TV kanalai
Žanras: Visi
Žanras: Lietuviška
Žanras: Antžeminė
Žanras: Europa
Žanras: Filmai
Žanras: Sportas
Žanras: Muzika
Žanras: Dokumentinis
Žanras: Naujienos
Žanras: Vaikų
TV gidas
Žanras: Visi
Žanras: Lietuviška
Žanras: Antžeminė
Žanras: Europa
Žanras: Filmai
Žanras: Sportas
Žanras: Muzika
Žanras: Dokumentinis
Žanras: Naujienos
Žanras: Vaikų
Kalba
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Šalis
Jungtinė Karalystė
Airija
Vokietija
Prancūzija
Italija
Ispanija
Portugalija
Nyderlandai
Belgija
Austrija
Liuksemburgas
Šveicarija
Graikija
Kipras
Danija
Norvegija
Švedija
Suomija
Estija
Latvija
Lietuva
Lenkija
Čekija
Slovakija
Vengrija
Rumunija
Bulgarija
Kroatija
Slovėnija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Serbija
Albanija
Ukraina
Rusija
Turkija
Ketvirtadienis
2024-04-25
Penktadienis
2024-04-26
Šeštadienis
2024-04-27
Sekmadienis
2024-04-28
Pirmadienis
2024-04-29
Antradienis
2024-04-30
Trečiadienis
2024-05-01
04-25
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:05 TV serialas „Gordžio pakrantė“.
02:40 TV serialas „Kvaištelėję“.
03:25 Nakties programa.
06:00 Pusryčių klubas.
09:20 „Paauglės motinos. Kitas skyrius“.
11:55 „Kantri meilė“.
12:40 „Draugų susitikimas“.
13:25 „Namai namučiai“.
15:00 Kai nebelieka meilės.
16:35 TV serialas „Kvaištelėję“.
17:45 „Dalaso kaubojų“ palaikančių merginų komanda.
19:15 Katžuvė. TV šou.
20:50 TV serialas „Kvaištelėję“.
22:00 Meilės eksperimentas.
22:45 TV serialas „Džersio pakrantė. Šeimos atostogos“.
23:35 TV serialas „Kvaištelėję“.
01:05 TV serialas „Gordžio pakrantė“.
02:40 TV serialas „Kvaištelėję“.
03:25 Nakties programa.
00:00 Worldwide Hits
03:00 Hottest Collabs!
04:00 Non-Stop Hits
09:00 Non-Stop Hits
13:00 Non-Stop Hits
17:00 MTV Top 20
18:00 Totally 10s!
20:00 Worldwide Hits
22:00 Hottest Collabs!
23:00 Totally 10s!
00:00 Worldwide Hits
03:00 Fresh Out
04:00 Non-Stop Hits
00:00 Reload! Club Classics
01:00 Ultimate Rap & RnB
02:00 Big Tunes!
08:00 100% Party Tunes!
13:00 Reload! Club Classics
14:00 Big Tunes!
19:00 Ultimate Rap & RnB
20:00 100% Party Tunes!
00:00 Reload! Club Classics
01:00 Ultimate Rap & RnB
02:00 50 Best R&B Collabs Ever!
05:20 Big Weekend Tunes!
04:00 We Belong Together! Classic Collabs
05:00 Non-Stop Y2Ks!
10:00 Hits on Shuffle!
15:00 Dancefloor Fillers!
16:00 Non-Stop Y2Ks!
21:00 Supermassive Rock Anthems!
22:00 Hits Don't Lie!
04:00 Rap & R'n'B Jamz
05:00 Non-Stop Y2Ks!
00:00 Ultimate 90s Playlist!
03:00 90's Mixtape
06:00 Ultimate 90s Playlist!
09:00 Top 50 Boy Bands VS Girl Groups
12:20 90s @ The Movies! Top 50
16:00 Alternative Nation
17:00 Smells Like The 90s
20:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
23:00 Alternative Nation
00:00 Ultimate 90s Playlist!
03:00 90's Mixtape
00:00 Indie 80s!
01:00 Totally 80s!
05:00 Non-Stop 80s Hits!
07:00 MTV 80s At The Movies!
09:00 Forever 80s
13:00 Let's Hear It For The Girls!
15:00 Indie 80s!
16:00 I Want My MTV 80s!
20:00 Non-Stop 80s Hits!
22:00 MTV 80s At The Movies!
00:00 Rock Anthems!
01:00 Totally 80s!
05:00 Non-Stop 80s Hits!
00:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
01:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
02:15 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
03:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
04:00 MTV Live Stage (MTV Live Stage), Didžioji Britanija, 2017
04:20 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
04:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
05:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
07:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
08:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
09:00 David Guetta's Biggest Collabs (David Guetta's Biggest Collabs), Miuziklas
10:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
11:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
12:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
13:00 MTV Live Stage (MTV Live Stage), Didžioji Britanija, 2017
13:20 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
13:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
14:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
16:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
17:00 David Guetta's Biggest Collabs (David Guetta's Biggest Collabs), Miuziklas
18:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
19:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
20:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
21:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2012
21:20 MTV Family Legacy (MTV Family Legacy), Miuziklas, Visai šeimai, JAV, 2023
21:25 MTV Family Legacy (MTV Family Legacy), Miuziklas, Visai šeimai, JAV, 2023
21:45 MTV Asks (MTV Asks), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2020
22:10 I Want My MTV (I Want My MTV), Miuziklas
22:35 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
00:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
01:00 David Guetta's Biggest Collabs (David Guetta's Biggest Collabs), Miuziklas
02:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
03:00 Gonzo With Jack Saunders (Gonzo with Jack Saunders), Miuziklas, Biografinis, Didžioji Britanija
03:45 Hot Spot (Hot Spot), Miuziklas
04:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV
04:45 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2022
05:10 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2014
05:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
03:30 Top Night
07:00 Top Mix
11:00 Top Mix
15:00 Top Mix
19:00 Top Mix
23:00 Top Mix
23:30 Top Night
03:30 Top Night
01:20 Džiazas. „Jazzanitza“.
01:55 Džiazas. J.Witherspoono kvartetas.
02:35 Nakties programa.
06:40 „Intermezzo“.
07:15 S.Prokofjevo, S.Rachmaninovo ir I.Stravinskio kūrinius fortepijonu atlieka J.P.Floristanas ir Izraelio filharmonijos orkestras.
08:40 A.Perto, J.Sibeliaus ir L.van Beethoveno kūrinius atlieka Izraelio filharmonijos orkestras.
11:05 J.S.Bacho ir G.B.Pergolesi kūrinius atlieka „B'Rock“ orkestras.
12:30 S.Rachmaninovo ir E.von Dohnanyi kūrinius fortepijonu atlieka D.Kožuchinas ir Lježo karališkosios filharmonijos orkestras.
14:00 „Intermezzo“.
15:35 „Intermezzo“.
15:55 G.Mahlerio Simfoniją Nr. 3 atlieka Berlyno filharmonijos orkestras.
17:45 „Intermezzo“.
18:30 Dok. f.
21:30 Džiazas.
00:10 Dok. f.
01:05 A.Dvorako ir L.van Beethoveno kūrinius atlieka Izraelio filharmonijos orkestras.
03:20 Nakties programa.
00:05 Banlieues bleues
01:00 Orchestre Symphonique d'État Arménien, Sergey Smbatyan : Khatchatourian, Baghdasaryan, Bizet
01:45 Intermezzo
03:00 Lucas Debargue à la Fondation Singer Polignac : Fauré, Ravel, Delplace, Debargue
04:10 Justin Taylor et Sophie de Bardonnèche à la Fondation Singer Polignac
05:05 Maria João Pires à la Fondation Singer-Polignac
05:10 Maria João Pires à la Fondation Singer-Polignac
07:00 Crystal Pite : Revisor
08:30 Odyssey
10:30 Banlieues bleues
11:20 Marc Ribot - Banlieues Bleues
12:35 Banlieues bleues
14:00 La Bohème
16:00 Jakub Józef Orliński, Il Pomo d'Oro : Facce d'amore
18:00 Claudio Abbado, Berliner Philharmoniker: Mahler
19:40 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
22:00 Festival de Musique de Chambre de Jérusalem 2022 : Rachmaninov, Weinberg
23:10 Festival de Musique de Chambre de Jérusalem 2022 : Mendelssohn, Attahir, Beethoven
00:30 Festival de musique de chambre de Jérusalem : Weinberg, Bruch, Schubert
01:50 Penthesilea
03:25 La Bohème
05:25 Jakub Józef Orliński, Il Pomo d'Oro : Facce d'amore
00:09 Rachmaninoff & Dvorák Trios
00:34 Classica Spotlight
01:00 Franck - Stradella
02:58 Waldbühne 2003 - A Gershwin Night
04:49 Napoli - Music's forgotten capital -I
05:11 Nino Rota - La notte di un nevrastenico
05:52 IVC 2021 - Semi-finals: Brahms, Britten a. o.
06:16 Schumann - Humoreske, Op. 20
06:43 Classica Spotlight
07:00 Mozart - Piano Concerto No. 23 in A major
07:28 Wagner - Parsifal Act I. Prelude
07:43 Rocamadour: W. A. Mozart's short Masses
08:48 IVC 2019 - Final: Schubert, Wolf et al.
09:18 The 12 Cellists - Documentary
10:16 Gershwin - Rhapsody in Blue
10:33 Classica Spotlight
11:01 Discovering Masterpieces – Beethoven No. 5
11:30 Fiesta del Tango
12:52 Tchaikovsky - Symphony No. 1 in G minor, Op. 13
13:41 Schubert - Piano Trio No. 2, Op. 100, D. 929
14:29 PIAM - Semi-final I: Debussy, Chopin and Liszt
15:00 Josquin - Missa Ave Maris stella
15:51 Nelsons and Opolais perform Dvorák
17:32 Beethoven - Symphony No. 3 in E-flat major, Op. 55
18:29 A Mozart Celebration from Berlin
20:00 Fauré - Violin Sonata No. 1 in A major, Op. 13
20:30 Discovering Masterpieces – Symphonie Fantastique
21:00 Mendelssohn - Violin Concerto, Op. 64
21:29 Classica Spotlight
22:00 Les Saltimbanques
00:13 Beethoven - Symphony No. 5 in C minor, Op. 67
00:49 Tartini - Violin Sonata in G minor, Op. 1 No. 10
01:00 Meyerbeer - Les Huguenots
03:40 Riccardo Chailly conducts Mendelssohn
05:15 Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - III
05:39 Beethoven - Symphony No. 2, Op. 36
01:00 Linkin Park: Live in New York
02:22 Swedish House Mafia: Live at iTunes Festival
03:51 iConcerts Hits
04:00 Led Zeppelin - Physical Graffiti: A Classic Album Under Review
05:31 Robert Plant: iTunes Festival
07:01 Rush: The Rise of Kings
09:04 Avril Lavigne: Live in Calgary
09:58 Gwen Stefani - This is What The Truth Feels Like Tour 2016
11:42 Snow Patrol -Live at Somerset House
12:32 City and Colour: In Session
12:50 iConcerts Hits
13:01 Led Zeppelin - Physical Graffiti: A Classic Album Under Review
14:33 Robert Plant: iTunes Festival
16:03 Slash Featuring Myles Kennedy & the Conspirators Live at the Roxy
17:30 Coldplay: Austin City Limits
18:23 2CELLOS - Itunes Festival
19:09 Shania Twain: Still the One
20:43 Wolf Alice - Reading & Leeds Festival
21:28 X Ambassadors: A Garage Gig
21:50 iConcerts Hits
22:00 Jessie J - Live at iTunes Festival
23:28 U2: From the Sky Down
01:00 Bon Jovi: Live in New York
03:05 Echoes Series
03:43 iConcerts Hits
04:00 Jessie J - Live at iTunes Festival
05:28 U2: From the Sky Down