Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: French
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: French
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
Przewodnik
: niedziela,
Program TV
: teraz,
Kanały telewizyjne
: Francja,
TVEpg.eu -
kanały: 24782, kraje: 36, języki: 32
Francja
French Telewizja / DVB-T2
Przewodnik
TF1
France 2
France 3
Canal+
France 5
M6
Arte
C8
W9
TMC
TFX
NRJ12
France 4
CStar
TF1 Série Films
L'Equipe
6Ter
live
RMC Story
Transmisja na żywo
RMC Découverte
Chérie 25
RTL9
TV Breizh
Teraz
Następna strona
13:40 Grands reportages
14:15 13h15, le dimanche
13:30 Vivement dimanche
13:57 Moto GP : Grand Prix d'Espagne
13:35 C l'hebdo
13:25
Scènes de ménages
13:30
Les pleins pouvoirs
13:02 Animaux à adopter
13:50
Scorpion
14:20 Le big bêtisier
14:05
Friends
14:00
Modern Family
13:54
L'odyssée d'Albert
14:16 Douanes sous haute surveillance
14:00
New York, section criminelle
13:55 Vernier - Vernier (150,8 km)
13:40 Nos vacances en camping-car
14:05 100 jours avec les gendarmes des Alpes
14:00 Chalets sur mesure
14:15 Total Rénovation : Mère & Fille
14:20
Last Action Hero
13:30
The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
14:25
The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
14:30
Friends
14:31 Animaux à adopter
14:35 Place au spectacle
14:37 Les Miniatures françaises
14:42 Douanes sous haute surveillance
14:46 Moto : Le podium
14:50 Nos vacances en camping-car
15:00
Friends
15:02 Douanes sous haute surveillance
15:03 Débrief Moto
15:06 Affaires sensibles
15:10 Total Rénovation : Mère & Fille
15:15 Archives secrètes
15:17
Scooby-doo! Et les vacances de la peur
15:25
The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
15:30 Texas
15:35 100 jours avec la police d'Occitanie
15:40 Les mystérieuses cités d'or
15:45
New York, section criminelle
15:50 Nos vacances en camping-car
16:00 Un dimanche à la campagne
16:03 Animaux à adopter
16:05 Total Rénovation : Mère & Fille
16:06 Retour sur la journée de samedi
16:10 Les Docs du week-end
16:20 Texas
16:30
World Invasion : Battle Los Angeles
16:40 66 minutes : le doc
17:00 100 jours avec la police des Ardennes
17:08 La p'tite librairie
18:35
Godzilla
18:55
Les mystères de l'amour
Francja
DVB-C Telewizja / Region
Przewodnik
TV5MONDE
BET
IDF1
live
TV8 Montblanc
Transmisja na żywo
live
TV7 Bordeaux
Transmisja na żywo
live
TV Tours
Transmisja na żywo
live
TVR
Transmisja na żywo
Canal 32
live
TéléSud
Transmisja na żywo
Télé locale Provence
live
TL7 Saint-Etienne
Transmisja na żywo
TéléNantes
live
TV Sud
Transmisja na żywo
Mirabelle TV
live
Alsace 20
Transmisja na żywo
live
TLM
Transmisja na żywo
live
Télé Grenoble Isère
Transmisja na żywo
live
TV Vendée
Transmisja na żywo
Wéo
RTS Un
RTS Deux
La Une
Tipik
La Trois
Club RTL
Plug RTL
RTL TVI
AB3
ABXplore
KTO
Teraz
Następna strona
14:05 Best of
14:12 Bienvenue chez Les Payne
13:30 Les mystères de l'amour
14:00 Sochi Riviera
14:19 Bordeaux métropole. Pourquoi ? Comment ?
14:00 1, 2, 3 musette
14:00 1, 2, 3 musette
14:00 Envie de sortir
12:00 Télésud
13:30 Festif
13:55 JT des autres
14:20 Météo
12:30 City Reporter Région
14:00 1, 2, 3 musette
08:00 Alsace week-end
13:00 Lyon week-end
14:00 Zikagre
14:10 Comme toujours
23:15 Café sur scène
14:05 Miss Scarlet, détective privée
14:00 Vernier - Vernier (150,8 km)
14:20 Cyclisme : Famenne Ardenne Classic
13:40 Moto GP : Grand Prix d'Espagne
14:20 Les Sisters
14:00 Padel : Brussels Premier Padel
14:05 Mon maître est une célébrité
14:00 L'amour sans préavis
13:20 Cleaners les experts du ménage
14:20 Au cœur des douanes : Espagne
13:40 Jean-Sébastien Bach : Messe en si mineur - Tommanerchor Leipzig
14:25 1,2,3 Dansez
14:30 1, 2, 3, Dansez
14:32 Bienvenue chez Les Payne
14:33 Les Sisters
14:40 L'hebdo
14:43 Ciné 7
14:45 Les Sisters
14:50 Au cœur des douanes : Espagne
14:54 Clips d'Ici
14:55 Retour vers le futur
14:58 Côté scène
15:00 Incroyables transformations
15:05 La Vendée en direct
15:10 Au cœur des douanes : Espagne
15:11 Le meilleur de l'humour express
15:15 Chicago Med
15:30 Chapelet à Lourdes
15:45 La grande balade au Littoral
15:55 Chicago Med
16:00 Objectif la Grande Wadrouille
16:02 Deo et débats
16:15 Autour du Tour
16:25 Football : Coupe de Suisse
16:45 Retour vers le futur II
17:00 Alsace express
17:24 On n'est pas des pigeons - express
17:37 Joséphine, ange gardien
18:00 NCIS : Los Angeles
06:30 Du Kult'
06:45 Le grand journal des territoires
08:00 Lyon week-end
Francja
Gatunek: Filmy
Przewodnik
Canal+ cinéma
Canal+ Séries
OCS Max
OCS Pulp
OCS Géants
Ciné+ Premier
Ciné+ Club
Ciné+ Famiz
Ciné+ Classic
Ciné+ Emotion
Ciné+ Frisson
TCM Cinéma
13e Rue
Paramount Network
Ciné Polar
Action
Serieclub
Sy Fy
Novelas TV
Polar+
Warner TV
Paris Première
Téva
Comédie+
AB 1
RTL9
Eurochannel
Téléfilms
Téléfilms Romance
Teraz
Następna strona
13:22
Zillion
13:59
Shadowplay
13:15 Une mère
14:10 The Dinosaur Project
14:00 Le lauréat
13:40 Argo
13:31 Le grand soir
13:44 Miss Karaté Kid
13:21 Soupçons
12:50 Pas si simple
14:12 Conspiracy
14:20 La chevauchée sauvage
13:40 Magnum
12:55 Traître sur commande
14:00 Les enquêtes de Véra
12:36 Total Recall : Mémoires programmées
14:20 Private Eyes
14:00 La guerre des mondes
14:20 Les riches pleurent aussi
14:03
Les enquêtes de Vera
12:40 Les maîtres de l'illusion
13:00
Capitaine Marleau
13:05 Cauchemar en cuisine
14:12 Mariés, deux enfants
14:10 Beverly Hills, 90210
14:20 Last Action Hero
13:35
Le maître du jeu
12:55 Ambulance B
13:25 Romance d'hiver
14:25 Obsession rapprochée
14:39 Mariés, deux enfants
14:40 Rudderless
14:43 Nobody
14:45 Le tumulte des sentiments
14:47 Jane Eyre
14:50 Cauchemar en cuisine
14:55 Beverly Hills, 90210
14:57 La femme au portrait
15:00 La guerre des mondes
15:03 Mariés, deux enfants
15:04 La petite Lili
15:05 Anomalisa
15:10
La Maison
15:15 Harry Wild
15:29 Annie
15:35 Parallel
15:36 Traque à Boston
15:37
Sauvetage à haut risque
15:39
Les enquêtes de Vera
15:40 Les enquêtes de Véra
15:45 Beverly Hills, 90210
15:46 Spy Game, jeu d'espions
15:55 Le club du masque blanc
16:00 L'Amour Invincible
16:05 Gods of Egypt
16:10 La liste des prétendants
16:13 Heroes - The Battle at Lake Changjin
16:25 La plus grande histoire jamais contée
16:30 World Invasion : Battle Los Angeles
16:34 Classe tous risques
16:40
Etat d'urgence
16:44 En secret
16:45 Charmed
17:15 Les enquêtes de Véra
17:19
Les enquêtes de Vera
17:23
Fall
17:24 Power Rangers
17:44 En salle
17:48 Non-stop
18:35 Godzilla
19:35 Les Prisonniers de la casbah
Francja
Gatunek: Sportowy
Przewodnik
Infosport+
Canal+ sport
Eurosport
Eurosport 2
RMC Sport 1
RMC Sport 2
BeIN Sports 1
BeIN Sports 2
BeIN Sports 3
Golf +
Golf Channel
Trace Sport Stars
Equidia Live
Extreme Sports Channel
Automoto La chaîne
LUCKY JACK
TURBO
Teraz
Następna strona
12:00 Club Week-end
13:42 Bayonne / Bordeaux-Bègles
13:00 Tennis : Masters 1000 de Madrid
14:00 Vernier - Vernier (150,8 km)
14:15 Marseille / Benfica Lisbonne
14:00 Format Boxe
14:00 beIN CENTER
12:30 Inter Milan / Torino
11:00 Tennis : Tournoi WTA de Madrid
09:30 Golf : Open de la Nouvelle-Orléans
14:20 Big Break Ireland
14:00 Football Stars
08:00 Le Grand direct
14:00 Best of Nitro World Games (Best of Nitro World Games)
13:50 Top Gear : Les courses les plus folles
14:20 World Poker Tour saison 11
13:25 Turbo
14:25 Turbo
14:30 Star... ou pas
14:45 Handball : avant-match
14:50 Top Gear : Les courses les plus folles
15:00 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2011
15:06 Poker After Dark
15:15 Le live du Quinté+
15:25 Turbo
15:27 Clermont-Auvergne / Stade Français Paris
15:30 Nitro Circus Live (Nitro Circus Live), USA, 2011
15:45 NCAA 2023
15:50 Poker After Dark
16:00 Valence - Valence (16 km clm)
16:45 West Ham / Bayer Leverkusen
17:00 beIN CENTER
17:10 Waratahs / Chiefs
17:30 Samir Ziani - Jordan Rodriguez
18:00 Star Attraction
18:30 Matthieu Pavon : Le rêve américain
18:45 Volley-ball : Avant-match
19:00 Tours / Saint-Nazaire
00:00 Sports Week-end
Francja
Gatunek: Muzyka
Przewodnik
MCM
MCM Top
MTV
MTV Hits
MTV 90s
M6 Music
NRJ Hits
Trace Urban
Trace Tropical
live
Mélody
Transmisja na żywo
Mezzo
Mezzo Live HD
Teraz
Następna strona
14:10
Pokémon, les voyages
06:00 Top Mix
13:59 Catfish : fausse identité
12:57 Beats & Lyrics
12:00 The Power Of 90s Love!
06:00 Hits
12:00 NRJ Week End
14:00 Weekend vibes
10:00 Caribbean vibes
14:00
Les saintes chéries
13:30 Ensemble Intercontemporain, Matthias Pintscher : Zappa, Gander, Varèse, Zorn
14:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
14:25 Melody Sunny Afternoon
14:35
Pokémon, les voyages
14:50 Melody Story
14:54 Catfish : fausse identité
14:55 Gala Placido Domingo
15:00 Hits non stop
15:25 Orchestre de la Suisse Romande, Martin Fröst, Jonathan Nott : Mozart, Bruckner
15:50 Catfish : fausse identité
16:00 Mmm Bop! Perfect Pop
16:25 Mozart : Sonata for Keyboard Four-hands K. 521 - Allegretto
17:00 The Feeling of Going
18:00 Hit 10
18:14 10 meilleurs clips US
18:30 Hits non stop
19:00 Hits rewind
20:00 NRJ Hit Music Only
21:00 Must Hits
00:00 NRJ Hits Mix
Francja
Gatunek: Dokument / Przyroda / Zwierzęta / Środowisko / Edukacja / Nauka / Na faktach
Przewodnik
CANAL+DOCS
Nautical Channel
Discovery Channel
TLC F
Discovery Investigation
National Geographic
National Geographic Wild
Planète+
Planète+ A&E
Planète+ CI
Toute l'histoire
Histoire
Crime District
Museum
MyZen TV
Demain TV
Trek
Ushuaïa TV
Sciences & vie TV
Animaux
Seasons
Chasse et pêche
E ! Entertainment
Teraz
Następna strona
14:13 Usu Corsu : à la manière corse
14:00 World Kiteboarding Championship
14:05 Les Brown : génération Alaska
13:45 Long Island Medium
13:50 Victimes non identifiées
14:10 Nazi Megastructures
13:40 A la recherche du Cobra royal
13:43 Louis XIV et ses espions
13:56 Inexpliqué
13:47 Faites entrer l'accusé
13:32 Légiste des poilus
13:35 Mégacités antiques
14:00 Je t'aime à la mort
13:30 Les plus grands peintres du monde
14:00 Cuisinez avec les soeurs Hemsley
12:00 Cinaps TV
14:21 Elbrus
13:35 Ushuaïa Nature
14:21 Rallumer les étoiles
14:15 Les vétos du coeur
13:33 Dans les profondeurs de l'Atlantique
14:18 Cuisine de chasseur
13:56 L'incroyable famille Kardashian
14:25 Ernst Degner, le bolide qui venait du froid
14:27 Titanic : la véritable histoire
14:30 Les chemins de l'école
14:34 La carpe dans la peau
14:35 Long Island Medium
14:39 Cuisine de chasseur
14:41 Inexpliqué
14:44 L'incroyable famille Kardashian
14:45 Victimes non identifiées
14:50 Je t'aime à la mort
15:00 La Loire sauvage
15:02 Le temps des braquos
15:10 Patagonie la vie au bout du monde
15:16 Naufrages en haute mer
15:19 1870-1871 : La guerre franco-prussienne
15:25 Long Island Medium
15:26 L'affaire Flactif : une jalousie meurtrière
15:27 Les plus beaux treks
15:28 Les polders à la mouche
15:30 Sketchbook
15:31 L'incroyable famille Kardashian
15:35 Eaux troubles
15:40 La veuve noire
15:45 Les vétos du coeur
15:50 Nazi Megastructures
15:55 Patagonie la vie au bout du monde
16:00 Chine, une histoire intime
16:03 Naufrages en haute mer
16:19 Les plus beaux treks
16:20 L'affaire Flactif : une jalousie meurtrière
17:00 Le journal de l'emploi
Francja
Gatunek: Wiadomości
Przewodnik
live
France 24
Transmisja na żywo
live
franceinfo
Transmisja na żywo
live
Euronews
Transmisja na żywo
live
CNews
Transmisja na żywo
LCI
live
BFM TV
Transmisja na żywo
live
BFM Business
Transmisja na żywo
LCP / Public Sénat
live
LCP 100%
Transmisja na żywo
I24news
Teraz
Następna strona
14:00 Le journal
14:20 Outremer.l'info
14:16 Witness
13:59 180 Minutes Info Week-End
13:00 LCI Midi week-end
14:00 L'aprèm info
14:00 Hors-série BFM
13:30 Baby Division, les adolescents soldats d'Hitler
13:57 LCP le mag
14:00 Édition Spéciale
14:25 Conspirations ?
14:29 Au cœur de l'info week-end
14:30 Édition Spéciale
14:31 Un monde, un regard
14:37 Witness
15:00 i24 News Room
15:03 Politiques, à table !
15:59 Au cœur de l'info week-end
16:50 BFM Story week-end
16:58 Météo du soir
16:59 Punchline Week-End
18:00 C'est pas tous les jours dimanche
Francja
Gatunek: Dziecięce / Młodzieżowe
Przewodnik
Gulli
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
Disney Junior
Nickelodéon
Nickelodéon Junior
CANAL+ Kids
Mangas
J-One
Warner TV Next
Canal J
Piwi+
TéléToon+
Baby TV
TIJI
Cartoonito F
Game One
Teraz
Następna strona
13:30
La famille Pierrafeu
14:15 Mr Bean
14:15 Steven Universe
14:20 Hamster & Gretel
14:20 Spidey et ses amis extraordinaires
14:04 Les Thunderman
14:24 La Pat Patrouille
14:20 Odo
14:15 Saint Seiya: Soul of Gold
14:00
Fairy Tail
14:10 Superpowered: The DC Story
14:11 Infinity Nado
14:14 Belle et Sébastien
14:14 Les P'tits Diables
14:22 Le jardin d'enfants de Toto
14:24 Le ranch
14:10 Drôles de dimanches
14:20 Boruto : Naruto Next Generations
14:25 Jessica et son petit monde
14:26 Les Minijusticiers
14:27 Chansons & de comptines
14:28 Pierre Lapin
14:29 Agence de détectives de Zeina
14:30 Looney Tunes Cartoons
14:33 Les Minijusticiers
14:35 Baby Looney Tunes
14:36 Infinity Nado
14:40 Saint Seiya: Soul of Gold
14:45 Boruto : Naruto Next Generations
14:49 La Pat Patrouille
14:50
Fairy Tail
14:51 Bienvenue chez les Loud
15:00 Heroes Dinoster
15:05 Saint Seiya: Soul of Gold
15:10 Boruto : Naruto Next Generations
15:12 Barbie Dreamhouse Adventures
15:14 Rubble & Crew
15:15 Star Wars : Les aventures des Petits Jedi
15:35 DC Showcase