Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Szwedzka
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Szwedzka
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
poniedziałek
29.04.2024
wtorek
30.04.2024
środa
01.05.2024
czwartek
02.05.2024
piątek
03.05.2024
sobota
04.05.2024
niedziela
05.05.2024
04-29
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:20 Vigil - hotet från ovan
01:20 Dödens triangel
02:05 Inget program
05:15 Landet runt
06:00 Morgonstudion
10:00 Hemmagympa med Sofia
10:20 Sportspegeln
10:50 Detektiverna
11:50 Landet runt
12:35 Sverige!
13:05 Thank you for the music
13:10 Den svenska konsten att döstäda
14:00 Ett enklare liv
14:45 Arvinge okänd - Norge
15:35 Anslagstavlan
15:40 Sanditon
16:35 Tre kärlekar
17:30 Sverige idag
18:00 Rapport
18:17 Kulturnyheterna
18:28 Sportnytt
18:33 Lokala nyheter
18:45 Fråga doktorn
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Gift vid första ögonkastet
20:50 Gift vid första ögonkastet – Eftersnacket
21:00 Barnmorskan i East End
22:00 Lokala nyheter
22:10 Fotbollsstudion
22:40 Frostbiten
23:25 Rapport
23:30 Katharina Blums förlorade heder
01:15 Billions
02:15 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Fråga doktorn
00:00 Kroppen, psyket och livet
00:30 Skolan på Island
01:00 Inget program
04:00 Inget program
06:00 Inget program
08:00 Alias Tornedalen
08:21 Kulturkvarten på samiska
08:34 Djupdyk
08:40 Det här är svenskt teckenspråk
09:00 SVT Forum
12:00 Rapport
12:03 SVT Forum
16:00 Rapport
16:05 Klipp ur Strömsö
16:15 Gudstjänst
17:00 15 minuter på teckenspråk
17:15 Nyheter på lätt svenska
17:20 Nyhetstecken
17:30 Oddasat
17:45 Uutiset
17:55 Anslagstavlan
18:00 Möte med (teckenspråk)
18:30 Terno Sporto
19:00 Rädda mig! - en hundhistoria
19:30 Skattjägarna
20:00 Vetenskapens värld: Allergiernas gåta
21:00 Aktuellt
21:38 Kulturnyheterna
21:46 Sportnytt
22:00 Ekonomibyrån
22:30 Kroppen, psyket och livet
23:00 Skolan på Island
23:30 Agenda
00:15 Babel
01:15 Skattjägarna
01:45 Sportnytt
02:00 Nyhetstecken
02:10 Inget program
05:10 Inget program
00:00 Minority Report
03:00 The Footballer, his Wife and the Crash
04:00 Norrmalmspolisen
05:00 Pantbanken
06:00 Pamelas Paradis
06:50 Pacific Blue
07:45 Svenska Truckers
08:35 Högspänning
09:35 Stugfixarna Norge
10:30 Unforgettable
11:35 Lyxfällan
12:45 Stugfixarna Norge
13:55 Real Housewives of Beverly Hills
14:55 Unforgettable
16:00 The Mentalist
17:00 Below Deck Mediterranean
18:00 Lyxfällan
19:00 Vänner
19:30 Vänner
20:00 Svenska Truckers
21:00 Högspänning
22:05 Svenska fall
23:05 Vänner
23:30 Vänner
00:00 Without a Trace
01:00 NCIS
02:00 NCIS
03:00 NCIS: Los Angeles
04:00 Pacific Blue
05:00 Pamelas Paradis
00:10 Maskeradligan
01:10 Kalla fakta
02:05 En plats i solen
03:05 Husjägarna
04:05 Husjägarna
05:10 Hem till gården
05:35 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
12:00 TV4 Nyheterna
12:10 TV4 Vädret
12:15 Köket
12:25 Hem till gården
12:55 Bytt är bytt
13:50 En plats i solen
14:55 En plats i solen
15:55 Grand Designs Nya Zeeland
17:00 Efter fem
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Robinson
20:00 Bonde söker fru - Jorden runt
21:00 Bachelorette Sverige
22:00 TV4 Nyheterna
22:40 Ekonominyheterna
22:55 TV4 Vädret
23:00 The Rookie
23:50 Fire Country
00:45 Hollington Drive
01:45 The Rookie
02:45 En plats i solen
03:40 En plats i solen
05:10 Hem till gården
05:35 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
00:20 Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:25 Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:35 Välkommen till Köping
03:35 Naked Attraction UK
04:40 Naked Attraction UK
05:50 Parterapi
06:00 House Hunters International
06:20 House Hunters International
06:45 Good Bones
07:30 Älskar, älskar inte
08:15 Välkommen till Köping
08:55 Sofias änglar
10:00 Grey’s Anatomy
11:05 Tunnelbanan
12:05 Sommaren med släkten
12:45 Sommaren med släkten
13:15 Gränsbevakarna Sverige
14:15 Jeopardy!
15:15 Renoveringsdrömmar
16:20 Vägens hjältar
17:30 The Big bang theory
18:00 The Big bang theory
18:20 Välkommen till Köping
19:10 Renoveringsdrömmar
20:00 Jeopardy!
21:00 Superstars 2024
22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15 Över Atlanten
00:05 The Bourne Ultimatum
02:35 Naked Attraction UK
03:50 Law & order: Special victims unit
04:50 Alla mot alla med Filip och Fredrik
05:50 Gärdsgårdsserien
03:10 Quantum Leap
04:05 Quantum Leap
05:00 Family Guy
05:30 Family Guy
06:00 Våra värsta år
06:30 Våra värsta år
07:05 Fresh Prince i Bel-Air
07:35 Fresh Prince i Bel-Air
08:05 Simpsons
08:35 Bear's Mission with...
09:40 Bear's Mission with...
10:50 Ink Master
11:45 Magnum P.I.
12:40 Fresh Prince i Bel-Air
13:10 Fresh Prince i Bel-Air
13:45 The Mentalist
14:45 The Mentalist
15:40 Seinfeld
16:10 Seinfeld
16:45 Top Gear
18:00 SEAL Team
18:55 SEAL Team
20:00 Hawaii Five-0
21:00 Änglar och demoner
23:55 Quantum Leap
00:55 SEAL Team
01:55 Without a Trace
02:55 The Blacklist
03:55 Hawaii Five-0
04:55 Fresh Prince i Bel-Air
05:25 Fresh Prince i Bel-Air
00:00 Miljardärerna bakom techbolagen
01:00 Morden i Helsingör
02:00 Morden i Helsingör
03:00 Morden i Helsingör
04:00 Morden i Helsingör
05:00 Trädgårdsmästarna
06:00 Biggest loser
07:00 Bagges hemlösa hundar
08:00 Veterinärerna
09:00 Trädgårdsmästarna
10:00 En plats i solen
11:00 En plats i solen
12:00 Husjägarna - Danmark
13:00 Golden boy
14:00 Julius gård
14:30 Julius gård
15:00 Lilla huset på prärien
16:00 Det okända
17:00 Husjägarna - Danmark
18:00 Glamour
18:30 Glamour
19:00 Mord och inga visor
20:00 Hjälp! Hunden styr mitt liv
20:30 Hjälp! Hunden styr mitt liv
21:00 Harry Wild
22:00 Mord i paradiset
23:00 Mord i paradiset
00:00 Brottsplats New York
01:00 Sektledare inför rätta
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 Sektledare inför rätta
05:00 Trädgårdsmästarna
00:10 Wisting
01:10 Grey's Anatomy
02:10 Grey's Anatomy
03:10 My Best Friend's Bouquet
05:00 Antiques Road Trip
06:00 Dr. Phil
06:50 En plats på landet
07:45 Antiques Road Trip
08:40 Mitt flytande hem
09:35 Grey's Anatomy
10:35 Dr. Phil
11:30 Doc Martin
12:40 NCIS
13:40 McLeods döttrar
14:45 McLeods döttrar
15:45 En plats på landet
16:50 Antiques Road Trip
17:55 Morden i Midsomer
20:00 NCIS
21:00 A Beautiful Day In The Neighborhood
23:25 Outlander
00:35 Morden i Midsomer
02:30 Dr. Phil
03:30 Mr Selfridge
04:30 Good Trouble
05:25 OSL 24-7
00:35 Gränsbevakarna Australien
01:05 Gränsbevakarna Australien
01:35 Havets hjältar
02:45 Sommaren med släkten
03:15 Sommaren med släkten
03:45 Gold Rush
04:50 Dödlig fångst
06:00 Diners, Drive-ins and Dives
06:25 Wheeler Dealers
07:10 Fast N' Loud
08:00 Gold Rush
08:50 Dödlig fångst
09:55 Wheeler Dealers
11:00 Gränsbevakarna Australien
11:30 Gränsbevakarna Australien
12:05 Alaska: The Last Frontier
13:10 Salvage Hunters
14:20 Wheeler Dealers
15:30 Gränsbevakarna Australien
16:00 Gränsbevakarna Australien
16:35 Gränsbevakarna Australien
17:15 Gränsbevakarna Australien
17:55 Böda camping
18:50 Jeopardy!
19:50 The Big bang theory
20:20 The Big bang theory
20:50 Akuthelikoptern Cornwall
22:00 Jason Bourne
00:15 Havets hjältar
01:20 Havets hjältar
02:25 Law & order: Special victims unit
03:25 Gold Rush
04:25 Dödlig fångst
05:30 How Do They Do It?
00:45 Secret Nazi Bases
01:50 Secret Nazi Expeditions
02:55 Lucky!
03:55 Lucky!
05:00 Ross Kemp: Return to Afghanistan
06:00 Storage Wars
06:30 Storage Wars
06:55 Storage Wars
07:25 Storage Wars
07:50 Alone
08:45 Alone
09:40 Mountain Men
10:40 Mountain Men
11:50 Running Wild with Bear Grylls
12:55 Ultimate Rides
13:30 Ultimate Rides
14:05 Heavy Rescue: 401
15:05 Heavy Rescue: 401
16:10 Shipping Wars
16:40 Shipping Wars
17:10 Pawn Stars
18:10 American Pickers
19:00 American Pickers
20:00 Guldjägarna i Australien
21:00 Pawn Stars
22:00 Great Escapes with Morgan Freeman
23:05 American Pickers
00:00 American Pickers
01:00 Ice Road Truckers
02:00 Ice Road Truckers
03:00 Great Escapes with Morgan Freeman
04:00 Shipping Wars
04:30 Shipping Wars
05:00 Running Wild with Bear Grylls
00:10 Deadliest Families
01:20 Grey’s Anatomy
02:25 Nightmare Next Door
03:25 Nightmare Next Door
04:30 My Lottery Dream Home
04:55 My Lottery Dream Home
05:30 My Lottery Dream Home
06:00 90 Day Fiance
06:45 Caribbean life
07:05 Caribbean life
07:30 Beach Hunters
07:50 Beach Hunters
08:15 100 Day Dream Home
09:05 Fixer to Fabulous
10:10 My 600-Lb Life
11:20 Caribbean life
11:55 Caribbean life
12:25 First Time Flippers
12:55 First Time Flippers
13:20 100 Day Dream Home
14:30 Fixer to Fabulous
15:35 My Lottery Dream Home
16:10 My Lottery Dream Home
16:50 My Lottery Dream Home
17:25 My Lottery Dream Home
18:00 My 600-Lb Life
18:55 Fixer upper
20:00 Two Tickets to Paradise
21:45 Law & order: Special victims unit
22:50 Naked Attraction UK
23:55 Evil Lives Here
01:00 The Perfect Murder
02:05 Nightmare Next Door
03:05 Evil Kin
04:10 Caribbean life
04:40 Beach Hunters
05:15 Beach Hunters
05:45 Parterapi
00:30 Farmen
01:00 Farmen
01:30 Farmen
02:00 Farmen
03:00 American Ninja Warrior
05:00 MacGyver
06:00 Mordutredarnas nya fall
06:30 Mordutredarnas nya fall
07:00 Räddad i sista sekund
08:00 MacGyver
09:00 Pawn Stars: pantbanken
10:00 Polisens biljakter
11:00 Polisens biljakter
12:00 112 - på liv och död
13:00 Kronofogden knackar på
14:00 Kronofogden knackar på
15:00 112 - på liv och död
16:00 Polisens biljakter
17:00 Polisens biljakter
18:00 Pawn Stars: pantbanken
19:00 Ishockey: SM-slutspel
22:00 Johan Falk
00:10 Innocent
01:10 Farmen
01:40 Farmen
02:10 MacGyver
03:10 Vad blir det för mat
03:50 Star File
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
00:40 Fotbollens historia
01:10 Fotbollens historia
01:40 Inget program
04:00 Killar
04:05 Killar
04:10 Bolibompafamiljen
04:15 Tjejer
04:25 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Daniel Tigers kvarter
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Karl, den pyttelilla riddaren
08:00 Paddingtons äventyr
08:10 Octonauterna
08:25 Biet Maya
08:35 Mumfie
08:45 Fix och trix - dags att bygga det
08:50 Lilla prinsessan
09:00 Teckenlådan
09:15 Tilde
09:25 Monsterbarnvakterna
09:35 Heidi
10:00 Djupet
10:20 Vilse i Oz
10:45 Zorro - legenden föds
11:05 Space Nova
11:30 Djungelpuls
11:35 Gigantosaurus
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 Humlan Djojj - finska
12:05 Vad händer med återvinningen? - finska
12:10 Molang
12:15 Ti fyller år - en minimusikal med Ti & Mo
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Lilla ridskolan - meänkieli
13:35 Lilla ridskolan - meänkieli
13:40 Lilla ridskolan - meänkieli
13:45 Safirdrakens krafter
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:40 De magiska tingens byrå
15:05 Backstage
15:25 Piratöarna
15:50 Big Top Academy
16:15 Gortimers märkliga liv
16:40 Den ostoppbara gula yetin
16:50 Super-duper-asgrymt!
17:05 Ett fall för KLURO
17:15 Charlie och Lola
17:25 Greta Gris
17:30 Uppdrag framtid
17:45 Grejen med demokrati
17:50 Mitt liv som grej
18:00 Röret
18:05 Edmond och Lucy
18:20 Draken Vanessa
18:25 Kiri & Lou
18:30 Snickesnackarn
18:45 Space Nova
19:15 Lilla Aktuellt
19:25 Teds topp 10
19:50 Grizzy och lämlarna
19:55 Furiki rullar
20:00 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
20:50 Gift vid första ögonkastet - eftersnacket - syntolkat
21:00 Cyklopernas land
21:30 Herr Talman
21:45 Standup sketch show
22:00 Detektiverna - syntolkat
23:00 Sportspegeln - teckenspråkstolkat
23:30 Agenda - teckenspråkstolkat
00:15 Tre kärlekar
01:10 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Killar
04:35 Sommarskuggan nr 9
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:40 Fotbollens historia
01:10 Fotbollens historia
01:40 Inget program
04:00 Killar
04:05 Killar
04:10 Bolibompafamiljen
04:15 Tjejer
04:25 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Daniel Tigers kvarter
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Karl, den pyttelilla riddaren
08:00 Paddingtons äventyr
08:10 Octonauterna
08:25 Biet Maya
08:35 Mumfie
08:45 Fix och trix - dags att bygga det
08:50 Lilla prinsessan
09:00 Teckenlådan
09:15 Tilde
09:25 Monsterbarnvakterna
09:35 Heidi
10:00 Djupet
10:20 Vilse i Oz
10:45 Zorro - legenden föds
11:05 Space Nova
11:30 Djungelpuls
11:35 Gigantosaurus
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 Humlan Djojj - finska
12:05 Vad händer med återvinningen? - finska
12:10 Molang
12:15 Ti fyller år - en minimusikal med Ti & Mo
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Lilla ridskolan - meänkieli
13:35 Lilla ridskolan - meänkieli
13:40 Lilla ridskolan - meänkieli
13:45 Safirdrakens krafter
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:40 De magiska tingens byrå
15:05 Backstage
15:25 Piratöarna
15:50 Big Top Academy
16:15 Gortimers märkliga liv
16:40 Den ostoppbara gula yetin
16:50 Super-duper-asgrymt!
17:05 Ett fall för KLURO
17:15 Charlie och Lola
17:25 Greta Gris
17:30 Uppdrag framtid
17:45 Grejen med demokrati
17:50 Mitt liv som grej
18:00 Röret
18:05 Edmond och Lucy
18:20 Draken Vanessa
18:25 Kiri & Lou
18:30 Snickesnackarn
18:45 Space Nova
19:15 Lilla Aktuellt
19:25 Teds topp 10
19:50 Grizzy och lämlarna
19:55 Furiki rullar
20:00 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
20:50 Gift vid första ögonkastet - eftersnacket - syntolkat
21:00 Cyklopernas land
21:30 Herr Talman
21:45 Standup sketch show
22:00 Detektiverna - syntolkat
23:00 Sportspegeln - teckenspråkstolkat
23:30 Agenda - teckenspråkstolkat
00:15 Tre kärlekar
01:10 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Killar
04:35 Sommarskuggan nr 9
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:10 Den stora älgvandringen
06:00 Den stora älgvandringen
15:00 Humanist- och teologdagen 2024
15:15 Nobel Week Dialogue 2023
15:30 NMT-dagarna 2024
15:55 NMT-dagarna 2024
16:25 NMT-dagarna 2024
17:00 Järnvägar och arkitektur
17:40 Arkeologi och ny teknik
18:35 Stilla havet
19:20 Hawaiis vulkanöar
20:15 Resor längs vackra floder
21:00 Livet i garagen
21:55 Miriam Margolyes synar Australien
22:55 Bilden av Hitler
23:40 Övergivna byggnader
00:25 1900-talets ikoner
01:10 Den stora älgvandringen
00:00 Söndagsmöte från församlingen Arken
02:00 Pilgrim
02:45 Appell från
03:00 Good Life
03:30 Goda nyheter
04:00 Musik för mission
04:30 Tro och under MedieMission International med Morgan Carlsson
05:00 Följ Jesus med Tommy
05:30 Guds ord till helande och befrielse
06:00 Jasmine - en eldsjäl för mänskliga rättigheter
06:30 Min sång till dig med Mia sjöö
07:00 Israels vänners Sommarkonferens
07:30 Sånger om korset
08:00 Söndagsmöte från församlingen Arken
10:00 Pilgrim
10:45 Appell från
11:00 Good Life
11:30 Goda nyheter
12:00 Musik för mission
12:30 Tro och under MedieMission International med Morgan Carlsson
13:00 Följ Jesus med Tommy
13:30 Guds ord till helande och befrielse
14:00 Jasmine - en eldsjäl för mänskliga rättigheter
14:30 Min sång till dig med Mia sjöö
15:00 Israels vänners Sommarkonferens
15:30 Sånger om korset
16:00 CBN 700 Club
17:00 Mor Sannas kök
17:30 Jippie
18:00 Nyheterna
18:15 Psaltaren Kapitel 19
18:30 In my living room - Eleonora Lahti
19:00 Vi ber för dig
20:30 Homecoming friends
21:00 Bokhyllan med Olof Edsinger
21:30 30 minuter med trosgnistan
22:00 Nyheterna
22:15 Psaltaren Kapitel 19
22:30 In my living room - Eleonora Lahti
23:00 Öppen Bibel med Johnny Foglander
23:30 CBN Newswatch
00:00 CBN 700 Club
01:00 Mor Sannas kök
01:30 Jippie
02:00 Nyheterna
02:15 Psaltaren Kapitel 19
02:30 In my living room - Eleonora Lahti
03:00 Vi ber för dig
04:30 Homecoming friends
05:00 Bokhyllan med Olof Edsinger
05:30 30 minuter med trosgnistan