TV kanalları
Tür: Hepsi
Tür: Dutch
Tür: DVB-C
Tür: Avrupa
Tür: Filmler
Tür: Spor
Tür: Müzik
Tür: Belgesel
Tür: Haberler
Tür: Çocuk
TV rehberi
Tür: Hepsi
Tür: Dutch
Tür: DVB-C
Tür: Avrupa
Tür: Filmler
Tür: Spor
Tür: Müzik
Tür: Belgesel
Tür: Haberler
Tür: Çocuk
Dil
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Ülke
Birleşik Krallık
İrlanda
Almanya
Fransa
İtalya
İspanya
Portekiz
Hollanda
Belçika
Avusturya
Lüksemburg
İsviçre
Yunanistan
Kıbrıs Cumhuriyeti
Danimarka
Norveç
İsveç
Finlandiya
Estonya
Letonya
Litvanya
Polonya
Çekya
Slovakya
Macaristan
Romanya
Bulgaristan
Hırvatistan
Slovenya
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
Sırbistan
Arnavutluk
Ukrayna
Rusya
Türkiye
Cumartesi
04-05-2024
Pazar
05-05-2024
Pazartesi
06-05-2024
Salı
07-05-2024
Çarşamba
08-05-2024
Perşembe
09-05-2024
Cuma
10-05-2024
05-04
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:12 Deze Week In De Reclame
00:57 Op1
01:56 NOS Journaal
02:17 EenVandaag
02:43 NOS Journaal met gebarentaal
03:11 NOS Journaal
03:32 NOS Journaal
06:31 Op1
07:26 Nederland in Beweging
07:42 Tijd voor Max
08:26 Close Up
09:23 De Bauers - 20 jaar later
10:02 Andere Tijden
10:31 Liefde voor het landgoed
11:21 Bed & Breakfast
12:19 Sterren NL Top 25
13:00 NOS Journaal
13:09 Tussen Kunst en Kitsch
14:00 NOS Studio Sport EK Magazine
14:30 NOS Sport: La Vuelta Femenina 2024
17:58 Socutera
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:18 EenVandaag
18:45 Nationale Herdenking 2024
20:33 NOS Journaal 20.00 uur
21:02 Even tot hier
22:00 NOS Studio Sport
22:33 De Oorlogswinter van Roermond
23:04 NOS Journaal Laat
23:09 NOS Vuur van de Vrijheid
00:14 NOS Getekend door Ravensbrück
00:53 Even tot hier
01:46 Liefde voor het landgoed
02:32 NOS Journaal
02:40 EenVandaag
03:07 NOS Journaal met gebarentaal
03:32 NOS Journaal
03:38 NOS Journaal
00:47 De Nachtzoen
01:04 Nieuwsuur
01:52 Nieuwsuur
08:07 Vroege Vogels
08:55 Volle Zalen
09:44 Jekels Jacht
10:33 Podium Klassiek
11:44 Jij ziet, jij ziet wat ik niet zie
12:17 Tot het Einde
13:00 NOS Journaal
13:13 2 voor 12
13:56 Meldpunt
14:21 Nu te Zien!
14:35 Dwars door de Lage landen
15:30 Fryslân Dok
16:04 Kruispunt
16:30 De verwondering
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:11 Petrus in het land
17:32 De Verandering
17:52 Nederland Zingt
18:18 EO Metterdaad
18:29 Ik mis je
18:51 Zin in morgen
19:23 BinnensteBuiten
19:49 Nationale Herdenking 2024
20:54 NOS Getekend door Ravensbrück
21:30 Nieuwsuur
22:00 Stand van Nederland: Generatie Next
22:29 Waar is Anne Frank?
23:59 De Nachtzoen
00:15 Nieuwsuur
00:53 Nieuwsuur
00:30 De Geknipte Gast
01:00 VINK
02:00 Nachtzuster
06:00 Een Uur Cultuur
07:00 NOS Radio 1 Journaal
08:30 Nieuwsweekend
11:00 BinnensteBuiten
11:35 BinnensteBuiten
12:05 BinnensteBuiten
12:40 BinnensteBuiten
13:10 BinnensteBuiten
13:45 Dragons' Den
14:30 Keuringsdienst van Waarde
14:55 Project Rembrandt
15:50 Mindfck
16:35 Out of Office
17:15 De Bauers - 20 jaar later
17:55 Bed & Breakfast
18:45 Nationale Herdenking 2024
20:35 NOS Journaal met gebarentaal
20:55 Blinded
21:40 Baptiste
22:35 Dalgliesh
00:05 Flikken Maastricht
00:55 Flikken Maastricht
01:45 Flikken Maastricht
02:30 Flikken Maastricht
03:20 Flikken Maastricht
04:10 BinnensteBuiten
04:45 BinnensteBuiten
05:15 BinnensteBuiten
00:05 Metropolis
00:20 Best of City Folk
00:50 Art Crimes
01:40 Brilliant Ideas
02:05 2 Meter Sessies
02:40 Het Zondagochtend Concert: Ravel
03:40 Tussen Kunst en Kitsch
04:25 Tussen Kunst en Kitsch Extra
04:40 Holland Doc
05:40 Violist zonder viool
06:40 Tijd zal ons leren
08:00 Songs of Slavery and Freedom
09:50 Podium Dans
10:25 Classic Artists: Jimi Hendrix
11:55 Terug naar de Euterpestraat
12:20 ANOHNI: The Disintegration Loops (for Euterpestraat)
13:55 Messiaen - Quatuor pour la fin du temps
14:45 Blokhuis extra
15:45 Legends of Rock 'n' Roll
16:45 Europe Revealed
17:45 Vrije Geluiden sessies
18:05 Back to Eurosonic Noorderslag
18:50 Ludmilla - Total Verrückt
19:50 Nationale Herdenking 2024
20:35 The Secret of Kells
21:45 VPRO Cinema Extra
22:30 The Story of Film: An Odyssey
23:30 3voor12 presenteert..
00:30 Podium Dans
01:00 Classic Artists: Jimi Hendrix
02:30 Blokhuis extra
03:30 Ludmilla - Total Verrückt
04:25 Legends of Rock 'n' Roll
05:30 Best of City Folk
05:55 Shangri-La, Paradise under Construction
00:42 RTL Boulevard
01:34 Tommy Teleshopping
02:04 Tommy Teleshopping
06:45 Ernst, Bobbie en de rest
06:55 Ernst, Bobbie en de rest
07:06 Ernst, Bobbie en de rest
07:19 Ernst, Bobbie en de rest
07:33 Ernst, Bobbie en de rest
07:46 Ernst, Bobbie en de rest
07:55 Ernst, Bobbie en de rest
08:09 Ernst, Bobbie en de rest
08:20 Ernst, Bobbie en de rest
08:36 Ernst, Bobbie en de rest
08:46 Ernst, Bobbie en de rest
09:00 Mediashop
09:59 Tommy Teleshopping
10:35 Wishing On A Star
11:02 House Vision
11:27 RonReizen
11:54 Nederland ontdekt
12:32 De Mooiste Wegen
13:02 Het Goede Buitenleven
13:29 Plezier en passie
13:54 De Visvrouwen
14:31 Campingtijd
15:00 Way Of Living
15:25 Kies Voor Je Tanden
15:52 De Wereld Van: 14 De Musical
16:30 Sky High Dubai
16:59 IBIZA!
17:28 House Vision
18:00 RTL Nieuws - 18:00 uur
18:17 Editie NL
18:33 RTL Weer - 18:30 uur
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws - 19:30 uur
19:50 Dodenherdenking: Waalsdorpervlakte
20:10 Make Up Your Mind
22:17 VriendenLoterij Miljonairs
23:22 RTL Nieuws - Laat
23:39 RTL Weer - Laat
23:51 Straat Vol Leven
00:47 RTL Boulevard
01:39 Tommy Teleshopping
02:04 Tommy Teleshopping
00:20 Politie Op Je Hielen
01:25 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
06:00 Tommy Teleshopping
07:30 Joseph Prince: New Creation Church TV
07:58 Tommy Teleshopping
12:58 Mediashop
13:13 Homeshopping
16:28 Homeshopping
16:36 Het Interventie Team
17:32 Het Interventie Team
18:27 De Verraders
19:58 Dodenherdenking: Waalsdorpervlakte
20:03 De slechtste chauffeur van Nederland
21:32 De Augurkenkoning
23:02 Het Interventie Team
23:55 Het Interventie Team
00:54 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
00:40 Lang leve de liefde
01:25 Vandaag Inside
02:10 Loop: Hart van Nederland
06:01 Loop: Hart van Nederland
07:00 Hart van Nederland - ochtend editie
07:15 Hart van Nederland - ochtend editie
07:30 Hart van Nederland - ochtend editie
07:45 Hart van Nederland - ochtend editie
08:00 Hart van Nederland - ochtend editie
08:15 Hart van Nederland - ochtend editie
08:30 Hart van Nederland - ochtend editie
08:45 Hart van Nederland - ochtend editie
09:00 Hart van Nederland - ochtend editie
09:15 Hart van Nederland - ochtend editie
09:30 Hart van Nederland - ochtend editie
09:45 Hart van Nederland - ochtend editie
09:59 The Secret Life of the Zoo
10:30 Doe Maar Duurzaam
11:02 Verkopen of verbouwen
12:32 De Bondgenoten
13:19 De Bondgenoten
14:00 De Bondgenoten
14:40 De Bondgenoten
15:21 De Bondgenoten
16:02 Doe Maar Duurzaam
16:32 Samen voor dieren
17:02 De Grote Tuinverbouwing
18:30 Lachen om Home Video's
19:50 Dodenherdenking 2024
20:15 Marble Mania
21:18 De Kwis met Ballen
22:30 Hart van Nederland - Late Editie
22:47 Shownieuws - late editie
23:34 Het jachtseizoen
00:32 Lachen om Home Video's
01:36 Loop: Hart van Nederland
05:55 Loop: Hart van Nederland
01:10 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
06:00 Mediashop
13:00 Wipeout
13:53 Idioten op de weg
14:06 Autosport NL
15:04 World Endurance Championship
15:58 Idioten op de weg
16:10 Custom Cars: Las Vegas
16:36 MotorNL TV
17:08 RTL Transportwereld
17:36 RTL Autowereld
18:06 Hardcore Pawn
18:34 Hardcore Pawn
19:01 Hardcore Pawn
19:28 Hardcore Pawn
19:58 Dodenherdenking: Waalsdorpervlakte
20:03 The Great Escape
23:42 The Expendables 3
02:15 Tommy Teleshopping
00:45 OverGewicht
01:46 Net5 Seks Doc: How to Make It On OnlyFans
02:33 Loop: Hart van Nederland
05:59 Loop: Hart van Nederland
07:25 Verkopen of verbouwen Vancouver
08:23 Verkopen of verbouwen Vancouver
09:20 Verkopen of verbouwen Vancouver
10:18 Het Blok
11:19 Het Blok
12:17 Het Blok
13:14 Het Blok
14:12 Het Blok
15:10 Lang leve de liefde
15:54 Lang leve de liefde
16:40 Lang leve de liefde
17:25 Lang leve de liefde
18:10 Lang leve de liefde
18:54 VTWonen: Weer verliefd op je huis
19:54 Dodenherdenking 2024
20:12 Mijn beste vriendin Anne Frank
22:16 The Book Thief
00:54 Project Bakeover
01:52 Loop: Hart van Nederland
05:47 Loop: Hart van Nederland
00:21 Murder, She Wrote
01:21 Mediashop
02:01 Mediashop
07:01 Mediashop
15:01 Mediashop
17:03 Murder, She Wrote
18:02 De Dierenkliniek Down Under
18:59 De Dierenkliniek Down Under
19:58 Dodenherdenking: Waalsdorpervlakte
20:03 CSI: Crime Scene Investigation
21:00 CSI: Crime Scene Investigation
21:57 CSI: Crime Scene Investigation
22:54 CSI: Crime Scene Investigation
23:49 CSI: Crime Scene Investigation
00:46 Mediashop
02:01 Mediashop
00:43 S.W.A.T.
01:22 Tommy Teleshopping
03:53 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland
06:30 Mediashop
12:30 Mediashop
16:00 Dierenpark Emmen: de grote expeditie
16:30 Man bijt hond
17:00 Formule 1
19:30 The Internship
20:00 Dodenherdenking 2024
20:05 The Internship
21:50 Mr. Bean's Holiday
23:30 Killer Siblings
00:30 Man bijt hond
01:00 Tommy Teleshopping
03:30 Loop: Hart van Nederland
00:00 NOS Journaal
00:20 Nederland in Beweging
00:35 Bak mee met MAX
00:50 Goedemorgen Nederland
01:05 NOS Journaal
01:20 Goedemorgen Nederland
01:35 Noord-Zuid-Oost-West
02:05 NOS Journaal
03:00 Sesamstraat
03:15 Sesamstraat 10 voor...
03:30 Kindertijd
03:35 Brugklas
03:45 Het Klokhuis
04:00 NOS Jeugdjournaal
04:20 Tijd voor MAX
05:00 NOS Journaal
05:20 BinnensteBuiten
05:50 EenVandaag
06:15 Sophie & Jeroen
07:05 NOS Journaal
07:30 Weerbericht Europa/Afrika
07:35 De Joodse Raad
08:20 De Bauers - 20 jaar later
08:55 Draadstaal
09:25 Nieuwsuur
10:05 Weerbericht Amerika/Caraïben
10:10 Op1
11:05 NOS Journaal
11:25 NOS Studio Sport Eredivisie
11:50 NOS Journaal Regio
12:00 NOS Journaal
12:10 First Dates
13:00 Radar
13:45 Kassa
14:30 Meldpunt
14:55 Sesamstraat
15:10 Kindertijd
15:20 Het Klokhuis
15:35 Checkpoint
16:00 Zappsport The Battle
16:20 NOS Jeugdjournaal
16:40 Expeditie Nederland
17:10 NOS Journaal
17:25 3 op Reis
17:55 EenVandaag
18:25 NOS Jeugdjournaal: Herdenken
18:50 Nationale Herdenking 2024
19:55 NOS Journaal
20:15 Weerbericht Europa/Afrika
20:20 Even tot hier
21:10 Nieuwsuur
21:40 Weerbericht Amerika/Caraïben
21:45 De oorlogswinter van Roermond
22:10 NOS Journaal
22:15 NOS Vuur van de Vrijheid
23:20 Sterren NL Top 25
00:00 NOS Journaal
00:10 First Dates
01:00 Radar
02:55 Sesamstraat
03:10 Kindertijd
03:20 Het Klokhuis
03:35 Checkpoint
04:00 Zappsport The Battle
04:20 NOS Jeugdjournaal
04:40 Expeditie Nederland
05:10 NOS Journaal
05:25 3 op Reis
05:55 EenVandaag
00:00 Ons nostalgisch uur
01:06 Land Girls
02:01 Frankie Drake Mysteries
03:00 The High Chaparral
04:00 Heartbeat
04:57 Charlie's Angels
05:56 National Trust: Garden Treasures
07:00 La piovra
08:01 Hi-De-Hi!
08:37 One Foot in the Grave
09:23 Doctor Finlay
10:26 Frankie Drake Mysteries
11:21 All Creatures Great & Small
12:16 The Partridge Family
12:40 Tommy Teleshopping
14:40 Rebus
16:29 All Creatures Great & Small
17:30 National Trust: Garden Treasures
18:34 De Gouden Jaren
19:07 Heartbeat
20:01 Rijk Verleden
20:12 Charlie's Angels
21:10 The Bridge on the River Kwai
23:51 Rijk Verleden
00:01 Ons nostalgisch uur
01:08 Land Girls
02:02 Frankie Drake Mysteries
02:57 The High Chaparral
04:00 The Bridge on the River Kwai
00:00 AT5 Nieuws
00:12 Amsterdam Informeert
00:16 Straten van Amsterdam
00:40 Een museum voor Amsterdam
00:53 Het Verkeer
01:00 AT5 Nieuws
01:12 Het Verkeer
01:16 OBA Live
01:40 Zorg voor elkaar
01:46 Amsterdam Informeert
01:50 Amsterdamse Iconen
02:00 AT5 Nieuws
02:12 Amsterdam Informeert
02:16 Straten van Amsterdam
02:40 Een museum voor Amsterdam
02:53 Het Verkeer
03:00 AT5 Nieuws
03:12 Het Verkeer
03:16 OBA Live
03:40 Zorg voor elkaar
03:46 Amsterdam Informeert
03:50 Amsterdamse Iconen
04:00 AT5 Nieuws
04:12 Amsterdam Informeert
04:16 Straten van Amsterdam
04:40 Een museum voor Amsterdam
04:53 Het Verkeer
05:00 AT5 Nieuws
05:12 Het Verkeer
05:16 OBA Live
05:40 Zorg voor elkaar
05:46 Amsterdam Informeert
05:50 Amsterdamse Iconen
06:00 AT5 Nieuws
06:12 Amsterdam Informeert
06:16 Straten van Amsterdam
06:40 Een museum voor Amsterdam
06:53 Het Verkeer
07:00 AT5 Nieuws
07:12 Het Verkeer
07:16 OBA Live
07:40 Zorg voor elkaar
07:46 Amsterdam Informeert
07:50 Amsterdamse Iconen
08:00 AT5 Nieuws
08:12 Amsterdam Informeert
08:16 Straten van Amsterdam
08:40 Een museum voor Amsterdam
08:53 Het Verkeer
09:00 AT5 Nieuws
09:12 Amsterdam Informeert
09:19 Straten van Amsterdam
09:45 Een museum voor Amsterdam
10:00 AT5 Nieuws
10:12 Het Verkeer
10:19 OBA Live
10:45 Zorg voor elkaar
10:51 Amsterdam Informeert
10:55 Cultuurmakers
11:00 AT5 Nieuws
11:12 Amsterdam Informeert
11:19 Straten van Amsterdam
11:45 Een museum voor Amsterdam
12:00 AT5 Nieuws
12:12 Het Verkeer
12:19 OBA Live
12:45 Zorg voor elkaar
12:51 Amsterdam Informeert
12:55 Cultuurmakers
13:00 AT5 Nieuws
13:12 Amsterdam Informeert
13:19 Straten van Amsterdam
13:45 Een museum voor Amsterdam
14:00 AT5 Nieuws
14:12 Het Verkeer
14:19 OBA Live
14:45 Zorg voor elkaar
14:51 Amsterdam Informeert
14:55 Cultuurmakers
15:00 AT5 Nieuws
15:12 Amsterdam Informeert
15:19 Straten van Amsterdam
15:45 Een museum voor Amsterdam
16:00 AT5 Nieuws
16:12 Het Verkeer
16:19 OBA Live
16:45 Zorg voor elkaar
16:51 Amsterdam Informeert
16:55 Cultuurmakers
17:00 Amsterdam Informeert
17:04 Damsko
17:24 Het Verkeer
17:30 AT5 Nieuws
17:38 Special
17:47 Een museum voor Amsterdam
18:00 Special
18:06 Het Verkeer
18:10 Amsterdam Informeert
18:17 Stille Tocht 2024 LIVE
20:23 AT5 Documentaire
20:47 Het Verkeer
20:51 Amsterdam Informeert
21:00 AT5 Documentaire
21:50 Amsterdam Informeert
22:00 AT5 Nieuws
22:08 Amsterdam Informeert
22:12 Het Verkeer
22:19 OBA Live
22:45 Een museum voor Amsterdam
23:00 AT5 Nieuws
23:08 Het Verkeer
23:15 Straten van Amsterdam
23:41 Amsterdamse Iconen
23:49 Special
00:00 AT5 Nieuws
00:08 Amsterdam Informeert
00:12 Het Verkeer
00:16 OBA Live
00:40 Een museum voor Amsterdam
00:51 Special
01:00 AT5 Nieuws
01:08 Het Verkeer
01:12 Straten van Amsterdam
01:36 Cultuurmachine met Nadine
01:45 Amsterdam Informeert
01:49 Special
02:00 AT5 Nieuws
02:08 Amsterdam Informeert
02:12 Het Verkeer
02:16 OBA Live
02:40 Een museum voor Amsterdam
02:51 Special
03:00 AT5 Nieuws
03:08 Het Verkeer
03:12 Straten van Amsterdam
03:36 Cultuurmachine met Nadine
03:45 Amsterdam Informeert
03:49 Special
04:00 AT5 Nieuws
04:08 Amsterdam Informeert
04:12 Het Verkeer
04:16 OBA Live
04:40 Een museum voor Amsterdam
04:51 Special
05:00 AT5 Nieuws
05:08 Het Verkeer
05:12 Straten van Amsterdam
05:36 Cultuurmachine met Nadine
05:45 Amsterdam Informeert
05:49 Special
00:00 Fryslân Hjoed
00:10 It Waar
00:15 It Polytburo
00:30 Fryslân Hjoed
00:40 It Waar
00:45 It Polytburo
01:00 Fryslân Hjoed
01:10 It Waar
01:15 It Polytburo
01:30 Fryslân Hjoed
01:40 It Waar
01:45 It Polytburo
02:00 Fryslân Hjoed
02:10 It Waar
02:15 It Polytburo
02:30 Fryslân Hjoed
02:40 It Waar
02:45 It Polytburo
03:00 Fryslân Hjoed
03:10 It Waar
03:15 It Polytburo
03:30 Fryslân Hjoed
03:40 It Waar
03:45 It Polytburo
04:00 Fryslân Hjoed
04:10 It Waar
04:15 It Polytburo
04:30 Fryslân Hjoed
04:40 It Waar
04:45 It Polytburo
05:00 Fryslân Hjoed
05:10 It Waar
05:15 It Polytburo
05:30 Fryslân Hjoed
05:40 It Waar
05:45 It Polytburo
06:00 Tsjiltsje
09:00 Op & Ut op TV
12:00 Juster
13:00 Sneon Yn Fryslan Op TV
18:00 Fryslân Hjoed
18:10 It Waar
18:15 Cambuur Sjoernaal
18:30 Fryslân Hjoed
18:40 It Waar
18:45 Tjits Floch
19:00 Fryslân Hjoed
19:10 It Waar
19:15 Cambuur Sjoernaal
19:30 Deadebetinking
19:40 It Waar
19:45 Tjits Floch
20:00 Fryslân Hjoed
20:10 It Waar
20:15 Cambuur Sjoernaal
20:30 Fryslân Hjoed
20:40 It Waar
20:45 Tjits Floch
21:00 Noardewyn live
22:00 Fryslân Hjoed
22:10 It Waar
22:15 Cambuur Sjoernaal
22:30 Fryslân Hjoed
22:40 It Waar
22:45 Tjits Floch
23:00 Fryslân Hjoed
23:10 It Waar
23:15 Cambuur Sjoernaal
23:30 Fryslân Hjoed
23:40 It Waar
23:45 Tjits Floch
00:00 Noardewyn live
00:00 Noord Vandaag
00:25 Weerbericht
00:30 Noord Vandaag
00:55 Weerbericht
01:00 Noord Vandaag
01:25 Weerbericht
01:30 Noord Vandaag
01:55 Weerbericht
02:00 Noord Vandaag
02:25 Weerbericht
02:30 Noord Vandaag
02:55 Weerbericht
03:00 Noord Vandaag
03:25 Weerbericht
03:30 Noord Vandaag
03:55 Weerbericht
04:00 Noord Vandaag
04:25 Weerbericht
04:30 Noord Vandaag
04:55 Weerbericht
05:00 Noord Vandaag
05:25 Weerbericht
05:30 Noord Vandaag
05:55 Weerbericht
08:00 Noord en Ommeland met Marcel Nieuwenweg
11:00 Noord en Ommeland met Sergej in 't Veen
14:00 Café Martini
18:00 Expeditie Grunnen
18:25 Weerbericht
18:30 Expeditie Grunnen
18:52 Weerbericht
19:00 Expeditie Grunnen
19:25 Weerbericht
19:30 Dodenherdenking Groningen
19:52 Weerbericht
20:00 Expeditie Grunnen
20:25 Weerbericht
20:30 Expeditie Grunnen
20:52 Weerbericht
21:00 Expeditie Grunnen
21:25 Weerbericht
21:30 Expeditie Grunnen
21:52 Weerbericht
22:00 Expeditie Grunnen
22:25 Weerbericht
22:30 Expeditie Grunnen
22:52 Weerbericht
23:00 Expeditie Grunnen
23:25 Weerbericht
23:30 Expeditie Grunnen
23:52 Weerbericht
00:00 Expeditie Grunnen
00:25 Weerbericht
00:30 Expeditie Grunnen
00:52 Weerbericht
01:00 Expeditie Grunnen
01:25 Weerbericht
01:30 Expeditie Grunnen
01:55 Weerbericht
03:00 Expeditie Grunnen
03:25 Weerbericht
04:00 Expeditie Grunnen
04:25 Weerbericht
04:30 Expeditie Grunnen
04:52 Weerbericht
07:01 De Warming-up
07:12 RegioNed
07:22 Drenthe nu
07:35 De Warming-up
07:46 RegioNed
08:00 De Boer op - Radio Kieken
09:00 Hemmeltied
12:00 Cassata
14:00 Karstival met René Karst
16:00 Ziezozaterdagshow - Radio kieken
17:00 Drenthe nu
17:12 ROEG!
17:32 FC Emmen - samenvatting
17:40 ROEG!
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:19 Drenthe nu
18:31 ROEG!
18:47 FC Emmen - samenvatting
19:00 Drenthe nu
19:12 ROEG!
19:15 Dodenherdenking Westerbork
19:32 FC Emmen - samenvatting
19:40 ROEG!
20:00 Drenthe nu
20:12 ROEG!
20:32 FC Emmen - samenvatting
20:40 ROEG!
21:00 Drenthe nu
21:12 ROEG!
21:32 FC Emmen - samenvatting
21:40 ROEG!
22:00 Drenthe nu
22:12 ROEG!
22:32 FC Emmen - samenvatting
22:40 ROEG!
23:00 Drenthe nu
23:12 ROEG!
23:32 FC Emmen - samenvatting
23:40 ROEG!
00:00 Bij Oost / Nieuws
00:13 De Oosttribune
01:00 Bij Oost / Nieuws
01:13 De Oosttribune
02:00 Bij Oost / Nieuws
02:13 De Oosttribune
03:00 Bij Oost / Nieuws
03:13 De Oosttribune
04:00 Bij Oost / Nieuws
04:13 De Oosttribune
05:00 Bij Oost / Nieuws
05:13 De Oosttribune
06:00 Bij Oost / Nieuws
06:13 De Oosttribune
07:00 Bij Oost / Nieuws
07:13 De Oosttribune
08:00 Bas & Bert
08:30 Bas & Bert
09:00 Bas & Bert
10:00 Bas & Bert
12:00 Weekend Overijssel
14:00 UCI Europe Tour Mannen
16:30 Toppers van Toen en Nu
17:00 Bij Oost / Nieuws
17:13 Special TV
18:00 Bij Oost / Nieuws
18:13 Special TV
19:00 Bij Oost / Nieuws
19:12 In de schaduw van 46 miljoen
19:39 Bij Oost / Nieuws
19:47 Provinciale Dodenherdenking
20:13 Oorlog en vrede op het dorp
22:00 Bij Oost / Nieuws
22:13 Special TV
23:00 Bij Oost / Nieuws
23:13 Special TV
00:00 Bij Oost / Nieuws
00:13 Special TV
01:00 Bij Oost / Nieuws
01:13 Special TV
02:00 Bij Oost / Nieuws
02:13 Special TV
03:00 Bij Oost / Nieuws
03:13 Special TV
04:00 Bij Oost / Nieuws
04:13 Special TV
05:00 Bij Oost / Nieuws
05:13 Special TV
00:00 Dit is Flevoland nieuws
00:12 Weer
00:16 Dit is Flevoland nieuws
00:28 Weer
00:30 Dit is Flevoland nieuws
00:42 Weer
00:46 Dit is Flevoland nieuws
00:58 Weer
01:00 Dit is Flevoland nieuws
01:12 Weer
01:16 Dit is Flevoland nieuws
01:28 Weer
01:30 Dit is Flevoland nieuws
01:42 Weer
01:46 Dit is Flevoland nieuws
01:58 Weer
02:00 Dit is Flevoland nieuws
02:12 Weer
02:15 Dit is Flevoland nieuws
02:27 Weer
02:28 Dit is Flevoland nieuws
02:40 Weer
02:43 Dit is Flevoland nieuws
02:55 Weer
03:00 Dit is Flevoland nieuws
03:12 Weer
03:15 Dit is Flevoland nieuws
03:27 Weer
03:28 Dit is Flevoland nieuws
03:40 Weer
03:43 Dit is Flevoland nieuws
03:55 Weer
04:00 Dit is Flevoland nieuws
04:12 Weer
04:15 Dit is Flevoland nieuws
04:27 Weer
04:28 Dit is Flevoland nieuws
04:40 Weer
04:43 Dit is Flevoland nieuws
04:55 Weer
05:00 Dit is Flevoland nieuws
05:12 Weer
05:15 Dit is Flevoland nieuws
05:27 Weer
05:28 Dit is Flevoland nieuws
05:40 Weer
05:43 Dit is Flevoland nieuws
05:55 Weer
06:00 Dit is Flevoland nieuws
06:12 Weer
06:15 Dit is Flevoland nieuws
06:27 Weer
06:28 Dit is Flevoland nieuws
06:40 Weer
06:43 Dit is Flevoland nieuws
06:55 Weer
07:00 Dit is Flevoland nieuws
07:12 Weer
07:15 Dit is Flevoland nieuws
07:27 Weer
07:28 Dit is Flevoland nieuws
07:40 Weer
07:43 Dit is Flevoland nieuws
07:55 Weer
08:00 Het gesprek
08:09 Weer
08:10 NOS Nieuws van de Week
08:23 Het beste van
08:30 Het beste van
08:39 Het beste van
08:49 Het beste van
09:00 Het gesprek
09:09 Weer
09:10 NOS Nieuws van de Week
09:23 Het beste van
09:30 Het beste van
09:39 Het beste van
09:49 Het beste van
10:00 Het gesprek
10:09 Weer
10:10 NOS Nieuws van de Week
10:23 Het beste van
10:30 Het beste van
10:39 Het beste van
10:49 Het beste van
11:00 Het gesprek
11:09 Weer
11:10 NOS Nieuws van de Week
11:23 Het beste van
11:30 Het beste van
11:39 Het beste van
11:49 Het beste van
12:00 Het gesprek
12:09 Weer
12:10 NOS Nieuws van de Week
12:23 Het beste van
12:30 Het beste van
12:39 Het beste van
12:49 Het beste van
13:00 Het gesprek
13:09 Weer
13:10 NOS Nieuws van de Week
13:23 Het beste van
13:30 Het beste van
13:39 Het beste van
13:49 Het beste van
14:00 Het gesprek
14:09 Weer
14:10 NOS Nieuws van de Week
14:23 Het beste van
14:30 Het beste van
14:39 Het beste van
14:49 Het beste van
15:00 Het gesprek
15:09 Weer
15:10 NOS Nieuws van de Week
15:23 Het beste van
15:30 Het beste van
15:39 Het beste van
15:49 Het beste van
16:00 Het gesprek
16:09 Weer
16:10 NOS Nieuws van de Week
16:23 Het beste van
16:30 Het beste van
16:39 Het beste van
16:49 Het beste van
17:00 Dit is Flevoland nieuws
17:12 Weer
17:16 Het gesprek
17:27 Weer
17:30 Dit is Flevoland nieuws
17:42 Weer
17:46 Het gesprek
17:57 Weer
18:00 Dit is Flevoland nieuws
18:12 Weer
18:16 Het gesprek
18:27 Weer
18:30 Dit is Flevoland nieuws
18:42 Weer
18:46 Het gesprek
18:57 Weer
19:00 Dit is Flevoland nieuws
19:12 Weer
19:16 Het gesprek
19:27 Weer
19:30 Dit is Flevoland nieuws
19:32 Voorbereidingen op Dodenherdenking
19:41 Dodenherdenking live vanuit Dronten
19:42 Weer
19:45 Dodenherdenking live vanuit Dronten
19:46 Het gesprek
19:57 Weer
20:00 Dit is Flevoland nieuws
20:12 Weer
20:16 Het gesprek
20:20 Terug naar Birkenau
20:27 Weer
20:30 Dit is Flevoland nieuws
20:42 Weer
20:46 Het gesprek
20:57 Weer
21:00 Dit is Flevoland nieuws
21:12 Weer
21:16 Het gesprek
21:27 Weer
21:30 Dit is Flevoland nieuws
21:42 Weer
21:46 Het gesprek
21:57 Weer
22:00 Dit is Flevoland nieuws
22:12 Weer
22:16 Het gesprek
22:27 Weer
22:30 Dit is Flevoland nieuws
22:42 Weer
22:46 Het gesprek
22:57 Weer
23:00 Dit is Flevoland nieuws
23:12 Weer
23:16 Het gesprek
23:27 Weer
23:30 Dit is Flevoland nieuws
23:42 Weer
23:46 Het gesprek
23:57 Weer
00:16 Het gesprek
00:25 Het beste van
00:30 Dit is Flevoland nieuws
00:42 Weer
00:46 Het gesprek
00:55 Het beste van
01:00 Dit is Flevoland nieuws
01:12 Weer
01:16 Het gesprek
01:25 Het beste van
01:30 Dit is Flevoland nieuws
01:42 Weer
01:46 Het gesprek
01:55 Het beste van
02:00 Dit is Flevoland nieuws
02:12 Weer
02:16 Het gesprek
02:25 Het beste van
02:30 Dit is Flevoland nieuws
02:42 Weer
02:46 Het gesprek
02:55 Het beste van
03:00 Dit is Flevoland nieuws
03:12 Weer
03:16 Het gesprek
03:25 Het beste van
03:30 Dit is Flevoland nieuws
03:42 Weer
03:46 Het gesprek
03:55 Het beste van
04:00 Dit is Flevoland nieuws
04:12 Weer
04:16 Het gesprek
04:25 Het beste van
04:30 Dit is Flevoland nieuws
04:42 Weer
04:46 Het gesprek
04:55 Het beste van
05:00 Dit is Flevoland nieuws
05:12 Weer
05:16 Het gesprek
05:25 Het beste van
05:30 Dit is Flevoland nieuws
05:42 Weer
05:46 Het gesprek
05:55 Het beste van
00:00 Gisteren gemist?
04:00 Gisteren gemist?
08:00 Gisteren gemist?
10:00 Dag tv
13:30 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen
14:50 Dag tv
16:45 RegioNed Weekend
17:00 GLD Nieuws
17:15 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
17:45 RegioNed Weekend
18:00 GLD Nieuws
18:15 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
18:45 RegioNed Weekend
19:00 GLD Nieuws
19:15 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
19:45 RegioNed Weekend
19:50 Nationale Herdenking 2024
20:30 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
20:45 RegioNed Weekend
21:00 GLD Nieuws
21:15 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
21:45 RegioNed Weekend
22:00 GLD Nieuws
22:15 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
22:45 RegioNed Weekend
23:00 GLD Nieuws
23:15 Herdenking Nationaal Ereveld Loenen - samenvatting
23:45 RegioNed Weekend
00:00 Gisteren gemist?
04:00 Gisteren gemist?
00:00 UVandaag
00:15 Een Berg Sport
00:40 RegioNed
00:55 Tekst TV
01:00 UVandaag
01:15 Een Berg Sport
01:40 RegioNed
01:55 Tekst TV
02:00 UVandaag
02:15 Een Berg Sport
02:40 RegioNed
02:55 Tekst TV
03:00 UVandaag
03:15 Een Berg Sport
03:40 RegioNed
03:55 Tekst TV
04:00 UVandaag
04:15 Een Berg Sport
04:40 RegioNed
04:55 Tekst TV
05:00 UVandaag
05:15 Een Berg Sport
05:40 RegioNed
05:55 Tekst TV
06:00 UVandaag
06:15 Een Berg Sport
06:40 RegioNed
06:55 Tekst TV
07:00 UVandaag
07:15 Een Berg Sport
07:40 RegioNed
07:55 Tekst TV
08:00 Een Berg Sport
08:20 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
08:25 Bureau Hengeveld
08:45 RegioNed
08:55 Tekst TV
09:00 Een Berg Sport
09:25 Bureau Hengeveld
09:55 Tekst TV
10:00 Een Berg Sport
10:25 Bureau Hengeveld
10:55 Tekst TV
11:00 Een Berg Sport
11:25 Bureau Hengeveld
11:55 Tekst TV
12:00 Een Berg Sport
12:25 Bureau Hengeveld
12:55 Tekst TV
13:00 Een Berg Sport
13:25 Bureau Hengeveld
13:55 Tekst TV
14:00 Een Berg Sport
14:25 Bureau Hengeveld
14:55 Tekst TV
15:00 Een Berg Sport
15:25 Bureau Hengeveld
15:55 Tekst TV
16:00 Een Berg Sport
16:25 Bureau Hengeveld
16:55 Tekst TV
17:00 Natuurlijk Zoëy
17:15 Van Rossem Vertelt
17:30 Route C
17:45 RegioNed
17:55 Tekst TV
18:00 Natuurlijk Zoëy
18:15 Van Rossem Vertelt
18:30 Route C
18:55 Tekst TV
19:00 Natuurlijk Zoëy
19:15 RegioNed
19:25 Dodenherdenking: Grebbeberg
20:00 Dodenherdenking: Grebbeberg
20:30 Dodenherdenking: Grebbeberg
20:40 Dodenherdenking: Grebbeberg
20:45 RegioNed
20:55 Tekst TV
21:00 Natuurlijk Zoëy
21:15 Van Rossem Vertelt
21:30 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
21:45 RegioNed
21:55 Tekst TV
22:00 Natuurlijk Zoëy
22:15 Van Rossem Vertelt
22:30 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
22:45 RegioNed
22:55 Tekst TV
23:00 Natuurlijk Zoëy
23:15 Van Rossem Vertelt
23:30 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
23:45 RegioNed
23:55 Tekst TV
00:00 Natuurlijk Zoëy
00:15 Van Rossem Vertelt
00:30 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
00:45 RegioNed
00:55 Tekst TV
01:00 Natuurlijk Zoëy
01:15 Van Rossem Vertelt
01:30 Route C
01:45 RegioNed
01:55 Tekst TV
02:00 Natuurlijk Zoëy
02:15 Van Rossem Vertelt
02:30 Route C
02:45 RegioNed
02:55 Tekst TV
03:00 Natuurlijk Zoëy
03:15 Van Rossem Vertelt
03:30 Route C
03:45 RegioNed
03:55 Tekst TV
04:00 Natuurlijk Zoëy
04:15 Van Rossem Vertelt
04:30 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
04:45 RegioNed
04:55 Tekst TV
05:00 Natuurlijk Zoëy
05:15 Van Rossem Vertelt
05:30 Bureau Hengeveld Special: Politie Amersfoort
05:45 RegioNed
05:55 Tekst TV
00:00 NH Nieuws
00:08 De Aftrap
00:45 NH Nieuws
00:53 RegioNed
01:00 NH Nieuws
01:08 De Aftrap
01:45 NH Nieuws
01:53 RegioNed
02:00 NH Nieuws
02:08 De Aftrap
02:45 NH Nieuws
02:53 RegioNed
03:00 NH Nieuws
03:08 De Aftrap
03:45 NH Nieuws
03:53 RegioNed
04:00 NH Nieuws
04:08 De Aftrap
04:45 NH Nieuws
04:53 RegioNed
05:00 NH Nieuws
05:08 De Aftrap
05:45 NH Nieuws
05:53 RegioNed
06:00 NH Nieuws
06:08 De Aftrap
06:45 NH Nieuws
06:53 RegioNed
07:00 NH Nieuws
07:08 De Aftrap
07:45 NH Nieuws
07:53 RegioNed
08:00 NH Nieuws
08:08 De Aftrap
08:45 NH Nieuws
08:53 RegioNed
09:00 NH Nieuws
09:11 De Aftrap
09:46 NH Nieuws
09:54 RegioNed
10:00 NH Nieuws
10:11 De Aftrap
10:46 NH Nieuws
10:54 RegioNed
11:00 NH Nieuws
11:11 De Aftrap
11:46 NH Nieuws
11:54 RegioNed
12:00 NH Nieuws
12:11 De Aftrap
12:46 NH Nieuws
12:54 RegioNed
13:00 NH Nieuws
13:11 De Aftrap
13:46 NH Nieuws
13:54 RegioNed
14:00 NH Nieuws
14:11 De Aftrap
14:46 NH Nieuws
14:54 RegioNed
15:00 NH Nieuws
15:11 De Aftrap
15:46 NH Nieuws
15:54 RegioNed
16:00 NH Nieuws
16:11 De Aftrap
16:46 NH Nieuws
16:54 RegioNed
17:00 NH Nieuws
17:11 NH Reportage
17:19 RegioNed
17:29 NH Nieuws
17:40 NH Reportage
17:49 RegioNed
18:00 NH Nieuws
18:08 NH Reportage
18:16 Stille tocht Amsterdam
18:46 Herdenking op de Dam
20:28 NH Nieuws
20:40 NH Reportage
20:49 RegioNed
21:00 NH Nieuws
21:11 NH Reportage
21:19 RegioNed
21:29 NH Nieuws
21:40 NH Reportage
21:49 RegioNed
22:00 NH Nieuws
22:11 NH Reportage
22:19 RegioNed
22:29 NH Nieuws
22:40 NH Reportage
22:49 RegioNed
23:00 NH Nieuws
23:11 NH Reportage
23:19 RegioNed
23:29 NH Nieuws
23:40 NH Reportage
23:49 RegioNed
00:00 NH Nieuws
00:09 NH Reportage
00:17 RegioNed
00:30 NH Nieuws
00:39 NH Reportage
00:47 RegioNed
01:00 NH Nieuws
01:09 NH Reportage
01:17 RegioNed
01:30 NH Nieuws
01:39 NH Reportage
01:47 RegioNed
02:00 NH Nieuws
02:09 NH Reportage
02:17 RegioNed
02:30 NH Nieuws
02:39 NH Reportage
02:47 RegioNed
03:00 NH Nieuws
03:09 NH Reportage
03:17 RegioNed
03:30 NH Nieuws
03:39 NH Reportage
03:47 RegioNed
04:00 NH Nieuws
04:09 NH Reportage
04:17 RegioNed
04:30 NH Nieuws
04:39 NH Reportage
04:47 RegioNed
05:00 NH Nieuws
05:09 NH Reportage
05:17 RegioNed
05:30 NH Nieuws
05:39 NH Reportage
05:47 RegioNed
00:00 Rijnmond Vandaag
00:13 FC Rijnmond
00:49 Rijnmond Reels
01:00 Rijnmond Vandaag
01:13 FC Rijnmond
01:49 Rijnmond Reels
02:00 Rijnmond Vandaag
02:13 FC Rijnmond
02:49 Rijnmond Reels
03:00 Rijnmond Vandaag
03:13 FC Rijnmond
03:49 Rijnmond Reels
04:00 Rijnmond Vandaag
04:13 FC Rijnmond
04:49 Rijnmond Reels
05:00 Rijnmond Vandaag
05:13 FC Rijnmond
05:49 Rijnmond Reels
06:00 Rijnmond Vandaag
06:13 FC Rijnmond
06:49 Rijnmond Reels
07:00 Rijnmond Vandaag
07:14 FC Rijnmond
07:50 Rijnmond Reels
08:00 Rijnmond Vandaag
08:14 FC Rijnmond
08:50 Rijnmond Reels
09:00 Rijnmond Vandaag
09:14 FC Rijnmond
09:50 Rijnmond Reels
10:00 Rijnmond Vandaag
10:14 FC Rijnmond
10:50 Rijnmond Reels
11:00 Rijnmond Vandaag
11:14 FC Rijnmond
11:50 Rijnmond Reels
12:00 Rijnmond Vandaag
12:14 FC Rijnmond
12:50 Rijnmond Reels
13:00 Rijnmond Vandaag
13:14 FC Rijnmond
13:50 Rijnmond Reels
14:00 Rijnmond Vandaag
14:14 FC Rijnmond
14:50 Rijnmond Reels
15:00 Rijnmond Vandaag
15:14 FC Rijnmond
15:50 Rijnmond Reels
16:00 Rijnmond Vandaag
16:14 FC Rijnmond
16:50 Rijnmond Reels
17:00 Lokaal
17:29 Lokaal
18:00 Lokaal
18:29 Lokaal
19:00 Lokaal
19:29 Lokaal
19:58 Dodenherdenking in Rijnmond
20:03 Lokaal
20:32 Lokaal
21:00 Lokaal
21:29 Lokaal
22:00 Lokaal
22:29 Lokaal
23:00 Lokaal
23:29 Geen uitzending
00:00 Lokaal
00:25 Lokaal
00:49 Rijnmond Reels
01:00 Lokaal
01:25 Lokaal
01:49 Rijnmond Reels
02:00 Lokaal
02:25 Lokaal
02:49 Rijnmond Reels
03:00 Lokaal
03:25 Lokaal
03:49 Rijnmond Reels
04:00 Lokaal
04:25 Lokaal
04:49 Rijnmond Reels
05:00 Lokaal
05:25 Lokaal
05:49 Rijnmond Reels
00:00 Nacht programmering
00:30 Niets Is Onmogelijk
07:00 Hart voor muziek
07:30 TV West Weekoverzicht
07:51 RegioNed
08:00 Hart voor muziek
08:30 TV West Weekoverzicht
08:51 RegioNed
09:00 Hart voor muziek
09:30 TV West Weekoverzicht
09:51 RegioNed
10:00 Hart voor muziek
10:30 TV West Weekoverzicht
10:51 RegioNed
11:00 Hart voor muziek
11:30 TV West Weekoverzicht
11:51 RegioNed
12:00 Hart voor muziek
12:30 TV West Weekoverzicht
12:51 RegioNed
13:00 Hart voor muziek
13:30 TV West Weekoverzicht
13:51 RegioNed
14:00 Hart voor muziek
14:30 TV West Weekoverzicht
14:51 RegioNed
15:00 Hart voor muziek
15:30 TV West Weekoverzicht
15:51 RegioNed
16:00 Hart voor muziek
16:30 TV West Weekoverzicht
16:51 RegioNed
17:00 Westdoc
17:32 TV West Weekoverzicht
18:00 Westdoc
18:32 TV West Weekoverzicht
18:58 RegioNed
19:00 Westdoc
19:10 Nationale Kinderherdenking
19:33 RegioNed
19:45 Nationale Kinderherdenking
20:15 Westdoc
20:45 RegioNed
21:00 Westdoc
21:32 TV West Weekoverzicht
22:00 Westdoc
22:32 TV West Weekoverzicht
23:00 Westdoc
23:32 TV West Weekoverzicht
00:00 Nacht programmering
00:30 Niets Is Onmogelijk
00:00 Nachtcarrousel
04:00 Nachtcarrousel
06:00 Nachtcarrousel
09:00 Natuur en Zo
09:25 L1 Cultuurdrager
09:30 RegioNed
09:55 Cultuurcafé
10:20 Óngerwaeg
10:30 Natuur en Zo
11:00 Limburg Doc
11:55 Cultuurcafé
12:20 Óngerwaeg
12:30 Natuur en Zo
13:00 L1 Nieuws
13:20 Ein oet 100
13:25 L1 Cultuurdrager
13:30 Cultuurcafé
13:55 Natuur en Zo
14:20 Óngerwaeg
14:30 RegioNed
15:00 Cultuurcafé
15:25 L1 Cultuurdrager
15:30 Natuur en Zo
16:00 Limburg Doc
17:00 Natuur en Zo
17:30 L1 Nieuws
17:44 Óngerwaeg
18:00 Cultuurcafé
18:30 L1 Nieuws
18:45 Óngerwaeg
19:00 Natuur en Zo
19:30 L1 Nieuws
19:50 L1 Cultuurdrager
19:55 Nationale Dodenherdenking
20:30 L1 Nieuws
20:44 Óngerwaeg
21:00 Natuur en Zo
21:30 L1 Nieuws
21:45 Óngerwaeg
22:00 Cultuurcafé
22:30 L1 Nieuws
22:45 Óngerwaeg
23:00 Limburg Doc
00:00 Nachtcarrousel
04:00 Nachtcarrousel
00:00 Hart voor muziek
00:24 Brabant Nieuws
00:34 Weer
00:36 Brabant Vandaag
00:43 BrabantQuiz
00:47 Nachtprogrammering
06:36 Hart voor muziek
07:00 BrabantQuiz
07:04 RegioNed
07:30 Hart voor muziek
07:54 BrabantQuiz
07:58 RegioNed
08:24 Hart voor muziek
08:48 BrabantQuiz
08:52 RegioNed
09:18 Hart voor muziek
09:42 BrabantQuiz
09:46 RegioNed
10:12 Hart voor muziek
10:36 BrabantQuiz
10:40 RegioNed
11:06 Hart voor muziek
11:30 BrabantQuiz
11:34 RegioNed
12:00 Graat en De Laat
13:59 Hart voor muziek
14:23 BrabantQuiz
14:27 RegioNed
14:53 Hart voor muziek
15:17 BrabantQuiz
15:21 RegioNed
15:47 Hart voor muziek
16:11 BrabantQuiz
16:17 RegioNed
16:43 Meedoen is goud
16:56 BrabantQuiz
17:00 De Brabantse kant van de Medaille
17:30 Brabant Nieuws
17:41 Weer
17:45 Brabants Buske
18:00 Op Safari
18:30 Brabant Nieuws
18:41 Weer
18:45 Kamp Vught Dodenherdenking
19:00 De Brabantse kant van de Medaille
19:30 Brabant Nieuws
19:42 Weer
19:48 Nationale Herdenking 2024
20:30 Brabant Nieuws
20:41 Weer
20:45 Kamp Vught Dodenherdenking
21:00 De Brabantse kant van de Medaille
21:30 Brabant Nieuws
21:41 Weer
21:45 Brabants Buske
22:00 Op Safari
22:30 Brabant Nieuws
22:41 Weer
22:45 Kamp Vught Dodenherdenking
23:00 De Brabantse kant van de Medaille
23:30 Brabant Nieuws
23:41 Weer
23:45 Brabants Buske
00:00 Op Safari
00:24 Brabant Nieuws
00:32 Weer
00:34 Kamp Vught Dodenherdenking
00:49 De Brabantse kant van de Medaille
01:12 Nachtprogrammering
01:13 Brabant Nieuws
01:21 Weer
01:23 Brabants Buske
01:37 Nachtprogrammering
00:00 Tekst televisie
08:00 Tekst televisie
16:00 Tekst televisie
18:00 Zeeland Nu
18:10 Zeeland de week
18:28 Uit in Zeeland
18:30 Zeeland Nu
18:40 Zeeland de week
18:58 Verzeeuwigd
19:00 Zeeland Nu
19:10 Zeeland de week
19:28 Uit in Zeeland
19:30 Zeeland Nu
19:40 Trugkieke
19:50 Nationale Dodenherdenking
20:30 Zeeland Nu
20:40 Zeeland de week
20:58 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu
21:10 Zeeland de week
21:28 Uit in Zeeland
21:30 Zeeland Nu
21:40 Zeeland de week
21:58 Verzeeuwigd
22:00 Zeeland Nu
22:10 Zeeland de week
22:28 Uit in Zeeland
22:30 Zeeland Nu
22:40 Zeeland de week
22:58 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland Nu
23:10 Zeeland de week
23:28 Uit in Zeeland
23:30 Zeeland Nu
23:40 Zeeland de week
23:58 Verzeeuwigd
00:00 Tekst televisie
00:20 Journaallus
08:00 Radio2 op VRT 1
10:00 Lentebeelden
11:17 De inzichten
11:20 De inzichten
12:00 De week van Bruzz
12:05 De week van Bruzz
12:32 De markt
12:35 De markt
13:00 VRT NWS journaal 13u
13:28 Het weer
13:35 Paul O'Grady: For the Love of Dogs
13:57 The Brokenwood Mysteries
15:29 Factcheckers
16:16 Sporza
17:55 Kijk uit
18:00 VRT NWS Update
18:10 Down the Road
19:00 VRT NWS journaal 19u
19:35 Het weer
19:40 Joker+ en lotto
19:45 F.C. De Kampioenen
20:30 Groeien & Bloeien
21:00 Homo universalis
21:55 Het grote songfestivalfeest
22:35 VRT NWS journaal
22:51 Winst joker+ /lotto
22:52 Keno
22:53 Euromillions winstverdeling
22:55 Het weer
23:00 Sporza
23:20 De Repair Shop België
00:00 Journaallus
00:05 Nachtlus
07:30 Ketnet Junior
12:30 Lentebeelden
13:30 Ketnet Junior
17:10 Chinese dromen
17:55 Sporza: EK Gymnastiek
19:30 Le jardin extraordinaire
20:00 VRT NWS Update
20:10 Vranckx
20:40 Reyka
21:35 Reyka
22:30 Furia
23:15 Qui a tué la voix De Dieu?
00:10 Nachtlus
00:00 Joseph Prince
00:30 Israel: The Prophetic Connection
01:00 Joyce Meyer
01:30 Vitaal leven met de Bijbel
02:00 Transparant
02:30 Uitgelicht!
03:00 In Touch
04:00 Vitaal leven met de Bijbel
04:30 Cross Talk
05:00 Uitgelicht!
05:30 Israel: The Prophetic Connection
06:00 Compassion Stories
06:30 Vitaal leven met de Bijbel
07:00 Into the Amazon
07:17 Dierenkriebels
07:28 De Verkenners
07:35 Bijbelcheck
07:47 Dierenkriebels
08:00 Joyce Meyer
08:30 Gaither Homecoming
09:00 Uitgelicht!
09:30 Israel: The Prophetic Connection
10:00 Vitaal leven met de Bijbel
10:30 Transparant
11:00 Maranatha
11:30 Uitgelicht!
12:00 Israel: The Prophetic Connection
12:30 Into the Amazon
12:46 Basic
13:00 Vitaal leven met de Bijbel
13:30 Compassion Stories
14:00 Uitgelicht!
14:30 Maranatha
15:00 Cross Talk
15:30 In Touch
16:30 Vitaal leven met de Bijbel
17:00 Auto B. Good
17:08 De Boekenberg
17:20 Superboek
17:50 De Verkenners
18:03 De Fakkeldragers
18:38 TV4dads
19:07 De profeet Jesaja
19:37 Vertrouwen
19:58 Dodenherdenking
20:05 Kom Zing Mee
20:35 The Hiding Place
23:05 Totdat Hij komt
00:00 Totdat Hij komt
00:05 Kom Zing Mee
00:35 Maranatha
01:05 Joyce Meyer
01:35 De profeet Jesaja
02:04 The Hiding Place
04:31 Totdat Hij komt
05:30 Maranatha
01:37 Raw
02:28 Golden Gays
03:13 Where the Bears Are
03:29 Where the Bears Are
04:02 OUTmusic
07:00 Tommy Teleshopping
08:04 My Dear Handyman
08:50 My Dear Handyman
09:35 American Romance
09:44 Finding Prince Charming
10:24 Finding Prince Charming
11:04 Tommy Teleshopping
13:05 OUTmusic
13:59 OUTmusic
14:00 Tommy Teleshopping
16:00 OUTmusic
16:59 OUTmusic
17:01 Bizarre
18:42 Marilyn
19:59 Dodenherdenking
20:04 AYOR
20:20 Gaga by Gaultier
21:15 Pajas
21:21 Eurovision in concert 2023
22:17 Douze Points
23:49 Orpheus' Song
01:03 Gaga by Gaultier
01:57 Eurovision in concert 2023
02:54 Douze Points
04:24 OUTmusic
00:00 Nieuws Curacao
00:30 Bo Trai Merdia
03:00 We talk
04:00 Nieuws Aruba
05:00 Nieuws Suriname
06:00 Latin Lounge
07:00 Gerard & Wijngaarden
08:00 Tele Curacao
12:00 Konsierto
14:00 BAM
15:00 HPTV
16:00 Punto final
17:00 Nieuws Aruba
18:00 Metabolismo
18:30 Belleza Y Maquina
21:30 Jolly Zone
23:00 A te ZET
01:00 Herensia
02:00 Resumen Bo Trai Merdia
03:00 Eldred & Da silva
04:00 Nieuws Aruba
05:00 Nieuws Suriname
00:10 Dinosaur
00:40 Dinosaur
01:10 Man Up
02:35 Weather for the Week Ahead
02:40 Joins BBC News
03:00 BBC News
03:30 This Is India
04:00 BBC News
04:30 Africa: The Battle for the Ballot Box
05:00 BBC News
05:30 The Media Show
06:00 BBC News
06:30 The Travel Show
07:00 Breakfast
11:00 Saturday Kitchen Live
12:30 Simply Nigella
13:00 Football Focus
14:00 BBC Weekend News
14:10 BBC Weather
14:15 Live: World Championship Snooker
17:30 Final Score
18:15 BBC Weekend News
18:30 BBC London
18:35 BBC Weather
18:40 Bridge of Lies
19:25 The Weakest Link
20:10 Blankety Blank
20:40 Pointless Celebrities
21:30 Casualty
22:20 Traces
23:10 BBC Weekend News
23:25 BBC Weather
23:30 Match of the Day
00:50 Highlander
02:40 Weather for the Week Ahead
02:45 Joins BBC News
03:00 BBC News
03:30 Reporting Gaza: My War
04:00 BBC News
04:30 The Media Show
05:00 BBC News
05:30 The New Drug Threat
00:00 BBC Weather
00:05 World Championship Snooker
00:55 Kursk: The Last Mission
01:00 Kursk: The Last Mission
02:50 This Town
03:50 Andi Oliver's Fabulous Feasts
04:50 This Is BBC TWO
07:15 Hey Duggee
07:25 Go Jetters
07:35 Grizzy and The Lemmings
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
07:55 Monster Loving Maniacs
08:05 Shaun the Sheep
08:15 Pokémon Horizons: The Series
08:35 The Next Step
09:00 The Next Step
09:20 Blue Peter
09:50 Newsround
10:00 Gardeners' World
11:00 Live: World Championship Snooker
13:00 Andi Oliver's Fabulous Feasts
14:00 The A to Z of TV Cooking
14:15 Henry V
16:30 Natural World
17:30 Live: World Championship Snooker
18:30 Flog It!
19:00 Saving Lives at Sea
20:00 Live: World Championship Snooker
23:00 Ed Sheeran at the BBC
00:00 Coldplay: Best of the BBC
01:00 We Need to Talk About Kevin
02:45 By the Grace of God
04:55 This Is BBC TWO
01:15 Fleabag
01:40 Fleabag
02:10 Lazy Susan
02:25 Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
03:25 Ibiza: Secrets of the Party Island
04:10 Ibiza: Secrets of the Party Island
04:50 This is BBC Three
06:30 This is BBC Three
08:00 Shaun the Sheep
08:05 Sketchy Comedy
08:10 Danger Mouse
08:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
08:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
08:45 Newsround
08:55 Ninja Express
09:05 Odd Squad
09:20 Oswaldo
09:30 OOglies Funsize
09:35 Pokémon the Series: XY
10:00 Grizzy and The Lemmings
10:10 Grizzy and The Lemmings
10:15 Total Dramarama
10:25 Total Dramarama
10:35 The Next Step
11:00 The Boy in the Dress
12:00 Dragons: Dawn of the Dragon Racers
12:30 Blue Peter
12:55 The Next Step
13:20 Dragons: The Nine Realms
13:40 Dragons: The Nine Realms
14:05 Total Dramarama
14:15 Total Dramarama
14:25 Total Dramarama
14:35 Total Dramarama
14:45 Katy
15:15 So Awkward
15:45 So Awkward
16:10 Gangnam Project
16:35 Danger Mouse
16:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:00 OOglies
17:05 Dennis & Gnasher Unleashed!
17:15 Pokémon Horizons: The Series
17:40 The Deep
18:00 Dragons: Riders of Berk
18:20 Total Dramarama
18:30 Total Dramarama
18:40 Grizzy and The Lemmings
18:50 Grizzy and The Lemmings
18:55 Grizzy and The Lemmings
19:05 Total Drama Island
19:25 The Next Step
19:50 Blue Peter Challenges
19:58 This is CBBC!
20:00 European Championship Artistic Gymnastics
21:30 EastEnders
22:00 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
22:30 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
23:00 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
23:30 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
00:00 Dinosaur
00:25 Dinosaur
00:55 Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
01:55 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
02:25 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
02:55 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
03:25 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
03:55 Some Girls
04:25 Some Girls
04:55 This is BBC Three
00:00 This Cultural Life
00:30 Top of the Pops
01:30 The 80s - Music’s Greatest Decade?
02:30 Top of the Pops
03:30 Top of the Pops
04:00 Top of the Pops
04:30 Top of the Pops
05:00 This is BBC Four
06:30 This is BBC Four
19:58 This is BBC Four
20:00 Rick Stein's Long Weekends
21:00 Amazon with Bruce Parry
22:00 Spy/Master
22:50 Spy/Master
23:40 Parkinson
00:50 This Cultural Life
01:20 Final Ascent: The Legend of Hamish MacInnes
02:40 Rick Stein's Long Weekends
03:40 Amazon with Bruce Parry
04:40 This is BBC Four
00:05 Midsomer Murders
01:15 The ABC Murders
02:30 Death in Paradise
03:25 Death in Paradise
04:20 Harry Wild
05:05 Silent Witness
06:00 Ghosts
06:40 Call the Midwife
07:55 London Kills
08:55 Midsomer Murders
10:00 Midsomer Murders
10:55 Midsomer Murders
12:00 Midsomer Murders
13:00 Agatha Christie's Marple
15:00 Signora Volpe
16:55 Death in Paradise
18:00 Death in Paradise
19:05 Death in Paradise
20:10 Inspector George Gently
22:05 Miss Fisher's Murder Mysteries
23:10 Silent Witness
00:20 Silent Witness
01:40 London Kills
02:35 Agatha Christie's Marple
04:05 Rosemary and Thyme
04:55 Sister Boniface Mysteries
05:45 The Change
01:10 Praxis mit Meerblick
02:43 Tagesschau
02:45 Mordkommission Istanbul
04:15 Brisant
04:58 Tagesschau
05:00 ttt - titel thesen temperamente
05:30 My Move - Tanz deines Lebens
05:55 My Move - Tanz deines Lebens
06:20 Meister Eder und sein Pumuckl
06:45 Meister Eder und sein Pumuckl
07:05 Unerschrocken! - Echte Heldinnen
07:10 Nina und die wilden Tiere
07:35 Nina und die Haustiere
07:50 Checker Tobi
08:15 Wissen macht Ah!
08:40 neuneinhalb
08:50 neuneinhalb
08:55 Die Pfefferkörner
09:20 Die Pfefferkörner
09:50 Tagesschau
09:55 Nashorn, Zebra & Co.
10:40 Nashorn, Zebra & Co.
11:30 Quarks im Ersten
12:00 Tagesschau
12:15 Die Tierärzte - Retter mit Herz
13:00 Die Tierärzte - Retter mit Herz
13:45 Tagesschau
14:00 Mein süßes Geheimnis
15:30 Schaumküsse
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
17:52 Das Wetter im Ersten
18:00 Sportschau
18:30 Sportschau
19:57 Lotto am Samstag
20:00 Tagesschau
20:15 Unschuldig - Der Fall Julia
21:45 Unschuldig - Der Fall Julia
23:15 Tagesthemen
23:35 Das Wort zum Sonntag
23:40 Der Bozen-Krimi
01:10 Tagesschau
01:15 Unschuldig - Der Fall Julia
02:45 Unschuldig - Der Fall Julia
04:18 Tagesschau
04:20 Die Tierärzte - Retter mit Herz
05:05 Brisant
05:30 TickTack Zeitreise mit Lisa & Lena
05:55 WIR - Freundschaft grenzenlos
00:15 heute journal update
00:30 Mysteriöse Kriminalfälle der DDR
01:15 Terra X History
02:00 Terra X
02:45 Terra X
03:30 Signora Volpe
04:50 hallo deutschland
05:35 Mystic - Das Geheimnis von Kauri Point
06:00 Mystic - Das Geheimnis von Kauri Point
06:25 Meine Freundin Conni
06:40 Grisu - Der kleine Drache
06:55 Grisu - Der kleine Drache
07:05 Bibi Blocksberg
07:30 Das Dschungelbuch
07:40 Das Dschungelbuch
07:55 Robin Hood: Schlitzohr von Sherwood
08:05 Robin Hood: Schlitzohr von Sherwood
08:20 Lassie
08:40 heute Xpress
08:45 Lassie
09:05 Bibi und Tina
09:30 Bibi und Tina
09:55 Pur+
10:23 heute Xpress
10:25 Notruf Hafenkante
11:10 SOKO Stuttgart
11:55 heute Xpress
12:00 einfach Mensch
12:15 Endlich Witwer - Forever Young
13:40 Rosamunde Pilcher
15:10 heute Xpress
15:15 Bares für Rares
16:10 Die Rosenheim-Cops
17:00 heute Xpress
17:05 Länderspiegel
17:35 plan b
18:05 SOKO München
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Die Bergretter
20:15 Die Giovanni Zarrella Show
23:15 heute-journal
23:30 das aktuelle sportstudio
00:55 heute Xpress
01:00 heute-show
01:30 Zurück in die Zukunft II
03:10 The Postcard Killings
04:45 SOKO München
05:30 Deutschland von oben
05:45 einfach Mensch
00:00 Legendär - Eurovision Song Contest - eine Zeitreise
01:30 Kölner Treff
03:30 Erlebnisreisen
03:55 Lokalzeit aus Köln
04:25 Lokalzeit aus Aachen
04:55 Lokalzeit aus Düsseldorf
05:25 Lokalzeit Bergisches Land
05:50 Lokalzeit Ruhr
06:20 Lokalzeit aus Dortmund
06:50 Lokalzeit aus Duisburg
07:20 Sehen statt Hören
07:50 Erlebnisreisen
08:05 Die Sendung mit dem Elefanten
08:30 Die Sendung mit der Maus
09:00 Panda, Gorilla & Co.
09:30 Tiere suchen ein Zuhause
10:30 Quarks im Ersten
11:00 Ausgerechnet
11:45 Was kostet...?
12:15 Unsere eigene Farm
12:45 WDR aktuell
13:00 Passt, wackelt und hat Luft
13:45 Erlebnisreisen
14:00 Sport im Westen
16:00 WDR aktuell
16:15 Was kostet...?
16:45 Zora kocht's einfach
17:15 Viel für wenig - Clever kochen mit Björn Freitag
17:45 Kochen mit Martina und Moritz
18:15 west.art
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Unsere Frühlingsgeschichten - Vom Osterhasen, Bienen und Heiligem Geist
21:45 Ladies Night
22:30 Ladies Night
23:25 Ladies Night
00:15 Unsere Frühlingsgeschichten - Vom Osterhasen, Bienen und Heiligem Geist
01:45 Ladies Night
02:45 Familie Dr. Kleist
03:30 Familie Dr. Kleist
04:20 Wunderschön!
05:50 Erlebnisreisen
00:00 Käpt'ns Dinner
00:30 Aloe Blacc - Live beim Baltic Soul Weekender
01:15 3nach9
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen
05:15 DAS!
06:05 42 - Die Antwort auf fast alles
06:35 Einfach genial!
07:00 Die Sendung mit der Maus
07:30 Sehen statt Hören
08:00 Graenzenlos
08:30 Tietjen campt
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 die nordreportage
12:00 Unsere Geschichte
12:45 Weltbilder
13:15 mareTV
14:00 Wunderschön!
15:30 die nordreportage
16:00 Sportclub Live
16:50 Der Camping-Check
17:35 Neues aus Büttenwarder
18:00 Nordtour
18:45 DAS!
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Klein gegen Groß: Das unglaubliche Duell
23:30 30 Favoriten
01:00 Lena, Stefan Raab und Co - Peter Urbans 25 legendäre ESC Jahre
02:30 Mein Norden
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen
05:15 DAS!
00:00 RTL Nachtjournal
00:33 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:35 CSI: Miami
01:20 CSI: Miami
02:15 CSI: Miami
03:00 CSI: New York
03:45 CSI: New York
04:30 CSI: New York
05:15 Der Blaulicht Report
05:45 Der Blaulicht Report
06:45 Der Blaulicht Report
07:45 Der Blaulicht Report
08:45 Der Blaulicht Report
09:45 Der Blaulicht Report
10:35 Der Blaulicht Report
11:30 Der Blaulicht Report
12:20 Verklag mich doch!
12:45 Verklag mich doch!
13:15 Barbara Salesch - Das Strafgericht
14:05 Barbara Salesch - Das Strafgericht
15:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
15:50 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
16:45 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:45 Gala
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:04 Klima Update
19:05 Life - Menschen, Momente, Geschichten
20:15 Denn sie wissen nicht, was passiert - Die Jauch-Gottschalk-Schöneberger-Show
00:40 Prominent getrennt - Die Villa der Verflossenen
02:10 Make Love, Fake Love
03:10 Take Me Out
04:15 Der Blaulicht Report
04:40 Der Blaulicht Report
05:25 Der Blaulicht Report
00:25 Geostorm
02:30 ProSieben :newstime
02:35 I am Legend
04:15 Step
05:55 taff
06:45 Galileo
07:50 The Big Bang Theory
08:15 The Big Bang Theory
08:40 The Big Bang Theory
09:05 EUReKA - Die geheime Stadt
10:00 Fresh Off the Boat
10:25 Superior Donuts
10:55 Superior Donuts
11:18 MOTZmobil
11:20 Superior Donuts
11:45 Superior Donuts
12:10 Superior Donuts
12:40 Superior Donuts
13:05 Die Simpsons
13:35 Die Simpsons
14:05 Die Simpsons
14:30 Die Simpsons
15:00 The Big Bang Theory
15:25 The Big Bang Theory
15:55 Call Me Kat
16:25 Call Me Kat
16:50 Young Sheldon
17:15 Young Sheldon
17:45 ProSieben :newstime
17:55 Galileo Plus: Inside Island - mit schlechten Karten zum Erfolg
19:05 Galileo X-Plorer: Die größten Rätsel der Welt - Südamerika
20:15 The Masked Singer
23:25 ProSieben Aftershow
23:55 Schlag den Star
00:05 Schlag den Star
05:35 Superior Donuts
05:55 Superior Donuts
01:00 The Voice Kids
02:45 Die dreisten Drei - Die Comedy-WG
03:10 Die dreisten Drei - Die Comedy-WG
03:30 Die dreisten Drei - Die Comedy-WG
03:55 Die dreisten Drei - Die Comedy-WG
04:15 Die dreisten Drei - Die Comedy-WG
04:40 Die dreisten Drei - Die Comedy-WG
05:05 Auf Streife - Die Spezialisten
06:00 Auf Streife - Die Spezialisten
07:00 Auf Streife - Die Spezialisten
08:00 Auf Streife - Die Spezialisten
09:00 Auf Streife - Die Spezialisten
10:00 Auf Streife - Die Spezialisten
11:00 Unser Leben, unser Geld
12:00 Unser Leben, unser Geld
13:00 Unser Leben, unser Geld
14:00 Unser Leben, unser Geld
14:59 So gesehen
15:00 ran SAT.1 Bundesliga
15:30 ran SAT.1 Bundesliga
16:25 ran SAT.1 Bundesliga
16:35 ran SAT.1 Bundesliga
17:25 ran SAT.1 Bundesliga
18:00 Das 1% Quiz - Wie clever ist Deutschland?
19:55 SAT.1 :newstime
20:15 Harry Potter und der Halbblutprinz
23:20 Breaking Dawn - Biss zum Ende der Nacht - Teil 1
01:35 Ich bin Nummer Vier
03:25 Breaking Dawn - Biss zum Ende der Nacht - Teil 1
05:05 Auf Streife
05:40 Auf Streife - Berlin
00:58 Le journal Afrique
01:22 Mise au point
02:16 Face aux territoires
02:57 Le dessous des cartes
03:09 Le coureur des bois et le Nutshimiu-innu
04:02 Population d'Afrique
04:29 C dans l'air
05:36 À bon entendeur
06:33 Basik
07:02 Espèces d'ordures
08:00 Le journal de Radio-Canada
08:26 TV5MONDE, le journal
08:38 Anna et ses amis
08:45 Tok Tok
08:52 Les Quiquoi
08:59 L'imagier animé de Koumi
09:04 Les souvenirs de Mamette
09:16 Les souvenirs de Mamette
09:29 Taffy
09:36 Les super pouvoirs du vivant
09:39 Les super pouvoirs du vivant
09:42 La Petite Pokou
09:54 Droners
10:16 Les p'tits diables
10:35 7 jours sur la planète
11:04 Face aux territoires
11:30 Objectif Monde L'hebdo
12:00 Internationales
13:00 Maghreb-orient-express
13:30 Le Journal de la RTBF
14:00 Objectif Monde
15:36 Rassemblance
16:04 #Helvetica
16:32 Tendance XXI
17:01 Les hôtels historiques de Suisse
18:00 64 minutes, le monde en Français
18:22 Terriennes
18:27 La météo
18:30 L'invité
18:42 Échappées belles
20:15 Restons nature
20:30 Le journal de France 2
20:56 La météo
20:58 Le grand concours des régions - quelle sera la meilleure danse folklorique de france ?
23:11 Le journal de la RTS
23:37 La météo
23:40 Meurtres à...
01:09 Le journal Afrique
01:36 La météo
01:40 Tour du Bénin
01:45 OPJ, Pacifique Sud
02:37 OPJ, Pacifique Sud
03:29 7 jours sur la planète
03:57 Basik
04:23 C dans l'air
05:30 Falò
05:57 Le temps d'un détour
00:00 Body & Soul: Spiritual Sports
01:00 Body & Soul: Yoga
03:00 Escape: Beautiful Landscapes
04:55 My Zen Relaxation
06:00 Body & Soul: Spiritual Sports
07:00 Body & Soul: Yoga
08:20 Fresh Yoga
09:00 Fitness Class
09:30 Fitness
10:15 Pilates
10:45 Body & Soul: Yoga
11:00 Yoga for Kids
11:05 Yoga for Kids
11:10 Yoga for Kids
11:15 Luana's Kitchen
11:45 Luana's Kitchen
12:15 My Zen People
12:30 My Zen People
12:45 My First Garden
12:50 My First
13:00 Julie's Frenchy Cookbook
14:00 Reset
14:30 Reinventing Everyday Gestures
15:30 My Zen Trendy
16:00 Deco Masters
16:50 Deco Masters
17:40 My First Garden
17:45 My First Garden
17:50 My First Garden
18:00 My Zen Guesthouse
18:30 My Zen Guesthouse
19:00 Ways to School
19:30 Ways to School
20:00 Babette's Kitchen
20:30 Total Immersion in a Maternity Hospital
21:40 Destination Happiness
22:00 Destination Happiness
22:25 Earth From Above
23:20 Massages
23:50 Body & Soul: Yoga
00:20 Body & Soul: Spiritual Sports
01:00 Body & Soul: Yoga
03:00 Escape: Beautiful Landscapes
04:55 My Zen Relaxation
00:00 Frauen der NS-Zeit
01:35 Das U-Boot
02:30 Nach einer wahren Geschichte
02:55 Red Light
03:48 Bilder allein zuhaus
03:50 Mit offenen Augen
05:10 Leben mit Vulkanen
05:40 Markt der Masken: Alte Kunst aus Afrika
06:35 Sean Connery vs. James Bond
07:30 GEO Reportage
08:25 GEO Reportage
09:15 Stadt Land Kunst
09:55 Stadt Land Kunst
10:35 Zu Tisch ...
11:05 Costa Rica - Der Natur zur Seite stehen
12:00 Magische Anden
12:45 Magische Anden
13:30 Magische Anden
14:15 Magische Anden
15:00 Patagonien, die Straße am Ende der Welt
15:50 Patagonien - Rückkehr zur Madre de Dios
17:25 ARTE Reportage
18:20 Mit offenen Karten
18:35 Morris - Tanz auf der Insel
19:20 Arte Journal
19:40 ARTE 360° Reportage
20:15 Naachtun: Verborgene Stadt der Mayas
21:50 Wunderwelt Seegraswiesen Klimaretter, Kinderstube, Küstenschutz
22:45 Algen - Ein unbekannter Rohstoff
23:40 42 - Die Antwort auf fast alles
00:10 KurzSchluss
01:15 Poitiers
02:00 Sonoma
03:10 Elina Garanca und Juan Diego Flórez bei den Salzburger Festspielen
03:55 28 Minuten
05:35 Stars von morgen
00:00 Tv7
01:10 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:05 Cinematografo
03:05 Che tempo fa
03:10 RAI News
03:30 RAI News
06:00 RAI News
07:00 Tg1
07:05 Il caffè
07:55 Che tempo fa
08:00 Tg1
08:20 Tg1 dialogo
08:30 Uno mattina in famiglia
09:00 Tg1
09:04 Uno mattina in famiglia
09:30 Tg1 LIS
09:33 Uno mattina in famiglia
10:30 Buongiorno benessere: Tutti i colori della salute
11:25 Linea Verde Discovery
12:00 Linea Verde Tipico
12:30 Linea Verde Life
13:30 Tg1
14:00 Linea Verde Sentieri
15:00 Passaggio a Nord-Ovest
16:00 A sua immagine
16:40 Gli imperdibili
16:45 Tg1
16:55 Che tempo fa
17:00 Italia sì
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
20:35 Affari tuoi
21:25 I migliori anni
00:20 Ciao maschio
01:40 Applausi
02:40 Che tempo fa
02:45 RAI News
05:45 A sua immagine
00:25 Paradise: La finestra sullo showbiz
01:55 Meteo 2
02:00 Appuntamento al cinema
02:05 RAI News
06:00 RAI News
06:30 Il confronto
07:00 Punti di vista
07:30 Paradise: La finestra sullo showbiz
08:50 Gli imperdibili
08:55 Radio2 Social Club
10:05 Quasar
10:55 Meteo 2
11:00 Tg Sport
11:15 Cerchiamo te: Missione lavoro
12:00 Cook 40
13:00 Tg2
13:30 TG2 Weekend
14:00 Giro d'Italia 2024: 1a tappa
17:15 Processo alla tappa
18:00 Tg2 L.I.S.
18:03 Meteo 2
18:05 Ginnastica artistica: Europei femminili
19:45 The Blacklist
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 FBI
22:10 FBI: International
23:00 Tg2 Dossier
23:44 Meteo 2
23:50 Tg2 Storie: I racconti della settimana
00:30 Tg2 Mizar
01:00 Tg2 Cinematinée
01:05 Tg2 Achab libri
01:10 Tg2 Sì viaggiare
01:20 Tg2 Eat Parade
01:35 Appuntamento al cinema
01:40 RAI News
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Tg3 chi è di scena
01:20 Appuntamento al cinema
01:25 Fuori orario. Cose (mai) viste
01:40 Le mura di Bergamo
03:40 Fuori orario. Cose (mai) viste
04:15 L'ordre
04:55 Fuori orario. Cose (mai) viste
06:00 RAI News
08:00 Agorà weekend
09:15 Mi manda Rai Tre
10:35 Gli imperdibili
10:40 TGR Amici animali
10:55 Tgr Bell'Italia
11:30 TGR Officina Italia
12:00 Tg3
12:22 Tg3 Persone
12:25 TGR Il settimanale
12:55 TGR Petrarca
13:25 Tgr Mezzogiorno Italia
14:00 Tg Regione
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Tg3
14:45 Tg3 Pixel
14:49 Meteo 3
14:55 Tg3 L.I.S.
15:00 Tv Talk
16:30 Gocce di Petrolio
17:10 Report
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
19:51 Tg Regione meteo
20:00 Blob
20:15 Chesarà...
21:45 Le ragazze
23:55 Tg3 Mondo
00:20 Tg3 Agenda del mondo
00:25 Meteo 3
00:30 Regina
01:45 Appuntamento al cinema
01:50 Fuori orario. Cose (mai) viste
02:05 D'Est
04:20 Kill It and Leave This Town
05:50 Fuori orario. Cose (mai) viste
01:00 Imprescindibles
02:00 Noticias 24h
02:05 Noticias 24h
06:00 Noticias 24h
07:00 Noticias 24h
08:05 Para todos la 2
08:40 Emprende
08:55 En lengua de signos
09:25 Parlamento
09:55 Objetivo igualdad
10:10 Página 2
10:40 Diario de un nómada
11:10 Seguridad vital 5.0
11:40 Comando Actualidad 5.0
12:30 Comando Actualidad
13:20 Audiencia Abierta
13:55 D corazón
15:00 Telediario 1
16:00 Saber y ganar - Fin de semana
16:45 Baila como puedas
19:15 Cine de barrio
19:25 Cine de barrio
21:00 Telediario 2
21:30 Informe semanal
22:05 Españoles en el mundo
22:54 Españoles en el mundo
23:55 Días de cine
00:45 Atención Obras
01:15 Repor
01:40 Tendido cero
02:25 Noticias 24h
02:30 Noticias 24h
02:40 Noticias 24h
00:00 "Panna, madonna, legenda tych lat (...)"
01:05 Z ziemi włoskiej do Polski
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Ekstradycja 2 - odc. 2/9
03:10 Ekstradycja 2 - odc. 3/9
04:05 Forum
05:05 Na sygnale - odc. 446 "Na zimno"
05:35 Na sygnale - odc. 447 "Tu i teraz"
06:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos
06:30 Balans bieli
07:00 Operacja zdrowie - magazyn medyczny - Stomatologia zachowawcza
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Oko w oko - Kuba Błaszczykowski
11:50 Słoneczna włócznia - odc. 7 - Niezwykły gość
12:20 Słoneczna włócznia - odc. 8 - Obcy na planecie Terra
12:55 Wędrowiec Polski - Dolny Śląsk I
13:25 Na dobre i na złe - odc. 918 Dla twojego dobra
14:25 Forum
15:25 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
16:00 Kulturalni PL - (684)
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość - odc. 1787*
18:15 Ziemia obiecana - odc. 4/4
19:10 Kabaretowe Naj - Kabaretowo Historycznie - Jubileuszowo
19:30 Program informacyjny
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Zatoka szpiegów - odc. 5
21:15 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 7
22:10 Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 8*
23:00 Teleexpress Weekend
23:25 Polacy to wiedzą! - odc. 96
00:00 Panorama
00:35 M jak miłość - odc. 1787*
01:30 Program informacyjny
02:00 Pogoda
02:03 Sport
02:10 Lekcje pana Kuki
03:55 Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
04:50 Czterdziestolatek - odc. 14/21 - Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze
05:45 Tylko jeden skecz - "Wylęgarnia smaków" - Kabaret Moralnego Niepokoju
00:50 Samčių kovos
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Gero gyvenimo receptai
03:05 Smalsumo genas
03:30 Mūšio laukas
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Stop juosta
06:00 Veranda
06:30 Gero gyvenimo receptai
07:30 Mano pasas meluoja
08:00 Labas rytas, Lietuva
11:00 Nuo Mėmelio iki Klaipėdos. Lietuviai ir lietuvininkai
11:50 Arbata
12:45 Smalsumo genas
13:10 Kultūros diena
13:35 Širdyje lietuvis
14:30 Žinios. Orai
14:45 Sveikinimų koncertas
16:30 Beatos virtuvė
17:30 Žinios. Sportas. Orai
18:00 Žinau, ką renku: kandidatų į Prezidentus debatai 2024
19:30 Panorama
19:52 Sportas. Orai
20:00 Merūnas: "Nepaliesta muzika"
21:10 Grupė "jautì". Džiaugsmas
22:45 Veranda
23:00 Restauratoriai
23:10 Restauratoriai
23:35 Žalia lentyna
00:05 Moterų gatvės
00:55 Beatos virtuvė
01:50 Žinau, ką renku: kandidatų į Prezidentus debatai 2024
03:20 Merūnas: "Nepaliesta muzika"
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Arbata
00:45 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
01:30 Literatūre 6.sezona
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:49 Province *
03:20 Gudrs, vēl gudrāks *
04:26 Ķepa uz sirds *
04:53 Sazīmē profesiju! *
05:00 Kultūrdeva
05:55 Kultūrdeva
06:50 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
07:30 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
08:10 Daudz laimes, jubilār! Mūziķis Rihards Zaļupe *
08:46 Province *
09:15 Aizliegtais paņēmiens *
10:13 Dārza svētku koncerts. Dzimšanas diena *
11:45 4. studija *
12:14 4. studija *
12:43 4. studija *
13:12 Kultūrdeva
14:05 Province *
14:35 Gudrs, vēl gudrāks *
15:45 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
16:30 Ielas garumā. Valmieras vēsturiskais centrs
17:00 Dienas ziņas
17:11 Laika ziņas
17:20 Dārza svētku koncerts. Dzimšanas diena *
19:00 Panorāma
19:50 Laika ziņas
19:55 Gudrs, vēl gudrāks *
21:02 4. studija *
21:32 4. studija *
22:03 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
22:45 Aculiecinieks *
23:00 Panorāma *
23:36 Kultūrdeva
00:30 4. studija *
00:59 Daudz laimes, jubilār! Mūziķis Rihards Zaļupe *
01:36 Klase. Dzīve kopmītnēs - mīti un patiesība *
02:00 Panorāma *
02:36 Ķepa uz sirds *
03:05 Province *
03:34 Aculiecinieks *
03:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
04:30 Ielas garumā. Valmieras vēsturiskais centrs
05:00 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
05:40 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
00:54 Killer in Plain Sight
01:19 Killer in Plain Sight
02:06 CSI: New York
02:46 CSI: New York
03:29 CSI: New York
04:10 CSI: New York
05:03 Killer in Plain Sight
05:24 Killer in Plain Sight
05:44 Aspe
06:35 Aspe
07:26 Aspe
08:19 Aspe
09:11 Killer in Plain Sight
09:32 Killer in Plain Sight
09:54 Law & Order
10:41 Law & Order
11:27 Law & Order
12:14 CSI: Crime Scene Investigation
12:54 Bones
13:41 Bones
14:30 Bones
15:18 Bones
16:33 Chicago P.D.
17:27 Chicago P.D.
18:20 Chicago P.D.
19:06 Chicago P.D.
20:02 Baantjer
21:00 Baantjer
21:58 Baantjer
22:56 Baantjer
23:50 Law & Order
00:44 Law & Order
02:01 Flikken Gent
02:50 Flikken Gent
03:42 Flikken Gent
04:32 Flikken Gent
05:21 Killer in Plain Sight
05:42 CSI: Crime Scene Investigation
00:10 Het Zonnetje In Huis
00:37 Het Zonnetje In Huis
01:04 The Nanny
01:26 The Nanny
02:01 Dawson's Creek
02:41 Dawson's Creek
03:22 Dawson's Creek
04:04 Dawson's Creek
04:45 Dawson's Creek
05:26 Dawson's Creek
06:06 Dawson's Creek
06:47 Dawson's Creek
07:36 Dawson's Creek
08:25 Dawson's Creek
09:30 The Bold and the Beautiful
09:56 The Bold and the Beautiful
10:16 The Bold and the Beautiful
10:41 The Bold and the Beautiful
11:05 The Bold and the Beautiful
11:29 GTST Classics
11:54 GTST Classics
12:21 GTST Classics
12:47 GTST Classics
13:12 GTST Classics
13:38 GTST Classics
14:07 GTST Classics
14:36 GTST Classics
15:05 GTST Classics
15:33 GTST Classics
16:00 Goede tijden, slechte tijden
16:27 Goede tijden, slechte tijden
16:54 Goede tijden, slechte tijden
17:19 Goede tijden, slechte tijden
17:41 The Nanny
18:08 The Nanny
18:30 The Nanny
18:58 Het Zonnetje In Huis
19:28 Het Zonnetje In Huis
20:02 Het Zonnetje In Huis
20:35 Het Zonnetje In Huis
21:06 Het Zonnetje In Huis
21:36 Het Zonnetje In Huis
22:05 Het Zonnetje In Huis
22:36 Het Zonnetje In Huis
23:07 Het Zonnetje In Huis
23:35 Het Zonnetje In Huis
00:04 Het Zonnetje In Huis
00:30 Het Zonnetje In Huis
00:56 Het Zonnetje In Huis
01:25 Het Zonnetje In Huis
02:01 Het Zonnetje In Huis
02:26 Het Zonnetje In Huis
02:50 Het Zonnetje In Huis
03:16 Het Zonnetje In Huis
03:41 Het Zonnetje In Huis
04:16 The Bold And The Beautiful, The Beginning
04:36 The Bold And The Beautiful, The Beginning
04:57 The Bold And The Beautiful, The Beginning
05:17 The Bold And The Beautiful, The Beginning
05:36 The Bold And The Beautiful, The Beginning
05:56 The Bold And The Beautiful, The Beginning
00:00 Tales of the Walking Dead
01:00 The Walking Dead: Daryl Dixon
01:55 Real Girlfriends in Paris
02:00 Real Girlfriends in Paris
02:40 Shipping Wars
03:05 Shipping Wars
03:25 War of the Worlds
04:15 War of the Worlds
05:00 Make You Laugh Out Loud
05:50 Make You Laugh Out Loud
05:55 Make You Laugh Out Loud
06:00 Make You Laugh Out Loud
06:05 Make You Laugh Out Loud
06:10 Make You Laugh Out Loud
06:15 Shark Tank
07:10 Shark Tank
08:10 Shark Tank
09:05 Shark Tank
10:05 Shark Tank
11:00 Million Dollar Listing New York
12:00 Million Dollar Listing New York
13:00 Million Dollar Listing New York
14:05 Million Dollar Listing New York
15:05 Million Dollar Listing New York
16:00 Below Deck Sailing Yacht
17:00 Below Deck Sailing Yacht
17:55 Below Deck Sailing Yacht
19:00 Below Deck Sailing Yacht
20:02 Below Deck Sailing Yacht
20:55 Chicago Med
21:50 Chicago P.D.
22:45 Law & Order: Organized Crime
23:40 Law & Order: Organized Crime
00:35 Call Me Mother
01:50 War of the Worlds
02:40 War of the Worlds
03:30 War of the Worlds
04:15 War of the Worlds
05:05 Make You Laugh Out Loud
05:55 Make You Laugh Out Loud
00:20 Modern Family
00:40 Modern Family
01:05 Family Guy
01:25 Family Guy
01:50 Family Guy
02:10 Family Guy
02:30 Broad City
02:50 Broad City
03:10 Workaholics
03:35 Workaholics
03:55 Key & Peele
04:15 Key & Peele
04:35 Awkwafina Is Nora From Queens
04:55 Awkwafina Is Nora From Queens
05:15 Awkwafina Is Nora From Queens
05:40 Awkwafina Is Nora From Queens
06:00 South Park
06:25 South Park
06:45 South Park
07:10 South Park
07:35 South Park
08:00 South Park
08:20 South Park
08:50 South Park
09:15 South Park
09:40 South Park
10:05 South Park
10:30 Family Guy
10:55 Family Guy
11:20 Family Guy
11:50 Family Guy
12:15 Family Guy
12:40 Family Guy
13:05 Family Guy
13:30 Family Guy
13:55 Family Guy
14:25 Family Guy
14:55 Bob's Burgers
15:20 Bob's Burgers
15:50 Bob's Burgers
16:10 Bob's Burgers
16:40 Bob's Burgers
17:05 Bob's Burgers
17:35 Bob's Burgers
18:05 Bob's Burgers
18:35 Bob's Burgers
19:00 Bob's Burgers
19:30 Bob's Burgers
20:00 Family Guy
20:30 Road Trip
22:25 Family Guy
22:55 Family Guy
23:25 Family Guy
23:50 Family Guy
00:20 Family Guy
00:50 Family Guy
01:10 Friends
01:40 Friends
02:05 Friends
02:30 Friends
02:50 Broad City
03:10 Broad City
03:30 Workaholics
03:55 Workaholics
04:15 Key & Peele
04:35 Key & Peele
04:55 Awkwafina Is Nora From Queens
05:15 Awkwafina Is Nora From Queens
05:40 Awkwafina Is Nora From Queens
00:10 CSI: Crime Scene Investigation
00:55 CSI: Crime Scene Investigation
01:40 Medium
02:20 Medium
03:00 CSI: Crime Scene Investigation
03:40 Ink Master: Redemption
04:00 Ink Master: Redemption
04:20 Ink Master: Redemption
04:40 Ink Master: Redemption
05:00 MacGyver
05:45 MacGyver
06:35 MacGyver
07:35 MacGyver
08:35 MacGyver
09:35 MacGyver
10:35 MacGyver
11:35 MacGyver
12:35 Medium
13:30 Medium
14:25 Medium
15:25 Medium
16:10 Medium
17:10 Medium
18:05 Medium
19:00 Medium
20:00 Paycheck
22:25 FBI
23:20 FBI
00:15 Blue Bloods
01:00 Blue Bloods
01:50 Blue Bloods
02:35 Blue Bloods
03:15 Blue Bloods
03:55 Ink Master: Redemption
04:15 Ink Master: Redemption
04:40 Ink Master: Redemption
05:00 Elementary
05:40 Elementary
01:15 Veterans of Foreign Wars
02:45 Daniel
05:00 Alone
06:30 Pourris gâtés
08:05 Skyfire
09:40 Herself
11:15 Maison de retraite
12:50 Annette
15:05 The Peanut Butter Falcon
16:40 My Salinger Year
18:20 Oorlogswinter
20:02 Mijn beste vriendin Anne Frank
21:45 Son of the South
23:30 The Last Victim
01:20 Copshop
03:05 The Unfamiliar
04:35 The Book of Eli
00:30 Confessions Of A Sinner
01:00 Confessions Of A Sinner
01:35 Office Distractions
03:15 What Lies Below
04:40 The Reckoning
06:30 Pizza Maffia
07:55 9/11
09:20 Werewolves Within
10:55 Seance
12:25 The Howling: Reborn
14:00 The Misfits
15:35 Hunter Hunter
17:05 The Desperate Hour
18:30 Avarice
20:02 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:55 Child 44
00:10 Hot Water
00:40 Escort N5 Part 2
01:20 Escort N5 Part 3
01:55 Femd
03:40 Veterans of Foreign Wars
05:10 The Toll
00:20 Almost Friends
02:00 Rat Race
03:50 Good Morning Heartache
05:25 The Year Dolly Parton Was My Mom
07:00 Het Vosje en het Meisje
08:35 Magic Kids
10:10 Ailo, het dappere rendier
11:35 Bibi en Tina 4 - Chaos op Falkenstein
13:25 Spokenjagers
15:05 Mia and the White Lion
16:40 Zookeeper
18:20 Waar is Anne Frank
20:02 A Perfectly Normal Family
21:35 Burnt
23:15 August: Osage County
01:15 On Set!
01:40 Heartbreakers
03:45 The Year Dolly Parton Was My Mom
05:20 Lucky Trouble
01:20 The Man with the Iron Heart
03:20 Le fidèle
05:30 Animals
07:00 10 Things We Should Do Before We Break Up
08:15 Madre
10:20 Body Brokers
12:10 De hel van '63
13:55 La última primavera
15:10 ADN
16:40 Sometimes Always Never
18:10 C'mon C'mon
20:02 Het bombardement
21:45 An Imperfect Murder
22:55 Superposition
00:35 Silence
03:10 W.
05:15 Cleo
00:01 Skin & Bone
00:17 Milk Teeth
00:30 Return of the Beast From Outer Space
00:45 Dying Lights
00:53 Grandfather
01:00 Memorable Performances
02:00 Smother Me in Hugs
02:12 Dinner at My Place
02:22 The Conversation
02:34 Abbassa l'Italia
02:49 Ghostsitter
03:02 Skin & Bone
03:18 Milk Teeth
03:31 Return of the Beast From Outer Space
03:46 Dying Lights
03:54 Grandfather
04:01 Memorable Performances
05:00 Smother Me in Hugs
05:13 What You And I Share With The Salmon
05:27 Windsock
05:46 Inheritance
06:00 Pure Drama
07:00 Animation
08:00 World Cinema
09:00 Documentaries
10:09 Editor's Pick
11:06 Pure Drama
12:02 Animation
13:00 Family Ties
14:00 Documentaries
15:00 World Cinema
16:00 Animation
17:01 Editor's Pick
18:00 Family Ties
19:00 Editor's Pick
20:00 Pure Drama
21:00 Laughter Month
22:00 Crime
23:00 Klem
23:18 Spaceboy
23:40 Butterflies
00:02 Toothache
00:07 Hatchlings
00:19 Hungry Joe
00:40 Girl #2
00:48 Scratch
01:02 Laughter Month
02:00 Klem
02:18 Spaceboy
02:39 Butterflies
03:02 Toothache
03:07 Hatchlings
03:18 Hungry Joe
03:40 Girl #2
03:48 Scratch
04:02 Laughter Month
04:58 Klem
05:16 Spaceboy
05:38 Butterflies
00:45 Tussen De Palen
01:40 Inside Ajax
02:05 Ziggo Sport Race Café
03:10 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
05:10 LaLiga
06:50 LaLiga 5 Things
07:00 Track & Field
07:30 PGA European Tour
12:00 Ziggo Sport Race Café
13:05 Tussen De Palen
14:05 Inside Ajax
14:25 Inside Serie A
14:55 LaLiga Preview Show
15:25 Serie A Hoogtepunten
15:30 LaLiga Hoogtepunten
15:45 LaLiga
18:15 LaLiga
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:05 LaLiga
20:55 LaLiga
23:00 LaLiga Hoogtepunten
23:10 LaLiga Hoogtepunten
23:30 Formule 1 Hoogtepunten
00:15 Round Up
00:45 Ziggo Sport Race Café
01:45 Formule 1 Hoogtepunten
02:30 LaLiga
04:15 LaLiga
00:00 UCI Wereldbeker Mountainbike
00:16 La Vuelta Femenina 2024
02:57 WK Snooker 2024
05:02 UCI Wereldbeker Mountainbike
05:50 La Vuelta Femenina 2024
07:00 WK Snooker 2024
08:30 The Minute
08:35 WK Snooker 2024
09:30 La Vuelta Femenina 2024
10:15 UCI Class 1 Vrouwen
11:30 The Minute
11:35 UCI WorldTour Mannen
12:00 Cycling Show
12:30 Giro d'Italia Hoogtepunten
13:30 Kop over Kop
13:50 Giro d'Italia 2024
17:15 Kop over Kop
17:45 La Vuelta Femenina Hoogtepunten
18:02 The Power of Sport
18:45 UCI Europe Tour Mannen
19:20 WK Snooker 2024
19:38 WK Snooker 2024
19:45 The Power of the Olympics
20:00 WK Snooker 2024
23:00 Giro d'Italia 2024
23:03 La Vuelta Femenina 2024
23:55 UCI Wereldbeker Mountainbike
00:00 Kop over Kop
00:24 UCI Wereldbeker Mountainbike
00:28 UCI Wereldbeker Mountainbike
00:30 La Vuelta Femenina Hoogtepunten
01:21 La Vuelta Femenina 2024
01:30 La Vuelta Femenina 2024
03:00 WK Snooker 2024
04:00 WK Snooker 2024
05:00 UCI Wereldbeker Mountainbike
00:00 La Vuelta Femenina 2024
01:00 WK Snooker 2024
01:40 WK Snooker 2024
03:00 UCI Wereldbeker Mountainbike
04:00 La Vuelta Femenina 2024
05:00 WK Snooker 2024
07:00 La Vuelta Femenina 2024
08:30 FIM Motocross World Championship
09:00 FIM Motocross World Championship
09:30 WK Snooker 2024
11:00 WK Snooker 2024
12:30 UCI Wereldbeker Mountainbike
13:12 UCI Wereldbeker Mountainbike
13:58 WK Snooker 2024
14:00 WK Snooker 2024
15:11 WK Snooker 2024
03:01 Giro d'Italia 2024
05:00 La Vuelta Femenina Hoogtepunten
00:00 Voetbalpraat
00:58 De Voetbalkantine
02:14 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
02:24 ESPN Vandaag
03:30 NBA
06:00 ESPN Vandaag
07:15 Voetbalpraat
08:00 ESPN Vandaag
09:15 PSV TV
09:45 De Voetbalkantine
11:15 ESPN Vandaag
12:30 Vitesse TV
12:46 Voetbalpraat
13:31 AZ TV
13:45 Keuken Kampioen Divisie Highlights
14:45 Feyenoord TV
15:07 Voetbal Geeft
15:11 NBA
17:01 ESPN DOC
17:31 ESPN DOC
18:30 ESPN Vandaag
19:00 ESPN DOC
20:02 ESPN DOC
21:00 ESPN Highlights
21:10 Rodman: For Better or Worse
23:00 ESPN Vandaag
23:30 ESPN Vandaag
00:00 ESPN Vandaag
00:30 ESPN Vandaag
01:00 NBA
03:30 ESPN Vandaag
03:56 ESPN Vandaag
04:22 ESPN Vandaag
04:47 ESPN Vandaag
05:13 ESPN Vandaag
05:38 ESPN Highlights
05:49 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
00:00 ESPN Vandaag
01:15 Voetbalpraat
02:06 Eredivisie Hoogtepunten
02:17 Eredivisie Hoogtepunten
02:28 De Voetbalkantine
03:43 Voetbalpraat
04:29 ESPN Vandaag
05:35 PSV TV
06:00 Voetbalpraat
07:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
08:00 Voetbalpraat
09:00 Eredivisie Hoogtepunten
09:10 Voetbal Geeft
09:15 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
09:25 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
09:35 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
09:46 ESPN Vandaag
11:00 Ajax TV
11:30 De Voetbalkantine
13:00 Feyenoord TV
13:23 NBA
15:12 Eredivisie Hoogtepunten
15:19 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
15:30 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
15:40 Voetbal Geeft
15:45 Keuken Kampioen Divisie
17:31 Eredivisie Hoogtepunten
17:39 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
17:50 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
18:00 MLB Quick Pitch
19:00 MLB
21:50 MLB Quick Pitch
22:50 ESPN DOC
23:45 Azerion Vrouwen Eredivisie Highlights
00:30 UEFA Highlights
01:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
02:00 NHL
04:30 MLB
00:00 De Voetbalkantine
01:15 ESPN Vandaag
02:23 Ajax TV
02:45 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
02:56 Voetbalpraat
03:42 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:53 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
04:00 MLB
06:55 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:05 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:16 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:26 Voetbal Geeft
07:30 NBA Action
08:00 UEFA Highlights
08:30 Keuken Kampioen Divisie Highlights
09:30 Ajax TV
10:00 SportsCenter
10:45 Eredivisie Hoogtepunten
10:59 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
11:09 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
11:20 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
11:31 NBA
13:19 ABC of the NBA
13:30 ABC of the NBA
13:41 ABC of the NBA
13:52 ABC of the NBA
14:03 Voetbal Geeft
14:07 Tien jaar Terug
15:00 Keuken Kampioen Divisie
16:46 Vitesse TV
17:01 NBA
18:50 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
19:00 ESPN Vandaag
19:30 ESPN Vandaag
20:00 ESPN Vandaag
20:30 ESPN Vandaag
21:00 ESPN Vandaag
21:30 ESPN Vandaag
21:59 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
22:09 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
22:19 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
22:30 NBA Action
23:00 UEFA Highlights
23:30 Keuken Kampioen Divisie Highlights
00:30 MLB
02:43 ESPN DOC
03:19 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:29 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
03:40 Eredivisie Hoogtepunten
03:50 Eredivisie Hoogtepunten
04:01 UEFA Highlights
04:26 Keuken Kampioen Divisie Highlights
05:18 Azerion Vrouwen Eredivisie Highlights
01:31 The Pat McAfee Show
03:30 NBA
06:00 NBA Action
06:30 UEFA Highlights
07:00 Ajax TV
07:30 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
07:40 Eredivisie Hoogtepunten
07:50 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
08:01 Pardon the Interruption
08:30 Around the Horn
09:00 SportsCenter
09:45 NBA
11:35 NBA Action
12:00 SportsCenter
12:45 ESPN Vandaag
14:00 NHL Tonight
15:00 MLB Quick Pitch
16:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
17:00 Keuken Kampioen Divisie
18:46 AZ TV
19:00 Eredivisie Hoogtepunten
19:10 NBA
21:00 NHL Tonight
22:00 MLB Quick Pitch
22:45 NBA
00:35 NBA Action
01:00 NBA
03:30 ABC of the NBA
03:41 NBA
05:30 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
05:41 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
05:53 Keuken Kampioen Divisie Hoogtepunten
00:45 Tussen De Palen
01:40 Inside Ajax
02:05 Ziggo Sport Race Café
03:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
05:00 LaLiga
06:50 LaLiga 5 Things
07:00 Track & Field
07:30 PGA European Tour
12:00 Ziggo Sport Race Café
13:05 Tussen De Palen
14:05 Inside Ajax
14:25 Inside Serie A
14:55 LaLiga Preview Show
15:25 Serie A Hoogtepunten
15:30 LaLiga Hoogtepunten
15:45 LaLiga
18:15 LaLiga
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:05 LaLiga
20:55 LaLiga
23:00 LaLiga Hoogtepunten
23:10 LaLiga Hoogtepunten
23:30 Formule 1 Hoogtepunten
00:15 Round Up
00:45 Ziggo Sport Race Café
01:45 Formule 1 Hoogtepunten
02:30 LaLiga
04:15 LaLiga
00:00 UEFA Champions League
01:40 Jupiler Pro League
03:25 UEFA Champions League
05:10 LaLiga
05:15 LaLiga
07:00 Tussen De Palen
07:50 LaLiga Hoogtepunten
08:00 Inside Ajax
08:20 LaLiga Preview Show
08:50 Ligue 1 Preview Show
09:15 Inside Serie A
09:45 LaLiga
11:25 UEFA Champions League Hoogtepunten
11:40 LaLiga Preview Show
12:05 Ligue 1 Preview Show
12:35 Inside Serie A
13:00 Tussen De Palen
13:55 LaLiga
16:00 Tussen De Palen
16:55 Ligue 1
18:55 Inside Ajax
19:15 LaLiga Hoogtepunten
19:25 Clubland
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:05 LaLiga Hoogtepunten
20:10 Jupiler Pro League Hoogtepunten
20:20 Serie A Hoogtepunten
20:35 Serie A
22:40 LaLiga Hoogtepunten
22:45 Jupiler Pro League Hoogtepunten
22:55 Serie A Hoogtepunten
23:10 Tussen De Palen
00:00 LaLiga
01:45 LaLiga
03:35 UEFA Champions League
05:15 UEFA Champions League
01:05 LIV Golf
03:00 PGA Champions Tour Hoogtepunten
03:55 PGA European Tour
07:00 Challenge Tour Series Hoogtepunten
07:30 PGA European Tour
12:05 PGA Tour
15:05 PGA Tour Hoogtepunten
16:00 PGA Champions Tour Hoogtepunten
17:00 LIV Golf
19:00 PGA Tour
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:05 PGA Tour
00:05 PGA Tour Hoogtepunten
01:00 LIV Golf
03:00 PGA European Tour
00:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
01:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
03:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
04:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
05:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
07:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
08:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
09:00 ATP Tour: This Week
09:30 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
10:30 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
12:30 ATP Tour: This Week
13:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
14:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
15:00 ATP Tour: This Week
15:30 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
16:30 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
18:30 ATP Tennis Hoogtepunten
19:25 ATP Tour: This Week
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:05 Tennis Legends
21:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
22:05 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
00:05 ATP Tennis Hoogtepunten
01:00 Wimbledon Official Film
01:55 Het Jaar Van Djokovic
03:00 Tennis: Mutua Madrid Open 2024
05:00 Tennis: BMW Open 2024
00:00 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
00:30 IndyCar Hoogtepunten
01:30 DTM Hoogtepunten
02:25 Racing on the Edge
02:55 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
03:20 Ziggo Sport Race Café
04:20 DTM Hoogtepunten
05:15 Racing on the Edge
05:40 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
06:05 Moto2 Hoogtepunten
06:35 MotoGP Hoogtepunten
07:00 DTM Hoogtepunten
07:55 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
08:00 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
08:30 Ziggo Sport Race Café
09:30 Racing on the Edge
10:00 Formule E Hoogtepunten
11:00 DTM Hoogtepunten
12:00 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
12:35 Ziggo Sport Race Café
13:35 Racing on the Edge
14:00 Formule E Hoogtepunten
15:00 DTM Hoogtepunten
16:00 Porsche Carrera Cup Hoogtepunten
16:35 De eeuwige sportvelden
16:50 Grand Prix Insights
17:20 Going Pro
17:45 MotoGP Hoogtepunten
18:15 De eeuwige sportvelden
18:30 Racing on the Edge
19:00 SailGP
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:05 SailGP
20:35 Belgian Rally Championship Hoogtepunten
21:05 Ziggo Sport Race Café
22:05 DTM Hoogtepunten
23:00 Porsche Carrera Cup Hoogtepunten
23:30 The Inside Line
00:00 Grand Prix Insights
00:30 Going Pro
01:00 De eeuwige sportvelden
01:15 Formule 1 Hoogtepunten
02:00 NASCAR Craftsman Truck Series
04:05 Ziggo Sport Race Café
05:05 DTM Hoogtepunten
00:00 Tussen De Palen
00:30 La Liga
00:55 LaLiga Nations
01:20 LaLiga Nations
01:45 LaLiga Clubs
02:10 Flashpoint
02:35 Ziggo Sport Totaal informatie
03:00 LIV Golf
03:21 LIV Golf
03:50 Flashpoint
04:20 Flashpoint
04:50 Pelé Unbeaten
05:20 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:50 Flashpoint
06:10 Dream Team
06:20 LaLiga Nations
06:35 Tennis United
06:45 Ziggo Sport Totaal informatie
07:00 The GOAT: de Grootste Allertijden
07:30 The GOAT: de Grootste Allertijden
08:10 Flashpoint
08:30 Flashpoint
08:55 The Power of Sport
09:45 Onoverwinnelijk
10:10 Onoverwinnelijk
10:30 Vals Spel
10:55 De Zolder van El Sierd
11:50 Tussen De Palen
12:20 La Liga
12:50 LaLiga Nations
13:15 LaLiga Nations
13:40 LaLiga Clubs
14:10 Golf Roots
14:30 Flashpoint
14:55 UEFA Champions League: Bepalende momenten
15:50 Pelé - Long Live The King
16:12 Pelé Unbeaten
16:15 The GOAT: de Grootste Allertijden
16:40 Flashpoint
17:05 LaLiga Nations
17:30 LaLiga 5 Things
17:40 The GOAT: de Grootste Allertijden
18:05 Onoverwinnelijk
18:25 The GOAT: de Grootste Allertijden
18:50 The GOAT: de Grootste Allertijden
19:15 Dream Team
19:40 Ziggo Sport Totaal informatie
19:55 Nationale Herdenking op de Dam
20:15 Flashpoint
20:35 Ziggo Sport Totaal informatie
20:55 Ligue 1
22:55 Onoverwinnelijk
23:20 Tussen De Palen
23:45 La Liga
00:10 LaLiga Nations
00:40 LaLiga Nations
01:05 LaLiga Clubs
01:30 The Hell: De Nürburgring Nordschleife
02:15 Tennis United
02:25 Tennis United
02:35 Ziggo Sport Totaal informatie
03:00 LIV Golf
03:30 The Hell: De Nürburgring Nordschleife
04:00 Pelé Unbeaten
04:30 The GOAT: de Grootste Allertijden
05:00 Flashpoint
05:30 LaLiga Nations
00:00 NWSS Gambler's Choice 2023
01:30 RIDE
02:00 Esme's African Horseback Adventure
03:00 Daisy Dines With
03:30 Rudall Returns to Eventing
04:00 Swipe Up, Kick On
05:00 At Home with Carl Hester
05:30 At Home with Carl Hester
06:00 Effective Bitting for Dressage
07:00 Heritage Farm Barn Talk
08:00 London International Horse Show 2023
09:00 Megan's Talland Takeover
09:30 RIDE
10:00 Laura Tomlinson: Straightness & Centre Lines
11:00 GCL 2023
11:30 Barn Talk
12:00 NWSS Gambler's Choice 2023
13:30 RIDE
14:00 Esme's African Horseback Adventure
15:00 Annemarie: Listening to Horses
15:30 Rudall Returns to Eventing
16:00 How to Succeed at Prelim
17:00 CCI 4 Star Eventing
18:00 Annemarie: Listening to Horses
18:30 Annemarie: Listening to Horses
19:00 An Evening with Carl and Charlotte
20:00 RIDE
20:30 Les Étoiles de Pau 2023
21:30 Lucy Robinson: Road to Blenheim
22:30 Chasing The Dream
23:00 Megan's Talland Takeover
23:30 Barn Talk
00:00 International Jumping of Bordeaux
01:00 Megan's Talland Takeover
01:30 Learning with Lydia
02:00 Les Étoiles de Pau 2023
03:00 Burto's Basics
03:30 RIDE
04:00 All Stars: Return to Talland
05:00 Annemarie: Listening to Horses
05:30 Daisy Dines With
00:45 Ridiculousness
01:05 Ridiculousness
01:25 Ex on the Beach
02:15 M is for Music
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:05 Video Premiere
09:10 Ridiculousness
09:35 Ridiculousness
10:00 Ridiculousness
10:30 Caught in the Act: Unfaithful
11:15 Teen Mom: Family Reunion
12:05 Teen Mom: Family Reunion
13:00 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13:55 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14:45 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
15:40 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
16:25 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
17:15 Catfish: The TV Show
18:10 Catfish: The TV Show
19:05 Catfish: The TV Show
20:00 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
21:00 Ridiculousness
21:25 Ridiculousness
22:00 Ridiculousness
22:30 Ridiculousness
22:55 Ridiculousness
23:20 Ridiculousness
23:50 Ridiculousness
00:15 Ridiculousness
00:45 Ridiculousness
01:10 Ridiculousness
01:40 Ex on the Beach
02:20 M is for Music
02:30 M is for Music
00:00 Top 40 Most Memorable Duets!
02:40 Get The Party Started!
05:00 Supermassive Rock Anthems!
06:00 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits On Shuffle!
16:00 Crazy In Love!
17:00 Non-Stop Y2Ks!
21:00 Euro Chart Of The Decade! Top 40
23:55 Get The Party Started!
04:55 MTV Dancefloor Chart: 2002
05:35 Non-Stop Y2Ks!
03:00 MTV World Stage
09:00 MTV Top 20
13:00 World Stage: Isle of MTV 2022 Highlights
17:00 MTV Top 20
21:00 World Stage: Alesso
21:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
01:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
00:00 Party Time
01:00 All Night
05:00 Early Birds
07:00 Weekend Hits
10:00 Lazy Saturday
12:00 Hits Now
14:00 Spring Vibes
16:00 Heavenly Heroes top 20
17:30 Nederpop essentials top 20
18:30 Dinner Time
20:00 Sing-a-Long Saturday
21:00 Huisfeestje
22:00 Party Time
00:00 Down & Dirrty
01:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 538 Weekendmix
01:00 Huisfeestje
03:00 De Nachtbrakers
06:00 Goedemorgen!
10:00 538 Koningsdag 2024
12:00 Jordi Warners
15:00 538 Top 50
18:00 538 Koningsdag 2024
20:00 538 Weekendmix
21:00 538 Weekendmix
22:00 538 Koningsdag 2024
23:00 538 Weekendmix
00:00 538 Weekendmix
01:00 De Nachtbrakers
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Nachtklup
00:03 Nachtklup
06:03 Ook goeiemorgen
09:03 Weekend Surprises
10:02 Koffietijd
12:02 Muziek bij de lunch
14:00 Hits uit zee
16:01 De Nationale Zaterdagmiddag gebeurtenis
17:50 Alle remmen los
18:00 Jukebox
19:01 LX Classics
20:00 Nationale Herdenking
21:04 Freakolympics
22:01 Happy Hour
00:01 Nachtklup
00:51 Sascha Braemer: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
02:03 Sunnery James and Ryan Marciano: ADE 2022 at Escape - Amsterdam (Netherlands)
03:07 Francis Mercier B2B Arodes: We Belong Here - Miami (USA)
04:37 Runy: Green Love Virtual - Novi Sad (Serbia)
05:48 Pig and Dan ----- Welcome to the Future - Amsterdam
06:55 Marco Bailey: Day-On Festival - Amsterdam (Netherlands)
07:51 Octave One: 909 Festival
08:39 De Sluwe Vos: Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
10:09 Jonas Saalbach b2b SKALA: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
11:12 Luciano: Ushuaia
12:04 Luciano ----- Lunar Festival by The Tripping
14:08 Blake Baxter: Lovefest
15:11 Philou Louzolo and Cincity: Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
17:10 Mees Salome : Loveland Festival 2023 Amsterdam (Netherlands)
19:12 Carl Cox: Join the Revolution at Space - Ibiza (Spain)
20:02 Marco Carola: Music On Festival 2023
21:02 Kevin Saunderson: 909 Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
22:02 Majes: Impact Techno Winter Rave 2023 - Le Mans (France)
23:02 Mahony: UNTOLD Festival 2022 - Cluj-Napoca (Romania)
01:05 Space Motion: Green Love Festival - Serbia
02:36 EDX: Darklight Sessions X Armada Invites - Amsterdam (Netherlands)
03:31 Morten: UNTOLD Festival 2022 - Cluj-Napoca (Romania)
04:49 LEVt: SmS Festival
05:40 Matias Bordon: Ephimera Delek - Tulum (Mexico)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
14:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
18:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
20:00 SLAM! Mix Marathon
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Party Mix
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
20:00 Party Mix
00:00 Throwback Weekend
00:00 Verdi: Otello
02:48 Waldbühne 2004: Tchaikovsky Night
04:29 Jaroussky zingt Bach en Telemann
05:51 Classica Spotlight
06:00 Mozart
06:37 Mozart Gala in Prague
07:44 Gala vanuit Berlin 2012
09:16 CMIM Piano 2021
10:03 Brahms: Symfonie Nr. 1, Op. 68
10:58 Roberto Giordano speelt Brahms en Beethoven
12:01 Giovanni Sebastiano: De Italiaanse invloed op Bach
12:59 PIAM
13:27 Classica Spotlight
14:00 They Have Waited Long Enough
15:27 Beethoven - Symfonie nr. 6
16:16 Preludes: Danze al pianoforte
17:17 Jaap van Zweden dirigeert Symphonie Fantastique
18:31 Johan de Meij: Symfonie Nr. 1 'Lord of the Rings'
19:16 Music in the Air
20:15 Classica Spotlight
20:30 Gala vanuit Berlijn - 2011
22:05 Celebrate St. Patrick 2018
22:59 Franck - Sonate für Klavier und Cello in A
23:30 Classica Spotlight
00:00 Beethoven - Fidelio, Op. 72
01:59 Mozart Live from Beijing
03:29 House of Dreams
04:59 Liszt - Piano Concerto No. 2, S.125
05:22 Classica Spotlight
00:00 DJAZZ Portrait
00:21 Sarah Vaughan The Divine One in 1958
01:20 Jazzahead!
02:03 Jazzahead!
02:39 MotorMusic Jazz Sessions
03:49 Billie Holiday
04:26 November Music 2017: Daniel Herskedal
06:29 Djazz Clips
07:00 George Shearing Duo feat. Neil Swainson
08:04 Chamber Music: Sissoko and Segal
09:06 Max Roach Quintet - Alhambra, Part II
09:40 Djazz Clips
10:01 DJAZZ Portrait
10:11 Kim Hoorweg BIRD, Rotterdam
11:25 New Cool Collective Big Band at the Oosterpoort
12:20 Piano and Sax: Charlie Mariano and Wolfgang Dauner
13:15 Djazz Clips
14:00 Under the Surface: Live at Bimhuis 2018
14:41 BIRDtv
15:13 Seine Sessions
15:41 Da Pá Virada Sessions
16:38 InJazz 2019
17:24 Jong Metropole Live at Radio Kootwijk
18:57 Giants of Jazz - 7th Newport Jazz Festival
19:45 Djazz Clips
20:01 Ella Fitzgerald in Brussels: The American Songbook
20:44 Djazz Clips
21:00 Frederico Heliodoro - Da Pá Virada Sessions
22:28 Selah Sue @ Festival Culturebox
23:17 DJAZZ Portrait
23:26 Louis Armstrong: Now You Has Jazz
23:32 Djazz Clips
00:00 Edina Mokus: WOMEX 2018
00:59 Jazzahead!
01:30 Jazzahead!
02:02 Ryan Porter & The West Coast Get Down - BIRD
03:29 Duke Ellington: Jazz from Newport, Brussels 1973
04:25 Oum - Music Meeting Festival 2018
05:21 Misha Enzovoort
01:36 Wagner´s Jews
02:29 Pierre Boulez - Wagner, Berg, Schoenberg - Lucerne Festival
03:53 Orchestre de Paris, Sabine Devieilhe, Pablo Heras-Casado : Ravel, Moussorgski
04:53 Berliner Philharmoniker, Herbert von Karajan: Beethoven 9
06:30 La Bella Otero With Patricia Guerrero and the Ballet Nacional de España
08:32 Enescu competition 2022
10:15 Vivaldi's 'Farnace' in Venice
12:41 Intermezzo
13:30 Eric Legnini With Friends: Monte-Carlo Jazz Festival
14:22 Shai Maestro Quartet - Human
15:25 Felipe Cabrera "Medusa" met Judith Sánchez Ruiz
16:19 Intermezzo
17:15 London Symphony Orchestra, Simon Rattle : Jolas, Messiaen
19:00 La Neuvième Symphonie door Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
20:30 Rameau
23:10 Rotterdam Philharmonic Orchestra met dirigent Lahav
01:10 Orchestre symphonique de montréal, rafael payare: ginastera, bellido, villa-lobos, ravel
03:01 Intermezzo
03:30 Fuenteovejuna door Antonio Gades - Teatro Real
05:04 Martha Argerich speelt Chopin's Piano Concerto No.1
05:51 Intermezzo
00:00 Feest in de tent
04:00 Feest in de tent
05:00 De laatste ronde
07:00 Kinderclips
08:00 Wakker in het weekend
10:00 Hit Explosie
12:00 Weekendpauze
14:00 Groeten uit Holland
16:00 Oranje Top 30
17:30 TV Oranje live
18:00 Verzoekparade
19:00 TV Oranje klassiekers
19:58 Nationale Herdenking 2024
20:04 Het uur van..
22:00 Borreltijd
00:00 Feest in de tent
04:00 Feest in de tent
05:00 De laatste ronde
00:30 Cops on the Rock
01:30 Border Control: Spain
02:00 Outback Crystal Hunters
02:50 Aussie Gold Hunters
03:40 Deadliest Catch
04:25 The Last Alaskans
05:10 Wheeler Dealers
06:00 How Do They Do It?
06:25 The Repair Shop
07:10 Salvage Hunters
07:55 Wheeler Dealers
08:45 Wheeler Dealers
09:35 Outback Truckers
10:25 Outback Truckers
11:15 Marvellous Machines With Tony Robinson
12:05 Abandoned Engineering
12:55 Frank Gaat Voor Goud
13:45 De Haven van Rotterdam
14:10 De Haven van Rotterdam
14:35 Gold Rush: Parker's Trail
15:30 Gold Rush: Parker's Trail
16:30 Gold Rush: Parker's Trail
17:30 Homestead Rescue
19:30 The Repair Shop
20:30 Could Hitler Have Been Stopped? The Politics of Appeasement
21:30 Could Hitler Have Been Stopped? The Politics of Appeasement
22:30 Car Pound Cops: Give Me My Car Back!
23:30 Car Pound Cops: Give Me My Car Back!
00:30 Cops on the Rock
01:30 Border Control: Spain
02:00 Could Hitler Have Been Stopped? The Politics of Appeasement
02:50 Could Hitler Have Been Stopped? The Politics of Appeasement
03:40 Deadliest Catch
04:25 The Last Alaskans
05:10 Wheeler Dealers
00:20 How the Universe Works
01:10 How the Universe Works
02:00 How the Universe Works
02:48 Blowing Up History
03:36 Blowing Up History
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
06:00 How Do They Do It?
06:24 NASA's Unexplained Files
07:12 NASA's Unexplained Files
08:00 Secrets of the Underground
08:48 Expedition Unknown
09:36 How to Build...Everything
10:00 How to Build...Everything
10:24 How to Build...Everything
10:48 How to Build...Everything
11:12 How to Build...Everything
11:36 How to Build...Everything
12:00 How Do They Do It?
12:24 How Do They Do It?
12:50 How Do They Do It?
13:14 How Do They Do It?
13:38 How Do They Do It? Met Teun en Joep
14:02 How Do They Do It? Met Teun en Joep
14:26 Secret Space Escapes
15:14 Secret Space Escapes
16:02 NASA's Unexplained Files
16:50 NASA's Unexplained Files
17:40 How It's Made
18:05 How It's Made
18:30 How It's Made
18:55 How It's Made
19:20 How It's Made
19:45 How It's Made
20:10 Capturing the Universe: In 4K
21:50 Alien Encounters
22:40 Alien Encounters
23:30 Cooper's Treasure
00:20 Cooper's Treasure
01:10 Unexplained and Unexplored
02:00 How to Build...Everything
02:24 How to Build...Everything
02:48 How Do They Do It?
03:12 How Do They Do It?
03:36 How Do They Do It?
04:00 How Do They Do It?
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
00:00 Heart of Darkness
01:00 Death by Fame
02:00 Dead Silent
03:00 Married With Secrets
03:45 Married With Secrets
04:30 The Perfect Murder
05:15 The Perfect Murder
06:00 Border Control: Spain
06:25 Who on Earth Did I Marry?
06:50 Who on Earth Did I Marry?
07:15 Murder in the Heartland
08:05 Murder in the Heartland
08:55 The Interrogator
09:45 The Interrogator
10:40 American Nightmare
11:35 American Nightmare
12:30 Extreme Measures
13:25 Extreme Measures
14:20 Where Murder Lies
15:15 Where Murder Lies
16:10 Someone You Thought You Knew
17:05 Someone You Thought You Knew
18:00 Bad Blood
18:30 Bad Blood
19:00 Evil, I
19:30 Evil, I
20:00 Portals to Hell
21:00 Jack Osbourne's Night of Terror
23:00 Spooked Ireland
00:00 Spooked Ireland
01:00 Jack Osbourne's Night of Terror
03:00 American Nightmare
03:45 American Nightmare
04:30 Extreme Measures
05:15 Extreme Measures
00:30 My Cat From Hell
01:30 Long Island Medium
02:30 Toddlers & Tiaras
03:20 Celebrity IOU
04:05 LA Ink
04:50 Breaking Amish: Los Angeles
05:35 Say Yes to the Dress UK
06:00 My Big Fat American Gypsy Wedding
07:00 My Big Fat American Gypsy Wedding
08:00 My Big Fat American Gypsy Wedding
09:00 My Big Fat American Gypsy Wedding
10:00 Extreme Cheapskates
11:00 Extreme Cheapskates
11:30 Extreme Cheapskates
12:00 Cake Boss
12:30 Cake Boss
13:00 Cake Boss
13:30 Cake Boss
14:00 LA Ink
15:00 LA Ink
16:00 LA Ink
17:00 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
18:00 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
19:00 90 Day: The Single Life
20:00 90 Day: The Single Life
21:00 90 Day: The Single Life
22:00 90 Day Diaries
23:00 Swinger Wives
00:00 Sex Sent Me to the E.R.
01:00 Sex Sent Me to the E.R.
02:00 My Big Fat American Gypsy Wedding
02:50 My Big Fat American Gypsy Wedding
03:40 My Big Fat American Gypsy Wedding
04:25 My Big Fat American Gypsy Wedding
05:10 Say Yes To The Dress: Lancashire
00:45 #TextMeWhenYouGetHome
01:40 Cold Case Files
02:30 An Hour to Kill
03:25 Homicide Hunter
04:20 Homicide: Hours to Kill
05:10 Witness to Murder: Digital Evidence
06:00 Motive to Murder
06:30 Motive to Murder
07:00 Motive to Murder
07:30 Motive to Murder
07:55 Motive to Murder
08:25 Court Cam
08:55 Court Cam
09:25 Court Cam
09:55 Court Cam
10:25 Court Cam
10:50 Homicide: Hours to Kill
11:50 Homicide: Hours to Kill
12:50 Homicide: Hours to Kill
13:45 The First 48
14:45 The First 48
15:45 The First 48
16:40 Homicide Hunter
17:40 Homicide Hunter
18:35 Motive to Murder
19:00 After the First 48
20:00 Cops Gone Bad with Will Mellor
21:00 Interrogation Raw
22:00 Witness to Murder: Digital Evidence
23:00 I Met My Murderer Online
23:30 I Met My Murderer Online
23:55 Cops Uncensored
00:20 Cops Uncensored
00:45 Taking the Stand
01:15 Taking the Stand
01:40 Court Cam
02:05 Court Cam
02:30 Ice Cold Killers
03:25 Ice Cold Killers
04:20 Ice Cold Killers
05:10 Ice Cold Killers
00:17 The Incredible Pol Farm
00:43 Food Factory
01:41 Top 10: Architecture
01:45 Food Factory
02:10 Top 10: Architecture
03:05 Megafactories
03:55 Megafactories
04:50 Car S.O.S
05:35 Food Factory
06:00 Food Factory
06:25 Food Factory
07:05 Building Impossible With Daniel Ashville
08:00 Massive Engineering Mistakes
09:00 Strippers: Cars for Cash
10:00 Fish Tank Kings
11:00 Fish Tank Kings
12:00 Buried Secrets of WWII
13:00 Buried Secrets of WWII
14:00 WWII: Hell Under the Sea
15:00 WWII: Hell Under the Sea
16:00 Apocalypse: The Rise of Hitler
17:00 Apocalypse: The Rise of Hitler
18:00 World War II: Drain the Ocean
19:00 The Real Red Tails
20:00 WWII in Europe: Voices From the Front
21:00 World War II: Secrets From Above
22:00 Hitler's Teen Killers
22:55 WWII Bomb Hunters
23:55 Nazi Megastructures
00:50 Nazi Megastructures
01:45 Food Factory
02:10 Drugs, Inc.
03:05 Megafactories
03:50 Megafactories
04:50 Car S.O.S
05:35 Food Factory
00:10 Shark Beach With Chris Hemsworth
01:00 Ultimate Animal Countdown
01:50 Shark Superpower
02:35 Bull Shark Bandits
03:20 Sharks vs. Dolphins: Blood Battle
04:10 Ultimate Animal Countdown
04:55 Prairie Dog Manor
05:15 Prairie Dog Manor
05:40 Ultimate Animals Compilations
06:00 Python Hunters
07:05 Prairie Dog Manor
07:30 Soul of the Cat
08:25 Snake City
09:15 Soul of the Cat
10:10 Storm Cats
11:00 Night Stalkers
11:55 Predator Land
12:45 World's Deadliest Snakes
13:40 Planet of the Birds
14:30 Nature
15:20 Ultimate Enemies (Revealed)
16:15 The Real Black Panther
17:05 Shark vs. Whale
18:00 Wild Chile: Compilation
18:50 The Living Edens
19:45 Wild Portugal
20:35 Wild Chile: Compilation
21:30 Night Stalkers
22:20 Predator Land
23:15 World's Deadliest Snakes
00:05 Wild Chile: Compilation
01:00 Nature
01:50 Ultimate Enemies (Revealed)
02:40 The Real Black Panther
03:30 Shark vs. Whale
04:20 Snake City
05:05 Prairie Dog Manor
05:30 Prairie Dog Manor
00:00 Animal Cops: Houston
00:45 Expedition Mungo
01:30 Intruders
02:15 Intruders
03:00 Zoltan the Wolfman
03:45 Homestead Rescue
04:30 Animal Cops: Houston
05:15 Animal Cops: Houston
06:00 Animal Cops: Philadelphia
06:50 Dogs: The Untold Story
07:40 Homestead Rescue
08:30 Animal Cops: Philadelphia
09:25 Dogs: The Untold Story
10:20 Zoltan the Wolfman
11:15 Homestead Rescue
12:10 Animal Cops: Philadelphia
13:05 Dogs: The Untold Story
14:00 Great White Invasion
15:00 Animal Cops: Houston
16:00 Dogs: The Untold Story
17:00 Homestead Rescue
18:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
19:00 How Do Animals Do That?
19:30 How Do Animals Do That?
20:00 Guardians of Rescue
21:00 Growing Up ...
22:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
23:00 Animal Cops: Houston
00:00 Animal Cops: Houston
00:45 Expedition Mungo
01:30 How Do Animals Do That?
01:53 How Do Animals Do That?
02:15 Intruders
03:00 Zoltan the Wolfman
03:45 Homestead Rescue
04:30 Animal Cops: Houston
05:15 How Do Animals Do That?
05:38 How Do Animals Do That?
00:15 Forged in Fire
01:15 Pawn Stars Do America
02:00 World's Greatest Treasure Mysteries
02:45 Mission Unexplained
03:30 Mijn History Moment
03:40 Ancient Aliens
04:30 American Pickers
05:15 American Pickers
06:00 American Pickers
06:55 Storage Wars
07:20 Secret History Of Humans
07:50 Secret History Of Humans
08:15 Storage Wars
08:45 Storage Wars
09:10 Storage Wars
09:40 Storage Wars
10:05 Strangest Things
11:05 Ancient Aliens
12:00 Forged with Steele
12:30 Forged with Steele
13:00 Pawn Stars Do America
14:00 American Pickers
14:55 American Pickers
15:50 Ancient Aliens
16:50 Strangest Things
17:45 History's Greatest Mysteries
19:30 Forged in Fire
20:30 Truthseekers
21:25 The UnBelievable With Dan Aykroyd
22:20 Secrets in the Sand
23:20 American Pickers
00:15 American Pickers
01:15 Truthseekers
02:00 The UnBelievable With Dan Aykroyd
02:45 Secrets in the Sand
03:30 Mijn History Moment
03:40 Storage Wars
04:05 Storage Wars
04:30 Storage Wars
04:55 Storage Wars
05:15 American Pickers
00:05 Afrikaanse jagers
01:00 Orang-oetan worden
01:55 Orang-oetan worden
02:50 De gecreëerde wildernis: Europa's Everglades
03:45 Buitenaardse Wezens
04:40 Buitenaardse Wezens
05:35 Vreemde wezens
06:00 Afrika's Verborgen Koninkrijken
06:55 Zeereservaten
07:50 De natuur in: India
08:45 De natuur in: India
09:40 De natuur in: India
10:30 De natuur in: India
11:20 De natuur in: India
12:10 De wilde Rockies
13:05 De wilde Rockies
14:00 De wilde Rockies
14:55 De wilde Rockies
15:50 De wilde Rockies
16:45 Het Grote Olifantenverhaal
17:40 Aarde in evolutie
18:35 Aarde in evolutie
19:30 Aarde in evolutie
20:25 Op jacht naar de regen
21:20 Op jacht naar de regen
22:15 Op jacht naar de regen
23:10 Het Grote Olifantenverhaal
00:05 Aarde in evolutie
01:00 Aarde in evolutie
01:55 Aarde in evolutie
02:50 Op jacht naar de regen
03:45 Op jacht naar de regen
04:40 Op jacht naar de regen
05:35 Vreemde wezens
00:00 Michel Roux's French Country Cooking
01:00 Ainsley's Food We Love
02:00 Ainsley's Food We Love
03:00 De Wit, Rosé en Roodtrip
03:30 De Wit, Rosé en Roodtrip
04:00 Rudolph's Bakery
04:30 Bak met Miljuschka
04:56 Eveline's Asian Streetfood
05:19 Wokking lekker
05:25 Open keuken met Sandra Bekkari
05:40 Open keuken met Sandra Bekkari
06:00 The Hairy Bikers' Northern Exposure
07:20 Remarkable Places to Eat
08:20 James Martin's Spanish Adventure
09:20 Late Nite Eats
09:45 Late Nite Eats
10:10 Rudolph's Bakery: Altijd Feest!
10:40 Rudolph's Bakery
11:15 Bak met Miljuschka
11:45 Bak met Miljuschka
12:20 Donal's Super Food In Minutes
13:00 Open keuken met Sandra Bekkari
13:15 Open keuken met Sandra Bekkari
13:35 Karsu's Turkse Keuken
14:05 Eveline's Asian Streetfood
14:30 Jamie's Easy Meals for Every Day
15:00 Rudolph's Bakery
15:35 Bak met Miljuschka
16:05 Donal's Super Food In Minutes
16:45 Open keuken met Sandra Bekkari
17:00 Open keuken met Sandra Bekkari
17:25 Wokking lekker
17:30 Karsu's Turkse Keuken
17:55 Eveline's Asian Streetfood
18:25 Jamie's Easy Meals for Every Day
19:00 Late Nite Eats
19:30 Late Nite Eats
20:00 The F Word
21:05 Anthony Bourdain: No Reservations
22:00 Gordon Ramsay: Uncharted
23:00 Jamie Oliver: Together
00:05 Jamie Cooks the Mediterranean
01:05 Jamie & Jimmy's Food Fight Club
02:05 Donal's Super Food In Minutes
02:30 Open keuken met Sandra Bekkari
02:45 Open keuken met Sandra Bekkari
03:00 Karsu's Turkse Keuken
03:20 Eveline's Asian Streetfood
03:45 Jamie's Easy Meals for Every Day
04:10 Rudolph's Bakery
04:35 Bak met Miljuschka
05:05 Late Nite Eats
05:25 Open keuken met Sandra Bekkari
05:40 Open keuken met Sandra Bekkari
00:00 Lingerie
00:30 Lingerie
01:00 Swimwear
01:30 Swimwear
02:00 Top Models
02:30 Top Models
03:00 Lingerie
03:30 Lingerie
04:00 Swimwear
04:30 Swimwear
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
06:00 Fashion & Sports
06:30 Fashion & Sports
07:00 Beauty
07:30 Beauty
08:00 Fashion from America
08:30 Fashion from America
09:00 Kate Moss Story
09:30 Kate Moss Story
10:00 Fashion Destination
10:30 Fashion Destination
11:00 Fashion Junior
11:30 Fashion Junior
12:00 New York Fashion Week
12:30 New York Fashion Week
13:00 Top Photoshoots
13:30 Top Photoshoots
14:00 Bridal
14:30 Bridal
15:00 Designers
15:30 Designers
16:00 Fashion Teens
16:30 Fashion Teens
17:00 Top Models
17:30 Top Models
18:00 Fashion from South Korea
18:30 Fashion from South Korea
19:00 Fashion Destination
19:30 Fashion Destination
20:00 Fashion News
20:30 Fashion News
21:00 Kate Moss Story
21:30 Kate Moss Story
22:00 Fashion Magazines
22:30 Fashion Magazines
23:00 Fashion Films
23:30 Fashion Films
00:00 Lingerie
00:30 Lingerie
01:00 Swimwear
01:30 Swimwear
02:00 Top Models
02:30 Top Models
03:00 Lingerie
03:30 Lingerie
04:00 Swimwear
04:30 Swimwear
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
00:00 Watch What Happens Live With Andy Cohen
00:30 E! News
01:00 Celebrities Only
01:45 Close Up
02:30 We Got Love Teyana & Iman
03:00 Celebrity Game Face
04:00 EJ NYC
05:00 EJ NYC
06:00 Giuliana & Bill
07:00 Giuliana & Bill
08:00 Giuliana & Bill
09:00 Giuliana & Bill
10:00 Botched
10:45 Celebrities Only
11:30 Celebrities Only
12:15 Celebrities Only
13:00 WAGS: Miami
14:00 WAGS: Miami
15:00 Watch What Happens Live With Andy Cohen
15:30 Watch What Happens Live With Andy Cohen
16:00 Botched
17:00 Botched
18:00 Botched
19:00 Botched
20:00 Botched
21:00 House of Villains
22:00 House of Villains
23:00 House of Villains
00:00 House of Villains
01:00 House of Villains
02:30 Mathis Family Matters
03:00 Mathis Family Matters
03:30 Mathis Family Matters
04:00 Celebrities Only
04:45 Celebrities Only
05:30 New Money
00:00 Haagse politiek
03:00 Haagse politiek
06:00 Haagse politiek
09:00 Haagse politiek
12:00 Haagse politiek
15:00 Haagse politiek
18:00 Haagse politiek
21:00 Haagse politiek
00:00 Haagse politiek
03:00 Haagse politiek
00:29 Snackmasters
01:47 Snackmasters
02:43 RTL Nieuws - Laat
02:48 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:08 RTL Nieuws - Laat
03:18 RTL Nieuws - Laat
03:28 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:48 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:08 RTL Nieuws - Laat
04:18 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:38 RTL Nieuws - Laat
04:48 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:08 RTL Nieuws - Laat
05:18 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:38 RTL Nieuws - Laat
05:48 RTL Nieuws - 19:30 uur
06:08 RTL Nieuws - Laat
06:18 RTL Nieuws - 19:30 uur
06:38 RTL Nieuws - Laat
06:48 Colombia's Wild Coast
07:45 Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
08:40 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
09:36 Ondernemerslounge
10:26 American Pickers
10:46 The Rise And Fall Of Victoria's Secret
11:38 The Rise And Fall Of Victoria's Secret
12:31 The Rise And Fall Of Victoria's Secret
13:23 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
14:10 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
14:50 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
15:35 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
16:21 Humberto Onderneemt
16:45 American Pickers
17:12 American Pickers
17:40 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
18:35 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
19:30 's Werelds Meest Iconische Hotels
20:03 's Werelds Meest Iconische Hotels
01:04 RTL Nieuws - Laat
01:21 RTL Nieuws - 19:30 uur
01:48 RTL Nieuws - Laat
01:58 RTL Nieuws - 19:30 uur
02:18 RTL Nieuws - Laat
02:28 RTL Nieuws - 19:30 uur
02:48 RTL Nieuws - Laat
02:58 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:18 RTL Nieuws - Laat
03:28 RTL Nieuws - 19:30 uur
03:48 RTL Nieuws - Laat
03:58 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:18 RTL Nieuws - Laat
04:28 RTL Nieuws - 19:30 uur
04:48 RTL Nieuws - Laat
04:58 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:18 RTL Nieuws - Laat
05:28 RTL Nieuws - 19:30 uur
05:48 RTL Nieuws - Laat
05:58 RTL Nieuws - 19:30 uur
00:00 First Move With Julia Chatterley
01:00 Erin Burnett OutFront
02:00 Anderson Cooper 360
03:00 The Source With Kaitlan Collins
04:00 CNN NewsNight With Abby Phillip
05:00 Laura Coates Live
06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
06:30 Connecting Africa
07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
07:30 Artisans
08:00 CNN Newsroom with Anna Coren
08:30 African Voices: Changemakers
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren
10:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
10:30 Inside Africa
11:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
12:00 African Voices: Changemakers
12:30 Artisans
13:00 CNN This Morning Weekend
14:00 First of All With Victor Blackwell
15:00 Smerconish
16:00 The Chris Wallace Show
17:00 The Amanpour Hour
18:00 World Sport
18:30 Marketplace Middle East
18:45 Marketplace Europe
19:00 CNN Newsroom Saturday
21:00 The Whole Story With Anderson Cooper
22:00 CNN Newsroom Saturday
23:00 World Sport
23:30 Inside Africa
00:00 CNN Newsroom Saturday
02:00 Smerconish
03:00 World Sport
03:30 Artisans
04:00 Inside Africa
04:30 African Voices: Changemakers
05:00 Connecting Africa
05:30 Marketplace Middle East
05:45 Marketplace Africa
00:00 BBC News
00:30 Talking Business
01:00 BBC News
01:30 The Travel Show
02:00 BBC News
02:30 Click
03:00 BBC News
03:30 This Is India
04:00 BBC News
04:30 Africa: The Battle for the Ballot Box
05:00 BBC News
05:30 The Media Show
06:00 BBC News
06:30 The Travel Show
07:00 BBC News
07:30 Reporting Gaza: My War
08:00 BBC News
08:30 Click
09:00 BBC News
09:30 This Is India
10:00 BBC News
11:00 BBC News
11:30 The New Drug Threat
12:00 BBC News
12:30 Talking Business
13:00 BBC News
13:30 Reporting Gaza: My War
14:00 BBC News
14:30 Talking Movies
15:00 BBC News
15:30 The Travel Show
16:00 BBC News
16:30 The Media Show
17:00 BBC News
17:30 Africa: The Battle for the Ballot Box
18:00 BBC News
19:00 BBC News
19:30 Reporting Gaza: My War
20:00 BBC News
20:30 Click
21:00 BBC News
21:30 The Travel Show
22:00 BBC News
23:00 BBC News
23:30 The New Drug Threat
00:00 BBC News
00:30 The Media Show
01:00 BBC News
01:30 Talking Business
02:00 BBC News
02:30 Talking Movies
03:00 BBC News
03:30 Reporting Gaza: My War
04:00 BBC News
04:30 The Media Show
05:00 BBC News
05:30 The New Drug Threat
00:00 Global Week-End
00:15 Global Week-End
00:30 Global Week-End
00:46 News
01:00 Global Week-End
01:15 Global Week-End
01:30 Global Week-End
01:46 WITNESS
02:00 Global Week-End
02:15 Global Week-End
02:30 Global Week-End
02:47 News
03:00 Global Week-End
03:15 Global Week-End
03:30 Global Week-End
03:46 WITNESS
04:00 News
04:15 News
04:30 News
04:46 News
05:00 5 minutes
05:15 5 minutes
05:30 5 minutes
05:45 WITNESS
06:00 5 minutes
06:05 Brussels, My Love?
06:30 5 minutes
06:35 Brussels, My Love?
06:45 Brussels, My Love?
06:50 News
07:00 5 minutes
07:05 WITNESS
07:16 WITNESS
07:30 5 minutes
07:37 WITNESS
07:48 News
08:00 5 minutes
08:05 Brussels, My Love?
08:30 5 minutes
08:36 Brussels, My Love?
08:45 Brussels, My Love?
09:00 5 minutes
09:05 WITNESS
09:16 WITNESS
09:30 5 minutes
09:37 WITNESS
09:47 Ocean
10:00 5 minutes
10:06 Brussels, My Love?
10:30 5 minutes
10:35 Brussels, My Love?
10:44 Brussels, My Love?
10:49 News
11:00 5 minutes
11:05 WITNESS
11:16 WITNESS
11:30 5 minutes
11:36 WITNESS
11:47 News
12:00 5 minutes
12:05 Brussels, My Love?
12:30 5 minutes
12:36 Brussels, My Love?
12:45 Brussels, My Love?
13:00 5 minutes
13:05 WITNESS
13:16 WITNESS
13:30 5 minutes
13:36 WITNESS
13:46 News
14:00 5 minutes
14:05 Brussels, My Love?
14:30 5 minutes
14:36 Brussels, My Love?
14:45 Brussels, My Love?
15:00 5 minutes
15:05 WITNESS
15:16 WITNESS
15:30 5 minutes
15:36 Real Economy
15:47 News
16:00 5 minutes
16:05 Brussels, My Love?
16:30 5 minutes
16:36 Brussels, My Love?
16:45 Brussels, My Love?
17:00 5 minutes
17:05 WITNESS
17:16 WITNESS
17:30 5 minutes
17:37 WITNESS
17:47 News
18:00 5 minutes
18:05 Brussels, My Love?
18:30 5 minutes
18:36 Brussels, My Love?
18:45 Brussels, My Love?
19:00 5 minutes
19:05 WITNESS
19:16 WITNESS
19:30 5 minutes
19:37 WITNESS
19:47 Ocean
20:00 5 minutes
20:05 Brussels, My Love?
20:30 5 minutes
20:36 Brussels, My Love?
20:45 Brussels, My Love?
21:00 5 minutes
21:05 WITNESS
21:16 WITNESS
21:30 5 minutes
21:37 WITNESS
21:47 News
22:00 5 minutes
22:05 Brussels, My Love?
22:30 5 minutes
22:36 Brussels, My Love?
22:44 Brussels, My Love?
22:50 News
23:00 5 minutes
23:05 WITNESS
23:16 WITNESS
23:30 5 minutes
23:37 WITNESS
23:47 News
00:00 Global Week-End
00:05 WITNESS
00:16 WITNESS
00:30 Global Week-End
00:37 WITNESS
00:47 News
01:00 Global Week-End
01:05 Brussels, My Love?
01:30 Global Week-End
01:36 Brussels, My Love?
01:45 Brussels, My Love?
02:00 5 minutes
02:05 WITNESS
02:16 WITNESS
02:30 5 minutes
02:37 WITNESS
02:47 News
03:00 Global Week-End
03:05 WITNESS
03:16 WITNESS
03:30 Global Week-End
03:37 WITNESS
03:47 News
04:00 Global Week-End
04:05 Brussels, My Love?
04:30 Global Week-End
04:36 Brussels, My Love?
04:45 Brussels, My Love?
05:00 Global Week-End
05:05 WITNESS
05:16 WITNESS
05:30 Global Week-End
05:37 WITNESS
05:47 News
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 Counting the Cost
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Witness
04:00 News
04:30 People and Power
05:00 News
05:30 101 East
06:00 News
06:30 Dying Earth
07:00 News
07:30 UpFront
08:00 News
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News
10:30 Counting the Cost
11:00 News
11:30 The Stream
12:00 Newshour
13:00 News
13:30 Inside Story
14:00 Eleven Days in May
15:00 Newshour
16:01 News
16:30 UpFront
17:00 Newshour
18:00 News
18:30 Witness
19:00 News
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News
21:30 People and Power
22:00 News
22:30 Talk to Al Jazeera
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 The Bottom Line
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Eleven Days in May
04:00 News
04:30 The Stream
05:00 News
05:30 Counting the Cost
00:30 NBC Nightly News
01:00 Last Call
01:30 Last Call
02:00 Closing Bell: Overtime
03:00 American Greed
04:00 The CNBC Conversation
04:30 CNBC Pro Talks
05:00 Last Call
06:00 Cities of Success
07:00 The CNBC Conversation
07:30 CNBC Pro Talks
08:00 Cities of Success
09:00 Answers With Bayless Conley
09:30 Secret Lives of the Super Rich
10:00 The CNBC Conversation
10:30 CNBC Pro Talks
11:00 American Greed
12:00 CNBC Sports
14:00 CNBC Sports
14:30 CNBC Sports
15:00 CNBC Sports
16:00 Cities of Success
17:00 American Greed
18:00 The CNBC Conversation
18:30 CNBC Pro Talks
19:00 Cities of Success
20:00 American Greed
21:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
22:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
23:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:00 Secret Lives of the Super Rich
00:30 NBC Nightly News
01:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
02:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
03:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
04:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
05:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:00 Americas Now
01:00 The Heat
01:30 The World Today
02:00 Global Business
03:00 The World Today
03:30 China 24
04:00 The World Today
04:30 World Insight with Tian Wei
05:00 The World Today
05:15 Sports Scene
05:30 Travelogue
06:00 Global Watch
07:00 Big Story
08:00 The World Today
08:30 The Heat
09:00 The World Today
09:30 Sports Scene
10:00 The World Today
10:30 Biz Talk
11:00 The World Today
11:30 The Inheritors
12:00 The World Today
12:15 Africa Live
13:00 Asia Today
13:30 Leaders Talk
14:00 The World Today
14:15 China 24
15:00 The World Today
15:30 Biz Talk
16:00 The World Today
16:30 Assignment Asia
17:00 The World Today
17:30 The Inheritors
18:00 The World Today
18:30 Razor
19:00 Africa Live
19:30 Faces of Africa
20:00 Razor
20:30 Talk Africa
21:00 The World Today
21:30 The Inheritors
22:00 The World Today
22:30 The Agenda
23:00 The World Today
23:30 Leaders Talk
00:00 Full Frame
01:00 The World Today
01:30 Assignment Asia
02:00 The World Today
02:30 The Agenda
03:00 Big Story
04:00 The World Today
04:30 The Inheritors
05:00 The World Today
05:15 Sports Scene
05:30 Leaders Talk
00:39 Sophie & Jeroen
01:36 3 Op Reis
02:15 Sophie & Jeroen
03:10 Sophie & Jeroen
04:05 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
04:25 Tekst-TV
05:30 Timmy tijd
05:35 Bumba
05:40 Olly, het kleine witte busje
05:45 Ziggy en de Zootram
05:57 Babar en de belevenissen van Badou
06:08 Vos en Haas
06:19 Noddy, de detective
06:30 Peppa Pig
06:35 Peppa Pig
06:40 Splat & Seymour
06:51 Lucas de spin
06:59 Prinses Spiegelbelle
07:19 Casper en Emma
07:29 Samson en Marie
07:34 Dropje
07:41 Jottum
07:47 De magische auto
07:59 BabyBeestenBoel
08:08 Kindertijd
08:17 Beestenbrigade special
08:32 Zappsport The Battle
08:50 Kinderen voor Kinderen Karaoke Show
09:01 Extreme karaoke
09:18 Troublemakers
09:33 Freeks Jungle School
09:43 Zapp Kids Top 20
10:11 Mees Kees
10:36 Zappsport Kantine
10:56 13 in de oorlog
11:16 13 in de oorlog
13:33 Heel Vlaanderen bakt kids
14:13 De Faker
14:29 De Faker
14:44 De Faker
15:01 De Faker
15:16 De Faker
15:34 Op de vlucht
17:04 Klaas Kan Alles Kort
17:19 Zapp detective: de nachtwachtbende
17:35 Alles flex
17:51 Zapp Recordbrekers
18:20 Voor het blok
18:46 Ik ben onzichtbaar
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:20 NOS Jeugdjournaal: Herdenken
19:49 Nationale Herdenking 2024
20:33 Socutera
20:44 The Tourist
21:41 The Tourist
22:44 Dertigers
23:16 Dertigers
23:47 Dertigers
00:19 Dertigers
00:51 Dertigers
01:23 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
01:43 Tekst-TV
05:30 Timmy tijd
05:35 Bumba
05:40 Olly, het kleine witte busje
05:45 Ziggy en de Zootram
05:57 Babar en de belevenissen van Badou
00:00 Bassie en Adriaan: De Diamant
00:23 Bassie en Adriaan: De Diamant
00:42 Bassie en Adriaan: De Diamant
01:04 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
01:32 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
02:02 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
02:31 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
03:00 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
03:30 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
04:00 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
04:29 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
05:00 Zigby
05:14 Florries draakjes
05:24 Beertje Pol
05:35 Jokie
05:45 Little People
05:55 Fien & Teun TV
06:16 Jul & Julia
06:38 De opmerkelijke meneer King
06:45 Rainbow Ruby
07:08 Remy & Boo
07:20 Uki
07:25 Thomas de Stoomlocomotief
07:36 Chuggington
07:48 Super Wings
07:59 Ernst, Bobbie en de rest
08:07 Brandweerman Sam
08:19 Bitz & Bob
08:29 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Avonturen
08:52 My Little Pony
09:15 Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland
09:38 Enchantimals
09:43 Monchhichi
09:54 The Jungle Book
10:08 Tashi
10:19 LEGO City
10:21 Inspector Gadget
10:45 Vlady & Miró
10:49 Arthur en de Minimoys
11:14 Mega Mindy Versus ROX
12:38 Lassie
13:03 Lassie
13:28 Lassie
13:53 Lassie
14:17 Lassie
14:42 Lassie
15:06 Peter Pan
15:31 Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland
15:53 Hatchimals: Adventures in Hatchtopia
15:56 Piet Piraat
16:01 Piet Piraat Wonderwaterwereld
16:07 Piet Piraat Wonderwaterwereld
16:16 Pipo
16:26 Flin & Flo
16:36 Brandweerman Sam
16:48 Mush Mush en de Zwammetjes
16:59 The Mojicons
17:10 Droomklus
17:27 Lassie
17:52 Blinky Bill
18:03 Inspector Gadget
18:26 Arthur en de Minimoys
18:51 Transformers Rescue Bots Academy
19:01 Transformers: Cyberverse
19:13 LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Skybound
19:37 Bakugan: Battle Planet
19:48 Redakai
20:11 Oggy en de Kakkerlakken
20:19 De Daltons
20:28 Rox
20:52 De Magische Wereld van Pardoes
21:12 Jabaloe
21:27 Lolly Lolbroek
21:39 Gadget en de Gadgetinis
22:00 Gadget en de Gadgetinis
22:22 Dennis de Bengel
22:43 Dennis de Bengel
23:05 Dennis de Bengel
23:26 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
23:56 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
00:28 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
00:55 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
01:24 Bassie en Adriaan: De Geheimzinnige Opdracht
01:55 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
02:20 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
02:43 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
03:05 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
03:29 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
03:51 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
04:14 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
04:37 Bassie en Adriaan - De Huilende Professor
05:02 Zigby
05:12 Florries draakjes
05:22 Beertje Pol
05:37 Jokie
05:42 Little People
05:53 Fien & Teun TV
05:00 Geen uitzending
06:00 Tik Tak
06:05 Bumba
06:10 Stoppeltje
06:15 Sarah zingt
06:20 Kaatjes Kameraadjes
06:25 Rintje
06:30 Dinostad
06:35 Pingu in de stad
06:40 Wolfje's verhalen
06:50 Dropje
06:55 Sarah beweegt
07:00 Simon Superkonijn
07:05 Pop Papierstad
07:15 Saïd & Anna
07:25 Samson en Marie
07:30 Molang
07:35 Mush Mush en de Zwammetjes
07:50 Kids on the block
08:05 De Raad van Soekie
08:20 Nachtwacht
08:45 Tekens van leven
09:15 Onze natuur
09:40 Meisjes
10:00 De week van Karrewiet
10:10 Homo Universalis Ketnet: compilatie
10:40 Competitiebeesten
11:10 De Faker
11:30 Galactic Agency
11:40 Galactic Agency
11:55 De week van Karrewiet met VGT
12:10 Ket & Doc
12:25 GameKeepers
12:50 Helden
13:00 Onze natuur
13:25 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
13:30 Ketnet Musical
15:00 Mega Mindy
15:25 Samson & Marie ijsjestijd
15:35 Mush Mush en de Zwammetjes
15:50 Mr. Magoo
15:55 Mr. Magoo
16:00 Imago
16:25 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
16:30 Rox
17:00 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
17:10 Nachtwacht
17:35 De week van Karrewiet
17:50 Kapot gaan
18:00 Ket & Doc
18:15 Helden
18:30 Wannabe's
18:45 De Hoppers
19:05 GameKeepers
19:30 De Raad van Soekie
19:45 Oggy en de kakkerlakken: De volgende generatie
19:55 2 kleine vogels
20:00 Geen uitzending
20:15 VRT NWS journaal met VGT
20:50 Groeien & Bloeien
21:15 Geen uitzending
05:15 Geen uitzending
00:00 Nacht programmering
00:15 Nacht programmering
00:30 Nacht programmering
00:45 Nacht programmering
01:00 Nacht programmering
01:15 Nacht programmering
01:30 Nacht programmering
01:45 Nacht programmering
02:00 Nacht programmering
02:15 Nacht programmering
02:30 Nacht programmering
02:45 Nacht programmering
03:00 Nacht programmering
03:15 Nacht programmering
03:30 Nacht programmering
03:45 Nacht programmering
04:00 Nacht programmering
04:15 Nacht programmering
04:30 Nacht programmering
04:45 Nacht programmering
05:00 Nacht programmering
05:15 Nacht programmering
05:30 PebbleBox
06:00 PebbleBox
06:30 Foofur
07:00 The Fairy Taler
07:30 Sinbad de Zeeman
08:00 Seabert
08:30 Martin Morning
08:42 De Zusjes Mol
08:48 Rita & Krokodil
09:00 PebbleBox
09:30 Chloe's Toverkast
09:41 Dibo de Wensdraak
10:00 Foofur
10:30 The Fairy Taler
11:00 Bamboe Beren
11:30 PebbleBox
12:00 Lief
12:02 Bamboo love
12:05 Oscar de balloonist
12:17 Conni
12:30 Dommel
12:41 Boes
13:00 Seabert
13:30 Martin Morning
13:42 De Zusjes Mol
13:48 Rita & Krokodil
14:00 Chloe's Toverkast
14:11 Dibo de Wensdraak
14:30 PebbleBox
15:00 Babar
15:30 De Snorkels
15:41 De Snorkels
16:00 Alfred J. Kwak
16:30 Nils Holgersson
17:00 Bassie en Adriaan - De Verzonken Stad
17:30 Sinbad de Zeeman
18:00 PebbleBox
18:30 Lief
18:32 Bamboo love
18:35 Helden van de stad
18:46 Professor Balthazar
19:00 De Bluffers
19:30 Lotte en de Maansteen
21:00 Bassie en Adriaan - De Verzonken Stad
21:30 Nils Holgersson
22:00 De Snorkels
22:12 De Snorkels
22:30 Alfred J. Kwak
22:59 De Bluffers
23:30 Nacht programmering
23:45 Nacht programmering
00:00 Nacht programmering
00:15 Nacht programmering
00:30 Nacht programmering
00:45 Nacht programmering
01:00 Nacht programmering
01:15 Nacht programmering
01:30 Nacht programmering
01:45 Nacht programmering
02:00 Nacht programmering
02:15 Nacht programmering
02:30 Nacht programmering
02:45 Nacht programmering
03:00 Nacht programmering
03:15 Nacht programmering
03:30 Nacht programmering
03:45 Nacht programmering
04:00 Nacht programmering
04:15 Nacht programmering
04:30 Nacht programmering
04:45 Nacht programmering
05:00 Nacht programmering
05:15 Nacht programmering
05:30 PebbleBox
00:00 De wonderlijke wereld van Gumball
00:15 De wonderlijke wereld van Gumball
00:25 De wonderlijke wereld van Gumball
00:40 De wonderlijke wereld van Gumball
00:55 De wonderlijke wereld van Gumball
01:10 De wonderlijke wereld van Gumball
01:25 De wonderlijke wereld van Gumball
01:35 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:30 De wonderlijke wereld van Gumball
02:45 De wonderlijke wereld van Gumball
03:00 De wonderlijke wereld van Gumball
03:10 De wonderlijke wereld van Gumball
03:25 De wonderlijke wereld van Gumball
03:35 De wonderlijke wereld van Gumball
03:50 De wonderlijke wereld van Gumball
04:00 De wonderlijke wereld van Gumball
04:15 De wonderlijke wereld van Gumball
04:25 De wonderlijke wereld van Gumball
04:35 De wonderlijke wereld van Gumball
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:25 De wonderlijke wereld van Gumball
05:37 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:40 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball
06:00 De wonderlijke wereld van Gumball
06:10 De wonderlijke wereld van Gumball
06:25 De wonderlijke wereld van Gumball
06:35 De wonderlijke wereld van Gumball
06:50 De wonderlijke wereld van Gumball
07:05 De wonderlijke wereld van Gumball
07:15 De wonderlijke wereld van Gumball
07:30 Tiny Toons Looniversiteit
07:55 Tiny Toons Looniversiteit
08:25 Wat babyberen leren
08:50 Jellystone!
09:00 Jellystone!
09:10 Jellystone!
09:20 Lamput
09:30 Batwheels
09:40 Batwheels
09:55 Lucas de spin
10:00 Lucas de spin
10:05 Lucas de spin
10:20 Grizzy en de Lemmings
10:25 Grizzy en de Lemmings
10:30 Grizzy en de Lemmings
10:40 Grizzy en de Lemmings
10:45 Grizzy en de Lemmings
11:00 Looney Tunes Cartoons
11:05 Looney Tunes Cartoons
11:25 Looney Tunes Cartoons
11:35 Looney Tunes Cartoons
11:45 Lamput
11:55 De wonderlijke wereld van Gumball
12:05 De wonderlijke wereld van Gumball
12:20 De wonderlijke wereld van Gumball
12:30 De wonderlijke wereld van Gumball
12:40 De wonderlijke wereld van Gumball
13:00 Teen Titans Go!
13:10 Teen Titans Go!
13:25 Teen Titans Go!
13:35 Teen Titans Go!
13:45 Teen Titans Go!
14:00 New Looney Tunes
14:05 New Looney Tunes
14:10 New Looney Tunes
14:15 New Looney Tunes
14:20 New Looney Tunes
14:30 New Looney Tunes
14:35 New Looney Tunes
14:40 New Looney Tunes
14:45 New Looney Tunes
15:00 Tiny Toons Looniversiteit
15:25 Tiny Toons Looniversiteit
15:50 De wonderlijke wereld van Gumball
16:00 De wonderlijke wereld van Gumball
16:15 De wonderlijke wereld van Gumball
16:30 De wonderlijke wereld van Gumball
16:45 Teen Titans Go!
16:55 Teen Titans Go!
17:05 Teen Titans Go!
17:15 Teen Titans Go!
17:30 Wat babyberen leren
17:40 Wat babyberen leren
18:00 Jellystone!
18:10 Jellystone!
18:25 Jellystone!
18:35 Jellystone!
18:50 Tiny Toons Looniversiteit
19:10 Tiny Toons Looniversiteit
19:40 New Looney Tunes
19:45 New Looney Tunes
19:50 New Looney Tunes
20:00 Teen Titans Go!
20:10 Teen Titans Go!
20:30 De wonderlijke wereld van Gumball
20:40 De wonderlijke wereld van Gumball
21:00 De wonderlijke wereld van Gumball
21:15 De wonderlijke wereld van Gumball
21:25 De wonderlijke wereld van Gumball
21:40 De wonderlijke wereld van Gumball
21:55 De wonderlijke wereld van Gumball
22:10 De wonderlijke wereld van Gumball
22:25 De wonderlijke wereld van Gumball
22:35 De wonderlijke wereld van Gumball
22:50 De wonderlijke wereld van Gumball
23:00 De wonderlijke wereld van Gumball
23:15 De wonderlijke wereld van Gumball
23:30 De wonderlijke wereld van Gumball
23:45 De wonderlijke wereld van Gumball
00:00 De wonderlijke wereld van Gumball
00:15 De wonderlijke wereld van Gumball
00:25 De wonderlijke wereld van Gumball
00:40 De wonderlijke wereld van Gumball
00:55 De wonderlijke wereld van Gumball
01:10 De wonderlijke wereld van Gumball
01:25 De wonderlijke wereld van Gumball
01:35 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:30 De wonderlijke wereld van Gumball
02:45 De wonderlijke wereld van Gumball
03:00 De wonderlijke wereld van Gumball
03:10 De wonderlijke wereld van Gumball
03:25 De wonderlijke wereld van Gumball
03:35 De wonderlijke wereld van Gumball
03:50 De wonderlijke wereld van Gumball
04:00 De wonderlijke wereld van Gumball
04:15 De wonderlijke wereld van Gumball
04:25 De wonderlijke wereld van Gumball
04:35 De wonderlijke wereld van Gumball
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:25 De wonderlijke wereld van Gumball
05:37 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:40 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball
00:00 Grizzy en de Lemmings
00:05 Grizzy en de Lemmings
00:20 Grizzy en de Lemmings
00:25 Grizzy en de Lemmings
00:30 Grizzy en de Lemmings
00:40 Grizzy en de Lemmings
00:45 Grizzy en de Lemmings
01:00 Mush Mush en de Zwammetjes
01:10 Mush Mush en de Zwammetjes
01:25 Mush Mush en de Zwammetjes
01:40 Mush Mush en de Zwammetjes
01:50 Tom en Jerry
02:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:55 Batwheels
03:05 Batwheels
03:20 Batwheels
03:30 Batwheels
03:40 Batwheels
03:55 Grizzy en de Lemmings
04:05 Grizzy en de Lemmings
04:10 Grizzy en de Lemmings
04:20 Grizzy en de Lemmings
04:30 Grizzy en de Lemmings
04:35 Grizzy en de Lemmings
04:40 Grizzy en de Lemmings
04:45 Grizzy en de Lemmings
05:00 Machtige Mike
05:05 Machtige Mike
05:10 Machtige Mike
05:25 Machtige Mike
05:30 Machtige Mike
05:40 Machtige Mike
05:45 Machtige Mike
06:00 Batwheels
06:10 Batwheels
06:25 Mr.Bean
06:40 Mr.Bean
06:50 Thomas de Stoomlocomotief
07:00 Tom en Jerry Show
07:05 Tom en Jerry Show
07:10 Tom en Jerry Show
07:25 Tom en Jerry Show
07:35 Tom en Jerry Show
07:40 Tom en Jerry Show
07:55 Tom en Jerry Show
08:00 Tom en Jerry Show
08:10 Tom en Jerry Show
08:15 Tom en Jerry Show
08:30 Tom en Jerry Show
08:35 Tom en Jerry Show
08:45 Tom en Jerry Show
08:50 Molmans
09:00 Mr.Bean
09:10 Mr.Bean
09:25 Mr.Bean
09:40 Mr.Bean
09:55 Lucas de spin
10:05 Lucas de spin
10:10 Lucas de spin
10:15 Lucas de spin
10:30 Alice & Lewis
10:40 Alice & Lewis
11:00 Grizzy en de Lemmings
11:05 Grizzy en de Lemmings
11:10 Grizzy en de Lemmings
11:25 Grizzy en de Lemmings
11:30 Grizzy en de Lemmings
11:40 Grizzy en de Lemmings
11:45 Grizzy en de Lemmings
12:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
12:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
12:30 Baby Looney Tunes
12:40 Baby Looney Tunes
12:55 Tom en Jerry Show
13:00 Tom en Jerry Show
13:10 Tom en Jerry Show
13:25 Tom en Jerry Show
13:30 Tom en Jerry Show
13:35 Tom en Jerry Show
13:45 Tom en Jerry Show
14:00 Mr.Bean
14:10 Mr.Bean
14:25 Mr.Bean
14:35 Mr.Bean
14:55 Lucas de spin
15:00 Lucas de spin
15:10 Lucas de spin
15:15 Lucas de spin
15:30 Alice & Lewis
15:40 Alice & Lewis
16:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
16:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
16:25 Baby Looney Tunes
16:35 Baby Looney Tunes
16:55 Tom en Jerry Show
17:00 Tom en Jerry Show
17:10 Tom en Jerry Show
17:20 Tom en Jerry Show
17:30 Tom en Jerry Show
17:35 Tom en Jerry Show
17:45 Tom en Jerry Show
18:00 Batwheels
18:10 Batwheels
18:25 Grizzy en de Lemmings
18:30 Grizzy en de Lemmings
18:40 Grizzy en de Lemmings
18:55 Grizzy en de Lemmings
19:00 Grizzy en de Lemmings
19:05 Grizzy en de Lemmings
19:10 Grizzy en de Lemmings
19:20 Thomas de Stoomlocomotief
19:30 Alice & Lewis
19:40 Alice & Lewis
20:00 Mr.Bean
20:10 Mr.Bean
20:25 Mr.Bean
20:35 Mr.Bean
20:55 Grizzy en de Lemmings
21:00 Grizzy en de Lemmings
21:10 Grizzy en de Lemmings
21:20 Grizzy en de Lemmings
21:30 Grizzy en de Lemmings
21:35 Grizzy en de Lemmings
21:40 Grizzy en de Lemmings
21:50 Thomas de Stoomlocomotief
22:00 Alice & Lewis
22:10 Alice & Lewis
22:25 Alice & Lewis
22:40 Alice & Lewis
22:50 Lu en de dolle boel minis
23:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
23:50 Grizzy en de Lemmings
00:00 Grizzy en de Lemmings
00:05 Grizzy en de Lemmings
00:20 Grizzy en de Lemmings
00:25 Grizzy en de Lemmings
00:30 Grizzy en de Lemmings
00:40 Grizzy en de Lemmings
00:45 Grizzy en de Lemmings
01:00 Mush Mush en de Zwammetjes
01:10 Mush Mush en de Zwammetjes
01:25 Mush Mush en de Zwammetjes
01:40 Mush Mush en de Zwammetjes
01:50 De Batwheels
02:00 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:10 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:25 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:35 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
02:55 Batwheels
03:05 Batwheels
03:20 Batwheels
03:30 Batwheels
03:40 Batwheels
03:50 Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
03:55 Grizzy en de Lemmings
04:05 Grizzy en de Lemmings
04:10 Grizzy en de Lemmings
04:20 Grizzy en de Lemmings
04:30 Grizzy en de Lemmings
04:35 Grizzy en de Lemmings
04:40 Grizzy en de Lemmings
04:45 Grizzy en de Lemmings
05:00 Machtige Mike
05:05 Machtige Mike
05:10 Machtige Mike
05:25 Machtige Mike
05:30 Machtige Mike
05:40 Machtige Mike
05:45 Machtige Mike
00:10 Victorious
00:35 Victorious
00:55 De Thundermans
01:20 Danger Force
01:40 Danger Force
02:00 The Patrick Star Show
02:25 The Patrick Star Show
02:45 Huize Herrie
03:05 Huize Herrie
03:25 Huize Herrie
03:50 SpongeBob
04:10 SpongeBob
04:30 SpongeBob
04:45 SpongeBob
04:55 SpongeBob
05:05 SpongeBob
05:15 SpongeBob
05:25 SpongeBob
05:35 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
05:45 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
06:00 Baby Shark's Big Show!
06:15 Blaze en de Monsterwielen
06:40 PAW Patrol
07:05 The Patrick Star Show
07:25 Huize Herrie
07:50 Huize Herrie
08:00 Huize Herrie
08:25 De Casagrandes
08:50 De Casagrandes
09:15 SpongeBob
09:40 SpongeBob
10:00 Monster High
10:25 Monster High
10:50 Steen, Papier, Schaar
11:15 Het heuse huize herrie
11:40 Het heuse huize herrie
12:00 Danger Force
12:25 Danger Force
12:50 Henry Danger
13:15 Henry Danger
13:40 Henry Danger
14:00 De Thundermans
14:25 De Thundermans
14:50 Huize Herrie
15:15 Huize Herrie
15:35 Huize Herrie
16:00 Huize Herrie
16:25 Huize Herrie
16:40 Steen, Papier, Schaar
17:00 De Thundermans
17:25 De Thundermans
17:50 Het heuse huize herrie
18:15 Het heuse huize herrie
18:40 Danger Force
19:05 Danger Force
19:25 De Thundermans
19:45 De avonturen van Kid Danger
20:00 De avonturen van Kid Danger
20:15 Henry Danger
20:40 Henry Danger
21:00 Het heuse huize herrie
21:25 Danger Force
21:50 Danger Force
22:15 De Thundermans
22:40 De Thundermans
23:05 iCarly
23:30 iCarly
23:50 Henry Danger
00:10 Henry Danger
00:35 De Thundermans
00:55 De Thundermans
01:20 Danger Force
01:40 Danger Force
02:00 The Patrick Star Show
02:25 De Patrick Ster Show
02:35 Huize Herrie
02:55 Huize Herrie
03:20 Huize Herrie
03:40 SpongeBob
03:50 SpongeBob
04:10 SpongeBob
04:35 SpongeBob
04:45 SpongeBob
04:55 SpongeBob
05:05 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:30 SpongeBob
05:40 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
05:45 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
00:15 Avatar: De Legende van Aang
00:35 Avatar: De Legende van Aang
01:00 Avatar: De Legende van Aang
01:20 Best & Bester
01:45 Best & Bester
02:05 Best & Bester
02:25 T.U.F.F. Puppy
02:50 T.U.F.F. Puppy
03:10 Top Wing
03:35 Top Wing
03:55 SpongeBob
04:15 SpongeBob
04:40 SpongeBob
05:00 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:45 SpongeBob
06:05 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:35 ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:45 De Casagrandes
07:10 De Casagrandes
07:30 De Casagrandes
07:55 Huize Herrie
08:20 Huize Herrie
08:45 Huize Herrie
09:10 Huize Herrie
09:30 De geflipte tijdlijn van Sammy & Raj
09:55 De geflipte tijdlijn van Sammy & Raj
10:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
10:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
11:05 Monster High
11:30 De Casagrandes
11:55 De Casagrandes
12:20 De Casagrandes
12:45 De Casagrandes
13:05 The Patrick Star Show
13:30 SpongeBob
13:55 SpongeBob
14:20 SpongeBob
14:45 SpongeBob
15:00 SpongeBob
15:25 SpongeBob
15:50 De geflipte tijdlijn van Sammy & Raj
16:15 De geflipte tijdlijn van Sammy & Raj
16:40 The Patrick Star Show
17:00 The Patrick Star Show
17:25 SpongeBob
17:50 SpongeBob
18:20 SpongeBob
18:30 De Casagrandes
18:55 De Casagrandes
19:15 De Casagrandes
19:30 SpongeBob
19:55 SpongeBob
20:20 SpongeBob
20:45 SpongeBob
21:10 SpongeBob
21:35 SpongeBob
22:00 SpongeBob
22:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
22:30 ALVINNN!!! en de Chipmunks
22:55 ALVINNN!!! en de Chipmunks
23:20 Teenage Mutant Ninja Turtles
23:40 Teenage Mutant Ninja Turtles
00:05 Teenage Mutant Ninja Turtles
00:25 Avatar: De Legende van Aang
00:45 Avatar: De Legende van Aang
01:10 Avatar: De Legende van Aang
01:30 Avatar: De Legende van Aang
01:55 Best & Bester
02:15 Zokie of Planet Ruby
02:35 Best & Bester
02:55 Top Wing
03:20 Top Wing
03:40 SpongeBob
04:00 SpongeBob
04:25 SpongeBob
04:50 SpongeBob
05:00 SpongeBob
05:20 SpongeBob
05:45 SpongeBob
00:10 De familie Barbapapa
00:21 Peppa Pig
00:26 Peppa Pig
00:31 Peppa Pig
00:35 Peppa Pig
00:40 Peppa Pig
00:46 Peppa Pig
00:51 Peppa Pig
00:55 Peppa Pig
01:00 Peppa Pig
01:05 Anna en haar vrienden
01:10 Anna en haar vrienden
01:20 PAW Patrol
01:30 PAW Patrol
01:55 PAW Patrol
02:15 Blaze en de Monsterwielen
02:35 Blaze en de Monsterwielen
02:55 Baby Shark's grote show
03:20 Baby Shark's grote show
03:30 Baby Shark's grote show
03:50 Deer Squad
04:15 PAW Patrol
04:35 PAW Patrol
04:55 PAW Patrol
05:20 De avonturen van Paddington
05:40 De avonturen van Paddington
06:00 PAW Patrol
06:15 PAW Patrol
06:40 PAW Patrol
07:00 PAW Patrol
07:25 Rubble & Crew
07:50 Rubble & Crew
08:15 DORA
08:40 Baby Shark's Big Movie!
09:55 De avonturen van Paddington
10:20 De familie Barbapapa
10:40 De familie Barbapapa
10:55 Peppa Pig
11:00 Peppa Pig
11:04 Peppa Pig
11:09 Peppa Pig
11:15 Peppa Pig
11:20 Blaze en de Monsterwielen
11:45 Blaze en de Monsterwielen
12:10 Deer Squad
12:35 Deer Squad
12:55 Baby Shark's grote show
13:20 Baby Shark's grote show
13:30 PAW Patrol
13:55 PAW Patrol
14:20 Rubble & Crew
14:45 DORA
15:05 De avonturen van Paddington
15:30 De Kleine Chef Show
15:50 De familie Barbapapa
16:15 Deer Squad
16:40 Blaze en de Monsterwielen
17:05 PAW Patrol
17:25 PAW Patrol
17:50 PAW Patrol
18:00 Baby Shark's Big Movie!
19:15 PAW Patrol
19:40 PAW Patrol
20:05 PAW Patrol
20:25 PAW Patrol
20:50 Rubble & Crew
21:15 Rubble & Crew
21:40 Deer Squad
22:05 Deer Squad
22:30 PAW Patrol
22:55 PAW Patrol
23:15 De familie Barbapapa
23:40 De familie Barbapapa
00:00 De familie Barbapapa
00:14 Peppa Pig
00:19 Peppa Pig
00:23 Peppa Pig
00:28 Peppa Pig
00:30 Peppa Pig
00:38 Peppa Pig
00:42 Peppa Pig
00:47 Peppa Pig
00:51 Peppa Pig
00:55 Anna en haar vrienden
01:05 Anna en haar vrienden
01:10 PAW Patrol
01:20 PAW Patrol
01:45 PAW Patrol
02:10 Blaze en de Monsterwielen
02:35 Blaze en de Monsterwielen
02:55 Baby Shark's grote show
03:20 Baby Shark's grote show
03:30 Baby Shark's grote show
03:50 Deer Squad
04:15 PAW Patrol
04:35 PAW Patrol
04:55 PAW Patrol
05:20 De avonturen van Paddington
05:40 De avonturen van Paddington
00:07 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:29 Mystery Lane
00:51 Mystery Lane
01:13 De Geweldige Yellow Yeti
01:24 De Geweldige Yellow Yeti
01:36 De Geweldige Yellow Yeti
01:48 De Geweldige Yellow Yeti
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
03:04 Mystery Lane
03:27 Mystery Lane
03:49 De Geweldige Yellow Yeti
04:00 De Geweldige Yellow Yeti
04:12 De Geweldige Yellow Yeti
04:24 De Geweldige Yellow Yeti
04:35 De Geweldige Yellow Yeti
04:47 Mystery Lane
05:09 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:20 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:31 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:42 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:53 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
06:04 Bluey
06:11 Bluey
06:18 Bluey
06:28 Bluey
06:35 Bluey
06:42 Bluey
06:53 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
07:06 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
07:18 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
07:34 Mickey Mouse Funhouse
08:01 Star Wars: Jonge Jedi Avonturen
08:28 Vuur Vriendjes
08:54 Vuur Vriendjes
09:20 Bluey
09:27 Bluey
09:34 Bluey
09:45 Bluey
09:52 Bluey
10:00 Haileys Missies
10:26 Haileys Missies
10:51 Haileys Missies
11:16 Haileys Missies
11:41 Haileys Missies
12:07 Haileys Missies
13:00 Het leven van een loser
14:01 Hamster & Grietje
14:23 Kiff
15:00 Hamster & Grietje
15:25 Hamster & Grietje
15:48 Groen in de grote stad
15:59 Groen in de grote stad
16:25 Haileys Missies
16:51 De Geest en Molly McGee
17:30 Bluey
17:36 Bluey
17:43 Bluey
17:50 Bluey
18:01 Vuur Vriendjes
18:28 Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
18:54 Mystery Lane
19:20 Hamster & Grietje
19:45 Groen in de grote stad
19:56 Groen in de grote stad
20:22 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:47 Kiff
21:13 Marvel Moon Girl and Devil Dinosaur
21:38 Mystery Lane
22:00 Mystery Lane
22:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:06 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:17 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:39 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:01 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
00:22 Mystery Lane
00:44 Mystery Lane
01:06 De Geweldige Yellow Yeti
01:18 De Geweldige Yellow Yeti
01:30 De Geweldige Yellow Yeti
01:41 De Geweldige Yellow Yeti
01:59 De Geweldige Yellow Yeti
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
03:04 Mystery Lane
03:26 Mystery Lane
03:49 De Geweldige Yellow Yeti
04:00 De Geweldige Yellow Yeti
04:12 De Geweldige Yellow Yeti
04:23 De Geweldige Yellow Yeti
04:35 De Geweldige Yellow Yeti
04:47 Mystery Lane
05:09 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:20 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:31 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:42 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:53 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
00:39 Border Security: Australië
01:09 Border Security: Australië
01:32 Loop: Hart van Nederland
04:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:06 De Geweldige Yellow Yeti
05:28 De Geweldige Yellow Yeti
05:50 Viking Skool
06:13 Viking Skool
06:39 Droners
07:04 Groen in de grote stad
07:29 Groen in de grote stad
07:54 DuckTales
08:19 DuckTales
08:44 Viking Skool
09:10 Viking Skool
09:37 De Geweldige Yellow Yeti
10:02 Amphibia
10:27 Amphibia
10:49 Amphibia
11:14 Amphibia
11:40 Amphibia
12:05 Amphibia
12:27 Amphibia
12:42 Star vs de kracht van het kwaad
13:07 Star vs de kracht van het kwaad
13:28 Star vs de kracht van het kwaad
13:53 Pokémon: Black & White
14:18 Pokémon: Black & White
14:44 Pokémon: Black & White
15:09 Droners
15:35 Droners
16:01 Droners
16:27 Star Wars: Het Verzet
16:52 Star Wars: Het Verzet
17:17 Marvel's Spider-Man: Maximum Venom
17:38 Marvel's Spider-Man: Maximum Venom
18:02 Mountain Rescue: Nieuw Zeeland
19:01 Dog Patrol
19:30 Dog Patrol
19:59 Dodenherdenking 2024
20:02 Star Trek: Picard
21:08 Star Trek: Picard
22:13 The Matrix
00:59 Dawn of the Planet of the Apes
03:00 Veronica Sneak Peek
03:05 Loop: Hart van Nederland
04:00 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:06 De Geweldige Yellow Yeti
05:28 De Geweldige Yellow Yeti
05:50 Viking Skool
00:00 Bloemen
00:10 Doe je ogen dicht
00:14 Liedjes & Rijmpjes
00:15 Melkweg
00:19 Lucht
00:29 Welterusten
00:32 Bloemen
00:42 Oceaan
00:52 Magische sterren
00:56 Liedjes & Rijmpjes
00:58 Lucht
01:08 Sterrenhemel
01:11 Bloemen
01:21 Vallende ster
01:24 Oceaan
01:34 Sterrenhemel
01:38 Lucht
01:48 Magische sterren
01:53 Melkweg
01:56 Oceaan
02:06 Liedjes & Rijmpjes
02:08 Maanlicht
02:12 Welterusten
02:15 Vallende ster
02:19 Liedjes & Rijmpjes
02:21 Sterrenhemel
02:24 Oceaan
02:34 Slaaptijd
02:38 Schemering
02:42 Sterrenhemel
02:46 Sterrenhemel
02:50 Bloemen
03:00 Schemering
03:04 Sterrenhemel
03:08 Slaaptijd
03:12 Doe je ogen dicht
03:16 Liedjes & Rijmpjes
03:18 Sterrenhemel
03:21 Oceaan
03:31 Melkweg
03:35 Sterrenhemel
03:39 Liedjes & Rijmpjes
03:40 Schemering
03:43 Welterusten
03:47 Lucht
03:57 Magische sterren
04:00 Maanlicht
04:04 Sterrenhemel
04:07 Liedjes & Rijmpjes
04:09 Slaaptijd
04:13 Vallende ster
04:17 Melkweg
04:21 Maanlicht
04:24 Doe je ogen dicht
04:28 Lucht
04:38 Schemering
04:42 Liedjes & Rijmpjes
04:44 Liedjes & Rijmpjes
04:45 Liedjes & Rijmpjes
04:47 Liedjes & Rijmpjes
04:49 Liedjes & Rijmpjes
04:51 Liedjes & Rijmpjes
04:53 Liedjes & Rijmpjes
04:55 Lucht
05:05 Sterrenhemel
05:08 Liedjes & Rijmpjes
05:10 Liedjes & Rijmpjes
05:12 Liedjes & Rijmpjes
05:14 Liedjes & Rijmpjes
05:15 Liedjes & Rijmpjes
05:17 Liedjes & Rijmpjes
05:19 Liedjes & Rijmpjes
05:22 Maanlicht
05:25 Liedjes & Rijmpjes
05:27 Liedjes & Rijmpjes
05:29 Liedjes & Rijmpjes
05:31 Magische sterren
05:35 Liedjes & Rijmpjes
05:36 Laten we Dansen
05:39 Draco
05:42 Stitches
05:47 Maya and Yaya
05:52 BabyTV Studios
05:55 Magische Wereld
06:00 Charlie & het alfabet
06:05 Liedjes & Rijmpjes
06:07 Mini-Matinee
06:13 Beep Beep en andere verhalen
06:18 Liedjes & Rijmpjes
06:20 Dino & de jacht op eieren
06:26 Walter & Dude
06:31 Liedjes & Rijmpjes
06:33 Oliver op ontdekkingsreis
06:39 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
06:45 Gefeliciteerd met je verjaardag
06:46 Kleine Lola in de stad
06:51 Bath Tubbies
06:56 Liedjes & Rijmpjes
06:58 Wakker worden slaapkop
07:05 Egg Band en andere verhalen
07:06 De wereld is een wonder
07:11 Zeina 's detectivebureau
07:17 Liedjes & Rijmpjes
07:19 Welkom op het eiland
07:25 Teeny & Tiny's Klaslokaal
07:30 De fiets van Mike
07:35 Lijmstickers met Mick
07:41 Crafty Rafty
07:44 Liedjes & Rijmpjes
07:46 Billy BamBam en andere verhalen
07:52 Jungle Book
07:59 Kijk eens wat ik gevonden heb
08:04 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
08:09 Egg Band en andere verhalen
08:11 Pix en Leo
08:16 De mini-bende
08:21 BabyTV-studio's
08:23 Ahoy piraten
08:30 Walter & Dude
08:35 Tutti Frutti
08:39 Liedjes & Rijmpjes
08:41 Welkom op het eiland
08:48 Big Bugs Band
08:52 Dino & de jacht op eieren
08:58 Liedjes & Rijmpjes
09:00 Charlie en de getallen
09:07 Teeny & Tiny's Klaslokaal
09:11 Giggle Wiggle
09:14 Slakkenspoor
09:19 Liedjes & Rijmpjes
09:21 Gefeliciteerd met je verjaardag
09:22 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
09:28 Liedjes & Rijmpjes
09:30 Zeina 's detectivebureau
09:36 Billy BamBam en andere verhalen
09:42 Liedjes & Rijmpjes
09:44 Kijk eens wat ik gevonden heb
09:49 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
09:53 Charlie & de vormen en andere verhalen
09:59 Kleine Lola in de stad
10:05 Liedjes & Rijmpjes
10:07 De fiets van Mike
10:12 Pix en Leo
10:17 Oliver op ontdekkingsreis
10:24 Liedjes & Rijmpjes
10:26 Beep Beep en andere verhalen
10:31 Crafty Rafty
10:34 Choopies en andere verhalen
10:40 Gefeliciteerd met je verjaardag
10:42 Mini-Matinee
10:48 Egg Band en andere verhalen
10:50 De wereld is een wonder
10:55 De posttrein
11:01 Jungle Book
11:08 Liedjes & Rijmpjes
11:10 Ahoy piraten
11:17 Wat een prachtige dag
11:20 Lijmstickers met Mick
11:25 Liedjes & Rijmpjes
11:27 BabyTV-studio's
11:29 Walter & Dude
11:35 Tutti Frutti
11:39 Liedjes & Rijmpjes
11:41 Welkom op het eiland
11:46 Big Bugs Band
11:50 Dino & de jacht op eieren
11:57 Liedjes & Rijmpjes
11:59 Charlie en de getallen
12:06 Teeny & Tiny's Klaslokaal
12:09 Giggle Wiggle
12:12 Slakkenspoor
12:17 Liedjes & Rijmpjes
12:19 Gefeliciteerd met je verjaardag
12:20 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
12:26 Liedjes & Rijmpjes
12:29 Zeina 's detectivebureau
12:35 Billy BamBam en andere verhalen
12:41 Liedjes & Rijmpjes
12:43 Kijk eens wat ik gevonden heb
12:48 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
12:52 Charlie & de vormen en andere verhalen
12:58 Kleine Lola in de stad
13:04 Liedjes & Rijmpjes
13:06 De fiets van Mike
13:12 Pix en Leo
13:17 Oliver op ontdekkingsreis
13:22 Liedjes & Rijmpjes
13:24 Beep Beep en andere verhalen
13:29 Crafty Rafty
13:33 Choopies en andere verhalen
13:38 Gefeliciteerd met je verjaardag
13:40 Liedjes & Rijmpjes
13:42 Mini-Matinee
13:48 Egg Band en andere verhalen
13:50 De wereld is een wonder
13:55 De posttrein
14:00 Jungle Book
14:08 Liedjes & Rijmpjes
14:10 Ahoy piraten
14:16 Wat een prachtige dag
14:20 Lijmstickers met Mick
14:25 Liedjes & Rijmpjes
14:27 BabyTV-studio's
14:29 Walter & Dude
14:35 Tutti Frutti
14:39 Liedjes & Rijmpjes
14:42 Welkom op het eiland
14:47 Big Bugs Band
14:50 Dino & de jacht op eieren
14:56 Liedjes & Rijmpjes
14:58 Charlie en de getallen
15:05 Teeny & Tiny's Klaslokaal
15:10 Giggle Wiggle
15:12 Slakkenspoor
15:17 Liedjes & Rijmpjes
15:19 Gefeliciteerd met je verjaardag
15:20 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
15:26 Liedjes & Rijmpjes
15:27 Zeina 's detectivebureau
15:34 Billy BamBam en andere verhalen
15:40 Liedjes & Rijmpjes
15:42 Kijk eens wat ik gevonden heb
15:47 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
15:52 Charlie & de vormen en andere verhalen
15:58 Kleine Lola in de stad
16:03 Liedjes & Rijmpjes
16:05 De fiets van Mike
16:10 Pix en Leo
16:15 Oliver op ontdekkingsreis
16:21 Liedjes & Rijmpjes
16:23 Beep Beep en andere verhalen
16:28 Crafty Rafty
16:32 Choopies en andere verhalen
16:38 Gefeliciteerd met je verjaardag
16:39 Mini-Matinee
16:45 Egg Band en andere verhalen
16:48 Liedjes & Rijmpjes
16:49 De wereld is een wonder
16:54 De posttrein
17:00 Jungle Book
17:07 Liedjes & Rijmpjes
17:09 Ahoy piraten
17:16 Wat een prachtige dag
17:19 Lijmstickers met Mick
17:25 Liedjes & Rijmpjes
17:27 BabyTV-studio's
17:30 Charlie & het alfabet
17:35 Liedjes & Rijmpjes
17:37 Mini-Matinee
17:43 Beep Beep en andere verhalen
17:48 Liedjes & Rijmpjes
17:51 Dino & de jacht op eieren
17:57 Walter & Dude
18:03 Liedjes & Rijmpjes
18:05 Oliver op ontdekkingsreis
18:11 Toto's peuterspeelzaal en andere verhalen
18:17 Gefeliciteerd met je verjaardag
18:18 Liedjes & Rijmpjes
18:20 Kleine Lola in de stad
18:26 Bath Tubbies
18:31 Liedjes & Rijmpjes
18:33 Wakker worden slaapkop
18:40 Egg Band en andere verhalen
18:42 De wereld is een wonder
18:47 Zeina 's detectivebureau
18:53 Liedjes & Rijmpjes
18:55 Welkom op het eiland
19:00 Teeny & Tiny's Klaslokaal
19:04 De fiets van Mike
19:10 Lijmstickers met Mick
19:15 Crafty Rafty
19:17 Billy BamBam en andere verhalen
19:24 Jungle Book
19:31 Kijk eens wat ik gevonden heb
19:36 Sneeuwwitjes leuke en ijzige gokspelletjes
19:40 Egg Band en andere verhalen
19:42 Pix en Leo
19:47 De mini-bende
19:51 BabyTV-studio's
19:53 Ahoy piraten
20:00 Maya and Yaya
20:04 Liedjes & Rijmpjes
20:06 Draco
20:10 Laten we Dansen
20:13 Kiku Thuis
20:16 Liedjes & Rijmpjes
20:18 Liedjes & Rijmpjes
20:20 De magische speeltuin van opa Joe
20:26 Liedjes & Rijmpjes
20:28 Liedjes & Rijmpjes
20:30 Liedjes & Rijmpjes
20:31 Lale Ki Lolu
20:37 Muzikale Melody
20:43 Liedjes & Rijmpjes
20:45 Liedjes & Rijmpjes
20:47 Bath Tubbies
20:53 Liedjes & Rijmpjes
20:54 Liedjes & Rijmpjes
20:56 Welterusten teddybeer
21:02 Maya and Yaya
21:07 Draco
21:11 Laten we Dansen
21:14 Liedjes & Rijmpjes
21:16 Liedjes & Rijmpjes
21:18 Stitches
21:22 De magische speeltuin van opa Joe
21:28 Liedjes & Rijmpjes
21:29 Liedjes & Rijmpjes
21:32 Lale Ki Lolu
21:38 Muzikale Melody
21:43 Liedjes & Rijmpjes
21:45 Liedjes & Rijmpjes
21:47 Welterusten teddybeer
21:52 Bath Tubbies
21:57 Liedjes & Rijmpjes
21:59 De magische speeltuin van opa Joe
22:05 Vrolijke Lichten
22:08 Liedjes & Rijmpjes
22:10 Lale Ki Lolu
22:16 Liedjes & Rijmpjes
22:18 Muzikale Melody
22:23 Liedjes & Rijmpjes
22:24 Liedjes & Rijmpjes
22:26 Welterusten teddybeer
22:32 Bath Tubbies
22:37 Liedjes & Rijmpjes
22:39 Liedjes & Rijmpjes
22:41 Liedjes & Rijmpjes
22:43 Liedjes & Rijmpjes
22:44 Liedjes & Rijmpjes
22:46 Liedjes & Rijmpjes
22:48 Liedjes & Rijmpjes
22:50 Doe je ogen dicht
22:53 Welterusten
22:57 Melkweg
23:01 Melkweg
23:05 Schemering
23:09 Vallende ster
23:13 Liedjes & Rijmpjes
23:15 Liedjes & Rijmpjes
23:17 Oceaan
23:27 Bloemen
23:37 Schemering
23:42 Vallende ster
23:46 Melkweg
23:50 Magische sterren
23:54 Oceaan
00:04 Sterrenhemel
00:07 Bloemen
00:17 Doe je ogen dicht
00:21 Liedjes & Rijmpjes
00:24 Melkweg
00:27 Lucht
00:37 Welterusten
00:40 Bloemen
00:50 Oceaan
01:00 Magische sterren
01:05 Liedjes & Rijmpjes
01:06 Lucht
01:16 Sterrenhemel
01:20 Bloemen
01:30 Schemering
01:34 Vallende ster
01:37 Oceaan
01:47 Sterrenhemel
01:51 Lucht
02:01 Magische sterren
02:05 Melkweg
02:09 Oceaan
02:19 Liedjes & Rijmpjes
02:21 Welterusten
02:25 Vallende ster
02:28 Liedjes & Rijmpjes
02:30 Sterrenhemel
02:34 Slaaptijd
02:37 Schemering
02:41 Sterrenhemel
02:45 Sterrenhemel
02:49 Bloemen
02:59 Schemering
03:04 Liedjes & Rijmpjes
03:05 Sterrenhemel
03:08 Slaaptijd
03:12 Doe je ogen dicht
03:16 Liedjes & Rijmpjes
03:17 Sterrenhemel
03:21 Oceaan
03:31 Melkweg
03:34 Sterrenhemel
03:39 Liedjes & Rijmpjes
03:40 Schemering
03:43 Welterusten
03:47 Lucht
03:57 Magische sterren
04:01 Maanlicht
04:04 Sterrenhemel
04:08 Liedjes & Rijmpjes
04:10 Slaaptijd
04:14 Vallende ster
04:18 Melkweg
04:22 Maanlicht
04:26 Doe je ogen dicht
04:30 Lucht
04:40 Schemering
04:43 Liedjes & Rijmpjes
04:45 Liedjes & Rijmpjes
04:47 Liedjes & Rijmpjes
04:50 Liedjes & Rijmpjes
04:52 Liedjes & Rijmpjes
04:54 Liedjes & Rijmpjes
04:56 Lucht
05:06 Sterrenhemel
05:10 Liedjes & Rijmpjes
05:11 Liedjes & Rijmpjes
05:13 Liedjes & Rijmpjes
05:15 Liedjes & Rijmpjes
05:17 Liedjes & Rijmpjes
05:19 Liedjes & Rijmpjes
05:21 Liedjes & Rijmpjes
05:23 Maanlicht
05:26 Liedjes & Rijmpjes
05:28 Liedjes & Rijmpjes
05:30 Liedjes & Rijmpjes
05:32 Magische sterren
05:36 Liedjes & Rijmpjes
05:37 Laten we Dansen
05:40 Draco
05:43 Stitches
05:48 Maya and Yaya
05:53 BabyTV Studios
05:56 Magische Wereld