TV-kanaler
Sjanger: Alle
Sjanger: Bulgarsk
Sjanger: Kabel
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Programguide
Sjanger: Alle
Sjanger: Bulgarsk
Sjanger: Kabel
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannia
Irland
Tyskland
Frankrike
Italia
Spania
Portugal
Nederland
Belgia
Østerrike
Luxembourg
Sveits
Hellas
Republikken Kypros
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Latvia
Litauen
Polen
Tsjekkia
Slovakia
Ungarn
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Russland
Tyrkia
søndag
19. mai 2024
mandag
20. mai 2024
tirsdag
21. mai 2024
onsdag
22. mai 2024
torsdag
23. mai 2024
fredag
24. mai 2024
lørdag
25. mai 2024
05-19
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:00 Спортни новини
01:10 Европейско първенство по спортна гимнастика /жени/: финал /отборно/
03:10 Футбол: Европейско първенство по футбол за девойки до 17 г. - финал
05:10 Monster Jam - автомобилно шоу
05:35 Планинско колоездене: Titan Desert Саудитска Арабия
06:00 Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
07:50 Истории от Олимпийските игри
08:05 Туризъм.бг
09:00 Аз съм...
09:10 Футбол 6: България - Хърватия, среща от турнира "Socca Eurocup"
10:00 Европейско първенство по спортна гимнастика /жени/: финал /отборно/
12:00 Футбол 6: Унгария - България, среща от осминафиналите на турнира "Socca Eurocup"
12:55 Телепазарен прозорец
13:10 Спортни новини
13:15 Натисни F1
13:45 Зала на славата: Антоанета Костадинова
14:05 Футбол 6: Оман - България, среща от четвъртфиналите на турнира "Socca Eurocup"
15:00 Футбол 6: Казахстан - Хърватия, финал на турнира "Socca Eurocup"
16:05 Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
16:30 Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe - спринт
19:00 Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата
19:30 Арена спорт
20:15 Истории от Олимпийските игри
20:30 Monster Jam - автомобилно шоу
21:00 Моят плейлист
21:50 Спортни новини
22:00 Панорама на Марта Месарош: Дневник за баща ми и майка ми
23:50 Арена спорт
00:35 Истории от Олимпийските игри
00:50 Спортни новини
01:00 Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
02:50 Панорама на Марта Месарош: Дневник за баща ми и майка ми
04:45 Световна купа по конен спорт: Лига на нациите
05:40 Зала на славата: Весела Лечева
00:30 – Бойни вечери
03:00 – УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век
09:00 – Световно първенство по хокей на лед: Канада – Финландия, запис
12:00 История на бъдещето
13:30 – ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло – Каляри, 37.кр
16:00 – ПРЯКО: Италия, Серия А: Монца – Фрозиноне, 37.кр
18:00 – ПРЯКО: Световно първенство по хокей на лед: САЩ – Казахстан
20:00 – УЕФА Лига Европа – преди финала, магазинно предаване
21:20 – ПРЯКО: Световно първенство по хокей на лед: Швейцария – Канада
00:00 – Бойни вечери: GLORY 92
03:00 – УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00 Дивата муха
00:00 Прекратено излъчване
01:00 Прекратено излъчване
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
05:00 Прекратено излъчване
06:00 Прекратено излъчване
07:00 Прекратено излъчване
08:00 Прекратено излъчване
09:00 Прекратено излъчване
10:00 Прекратено излъчване
11:00 Прекратено излъчване
12:00 Прекратено излъчване
13:00 Прекратено излъчване
14:00 Прекратено излъчване
15:00 Прекратено излъчване
16:00 Прекратено излъчване
17:00 Прекратено излъчване
18:00 Прекратено излъчване
19:00 Прекратено излъчване
20:00 Прекратено излъчване
21:00 Прекратено излъчване
22:00 Прекратено излъчване
23:00 Прекратено излъчване
00:00 Прекратено излъчване
01:00 Прекратено излъчване
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
05:00 Прекратено излъчване
01:30 Гран Канария - Реал Мадрид
03:30 Еротичен Телепазар
10:00 Република Корея - Китай
12:00 Катандзаро - Сампдория
14:00 Япония - Северна Корея
15:55 Пета четвърт
16:30 Купа на АФК: Обзор
16:55 Студио "Висша лига"
18:00 Челси - Борнемут
20:00 Арис - ПАОК
22:00 Тулуза - Брест
23:55 Студио "Лига 1 на Франция"
00:30 Веен Вийсбаден - Санкт Паули
02:30 Еротичен Телепазар
01:00 Колоездене: Обиколка на Бургос, трети етап, жени, повторение
02:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 14, мъже, повторение
06:00 Тенис: Ролан Гарос, сингъл, мъже, финал, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 14, мъже, повторение
09:30 БМХ: Световно първенство в Рок Хил, повторение
10:30 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 14, мъже, повторение
11:15 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 15, мъже, директно
18:45 Колоездене: Обиколка на Бургос, четвърти етап, жени, запис
19:45 БМХ: Световно първенство в Рок Хил, повторение
21:15 Маунтинбайк: Световна купа в Белско-Бяла, спускане, жени, повторение
22:00 Маунтинбайк: Световна купа в Белско-Бяла, спускане, мъже, повторение
23:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 15, мъже, повторение
01:00 Снукър: "Лондон Мастърс", финал, повторение
02:30 Тенис: Открито първенство на Австралия, сингъл, жени, финал, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 15, мъже, повторение
00:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
02:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 14, мъже, повторение
04:00 Тенис: Ролан Гарос, сингъл, мъже, финал, повторение
06:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 14, мъже, повторение
08:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
09:00 Спийдуей: Гран При в Варшава, повторение
10:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
11:55 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
12:30 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Имола, директно
13:30 "Силата на спорта", магазинно предаване
13:45 Маунтинбайк: Световна купа в Белско-Бяла, спускане, жени, директно
15:00 Маунтинбайк: Световна купа в Белско-Бяла, спускане, мъже, директно
17:00 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MX2, второ състезание, директно
18:00 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MXGP, второ състезание, директно
19:00 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Имола, повторение
20:00 Баскетбол трима на трима: Олимпийска квалификация в Дебрецен, директно
23:00 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MX2, първо състезание, запис
23:45 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MXGP, първо състезание, запис
01:15 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MXGP, второ състезание, повторение
02:00 Колоездене: Обиколка на Италия, етап 15, мъже, повторение
04:00 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MX2, първо състезание, повторение
04:30 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MXGP, първо състезание, повторение
05:00 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MX2, второ състезание, повторение
05:30 Мотокрос: Световен шампионат във Франция, MXGP, второ състезание, повторение
03:00 Марек - Добруджа
07:00 ЦСКА - Крумовград
09:00 Локомотив Пловдив - Левски
11:00 Лудогорец - Ботев Пловдив
13:30 Барселона - Тенерифе
15:25 Лудогорец - ЦСКА
15:55 Дневник НБА
16:25 Дневник НБА
16:55 Студио "Висша лига"
18:00 Арсенал - Евертън
20:00 Студио "efbet Лига футбол"
20:30 Черно море - Лудогорец
22:25 Студио "efbet Лига футбол"
23:00 Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед
01:00 Кристъл Палас - Астън Вила
03:00 Денвър Нъгетс - Минесота Тимбъруулвс
01:30 Реймс - Марсилия
03:30 Дневник НБА
04:00 Топ Ранк: Наварете - Беринчик
08:00 Саутхямптън - Уест Бромич Албиън
10:00 Болтън Уондърърс - Оксфорд Юнайтед
12:00 Далас Маверикс - Оклахома Сити Тъндер
14:30 Студио "Лига 2"
15:00 Кроули Таун - Крю Алекзандра
16:55 Студио "Висша лига"
18:00 Манчестър Сити - Уест Хям Юнайтед
19:55 Студио "Висша лига"
21:30 Студио "Лига 1"
22:00 Лил - Ница
23:55 Студио "Лига 1"
00:30 Ланс - Монпелие
02:30 Кроули Таун - Крю Алекзандра
00:00 Диамантена лига 2024г.: Турнир в Доха
02:00 Trans World Sport
02:30 Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Южна Каролина
03:00 ПРЯКО, NHL: Едмънтън - Ванкувър
06:00 Moto GP: Състезание за Голямата награда на Франция
08:00 Nascar Cup Series: Състезание в Южна Каролина
11:00 Nascar Cup Series: Състезание в Южна Каролина
11:30 ATP 1000: Рим
13:30 ATP 1000: Рим
15:30 ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Валвайк
17:30 Trans World Sport
18:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
20:30 Trans World Sport
21:00 ПРЯКО, Диамантена лига 2024г.: Турнир в Маракеш
23:00 Trans World Sport
23:30 ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Северна Каролина
02:30 ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Северна Каролина
05:00 Суперкарс 2024г.: Първо състезание в Пърт
02:00 ПРЯКО, UFC Fight Night: Барбоса срещу Мърфи
05:00 Скорост на Макс
06:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Бразилия - САЩ
08:00 NHL: Бостън - Флорида
10:00 Trans World Sport
10:30 ПРЯКО, Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Пърт
12:00 Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Доха
13:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Италия - Турция
15:00 Удар със стик
16:00 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Бразилия - Сърбия
18:00 Нидерландска Ередивизи: Витес - Аякс
20:00 ПРЯКО, Голф: PGA Championship
23:00 ПРЯКО, Голф: PGA Championship
02:00 Диамантена лига 2024г.: Турнир в Маракеш
04:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Франция - България
00:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Насър - Ал Хилал
02:00 ATP 1000: Рим
04:00 ATP 1000: Рим
06:00 Серия А: Торино - Милан
08:00 Купа на Италия Фречароса: Аталанта - Ювентус
10:00 УЕФА Шампионска лига
10:30 Саудитска Професионална Лига: Ал Насър - Ал Хилал
12:30 Серия А: Торино - Милан
14:30 УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите
15:30 ПРЯКО, Студио "Футбол"
16:00 ПРЯКО, Серия А: Удинезе - Емполи
18:00 ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30 ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:00 ПРЯКО, Серия А: Интер - Лацио
21:00 ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45 ПРЯКО, Серия А: Рома - Дженоа
23:45 ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00 Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Валвайк
02:00 ATP 1000: Рим
04:30 Серия А: Интер - Лацио
00:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Валенсия
02:00 Trans World Sport
03:00 Голф: PGA Championship
06:00 Голф: PGA Championship
08:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Насър - Ал Хилал
10:00 Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
10:30 Ла Лига: Обзор 36 кръг
11:30 Ла Лига: Лас Палмас - Бетис
13:30 Ла Лига: Севиля - Кадис
15:30 Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
17:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Алавес
19:30 ПРЯКО, Студио "Футбол"
20:00 ПРЯКО, Ла Лига: Мултигол
22:00 ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:15 Ла Лига: Алмерия - Барселона
00:15 Ла Лига: Жирона - Виляреал
02:15 Легендите на Ла Лига: "Хесус Навас"
02:45 Голф: PGA Championship
05:45 Голф: PGA Championship