TV-Kanäle
Genre: Alle
Genre: Croatian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musek
Genre: Dokumentarfilm
Genre: Neiegkeeten
Genre: Kanner-
Programm-Guide
Genre: Alle
Genre: Croatian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musek
Genre: Dokumentarfilm
Genre: Neiegkeeten
Genre: Kanner-
Sprache
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Vereenegt Kinnekräich
Irland
Däitschland
Frankräich
Italien
Spuenien
Portugal
Holland
Belsch
Éisträich
Lëtzebuerg
Schwäiz
Griichenland
Zypern
Dänemark
Norwegen
Schweden
Finnland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tschechien
Slowakei
Ungarn
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slowenien
Nord Mazedonien
Bosnien an Herzegowina
Serbien
Albanien
Ukraine
Russland
Tierkei
Haut
08.05.2024
Donneschdeg
09.05.2024
Freideg
10.05.2024
Samschdeg
11.05.2024
Sonndeg
12.05.2024
Méindeg
13.05.2024
Dënschdeg
14.05.2024
05-08
06:30 Jahanje
06:55 Poluvrijeme
07:00 Džudo, Grand Slam Dushanbe
06:15 Sportsko penjanje: Svetski.
07:00 Biciklizam: Svetska turneja.
08:30 Konjički sport - Dinastija.
05:00 Biciklizam: Svetska turneja.
07:00 Sportsko penjanje: Svetski.
07:45 Sportsko penjanje: Svetski.
06:00 Euroleague serijal: Overseas
07:50 Legende Evrolige
08:15 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Panathinaikos - Maccabi
05:25 Jedrenje - Sail GP: Bermuda - 2. dan
06:55 WTA 1000 Rome: Trevisan - Putintseva
08:40 Sport & Tech Lifestyle
06:00 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): LTH Castings - Krka
07:30 Pregled holandske lige
08:25 Pregled španske košarke
06:15 Fudbal - Portugalska liga: Braga - Casa Pia
08:05 Pregled portugalske lige
08:50 Pregled turske lige
06:00 Sport Klub 5 Promo 3
07:00 Sport Klub 5 Promo 4
08:00 Sport Klub 5 Promo 1
06:00 Sport Klub 6 Promo 3
07:00 Sport Klub 6 Promo 4
08:00 Sport Klub 6 Promo 1
06:00 Sport Klub 7 Promo 2
07:00 Sport Klub 7 Promo 3
08:00 Sport Klub 7 Promo 4
06:00 Sport Klub 8 Promo 2
07:00 Sport Klub 8 Promo 3
08:00 Sport Klub 8 Promo 4
06:00 Sport Klub 9 Promo 2
07:00 Sport Klub 9 Promo 3
08:00 Sport Klub 9 Promo 4
06:00 Sport Klub 10 Promo 2
07:00 Sport Klub 10 Promo 3
08:00 Sport Klub 10 Promo 4
03:00 LIV Golf: Singapore: Day 3
08:00 Volvo China Open: Day 1
13:00 Volvo China Open: Day 2
06:10 Američki fudbal UFL: Michigan - Arlington
08:25 WTA 1000 Rome: M. Andreeva - Badosa
09:35 WTA 1000 Rome: Bogdan - L. Fernandez
05:10 F1 Abu Dhabi: Trka
07:30 F1 USA: Trka
09:55 F1 Spain: Trka
06:30 Psg - Borussia Dortmund, Nogomet, Liga prvaka
08:30 PL Stories
09:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
05:00 Jastrzebski Wegiel - Ziraat Bankasi Ankara, Odbojka, CEV Liga prvaka
07:00 Vancouver - Anaheim, NHL
09:30 Chicago Cubs - Milwaukee, Baseball - MLB
05:00 Luton - Everton, Nogomet, Premier League
07:00 Udinese - Napoli, Nogomet, Talijanska liga
09:00 Shortlist
06:00 30 za 30
07:00 Međunarodna nogometna rivalstva
08:00 Denver - La Lakers G2, Košarka, NBA liga
00:00 Najava programa
15:00 Francuska - Engleska, Rugby - Kup 6 nacija
17:00 Nogomet - Talijanska liga: Pregled
00:00 Najava programa
15:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
16:45 Sassuolo - Inter, Nogomet, Talijanska liga
05:00 Aston Villa - Lille, Nogomet, Konferencijska liga
07:00 Pregled Lige prvaka
08:00 Benfica - Marseille, Nogomet, Europa liga
06:30 Denver - Minnesota Game 1, Košarka, NBA liga
08:30 Best of Enemies
10:00 Miami - Cleveland, Košarka, NBA liga
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
06:00 Action Sports World
07:00 Nitro Circus: Crazy Train
08:00 Rumble & Hum
05:20 UFC FN 177 Waterson vs Hill
08:25 UFC Connected
08:50 UFC FN 119 Cannonier - Strickland
00:10 Sportski mix
08:05 Osaka - sažetak, FIM E-Xplorer World Cup
08:35 Brands Hatch - snimka, GT World Challenge Europa
06:00 Teleshopping
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
06:00 EGS - Supermarket Simulator: Najgore cijene u gradu
07:00 Esports Vremeplov: CR4ZY vs NORTH - Starladder Minor Berlin 2019
08:50 GG
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:20 Džudo, Grand Slam Dushanbe
02:35 Prema svjetlima Pariza
02:55 Bjelovar - Kustošija, Nogomet: SuperSport Prva nogometna liga
04:40 Karlovac - Belišće, Nogomet: SuperSport Prva nogometna liga
06:30 Jahanje
06:55 Poluvrijeme
07:00 Džudo, Grand Slam Dushanbe
07:50 Rukomet na pijesku, Jarun kup
09:00 Schneider Electric Marathon Paris
10:15 Zagreb - Nexe, Rukomet, Premijer liga (M)
11:45 Sportska priča
12:15 Aktivna Hrvatska
12:55 Dubrava - Zadar, Košarka, Premijer liga
15:00 Biciklizam - Tour of Hungary
16:55 Split - Podravka, Rukomet, Prvenstvo Hrvatske (Ž)
19:00 Sportikos
20:05 TV Automagazin
20:35 Homo si teć
20:55 Tko zna - olimpijski kviz
21:00 Tribina: podcast
21:55 Tko zna - olimpijski kviz
22:00 Vijesti AJB
22:55 Tko zna - olimpijski kviz
23:00 Karlovac - Belišće, SuperSport Druga nogometna liga
00:50 Zadar - Dubrava, Košarka, Premijer liga
02:30 Zagreb - Nexe, Rukomet, Premijer liga (M)
04:00 Džudo, Grand Slam Dushanbe
04:40 Rukomet na pijesku, Jarun kup
00:00 Brdski biciklizam - Svetski.
01:00 Sportsko penjanje: Svetski.
02:15 Sportsko penjanje: Svetski.
02:21 Sportsko penjanje: Svetski.
03:00 Biciklizam: Svetska turneja.
05:00 Olimpijske igre: Dom.
05:30 Sportsko penjanje: Svetski.
06:15 Sportsko penjanje: Svetski.
07:00 Biciklizam: Svetska turneja.
08:30 Konjički sport - Dinastija.
09:30 Sportsko penjanje: Svetski.
11:00 Biciklizam: Svetska turneja.
12:30 Biciklizam: Svetska turneja.
17:45 Snuker: SP - Šefild
19:00 Olimpijske igre: Dom.
19:30 Olimpijske igre: Dom.
20:00 Biciklizam: Tur Mađarske (M)
21:00 Snuker: SP - Šefild
22:00 Biciklizam: Svetska turneja.
00:00 Bickilizam - Tro-Bro Leon
01:00 Sportsko penjanje: Svetski.
02:30 Sportsko penjanje: Svetski.
03:00 Biciklizam: Svetska turneja.
05:00 Snuker: SP - Šefild
00:00 Sportsko penjanje: Svetski.
01:00 Biciklizam: Svetska turneja.
03:00 Sportsko penjanje: Svetski.
04:00 Sportsko penjanje: Svetski.
05:00 Biciklizam: Svetska turneja.
07:00 Sportsko penjanje: Svetski.
07:45 Sportsko penjanje: Svetski.
08:30 Streličarstvo
09:00 Streličarstvo
09:30 Biciklizam: Svetska turneja.
11:00 Sportsko penjanje: Svetski.
12:30 Motokros - SP Portugal
13:00 Motokros - SP Portugal
13:30 Snuker: SP - Šefild
15:45 Sportsko penjanje: Svetski.
17:15 Sportsko penjanje: Svetski.
18:00 Brdski biciklizam - Svetski.
19:00 Snuker: SP - Šefild
21:00 Biciklizam: Svetska turneja.
22:00 Sportsko penjanje: Svetski.
22:45 Sportsko penjanje: Svetski.
23:30 Motokros - SP Portugal
00:00 Motokros - SP Portugal
00:30 Motokros - SP Portugal
01:00 Biciklizam: Svetska turneja.
03:00 Snuker: SP - Šefild
05:00 Biciklizam: Svetska turneja.
01:20 Fudbal - Bundesliga: Eintracht - Leverkusen
03:10 Bundesliga Specijal: Best of April
03:40 Pregled turske lige
04:50 O svemu i ni o čemu s Krešom i Krunom: Lino Červar
06:00 Euroleague serijal: Overseas
07:50 Legende Evrolige
08:15 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Panathinaikos - Maccabi
10:00 Sk Studio
11:00 Tenis: ATP Masters & WTA 1000 Rome
19:00 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Monaco - Fenerbahce
21:00 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Barcelona - Olympiacos
23:05 TV Automagazin
23:35 Socca: Euro Cup: Spain - Croatia
00:30 Magazin saudijske lige
01:00 Socca: Euro Cup: Ukraine - Serbia
02:00 Biciklizam: Tour of Hungary (1/5)
04:00 Na današnji dan
04:15 Clubland
04:40 Bundesliga serijal - Tobogan za opstanak
05:30 Bundesliga serijal - Tobogan za opstanak
01:15 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): Cedevita Olimpija - Šentjur
02:50 Pregled ATP Masters Madrid
03:45 Nogomet - EP U17 (ž): Spain - Portugal
05:25 Jedrenje - Sail GP: Bermuda - 2. dan
06:55 WTA 1000 Rome: Trevisan - Putintseva
08:40 Sport & Tech Lifestyle
09:10 Fudbal - Bugarska liga: Botev Plovdiv - CSKA 1948
11:00 Tenis: ATP Masters & WTA 1000 Rome
21:30 ATP Uncovered
21:55 F1 Miami: Utrka
23:55 Trans World Sport
00:45 MUTV: Crystal Palace - Manchester United (PL)
02:30 Tenis: ATP Masters & WTA 1000 Rome
04:45 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Barcelona - Olympiacos
00:25 LoL: EMEA Masters
02:20 Odbojka na pesku: Pro Tour - Brasilia (Ž): Finale, USA - Brazil
03:15 Stoni tenis - Saudi Smash
06:00 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): LTH Castings - Krka
07:30 Pregled holandske lige
08:25 Pregled španske košarke
08:40 Sport & Tech Lifestyle
09:10 Nogomet (Ž) - Kup Azije U17: China - Australia
10:50 Pregled Bundeslige
11:45 Maraton: Pariz - Pregled
12:35 Flashpoint
13:00 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Panathinaikos - Maccabi
14:50 Biciklizam - Tour of Hungary
17:00 Fudbal - Saudijska liga: Ahli - Hilal
18:55 Magazin saudijske lige
19:25 Fudbal - Turski kup: 1/2 finale (2nd leg): Karagumruk - Trabzon
21:30 Nogomet - EP U17 (ž): Norway - France
23:10 Fudbal - Austrijska liga: Playoff: Sturm - Hartberg
01:00 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Monaco - Fenerbahce
02:45 Fudbal (Ž) EP U17: Sweden - England
04:25 Košarka - Slovenska liga: Playoff - 1/4 Finale (G2): Podčetrtek - Helios
00:35 Nogomet (Ž) - Kup Azije U17: China - Australia
02:15 Uži izbor
02:40 Nogomet - Švedska liga: Elfsborg - Malmo
04:30 Fudbal - Norveška liga: Viking - Tromso
06:15 Fudbal - Portugalska liga: Braga - Casa Pia
08:05 Pregled portugalske lige
08:50 Pregled turske lige
09:55 Sport & Tech Lifestyle
10:20 Rivalitet legendi
10:45 Pregled španske košarke
11:00 Socca: EuroCup: France - Albania
12:00 Socca: EuroCup: Ukraine - Lithuania
13:00 Socca: EuroCup: Bulgaria - Luxembourg
14:00 Socca: EuroCup: Georgia - Turkey
15:00 Socca: EuroCup: Belgium - Oman
16:00 Socca: EuroCup: Hungary - Romania
17:00 Socca: EuroCup: Kazakhstan - Italy
18:00 Socca: EuroCup: Germany - Ireland
19:00 Socca: EuroCup: Moldova - Portugal
20:00 Socca: EuroCup: Ukraine - Serbia
21:00 Socca: EuroCup: France - Lithuania
22:00 Socca: EuroCup: Spain - Croatia
23:00 Omaž zvezdama
23:25 Nogomet - Turski kup: 1/2 finale (2nd leg): Karagumruk - Trabzon
01:15 Košarka - Slovenska liga: Playoff - 1/4 Finale (G2): Šenčur - Ilirija
02:45 Uži izbor
03:10 Nogomet: 2. Bundesliga: Hannover - Paderborn
04:55 Fudbal (Ž) EP U17: Norway - France
00:00 Sport Klub 5 Promo 1
01:00 Sport Klub 5 Promo 2
02:00 Sport Klub 5 Promo 3
03:00 Sport Klub 5 Promo 4
04:00 Sport Klub 5 Promo 1
05:00 Sport Klub 5 Promo 2
06:00 Sport Klub 5 Promo 3
07:00 Sport Klub 5 Promo 4
08:00 Sport Klub 5 Promo 1
09:00 Sport Klub 5 Promo 2
10:00 Sport Klub 5 Promo 3
11:00 Tenis: WTA 1000 & ATP Masters Rome
21:00 Sport Klub 5 Promo 2
22:00 Sport Klub 5 Promo 3
23:00 Sport Klub 5 Promo 4
00:00 Sport Klub 5 Promo 1
01:00 Sport Klub 5 Promo 2
02:00 Sport Klub 5 Promo 3
03:00 Sport Klub 5 Promo 4
04:00 Sport Klub 5 Promo 1
05:00 Sport Klub 5 Promo 2
00:00 Sport Klub 6 Promo 1
01:00 Sport Klub 6 Promo 2
02:00 Sport Klub 6 Promo 3
03:00 Sport Klub 6 Promo 4
04:00 Sport Klub 6 Promo 1
05:00 Sport Klub 6 Promo 2
06:00 Sport Klub 6 Promo 3
07:00 Sport Klub 6 Promo 4
08:00 Sport Klub 6 Promo 1
09:00 Sport Klub 6 Promo 2
10:00 Sport Klub 6 Promo 3
11:00 Tenis: WTA 1000 & ATP Masters Rome
17:50 Košarka - Litvanska liga: Zalgiris - Juventus
20:00 Košarka - Bundesliga: Alba - Bonn
22:00 Sport Klub 6 Promo 3
23:00 Sport Klub 6 Promo 4
00:00 Sport Klub 6 Promo 1
01:00 Sport Klub 6 Promo 2
02:00 Sport Klub 6 Promo 3
03:00 Sport Klub 6 Promo 4
04:00 Sport Klub 6 Promo 1
05:00 Sport Klub 6 Promo 2
00:00 Sport Klub 7 Promo 5
01:00 Sport Klub 7 Promo 1
02:00 Sport Klub 7 Promo 2
03:00 Sport Klub 7 Promo 3
04:00 Sport Klub 7 Promo 5
05:00 Sport Klub 7 Promo 1
06:00 Sport Klub 7 Promo 2
07:00 Sport Klub 7 Promo 3
08:00 Sport Klub 7 Promo 4
09:00 Sport Klub 7 Promo 5
10:00 Sport Klub 7 Promo 1
11:00 Tenis: ATP Masters & WTA 1000 Madrid
18:30 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): Podčetrtek - Helios
20:30 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): Šenčur - Ilirija
22:30 Sport Klub 7 Promo 3
23:00 Sport Klub 7 Promo 4
00:00 Sport Klub 7 Promo 5
01:00 Sport Klub 7 Promo 1
02:00 Sport Klub 7 Promo 2
03:00 Sport Klub 7 Promo 3
04:00 Sport Klub 7 Promo 5
05:00 Sport Klub 7 Promo 1
00:00 Sport Klub 8 Promo 5
01:00 Sport Klub 8 Promo 1
02:00 Sport Klub 8 Promo 2
03:00 Sport Klub 8 Promo 3
04:00 Sport Klub 8 Promo 5
05:00 Sport Klub 8 Promo 1
06:00 Sport Klub 8 Promo 2
07:00 Sport Klub 8 Promo 3
08:00 Sport Klub 8 Promo 4
09:00 Sport Klub 8 Promo 5
10:00 Sport Klub 8 Promo 1
11:00 Tenis: ATP Masters & WTA 1000 Madrid
21:00 Sport Klub 8 Promo 2
22:00 Sport Klub 8 Promo 3
23:00 Sport Klub 8 Promo 4
00:00 Sport Klub 8 Promo 5
01:00 Sport Klub 8 Promo 1
02:00 Sport Klub 8 Promo 2
03:00 Sport Klub 8 Promo 3
04:00 Sport Klub 8 Promo 5
05:00 Sport Klub 8 Promo 1
00:00 Sport Klub 9 Promo 5
01:00 Sport Klub 9 Promo 1
02:00 Sport Klub 9 Promo 2
03:00 Sport Klub 9 Promo 3
04:00 Sport Klub 9 Promo 5
05:00 Sport Klub 9 Promo 1
06:00 Sport Klub 9 Promo 2
07:00 Sport Klub 9 Promo 3
08:00 Sport Klub 9 Promo 4
09:00 Sport Klub 9 Promo 5
10:00 Sport Klub 9 Promo 1
11:00 Tenis: ATP Masters & WTA 1000 Madrid
21:00 Sport Klub 9 Promo 2
22:00 Sport Klub 9 Promo 3
23:00 Sport Klub 9 Promo 4
00:00 Sport Klub 9 Promo 5
01:00 Sport Klub 9 Promo 1
02:00 Sport Klub 9 Promo 2
03:00 Sport Klub 9 Promo 3
04:00 Sport Klub 9 Promo 5
05:00 Sport Klub 9 Promo 1
00:00 Sport Klub 10 Promo 5
01:00 Sport Klub 10 Promo 1
02:00 Sport Klub 10 Promo 2
03:00 Sport Klub 10 Promo 3
04:00 Sport Klub 10 Promo 5
05:00 Sport Klub 10 Promo 1
06:00 Sport Klub 10 Promo 2
07:00 Sport Klub 10 Promo 3
08:00 Sport Klub 10 Promo 4
09:00 Sport Klub 10 Promo 5
10:00 Sport Klub 10 Promo 1
11:00 Sport Klub 10 Promo 2
12:00 Stoni tenis - Saudi Smash
16:00 Sport Klub 10 Promo 2
17:00 Sport Klub 10 Promo 3
18:00 Sport Klub 10 Promo 4
19:00 Sport Klub 10 Promo 5
20:00 Sport Klub 10 Promo 1
21:00 Sport Klub 10 Promo 2
22:00 Sport Klub 10 Promo 3
23:00 Sport Klub 10 Promo 4
00:00 Sport Klub 10 Promo 5
01:00 Sport Klub 10 Promo 1
02:00 Sport Klub 10 Promo 2
03:00 Sport Klub 10 Promo 3
04:00 Sport Klub 10 Promo 5
05:00 Sport Klub 10 Promo 1
03:00 LIV Golf: Singapore: Day 3
08:00 Volvo China Open: Day 1
13:00 Volvo China Open: Day 2
18:00 Volvo China Open: Day 3
22:00 Volvo China Open: Day 4
03:00 GS Caltex Maekyung Open: Day 1
01:05 Maraton: Prag
02:45 Nogomet (Ž) - Kup Azije U17: Japan - Thailand
04:25 Fudbal - Bugarska liga: Slavia - Arda
06:10 Američki fudbal UFL: Michigan - Arlington
08:25 WTA 1000 Rome: M. Andreeva - Badosa
09:35 WTA 1000 Rome: Bogdan - L. Fernandez
10:45 Pregled španske košarke
11:00 ATP Masters & WTA 1000 Rome
21:00 Pregled portugalske lige
21:45 Pregled turske lige
22:50 Košarka - Španska liga: Barcelona - Gran Canaria
00:20 Rukomet - Nemačka liga: Lemgo - Magdeburg
01:50 Košarka - Nemačka liga: Bayern - Alba
03:25 NASCAR: Kansas
02:25 F1 Las Vegas: Trka
05:10 F1 Abu Dhabi: Trka
07:30 F1 USA: Trka
09:55 F1 Spain: Trka
12:10 F1 Mexico: Trka
15:00 F1 Brazil: Trka
17:50 F1 Abu Dhabi: Trka
20:10 F1 Belgium: Trka
22:10 F1 VN Netherlands: Trka
01:10 F1 Bahrain: Trka
03:35 No information
04:00 No information
05:00 No information
00:00 Roma - Juventus, Nogomet, Talijanska liga
02:00 Playoff, Košarka, NBA liga
03:30 Oklahoma - Dallas Game 1, Košarka, NBA liga
06:30 Psg - Borussia Dortmund, Nogomet, Liga prvaka
08:30 PL Stories
09:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
11:00 Neuspjeh prvaka s Mirzom Džombom
12:00 Chelsea - West Ham, Nogomet, Premier League
14:00 Sassuolo - Inter, Nogomet, Talijanska liga
16:00 Psg - Borussia Dortmund, Nogomet, Liga prvaka
18:00 Arena specijal
18:30 WRC: Rally Portugal
19:00 Magazin Europalige
20:00 Emisija: Liga prvaka
21:00 Real Madrid - Bayern Munich, Nogomet, Liga prvaka
23:00 Emisija: Liga prvaka
00:00 Club Brugge - Fiorentina, Nogomet, Konferencijska liga
02:00 New York - Indiana Game 2, Košarka, NBA liga
05:00 Real Madrid - Bayern M., Nogomet, Liga prvaka
01:00 Playoff, NHL
03:30 Jadran St - Crvena Zvezda, Vaterpolo, Regionalna liga
05:00 Jastrzebski Wegiel - Ziraat Bankasi Ankara, Odbojka, CEV Liga prvaka
07:00 Vancouver - Anaheim, NHL
09:30 Chicago Cubs - Milwaukee, Baseball - MLB
12:00 New York, Atletika: Millrose Games
14:00 Oklahoma - Dallas Game 1, Košarka, NBA liga
16:00 New York - Carolina G2, NHL
18:00 PL Stories
18:45 Club Brugge - Fiorentina, Nogomet, Konferencijska liga
20:30 La Liga World
21:00 Mega - Crvena Zvezda G2, Košarka, ABA 2. Liga
22:30 Arena specijal
23:00 Oklahoma - Dallas Game 1, Košarka, NBA liga
01:00 Arena specijal
01:30 Florida - Boston G2, NHL
04:00 Jug - Jadran Hn, Vaterpolo, Regionalna liga
05:00 Civitanova - Trentino, Odbojka, CEV Liga prvaka
00:00 Rosario - Atletico Mg, Nogomet, Copa Libertadores
02:00 Nacional - River, Nogomet, Copa Libertadores
04:00 Europaliga
05:00 Luton - Everton, Nogomet, Premier League
07:00 Udinese - Napoli, Nogomet, Talijanska liga
09:00 Shortlist
09:30 Shortlist
10:00 Rubin - Ural, Nogomet, Ruska Premier liga
12:00 Valencia - Alaves, Nogomet, Španjolska liga
14:00 Nogomet: Premier League - Pregled kola
15:00 Sheffield - Nottingham, Nogomet, Premier League
17:00 Lille - Lyon, Nogomet, Francuska liga
19:00 Philadelphia - Toronto, Baseball - MLB
22:00 Chelsea - West Ham, Nogomet, Premier League
00:00 Talleres - Barcelona, Nogomet, Copa Libertadores
02:30 Botafogo - Ldu Quito, Nogomet, Copa Libertadores
04:00 Pregled Lige prvaka
05:00 Burnley - Newcastle, Nogomet, Premier League
00:00 Budućnost - Partizan G2, Košarka, ABA liga
02:00 Saarbrucken - Borussia M, Nogomet, Njemački kup
04:00 Stal Mielec - Jagiellonia, Nogomet, Poljska liga
06:00 30 za 30
07:00 Međunarodna nogometna rivalstva
08:00 Denver - La Lakers G2, Košarka, NBA liga
10:00 Burnley - Newcastle, Nogomet, Premier League
12:00 Playoff, NHL
14:30 Buducnost - Partizan G2, Košarka, ABA liga
16:00 Napredak - Partizan, Nogomet, Superliga Srbije
18:00 Unics - Lokomotiv Kuban Game 2, Košarka, VTB liga
20:00 Crash
20:30 Roma - Juventus, Nogomet, Talijanska liga
22:30 Best of Enemies
00:00 Mega - Crvena Zvezda G2, Košarka, ABA liga
02:00 Hertha - Kaiserslautern, Nogomet, Njemački kup
04:00 Warta - Widzew, Nogomet, Poljska liga
00:00 Najava programa
15:00 Francuska - Engleska, Rugby - Kup 6 nacija
17:00 Nogomet - Talijanska liga: Pregled
18:00 Zrinjski - Borac, Nogomet, Kup BiH
20:00 Eng/ško, Međunarodna nogometna rivalstva
21:00 Polufinale: Peterborough - Oxford, Nogomet, League One
23:00 Polufinale 1 Aston Villa - Olympiacos, Nogomet, Konferencijska liga
01:00 Najava programa
00:00 Najava programa
15:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
16:45 Sassuolo - Inter, Nogomet, Talijanska liga
18:30 Mladost - Crvena Zvezda, Nogomet, Superliga Srbije
20:30 Nacional - River, Nogomet, Copa Libertadores
22:30 Girona - Barcelona, Nogomet, Španjolska liga
00:30 Najava programa
01:00 Polufinale 2: Marseille - Atalanta, Nogomet, Europa liga
03:00 Arsenal - Bayern Munich, Nogomet, Liga prvaka
05:00 Aston Villa - Lille, Nogomet, Konferencijska liga
07:00 Pregled Lige prvaka
08:00 Benfica - Marseille, Nogomet, Europa liga
10:00 Magazin Lige prvaka
10:30 Greatest Club
11:00 Nogomet - Europa liga: Pregled
12:00 Liverpool - Atalanta, Nogomet, Europa liga
14:00 Pregled Lige prvaka
15:00 Aston Villa - Lille, Nogomet, Konferencijska liga
17:00 Dortmund - Atletico Madrid, Nogomet, Liga prvaka
19:00 Milan - Roma, Nogomet, Europa liga
21:00 Polufinale 2 Club Brugge - Fiorentina, Nogomet, Europa liga
23:00 Polufinale 1 Real - Bayern Munich, Nogomet, Liga prvaka
01:00 Liverpool - Atalanta, Nogomet, Europa liga
03:00 Atletico Madrid - Dortmund, Nogomet, Liga prvaka
05:00 Plzen - Fiorentina, Nogomet, Konferencijska liga
00:00 Boston - Sacramento, Košarka, NBA liga
02:00 New York - Boston 1984., Košarka, NBA Classic Games
03:30 NBA Action
04:00 Košarka - Nba All Star
06:00 NBA Action
06:30 Denver - Minnesota Game 1, Košarka, NBA liga
08:30 Best of Enemies
10:00 Miami - Cleveland, Košarka, NBA liga
12:00 Golden State - Philadelphia, Košarka, NBA liga
14:00 Denver - Minnesota Game 1, Košarka, NBA liga
16:00 Divisional Playoffs Game 3, NFL
19:00 Sepp Blatter
20:00 Portland - Detroit 1990., Košarka, NBA Classic Games
21:30 NBA Action
22:00 Denver - Minnesota Game 2, Košarka, NBA liga
00:00 Dallas - Houston, Košarka, NBA liga
02:00 New York - Boston 1984., Košarka, NBA Classic Games
03:30 NBA Action
04:00 All Star Skills
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
00:00 Drift Style
00:30 Drift Style
01:00 Extreme Fighting Championship
02:00 X Games - Minneapolis
03:00 Strongman Champions League
04:00 Nitro World Games: All Access
04:30 Nitro World Games: All Access
05:00 Facing Waves
05:30 Facing Waves
06:00 Action Sports World
07:00 Nitro Circus: Crazy Train
08:00 Rumble & Hum
09:00 X Games - Minneapolis
10:00 Beyond The Beaten Path
11:00 Sports Adventure
11:30 Sports Adventure
12:00 Nitro Circus: Crazy Train
13:00 Pro Bull Riders
14:00 Sports Adventure
14:30 Sports Adventure
15:00 Sports Adventure
15:30 Sports Adventure
16:00 Sports Adventure
16:30 Sports Adventure
17:00 Sports Adventure
17:30 Sports Adventure
18:00 Pro Bull Riders
19:00 X Games - Minneapolis
20:00 Extreme Fighting Championship
21:00 Facing Waves
21:30 Facing Waves
22:00 Strongman Champions League
23:00 Pro Bull Riders
00:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
00:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
01:00 Extreme Fighting Championship
02:00 X Games - Minneapolis
03:00 Strongman Champions League
04:00 Nitro World Games: All Access
04:30 Nitro World Games: All Access
05:00 Blue World
05:30 Blue World
00:30 Ultimate Knockouts
00:55 UFC FN 175 Smith vs Rakic
03:15 UFC FN 176 Overeem vs Sakai
05:20 UFC FN 177 Waterson vs Hill
08:25 UFC Connected
08:50 UFC FN 119 Cannonier - Strickland
13:15 Cage warriors San Diego
16:45 UFC Unleashed
17:35 Enfusion 8TKO
19:45 UFCFN 124 Yan - Basilashvili
22:05 Boxing super midleweight
01:45 UFC FN 178 Covington vs. Woodley
04:35 UFC FN 179 Moraes vs Sandhagen
00:10 Sportski mix
08:05 Osaka - sažetak, FIM E-Xplorer World Cup
08:35 Brands Hatch - snimka, GT World Challenge Europa
12:35 Mobil 1 the Grid
13:05 Le Castellet - snimka utrke, Endurance auto utrka: Le Mans cup
15:45 Sebring - snimka, Fanatec GT World Challenge America
20:15 Rotor
21:00 TV Automagazin
21:35 Brands Hatch - sažetak, GT World Challenge Europa
22:25 Sport nedjeljom
00:00 Sportski mix
00:15 Bundesliga History
01:00 Sport Clips
01:30 Sport Clips
02:00 Sport Clips
02:30 Sport Clips
02:45 Sport Clips
03:00 Sport Clips
03:30 Sport Clips
04:00 Sport Clips
04:30 Sport Clips
05:00 Sport Clips
05:30 Sport Clips
06:00 Teleshopping
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:00 Storage Hunters
16:30 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
17:00 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
17:30 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
18:00 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
18:30 American Pickers
19:30 SPORT1 News Live
20:15 Fantalk
23:15 WSOP Paradise (10), Poker
00:15 Triebwerk - Das Automagazin mit Tim Schrick
00:45 Triebwerk - Das Automagazin mit Tim Schrick
01:15 Sexy Alm, Teil 1/4
02:30 Sport Clips
02:45 Sport Clips
03:00 Sport Clips
03:30 Sport Clips
04:00 Sport Clips
04:30 Sport Clips
05:00 Sport Clips
05:30 Sport Clips
05:00 EGS: Igra od koje ćete se smrznuti - SnowRunner
06:00 EGS - Supermarket Simulator: Najgore cijene u gradu
07:00 Esports Vremeplov: CR4ZY vs NORTH - Starladder Minor Berlin 2019
08:50 GG
09:00 IQ200
09:20 EGS - Vrijedi li igrati?
09:30 EBL - This or that
09:40 EGS - 15 Igara za slabije računare
09:50 EBL - Tko je najjači u obaranju ruku
10:00 EGS - Carinik iz pakla
11:00 League of Legends - Mid Season Invitational: Bracket Stage Dan 2
16:00 EGS: Igra od koje ćete se smrznuti - SnowRunner
17:00 DTM Sports Pro Championship: Red Bull Ring
18:50 GG
19:00 EGS - Supermarket Simulator: Najgore cijene u gradu
20:00 CS2 - PGL Major Copenhagen: Elimination Stage DAN 4
03:30 IQ200
03:50 EGS - 15 Igara za slabije računare
04:00 SGA - Shift 2 Games: Game Art
04:20 EGS - Vrijedi li igrati?
04:30 GG
04:40 EBL kviz: Pogodi zvuk iz LoL-a
04:50 EBL intervju
05:00 EGS: Igra od koje ćete se smrznuti - SnowRunner