Wyprawa do sklepu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4fun kids
08:00 Przeboje dla dzieci w 4fun Kids
09:00 Jestem gwiazdą 4fun Kids!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4fun Kids
12:00 Uczę się angielskiego z 4fun Kids
13:00 Kids lista
14:00 Migotki w 4fun Kids
15:00 Rysujemy z 4fun Kids
16:00 Przeboje dla dzieci w 4fun Kids
17:00 Dzieciaki rządzą
18:00 Urodziny w 4fun Kids
19:00 Gimnastyka dla smyka w 4fun Kids
20:00 Przeboje dla dzieci w 4fun Kids
21:00 Dziecięce przeboje
22:00 Zasypiamy z 4fun Kids
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
05:00 Karaoke
00:00 Grizzy and the Lemmings: Hooks and Loops Bear
00:05 Grizzy and the Lemmings: Fast Workout
00:20 Grizzy and the Lemmings: Bat-Grizzy
00:25 Grizzy and the Lemmings: Moveable Apps
00:30 Grizzy and the Lemmings: Wild Modeling
00:40 Grizzy and the Lemmings: The Bear Next Door
00:45 Grizzy and the Lemmings: Wild Zapping
01:00 Mush-Mush & the Mushables: Oh my Compost
01:10 Mush-Mush & the Mushables: Snails Forever
01:25 Mush-Mush & the Mushables: A Frog of a Problem
01:40 Mush-Mush & the Mushables: Fool the Forest
01:50 Meet the Batwheels: Parking Problems
02:00 Bugs Bunny Builders: Catwalk
02:10 Bugs Bunny Builders: Dim Sum
02:25 Bugs Bunny Builders: Crane Game
02:35 Bugs Bunny Builders: Speedy
02:55 Batwheels: Holidays on Ice, Part 1
03:05 Batwheels: Holidays on Ice, Part 2
03:20 Batwheels: Rev and Let Rev
03:30 Batwheels: Grass is Greener
03:40 Batwheels: Cave Sweet Cave
03:50 Tom and Jerry: Sky's the Limit
03:55 Grizzy and the Lemmings 3: Lemmings Constellation
04:05 Grizzy and the Lemmings 3: Spinning Lemmings
04:10 Grizzy and the Lemmings 3: Polar Super Star
04:20 Grizzy and the Lemmings 3: My Friend The Penguin
04:30 Grizzy and the Lemmings 3: Thermal Shock!
04:35 Grizzy and the Lemmings 3: Primitive Activities
04:40 Grizzy and the Lemmings 3: Cabin on Ice
04:45 Grizzy and the Lemmings 3: Return of the Beloved Being
05:00 Mighty Mike
05:05 Mighty Mike: Handcuffed
05:10 Mighty Mike: Sleepy Head
05:25 Mighty Mike: Diamond Dogs
05:30 Mighty Mike: Boing Boing
05:40 Mighty Mike: The Invitation
05:45 Mighty Mike: Mikeyzushi
06:00 Batwheels: Bam's Clawful Mistake
06:10 Batwheels: Buff in a China Shop
06:25 Mr Bean the Animated Series 4: Cash Machine
06:40 Mr Bean the Animated Series 4: Litterbugs
06:50 Thomas & Friends - Shorts - Season 25: Surprise!
07:00 The Tom and Jerry Show: See Ya Gator
07:05 The Tom and Jerry Show 2: Shadow Boxin'
07:10 The Tom and Jerry Show: Shadow of a Doubt
07:25 The Tom and Jerry Show: Slam Dunk
07:35 The Tom and Jerry Show 2: Slaphappy Birthday
07:40 The Tom and Jerry Show 2: Slinging in the Rain
07:55 Tom and Jerry & The Wizard of Oz
08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time: Porky Perfect
09:00 Mr Bean the Animated Series: No Parking
09:10 Mr Bean the Animated Series 3: Artful Bean
09:25 Mr Bean the Animated Series 3: The Fly
09:35 Mr Bean the Animated Series: Mime Games
09:55 Lucas the Spider
10:00 Lucas the Spider
10:10 Lucas the Spider
10:15 Lucas the Spider
10:30 Alice & Lewis 2
10:40 Alice & Lewis 2
11:00 Grizzy and the Lemmings 3: Esprits de compétition
11:05 Grizzy and the Lemmings 3: Crabe a tout faire
11:10 Grizzy and the Lemmings 3: Épreuve de confort
11:25 Grizzy and the Lemmings 3: Parental Overload
11:30 Grizzy and the Lemmings 3: The Attraction of Lemmings
11:40 Grizzy and the Lemmings 3: Cabane Hors Bors
11:45 Grizzy and the Lemmings 3: Extreme Dominos
12:00 Bugs Bunny Builders: Dim Sum
12:10 Bugs Bunny Builders: Crane Game
12:30 Baby Looney Tunes: A Pastime for Petunia
12:40 Baby Looney Tunes: Pouting Match
12:55 The Tom and Jerry Show 2: Big Top Tom
13:00 The Tom and Jerry Show 2: X Marks the Thumpin'
13:10 The Tom and Jerry Show 2: Dragon Down the Holidays
13:25 The Tom and Jerry Show 2: Baby Blues
13:30 The Tom and Jerry Show 2: Build-a-Beast
13:35 The Tom and Jerry Show 2: No Fly Zone
13:45 The Tom and Jerry Show 2: Charity Case
14:00 Mr Bean the Animated Series: Scaredy Bean
14:10 Mr Bean the Animated Series 2: Hot Date
14:25 Mr Bean the Animated Series 2: Wanted
14:40 Mr Bean the Animated Series 3: Gadget Kid
14:55 Lucas the Spider: The Need for Seed
15:05 Lucas the Spider
15:10 Lucas the Spider
15:15 Lucas the Spider
15:30 Alice & Lewis 2
15:40 Alice & Lewis 2
16:00 Bugs Bunny Builders: Crane Game
16:10 Bugs Bunny Builders: Speedy
16:25 Baby Looney Tunes: School Daze
16:35 Baby Looney Tunes: Things That Go Bug in the Night
16:55 The Tom and Jerry Show: See Ya Gator
17:00 The Tom and Jerry Show: All That Glitters
17:10 The Tom and Jerry Show: Junkyard Pup
17:25 The Tom and Jerry Show: The French Mistake
17:30 The Tom and Jerry Show: Tom's Cruise
17:35 The Tom and Jerry Show: Ten Toms the Trouble
17:45 The Tom and Jerry Show: Party Animals
18:00 Batwheels: Rev and Let Rev
18:10 Batwheels: Grass is Greener
18:25 Grizzy and the Lemmings: Role Change
18:35 Grizzy and the Lemmings: Lemming Tonic
18:40 Grizzy and the Lemmings: Bear Itch
18:55 Grizzy and the Lemmings: Thirst Quencher
19:00 Grizzy and the Lemmings: Spider Lemmings
19:05 Grizzy and the Lemmings: Random Bear
19:15 Grizzy and the Lemmings: Lemming Interference
19:30 Alice & Lewis 2
19:40 Alice & Lewis 2
20:00 Mr Bean the Animated Series 4: The Newspaper
20:10 Mr Bean the Animated Series 4: Viral Bean
20:25 Mr Bean the Animated Series 4: Super Spy
20:35 Mr Bean the Animated Series 4: Scout Bean
20:55 Grizzy and the Lemmings: As far as bear can remember
21:00 Grizzy and the Lemmings: Chemical Lemmings
21:10 Grizzy and the Lemmings: Remote Control
21:20 Grizzy and the Lemmings: The Bear and the Butterfly
21:30 Grizzy and the Lemmings: Get off My Tennis Shoes
21:35 Grizzy and the Lemmings: Babysitting
21:40 Grizzy and the Lemmings: Bear Under Lock and Key
21:50 Meet the Batwheels: Silly Stowaway
22:00 Alice & Lewis: The Big Royal Quiz
22:10 Alice & Lewis: The Clunky Card
22:30 Alice & Lewis: Bubble Mania
22:40 Alice & Lewis: The Little Queen
23:00 Bugs Bunny Builders: Catwalk
23:10 Bugs Bunny Builders: Dim Sum
23:25 Bugs Bunny Builders: Crane Game
23:35 Bugs Bunny Builders: Speedy
23:50 Grizzy and the Lemmings: Warning: Unlimited Lemmings
00:00 Grizzy and the Lemmings: Bouncing Bear
00:05 Grizzy and the Lemmings: Masked Racoon
00:20 Grizzy and the Lemmings: Spinning Lemmings
00:25 Grizzy and the Lemmings: Game Madness
00:30 Grizzy and the Lemmings: Household Avatar
00:40 Grizzy and the Lemmings: Beastly Genie
00:45 Grizzy and the Lemmings: Make Peace, Not War
01:00 Mush-Mush & the Mushables: Mushroomates
01:10 Mush-Mush & the Mushables: Race the Beast
01:25 Mush-Mush & the Mushables: Surprise, it's Spring
01:40 Mush-Mush & the Mushables: The Missing Mushlet
01:50 Meet the Batwheels: I'll Be Your Shelter
02:00 Bugs Bunny Builders: Cheesy Peasy
02:10 Bugs Bunny Builders: Dino Fright
02:25 Bugs Bunny Builders: Race Track Race
02:35 Bugs Bunny Builders: Ice Creamed
02:55 Batwheels: Redbird's Bogus Beach Day
03:05 Batwheels: Zoomsday
03:20 Batwheels: Batcomputer for a Day
03:30 Batwheels: Batty Race
03:40 Batwheels: Harley Did It
03:50 Tom and Jerry: What Goes Around Comes Around
03:55 Grizzy and the Lemmings 3: Masked Powers
04:05 Grizzy and the Lemmings 3: Roaring Lemmings
04:10 Grizzy and the Lemmings 3: Mini Troubles
04:20 Grizzy and the Lemmings 3: For Peanuts
04:30 Grizzy and the Lemmings 3: Within Snout's Reach
04:35 Grizzy and the Lemmings 3: Safari Express
04:40 Grizzy and the Lemmings 3: False Children
04:45 Grizzy and the Lemmings 3: Game of Stone
05:00 Mighty Mike: Muscle Mike
05:05 Mighty Mike: Photobombed!
05:10 Mighty Mike: The Garden Games
05:25 Mighty Mike: Vampire Attack
05:30 Mighty Mike: In the Box
05:40 Mighty Mike: That Magnificent Mike!
05:45 Mighty Mike: The Show Must Go On!
00:05 The Amazing World of Gumball 3: The Burden
00:20 The Amazing World of Gumball 3: The Bros
00:30 The Amazing World of Gumball 3
00:50 The Amazing World of Gumball 3: The Pizza
01:00 The Amazing World of Gumball 3: The Lie
01:15 The Amazing World of Gumball 3: The Butterfly
01:25 The Amazing World of Gumball 3: The Question
01:45 The Amazing World of Gumball 3: The Oracle
01:55 The Amazing World of Gumball 3: The Safety
02:05 The Amazing World of Gumball 6: The Slip
02:20 The Amazing World of Gumball 6: The Drama
02:30 The Amazing World of Gumball 6
02:50 The Amazing World of Gumball 6: The Master
03:00 The Amazing World of Gumball 6: The Silence
03:10 The Amazing World of Gumball 6: The Future
03:20 The Amazing World of Gumball 6: The Wish
03:30 The Amazing World of Gumball 6: The Factory
03:40 The Amazing World of Gumball 6: The Revolt
03:50 The Amazing World of Gumball 2
04:05 The Amazing World of Gumball 2
04:15 The Amazing World of Gumball 2
04:25 The Amazing World of Gumball 2
04:35 The Amazing World of Gumball 2
04:45 The Amazing World of Gumball 2
04:55 The Amazing World of Gumball: The Third
05:05 The Amazing World of Gumball: The Debt
05:20 The Amazing World of Gumball: The Pressure
05:30 The Amazing World of Gumball: The Painting
05:45 Lamput 3: Memory Loss
05:46 The Amazing World of Gumball: The Responsible
06:00 Bakugan
06:10 Bakugan
06:25 Młodzi Tytani: Akcja!
06:35 Młodzi Tytani: Akcja!
07:00 Młodzi Tytani: Akcja!
07:10 Młodzi Tytani: Akcja!
07:25 Niesamowity świat Gumballa
07:40 Niesamowity świat Gumballa
07:55 Niesamowity świat Gumballa
08:05 Niesamowity świat Gumballa
08:25 Totalna Porażka: Przedszkolaki
08:35 Totalna Porażka: Przedszkolaki
08:50 Totalna Porażka: Przedszkolaki
09:00 Totalna Porażka: Przedszkolaki
09:20 Craig znad Potoku
09:30 Craig znad Potoku
09:45 Craig znad Potoku
09:55 Craig znad Potoku
10:15 Jellystone!
10:25 Jellystone!
10:45 Młodzi Tytani: Akcja!
10:55 Młodzi Tytani: Akcja!
11:10 Młodzi Tytani: Akcja!
11:20 Młodzi Tytani: Akcja!
11:40 Totalna Porażka: Przedszkolaki
11:50 Totalna Porażka: Przedszkolaki
12:00 Totalna Porażka: Przedszkolaki
12:10 Totalna Porażka: Przedszkolaki
12:25 Totalna Porażka: Przedszkolaki
12:35 Totalna Porażka: Przedszkolaki
12:45 Bohaterska wyprawa dzielnego Księcia Ivandoe
12:55 Craig znad Potoku
13:05 Craig znad Potoku
13:20 Craig znad Potoku
13:35 Craig znad Potoku
13:50 Niesamowity świat Gumballa
14:00 Niesamowity świat Gumballa
14:20 Niesamowity świat Gumballa
14:30 Niesamowity świat Gumballa
14:45 Niesamowity świat Gumballa
14:55 Niesamowity świat Gumballa
15:10 Bohaterska wyprawa dzielnego Księcia Ivandoe
15:20 Totalna Porażka: Przedszkolaki
15:30 Totalna Porażka: Przedszkolaki
15:45 Młodzi Tytani: Akcja!
15:55 Młodzi Tytani: Akcja!
16:15 Młodzi Tytani: Akcja!
16:25 Młodzi Tytani: Akcja!
16:40 Craig znad Potoku
16:50 Craig znad Potoku
17:00 Craig znad Potoku
17:10 Craig znad Potoku
17:30 Totalna Porażka: Przedszkolaki
17:40 Totalna Porażka: Przedszkolaki
18:00 Totalna Porażka: Przedszkolaki
18:05 Totalna Porażka: Przedszkolaki
18:15 Lamput
18:30 Niesamowity świat Gumballa
18:40 Niesamowity świat Gumballa
19:00 Niesamowity świat Gumballa
19:10 Niesamowity świat Gumballa
19:25 Craig znad Potoku
19:35 Craig znad Potoku
19:55 Jellystone!
20:05 Jellystone!
20:25 Bakugan
20:35 Bakugan
20:55 Bakugan: Przymierze wojowników
21:05 Bakugan: Przymierze wojowników
21:25 Niesamowity świat Gumballa
21:35 Niesamowity świat Gumballa
21:50 Niesamowity świat Gumballa
22:00 Niesamowity świat Gumballa
22:20 Niesamowity świat Gumballa
22:30 Niesamowity świat Gumballa
22:45 Niesamowity świat Gumballa
23:00 Niesamowity świat Gumballa
23:10 Niesamowity świat Gumballa
23:25 Niesamowity świat Gumballa
23:35 Niesamowity świat Gumballa
23:55 Niesamowity świat Gumballa
00:05 The Amazing World of Gumball 3: The Saint
00:25 The Amazing World of Gumball 3: The Society
00:35 The Amazing World of Gumball 3: The Spoiler
00:50 The Amazing World of Gumball 3: The Countdown
01:00 The Amazing World of Gumball 3: The Nobody
01:20 The Amazing World of Gumball 3: The Downer
01:30 The Amazing World of Gumball 3: The Egg
01:45 The Amazing World of Gumball 3: The Triangle
01:55 The Amazing World of Gumball 3: The Money
02:05 The Amazing World of Gumball 6: The Mess
02:25 The Amazing World of Gumball 6: The Possession
02:35 The Amazing World of Gumball 6: The Heart
02:50 The Amazing World of Gumball 6: The Ghouls
03:00 The Amazing World of Gumball 6: The BFFS
03:10 The Amazing World of Gumball 6: The Agent
03:25 The Amazing World of Gumball 6: The Decisions
03:35 The Amazing World of Gumball 6: The Web
03:45 The Amazing World of Gumball 6: The Inquisition
03:55 The Amazing World of Gumball: The Dress
04:05 The Amazing World of Gumball: The Laziest
04:20 The Amazing World of Gumball: The Ghost
04:30 The Amazing World of Gumball: The Mystery
04:40 The Amazing World of Gumball: The Prank
04:50 The Amazing World of Gumball: The GI
05:00 The Amazing World of Gumball: The Kiss
05:15 The Amazing World of Gumball: The Party
05:25 The Amazing World of Gumball: The Refund
05:35 The Amazing World of Gumball: The Robot
05:45 The Amazing World of Gumball: The Picnic
00:00 Raven's Home: Girls Just Wanna Have Phones
00:25 Raven's Home: Girls Just Wanna Have Phones
00:50 GhostForce: Vochaos / Agia
01:20 GhostForce: Cyclopee / Gmagicard
01:50 Violetta Recipes: Tulips with a Surprise
01:55 Find Me in Paris: Time to Train
02:25 Find Me in Paris: This Is It
02:50 Find Me in Paris: The Chosen One
03:15 Find Me in Paris: Make It or Break It
03:40 Bubblegum (Droners (3000))
04:05 Art of Illusion, The (Droners (3000))
04:25 Vikingskool: Solstice
04:50 Vikingskool: Magnhild's Axe
05:10 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Dog Unleashed
05:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Color Me Dog
05:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Living Outside the Box
05:45 Taffy
05:50 Taffy
06:00 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
06:25 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
06:55 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
07:25 Big City Greens 3: Green Greens / Truce Bomb
07:55 Big City Greens 3
08:20 Big City Greens 3
08:50 Ghost and Molly McGee: Game Night/ The Don't-Gooder
09:20 Ghost and Molly McGee: Innocent Until Proven Ghostly/ Twin Trouble
09:50 GhostForce: Cyclopee / Gmagicard
10:20 GhostForce: Bubble-Brush / Glouglux
10:50 Monsters at Work: The Big Wazowskis
11:20 Monsters at Work: The Cover Up
11:50 Hamster & Gretel: Shush Hour/ I Was a Teenage Mad Scientist
12:20 Hamster & Gretel: Too Many Crooks/ President Fred
12:50 Big City Greens 3
13:20 Big City Greens 3: The Move
13:50 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 5
14:20 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 5
14:50 Kiff: Brunch DJ/ Career Day
15:20 Kiff: The Five Pigeons of the Acapellapocalypse/ Leave A Little Juice
15:50 Monsters at Work: The Damaged Room
16:25 Monsters at Work: The Big Wazowskis
16:55 Vikingskool: The Voice of Fate
17:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:40 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 5: Multiplication
18:10 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 5: Destruction
18:40 Hailey's on It!: The Flamingo Must Flamin-Go/ Splatter of the Bands
19:10 Hailey's on It!: Bringing Home the Beacon/ Dance Like No Mom is Watching
19:40 Kiff: Friendiversary/ Totally Table Town
20:10 Kiff: Principal Dance Socks
20:40 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 5
21:10 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 5: Evolution
21:40 Bunk'd 5: Gi Whiz
22:15 Bunk'd 5: Dancin' Up A Storm
22:45 The Worst Witch
23:20 The Worst Witch
23:55 Raven's Home: Girls Just Wanna Have Phones
00:25 Raven's Home: Girls Just Wanna Have Phones
00:50 GhostForce: Bubble-Brush / Glouglux
01:20 GhostForce: Scream Scratch / Creepop
01:50 Violetta Recipes: Tulips with a Surprise
01:55 Find Me in Paris: The Portal of the Opera
02:25 Find Me in Paris: Rooftop Hip-Hop
02:50 Find Me in Paris: Together Again
03:15 Find Me in Paris: Just Dance
03:40 Big Moe's Big Race
04:05 The Great Egg Race
04:25 Vikingskool: Torre's Light
04:50 Vikingskool: The Iron Cabbage
05:10 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Cat's Secret Life
05:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Magic Hairball
05:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Wedgie
05:45 Taffy
05:50 Taffy
00:15 50/50 Heroes: Boredom Zapping/ Guitar Mo-zart
00:40 Taffy: Factory Flaw
00:50 Taffy: Whisperer to a Scream
00:55 Taffy: The Sweaters
01:10 Taffy: Machine Dreams
01:15 Taffy: Raccoon Day
01:25 Space Chickens in Space: Who's Wearing the Cool Pants/One of a Kind
01:50 Space Chickens in Space: Who's Wearing the Cool Pants/One of a Kind
02:10 Dude, That's My Ghost!: Summertime Rules/Merman
02:35 Dude, That's My Ghost!: Summertime Rules/Merman
02:55 Space Chickens in Space: Who's Wearing the Cool Pants/One of a Kind
03:20 Space Chickens in Space: Who's Wearing the Cool Pants/One of a Kind
03:40 Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
04:00 Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
04:20 Dude, That's My Ghost!: Summertime Rules/Merman
04:45 Dude, That's My Ghost!: Summertime Rules/Merman
05:10 Best Bugs Forever
05:30 Best Bugs Forever
05:50 Taffy: Phony Pony
06:00 Taffy: Caged
06:05 Taffy: New Leaf Taffy
06:10 Taffy: Jitter Fever
06:25 Taffy: A Mouse in The House
06:35 Taffy
06:40 Taffy: Silence of the Slams
06:55 Amphibia
07:50 The Owl House: Labyrinth Runners
08:20 The Owl House: Oh Titan, Where Art Thou
08:50 Phineas and Ferb: Interview with a Platypus/Tip of the Day
09:20 Phineas and Ferb: Interview with a Platypus/Tip of the Day
09:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Cat Walkers
10:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: World Record Records
10:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
10:30 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Camp Champs
10:50 Big City Greens 3: Frilly Tilly/ Montaged
11:15 Big City Greens 3: Pen Pals/ Study Abroad
11:45 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
12:15 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
12:45 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
13:10 Chip 'N' Dale: Park Life 2: Cafe Con-Carnage/ Miracle Munk/ Crime and Poultry
13:40 Chip 'N' Dale: Park Life 2: Friends in Disguise/ Down Memory Lane/ Mini Golf Mayhem
14:10 Unstoppable Yellow Yeti
14:35 Unstoppable Yellow Yeti
15:00 50/50 Heroes: The Wrong Way Round/ Fuzzy Future
15:30 50/50 Heroes: The Hammy's Dream/ Perils of Pimples
16:00 Out of Sync
16:30 The Great Belugaga Race
16:55 GhostForce: Meta&Lix / Cookieflame
17:25 GhostForce: Graffurius / Levisfer
17:55 Milo Murphy's Law
18:25 Milo Murphy's Law
18:55 Taffy: The Cat's Pajamas
19:00 Taffy: The Fortune 500
19:10 Taffy: Petty Shack
19:25 Taffy: Buried Treasure
19:30 Taffy: Clone Sweet Clone
19:40 Taffy: Caged
19:55 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
20:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: The Cat Crusader Returns!
20:25 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Cat's Frenemy
20:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: DJ Cat-Cat
20:55 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: No Mail's Land
21:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese: Girl's Greatness
21:25 Big City Greens 3
21:50 Big City Greens 3: The Move
22:20 Big City Greens 3: Country Side / Junk Mountain
22:50 Phineas and Ferb: Doonkelberry Imperative, The/Buford Confidential
23:20 Phineas and Ferb: Doofapus/Norm Unleashed
23:50 50/50 Heroes: Dramedy my Friend/ (Not) a Hair out of Place!
00:15 50/50 Heroes: A Dazzling Future/ Sticky Situation
00:40 Taffy: Out of the Woods
00:50 Taffy: Laughy Taffy
00:55 Taffy: Reach Out and Touch Someone
01:10 Taffy: Bentley of the Jungle
01:15 Taffy: The White Gloves
01:25 Space Chickens in Space: Bad Bad Bad/Snot Like This
01:50 Space Chickens in Space: Bad Bad Bad/Snot Like This
02:10 Dude, That's My Ghost!: Three's a Crowd/Cheer Up
02:35 Dude, That's My Ghost!: Three's a Crowd/Cheer Up
02:55 Space Chickens in Space: Bad Bad Bad/Snot Like This
03:20 Space Chickens in Space: Bad Bad Bad/Snot Like This
03:40 Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
04:00 Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
04:20 Dude, That's My Ghost!: Three's a Crowd/Cheer Up
04:45 Dude, That's My Ghost!: Three's a Crowd/Cheer Up
05:10 Best Bugs Forever: Shall We Dance/At Your Service
05:30 Best Bugs Forever
05:50 Taffy: Squeakophobia
00:15 Alice's Wonderland Bakery: Bubbling Over / The Card Guard Shuffle
00:40 Alice's Wonderland Bakery: A Rose Between Two Thorns / Double Dinah
01:05 Alice's Wonderland Bakery: Cream Puffs of Champions / Fluffle Kerfuffle
01:30 Spidey and His Amazing Friends: Rocket Rhino!/ Trick or TRACE-E
01:55 Spidey and His Amazing Friends: Bug in the System/ Test Your Strength
02:20 Spidey and His Amazing Friends 2: Stolen Web-Quarters/ Spideys in Space!
02:45 Mickey Mouse Funhouse: HALT, Tiger! / You Gotta Be Kitten Me!
03:10 Mickey Mouse Funhouse: Kooky Paleontologist!, The/ That's My Jam!
03:35 Mickey Mouse Funhouse: Dino Safari
04:00 Eureka!: Paleo to Go/ Flower Power-Er
04:30 Eureka!: Mightysaura/ A Clean Getaway
05:00 Eureka!: Up Up and a Little Too Far Away/ Don't Be Alarmed!
05:30 Mickey Mouse Funhouse: Pirate Adventure
06:00 Mickey Mouse Funhouse: The Enchanted Tea Party! / Unhappy Campers
06:30 The Primadonna Puzzle/ Fear of Mission Out
07:00 Bluey 3: Explorers
07:10 Bluey 3: Explorers
07:20 Bluey 3: Explorers
07:30 Bluey 3: Explorers
07:40 Bluey 3: Explorers
07:50 Bluey 3: Explorers
08:00 Bluey 3: Explorers
08:10 Bluey 3: Explorers
08:20 Bluey 3: Explorers
08:30 Star Wars: Young Jedi Adventures: The Ganguls/ Bad Eggs
09:00 Pupstruction: Hush Puppy / Beach Day Build-Off
09:30 SuperKitties: The SuperKitties and the Blueberry Bonanza/ The SuperKitties and the Snow Day
10:00 Bluey 3: Explorers
10:10 Bluey 3: Explorers
10:20 Bluey 3: Explorers
10:30 Bluey 3: Explorers
10:40 Bluey 3: Explorers
10:50 Bluey 3: Dirt
11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures: An Adventure with Yoda/ The Talon Takeover
11:30 Alice's Wonderland Bakery: Hattie Wishes Upon a Star/ Season's Eatings
12:00 Mickey Mouse Clubhouse
13:00 Mickey Mouse Funhouse: The Magic Mansion/ Funny's Road Trip!
13:30 Pupstruction: The Wishbone Comet/ The Never-Ending Treehouse
14:00 SuperKitties: The SuperKitties and the Bundle of Bitsies/ The SuperKitties and the Frantic Flyer
14:30 Spidey and His Amazing Friends: Superhero Hiccups/ Lost and Found
15:00 Spidey and His Amazing Friends 2: Spin Saves the Day/ Water Woes
15:30 Star Wars: Young Jedi Adventures: An Adventure with Yoda/ The Talon Takeover
17:00 Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends: The Rhino and the Goose
17:15 Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends: Dog vs Cat
17:30 PJ Masks: Power Heroes: Let It Howl
17:45 PJ Masks: Power Heroes: The Whiff of Badness / An Yu's Birthday
18:00 PJ Masks: Power Heroes: Bastet By the Book
18:15 PJ Masks: Power Heroes: Romeovision
18:30 PJ Masks: Heroes of Space
19:30 Bluey 3: Explorers
19:40 Bluey 3
19:50 Bluey 3: Onesies
20:00 Bluey 3: Tradies
20:10 Bluey 3: Granny Mobile
20:20 Bluey 3: Space
20:30 Pupstruction: Adventures in Bulldozing/ Safe and Hound
21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures: An Adventure with Yoda/ The Talon Takeover
22:00 Alice's Wonderland Bakery: Cream Puffs of Champions / Fluffle Kerfuffle
22:30 Mickey Mouse Funhouse: Dino See, Dino Do / Pete the Mighty Baby!
23:00 PJ Masks: Lionel-Saurus/Catboy's Cuddly
23:25 PJ Masks: Lionel-Saurus/Catboy's Cuddly
23:50 PJ Masks: Lionel-Saurus/Catboy's Cuddly
00:15 Alice's Wonderland Bakery: It's the Hatter that Matters / Cheshire's Cat-Astrophe
00:40 Alice's Wonderland Bakery: Queen Alice / A Kuku Surprise
01:05 Alice's Wonderland Bakery
01:55 Spidey and His Amazing Friends: Camping Conundrum/ The Great Green Crime Spree
02:20 Spidey and His Amazing Friends: Itsy-Bitsy Spiders/ Gobby's Rotten Pumpkin Hunt
02:45 Mickey Mouse Funhouse: King Ludwig's Day Off / No Horsing Around
03:10 Mickey Mouse Funhouse: Minnie's Snow Ball!/ The Snow Princess
03:35 Mickey Mouse Funhouse: Dino See, Dino Do / Pete the Mighty Baby!
04:00 Eureka!: Shellabration/ You Can't Twin Them All
04:30 Eureka!: Never Ending Snorey, The/ Thinker Inker-Inkering
05:00 Eureka!: Tusks, Trouble, and All/ Absoflutely Fabulous
05:30 Mickey Mouse Funhouse: Heroes Clean Up! / Dino Duck!
00:25 SpongeBob SquarePants: Mermaid Man and Barnacle Boy III/Squirrel Jokes
00:50 SpongeBob SquarePants: Plankton's Good Eye
01:00 Hunter Street: Contact
01:20 Hunter Street 2
01:35 Victorious: The Wood
02:00 Victorious: The Great Ping Pong Scam
02:20 iCarly: iBeat The Heat
02:45 iCarly: iSaw Him First
03:05 Hunter Street 3
03:25 Hunter Street 3
03:50 Game Shakers: Bug Tussle
04:15 Game Shakers: Boy Band Cat Nose
04:35 44 Gatti: Il talento di Peppy
04:45 44 Gatti
05:00 ALVINNN!!! And the Chipmunks: Candy Confessions
05:10 Alvinnn!!! And the Chipmunks: Tour Bus
05:35 ALVINNN!!! And the Chipmunks 5
06:00 Smerfy
06:25 Smerfy
06:55 Kamp Koral: SpongeBob's Under Years: Midnight Snack Attack / Hot Pearl-tato
07:25 The Patrick Star Show: The Yard Sale
07:55 SpongeBob SquarePants: Under the Small Top / Squidward's Sick Daze
08:25 SpongeBob SquarePants: Squid Plus One/The Executive Treatment
08:50 SpongeBob SquarePants: The Getaway / Lost and Found
09:20 The Loud House 6: Puns and Buns
09:40 The Loud House: Road Trip: Bizarritorium
10:05 The Loud House
10:40 The Casagrandes: Snack Pact/The Horror-Scope
11:05 The Casagrandes: Arr in the Family / Finders Weepers
11:30 SpongeBob SquarePants: Whirlybrains/MermaidPants
12:00 SpongeBob SquarePants: Unreal Estate/Code Yellow
12:25 SpongeBob SquarePants: Pineapple Invasion/Salsa Imbecilicus
12:55 The Patrick Star Show
13:25 Danger Force 2: The Supies
13:55 Danger Force 2
14:20 The Thundermans: Call of Lunch Duty
14:50 The Thundermans: One Hit Thunder
15:20 The Thundermans: The Girl with the Dragon Snafu
15:45 The Thundermans: Welcome to the Family Pt. I
16:15 Papier, Kamień, Nożyce
16:45 The Casagrandes 2: I, Breakfast Bot / Dynamic Do-Over
17:10 The Casagrandes 2: Home Improvement / Undivided Attention
17:40 The Casagrandes 2: Karate Chops / Taco The Town
18:10 The Loud House 6: A Bug's Strife / All the Rage
18:35 The Loud House 6: Dine and Bash/ Sofa, So Good
19:05 The Loud House 6: The Last Laugh/ Driver's Dread
19:25 The Loud House 6: A Bug's Strife / All the Rage
19:45 The Really Loud House: Home Is Where the Hero Is
20:15 The Thundermans 3: Original Prankster
20:40 The Thundermans 3: Chutes and Splatters
21:10 The Thundermans 3: I'm Gonna Forget You, Sucka
21:40 Danger Force: Big Dynomite
22:05 Danger Force: Guardians of the Ponytail
22:35 The Really Loud House: No Louds Allowed
23:05 The Really Loud House: Home Is Where the Hero Is
23:30 SpongeBob SquarePants: Shanghaied/Gary Takes a Bath
23:55 SpongeBob SquarePants: Welcome to the Chum Bucket/Frankendoodle
00:25 SpongeBob SquarePants: The Secret Box/Band Geeks
00:45 SpongeBob SquarePants: Barnacle Face
01:00 Hunter Street 2
01:20 Hunter Street 2
01:35 Victorious: Wok Star
02:00 Victorious: Wi-Fi in the Sky
02:20 iCarly: iDo
02:45 iCarly: iSell Penny-Tees
03:05 Hunter Street 3
03:25 Hunter Street 3
03:50 Game Shakers: Clam Shakers, Part 1
04:15 Game Shakers: Clam Shakers, Part 2
04:35 44 Gatti: A very special girl!
04:45 44 Gatti
05:00 ALVINNN!!! And the Chipmunks: Kicking It Old School
05:10 Alvinnn!!! And the Chipmunks
05:35 Alvinnn!!! And the Chipmunks: You Troll / The Littlest Robot
00:00 The Penguins of Madagascar: Little Zoo Coupe
00:20 The Penguins of Madagascar: Pet's Peeved/Byte-Sized
00:50 The Penguins of Madagascar: Arch-Enemy/The Big Stank
01:15 Avatar: The Last Airbender: Bitter Work
01:40 Avatar: The Last Airbender: The Library
02:05 SpongeBob Kanciastoporty
02:20 SpongeBob Kanciastoporty
02:40 SpongeBob Kanciastoporty
03:00 Sanjay i Craig
03:20 Maximum Dennis/Dog Wave
03:45 Pingwiny z Madagaskaru
03:55 Pingwiny z Madagaskaru
04:15 Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Target: April O'Neil
04:40 Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Invasion of the Squirrelanoids
05:00 Kerplunk'd/Old Farts
05:20 Flip Flopy/Chill Bill
05:45 SpongeBob SquarePants: The Lost Mattress / Krabs vs Plankton
06:05 SpongeBob SquarePants: Krabs a la Mode
06:25 SpongeBob SquarePants: Have You Seen This Snail? (Where's Gary?)
06:50 SpongeBob SquarePants: Skill Crane/Good Neighbors
07:20 The Loud House 6: Save Royal Woods!
07:50 The Loud House 6: Musical Chairs / The Taunting Hour
08:20 The Loud House
08:35 The Loud House 6: A Bug's Strife / All the Rage
09:05 The Patrick Star Show: Squidina's Little Helper / I Smell a Pat
09:35 SpongeBob SquarePants: Safe Deposit Krabs/Plankton's Pet
09:55 SpongeBob SquarePants: Oral Report
10:15 SpongeBob SquarePants: The Company Picnic/Pull Up a Barrel
10:45 The Fairly OddParents: Love at First Bark/Desperate Without Housewives
11:10 The Fairly OddParents: Jerk of all Trades/Snack Attack
11:40 The Fairly OddParents: Crocker Shocker/Super Zero
11:55 Kamp Koral: SpongeBob's Under Years: Sugar-Squeeze!/Tag, You're It
12:20 Kamp Koral: SpongeBob's Under Years: Quest for Tire / Cabin of Curiosities
12:50 Kamp Koral: SpongeBob's Under Years: In Search of Camp Noodist / Kitchen Sponge
13:20 SpongeBob SquarePants: A Place for Pets
13:40 SpongeBob SquarePants: Plankton Paranoia/Library Cards
14:10 SpongeBob SquarePants: Surf N' Turf/Call the Cops!
14:40 The Patrick Star Show: The Patrick Show Sells Out / Neptune's Ball
15:00 The Loud House
15:10 The Loud House
15:30 The Loud House
15:55 The Loud House: Schooled! Part 1
16:25 SpongeBob SquarePants: Shell Games / Senior Discount
16:55 SpongeBob SquarePants: Mind the Gap/ Dirty Bubble Returns
17:25 SpongeBob SquarePants: Jolly Lodgers / Biddy Sitting
17:55 The Casagrandes: Flee Market / Copy Can't
18:15 The Casagrandes: Snack Pact/The Horror-Scope
18:45 The Casagrandes: Arr in the Family / Finders Weepers
19:10 The Casagrandes: Stress Test / How to Train Your Carl
19:40 The Patrick Star Show: Terror at 20,000 Leagues
20:10 SpongeBob SquarePants
20:40 SpongeBob SquarePants
21:10 SpongeBob SquarePants
21:40 The Fairly OddParents: Lame Ducks/Perfect Nightmare
22:10 The Fairly OddParents: Love at First Bark/Desperate Without Housewives
22:40 The Fairly OddParents: Jerk of all Trades/Snack Attack
23:10 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness: A Tigress Tale
23:40 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness: Master and the Panda
00:00 The Penguins of Madagascar: Little Zoo Coupe/ All Choked Up
00:20 The Penguins of Madagascar: The Most Dangerous Game Night/Street Smarts
00:50 The Penguins of Madagascar: Time Out/Our Man in Grrfurjiclestan
01:20 Avatar: The Last Airbender: The Desert
01:45 Avatar: The Last Airbender: The Serpent's Pass
02:05 SpongeBob SquarePants: Spy Buddies/Boat Smarts/Good Ol' Whatshisname
02:20 SpongeBob SquarePants: The Splinter/Slide Whistle Stooges
02:40 SpongeBob SquarePants: A Life in a Day/Sunbleached
03:00 Heightmare/Be Like Tufflips
03:20 Stink Boy/Wolfie
03:45 The Penguins of Madagascar: Misfortune Cookie
03:55 The Penguins of Madagascar: Wishful Thinking/ April Fools
04:15 Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Follow the Leader
04:40 SpongeBob SquarePants: Frozen Face Off
05:00 Susan Loogie/Curb Dawgz
05:20 A Tail of Two Slithers
05:45 ALVINNN!!! And the Chipmunks 5: Alvin Gets Schooled/ My Life As a Dog
00:00 Rogata ekipa
00:25 Rogata ekipa
00:50 Rogata ekipa
01:15 Psi patrol
01:40 Psi patrol
02:05 Psi patrol
02:25 Blaze i mega maszyny
02:50 Blaze i mega maszyny
03:10 Blaze i mega maszyny
03:30 Blaze i mega maszyny
03:50 Blaze i mega maszyny
04:10 Blaze i mega maszyny
04:30 Blaze i mega maszyny
04:55 Psi patrol
05:15 Psi patrol
05:35 Psi patrol
06:00 Blaze i mega maszyny
06:25 Psi patrol
06:55 Rubble i jego Ekipa
07:25 DORA
07:50 Wielkie przygody małego rekina
08:20 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
08:50 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
09:15 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
09:45 Mały Chef show
10:07 Świnka Peppa
10:12 Świnka Peppa
10:17 Świnka Peppa
10:20 Świnka Peppa
10:33 Świnka Peppa
10:38 Świnka Peppa
10:42 Świnka Peppa
10:45 Świnka Peppa
11:00 Wielkie przygody małego rekina
11:25 Rubble i jego Ekipa
11:55 Rubble i jego Ekipa
12:25 Deer Squad
12:50 Deer Squad
13:10 Psi patrol
13:40 Psi patrol
14:10 Rubble i jego Ekipa
14:35 Rubble i jego Ekipa
15:00 Przygody misia Paddingtona
15:25 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
15:55 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
16:20 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
16:50 Psi patrol
17:20 Rubble i jego Ekipa
17:50 DORA
18:15 Blaze i mega maszyny
18:45 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
19:10 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
19:40 Deer Squad
20:10 Przygody misia Paddingtona
20:30 Psi patrol
21:00 Psi patrol
21:25 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
21:45 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
22:14 Świnka Peppa
22:19 Świnka Peppa
22:24 Świnka Peppa
22:25 Świnka Peppa
22:40 Psi patrol
23:10 Psi patrol
23:35 Psi patrol
00:00 Rogata ekipa
00:25 Rogata ekipa
00:55 Rogata ekipa
01:20 Psi patrol
01:40 Psi patrol
02:05 Psi patrol
02:25 Blaze i mega maszyny
02:50 Blaze i mega maszyny
03:10 Blaze i mega maszyny
03:30 Blaze i mega maszyny
03:50 Blaze i mega maszyny
04:10 Blaze i mega maszyny
04:35 Blaze i mega maszyny
04:55 Psi patrol
05:15 Psi patrol
05:35 Psi patrol
00:20 Polska z góry
00:55 Radiowęzeł 13 i pół
01:00 Radiowęzeł 13 i pół
01:10 Radiowęzeł 13 i pół
01:30 Deserownia
01:40 Deserownia
01:45 Deserownia
01:55 Deserownia
05:00 Polska z góry
05:25 Polska z góry
05:50 Deserownia
05:55 Deserownia
06:05 Turbokozak Junior
06:25 Detektyw Łodyga
06:30 Detektyw Łodyga
06:40 Piratka i Kapitano
06:50 Piratka i Kapitano
07:10 Barbie Dreamhouse Adventures
07:40 Barbie Dreamhouse Adventures
08:05 Dodo
08:15 Dodo
08:30 Oggy i karaluchy - nowe pokolenie
08:40 Oggy i karaluchy - nowe pokolenie
08:50 Dzielne króliczki
09:05 Odlotowe opowieści
09:15 Odlotowe opowieści
09:30 Polly Pocket
09:45 Polly Pocket
10:00 Polly Pocket
10:15 Polly Pocket
10:25 Polly Pocket
10:40 Polly Pocket
10:55 Polly Pocket
11:10 Polly Pocket
11:25 Polly Pocket
11:35 Polly Pocket
11:50 Polly Pocket
12:05 Polly Pocket
12:20 Polly Pocket
12:35 Polly Pocket
12:45 Tara Duncan
13:00 Tara Duncan
13:15 Tara Duncan
13:30 Tara Duncan
13:45 Tara Duncan
14:00 Tara Duncan
14:15 Tara Duncan
14:35 Szkoła magicznych zwierząt
16:20 Sunny Bunnies
16:25 Sunny Bunnies
16:35 Barbie przedstawia Calineczkę
17:50 Sunny Bunnies
17:55 Sunny Bunnies
18:00 Dodo
18:15 Dodo
18:30 Świat Alvy
18:45 Świat Alvy
18:55 Dzielne króliczki
19:05 Dzielne króliczki
19:15 Przygody Berniego
19:20 Przygody Berniego
19:30 Odlotowe opowieści
19:40 Odlotowe opowieści
20:00 Polly Pocket
20:10 Polly Pocket
20:30 Barbie Dreamhouse Adventures
20:55 Barbie Dreamhouse Adventures
21:20 Turbokozak Junior
21:35 Turbokozak Junior
21:55 Detektyw Łodyga
22:05 Detektyw Łodyga
22:15 Detektyw Łodyga
22:30 Radiowęzeł 13 i pół
22:40 Radiowęzeł 13 i pół
22:45 Radiowęzeł 13 i pół
23:00 Deserownia
23:10 Radiowęzeł 13 i pół
23:20 Radiowęzeł 13 i pół
23:30 Radiowęzeł 13 i pół
23:40 Deserownia
23:50 Polska z góry
00:20 Polska z góry
00:55 Radiowęzeł 13 i pół
01:00 Radiowęzeł 13 i pół
01:10 Radiowęzeł 13 i pół
01:30 Deserownia
01:40 Deserownia
01:45 Deserownia
01:55 Deserownia
05:00 Polska z góry
05:25 Polska z góry
05:50 Deserownia
05:55 Deserownia
03:31 Przygody Rybki MiniMini
03:33 Dzielny Lew Eryk
03:36 Księżniczka Hania i Grymasek
03:43 Zagadki Myszki w Paski
03:45 Dzielny Lew Eryk
03:50 Dzielny Lew Eryk
03:54 Przygody Rybki MiniMini
03:56 Zagadki Myszki w Paski
03:59 Przyjaciel Pies
04:05 Księżniczka Hania i Grymasek
04:10 Księżniczka Hania i Grymasek
04:16 Dzielny Lew Eryk
04:20 Dzielny Lew Eryk
04:24 Przeboje Rybki MiniMini
04:27 Przeboje Rybki MiniMini
04:29 Przeboje Rybki MiniMini
04:31 Przeboje Rybki MiniMini
04:32 Dzielny Lew Eryk
04:37 Księżniczka Hania i Grymasek
04:42 Detektyw Łodyga
04:51 Dzielny Lew Eryk
04:54 Dzielny Lew Eryk
04:59 Dzieciaki MiniMini Bis
05:27 Dzieciaki MiniMini Bis
05:46 Wygibajki
06:05 Moje urodziny
06:10 Curious George
06:35 Curious George
07:00 Leśna rodzina
07:03 Leśna rodzina
07:10 L'allegra fattoria
07:20 Edmond&Lucy
07:35 Pola i Piotruś
07:45 Les QuiQuoi
07:54 Bobaski i Miś
08:00 Gabby's Dollhouse 2
08:30 Bing: Bye Bye
08:45 Paczka z Pikwik
09:00 Paczka z Pikwik
09:20 Curious George
09:50 Momonsters
10:05 Kiri and Lou 3
10:15 Kiri and Lou 3
10:20 Kiri and Lou 3
10:30 Martha Speaks
11:05 Mamma Mu hittar hem
12:15 Bobaski i Miś
12:20 Bobaski i Miś
12:30 Bob the Builder 21: Snowman Scare
12:44 Bobaski i Miś
12:50 Moje urodziny
12:55 The New Adventures of Oggy
13:03 The New Adventures of Oggy
13:15 Go, Dog. Go!
13:45 Bing: Bye Bye
13:55 Moje urodziny
14:00 Fireman Sam
14:10 Fireman Sam
14:26 Fireman Sam
14:38 Momonsters
14:45 Momonsters
14:55 Momonsters
15:05 Mecha Builders
15:20 Bobaski i Miś
15:23 Bobaski i Miś
15:30 Martha Speaks
15:56 Martha Speaks
16:21 Uki
16:30 Szmatkowe Królestwo
16:37 Szmatkowe Królestwo
16:46 Szmatkowe Królestwo
16:58 Curious George
17:23 Mecha Builders
17:35 Mecha Builders
17:51 Moje urodziny
18:00 Enchantimals - Core: City Tails Main Street
18:35 Enchantimals: Ocean Kingdom
19:25 1 2 3 Cyfro-skład
19:41 Pola i Piotruś
19:50 Enchantimals - Core: City Tails Main Street
20:05 Barbie: A Touch of Magic
20:35 L'allegra fattoria
20:45 Triplets
20:54 Yeti Tales 4
21:02 Zakończenie emisji
03:31 Przygody Rybki MiniMini
03:34 Dzielny Lew Eryk
03:38 Księżniczka Hania i Grymasek
03:44 Zagadki Myszki w Paski
03:46 Dzielny Lew Eryk
03:50 Dzielny Lew Eryk
03:54 Przygody Rybki MiniMini
03:58 Zagadki Myszki w Paski
04:00 Przyjaciel Pies
04:06 Przyjaciel Pies
04:12 Przyjaciel Pies
04:18 Księżniczka Hania i Grymasek
04:24 Księżniczka Hania i Grymasek
04:28 Dzielny Lew Eryk
04:33 Dzielny Lew Eryk
04:37 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Przeboje Rybki MiniMini
04:41 Przeboje Rybki MiniMini
04:43 Przeboje Rybki MiniMini
04:44 Dzielny Lew Eryk
04:48 Księżniczka Hania i Grymasek
04:53 Detektyw Łodyga
05:03 Dzielny Lew Eryk
05:06 Dzielny Lew Eryk
05:11 Dzieciaki MiniMini Bis
05:45 Wygibajki
00:00 Dziki świat braci Kratt
00:25 Dziki świat braci Kratt
01:00 Leo, strażnik przyrody
01:10 Leo, strażnik przyrody
01:30 Tropiciele zagadek
02:00 Inui
02:05 Ricky Zoom
02:20 Ricky Zoom
02:30 Kropka
02:45 Kropka
03:00 Pszczółka Maja
03:10 Pszczółka Maja
03:25 Stacyjkowo
03:35 Stacyjkowo
03:50 Dziki świat braci Kratt
04:10 Jak borsuk z lisem
04:25 Jak borsuk z lisem
04:35 Robosamochód Poli
04:50 Robosamochód Poli
05:00 Tropiciele zagadek
05:25 Ciekawski George
05:50 Stacyjkowo
06:00 Strażnicy miasta
06:10 Strażnicy miasta
06:30 Strażak Sam
06:40 Strażak Sam
07:00 Ciekawski George
07:20 Ciekawski George
07:45 Ciekawski George
08:05 Ciekawski George
08:35 Ptyś i Bill
08:45 Strażnicy miasta
09:00 Strażnicy miasta
09:15 Messy Jedzie Do Okido
09:25 Messy Jedzie Do Okido
09:45 Kacper
10:00 Harry i wiaderko pełne dinozaurów
10:10 Harry i wiaderko pełne dinozaurów
10:25 Ranger Rob
10:35 Ranger Rob
10:55 Pettson i Findus
12:15 Ciekawski George
12:45 Bartek i Basia
12:50 Bartek i Basia
12:55 Bartek i Basia
13:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
13:15 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
13:30 Messy Jedzie Do Okido
13:40 Messy Jedzie Do Okido
13:55 Harry i wiaderko pełne dinozaurów
14:10 Harry i wiaderko pełne dinozaurów
14:25 Ranger Rob
14:35 Ranger Rob
14:55 Strażak Sam
15:10 Strażnicy miasta
15:25 Paddles
15:35 Ptyś i Bill
15:40 Gryzmołki Gryzmołka
15:45 Gryzmołki Gryzmołka
15:55 Messy Jedzie Do Okido
16:10 Franklin i przyjaciele
16:40 Tropiciele zagadek
17:10 Jak borsuk z lisem
17:25 Jak borsuk z lisem
17:35 Leo, strażnik przyrody
17:50 Taina i Strażnicy Amazonii
18:05 Pettson i Findus
18:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
18:30 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
18:50 Ciekawski George
19:15 Ciekawski George
19:40 Ciekawski George
20:15 Paddles
20:25 Franklin i przyjaciele
21:00 Stacyjkowo
21:10 Ptyś i Bill
21:20 Ptyś i Bill
21:40 Stacyjkowo
21:50 Stacyjkowo
22:10 Strażak Sam
22:20 Strażak Sam
22:35 Ciekawski George
22:55 Ciekawski George
23:25 Jak borsuk z lisem
23:40 Jak borsuk z lisem
00:00 Dziki świat braci Kratt
00:25 Dziki świat braci Kratt
01:00 Leo, strażnik przyrody
01:10 Leo, strażnik przyrody
01:30 Tropiciele zagadek
02:00 Inui
02:05 Ricky Zoom
02:20 Ricky Zoom
02:30 Kropka
02:45 Kropka
03:00 Pszczółka Maja
03:10 Pszczółka Maja
03:25 Stacyjkowo
03:35 Stacyjkowo
03:50 Dziki świat braci Kratt
04:10 Jak borsuk z lisem
04:25 Jak borsuk z lisem
04:35 Robosamochód Poli
04:50 Robosamochód Poli
05:00 Tropiciele zagadek
05:25 Ciekawski George
05:50 Stacyjkowo
00:00 Cocomelon- baw się razem z nami
01:00 Cocomelon- baw się razem z nami
02:00 Rodzina Treflików
02:15 Rodzina Treflików
02:30 Rodzina Treflików
02:35 Rodzina Treflików
02:45 Rodzina Treflików
02:55 Rodzina Treflików
03:10 Rodzina Treflików
03:25 Rodzina Treflików
03:30 Rodzina Treflików
03:40 Rodzina Treflików
03:50 Rodzina Treflików
03:55 Rodzina Treflików
04:10 Rodzina Treflików
04:30 Rodzina Treflików
04:35 Rodzina Treflików
04:45 Rodzina Treflików
04:55 Rodzina Treflików
05:00 Cocomelon- baw się razem z nami
06:00 Wissper
06:10 Wissper
06:20 Wissper
06:30 Wissper
06:40 Wissper
06:50 Wissper
06:55 Wissper
07:00 Pszczółka Maja
07:20 Pszczółka Maja
07:35 Pszczółka Maja
07:50 Pszczółka Maja
08:10 Pszczółka Maja
08:30 Pszczółka Maja
08:40 Cocomelon- baw się razem z nami
10:00 Cocomelon- baw się razem z nami
11:00 Bob Budowniczy
11:30 Bob Budowniczy
12:00 Bob Budowniczy
12:30 Bob Budowniczy
13:00 Strażak Sam
13:15 Strażak Sam
13:35 Strażak Sam
13:45 Strażak Sam
13:55 Strażak Sam
14:05 Strażak Sam
14:20 Strażak Sam
14:40 Strażak Sam
14:50 Strażak Sam
15:00 Bob Budowniczy
15:30 Bob Budowniczy
16:00 Bob Budowniczy
16:30 Bob Budowniczy
17:00 Bob Budowniczy
17:30 Bob Budowniczy
18:00 Strażak Sam
18:15 Strażak Sam
18:30 Strażak Sam
18:40 Strażak Sam
18:50 Strażak Sam
19:05 Strażak Sam
19:25 Strażak Sam
19:35 Strażak Sam
19:45 Strażak Sam
19:55 Strażak Sam
20:10 Strażak Sam
20:25 Strażak Sam
20:35 Strażak Sam
20:45 Strażak Sam
20:55 Wissper
21:10 Wissper
21:25 Wissper
21:30 Wissper
21:40 Wissper
21:45 Wissper
21:50 Wissper
22:00 Mia i ja
22:30 Mia i ja
23:00 Mia i ja
23:30 Mia i ja
00:00 Cocomelon- baw się razem z nami
00:55 Cocomelon- baw się razem z nami
01:55 Rodzina Treflików
02:10 Rodzina Treflików
02:25 Rodzina Treflików
02:35 Rodzina Treflików
02:45 Rodzina Treflików
02:55 Rodzina Treflików
03:10 Rodzina Treflików
03:25 Rodzina Treflików
03:35 Rodzina Treflików
03:40 Rodzina Treflików
03:50 Rodzina Treflików
04:00 Rodzina Treflików
04:15 Rodzina Treflików
04:30 Rodzina Treflików
04:35 Rodzina Treflików
04:45 Rodzina Treflików
04:55 Rodzina Treflików
05:05 Cocomelon- baw się razem z nami
00:20 Odlotowcy - Go Jetters!
00:35 Odlotowcy - Go Jetters!
00:50 Andy i podwodny świat
01:05 Andy na safari
01:25 Pirackie potyczki
01:50 Pirackie potyczki
02:10 Catie i niezwykłe pojazdy
02:25 Andy i prehistoryczne przygody
02:40 Nina i Neuronki: Świat sportu
02:55 Nina i Neuronki: Świat sportu
03:10 Andy dookoła świata
03:25 Andy i zwierzątka
03:35 Nadjeżdża Pan Robótka
03:55 Dobranocny ogród
04:25 Dobranocny ogród
04:55 Andy dookoła świata
05:10 JoJo i Babcia
05:20 Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne
05:35 Blue
05:45 Blue
05:50 Blue
06:00 Superpyra
06:10 Blue
06:15 Blue
06:25 Blue
06:35 Blue
06:40 Blue
06:50 Steve i Aneeshwar: spotkania z przyrodą
07:00 Blue
07:05 Blue
07:15 Blue
07:25 Blue
07:35 Blue
07:40 Blue
07:50 Odlotowcy - Go Jetters!
08:15 Nadjeżdża Pan Robótka
08:40 W Papierowej Krainie
08:50 Blue
09:00 Blue
09:10 JoJo i Babcia
09:25 Piotruś Królik
09:50 Piotruś Królik
10:00 JoJo i Babcia
10:15 W Papierowej Krainie
10:30 Blue
10:35 Blue
10:45 Kolorklocki
10:50 Kolorklocki
10:55 Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne
11:15 Piotruś Królik
11:25 Blue
11:35 Blue
11:45 Blue
11:55 Blue
12:00 Blue
12:10 Matklocki
12:20 Superpyra
12:30 JoJo i Babcia
12:40 Nadjeżdża Pan Robótka
13:00 Mała kuchnia świata
13:15 Blue
13:25 Blue
13:35 Blue
13:40 Superpyra
13:50 Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne
14:05 Noddy: Detektyw w krainie zabawek
14:20 Steve i Aneeshwar: spotkania z przyrodą
14:30 Tosia i Tymek
14:45 Tosia i Tymek
15:00 JoJo i Babcia
15:10 W Papierowej Krainie
15:25 Pirackie potyczki
15:50 Superpyra
16:00 Blue
16:10 Blue
16:20 Matklocki
16:25 Matklocki
16:35 Kolorklocki
16:40 Blue
16:50 Noddy: Detektyw w krainie zabawek
17:05 Superpyra
17:15 Hej, Duggee!
17:20 Yakka Dee
17:30 JoJo i Babcia
17:45 W Papierowej Krainie
17:55 Superpyra
18:05 Blue
18:15 Blue
18:20 Piotruś Królik
18:35 Blue
18:45 Tosia i Tymek
19:00 Kręciołki
19:15 Teletubisie
19:30 Blue
19:35 Blue
19:45 JoJo i Babcia
20:00 Matklocki
20:05 Tik Tak
20:10 Superpyra
20:20 Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne
20:35 Kolorklocki
20:45 Tomek i przyjaciele
20:55 Noddy: Detektyw w krainie zabawek
21:10 Blue
21:20 Blue
21:25 Blue
21:35 Hej, Duggee!
21:45 Kolekcjoner dźwięków
21:55 Kolorklocki
22:00 Superpyra
22:05 Superpyra
22:15 Hej, Duggee!
22:25 Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne
22:40 JoJo i Babcia
22:55 Biggleton
23:05 Tosia i Tymek
23:20 Piotruś Królik
23:35 Matklocki
23:45 Matklocki
23:50 Steve i Aneeshwar: spotkania z przyrodą
23:55 Pirackie potyczki
00:20 Odlotowcy - Go Jetters!
00:35 Odlotowcy - Go Jetters!
00:50 Andy i podwodny świat
01:05 Andy na safari
01:25 Pirackie potyczki
01:50 Pirackie potyczki
02:10 Catie i niezwykłe pojazdy
02:25 Andy i prehistoryczne przygody
02:40 Nina i Neuronki: Świat sportu
02:55 Nina i Neuronki: Odkrywcy Ziemi
03:10 Andy dookoła świata
03:25 Andy i zwierzątka
03:35 Nadjeżdża Pan Robótka
03:55 Dobranocny ogród
04:25 Dobranocny ogród
04:55 Andy dookoła świata
05:10 JoJo i Babcia
05:20 Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne
05:35 Blue
05:45 Blue
05:50 Blue