Telekanalid
Žanr: Kõik
Žanr: Türgi
Žanr: DVB-C
Žanr: Euroopa
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Telekava
Žanr: Kõik
Žanr: Türgi
Žanr: DVB-C
Žanr: Euroopa
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Keel
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Riik
Suurbritannia
Iirimaa
Saksamaa
Prantsusmaa
Itaalia
Hispaania
Portugal
Madalmaad
Belgia
Austria
Luksemburg
Šveits
Kreeka
Küpros
Taani
Norra
Rootsi
Soome
Eesti
Läti
Leedu
Poola
Tšehhi
Slovakkia
Ungari
Rumeenia
Bulgaaria
Horvaatia
Sloveenia
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Serbia
Albaania
Ukraina
Venemaa
Türgi
kolmapäev
15.05.2024
neljapäev
16.05.2024
reede
17.05.2024
laupäev
18.05.2024
pühapäev
19.05.2024
esmaspäev
20.05.2024
teisipäev
21.05.2024
05-15
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:15 Kara Ağaç Destanı
03:00 Gönül Dağı
05:45 Uğurlugiller
06:30 Balkan Ninnisi
10:30 Alişan ile Hayata Gülümse
13:15 Seksenler
14:20 Gönül Dağı
17:45 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kara Ağaç Destanı
23:00 Hachiko: Bir Köpeğin...
01:00 Kara Ağaç Destanı
03:40 Gönül Dağı
00:15 Sanat Terimleri
00:30 Hayat Sanat
01:00 Atlantik.
02:45 Geri Dönüşen Sanat
03:00 Tarih Söyleşileri
04:00 Sarayın Lezzetleri
04:30 Keşif
04:45 Fotoğraflar
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Edebi Sofralar
05:30 Coğrafyadan Kültüre Bağ
06:00 Yerli Sinema
06:30 Eşik
07:00 İstisnai Renkler
07:30 Hayat Sanat
08:00 Misal
08:30 Klaket
09:00 Müstesna
09:30 Türkiye'nin İlkleri
10:00 Tarihin Ruhu
10:30 Evliya Çelebi
11:15 Sanat Terimleri
11:30 Yerli Sinema
12:00 Hayat Sanat
12:30 İstisnai Renkler
13:00 Sarayın Lezzetleri
13:30 Çalakalem
13:45 Keşif
14:00 Tarih Söyleşileri
15:00 Atlantik.
16:45 Sanat Terimleri
17:00 Hülya Koçyiğit ile Film...
18:00 Hayat Sanat
18:30 Dijital Sanat
19:00 Yönetmen Sineması
19:45 Yeryüzleri
20:00 Tanışma Hikayesi
20:30 Satranç Dünyası
21:00 Sanatçının Şehri
21:30 Beyaz Balina
23:00 Genç Sahne Arkası
23:30 Genç Sahne
01:45 Beyaz Balina
03:15 Sanatçının Şehri
03:45 İstisnai Renkler
04:15 Sûret
04:30 Satranç Dünyası
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Tanışma Hikayesi
05:30 Sessizce
05:45 Müzelerin Yıldızları
00:20 Kuruluş Osman
03:00 Maraşlı
05:20 Safir
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kuruluş Osman
00:20 Kardeşlerim
03:00 Maraşlı
05:30 Safir
01:45 Siyah Beyaz Aşk
03:45 Bodrum Masalı
07:00 Afili Aşk
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Öyle Bir Geçer Zaman Ki
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Arka Sokaklar
19:00 Kanal D Ana Haber
20:00 Taş Kağıt Makas
00:15 Arka Sokaklar
02:30 Siyah Beyaz Aşk
04:30 Bodrum Masalı
00:30 Zafere Hücum
02:30 Zafere Hücum
04:30 Baba Ocağı
06:00 Güzel Köylü
07:00 Benim Tatlı Yalanım
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş ile Yeniden...
16:15 Güzel Köylü
18:15 Star Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 Hababam Sınıfı Güle Güle
22:00 Yalı Çapkını
01:00 Sıfırla
03:00 Sıfırla
05:00 Baba Ocağı
00:15 Sandık Kokusu
03:00 Kızılcık Şerbeti
05:30 Aziz
08:00 Bu Sabah
10:00 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
12:30 Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz'la...
18:45 Show Ana Haber
20:00 Sandık Kokusu
00:15 Bahar
03:00 Sandık Kokusu
05:30 Aziz
00:15 Cevap Ver Türkiye
02:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:15 Demet ve Jess'le Gel...
06:00 Dizi
07:15 8'de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:00 Survivor All Star 2024
11:45 Demet ve Jess'le Gel...
14:00 Survivor Ekstra
16:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
19:00 Survivor All Star 2024
00:15 Survivor Ekstra
01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:30 Demet ve Jess'le Gel...
05:30 Dizi
02:30 Tekrar Programlar
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:15 Sağlıkla Yaşam
09:15 Yemin
11:00 TV Filmi
13:00 TV Filmi
14:40 Bahar Yeli
16:30 Kan Çiçekleri
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:20 Rüzgarlı Tepe
23:20 Diriliş Ertuğrul
02:30 Tekrar Programlar
00:30 Şahane Hayatım
03:00 Ruhun Duymaz
05:00 Kefaret
06:00 Bay Yanlış
07:45 İlk Bakış
08:00 İlker Karagöz İle...
10:30 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:30 Şahane Hayatım
19:00 Selçuk Tepeli ile NOW Ana...
20:00 Şahane Hayatım
00:15 Hudutsuz Sevda
02:45 Ruhun Duymaz
05:00 Kefaret
01:15 Kelime Oyunu
02:15 Fatmagül'ün Suçu Ne?
03:30 Kanıt
05:00 Ihlamurlar Altında
07:00 Güneşi Beklerken
09:30 Güllerin Savaşı
11:30 Asi
13:30 Fatmagül'ün Suçu Ne?
15:30 Yaprak Dökümü
19:45 Kelime Oyunu
21:15 Yalan Dünya
23:30 Kanıt
01:15 Kelime Oyunu
02:15 Fatmagül'ün Suçu Ne?
03:30 Kanıt
05:00 Ihlamurlar Altında
01:15 Sülün Katilleri
03:15 Seksenler
05:30 Belma Belen'le Geziyoruz
06:00 Saint Tropez'deki Gizem
07:30 Hayati Tavsiyeler
08:30 Söylemezsem Olmaz
11:00 Nur Viral'le Hayatta Her...
13:00 Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
14:45 Nermin'in Enfes Mutfağı
16:20 Seksenler
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Süpermen Dönüyor
22:30 Haberci
23:30 Süpermen Dönüyor
01:15 Haberci
03:15 Ne Var Ne Yok
04:45 Seksenler
05:30 Belma Belen'le Geziyoruz