TV kanalai
Žanras: Visi
Žanras: Daniška
Žanras: Kabelinė
Žanras: Vokiška
Žanras: Filmai
Žanras: Sportas
Žanras: Muzika
Žanras: Dokumentinis
Žanras: Naujienos
Žanras: Vaikų
TV gidas
Žanras: Visi
Žanras: Daniška
Žanras: Kabelinė
Žanras: Vokiška
Žanras: Filmai
Žanras: Sportas
Žanras: Muzika
Žanras: Dokumentinis
Žanras: Naujienos
Žanras: Vaikų
Kalba
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Šalis
Jungtinė Karalystė
Airija
Vokietija
Prancūzija
Italija
Ispanija
Portugalija
Nyderlandai
Belgija
Austrija
Liuksemburgas
Šveicarija
Graikija
Kipras
Danija
Norvegija
Švedija
Suomija
Estija
Latvija
Lietuva
Lenkija
Čekija
Slovakija
Vengrija
Rumunija
Bulgarija
Kroatija
Slovėnija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Serbija
Albanija
Ukraina
Rusija
Turkija
TV gidas
: penktadienis,
TV programa
: dabar,
TV kanalai
: Danija,
TVEpg.eu -
kanalai: 24534, šalys: 36, kalbos: 32
Danija
Daniška TV / Antžeminė
TV gidas
DR1
DR2
TV 2 DANMARK
TV 2 CHARLIE
TV3
TV3+
TV 2 Echo
TV 2 FRI
TV3 Puls
TV3 Max
Kanal 4
6’eren
Kanal 5
CANAL9
dk4
Dabar
Kitas puslapis
09:15 Forunderlige fisk
08:00 Seneste nyt fra TVA
06:30 Go' morgen Danmark
08:55
Fornyet mistanke
09:40
Luksusfælden 15
09:05
Unforgettable
09:30 Beverly Hills 90210
09:00 Bolighjælp på vej
09:15
Ekstreme samlere 7
09:30 Fodbold: Premier League Fantasy
09:25 My Lottery Dream Home
09:10 Overhaulin'
08:50 Grænsevagterne – Sverige
09:10 Bering Sea Gold
09:30 Aftensmad med jordforbindelse
09:50 Vejens helte
09:55 My Lottery Dream Home
10:00 Så syng da Danmark
10:09 Vilde vidunderlige Danmark
10:15 Bering Sea Gold
10:20 Bertel &
10:30 First Time Flippers
10:35 Location, Location, Location
10:45
Bjerglægen
10:55 Oslo Politi
11:00 Beverly Hills 90210
11:25 Homestead Rescue
11:30 Fast N' Loud
11:45
MasterChef – Danmarks største madtalenter 10
12:00 12 News
12:30 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
17:20 Pokalfodbold
Danija
Kabelinė TV / Regionas
TV gidas
Kanal Hovedstaden
TV FYN
live
TV/MIDT-VEST
Tiesioginė transliacija
live
TV2/Nord Salto
Tiesioginė transliacija
live
TV 2/Bornholm
Tiesioginė transliacija
live
TV 2| Østjylland
Tiesioginė transliacija
live
TV2 Øst
Tiesioginė transliacija
live
TV SYD
Tiesioginė transliacija
live
TV 2 Kosmopol
Tiesioginė transliacija
SVT1
SVT2
TV4 Sverige
SF-Kanalen
NRK1
NRK2
TV 2 Norge
Dabar
Kitas puslapis
09:00 City TV Copenhagen
06:00 Nyheder fra tv2fyn.dk
09:25 Live fra storkereden i Bækmarksbro
09:00 Morgengymnastik, Program og Nyheder
09:25 Røgeri i ruiner – Tvivlen nager
17:14 Nyhederne fra TV2 ØSTJYLLAND
17:14 TV2 ØST Nyheder
09:30 Nyheder fra TV2 Fyn
09:30 Nyheder 19:30
09:00 Husdrömmar
02:10 Nyhetstecken
07:50 Morgennyheder
09:05 Göta kanal 3 - kanalkongens hemmelighed
09:10 Jesus i Örkelljunga
09:05
Med hjartet på rette staden
09:20
Helt super
09:45 Helt i fisk – Plastik og gedder
09:50 Svenske folkefestar: Kunstrunden på Österlen
09:55 Nyheder fra tv2kosmopol.dk
10:00 Gudstjänst
10:03 Påskelabyrinten: Langfredag
10:10 Min forening – Bornholms Vandrelaug
10:20 Hockeykväll
10:30 Nyheder 19:30
10:35 Bekas
10:40
Askeladden - I Soria Moria slott
10:45 Om påsken
11:00 Påskegudstjenester 2024: Langfredag
11:05 Sprek med Sofia
12:00 Johan Glans: World tour of the world
12:10 Arn - Riget ved vejens ende
12:20
Mr. Bean
13:00 Frederiksberg Lokal-TV
13:30
Kærlighed deluxe
17:14 TV MIDTVEST Nyheder
17:17 Frank redder mad fra spild
18:20 TV2 ØST Nyheder
19:30 TV2 ØST Nyheder
Danija
Vokiška TV
TV gidas
live
ARD
Tiesioginė transliacija
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Dabar
Kitas puslapis
09:25 Udsendelsen med musen
08:30 De fem og djævleklippen
08:25 The Librarian
09:15 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
07:45 Instant Family - Når 2 bliver til 5
09:05 Power Rangers
08:30 A Guy Thing
07:25 James Bond 007 - Der Hauch des Todes
09:40 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
09:40 Riccardo Muti dirigerer: Giuseppe Verdis Requiem
09:00 360° Geo Reportage
08:45 Otto - Der Außerfriesische
09:25 Interior'n Style - Design mein Heim
09:15 Richard Hammond's Car Workshop
07:05 Infomercial
09:00 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
09:05 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
09:40 Burn Notice
08:50 Das Jugendgericht
09:45 Der Blaulicht Report
09:50 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
09:55 Die Ruhrpottwache
10:00 Nyheder
10:03 Askepot
10:05 James Bond 007 - Octopussy
10:10 Rejsen til Jordens indre
10:15 Cash für Chrom
10:20 Interior'n Style - Design mein Heim
10:30 Matlock
10:40 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
10:45 Der Blaulicht Report
10:50 Wildes Griechenland
11:10 Via Dolorosa - Jesus' sidste rejse
11:15 Cash für Chrom
11:20 Matlock
11:30 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen
11:40 National Treasure
11:50 Peter Kanin: Hopper hjemmefra
11:55 Hjemme igen
12:20 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
12:45 James Bond 007 - Sag niemals nie
12:50 When in Rome
13:05 Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
15:05 Kalkofes Mattscheibe
15:15 Stargate
Danija
Žanras: Filmai
TV gidas
See
SkyShowtime 1
SkyShowtime 2
C More Stars
C More First
C More Hits
C More Series
V film premiere
V film action
V series
V film hits
V film family
Dabar
Kitas puslapis
09:40
Community
09:30
Superstore
08:00
Charlie St. Cloud
08:45 Giftig viden
09:15 Forelsket i New York
09:05
Lamborghini: The Man Behind the Legend
08:10
I, Tonya
09:00
Haven
07:55
Call Me By Your Name
09:00
Mageløse Maurice og hans rådsnare rotter
09:45
Strong Medicine
10:00
Chicago Med
10:05
Borg
10:10
Men in Black: International
10:30
Frasier
10:45
Seinfeld
10:55 Now You See Me 2
11:00
Grusomme mig 2
11:55
The Edge of Seventeen
12:00
Blockers
12:10
Men in Black 3
13:00
Hop
Danija
Žanras: Sportas
TV gidas
Sport Live
TV 2 SPORT
TV 2 SPORT X
TV3 Sport
Eurosport 1
Eurosport 2
V sport golf
Viasat Ultra HD
SPORT1
MOTORVISION TV
Dabar
Kitas puslapis
07:55 Fodbold: Real Sociedad - Mallorca
09:20 E-sport: PGL CS2 Major - Copenhagen
07:55 Tennis: WTA/ATP 1000 - Miami - Kampe
09:00 Dart: Premier League
08:00 Curling: VM (k)
08:00 Billard: Snooker - World Open
08:30 Hero Indian Open – Dag 2
10:00 RedBull TV
06:00 TV-Shop
09:30 Classic Races
09:55 Motorheads
10:00 Superbike: VM-afdeling
10:10 E-sport: PGL CS2 Major - Copenhagen
10:20 Racing Files
11:00 Superbike: VM-afdeling
11:55 Tennis: WTA/ATP 1000 - Miami - Kampe
12:00 Cykling: Gent-Wevelgem
13:00 Fodbold: Freddie Ljungberg's Unseen
13:15 Basketball: Bakken Bears - Næstved
13:30 Arizona Championship – Dag 1
14:00 Hardcore Pawn Chicago
14:30 Hardcore Pawn Chicago
16:30 Hero Indian Open – Dag 2
18:30 Formel 1: Australiens GP - Race
21:00 Premier League: Liverpool-Manchester City
Danija
Žanras: Muzika
TV gidas
MTV
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo live HD
Deluxe Music
Dabar
Kitas puslapis
09:30 Teen Mom OG
09:00 MTV Top 20
07:00 Non-Stop Y2Ks!
08:00 Saved By The 90s!
09:15 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
08:58 Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach (Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach), Norway, 2023
09:30 David et Jonathas
08:00 Make My Day
10:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
10:15 Teen Mom OG
11:00 The Flames of Paris by Alexei Ratmansky - Bolshoi Theatre Ballet (The Flames of Paris by Alexei Ratmansky - Bolshoi Theatre Ballet), Russia, 2010
11:45 Orchestre de Paris et Ariane Matiakh : Fauré, Strauss
12:00 YOU DELUXE
12:42 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
12:50 Le veau d'or est toujours débout
14:00 Alternative Nation
15:00 Hits Only
17:00 Feel-Good Anthems From The Girls!
Danija
Žanras: Dokumentinis / Gamta / Gyvūnai / Aplinka / Švietimas / Mokslas / Faktai
TV gidas
National Geographic Channel
National Geographic Wild
Animal Planet
BBC Nordic
BBC Earth
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
Viasat Explore HD
Viasat Nature HD
Viasat History HD
History
HISTORY 2
Dabar
Kitas puslapis
09:00 2. verdenskrig set fra oven
09:05 Killer Shark vs. Killer Whale
09:25 Pit Bulls & Parolees
09:30 QI
09:30 The World's Deadliest Weather
09:00 Wheeler Dealers
09:36 How The Universe Works
09:00 Swamp Murders
09:00 sMothered
09:15 Bush Wreck Rescue
09:20 Efter skovbrandene - vejen tilbage for Australiens natur
09:30 World War II – Battles for Europe
08:50 Ancient Aliens
09:00 The Curse of Civil War Gold
09:45 Decoding the Past
09:50 Storage Wars
10:00 Home Sweet Homicide
10:05 Bush Wreck Rescue
10:10 Save This Shark
10:20 Storage Wars
10:24 Building Germany
10:30 Swamp Ghost
10:35 Bismarck: 24 skæbnesvangre timer
11:00 Wildlife Rescue Australia
11:10 The Last Alaskans
11:12 Building Germany
11:15 Animal Cops Philadelphia
11:35 Myths: Great Mysteries of Humanity
12:15 Masterchef Australia
Danija
Žanras: Naujienos
TV gidas
TV 2 NEWS
FOLKETINGET
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Tiesioginė transliacija
live
Bloomberg Television
Tiesioginė transliacija
live
France 24
Tiesioginė transliacija
live
DW English
Tiesioginė transliacija
live
Sky News
Tiesioginė transliacija
live
Al Jazeera English
Tiesioginė transliacija
live
NHK WORLD-JAPAN
Tiesioginė transliacija
Arirang TV
Dabar
Kitas puslapis
07:00 Morgennyhederne på News
07:30 Møde i salen
09:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2023
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren (CNN Newsroom with Anna Coren), USA, 2020
09:30 The CNBC Conversation
09:30 Wake Up Europe
09:00 Idea Generation (Idea Generation), Biography, USA
09:40 Perspective
09:30 DW News
09:30 Breakfast with Anna Jones
09:30 101 East
09:30 J-Arena
09:30 Extreme Job (Extreme Job), South Korea
09:45 Focus
09:50 Sports
10:00 Newscenter (Newscenter), South Korea, 2024
10:14 NL Bridge
10:15 DocFilm
10:30 Within the Frame (Within the Frame), South Korea, 2024
11:00 American Greed
12:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
13:00 Nyheder, sport, vejr
15:00 Møde i salen
17:30 Møde i salen
Danija
Žanras: Vaikų
TV gidas
DR Ramasjang
Cartoonito
Cartoon
Disney Channel sca.
Disney Junior
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Nicktoons
Dabar
Kitas puslapis
09:44 Dinolaboratoriet
09:40 Mr. Bean
09:40 Gumballs Fantastiske Verden
09:20 Familien Green I Storbyen
09:30 Kiya & the Kimoja Heroes
09:25 Svampebob Firkant
09:30 Bulder Bjørn
09:30 Familien Casagrandes
09:45 Phineas og Ferb
09:50 Højs hus
09:53 Familien Casagrandes
09:55 Baby Hajs store show
10:00 Håndværkerhvalpene
10:05 Hva' så Scooby Doo?
10:10 Højs hus
10:15 Baby Hajs store show
10:17 Familien Casagrandes
10:30 Bluey