TV-kanaler
Sjanger: Alle
Sjanger: Ungarsk
Sjanger: Kabel
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Programguide
Sjanger: Alle
Sjanger: Ungarsk
Sjanger: Kabel
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannia
Irland
Tyskland
Frankrike
Italia
Spania
Portugal
Nederland
Belgia
Østerrike
Luxembourg
Sveits
Hellas
Republikken Kypros
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Latvia
Litauen
Polen
Tsjekkia
Slovakia
Ungarn
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Russland
Tyrkia
Programguide
: søndag,
Guide
: nå,
TV-kanaler
: Ungarn,
TVEpg.eu -
kanaler: 24782, land: 36, språk: 32
Ungarn
Ungarsk TV / DVB-T2
Programguide
live
Duna
Direktesending
RTL Klub
TV2
Cool TV
Super TV2
VIASAT 3
RTL II
RTL Gold
RTL Plus
PRIME
VIASAT6
Izaura TV
FEM3
Nå
Neste side
04:57 Édes anyanyelvünk
05:00 Nevess csak!
05:00 TELESHOP
05:00 CSI: A helyszínelők
05:00 Egzotikus Ázsia
04:25 Absentia III.
05:00 Kockafejek
03:25 Balázs Show
03:25 1408
04:25 NCIS: Los Angeles
04:50 Észbontók IV.
02:30 A nők megkísértése
05:00 NÂegy eskÈuvÍo
05:04 MMA portrék
05:05 Lucky Dog Iii.
05:10 NCIS
05:15 Pasik
05:25 Ösztönző szerelem
05:30 Teleshop
05:35 Fókusz Plusz
05:45 NÂegy eskÈuvÍo
05:50 Győzike Show
05:55 NCIS
05:57 Himnusz
06:05 Észbontók VII.
06:10 Hupikék törpikék
06:35 CSI: A helyszínelők
06:40 KastÂelybÂol Âalomotthon
07:10 Extralarge
07:15 Édes románc
07:55 Tűsarok
Ungarn
Kabel TV / Region
Programguide
live
Duna World
Direktesending
M3
ATV Spirit
live
hatoscsatorna
Direktesending
D1 TV
9tv
live
Balaton TV
Direktesending
Erdély TV
Fehérvár TV
gyongyosi-tv
gotthard-tv
Hegyvidék TV
kecskemeti-televizio
Kölcsey TV
kereszturi-televizio
miskolc-tv
Pax Televízió
live
Szeged TV
Direktesending
Újbuda TV
Nå
Neste side
04:59 HÍRADÓ
04:42 Kicsi a bors…
05:00 Fejezetek a magyar-török kapcsolatok történetéből
04:30 Vajtó és a Világ
00:50 Porond kvíz
05:00 Hírek Ferencvárosból
00:00
06:00 Mozaik
04:00 Képes hírek
00:00 Képújság
00:20 Képújság
04:00 Képújság
00:00 Képújság
07:30 Hangpróba /12/ - ism. 7:30 Híradó - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
04:00 Képújság
07:00 Az előző esti adás ismétlése
00:00 Műsorszünet
01:15 Képújság
05:09 Csak szilveszter!
05:14 Időjárás-jelentés
05:17 Angol nyelvű hírek
05:30 Nótakosár
05:42 Illatos úti szennyezés
06:00 Képes hírek
06:05 Top 9
06:30 Híradó plusz
06:38 II.Fülöp - TV komédia
07:00 A HÉT
07:10 Körmendi percek
07:30 Élő emlékezet
08:00 Zöldgömb
08:10 Reggeli prédikáció
08:30 Kukkantó
09:00 Képújság
09:15 Reklám
10:00 Hírek, információk a Balaton körül
12:00 Képújság
16:00 Hívőszó
18:00 Képújság
20:25 Kölcsey Krónika - heti események
21:00 Sport:
Ungarn
Sjanger: Europa
Programguide
Jednotka
ORF 1
ORF 2
ORF III
live
ARD
Direktesending
RTL
ProSieben
Sat. 1
TV5 Monde
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE Internacional
live
TVP Polonia
Direktesending
live
LRT Lituanica
Direktesending
live
VISIEMLTV.LV
Direktesending
Nå
Neste side
05:00 Správy RTVS "N"
04:53
Barbapapa und Familie
05:00
Wetter-Panorama
05:00
WETTER / INFO
04:55 Brisant
04:55 Der Blaulicht Report
00:05 Schlag den Star
04:55 Auf Streife - Berlin
04:23 C dans l'air
02:40 RAI News
01:40 RAI News
04:40 Zibaldino
02:40 Noticias 24h
04:50 Czterdziestolatek - odc. 13/21 - Kozioł ofiarny, czyli rotacja
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:00 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
05:02 Arbata
05:04
Die Ollie & Moon Show
05:10 Zibaldino
05:15
Die Ollie & Moon Show
05:29 Falò
05:30 Mr. Griffin - Kein Bock auf Schule
05:40 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Mārtiņš Brauns
05:45 A sua immagine
05:50 Tylko jeden skecz - "W chińskiej rastauracji" - Kabaret Ani Mru Mru /3/
05:55 Superior Donuts
05:58 La faute à l'Europe
06:00 Nepaprasti žmonės
06:10
Auf eine Melange mit Musalek
06:20 Gudrs, vēl gudrāks *
06:30 Uno mattina in famiglia
06:40 Auf Streife - Berlin
07:00 Tg2 Storie: I racconti della settimana
07:05 Zoom Net
07:07
Der Gugelhupf - König der Kuchen
Ungarn
Sjanger: Filmer
Programguide
HBO
HBO2
HBO3
Cinemax
Cinemax2
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Family
FilmBox
FilmBox Stars
Moziverzum
Mozi+ TV
Film+
Epic Drama
TV4
Film4
Story4
Galaxy4
Sorozat+
Comedy Central
Comedy Central Family
TV2 Comedy
Jocky TV
AXN
Viasat 2
Viasat Film
AMC
Paramount Network
Film Mánia
Film Café
Nå
Neste side
04:05 Átejtve
04:15 Pénzeső
04:35 Dickens-i ünnep
04:15 Vesszen a király
03:55 Egy férfi
04:45 A kifutópálya
02:25 EGY BOLDOG ÉLET
04:25 Kosár, életre-halálra!
00:10 A Pokol Kapujának legendája
02:20 TÉTOVA NEMZEDÉK
04:10 Undipofik
04:50 Űrgolyhók
03:30 A bosszú szövetsége
04:45 Murdoch rejtélyei
01:00 Miss Marple
04:40 Ella Schön, az ügyvédbojtár
03:15 Klinika - Új generáció
02:55 Poirot-novellák
04:15 Cobra 11
05:00 Beavis és Butthead
05:00 SpongyaBob Kockanadrág
05:00 Bob burgerfalodája
04:10 Derrick
10:30 Csillagkapu VIII.
04:35 200 első randi
05:00 Teleshop
03:45 Bod zlomu
03:50 A vadász
05:00 Hősök kora
05:00 Director’s Short Cut
05:10 Bankcsapda
05:20 Trendközelben XXIV.
05:30 Bob burgerfalodája
05:35 Zoom In
05:40 Gyilkos sorok
05:50 SWING
06:00 Rohamjárőrök
06:05 Egy nap a világ IV.
06:15 Cobra 11
06:20 Álomhotel
06:35 Jenki zulu
06:40 Cserkésztábor
06:45 Feltétlen szeretet
06:50 Lovagregény
07:00 Sosem felejtek
07:25 Kisvárosi gyilkosságok
07:30 Hacsi - A leghűségesebb barát
07:45 A BUNYÓS
07:50 Én és a hercegem 2. - A királyi esküvő
07:55 Champagne!
08:00 Más, mint a többiek
08:15 Álomhajó
08:25 Csonthülye
08:50 Leszek a feleségem!
08:55 A fantasztikus Róka úr
09:15 Négyen a bank ellen
09:25 DAVID COPPERFIELD RENDKÍVÜLI ÉLETE
10:25 HEIDI
11:25 Csillagkapu VIII.
12:20 Csillagkapu VIII.
Ungarn
Sjanger: Sport
Programguide
live
M4 Sport
Direktesending
Spíler 1 TV
Spíler 2 TV
Sport1
Sport2
Eurosport 1
Eurosport 2
DIGI Sport 1
FightBox
Extreme Sports
Auto Motor Sport
Fishing & Hunting Channel
Nå
Neste side
04:35 Judo Európa-bajnokság
05:00 Monster Jam
05:00 TELESHOP
04:30 Ökölvívás
01:30 Biliárd - World Pool Masters
05:00 Cyklistika: Okolo Turecka - 7. etapa
05:00 Snooker: Mistrovství světa
00:50 Záver vysielania
04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
05:00 Facing Waves
04:45 Milujeme auta
05:00 Halmi Péter Pál
05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
05:15 Rychlé kolo
05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
05:26 Párizsi beszállók
05:30 Hajba Balázs
05:40 Rychlé kolo
06:00 Hajba Balázs
06:10 Hupikék törpikék
06:40 Magyar népmesék
06:45 Televíziós vásárlás
07:00 QPR - Leeds
08:00 Snooker: Mistrovství světa
08:30 RallyFeeling. Autósport-magazin
08:50 Highlights - Francúzsko
Ungarn
Sjanger: Musikk
Programguide
MTV Hungary
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo Live HD
muzsika TV
Sláger TV
Zenebutik TV
Nå
Neste side
03:05 Röhej
04:00 Party Hits!
04:00 Non-Stop Y2Ks!
05:00 Ultimate 90s Playlist!
04:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
04:59 Gauthier dance: Poppea // Poppea (Gauthier Dance - Poppea), Germany, 2017
04:30 Festival de Saintes 2020
05:00 Tutty Buli Jessy-vel VIII.
05:00 Magyar Sláger
05:00 Kívánságpiac Extra
05:30 Kívánságpiac Extra
05:45 L'Apprenti sorcier
05:55 Reggeli vigadó
06:00 Dáridó Klub
06:30 Valery Gergiev conducts Tchaikovsky at the Zaryadye Hall: Symphonies Nos 3 & 6
06:55 Reggeli vigadó
07:00 Klip Válogatás
07:15 MTV Breakfast Club
08:00 Girl Power Hour!
08:20 Paco de Lucía: Light and Shade (Paco de Lucía: Light and Shade), Musical, Germany, 1994
09:00 Smells Like The 90s
14:00 Chillout Zone
Ungarn
Sjanger: Dokumentar / Natur / Dyr / Miljø / Utdanning / Vitenskap / Fakta
Programguide
M5
Spektrum
National Geographic
Nat Geo WILD
Discovery Channel
Investigation Discovery
TLC
Animal Planet
Travel Channel
Viasat Nature
Viasat Explore
Viasat History
HISTORY
DIGI World
OzoneTV
LifeTv
Spektrum Home
TV Paprika
Food Network
TV2 Séf
Nå
Neste side
04:40 Novum
04:24 Ausztrália a magasból
04:45 Villanások
04:24 Veszélyes Alaszka
05:00 A brit kincsvadász
05:00 Extrémní kroky
04:30 Dva z milionu
04:30 Insane Pools Off the Deep End
05:00 Stavět na Aljašce
04:40 A Yorkshire-i állatorvos
04:45 Ausztrál drágakővadászok
04:40 Tiltott történelem
04:30 Z ohnivé výhně
01:30 Biliárd - World Pool Masters: 3....
05:00 Teleproshop
05:00 Vacsorakirály
04:10 A kertész kertje
05:00 Tareq Taylor - Skandinávia ízei
04:47 Průkopnice
05:00 Lázár és Géza a retró konyhasó
05:08 Mindenki Akadémiája
05:10 Pravidla farmy
05:12 A világ legveszélyesebb cápái
05:15 Hvězdy zastavárny
05:25 Lázár és Géza a retró konyhasó
05:30 Gino családi vakációja
05:33 Mindenki Akadémiája
05:35 Pravidla farmy
05:38 How Do Animals Do That
05:50 Lázár és Géza a retró konyhasó
06:00 Kanadai álomtorták
06:10 Jádeláz
06:15 Elátkozott vérvonalak
06:20 Ausztrál megaállatkert
06:30 Hogyan készül? Megmutatjuk!
06:40 Fuvarozás sáros hegyeken
06:45 Televíziós vásárlás
07:00 Výprava do neznáma
08:00 MediaShop
Ungarn
Sjanger: Nyheter
Programguide
live
M1
Direktesending
live
ATV
Direktesending
live
Hír TV
Direktesending
live
Euronews
Direktesending
BBC World News
CNN
live
Sky News
Direktesending
live
DW English
Direktesending
CNBC Europe
live
France 24
Direktesending
live
France 24 fr
Direktesending
live
Al Jazeera English
Direktesending
live
NHK WORLD-JAPAN
Direktesending
Nå
Neste side
04:58 Ma éjszaka
05:00 Hazahúzó
05:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
05:00 Global Week-End
05:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
05:00 The White House Correspondents Dinner
01:00 Sky News
05:00 DW News
05:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
05:00 NEWS (96)
05:00 LE JOURNAL
05:00 News Live
05:00 NHK Newsline
05:05 Brussels, My Love?
05:10 Anime Manga Explosion
05:15 REPORTERS
05:30 Counting the Cost
05:36 NOC
05:37 Világ
05:40 U & I
06:00 News Live
06:20 Új mezőgazdasági magazin
06:30 Managing Asia
07:00 Híradó
08:30 Sunday Morning with Trevor Phillips
Ungarn
Sjanger: Barne
Programguide
live
M2
Direktesending
TV2 Kids
Disney Channel
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
TeenNick
Boomerang
Cartoon Network
Minimax
JimJam
BabyTV
Da Vinci
Nå
Neste side
05:00 Kiváncsi Fáncsi
05:00 Magyar népmesék
04:45 Dalmata utca 101
05:00 ALVINNN!!! és a mókusok
04:55 A mancs őrjárat
05:00 Sanjay és Craig
04:55 V, mint Viktória
05:00 Menő Mike
05:00 Gumball csodálatos világa
04:55 Apával az élet
05:00 Rejtélyek Tesz-Vesz városban
05:00 From Night to Day (From Night to Day), For children, United Kingdom
05:00 Tudomány nagyban
05:05 Menő Mike
05:06 Magyar népmesék VII. sorozat
05:10 7 törpe és én
05:14 Frakk, a macskák réme III. sorozat
05:15 Gumball csodálatos világa
05:20 Tudomány nagyban
05:24 Találd ki, mennyire szeretlek!
05:25 Gumball csodálatos világa
05:30 From Night to Day (From Night to Day), For children, United Kingdom
05:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
05:36 Leo, az ifjú vadőr
05:40 Ikerdokik bevetésen
05:45 SpongyaBob Kockanadrág
06:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Rise & Shine with BabyTV Friends), For children, United Kingdom