TV-Kanäle
Genre: Alle
Genre: Finnish
Genre: Swedish
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musek
Genre: Dokumentarfilm
Genre: Neiegkeeten
Genre: Kanner-
Programm-Guide
Genre: Alle
Genre: Finnish
Genre: Swedish
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musek
Genre: Dokumentarfilm
Genre: Neiegkeeten
Genre: Kanner-
Sprache
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Vereenegt Kinnekräich
Irland
Däitschland
Frankräich
Italien
Spuenien
Portugal
Holland
Belsch
Éisträich
Lëtzebuerg
Schwäiz
Griichenland
Zypern
Dänemark
Norwegen
Schweden
Finnland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tschechien
Slowakei
Ungarn
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slowenien
Nord Mazedonien
Bosnien an Herzegowina
Serbien
Albanien
Ukraine
Russland
Tierkei
Programm-Guide
: freideg,
TV Zäitplang
: elo,
TV-Kanäle
: Finnland,
TVEpg.eu -
kanäle: 24534, länder: 36, sprachen: 32
Finnland
Finnish TV / DVB-T2
Programm-Guide
Yle TV1
Yle TV2
Yle Teema Fem
Yle Arenan
MTV3
Nelonen
MTV Sub
TV5
Liv
JIM
Kutonen
TLC
STAR Channel
MTV Ava
Hero
Frii
National Geographic
TV Finland
TV7
Elo
Nächste Seite
13:21 Suomisen Ollin tempaus
13:15 SuomiLOVE
13:00 Kaivosmiehen tytär
13:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
13:25 Uusi koti koiralle
13:00 Subleffa: Susikoira Roi
13:05 Kokkaushaaste
13:10 Amispäiväkirjat
13:00 Uusi elämä etelässä
13:05 Museoiden mysteerit
12:30 Apua, tyttäreni on raskaana
13:15 Ensisilmäyksellä
13:00 Emmerdale
13:25 Uusi elämä etelässä
13:25 Koiranpennut kilpasilla: Ennen peliä
13:25 Lentoturmatutkinta
12:55 Jumalanpalvelus
13:15 Voimaa Sanasta
13:30 Kaikki Jumalan käsiin
13:40 Amispäiväkirjat
13:45 Vapaaksi kahleista
13:55 Pisara
14:00
Suomisen Ollin tempaus
14:05 Kakkukuningas
14:10 Miehen puolikkaat
14:15 Uusi elämä etelässä
14:16 Elias on pelastettava
14:20 Elämää äärirajoilla: Alaska
14:30 Massiiviset muutot
14:35 Lomaterapiaa
14:40 Pilanpäiten
14:50 Universumin kaiut - Kaija Saariahon musiikki
14:55 Suurmestari UK
15:00 MasterChef Suomi
15:05 Toisenlaiset äidit
15:10 Saari ilman lakeja
15:15 Siskonpeti
15:20 Babe - urhea possu
16:00 Gran Hotel
16:10 A-studio
16:20 Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
Finnland
Swedish TV
Programm-Guide
SVT1
SVT2
TV3
TV4
Kanal 5
TV6
SVT24
Barnkanalen
Kunskapskanalen
SF-Kanalen
Himlen TV7
Elo
Nächste Seite
13:00
Lilla Märta kommer tillbaka
13:00 Dagens smarta uppfinningar med Hannah Fry
12:05
Harry Potter och den flammande bägaren
13:00 Johan Glans World tour of the world
13:25
Sommaren med släkten
13:00
Ink Master
13:20 Nyfiken på Sverige - ukrainska
13:20 Nyfiken på Sverige - ukrainska
13:00 Inget program
13:10 Arn - Pohjoinen valtakunta
13:25 Den judiska gravkammaren
13:30 Uppenbarelseboken 19
13:35 Pippi Långstrump
13:50 Babel
14:00 Del 1/3
14:20 Jens i vildmarken
14:30
Fresh Prince i Bel-Air
14:50 Lyx, lyx, lyx: Handväskan, min ikon
15:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
15:15 Under solen
15:25
Paul Blart: Snuten i varuhuset 2
16:00 Forum jämställdhet 2024
16:30 Forum jämställdhet 2024
17:25 Filip & Fredrik presenterar: Trevligt folk
Finnland
Genre: Europa
Programm-Guide
live
ARD
Live-Sendung
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
ETV
1+1
live
TVP Polonia
Live-Sendung
live
LRT Lituanica
Live-Sendung
live
VISIEMLTV.LV
Live-Sendung
Elo
Nächste Seite
13:10 Ein Hausboot zum Verlieben
12:30 Winnetou 1. Teil
12:40 Das Vermächtnis der Tempelritter
13:20 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
12:50 Peter Hase 2 - Ein Hase macht sich vom Acker
12:15 Fantastic Four
11:15 Brautalarm
11:05 James Bond 007 - Octopussy
13:20 Bugs Bunny & Looney Tunes
12:55 Hjemme igen
13:10 Re: Wir wollen leben wie die anderen
12:30 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen
13:10 Interior'n Style - Design mein Heim
13:15 Cash für Chrom
08:05 Infomercial
13:20 Die Ruhrpottwache
13:05 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
13:20 Walker, Texas Ranger
12:45 Der Blaulicht Report
11:00 Eesti teatri auhinnad 2024*
13:10 Мольфар (Molphar), Мистический, Украина
13:10 „Ryto svečias“.
13:05 Keliaujanti laiku
12:00 XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki. Garīgās mūzikas koncerts
13:30 Prillitoos (S)*
13:35 „Taip grojama“.
13:40 Die Nanny
13:45 Aculiecinieks *
13:55 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
14:00 Kultūrdeva
14:05 Die Nanny
14:10 Walker, Texas Ranger
14:15 Cash für Chrom
14:25 Stadt Land Kunst
14:30 OP*
14:35 Madagascar 2
14:40 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
14:45 Richter und Sindera - Ein Team für harte Fälle
15:00 M*A*S*H
15:05 Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz
15:15 Cash für Chrom
15:20 Hochzeit auf den ersten Blick - Australien
15:25 Bride Wars - Beste Feindinnen
15:50 Rogue One: A Star Wars Story
16:05 Kalkofes Mattscheibe
16:10 Tagesschau
16:15 Tai kur toliau?
16:20 Die Pinguine aus Madagascar
16:30 Kabel Eins :newstime
17:15 Женский доктор (Женский доктор), Драма, Украина, 2020
17:25 Jungle Cruise
19:30 Говорит вся страна (Говорить вся країна), Украина
Finnland
Genre: Filmer
Programm-Guide
MTV Aitio
MTV Viihde
V film premiere
V film action
V film hits
V film family
Elo
Nächste Seite
12:50 Astrid & Lilly Save the World
13:00
Peitelty totuus
12:00
Praise This
13:10
Men in Black 3
12:55
The Edge of Seventeen
12:00
Itse ilkimys 2
13:35 Rouvat ryöstäjinä
14:00
Hop
14:20 LIKEA
14:40
Mitä nainen haluaa
15:00
Hurjapäät: Tokio drift
15:05
Suuri Buster
16:00
Viiru ja Pesonen: Pikkukepposia ja suurta ystävyyttä
16:45
The Ghost Writer
Finnland
Genre: Sport
Programm-Guide
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
V sport+ Suomi
V sport 1 Suomi
V sport 2 Suomi
MTV Max
MTV Urheilu 1
MTV Urheilu 2
MTV Urheilu 3
V sport premium
V sport 1
V sport football
V sport vinter
V sport ultra
V sport golf
FIGHT SPORTS
sport1
V sport live 1
V sport live 2
V sport live 3
V sport live 4
V sport live 5
Extreme Sports
Elo
Nächste Seite
13:00 Pyöräily: Maailmankiertue Gent - Wevelgem, Miehet
12:54 Sao Paulo - Kooste: MM-kisat
13:00 Premier League Darts: Belfast
12:00 NHL: Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
12:30 Valioliiga-retro: Liverpool - Manchester United 92/93
12:40 MM-ralli: Kenia, EK 5
11:30 Liiga Playoffs: HIFK - Pelicans
06:00 MTV Uutiset Live
06:00 MTV Uutiset Live
12:15 Ei lähetystä
04:05 NHL: Seattle Kraken - Anaheim Ducks
12:15 Ei lähetystä
13:00 NHL On The Fly
11:00 RedBull TV
09:30 DP World Tour: Hero Indian Open - 2. kierros
13:00 MEGA Fights
07:00 Teleshopping
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 Sändningsuppehåll
13:00 The Ultimate Ride
13:30 TotoTalk: Turku ja Färjestad
13:50 Kolmosvaihde Special
13:55 SHL
14:00 The Ultimate Ride
14:05 MM-ralli: Kenia, EK 6 - 7
14:25 EFL Championship: Bristol City - Leicester
14:30 LPGA Tour: Arizona Championship - 1. kierros
14:34 Cycling: Monumental Cobbles, 2024-03-27
14:45 Ei lähetystä
14:50 Rodman
15:00 Facing Waves
15:01 Curling: MM-kisat, Sydney, Naiset | Finaali | Sydney
15:30 Hardcore Pawn: Chicago
16:00 NHL: Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
16:30 Lähetystauko
16:55 League Two: Wrexham - Mansfield
17:30 DP World Tour: Hero Indian Open - 2. kierros
18:30 Alpeilla
18:45 NHL: Colorado Avalanche - New York Rangers
19:00 Sändningsuppehåll
19:30 Formula 1: Australian GP - Osakilpailu
22:00 Valioliiga: Liverpool - Manchester City
01:00 Sändningsuppehåll
Finnland
Genre: Musek
Programm-Guide
MTV Europe
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Elo
Nächste Seite
13:05 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
11:00 Non-Stop Hits!
13:00 Hits on Shuffle!
12:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
13:00 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2017
12:42 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
13:30 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13:45 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2019
14:05 Catfish: The TV Show
14:11 Intermezzo
14:30 Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin (Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin), Germany, 2021
15:00 Alternative Nation
16:00 90's Mixtape
17:00 Totally 10s!
18:00 Feel-Good Anthems From The Girls!
19:00 Non-Stop Y2Ks!
Finnland
Genre: Dokumentarfilm / Natur / Tiere / Umwelt / Bildung / Wissenschaft / Tatsachen
Programm-Guide
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
National Geographic Channel
Animal Planet
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
BBC Nordic
History
Elo
Nächste Seite
13:20 Kultakuume: White Water
13:24 How It's Made
13:00 The Night That Didn't End
13:25 Lentoturmatutkinta
13:10 Akvaariomestarit
12:55 Takamaiden romuautojen pelastajat
12:45 Metsäpalojen jälkeen - Australian luonnon elpyminen
12:35 Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
13:15 Antiikki Roadshow
13:15 Forged In Fire
13:40 Auki käärityt muumiot
13:50 Takamaiden romuautojen pelastajat
14:00 The Night That Didn't End
14:05 Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
14:10 Suuri keramiikkakisa
14:14 How It's Made
14:15 Ancient Aliens
14:20 Elämää äärirajoilla: Alaska
14:25 Yorkshiren eläinlääkäri
14:40 Koodinmurtajat
15:00 QI
15:10 Ancient Aliens
Finnland
Genre: Neiegkeeten
Programm-Guide
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Live-Sendung
live
Bloomberg Television
Live-Sendung
live
France 24
Live-Sendung
live
DW English
Live-Sendung
live
Sky News
Live-Sendung
live
Al Jazeera English
Live-Sendung
live
NHK WORLD-JAPAN
Live-Sendung
Arirang TV
Elo
Nächste Seite
13:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
13:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
13:00 The CNBC Conversation
13:15 Wake Up Europe
13:00 Hello World (Hello World), USA
13:16 Arts24
13:00 DW News
13:00 Sky News Today with Wilfred Frost
13:00 News Live
13:27 Newsline in Depth
13:00
Home Explorers (Home Explorers), South Korea
13:30 1Day 1Korea: K-Stage (1Day 1Korea: K-Stage), South Korea
13:40 K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN (K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN), South Korea
13:45 BBC News (BBC News), United Kingdom
13:46 Focus
13:55 Ukiyoe Edo-Life
14:00 I Am Not Alone: Armenia's Velvet Revolution
Finnland
Genre: Kanner- / Jugendprogrammer
Programm-Guide
MTV Juniori
Disney Channel
Disney Junior
Cartoon Network
Cartoonito
Nick Jr
Elo
Nächste Seite
13:20 Muumilaakson tarinoita
13:20 Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
13:00 Pupstruction
13:20 The Amazing World of Gumball
13:25 Mr. Bean
13:23 Blaze ja monsterikoneet
13:30 The Amazing World of Gumball
13:35 Mr. Bean
13:40 The Amazing World of Gumball
13:45 Paw Patrol
14:00 Kaisu Kuu
14:06 Paw Patrol
14:10 Saturdays