Kanały telewizyjne
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Dutch
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Europa
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Przewodnik
Gatunek: Wszystkie
Gatunek: Dutch
Gatunek: DVB-C
Gatunek: Europa
Gatunek: Filmy
Gatunek: Sportowy
Gatunek: Muzyka
Gatunek: Dokument
Gatunek: Wiadomości
Gatunek: Dziecięce
Język
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Kraj
Wielka Brytania
Irlandia
Niemcy
Francja
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Holandia
Belgia
Austria
Luksemburg
Szwajcaria
Grecja
Cypr
Dania
Norwegia
Szwecja
Finlandia
Estonia
Łotwa
Litwa
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria
Chorwacja
Słowenia
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Serbia
Albania
Ukraina
Rosja
Turcja
Przewodnik
: sobota,
Program TV
: teraz,
Kanały telewizyjne
: Holandia,
TVEpg.eu -
kanały: 24746, kraje: 36, języki: 32
Holandia
Dutch Telewizja / DVB-T2
Przewodnik
NPO 1
NPO 2
NPO 1 extra
NPO 2 extra
RTL 4
RTL 5
SBS6
RTL 7
Net5
RTL 8
SBS9
Teraz
Następna strona
18:18 EenVandaag
18:28 Ik mis je
18:10 Bed & Breakfast
18:45 Buddy Guy Plays Baloise Session
18:34 RTL Boulevard
18:37 De Verraders
18:29 Lachen om Home Video's
18:45 Hardcore Pawn
18:15 Lang leve de liefde
18:27 De Dierenkliniek Down Under
16:59 Love Hacks
18:49 Zin in morgen
18:51 NOS Sportjournaal
19:00 Darts
19:01 VTWonen: Weer verliefd op je huis
19:05 NOS Koningsdag 2024
19:10 Hardcore Pawn
19:12 De Dierenkliniek Down Under
19:20 De Bauers - 20 jaar later
19:21 Rail Away
19:30 RTL Nieuws - 19:30 uur
19:34 Hardcore Pawn
19:57 RTL Weer - 19:55 uur
20:00 CSI: Crime Scene Investigation
20:25 VPRO Cinema interview
20:27 Marble Mania
21:29 De Kwis met Ballen
21:30 De Augurkenkoning
23:00 Blue Bloods
Holandia
DVB-C Telewizja
Przewodnik
live
BVN
Transmisja na żywo
ONS
live
AT5
Transmisja na żywo
live
Omrop Fryslân
Transmisja na żywo
live
RTV Noord
Transmisja na żywo
live
RTV Drenthe
Transmisja na żywo
live
RTV Oost
Transmisja na żywo
live
Omroep Flevoland
Transmisja na żywo
TV Gelderland
live
RTV Utrecht
Transmisja na żywo
live
NH
Transmisja na żywo
live
RTV Rijnmond
Transmisja na żywo
live
TV West
Transmisja na żywo
live
L1 TV
Transmisja na żywo
live
Omroep Brabant
Transmisja na żywo
live
Omroep Zeeland
Transmisja na żywo
één
Canvas
Family7
OUTTV
RTV-7
Teraz
Następna strona
18:30 NOS Koningsdag 2024
18:02 National Trust: Garden Treasures
18:48 Zorg voor elkaar
18:45 Tjits Floch
18:30 Expeditie Grunnen
18:47 FC Emmen - samenvatting
18:13 Special TV
18:46 Het gesprek
18:45 RegioNed Weekend
18:30 Route C
18:40 Koningsdag
18:29 Lokaal
18:41 RegioNed
18:30 Limburg Doc
18:45 Brabants Buske
18:40 Zeeland de week
18:10 Down the Road
17:55 Sporza: EK Gymnastiek
18:30 De Fakkeldragers
18:35 Cairo Time
18:30 Belleza Y Maquina
18:49 RegioNed
18:52 Weerbericht
18:55 Tekst TV
18:57 Weer
18:58 Verzeeuwigd
19:00 TV4dads
19:05 De Gouden Jaren
19:08 Amsterdam Informeert
19:10 It Waar
19:12 ROEG!
19:13 Bruers bouwt bewust
19:15 Koningsdag
19:24 Westdoc
19:29 Lokaal
19:30 De profeet Jesaja
19:35 Het weer
19:38 Heartbeat
19:45 Óngerwaeg
20:00 VRT NWS Update
20:04 The Dickumentary
21:18 Eurovision in concert 2023
21:30 Jolly Zone
23:00 A te ZET
Holandia
Gatunek: Europa
Przewodnik
BBC One
BBC Two
BBC Three / CBBC
BBC Four / Cbeebies
BBC First
BBC Entertainment
live
ARD
Transmisja na żywo
ZDF
WDR
live
NDR
Transmisja na żywo
RTL
ProSieben
Sat. 1
TV5 Monde
my Zen TV
Arte
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE
live
TVP Polonia
Transmisja na żywo
live
LRT Lituanica
Transmisja na żywo
live
VISIEMLTV.LV
Transmisja na żywo
Teraz
Następna strona
17:20 Live: Women's Six Nations Rugby
18:15 Flog It!
18:40 Grizzy and The Lemmings
06:30 This is BBC Four
18:40 Death in Paradise
18:30 Sportschau
18:05 SOKO München
18:45 Aktuelle Stunde
18:45 DAS!
18:45 RTL Aktuell
17:55 Galileo Plus: New New York - Eine Megacity im Wandel
18:00 Das 1% Quiz - Wie clever ist Deutschland?
18:39 Échappées belles
18:30 My Zen Guesthouse
18:35 Baia und der Wein - Ein wahres Märchen aus Georgien
18:45 L'eredità
16:23 Ginnastica artistica: Europei maschili: Finali individuali
17:10 Report
16:45 MasterChef
18:10 Szansa na sukces. Opole 2024 - Elektryczne Gitary
18:30 Stilius
18:00 Latvijas Sirdsdziesma
18:50 Grizzy and The Lemmings
18:55 Grizzy and The Lemmings
18:58 Meteo 2
19:00 Panorāma
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:04 Klima Update
19:05 Galileo X-Plorer: Die größten Rätsel der Welt - Nordamerika
19:10 Kabaretowe Naj - Legenda Kabaretu - Krystyna Sienkiewicz
19:20 Arte Journal
19:30 Panorama
19:40 GEO Reportage
19:50 Laika ziņas
19:52 Sportas. Orai
19:55 Comerse el mundo
19:57 Lotto am Samstag
19:58 This is BBC Four
20:00 Tg1
20:12 Restons nature
20:15 Harry Potter und der Orden des Phönix
20:26 Femmes humoristes
20:35 Affari tuoi
21:00 Telediario 2
22:00 Miss Fisher's Murder Mysteries
Holandia
Gatunek: Filmy
Przewodnik
RTL Crime
RTL Lounge
STAR Channel
Comedy Central
Paramount Network
Film1 Premiere
Film1 Action
Film1 Family
Film1 Drama
Shorts TV
Teraz
Następna strona
18:23 Chicago P.D.
18:29 The Nanny
18:10 Below Deck Sailing Yacht
18:35 The Simpsons
18:30 Medium
17:15 Knight and Day
17:00 American Night
18:10 Four Kids and It
17:00 To Leslie
18:00 Family Ties
18:57 Het Zonnetje In Huis
19:00 Editor's Pick
19:05 The Grey
19:10 Chicago P.D.
19:25 Medium
19:27 Het Zonnetje In Huis
19:35 The Simpsons
20:00 Pure Drama
20:01 Baantjer
20:30 Attachment
21:00 The Last Victim
22:00 The Singing Club
Holandia
Gatunek: Sportowy
Przewodnik
Ziggo Sport
Eurosport 1
Eurosport 2
FOX Sports 1
FOX Sports 2
FOX Sports 3
FOX Sports 4
Ziggo Sport Select
Ziggo Sport Voetbal
Ziggo Sport Golf
Ziggo Sport Tennis
Ziggo Sport Racing
Ziggo Sport Docu
Horse & Country TV
Teraz
Następna strona
17:30 Serie A
18:48 UCI ProSeries Mannen
17:30 Marathon Hoogtepunten
18:30 ESPN Vandaag
18:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
17:15 MLB
18:30 NBA Action
17:30 Serie A
18:40 FA Cup Hoogtepunten
18:00 Asian Tour Hoogtepunten
16:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
17:55 Süper Lig
17:35 Six Nations Vrouwen
18:30 GCL 2023
18:55 Primeira Liga
19:00 The All Star Diaries
19:30 The All Star Diaries
19:35 Onoverwinnelijk
19:45 ESPN Highlights
20:00 Onoverwinnelijk
20:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
20:30 IMSA Weathertech SportsCar Championship Hoogtepunten
20:55 Ligue 1
21:30 NBA
23:15 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
00:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
Holandia
Gatunek: Muzyka
Przewodnik
MTV NL
MTV 00s
MTV Live HD
XITE
TV538
100% NL TV
192TV
DanceTelevision
SLAM! TV
Stingray Lite TV
Stingray Classica
Stingray DJAZZ
Mezzo
TV Oranje
Teraz
Następna strona
18:15 Catfish: The TV Show
17:00 Non-Stop Y2Ks!
13:00 MTV World Stage
18:00 Oranje Boven
11:55 538 Koningsdag 2024
18:00 100% De muziek van Nederland
18:47 Jukebox
18:02 Joris Voorn: de Marktkantine
18:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
16:00 Hit Parade
18:20 Pierre Boulez Conducts Modern Classics
17:55 Bayerischer Hof Night Club: Maria João Quartet
18:44 Alfred Brendel speelt Liszt: Années de Pèlerinage Book 1
18:00 Verzoekparade
19:00 TV Oranje klassiekers
19:01 LX Classics
19:05 Catfish: The TV Show
19:34 Alfred Brendel speelt Liszt: Années de Pèlerinage Book 2
19:45 Braziliaanse muziek voor cello en piano V
19:55 Djazz Clips
20:00 Het uur van..
20:04 Ella Fitzgerald in Brussels: The American Songbook
20:09 Classica Spotlight
20:30 Puccini: Turandot - Verona
21:00 100% Relax
21:02 Julien Chaptal: Kingsday
21:45 MTV World Stage
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Throwback Weekend
Holandia
Gatunek: Dokument / Przyroda / Zwierzęta / Środowisko / Edukacja / Nauka / Na faktach
Przewodnik
Discovery
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
Crime & Investigation
National Geographic Channel
Nat Geo WILD
Animal Planet
HISTORY
Love Nature
24Kitchen
Fashion TV
E!
Teraz
Następna strona
17:30 Homestead Rescue
18:30 How It's Made
18:30 Bad Blood
18:30 Flip or Flop
18:35 Motive to Murder
18:00 Lost Treasures of Arabia: The Ancient City of Dadan
18:00 World's Deadliest Compilations
18:00 Insane Pools: Off the Deep End
17:45 History's Greatest Mysteries
18:35 Aarde in evolutie
18:30 Jamie's Easy Meals for Every Day
18:30 Fashion from South Korea
18:00 Botched
18:50 Deep Sea Killers
18:55 How It's Made
19:00 Botched
19:20 How It's Made
19:30 Fashion Destination
19:45 World's Deadliest
20:00 Botched
20:25 Ierlands wilde eilanden met Eoin Warner
20:30 Truthseekers
Holandia
Gatunek: Wiadomości
Przewodnik
NPO Politiek
RTL Z
CNN
BBC World News
live
Euronews
Transmisja na żywo
live
Aljazeera English
Transmisja na żywo
CNBC Europe
CGTN
Teraz
Następna strona
18:00 Haagse politiek
18:34 Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
18:30 POV
18:00 BBC News
18:45 Brussels, My Love?
18:30 Witness
18:30 Managing Asia
18:30 The Agenda
19:00 Africa Live
19:05 WITNESS
19:28 The Mega-Brands That Built America
19:30 Talk Africa
20:00 American Greed
20:21 Inside The Hilton: Park Lane
21:00 Haagse politiek
00:00 Haagse politiek
Holandia
Gatunek: Dziecięce / Młodzieżowe
Przewodnik
NPO 3 / ZAPP
RTL Telekids
Ketnet
Pebble TV
Cartoon Network
Cartoonito
Nickelodeon
Nicktoons
Nick Jr.
Disney Channel
Veronica / Disney XD
Baby TV
Teraz
Następna strona
18:45 Steken en Prikken: Op Vakantie
18:26 Arthur en de Minimoys
18:45 De Hoppers
18:35 Helden van de stad
18:35 Jellystone!
18:40 Grizzy en de Lemmings
18:40 Danger Force
18:40 De Casagrandes
18:25 DORA
18:27 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
18:02 Mountain Rescue: Nieuw Zeeland
18:44 Zeina 's detectivebureau
18:49 Professor Balthazar
18:50 Liedjes & Rijmpjes
18:51 Transformers Rescue Bots Academy
18:52 Welkom op het eiland
18:54 Mystery Lane
18:55 Grizzy en de Lemmings
18:56 New Looney Tunes
19:00 De Casagrandes
19:01 Dog Patrol
19:05 Danger Force
19:15 PAW Patrol
19:19 Hamster & Grietje
19:20 Earth Challenge
19:25 De Casagrandes
19:30 Dog Patrol