Telekanalid
Žanr: Kõik
Žanr: Läti
Žanr: DVB-C
Žanr: Euroopa
Žanr: Saksa
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Telekava
Žanr: Kõik
Žanr: Läti
Žanr: DVB-C
Žanr: Euroopa
Žanr: Saksa
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Keel
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Riik
Suurbritannia
Iirimaa
Saksamaa
Prantsusmaa
Itaalia
Hispaania
Portugal
Madalmaad
Belgia
Austria
Luksemburg
Šveits
Kreeka
Küpros
Taani
Norra
Rootsi
Soome
Eesti
Läti
Leedu
Poola
Tšehhi
Slovakkia
Ungari
Rumeenia
Bulgaaria
Horvaatia
Sloveenia
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Serbia
Albaania
Ukraina
Venemaa
Türgi
Telekava
: neljapäev,
TV-programm
: praegu,
Telekanalid
: Läti,
TVEpg.eu -
kanalid: 24533, riigid: 36, keeled: 32
Läti
Läti TV / DVB-T2
Telekava
LTV1
LTV7
TV3
TV3 life
TV6
RīgaTV 24
Re:TV
Канал 3+
live
Current Time
Otseülekanne
Praegu
Järgmine leht
16:10 Sešas māsas
16:55 Dosimies ceļojumā!
16:50 Augsta līmeņa intelekts 2
17:00 Tikai tu
17:00 Divarpus vīru 4
17:00 PRESES KLUBS
17:00 Skats no Ventspils. Krievu val.
16:05
17:00 Балтия
17:10
17:15 Reģionālās televīzijas piedāvā
17:20 Deivids Roko gatavo mājās
17:30 Донбасс.Реалии
18:00 Азия
18:15
18:30 UZ LĪNIJAS
19:00 AKTUĀLAIS PAR KARADARBĪBU UKRAINĀ
20:00 Rizoli un Aila 6
Läti
DVB-C TV / Regioon
Telekava
live
VISIEMLTV.LV
Otseülekanne
STV Pirmā!
8TV
TV Extra
Super Baltic
Super+
OTV
live
Latvijas Šlāgerkanāls
Otseülekanne
live
Mūzikas video
Otseülekanne
Praegu
Järgmine leht
16:00 Rīta Panorāma *
16:05 Liktenīgā vēstule
17:00 Агенты Справедливости 4
16:25 "ВСКРЫТИЕ ПОКАЖЕТ". Сериал. 32-я серия.
16:20 Реальная мистика
17:00 Гром среди ясного неба
16:45 т/с Женский доктор-7
14:00 Mūzika labam garastāvoklim ar skatītāju pasūtītām dziesmām
17:00 Top-Pop
17:05 Реальная мистика
17:10 Slavenības. Bez filtra
17:20 "ВЛАДИМИРСКАЯ, 15". Сериал. 19-я серия.
17:40 т/с Женский доктор-8
18:00 Premium
18:05 Сашка
18:10 "ВЛАДИМИРСКАЯ, 15". Сериал. 20-я серия.
18:30 т/с Отважные-39
18:33 Kultūras ziņas
19:00 2023. gada hiti
19:05 След
00:00 Nakts mūzika ar skatītāju pasūtītām dziesmām
Läti
Žanr: Euroopa
Telekava
RTV International
STS International
1+1
FreeDom
live
TVP Polonia
Otseülekanne
live
LRT Lituanica
Otseülekanne
Praegu
Järgmine leht
16:30 Анатомия сердца (Анатомия сердца), Россия
17:00 Ивановы-Ивановы (15-я серия)
13:10 Мольфар (Molphar), Мистический, Украина
17:00 Информационные сюжеты
17:00 „Karalių karūna“.
16:15 (Ne)emigrantai
17:05 Dinastijos
17:15 Женский доктор (Женский доктор), Драма, Украина, 2020
17:30 „Laimės spalvos“.
18:00 Kas ir kodėl?
19:30 Говорит вся страна (Говорить вся країна), Украина
Läti
Saksa TV
Telekava
live
ARD
Otseülekanne
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Praegu
Järgmine leht
17:00 Tagesschau
17:00 heute - in Europa
17:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:04 RTLZWEI Wetter
17:00 Vores liv, vores penge
16:40 The Big Bang Theory
17:00 Duellen - mellem tyl og tårer
17:00 Castle
16:40 Ninjago - Aufstieg der Drachen
16:30 Wildes Überleben II
15:15 In Wahrheit - Zwischen Recht und Gerechtigkeit
16:30 Death in Paradise
16:40 Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte
16:20 Goldrausch: White Water Alaska
16:10 Stargate
16:25 Baywatch - Die Rettungsschwimmer von Malibu
16:40 Gesetzeshüter auf Patrouille - Wildes Kalifornien
16:45 ALF
17:00 Der Blaulicht Report
17:05 Infomercial
17:10 ALF
17:15 Diagnose: Mord
17:20 Death in Paradise
17:25 Hardcore Pawn - Das härteste Pfandhaus Detroits
17:30 Gesetzeshüter auf Patrouille - Wildes Kalifornien
17:35 Immer wieder Jim
17:55 Der Blaulicht Report
18:00 Zugvögel
18:05 Diagnose: Mord
18:15 Wettkampf der Waffenschmiede
18:30 Desperate Housewives
18:45 Das Strafgericht
18:50 Paradiese aus Menschenhand
18:55 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
19:00 First Dates - et bord til to
Läti
Žanr: Filmid
Telekava
360TV
FilmZone
FilmZone+
Viasat Kino
Viasat Kino Action
Viasat Kino World
Viasat Kino Comedy
Go3 Films
Epic Drama
Duo 3
Duo 6
Kanal 7
FX
FX Life
FilmBox
FilmBox ArtHouse
AMC
TV XXI
Дом Кино
Дом кино Премиум
Bolt
Film UA Drama
Star Cinema
Star Family
Praegu
Järgmine leht
16:25 Ģimene burkā
16:35 Bad Moms (Bad Moms), Comedy, USA, 2016
16:10 The Skin I Live In (La piel que habito), Drama, Thriller, Mystery, Horror, Spain, 2011
16:00 Hugo (Hugo), Adventure, Family, Fantasy, Drama, France, USA, United Kingdom, 2011
15:55
Dešimt jardų
15:50
The Man Who Invented Christmas (The Man Who Invented Christmas), Комедия, Драма, Биография, Канада, Ireland, 2017
16:55 Hotel for Dogs (Hotel for Dogs), Comedy, Family, USA, Germany, 2009
16:35
Pelenė ir stebuklingojo akmens paslaptis
16:05
Inspector George Gently (Inspector George Gently), Drama, Mystery, Crime, United Kingdom, 2007
16:55 Burn Notice (Burn Notice), Comedy, Action, Drama, Thriller, Mystery, Crime, USA, 2010
17:00 Grounded For Life (Grounded for Life), Comedy, USA, 2004
16:10 Практика (Практика), Драма, Россия, 2018
16:25 Criminal Minds
17:00 Only Murders in the Building (Only Murders In The Building), Comedy, Drama, Mystery, Crime, USA, 2021
15:35 Churchball (Churchball), Comedy, USA, 2006
16:25 Bending the Rules (Ghaedeye tasadof), Drama, Iranas, 2013
16:25 Survivor (Survivor), Action, Thriller, Crime, Adventure, USA, United Kingdom, 2015
16:30 Mano nuostabios skyrybos (Brillantissime), Комедия, Мелодрама, Бельгия, Франция, 2018
16:10 Сваты (16+)
10:30 Временно недоступен (16+)
17:00 Т/с "Специ", 8 с
17:00 Гроза над Тихоречьем (Гроза над Тихоречьем), Драма, Мелодрама, Украина
15:35 Странное Рождество (Дивне Різдво), Комедия, Украина, 2006
15:45 Отдам жену в хорошие руки (Отдам жену в хорошие руки), Драма, Мелодрама, Россия, 2012
17:05 CSI Ņujorka
17:10 Когда ее совсем не ждешь (Когда ее совсем не ждешь), Драма, Мелодрама, Украина, 2007
17:15 Анка с Молдаванки (Анка с Молдаванки), Криминал, Мелодрама, Россия, Украина, 2015
17:20 Восточные сладости (Vostok - Zapad), Драма, Мелодрама, Turkey, Россия, Украина
17:30 Only Murders in the Building (Only Murders In The Building), Comedy, Drama, Mystery, Crime, USA, 2021
17:35 Grantchester (Grantchester), Drama, Mystery, Crime, United Kingdom, 2021
17:45 The Nanny (The Nanny), Comedy, Family, Romance, USA, 1998
17:50 Т/с "Специ", 9 с
17:55 DC 9/11: Time of Crisis (DC 9/11: Time of Crisis), Drama, History, USA, Canada, 2003
18:00 Гроза над Тихоречьем (Гроза над Тихоречьем), Драма, Мелодрама, Украина
18:05
Marlis ir aš
18:10 I Am Your Man (Ich bin dein Mensch), Comedy, Drama, Sci-Fi, Romance, Germany, 2021
18:15 Barb and Star Go to Vista Del Mar (Barb and Star Go to Vista Del Mar), Comedy, Fantasy, USA, Meksika, 2021
18:25 Grantchester (Grantchester), Drama, Mystery, Crime, United Kingdom, 2021
18:35 Irish Jam (Irish Jam), Comedy, USA, 2006
18:40 Т/с "Специ", 10 с
18:55 Vicky Cristina Barcelona (Vicky Cristina Barcelona), Comedy, Drama, Romance, USA, Spain, 2008
19:00 Гроза над Тихоречьем (Гроза над Тихоречьем), Драма, Мелодрама, Украина
19:20 Артек. Большое путешествие (12+)
19:30 Ice Cream (Ice Cream), Drama, USA, 2015
19:35 Vyrai ir zmonos (Husbands and Wives), Комедия, Драма, Мелодрама, США, 1992
19:50 Лёд в кофейной гуще (Лёд в кофейной гуще), Комедия, Украина, 2008
20:00 Perfume: The Story of a Murderer (Perfume: The Story of a Murderer), Fantasy, Drama, Thriller, Mystery, Crime, Belgium, France, USA, Germany, Spain, 2006
20:05
Žana Dibari
20:10 Папик (16+)
20:35 А я люблю женатого (А я люблю женатого), Драма, Мелодрама, Россия, 2008
21:00 Ghostbusters II (Ghostbusters II), Comedy, Fantasy, Sci-Fi, USA, 1989
22:00 Мажор-3 (18+)
Läti
Žanr: Sport
Telekava
TV4
Best4Sport TV
Best4sport TV-2
Go3 Sport Open
Go3 Sport 1
Go3 Sport 2
Go3 Sport 3
Eurosport 1
Eurosport 2
Setanta Sports 1
Fight Sports
Extreme Sports
sport1
NBA TV
GameToon
Praegu
Järgmine leht
12:10 Tonybet futbola virslīga: BFC Daugavpils - Grobiņa SC/LFS
16:30 MXF Podkāsts ep. 202
16:30 MXF Podkāsts ep. 202
16:50 Basketball - Euroleague. AS Monaco - Valencia (Basketball - Euroleague), 2024
16:30 Bobsleigh: IBSF Women's World Cup in Lake Placid. WC8 2-woman Bob H1 (Bobsleigh: IBSF Women's World Cup in Lake Placid), JAV, 2024
16:54 Ice Hockey: Switzerland National League. 1/4 Finals 6. Lugano - FR Gottéron (National League), Šveicarija, 2024
17:00 Programmas pārtraukums
16:30 Tour of Flanders
17:00 Fighting power
17:00 Football: Serie A: Napoli - Milan
17:00 Karate 1 Premier League
17:00 Dumball: Idiots In India (Dumball: Idiots in India), United Kingdom, 2016
17:00 MediaMarktSaturn Shopping-Show
17:00 NBA Action
16:45 Stream Nation (Stream Nation)
17:15 Basketball: NBA. Suns - Nuggets (NBA Basketball), JAV, 2024
17:30 Girls' High School Basketball. Ridgeline (Utah) vs Bishop Ireton (Virginia)
17:45 Stream Nation (Stream Nation)
18:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:30 Dzīvesstila raidījums "Dzīvīte"
18:55 Esports Balkan League (Esports Balkan League)
19:00 Girls' High School Basketball. Hebron Christian (Georgia) vs South Shore (New York)
19:10 FIM Motocross World Championship: Turkey. Round 1 (Motocross: FIM Motocross World Championship Turkey), Turkija, 2024
19:55 Jēkabpils Lūši pret RTU Robežsardze / Jūrmala
20:00 Lech Poznań pret Warta Poznań
20:55 Basketball: ACB league. Episode 24 (Liga Endesa), Ispanija, 2024
21:00 Tennis: LIVE. WTA 1000 Miami Semi - Final 1
21:15 Basketball - Euroleague. Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz - Anadolu Efes Istanbul (Basketball - Euroleague)
Läti
Žanr: Muusika
Telekava
MTV Europe
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV 80s
MTV Live HD
Mezzo
Praegu
Järgmine leht
16:25 Are You The One? - Global Edition
17:00 Totally 10s!
17:00 Dance Hits From The Girls!
16:00 Ultimate 50 90s Soft Rock
14:00 I Want My MTV 80s!
17:00 SZA x Dua Lipa x Billie Eilish
15:55 Angelin Preljocaj's Le Parc at the Opéra de Paris
17:15 Are You The One? - Global Edition
17:29 Jordi Savall, le Concert des Nations : Beethoven, Missa Solemnis (Jordi Savall, le Concert des Nations : Beethoven, Missa Solemnis), Musical, Germany, 2023
18:00 Non-Stop 80s Hits!
18:30 HD Hits!
19:00 "La Sonnambula" by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège (La Sonnambula by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège), Belgium, 2023
20:00 MTV 80s At The Movies!
20:50 Crowded House: Then & Now
21:00 1997 Wrapped!
23:00 Supermassive Rock Anthems!
Läti
Žanr: Dokumentaal / Loodus / Loomad / Keskkond / Haridus / Teadus / Faktid
Telekava
Discovery Channel
Discovery Science
TLC
Investigation Discovery
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
History
National Geographic Channel
Nat Geo Wild
Animal Planet
Travel Channel
Praegu
Järgmine leht
17:00 Shed & Buried (Shed & Buried), United Kingdom, 2022
11:40 Kā viņi to dara?
16:45 Episode 3
17:00 Stranger In The Night
16:50 Jade Fever (Jade Fever), Biography, Canada, 2017
16:55 Malawi Wildlife Rescue (Malawi Wildlife Rescue), Nature, United Kingdom, 2019
16:40 Ancient Egypt - Chronicles of an Empire (Ancient Egypt: Chronicles of an Empire), History, Germany, 2022
17:00 Auction Hunters (Auction Hunters), USA, 2013
16:15 Lidostu drošībnieki: Peru
16:37 Shark Vs Whale
17:00 My Cat From Hell (Series 8): Bully Cat (Episode 10)
17:00 Bigfoot
17:05 Lidostu drošībnieki: Peru
17:20 Big Timber (Big Timber), Canada, 2020
17:24 Udderly Frozen
17:25 Pawn Stars (Pawn Stars), USA, 2015
17:30 Baggage Battles (Baggage Battles), USA, 2012
17:32 No Finish Line With Nine
17:45 Pawn Stars (Pawn Stars), USA, 2015
17:50 Lidostu drošībnieki: Peru
18:00 Black Knight UFO
18:11 Barking Bad
18:15 Aussie Lobster Hunters (Giant Lobster Hunters), Australia, 2023
18:19 Truth Hurts
18:35 River Monsters (River Monsters), Adventure, Nature, United Kingdom, 2013
18:55 War Factories (War Factories), History, War, United Kingdom, 2021
19:00 Butch Cassidy's Lost Loot
01:00 Kā tas ir veidots?
01:25 Kā tas ir veidots?
Läti
Žanr: Uudised
Telekava
BBC World News
CNN International
live
Euronews Russian
Otseülekanne
CNBC Europe
live
Euronews
Otseülekanne
live
Bloomberg Television
Otseülekanne
live
France 24
Otseülekanne
live
DW English
Otseülekanne
live
Sky News
Otseülekanne
live
Al Jazeera English
Otseülekanne
live
NHK WORLD-JAPAN
Otseülekanne
Arirang TV
Praegu
Järgmine leht
17:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
17:00 CNN Newsroom with Rahel Solomon (CNN Newsroom with Rahel Solomon), USA, 2024
17:00 Euronews Now (Euronews Now), France
17:00 Money Movers
17:00 Euronews Now
17:00 Bloomberg Technology (Bloomberg Technology), USA, 2024
17:00 The News
17:00 DW News
17:00 Sky News with Kamali Melbourne
17:00 Newshour
17:00 NHK Newsline
17:00 Within the Frame (Within the Frame), South Korea
17:15 Newsline in Depth
17:30 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
17:45 France In Focus
18:00 Gugak the Music of Korea (Gugak the Music of Korea), Musical, South Korea
18:30 The Bottom Line
19:00 Bloomberg Balance of Power (Bloomberg Balance of Power), USA, 2024
Läti
Žanr: Laste / noorte programmid
Telekava
TV3 mini
Kidzone Max
KidZone Mini
Smartzone
Nickelodeon
Nick Toons
Nick Jr.
Cartoon Network
Cartoonito
JimJam
Baby TV
Tiji
Gulli Girl
Praegu
Järgmine leht
16:25 Brīnummārītes un Melnā kaķa stāsti 4
17:00 Jessie (Jessie), Comedy, Family, USA, 2011
17:00 Care Bears: Unlock the Magic (Care Bears: Unlock the Magic), Adventure, Comedy, Family, Fantasy, Action, For children, USA, 2019
16:54 Andy's Prehistoric Adventures (Andy's Prehistoric Adventures), Family, For children, United Kingdom, 2016
16:45 Rock, Paper, Scissors (Rock, Paper, Scissors), Comedy, Family, Animation, USA, 2021
16:50 The Loud House (The Loud House), Adventure, Comedy, Family, Fantasy, Animation, Action, Thriller, Horror, USA, 2020
16:55 Santiago of the Seas (Santiago of the Seas), Adventure, Fantasy, Animation, USA, Spain, 2021
16:55 Craig of the Creek (Craig of the Creek), Adventure, Comedy, Family, Animation, Drama, For children, USA, South Korea, 2022
17:00 Bugs Bunny Builders (Bugs Bunny Builders), Adventure, Comedy, Animation, Nature, USA, 2022
17:04 Milo (Milo), Animation, For children, United Kingdom, Spain
17:00 Magical First Discoveries (Magical First Discoveries), For children, Israel
17:02 СамСам (Sam Sam), Nuotykių, Komedija, Animacinis, Mokslinės fantastikos, Vaikams, Belgija, Prancūzija, 2010
16:55 Ранчо (Le ranch), Комедия, Для всей семьи, Мультфильм, Драма, О природе, Вестерн, Франция, Германия
17:09 ScienceXplosion (ScienceXplosion), Canada, 2018
17:10 Bugs Bunny Builders (Bugs Bunny Builders), Adventure, Comedy, Animation, Nature, USA, 2022
17:11 СамСам (Sam Sam), Nuotykių, Komedija, Animacinis, Mokslinės fantastikos, Vaikams, Belgija, Prancūzija, 2010
17:12 Care Bears: Unlock the Magic (Care Bears: Unlock the Magic), Adventure, Comedy, Family, Fantasy, Action, For children, USA, 2019
17:15 Milo (Milo), Animation, For children, United Kingdom, Spain
17:18 Ранчо (Le ranch), Комедия, Для всей семьи, Мультфильм, Драма, О природе, Вестерн, Франция, Германия
17:20 СамСам (Sam Sam), Nuotykių, Komedija, Animacinis, Mokslinės fantastikos, Vaikams, Belgija, Prancūzija, 2010
17:24 Pirata & Capitano (Pirata et Capitano), Adventure, Fantasy, Animation, Action, Thriller, For children, France, 2018
17:25 Craig of the Creek (Craig of the Creek), Adventure, Comedy, Family, Animation, Drama, For children, USA, South Korea, 2023
17:27 Guess How Much I Love You (Guess How Much I Love You), Family, Animation, For children, USA, United Kingdom, Australia, 2012
17:30 Imagination Playground (Imagination Playground), United Kingdom
17:35 The Loud House (The Loud House), Adventure, Comedy, Family, Fantasy, Animation, Action, Thriller, Horror, USA, 2020
17:40 Сестры (Les Sisters), Комедия, Для всей семьи, Мультфильм, Для детей, Франция, 2021
17:50 Barbie: A Touch of Magic (Barbie: A Touch of Magic), Family, Animation, USA, Canada, 2023
18:00 Exploring with Jungle Book (Exploring with Jungle Book)
18:45 Cūciņa Pepa 2